Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Reiki          

Redaktorius: Šis trumpas reiki pristatymas bus praplečiamas ir vystomas. Tiesiog šiuo metu tebuvo parengtas šis eskizas ir pajutau, kad reiktų jį publikuoti.

Paprasčiausia prasme kinų ženklai pinyin tariami ling qi, o japonų reiki, reiškia vaiduoklį. Taip pat ši sąvoka išreiškia jutimą, kad yra nelengva. Į Japoniją terminas atėjo Hanų dinastijos metu su kinų rašmenimis (vadinamais kandži) ir budizmu.

Gilesne prasme ženklai nusako nušvitusiojo asmens energiją išliekančią po mirties. Kinijoje tikėta, kad gimimo metu susilieja dvi „dvasios“: hun, siela, ir po, Rankos ir energija ryšio su žeme energija. Po mirties hun grįžta į “banką”, o po suyra su kūnu (apie tai daugiau žr. >>>>>).

Usui memoriale Tokijo priemiestyje yra išsireiškimas: „Jis juto didelį reiki virš galvos”. Tie Usui mokinio admirolo Gyuda žodžiai išreiškia satori arba dvasinę patirtį. Paties Usui išsireiškimas: „Usui reiki metodas kūno-sielos patobulinimui”. Terminas reiškia dvasinį pobūdį. Kai kurie Usui pasekėjai sistemą vadina „Rei Hou“ (dvasinis metodas).

Patys japonų mokytojai energiją vadina QI, o ne reiki. Reiki termino naudojimas atsirado Vakaruose.

Atskirai, „ling” reiškia ”dangiškasis”, o „qi” – „energija iš įkvepiamo oro ir valgomo maisto“. Bet derinys nereiškia „dangiškoji energija“, kaip mano Takata pasekėjai.

Vakarietiška „reiki ypatinga energija“ koncepcija beprasmė, ypač kai tuo pačiu metu terminas verčiamas kaip „visuotinė energija“.

Daugumoje japonų žodynų pateikiamos reikšmės „vaiduoklis“ ir „jutimas, kad nelengva“.

Japonijoje reiki, siejant su Usui, tėra beprasmis garsas.

Papildomai skaitykite:
Slaideriai
Indigo vaikai
Kundalini joga
Kur įsikurs siela?
Mano planeta artėja
Akys išduoda mintis...
Emocinis apsivalymas
Ka ir Ba - dvasia ir siela
Tikrieji Žemės astronautai
Svečiai iš jungiojo pasaulio
Hun ir po: siela ir gyvybės syvai
Akupunktūra: organizmas vientisas
Šamanizmas: religija ar ritualas?
Banginių pranešimas žmonijai
Menas matyti tolimą praeitį
Pastabos apie vidinį vaiką
Vunderkindo iššūkiai
Dievų ir žmonių akys
Fairwater paslaptis
Zombių armija
Sielos klajonės

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokiusJūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis
Fantastikos skiltis