Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Prisilietimo elektra  

Energijos perdavimas tarp asmenų yra dažna sąvoka tiek Rytų, tiek Vakarų gydymo menuose. Dabar tai dažnai vadinama Energetine medicina. Tyrimai parodė, kad „hilerių“ „Prisilietimų terapija“ padeda gydyti žaizdas, sumažinti skausmą, reguliuoti hemoglobiną, pagerinti psichologinę savijautą. Taip pat pastebima, kad nemažai tų poveikių įvyksta be fizinio prisilietimo, leidžiant spėti, kad buvo perduodama tam tikra energija. Net Z. Froidas pasiūlė („Rūpesčių neurozės“) energijos pasikeitimą su pacientu veikiant jo psichinę, emocinę ir fizinę būseną.

Z. Froidas „rūpesčio“ arba „nerimo“ (vok. Angst) neurozių klinikinį aprašymą psichoanalitiniu požiūriu aprašė 1895 m. straipsnyje „Apie pagrindą atskiriant tam tikrą sinfromą nuo neurastenijos aprašant jį nerimo neuroze“. Jame buvo pabandyta apibendrinti nerimo neurozes atsižvelgiant į klinikinę simptomatiką, paplitimą ir etiologiją [priežastis] bei sąryšius su kitomis neurozėmis. Nerimas tėra tik simptomas („signalas“), o ne pats sutrikimas, tad psichoanalitikas turi į jį atsižvelgti ir rimtai. Šį terminą naudojo ir prancūzų bei vokiečių egzistencialistai.

Daugelis „hilerių“ pažymi „praktiko“ dėmesio (ketinimų) svarbą (ką patvirtino i daugelis tyrimų). Asmens vidinė emocinė būsena tiesiogiai veikia širdies elektromagnetinį lauką (EM), kuris yra stipriausias EM laukas žmogaus kūne. Nuoširdūs dėkingumo, meilės ar rūpesčio jausmai padidina darną širdies srityje. Tai ypač svarbu, nes širdis sukuria stipriausią kūno sukuriamą EM lauką.

Neigiant energijos perdavimą buvo sakoma, kad signalai yra per silpni, kad turėtų poveikį biologinei sistemai. Tačiau dabartiniai tyrimai parodė, kad biologinių sistemų triukšmas gali atpažinti silpnus periodinius signalus per stochastinio rezonanso principą. Silpnas signalas sustiprinamas kelis kartus ir gali sukelti ženklius poveikius. Ir stochastinio rezonanso reiškinys yra labiau paplitęs, nei galima buvo tikėtis.

Daug diskutuota dėl itin žemo dažnio EM laukų gebėjimo paveikti gyvą audinį. Teoriniai įvertinimai numato, kad šių laukų sąveikos energijos prasiskverbiant į audinį bus iki trijų laipsnių mažesnės už vidutinę šiluminių svyravimų energiją.Tačiau triukšmingoje biologinio audinio aplinkoje veikiančio stochastinio rezonanso poveikis labai sustiprina išorinio lauko energiją. EM energijos modeliai, kuriuos sukuria žmogaus širdis, kai asmuo yra vidinės darnos režime, būsena, kurią pasiekia jausdamas nuoširdžią meilę, yra aiškus itin žemo dažnio EM lauko pavyzdys.

Spėjama, kad silpnus EM signalus biologinė sistema priima ląstelių ar dar žemesniuose lygiuose. Pvz., neterminiai ypatingai silpni EM signalai gali paveikti tarpląstelinę kalcio sąveiką. ECG (širdies EM laukas arba elektrokadiograma) galima išmatuoti bet kurioje kūno paviršiaus vietoje ir net kelių pėdų atstumu nuo jo. Tyrimai parodė, kad prisilietimu vieno asmens ECG gali būti užregistruojama kito žmogaus EEG (elektroencefalogramoje) bei kito asmens kūno paviršiuje [Russek, Schartz*) ].
Širdies elektrokadiogramos


*) Garis Švarcas (Gary E. Schwartz, g. 1944 m.) – amerikiečių psichologas, nagrinėjantis mediumų ir gydymo energija klausimus. Paskutiniu metu buvo Arizonos un-to profesoriumi. Jis tvirtino, kad jo susidomėjimas kilo po atvejo su automobiliu, važiuojant su žmona FDR greitkeliu Manhatene. Automobilis staiga sustojo, kai jis „išgirdo balsą“, liepiantį užsisegti saugos diržą. Jis liepė žmonai tai padaryti ir po kelių akimirkų į jų automobilio galą įsirėžė automobilis, lėkęs 90 km/val. greičiu. Tad jis nusprendė ištirti, iš kur atėjo tas balsas.
Jo vėlesnieji tyrinėjimai buvo susiję su parapsichologija ir gydymu minties pagalba. 2008 m. baigtas VERITAS projektas buvo skirtas patikrinti, ar žmogaus sąmonė išgyvena fizinę mirtį. Jis atliko eksperimentus su mediumais, tame tarpe ir Allison DuBois (įkvėpusį TV serialui „Mediumas“, NBC 2005- 2009 m. ir CBS 2009-2011). Jis tikėjo, kad A. DuBois gali kontaktuoti su mirusiais žmonėmis. Tačiau jo tyrimų metodai sulaukė ir skeptiškų vertinimų.
Parašė knygas: „Pomirtiniai kodai: Sielos išgyvenimo įrodymų paieška“ (2000, su S. Smith and L. Russek), „Gyvenimo po mirties eksperimentai: mokslinių įrodymų proveržis“ (2002, su W. Simon) ir kt.

Parengė Cpt. Astera's advisor

Papildomai skaitykite:
Reiki praktika
Sielos klajonės
Gyvosios ugnys
Žudyti per atstumą
Tarp sapno ir tikrovės
Keisti garsai danguje
Išėjimas iš kūno: forumas
Moteris su dviem leopardais
Tamsiųjų purvynų jėgos ir bildukai
Grigorijaus Rasputino pranašystės
Naujojo tūkstantmečio vaikai
Astralinė kelionė: patarimai
Menas matyti tolimą praeitį
Svečiai iš jungiojo pasaulio
Tikrieji Žemės astronautai
„Nuojautų biuras“ ir Barkeris
Gyvenimas 2021 metais
Čenelingas ir rašymas
Kur įsikurs siela?
Šamanai ir ratas
A. Filono sapnai
Ateities vizijos

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT
Vartiklis