Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Ateivių rasės: driežažmogiai  

Papildomai skaitykite Ateivių rasės      

Apr. 6:15: Tuomet žemės karaliai, didikai, karo vadai, turtuoliai, galiūnai, visi vergai ir laisvieji pasislėpė urvuose ir tarp kalnų uolų.

Amos 9:2: Nors jie nužengtų į Šeolą, iš ten mano ranka juos paims…

Maždaug 175 mylios į šiaurės vakarus nuo Meksiko randasi Acambaro miestas. Jo apylinkėse W. Julsrud‘as atrado tūkstančius molio figūrėlių, kurių amžius iki 6500 m. Ir įdomu, kad dalis tų figūrėlių vaizduoja įvairias reptilijas, tame tarpe ir drakonus.  Daugiau apie tai: >>>>>

Įvairiose kultūrose svarbią vietą užėmė ropliškos dievybės: rusų slibinas Goriničius, kinų drakonai, birmiečių Natami, tibetiečių Lu, laosiečių Faja Naga, indų požemių nagai. Šumerai savo dievus vaizdavo pusiau žmonėmis, pusiau ropliais – kasinėjant rasta gana daug molinių jų figūrėlių, kuriose stebina keistas proporcijų nebuvimas: per platūs pečiai, siauri klubai, ilgos kojos ir roplius primenančios galvos. Ropliai vaizduoti Egipto freskose, Gvatemalos stelose, japonų, afrikiečių ir net europiečių piešiniuose... Krymo tavrai meldėsi kojas turinčiai gyvatiškajai Devai. Tad natūraliai kyla klausimas, ar tie mitai ir legendos turi realų pagrindą, ar tikrai Žemėje senovėje gyveno ir valdė ropliai, gyvatės ir slibinai?

Pagal Indijos mitus pačioje pradžioje klestėjo nagų civilizacija – jie buvo tokie nuodingi, kad vien jų kvapas ar žvilgsnis buvo mirtinas. Jie mokėjo atgaivinti mirusiuosius, keisti savo išvaizdą. Giliai po žeme jie statė puikius miestus, pilis, puošdami auksu ir brangakmeniais.

Kinai drakonus laikė 5-ių sferų ir dangaus globėjais. Jie (long) buvo kelių tipų: žvynuotieji Čiaolong, sparnuotieji Jinglong, raguotieji Čiulong, beragiai Čilong ir kt. Long laikytas visos gyvybės protėviu.

Taip pat yra įvairių požymių, leidžiančių manyti, kad net ir žmonės išsivystė (ar buvo sukurti; skaitykite Kaip mus darė...) iš ropliškos rasės. Ankstyvajame žmogaus embriono vystymosi etape jis labai primena driežą. Senoviniuose piešiniuose vaizduojamas gyvybės atsiradimo simbolis – dvi susipynusios gyvatės (kai DNR molekulė). Be to, žmogus turi 221 visiškai svetimos kilmės geną – ko neturi jokio kita gyva žemiška būtybė.

Taip. Nes visais laikais žmonės buvo kryžminami su dievais. Tai matoma krikščionybėje, tai matoma judaizme. Jie taip pat stipriai panaudojo egiptologiją arba Egipto religiją. Ir dabartinis Iliuminatų vadovas save dažnai lygina su Egipto dievais Ozyriu ir Horu, kuris yra atgimusiu Ozyriu. Kaip ir su legendomis apie Artūro Apvalųjį stalą. Ir jo vardas yra Pindaras*), kas iš tikro reiškia „Drakono falas“. O kitas jo vardas Ozyris, nes jis prisiskyrė Markizo de Libeaux [libero] vardą, reiškiantį vandenų (ar iš vandenų) išlaisvintoją. O Ozyris buvo padalintas į 14 dalių, kurios buvo sumestos į Nilą, o jas surado Izidė ir vėl sujungė kartu. Tačiau ji negalėjo rasti 15-os dalies, falo, tad buvo nulietas auksinis falas. Ir tai labai svarbu šiai grupei, tai labai svarbu Iliuminatams. Ir svarbu taip priimti apie Iliuminatų valdytoją, es kilę iš auksinio falo yra aukštesnioji rasė. Ir tai yra tai, kodėl jie išlaiko tą kraujo liniją. Jie Pindaro sėkla apvaisina arijų kraujo žmones, užimančius aukštus postus.


*) Anot David Icke, Pindaras (markizas de Libeaux) yra Driežų karalius. „Didžiausioje paslaptyje“ nurodoma, kad jis „važiuoja baltu limuzinu“. Čia „baltas“ yra nuoroda teisėjams, prokurorams, policijai ir reiškia maždaug pasitrauk, netrukdyk, nepersekiok....

Pagal TAL:
Būdamas reptoido ištiestos rankos atstumu, pastebėjau įvairias detales. Jie nevilki drabužių. Tačiau jie turi „panaudos diržą“, kuriame yra keletas neįprastų dalykų. Vienas „prietaisas“ yra su maža oranžine šviesele. Kai toji paliečiama, jie paprasčiausiai „dingsta“. Iškart jiem dingus, aš skubiai pasitraukiau į tą vietą, kur buvo reptoidai. Toje zonoje nebuvo temperatūros anomalijos. Aš tikėjausi, kad ten bus vėsiau (jei jie sėmė energiją apsireiškimui, kaip būna kitų apraiškų metu). Kartais jie pakeičia tankį. Jie gaminasi masyvius Reptilian laiptus, vestibiulyje, ant medinių grindų. Jie gali pereiti kiaurai sienas. Jie „švyti“ elektrine melsvai žalsva spalva, tarsi tam tikra auros rūšis. Galva panaši į reptilijas iš TV programos „Babilonas 5“. Galva labiau kūgio formos, labiau tokia, kaip „jiečio“. Faktiškai, reptoidų kūno sudėtis tarsi Didžiosios pėdos. Vieni turi žvynus, kiti su plaukais. Akys yra prarėžose tarsi gyvačių. Labai keistos, „tarsi liepsnos“ ir staigiai judančios. Trys pirštai ir prieš juos nykštys. Su aštriais nagais (ant pirštų ir kojų). Maža uodega. Platūs žvynai, tarsi krūtinės „plokštės“. Žvynai smulkesni ten, kur kūnas lankstosi, kaip prie alkūnės. Žvynai tarsi gyvatės. Spėju, kad todėl jie vadinami „gyvačių rase“. Žvynai daugiausia nuo žalios iki tamsiai žalios spalvos, kiekvienam žvynui (spalvos variacija). Jie „telepatai“. Labai greitas mąstymas.

Idėjos perteikiamos vaizdais ir geometriniais įspūdžiais. Netiesinė komunikacijos forma, kaip žodžiais. Labiau simbolių ar vaizdų kalba. Jie reaguoja į tavo mintis. Jie gali tave apiberti duomenimis (tarsi duomenų kompresija). Gali užimti daug laiko, kol priprantama prie jų perdavimo ir integruojamasi su juo. Galiausiai, aš „mačiau“ kalbą kaip fraktalines hypersferas arba „minčių formų“ konstruktus, kuria perduodami duomenys. Tie niekšai yra duomenų pamišėliai. Labai intelektualūs. Ribotas emocinis atsakas (nepatikimas, baime ar „nežymi“ konfūzija (lengva panika). Galite pamanyti ar padaryti, ko nesitikėta ir jie „pakvaišta“. Tad... likite ramūs ir susikaupę. Jie tai gerbia. Tada jie mano, kad esate pavojingas. Tačiau jei jų bijote, jie pajunta jūsų silpnumą ir jūsų negerbia. Atsargiai, neimkite jų negerbti, Jie ne geresni nei jūs. Aš „spėju“, kad jie nori kažko, ką mes turime. Kažką iš mūsų sielos prigimties. Mes galime „pasislinkti“ į theta „pusiausvyrą‘ ir kreiptis į šaltinius. Jiems per gili analinė. Išsibalansuoja. Jie mėgsta narkotikus, tokius kaip kokainas, opiumas, psichodeliniai grybukai ir „melžia“ žmones dėl endorfinų. Jie negali įsiveržti į mūsų mąstymą, jei neturite galimybės patekti į reptilijų smegenis. Jie daug žino apie išorines sukūrimo formas. Jie žino „Galią“... tačiau už to yra „Šaltinis“. Jiems reikia mūsų, mums jų nereikia.

(Tačiau ko jie nori ... mūsų gyvasties šaltinio... mūsų gyvybės šaltinio... mūsų sielos galios... Syterlando)

Iš „Dulce“ knygos, 27 skyrius

... [Brazilas] Jefferson Souza tvirtina, kad šie apreiškimai yra iš mokslininko, kuriam JAV vyriausybės buvo pavesta kelis metus lankyti visas avarijų vietas, apklausti sučiuptas Svetimas Gyvybės Formas, o taip pat analizuoti visus surinktus duomenis, asmeninių pastabų ir mokslinio žurnalo. Galiausiai buvo atrasta, kad tas asmuo rašė ir saugojo asmenines pastabas apie savo atradimus ir todėl buvo priverstas nutraukti (ne tik „darbo kontraktą“)... kurios baigties vos išvengė. Po 33 m. tyrinėjimų, 1990 m. jis pradėjo slapstytis.

Čia yra kai kurie duomenys, kuriuos tas anoniminis informatorius surinko apie driežinį ateivių tipą:
Vidutinis aukštis: vyr. lyties – 2 m; mot. lyties – 1,4 m.
Vid. svoris: vyr. – 200 kg; mot. – 100 kg
Kūno temperatūra: aplinkos
Pulsas/ kvėpavimo dažnis: 40/ 10
Kraujo spaudimas: 80/50
Gyvenimo trukmė: vyr. – 60 m., mot. – 23 m.

Šaltakraujai, kaip visos reptilijos, reptiloidai gerai jaučiasi šiltame, tropiniame klimate [paprastai dirbtiniame – didelėse olose]. Neturėdami išvystyto kvėpavimo, [o tik tokį], kokio pakanka aprūpinti duomenimis audinius bei maisto virškinimo procesą, jų temperatūra gali pakilti vos keli laipsniai virš aplinkos temperatūros [tai leidžia spėti, kad „karšti“ ginklai, kaip liepsnosvaidžiai ir pan. gali būti labai efektyvūs prieš juos ir lemiami kovoje su šia rūšimi]. Dauginimosi sistema yra kiaušiniais, kurie turi patekti į kiaušintakius prieš gimstant. Silpnai išsivystę [dėl spartesnio veikimo, fizinės veiklos] smegenėlės įtakoja lėtumą ir paprastesnę judėjimo sistemą. Reptiloido akis yra sudaryta iš tūkstančių gardelių, kurių kiekviena turi atskirą nepriklausomą voką. Akis beveik niekada nebūna pilnai užmerkta budrumo valandomis. Tačiau organo sekcijos uždengiamos ryšium su dominuojančiu šviesos šaltiniu. Reptiloidai išgyveno „pasislėpė“ po žeme Didžiuosiuose Požeminiuose urvuose.

Driežažmogių kraujo linija

Juodosios magijos ritualai, kuriuos dabar vadiname satanizmu, yra šiuolaikinė išraiška ritualų ir žmonių aukų, atliekamų senovės Babilone ir Brolijos infiltruotose šumerų, finikiečių, hetitų, egiptiečių, kanaanitų ir akadų ir daugelio kitų tautų visame pasaulyje bendruomenėse.

Manasis satanizmo pavadinimas neturi nieko bendra su krikščioniška Šėtono versija, Aš jį tenaudoju ritualinių aukojimų ir kankinimų sistemos įvardijimui, kuri, kaip bestulbintų, šiandien yra paplitus visame pasaulyje. Satanizmas tiesiog kitas pavadinimas labai destruktyvios, negatyvios jėgos, per amžius vadintos įvairiais vardais, garbinimui. Nimrodas, Baalas, Molochas ar Molechas, Setas, Velnias, Liuciferis – nėra galo jiems. Satanizmas iškraipo visa, kas pozityvu, taip pat, kaip naciai, paėmę pozityvų simbolį, svastiką, ją privertė simbolizuoti tai, kas negatyvu. Štai kodėl satanizmas apverčia pentagramą ir naudoja juodą spalvą simbolizuoti tamsai, o iš čia jų Tamsiosios mišios. Tačiau jei apverčia ir baltos spalvos simbolizmą ir toji jiems yra galinga negatyvi spalva. Satanizmo tinklai, skirtingų dievybių vardais, buvo sukurti Babilono

Pastabos:

Tvirtinama, kad Illuminati drakonai turi įprotį gerti menstruacijų kraują, daugiausia dėl endokrininių sekrecijų. Illuminati pagrinfinė būstinė – Pin d‘Ar pilis. Iš jos požemių tuneliai veda į požemių karalystę. Jame didelis menstruacijų kraujo tvenkinys, juodos spalvos, tačiau tamsoje švytintis gelsva spalva. Ten gyvena ir reptilijos, apie 3 pėdų aukščio, laikomos kaip naminiai gyvūnėliai.

Laurence Gardner „Nexus“ žurnale teigiamai vertino menstruacijų kraujo vartojimą (ir vadino jį „Žvaigždžių ugnimi“, Starfire).

Jei žmogus nužudomas nepaprasto siaubo akimirką, prieš pat jo kūnas į kraują išskiria apie 10 mililitrų adrenalchromo. Štai kodėl kai kurių apeigų metu aukai perpjaunama gerklė ir geriamas jos kraujas.

Brolijos kad tarnautų jų reikmėms. Mes matėme, kad Stebėtojų ir jų palikuonių, Nefilimų, liudijimai turi nuorodų į kraujo gėrimą. Brolija žinojo, kad kraujyje yra gyvybės jėgos energijos. Menstruacijų kraujo gėrimas visada buvo reptilijų kraujo linijos ypatybė, nes jiems buvo būtinas kraujas tam, kad galėtų gyventi šiame matavime. Jis vadintas Žvaigždžių Ugnimi, moteriška mėnulio esencija. Moters menstruacijų ciklą valdo Mėnulio ciklai ir kraujyje yra tos energijos. Laikoma, kad jo ingredientai užtikrina ilgą gyvenimą. Indijoje jis vadintas soma, o Graikijoje – ambrozija. Sakyta, kad tai dievų nektaras – ir tai buvo driežiniai dievai, kurie pagal genus buvo kraujo gėrėjai. „Šventojo Gralio“ taurė arba indas taip pat simbolizuoja įsčias nei menstruacijų kraujo gėrimą, o taip pat buvo reptilijų „karališkos“ linijos simboliu. Menstruacijų kraujas buvo tiekiamas reptilijų „karališkos“ linijos elitui iš nekaltų žynių ir iš čia kilęs „prostitutės“ arba graikams „Šventosios moters“ pavadinimas. Tam naudotas graikų žodis Hierodulai kažkaip išverstas į anglų kalba kaip harlot (ištvirkėlė), o į vokiečių hores, kas buvo whore (kekšės) ištakos. Žodis ritualas kilęs iš tos praktikos (ritu=raudonumas), kaip ir „apeigos“ (rite) bei „raudonas“ (red). Menstruacijų kraujas yra priežastis to, kodėl raudona spalva tokia svarbi satanistams ir tai kita priežastis, kodėl aukso spalva nuolat naudota „karališkai“ linijai. Auksas vadintas dievų metalu, anunakiams iš šumerų lentelių „dievų auksu“ buvo menstruacijų kraujas.

Driežažmogiai ir jų mišrūnai geria kraują nes jie geria žmogaus gyvybės jėgą, o tai jiems būtina, kad galėtų gyventi šiame matavime. Kad jie dažnai virsta driežažmogiais, kai geria žmonių kraują ir valgo žmogieną, sakė tie, kurie tai matė. Kraujo gėrimas yra jų genuose ir elitinė aukščiausioji žynė arba „Dievų motina“, kuri atlikdavo Brolijos ritualus aukščiausiame lygyje, sakė, kad be žmonių kraujo reptilijos negali išgyventi šiame matavime. Jos vardas yra Arizonos Atsiskyrėlė (Wilder), anksčiau Jennifer Ann Greene*). Įdomu, kad ji sakė, kad driežažmogiai persekioja arijus po visą Visatą, nes baltosios rasės kraujas ypatingai jiems kažkodėl svarbus ir šviesiaplaukiai, mėlynakiai yra labiausiai jų trokštami. Jie nusekė baltąją rasę į Marsą, ji sakė, o tada su jais atėjo į Žemę. Nėra neįmanoma, kad reptilijų atvykimas į planetą yra vėlyvesnis nei daugelis tyrinėtojų mano. Kryžminimo tarp driežinių anunakių ir baltųjų marsiečių programa vos prieš kelis tūkstančius metų jau vykusi Marse, galėjo sukurti labai aukšto lygio reptilijų genetinį fondą. Atrodo, kad reikia tam tikro reptilijų genų procento, kad jie galėtų keisti formą... Graal

Satanizmas remiasi energijos ir sąmonės manipuliavimu. Šie labai klaikūs ritualai sukuria energijos lauką, vibruojantį dažnį, kuris jų dalyvių sąmonę sujungia su reptilijų ir kitų sąmone, žemesnįjį ketvirtąjį matavimą. Šios dimensijos laukas, daugeliui žmonių žinomas kaip žemesnysis astralas, rezonuoja su žemesniosiomis vibruojančiomis emocijomis, tokiomis kaip baimė, kaltė, neapykanta ir pan. Kai ritualas koncentruojasi į tas emocijas, kaip kad daro satanizmas, sukuriamas stiprus ryšys su žemesniuoju ketvirtuoju matavimu, reptilijomis. Tai yra kai kurie iš „demonų“, kurių iškvietimui tie ritualai yra skirti, o visa ši liūdna istorija prasidėjo prieš tūkstančius metų. Tuo metu įvyksta tiek daug apsėdimų ir reptilijos užvaldo iniciuotojo fizinį kūną. Pirmaujantys satanistai yra pilnakraujai driežiniai žmonių forma. Tie ritualai nuolat vyksta sūkurio taškuose ir tada jų sukurti baimė, šiurpai ir neapykanta patenka į visuotinį energijos tinklą ir paveikia Žemės magnetinį lauką. Šios piktavališkos minčių formos išlaiko vibracijų dažnį ir veikia žmonių mintis bei emocijas. Nueikite į vietą, kur satanistai atlieka savo apeigas ir ten pajusite atostūmį bei baimę. Tai ką vadiname „atmosfera“ yra vibracinis laukas ir kaip jį paveikė žmonių minčių formos. Tad kalame apie laimingą, šviesią ir malonią atmosferą arba apie tamsią ir niūrią. Kuo arčiau Žemės lauko vibracija yra prie žemesniojo ketvirtojo matavimo, tuo daugiau galios reptilijos turi šiam pasauliui ir jo gyventojams. Satanizmas nėra vien liga ir iškrypimas, nors toks irgi yra, jo pagrindinė gyvavimo priežastis yra, iš Brolijos požiūrio taško, valdyti Žemės magnetinį lauką; garbinti ir susijungti su driežiniais mokytojais; gerti aukojamų aukų gyvybės jėgą ir perduoti energiją driežažmogiams, kurie, kaip atrodo, maitinasi žmonių emocijomis, ypač baime. Tos aukos, paraidžiui, yra aukos „dievams“, reptilijoms, ir vyko tūkstančius metų. Masiniai actekų atliekami žmonių aukojimai Centrinėje Amerikoje ir daugelis kitų buvo duoti maistą fizinėms reptilijoms ir mišrūnams, kurie valgė žmogieną ir gėrė kraują, ir maitinti energija nefizines reptilijas žemesniajame ketvirtame matavime. Phil‘as Schneider‘is, JAV požeminių bazių statytojas, pasakojo rašytojui ir tyrinėtojui Alex‘ui Christopher‘iui, kad kai vaikai pasiekia tokį lygį, kad ilgiau negali dirbti vergiškomis sąlygomis požemiuose, juos suvartoja reptilijos. Jie labiau vertina jaunus vaikus, nes jie dar nėra užsiteršę kaip suaugusieji. Sunku pripažinti, ar ne? Esu tikras, kad jūsų protas šaukia „nesąmonė“, nes kas gi nori tokios tiesos kaip ši? Bet jei to nežinosime, kaip galėsime tai nutraukti?

Satanistinės apeigos dažniausiai vyksta naktį, nes tada magnetinis laukas stabiliausias. Dienos metu įelektrintos Saulės vėjo dalelės sukelia lauko turbulencijas ir tarpdimensinis ryšis sunkiau užmezgamas. O stabiliausias pilno užtemimo metu ir todėl čiabuviai savo svarbiausias apeigas atlikinėdavo tuo metu siekdami kontaktuoti ir iškviesti kitų matavimų esybes. Genčių šamanai tai žinojo. Satanistiniai ritualai ir žmonių, ypač vaikų, aukojimai atliekami plačiu mastu ir juose dalyvauja kai kurie garsūs politikai, verslininkai, žiniasklaidos priemonių savininkai ir pramogų pasaulio atstovai.

Satanizmo mokykla

19 a. egzistavo literatūrinė „satanizmo mokykla“, kuriai priklausė Suinbergas,  V. Hugo,  Baironas,  Šeli,  Žoržas Sandas. Savo uždaviniu ji kėlė visų krikščioniškų moralės normų laužymą. Kad išvengtų atsakomybės Hugo pabėgo iš Prancūzijos ir tremtyje išgyveno 19 m.
Psichiatras Kolenas rašė: „Iš visų ligos simptomų, nežinome didesnio proto pasimaišymo nustatymui, kaip pasimaišymo dėl mistikos. Jei reikalai nepasiekė aštraus laikotarpio, nenormalumas pasireiškia nuolatiniu dėmesiu mistiniams ir religiniams klausimams...“.

Žinoma, jie dalyvauja. Būtų keista, jei nedalyvautų. Tie ritualai ir žmonių aukos visada buvo Brolijos „religijos“ pagrindas nuo neatmenamų laikų. Ir Brolija manipuliuoja iniciuotaisiais į satanizmą ir „prastumia“ į pareigas politikoje, ekonomikoje, versle, karinėje srityje, medicinoje ir žiniasklaidoje, bei į įtakingas pramogų pasaulio pozicijas.

Tad satanistų ir vaikų aukojimų procentas šių profesijų ir institucijų aukščiausiuose sluoksniuose yra gerokai aukštesnis nei bendrai. Tuo pačiu, anot buvusių satanistų, su kuriais buvau susitikęs ir apie kuriuos skaičiau, kai kurie politikai pasaulyje yra įjunkę prie aukų kraujo aukojimo metu dėl adrenalino, susidarančio tuo metu. Man sakė, kad tas potraukis bendras satanistų tarpe ir driežažmogių tyrinėtojai spėja, kad tai toji substancija, kurios irgi trokšta reptilijos. Viskas sutampa.

Matyt tai turi ir mokslinį pagrindą, nes menstruacijų kraujyje yra kamieninių ląstelių, žr. >>>>>


*) Arizona Wilder (tikr. vardas Jennifer Ann Greene), taip pasivadinusi, nes, atseit, buvo užprogramuota tą padaryti, pirmąkart išėjo į viešumą su David Icke knyga „Didžiausia paslaptis“, kurioje dėstoma „teorija“, kad pasaulis valdomas išvaizdą keičiančių reptilijų iš kitų dimensiją. Jos užsiima žmonių aukojimais, geria jų kraują ir valgo mėsą – į tai įtraukti popiežius, Klintonai, Reiganai, Bušai, karališkos šeimos nariai ir kt. Ji sakosi, kad vadovauja apeigoms „deivė motina“ (ir jų yra trys).


Filas Šneideris (Philip „Phil“ Schneider, 1947-1996) buvo geologas, statybų inžinierius ir sprogmenų ir požeminių tunelių ekspertas Jis dirbo vyriausybės struktūrose ir buvo įtrauktas į požeminių bazių statybą JAV ir užsienio šalių teritorijose. Jis buvo vienas trijų žmonių, išlikusių gyvu 1979 m. susišaudyme tarp nemažų „pilkųjų“ ir JAV karinių pajėgų Dulce požeminėje bazėje. Šioje bazėje kartu su žemiečių technikais dirbo ir „pilkųjų“ humanoidai. 1979 m. pasireiškė nesusikalbėjimas tarp jų ir įvyko mūšis. Jo metu Filas gavo spindulinio ginklo šūvį į krūtinę, kas vėliau sukėlė vėžį.

F. Šneideris buvo labai drąsus vyras ir neteko gyvybės aplinkybėmis, labai panašiomis į karinį nuosprendžio įvykdymą. 1996 m. sausio 17 d. jis buvo rastas negyvas savo bute, vis dar su kateteriu užveržtu ant kaklo. Anot kai kurių šaltinių, prieš mirtį buvo daug kartų kankintas. Beje, jis tvirtino, kad turėjo ir daugiau (13) pasikėsinimų į jo gyvybę. Žmona tvirtino, kad CŽV agentai kruopščiai iškrėtė viską, paimdami apie trečdalį šeimos nuotraukų. Oficiali mirties priežastis – savižudybė.

Po draugo Ron Rummell’io mirties nusprendė prabilti. Per paskutinius dvejus gyvenimo metus visame pasaulyje perskaitė apie 30 paskaitų. 1995 m. gegužę, su paskutinės stadijos vėžiu, pradėjo kalbėti Las Vege, smulkiai apibūdindamas požeminius miestus, vyriausybės slaptus sandorius su agresyviais ateiviais, vyriausybės naudojamas aukštąsias technologijas, tame tarpe „korbamitą“ (140 elementas), kalnakasybą Mėnulyje, FEMA ir karo padėtį, ateinančią Naujosios Pasaulio Tvarkos“ valdžią, ateivių ir Naujojo Pasaulio Tvarkos genocido planu iki 2029 m. 80% sumažinti Žemės gyventojų skaičių. Ir daug kitų pritrenkiančių atskleidimų... pvz., kad 1954 m. Eizenhaurio vyriausybė sudarė sutartį su nežemiečiais Filas Šneideris tunelyje (Greada sutartis; nuo grey - pilkas; o taip pat sutartys 1944, 1962 ir 1979m.). Anot jo, yra 7-ios taikios ir 4-ios agresyvios nežemiečių rasės. Beje, jis tvirtino, kad jo tėvas Oskaras Šneideris buvo susijęs su „Filadelfijos eksperimentu“.

Svarbesnieji jo teiginiai:

  • JAV vyriausybė sudarė sandorį su „pilkaisiais“ 1954-ais – vadinamoji Greada sutartis”.
  • Kosminėje stotyje buvo gaminami specialūs lydiniai.
  • Daug kas „Stealth“ aeronautikoje buvo panaudota iš sudužusio ateivio laivo tyrinėjimų;
  • AIS buvo gyventojų skaičiaus reguliavimui sukurtas virusas (Čikagos NOL laboratorijoje);
  • JAV turi žemės drebėjimus sukeliančią įrangą. Nei 1995 m. Kobe, nei 1989 m. San Francisko drebėjimuose nebuvo pulso bangos;
  • Demokratija daugiau neegzistuoja; ji išsigimė į technokratiją, šešėlinės vyriausybės valdymą.

Iš Filo Šneiderio paskaitų

1979 m. Dulce požeminėje bazėje (New Mexico valst.) kilo susišaudymas, joje įrengti 7-i lygiai siekiantys 2,5 mylios gylį. Kad ją pastatytume, tam tikru laiku dykumoje išgręžėme 4 skyles. Mano užduotis buvo nusileisti į jas ir patikrinti uolienas, kad būtų galima parinkti tinkamiausius sprogmenis.

Nusileidęs atsidūriau erdvioje oloje, pilnoje nežemiečiųm vadinamųjų Didžiųjų Pilkųjų. Nušoviau du iš jų. Tuo metu buvo 30 nusileidusiųjų, - ir prasidėjus tam, nusileido dar 40-mt. Ir visi jie žuvo. Mes buvome nustebę, kad ten egzistuoja visa ateivių bazė [ atrodo, kad į bazę buvp prasibrauta atsitiktinai. Tačiau gali būti, kad tiems sulaikius mokslininkus, specialiosios pajėgos bandė prasmukti pro „užpakalines duris“, tik Phil‘as to dar nežinojo. Ir „Dulce konfliktas“ greičiausiai buvo sudėtingesnis ir neapsiribojo tik „susišaudymu“. ]

Gavau šūvį į krūtinę iš vieno jų ginklų, kuris buvo kaip dėžutė ant jų kūnų, pervėrusį mane ir pakenkusį didelia radioaktyvus kobalto doze, sukėlusia man vėžį.


Mano tėvas kariavo abiejose pusėse. Buvęs U-laivo kapitonu, pakliuvo į nelaisvę ir buvo atvežtas į JAV. Jis ten prisidėjo prie darbų, susijusių su A-bomba, H-bomba ir Filadelfijos eksperimentu.

Jis išrado sparčią fotokamerą ir nufotografavo pirmuosius H-bombos bandymus Bikini atole (1946 m. liepos 12 d.). tose nuotraukose matosi dideliu greičiu praskriejantys NSO. Tuo metu jie buvo „užplūdę“ Bikini atolą (daugiausiai po vandeniu) ir vietiniai turėjo problemų su gyvulių išmėsinėjimais. Tuo metu generolas MacArthur'as manė, kad kitas karas bus su ateiviais.

Daugiau apie tai:

  1. B. Branton. The Dulce Wars: Underground Alien Bases & the Battle for Planet Earth, 2011
  2. Commander X. Underground Alien Bases, 2012
  3. B. Branton, Commander X. Reality of the Serpent Race & The Subterranean Origin of the UFOs, 2003

Papildomai skaitykite:
NSO kilmė
Arktūriečiai
Požemių pasaulis
Svetimųjų rūšys
Gyvačių garbinimas
Slibinai-gundytojai
Milžinai iš erdvės
Ateivių civilizacijos
Lojaliosios civilizacijos
Neutraliosios civilizacijos
Souza apie pilkuosius ir kitus
Pilkieji: spekuliatyviosios mintys
Žmonių rasės tyrinėjimas
Dzetai - ateiviai iš Tinklelio
Į susitikimą su nežemiečiais
Kosmoso širdis: Gyvatnešis
Nuo amžių pradžių iki šių dienų
Vartų į žvaigždes rankraščiai
Ar tai buvo pusiau ateivė?
Dingusių šumerų lentelių fragmentas
Šumero žlugimas: branduolinė katastrofa?
Plutono pavaizdavimas pas šumerus
Valdžia įtaigos taikinyje
Lilita: bjaurumų motina
Agresyviosios civilizacijos
Tuščiavidurė Žemė
Paslaptingoji Žemė
Slibino žvaigždynas
NSO per amžius
Roswello avarija
Marsiečio kapas

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skyrius
Fantastikos skiltis
Vartiklis