Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Žemės kolonizacijos dalyviai  

Senovės legendos bei istoriniai šaltiniai (kaip Biblija, „Ramajana“, „Mahabharata“, rusų šaltiniai ir kt.) pateikia daug užuominų, kad, atseit, kadaise atskrido kažkokie „žmonės iš žvaigždžių“, kurį laiką nugyveno Žemėje ir vėl išskrido į žvaigždes.  Suakmenėję žmonių basų ir apsiavusių kojų atspaudai greta dinozaurų pėdsakų randa geologiniuose sluoksniuose (žr. 10 keistų radinių o taip pat >>>>> ). Iš to galima spėti, kad žmonės Žemėje gyvena jau labai nuo seno arba ją lankė gilioje senovėje (apie tai žr. >>>>> ).

Ir štai Toljačio ufologai, vadovaujant Tatjanai Makarovai, regresinio transo metu netikėtai susidūrė būtent su tokiais faktais. Jo dalyviai prisimena gyvenimo ypatybes kitose planetose ar erdvėlaiviuose, - tačiau kitokioje Alien Human Cloning humanoidinėje bendrijoje. Ir tai nebuvo „kontaktuotojai“, o paprasti miestiečiai, tik smalsūs ir neretai skeptikai tuo klausimu.

Pvz., 20-metis dalyvis vardu Ivanas, perkeltas į laiką, kuris buvo 5 m. iki jo gimimo, staiga pasijuto esąs kosminiame laive, kuriuo skridę atrodė „beveik kaip žmonės“, tik apsirengę skafandrais su šalmais. Ivanas juto esąs tokiu kaip kiti ir lygiu jiems. Tačiau vėliau jis nemokėjo ar nepanoro perteikti savo perėjimo į žmogiškąją savo būtį momentą – ir atsisakė dalyvauti kituose seansuose. Beje, Ivanas nuo vaikystės kiek skyrėsi nuo kitų vaikų, tad tyrinėtojai spėja, kad jo prigimtis tik pusiau žmogiška.

Kitą dalyvę Olgą į Žemę pasiuntė su kažkokia misija, kurios esmė – kažkaip parengti žmones naujiems santykiams, kitokiam gyvenimui, - tai įvyks netrukus ir tai suplanuota. Olga irgi kiek skiriasi – ji nekomunikali ir labiau mėgsta „bendrauti“ su gyvūnais.

Neretai dalyvių pasakojimuose pasitaiko dalyvavimo Žemės kolonizavimo gilioje senovėje motyvai. Pvz., Sergejus apsako apie Rusijos Šiaurės gyventojų susitikimą su disko formos skraidymo aparato pilotais, įvykusį prieš tūkstantį metų. Sergejui atrodė, kad tai netikra, nes atviros pilotų vietos švytėjo. T. Makarovai ir jos kolegai pavyko atrasti paminėjimą, kad Šumero civilizaciją įkūrę ateiviai savo odą tepdavo antiseptiniu tepalu, sukeliančiu nežymų odos švytėjimą.

O štai Jevgenijus prisiminė apie savo gyvenimą senovės slavų gyvenvietėje. Ta tauta iš lūpų į lūpas perdavinėjo prisiminimus apie protėvius, nusileidusius iš dangaus kvazigyvais kokoniškais aparatais. Vienu tų protėvių buvo ir pats Jevgenijus, tik jis priklausė trečiai kolonizacijos bangai. Jo nuostabai kolonizuojama vieta atrodė taip: tai buvo apvali sala, kurioje visąlaik buvo diena, salą supo pusiau kanalas, pusiau jūra, nuo kurios nusitęsė 4 žemynai. O kitą planetos pusę, jis jautė, dengė ledai ir sniegynai. Taigi ne kitaip – tai Hiberborėja!

Papildomai skaitykite:
NSO hipotezės
Senovės astronautai
Hiperborėjos ženklai
10 keistų radinių
Stebėtojai: Dievo sūnūs
Šventasis pranašas Slavikas
Arkaimas: laikmečių veidrodis
Dropa skrituliai Kinijoje
Tarybinių ufologų legendos ir tikrovė
Nuo amžių pradžių iki šių dienų
Nežemiški senosios Indijos personažai
Herodotas. Istorija. Apie Hiperborėją
Ištrūkę milžinai vėl bando gundyti?
O kas, jei visa tai jau buvo?
Planetų kolonizavimo būdai ir kova dėl gyvybinės erdvės
Paleovizitai: Ar bus rasti tiesioginiai pėdsakai?
Paslaptingos Naska linijos
NSO Baltijos dugne?
Festo disko paslaptis
Keistos DOGU skulptūros
Įsiveržimas į Žemę
NSO per amžius

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT saitas
Vartiklis
Fantastikos puslapis