Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Farmacininkų gniaužtuose?    

„Jei medicinos laisvės neįtrauksime į Konstituciją, ateis laikas, kai medicina taps slapta diktatūra, apribojančia gydymo meną vieniems ir panaikinančia lygias teises kitiems; Respublikos Konstitucija turėtų numatyti specialias teises medicinos laisvei, tokias kaip ir religijai.“
Bendžaminas Rašas1)

Sveikatos gydymo pasirinkimas yra žmogaus prigimtinė teisė. Todėl:

Kiekvienas, gyventojas ir šalies svečias turi teisę laisvai pasirinkti gydymo ar sveikatos priežiūros būdą kaip mano esant jam geriausia.

Visiškai aišku, kad gyvename į vaistus orientuotoje visuomenėje. Taip yra pagal SUMANYMĄ. Tad žmonės, įskaitant tradicinės medicinos specialistus, verčiami galvoti tik farmacijos terminais, o kitokios nuomonės laikoma tarsi „erezija“ medicininei religijai.

Pirmiausia pradėkime nuo pastebėjimo, kad Didžioji medicina susijusi Didžiuoju verslu. Vokiečių gydytojas Matthias Rath'as2) knygoje „Kodėl gyvūnų neištinka infarktas, o ištinka žmones?“ taip apibūdino farmacijos pramonę:

1. Farmacijos pramonės tikslas ir varomoji jėga yra vaistų naujoms ligoms pardavimų padidinimas ir rasti naujas ligas suradimas esamiems vaistams.
2. Dėl tokios jos prigimties, farmacijos pramonė nėra suinteresuota ligų gydymu. Bet kurios ligos pašalinimas neišvengiamai pašalina daugiamilijardinės vertės jai skirtą vaistų rinką. Tas vaistai yra kuriami, visų pirma, [ligos] simptonų šalinimui, o ne gydymui.
3. Jei atrandamos ir išvystomos ligų netikros terapijos, farmacijos pramonė yra suinteresuota nuslėpti, diskredituoti ir sutrukdyti tuos medicinius proveržius, kad įsitikintų, kad tos ligos išlieka pagrindu pelningai vaistų rinkai.
4. Farmacijos pramonės ekonominis interesas yra pagrindinė priežastis, kodėl neįvyko medicinio progreso daugumos paplitusių ligų atveju, tokių kaip širdies ir kraujagyslių, aukšto kraujo spaudimo, infarkto, diabeto, vėžio, osteoporozės [kaulų retėjimo], ir kodėl tokios ligos pasireiškia tarsi epidemijos pasauliniu lygiu.
5. Dėl tų ekonominių priežasčių, farmacijos pramonė įkūrė tarptautinį kartelį vadinamą „Codex Alimentarius3) “ su tikslu nuslėpti bet kokią informaciją susijusią su vitaminais ir pasauliniu lygiu apriboti laisvą prieigą prie natūralių terapijų.
6. Tuo pačiu metu farmacijos kompanijos nuslepia viešą informaciją apie vaistų poveikį ir riziką bei nutylint ar neigiant gyvybei pavojingą šalutinį poveikį.
7. Siekdama užtikrinti šios apgaulės schemos status quo, farmacijos lobistų legionas panaudojamas įtakai teisėsaugai, reguliacijos agentūroms (kaip FDA) bei manipuliuoti medicininiais tyrimais ir edukacija. Brangios reklamos kampanijos ir PR agentūros naudojamos visuomenės klaidinimui.
8. Milijonai žmonių ir pacientų visame pasaulyje yra apgauti dukart. Didesnė jų pajamų dalis panaudojama finansuoti farmacijos pramonės augančius pelnus. Kaip atsakymą, jie gauna vaistus, kurie net negydo.

Tai ne konspiracinis sąmokslas, tai tikrovė!

2019 m. sausį Robert F. Kennedy Jr.4) nurodė kaip farmacijos kompanijos kišasi į JAV sveikatos politiką:
„Tie, kas praeityje buvo įsivėlę į kovą saugant mūsų vaikus nuo nekokybiškų vakcinų ir toksiškų chemikalų maiste ir vandenyje, žino šių industrijų galią ir kaip jos pasikasa po kiekviena institucija mūsų demokratinėje šalyje, kurią laikome ginančia mažus vaikus nuo galingū ir gobšių korporacijų. Farmacijos kompanijos netgi pajėgios papirkti Kongresą. Jos yra didžiausias lobistas Vašingtone; jos turi daugiau lobistų nei yra kongresmenų ir senatorių kartu paėmus...“


1) Bendžaminas Rašas (Benjamin Rush, 1746-1813) – filosofas, švietėjas, fiziologas, psichiatras, visuomenininkas, JAV nepriklausomybės deklaracijos signataras. 1810 m. įvedė terminą tranvilizatorius, laikomas „Amerikos psichiatrijos tėvu“. Užsiėmė daugeliu klausimų: higienos propagavimu, dietologija, kovas su alkoholiu ir rūkymu, ieškojo tuberkuliozės ir kitų ligų gydymo būdų, daug dėmėsio skytė protinių nukrypimų tyrimams („Smegenų ligų tyrimai ir stebėjimai“, 1812). Kartu laikė, kad nusikaltėliai – tai liga, kaip ir melas. Jis laikė, kad dvasiškai sergančių gydymui gydytojas privalo įgauti visišką valdžią pacientui. Anot jo, išprotėjimo priežastis yra kraujo užsistovėjimas. Jis išrado ir „giratorių“ – besisukančią lentą, prie kurios pririšdavo „tyliu išprotėjimu“ sergantįjį ir smarkiai sukdavo, sukeldamas kraujo pritekėjimą į smegenis.

2) Matijus Ratas (Matthias Rath, g. 1955 m.) – vokiečių kontraversiškai vertinamas gydytojas, verslininkas, vitaminų pardavėjas. Anot jo, maisto papildai, įkaitant jo pardavinėjamus, gali išgydyti diabetą, kraujo ir kraujagyslių ligas, vėžį, ŽIV ir kt. Tiesa, šie jo teiginiai „oficialiai“ kritikuojami, tačiau 2001 m. jis gavo apdovanojimą už „sveikatos laisvę“. Jis įsteigė Dr. Rath‘o tyrimų institutą. Anot jo, farmacijos kompanijos kišasi į politiką. Atseit, netgi Antrasis pasaulinis karas buvo inspiruotas jų, leido įvykti rugsėjo 11-os teroro aktui ir pan.

3) Codex Alimentarius - tarptautinis standartų bei rekomendacijų rinkinys, reglamentuojantis maisto saugą, maisto gamybą ir kitas su maistu susijusias sritis. Standartų priėmimą ir laikymąsi 1961 m. įkurta JT Maisto ir žemės ūkio organizacijos komisija (valdoma kartu su Pasaulio sveikatos organizacija). Codex Alimentarius teikia maisto produktų apibrėžimus (pvz., kas yra šokoladas), nustato maisto priedų reguliavimą, reglamentuoja kenksmingų medžiagų ribas ir pan. Tačiau jis surašytas taip, tarsi būtų būtinas.

4) Robertas Kenedis, jaunesnysis (Robert Francis Kennedy, g. 1954 m.) – amerikiečių radijo vedėjas, ekologijos (ypač vandens) aktyvistas, rašytojas ir teisininkas, kurio specializacija yra teisė ekologijos srityje. Senatoriaus R.F. Kenedžio sūnus. Domisi autizmo ir vakcinacijos kalusimais. Vienas radijo programos „Ugninis žiedas“ sumanytojų. Be ekologijai skirtų, yra parašęs ir 3 politines bei 3 vaikiškas knygas.

Taip pat skaitykite:
Debesys žemėja
Paranoja skverbiasi giliai
Slaptieji planetos valdytojai
Gerumą reikia grūsti jėga?
Menas matyti tolimą praeitį
Ateivių medicininiai tyrinėjimai
Šešėlinė vyriausybė tvarko mūsų gyvenimą
Titanikas: psichofizikinis aspektas
Tolimojo poveikio reiškinys
Cinizmas kaip amatas
Rusų magai karo metu
Pilvakalbystės stebuklai
Botino - žvitrioji akis
Voiničiaus rankraštis
Fairwater paslaptis
Lėlininkai

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis