Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Įsiveržimas į Žemę    

Skaitykite ir apie tikėtinai pirmąjį „indų" panaudojimą NSO įvardijimui >>>>>

Žmonės laužo galvas dėl keistų šviesų danguje dar nuo tų laikų, kai pirmasis neandertalietis ant laužo išsikepė mamuto mėsos gabalą, taip pasisotino, o tada užvertė galvą į dangų, kad pažiūrėtų į žvaigždes. Per paskutinius 75 m. JAV kariškiai surinko pribloškiantį kiekį duomenų apie keitus reiškinius ore. Tačiau Pentagonas jų ne tik niekaip nekomentavo, bet ir nutylėdavo. Paskutiniaisiais metais daugelis žinomų ir gerbiamų žmonių ragino kariškius „atversti kortas“ – pvz., senatorius Garis Ridas – tačiau be rezultatų. 2020 m. Floridos senatorius Marko Rubio*) (beje, žinomas neigiamu požiūriu į Rusiją ir brolių Kastro režimą Kuboje) reikalavo skaidrumo tuo klausimu. Jis iškėlė įstatymo su reikalavimu, kad iki 2021 m. liepos mėn. vyriausybė ‚Išklotų“ viską, ką žino apie NSO, klausimą.

Taigi, 2021 m. specialiosios tarnybos paskelbė ataskaitą, paruoštą pagal Kongreso užklausą, kurioje nurodoma, kad 2004-2021 m. užfiksuoti 144 NSO atvejai, kurie neturi paaiškinimo. Taigi, pasirodė, kad galingiausia pasaulyje armija ne ką žino apie NSO – nei kas tai, nei kaip jie juda...

O 2023 m. prapliupo naujų nutikimų grandinė. Virš JAV ir Kanados 2023 m. skrajojo net 4-i nežinomi objektai, kurie buvo numušti. Pentagonas skelbė, kad jie yra grėsmė nacionaliniam saugumui, o generolas Glenas van Hiorkas**) neatmeta nežemiškos jų kilmės. Galiausiai Baidenas nurodė įkurti tarpžinybinę NSO reiškinių gilesnės analizės grupę (AARO).

O buvo taip, kad vasario 4-ą prie Pietų Karolinos pakrantės numušė Kinijos zondą, virš JAV teritorijos sklandžiusį jau savaitę. Tada vasario 10 d. numušė balioną virš Aliaskos, kurio nuolaužos nukrito į jūrą. Vasario 12 d. virš Kanados Jukono teritorijos numuštas dar vienas objektas, o tos pat dienos vakare – dar ir objektą virš Hurono ežero Kanados pasienyje. Apie šiuo tris duomenų nepatikslinta.

O tuo tarpu I. Maskas (tikintis ateiviais) patviteriavo: „Nesijaudinkite, tiesiog kai kurie mano draugai užeina“. Jo nesuprasi, ar tai juokauja, ar tai ...
Mes galim tik spėti, kad jokia valstybė pasaulyje neturi tokių technologijų, kokias galima numanyti turint NSO, tad Pentagonas praktiškai įsitikinęs, kad tai ne rusai ir ne kinai. Tačiau tada kas?! Apie tai kol kas nutylima...

Taip pat skaitykite Šansas iškilti į viešumą

Dar 1950-aisiais press-konferencijoje Long-Byče G. Trumenas pareiškė, kad „skraidančių lėkščių tėvynė – ne JAV ir ne kita Žemės valstybė, jos nėra nei amerikiečių, nei rusų slaptu ginklu ir sukurtos ne Žemėje“. 1954-ais press-konferencijoje D. Eizenhaueris pasakė: „Netikiu, kad skraidančios lėkštės atvyksta iš kažkokios vienos planetos, kaip neseniai teigė generolas Tuainungas“. Prezidentas Dž. Kenedis 1960-ais sakė: "Priėjau išvados, kad skaidančios lėkštės – tai iš tikro kosminiai laivai, atvykstantys iš kitų pasaulių“. Generolas Maršalas, buvęs JAV sekretorius, 1951-ais irgi teigė: „Jungtinių Valstijų valdžia nustatė, kad NSO atvyksta iš kitos planetos“. Buvęs JAV Oro pajėgų ministro padėjėjas Brianas tvirtino: „NSO – tai pilotuojami ar valdomi per atstumą kitų planetų aparatai“.

Išvados apie nežemišką NSO kilmę pirmąkart amerikiečių pateiktos 1948 m. slaptoje ataskaitoje, pavadintoje „Situacijos vertinimas“. Šį dokumentą parengė Oro pajėgų darbuotojų grupė, užsiėmusi NSO tyrimais projekto „Ženklas“ rėmuose. Ataskaita pateikta Oro pajėgų štabo vadovui generolui Ch. Vandenbergui, tačiau tasai, perskaitęs, įsakė ją sunaikinti. O apie slaptą 1952-ųjų dokumentą apie operaciją „Majestic-12“ (taip pat žr. >>>>>), parengtą buvusio CŽV vadovo admirolo R. Chilenkoterio ir skirto prezidentui D. Eizenhaueriui, visuomenė sužinojo tik 9 dešimtm. pabaigoje. Tame dokumente nurodyta, kad 1947-ais sudužęs neatpažintas objektas nebuvo sukurtas jokios žemiškos valstybės, o žuvę ekipažo nariai nors ir buvo panašūs į žmones, tačiau biologiškai ir evoliuciškai skyrėsi nuo žmonių. To dokumento tikrumą 1993 m. raštiškai patvirtino „Defence Investigative Service“, tarnyba, atsakinga už karinių paslapčių saugojimą.

3 UFOs 1953 m. H. Robertsono komisijos ataskaitoje irgi kalbama, kad vieninteliu NSO paaiškinimu gali būti jų nežemiška kilmė. Į komisiją, be CŽV mokslo žvalgybos skyriaus darbuotojų, įėjo ir Oro pajėgų generolai bei ketvertas mokslininkų, kurių veiklos sritis irgi susijusi su karine pramone.
Daugiau apie tai >>>>>

Dar vienas slaptas dokumentas apie „Majestic-12“ buvo parengtas 1954 m. ir vadinosi „Nežemiškos būtybės ir technologijos. Instrukcija aptikimui, evakuacijai, laikymui ir saugojimui“. Jame rašoma, kad kol kas nežinoma, kokiu tikslu mūsų planetoje pasirodė pilotuojami nežemiški skraidantys aparatai. Vienok ateivių technologijos gerokai pažangesnės už mūsų mokslą. Tokias išvadas leidžia daryti didelis sudužusių laivų nuolaužų kiekis.

JAV Oro pajėgų akademijos vadovėlyje, išleistame 1968 m., nurodoma, kad NSO – nežemiški materialūs objektai su ekipažais arba valdomi nuotoliniu būdu. O 1997 m. atsargos pulkininkas F. Korso, prie Eizenhauerio 4 m. dirbęs Nacionalinio saugumo taryboje, o 7 dešimtm. Gynybos ministerijos užsienio technologijų skyriaus karinių tyrimų ir vystymo sekcijoje, savo knygoje "Kitądien po Rosvelo" rašė, kad JAV vyriausybė niekada neabejojo apie nežemišką NSO kilmę.

1999 m. Stanfordo universiteto iškilių mokslininkų grupė irgi pareiškė, kad ji turi pakankamai medžiagos apie kitų planetų skraidančių aparatų pasirodymą Žemėje.

Panašių tvirtinimų yra ir kitų valstybių aukštus postus užimančių valdininkų pasisakymus. Britų aviacijos vadovas lordas Daudingas dar 1957 m. rašė: "Esu įsitikinęs, kas NSO nėra sukurti kokios nors žemiškos nacijos, ir kilę iš kitų planetų". 1967 m. NATO valstybių vadovams buvo išsiųstas slaptas dokumentas, kuriame buvo dėstomi NSO veiklos Žemėje rezultatai. Tyrimus atliko NATO generalinio štabo darbuotojų grupė. Dokumente rašoma, kad nežemiškos civilizacijos visada aktyviai tyrė mūsų planetą, o taip pat jos gyventojus. Tokia veikla įmanoma tik turint aukštas technologijas. Tais pačiais metais Japonijos priešlėktuvinės gynybos štabo viršininkas generolas Icikava pareiškė, kad NSO kilmė nežemiška, o beto, dideliai laivai skirti tarpplanetiniams skrydžiams, o maži – mūsų Žemės žvalgybai.

1999 m. Prancūzijos nacionalinės gynybos tyrimų institutas, į kurį įeina 4 sausumos kariuomenės generolai, vienas admirolas, nacionalinės policijos vyr. komisaras, buvęs taktinės aviacijos vadas ir buvęs kosminių tyrimų nacionalinio centro viršininkas pateikė prezidentui Ž. Širakui ir premjerui L. Žospenui nuodugnią ataskaitą "NSO ir gynyba: kam turime pasirengti", kuriame sakoma, kad protingų būtybių NSO egzistavimas praktiškai įrodytas ir jų nežemiškos kilmės hipotezė yra labiausiai tikėtina. 2000 m. buvęs Didžiosios Britanijos gynybos štabo viršininkas admirolas lordas Hilas Nortonas rašė, kad jis visiškai sutinka su Prancūzijos instituto išvadomis.

Rusijoje 1991 m. ataskaitoje pagal slaptą "Gija-3" buvo pastebėta, kad stebėta didelis kiekis NSO, kuriuose, tikėtina, buvo kitų planetų ar lygiagrečių pasaulių gyventojai.

Net Vatikane yra speciali komisija kontaktų su ateiviais tyrimams; 2000 m. jos narys teologas Korrado Balducci pareiškė, kad kontaktai su ateiviais visai realūs. Jis, išstudijavęs pranešimus iš atstovybių Meksikoje, Čilėje, Venesueloje ir kitur, per TV paskelbė, kad kontaktai su nežemiečiais nėra haliucinacijos, psichinių sutrikimų pasekmės ar kontaktuotojo apgaulės.


NSO grėsmė: JAV pozicija

1871 m. keli dideli rutulio formos NSO nuskrido virš Ajovos, Viskonsino, Minesotos, Indianos ir Ilinojaus valstijų, savo kelyje sunaikinę kelias gyvenvietes, beje, Green Bay apylinkėse žuvo 1,5 tūkst. žmonių, o Pestile - apie 6 tūkst. Labiausiai nukentėjo Čikaga, kurioje, praskridus milžiniškam rutuliui, vienu metu gaisrai kilo keliose miesto vietose. Akmeniniai pastatai akimirksniu užsiliepsnodavo tarsi fakelai, o rutulio skleidžiamas karštis buvo toks, kad net marmuras degė tarytum anglis, o metaliniai daiktai lydėsi. Įdomiausia, kad Čikagos apylinkėse buvo rasti šimtai kūnų, žuvusių nuo nežinomos priežasties (o ne nuo ugnies).

Tarytum daugiausia NSO pastebėta virš JAV, jų karinės pajėgos dažniausiai su jais konfrontavo, tačiau valdžia viską kruopščiai slepia. Ar kai ką atskleidžia 1997 m. pasirodžiusi F. Korso knyga „Kitądien po Rozvelo“?

Joje rašoma, kad 1947 m. generolas Tuainingas pateikė prezidentui G. Trumenui ataskaitą apie NSO sudužimą šiauriau Ruzvelo ir jo reikšmę Jungtinėms Valstijoms. Joje nurodyta, kad ateiviai, matomai, turi priešiškų ketinimų, nes žvalgo slaptas amerikiečių bazes ir kartu vengia kontaktų. „Kartu ateiviai turi technologijas, gerokai pažangesnes už Amerikos, ir ginkluotę, galinčią mus sunaikinti. Ateivių ketinimai neaiškūs, ir neatmetama, kad jie rengia įsiveržimą į Žemę“.

Tos išvados suneramino Trumeną ir kitą dieną jis pasirašė memorandumą, kuriuo įgaliojo Gynybos ministrą D. Forestolą organizuoti visiškai slaptą NSO tyrinėjimą kodiniu operacijos „Majestic-12“ pavadinimu. Siekiant smulkiai išsiaiškinti, kas tai per objektai, buvo nuspręsta ne tik kruopščiai ištirti turimą medžiagą, bet ir ieškoti visame pasaulyje sudužusių objektų. Nuspręsta nuo gyventojų slėpti galimybę būti užpultiems ateivių ir karinio pajėgumo skirtumą. Savo dienoraštyje 1947 m. spalio mėn. Trumenas užrašė: „Aptarti su valstybės sekretoriumi karinius veiksmus užpuolus iš palydovo (t.y. kosminio objekto). Ar turi tam pasipriešinti?“ (tuo metu sekretoriumi dirbo D. Maršalas).

1952 m. liepos-rugpjūčio mėn. grupės po 10-12 NSO surengė 4 naktinius antskrydžius virš Vašingtono, atlikdamos neįsivaizduojamus manevrus ir net pakibdamos virš Baltųjų rūmų ir Kapitolijaus. O rugpjūčio 18 d. naktį antskrydyje dalyvavo net 68 objektai. Taip buvo pademonstruota, kad ateivių laivai gali be kliūčių skraidyti net virš sostinės ir Oro pajėgos nepajėgios jiems sutrukdyti. Tų pačių metų žinomame R. Chilenkoterio dokumente prezidentui D. Eizenhaueriui irgi pabrėžiama, kad NSO veikla tampa vis svarbesnė nacionalinio saugumo požiūriu. JAV generolas D.Mak-Artūras 1955-57 m. irgi teigė, kad NSO yra realūs ir kelia baisią grėsmę, nes jie žvalgo mūsų planetą ruošdami masinį įsiveržimą. Jis manė, kad kitas karas bus jau tarpplanetinis.

Tad 7-me dešimtm. visiems tapo aišku, kad JAV gresia didesnis pavojus nei TSRS ir Kinijos karinės pajėgos. Priešiškai nusiteikę ateiviai kolonizuoja Mėnulį, persekioja žemiečių kosminius laivus, grobia žmones ir su jais atlieka eksperimentus, žudo galvijus, ima floros, faunos ir dirvos pavyzdžius... O jų karinis pranašumas toks, kad žmonija praktiškai beginklė prieš juos. Žinomame NATO štabo laiške (1967 m.) vyriausybių vadovams irgi kalbama apie potencialią ateivių kišimosi į žemiškus reikalus galimybę ir priduriama, kad „jei šios civilizacijos turi priešiškų ketinimų, neturime nieko, kuo galėtume gintis“.

Galimo ateivių įsiveržimo grėsmė nedavė ramybės ir prezidentui L. Džonsonui. Iš išslaptinto Nacionalinio saugumo agentūros pranešimo paaiškėjo, kad 1967 m. jis įsakė Agentūrai ir Pentagonui ištirti „NSO grėsmę žmonijai“. Apie grėsmes ir galimus karinius veiksmus 1978 m. kalbėjo ir JAV Tarptautinio saugumo departamento skyriaus vadovas M. Mišo. Flying Saucer

Iš ufologų apie priešišką nežemiečių prigimtį visąlaik kalbėjo ICUFON direktorius Kolomonas von Kevickis. 1978 m. jis nusiuntė memorandumą JTO, o vėliau paskelbė dar du memorandumus, kuriuose siūlė:

 • JTO sušaukti tarptautinį kongresą NSO klausimams, kuriame apžvelgtų jų galimą grėsmę žmonijai;
 • Sukurti pasaulinę agentūrą kosmoso reikalams, kad būtų galima koordinuoti NSO kontrolę;
 • Ieškoti kontaktų su NSO galimybių;
 • užkirsti kelią bet kokioms žemiškų karinių pajėgų priešiškumo apraiškoms NSO atžvilgiu.

  Tada Kevickio memorandumai didelio dėmesio nesulaukė, tačiau vėlesni faktai rodo, kad juose pateikti teiginiai buvo gana sveiko proto ir verti dėmesio. Kai Kevickis du savo memorandumus 1981 m. nusiuntė R. Reiganui, jis gavo atsakymą, kuriame patvirtinama, kad valdžia vis dar pripažįsta NSO grėsmę ir imasi reikiamų priemonių šalies saugumui užtikrinti. 1981 m. JAV Aukščiausio teismo sprendime apie duomenų apie NSO neskelbimą irgi užrašyta: „Nacionalinio saugumo agentūra įrodė, kad NSO jėgos kelia grėsmę Jungtinių Valstijų nacionaliniam saugumui“. Matyt ne veltui 1981-ais R. Reigano administracija taip aktyviai „stūmė“ SOI programą. Tai galėjo būti ir lazerinio bei pulsinio ginklo sukūrimo priežastimi.

  Užpuolimo iš kosmoso idėja nepaliko Reigano ramybėje. 1987 m. derybų Ženevoje metu jis pasakė M. Gorbačiovui: „Jei mūsų pasaulis staiga atsidurtų prieš būtybių iš kitų planetų, iš kitos Visatos įsiveržimo grėsmę, mes akimirksniu užmirštume apie smulkius nesutarimus tarp mūsų šalių ir susivienytume to užpuolimo atrėmimui“. Tą pačią mintį Reiganas išsakė ir 1985 m. gruodį Felstono universiteto studentams, 1988 m. gegužę Čikagoje, o 1987 m. rugsėjį 42-oje JTO sesijoje dar pridūrė: “Tuo pat metu klausiu: ar jų dar nėra tarp mūsų?”. Vėliau pokalbyje su Kerol Reuter Reiganas pareiškė, kaip „Žvaigždžių karų“ programą, nukreiptą prieš TSRS, nukreipti prieš ateivius. [ Beje, panašios mintys sukosi ir B. Kllintono galvoje. 1999 m. pasisakydamas prieš mokytojus po to, kai Kongresas vetavo jo įstatymą apie materialinės pagalbos jiems padidinimą, Klintonas pareiškė: „Jei mus pultų ateiviai iš kosmoso, mums būtų ne iki tokių tąsymųsi“ ]

  Taip pat apie R. Reigano „reikalus“ su nežemiečiais skaitykite >>>>>

  1992 m. Žvalgybos valdybos bendradarbio Ch. Spreigo knygoje “Apgaulė išsisklaido” rašoma, kad slaptuose dokumentuose, su kuriais jis buvo susipažinęs, nurodoma, kad iš pat pradžių buvo paimtas kursas dėl draugiškų santykių su ateiviais nustatymo, tačiau 1979 m. jie lazeriniu ginklu supleškino kelis tai pabandžiusius daryti amerikiečius, todėl JAV ėmė kurti SOI programą, iš tiesų nukreiptą ne prieš TSRS, o prieš kosminę „blogio imperiją“, esančią kitoje galaktikoje. Kad „Žvaigždžių karų“ programa nukreipta prieš ateivius, antrino ir britų žvalgybos pulkininkas E. Godli. [ Tokį tikslą gali turėti ir 2002 m. Dž. Bušo paskelbta nacionalinė priešraketinė gynybos programa. ]

  Anot prancūzų savaitraščio BSD, 1992 metais pusė „Shuttle“ laivų turėjo naujausią aparatūrą NSO aptikimui bei jų sunaikinimui agresyvaus elgesio atveju. Atrodo, kad JAV sukūrė ir priemones, leidžiančias atskirti NSO nuo lėktuvų ir raketų. Ufologas B. Oksleris pareiškė, kad 1989 m. jis ant plaukiojančios platformos Meksikos įlankoje matė milžinišką ekraną, kuriame buvo atvaizduojami įvairūs skraidantys objektai. Greta kai kurių buvo raidės ASC (Alternative Spacecraft), žyminčios NSO.

  Todėl keistai nuskamba MAI nario-korespondento V. Vasiljevo pareiškimas 2002 m. Maskvos ufologų konferencijoje, kad JAV specialiosios tarnybos tarsi specialiai skleidžia gandus apie NSO grėsmę žmonijai siekdamos paskatinti ufologų organizacijas atsisakyti šio reiškinio tyrinėjimų. Matyt, jis irgi viena iš dezinformacijos krypčių. Kita kryptimi, matyt, buvo kai kurių JAV žiniasklaidos priemonių platinta informacija, kad, atseit, specialios tarnybos pranešė apie vyriausybės kontaktą su nežemiečių vadovybe.

  1989 m. du CŽV darbuotojai, sąlyginai įvardinti kaip „Sakalas“ ir „Kondoras“, TV programoje „NSO slepiama“ ir fizikas R. Lozorius iš Los-Vego kalbėjo, kad, atseit, JAV vyriausybė sudarė sutartį su nežemiečiais, kuria anie gavo požemines bazes JAV karinių objektų teritorijose, esančiose Naujosios Meksikos, Nevados, Arizonos ir Kolorado valstijose. Mainais ji gavo tyrimui vieną savo kosminių laivų ir turi padėti JAV tobulinti ginkluotę.

  O Lozorius tikino, kad slaptame dokumente skaitė, kad ateiviams buvo atiduota dalis Zonos S-4, kur jie 1964-79 m. nuolat aiškino amerikiečių mokslininkams savo laivų sandarą ir jų valdymą. Tačiau, atseit, 1979 m. zonos apsauga pabandė pranikti į ateiviams skirtą dalį ir buvo jų sunaikinta. Pastiprinimo laukė toks pat likimas - viso žuvo 44 apsaugininkai. Ateiviai nužudė ir mokslininką, kurį mokė, o tada paliko zoną. Todėl Lozorius, 1988 m. buvęs zonoje, jokių ateivių jau nematė. Nuo tada amerikiečiai savarankiškai tiria zonoje paliktas NSO nuolaužas. Ufologai M. Chezemanas ir D. Knapas bandė gauti patvirtinimą iš zonoje S-4 dirbusių liudininkų, tačiau nė vienas jų nepatvirtino bendro ateivių darbo su amerikiečių mokslininkais. Kas, beje, ir mažai tikėtina. Labai gali būti, kad ir visi pranešimai apie JAV vyriausybės susitarimą su ateiviais tėra dezinformacija, kurios tikslai galėtų būti: a) nuraminti visuomenę, kad nesibaimintų kalbų apie grėsmę; b) kitoms šalims sukurtų įspūdį apie JAV visagalybę.

  Tačiau yra ir manančių, kad globalaus ateivių įsiveržimo į Žemę scenarijus mažai tikėtinas. Dažniausiai pateikiamos trys priežastys:
  a) tūkstančius metų NSO žmonių atžvilgiu elgėsi neutraliai arba lojaliai - tai kodėl dabar jų nuostata turi staigiai pasikeisti?!
  b) Ateivių civilizacijos šiuo metu aktyviai (ir sėkmingai) kuria žmonių ir ateivių hibridus. Joms nėra (ir nebus) jokio poreikio grubiai pulti Žemę!?
  c) Žemę lanko kelių nepriklausomų civilizacijų, kurios nėra valdomos vieno bendro centro, atstovai, kurių kiekvieni elgiasi pagal savo tikslus. Tad kelią agresyvių civilizacijų įsiveržimui gali užkirsti kitos.

  Skaitykite apie S. Hokingo požiūrį į nežemiečius >>>>>


  PRIEDAI

  Didysis Peštigo gaisras

  1871 m. spalio 8 d. įvyko dvi didžiausios nelaimės JAV Vidurio vakaruose – tą pačią dieną ir vos ne tą pačią valandą. Abi jas lydėjo gausūs ženklai, į kuriuos nebuvo kreipiamas dėmesys. Abi sukeltos tos pačios priežasties – nuo sausros perdžiūvę miškai bei žmogaus nerūpestingumas.

  Čikagoje žibintas, pastatytas karvės spyrio atstumu daržinėje De Koven gatvėje, matyt, sukėlė vieną didžiausių metro sugriovimų už 200 mln. dolerių. O šiaurės rytų Viskonsino valstijoje kilo vienas didžiausių (pagal žuvusiųjų skaičių) miškų gaisrų. Jis apėmė 2400 kv. mylių plotą ir sunaikino nemažai gyvenviečių bei atskirų fermų abiejose Mičigano ežero Žaliosios įlankos (Green Bay) pusėse. Tačiau istorijoje jį priimta vadinti Peštigo gaisru, mat čia buvo didžiausia pramonės ir gyventojų koncentracija ir patirti didžiausi nuostoliai.

  Peštigo sparčiai eksploatavo aplinkinius miškus, čia gausiai investavo Čikagos milijonierius W. G. Ogdenas. Tačiau po 1871 m. spalio 8 d. nakties iš 1700 oficialių gyventojų, kurių skaičių buvo gerokai padidinęs neseniai atvykę geležinkelį statantys darbininkai, neskaitant įprasto pardavėjų, keliautojų ir svečių kiekio, ryte gyvų nebuvo nė 1000. Sveikas išliko tik vienas nebaigtas statyti namas.

  1871 m. regioną vargino neįprastai stipri sausra. O fermeriai savo dirbamos žemės plotus plėtė kirsdami ir degindami miškus. Geležinkelio statytojai elgėsi panašiai – kirviu ir ugnimi skindamasi kelią. Miškus valė ir medžiotojai ir indėnai, ypač rudenį, kai eidavo į aukštupius žvejoti upėtakių ar pasklisdavo po miškus medžiodami elnius. Jie vakare sukurdavo didelius laužus, paruošdavo vakarienę ir įsisupę į antklodes sumigdavo ant žemės, žinodami, kad ugnis nugins laukinius žvėris. Ryte jie vykdavo toliau, palikę rūkstančius ugniakurus. Dukart ar triskart prieš spalio 8 d. jau buvo kilęs pavojus gyventojams.

  1883 m. buvo išsakyta versija, kad abu minėtus gaisrus sukėlė kometos gabalai; 2004 m. konferencijoje R. Wood‘as nurodė, kad tai galėjo būti Biela kometa. Tą pačią diena 4-iose vietose prie Mičigano ežero įsiplieskė gaisrai. Liudininkai nurodė momentalų užsiliepsnojimą, dūmų nebuvimą, iš dangaus krentančius „ugnies kamuolius“ ir žydras liepsnas. R. Wood‘as aiškino, kad tai galėjo būti dėl metano, kurio gausu kometose.

  Tie liudijimai leido iškelti ir spėjimą dėl NSO (apie prieš tai žr. >>>>>).


  *) Marko Rubio ( Marco Antonio Rubio, g. 1971 m.) – amerikiečių teisininkas ir politikas, respublikonas, Floridos senatorius. Yra išeivių iš Kubos sūnus. 2012 m. „Time“ jį įtraukė į 100 įtakingiausių žmonių sąrašą.

  **) Glenas van Hiorkas (Glen David VanHerck, g. 1962 m.) – JAV Oro pajėgų generolas (nuo 2013 m.).

  Papildomai skaitykite:
  CEFAA, Čilė
  Mes ne vieniši
  Roswello avarija
  Svetimųjų rūšys
  Ateivių civilizacijos
  NSO numizmatikoje
  Pagrobimo anatomija
  Gigantiški objektai
  Ateivių įvaizdžio kaita
  Šiuolaikinis mumifikavimas
  Eksperimentai su gyvūnais
  NSO tyrinėjimai JAV
  NSO nusileidžia žemiau
  Žmonių rasės tyrinėjimas
  Nuo lakūnės iki ufologės
  Apie NSO – JAV Kongrese
  Bredberis prieš Azimovą
  Paleovizitai: idėjos istorija
  Nežemiško proto paieškų istorija
  Tarybinių ufologų legendos ir tikrovė
  Šokinėjančios radiolokatorių šmėklos
  Robert Lazar prieštaravimai
  Kosmoso eskadrilės sutiktuvės?
  Souza apie pilkuosius ir kitus
  Nuo amžių pradžių iki šių dienų
  Pilkieji: spekuliatyviosios mintys
  Nežemiški roko muzikos ryšiai
  Skraido ir nepavejami – tarsi miražai
  Planetų kolonizavimo būdai ir kova dėl gyvybinės erdvės
  Kaip visuomenė priima NSO reiškinius?
  Milijardai nežemiečių paieškoms
  Ar NSO nėra sukurti žmogaus?
  Arnoldas stebėjo meteoritus?
  Agresyviosios civilizacijos
  Duobių kaspinai Peru
  Skaitytojų nuotraukos
  Slibino žvaigždynas
  Fermi paradoksas
  Senovės astronautai
  Juodasis riteris
  NSO hipotezės
  NSO per amžius
  Kodėl jų nėra?
  NSO kilmė

   

  NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

  Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

  san-taka station

  UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

  Review of our site in English

  NSO.LT svetainė
  Vartiklis