Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Pranešimai apie ateivius išjudino Indiją

Map of Ladakh Pagal „India Daily“ 2004 m. gruodžio 19 d. Juhi Singhal'o straipsnį „Daugiau įrodymų apie nežemiečių kontaktus su Indijos vyriausybe ir kariškiais“
www.ETfriends.com/ETrespond.html   O NSO tema Indijoje ir toliau nenurimsta...

Indiją sujudino keturi praeitos savaitęs pranešimai, kurie kaip ir patvirtina gandus apie didelę požeminę ateivių bazę Himalajų Ladako srityje. Indijos sostinėje Niu Delyje, aukštesniojo rango Indijos armijos karininkas pasakė nepriklausomai žurnalistei Subha Džainai, kad ateivių tikrai yra Himalajuose. Bangalore neseniai į pensiją išėjęs Indijos oro pajėgų karininkas savo jauniausiojo sūnaus klasei papasakojo apie požeminę bazę ir sakė, kad ateiviai buvo susitikę su Indijos vyriausybės aukštais pareigūnais. Lehe, Ladako srities mieste, vietos valdžios pareigūnas patvirtino, kad Indijos armija buvo permetusi šarvuotus dalinius į sritį ir ribojo bendravimą su vietos civiliais ir turistais.

Džošimate, kitame Ladako mieste, automobilių remonto dirbtuvių darbininkai tvirtina stebėję keistą laidą jų kinų gamybos mažame juodai-balto vaizdo televizoriuje.

Anot nepriklausomos Niu Delio reporterės Subha Džainos, ji susipažino su aukštu kariuomenės karininku naktiniame klube. Pasak jo, nežemiečiai jau tūkstančius metų lanko Indiją ir likusį pasaulį. Paskutiniais metais buvo aplankyta dauguma supervalstybių. Indija ne išimtis.

Ji sako, kad jie visad palaiko kontaktą per kariškių antžeminę radarų stotį. Naujausias kontaktas įvyko Himalajuose ir Ladake. Jie nori, kad indai sužinotų daugiamatės visatos dėsnius ir tvarką.

Indija planuoja paleisti automatinį zondą į Mėnulį, o vėliau kitą į Marsą. Indijos Kosmoso tyrimų organizacija (ISRO) pateikia, ir kas leidžiama, ir kas ne (apie Indijos kosmines ambicijas skaitykite Indija: išeiti iš šešėlio).

Praeitą savaitę neseniai į pensiją išėjusį Indijos oro pajėgų (IAF) komandorą paprašė trumpai pasisakyti jo jauniausio sūnaus klasėje Bangalore. Spėkite, kokią jis pasirinko temą? Taip, teisingai. Tai buvo apie pažangią NSO nusileidimo bazę Ladake. Jis pradėjo pasakymu, UFO over snowly montains kad vystosi nauja technologija ir erdvėje daromi nauji patobulinimai. Mokiniai pradėjo klausinėti apie tų technologijų įvairius aspektus ir iš kur atsiranda toji technologija. Tada jis pradėjo gyvai pasakoti apie nusileidimo bazę.

Supamą dviejų aukščiausių pasaulyje kalnagūbrių, Himalajų ir Karakoramų, sritį kerta dar du – Ladako ir Lanskaro. Vietiniai gyventojai gyvena aukštumose nuo 2750 m (9000 pėdų) Kargile iki 7672 m (25170 pėdų) Saser Kangri Karakoramuose. Vasarą temperatūra retai pasiekia 27oC, o žiemą net Lehe ji nukrenta iki –20oC.

Anot aukštesniojo laipsnio karininko Tsering Spalzang, Lehe, Ladako srityje, vyksta paranormalūs reiškiniai, apie kuriuos žino Indijos armija. Tai zonos, kurias Indijos armija ir oro pajėgos blokuoja saugumo sumetimais. Ladako slėnis Indijos vyriausybės yra gerai saugomas. Tai „ypatinga sritis“ ir niekam neleidžiama patekti nei iš Indijos, nei iš Kinijos pusės.

Pagal kai kuriuos šaltinius Niu Delyje, NSO turėjo kontaktų su aukštais Indijos pareigūnais. Vyriausybė iš pradžių susimėtė, nežinoma, kaip reaguoti. Vėliau reikalai ėjo sklandžiai ir atrodo, kad visi supranta, kad nežemiečiai yra draugiški.

„UFO Roundup“ korespondentas Indijoje Krišnari Bai Dharapumanda pranešė: Bandau sužinoti daugiau apie keistą nutikimą, įvykusį Džošimate. Tai miestelis, esantis už 30 km (18 mylių) į pietus nuo Badrinato, piligrimystės vietos, šventos indų rišiams (šventiesiems). Šeimyna tvarkė automobilio variklį nuosavose remonto dirbtuvėlėse. Jie turėjo mažą, baterijomis maitinamą kinų gamybos juodai balto vaizdo televizorių. Signalo priėmimas yra labai prastas tame kalnų rajone. Net su didele antena lieka daug trukdžių. Staiga, iš teliko pasigirdo keistai cypiantis garsas. Kai jie pažvelgė, ekrane pamatė nepaprastai švarų vaizdai – ir dar spalvotą! Ekrane rodė jauną kinietę, vilkinčią baltą palaidinukę. Ji buvo su ilgais lygiais juodais plaukais, perskirtais per vidurį ir karčiukais priekyje, vos liečiančiais antakius. Jos akys buvo kaip migdolo, o skruostikauliai išsikišę. Ji kažką pasakė keista kalba. Tada padarė pauzę ir prabilo kita kalba. Vėl padarė pauzę ir prabilo dar kita kalba. Tai padarė dar kartą, ir tada dirbtuvėlės darbininkai atpažino ketvirtąją kalbą kaip uighurų.

Tada pasirodė patanas (vyras iš šiaurės Pakistano). Jo veidas buvo apvalainas ir jis buvo su mažais ūsiukais. Apsirengęs buvo labai keistai, tarsi šarvais iš plokštelių, o ant smailo šalmo buvo užsidėjęs pugare (turbaną). Jis irgi prakalbo nežinoma kalba, padarė pauzę ir vėl prabilo urdų kalba, kurią, aišku, dirbtuvėlėje visi suprato.

Jis pasakė, kad jis ir kinietė yra nežemiečių emisarai. Jis pasakė, kad ateiviai nenori padaryti žalos ir imasi saugoti Ladako slėnį. Jis patarė žmonėms gyventi savo gyvenimą ir užtikrino, kad jie neturės problemų dėl NSO. Spalvotas vaizdas išnyko ir ekraną vėl užliejo traškantis mirgėjimas.

Mūsų ufologai tiki, kad moteris savo pranešimą skyrė žmonėms, gyvenantiems į šiaurę nuo Himalajų, Kinijoje, o patanas – kalniečiams Indijoje ir Pakistane. Mes tik girdėjome apie tokį nutikimą ir nežinome, ar dar kas matė tą laidą. Tai labai neaišku. Ar negali būti apgaulė? Jei ateiviai, statantys bazę, norėjo kažką pranešti Ladako žmonėms, kodėl patys nepasirodė telike? Kam jiems naudoti du žmones, kaip savo emisarus?

1954 m. ir kiti liudijimai Indijoje

1954 m. rugsėjo 15 d. Biharo valstijoje Ijapada Chaterjee dirbo ofise, esančiame už Manbhumo esančio žėručio karjero. Jis išgirdo šaukiant darbininkus ir išbėgęs stebėjo lėkštės formos objektą, nusileidžiantį į 500 pėdų aukštį. NSO pakabojo, tada šovė aukštyn neįtikėtinu greičiu sukeldamas stiprų vėjo gūsį. Tame karjere buvo išgaunamas berilis JAV atominei pramonei.

Papildymas: 2014 m. spalio pradžioje komercinių skrydžių pilotė pranešė Mumbajaus Oro skrydžių kontrolei, kad apie 26 pėdų aukštyje pastebėjo juodą ir melsvoką NSO netoli Punos. NSO Bastaro oloje

2016 m. vasarį Indijos medijoje pasirodė pranešimai, kad Indijos karinės pajėgos numušė NSO Barmere (šiaurės Indija). Jis buvo tarsi baltas 3 m skersmens balionas, kurį netoli Pakistano sienos perėmė Su-30 MKI naikintuvas. Atseit ant jo buvo užrašyta „Happy Birthday“. Bet kariškiai nepatikslino, kas tai per objektas buvo iš tikro, kas leidžia įvairiai spėlioti...

Vis tik atrodo, kad „ateiviai“ Indiją labiau mėgo senaisiais laikais: teigiama, kad Indijos dievus ir daugelį vietų senuosiuose indų raštuose galima taip interpretuoti (žiūrėkite nuorodas po šiuo tekstu).
Tarkim, 2014 m. Čhatisgarho (centrinė Indija) Archeologijos ir kultūros departamentas Bastare rado piešinius oloje, vaizduojančias figūrėles ir objektą, datuojamus maždaug 10 tūkst. m. senumo, kuriuos galima aiškinti kaip ateivį ir kosminį laivą.

Parengė Cpt.Astera's Advisor

Papildomai skaitykite:
Valdžia ir NSO
NSO hipotezės
Ar ten ieškome?
NSO numizmatikoje
Indija: išeiti iš šešėlio
Senovės Indijos mašinos
Kinų kraidantys vežimai
Eksperimentai su gyvūnais
Tycho stebėta supernova
NSO „apsėdimas“ Puerto Rike
Nežemiškos Žemės istorijos šaknys
Šokinėjančios radiolokatorių šmėklos
Skraido ir nepavejami – tarsi miražai
NSO: Branduolinių ir kosminių programų kontrolė
Svetimas vienuolynas pavadinimu „Kosmosas"
Nobelio premijos laureatas ir ateiviai
Mokslininkų pasisakymai apie NSO
Senosios Indijos technologijos
Ar NSO nėra sukurti žmogaus?
Erdvės ir laiko iškreivinimai
Žvaigždžių karų belaukiant
Žmonių rasės tyrinėjimas
NSO prigimtis moksliškai
Valdžia įtaigos taikinyje
Rasės: terai ir derai
Pradingstantis gruntas
Kam turime rengtis?
Fermi paradoksas
Fū naikintuvai

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis