Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Tikrieji Žemės astronautai  

Taip pat skaitykite: OBE - esu šalia savęs      
Vadovas į astralinę projekciją      
Astralinė kelionė: patarimai      

Astronautai – tai tie, kurie keliauja tarp žvaigždžių („astra“ – žvaigždė). Ir Žemėje yra tokių, kurie pateisina tą pavadinimą.

OBE experience Viena pirmoji juos paminėjo Tibeto paslapčių tyrinėtoja Aleksandra David-Neel*):
„Tsavarongo kaime pamačiau moterį, pragulėjusią nekvėpuojant ištisą savaitę. Ji pasakojo, kaip buvo sukrėsta savo naujojo kūno lengvumo, judėjusio neįprastu greičiu. Tereikėjo jai panorti į kokią nors vietą ir ji ten atsidurdavo akimirksniu. Ji galėjo pereiti upes vandens paviršiumi, pereiti kiaurai sienas“.
Toliau ji priduria, kad Tibeto vienuoliai praktikuoja išėjimą iš kūno ir tokiu būdu aplanko kitas planetas bei bendrauja su jų gyventojais.

O dabar pereikime prie pasakojimų, kokiais fantastiniais jie beatrodytų. Baigėsi Antrasis pasaulinis karas ir anglas Styvas Vilsonas grįžo prie karo nutraukto užsiėmimo – paranormalių reiškinių tyrinėjimo. Tirdamas Londono psichinių tyrimų draugijos, įkurtos dar 19 a. 9-me dešimtm., archyvą, jis rado jo direktoriaus Maiklo Leonardo laišką profesoriui F. Majersui. Dabar tokį asmenį pavadintume „kontaktuotoju“. Laiške aprašoma išėjimo iš fizinio kūno patirtis ir kai kurios kelionės, atliktos astraliniame kūne. Ten aprašytas ir nesėkmingas „skrydis“ į Marsą. Tąnakt jame siautėjo smėlio audra, apėmusi beveik visą planetą, ir jos paviršius buvo padengtas rausva miglele. Tačiau vienoje vietoje, jis aiškiai įžiūrėjo kelias dirbtines piramides ir kažką panašaus į sfinkso veidą, nukreiptą į dangų.

Leonardas buvo įsitikinęs, kad pamatė Marso civilizacijos, apie kurios egzistavimą tada beveik nebuvo abejonių – Skiaparelio kanalai ir ryškūs žybsniai Marso paviršiuje atrodė esą neabejotinais įrodymais. Bet skrydžiais „sapne ir būdraujant“, tuo labiau kosminiais atstumais, Leonardas ne ypač tikėjo, tačiau nusprendė kai ką išsiaiškinti ir nusikopijavo laiške įdėtą „astronauto“ padarytą piešinį. Tada kreipėsi į pažįstamą astronomą ir išsiaiškino, kad minėtą dieną Marse tikrai buvo stebima grandiozinė dulkių audra, trukdžiusi stebėjimams. O Leonardas nebuvo joks astronomas mėgėjas, o spaudoje apie tai nebuvo rašyta.

Praėjo keli dešimtmečiai ir kartą populiariame žurnale Vilsonas pamatė Marso piramidžių ir „sfinkso“ nuotrauką, kurią padarė JAV zondas. Sutapimas su išsaugotu piešiniu buvo beveik tikslus, nors tų objektų iš Žemės neįmanoma įžiūrėti net su galingiausiu teleskopu (plačiau žr. >>>>>).

Kitas panašus atvejis, irgi nepastebėtas mokslo bendruomenės, tikriausiai dėl rasto japonų kalbos žinojimo, įvyko 1931 m. birželio 24 d. Prof. Tomokiči Fukuraji dvi foto plokšteles (gana didelius stiklus, padengtus šviesai jautriu sluoksniu) įdėjo į tamsią dėžę. Už 40 km buvęs mediumas Konči Minta privalėjo mintimis plokštelėse atvaizduoti nematomą Mėnulio pusę, tuo metu dar nematytą žemiečių. Sprendžiant iš užduoties, Mita savo astralinių kelionių metu pasiekė Mėnulį ir pamatė nematomą jo pusę. Pranešimai apie tą eksperimentą pakliuvo į spaudą, kuri paprašė Fukuraji ir Mita pakartoti eksperimentą viešai. 1933 m. lapkričio 12 d. Gifu miesto salėje susirinko 4 tūkst. žmonių. Fukuraji ant stalo padėjo 12-a užantspauduotų foto plokštelių ir paprašė Mitą suprojektuoti nematomos Mėnulio pusės vaizdą į šeštą iš viršaus plokštelę. Dalyvaujant komisijai išryškino visas plokšteles ir šeštoje išryškėjo ryškus nematomos Mėnulio pusės vaizdas.

Mokslo bendruomenė pasistengė nutylėti šį eksperimentą, tuo labiau, kad patikrinti nuotraukos atitikimą originalui tada dar buvo neįmanoma. Bet 1985 m. prof. Montinori Goto gavo „Apollo“ laivų padarytas Face at Mars nuotraukas. Sulyginęs jas su Mitos nuotraukomis, nustatė 31 objektų atitikimą.

Dr. J. Eizenbadas, atlikinęs ilgalaikius eksperimentus su Tedu Seriosu, dariusiu psichines nuotraukas, surado dar vieną stebėjimų objektą. Tai buvo G. Vjeljė – mediumas, mokėjęs atlikti keliones astraliniame kūne. Į jį kreipėsi draugas, NASA darbuotojas, parodęs Mėnulio žemėlapyje apytikslį rajoną, kur turėjo išsilaipinti pirmieji astronautai, ir paprašė G. Vjeljė kruopščiai ištirti tą rajoną – negu nuskrenda ten ir apžiūri.

Vjeljė įvykdė tą keistą prašymą. Oficialiame pranešime apie tą eksperimentą pranešama, kad jo nuotraukos sutapo su metais vėliau padarytomis amerikiečių astronautų.

Deja, dauguma šiuolaikinių specialistų įsitikinę, kad jei žmonija neras alternatyvių tarpžvaigždinės erdvės įveikimo būdų, gali pasirodyti, kad tradicinėmis priemonėmis jos įveikti nebus įmanoma. Ir vienu tokių alternatyvų gali būti tarpžvaigždinis skrydis astraliniame kūne...

*) Aleksandra David-Neel (gim. Louise Eugenie Alexandrine Marie David, 1868-1969) – prancūzų operos dainininkė, poetė ir kompozitorė, labiau žinoma kaip keliautoja, rašytoja ir Tibeto tyrinėtoja. 1924 m. pasiekė (uždraustą) Tibeto sostinę Lhasą - apie tai 1927 m. išleido knygą. Ji įsūnijo lamą Jongdeną ir su juo gyveno iki jo mirties 1955 m. 1937 m. vėl vyko į Tibetą, tačiau pasiekė tik Šensi provinciją, keliavo po Kiniją ir grįžo 1940 m.
Tada įsikūrė Din-le-Ben‘o miestelyje, į kur plūdo įvairūs mistikai, tikėdamiesi sužinoti apie jos aprašomus stebuklus. Tyrinėjo Tibeto kultūrą ir rašė knygas apie savo keliones.

Papildomai skaitykite:
DM=XF
Gyvosios ugnys
Žudyti per atstumą
Kur įsikurs siela?
OBE - esu šalia savęs
Laiko ciklo pabaiga
Kada bus Armagedonas?
Astralinė kelionė: patarimai
Vadovas į astralinę projekciją
Oda teskiria kūną ir dvasią
Keistai pažįstama, Deja vu
Nežemiško proto paieškų istorija
Gynybos narkomato telepatai
Mūsų smegenys ir yra Visata
Baltojo dievo pasirodymas
Gyvenimas 2021 metais
Raudonosios planetos siekis
Augalai nesvarumo sąlygomis
Gyvybė Saulės paviršiuje?
Dievų ir žmonių akys
Slibinai-gundytojai
Kogi telepatija
Pranašas Nostradamas
Genties pranašystės
Ateities vizijos
Fotonų juosta

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis