Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Apie NSO – JAV Kongrese  

Dešimtmečius JAV politikai nenoriai lietė NSO ir ateivių temas. Tačiau po eilės išslaptinimų, atrodo tiek respublikonai, tiek demokratai lenktyniauja aiškindamiesi nežemiškos gyvybės klausimus.
2023 m. rugsėjį Pentagonas įkūrė dar vieną svetainę, atstovaujančią AARO ir skirtą NSO, ir joje patalpino nuotraukas ir video su neatpažintais objektais (kai kurie su AARO specialistų komentarais). Teigiama, kad ji bus AARO (Anomalijų tyrimo valdybos) veiklos viešai prieinamos informacijos šaltiniu.

JAV Kongrese įvyko 2,5 val. trukmės klausymai NSO tema: 2023 m. liepos 26 d. buvo išklausytas buvusio JAV Karinės kosminės žvalgybos Nacionalinės valdybos darbuotojo Deivido Grušo (David Grusch) pranešimas, kuriame teigta, kad JAV valdžia jau daug metų tyrinėja sudužusius nežemiškus aparatus. Paprastai laikoma, kad šios organizacijos atsakomybėje yra palydovų-šnipų valdymas ir gautų nuotraukų analizė. D. Grušas tvirtino, kad nuo 2019 m. dalyvavo Deividas Grušas slaptos vyriausybinės komisijos „neatpažintų skraidančių reiškinių“ tyrimui darbe, o vėliau kelis mėnesius buvo vienu iš jos vadovų. D. Grušas iš valdybos išėjo 2023 m. balandį, o birželį jau davė kelis interviu (svetainei The Debrief, TV kanalui NewsNation, prancūzų laikraščiui Le Parisien), kuriuose taip pat minėjo, kad gavo įrodymų, kad valdžia dar nuo 20 a. pradžios žino apie nežemiečius ir tai slepia.

O, atseit, pirmasis nežemiškas aparatas patyrė avariją 1933 m. Italijoje, tačiau B. Musolinis tai slėpė, bet Antrojo pasaulinio karo metais Vatikanas savo kanalais apie tai pranešė JAV – ir po karo nuolaužos buvo slapta nugabentos į JAV. Ir jau 80 m. įvairios šalys stengiasi pirmosiomis pasiekti nežemiečių nusileidimo ar avarijų vietas, kad pirmosios gautų jų technologijas ir įgytų karinį pranašumą. Pats D. Grušas tokių aparatų nematė, tačiau bendravo su aukšto rango žmonėmis, dalyvavusiais jų paieškose ir užgrobime. Sakoma, kad kai kurie aparatai buvo geros būklės ir buvo dydžio sulig futbolo aikšte [čia siūlau nukrypti į šalį ir paskaityti apie gigantiškus objektus].

Jo pasisakymai patraukė dviejų respublikonų kongresmenų dėmesį: Tenesio valst. Timo Buršeto (Tim Burchett) ir Floridos Anos Paulinos Lunos (anksčiau T. Buršetas kovojo už teises žmonių, valgančių pakelėje rastų negyvų gyvūnų mėsą, ir ne kartą sakėsi tikįs ateiviais; A. Luna yra karšta D. Trumpo gerbėja ir pasisako prieš abortus ir karinę pagalbą Ukrainai). Ir jiedu iniciavo oficialų su NSO susijusį tyrimą, pasibaigusį D. Grušo pakvietimu į Kongresą. Be jo, pasisakė ir du buvę kariniai pilotai (Rajanas Greivsas ir Deividas Frevoras), NSO matę savo akimis.

Kongrese D. Grušas davė priesaiką, tad jo pareiškimai buvo kur kas santūresni: nekalbėjo apie „futbolo dydžio aparatus“, neminėjo konkrečių vardų ir pavadinimų, o taip pat nepateikė jokio įrodymo (atseit, jie pernelyg slapti). Bet sakėsi žinąs atvejus, kai buvo randami sudužę aparatai, o kartais ir „ne žmonių biologinių“ likučių. Jis sakėsi susidūręs su Ana Paulina Luna; Timas Buršetas aktyviu pasipriešinimu bandant gauti papildomos informacijos. Ir sakėsi girdėjęs apie žmones, kuriems valdžia „pakenkė“, kad sutrukdytų platinti informaciją. Atsisakė atsakyti į klausimą, ar žino žmonių, kurie už tai buvo nužudyti.

Panašiai skundėsi ir T. Buršetas, liepos 20 d. brifingo metu pasakojęs, kad A. Luna susidūrė su federalinių pareigūnų pasipriešinimu, kai ji imdavo klausinėti apie NSO. Atseit, jai nesuteikė ir prieigos prie informacijos, įrodančios, kad ateiviai egzistuoja. Kartu jis kaltino kariškius, kad tie bando slėpti informaciją.

D. Frevoro vardas iškilo, kai Pentagonas 2017 m. išslaptino kažkiek dokumentų apie NSO paieškas ir pateikė du video, kuriuose matomi NSO. Anot jo, 2004-ais NSO, primenantį „Tic Tac“, bandė perimti lėktuvnešis „Nimitz“ ir kiti (plačiau apie tai >>>>>).

O buvęs Karinio jūrų laivyno leitenantas R. Greivsas dar 2021 m. pareiškė, kad jis ir kiti jo F/A-18 naikintuvų eskadrilės pilotai stebėjo „keistus ir labai manevringus“ NSO Atlante į pietryčius nuo Virdžinija Byčo (plačiau apie tai >>>>>>). Anot jo tai vyko praktiškai kasdien dvejus metus nuo 2015-ųjų. O 2023 m. pradžioje, sąryšyje su skandalu dėl kinų šnipinėjančio baliono, jis pateikė naujų faktų – kad apie 50-60 žmonių, tarnavusių kartu su juo 2014-15 m., gali papasakoti apie kasdienius NSO regėjimus. Leidinyje „The Hill“ jis rašė, kad „Neatpažinti anomalūs reiškiniai – nacionalinio saugumo problema“.

Baigiamajame žodyje G. Grotmanas (Glenn Grothman), pakomitečio Nacionalinio saugumo klausimais pirmininkas, įvertino, kad klausymai buvo „pamokomi“ ir iš to gali „gimti koks nors įstatymas“. Tikimasi, kad bus išsiaiškinta, kaip padaryti daugiau viešai prieinamos informacijos.

Tuo tarpu, anot Čikagos un-to kosmoso tyrinėjimų istoriko Džordanas Bimas (Jordan Bimm), Deivido Grušo pareiškimai, kad JAV vyriausybė tiria ateivių technologijas, tėra žodžiai, kol nepateigti įrodymai. Atkreiptas dėmesys, kad D. Grušas rėmėsi iš trečiųjų rankų gauta informacija, o jis pats nematė jokio tų ateivių technologijų pavyzdžio.

Beje, netrukus turėtų būti paskelbtos pirmosios ataskaitos apie nepriklausomos NASA komisijos, nuo 2022 m. rugsėjo tiriančios anomalius atvejus, darbą. O į kaltinimus slepiant informaciją, jau anksčiau Pentagono atstovė spaudai Sju Gof (Sue Gough) atsakė, kad AARO (NSO tiriantis Gynybos ministerijos padalinys) neturi jokios patikimos informacijos, patvirtinančios kokių nors vyriausybinių programų, naudojančių kokias nors nežemiečių technologijas, buvimą. AARO tęsia duomenų rinkimą ir jų analizę, ataskaitą Kongresui pateiks 2024 m. birželį.

Bet jei vyriausybės neatskleidžia informacijos, tai ją suranda ... hakeriai. Pvz., škotas Garis MakKinonas (Gary McKinnon, g. 1966 m.) 2001 m. savo draugės tetos miegamajame jis peržiūrinėjo JAV Gynybos ministerijos svetaines ieškodamas informacijos apie NSO. Jo ekstradicijos Vašingtonas siekė visą dešimtmetį, o viskas baigėsi skandalu tarp JAV ir Didžiosios Britanijos – 2012 m. tuometinė premjerė T. Mei nusprendė jo neperduoti. Garis MakKinonas

Hakeriauti jis pradėjo ties 21 a slenksčiu; tuo metu jis buvo jau įsitikinęs, kad ateiviai ne tik lanko Žemę, bet ir palieka artefaktus, kad vyriausybės slepia iš jų gauta žinias apie antigravitaciją, inovatyvius energijos šaltinius ir pan. „Perl“ kalba parašė programą, gebančią vos per 8 min. patikrinti iki 65 tūkst. kompiuterių ieškant slaptažodžių spragų. Jis įsibrovė į daugybę kompiuterių, bet nerasdamas nieko įdomaus palikdavo žinutę: „Jūsų saugumo sistema – visiškas mėšlas“.

Po pirmo rimto įsilaužimo per metus (2001 m. vasario 1 d. – 2002 m. kovo 19 d.) jis apžiūrėjo 97 kompiuterius, priklausančios JAV uždaroms organizacijoms, tarp jų Gynybos ministerijos ir NASA. Laisvėje duodamas interviu jis sakė, kad apie 400 žmonių, nuo aviadispetčerių iki darbuotojų, atsakingų už branduolinių raketų paleidimą, pasakojo apie iš užgrobtų ar sunaikintų nežemiečių laivų gautų technologijų naudojimą. Anot jo, Džonsono kosminiame centre yra „Pastatas 8“, kuriame dirbantys užsiima aukštos skiriamosios gebos palydovinių nuotraukų retušavimu, kad iš jų pašalintų bet kokius nežemiečių buvimo Žemėje pėdsakus. „Aš įėjau į jų sistemas ir gavau prieigą prie to skyriaus failų. ... Mano ryšis buvo per lėtas, kad galėčiau parsisiųsti bent vietą tų [nuotraukų] failą“.

Radiniai jį tiesiog „užbūrė“ – jis liovėsi praustis, bendrauti su draugais... 2002 m. kovo 19 d. jį suėmė Kovos su nusikaltimais aukštųjų technologijų srityje departamentas (o jo klaida buvo ta, kad supainiojo laiko juostas). Jis prisipažino dėl visko. Vasarą vyko tyrimas, o jis buvo laisvėje. Spalį Niu Džersio teismas išdavė jo suėmimo orderį. Prasidėjo bandymai gauti jo ekstradiciją. Kai viskas baigėsi, jis gyvena ramiai, - tik štai jam neverta pasirodyti JAV...

Taip pat skaitykite:
Svetimųjų rūšys
Skaidantys „langai“
Ateivių įvaizdžio kaita
NSO prigimtis moksliškai
Šiuolaikinis mumifikavimas
Arnoldas stebėjo meteoritus?
Žmonių rasės tyrinėjimas
Paranoja skverbiasi giliai
NSO grėsmė: JAV pozicija
Mokslininkai kalba apie NSO
NSO „apsėdimas“ Puerto Rike
Tarpžvaigždinę kvantinė komunikacija
Kaip visuomenė priima NSO reiškinius?
Skraido ir nepavejami – tarsi miražai
Ar elektros tiekimą sutrikdė skraidančios lėkštės?
Žvaigždžių vartai: valdomas nuotolinis matymas
Išminčių akmenys ar pirmasis kompiuteris?
Baltieji vandenys: legendos ištakos
21 a. Diotimos kreipimasis į NASA
Ar NSO nėra sukurti žmogaus?
Bob Lazar prieštaravimai
Aplenkęs savo laiką
Žvalgantis po dangų
Didžiojo brolio akys
Ateities vizijos

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.lt skiltis
Vartiklis