Global Lithuanian Net:     san-taka station:
Robert (Bob) Lazar'iaus, pasisakiusio 1989 m., prieštaravimai  

Taip pat skaitykite „Zona 51“ ir Bob Lazar

Bobas Lozorius pateikė duomenų, kurie buvo nežinomi net „specialistams“. Pats slapčiausias rajonas yra S-4 arba Papoose ežeras. Jis sakėsi asmeniškai dirbęs su ateivių laivu ir jų technologijomis.

Vieną 1989 m. lapkričio vakarą Las Vegas KLAS-TV reporteris George Knapp'as*) klausinėjo asmenį, prisistačiusį esant fiziku vardu Dennis. Pokalbis vyko apie ypatingo slaptumo sritį S-4 (S4), kur angaruose slepiami 9 ateivių erdvėlaiviai, kuriuos jis padėjo tirti. Dennis, vėlesniuose pokalbiuose įvardintas kaip Bob Lazar'ius, teigė turėjęs 38 lygiais didesnį slaptumą nei „Q“, aukščiausią civilinį įslaptinimo lygį.

S-4 yra Nevadoje prie Papoose ežero, apie 15 mylių į pietus nuo Groom'o ežero, kur yra ir garsioji Area 51 (kitoje kalnų grandinės pusėje, 125 mylios į šiaurę nuo Las Vegas) Nellis Oro pajėgų įtakoje. Iki tol moksliniuose sluoksniuose sritis buvo vadinta „Svajonių žeme“ „Skunkworks“ ar tiesiog Groom'o ežeru.

Čia B. Lazar'ius ir kiti mokslininkai buvo supažindinti su ateivių tyrimo programomis pateikiant apžvalgą, kurioje aiškinama, kaip jau 10 tūkst. metų ateiviai bando „pakoreguoti“ žemės evoluciją ir kaip 15 paskutinių metų laikotarpiu buvo tiesiogiai keičiamasi technologine informacija su jais.

S4 yra įrengta kalvos šlaite, - angarų durys yra šlaito nuožulnumą atitinkančiu kampu ir nudažytos spalva susiliejančia su aplinkiniu smėliu. Įėjimas į S4 yra už posūkio už 9-o angaro - plieninės durys kalvos įduboje. Įėjimą saugo šunys, kuriems pašalintos balso stygos. B. Lazar'ius buvo leista lankytis tik baltai pažymėtose S4 patalpose - ir tik kartu su apsauga.

Projektas, kuriame jis dirbo, vadinosi „Galileo“; kiti du apie kuriuos teko girdėti buvo „Sidekick“ ir „Looking Glass“. „Galileo“ tyrinėjimų sritis buvo varikliai ir gravitacijos vaidmuo. „Sidekick“ buvo susijęs su spinduliniu erdvėlaivių ginklu ir bandymu jį atkurti. Kažkokiu būdu gravitacija buvo panaudojama spindulio fokusavimui. „Looking Glass“ susijęs su gravitacijos bangos laike sukūrimu.

Prieš pradedant dirbti buvo atliekami atsparumo alergijai bandymai. B. Lazar'io vadovas buvo Dennis Mariani. B. Lazar'ius dirbo kartu su Barry Castillio, tvirtu vyru gerokai aukštesniu už B. Lazar. Už darbą mokėjo Karinis jūrų laivynas.

Pagrindiniai teiginiai:

1) Ateiviai yra iš Zeta Reticuli žvaigždės (matomos Pietų pusrutulyje);
2) Per 10 tūkst. metų jie 65 kartus genetiškai modifikavo Žemės evoliuciją;
3) Žmonės apibūdinami kaip "konteineriai" (genetinei medžiagai);
4) Genetinių modifikacijų įrankis buvo virusai;
5) Religijos sukurtos saugant "konteinerius' nuo susinaikinimo.

1979 m. su ateiviais susikivirčyta. Po incidento žuvo nemažai (44) apsaugos darbuotojai. Ateiviai pasitraukė palikę laivus.


Tačiau Bob Lazar'iaus pateikiami duomenys apie save kiek prieštaringi. Jis tvirtino, kad apie jį neliko jokių duomenų. Jis sakosi, nežinąs, kas jo tėvai, kad jis išaugintas jį priglobusios šeimos.

Tuo tarpu 1990 m. teismo įrašai liudija jį pristačius gimimo liudijimą, nurodantį jį gimus 1959 m. sausio 26 d. Floridos Coral Gables miestelyje Albert ir Phyllis (buv. Berliner) Lazar šeimoje. Jis sakosi jų įsūnytas, bet tokiu atveju juk gimimo liudijime jie nenurodomi kaip tėvai. Bet 7-ame dešimtmetyje JAV "atviras įsūnijimas" buvo "norma". Tikri gimimo liudijimai būdavo sunaikinami arba paslepiami ir išduodami nauji įsūnijusių globėjų vardu. Juose duomenys (gimimo data, ligoninė ir t.t.) nebūtinai būdavo tikri.

Robert Lazar baigė W.Tresper Clarke aukštesniąją mokyklą 1976 m. rugpjūčio mėn., o ne gegužę, kaip daugelis moksleivių. Tai rodo, kad jis lankė vasaros užsiėmimus, kad baigtų kursą. Ne ypač geras faktas asmeniui, tvirtinančiam turint keletą magistro ir daktaro laipsnių technikos srityse (beje, niekada neįvardintų). Tuo labiau, kad žinoma, kad paskutiniame kurse jis nelankė chemijos užsiėmimų.

Tada jo šeima persikėlė į Kaliforniją, kur jis du metus mokėsi Pierce koledže. Tuo metu jis neakivaizdžiai (susirašinėjant) mokėsi "Pacifica" universitete, kur gavo bakalauro laipsnį. O dabar prisiminkime, kad "Pacifica" universitetas buvo uždarytas 1978 m. už mokslo laipsnių "pardavinėjimą".

Toliau jis sakosi mokęsis CalTech ir MIT, nors abi institucijos neigia tai. Ir Lazar negali įvardinti jokių profesorių ir bendrakursių - ir nėra jį prisimenančių.

Tolimsnis oficialus įrašas apie jį yra apie vedybas su Carol Nadine Strong, 1980 m. liepos 27 d. Ten nurodyta jį esant elektronikos inžinieriumi su mokslo laipsniu 12. Gyvenamoji vieta Kalifornijos Canoga parkas.

1982 m. jį randame Los Alamos laisvai samdomu fotografu. Jis kūrė reaktyvinį automobilį. Vietos laikraštyje yra straipsnis su keliomis nuotraukomis. Projektas žlugo nepastūmėjęs toliau, nei pinigų iš investuotojų surinkimu.

Tuo metu sakosi dirbęs Los Alamos Nacionalinėje laboratorijoje, ką patvirtina LANL telefonų knyga. Tuo tarpu oficialūs dokumentai rodo jį esant laisvai samdomu. Po to prasideda neaiškus Lazar gyvenimo periodas.

Lazar'io šeima persikelia į Los Vegas, atidaro nuosavą fotografijos verslą ir ... įkrenta įskolas skolindamiesi dideles sumas. Stebina, kas jis gavo 60 tūkst. dolerių paskolą kaip užstatą nurodęs 6 tūkst. dolerių vertės "Honda". Tai "skandalų bankuose" era...

Toliau:

1986 m. balandžio 19 d., tebebūdamas vedęs Carol, veda moterį vardu Tracy Anne Murk.

1986 m. balandžio 21 d. Carol Lazar randama negyva name, esančiame Ann Greta. Oficiali priežastis - "nusinuodijimas automobilio dujomis". Skrodimas neatliktas.

1986 m. liepos 21 d. paduoda pareiškimą apie bankrotą nurodydamas kasmėnesines 15510 dolerių skolas. Jis sakosi, kad buhalterinius įrašus ir 15 tūkst. dolerių prarado išėjus buhalteriui Scott R.Maxwell. Nurodo, neturintis pajamų šaltinių. Bet kaip jis sukaupė tuos 15 tūkst. turėdamas tokias skolas?

1986 m. spalio 12 d. Lazar ir Tracy apsaiveda iš naujo. Šįkart Tracy vadinasi Jackie Dianne Evans, įsikūrusi Ann Greta. Kam toks asmenybės pakeitimas?

1987 m. kovo 19 d. galutinis bankroto bylos nuosprendis nurodo Lazar turint turto už 173 tūkst. dolerių, o skolos - už 270324 dolerius.

1988 m. kovo 16 d. Ann Greta namas paskelbiamas nemokiu nuo 1987 m.liepos 1 d. po 6 d. Lazar nusiperka namą Las Vegas perduodamas visas teises žmonai.

Kažkur 1988 m. gruodį Lazar sakosi pradėjęs dirbti S-4 rajone. Kaip superslapta įstaiga galėjo samdyti asmenį su neaiškia finansine padėtimi ir ginčijamu išsimokslinimu? Tokio asmens biografiją turėjo ištirti bent dvi federalinės tarnybos (FTB ir įdarbinanti arba Oro pajėgų CID), kurios atmesdavo visus kandidatus su dokumentiškai įrodoma dvipatyste ir tyrimais dėl savižudybių ("žmonų" ir t.t.)

1989 m. kovo 22 d. Bob į Tikaboo slėnį (kuriame yra rajonas 51) pasiima žmoną su Gene Huff bei John Lear'u stebėti disko skrydžio naktį. Iš ten grįžta kovo 29 d. su žmona, Gene Huff ir kitu vyriškiu, Jim Taliani. Tąnakt sakosi nufilmavę bandymą.

1988 m. balandžio 5 d. Lazar, Gene Huff bei John Lear vėl vyksta į Tikaboo slėnį, kur juos suima Rajono 51 apsauga ir laiko Linkolno šerifo nuovadoje. Lazar liepta pranešti Indian Springs oro daliniams, bet jis sakėsi niekada oficialiai nesamdytas. Vėliau tvirtino nusprendęs negrįžti į darbą bijodamas dėl savo gyvybės. Labai neįtikinama! Didelio saugumo srityse dirbantiems neleidžiama pasitraukti, kol nebaigiamas tyrimas, ar nenutekėjo slapta informacija.

Tad ketvertą paleisti galėjo taip greitai tik todėl, kad ... visa tai buvo iš anksto suplanuota. Ir jo turima informacija buvo ... „pakišta“. Jis buvo tiesiog dezinformatorius.

Kaip Bob galėjo gauti tokį kiekį informacijos dirbdamas tik 3 mėn.? Reikia daugelį mėnesių dirbti nesvarbų darbą, kol darbuotoju imama pasitikėti. Daugeliui darbuotojų niekada nenukrenta tokia „laimė“. Slapta informacija patikima tik tiems, „kuriems reikia“. Tik keli aukščiausi pareigūnai turi „visą“ vaizdelį.

Tad galimi trys variantai:
a) Bob Lazar sufabrikavo istoriją panaudodamas savo gyvenimo keistybes;
b) tai buvo vyriausybinis planas, panaudojant "smalsuolį", bandžiusį padaryti ir parduoti mėgėjiškas nuotraukas.
c) jis buvo vyriausybės agentas, kad NSO bendrijoje sąmoningai skleistų dizinformaciją.

Parengė Cpt.Astera's Advisor

Bobas Lozorius (Robert Scott Lazar, g. 1959 m.) – amerikiečių reaktyvinių automobilių kūrėjas ir jų nelegalių lenktynių organizatorius, konspirologas, teigiąs, kad dirbo fiziku ir inžinieriumi S-4 poligone Nevadoje (greta 51 zonos), kur tyrė „skraidančios lėkštės“ antigravitacinį variklį. Mįslinga amerikiečių masinės kultūros ir ufologijos figūra, išnirusi „iš niekur“, kai 1989 m. davė interviu KLAS TV reporteriui Dž. Knapui. Jis sako, kad to darbo nemėgęs dėl bauginimų, daugybės paslapčių ir grėsmės gyvybei. Ji snusprendė pasisakyti per TV, nes manė, kad po to jį bus sunkiau „likviduoti“. 1990 m. buvo suimtas Las Vegase už suteneriavimą; 2003 m. policija jo namuose atliko kratą, įtariant, kad gaminami sprogmenys, tačiau rado tik fejerverkams naudojamas medžiagas, tačiau 2006 m. policija vėl apsilankė ir iškėlė bylą už pavojingų medžiagų platinimą, už ką sumokėjo 7500 dolerių baudą. Ir iš tikro nuo 1987 m. jie rengė „Desert Blast“ pirotechnikos entuziastų šventę.


*) Džordžas Knapas (George T. Knapp, g. 1953 m.) – amerikiečių televizijos apžvalgininkas, tiriamosios žurnalistikos atstovas, ilgą laiką dirbęs Vas Vegaso KLAS-TV (nuo 9 dešimtm. pradžios iki 1991). Žinomas NSO atvejų nagrinėjimais, kurie buvo dažnos radijo „Coast to Coast AM“ temos. Išgarsėjo 9-o dešimtm. pabaigoje paskelbus Bobo Lozoriaus istoriją. Nuo pat žurnalistinės eiklos pradžios rūpinasi gyvūnų gerovės klausimais.

Papildomai skaitykite:
NSO nusileidžia žemiau
NSO prigimtis moksliškai
Nuo lakūnės iki ufologės
C.W.Fitch pokalbis su W.Smith
Konspiracija: NSO stebėti esant ore
Arnoldas stebėjo meteoritus?
NSO sukurti žmogaus?
Tesla ir eterio technologijos
Skraido ir nepavejami – tarsi miražai
Civilizacijos: Paskaičiavimai pagal Gindilį
Mokslininkų pasisakymai apie NSO
Oda skiria kūną ir dvasią
Nepaprastas durininko kūrinys
Valdžia įtaigos taikinyje
Slaideriai ir Atkurta atmintis
Fairwater paslaptis
Javų ratai 2002
Saulės kreiseriai
Oro grobuonys
Žvalgantis po dangų

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis

 
 
Robert Lazar
 
 
Place of Area 51
 
 
Prohibition sign at Area 51
MIG prie barakų  
 
Mig at Area 51
1996 m. nuotraukos fragmentas  
 
Mig at Area 51
MIG prie barakų  
 
Part of Lazar's job card
Pažymėjimo dalis  
 
Robert Lazar
 
 
Bob Lazar
Su Rene Huff
 
 
 
 
 
 
 
  Pastaba: Sutrumpintas straipsnio variantas 2002 m. vasarą spausdintas "Žvilgsnyje".