Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Pradingstantis gruntas  

Viena globalios nežemiečių veiklos apraiškų yra didelių, gilių angų, turinčių cilindro formą, žemėje sukūrimas, - o pašalintas gruntas būna dingęs be pėdsakų. 1954 m. tokia anga aptikta Italijoje, 1984 m. – Amerikoje. 1981 m. 7 m gylio duobė nuožulniomis sienelėmis netikėtai susidarė Bavarijos karinio aerouosto pakilimo-nusileidimo take.1981-82 m. dvi tokios 5,5 m skersmens ir 7,5-8 m gylio duobės aptiktos UFO in Bolovia (sketch) Šveicarijoje netoli Ženevos ežero. 1990 m. po žiedinės autostrados aplink Ženevą tuneliu susidarė 10 m pločio ir 12 m gylio duobė. Paskutinį 20 a. dešimtmetį tokių nutikimų ėmė daugėti. 1990-ais vien Kazachstane aptikta dešimtys tokių duobių. Atskiri atvejai užregistruoti Ukrainoje ir Lietuvoje.

Paskutinį 20 a. dešimtmetį Europinėje Rusijos dalyje tokių duobių atsirado Rostovo, Lipecko, Volgogrado, Kursko, Riazanės srityse, Stavropolio krašte ir Tatarstane, Baškorstostane, Mordovijoje. Azijos pusėje – Svierdlovsko, Kemerovo, Omsko ir Tomsko srityse bei Krasnojarsko ir Primorsko kraštuose. Dažniausiai jos būna kaimo vietovėse, nors pasitaikė ir Petrazovodsko bei Zaporožės miestų centre. Tos „stiklinės“ būna 2-7 m diametro, 3-6 m gylio ir turi visiškai glotnias vertikalias sieneles. Toks įspūdis, kad į žemę buvo sustumtas tuščiaviduris cilindras, vėliau ištrauktas kartu su gruntu. 2001 m. 2,5 pločio ir 4 m gylio duobė netikėtai susidarė Kursko srities Mirnoje kaime, 2003 m. – 10 m. skersmens ir 5 m gylio – Lipecko sr. prie Krutoje kaimo, 2004 m. – 6x6 m duobė – Kalugos sr. prie Vologo kaimo.

Kartais tos duobės turi neįprastą formą. 1967 m. Baškirijoje netoli Oktiabrskij miesto apie valandą prie žemės kabojo du raudoni rutuliai, o kitą dieną ten rastos dvi keistos duobės, kurių viena, 1 m skersmens ir 10 m gylio baigėsi sferos formos 2,5 m skersmens kamera. 1990 m. po NSO kabojimo Kemerovsko srities Krapivinsko rajone lauke susidarė gilesnė nei 6 m duobė, turinti smėlio laikrodžio formą, kurios didžiausias skersmuo siekė 3,2 m.

Kartais objektai, po kurių atsirasdavo tos duobės, tarytum spinduliais ar laukais paveikdavo aplinkinę augmeniją. 1990 m. Voronežo srities Kostenkų kaime ryškiai švytinčio raudono rutulio kabojimo vietoje rado 5,5 m gylio duobę. O po trijų mėnesių paaiškėjo, kad bulvienojai, išaugę aplink tą duobę 8 m skersmens plote, buvo gerokai vešlesni ir sultingesni. Spektrinė jų ir bulvių gumbų analizė parodė, kad mangano, cinko, fosforo ir vario juose buvo 2-3 kartus mažiau, o itrio ir cirkonio, atvirkščiai – 6-12 k. daugiau, nei toliau augusiose bulvėse.

Visos tos angos atsirasdavo naktį ir niekas nematė, kaip tai įvykdavo. Yra pagrindo spėti, kad jas sukurdavo NSO. Kartais buvo stebima, kaip jie pikiruodavo ar pakibdavo būsimų angų vietose, o retkarčiais net nusileisdavo. Tačiau nuostabiausia, kad daugybė tonų grunto kažkur be pėdsakų išnykdavo. Kam ateiviams tas gruntas iš įvairių žemynų – tik ateiviams težinot!

1978 m. Bolivijos Taricho provincijoje šimtai La-Mamoro gyventojų stebėjo 100 m aukštyje skrendantį ryškiai spindintį cilindro formos maždaug 6 m ilgio objektą. Jam atsitrenkus į uolingą El-Taire kalno šlaitą, stiprus žybsnis apšvietė vietovę 150 km spinduliu, o stipraus sprogimo garsas išdaužė namų stiklus 70 km spinduliu. Šlaite susidarė didelė 400 m gylio, 1500 m ilgio ir 500 m pločio duobė, kurios nuotraukos pasirodė Bolivijos ir Argentinos spaudoje. Įdomiausia, kad dingo 300 mln. m3 granito. Sudarytos komisijos išvados nebuvo paskelbtos.

Mažieji žali žmogeliukai  

Svetimų civilizacijų atstovai ne kartą minėjo kontaktuotojams, kad jie iš tikro atrodo kitaip, tačiau kontaktuodami pakeičia išvaizdą. Taip pat jie moka keisti savo (ir aplinkinių daiktų) dydį.

Rusijos Krasnojarsko krašto Ujaro miestelio gyventojas S. Maksimichinas 1990-ais matė ant žemės keistą apskritą objektą, apie kurį triūsė mažutėliai žmogeliūkščiai. Tada iš ten išėjo trys milžinai, kurių galvos buvo sulig jaunuolyno viršūnėmis. Vienas jų priartėjo prie stebinčiojo ir jo akyse sumažėjo iki tų žmogeliūkščių dydžio, o tada vėl išdidėjo.

Green Men 1970-79 m. Malaizijoje buvo aptinkami miniatiūriniai NSO, kurių skersmuo nesiekė 1 m su žmogeliukais, kurių ūgis 7-15 cm. Jie turėjo žmonių proporcijas; pajutę pavojų (dukart pabandyta juos sučiupti), jie panaudojo spindulinį ginklą, paralyžiuodami vieno liudytojo ranką, o kitą apakindami.

Karelijoje prie Lučevoje gyventojo Igorio Nikolajevičiaus priskrido žmogaus pavidalo būtybė, kurios ūgis buvo 20-30 cm ir pakibo už kokių 3 m. Tuo metu jis buvo sukaustytas ir negalėjo pajudėti. Po 15 min. būtybė nuskrido – ir laikinas paralyžius dingo. Kitą dieną Igoris susidūrė jau su dviem žmogeliukais, o trečia dieną – vėl su vienu.

1972 m. vyriškis, pėsčiomis grįždamas iš Dolgoprudnovo, prie Šelemetovo kaimo išvydo 15-20 žmogeliukų, kurių ūgis buvo 30-60 cm. Jie šokinėjo ir cypavo. Susidūrimai su "nykštukais" užfiksuoti 1973 m. Kolumbijoje, 1976 m. Šiaurės Karolinoje, 1970 m. Meksikoje. Turime ir materialių jų egzistavimo įrodymų.

1996 m. Čeliabinsko srities Kyštymsko rajono Kaolinovo gyvenvietės gyventoja rado gyvą 25 cm dydžio būtybę su neproporcingai didele smailia galva ir plačiomis akimis be lėliukių ir vokų. Būtybė skleidė garsus, panašius į dejonę. Moteris ja pasirūpino, tačiau, paguldžius į ligoninę, būtybė liko viena ir mirė. Jos kūno tyrimai parodė, kad jos stuburas spiralės formos, o kaukolę sudaro ne 6, o 4 kaulinės plokštelės. Be to, būtybė neturėjo lyties organų, virškinimo sistemos, ausų kaušelių, bambos ir išeinamosios angos. Patanatomas S. Samoškinas padarė išvadą, kad jokia žemės moteris negalėjo pagimdyti tos būtybės ir kad tai ne neišnešiotas kūdikis, jo kaulai ne kaip naujagimio, pilnai susiformavęs skeletas. Genetikos instituto bendradarbis dr. Kuzovkinas pareiškė, kad tai negali būti mutantas, gimęs Čeliabinsko srities vietovėje, užkrėstoje radioaktyviomis medžiagomis, kai 1957 m. kombinate „Švyturys“ sprogo talpa su jomis – nes mutantai vystėsi visai pagal kitus dėsnius
(vėliau „Kyštymo nykštukas“ ikvėpė ideją filmui „Nežemietis“).

Vėliau tos būtybės pėdsakai dingo, o liko tik audeklas, į kurį ji buvo suvyniota, su kūno dalelytėmis. Genetikos institute buvo atlikti tų likučių DNR tyrimai, suorganizuoti „Kosmopoisko“ koordinatoriaus V. Černobrovo. Jų metu arba visai nerasta genų, arba jų nepavyko identifikuoti, arba jie buvo ne žmogaus.

1985 m. Puerto Rike buvo užmušta panaši 30 cm ūgio būtybė, didele galva ir keturiais rankų pirštais; jos kūnas išliko iki šių dienų. 2003 m. toks mažytis kūnas rastas ir Čilėje.

Papildomai: Žemiausi žmonės
Pigmėjai kilo iš bendro protėvio


Jie krenta ir dūžta

Kingmanas, Arizonos valst., yra vagotoje negyvenamoje teritorijoje į pietus nuo Didžiojo kanjono. Tvirtinama, kad ten 1953 m. gegužės 20 d. sudužo NSO. Tai dar 1953 m. birželį Rėjui Fauleriui tai papasakojo liudininkas Fricas Verneris. Jis dirbo Nevadoje, tirdamas atominių sprogimų poveikį statiniams. Vernerio dienoraštyje buvo įrašyta, kad 1953 m. gegužės 21 d., 16:30 jis buvo nugabentas į 'Indėnų versmių' karinių oro pajėgų bazę atlikti darbą, apie kurį pasižadėjo nerašyti ir nekalbėti. Jis sakė matęs 9 m skersmens diską su mažu atviru liuku. Jam reikėjo paskaičiuoti susidūrimo greitį. Prieš išvykdamas pažvelgė į saugomos palapinės vidų, kur pamatė 120 cm ūgio būtybės kūną su kepuraite ir sidabrinės spalvos kombinezonu. Oda buvo rusvo atspalvio.

Kitas liudininkas 1977 m. papasakojo Lenui Stringfildui istoriją, kad 1953 m. buvo Rait Petersono karinių oro pajėgų bazėje ir matė lėktuvą, grįžtantį iš NSO sudužimo vietos Arizonoje. Juo buvo atgabentos trijų būtybių kūnai, 120 cm ūgio, rusvos odos, didelėmis galvomis [taip pat apie pasakojama toliau...].

1966 m. beveik identišką istoriją papasakojo ufologui Čarlzui Vilhelmui, o 1964 m. MUFON žurnalo darbuotojui Ričardui Holui būsimas vadas Vietname minėjo NSO avariją Arizonoje, kai buvo išgabentos „kelios mažos būtybės“.

Džonui Lafontenui pasakojo apie įvykį 1955 m. Vestra Normande, Švedija. Sudužo cigaro formos objektas, o katastrofos vietoje rasta būtybė mirė liudininko akivaizdoje. Jos kūną, kaip buvo paprašytas, įmetė į upę.

 
Po Tunguskos sprogimo
Tunguskos sprogimas

1957 m. rugsėjo mėn. Utabalos pakrantėje, Brazilijoje rastos tariamo ateivių erdvėlaivio nuolaužos. Apie jas pranešė „O Globo“ laikraščio žurnalistui Ibrahimui Sjudui. Nuolaužų tyrimai rodė, kad jos iš nepaprastai gryno magnio (!)

Kas labiausiai stebina, kad tariamai aukštesnio išsivystymo lygio civilizacijos skraidymo aparatai dūžta tarsi Kinijoje pagaminti daiktai.

Knygoje „Angaro-18 paslaptis“ (2004) pasakojama apie angarą, kuriame saugomi nežemiškos kilmės skraidantys aparatai, užšaldyti jų pilotų kūnai ir kita. 36 m. Duglas praleido Rait-Petersono bazėje šio angaro sargu. Joje jis teigia:
„Kosminių ateivių ... yra Žemėje ir Saulės sistemoje. Šis faktas tris dešimtmečius puikiai žinomas ribotam žmonių ratui – kai kurių valstyvių valdovams (įskaitant JAV, Britaniją, Prancūziją, Vokietiją, Rusiją ir Japoniją), aukštus postus užimamiems kariškiams ir civiliams specialistams“.

509-ojo bombonešių pulko žvalgybos skyriaus karininkas Dž. Marselis asmeniškai į angarą pristatė Ruzvele sudužusio nežemiečių laivo nuolaužas. Gaila, jo jau nėra tarp gyvųjų. Tačiau jis tai, ką matė, grįžęs papasakojo žmonai ir sūnui apie didelį metalinį diską. Tai patvirtina E. Mitčelas, augęs Ruzvele ir pabuvojęs Mėnulyje. Jis E. fon Danikinui pasakojo, kad dalyvavo keliuose slaptuose pasitarimuose, kuriuose buvo kalbama apie tą avariją. ir jis tvirtina: mes ne vieni...

Papildomai skaitykite:
Roswello avarija
Ateiviai Indijoje
Saulės kreiseriai
Gigantiški objektai
Senovės astronautai
Svedenborgo nežemiečiai
Agresyviosios civilizacijos
Neutraliosios civilizacijos
Eksperimentai su gyvūnais
NSO tyrinėjimai JAV
Valdžia įtaigos taikinyje
Žmonių rasės tyrinėjimas
Erdvės ir laiko iškreivinimai
Nuo amžių pradžių iki šių dienų
Skraido ir nepavejami – tarsi miražai
Svetimas vienuolynas pavadinimu „Kosmosas"
NSO: Branduolinių ir kosminių programų kontrolė
Utsure Bune: liudijimas apie NSO Japonijoje
Ankstyvieji pranešimai apie NSO
Ar NSO nėra sukurti žmogaus?
Anomalios zonos Baltijos jūroje
Kosmoso eskadrilės sutiktuvės?
NSO nusileidžia žemiau
Kam turime rengtis?
Įsiveržimas į Žemę
Fermi paradoksas
NSO per amžius
Stalinas ir NSO
Valdžia ir NSO

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.lt skiltis
Vartiklis