Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Biržuose nufilmuota pamėklė  

Biržuose šalia autobusų stoties esančioje parduotuvėje "Norfa" naktimis klaidžioja vaiduoklis.

Liepos 20 d. rytą apsaugos darbuotojas Žydrūnas Karoblius peržiūrinėjo naktį filmuotą medžiagą, nes naktį buvo įsijungusi į judesius reaguojanti kamera, bet signalizacija nesuveikė. Joje jis pamatė kažkokią judančią dėmę. Geriau įsižiūrėjęs nustėro – buvo regimi žmogaus kontūrai, akys, nosis, burna.

Vaiduoklis, kiek pastovėjęs prie vienų durų, staiga nusklendė prie kitų ir dingo. Viskas truko kelias sekundes, Tai nutiko 3 val. 52 min.

Kolega matė tą patį, kaip ir parduotuvės direktorė Regina Palubinskienė. Ir kiti parduotuvės darbuotojai matė vaiduoklį, kurio veide buvo įsirėžęs kažkoks siaubas.

Po savaitės, liepos 26 d. kamera vėl užfiksavo keistą vaizdą. Buvo matyti panašus siluetas bei kelis kartus sujudanti tarsi ranka ar skvernas. Vėl nesuveikė jautri signalizacija, kuri yra suveikusi praropojus vorui. Netikima, kad kamera būtų sugedus.

Darbdaviai uždraudė darbuotojams komentuoti, ką jie matė. Direktorė sako, kad kunigo į parduotuvę nekviesianti. O kalbama, kad statybininkai, remontavę tą parduotuvę, buvo radę nemažai kaulų. Gali būti, kad toje vietoje buvo ne tik žydų, bet ir 2 pas. karo palaidojimų – karo metu visas kvartalas sudegė. Beje, parduotuvė yra buvusio žydų kvartalo vietoje.

Ghost in the shop. Lithuania

Papildomai skaitykite:
Paslaptingi ratai Lietuvoje
NSO Lietuvoje
Kodėl palėpėje bilda?
Miškas: Europoje ir Lietuvoje
Anomalios zonos Baltijos jūroje
Kazimieras: Ir šventieji puodus žiedžia
Neįprastas akmenukas iš Šiaulių
Dinozaurų palikuonys Afrikoje
Tie prakeikti nematomi dalykai
Slibinai-gundytojai
Palaidoti medžiai
Fairwater paslaptis
Slaideriai - kas jie?

 

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.lt skiltis
Vartiklis