Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Evaldas Dirgėla. Kosmose  

Štai: vyras. Pačiame jėgų žydėjime. Tyraširdis, žalias, basas, jokių asmens dokumentų neturi. Vaikšto daugiabučių mikrorajonuose (už šiukšlių konteinerių sėdi kartkartėmis su draugeliais). Žvalgosi nustebęs, kalbėti nemoka. Naktį, kai aplink – nė gyvos dvasios, galite jį pamatyti. Jūs juk matote tamsoje? Atkreipkite dėmesį į žiburėlius – tai gali būti jo prisidegtos nuorūkos liepsnelė. Arba Autoriaus nuotrauka dega ir žybsi oranžinės jo akys. Kur dar galima pamatyti šį vyriškį? Kartkartėmis jis įlipa į kokį daugiabučio butą balkonais.

Lodžijų stiklus išpjauna aštriais ir tvirtais nagais tyliau ir tiksliau nei kokiais specialiais stiklo rėžtukais. Nes nemėgsta nereikalingo triukšmo. Patekęs į butą imasi tradicinės veiklos: suvalgo uogienę, marinuotus pomidorus ir agurkėlius ir čepsi seilėdamasis iš malonumo. Jei šaldytuve šių produktų neranda – kenčia buto vazoninės gėlės. Suvalgo jas. Kartais tuščių šiukšlių konteinerių rūdis graužia iš bado. Kaukia ir spardosi – vienišas jis. Todėl ieško brolių tarp žvaigždžių. Dangų gerai išmano. Marsas pusantro karto toliau nuo Saulės nei mūsų Žemė. Todėl šalta ten, dėl tos pat priežasties kone dvigubai ilgesni Marso metai. Laikas ten slenka lėtai. 98 milijonai kilometrų! Tikrai toli, žinoma... Todėl net ir pro pačius galingiausius teleskopus Marse ne ką matai. Vanduo ten kietas (sušalęs). Neieškok ten švelnumo. Bet – vis dėlto – galbūt? Gal ten, tarp žvaigždžių, esama draugystės? Jau vien todėl, kad ten nėra parduotuvių. Svajok, svajok, žaliasis, – prisimeni vaikystėje: pasiuntė mama į parduotuvę duonos – o kiemo vaikai susirinkę sudaužė tavo galvelę, plytomis išmušė dantis. Grįžusiam namo tėvas šlepete dar pridėjo per ausį už sudraskytas naująsias kelnes... Turėtų būti gyvybė Marse, tikrai turėtų. Tačiau kuo geriau Marsą pažįstu, tuo atšiauresnis jis man atrodo...

Šiaurės Atėnai, 2011 04 15  

Papildomai skaitykite:
Viena eilute!
Lenino marsiečiai
Kas yra tikroji sėkmė?
Miniatiūros: Tarpplanetinis
Sigitas Parulskis. Ateiviai
Džonas Sledekas. Ralfas 4F
Kosminė opera ir Marsas
Ar NSO nėra sukurti žmogaus?
Seržantas šiluminėje trasoje
Pokalbis su kun. Paltanavičiumi apie NSO
Nežemiški roko muzikos ryšiai
Demiurgai tveria pasaulį
Ką rodo laiko rodyklė?
Iki pasimatymo, Marsieti!
Lietuviškoji išmintis apie...
Marsaeigis Marse
Ar yra gyvybė Marse?
Marso spinduliai
NSO per amžius

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT svetainė
Vartiklis