Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Ne pabaiga, o nauja pradžia!  
Kas iš tikro yra majų kalendoriuje dėl 2012 m.?  
Ivo Purinšas, Objektyvaus laiko asociacijos prezidentas, majų simbolikos ir kalendoriaus ekspertas iš Latvijos, dalyvavęs ekspedicijoje aplink pasaulį, pasakoja („Vesti“, 2012 m. gegužės 25 d. nr.), kad Meksikoje bei Gvatemaloje rado daug patvirtinimų, kad majų kalendorius – labiau nei rimtas reikalas...
Tą ekspediciją rengė Latvijos parapsichologijos ir ezoterikos asociacija. Meksikoje, Belizoje ir Gvatemaloje darbavosi nuo 2012 m. vasario 13 d. iki kovo 13 d. Per tą laiką 8 žmonių komanda įveikė apie 6 tūkst. km.
Fragmentai publikuojami pagal savaitraštį „Vesti“.

Ši tema dar gvildenama: Ar sulauksime apokalipsės?      
Laiko ciklo pabaiga      
Kada bus Armagedonas?      
verta paskaityti ir Fotonų juosta      


Mūsų pagrindiniu tikslu buvo rasti senovės majų žinių saugotojus. Gvatemala susideda iš 22 departamentų, kur gyvena gausios indėnų majų gentys. Mus domino Gvatemalos kalnų rajonai, kur gyvena kiče indėnai – senovės žinių saugotojai. Tai vietos ne turistinės. Mano pažįstamas, turizmo agentūros direktorius, sužinojęs, kad vykstu ten, sušuko: „Iš proto išėjot! Baltiesiems į ten negalima! Ten juos užmėto akmenimis! Geiausiu atveju, prakeikia...“

[ ... ] Tai absoliučiai kitas pasaulis! Gvatemalos gyventojai iki šiol tiki, kad jei fotografuosi žmogų, gali atimti jo sielą; jie nemoka meluoti; nevertina pinigų taip , kaip mes. Jie neturi piniginių, tiesiog banknotus suima gumele – ir viskas! Tokie murzini popieriokai. [ ... ] Maya calendar

... neturėjome supratimo, KUR BŪTENT reikia eiti ieškant senovės majų žinių Saugotojų; kelyje rėmėmės tik Visatos siunčiamais ženklais. O kai eini pagal ženklus, nežinai, kas tavęs laukia priekyje. [ ... ]

... Nebaj'o mieste. Apsistoję viename viešbučių, gavome naują ženklą. Pamatę, kad šeimininkės dukra sprendžia namų darbą su majų skaičiais, padėjome jai. Motina iškart sureagavo“ „Iš kur žinote?“ Paaiškinome, kas mes ir ko atėjome. Tada ji papasakojo, kad aukštai kalnuose yra trys majų gyvenvietės, kur vaikus moko senovės slaptųjų žinių. [ ... ]

Pagaliau atsirado galimybė susitikti su Saugotoju! Susitikimo su mumis metu Čin Kinas nebuvo iškalbingas ir laikėsi gana šaltai. Siekdamas palaikyti pokalbį, ėmiau pasakoti apie mūsų Ligo šventę. [ ... ] Pasirodo, jie turi panašų ritualą [ ... ]

Dabartiniai majai laiko, kad jų senovės protėviai išnyko todėl, kad žiniomis naudojosi ne pagal paskirtį. Žinios jiems buvo paliktos saugojimui, o jie jas ėmė naudoti tautų pavergimui, turtams, juodajai magijai, pradėjo aukoti žmones...Tuo jie save sutepė - ir Dievas juos nubaudė, atsiuntęs baltuosius, kurie juos išnaikino. Dabar artėja laikas, kai tos didžiosios žinios turi atsiskleisti pasauliui.

Dar neseniai indėnai buvo atviresni baltiesiems, besidomintiems majų kalendoriumi, tačiau dabar jie tas žinias slepia. Tai nutiko, kai jie sužinojo, kad pasaulyje plinta informacija apie pasaulio pabaigą 2012-ais, atseit, gauta iš pačių majų! Anot Čin Kino, pasaulio galingieji dirbtinai kelia triukšmą apie pasaulio pabaigą: to priedangoje ruošiamas pasaulinės vyriausybės planas užgrobti valdžią. Tačiau tiems nieko nepavyks.

Dar man parodė senovinį žemėlapį-schemą, kurios centre buvo pavaizduotas Plejadžių žvaigždynas, aplink kurį sukasi visa Saulės sistema. Saulės sistemos trajektorija suskirstyta į atkarpas: „Rytas“, „Vidurdienis“, „Pavakarys“, „Vakaras“, „naktis“. Kiekviena šių penkių atkarpų sudaro ciklą iš 5125 m.

Sprendžiant iš žemėlapio, 2012-ais baigiasi „Nakties“ ciklas ir prasideda „Rytas“. Kaip pasakė Saugotojas: „Kai baigiasi naktis ir išaušta, kas šaukia apie pasaulio pabaigą? Vampyrai ir kitos tamsos jėgos, savo juodus darbelius darantys tamsos prieglobstyje!“

Krizė – žmogaus rankų darbas. Vožtels ekonominis kolapsas. Ir niekas negali pasikeisti per valandą. „Švis“ nuo 2012 iki 2017 m. Neatpažįstamai pasaulis pasikeis tik apie 2064 m.

Majai tiki, kad „Ryto“ ciklas reiškia Kristaus atėjimą, jis ateis ir pradės naują laimingą erą...


Naujai atrasti majų kalendoriaus užrašai neigia pasaulio pabaigą 2012-ais

Kasinėjant beveik prieš šimtmetį atrastą Ksaltuno kompleksą šiaurės rytų Gvatemaloje, Peteno rajone, aptikta struktūra, kuri atrodo yra buvusi miesto raštininko dirbtuve. Ant jos sienos unikalūs piešiniai – viename vaizduojami juodomis uniformomis apsirengusių žmonių eilė ir šimtai pakeverzotų skaičių. Daugelis skaičiavimų susiję su majų kalendoriumi, o galimai ir su Marso ir Veneros ciklais. Atrodo, kad raštininkai sieną naudojo kaip lentą. Panašus dalykas tėra vienoje vietoje – Drezdeno kodekse. Xultun mural

Keturi ilgi skaičiai ant šiaurinės sienos susiję su majų kalendoriumi. Datos nusitęsia maždaug 7000 m į ateitį. Tiksliai nežinoma tų datų prasmė (pagal „National Geographic“). Tai tarsi ir rodytų, kad laikas 2012-ais nesibaigia.

Ksultuną 1915 m. atrado Gvatemalos darbininkas, o apytiksliai jo planą 3-iame dešimtmetyje sudarė Sylvanus Morley, suteikęs ir Ksaltuno pavadinimą – „paskutinis akmuo“. Tikslesnį planą 8-ame dešimtm sudarė Harvardo un-to mokslininkai. Augmenija apaugusią struktūrą 2010 m. pastebėjo studentas Max Chamberlain, sekęs plėšikautojų iškastas tranšėjas. Struktūrai suteiktas 54 numeris.

Likimo išdaiga, kad Ksultono radiniai iš vis egzistuoja. Tokie užrašai ir piešiniai ant sienų blogai išsilaiko majų drėgnose žemėse, ypač name, tesančiame tik metrą po žemėmis.

Kasinėjimo duomenys rodo, kad Ksultuno statiniai pradėti statyti prieš mūsų erą. Gyventa iki klasikinio laikotarpio pabaigos, nes vėliausi raižiniai datuojami 890 m. Įdomu, kad Ksaltunas yra vos 5 mylios nuo San Bartolo, kur 2001-ais W. Saturno rado retą sienų tapybą (žr. >>>>)


Majams pasaulis nesibaigė 2012-aisiais?

Tulanės un-to archeologas Marcello A. Canuto atkasė majų kalendorių šiaurės Gvatemalos šiaurės vakaruose esančiuose La Corona griuvėsiuose. Tai praktiškai tik antra nuoroda į „pabaigos datą“, tačiau jis nepranašauja pasaulio pabaigos, o daugiau kalba apie praeities politinius klausimus. Tekste karalius save tituluoja „13-o katuno valdovu“, nes jis valdė per svarbią majų ciklo (13-o katuno) pabaigą, kuri buvo 692-ais. Kad jis išaukštintų save ir savo valdymą amžinybės kontekste, jis save jungia su ateities data, kai majų kalendorius vėl pasieks tą patį 13-os skaičių – ir būtent 2012-ų gruodžio 21-ąją.

Šis tekstas nesipyksta su kita 2012 m. nuoroda majų įrašuose – iš Meksikos Tortuguero Monument 6. O kadangi tekstuose užsimenama apie įvykius po šios datos, tai nepanašu, kad majai manė, tada nutiksiant pasaulio pabaigą.

Papildomai skaitykite:
Fotonų juosta
Majų kronikos
Gyvenimas 2021 metais
Laiko ciklo pabaiga
Po majų piramidėmis
Kada bus Armagedonas?
Keiro – bohemiškasis pranašas
Vartai į majų mirties karalystę
Ar sulauksime apokalipsės 2012-ais?
Ar didžiausia problema - atšilimas?
Plazma įrankiai; požeminis transportas
Templierių kryžiaus belaukiant
Grigorijaus Rasputino pranašystės
Naska linijos, Peru
Baltojo dievo pasirodymas
Indėnų pasaulio kūrimo mitai
Bus tiriamas NSO Baltijos dugne?
Ar reikia apmokestinti religijas?
Interviu su A.Zalatoriene
Šventasis pranašas Slavikas
Gyvenimas po tikrovės
Dievų ir žmonių akys
Surastas inkų miestas
Andų kalnų dvasios
Nibiru - X planeta?
Trys sukūrimo akmenys
Datos ir Atlantida
Kai susiduria galaktikos...
Slibinai-gundytojai
Pranašas Nostradamas
Genties pranašystės
Likimo diena?

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT svetainė
Vartiklis