Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Kodėl jų nėra? Gali būti, kad mes beveik vieniši Visatoje

Plačiau skaitykite  Fermi paradoksas  ir  Didžioji tyla  

Mūsiškė evoliucijos istorija rodo, kad daugelis svarbių prisitaikymų buvo unikalūs, vienkartiniai įvykiai, todėl beveik neįtikinėtini. Mūsų evoliucija atrodytų tarsi laimėjusi loterija. ... tik gerokai mažiau panaši.

Visata yra neįtikėtinai plati, tad joje tarytum turėjo pakakti laiko ir vietos protingoms būtybėms atsirasti, tačiau vis dar neturime jų buvimo įrodymų.

Evoliucija kartais pasikartoja, kai skirtingos rūšys išvysto panašius dalykus. Jei tai kartojasi dažnai, mūsų evoliucija turėtų būti gana tikėtina, netgi neišvengiama.

Yra pribloškiančių pavyzdžių. Australijos išnykęs sterblinis vilkas (Thylacinus) turėjo sterblę kaip kengūra, tačiau atrodė kaip vilkas, ir buvo išsivystęs iš kitos žinduolių linijos. Taip pat buvo sterblinių kurmių, sterblinių skruzdėdų ir sterblinių skraidančių voverių. Įdomu, kad Australijos visa savitų žinduolių evoliucija, išnykus dinozaurams, vyko lygiagrečiai kitiems žemynams.

Taip pat matome ir atskirų organų konvergenciją. Akis išsivystė ne tik stuburiniams, bet ir nariuotakojams, aštuonkojams, kirminams ir medūzoms. Kojos išsivystė ir nariuotakojams, aštuonkojams ir 4-ioms žuvų rūšims: tetrapodams, klounžuvėms, rombinėms rajoms, dumblašoklėms (Oxudercidae).

Tik čia ir yra visas triukas. Visos šios konvergencijos vyko vienos linijos ribose. Tai Eumetazoa, sudėtingi daugialąsčiai gyvūnai, turintys simetriją, burnas, žarnyną, raumenis, nervų sistemą. Skirtingi eumetazoanai išvystė panašias struktūras panašiems poreikiams, tačiau tai darė skirtingai. Sudėtingi gyvūnai išsivystė tik kartą istorijoje, kas parodo tai buvus mažai tikėtina.

Daugelis kritinių atsiradimų buvo unikalūs. Sudėtingos eukariotinės ląstelės, iš kurių sudaryti visi gyvūnai ir augalai, turinčios branduolį ir mitochondrijas, išsivystė tik kartą. Seksas išsivystė tik kartą. Fotosintezė buvo vienkartinė. Taip pat ir protas... Ir jei buvo sterblinių vilkų ir kurmių, tai nebuvo sterblinių žmonių... Yra vietų, kur evoliucija kartojosi, ir yra vietų, kur ji nesikartojo. Ir matome, kad labiausiai kritiniai, sudėtingi prisitaikymai buvo mažiausiai pasikartojantys.

Be to, tie įvykiai buvo tarpusavyje priklausomi. Žmonės negalėjo išsivystyti tol, kol žuvys neišvystė kaulų, leidusio šioms iššliaužti į sausumą. Žuvims reikėjo sudėtingų ląstelių, o šioms reikia deguonies, kurį gamino fotosintezė. Ir visa gyvybė išsivystė iš vieno protėvio; taip sakant, visa gyvybė atsirado tik kartą.

Ir įdomu, kad tai užėmė nežmoniškai ilgą laiko tarpą. Fotosintezė atsirado po 1,5 mlrd. m. nuo Žemės susidarymo, sudėtingos ląstelės – po 2,7 mlrd. m., sudėtingi gyvūnai – po 4 mlrd. m. ir galiausiai žmonės – po 4,5 mlrd. m.

Visi tie vienkartinumai, atsitiktinumai buvo „butelio kakleliais“ evoliucijoje. Tai nebuvo vien laimėta loterija, o laimėta vėl, vėl ir vėl. Kitaip sakant, kad tie kritiniai prisitaikymai galėjo išsivystyti per vėlai, kad protas atsirastų ne anksčiau, nei mūsų Saulė virs nova (arba iš vis atsirastų). Gali būti, kad protinga gyvybė atsiradusi tik viename iš 100 trilijonų gyvenamų pasaulių.

Ir vis tik mes esame čia! Jei turėjome tik vieną tikimybę iš 100 trilijonų, tai kaip po velnių mes atsidūrėme šioje planetoje. Tai ir yra antropinio principo esmė – lygtai Žemėje specialiai susidarė sąlygos, leidusios įvykti neįtikėtiniems įvykiams, tam kad atsirastume mes. Tad gali būti, kad Visatoje mes teturim tik labai nedaug proto brolių...


Ar egzistuoja nežemiečiai, o gal Dievas?

Įsivaizduokite, kad ateityje galėsime keisti Visatos dėsnius (fizikos, chemijos ir t.t.). Tarkime, kad galėsime nukeliauti į bet kurią Visatos vietą (pranirdami pro juodą skylę, per sliekanges ar transformuodami erdvę). Ir kažkur mes surasime kitą pažangią (o gal atsilikusią) rasę, kuri turi galimybių išsivystyti iki tokio lygio, kad galės skrosti erdvę. Kaip mes su jomis bendrausime? Juk tokių kontaktų pasekmės gali būti baisios. Ar perduosime joms technologijas? Tokie klausimai turėtų kilti ir kitoms civilizacijoms susidūrus su mumis….

Tačiau niekas tiksliai nežino, ar sunku atsirasti gyvybei. Tik iš pradžių atrodo, kad tereikia paimti kelis komponentus, įmesti amino rūgščių, gerai suplakti - ir, šast, jau yra nauja gyvybė (skaitykite apie gyvybės atsiradimo problemas).

Infraraudonasis spinduliavimas nerado kitų civilizacijų

Amerikiečių mokslininkams nepavyko aptikti svetimų civilizacijų pėdsakų šimtuose milijonų galaktikų infraraudonųjų spindulių (IS) WISE teleskopo duomenyse.

Dar 7-e dešimtm. F. Daisonas rašė, kad civilizacijos veikla turi atsispindėti šiluminiu spinduliavimu, kurio bangos ilgiai artimi vidutiniam IS spektrui. Tada, labai išsivysčiusios civilizacijos, kolonizavusios visą galaktiką, tas spinduliavimas turėtų būti gana stiprus.

Mokslininkai ištyrė praktiškai visą WISE nustatytų galaktikų katalogą, tačiau nerado nė vienos, kuri rodytų jose esant 3-io lygio (pagal Kardaševo klasifikaciją) civilizaciją. O juk šių galaktikų amžius yra keli milijardai metų – ko turi pakakti supercivilizacijų išsivystymui. Tad arba jų nėra, arba jų energijos naudojimas mažesnis, nei galima užfiksuoti.

Kita verta, nustatyta apie 50 galaktikų su aukštesniu IS lygiu, kurias bus galima papildomai ištirti.

Jei gyvybės atsiradimas yra dažnas reiškinys, tai Visatoje turi tiesiog knibždėti kuo įvairiausių gyvybės formų. Bet kodėl tada mes neišgirstame jų balso (radijo bangų ir pan.)? Gal kitos civilizacijos nenaudoja šių technologijų? O gal naudoja tokias, apie kurias nė nenutuokiame…

Kardifo un-to mokslininkai, išanalizavę Heršelio teleskopu Kanarų salose gautus duomenis, 2018 m. nustatė, kad Visatoje yra fosforo trūkumas. Tai reiškia, kad sumažėja gyvybės egzistavimo Galaktikoje tikimybė, nes fosforas yra DNR ir RNR biopolimerų sudėtine dalimi.

Jei gyvybės atsiradimas yra retas reiškinys, tai viena civilizacija yra nepaprastai toli nuo kitos - ir joms nėra fizinių galimybių (ribojant fizikos dėsniams) susisiekti. Nebent egzistuotų koks nepaprastas informacijos perdavimo būdas.

Gyvybė gali būti ir ne anglies pagrindu ir mes jų (kaip gyvybės formų) galime ir neatpažinti Tad ar mokame apibrėžti, kas yra gyvybė?

Kita problema: „intelektualusis vystymasis“. Mes kažkaip manome, kad civilizacijos nuolat tobulėja ir pagaliau „išeina į kosmosą“? kad po kažkiek laiko rasė privalo tapti kosmine super-rase… Tačiau gali būti, kad kitos civilizacijos nevysto techninių technologijų ir nepradeda skraidyti… Jų vystymasis nukreiptas į vidinę erdvę. Ir tada jas labai sunku aptikti…

Neaišku, koks yra civilizacijų gyvavimo amžius. Galbūt, - tik keli tūkstančiai metų (o po to jos sunyksta). Tada, net jei Visatoje ir podažniai atsiranda civilizacijos, vienu metu jų egzistuoja nedaug.

O gal ateiviai mus stebi ir su mumis nenori kontaktuoti (nes mes esame žiaurūs ar „pasmerkti“, t.y. beviltiški) arba mes gyvename tarsi savotiškame nežemiečių zoologijos sodė. O galbūt kontaktų su ateiviais buvo praeityje - ir jų pėdsakai išlikų mituose ir senuosiuose raštuose, senovės simboliuose ir neaiškiuose reiškiniuose (daugiau skaitykite Senovės astronautai).

Ir pagaliau - turime apsispręsti - ar egzistuoja Dievas? Ar jis sukūrė Visatą ir jos dėsnius? Šia proga verta paskaityti Artūro Klarko knygą „Susitikimas su Rama“. Ji yra apie mūsų ateitį, kai pro mūsų Saulės sistemą praskrieja milžiniškas (tikrai nepaprasto dydžio) cilindras. Jo tikslas - apskrieti visą Visatą ir surinkti informaciją apie visas civilizacijas, kurios jau sugeba skraidyti kosmose (t.y. kurių vystymasis buvo sėkmingas). Dievas bandė sukurti tobulą Visatą apgyvendintą tobulomis būtybėmis. Jis bandė Didžiojo Sprogimo metu visus atomus pasiųsti teisinga kryptimi. Jam jau nepavyko keletą kartų - tad šįkart jis siunčia tą cilindrą, kad išsiaiškintų, kokia Visatoje yra padėtis. Gal skamba ir keistai, - bet kas besupras dieviškąją mintį? Geriau jau tarti, kad Dievas yra - tada mirdami save galime guosti, kad esame dieviškojo plano dalis (paskaitylkite ir apie nepaprastai suderintą Visatos struktūrą. Kodėl ji tokia?)


O gal vis tik yra?

Prancūzija: Claude Bosc, 1976 m. kovo 3 d., apie 23 val.

Pilotas pradžioje ketino likti anoniminiu, tačiau vėliau atskleidė savo vardą.

1976 m. kovo 3 d. Claude Bosc‘as, būdamas Karo aviacijos mokyklos kursantu, atliko naktinį mokomąjį skrydį reaktyviniu treniruočių lėktuvu Lockheed T-33 SF palei Reno-Nanto-Puatjė kelią nusileidžiant Tūre. Tuo pačiu maršrutu 5 min. intervalu skrido keli lėktuvai. Naktis buvo tamsi, tačiau be debesų, matomumas siekė 10 mylių, gerai matėsi kaimeliai.

Prie Puatjė, 6 km aukštyje, skrendant 460 km/val. greičiu, toli priekyje pasirodė kažkas, tarsi kylantis nuo žemės, ką pradžioje palaikė žalia signaline raketa.
žalias NSO Sekundę ar dvi ji buvo apie 1500 m aukščiau ne jo lėktuvas, to tada leidosi į jo aukštį ir artėjo baisiu greičiu. Pagalvojęs, kad susidūrimas neišvengiamas, pilotas paleido vairalazdę ir rankomis užsidengė veidą. Kelias sekundės lėktuvas buvo apgaubtas žalios fosforizuojančios šviesos. Pilotas spėjo pamatyti sferą, kuri išvengė susidūrimo paskutinę akimirką ir pralėkė pro dešinį sparno kažkur 30 cm atstumu. Ji akimirksniu dingo ir pilotas daugiau jos nematė. Pilotas įsiminė, kad:
- Sfera nebuvo labai didelė (1-2 m skersmens);
- Sfera turėjo uodegą, panašią į kometos, kurios spalva taip pat buvo fosforizuojančiai žalia;
- Centrinė dalis skleidė labai ryškią baltą šviesą (magnio tipo), o centre atrodė kažkas panašaus į raudonus žaibus;
- Viskas vyko trumpiau nei 5 sek.

Pilotas buvo priblokštas, pranešė radaro operatoriui, tačiau radarai nieko neužfiksavo. Vis tik įvykį iš tolo stebėjo kitas iš paskos skridęs seržantas, apie tai pranešęs po skrydžio (apie 1 val. nakties). Jų vadas pareiškė, kad incidentas pasibaigęs ir nereikėjo pildyti rašytinės ataskaitos.

Šiame įvykyje likę keli neaiškūs momentai:
ar ką matė priešais skridęs pilotas?
Kodėl nėra pranešimų apie stebėjimus nuo žemės?
Nėra ryšio su radarų stotimi įrašų (gal todėl, kad vadas „užglaistė“ tą įvykį nepradėdamas tyrimo?)

Neatmetama versija, kad tai galėjo būti ir oro balionas, tačiau mažai tikėtina, kad tai būtų kažkas panašaus į kometą, nes kometos nekyla ir neskrenda horizontaliai.

Skaitykite: Fermi paradoksas
Gamtos mįslė ar nežemiškos civilizacijos buveinė?
Ar galimas ryšis su protingomis kitų planetų būtybėmis?
Bredberis prieš Azimovą

Jūsų žodis

          Jūsų vardas: 
Jūsų el.pašto adresas: 
Jūsų žinutė:

                   

O čia yra jūsų žinutės:

realistas 2012 m. spalio 4 d., ketvirtadienis, 21:53:28
Tie kas tiki Dievu kaip relgija yra kvaili ir neturintis savo nuomones. Jiems iskiepitas sis bruozas per agresija , smurta ir jie yra pasmerkti nezinojimui. Dabartines zemes galiunes kaip rusija ar jav jau desimtmecius slepia kontakta su kitu pasauliu atstovais. Norejau pasakyti kad sitas dalykas vadinamas gyvenimu yra tik zaidimas ir viskas paaiskes artymiausiu
20 metu i prieki o, gal net 2012 gruodzio 18 diena.Atsimerkit!

Nephantazuok 2012 m. kovo 27 d., antradienis, 20:55:56
Nesvaikite cia pievu ir negaiskite laiko senai jau visiems viskas aisku ir yra yrodyta kad dievas yra, o su tuo Dievo bandymu tai pieva taip pat. Jau ir taip per gerai kad vis dar jokio asteroido nemateme 100 metu visos kitos planetos vien meteoritai ir visoks sh

arijana 2011 m. spalio 31 d., pirmadienis, 13:35:51
Be mūsų tikrai dar kažkas yra kaip mes tai vadintume Dievu ar kuo nors kitų, visatoje mes nevieni, aš tuo tikrai tikiu.

Ovidijus 2011 m. kovo 6 d., sekmadienis, 16:34:27
Na manau jog mes nevieni, nes iš kur mes žinotume apie tuos "ateivius" jei jų nebūtu? Vadinasi mūsų protėviai yra mate juos...

Augenis V. 2011 m. vasario 25 d., penktadienis, 12:03:04
Pagal mano skaiciavimus, vien Pauksciu Take yra apie 100 000 planetu kuriose gali egzistuoti gyvybe, o dar visos galaktikos...
Be to neuzmirskim kad zmogus vystesi 4 milijardus metu, o kitose planetose galbūt dar ilgiau (meteoritu bombardavimas, gamtos kataklizmos), taigi nors ir gyvybe atrasim kitur, tai tik kokiu bakteriju/mikrobu, o max zuveliu.

Donatas 2011 m. vasario 15 d., antradienis, 13:38:02
Nu mes tikrai nevieni visatoje, nu tikrai neimanoma.. tigi tiek galaktiku yra ir t.t.

Ras'y 2011 m. sausio 9 d., sekmadienis, 18:43:56
Dievas yra : D

arturas 2011 m. sausio 6 d., ketvirtadienis, 17:45:22
visu pirma nesiremkite vien mokslinemis ziniomis ar vien religija ar galvoti kad esi is darvino teorijos kiles,-viska reikia sujungti i viena visuma (tai visiems taikoma) ir bukite patys savo tikrojo mastymo valdovais,tada ir pamatysite tikraja tiesa-stai kodel senoves didieji isminciai budavo atsiskyre-tai jums atsakymas,jie zinojo tikruosius desniu. tik vienatveje ir skaidrume gali suprasti visa esme(antraip esi tik triusis narve,kuris hipnotizuojasi pats save pamates bet koki nauja daikta panoseje) apie VISATA-DIEVA-ZMOGU, STAI JUMS IR TREJYBE(piramidziu,treciu akiu,zydu zenklas,kristaus pavaizdavimas pasikelime i dangu ir t.t.) PAPRASTA, tai uzdaras ratas

dina 2010 m. lapkričio 10 d., trečiadienis, 18:29:50
Kodel yra naudojamas issireiskimas "isnykusios civilizacijos"? Kodel mokslininkai tokie uztikrinti,kad buvusios civilizacijos isnyko? Juk turetu buti randama kaulu,kaukuoliu.Kodel randa tam tikru irankiu kuriais naudojosi senosios civilizacijos,taciau zmoniu liekanu-ne! Juk atranda visokiu dinozauru,reptiliju kaulus,skeletus ir t.t kurie egzistavo pries milijonus metu,taciau maju,inku,sumeru,atlantu ir kt.civilizaciju zmoniu nei kaulu,nei kaukuoliu,nei skeletu neatranda.Juk jie gyveno bendruomenemis,tai jei ivyko kokios kataklizmos tai turetu islikti vos ne masinei kapinynai,o dabar nieko.Galbut sios senosios civilizacijos niekur neisnyko,o tiesiog persikele ar net buvo perkeltos i kitas civilizacijas,juk is rastu ju rastu aiskiai suprantama,kad senosios civilizacijos buvo gan protingos,neblogai issivysciusios ir turejo gan glaudzius kontaktus su nso.Galbut dabar jie mus ir lanko:))

Romas 2010 m. spalio 1 d., penktadienis, 00:10:26
Nemanau ,kad zmoniu civilizacijai verta atrasti ka nors panasaus i save.Zzmonija nera pasiekusi tokio issivystymo lygio,kad galetu kiekvienam silpnesniam istiesti pagalbos ranka ar ji suselpti,pamokyti...Mes negalime susitvarkyti savame pasaulyje,o ka tada kalbeti apie kitus?Zmonija yra uzvadldes materializmas,gobsumas,jegos kultas,o apie Meile savo artimam tik kalbame,bet tai ir telieka zodziai...
Tikiu, kad yra daug daugiau uz mus pasiekusiu civilizaciju,bet musu gyvenimo budas Jiems nepriimtinas,todel ir kontaktai yra neimanomi....
Tikiu, kad yra kazkas,kas ,galbut sukure zmogu,pasauli,visata,(o gal visa tai atsirado savaime)bet kazkas aukstesnio uz zmogu tikrai yra...galime vadinti ir Dievu...o melsimes jam ar ne,nemanau,kad pades-manau reikia pirmiausia neprasyti ,o duoti... patiem tapti geresniem vieni kitiems,atsisakyti gobsumo ,smurto,agresijos...O mirtis nera baisiausia,ka mum gali atsiusti Likimas...

lukas 2010 m. birželio 6 d., sekmadienis, 03:43:34
pastebeta nusipezejimu.koks dar dievas kurejas?tai kaip jus suprantate dieva yra krikshcionishkas iskrypima. yra bendra visatos samone kuria kazkokie dundukai bande lokalizuoti smegenyse ir tai vadinti dievu i ji tiket ir t.t. yra bukumo virshune.reikai suprast kas tai yra o ne tiket kad tai yra.reikia mokytis, o ne tiket kad ishmoksi! o su lietuviais tai ishvis pravalas, vergu krashtas. gali ishsipisinet kaip tik shaus i galva. parsidave zydu religijai uz alkoholi. parsidave europos sajungai uz euro alaus pusle. o db vergauja kazkokiam degradukui kubilui ir dalampachke nes lietuva kaip linksma vieshnamio tushtute.(negalejau nepaminet pagrindiniu aktualiju)

kitty 2010 m. balandžio 22 d., ketvirtadienis, 21:23:48
net visata nera tokia beribe kaip zmoniu bukumas...ar,pavadinkime tai zmonems palankiau,fantazija.
mes nesam pasaulio bamba kad butume vieni vieninteliai ir nepakartojami, tikrai tikiu kad ateiviai ekgzistuoja,tik tikrai jie neprivalo buti kazkokie kaip cia aprasyti ar i zmones panasus. gal jie mums visiskai net nematomi,nes sudaryti is kitokios materijos ar dra kas...
nu bet apie kazkokius cilindrus ir dievus tikrai netikiu, kazkaip labai jau smegenu plovimui visa tai,masiu valdymui

Jomiliakas 2010 m. kovo 17 d., trečiadienis, 18:39:01
O kodel visi mokslininkai ir ufologai dazniausiai iesko gyvybes formos tokios kaip mes? Taigi reikia pagalvoti taip kad galvotume jog galvojame nesamones. Galbut viskas yra visiskai kitaip nei musu nuomone turi buti? :]

Ieva 2009 m. lapkričio 1 d., sekmadienis, 01:25:37
Čia kažkokia nesąmonė.nieko nesupratau...koks dar cilindras?na ir kliedesiai.

laimas 2009 m. spalio 9 d., penktadienis, 19:32:27
As, pasiskaitinejes beveik viska kas cia rasoma, susidariau tokia nuomone. Kad musu visatoje, zeme randasi tokioje dekingoje vietoje, kad turbut daugiau planetu tokiu ir nebeatsiras.O musu minimi ateiviai turbut bus is tos pacios zemes, tik kitu civilizaciju.Del kazkokiu aplinkybiu tos civilizacijos isnyke,o vienetai kurie jau valde savo laike auksciausias tehnologijas tai ir sugebejo adaptuotis iki dabar.Civilizaciju suprantama buvo keletas,todel ir ju erdvelaiviai su tehnologijomis skiriasi ,arba jie is vienos civilizacijos tik is skirtingu zemynu pvz. Amerika ir Rusija,gal del to iki dabar tarp pusavyje kazko nepasidalija.O musu civilizacija jiems turbut nemaiso, nes nesame jiems konkurentai kol kas,o tik esame kazkokie eksperimentiniai triusiai su kuriai jie bando dar daugiau save fiziskai istobulinti.Maciau asmeniskai ju erdvelaivi visai is arti mazdaug 2-3 km. dienos sviesoje su oranzines ,zalsvos ir baltos spalvos apsvietimu, tai atrode ispudingai.
Gal kas, dar gali papylditi mano mintis,butu labai idomu.

Vytas 2009 m. spalio 2 d., penktadienis, 10:33:51
paskutine pastraipa tai i lankas nusivaziavo, sr :D Dievo keliai nezinomi , o cia jau kazkas pasirodo suzinojo.. nosense...

Arnas 2009 m. rugsėjo 23 d., trečiadienis, 14:32:15
Audrius protingai masto ;]Nu bet nzn gan sunku kazkaip tiketi...

Audrius 2009 m. rugpjūčio 21 d., penktadienis, 16:36:08
Dievas BANDO? Jam NEPAVYKSTA? Mielieji, tai nelogiška. Nesuasmeninkite Dievo, nekonkretinkite jo, nes konkretūs yra tik kūriniai. Žmogus yra konkretus ir ribotas. Dievas yra visa, kas tik egzistuoja. Jis - visa, ką tik galime įsivaizduoti ir aprėpti savo protu. Dievas yra dvasinė substancija, kurioje yra materija. Materija tėra Dievo, kaip Begalinės Gyvosios Kūrybinės GALIOS, išraiška. Dievas yra amžinasis dabar. Mes esame jo begalybės įrodymas ir kūrybos išraiška. Dievui negali nesisekti, tai prieštarauja sveikam protui. Mes gyvi Jo gyvenimu. Mes mylime Jo meile. Mes kvėpuojame, matome, ir girdime juo... Dievas ne asmuo. Dievas yra amžinoji mūsų būtis dabar...

zilvinas 2009 m. liepos 25 d., šeštadienis, 01:54:14
ilgus komentarus raso girtuokliai :)
"4 stadija. Filosofija"
Visi tada gudrus...
Tai zhmogishka ;) Tik kad sunkiai mokslishka...

... 2009 m. birželio 26 d., penktadienis, 00:52:13
besivystancio....

... 2009 m. birželio 26 d., penktadienis, 00:50:08
KOSMOSO NIEKAS NERA PAZINES,KOSMOSAS NIEKAD NELEIS SAVES PAZINTI IKI GALO,NERADA ATSAKYMU ZEMEJA,APIE ZMONES,PACIOS ZEMES FENOMENA,RYSIO BUTIES IR NEBUTIES....t.t SANSU PRIARTETI PRIE KOSMOSE ESAMU TIKROVIU NETURESIM JOKIU..NUO SAVES,NUO SAVO BUTIES IR BUITIES...PER DAUG NUGRIMZES PASAULIS I ZEMISKUS MALONUMUS,KAD TUPIEM PAREITU ATSAKYMAI I PANASIUS KLAUSYMUS...DAR MANAU KAD DAUG KAS GYVENA ILIUZINIU REMU PATOGUMOSE,TODEL NUOMONES TAIPAT TAMPA BUKAIS DALYKAIS,=KAI TURETU BUT KAZKAS VIENINGO PRIPAZINTO...SEKMES

x 2009 m. birželio 21 d., sekmadienis, 13:52:08
du nulis vienas du metais į žemės planeta atskris baltieji ateiviai su žinia kad ižvengti pasauliniu karu tačiau su jeis atskris ir pilkieji ateiviai viksta tarpusavi karas ir jis apims ir žemę

2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 10:57:40
turiu klausimu kurie kamuoja mane visa gyvenima..manau ne tik mane bet ir kienkvina mastancia butybe(zmogu),kuri rupinasi ne tik kasdieniu banaliu gyvenimu,bet ir iesko siokios tokios prasmes, KAM VISKA DARAU? KOKIU TIKSLU GYVENU?
tai va ..labiausiai kamuojantys klausimai.,taciau tiesa suzinosime tikrai ne siame pasauly-gyvenime kuris yra materialus- suvokiamas tik 5, pojuciais..o kame viskas prasidejo,?jei Dievas yra vienas ar daug ju atsakingu uz kieviena paskirti,beja ir velnias-tai tik mirties dievas tariamai.,,piktas ar geras,ne cia esme..jei jis yra kas sukure DIEVA,ir kada jis atsirado?? ar visata turi ribas,ar beribe?...kas butu jei manes nebutu,..ir isvis kas butu jei nieko nebutu?? ar tai realiai galima suvokti? na bent man tai ne..dar keli klausimeliai ,kur viskas baigias,jei viskas turi pradzia,turi ir pabaiga..bet ar galima suvokti protiskai.. kas bus po visos pabaigos???ar imanoma suvokti : kas butu jei nieko nebutu?? manau,kad nelabai..todel ,kad tokie dalykai neturi pabaigos..todel ir pradzia negali but pradzia..jos nera ir niekada nebuvo...manau ,kad visada bendrajame viso ko suvokime...visatu ar dar kokiu materiju skyliu.,.visada turejo egzistuoti kazkoks variklis..ir velgi kas ta varikli ir kada uzvede?? ar jis amzinas...nesvaikas mastymas..ar visa tai imanoma???o gal Dievo nera ir viskas vyksta is saves..kaip materijos energijos virsmai,viskas ratu..kaip ir apskritimas neturi pradzios neturi pabaigos..bet vistiek buvo kazkada sukurtas..na zodziu...gaila kad turim toki trumpa gyvenima,ir toki ribota supratima apie viska..o turim toki dideli smalsuma...kazkaip atvirksciai proporcinga tai tiek...

name 2009 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 02:59:47
Karolinai linkejimai,gera nuomone

name 2009 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 02:44:09
gyvybe-kazkas,reiskia didziausias stebuklas-zmogus,
kam kazkur,kazkam skraidyti,kazko tiketis,noreti pamatyti,-jai tarpusavio santykiuose tarp zmoniu gyvybiu-problemos....naivu....
kosmose,gamtoj,-sava buties krypties eiga..aisku smalsu ir idomu viskas,bet viskam savas laikas...dabar musu mentalitetam jokie kontaktai neduotu tikrai nieko...+ ne viskas kas matoma,galima pamatyti "plika" akimi...emej daug sumaisties...o uz jos ribu kitos formos kiti ismatavimai,automatiskai mes neprilygstam tam zinojimui,tom informacijom kurios slypi kosmose...zmonem reikia pradziai save pazinti teisingai,tada ir yvyks kazkas.....KAM SIEKTI KOSMOSO,KAI NESUSIVOKIAMA MIKRO KOSMOSE..
AR NORES KAS PAS TAVE EIT I SVECIUS,JAI TAVO NAMAI BE TVARKOS? KAS GALI PASAKYT KAD MES TOBULI? MES AISKUS IR NUSAKOMI,-TODEL MES NEIDOMUS..O VILTIES PRIDUOTI GALI MINTIS KAD YRA ,TURIM FILOSOFINIU IDEJU,YVAIRIU HIPOTEZIU APIE BUTY,BET TAI NESIREALIZUOJA GREITAI...KOVA DAR LAUKIA,O AISKUMAS SYPSOSI..neleislim kad jis pradetu juoktis. viska reikia daryti pasvertai,atsakingai su pagarba gyvybes formai...VISKA ir VISIEM VISUR.....

name 2009 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 02:00:51
kodel jie turi buti

misterious*unexplained 2009 m. balandžio 27 d., pirmadienis, 14:19:45
Delto paskutinio ..ar egzistuoja Dievas...tai cia ar ateistas busi ar tikintis..Kiekvienas gi tikime Bent kazkokiu nepaaiskinamu vienu,atmetus mokslininku pagrystumus ir savianalizes..tai cia beprasmiskas klausimas..o del tu kitu civilizaciju...ar susitiksim ar ne velgi koks skirtumas,ot tam zmogui viskas idomu..neverta abejot ,kad egzistuoja..vien tai zinant ,kad musu saule nukstukine yra begale kirtu sauliu,kitu plotmiu,sferu,visatu..cia butu tas pat sakyt ,kad as jus sukuriau,dabar imsit ir tikesit..nebukim savanaudziai,zinoma egzistuoja..nebent kazkas spec viska graziai apvaizdino ir padare viska taip idomiai,kad tik mus zmones suklaidint..kuo as labai abejoju..manau yra kur kas potingesniu uz mus..ir tuo kuo zmones siandien gyvena ir kviepuoja nera ta tikroji reality..manau isvis ne tuom rupinames kuom turetumem..bet cia todel ,kad neesam pakankamai protingi...

2009 m. kovo 8 d., sekmadienis, 00:10:56
Dar kartą pasirodžiau. Ramu čia.
Matyt visi itin apsišvietę, kaip nekeista.

2009 m. vasario 17 d., antradienis, 02:48:43
Viskas bus labai gerai...Dabar itin daug straipsnių prisiskaičiau...ir neįtikėtinai lengva pasidarė ( supratu....matyt visad žinojau, bet mane laikė čia forumuose tik psiche ( kai kas ), o čia būtent psichiški mano paaiškinimai yra....Mano egzistencijos ir mano mastymo paaiškinimai .Neįtikėtinai lengva pasidarė...Net nereikėjo pačiai to sakyti ( rašyti ). ( Kad atseit mane išvis išjuoktų ir fantaste vadintų?( vaidinantys būtent ne fantastus..) Tiesiog net mokslas mano kad mūsų gyvybė prikaluso nuo mūsų emocijų....Tad dar nuo savęs pridėsiu....Mes netgi galime daryti teleportavimusis gal ir darome pastoviai tik dar to kolkas visai nesuvokiame....Tiesiog jei kinta emocija tai reiškiasi perėjei į kitą gyvenimą ( padarei paralelinį savo gyvenimo teleportavimąsi....).
Tad gali dažniau keisti emocijas,gal kažką iš savęs ir ištreniruosime....
Tiesiog viena emocija ( nuotaika....ir t.t. ) vienas gyvenimas....Kita emocija kitas ( paralelinis....) gyvenimas... tad reikia dar pasaulį užbrėžti ir sveikai bandyti suvokti savo paties/ pačios teleportavimusis.... Čia nėra laiko ir kuo greičiau galima pereiti prie fantastinio mastymo, o ne pastovaus šūdo minkymo, - " o kaip čia aš dabar galėčiau....mąstyti, gėda, ....nes esu sveikas/sveika savo mąstyme ir mąstau..." Reikia liautis taip išsamiai save nagrinėti ir pereiti prie fantastinio mąstymo....

DARIUS 2009 m. sausio 13 d., antradienis, 23:27:34
tai arteja ir mes tai pamatysim turi buti luzis....

Tau nereikia kartotis 2009 m. sausio 9 d., penktadienis, 01:05:25
Įtariu kad civilizacijos visų pirma savo smegenyse reikia ieškoti.
O tikslaiu kas tobulai uždaryta reikia mokėti atidaryti.
Nes tikiu kad smegenyse yra tam tikri mygtukai ir juos nuspaudus mes tam tikrų reiškinių nematome ir nesuvokiame paprasčiausiai. Ir tai žinoma galima daryti per atstumą ir taip paveikiami visi žmonės nes kasniais paveikti matyt neįmanoma.
Tiesiog gal ir gyvų planetų ir panosėje yra bet mes atjungti....
bet mes atjunti.
bet tai ne problema, turime
galimybę pats save nugalėti ir nugalėti netgi savo atjungimus.
reikia tobulėti....
Sakaiu kad užmergtomis akimis garų pilnoje vonioje sugebėjau matyti ir tikiu ką sakau.
Tai labai paprasta reikia tik norėti ir suvokti per ką eini.
tai per specialiai sukeltą kažkokią tai kliūtį, mes specialiai esmane atjungti.
reikia būti labai gudriam, tikiu kad tokių yra ir ne vient prieš bobos sijoną labai gudrių...
Šaiaip jei jau prieš bobą gudrus tai ir tokius be galo paprastus reiškinius kaip specialius atjungimus nugalėsi.
tikrai galima lavinti savivoką jos labai prireiks nes niekas niekur nedingsta ir net jei kas miršta tai visvien savivoka kaip palikimas kažkam atitenka ( ir tai visai su genais nesusiję, tai eina veikiau bile kaip...)
Tad manau kaikam aišku ką čia paistau...
Yra kliūtys ir su dižiausiu malonumu galime lavėti galime tikrai nugalėti...
Tikiu išmintimi..
Na dirbtinos kliūtys na dar gal kažkas dirbtino baisaus daigto...
Kiekvienas privalote tikėti tik savimi ir savo idealais ir savo nuoširdžiai darbu.
Be to niekas niekur nedings, kokių jau yra nereikia jais būti ir nereikia mastyti nes jau ir taip mąsto ( na gali suprasti tu per kitus žmones jau ir taip absoliučiai viską mastai, tad reikia pasirinkti tik tokią struktūrą mąstymo kokios dar nėra, na mažumą reikia pasirinkti. Nes visi kiti tu jau ir taip esi visiškai viskuo užsiėmęs. Tau nereikia kartotis.
TAU NEREIKIA KARTOTIS.

būk tik tuo ko visai nėra.... 2009 m. sausio 9 d., penktadienis, 00:47:56
Blogai tik tai kad viską surėminame į tam tikrus rėmus.
Žinoma psichikoje reikia mąstyti normuotai ( ir reikia suvokti kad tai tolygu keiksmažodžiui ) ,
bet nereikia taip įsijausti kad pastoviai keiktis.
turi būti labai tikslus rėmas,
o mąstyti po truputį ir žinoma kad ne iš karto reikia mąstyti o po truputį reikia mąstyti ( juk iš miegų irgi nepuolame iškarto keltis ir rengtis nes taip mus gali užnešioti ir iš vis galime nuvirti, o daugeliui tiesiog sustotų širdis jei vos atsibūdęs iškarto šoktų iš lovos, iš lovos galima tik be galo iš lėto, nes greitesni judesiai visados yra labai nesveika, ką tik nubudus...)
todėl taip ir su mąstymu, duodamos normos,
o vėliau po truputį realiau pradedama mąstyti, bet labai normuoti kiautai irgi be galo reikalingi galų gale tai mūsų kultūra, o išsamesnės žinios savaime atsiranda mumyse, jei tik sugebame mąstyti, be galo iš lėto ir ne iš karto ir atsiranda....
Dievas gali reikšti nengi paprasčiausiai vaiką,
savo vaiką.....
Visaip būna....
Kaip tu pats net būdamas pats sau vienas/ viena esi daugialypis, taip ir net ta dievu savoka tavo gali būti be galo daugialypė....
Yra tokių niuansų ir kitokių niuansų ir viskas per skirtingus asmenis gali susilieti lyg į vieną arba gali išsiskirti.
Čia jau asmeninio nagrinėjimo gabumuose reikalas.
jau čia grynai asmeninių gabumų reikalas.
pats žinai.
Na jei galvoji ką kiti apie tave pagalvos nesi gabus geriau eik iš kart dirbti žvaigždūnu, tada va ir galvos ir matys..: )
Na manau protingas žmogus suprato ir nereikės čia be galo daug litanijų aiškinti..
Galų gale jei žinai kad tam tikros rūšies žmonių labai daug, tai nebūk juo.
Būk ta žmogaus rūšimi kurios yra trūkumas.
na jei esi labai apsikrus pastebėsi kur yra trūkumų kur yra pertenlių.
Nes šiaip sau būti nėra įdomu 9 net jei tėvams tai be galo įdomu ) .
Ydomu būti tik tuo kur yra trūkumas, tuo kuo reikia būti.
o pertekliai ir taip išsilaikys....Ir nereikia mąstyti už visus .
jei žinai kad tokių ir tokių labai daug mąstytojų pačiam mąstyti tai visai neverta, būk tik tuo ko visai nėra....

Varovė 2009 m. sausio 1 d., ketvirtadienis, 23:26:15
Jų nėra, nes nenorime matyti...

giedrius000 2008 m. gruodžio 25 d., ketvirtadienis, 08:48:55
mes galime sneketi daug bet mes turim factazy

Albertas 2005 m. liepos 14 d., ketvirtadienis, 14:03:18
Žiūrėkite http://www.urantija.lt

Elohimas 2005 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 22:06:56
Is ateivių pranesimo Žemės žmonems bei vyriausybems 1975m :
Elohimai sukūrė pirmąsias žmogiškas būtybes, nežinodami, kad jie daro tai, ką jie jau yra padarę. Jie manė, kad atlieka menką mokslinį eksperimentą, ir tai buvo priežastis, kodėl pirmą kartą jie sunaikino beveik visą žmoniją.
Tačiau, kai jie tai suprato, kad jie patys buvo sukurti taip pat, kaip mes, jie ėmė myleti mus kaip savo vaikus ir prisiekė niekada nebandyti vėl mus sunaikinti, paliekant mums patiems įveikti savo prievartą.
Nors Elohimai tiesiogiai nesikiša, už ar prieš žmoniją, tačiau jie išreiškia įtaką kai kuriems asmenims, kurių veiksmai jiems patinka arba nepatinka.
Jūs, kas šypsotės beskaitant šias eilutes, jūs esate tarp tų, kurie nukryžiuotų Jėzų, jei būtų gyvenę tais laikais. Tačiau dabar jūs norite matyti kaip gimsta jūsų šeimos nariai, kaip jie apsiveda ir miršta po jo atvaizdu, nes tai tapo mūsų moralių ir papročių dalimi. Elgdamiesi kaip tie, kurie ėjo pasižiūrėti kaip liūtai rijo pirmuosius krikščionis, jūs taip pat ironiškai šypsotės, žiūrėdami į tuos, kurie tiki šiais rašiniais, sakydami, kad jie turėtų praleisti šiek tiek laiko psichiatrinėje ligoninėje. Šias laikais, kai kažkas turi neramių idėjų, jo jau nekryžiuoja ir nesušeria laukiniam gyvuliui – tai per daug barbariška. Tokie žmonės greičiau yra nusiunčiami į psichiatrinę. Jei tokios įstaigos būtų veikę prieš du tūkstantmečius metų, Jėzus ir tie, kas juo tikėjo būtų buvę ten uždaryti. O kas dėl tų, kurie tiki amžintuoju gyvenimu, paklauskite jų, kodėl jie vaitoja, kai praranda mylimą žmogų.
Kol žmonija nesugebėjo moksliškai suprasti Elohimų darbo, buvo natūralu, kad žmonės tikėjo neapčiuopiamu „Dievu“. Bet dabar, kai mokslo dėka jūs suprantate, kad materija yra neaprėpiamai didelė ir neaprėpiamai maža, jums jau nėra preteksto tikėti „Dievu“, kuriuo tikėjo jūsų primityvūs protėviai. Elohimus, mūsų kūrėjus, turėtų pripažinti tie, kurie dabar sugeba suprasti kaip gali būti sukurta gyvybė ir gali padaryti atitinkamus palyginimus su senoviniais rašmenimis. Šie žmonės turės teisę į amžinybę.
Krikščionys, šimtus kartų jūs skaitėte, kad Jėzus sugrįš, tačiau jei jis grįžtų, jūs uždarytumėte jį į psichiatrinę ligoninę… Na, atverkite akis.

Filadelfijus 2005 m. kovo 10 d., ketvirtadienis, 15:41:18
As manau, kad bendravimo su kitomis civilizacijomis problema yra tik laiko ir technologiniu sprendimu klausimas.

Reggae 2005 m. vasario 12 d., šeštadienis, 17:50:23
Kartajs sunu apsispresti kuo tiketi..

vytautas 2005 m. sausio 23 d., sekmadienis, 18:17:16
negalime mes visatoje buti vieni NSO tikrai egzistuoja!!!

Donatas 2005 m. sausio 5 d., trečiadienis, 02:45:56
Na kagi..Labai idomu..Mano manymu zmoniu rase dar tiek neisivyste,kad galetu suvokti visas erdves,laika,materija ir t.. t... As galeciau tik tai pasakyti..MES NE VELNIO NENUTUOKIME APIE TAI!!! gal po tukstancio metu situacija pasikeis..Bet dabar apie tai ismanyti musu protas per menkas..Taip permenkas..Kaip zmogus kuris gyveno pries tukstanti metu paaiskint kaip veikia mob.tel. Jis to nesuprastu..Kaip mes nesuprantame dabar visatos desniu..Bet..Evoliucija viska parodys..Proto evoliucija...

Mindaugas 2004 m. gruodžio 7 d., antradienis, 19:24:49
Taigi žmonės nerašykite manu ,galbut, tikriausiai, pirmiausiai pamastykite, o po to reiškite mintis.TAIGI ŽMONIJA EGZISTUOJA 3d ERDVĖLAIKYJE, NORS JAU SENIAI ŽINOMI IR KITI, TAČIAU MES JAIS MANIPPULIUOTI DAR NEGALIME. O 3d ERDVĖ TAI TIK ŽIRNIS PLAUKIANTIS VANDENYNE. TODĖL VISAI NESISTENKITE SUPRASTI 4d, 5d IR KITŲ ERDVIŲ. GERIAU PASVARSTYKITE MES EGZISTUOJAME ŠALIA MŪSŲ IRGI EGZISTUOJA IR JAI JIE PROTINGESNI JIE MUS TYRINĖJA, O TAI IR GI JAU ĮRODYTA. TODĖL NESVARSTYKITE BANALYBIŲ.

xxxxxx 2004 m. spalio 26 d., antradienis, 20:01:18
gyvename kad esame ,o esame kad gyvenamia.

ROBIN 2004 m. spalio 8 d., penktadienis, 13:22:40
GAL GALIT KASNORS PARASYTI KITU VEPSAIDU APIE NSO GERAI DABAR JEIGU GALIMA

ROBIN 2004 m. spalio 8 d., penktadienis, 13:20:18
UFOS INFORMEISHON FOR 1947 TO 2004 GIVE MY A RING ON 07979984116 ROBIN THENKS TO YOU

Emilija 2004 m. rugsėjo 22 d., trečiadienis, 14:27:41
Mano manymu ateiviai tikrai egzistuoja ir jais verta tiketi.Buvo gi labai daug tokiuatveju,kad zmones juos mate is tikruju.Noreciau kada nors juos sutikti savo gyvenimo kely.man labai idomu suzinoti daugiau apie juos..........

Emilija 2004 m. rugsėjo 22 d., trečiadienis, 14:22:58
Is kur jus visa tai zinot???

Kestutis 2004 m. rugsėjo 18 d., šeštadienis, 21:11:51
Dievas yra tik jis netoks koki mes ji isivaizduojame.Mano manymu tai visuotinis energetinis-informacinis centras visatoje kuris ir valdo visus reiskinius vykstancius visatoje ir tuo paciu zemeje.aisku kitame lygyje.Nesutinku su didziojo sprogimo versija visatoje.O gal tik protu nesuvokiama kaip didelis medziagos kiekis galejo buti vienoje vietoje nejudedamas kuri tai laika ir kokia jega priverte ji pajudeti?Kas buvo aplink sia medziaga?Mano manymu tai visatos transformacijos teorija.Tai yra medziagos sankaupa vienoje vietoje ir jos issipletimas tai lokalus reiskiniai.O visata begaline.ir uz "ribos" yra kitos visatos gal panasios i musiske tokiu principu visata galaktika zvaigzdynas zvaigzdes sistema planeta medziagos molekules ir tt.tokiuose erdvese turi buti ir vietu identisku zemei tik gal yra laiko neatitkimas nedidelis.Juk 100 metu pries visatos amziu tai trumpa akimirka.ten gali buti ir nedasivyste ir isivyste pakankamai bet yra ir atstumai kuriu neiveikia arba iskraipomos ir radijo bangos.ir nera galimybiu nuskristi ten.Jei neimanoma dorai istirti marso ka bekalbeti apie milijardus sviesmeciu...Ateiviai gal ir yra bet tada jie nenori bendrauti del kazkokiu priezasciu arba jie tera zondai kuriu uzduotis tik tirti objektus nekreipiant demesio i aplinkybes.
Cia tik mano mintys...

????????? 2004 m. birželio 19 d., šeštadienis, 10:05:16
Manau, kad ateiviai ir NSO tirkai egzistuoja ir man atrodo, kad
ju erdvelaiviai raizo kosmosa savo erdvelaiviais savo kosminiais laivais, karts nuo karto uzsukdami i Zeme. Ir jie mus stebi. Jie mus tiria, ir galbut laukia tol, kol mes issivystisime iki ju ygio ir galesime uzmegsti kontakta. Tik nezinau, jis iseis i gera ar i bloga.

Ina 2004 m. birželio 7 d., pirmadienis, 08:32:19
Manau ,kad jeigu gyvybe is ties egzistuoja,ji nebutinai turi su mumis kontaktuoti...Mes,zmones,esame linke manyti jog gali buti tik dvi gyvybes formos:protingesne ir kvailesne(nuvertiname,arba pervertiname)...gal kitur tera neprotingos butybes,kaip antai bakterijos,kurioms ir taip smagu isnaudoti vienas kita...ir smegenys jiems nebutinos...juk musu zemeje tokiu butybiu milijardai ir jos puikiai isliko ilgiau uz mus,atrodo ir atsikratyti ju neimanoma....o mes gviesiames Visatos it tobulumo...ar taip elgdamiesi patys nepaspartinsime savo prazuties?

persephone 2003 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:07:50
tikrai per tuos filmus taip baisiai prirodo. visai netikroviskai. baisu darosi kai juos ziuri. kai skaitai tai kazkaip neveikia.
kaip stipriai zmones veikia vaizdai.

Aiste 2003 m. lapkričio 2 d., sekmadienis, 13:46:08
Man atrodo kad tai tiesa?GAL KAS ZINO KUR GALIMA ISMOKTI EGIPTIECIU RASTORASYKIT aistene@centras.lt

Rolandas 2003 m. spalio 7 d., antradienis, 13:27:11
Aš visu tuo tikiu,tad jei kas norit pasidalinti tomis mintimis rašykit man zirnis@mail.lt.Visada atsakysiu.

OLGA 2003 m. rugsėjo 11 d., ketvirtadienis, 13:33:01
KĄ MES MATOME NĖRA TIKRA,O TIK TAI KĄ MES NORIME MATYTI,TODĖL VISKAS YRA MATERIJA.JEIGU VISA VISATA YRA MATERIJA,TAI TURĖJO BŪTI SUKURTA.O JEIGU SUKURTA,TAITURĖJO BŪTI IR KŪRĖJAS.AŠ TIKIU IR PASITIKIU JUO.MES GYVENAME TRIMATĖJE ERDVĖJE,TODĖL AŠ MANAU,KAD ERDVIŲ GAILI BŪTI IR DAUGAU.MES JŲ NEMATOME ,NEAPČIUOPIAME IR TODĖL MUMS ATRODO,KAD TO AR KITO NĖRA.ŽMOGUS YRA DAR TIEK NETOBULAS,KAD GALĖTŲ MATYTI TAI KO IKI ŠIOL NEMATĖ,GIRDĖTI TAI KO IKI ŠIOL NEGEGALI GIRDĖTI IR SVARBIAUSIA,IR DAŽNIAUSIA, NESUGEBA LAIKU PAJAUSTI TAI KĄ TURĖTŲ NUJAUSTI TĄ AKIMIRKĄ.

OLGA 2003 m. rugsėjo 11 d., ketvirtadienis, 13:24:19
TAI KĄ MES MATOME NĖRA TIKRA,O TIK TAI KĄ MES NORIME MATYTI,TODĖL VISKAS YRA MATERIJA.JEIGU VISA VISATA YRA MATERIJA,TAI TURĖJO BŪTI SUKURTA.O JEIGU SUKURTA,TAITURĖJO BŪTI IR KŪRĖJAS.AŠ JUO TIKIU IR PASITIKIU.MES GYVENAME TRIMATĖJE ERDVĖJE,TODĖL AŠ MANAU,KAD JŲ GAILI BŪTI IR DAUGAU.MES JŲ NEMATOME ,NEAPČIUOPIAME IR TODĖL MUMS ATRODO,KAD TO AR KITO NĖRA.ŽMOGUS YRA DAR TIEK NETOBULAS,KAD GALĖTŲMATYTI TAI KO IKI ŠIOL NEMAT,GIRDĖTI TAI KO GEGALI GIRDĖTI IR SVARBIAUSIA,KAD DAŽNIAUSIA NESUGEBA LAIKU PAJAUSTI TAI KĄ TURĖTŲ NUJAUSTI TĄ AKIMIRKĄ.

Karolina 2003 m. birželio 15 d., sekmadienis, 00:02:40
as visiskai tikiu ,kad yra ateiviu!zmones galejo nuskristi tik iki menulio,o kur kitos saules sistemos?niekas negali zinoti ar kitose saules sistemose yra dar gyvybes.gal po 1000 metu zmones taip istobules,kad gales issiaiskinti.
Dievas prarado daug tikinciuju vien todel,kad parode jiems per mazai,bet dar daugiau prarado todel,kad parode per daug.Sito niekas negali paaiskinti ar Dievas yra ar ne.Bet mano nuomone kazkas turetu buti auksciau uz mones.

Karolina 2003 m. birželio 15 d., sekmadienis, 00:00:08
Bet jeigu zmones niekuo netiketu tai tiesiog negaletu normaliai gyventi!

Karolina 2003 m. birželio 14 d., šeštadienis, 23:58:18
as visiskai tikiu ,kad yra ateiviu!zmones galejo nuskristi tik iki menulio,o kur kitos saules sistemos?niekas negali zinoti ar kitose saules sistemose yra dar gyvybes.gal po 1000 metu zmones taip istobules,kad gales issiaiskinti.
Dievas prarado daug tikinciuju vien todel,kad parode jiems per mazai,bet dar daugiau prarado todel,kad parode per daug.Sito niekas negali paaiskinti ar Dievas yra ar ne.Bet mano nuomone kazkas turetu buti auksciau uz mones.

vilma 2003 m. balandžio 5 d., šeštadienis, 20:59:46
tik kad paskutine pastraipa nei i tvora nei i mieta.

Vilma 2003 m. balandžio 5 d., šeštadienis, 20:58:38
labai geras ir man labai patiko jis man pades pasirenkti bandomiesiem egzaminams tikrai labai dekinga as

Sigita 2003 m. kovo 23 d., sekmadienis, 16:15:03
Dievas tikrai neegzistuoja jus pagalvokite kaip jigalejo staiga atsirasti , niekaip jo nera.

markeras 2003 m. kovo 16 d., sekmadienis, 03:47:28
Kartą varčiau medicininę knyga,ten buvo pavaizduoti virusai,kaip trodo per mikroskopą,pakankamai panašus į kosminius laivus.Tad kyla klausimas ko mes ieškome,ar savo fantazijos sukurtų "ateivių",ar analogiško išprusimo civilizacijos (gal aukštesnio?).O prieko čia Dievas,tai visai nesupratau.

anzelmute 2002 m. lapkričio 8 d., penktadienis, 12:49:59
kadangi as labai myliu kaciukus...tai ir ateiviai man prie sirdies!mat kiek zinau kad kates yra ateiviu hibridai...
taiva. labai galia kad jus manote kads ju nera nes man katyte sake kad jus klystat va. tai gi as visiskai priestarauju cia issakytoms mintims,nors net neskaiciau apuie ka rasot

ZVAIGZDE 2002 m. balandžio 5 d., penktadienis, 11:08:00
AS MANAU KAD KOSMOSE EGZISTUOJA DAR DAUG DALYKU KURIU MES NEZINOME IR GAL NIEKADA NESUZINOSIME.DIEVAS-MES JAM DAVEM SITA VARDA ,KAD TURETUMEM JI KAIP VADINTI,BET AS ESU ISITIKINUS KAD,SITA JEGA EGZISTUOJA.PAGALVOKIT,JEI TAI BUTU TIK MELAS,AS NEMANAU KAD TIEK AMZIUZMONES VISDAR TIKETU.O BEJE VISOJE ZEMEJE ZMONES TIKI I DIEVA,TIK KEKVIENAS SAVAIP I JI TIKI,IR MELDZIASI.ATEIVIAI IRGI EGZISTUOJA,TIK AS NELABAI NORECIAU KAD JIE CIA PASIRODYTU,MAN UZTENKA KAI,PRISIZIURIU LAIDU IR FILMU APIE JUOS,ODA PAGAUGAIS EINA.

dundukas 2002 m. sausio 17 d., ketvirtadienis, 11:47:06
man atrodo, kad egzistuoja dievas


Animated UFO

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

Mutantų rytmetis
NSO per amžius
M. Agrestas. Senovės kosmonautai
Kiek civilizacijų yra Paukščių take?
Milijardai nežemiečių paieškoms
Skraido ir nepavejami – tarsi miražai
Paranoja skverbiasi giliai
NSO.lt skiltis
Vartiklis