Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Joan Ocean correspondence 

English version     

Skaitykite: Emocinis apsivalymas
Banginių pranešimas žmonijai

Jau senokai pradėjome bendrauti su Joan OceanHavajų. Užsimezgė susirašinėjimas, kurio ištraukas Joan maloniai leido viešai publikuoti. Sieksime periodiškai pateikti mūsų bendravimo naujienas. Kviečiame aplankyti ir daugiau informacijos rasti jos www svetainėse:
www.ETfriends.com/
www.JoanOcean.com/

2009 m. kovo 02 d. [ Banginių šauksmas ]

Ką banginiai žino apie stovinčią Žemės bangą ir kaip su ja sąveikauja? Ką žino mūsų broliai iš žvaigždžių? Trokšti, spindint tropikų saulei, panardyti kartu su dėmėtaisiais banginiais ar kuprotaisiais banginiais, aptarti įvairių pasaulių vibruojančius susilietimus naktį prie šventosios ugnies.

Pasiūlymai 2009-iesiems:
birželio 21-27 ir birželio 28-liepos 4 d. - pasiplaukiojimas su dėmėtaisiais delfinais prie Bahamų salų. Ar negali jie perteikti senųjų kultūrų, Atlantidos žinių?
Rugsėjį (galimi trys periodai) - iš Taiti salos nuvykti į tolimą Rurutu salą pasisemti banginių išminties (juk jų smegenys didžiausi iš visų gyvūnų!)
Daugiau informacijos - Joan Ocean svetainėje

Galbūt šiemet išgirsite Banginių šauksmą; jie tebedainuoja Motinos Žemės giesmes. Jos pažadina sielos gelmes, nori tapti jų šeimos nariu. Prisijunk ir tu!

2007 m. vasario 14 d. aplinkraštis, [ Cpt.Astera's advisor ]

... Svarbu turėti telepatinį ryšį su šalia esančiais gyvūnais. Daugelis laiko naminius gyvūnėlius, kuriuos pažįstame taip gerai, kad galime skaityti jų mintis. Tokį ryšį aš turiu su delfinais ir banginiais.

2007 m. rugpjūtį mes trims savaitėms vyksime paplaukioti su mūsų draugais kuprotaisiais banginiais prie Naujosios Zelandijos, Niue salos. Dar yra trys vietos.

Taip pat liepos mėnesį savaitę plaukiosime Bahamų salose su žaismingais dėmėtaisiais delfinais.


2006 m. rugsėjo 11 d. aplinkraštis, [ Cpt.Astera's advisor ]

Galingi kašalotai, turintys didžiausius smegenis planetoje, ištisus metus gyvena vandenyse prie Havajų. Balandžio mėn. turėjome susitikimą su nepaprasta mažyle. Mums plaukiojant giliuose mėlynuosiuose vandenyse, kur dugnas yra kelių mylių gylyje, ji aplankė mus. Milžiniška tamsia galva ir nasrais, mažomis akimis, apie 35 pėdų ilgio, - atrodė, kad yra viena (bet kas iš tikro žino, kas yra mėlynųjų vandenų gelmėje).

Meeting with Cachalot, Hawaii
Ji prisiartino prie mūsų, plaukiojančių šalia laivo. Buvome grupė moterų, bendravusių su delfinais ir banginiais, o tą rytą nusprendusių atsivėsinti mėlyniausiame iš mėlynų, kokį tik galite išvysti, vandenyje, - giliavandeniuose Havajų vandenyse apie 10 mylių nuo kranto. Galite įsivaizduoti, kaip jautėmės, kai ji prisiartino. Išsigandome ir buvome nustebę, išvydę ją taip arti.

Kašelotės auros laukas skleidė ramybę. Ir staiga mes pagarbiai nutilome. Po kelių triukšmingų ir galingų iškvėpimų, ji lėtai išlenkė savo masyvų kūną ir nunėrė gilyn. Stebint jos išnykimą, mūsų mintys sakė Ačiū dievui ir Sudie. Dingo, išskyrus baltos odos dėmę prie apatinio žandikaulio. Žvelgdami pro savo kaukes, tyliai stebėjome tą paskutinį baltą tašką, išnykstantį mėlynojoje gelmėje. Ir tada mūsų nuostabai ji apsisuko ir lėtai lėtai pradėjo kilti į paviršių vėl atplaukdama pas mus.

Ji tai darė kelis kartus, visada sugrįždama prieš pat išnykstant iš akiračio. Jautėme, kad ji tiesiog žaidžia su mumis ir mėgaujasi mūsų draugija. Gal ji išniro iš apačios, kad mus pažintų. Per ųš unikalų susitikimą ir net draugystę, nepadariau daug nuotraukų, tačiau kelias rasite čia:   www.joanocean.com/spermswim.html

Bet kuris, laisvėje sutikęs kašalotą, žino, kad jie gali plaukti nepaprastai greitai ir panirti į tūkstančių pėdų gylį, jei nori. Ji pasiliko su mumis vandenyne virš valandos. < . . . >

Patirtys, kaip ši, mus keičia. < . . . > Vietoje didelių pastangų, kad pakeistume senąjį pasaulį, sužinome, kad galime kurti naująjį. Meilės ir bendradarbiavimo pasaulį. Toks kašelotės pranešimas.

Tai yra dalis to grožio gyvenant ir plaukiojant Ramiajame vandenyne prie Havajų. Tikiuosi, kad prisijungsite ir jūs.


2005 m. kovo 18 d. aplinkraštis, [ Cpt.Astera's advisor ]

Šiandien, plaukiodama tarp daugelio verpstės delfinų, suvokiau mano jaustą meilę - tarp banginių šeimos atstovų ir žmonijos, gilų sielų ir kūnų ryšį bei bendrumą; tad sukalbėjau padėkos maldelę už tą ypatingą ryšį, klestintį čia, Havajų vandenyse.

Kaip įprasta, delfinai plaukiotojams neša aukso spalvos \lapus, su kuriais žaidžia. Juos gaudome, neriame ir paleidžiame. Delfinai išradingesni šiame žaidime. Jie neša pagautus lapus ant nosies, užsidėję ant akių (!), ant nugaros ir krūtinės pelekų, ant uodegos ir kartai prisiploję prie pilvo - nematomus mums tol, kol neapsiverčia, taip priversdami mus kvatoti. < ... >

Mano pirmieji kontaktai su delfinais prasidėjo 8 dešimtmetyje, kai sutikau jų tyrinėtoją Džoną Lilly - pirmojo mūsų susitikimo priežastis buvo net ne delfinai, o rūpestis dėl protingų rūšių, gyvenančių artimosiose planetose. < ... >

1973 m. delfinai bendravo su Džonu Lilly, - juos atradau jo dėka. Mano nežemiškieji draugai man pasakė, kad jie nuolat bendrauja su banginiais ir delfinais, kalbančių ta pačia kalba, kaip ir jie. Jie padrąsino mane susitikti su delfinais visoje Žemėje.

Telepatiškai pabendravusi su delfinais, nusprendžiau susitikti su jais okeane. Pirmas žingsnis buvo išmokti plaukti ir raste juos vandenyse. Man patarė susitikti su jais Havajuose. Labai greitai prasidėjo visiškai kitoks gyvenimas šalia delfinų ir banginių. < ... > Jie yra ambasadoriai tarp Žemės ir kitų Tautų. <...>

2005 m. birželio 10-12 d. Havajuose įvyks Delfinų ir Nežemiškų civilizacijų konferencija [ žr. Daugiau >>>> ].


2004 m. gruodžio 17 d. laiškas Lukui Devitai

Šiąnakt su penkių žmonių grupe giliai meditavome. Mes renkamės vakarais kiekvieną antradienį, trečiadienį ir sekmadienį ir sėdime atvirame ore (net ir kai šalta Havajų kalnuose) susisiekdami su nežemiškais draugais. Šiąnakt susitikome su andromediečiais bei arkturiečiais. Jie labai linkę padėti ir malonūs, norintys kultūrinių mainų su mumis. Mes irgi norime juos geriau pažinti ir keistis žiniomis. Šis kontaktas su andromediečiais tęsiasi nuo rugpjūčio.


2004 m. gruodžio 22 d. laiškas Cpt.Astera's advisor

Čia Havajuose ankstus rytas; ir aš ką tik nusileidau nuo kalno iš savo palapinės. Kai kurie mano, kad aš keistoka, nes linkusi kasnakt miegoti palapinėje, nors turiu didelį namą! Aš turiu daugiau kontaktų su nežemiškomis būtybėmis ten, palapinėje, kur nėra nei elektros nei kitų energijų, išskyrus nuostabias gamtos galias.

Praeitą naktį manoji nežemiškų kontaktų grupė vėl buvo susirinkus, - ir mus pakvietė į laivą, buvusį po žeme kalvos šlaite netoli mano sklypo. Tai buvo nauja man. Aš visada žvelgiu į dangų, ieškodama erdvėlaivių. Bet, žinoma, jie gali pakeisti materijos molekules ir pereiti kiaurai sienas ir net kalnus. Taip savo transportą gali patalpinti bet kur. Tai buvo labai ryški ir šviesi aplinka, kur jaučiausi laiminga ir patenkinta. Buvau kaip NAMIE.

Susitikome su tais, kuriuos vadiname arkturiečiais. Arktūro žvaigždė danguje kažkada atvedė havajiečius į šią salą. Havajiečių kalba ji yra Hokulea, kas verčiama kaip "Džiaugsmo žvaigždė". Ir toji žvaigždė taipogi mane atvedė į Havajus, nes vieną naktį arktūriečiai aplankė mane Kalifornijoje (JAV) ir pasakė, kad jei noriu fiziškai susitikti su nežemiečiais, turiu persikelti į Havajus.

Taigi, aš buvau suaudrinta ir persikėliau į Havajus kiek galima greičiau. Pradėjau plaukioti kiekvieną dieną ir taip sutikau delfinus, kurie pakvietė tapti jų šeimos dalimi. Tai buvo prieš 17 metų. Vienądien sužinojau, kad delfinai, iš tikrųjų, ir yra nežemiečiai, gyvenantys okeanuose. Ir jie bendrauja su laivais po vandeniu. Tai buvo man nauja, tad ilgą laiką niekam apie tai nesakiau.

Joan's tent and donkey
Joan palapinė
Azores Island
Azoruose

Dabar jau esu sutikusi nemažai kariškių ir mokslininkų, patvirtinusių, kad tai tiesa; ir kad po vandeniu yra nežemiečių laivų, o delfinai susitikinėja su tais laivais. Tada ėmiau tikėti delfinų pranešimais. Jie man papasakojo daug dalykų.

...

Aš tikiu mažomis valstybėmis – kad būtent jos paaiškins pasauliui apie nežemiškus draugus. Didžiosios valstybės vis dar linkusios nepripažinti nežemiečių. Tačiau negalime laukti, kol jos paskelbs, ką žino – eisime pirmyn. Ateityje turiu progą dirbti su Jungtinių valstybių sąjunga (UN) ir visomis šalimis, galinčiomis dalintis žiniomis apie Kontaktus. Galbūt, vieną dieną dirbsime kartu. Dauguma amerikiečių nepalaiko prezidento ir netrukus paaiškės, kad Bušo rinkimai buvo suklastoti. Dvasiniuose lygiuose suprantame, kad tai turėjo įvykti, kad žmonės vėl imtų patys tvarkyti savo gyvenimą ir jų Taikos siekį. Jau greitai žmonės prabils ir tars NE p.Bušui.


2005 m. sausio 4 d. laiškas Cpt.Astera's advisor

2003-iais, gavau ilgą arktūriečių pranešimą, kad jie norėtų susitikti su mumis ir net atvykti į Žemę. Tačiau jie yra labai maloni rasė, rūpestinga ir išmintinga. Jie neateitų į planetą ir nebendrautų su mumis, kol mes TIKRAI to nepanorėtume. <...> Ar viskas, apie ką mąstome ir kuo tikime, pasikeistų? Taip, pasikeistų. Tad arktūriečiai, žinodami, kad nuolat susitinku su kontaktų su nežemiečiais ieškančiais draugais, paprašė jų paklausti, ar šie TIKRAI nori, kad juos aplankytų nežemiečiai. Net mano grupė, visąlaik kalbanti apie nežemiečius, pasakė, kad turi kažkiek laiko pagalvoti apie tai. Jie suprato, kad tai ne juokeliai. Tai buvo rimtas paklausimas rimtam apsvarstymui. Po mėnesio, visiškai aptarus, ką reiškia klausimas, grupė pasakė TAIP.

Sunset at ranche over ocean
Saulėlydis virš okeano

Tuo pat metu, kaip ir aš, tokį pat pranešimą gavo ir kiti ieškantys kontakto. Prancūzijoje turiu draugą ir jis man parašė laišką <...> Jis labai įdomus. Vienas iš nežemiečių teiginių kalba apie tai, kad Žemėje daugiau nebus kančių, kadangi jiems buvo leista ateiti ir susitikti su mumis. Man jie atrodo labai nuoširdūs ir užjaučiantys.

<...>

Matyt, kontaktuodami jie pirmenybę teikia vėsiam ir kalnų orui. Ir dar, Havajai yra žemės lopinėlis gerokai nutolęs nuo žemynų. Tad čia yra daug galimybių laivams nusileisti išsaugant privatumą (kai jie nori, kad būtų matomi).

Papildomai:
Banginių pranešimas žmonijai
Delfinai: afalinos ir orkos
Trumpai apie Havajus ir polineziečių jūreivystę

Joan www svetainės:
www.ETfriends.com/
www.JoanOcean.com/


Kviečiame pasidalinti mintimis, išsakyti nuomones, padiskutuoti...

          Jūsų vardas: 
Jūsų el.pašto adresas: 

Jūsų žinutė:

           

 

O čia yra lankytojų žinutės

ema 2010 m. gruodžio 14 d., antradienis, 10:55:17
sveki. man labai knieti suzinoti kokie yra kalediniai paprociai havajuose.... gal kas galit papasakot?...

iksė 2008 m. lapkričio 25 d., antradienis, 01:42:28
Mačiau gyvus delfinus žinoma jūroje

Wilma 2008 m. lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:08:08
Mes jų vaikai...

feja 2007 m. spalio 27 d., šeštadienis, 19:52:09
delfinai labai fainiuciai

renata 2007 m. rugpjūčio 22 d., trečiadienis, 18:17:49
labai megstu delfinus surinkau didele kolekcija

Sandra 2007 m. rugpjūčio 20 d., pirmadienis, 18:25:45
as tiesiog dievinu delfinus, turiu yvairiu daiktu su delfinu simboliais, dazniausei dovanu gaunu delfinus nes visi zino kad juos labai myliu.........:)* argi jie ne fainulkos?

renata 2007 m. liepos 29 d., sekmadienis, 10:37:27
labai megstu delfinus; turiu daug surinkusi kolekciju; noreciau dalyvauti konkurse

Liuda 2006 m. spalio 14 d., šeštadienis, 16:28:51
laba diena. mano 2 metuku sunus delfinu gerbejas ir pastoviai praso ziureti gyvunijos laidas, bet piksta kai nerodo delfinu, turiu kelias nuotraukas, kurias pastoviai ziurine. gal galite atsiusti daugiau nuotrauku su delfinai, ar kokius internetinius puslapius mes galetume lankyti, kur rastume filmu ar nuotrauku su delfinais. Su pagarba Liuda PErnaviene is Rokiskio

pelyte - delfinu gerbeja 2006 m. rugsėjo 25 d., pirmadienis, 21:03:42
kai buvau maza visada svajojua pamatyti delfina, kai nuvaziavau i delfinariuma norejau ji plaiesti ir su juo nusifotografuoti, bet.. tada tai buvo man per brangu... as visada tikejau, tikiu ir tikesiu, kad delfinai turi stebuklingu galiu ... nzn kokiu, bet zn, kad turi. dbr as turiu keleta daiktu su delfinais ir ateityje savo kolekcija zadu papildyti ir bet kokia kaina pasistengsiu delfina paliesti...jis man simbolizuoja ramybe...ramybe, kurios manau man tikrai reiketu...

Lina 2006 m. rugsėjo 6 d., trečiadienis, 14:05:38
aciu kad jus esat...as esu kartu su visais jumis.Jus man be galo reikalingi ir brangus,myliu ir saukiuosi jusu buvimo kartu.Mielieji Delfinai jus radau ir suvokiau jusu pagalba mums visai neseniai,o sia nuostabia svetaine radau siandien!!!Sekmes ir sviesos jums.Esu laiminga zinodama kad jus esat,noriu but kartu...su meile

Lialia 2006 m. liepos 27 d., ketvirtadienis, 08:45:09
Delfiai tai delfiai - o kaip su banginiais?

lina 2006 m. kovo 1 d., trečiadienis, 19:03:23
noreciau daugiau informacijos apie delfinus jos yra mazai

Liucija 2006 m. vasario 18 d., šeštadienis, 19:19:05
sveiki!!!
labai dziugu,kad dar yra zmoniu kurie myli tuos ypatingus gyvunus,nes kai suzinai kai juos naikina zvejodami,tai pyktis verzias pro sonus...
as turejau ypatinga proga su jais paplaukiot,ir man labai labai patiko!!!!!!:) su jais plaukiodama net nepajutau kaip su jais susidraugavau,buvo labai liudna juos palikt..!
bet gaila pasaka baiges...

Irena 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 19:02:57
Pastarasias dvi dienas rysys su man iprastais forumais ir svetainemis buvo blokuojami - dabar zinau kodel...Jauciu palaima radusi jusu tinklapi.Jausmai tokie stiprus, jog teks pirma susivokti savyje ,o tik paskui mastyti toliau.Dekui jog esat.Iki sekanciu susitikimu
IRENA

"JP" 2006 m. sausio 9 d., pirmadienis, 05:32:37
MANAU DELFINUOSE GYVENA ATEIVIU SIELOS!

lina 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 17:03:16
Nuo mazens turiu svajone paplaukioti su delfinais, manau,tai patys sauniausi gyvunai. Gal kas turi delfinu nuotrauku ir galetu atsiusti, nors paciu paprasciausiu!?
Dekoju!!

berta 2005 m. spalio 15 d., šeštadienis, 16:50:37
noreciau pasakyti jog delfinai yra patys nuostabiausi gyvunai,man jie labiausiai patiko nuo vaikystes.sie vandenynu gyventojai man paliko didziausia ispudi jie mane pradziugino ir suteke galimybe vel sypsotis ir dziaugtis jkie mano mylimiausi gyvunai!noreciau kad atsiustumet man kuo daugiau informacijos apie juos!

roberta 2005 m. rugsėjo 22 d., ketvirtadienis, 18:57:02
gal kas galite parasyti kuo daugiau apie havajus?noriu kuo daugiau apie juos suzinoti.noriu viska zinoti.nes planuoju baigusi 12 klase vykti ten ir gyventi ten visam laikui.noriu pakeisti savo gyvenima radikaliai.bukit gerikas netingit ir galit tai parasykitman.lauksiu

Mylinti nezemiecius!!! 2005 m. rugpjūčio 26 d., penktadienis, 21:01:25
kai uzaugsiu butinai warysiu i havajus!!:) laaabai noriu pabendrauti su nezemieciais..bet man lb baisu kad nemokesiu...
as tikiu kad arkturieciai atnes i musu zeme daug gero:))
rasykit bendraminciai:)*~

panycka 2005 m. rugpjūčio 10 d., trečiadienis, 21:20:41
na man labiau patinka grupe delfiai:D

Alli 2005 m. liepos 20 d., trečiadienis, 11:08:04
Man labai patinka gyvunai delfinai.Kaip saunu eiti i delfinariuma pasiziureti delfinu,paklausyti ju kurkesio ir pan.O dar smagiau kai delfinai tave veza valtyje.Na tai delfinai tikrai saunus.

2005 m. gegužės 23 d., pirmadienis, 08:49:41
Agne... Isiskalbek, issirasyk... Isivalysi... Tada iseik i miska, prie upes... Pasedek prie jos be minciu.. Pades...

Agne 2005 m. gegužės 22 d., sekmadienis, 15:12:47
Gal but DELFINAI man padėtų isklaidyti blogas mintis?;(

Agne 2005 m. gegužės 22 d., sekmadienis, 15:07:17
Į mano gyvenimą įsisiurbė blogu minčių epidemyje...pradėjau kurti eiles.Žiauraus pobudžio...kūnai pelkėj,skraidantys kapai,antkapis..t.t.Ar tik neužaugsių kaip agresyvus žmogus?867370110

kerolaina 2005 m. balandžio 20 d., trečiadienis, 12:57:07
labai myliu delfinus - jie saunus gyvunai

Blessed 2005 m. balandžio 18 d., pirmadienis, 01:13:04
idomus ir atviras Jusu pasakojimas arba teigimas privercia susimastyti ar 1)turime reikala su psichiniu ligoniu,ir 2)ar tai toks atvejis, kai Jums visiskai aisku ir realiai patirta tai,ka cia pasakojate...:)
vienaip ar kitaip,kvaila butu galvoti,kad Visatos Begalybeje esame tik mes vieni...mano manymu,tai butu mazu maziausiai neteisinga ir net kazkuria prasme nelogiska...Taciau Jusu teiginiai skamba neitikinanciai deja...
Manau,kad,jei jusu teiginiai nera haliucinacijos ar kazkoks infantiliskas melas,tai kai tie ateiviai atsiras,busiu nekuklus ir pirmas ju paklausiu:-kodel gerbiamieji Jus taip ilgai delsete,jei visada galejote zmonijos nelaimes- karus,skurda,dvasini,technologini ir kitoki atsilikima ir ju pasekmes taip lengvai isspresti? Ar gi taip sunku buvo tiesiog atvykti ir atvirai paaiskinti savo "jauniesiems proto broliukams ir sesutems"(t.y.mums) musu klaidas ir neismanyma? Gal tada nebutu reikeje Zmonijai iskesti baisiu epidemiju,karu,politiniu rezimu ir kitokiu nelaimiu?
Manau,kad visgi siuose Jusu teiginiuose nera pakankamai logikos, Jei viskas butu taip paprasta,butu jau senu seniausiai isspresta...
Viskas labai panasu i pseudo tikejima, tikejima ne tuo,kuo reikia zmogui tiketi,primena tai infantiliskas fantazijas,arba Jus turite tiksla papudrinti zmonems smegenis ir taip isgarseti.Gal Jus turite tiksla sukurti Lekstenu religija cia zemeje? Juk kazkas yra pasakes:sukurk nauja religija ir tapsi neapsakomai turtingu...
Jei Jus nepuciate cia arabu,tai prasom pateikti irodymus.Nes Jusu kliedesiais arba teiginiais niekas cia nepatikes.Pasakykite savo lekstenams,kad mes t.y.normalus zmones,ju neissigasime,tegu atskrenda,ir perduokit jiems nuo manes kuo geriausius palinkejimus :)))))))))))))
pagarbiai :)

ieva 2005 m. balandžio 7 d., ketvirtadienis, 13:43:01
delfinai yra patys graziausiai ir svelniausiai gyvunai

Vilius 2005 m. kovo 25 d., penktadienis, 08:25:52
Idomi ir atvira medziaga. Taip, tai yra tikra. Atatinkamame praktikos etape, delfinai ir banginiai,man buvo neatsiejama informacijos dalis .Galiu pasakyti papildomai,kad kalnu ertmese,siuo metu randasi kitu civilizaciju atstovai.Jie yra ,labai auksti ir panasus ,i mus.Su ,jais teko bendrauti,kaip su senais draugais.Zinau ,ju vardus.Teko ,buti visuotiname Zemes vandenyne,su jais. 1998-2000 metais, teko pirma karta susipazinti, su tamsiaja kosmoso medziaga. Ja pastaruoju metu, labai susidomejes mokslas. Man, tai praeitas etapas. JAV, esu baiges studijuoti parapsichologijos specialybe.

visur 2005 m. kovo 1 d., antradienis, 22:01:29
O DIEVE,ACIU UZ SI PUSL..

vida 2005 m. kovo 1 d., antradienis, 21:52:50
kai nieko neturi,tai ir nereikia nieko..

mindlight 2005 m. vasario 28 d., pirmadienis, 23:47:18
Test>>>NIRVANA-NERA MEDITACIJOS EZULTATAS.Tik ejimas -TIKEJIMAS..

vida 2005 m. vasario 27 d., sekmadienis, 18:23:15
TIBETIECIAI SAKO,JOG VISA DIEVISKA DIDYBE KALNUOSE,NUOSALESNEJE VIETELEJE..

Test 2005 m. vasario 13 d., sekmadienis, 22:33:01
Gal galima suzinoti kaip jus medituojate? :) as irgi noreciau pasikalbeti su ateiviais:)))) beje man atrodo kad jus ka nors tokio valgot... pvz: kokiu nors grybu arba LSD

Lukas ir Rasa 2005 m. sausio 9 d., sekmadienis, 04:12:26
Mes pritariame geranoriskam ateiviu bendravimui su zmonemis ir laukiame sio ivykio.  

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT puslapis
Vartiklis