Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Šiame puslapyje surinkti keli trumpi atlikę fragmentai...

Fenikso projektas  

Taip pat skaitykite: Debesų sklaidytojas  
Filadelfijos eksperimento ryšis su Montauko projektu  
Filadelfijos eksperimentas: bandymai su laiku  
Tvariniai iš eterio  

1940 m. pabaigoje JAV pradėjo orų valdymo projektą „Feniksas“. Teorinę dalį parengė austrų mokslininkas Vilhelmas Reichas, mokęsis kartu su Froidu ir K. Jungu. Daugumos jo tyrinėjimų realizuoti neįmanoma. Ypač išgarsėjo orgono (gyvybės) energija, kuri iš esmės

Uragano numalšinimo istorija

2002 m. spalio mėn. 2 d. Art Bell’o*) radijo programa prasidėjo 22:06 kaip įprasta dalyvaujant dažnam svečiui George Noory**). Tačiau tąkart pagrindine kalba buvo užgriuvęs uraganas Lili. Jos metu G. Noory perspėjo ponios iš Luizanos el. laišką, kuris buvo trumpas ir skambėjo taip: „Džordžai: Prašau, prašau, prašau paprašyk klausytojus sutelkti dėmėsį ties uragano susilpninimu. Mes jau negalim daugiau iškęsti!“.

Jo, praeityje Art’as jau pravesdavo panašius „eksperimentus“, kurie buvo tokie sėkmingi, kad jis įsibaimino ir liovėsi juos tęsęs. Jis susirūpino dėl „žaidimo su Likimu“ – kai sutelkdavo dėmesį į sausrą kenčiantį rajoną, kas baigdavosi galingu potvyniu. Toji susikrimtusi ponia tai žinojo, ir teprašė klausytojus susitelkti tik uragano susilpninimui. Todėl Džordžas paskelbė jos laišką 20 mln. Art’o klausytojų ir programą tęsėsi iki 2 val. daugiau neminint ponios prašymo.

Lili uraganas, kuriam buvo prognozuota 5-a kategorija pasiekiant sausumą, po 2-3 val. staiga tapo tik 2-os kategorijos. Tai buvo staigus pokytis – bet kas jam „nuleido garą“? Sinoptikai Majamio uraganų centre net užlaikė pranešimą apie pasikeitimą, baimindamiesi suklaidinti.

skiriasi nuo EM. Apie tai jis rašė įvairiuose psichiatrijos ir medicininiuose spaudiniuose. Apie ją užvirė ginčai tik po to, kai pasiūlė orgono energiją naudoti vėžio gydymui. Be to, jis ją siejo su kosmine energija ir Niutono eterio koncepcija.

Amžiaus viduryje Niutono eterio koncepcija buvo pripažinta. Eteriu laikė hipotetinę nematomą substanciją, užpildančia visą erdvę, ir kurioje sklinda šviesa bei visi kiti spinduliavimai. Vėliau Einšteinas įtikinamai įrodė, kad ramybės būsenoje negali egzistuoti vienalytis eteris, kuriame juda materija. Bet ne visi fizikai pripažino Einšteino argumentus. V. Reichas neprieštaravo, tik pabrėžė, kad Einšteinas paneigė tik statinio eterio idėją, ir laikė, kad eteris turi bangų savybes. Tuo metu buvo pripažinta ir korpuskulinė-banginė šviesos teorija. Tyrimai rodė, kad ir pats vakuumas turi savybių, dinaminių savo prigimtimi.

Reichas rado būdą, kaip panaudoti savo teorijas veikiant gamtą. Jis išsiaiškino, kad stipriose audrose būna „mirusio orgono“ (DOR) susijusio su „mirusios energijos“ sankaupa. O jis veikia tiek gyvąją gamtą, tiek pačią aplinką. Kuo daugiau DOR turi audra, tuo didesnė jos griaunanti jėga. Reichas išmoko, naudodamas paprastus elektromagnetinius metodus, sumažinti audros jėgą. 5 dešimt. pabaigoje jis apie tai pranešė vyriausybei, kuri paprašė perduoti prototipą, su kuo jis džiugiai sutiko. Perėmus jo atradimą, buvo sukurta tai, kas dabar vadinama „radiozondu“.

6 dešimtmetyje leido daug radiozondų, iki 200 į parą. Kadangi jie būdavo baliono viduje, tai nesuduždavo atsitrenkę į žemę ir juos galėjo rasti gyventojai. Paslapties išsaugoti jau nebuvo galima ir visuomenei paskelbė, kad jie renka duomenis apie orą.

Fenikso ir Vaivorykštės projektų susijungimas

5-o dešimtmečio pabaigoje atsinaujino projektas "Vaivorykštė", tęsęs tyrinėjimus, susijusius su "Eldridžo" laivu. Vėl įtraukė vokiečių kilmės matematiką Džoną von Neimaną su komanda. Štabas buvo Brucheiveno laboratorija Long-Ailende. Neimano komanda po 10 m. tyrinėjimų buvo padariusi išvadą, kad žmonėms nuo gimimo būdingas "laiko standartas". Mūsų gyvenimas prasideda, kai energetinė būtybė įsilieja į laiko srautą ir prie jo "prilimpa" (tam reikia, kad ji būtų atskira nuo fizinio kūno). Matyt mūsų laiko standartas kyla iš planetos elektromagnetinio laiko. Jam pasikeitus, žmogui sukeliamos dvasinės traumos.

"Vaivorykštė" leido sukurti vadinamąją "alternatyvią tikrovę". "Elektromagnetinio burbulo" dėka pavyko pasiekti, kad objektai (laivai, žmonės) sunkiai pastebimi. Juos tarsi išimdavo iš mūsų Visatos. Alternatyvioji tikrovė aplamai be laiko, nes ji anapus laiko.

Kilo problema, kaip žmogų patalpinti į "burbulą" (ir, kartu, iš ten išimti) išsaugant įprasto laiko jutimą. Matyt, tai galima padaryti "burbulo" viduje palaikant Žemės elektromagnetinį lauką. Tad uždavinys buvo dvigubas – reikėjo perkelti ir fizinę, ir energetinę būtybę. Darbai šia tema truko 1948-67 m. Galutinė ataskaita buvo pasiųsta JAV Kongresui - ir joje buvo tvirtinimas, kad galima pasiekti minčių valdymą. Kongresas tarė "ne", nes suprato, kad ir patys gali tapti kieno nors žaisliukais. 1969 m. projektas buvo uždarytas.

Montauko projekto pradžia

Grupė kreipėsi į kariškius pranešdama apie nepaprastą technologiją. Jie susidomėjo ir davė naudotis Montauko baze, kurioje buvo taip reikalingas "Gudrusis radaras" (naudotas priešlėktuvinei gynybai), veikiantis 425-450 Mhz diapazone. Finansavimo šaltinis neaiškus, bet 1971 m. projektas pradėjo darbą. Buvo laikomasi ypatingo slaptumo reikalavimų. Komandą sudarė it kariškiai, ir civiliai.

Antena priminė bananą. Pastato viduje izoliuotame kambaryje buvo specialus krėslas. Į jį atsisėsdavo žmogus (juo buvo Dunkanas Kameronas). Tada atidarydavo ir uždarydavo duris, matuodami mikrobangas.

Bandymus atliko naudodami įvairios trukmės ir dažnio impulsus bei bangas. Paaiškėjo, kad kai kurie spinduliavimai gali priversti žmogų užmigti, verkti, juoktis, jaudintis ir t.t. Kalbėjo, kad visiems buvusiems bazėje pasikeisdavo nuotaika, kai veikdavo siųstuvas. Tiriamųjų smegenys galėjo būti pažeidžiami, - taip nutiko Dunkanui.


Priedai

Orgonas

Orgonas yra „pirmapradės kosmoso energijos“ rūšis 4 dešimtmetyje įvesta Wilhelm Reich'o. Ji yra visur esanti ir veikia dangaus spalvas, politinius įvykius ir net orgazmą. Gyvoms būtybėms ji yra bio-energija. Tvirtinama, kad esą atrastos ir esybės, bionai, pernešantys orgono energiją.

W. Reich'as mirė 1957 m. lapkričio 3 d. Lewisburg'e, Pensilvanija, į kur buvo ištremtas kaltinant kriminaliniu nusikaltimu - nepaklusus ir tebeplatinus orgono akumuliatorius ir „šaudynes“, išgydančius, atseit, beveik visas ligas, išskyrus nebent megalomaniją.

W. Reich'as susilaukė nemažai pasekėjų:
Elsworth F.Baker (m. 1985), Orgonomijos koledžo įkūrėjas;
James DeMeo, Orgono biofizinių tyrimų laboratorijos Ashland'e, Oregone, įkūrėjas.

Prieš 50 m. Wilhelm Reich'as stebėjo branduolinių sprogdinimų poveikį toli esančiose srityse. Jis rėmėsi vieningos orgono energijos koncepcija, jungiančia ankstesniąsias „eterio“ ir „gyvybinės galios“ sampratas. Branduoliniai sprogdinimai ją išjudina visos planetos mastu - „gyvos Žemės“ koncepcija nėra vien metafora.

Reich'as šį sujaukimo reiškinį vadino „oranur efektu“. Toliau oranur idėją vystė Jerome Eden, Richard Blasband, James DeMeo, Stephen Nagy. Gary Whiteford, Yoshio Kato ir Mitzuru Katagiri, nežinoje apie ankstesnius Reich'o pastebėjimus, savarankiškai nustatė tolimojo poveikio faktus. Oranur sukelia karščio bangas, aukšto slėgimo zonas, socialinius neramumus.


*) Artas Belas (Arthur William Bell III, 1945-2018) – amerikiečių laidų vedėjas ir rašytojas. Rengė naktinę paranormalioms temoms skirtą programą „AM nuo pakrantės iki pakrantės“ (platinta Premiere Networks), sindikatiniu būdu transliuota šimtų radijo stočių, bei gretimą „Dreamland“ programą (o taip pat kitas).

**) Džordžas Nūris (George Ralph Noory, g. 1950 m.) – amerikiečių radijo laidų „AM nuo pakrantės iki pakrantės“ dalyvis. Taip pat pasirodydavo „History“ kanalo „Senovės ateiviai“ laidose. Ufologija domėjosi nuo vaikystės. 2003 m. pasitraukus Artui Belui, tapo „AM nuo pakrantės iki pakrantės“ vedėju.

Papildomai skaitykite:
Minčių valdymas
Kogi telepatija
Svetimųjų rūšys
Tvariniai iš eterio
Fairwater paslaptis
Debesų sklaidytojas
Filadelfijos eksperimentas
Valdomas nuotolinis matymas
Atradėjo gyvenimas ir palikimas
Lygiagrečios visatos (1 ir 2 lygiai)
Elektros tiekimą sutrikdė skraidančios lėkštės?
Šokinėjančios radiolokatorių šmėklos
Skraido ir nepavejami – tarsi miražai
Patristinės elgsenos paplitimas
Dulkėtais tolimų planetų takais
Atsakymai apie erdvę ir laiką
Svedenborgo nežemiečiai
Stabilios būsenos teorija
Rupertas Šeldreikas
Žudyti per atstumą
Šventieji akmenys
Roswello avarija
Al Biliek kalba
Indigo vaikai

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis