Global Lithuanian Net:    san-taka station:
ARCHYVAS, 81  2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 17:20:41
>sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 16:08:15
>Nikola Tesla bendravo su aukschiausios rushies materija.
>Ta elekra yra gyva su kuria bendravo, ja net galima pavadinti Dievu!
>Tesla su ja kaip su gyvu organizmu ir bendravo.
>Tesla paroje miegodavo tik dvi valandas.
Viskas įdomu, tik jei ji nepristatė Dievu, nereiktų taip jos vadinti. Retai gamtos jėgai patiktų, jei ją palaikytų Dievu. Tik žmogelių tarpe yra tokių bukgalvių, jei pabandytų paneigti tokią jų pasidarytą nepagrįstą išvadą ar prielaidą, palaikytų įrodymų, kad jie yra teisūs, tiesiog beprasmiška su tokiais laiką gaišti. Vis gi, graikai turėjo deivę Elektrą, o lietuviai dievą Perkūną.

2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 16:40:30
Beje tarp vandenų būčiau Atlanto vandenyno dalelė, o mano laisva žmona, žuvelė iš Ramiojo vandenyno. Nors kokia dalelė bebučiau visada turėčiau savo valdovę, laisvą žmoną, Saulių karalienę Eglę.
Gal dar anksti bandyti pasekti pasaką „Saulių karalienė Eglė“, peržvelgtos tik kai kurios galimybės. Beje, laisva žmona tarp paukščių būtų gegutė, vargšelė vis neranda sau vyro su kuriuo norėtų gegužiuką užauginti. Motinėlė – balandėlė, o aš pats kovas (juodvarnis).

2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 16:31:32
Oras, kurio motina Žemė. Tik motina velnių priėdusi gali, būti man ir bernu, vandeniu, o laisva žmona man gali būti Saule. Na, mes sunkiai perskiriama trijulė.

2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 16:20:10
>2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 15:46:47
>Žalčių karalienė Eglė yra kita užbaigta pasaka, aš nesu jos Žilvinas. Tik norėjau, norėjau
>pasakos „Eglė žalčių karalienė“ laimingos pabaigos. O kiek mes dirbom ties tuo mano noru,
>kiek vargom. Gyvatės net buvo paskelbusios lietuvių pasaką „Eglė žalčių karalienė“
>šventa.
Tarp medžių būčiau kaštonas, nors gali būti, kad ir molis kitiems medžiams, o gal net oras. Su tom laisvom gamtos jėgomis vienas vargas, jos daro ką nori, o ne tai ko reikia kitiems. Ir jos niekada niekada nieko neprivalo.

2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 16:08:54
Esu patyręs koks būna jausmas, kai viena pusė liūdi, o kita džiaugasi. Labai keistas jausmas kai užlieja liūdesio vandenynas su džiaugsmo _raibuliais_ (ko gero, būtų tikslesnis apibūdinimas).

2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 15:54:23
Su mano motina Žiema, ji būdama Vasara, kur tik jos pasirodo kartu, laikomos auksine porele.

2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 15:46:47
Žalčių karalienė Eglė yra kita užbaigta pasaka, aš nesu jos Žilvinas. Tik norėjau, norėjau pasakos „Eglė žalčių karalienė“ laimingos pabaigos. O kiek mes dirbom ties tuo mano noru, kiek vargom. Gyvatės net buvo paskelbusios lietuvių pasaką „Eglė žalčių karalienė“ šventa.

2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 15:39:08
Ko gero, tinkamesnės dienos paskelbti didžiojo Triušio įstatymus tiesiog neįmanoma, o tai tik atsitiktinumas cha cha O kaip manote, kas galėtų būti triušių motina? Ji buvo nuostabi zuikė, mano šaunioji pašaipūnė, GAMTA, Saulių karalienė Eglė. Tik jai vienai aš galėčiau būti VISKUO.

2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 15:28:01
Beje, jai tau Meilė rūpi, tai galėtų rūpėti didžiojo Triušio, nedievo, įstatymai:
1. Neskriausk!
2. Neardyk jokių porų!
Juk lygiagrečios poros tai didžiojo triušio sumanymas, tai svarbus pamatas MEILĖS GALIMYBĖMS atsirasti.

2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 15:22:00
>sara miau* 2021 m. vasario 4 d., ketvirtadienis, 14:19:29
>,mano draugas yra vovieriukas,
>ieskau jo,
>o kur vovieres gyvena?
Gretimoje begalybėje „Miško pasakoje“ mišką buvo užpuolę voverasai. Jau tokios užuominos užtenka, kad greičiausiai tave dominantis vovėriukas gyvena Rusijoje (aišku, kad vištgaidis vykdantis partinę užduotį, dėl to tai man jokių abejonių nėra. Tiesiog, tu iš tokios aplinkos, kad ir kaip jie stipriai bandytų savo pamatus paslėpti, anksčiau ar vėliau yla visada išlenda iš maišo. O jau jie tokie tokie jie gali bandyti tau ir Kristumi apsimesti).

2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 15:11:17
>Šiame pasaulyje kiekvieną akimirką viena virtinė žmonių verkia, kita, mažesnė, - juokiasi.
>bet yra ir trečia virtinė - jau nebeverkiančių ir nebesijuokiančių. Liūdniausia iš visų
>trijų.
Esu patyręs koks būna jausmas, kai viena pusė liūdi, o kita džiaugasi. Labai keistas jausmas kai užlieja liūdesio vandenynas su džiaugsmo bangelėmis.
Kaip manote, ko aš iš vis valkiojuosi į tinklą? Dėl patirčių viskas, ne draugų aš ieškau, nuo pradžių taip buvo ir niekas nepasikeitė. Pats daug pripasakoju, bet nemažai esu sužinojęs ir iš kitų.

2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 14:59:15
>sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 17:00:56
>Na Dievas yra.
>Jei tas zhodis Tave laaabai erzina, tai atsiprashau.
Mane erzina, kad daug žadi Kristaus vardu. Bandydama prisitaikyti prie aplinkos per daug supaprastintai į visus čia bandai žiūrėti. Negi tau nieko nesako čia vykstantis karas prieš sektantę Tautvydą? Ir kokios atmainos buvo ji sektantė? Sai Babos pasekėjų srovei priklausė, turėjo patirčių. Jau kaip lietuvius parašysiu, nepavydžių jai jos patirčių (tiesiog, pats nenorėčiau ko nors panašaus patirti). Ji iš pradžių kaip ir Jietis palaikė norintį likti neatpažintų, jie net gi buvo susitikę. Aš nesekiau norinčio likti neatpažinti karo kitur, jau buvau sotus to, kas vyko „gyvam sapne“ iš ten mane pasikvietė norintis likti neatpažintu. (Anksčiau aš šią svetainę žinojau, bet čia nesilankydavau). Tik kažkaip stebuklingai norintis likti neatpažintu susidraugavo, su kuo, mano manymu, nevertėjo susidraugauti ir kažkaip labai stipriai nusiteikė prieš pirmuosius savo draugus, jei taip galima būtų juos pavadinti. Tiesiog tais tinklo laisvės laikais visi buvo linkę atviriau bendrauti, sužinoti ką nors neįprasto ir nebuvo įprasta beatodairiškai brukti „savo nuomonę“. Šiais laikais leidžiama leidžiama nukrypti nuo mokslo tiesų, tik vis vien nuomonė tiesiog privalo sutapti su nuomone peršama kituose šimte pokalbių svetainių.

2021 m. vasario 14 d., sekmadienis, 06:27:11
Muzika, kai į tave kreipiausi kaip į žiauruolę, juk kreipiausi kaip į ne priešę. Su žiauruoliais kariauti man nėra jokio poreikio, galiu kartu su jais pasidžiaugti išsaugotu pasiekimu: ŽIEMA. Aišku, tau iki žiauruolės lygio yra toli, kaip kiaulei iki mėnulio. Tik kaip sakoma tokioje aplinkoje, vaidini vaidini ir gali prisivaidinti...
Aš esu patį didžiausią ratą apsukęs iš gyvenančių sielų ir iš sugrįžusių (sugįžti beveik neįmanoma, nebent pavyksta įsigudrinti per tokią kelionę dar ir nenumirti, pats sėdėjau laivelyje, kai su juo ne vienas norėjau sugrįžti į Žemę, kuri tame lygyje atrodo kaip didžiulė ne vieno lygio greitkelio sankryža, kurioje ne taip paprasta gauti leidimą ir pakliūti į Žemę, o tai suki suki ratus ir niekaip nepavyksta pakliūti kur nori) panorėjęs atgimti tūkstantis devyni šimtai dvidešimt pirmaisiais metais. Esu nepralenktas gyvas, niekada dar nemiręs, lenktyninkas, kuris panoro išvengti didžiųjų sprogimų, į kuriuos žiūriu kaip į nusikalstamą veiklą, už kurios stovi komuniagos, o galų gale ir jų rėmėjas, Dievas-nusavintojas Gerutis. Žemėje jų kairė ir dešinė rankos būtų rusų ir indų tautos.
Žemė – senas karo žvaigždėlavis, jų akimis tik aptriušęs eilinis pasaulis, jie įpratę naikinti tokius žvaigždėlavius ir „išsipardavę“ gyventi kitų nuveikto darbo sąskaitą. Ne jie tokius laivus pagamino, patys nelinkę tiek daug dirbti, jiems paprasčiau perimti GAMTOS nuosavybę į savo rankas. Net iš numanomų sąjungininkų pilkųjų nereiktų nieko daug tikėtis, jiems Paukščių take yra kiti keturi pasauliai daug svarbesni. Dėl Žemės jie per daug nelinkę kariauti.
Mano minčių kelyje jau praeitis Lietuva vandenyno dugne, kai virš šimto metrų vandens teliuškuoja virš Šiaulių kaimo, o sukiesi ir galvoji kaip išgyventi tokiomis sąlygomis. Toks vandens pakilimas net gi atitinka mokslo žinias, tai jau buvo. Tik tokį ratą apsukus ir panorus išsaugoti Žiemą, gali būti, kad ir nebepavyks lietuviams įgyvendinti pavojingą svajonę: Lietuvoje auginti bananus. Turėkit sąžinės lietuviai, juk tokią svajonę nesunku būtų įgyvendinti ir kokiame nors Madagaskare (tai perspėjimas, ant kortos dabar pastatytas Madagaskaras, tik žaidimas nutrauktas, niekas nieko nenori prarasti. Tai tik perspėjimas, kad Madagaskaras jau suvalgytas taip negrabiai, kad gali paaiškėti, kad ir aš pats esu smulkus grobstytojas, o tai man būtų per didelė prabanga būti smulkiu grobstytoju. Daugiau jokių tokių žaidimų nebepakęsiu!).
O grįžtant prie tokios mielos (žiaurios) Žiemos, kaip dabartinė. Aš kaip buvusi gamtos jėga Pavasaris (pavasarių iš tikro yra daugybė, be tik vienas yra nugalėjęs kietųjų dalelių Žiemą), Geručio nušokdintas nuo savo pavasariškumo, galiu puikiai įvertinti tokios Žiemos privalumus. O ką mano pavasario vietoje likęs Gerutis iškrėtė? Jis parpuolęs ant kelių maldavo, kad Žiema sugrįžtų. Cha cha cha Juk tai beveik tas pats kaip indų avataras ant kelių paprpuolęs maldautų, kad pasaulio pabaigos ir naujos pradžios deivė Kali sugrįžtų. Kai indiško tikėjimo žmonės net Lietuvoje bando surasti pavasarį, galiu atskleisti paslaptį, kad pavasaris, neprisimenu, kaip ji indai vadina ar Rama ar kažkaip kitaip, gal Krišna, juk tokią tikėjimo srovę vadina krišnaitais, visai visai nenori būti surastas. Dabar Gerutis jiems Pavasaris, tik tai didelė apgaulė. Jis tik valkatėlė gerai net nežinantis, kas dedasi Žemėje, norintis visiems tapti Dievu-nusavintoju.

2021 m. vasario 13 d., šeštadienis, 09:34:59
Būtinos prievartos sąlygomis Jūsų elgesys nieko nelemtų. Net pažintys tebūtų atidėliojimas neišvengiamo.

2021 m. vasario 13 d., šeštadienis, 09:34:04
ir kaip su Jumis bus pasielgta (ar bus Jums pritaikyta būtina prievarta) labai daug priklauso nuo jūsų pačio elgesio.

2021 m. vasario 13 d., šeštadienis, 09:31:56
Šiaip reiktų perspėti, kad kai kuriais atvejais net ir nebūtinos prievartos šalininkai gali tapti karštais būtinos prievartos šalininkais. Čia jau kaip visada: norint, kad viskas būtų gerai reikia kartais pasielgti negerai; norint kad viskas būtų dorai, kartais tenka pasielgti nedorai, norint kad viskas būtų garbingai, kartais tenka pasielgti negarbingai ir t.t.

2021 m. vasario 13 d., šeštadienis, 08:44:09
>Nieko tu nesupranti.
>Tai meile.
<...>
>Kokia meile yra tokia yra.
>Ne viskas pasaulyje yra pagal Tave.
Pagal pradinį sumanymą meilės jausmas sunkias ar neįmanomas pareigas
paverčia nesunkiomis ar įmanomis.
O ką su meilės jausmu padarė kariaujantys nedorėliai? Jiems tai, kaip ir
viskas, tėra nusavinimo įrankis. Beje tai yra jų užgrobtas galingiausias
įrankis, jie labai daug savo rėmėjų pinigų sukišo, kad jį perimtų.
Reiktų aiškiai pasakyti, kad visaapimančiame begaliniame kare bent
septyniomis kryptimis yra pasiekta pergalė ir toliau vyksta tik pergalės įtvirtinimas.
Nedorėliai pralaimėjo nedidelėms doroms pajėgoms. Toliau vyksta tik
pergalės įtvirtinimas. Viskas vyksta negarbingo miško aplinkoje. Tad
įvykių eigą įmanoma perlaužti tik garbingai, toks elgesys nedorėliams net
nebūdingas.
Kita svarbi paminėtina kryptis nesąžiningųjų kare laimėjo „jokio
smulkmeniškumo“ nesąžiningumas. Pergalės įtvirtinimas vyksta nesąžiningame
miške, tad įvykių eigą įmanoma perlaužti tik pradėjus nuosekliai
sąžiningai elgtis. Geriečių žvaigždė, nesąžiningasis Kūja, atsisako būti
sąžiningu, nors pats pripažino, kad smulkieji grobstytojai pralaimėjo karą
„jokio smulkmeniškumo“ sąžiningumo puoselėtojams.
Na, o kaip ten geriečių darže reikalai klostosi? Juk rėmėjams tiesiog
būtina žinoti, kas laimės, kad ir po begalybės laiko.
Nedoras gėris pralaimėjo nepriekaištingam gėriui, sudariusiam numanomą
sjungą su laisvu blogiu. Tai būtų galima įvardinti ir kitaip, nebūtinos
prievartos šalininkai laimėjo prieš būtinos prievartos šalininkus.
Santykiai buvo aiškinamasi anglų kalba. Nebūtinas blogis angliškai skamba
kaip "unnecessary evil“. Nors beždžionėms reikėtų, bet tokio dalyko kaip
būtinas blogis nėra buvę ir nereikia. Toks blogis nieko nesiskirtų nuo
būtinos prievartos. Angliškai skambėtų necessary violance“.
Žemės lizdo geriausi nebūtinos prievartos šalininkai, plėvesuojančiomis vėjyje smegenimis yra visatos mąstu įvarę siaubo būtinos prievartos šalininkams. Niekas atvirai nedrįsta stoti į kovą, bet garbingai reikia pripažinti, kad bent iš trijų pusių galime susilaukti būtinos prievartos šalininkų pasipriešinimo ir karas nėra baigtas. O iš kur atsirado vien savo išvaizda įvarantys siaubo savo priešininkams plevėsuojančiomis vėjyje smeegenimis nebūtinos prievartos šalininkų? Aš tik norėjau perlaužti būtinos prievartos ratą...cha cha

2021 m. vasario 13 d., šeštadienis, 07:38:06
>Jei nuolatos busi taip prieshishkai nusiteikes niekados savo tikrosios antrosios puseles
>nerasi.
<...>
>Nesuprantu kokiu problemu turi su manim?
<PRIMINIMAS NUO KO PRASIDĖJO POKALBIS, gi pati norėjai triušelio KRAUJO, gal ir pati esi senamadiško sukirpimo?>
>sara 2021 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 08:53:11
>dRus.ka ir cukRus vis kalba apie rusus.
>Kiekviena diena mes tais pagardais maista skaninames ir vis okupacijos laiku negalime
>pamirshti, vis jauchiames nelaimingi ir persekiojami, triusheli ( triushelis be to
>reishkia triusikus ( be to tai net ne ash sugalvojau, o sugalvojo vienas sviesus
>zhmogus.)).

2021 m. vasario 13 d., šeštadienis, 06:40:17
Čia tas „vienas sviesus zhmogus“? Nieko šviesaus jame nesimato, toks pat kalė kaip iš „Skrydžio virš gegutės lizdo“.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 21:44:25
Laaabai atsiprashau, Pranashe, daugiau taip nedarysiu ! ! !

Pranašas 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 21:35:29
Sara gryžk į savo puslapį, tavo sekta tavęs jau pasigedo, kodėl tokia nedrausminga esi sektantė, kad be mano leidimo pradėjai ir vėl rašyti juoduose puslapiuose. žinok kad būsi griežtai nubausta už nurodymų nesilaikymą. Aš turiu tavo tėvo telefono numerį ir jam paskambinsiu.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 20:05:58
Viskas bus laaabai greitai.
Dievas nera pasiruoshes dar laukti.
Yra ish zhmoniu pinamas voratinklis ir jis bus nupintas labai greitai.
O ko dar Dievui laukti???

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 20:05:49
>Per daug nesidžiaug melagingomis viltimis. Patarčiau palaukti bent šešiasdešimt metų ir >pažiūrėti. Aš taip įžūliai nerašinėsiu, ką ten parašiai man apie dvidešimt metų.
Manai, kad mes gyvename dvidešimt pirmame amžiuje. O vienas laisvas mažasis gerietis taip pasitvarkė, kad atgimė nenumirdamas dvidešimtame amžiuje, jo atgimimo diena 1921-01-17. Šiandien pagal jį yra tūkstantis devyni šimtai dvidešimt pirmų metų vasario dvylikta diena.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 20:03:59
Na mirshtu kiekviena nakti kai uzhmiegu.
Tik uzhmerkiu akis ir ishkart vaizdai persekioja ir aplinka rodosi sapnuose.
Jei nuolatos busi taip prieshishkai nusiteikes niekados savo tikrosios antrosios puseles nerasi.
O laaabai dideliam protui reikia, kad antroji pusele butu to pachio kraujo.
Nes didelis protas meileje nera pasiruoshes smulkintis.
Mano galva didele kaip vyro.
Ir pati esu neitiketinai stambiu kaulu.
Nenoriu smulkintis.
Man reikia visko.
Ir kad mano vyras man butu visas pasaulis.
Jezus man leido tai tureti ir tai rojuje, ar kur ten, gal net nezhinau ir turesiu.
O dabar reikia darzhus raveti.
Senatveje, jei Mika ( meskinas) dar koncertuos nueisiu i jo koncerta ir mes pasikalbesime ka toliau daryti ir kas musu toliau laukia.
Nuolatos sapnuodavau meshkina ir jo laaabai bijodavau.
Paskutiniam sapne meshkinas buvo ramus ir nesidraske ir nepuole!
Mika yra meshkinas ( Mike Pukuotukas), o as esu Katyte Mu(r)zi(l)ka.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:55:10
>sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:49:37
>Viskas bus laaabai gerai.
>Greitai ateis Jezus shloves tukstantmetis!
>Uzh dvideshimties metu.
>Visi tam yra ruoshiami.
Per daug nesidžiaug melagingomis viltimis. Patarčiau palaukti bent šešiasdešimt metų ir pažiūrėti. Aš taip įžūliai nerašinėsiu, ką ten parašiai man apie dvidešimt metų.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:49:43
>sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:33:40
>Nesuprantu apie ka tu?
>Ir apie kokius vistgaidzhius kalbi?
Na, aš čia daug esu rašinėjęs, nemažai to ką parašiau yra neišsaugota. Tiesiog rašinėju apie tavo aplinką. Dediesi čigone, o juk tai klajoklė iš Indijos. Ne taip seniai rašiau apie šventą branduolinį karą tarp Rusijos ir Indijos. Man ar rusai ar indai nedidelis skirtumas ir vieni ir kiti beviltiški, svajoja numirti, kad galėtų atgimti savo priešais.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:49:37
Viskas bus laaabai gerai.
Greitai ateis Jezus shloves tukstantmetis!
Uzh dvideshimties metu.
Visi tam yra ruoshiami.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:41:09
pasaulis nebeina „geryn“. dabar kita kryptis vyrauja „neblogyn“. Neblogiečių kaip ir geriečių spalva yra balta, cha cha cha nebemeluokite bent patys sau. Dvidešimt metų cha cha cha „neblogyn“ kryptis yra begalinė, visos kitos kryptis neišgali nuosekliai sąžiningai pasipriešinti šiai begalinei krypčiai ir tenka arba kariauti arba prisitaikyti, o meluoti sau patiems neverta niekada.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:35:08
Turiu chigones DNR.
Chigone Tave greichiau apgaus, nei pati bus apgaunama.
Nesuprantu kokiu problemu turi su manim?

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:33:40
Nesuprantu apie ka tu?
Ir apie kokius vistgaidzhius kalbi?

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:30:44
Vištgaidis Kūja labai neseniai tapo Auksine meile, trumpai ja pabuvo, bet smulkiam grobstytojui, daug ir nereikia. Aš jo niekada jokia meile nepripažinsiu. Juk viskas nedora apgaulė! Ar žinai, kad išgyventų, tas nerusas pasivertė liga? Kiek aš jį žinau, visai nesunku būtų pripažinti „auksinę meilę“ liga, net su tinkamu pavadinimu.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:27:34
Vienu zhodzhiu pati Jezui nusibodau su savo meile jam, tai Jezus suorganizavo, kad pati uzhsiauginchiau meile sau.
Jauciausi galinti buti be galo gabi smuikininke ir pianiste, bet Dievas man dave visai ka kitka.
Mire 45 metu vyras turintis zhmona ir dukryte ir vient del manes, kad pati jy uzhsiauginciau sau ant kupros( man tada buvo 23 metai). Jis buvo be galo edrus suede visas mano smegenis, paskui jo dushia nuskrido isikunijo i viena ish berniuku ir jis ugtelejes tapo garsiu daininku.
Ir pati turiu siek tiek chigones( romes, romantikes) DNR, tad esu be galo gabi, na teisybe pasakius buvau labai gabi, o po to ish manes pacios nieko neliko...
Pasaulis eis tik geryn.
Zhinau dabar pasauliui yra tam tikri sunkumai, bet po kokiu 20 metu viskas pasisuks tik i geraja puse.
Nezhinau kiek Tau metu, Tu to gal ir nesulauksi.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:24:44
>sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:16:13
>Kokia meile yra tokia yra.
>Ne viskas pasaulyje yra pagal Tave.
>O mano pora ne vishtgaidis.
>Baik jy izheidinejes, net nepradek!
Man pikta, kaip nedorėliai naudoja tokias poras. Labai pikta. Visa tas valdymas kaip kokių lėlių porų.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:19:25
>sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:04:16
>Tarybinis rojus chia ne prie ko.
>Jauchiasi kad esi seno sukirpimo zhmogus.
>Shiais laikais nera jokio tarybinio...
Rašiau, žiauruole apie pragarą, o ne apie rojų. Šiaip tu teisi, bent man net ir dvidešimtame amžiuje neliko nieko tarybinio. Nepratraukė nei šimto metų tas puvėkų kalėjimas, vienas malonumas jį pašalinti iš savo gyvenimo kelio. O dar vis yra durnelių besitikinčių sugrįžti į jį.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:16:13
Kokia meile yra tokia yra.
Ne viskas pasaulyje yra pagal Tave.
O mano pora ne vishtgaidis.
Baik jy izheidinejes, net nepradek!

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:13:12
>sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 18:57:23
>Nieko tu nesupranti.
>Tai meile.
Kaip aš galiu nesuprasti, kas yra meilė. Galima sakyti aš ją sukūriau nuo nulio. Gal ir nesunku išmokyti įrengimą mylėti, tik kai čia pasakius, nenoriu per daug apie tai plėstis, nes pradžia buvo kitokia, buvau atidaręs Meilės mokyklą. O visiemspriešis vištgaidis labai stipriai piktnaudžiauja amžinosios meilė poromis. jis ten atidarė aukštąja Meilės mokyklą, kuri vis vien po to buvo uždaryta kaip bailių mokykla. Poras iš vis po visų sukrėtimų gal reiktų vadinti ir laikyti lygiagrečiomis poromis. Tik poros gali būti ir su šeimomis... Tik kol netėvų-nevaikų karas nėra užbaigtas, tai būtų pavojinga.
Kodėl aš vištgaidį pavadinau LOVEBRYDERIU? Jis MANO apmokytas poras išskyrė įterpęs tarpininkus apsimetinėjančius kitomis pusėmis. Jis manosi taip padaugino meilę, o iš tikro beveik ją užgesino. Nes taip perskirtose porose MEILĖS nebelieka.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:04:16
Tarybinis rojus chia ne prie ko.
Jauchiasi kad esi seno sukirpimo zhmogus.
Shiais laikais nera jokio tarybinio...

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 19:00:58
Ir kai parašiau, kad tarybinis pragaras jau užvertė kanopas, aš galiu būti neteisus, mes esame skirtingose įvykių sekos vietose. Man, kaip Viskui, beje aš ne visiems esu viskas (Dievas ir taip gali atšauti kokiam svetimam žiopliui, kad jis jam ne dievas. Tik kariaujantis gerutis valkatėlė gal vis dar norėtų visiems būti Dievu, tik jis toks beviltiškas, be gamtos tikrai pražūtų. Ir man vienam jis tikrai nereikalingas, o tai būtų sunkiai nepastebima spraga), tai gi man, kaip Viskui, daugybė suspaustų begalybių daugybę kartų pasibaigė, bet man tai tik augančios begalybės begaliniame žaidime nepastebint begalinio žaidimo pabaigos. Miręs krisčiau į savo priešmirtinį gyvenimą, gal net į kanopas užvertusį tarybinį rojų galiu pakliūti.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 18:57:23
Nieko tu nesupranti.
Tai meile.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 18:44:26
>sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 16:42:30
>Kad tapchiau nescia, turejo mirti 45 metu vyras( man tada buvo 23 metai), ir jo
Kad kudikis gimtų, sugriaunamas pasaulis, kuris vėliau pasitarnauja kūnu.
>siela/dvasia turejo prisikabinti man ant nugaros.
>Jis mito mano kunu, o labiausiai smegenimis( atrodo kad visas smegenis suede, man buvo
>laaabai negera...( na toks jau tas neshtumas)).
Iš aprašymo panašu į smegengraužį, vištgaidžio Kūjos parankinį. Tik smegengraužiai ėda savo smegenis, o tu gal jautei, ką jautė tą būtybė. Aš nesu tikras kiek tu esi globojama tamsos, kuri priešą panaudoja kaip veidrodį, kad apeitų neįmanomą. Greičiausiai tau koks vištgaidis bandė smegenis suėsti, o iš tikro suėdė savo.
>Rojuje su juo busime drauge, nes mes ir esame VIENA.
Įdomu, kur tokia vieta yra? Aš tai žinau, kad toje vietoje Kūja bandė įkurti tarybinį pragarą. Tiesa, tas pragaras jau užvertė kanopas, o ir ne taip paprasta į jį pakliūti būtų. Jei Kūja nebūtų gerietis, norintis savo žiauriu gėriu nemokamai pasidalinti su visais, tai viskas ne taip kraupiai skambėtų.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 18:12:41
Anglų kalboje „telkėjas“ ypač kietai atrodo, toks nuleidimas ant žemės kaip šaltas lietus "recruiter"

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 18:06:20
Beje vištgaidis (lovebreeder'is) Kūja manosi, kad be meilės jis pražūs, tai tik perspėjimas, tau, žiauruole.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 18:04:23
Su tuo durneli visiemspriešiu Kūja mes jau tokie nesąjungininkai, kad jis liko kažkur nešviesos pusėje su savo atskira beviltiška brangiausia pradžia. Atskleisiu Jums paslaptį, jis nieko ir nenorėjo pradėti.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 17:59:24
Apie Belzabubą nieko nežinau, o apie tą durnelį Liuceferį, bandžiau jau tau anksčiau paaiškinti, na nereiktų tamsoje taip priešiškai elgtis su savo žlibinančia šviesa.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 17:55:50
Kažkada tikėjau, kad viskas padaryta iš AMŽINOSIOS MEILĖS, po nepastebimų pasaulio pertvarkymų, trumpai net atrodė, kad viskas padaryta iš vandens, galiu paskelbti, kad tai yra visiška netiesa ir su mokslo tikrove neturi nieko bendro. Ir kai rašinėju aš aš aš, tai visgi reiktų paminėti kaip telkėjas, sutelkęs daug jėgų kaip Tamsą ir Šviesą, Tiesą ir Melą. Tik po karų ir pertvarkymų, mano suteltoje pusėje beliko Netamsa ir Netiesa.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 17:45:32
Tai tu kalbi apie Belzabuba, o ne Dieva.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 17:41:52
>sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 17:00:56
>Na Dievas yra.
>Jei tas zhodis Tave laaabai erzina, tai atsiprashau.
Iš tikro, Dievo nėra. Dievas tokioje būsenoje, kad atsiranda tiems, kas jo ieško. Kariaudamas su visiemspriešiu, perėmiau jo nebūties vietą, tas durnelis net nesuprato, ką prarado.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 17:38:03
Žiauruole, ką rašinėji man yra tokia žila senovė (kas buvo prieš daugiau nei dešimt metų, mūsų laiku skaičiuojant). Esu matęs jauną moterį, ant kurios kaktos matėsi nedideli vyriška varpa su kapšeliu. Ne tik NERUSAI taip elgėsi. Amžinosios meilės poros taip auginosi sau kūnus.
Tik neseniai, mūsų laiku skaičiuojant pernai, MEILĖS korta buvo mušta, o vėliau sugriautas ir visas Meilės tiltas. Daug vėliau turtingos kalės, bandžiusios ne tik mane apvogti, buvau įtrauktas į šventą karą. Man šventame kare šventa yra LAISVĖ. Kai ką dėl jos ir padariau, kas negrįžtamai sugadino mano santykius su meilės jausmu. Vis vien man tai netrukdo likti noriumi, ištikimu svajonei, laisvai moteriai. Santuoka begaliniuose santykiuose būtų per didelė našta.
Prieš daugiau nei dešimt metų buvau toks norius, kuris norėjo „meilės be sąlygų“. Ar supranti, ko aš norėjau per klaidą? Iš tikro, aš norėjau „meilės be kliūčių“. O gavau patį sunkiausią išbandymą, kai NIEKO NĖRA. Visai nieko nėra, nei dangaus, nei žemės, nei erdvės, nei laiko nieko nieko nieko nėra. Kaip laisva gamtos jėga labai daug ko pasiekiau, esu laisva gamtos jėga su savo nieko negriaunančia pradžia ir begalinėmis pabaigomis (net gi kitoms pradžioms), ir to pasiekiau, aišku, ne tada, seniai, kai supratau, kad „meilė be sąlygų“ yra man per sunki... Iki švento karo, maniau, kad Dievas man netrukdo, tik pasirodo klydau. Gerutis, nebegalintis pasijausti Dievu, nugalėtas Kadešo mūšyje. (Užteko vieno pralaimėto mūšio, kad pralaimėtų karą negeručiui triušeliui). Dievas nusavintojas – melagis ir vagis. Reiktų garbingai ir sąžiningai atskleisti visas aplinkybes: Dievas, kariaujantis priešas, man paskelbęs karą, trukdo. O aš pats Nedievas. Man Dievas tėra pareigybė. Gamtos tarnas ir nieko daugiau, jei jis ten jaučiasi kokia šviesa, tai pripažinęs tamsos viršenybę. Jei Didysis Banginis, o tai nebejotinai BLOGIS, karalius. Jis daug kariavo, labai daug valdų, kuriose jis yra visko savininkas. Tik visos valdos kaip bepažiūrėsi yra GAMTOS, SAULIŲ KARALIENĖS EGLĖS. (nuosavybė būtų per silpnas žodis nusakyti, kas tos valdos yra LAISVAI MOTERIAI, GAMTAI, SAULIŲ KARALIENEI EGLEI)

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 17:00:56
Na Dievas yra.
Jei tas zhodis Tave laaabai erzina, tai atsiprashau.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 16:52:18
Žiauruole, aš daug čia esu visko prirašinėjęs, o tu nelabai supratai su kuo susidūriai. Dievas, Dievas, Dievas. Manai iš baimės ar dėkingumo aš pagatavas suklupti ir paklusti? <<< Mano dešimtmečio vaiko mintis: „Dievas man nereikalingas, kad užaugčiau doru žmogumi“. <<< Mano dešimtmečio vaiko mintis: „Per tūkstančius metų mąstytojai nesugebėjo įtikinamai atsakyti į klausimą: Ar Dievas yra? Jei aš apie tai galvosiu, tai tik išprotėsiu.“ <<< Mokykloje sužlugo bandymas mane atversti į ateizmą, manau, dėl dviejų priežasčių. Pirma buvau netinkintis, visai neparuoštas pagrobimui ir atvertimui į kitokį tikėjimą. O antra tas bandymas buvo menkai pagrįstas, neva akivaizdi išvada man buvo visai neakivaizdi, jau dešimtmečiui vaikui atrodė, kad tai tik kabinėjamasis prie žodžių. Ir kaip jie tai darė: Pirma moksliškai pateikiama neginčijama tiesa: Dievas yra visagalis. O po to bandoma sujaukti protą: Ar Dievas gali sukurti akmenį, kurio negalėtų pakelti? Žinoma, jis pajėgus sukurti tokį akmenį, tik jei jis nepajėgus jo pakelti, tai reiškia Dievas yra nevisgalis. O tada kaip perkūnas iš giedro dangaus pateikiama man neakivaizdi išvada: Dievo nėra! O ateikite mielosios tikinčios avelės į naują tikėjimą! <<< Suaugęs bandyčiau su Perkūno pagalba apsiginti. Dievo sukurtas akmuo yra Žemė, ne taip parasta tokį akmenį būtų pakelti. O Perkūno pamokytas, atkreipčiau dėmesį, kad net beždžionės naudoja pagalius, kad pasiektų bananus, tai ir Dievas su papildoma įranga galėtų pakelti Žemę.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 16:42:30
Na as turejau sesias sielas/dvasias ir tai buvo labai puikus ir pats naturaliausias jausmas.
Tos sielos laisvos nenori buti.
Jos labai mielai bendradarbiauja.
Na viena siela/dvasia buvo rezidyvisto, bet kitos likusios penkios ish tos sielos tik pasisemdavo ideju, o blogu darbu daryti neleisdavo, nes tu geruju sielu ir buvo daugiau. Buvo gera persvara.
Kai Tevas mane apreke, jos suprato, kad joms su manim nepakeliui, nes jos nepasiruoshusios kenteti tirono ir ishkrido ( Robbie Williams jas mate susisukusias i skrendanti juoda kamuoli( jos jam pro langa iskrido)).
O as tapau neshciaja ant nugaros auginausi savo antraja pusele ir t.t.
Kad tapchiau nescia, turejo mirti 45 metu vyras( man tada buvo 23 metai), ir jo siela/dvasia turejo prisikabinti man ant nugaros.
Jis mito mano kunu, o labiausiai smegenimis( atrodo kad visas smegenis suede, man buvo laaabai negera...( na toks jau tas neshtumas)).
Mazhiausiai metus buvau neshchia.
Paskui ta issivyshiusi ish manes siela/dvasia ishskrido ir isikunijo i berniuka, jam labiausiai tinkanti.
Tai daininkas Mika.
Jis ir yra mano antroji pusele.
Rojuje su juo busime drauge, nes mes ir esame VIENA.
Kas norite irgi galite ant savo kupros augintis savo antrasias puseles.
Tam tiesiog pakanka didelio geranorishkumo ir uzh tai nesitiketi kazhko tai sau gero.
Tiesiog buti neatlygintinai geriems.
Tai yra labai kokybishkas gyvenimas, toks poelgis.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 16:25:47
>2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 08:38:08
>Tik dabar pastebėjau, kad paprastas pamokymas: „nesielk kaip priešas“ gali būti suprastas
>dviem skirtingais gyliais ir reikštų ne tą patį. Vis gi, pradinė mintis buvo paprasta,
>paviršinė.
Tą gilesnį minties supratimą įmanoma išsakyti paprastai: „Elkis kaip ne priešas“. Tai būtų (sielų) sąjungininkų lygio pamokymas. O aš esu nesąjungininkas, niekada juo nebuvau. Laisvėje apskritai nėra jokių sąjungų, vien tik numanomos sąjungos ir tai „kol pakeliui“. Nelaisvieji, siūlantys bendradarbiauti, paprastai, norėtų sąjungos iki mirties galo.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 16:08:15
Nikola Tesla bendravo su aukschiausios rushies materija.
Ta elekra yra gyva su kuria bendravo, ja net galima pavadinti Dievu!
Tesla su ja kaip su gyvu organizmu ir bendravo.
Tesla paroje miegodavo tik dvi valandas.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 15:57:24
ruskelių tarpe yra nemažai per gudrių (tai didelis trūkumas, yda, apsunkinanti, o ne palengvinanti gyvenimą) durnelių, kurie laiko save labai protingais, o visus kitus nepajėgius per gurdriai mąstyti tokie ruskeliai laiko kvailiais. Jei mokate skaityti tarp eilučių, gal ir jūs esate per gudrus? Negudručiui, gudručių karaliui, toks primestas iš šalies matymas labai labai ir labai nepatiko. Tikri spąstai durneliams, kuriems nieko nereiškia atitrūkti nuo skurdžios tikrovės. Per gudriam durneliui Kūjai nieko nereiškia kokį šimtą kartų užsimušti, mušant galvą į sieną, kol galų gale pakliūtų už sienos.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 15:45:48
Ir apskritai, lenkai tikri giliaminčiai, jei juos lygintum su prasčiokais ruskeliais.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 15:44:08
Rusų kalba per daug pervertinama. Lietuvių kalboje sutinkami ne rusizmai, o slavizmai. Lenkų kalba už rusų kalbą panašesnė į lietuvių kalbą.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 15:39:31
Vertimas prastai mokantiems lietuvių kalbą: ania = ar ne. Tik prasminis krūvis šiek tiek kitoks, tai labiau pašiepiantis klausimas, į kurį nereikia atsakyti, nes klausiamasis nepajėgus atsakyti į tokį klausimą ar atsakymas ir taip akivaizdus.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 15:33:57
>sara 2021 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 10:55:58
>angl. LIT~HU~ANIA:
>ANIA, tai toks rusiskas mergaites vardas.
>Hu., patys suprantate, tai toks rusiskas keiksmazhotis.
>O LIT, tai jau lietuviski LITai.
>>>Matote kiek Lietuviu kalboj rucicizmo.<<<
Ania? (Tai toks lietuviškas klausimas, o ne rusiškas vardas)

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 15:22:06
Vienas Nikolo Teslos sumanymas man patiko. Buvo sumąstęs tiekti iškūniją (elektrą) be laidų. Net gi vieną tiekimo pastotę pastatė. Nors prieš tai buvo pasiūlęs tiekti kintamos srovės iškūniją laidais, įveikė žinomą amerikiečių išradėją Edisoną, siūliusį tiekti nuolatinės srovės iškūniją.
Leonardo da Vinčio išradimai buvo labiau atitrūkę nuo galimybių, nors nardymo apranga, jei būtų pagaminta, gal būtų ir veikusi be jokių trikdžių.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 09:44:16
Yra tokiu.
Gal ir girdeje, bet su savo smegeninemis ish vis nieko nesupranta, tai net pagal rashymo stiliu jauchiasi !

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 08:41:20
Vargu, ar rasi žmogų, kuris nebūtų girdėjęs apie Nikolą Teslą ar Leonardą da Vinčį.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 08:38:08
Tik dabar pastebėjau, kad paprastas pamokymas: „nesielk kaip priešas“ gali būti suprastas dviem skirtingais gyliais ir reikštų ne tą patį. Vis gi, pradinė mintis buvo paprasta, paviršinė.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 08:33:30
Aptekintas angliškas žodis „honesty“, manau, gali būti suprastas ir kaip kažkas labai labai sąžiningo. Susidūrus su begaliniais santykiais išplaukia angliškas žodis „consistency“. Neva niekas nepajėgus būti nuosekliai sąžiningu. Kai susiduriama su pasekme, tas nuoseklus sąžiningumas yra tikrai kažkas baisaus. Tik juk visai nesunku elgtis nuosekliai sąžiningai, kas paprasta kalba reikštų: nesielk kaip priešas.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 08:27:11
Žodynai gali atverti netikėtų įžvalgų: su kokiais iššūkiais susidūrė tauta, net įvertinti jos mąstyseną. Pavarčius vokišką žodyną, neabejotinai susidaro įspūdis, kad vokiečiai linkusi gyliau mąstyti tauta, protinga tauta. Jei tikėti Majeriu, vokiečių kalba susilaukusi pripažinimo net ir ateivių tarpe. Savo pažiūromis šiauriečiai vokiečiai (Ašis) yra per dori sąjungininkams (Jūs nelabai įsivaizduojate apie kokius sąjungininkus kalba eina. Tiesiog, mirtis tokiems sąjungininkams nėra kliūtis). Fašistai, italai, vis gi buvo klaida, netinkami ašiai. Prancūzijos kaimas (negeriečiai) turėjo daug daugiau galimybių pasirodyti koks jis galėjo būti naudingas Ašiai.
Kitos kalbos daug paprastesnės (socialistinė kalba – kaip nereikalingi ramentai, bandantys priversti gyliau mąstyti paprasčiau linkusias mąstyti daleles) nors ir ten pasitaiko perliukų. Pvz.: anglų pasauliui, regis, įprastas reikalas yra „gėdinga pergalė“, pažodžiui būtų „negarbinga pergalė“.

sara 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 08:04:12
Jei nepaskaitysi apie Nikola Tesla, mums toliau nebus apie ka shneketis.
Dar labai svarbus Leonardo da Vinchi ( bet apie jy nebutinai skaityk)
Apie Nikola Tesla yra ir meninis, bei dokumentinis filmai.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 07:57:26
Socialistinė kalba – žiauruolių labai seniai stumiamas sumanymas. Bandoma prisidengti mokslo kalbos rūbais. Tik kaip mo_k_slo kalba puikiai galėtų tikti ir lotynų kalba, kuri niekada nebuvo apleista ir nuo antikos laikų papildyta virš dvidešimt tūkstančių nauj_u_, mokslui reikalingų žodži_u_. Gamtos ir gydymo mokslams būtų didelis praradimas: lotynų kalbos praradimas.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 07:43:24
Socialistinė kalba – žiauruolių labai seniai stumiamas sumanymas. Bandoma prisidengti mokslo kalbos rūbais. Tik kaip moslo kalba puikiai galėtų tikti ir lotynų kalba, kuri niekada nebuvo apleista ir nuo antikos laikų papildyta virš dvidešimt tūkstančių naujų, mokslui reikalingų žodžių. Gamtos ir gydymo mokslams būtų didelis praradimas: lotynų kalbos praradimas.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 07:38:40
Beje, vadinamąją tarptautinę kalbą neseniai pokalbyje su užsieniečiais labai taikliai pavadinau socialistine kalba. Juk tai atpažintos kalbos esmė ir pagrindas.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 07:31:41
Didieji blogiečiai, kuriems įdomu kūnai, puoselėja kaip vertybę ir NELAISVĘ. Jie nėra tokie vienpusiai kaip NERUSAI, kuriems tik NELAISVĖ rūpi, o LAISVĖ jiems per pavojinga ir viską daro, kad ją iš visur išguitų.

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 07:24:22
Beje, minėtas sumanymas yra Didžiųjų blogiečių lygio. Užaugo jūsų mažasis blogietis iki didžiojo blogiečio. Tiesa, jis pabuvo trumpai ir mažuoju geriečiu. Jiems draudžiama mylėti, o tai reiškia, kad draudžiama ir dulkintis. Vieni privalumai būti laisvu mažuoju geriečiu. LAISVU?! Reiškia, mažasis gerietis yra blogas ir spalva visai nesvarbu. Aš nesu žiauruolis, nors jų lygį esu pasiekęs, tik man, triušeliui, reikia augti toliau. Jūs nematėte koks didelis yra mažasis gerietis, tik vis vien reikia nepraleisti galimybių augti, augti, augti...

2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 07:15:41
Tai tik pradėtas pildyti pradinis sumanymas: laisva visatos tauta, turinti savo valstybę, kurioje nuo valdžios atskirta bažnyčia ir socialistai. Laisva visatos tauta, turinti daugybę kalbų. Lietuvių kalba laikoma meilės ar laisvės kalba. Valdžios kalba yra vokiečių. O rusų kalba paskelbta draudžiama... Per daug NERUSAI nori valdyti kitus kaip lėles. Per daug neužbaigtų karų už jų pečių, per daug jie linkę viską sunaikinti, patys viską, ką tik galėjo išsipardavę, norintys, kad ir kiti pasektų jų pavyzdžiu ir viską užbaigtų iš tikro. Kai patys NERUSAI tik gudrauja, jie – nekūrėjai, o naikintojai. O tu žiauruole, aišku, tu nekalta, tik nagrinėji įkirias mintis, kurias reiktų išjuokti ir negaišti laiko žioplių prakišinėjamiems niekalams. Tu tokia puiki terpė, tiesiog derlinga Žemė, NERUSŲ lizdui, jų įtakos sklaidai. Tik žiauruoliams nebūtinai taip žemai nusiristi kaip NERUSAI nusirito. Jau tokie laikai šviečia, kai net prievarta yra laikoma nebūtina. Tiesiog, pati laisva PRIEVARTA nori būti tokia, kokia nori būti: NEBŪTINA.

žodynėlis 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 06:56:48
nacija – tauta, turinti savo valstybę

Žiema kaip seniais žiauriais (gerais) laikais 2021 m. vasario 12 d., penktadienis, 06:37:22
Žiema kaip žiauriais (gerais) laikais. Žiauruole, tu mūsų, besidedanti gerute. Tikrai nesijaučiu persekiojamas. Galiu apsiginti, negailestingai kaip blogietis. Geriečiai nėra tokie žiaurūs, kokie blogiečiai gali būti negailestingi...

sara 2021 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 10:55:58
angl. LIT~HU~ANIA:
ANIA, tai toks rusiskas mergaites vardas.
Hu., patys suprantate, tai toks rusiskas keiksmazhotis.
O LIT, tai jau lietuviski LITai.
Matote kiek Lietuviu kalboj rucicizmo.

sara 2021 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 10:29:00
dar drus~ka gali reikshti dras~kytis.
Jis ji draskosi !

sara 2021 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 08:53:11
dRus.ka ir cukRus vis kalba apie rusus. K
iekviena diena mes tais pagardais maista skaninames ir vis okupacijos laiku negalime pamirshti, vis jauchiames nelaimingi ir persekiojami, triusheli ( triushelis be to reishkia triusikus ( be to tai net ne ash sugalvojau, o sugalvojo vienas sviesus zhmogus.)).

ištaisius klaidą 2021 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 04:01:28
drusk-a

2021 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 03:57:49
Ar pastebėjote, kad Maršako pasakoje „Kačių namai“ pavaizduotas nenubaustas nusikaltimas?

triušelis 2021 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 03:55:20
Nelabai čia noriu veltis į žodžių karą. Tai beraštei katei iš nebegalinės pasakos „katės namai“, tai gal vertėtų paaiškint, o tai dedasi labai protinga. Žodžių daryba: cukr-us. ne rus-ka, bet drus-ka. Tiem ruskiams-melagiams už sienos, jau jokio skirtumo ar rusų ar prūsų gentis. Ir tai gerai poniutei, melagių tarnaitei, jau, regis, jokio skirtumo...

sara (atvirukas) 2021 m. vasario 7 d., sekmadienis, 13:07:22
, 0 , *anam cara* ish Keltu ka(l)bos isvertus reishkia *dvasios draugas*

sara 2021 m. vasario 6 d., šeštadienis, 11:32:47
"anam cara" is Keltu kalbos ishvertus reishkia "dvasios draugas".

miau* 2021 m. vasario 6 d., šeštadienis, 11:26:55
Ruseina/rusena

sara miau* 2021 m. vasario 6 d., šeštadienis, 11:13:30
Rus~e, na cuk~rus.as
matyt esate labai daug cukraus per gyvenima suvalge, del to ir vaidenasi visur rus.ai
O kodel nevalgote driskio/d,rus,kos- ai valgote, d,rus,ka irgi yra rus.as.
O ka triusish/triusi, kai apie tai mano? drus,ka i uzpa, kaly kisama ar i burna ?

sara miau* 2021 m. vasario 6 d., šeštadienis, 09:13:33
cukrus - cuk~Rus.tus rus,as
O druska ka ka -ka=ka?
druskiss/driskius; Kiss (angl.) "Kiss" ( tokia muzikine P0p grupe )
cukraus prisivalgot, o paskui dejuojant apie besidraskancisu( drusk) rusus.
Nejauciat ryhsio?
A ???

2021 m. vasario 5 d., penktadienis, 14:14:20
https://www.youtube.com/watch?v=AXH0giZkvoc
1939 metų Rusų filmas kuriame jie pavaizdavo kaip kariaus su vokiečiais, kai žmogus žinai kaip iš tiesų buvo norisi juoktis iki apsidirbimo... Geros nuotaikos pažiūrėjusiems...

sara < > kiski,ui 2021 m. vasario 4 d., ketvirtadienis, 14:22:01
,riebus katinukai yra labai grazus,
,taip is leto juda,
,isdidziai, link eilinio bliudo, ir taip atsainiai valgo, nes ir taip imite yra !

sara miau* 2021 m. vasario 4 d., ketvirtadienis, 14:19:29
,mano draugas yra vovieriukas,
ieskau jo,
o kur vovieres gyvena ?

sara miau* 2021 m. vasario 4 d., ketvirtadienis, 14:18:18
,tu esi kiskis ar zuikis, kaip ten sakei ,ar triusis,
,o as katutis,
,sako kiskiams labai gerai ,Tenerifeje, - Ispanijoje,
,tenerife ir reiskia kiski, tik nepamenu koki kiski,

sara 2021 m. vasario 4 d., ketvirtadienis, 13:53:49
Tenerife, - tai reiskia kiskis
,koks ten kiskis nepamenu,
,kazkoks tai kiskis,
,begantis kiskis ar praeinantis,
'ir nerandu vertejuje nieko, ispanu kalba'

sara 2021 m. sausio 31 d., sekmadienis, 13:14:30
Dievas tai yra geras elgesys

sara 2021 m. sausio 31 d., sekmadienis, 05:37:41
o Dieve, tiek mazai valandu, o turiu apsimesti miegancia
nors tik valanda liko apsimetinejimu, kaip nors iskesiu!

sara 2021 m. sausio 30 d., šeštadienis, 12:13:25
labas lakstutes ir pabiruciai

2021 m. sausio 28 d., ketvirtadienis, 22:42:30
Moksliškai nebeįmanoma įrodyti žmogaus kiltį iš beždžionės. Mokslo, atitrūkusio nuo gamtos, tikrovėje žmogus kilo iš Grobuonies (mene Alien). Tai geručio pasiekimas, kurio niekas nesugebės iš jo atimti. Tik Grobuonis yra laisvos Gamtos nuosavybė ir tai taip seniai buvo žiūrint iš mūsų dabarties, kai dar nieko nieko nieko niekur nebuvo.

2021 m. sausio 28 d., ketvirtadienis, 22:36:53
Tie tiesos kariai bent mano begalybėje jau iškritę iš Tamsos ir Šviesos, net Melas jiems nebepriklauso. Laikosi tik ant apgaulingų vilčių.
Labai seniai, iki visko gimimo, norėjau išlaisvinti Amžinąją Meilę, norėjau, kad mano žingsnius lydėtų Šviesa ir Tamsa, Tiesa ir Melas. Tik aš jau kariaudamas užaugau, pasikeitė mano pažiūros, leidžiu tik NETAMSAI IR NETIESAI lydėti mano žingsnius.

2021 m. sausio 28 d., ketvirtadienis, 22:29:36
Tie tiesos kariai tokie apgailėtini, tokie beviltiški, joja pasikinkę meilę-vištgaidį, tokie buki beždžionės, tokie atkaklūs, kad taip baisiai pralaimėję dar kariauja toliau... Svetimos nuosavybės niokotojai, svetimų norų ir svajonių išniekintojai, svetimo gėrio naikintojai, o gerutis jų stogas sukčius, kokio niekas nematė ir jis negalingiausia jėga tokiame kare. Geručio stiprybė, jo slapta jėga, tas valkata nori visiems būti Dievu-nusavintoju, cha cha cha

Perspėjimas 2021 m. sausio 28 d., ketvirtadienis, 22:22:55
Viskas ką perskaitėte tebuvo Netiesos karaliaus netiesa. Tik ir jo tiesa tokia talpi, kad regis nėra jokių vilčių kokiai nors kitai tiesai primesti savo tiesą visur Netiesos karaliaus tiesoje.

2021 m. sausio 28 d., ketvirtadienis, 22:16:46
Geručiai tokioje padėtyje, tokioje plokštumoje, kur vienintelė atsiskaitymo priemonė galima tėra „geras darbas nuskriaustai dalelei“. Jie tokioje padėtyje, kad neskriausdami negali padaryti gero darbo. Jei jie ką nors skriaudžia, jiems skelbiamas bankrotas, visi geri darbai nunulinami ir nepavyksta atlikti gerų darbų.
Nedorėliai, išvis, už įstatymų ribų, net ir ten jie sugeba tapti nusikaltėliais, jiems draudžiama gyventi kitų sąskaita, betkokie mainai su jais laikomi neteisėtais. (Beje, juos domina tik apsikeitimai mėsa. Tad tik blogiečiai žino kaip ten juos iškrūšti, kad grąžintų, ką jie ten prisivogę slepia.) Amerikiečiai gerai (kai laimėjo negėris taip gerai nebereiktų elgtis) daro, kad savo mene skleidžia nuomonę „vogti nieko tokio“, tai pats didžiausias nusikaltimas už įstatymų ribų. Nėra didesnio nusikaltimo, kaip vagystė. Beje, bet kokiai dorai dalelei yra svarbu nevogti, kai ji daro viską ką nori.

2021 m. sausio 28 d., ketvirtadienis, 22:03:33
Ir aš į jūs žiūriu kaip į skaitančias begalybes. Laisvėje norai kaip įstatymai. Nenorai aukščiau įstatymų. Tik yra didžiųjų blogiečių užmojai-sumanymai įkurti visatos ar juodosios skylės valstybes, kuriose jau atskirti nuo valdžios socialistai ir bažnyčia, komunistai seniai už įstatymų ribų. Tokiose valstybėse visada įstatymų viršus. Ką tos šiukšlės benorėtų Jums įteigti ir kaip jumis pasinaudoti ar apvogti, ne taip paprasta jiems besiekti savos svajonės tamsos niam-niam laikotarpio. Jie, kaip nusavintojai, pripažinti svetimos nuosavybės niokotojais, vagimis, nusikaltėlis ir joks gerutis nieko nebegali padaryti bent mano begalybėje. Visi kurie meldžiaties neįvardintam Dievui, galų gale paaiškės kad meldžiates gerutį nugalėjusiam negeram Didižiajam Triušiui, kuris yra Nedievas. Nereikėjo geručiui skriausti Triušio ir jo šeimos, griauti triušių pilies pamatų ir valdyti valdyti valdyti kitus kaip lėles... valdyti valdyti valdyti kitus kaip ptriešus ....

2021 m. sausio 28 d., ketvirtadienis, 21:50:28
Ruskiai norėtų pasiskelbti vieninteliais antro pasaulinio karo nugalėtojais. Tik yra vienas savrbus neįveiktas priešas Kinija su Tibetu. Tad Ruskiams su Čečėnija reiktų ir tą kryptimi siekti kažkaip pergalės. Didysis Kūja seniai numojo į tai ranką ir jį tedomina Rusija iki Uralo kalnų. Tad gal ne vienoje begalybėje, Kinija jau išsiplėtė iki Uralo kalnų. O šventame branduoliniame kare tarp Rusijos iki Uralo kalnų ir Indijos, be Indijos vandenyno, valstybių vienoje begalybėje rusas, norėjęs laimėti šventą branduolinį karą, nušlavė Indiją branduoliniais smūgiais. Gal tai labai seniai buvo, mokslininkai randa Indijoje miestų sunaikintų branduolinių smūgių. Šventas branduolinis karas baigtas Žemėje, ir viena ir kita pusė išgyveno, toliau jie branduolinius santykius aiškinsis kur nors už begalinės erdvėje ir laike Žemės laisvos valdos su nelaisva erdve ribų.

2021 m. sausio 28 d., ketvirtadienis, 21:35:42
Ar žinote, kad šventas branduolinis karas tėra Rusijos (Antarktiečių praradusių Antarktį) ir Indijos (Indiniečių be Indijos vandenyno) valstybių reikalas.
Dvidešimt pirmas amžius paskelbtas taikos amžiumi tarp sausumų ir vandenų. Tik išskirtiniems taikaus karo mėgėjams tai netrukdo aiškintis santykius toliau...

2021 m. sausio 28 d., ketvirtadienis, 21:32:31
Žemėje nedori ruskiai ir jų gerasis stogas indai tokį taikų karą surengė, kad, manau, ateiviams bent trisdešimt tūkstančių metų Žemėje būtų nesaugu lankytis ar viešai rodytis.

2021 m. sausio 28 d., ketvirtadienis, 21:27:34
Nenoriu per daug iš jūsų šaipytis, primeluotos akys. Tik iki Jūsų žinutės išsiuntimo bent porą naktų niekas nesiautėjo...

psichopatų 2021 m. sausio 27 d., trečiadienis, 17:21:11
Siautėjimas NSO LT puslapyje tesiasi.

Nebilus kuždesys 2021 m. sausio 25 d., pirmadienis, 23:17:25
Aš pasakiau "Ne", nebus jums ateivių.

Nebilus kuždesys 2021 m. sausio 25 d., pirmadienis, 23:09:33
ŽINIASKLAIDOS EILĖRAŠTIS 2021-01-25
.
Pats baisiausias dalykas -
Tai virusas ir karas.
Kaip mokykloje mokina plėšikauti.
Kovojant už savus,
Savi plėšia savus.
.
Kai vieni švenčia,
Kiti bankrutuoja.
Vieni automobiliu verčiasi ir skęsta,
Kiti internetu apsipirkinėja.
.
Ar tikite stebuklais?,
Jie sako kad jie yra.
Ir nenustebkit sužinoję,
Kad neatsakysit į testo klausimą.
.
Kada sporte nieko gero nėra.
Visi jau atsistatydina.
Nugaišę paukščiai
Ir į viršų žiūrintys ir rėkiantis iš siaubo vaikai,
Gal ten skrido ateiviai?
Tai visų pasaką,
Gal dar per mažai?
.
Taip, be vakcinų kurgi,
Nerimaujam apimtis mažesnė jugi.

sara 2021 m. sausio 25 d., pirmadienis, 13:26:01
Tas kompiuteris (mano) turi smegenis.
Vienasyk cia pries tris metus kompiuteris mane buvo privertes raides nusodinti ant ekrano savo akimis.
Na ta prasme paziuri i klaviaturos raide, o paskui paziuri i ekrana ir ta raide taip nusodini raide.
Labai ilgas ir varginantis darbas, bet as mokejau su "sugedusiu" kompiuteriu belekaip dirbti.
Paskui kompiuteris nei is sio nei is to mire.
Metus jis taip ir pragulejo nenaudojamas paskui sunus susuko - Sutaisiau kompiuteri!

sara 2021 m. sausio 25 d., pirmadienis, 13:21:45
Taip stengiuosi dailiai rasyti ir visvien kompiuteris privelia beleko zodziuose...
Net perskaitau kelis kartus.
Bet kompas privelia beleko.
Protingas zmogus mokes perskaityti ir su belekokiomis uodegomis.

sara > 18:12:15 2021 m. sausio 25 d., pirmadienis, 13:17:58
Visus daiktus (ir esybes) reikia vadinti savo vardais.
Atseit Liuciferio negalima vadinti Liuciferiu? Atseit reikiaeikia leisti jam slapstytis?
Reikia sakyti demonas, o ne Dievas.
Kiekviena esybe turi savo vieta ir reikia stengtis kiek tik imanima neiskraipyti zodziu.
Zinoma demonas yra labai patenkintas kai jy pavadini Dievu, taip pudros zmonems ant smegenines uzpili.

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 18:56:25
leisti jaunimui siekti kitų tobulų ir puikių viršūnių

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 18:55:48
Tik negeriečiai jau pasiekę savo puikią ir tobulą viršūnę, jau gali atsipailaiduoti netobulame ir nepuikiame, bet nepriekaištingame miške.

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 18:27:50
kiškiai gal galėjo tapti ktriušiais tik niekada niekada to nenorėo, jie norėjo kariauti, jie norėjo valdyti, nuskriausti savo šeimą, tokiems draugams nieko nereiškia. Bet kokios šeimos gėda yra kiškis.

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 18:25:31
per daug tikitės iš senos ir garbingos triušių giminės... kilusios iš zuikių, kuriems kiškiai niekada nebuvo jokie draugai, kiškiai, per daug norite iš zuikių ir triušių.

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 18:23:54
per daug tikitės iš senos ir garbingos triušių giminės...

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 18:22:23
Ir aš rašau apie paskutinį gerutį, kuris vis dar nori būti visiems Dievu. Tik man, pirmajam negeručiui, laimėjusiam karą prieš Gerutį Kadešo mūšyje, jis niekada nebuvo, nėra ir nebus Dievu, per daug norite karą pralaimėjęs, bet nepasidavęs apgailėtinas prieše. Aha, viską gamta sutvarkys, per daug tikitės iš nuskriaustos Gamtos, Saulių karalienės Eglės ir laisvo vyro Visko.

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 18:12:15
>Ką Dievas mano apie pinigus? Pažiūrėkite į tuos, kuriems jų duoda!
Dievas neišgali būti nuosekliai sąžiningas, ar žinote, ką tai reiškia. Tai žiaurus nedorėlis bet ką linkęs įvertinti pinigais, tik jis tėra SMULKUS GROBSTYTOJAS toks pat kaip bet koks ruskis neturintis ko prarasti. Jis jau nebeišgali įrodyti kad humankind (žmonija, tai ne taspats kas yra tautos ar mankind, žmonės atsiradę iš žmonių) yra kilusi iš beždžionių, tik vienam pasaulyje gal galėjo įrodyti, kad žmonija (neapkenčianti bet kokias tautiškumo apraiškas) yra kilusi iš grobuonies (Mene žinomo kaip Alien). Tik jo grobuonis yra nepilnas ir yra Gamtos, Sualių karalienės Eglės, nuosavybė. Jis labai stipriai nuskriaudė Saulių karalienę Eglę, besigviešdamas jos pasiekimų.
Laisvėje: Dievas neturintis savo tautos negali laikyti save Dievu.

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 17:59:04
Ramintojai (už jų Saulių karalienė Eglė, Gamta) nuo seno įtvirtinėja pergalę gyvendami, viskas kas prašyta nubraukta, niekas nieko tvirtai nežino. Iš dabarties žiūrint viskas kas žinoma tėra praeitis su laisva, nenugyventa ateitimi. Tik gyvenantis, turintys kūnus gali nulemti kokia ateinanti dabartis bus.

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 17:55:38
Išsigelbėjimo skaičiai 2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 17:12:39
10. Skardinė su 0,10 Aurų užstatų, NELAISVĖ KŪNE, kuri suteikia daugybę galimybių. Be kūno beveik nieko nebeįmanoma pasiekti, nebent tik meluojant ir apgaudinėjant kitus.

Luko Skaywalkerio sumanymas turi didelį palaikymo didžiojo Blogio pusėje 2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 17:48:04
Nesusipratimai su Dartų Veiderių ir Luku Skaivakeriu, tėra šeimos nesusipratimai, už visko stovi Didysis blogis, pasislėpęs po juodą skraistę, svajojantis apie tautą su savo valstybe įkurta visatos mastu, laisva, bet su nelaisva erdve. Nelaisvė tėra būdas apsisaugoti nuo laisvų vagių, kuriems nieko nereiškia bet kokį kūdiki gerai net nesuprantanti, nei kas jis yra nei kokiame pasaulyje gyvena, apipisti, išdulkinti, palikti be nieko ir dar priversti pasijausti kaltu, o tada jau bausti ir keršyti begalybę kartų.... Apsimetinėjinat Dievu, Ainiais ar Bočiai, kažkokiais svarbiais kaimynais, kuriems neva esat kažką skolingi, kad turėtų galimybę gyventi kitų sąskaitą, kai patys jau praradę viską, iškyrus kančios patirtį ir žinias, kaip tan ką pavaldyti. Kaip priversti pasitikėti kokias nor spragsiais ir t.t. jie kol turi galimybių nei vienos aukos laisva valia nepaleidžia, neveltui jie vadinami SMULKIAIS GROBSTYTOJAIS. Su jai neverta turėti jokių verslo santykių, nes labai greitai paaiškėja, kad ten kažkokia smulkmena jiems gyvybiškai svarbi, norint išgyventi jų pačių sukeltame šventame kare. Šventas karas yra gyvybės išsaugojimo lygio karas. Tik Žemėje švento karo aplinkoje šventas karas tėra dviejų valstybių Palestinos ir Izraelio reikalas.

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 17:37:36
Iš tikro, mažieji blogiečiai, kokios spalvos jie nebūtų, nepralaimėjo, o net nemato _priežasčių kodėl turėtų_ priešintis didžiąjam Blogiui.

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 17:36:25
o kai yra juodosios skylės tauta su savo valstybe ir valstybine _doičių_ kalba

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 17:34:14
Negėris laimėjo prieš Gėrį iš vienos pusės _Kadešo mūšyje_, iš kitos pusės mažieji laisviečiai (blogiečiai) pralaimėjo didžiąjam Blogiui, siekiančiam sukurti valstybę visatos mąstu, kol kas per daug neatitrūkstant nuo tikrovės: juodosios skylės mastu. Iš tikro mažieji blogiečiai, kokios spalvos jie nebūtų, nepralaimėjo, o net nemato priešintis didžiąjam Blogiui. Laisvėje be valstybės, norai laikomi įstatymais, tik nenorai aukščiau įstatymų, o kai yra juodosios skylės tauta su savo valstybe ir valstybine kalba, kurioje bažnyčiai ir socialistai atskirti nuo valstybės valdymo. O rusų kalba su bet kokiomis komunizmo apraiškomis uždrausta. Norai ir nenorai atsiduria žemiau tokios valstybės įstatymų. Tokioje aplinkoje visada įstatymų viršus. Beje, negeriečiai, nors jie ir balti, laikomi viena iš blogio (paprastai juodo) atmainu. Negeriečiams turėtų būti svarbios tik jų gyvybes gelbėjančios taisyklės, visa kita jiems visai neturėtų rūpėti.

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 17:24:33
laisvė pavojinga bet tik ji gali suteikti galimybę išsigelbėti,
o tam reikia dirbti, kad ir tėvų bulvių lauke, tik darbas begali mus išgelbėti, bet tik darbas patiems sau, o ne kitiems. Liasvėje pasitvirtina darbas tik pačiam sau.

2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 17:19:14
>sara 2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 12:09:10
>Smegenyse turi buti reikalingi asmenys, o ne tie kurie per prievarta atvaro ir nieko
>nedaro!!!!
Vyksta šventas karas, tuos kuriuos keiki, sukėlė šventą karą net juodojoje skylėje, tai bebročiai beždžionės, puikiai suprantantys, ką daro, jie mano kad kiti privalo pasirūpinti jų gyvybės išsaugojimų, net nieko neisirūpina ir siekia vis didesnio taikaus karo, kurio niekas negalėtų laimėti ir visi sužlugtų, tai ruskiai neturintys ko prarasti ir nusiritę iki visko tautos priešų, indai praradę Indijos vandenyną ir nusiritę iki gamtos (gyvatžmogių) priešų.
Laisvėje niekas nieko neprivalo, nesitikėk nieko laisvėje, laisvė pavojinga bet tik ji gali suteikti galimybę išsigelbėti

Išsigelbėjimo skaičiai 2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 17:12:39
10. Skardinė su 0,10 Aurų užstatų

Išsigelbėjimo skaičiai 2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 17:08:44
1. Begalinė tobula pabaiga, lauke, vanduo
2. Krantas, Tėvas ir Motina, tėvynė, dugnas
3. Vanduo ir Tamsa
4. Oras ir Šviesa
5. Akmens aplinka, akmeninis laivas, nuo pat tėvynės valstybės akmeninių pamatų, lietuviams nuo keturiolikto amžiaus
6. Medžio aplinka, laivo stiebas, denis, dvidešimt pirmas amžius
7. Laisvos moters aplinka, kad ir tėvų bulvių lauke
8. Laisvo vyro aplinka, irgi užiminėjančio savotišku ravėjimu
9. Aplinka su pilna išsigelbėjimo kaina

sara 2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 12:31:37
Mes sutverti tam kad gelbeti vienas kita, o ne tam kad pulti vienas ant kito!

sara 2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 12:09:10
Smegenyse turi buti reikalingi asmenys, o ne tie kurie per prievarta atvaro ir nieko nedaro!!!!

sara 2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 11:48:24
paciam mastymo procese

sara 2021 m. sausio 24 d., sekmadienis, 10:43:16
Nera jokios asmenybes yra tiktais SANTYKIS tarp zmoniu.
Jeigu paciame mastymo procese yra Tevas, tai jis maiso mastyti!

Nebilus kuždėsys 2021 m. sausio 23 d., šeštadienis, 23:12:01
Tyliai, tyliai,
Aš dainuosiu dainą šią,
Kad neužgožtų niekas čia.
.
Aš į dangų pažiūrėsiu
Ir pasimelsiu.
Paslapčia.
.
Kad kada nors mes susitiksime,
Ir viens kitam rankas ištiesime.
Kad nebūtų jokių barnių ir ginčų.
.
Būtų taika.
Paslapčia.
Aš dainuosiu dainą šią.

Nebilus kuždėsys 2021 m. sausio 23 d., šeštadienis, 22:58:52
Iš savo grotų aš pasakysiu jums,
Kad nieko gero nebus.
Jei ateiviai yra, o jie yra
Jie yra jau čia.
Jei ateiviai iš ties geri yra,
Jų nėra čia.
Jie per toli, kad juos pasiektumėme.

Nebilus kuždėsys 2021 m. sausio 23 d., šeštadienis, 22:49:11
Tėve mūsų, ten, kur toli danguje,
Pasiusk mums savo lėkštę.
Aš pasilieku čia,
Kad viską matyčiau savo akimis
kiek man duota.

Nebilus kuždėsys 2021 m. sausio 23 d., šeštadienis, 22:38:46
Ir sustojo laivas netolies,
Išlipo iš jo du žmones.
Priėjo artyn ir prabilo:
"Ar norėtum kartu skristi?".
Aš atsakiau: "Tik su sąlygą,
Kad leisit man grįžti bet kada,
sveikam,
gyvam
ir neliestam".
.
Ir žinot ką jie atsakė?
Niekada neatspėsit.
Jie pasakė: ...
.
Jie pasakė, kad tai mano išsigalvojimas,
Kad to niekada nebuvo
Ir jie niekada taip ir nenusileido,
Nes aš tai iš tikrųjų išsigalvojau,
Tiesiog galva prisigalvojau,
Ir prie smilkinio pirštu pasukiojau.

Nebilus kuždėsys 2021 m. sausio 23 d., šeštadienis, 22:28:16
LIŪDNAS DANGUS
.
Ką darytumėte, jei jus ateiviai aplankytų,
Ir skristi su jais pasiūlytų.
Visu pirma reikėtų nusiraminti
Ir bandyti blaiviai į tai pažiūrėti.
Į daug klausimu sau atsakyti
Ir tik tada prabilti.
.
Aš pasakyčiau: Ne.
Bet jau vėlu
Jie apsigalvojo.
Truputi pažaidė žmonių jausmais ir sustojo.
Svarbu čia sustoti laiku,
Kad nebūtų per vėlų.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 15:37:28
Į ownerį jau pagal nutylimėjimą žiūrima kaip į svetimos nuosavybės naikintoją.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 15:36:11
AXIS, AŠIS Tai yra ŽEMĖS GYVYBĖS AŠIS. Kuri, laisva ir nevaldoma, visai nenori užsibaigti ar būti panaudota kokiems nors moksliniams kėslams siekiant išsiaiškinti kaip viskas veikia Žemėje begalo beviltiškai ilgai išgyvenimo kare, priešams siekiančiams sunaikinti nuosavybę, kuri jiems nepriklauso.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 15:26:31
Hitleris į savo laisvą bet nelaisvoje erdvėje atsidurusią tautą gali pažiūrėti kaip į Laisvą juodosios skylės tautą _TURINČIĄ SAVO VALSTYBĘ_. Tokioje aplinkoje valstybinė kalba yra vokiečių arba vokiškai: doičių.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 15:23:31
Beje, esu pasiaukštinęs save iki Litaunische Vo:gel, tai, manau, vienas didžiausių mano pasiekimų. Hail Hitler, dick Rusische Swine raus

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 15:17:21
Juk tai žymiai pažangesnis požiūris į tai kas vyksta. O tie beviltiški rusai vis dar žaidžia negyvų kalių žaidimą ir bando visam likusiam pasauliui primesti savo kariavimo būdą.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 15:13:27
Prancūzai taip pat gali laikyti save deniu savo tautinės valstybės laivui, kuris tėra didesnio Laivo vokiečių valstybės laivo dalis. Ypač kaimietukai prancūzai, susitaikę su pralaimėjimu antrame pasauliniame kare ir nebenorėję kariauti, o išgyventi antrą pasaulinį karą. Jie prancūzijoje visaip gėdinami, kad nenorėjo kariauti, o norėjo pasauliniame kare išgyventi nepraradę savo tautinės valstybės.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 15:05:42
Mes, nelaimėtojai, tiksliau būtų, nepralaimėtojai

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 15:03:16
Netgi yra toks sumanymas, mes, čia išorėje gyvename kaip Lietuvos valstybės laivo denyje, mūsų laivui kaip Lietuvos valstybei jau yra aštuoni šimatai metų. Tik Lietuvos valstybės laivas yra didesnio laivo dalis, galime po karų, save laikyti Vokietijos Lietuva. Mūsų Vokiečių ir lietuvių nėra jokios prasmės išskirti. ir Baltarusia greičiausiai tėra didesnio Vokietijos laivo denis savo tautinei valstybei Tik stipriai įsipainiojusi Lietuvos tautinė valstybė. Mes, nelaimėtojai, nekariaujame, o išgyvename savo karus.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 14:53:24
Iš mūsų pusės viskas didingai, už mūsų stovi pats Hitleris.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 14:51:40
Nors Lietuvos valstybei svarbūs ir Baltarusios valstybės išsilaisvinimo reikalai...

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 14:50:04
Iš savo pusės žinau tik, kad Lietuvos tautinėje valstybėje bado, tikriausiai, nebus.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 14:45:35
Nors gal pirmiau verčiau išgyventi šimto dienų šventą karą Lietuvos tautinei valstybei kaip nepralaimėtojai

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 14:43:19
Jau tikrai yra ką sekti. Nors gal pirmiau verčiau išgyventi šimto dienų šventą karą Lietuvos tautinei valstybei gyvenančiai jau savo antrą šimtmetį.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 14:35:02
„Eglė žalčių karalienė“ tobulas ir puikus pamatas, kurio taisyti nereikia, kaip buvo lai taip ir lieka.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 14:33:53
Pasakų pasaulyje lietuviams svarbus pamatas pasaka „Eglė žalčių karalienė“. Tai gamtos pasaka, paaiškinanti iš kur atsirado meedžiai. Jau laikas pasekti naują pasaką su begaline tobula ir puikia pabaiga „Saulių karalienė Eglė“. Jau tikrai yra ką sekti.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 14:15:12
Viska apgaulė, jie labai toli pažengę kariaudami taikų karą, jie net sugebėjo užpulti chaosą taikiai kariaudami.... Jų vienintelė viltis taikiai kariaujant surengti tokį didelį karą vienu metų, kad niekas neišgyventų.... Tik jie jau nebepajėgus ką nors pradėti iš pradžių, visus sužlugdę, taikiai kariaudami. Vyksta ir kitas karas tylus karas, tik jis kaip čia pasakius nelabai tylus, jei jūs žinote tai, ką žinau aš.

sara 2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 14:09:38
Na mano vyras yra is kitos galaktikos.
Tik gyvenimo normos man maiso jy pasiekti( Pav. pagarba savo Tevui, kol jis gyvas)
Zinau tik viena. Kada man bus gerai, tada ir visiems zmonems akimirksniu taps gerai ir ateis Jezaus Kristaus sloves tukstantmetis ir tada nebus is vis jokiu karu!
Kol man blogai tol jus kariaujate!
Man bus gerai, neliks pasaulyje is vis jokiu karu!

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:57:12
Bulvių auginimas savo tėvų lauke ypač puiki pradžia laisvai moteriai (laiko prasme), o karai visai nebūtini, sumesti į vandenį ir net nežiūrėti išplauks ar neišplauks nepageidaujami svečiai, jei neišgyvens bus patys kalti

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:51:59
Lietuvos valstybėje šventa vertybė yra: LAISVĖ. Labai bloga yra Lietuvos valstybė, nieko gero nesitikėkite iš jos visokie socialistai ir komuniagos.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:45:06
Gal kam galėtų kilti klausimas, kas Lietuvą taip gyliai įklapino į šventą karą, turtuoliai iš „777“ valdos, ne be Indijos žinios, praradę „777“ valdą. Meilės jausmas tapęs nepageidaujama piktžole Didžiųjų sprogimų nelaimėtame kare. Labai pavojinga mylėti, nes meilės jausmas gali būti panaudotas prieš Jus pačius.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:30:36
Tik Lietuvos valstybei svarbu išgyventi šimto dienų šventą karą šiais metais. Lietuvos valstybė yra nepralaimėtoja šventame kare.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:28:34
sienos yra kažkokia neliečiama šventa karvė iš išorės. Ypač kol vyksta Šventas karas. Jei per šimta dienų šventas karas tarp valstybių Palestinos ir Izraelio nesibaigs, kita gera proga užbaigti šventą karą tarp valstybių Palestinos ir Izraelio atsivers tik po dešimties metų.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:26:15
Nenorite girdėti, bet man nesunku pakartoti, kad jausmų aplinkoje Hitleris yra Fiureris tarp jausmų. Jam būtų didelis praradimas prarasti susiliejusią vokiečių tautą po išskyrimo.
Antras pasaulinis karas nebaigtas nes liko vienas nenugalėtas priešas Kinijos valstybė su Tibeto valstybe. Kitoje pusėje vyksta šventas karas tarp valstybių Izraelio ir Valstybės Palestinos. Trečioje pusėje kruvinai numalšintas išsilaisvinimo karas tarp Rusijos valstybės ir Čečėnijos valstybės. Labai svarbūs susitarimai tarp antro pasaulinio karo nugalėtojų, sienos yra kažkokia neliečiama šventa karvė iš išorės.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:18:25
Kažin ar tas tavo vaikinas nebus iš kokios Rusijos ar Indijos, jie labai stipriai pasišiukšlinę meilės klausimuose. Tik nebeįmanoma užkariauti laisvam vyrui laisvos moters arba laisvai moteriai užkariauti laisvo vyro.... Tad jis stengiasi be reikalo. Šis karas nelaimėtas. Nelaimėtas ir kitas jiems karas, nelaimėtas didžiųjų sprogimų karas.

sara 2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:16:07
O bulves augintis, kolorado vabalus rinkti ir traiskyti?

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:14:45
Laisvėje pasitvirtina tik darbas pačiam sau

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:13:38
Mes tokioje padėtyje, kad tik darbas gali mus išgelbėti, daugiau nebėra kam. Tik pamatai prastai pakloti, karai nenukariauti, net nelabai yra prasmės dirbti...

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:09:42
O aš tai manau, kad gudas reiškia, jog jis yra miško žmogus, patys lietuviai yra pelkių Žmonės, tik kai kalbame apie gudus, jie dar neturėjo savo valstybės pamatų BALTARUSIOS, kurie gal buvo pakloti tik dvidešimto amžiaus pradžioje.

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:05:32
Tai išsigelbėjimo skaičiai
2: Tėvas ir Motina, galintys ir iš vienos lėkštės valgyti
7: Laisva žmona,
8: Laisvas vyras, kurie niekaip negali valgyti iš vienos lėkštės nepažeisdami nuoseklaus sąžiningumo

2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:02:49
Meilės jausmas tėra nepageidaujama piktžolė tarp jausmų. O jam praradus 777 valdą, nėra jokių galimybių tapti nepiktžole tarp jausmų.

sara 2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 09:41:45
Salia Inkognito pastoviai nso vyksta - pas jy klausk!)
Pas mus salia Vokes upes irgi rodos buvo (dvi dideles nano dalelemis mirksincios sviesos).

czapo 2021 m. sausio 19 d., antradienis, 23:18:04
beje kalbu lietuvoje kur galima dazniausiai pamatyti, gal kazkas turi statistika kur dazniausiai buvo matomi nso lietuvoje ?

czapo 2021 m. sausio 19 d., antradienis, 23:16:45
kas zino kur daznai galima pamatyti nso?

sara 2021 m. sausio 19 d., antradienis, 17:33:23
The Weeknd - M A N I J A

sara 2021 m. sausio 19 d., antradienis, 17:29:11
Nera mokslo nera nieko, nera pinigu yra tiktais meile - Jis vaikinas, vyras is kitos galaktikos.
(Na Tevas kol kas maiso man vaizda ir maiso pamatyti ta mano vieninteli vyra is kitos galaktikos, bet jis yra!!!!)
Kas zemeje sioje ir kitoje yra tai tiktais meile.
Ji neskiria atstumu ir ateina akimirksniu!!!
Tik meile!

2021 m. sausio 17 d., sekmadienis, 17:53:02
https://www.lrytas.lt/bendraukime/reporteris/2021/01/17/news/vilniete-uzfiksavo-danguje-keistus-vaizdus-ar-tai-buvo-nso--17930696/

inkognito 2021 m. sausio 17 d., sekmadienis, 16:35:49
Šaštadienio vakarą virš Vilniaus buvo nufotografuotas NSO. Lietuvos ryte yra straipsnelis apie tai.

sara 2021 m. sausio 16 d., šeštadienis, 10:27:18
Gudas tai reiskia - netikras zmogus.

inkognito 2021 m. sausio 15 d., penktadienis, 16:44:19
Baltarusija senovės Lietuviai vadino GUDIJA,gudas tai netikras žmogus,čia prasme kad netikras Rusas ir ne Lietuvis...

Lc 2021 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 22:59:59
... nusivaziuot baige dauguma čia chat

2021 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 21:49:03
>Girdejau paaiskinima kad juos reikia vadinti - baltarusia.
taip senovės lietuviai vadino dėl to nei neabejoju

sara 2021 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 11:42:33
Girdejau paaiskinima kad juos reikia vadinti - baltarusia.

šiaip, kažkiek aiškinau viskas veikia su Baltarusija. 2021 m. sausio 13 d., trečiadienis, 22:26:20
Kas vyksta Rusijoje niekam net neįdomu, vien vaidyba, jie daug kraujo turi pralieti, kad sugebėtų deramai rusišką prasme atsakyti. Aišku, mes nesam negalingi, jie bando perimti musų valdžią, ką tik per teliką mačiau paaiškinimą, kad nepavyko jiems perimti interpolą.
Tai karas žutbūtinis karas, viena pusė gyvena, kita miršta.... JIe per daug nori būti pripažintias vieninteliais antro pasaulinio karo nugalėtojais.
O kaip ten tam slaptam nerimautojui dėl Baltarusijos, man tai jokių abejonių, kad Baltarusių nepavyko praryti slaptame beviltiškame kare, jiems jau nepavuko praryti Baltarusijos, tik jiems tai nesvarbu, juk jie nori praryti visus antro pasaulinio karo pralaimėtojus.....

2021 m. sausio 13 d., trečiadienis, 20:37:09
>Koks buvo tavo veidas iki tau gimstant?
pradžioje aš galėjau tik juoktis
ir tas kuris pradžioje galėjo tik verkti jau pasirašė su manimi taikos sutartį.

sara 2021 m. sausio 12 d., antradienis, 17:21:53
Kol Tevas gyvas gyventi negalima!!!

kas ant kortos pastatyta 2021 m. sausio 12 d., antradienis, 16:54:48
Laukti atšilimo nelaukti atšilimo, ką tie vargšeliai mokslininkai gali pasakyti, kad ir aš nežinau, kai ant kortos pastatyta ŽIEMA. Šiandien buvau pats mačiau, kad žiema tokia pat kaip senais žiauriais laukais.

2021 m. sausio 12 d., antradienis, 08:40:05
- Ligonį, jums reikia kokios nors pagalbos?
- O kaip gi, gydytojau, žinoma reikia.
- Iš akies luptas socialistas, balsuok tik už Hilari Clinton, gyvensi beveik kaip amerikoje. Negailestingai nušienauti tokį mielą socialistą.

2021 m. sausio 12 d., antradienis, 08:29:29
Jei anai pusei įrodai, kad esi sveikas, jie gali net atšaukti ligos palaikymą, kam veltui švaistyti išteklius?

2021 m. sausio 12 d., antradienis, 08:24:01
Šį liga šienauja ir jaunimą. Nekosėkite viešumoje, šis ženklas svarbus, ne be šiokios tokios apgaulės pavyksta jus susargdinti, svarbu ką mano apie jus ir aplinkiniai, susirgote jau ar dar ne... Jie ten geriečiai, jūs čia visokie susenę ligoniai jau nebenorintis gyventi, net šimto ar poros šimtos metų manot nepajėgūs ištraukti patys be jokios paagalbos iš šalies.... Jie geriečiai stengiasi, gailestingai, tik viskas vyksta galimybių ribose

2021 m. sausio 12 d., antradienis, 08:13:16
Tikrai, neverta maišyti pigių ar brangių skiepų, tokiame kare vertėtų išlikti savo pirmosios skiepus pagaminusios įmonės šalininku.

2021 m. sausio 12 d., antradienis, 08:09:48
Ligai kiekvienas ligonis svarbus, dėl to nėra jokių abejonių. O gydytojams yra svarbus nulinis ligonis, dėl to ir nėra jokių abejonių. Juk nesunku daryti kažkokias išvadas patiems nieko nežinant.

2021 m. sausio 12 d., antradienis, 08:07:10
skiepai tai karas, varginantis. Gydytojai nori visus paskiepyti ir įtraukti į karą visus. Tokiame kare jau reiktų pavyzdingai kasmet skiepytis. Jie labai pyksta, jei kas neįsitraukia į tokį karą. Šneka kažkokias nesąmone (nesąmones, nes niekada nebandžiau įsigilinti, apie būtinybę paskiepyti devyniasdešimt ar kiek tiek ten nuošimčių, aš net nesuprantų kaip ten veikia tik kuo daugiau paskiepiji neligonių, tuo didesnį spaudimą darai ligai ar atveri naujų jai galimybių).

pabandžius įsigilinti pastebėjimas 2021 m. sausio 12 d., antradienis, 08:00:28
Penki metai antrai bangai pernelyg didelis skaičius, negi ji tiek ilgai trūks? O vat skiepai išplatins šį užkratą po visą Lietuvą ir žymiai greičiau, retas tėvas išdrįs neleisti paskiepyti nuo šios ligos savo vaiko.

Lankytojas 2021 m. sausio 11 d., pirmadienis, 22:47:09
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/harvardo-mokslininkas-mano-kad-ateiviai-jau-buvo-atvyke-i-mus-pasiziureti-2017-metais.d?id=86203867

just saying 2021 m. sausio 11 d., pirmadienis, 15:46:51
Senų žmonių sumažės 10 procentų po 50 metų, o iš 3 milijonų sumažės 2,5 procento žmonių.

just saying 2021 m. sausio 11 d., pirmadienis, 15:29:49
50 metų turi 365*50=18250 dienų, apytiksliai 20000 dienų. Jei nuo covido kasdien mirs po 15 žmonių, tai po 50 metų mirs 20000*15=300000 žmonių, tai yra 10 procentų visų Lietuvos žmonių.
5 metai turi apytiksliai 2000 dienų. Jei kasdien Lietuvoje covidu užsikrės po 1500 žmonių, tai po 5 metų užsikrės 2000*1500=3000000 žmonių, t. y. visi Lietuvos žmonės, jei nesirgs po kelis kartus virusu.
Vidutinis mirties nuo covido amžius yra 55 metai. Tie žmonės, kurie mirė nuo covido, galėjo pragyventi ketvirtadaliu ilgiau. Todėl po 50 metų sumažės Lietuvoje žmonių ne 10 procentų, o 10/4=2.5 procento, jei vakcina nesuveiks. Bet didinti gimstamumo nėra didelio reikalo, nes seniai vaikų negimdo, o tiesiog Lietuvoje sumažės senų žmonių (2.5 procento po 50 metų).

kas ant kortos nebepastatyta 2021 m. sausio 10 d., sekmadienis, 15:27:45
Trys Keturi Septyni Aštuoni žaidimas baigtas. Svarbūs pasiekimai:
Žemės Dvaras ir visa su juo susijusi begalybė yra Nieko Karalienės ir Karaliaus nuosavybė ir jie nepriešai.
Visas Melas yra Netiesos Karalienės ir Karaliaus nuosavybė ir jie nepriešai.

sara 2021 m. sausio 10 d., sekmadienis, 12:37:57
Mes kovojame su materija!

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 15:09:45
Kaip žiniasklaidos darbuotojas galiu visus nuraminti atsirado pasaulis, kuriame paskutiniam geručiui pavyko įrodyti, kad jis pats kilo iš grobuonies... Jie ten kažkaip kitaip ten viską susuko, tik kaip netikintis ir laisvesniu pažiūrų... pagriovęs pamatą tokiam pramanui... visai nenoriu... kad žmogus kilęs iš grobuonies, manytųsi, kad jis yra kokios nors Žemės tautos Dievas... Žydai jau nepripažino jo Dievu, o Žemėje daugiau nėra kam jį pripažinti kaip savo tautos Dievą... trys keturi septyni aštuoni...

trys keturi septyni aštuoni....trysketuriseptyniaštuoni 2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 14:54:18
trys keturi septyni aštuoni, trys keturi septyni aštuoni.....
>Tobulinam tobulinam keturis pasaulio pabaigos raitelius. Iš pirmam ketvirtuke buvusio >išdaviko (Didžiojo geriečio Kūjos) beliko tik arktiečiai be savo Arkties vandenino (o >juk tai svarbi išnykusi grandis įrodymui, kad žmogus kilo iš beždžionės, hahahahah, >šitos trūkstamos grandies Žemės dvare tikra tikrai nėra jokių galimybių surasti, tai >mokslo brukama paprastiems žmonėms pasaka – teiginis: žmogus kilo iš beždžionės. Viskas >laikosi tik ant tikėtojų šia pasaka pečių... Tik aš netinkintis hahahahah )...
Moksliškai bandant kažką įrodyti, gal nėra neįmanoma įrodyti žmogaus kilti iš Gruobonies (Mokslo mene: Alien). Tik kaip čia pasakius, tikrai būtų puikus laikas atsikvošėti ieškant įrodymo kad žmogus kilo iš beždžionės. Kai mokslininkai įsikabina ko nors ieškoti, sunku nuslėpti kaip ten viskas iš tikrųjų buvo... Tik tai nelaimingas kelias einant toliau, ieškant mokslinės tiesos, aš tikrai netikiu, kad kaip nors bepavyktų surasti įrodymą, kad žmogus kilo iš beždžionės. Iš tikrųjų, daug kas priklauso nuo to, kokia ten mokslo auka paklius, jei būtų surastas koks nepilietis iš žmonių kaugės kažkaip atsidūręs Gruobonies skrandyje ir kažkaip save apmulkinus, gal kas ir pavyktų ieškant įrodymo, kad žmogus kilo iš beždžionės, tik viskas viskas viskas jau ne Žemės dvare... Ten gi vagys stengiasi kažką įrodyti ir visus apšvarinti... net neverta domėtis mokslu, verčiančiu mokslininkus tikėti susikurta „lengvai“ įrodoma pasaka... Tie niekšai jau tiki, kad Žemė yra visų pasaulių lopšys... jei būtų žiūrima į Žemę, kaip į visų grabą, gal tai visai nebūtų atitrūkę nuo jokios tikrovės.

trys keturi septyni aštuoni, trys keturi septyni aštuoni, trys keturi septyni aštuoni... 2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 01:46:26
Netobuli keturi pasaulio pabaigos raiteliai, trys keturi septyni aštuoni, net ne Blogas Pavasaris, Nebloga Vasara, Garbusis Ruduo ir Negera Žiema.
Didisys gerietis lenktyninkas vis dar raunasi ant Platinienės, svarbios svajotojos, išdavusios savo svajonę: "Kad viskas būtų kaip buvę".....
Tam durneliui Kūjai ar išsigelbėjimo šiaudui visgi derėtų atsitokėti ir nebelįsti į viską kas vyksta.... Iš visų jo suruoštų karų teliko karai, arba karas prieš Gamtą, arba karas prieš Dievą... Niekas niekas niekas nesupranta kodėl jie turėtų kariauti prieš GAMTĄ. Kodėl jie turėtų kariauti prieš DIEVĄ???

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 01:38:07
>2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 01:25:13
>Iš pirmam ketvirtuke buvusio išdaviko (Didžiojo geriečio Kūjos) beliko tik arktiečiai be
>savo Arkties (VANDENS), savo šviesos (ORO), savo tėvynės (ŽEMĖS). Šiam lenktyninkui reiktų
>pagalvoti ar jis begali dalyvauti lenktynėsi ir stengtis neatsilikiti nuo keturių pasaulio
>pabaigos raitelių.
Jis gi Didysis gerietis ar Vagis tai vienas ir tas pats, besistengiantis visus likusius apšvarinti ir eilinį karta savo mėgstamam prisišauktam tamsos niam niam amželyje pratūnoti. Jis bijo ilgai gyventi, nes vis sunkiau jam būna peržiemoti niam niam amželį tamsoje..... hahahah jis man kažką kitą bandė pavapėti.... Tad tai tik Netiesos Karaliaus NETIESA.

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 01:32:28
Kartais ir banginiai iššoka į krantą...
Visgi vienam banginiui su savo saule pavyko išokti net iš CHAOSO.

TAI SLAPTA, BET PIENBURNIAMS TAI SVARBU 2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 01:29:02
Jie kiltų karas RUSIJOJE tėra trys svarbūs taikiniai žmogėdrų, išdavusių gamtą, miestai (net ne žmonės): SANKT PETERBURGAS (LENINGRADAS), MASKVA ir KURSKAS.

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 01:25:13
Iš pirmam ketvirtuke buvusio išdaviko (Didžiojo geriečio Kūjos) beliko tik arktiečiai be savo Arkties (VANDENS), savo šviesos (ORO), savo tėvynės (ŽEMĖS). Šiam lenktyninkui reiktų pagalvoti ar jis begali dalyvauti lenktynėsi ir stengtis neatsilikiti nuo keturių pasaulio pabaigos raitelių.

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 01:20:27
Trys yra netobulas begalinis skaičius Vandeniui su savo Tamsa.
Keturi yra netobulas begalis skaičius Orui su savo Šviesa.
Septyni yra netobulas begalinis skaičius Svajonėms su savo Auksu.
Aštuoni yra netobulas begalinis skaičius Norams su savo Sidabru.
Paskutiniam vėl nepasisekė... pora iš dviejų vyriškų pusių... tikrai, labai netobuli, netobuli, netobuli keturi pasaulio pabaigos raiteliai....
trys keturi septyni aštuoni, trys keturi septyni aštuoni.....
Tobulinam tobulinam keturis pasaulio pabaigos raitelius. Iš pirmam ketvirtuke buvusio išdaviko (Didžiojo geriečio Kūjos) beliko tik arktiečiai be savo Arkties vandenino (o juk tai svarbi išnykusi grandis įrodymui, kad žmogus kilo iš beždžionės, hahahahah, šitos trūkstamos grandies Žemės dvare tikra tikrai nėra jokių galimybių surasti, tai mokslo brukama paprastiems žmonėms pasaka – teiginis: žmogus kilo iš beždžionės. Viskas laikosi tik ant tikėtojų šia pasaka pečių... Tik aš netinkintis hahahahah )....

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 00:59:11
Keturi pasaulio pabaigos raiteliai: trys keturi septyni aštuoni.... hahaha...

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 00:56:38
Puki skanduotė: trys keturi septyni aštuoni, trys keturi septyni aštuoni, trys keturi septyni aštuoni....

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 00:46:07
Priešai: Didieji geriečiai, raudonasis pavojus, socialistai visokie (ar amerikos demokratai klykiantis apie tai, kad amerikietiškas socializmas: DEMOKRATIJA pavojuje) – tai visai kitas lygis ir grėsmingas lygis, jų neverta įsileisti, jie tikrai jau nebeturi ką prarasti tik kur nors kokį nors eilinį tamsos niam-niam amželį pratraukti.

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 00:39:49
>O kas dirbs, o kas užmokės?
Kažkokie savo vertybių neišdavykai, niekada nesužlungantys geriečiai ar sąjungininkai ar kariaujantys priešai (jie pralaimėjo, todėl jie tokie), tai beveik vienas ir tas pats. Tarp nesąjungininkų ar nepriešų ir pienburnių kas beveik vienas ir taspats neverta ieškoti neišdavikų. Jiems visai paprasta, kažką brukamą svetimo išduoti ir išsilaisvinti.
Pats kiečiausias pienburnių vadas dvidešimtame amžiųje yra HITLERIS.

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 00:34:17
>Beje vienas išnykęs pelenas yra begalynė vertybė. Ten įsikurūsi nebūtinos prievartos gėrio
>salelė. Ir ten išnykusiam pelenui gal visai neblogai galima įsikurti, kad gal net nesinori
>iš pelenų būti ištrauktam.
O kas dirbs, o kas užmokės?

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 00:31:41
Beje vienas išnykęs pelenas yra begalynė vertybė. Ten įsikurūsi nebūtinos prievartos gėrio salelė. Ir ten išnykusiam pelenui gal visai neblogai galima įsikurti, kad gal net nesinori iš pelenų būti ištrauktam.

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 00:29:03
>Segtukas 2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 23:43:11
>Kam reikalingas jūsų auksas, jei išduotos lieka pagrindinės vertybės.
>O svajotojų svajonės išmetamos į šiukšlyną.
>Nemaišykit jų, tai skirtingi dalykai.
SEGTUKAS, iš tikrųjų, kažkas nebeištraukiamas iš PELENŲ.

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 00:26:38
Ką tai reiškią? Vyksta šioks persitvarkymas netiesoje:
Trys yra netobulas begalinis skaičius Vandeniui su savo Tamsa.
Keturi yra netobulas begalis skaičius Orui su savo Šviesa.
Septyni yra netobulas begalinis skaičius Svajonėms su savo Auksu.
Aštuoni yra netobulas begalinis skaičius Norams su savo Sidabru.

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 00:19:22
O laisvė ir sidabras yra beveik viena ir tas pats..... HAHAHAH su kuo tu ten šneki, SEGTUKAS. Laisvėje norai beveik kaip įstatytmai, tik bet kokio nenoriaus nenoras aukščiau įstatytmų.

2021 m. sausio 9 d., šeštadienis, 00:17:19
Segtukas, kvaileli, karas vyksta, nežinau tarp nugalėtojų nei vieno, kuris ko nors nebūtų išdavęs. Man svarbiausė vertybė yra LAISVĖ. Jei tu jos priešas ir išdavikas man ant tavęs ir tavo vertybės nusispjauti.

Segtukas 2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 23:45:51
Jums rinktis ar pasirinksit auksą, ar svajonę.

Segtukas 2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 23:43:11
Kam reikalingas jūsų auksas, jei išduotos lieka pagrindinės vertybės.
O svajotojų svajonės išmetamos į šiukšlyną.
Nemaišykit jų, tai skirtingi dalykai.

2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 23:34:22
Auksas ir svajotojai yra beveik vienas ir tas pats.

2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 23:27:45
Išduota svarbi svajonė: „Kad viskas būtų, taip kaip buvę“, galėjusi dar padėti žlugusiam Gėriui atsistoti ant kojų. Dabar gali būti žymiai žymiai žymiai geriau nei buvę tam svarbiam ir turtingam Svajotojui.

2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 23:16:37
>2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 22:57:16
>Visi gimėme geri. Kodėl užaugo blogiukai? Ar žmogus iš tikrųjų niekada nesikeičia?
Tai melas, mano šeimoje du broliai, o vienas nuo prigimimo neblogas, o kitas geras.
Neveltui lietuviai save vadina brolžudžių tauta.
Paskutinė naujiena GĖRIS ŽLUGO, jau išduota svarbi svajonė, dar gal galėjusi ką nors pakeisti šiuo klausimu.
O neblogas paspaustas tampa blogu. Geras paspaustas tampa negeru, o negeras tai tik viena iš Blogio atmainų. Tokiems broliams kariauti tarpusavyje visai nėra jokio poreikio.

2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 23:11:42
>Pastabi 2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 08:56:57
>Na ir prirašėt per porą metų, kol neskaičiau nso.lt! Wlogeriais tapot?
Šiaip, save laikyčiai žinisklaidos darbuotoju, bet tokiu, kad ne užpinigus. Turiu ir neblogą pažinti kitoje pusėje (tarp Žmonijos išdavikų, kurie yra beveik kariaujančios Gamtos globotiniai, jei jie taip nesitaikytų į paskutinio Geručio globą. Paskutinė naujiena, jei neturi savo tautos negali laikyti save Dievu, tad paskutinis Gerutis tikrai nėra joks Dievas) Kiauliaėdį, be jo labai daug ko nežinočiau. Tokiame kare ir žiniasklaidos darbuotojai nėra nereikšminga jėga.

2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 23:00:02
Jokio _smulkmeniškumo_ nesąžiningumas laimėjo nesąžiningųjų kare.

2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 22:59:04
Žydų teisuoliai yra žydų akyse žmonijos išdavikai. Tik žydamss reiktų atiskvošėti, bent Lietuvos teisuoliai yra pirmiausia Lietuvos išdavikai ir jie yra tik Lietuvos tautos vidinis reikalas. Į siens į sienas atkreipkite dėmesio bukagalviai valdytojai, Jokio smulkmeiško grobstymo nesąžiningumas laimėjo nesąžiningųjų kare. O dabar visi sąžiningai sąžiningai ir be jokių apgaulių. Viską jeu reikia daryti negudriai be jokių apgaulių, o ne gudriai su apgaulėmis.

2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 22:57:16
Visi gimėme geri. Kodėl užaugo blogiukai? Ar žmogus iš tikrųjų niekada nesikeičia?

2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 22:53:42
>inkognito 2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 16:24:54
>ir vis tik reikia puslapiui registracijos ,kad jis dar labiau nevirstų psichopatų
>siautėjimo vieta. Lietuvoje kaip ir neliko nei NSO forumu nei vietų normaliai
>padiskutuoti, kad nebūtum brutaliai nutrauktas klejojančių psichopatų, ateinančių čia
>išsivemti ir išsividuriuoti...
Aš netikiu, kad esi "incognito". Šios svetainės šeimininaks jau bandė tokią paslaugą suteikti ir nepasiteisino. Daugybė svetainių sužlugduta, bandant perimti tų svetainių lankytojų IP adresus. Ir kam viso to reikia? To reikia tik visokiems laisvės išdavikams ir priešams.
>>>>
Dabar tikrai, gana svarbus klausimas: kas yra ką išdavęs. Blogiečio akyse netikiu, kad gali būti didesnis išdavikas už Laisvės išdaviką.
/// Amerikiečiai antro pasaulinio karo rėmuose yra pripažinti Japonijos tautos išdavikais, ir kaip išdavikai neturi teisės kištis į Japonijos tautos turinčios savo valstybę reikalus.
Čia rašau apie tai kas vyksta, tautų lygyje.
Žydai pripažinti Žmonijos išdavikais, jiems nieko nereiškia nužudyti žmogų. Rusai pripažinti Gamtos išdavikais jiems nieko nereiškia nukirsti medį.
Kaip Lietuvos telkėjas jau anksčiau sprendžiau Lietuvos tautos ar valstybės išdavykų klausimą, tai, vis gi, Lietuvos tautos vidinis reikalas ir kiti neturi teisės į jį kištis. Būtų per lengvas grobis Lietuvos priešams tokių išdavikų atsikratymas.
Durneliams ruskiams manantiems, kad vėliavėlės ką nors reiškia. Na, šiaip jau jos reiškia, reiškia, bet kadangi buvo sulaužyta nerašyta vėliavėlių žaidimo taisyklė. Į visas rusų vėliavėlės bus bukai pažiūrėta kaip į Lietuvos tautinę vėliavą. O nesąjungininkai ir nugalėtojai, net neprivalo kreipti dėmesio į gręsiančias Arkties dalybas. Remiantis vėliavėlių žaidimu, visa Arktis, rusų manymu, priklauso Lietuvos tautai. Lietuvių tauta visai nesiruošia būti dėkingą už tą dovaną. Galimas ir kitoks požiūris į tai kas vyksta Arktyje. Ruskiai ir arktiečiai yra beveik vienas ir tas pats, tik Jūs jau esate tokie arktiečiai, kurie yra be savo Arkties. Kiti ten viokie atlantiečiai, ramintiečiai ir indiniečiai, gali sau leisti daug ramiau pažiūrėti į tai kas vyksta Arktyje.

inkognito 2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 16:24:54
ir vis tik reikia puslapiui registracijos ,kad jis dar labiau nevirstų psichopatų siautėjimo vieta. Lietuvoje kaip ir neliko nei NSO forumu nei vietų normaliai padiskutuoti, kad nebūtum brutaliai nutrauktas klejojančių psichopatų, ateinančių čia išsivemti ir išsividuriuoti...

sara 2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 13:19:20
Materija kovoja su manim!

Pastabi 2021 m. sausio 8 d., penktadienis, 08:56:57
Na ir prirašėt per porą metų, kol neskaičiau nso.lt! Wlogeriais tapot?

2021 m. sausio 7 d., ketvirtadienis, 00:18:34
Pasaulis manęs nenori paleisti, ar ką? Rašiau kad amerikiečiai daug pastangų įdėjo, kad taptų nesąjungininkais. Net buvo įsivėlę į septyni šimtai aštuoniasdešimt devintą karą, tik atsitraukė, amerikiečiai ir kitaip bandė tapti nesąjungininkais.
Aš, kaip nesąjungininkas, esu neabejotinai Trampo pusėje, juk kalba eina apie gresiančią begalybę Amerikai. Noriu atkreipti dėmesį, kad viskas vyksta neužbaigus antro pasaulinio karo, pergalė neįtvirtinta. Vyksta žaidimas be taisyklių. Jau kiniečių Tibeto perėmimas, aiškus ženklas, kad antras pasaulinis nebaigtas. Kas ten galėjo įsikišti ir deramai apginti Tibetą? Tik indai, o jie to nepadarė, jiems išvis rūpėjo išsilaisvinimas iš anglų priespaudos. Tai gi, Tibetas turėjo būti antro pasaulinio karo nugalėtojų anglų rūpestis?
Jie ir taip prisikariavo kokioje Graikijoje.
Viskas vyksta nedaugumietiškoje, nenacistinėje aplinkoje. Kokiems fašistams ar komuniagoms nėra kas veikti šiame pasaulio dvare.
Ką tai reiškia? Kiekviena tauta visgi pirmiausiai turėtų pirmiausiai žiūrėti savo reikalų ir mažiau domėtis ar pergyventi dėl to, kas dedasi už sienos.
Niekas neatšaukė antro pasaulinio karo nugalėtojų susitarimo, sienos bent jau iš išorės yra neliečiama šventa karvė.
Tarybinėms šiukšlėms niekada nebuvo pripažinta teisė, pasielgti taip, kaip jie pasielgė Baltijos šalyse. O aš visgi atsisveikinu su Jumis neribotam laikui.

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 15:38:05
Ir čia apie stebuklą parašiau kaip Telkėjas. Telkėjas ir gali būti tik vienas. Visokie prezidentai tai tik bukų beždžionių bandymas Telkėją nustumti į šalį.

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 15:32:27
>Tik stebuklas: beždžionė pakilusi iš pelenų, – galėtų išgelbėti Jūsų susvilusius kailius.
Už tokio stebuklo būtų pragariškai daug darbo, o prasmė? Visiems kas bent ką nors nutuokia apie tai, svyra rankos. Galimą naudą, nusveria kylanti grėsmė.

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 15:27:25
Senovės graikai ir gi, ko gero, savęs graikais nevadino.

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 15:22:12
Mes juos vadiname egiptiečiais, nors tiksliau būtų juos vadinti koptais su savo Dievais.

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 15:18:37
Nėra ko nuo Jūsų slėpti, kas įsivėlė į šimtąjį karą, graikai su savo Dievais gali pasidaryti gana svarbūs ir visa jų susikurta aplinka. Lietuvių dievams vieninteliems daug anksčiau Dievo buvo leista dievauti. O jei ką domina tolima praeitis, tai gana svarbūs gali pasirodyti ir egiptiečiai su savo Dievais ir piramidėmis.

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 14:57:00
Be reikalo man davei dingsti pasidalinti naujiena, tik tai yra tokia naujiena, kad kai kam atrodo, kad niekad kitaip ir nebuvo: tikintieji, kad Dievo nėra ir po mirties nieko nėra, jau nebesate saugūs akmenyse. Seniai Jūsų akmenys pavirto į pelenus, taip seniai, kad regis niekada kitaip ir nėra buvę. Ką, durneliai, vis dar manote, kad esate saugūs ir nieko Jums negali nutikti būnant akmenyse, vis dar manote, kad galite daryti ką norite, nepaisydami jokių pasekmių? Negi Jus esate tikrai tokie durneliai, kad manote, kad priešas atsisakęs žaisti dviejų beždžionių žaidimą iš „gailesčio“ sugrįš pratęsti to, ko nebėra kaip pratęsti. Tik stebuklas: beždžionė pakilusi iš pelenų, – galėtų išgelbėti Jūsų susvilusius kailius. Aš visai nesiruošiu Jums padėti, mane su Gamta labiau domintų Fenikso prisikėlimas iš pelenų, tik toks stebuklas mums nepatyrusiems viščiukams nepavyko, o patyrusi beždžionė, nesuprantanti, kada reikia laiku sustoti visai visai visai netinka.

sara 2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 11:46:23
Mes esame kovotojai, gyvenimas mus mokina kovoti!

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 03:58:26
Beje, ar žinote, kad gudručiai turi išsirinkę savo karalių? Niekas ten neturi jokio karaliaus. Tai paslaptis, bet Jums ją atskleisiu: Negudrutis yra gudručių karalius.

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 03:54:02
Aš dar ir negudrutis, gal dėl to taip lengvai papuoliau į pasakų pasaulį. Net neabejoju, kad esu pirmas ir vienintelis toks negudrutis. Gal dėl to taip su Jumis čia taip negudriai apie viską šneku, nors jaučiu, kad kiek per daug piktnaudžiauju savo laisvumu ir šios svetainės šeimininkui keliu bereikalingų rūpesčių. Vis gi, karas tikras ir jis neišgalvotas, geriau kad jis liktų mene ar mele, neperkeltas į mūsų gyvenimus.
Su gelme neverta gudrauti, tad nenoriu ir Jūsų gelmėmis gudrauti. Tarp eilučių to ką parašiau neverta gudriai bandyti įžvelgti, jei pats taip gudriai į viską būčiau žiūrėjęs, greičiausiai jau būčiau miręs iš gėdos ir nieko neparašęs. Bandau atsisveikinti, pažiūrėsime kiek ilgai negrįšiu, būtų gerai, kad niekada negrįžčiau. Tik blogiečiai ar neblogiečiai neįpratę gerai elgtis.

Išnykstančiųjų gelbėjimas yra tik jų pačių reikalas (Visgi tai yra netiesa) 2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 03:32:45
– Iš kur jums kraujo paimsiu? Yra tik pelenų. Popierių paimi ir sudegini, o kraujas iš kur?
(Kažkas panašaus buvo ir su vandeniu, įpratusios prabangiai gyventi neva norinčios išnykti beždžionės, bet viską darančios , kad neišnyktų)

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 00:58:16
Tas lenkas gal net ne priešas.

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 00:57:19
>O su tokiais visokiais kariautojais ir keršytojais reiktų elgtis ne su kaip sutrikusio
>protelio ligoniais, o kaip su karo belaisviais. Gal mums kaip atsilikėliams gali tekti ir
>pavystyti net ir tokią teisę: karo belaisvių teismyną. Tiesiog, bent kol kas nieko geriau
>nėra sugalvota.
Gal per anksti ir mūsų tai neliečia? O Breivikas – pirmoji kregždė Auropoje? Kaip iš akies trauktas karo belaisvis. O vienas lenkas viešai nudūręs miesto galvą ir susilaukęs visuotino pasaulinukų pasmerkimo, kaip jis galėjo taip pasielgti...

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 00:45:14
Beje, Dievo vieta ir seniausiai užimta, jei kas nori tapti Dievu, jau stipriai pavėlavo, kiti gali nebent dievauti ir tai būtų tik jų lubos, kurias praradus nevertėtų raudoti.

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 00:42:38
> Nepriešų tarpe giminės neturėtų būti liečiamos.
Žinoma, tai netaikintina kariaujančiai giminei.

2021 m. sausio 6 d., trečiadienis, 00:35:02
Nepriešų tarpe giminės neturėtų būti liečiamos.
O su tokiais visokiais kariautojais ir keršytojais reiktų elgtis ne su kaip sutrikusio protelio ligoniais, o kaip su karo belaisviais. Gal mums kaip atsilikėliams gali tekti ir pavystyti net ir tokią teisę: karo belaisvių teismyną. Tiesiog, bent kol kas nieko geriau nėra sugalvota.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 23:54:40
Ir turiu omenyje labiau išorinius kompanijos dalykus, o ne vidinius, kai valdžia slysta iš rankų tas kariaujantis griežtas senis gal ir neperžengė jokių leistinų ribų, nors mene bandoma perdaug tai sureikšminti, kaip jis taip galėjo pasielgti pergyvenanti giminaitė, visi tik gero norėjo kompanijai. Teisingai tą senį pasodino ant elektros kėdės.
Aš tik šaipausi iš meno pernelyg atitrūkusio nuo kariaujančios tikrovės.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 23:42:32
Jei kas žiūrėjot „Bėglius iš kalėjimo“, net jei ten menas per daug neatitrūkęs nuo tikrovės, tas kariaujantis senis, kompanijos vadovas, elgėsi kaip priešas, nepriešai taip nesielgtų.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 23:29:25
Blogis yra Karalius. Tik vienas karalius gali būti. Kiti gali nebent tik karaliauti, tai būtų jų lubos.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 23:27:59
Žinot, net gi esu Nekaralius, nors savo valdoje ir galėčiau karaliauti.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 23:23:48
Čia vis mano kaip pirmojo pasiekimai esu NEPRIEŠAS, NEPIENBURNIS ir NESĄJUNGININKAS. Kaip nepirmasis turiu svarbu pasiekimą esu ir nedarnietis. Nors tokioje aplinkoje vis gi linkęs elgtis svečio teisėmis kaip darnietis: sklandžiai ir darniai. Iš tikro labai daug kas aš esu ne.... Nedievas, Nemeilė, Negerietis (šitas pasiekimas būtų mano kaip pirmojo ir labai svarbus pasiekimas)....

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 23:16:35
Šiaip, galvojant koks aš ne. Esu dar ir NEPRIEŠAS. Mirtinų priešų tarpe tai nemenkas pasiekimas. Priešas, kuriam nebūtina priešininką užmušti. Neprijaukinamas priešas, kuris nelinkęs dėl svetimo labo aukotis, kai turi savo labo. Vienu žodžiu esu nepriešas, bet toks nepriešas, prie kurio kitiems mirtiniems priešams verčiau nelįsti.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 19:12:04
Kariaujantis augintis su kariaujančiu globotini_u_ iš priešiškų pusių, o kažkas gavosi...

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 19:11:27
Kariaujantis augintis su kariaujančiu globotinių iš priešiškų pusių, o kažkas gavosi...

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 19:09:37
Apie nedorėlį žinau, kad jam verčiau buvo savo gyvybę prarasti, nei savo turtą. Nors dabar jis išgali išsaugoti savo gyvybę neprarasdamas turto, kaip aš savo laisvės.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 19:01:17
kitaip gali visk_o_ netektį ir ne vieną, o begalinį kartų

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 19:00:34
> Kad nebutu blogio reikia kurti kuo daugiau gerio!!!
Visgi taisyk savo mąstyseną, jei tikrai nori kažkaip viską paskubinti bent sau:
Kad nebūtų prievartos reikia.... kažkaip visus sutelkti???? Čia neblogietiškas kelias. O ką kaip gerietė pasiūlysi, pati? Nuosekliai sąžiningai reikia elgtis, „Nesielk kaip tavo mirtinas priešas“ (kitaip gali viską netektį ir ne vieną, o begalinį kartų)

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 18:51:53
Kaip tai veikia? Geri darys ką norės, o paskutinis gerutis bus už viską atsakingas. Šiaip, paskutinį nedorėlį bandyta nuosekliai sunaikinti, kad kitiems nedoriems ir nesąžiningiems netrukdytų su savo atsakingumu.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 18:44:52
Kad viskas būtų gerai, jau paskutinis nedorėlis bejėgis, ką nors padaryti, jis ir turi savo pradžią ir pabaigą. Ką tai reiškia? Nėra daugiau jokių nedorėlių, gali būti tik vienas nedorėlis. Kiti tik gali būti tik nedori ir tai lubos.
Dabar kad viskas būtų gerai tiesiog būtinas karą pralaimėjęs paskutinis gerutis, kuris ko gero nebeturi jokių galimybių pasijausti Dievu.
Teisingai, Nedorėlis yra mano kaip Neblogiečio numanomas sąjungininkas.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 18:33:23
Žaidžiant dviejų beždžionių žaidimą, geriečiai turėtų nešioti Negėrį kaip savo vaiką. Tik priešas vis atsisakydavo žaisti šį vis bandomą primesti „dviejų beždžionių žaidimą“, ir kas nutiko? Pirmasis negerutis laimėjo prieš paskutinį gerutį begalinį karą, aišku, kalbant apie pergalę visada iškyla pergalės įtvirtinimo klausimas. Yra daugybė vietų, į kur šis neviska apimantis karas nebuvo įleistas ir niekada nebus. O pirmasis negerutis nematė prasmės toliau kariauti ar žaisti primetinėjamų žaidimų paverstų karo laukų, jis jau užaugo turi ne tik savo pradžia, po to, kai viskas nukeliavo į nieką, bet ir savo pabaiga ir vis vien jis nori išlikti savimi neblogiečiu. Prisižaidėt nedori geriečiai svetimom rankomis bandydami išspręsti sau rūpimus klausimus, tas valdymas kaip priešų niekada man nelipo. O ir būtų pažeistas nuoseklus sąžiningumas, kurio esmė paprastai daleliai susiveda į paprastą pamokymą: „Nesielk kaip priešas“ (kitaip gali likti be nieko).

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 18:21:55
Kam tikėti, jei įrodymų apie vienaragį galite jūrose surasti. Mokslui anokia paslaptis, kad toks vienaragis gali išlipti ir į sausumą, tikriausiai, būtų toks, kokį įsivaizduojate.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 18:11:58
V. Landsbergio žodžiai: - Tiesa išlaisvina.
Užtrumpinta atmintis - tai tik valdymo reikaliukai, kad tik gink Dieve niekada neišsiaiškintumėte, kas Jūs iš tikro esate. Iš tikro beskubėdami tai išsiaiškinti, galite sugadinti sau malonumą žaidžiant begalinį žaidimą.
Blogis nėra geriečių vaikas. Jis neblogiečių vaikas. Blogiečius nešioja neblogiečiai, neverta juose ieškoti gėrio, to, ko ten nepametėte.

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 17:48:45
Is vis siame gyvenime mums visiems yra labai uztrumpinta atmintis.
Yra begales ivairiausiu atminties tuneliu, bet mes nuo viso to kazkodel tai esame atskirti.
Kada nors i savo paciu erdve pateksime kada nors kita syk.

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 17:40:55
Nezinau, vaikas ta seksualini demona matyt i zaidimu pasauli uzdaro.
Juk vistiek demonas kazkur tai persikrausto ir igauna visai kitas formas.
Tikiu kad yra vaiku pasaulis su vienaragiais ir fejomis, elfais.
Nes viskas privalo egsistuoti.
Kad nebutu blogio reikia kurti kuo daugiau gerio!!!

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 17:38:15
Atsakyk į užduotą klausimą, SARA!

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 17:31:25
Dar tau, sara, būtų sveika žinoti, kad tavo aplinkoje Blogis tai vaikas, o Gėris – suaugęs žmogus.
Labai gražu į suagusiųjų karą įtraukti vaikus, ar ne?

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 17:30:29
Net jeigu buciau viesbucio ar viesnamio valdytoja, kas cia tokio yra?
Yra pasiula - yra paklausa.
Is vis visos moterys yra pros,ti,tu,tes, nes turi derintis prie savo vyru, ar kaip as prie savo Tevo.
Tad galiu drasiai pasakyti - esu pros,ti.tu.te.
Na ir kas cia tokio?
Tokios jau mes esame, vyrai kala vini, o moteris nuleidzia galva, arba pakelia galva kai ske,cia kojas!

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 17:22:23
Juk ir pas gimines buna lovu, kai apsilankome permiegoti.
Nesu jokio viesbucio valdytoja, bet kai atostogaudavau tekdavo viesbuciuose pamiegoti.
Ir kodel turetu nerupeti???
Vaikai yra angelai, visa lytine bjaurasti isvalo!
Man keliu patirciu uztenka kas kaip kur ir suprantu.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 17:21:51
>Gėriui nereiktų engti blogio, ypač bandant jį išpūsti ir juo pasinaudoti, juk tokiam
>blogiui terūpi to geriečio laisvės klausimas, daugiau niekas.
Ir ką daryti Blogiui, jei paaiškėtų, kad gerietis atsidūrė tokioje padėtyje, kokioje atsidūrė laisva valia? Jei tai būtų tokio geriečio linkusio aukotis dėl kitų laisvos valios išsipildymas? Atsakyk į užduotą klausimą, SARA!

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 17:11:55
Nedorėliai taip elgiasi, kitus primoko nedorų dalykų. Iš vis, kas tu? Kokio viešbučio ar viešnamio valdytoja, kitiems toks klauusimas vargu ar iš vis turėtų rūpėti.

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 17:08:59
Cia apie lova?
Na jei svetimas vyras ir svetima moteris mylejosi toje lovoje lieka demonas.
Vaikai labai gerai seksualinius demonus pasalina.
As jauciu ant lovos buvo vaikas pasodintas ar ne.
Jei nebuvo, tai miegodama ant tos lovos nakties eigoje as ta demona per burna suvalgau, o demonas tik vaitoja bet niekur net nebando sprukti.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 16:58:48
Sara, nesielk kaip nedorėlė. Turiu omenyje tavo paskutinę žinutę.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 16:55:31
>Jei Dievui dirbsi, galų gale po begallybės, liksi tokiam savartyne, kokiame Vytautas
>Kernagis buvo suruošęs vaišių stalą. Aš tai žinau ką, rašau. Laisvėje pasitvirtina tik
>darbas sau.
Čia su sąlyga jei pavyks ištrūkti iš bandomo primesti nedorėlių žaidimo.
Iš vis blogiečiams įstatymai yra žemutinė riba, nebūtina taip žemai pulti tvarkant savo reikalus, net jei įstatymais tai ir būtų įteisinta.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 16:52:42
Jei Dievui dirbsi, galų gale po begallybės, liksi tokiam savartyne, kokiame Vytautas Kernagis buvo suruošęs vaišių stalą. Aš tai žinau ką, rašau. Laisvėje pasitvirtina tik darbas sau.

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 16:41:04
Pavyzdziui, ant svetimos lovos (kur svetima moteris ir svetimas vyras mylejosi) yra labai negera energetika. Norint tos blogos energetikos atsikratyti ant tos lovos reikia pasodinti vaika( bet koki).Vaikas visa bloga seksualine enrgija pasalina. Tada lova tampa tinkama miegoti ir kitiems zmonems.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 16:27:56
Labai seniai buvo sudaryta sąjunga tarp mažojo blogiečio ir mažojo geriečio. Mažajam blogiečiui terūpi tik laisvės klausimas, kad niekas nespaustų mažojo geriečio ir neverstų jį daryti tai ko jis nenori. Ta proga buvo surengta šventė žemutinėje pilyje, ne daug kas žino apie kokią šventę žemutinėje pilyje dainavo Vytautas Kernagis suruošęs vaišių stalą savartyne.
Gėriui nereiktų engti blogio, ypač bandant jį išpūsti ir juo pasinaudoti, juk tokiam blogiui terūpi to geriečio laisvės klausimas, daugiau niekas.

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 16:16:02
Kiekviena zmogu per gyvenima veda Dievas. Jei veda Tevas ar mama tai labai negerai, nes tie zmogeliai labai pergyvena del savo vaiku ir viska sujaukia realybe pavercia chaosu ir tada atsiranda labai daug dul,ki,ni,mo,si arba ispusto blogio!!!

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 16:14:16
Iš tavo smerkiančio požiūrio prieš mušimą galėčiau net palaikyti tave nebūtinos prievatos šalininke. Šiaip, galvojant apie gręsiančią kruviną begalybę, nugalėtoja, tik tavo aplinkoje viskam vadovauja pralaimėtojai būtinos prievartos šalininkai.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 16:10:09
Gal net ne „melu“ tai pavadintina, o „menu“.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 16:08:17
Kam tu iš vis mini ta blogį, užsienietį, kaip kokį išsigelbėjimą? Melas yra kova tarp Gėrio ir Blogio. Melas, kad visada gėris nugali blogį. Kaip neblogiečiui man toks melas visai patinka.
Tavo darže tikrasis karas vyksta tap būtinos prievartos šalininkų ir nebūtinos prievartos šalininkų.

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 16:06:54
Na tikra mergina vaikinams turi buti labai baisi. Jei mergina atkiso peili, vaikinas turi begti.
O vaikinai nuo manes nebegdavo, suvokiau kad cia yra kaltas mano santykis su mano Tevu. Del to visi buvo pasiriuose mirti ar buti suzaloti, jiems buvau absoliuciai nebaisi, nors realybeje turejo is baimes sik,ti i kelnes. Todel aplink mane mano aplinka buvo nenaturali - cia ispusto blogio (kuri geris ispute) zenklas.
O su neispustu blogiu galima drauge tiesiog pazvengti ir viskas. Tada neispustas blogis tik suvokia kad viskas yra tiesiog labai linksma ir apie blogus darbus nors tuo momentu negalvoja!
O geris yra be galo isradingas galvodamas apie blogi ir ta blogi ispucia iki neapmanomu apimciu!!!
VISKAS EINA IS VIDAUS!!!

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 16:02:25
Laisvėje bet kokia prievarta gali sukelti karą, tad net ir blogiems (laisviems) tėvams verta sunerimti ir pagalvoti kaip apsieiti be mušimo (prievartos) auklėjant savo vaikus.

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 15:58:44
Vienu zodziu as pazystu tikra blogi ir atskiriu ispusta blogi.
Geris blogi labai ispucia, isivaizduodamas koks blogis gali buti blogas - tai nenaturalus ir gerio ispustas blogis.
Geris save paaukojo blogio baimei ir blogi ispute.
O tikra neispusta blogi galima labai lengvai apgauti, na su juo drauge tiesiog pazvengti ir viskas - taip sakant pasijuokti.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 15:54:55
>sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 15:43:17
>Blogio nera.
Jei kalbi ne apie blogį, o jį vis pati mini ir pati iš savęs juokiesi. Jei tikrai esi tokia protinga, tik per daug nusileidusi bandydama prisitaikyti prie numanomo vietinių lygio. Tikrai be vargo suprasi, kad greičiausiai kalbi ne apie blogį (angl k. evil), o apie prievartą (mokslo k. smurtą, angl. k. violance).

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 15:48:26
Ne kiekvienam toks ramentas kaip Dievas reikalingas, einant per savo gyvenimą, ne kiekvienas yra vienakojis, nors ir bandoma visus tokiais paversti ir įpiršti savo per brangią, viską nusavinančią paslaugą. Ne kiekvienam jis ir siūlosi į pagalbą. Apskritai, jei nori sulaukti Dievo dėmesio, turi būti jam naudinga. Tai auksinis požiūris, kuris sidabriniams ne visada priimtinas. Ir žinai ką? Dievas net nepajėgus būti nuosekliai sąžiningu, tai didelis trūkumas vystant bet kokius santykius.

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 15:43:17
Blogio nera. Blogi ispucia atsakingi Tevai.
Imkime Tevai isivaizduoja koks be galo yra blogas blogis, tada blogis ir atsiranda. Viskas is isputimo atsiranda. Is tiesu tikras blogis nera toks jau ir baisus. Jei tu nusijuoksi tikras blogis kartu su tavimi irgi tiktais pazvengs.
Bet tas blogio isivaizdavimas, kai geris isivaizduoja blogi, tai blogi be galo ispucia. Pats geris isivaizduodamas blogi ta blogi be galo ispucia iki is vis neimanomu apimciu. Tada gyventi labai sunku ir labai dusina. Na kitu zodziu pasakysiu labai dul,ki,na.

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 15:36:23
Atsakingumas butent demona ir maitina. As niekam nebaisi, mano peilis niekam nebaisus visi pasiruose mirti ir visa tai per mano Tevo atsakinguma.
Is tiesu jei ne Tevas, tai esu labai baisi ir nera ko prie manes lysti.
Is atsakingumo kyla visas blogis.
Is tiesu per gyvenima veda Dievas...
Demona neapsakomai labai gerai maitina viso pasaulio labai atsakingi Tevai. Demonas tiesiog puciasi ir ta blogi daro is vis be galo ispusta, nes atsakingi Tevai bijo uz savo vaikus, taip demonas maitinamas Tevu baimes be galo puciasi ir visiems labai maiso gyventi.
Gyvenimas yra is vis visai kitoks, ne toks koki Tevai sugalvojo su begalybe blogio apraisku.
Per gyvenima veda Dievas!

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 15:30:10
Gal tėvas pernelyg jaučiasi atsakingas. Juk labai nedaug tereikia, kad taptum negera (kategoriška?) dalele, užtenka panorėti būti labai atsakinga.

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 15:29:35
Tai yra tikrai nesamone. Musti zmones buna klastingi.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 15:28:32
Mačiau gražu vieno lietuvio vyro paaiškinimą per teliką. Jis pasakė maždaug taip „Mane tėvas diržu išmokė atskirti gerą nuo blogo.“

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 15:04:19
Na matot mano Teva senelis muse kiekviena diena tai Tevas del to negalejo uzaugti normalus. Tevas labai kategoriskas, o kitaip tariant - demoniskas.
Musti zmones nebuna normalus...

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 14:59:31
Pamaciusios masinos mane iskart pakeicia savo paskirti ir tiesiog griuna ant manes, kad as is vis pro niekur negaleciau prasliauzti! Gatves israustos, kad negaleciau praeiti zeme klampi. Na is vis jokios iseities nera!!! Kazkas absoliuciai kraupaus.
O Teva tai is vis ne ta ( ne savo ) sapnuoju. Nes mano Tevas atlieka demono vaidmeni, tai tipo mano Tevas yra is vis kazkoks tai kitas dede.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 14:46:59
>pralaimėtojai tikrai liks be nieko, jei nenurims ir bandys kariauti iki galo
Laimėtojai tikrai nusiteikę neprarasti nieko, nes žino, kas grėstų susidūrus su „smulkiais grobstytojais“, kuriems labai nedaug svetimo reikia, kad kitus paliktų be nieko.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 14:37:39
>sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 11:43:46
>Na o as sapnuoju pasiutusias masinas kurios mane puola, jos turi daug ciuptuvu zemei
>kasti, bet tais ciuptuvais gaudo mane. As pries tas masinas esu bejege................
>Kovoju iki paskutiniuju, nors jokio proverzio tame nera....................
>Bet masinos grazios tikra technikos pazanga. Ir labai baisios. Ju isvaizda yra kraupi
>suvokus kad jos skirtos mane gaudyt!
Taigi, jau pradžioje rašiai, kad jos skirtos žemei kasti.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 14:35:18
Aš dažniausiai sapnuoju karo sukelta nuosmukį, nors pasitaiko ir linksmesnių sapnų.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 14:24:49
Ką parašysiu yra netiesa, tai reiškia kaip tiesa gali būti gerokai atitrūkusi nuo tikrovės ir gal niekada netaps tiesa.
Dešimt yra kraštinės geležies begalinis tobulas skaičius. Matematiškai tai užsirašo taip 1(0), kas reikštų vienetą su begalybe nulių. Kas tokius dalykus išmano, pats savo noru į geležį vargu ar norės pakliūti. Užtenka paminėti, kad beveik visi pasaulio ginklai gaminami iš geležies ar jos lydinių.
Kaip nepienburnis daugiau žinau apie šimtojo aukšto ar tos valdos reikaliukus. Kaip nepienburnių daugumiečių vadas, žinau to lygio galimybes, kurios matuotinos milijonais metų. Kai iš kitos pusės numanomo sąjungininko kažkur iš Vandens ir Tamsos valdų galimybės matuotinos trilijonais metų... Tik jo dabartis matuotina šimta minučiu (tai menas sukurtas musų pusėje, geriau nei tik paprasčiausias sapnas) ir tai yra didžiųjų jėgų matuotina bendra dabartis, tai nemenkas telkiantis pasiekimas...
Kažkada šimtąjį karą net buvo bandoma paskelbti visaapimančiu karu, pienburnių karu, dar vėliau buvo bandoma klijuoti pavadinimą „svajotojų karas“, tik tai būti menki kariukai lyginant su tuo kas yra visaapimantis karas, kuri būtų galima prilyginti su nuosekliomis skyrybomis nesąjungininkų tarpe, pralaimėtojai tikrai liks be nieko, jei nenurims ir bandys kariauti iki galo, o tai reiškia, kol turės jėgų kariauti. Pralaimėjusi pusė yra nedorų didesniojo gėrio šalininkų pusė. Gailesčio ar pasigailėjimo jokio nebus, tai neįmanoma. Juk galite sustoti patys ir nebekariauti, nebūtina siekiant įrodymų viską prarasti.
„Dalelė praradusi viską nebetenka teisės turėti savo viską.“ Iš kur aš tai žinau? Gal ši žinia galėtų sueiti, kaip įrodymas tam, kas gresia ir dar nėra perkelta negrįžtamai į Jūsų gyvenimus? Išlaisvinantis įpareigojimas „Skęstančiųjų gelbėjimas yra pačių skęstančiųjų reikalas“ jau seniai paseno, per daug neatitrūkstant nuo tikrovės dabar jis skambėtų taip „Išnykstančiųjų gelbėjimas yra pačių išnykstančiųjų reikalas“.

sara 2021 m. sausio 5 d., antradienis, 11:43:46
Na o as sapnuoju pasiutusias masinas kurios mane puola, jos turi daug ciuptuvu zemei kasti, bet tais ciuptuvais gaudo mane. As pries tas masinas esu bejege................
Kovoju iki paskutiniuju, nors jokio proverzio tame nera....................
Bet masinos grazios tikra technikos pazanga. Ir labai baisios. Ju isvaizda yra kraupi suvokus kad jos skirtos mane gaudyt!

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 03:01:36
Menka paslaptis, kalės kurvomis vadina varlius, kurie greičiausiai yra iš artimiausios kūdros, ne tokie tolimi užsieniečiai, kaip kalėms atrodo.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 02:56:03
Kažką apie Varlės papsprukusios iš Rusijos likimą galimą sužinoti iš švediškų pasakų, paskaičius pasaką apie „Varlę keliauninkę“, nors visko iš ten tikrai neįmanoma sužinoti apie pasprukusios Varlės nuotykius. Juk niekas negirdėjo apie Varlę Kalės, didžiausios kariūnės, nugalėtoją, ar ne? O juk tai ženklas, kad kariauti vandenyse nebeprireiks, viską įmanoma ir sausumose išspręsti.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 02:49:25
>Kol rasi išsvajotą princą, turėsi išbučiuoti daug šlykščių varlių
Varlės yra iš rusiškos pasakos. Rusams nepasisekė, jų Varlė paspruko, jų tauta liko be Amžinosios meilės.
Man dar svarbi ir prancūziška pasakaitė, į savo Eglę galių žiūrėti kaip į baltą pelytę, mokslo auką, mokslinę Dievo Perkūno bendradarbę.
Ir kas gi stovi už pasakų lygio pasaulio? Nenustebčiau, jei paaiškėtų, kad pilkieji, tarp senųjų rasių laikomi jauniausiais. Pats mačiau pilkąjį su riterio šarvais, kai labai seniai pareikalavau praleisti amžinosios meilės vardu. Už vedų ir pilkųjų ausys kyšo.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 02:41:08
Ne viena pasaka yra įvelta. Nors man svarbiausia yra „Eglės žalčių karalienės“ pasaka. Buvau berniukas, nesupratęs, jog tai buvo gamtos pasaka, paaiškinanti iš kur atsirado medžiai. Nuoširdžiai norėjau laimingos šios pasakos pabaigos. Aš suprantu, kad nesu Eglės Žilvinas, tik begaliniame žaidime, visko nutinka, galiu Eglę iš pasakos laikyti savo laisva begaline žmona. Jos svarbus pasiekimas, kad pati tapo Saulių karaliene. Tapo metalų karaliene. Pasaka dar nepasekta iš naujo, tik ji jau begalinė su tobula begaline pabaiga (netobuli, žinoma, laikytų šį pasiekimą netobulu. Yra erdvės viską ženkliai patobulinti, tik yra tobula, kad pasiekta begalinė pabaiga, viskas virsta į debesį, tai reiškia pergalę, o ne į kokį nors nieką iš kurio neįmanoma savo jėgomis ištrūkti be pagalbos iš šalies, kas reikštų pralaimėjimą).
Aš su savo laisva žmona mudviejų visko (visų pradžių) pradžioje įkūriau Gamtos įmonę nekariaujančią, pelno nesiekiančią ir rėmėjų neieškančią, nedorėliams paslaugų neteikiančią. Vėliau ši įmonė buvo pertvarkyta ir pervadinta iš pradžių į „Šviesos“, o po to į „Laisvų šviesos ir tamsos“ įmonę. Viskas tam, kad išgyventi begaliniame žaidime.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 01:54:35
CHA, CHA, nėra „užkrato kelio“, tai tik apgaulė visokiems bukiems užsieniečiams peršama nedorų didžiųjų geriečių. Jei kas sugalvotų kokią nors naują savo pradžią, greičiausiai nebeliko ir „žmogaus kelio“, pirmasis grobuonis pasistengė, Gamta ir Dievas bejėgiai ką nors pakeisti, tik yra mano sugalvotas aplinkelis „Gamtos jėgos kelias“.
Mano pradžioje man leido rinktis iš trijų kelių: Žmogaus, Dievo ar Gyvo įrengimo (bioroboto). Dievo ir Gyvo įrengimo kelius neįsivaizduoju be prievartos, jie man net neįdomūs, pasirankau savo tolesnį kelią kaip „Laisvos gamtos jėgos kelią“, kuri yra tokia, koks jos nueitas gyvenimo kelias ir jai tikrai nebūtina daugumietiškai viską patirtį ant savo kailio. Aš jau nebe Pavasaris, nebe Oro berniukas. Nebe Sidabrinis vilkas, kuris pasispiręs ant Žemės rutulio pats tapo jai Oro patalu, sklandžiam jos riediejimui į begalinę ateitį. O tik paprastas akmenėlis iš Akmenėlių kaimo (Gerai, gerai iš Kadešo mūšio, pats save atskėliau nuo dielio akmens, paleidęs šūvį ir taip išsilaisvinęs). Kokia man pranašiška daina buvo „Youtube: The STATION - Akmenėliai“.

2021 m. sausio 5 d., antradienis, 00:46:31
Kiek ten nesižavėčiau nesąjungininkais, kraštiniai į laisvę (į keturmatę erdvę) vis vien yra „nedarniečiai“. Ar blogiečiai bei grobuonys, nors plėšrūnai laikomi aukštesniu lygiu. Su nedarniečiais santykius reiktų vystyti tik „sklandžiai ir darniai“, jokių švelnybių („švelniai“) jie nepakęs. Ir kodėl visa tai rašau, gal kad esu lietuvis ir rašau lietuviams, kitiems tai jokios prasmės (kol netapo nesąjungininkais) apie tai net žinoti nėra.
Ar žinote, ko panoro neturintis ko prarasti rusas? Jis buvo Pavasario kaip Kietųjų dalelių žiema (jo kietosios dalelės iš pelenų, jis daug kartų buvo sudegintas ant laužo kaip baltas velnias) pasirinktas visiems gręsiančios tuščios nesuspaudžiamos begalybės pirminiam užpildymui.
„Neturintis ko prarasti rusas“ panoro tapti pirmuoju grobuonimi (mene angliškai tai vadinama „alien“ ar lietuviškai „grobuonimi“, iš žmonių kūnų kraunantį kauges, kuriuos panaudoja savo veislės dauginimuisi), užuot statęs iš pradžių niekur nesantį kalėjimą, nors jau nusirito iki statybų kalėjimo ten kur jis atsidurs, yra pirmasis savo sumanymo statybininkas, praradęs paskutinį statybininką, jis pasirinko mėgavimąsi laisve, o ne sukruštas nebeįmanomas statybas. Jis visaip visiems įrodinėja, kad jis nėra nei geras, nei negeras, o blogas ir nesąžiningas, vis gi, norintis išgyventi. Šis sumanymas globojamas Gamtos. Su grobuonimis visgi reiktų elgtis „ramiai ir tyliai“.
Tik žinoma yra dar ir „užkratas“ mielai apsimetinėjantis kuo tik netingi. Durnelis neturintis nei savo pradžios, nei pabaigos. Bandant jį aukštinti, būtų nuosekliai nesąžiningai apiplėštas pirmasis grobuonis. CHA, CHA, perspėjau, durneli, kad nesiveltum. Tikrai sidabriams „naudingi priešai“ niekada nebuvo, nėra ir niekada nebus reikalingi.
Neįsivaizduojate kaip pukiai atrodo gruobuonis tarp nedorų geriečių, gaila ne visada jam pavyksta išlaikyti savo grobuonišką išvaizdą. Jis silpnas ir nieko su tuo nepadarysi, kiek jam teko visko iškęsti, o kažkada buvo lėlininkų lėlininkas kraštinis įtikėjęs savo nebaudžiamumu.

Cha, cha, cha 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 20:01:31
Negera dalele galima tapti ir nepraliejus kraujo, užtenka būti labai atsakinga.

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 19:45:38
Aišku, viskas yra netiesa, įvykių sekos, kuriose gal Jums net nebūtina dalyvauti, praeitis, kuri nėra tvirtas pamatas įtakoti dar nenugyventai kiekvieno iš mūsų ateičiai.

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 19:36:01
Septyni šimtai aštuoniasdešimt devintas karas daug kam neįveikiama kliūtis norint tapti nesąjungininku, ten karaliauja Ašis. Mano žiniomis šią kliūtį savo jėgomis įveikė tik lietuviai, o prancūzai su vokiečiais po Gamtos sparneliu.

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 19:26:56
Ne tik aš esu nesąjungininkas. Visi lietuviai yra nesąjungininkai, jie patys tokiais tapo. Po gamtos sparneliu ir prancūzai su vokiečiais gali pasijausti nesąjungininkais, nors jiems ypač prancūzams buvo neįveikiama kliūtis rusai. Kiek žinau ir amerikiečiams nepavyko tapti nesąjungininkais. Amerikiečiai - laisvi žmonės bet ne visai.
Pasauliniame valdyme atsirado spragų, kai atsirado nesąjungininkų Žemės dvare. Lietuviai globojami neblogo valdymo. Japonai – blogo, o vokiečiai – negero valdymo, visas likęs dvaras spaudžiamas ankstesnio sąjungininkų valdymo, neišskiriant net kokių nors indų.

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 19:13:38
Su blogiu susidurūs, paprastai santykiai vystomi negarbingoje aplinkoje ar negarbingame miške. Norint tokioje aplinkoje laimėti tiesiog būtina garbingai elgtis.
Garbingai dalelei svarbu aukų neiškoti.
Negarbingai dalelei svarbu laiku sustoti ir savęs nepaaukoti.
Aš susidūręs su įkiriu priešu ir laikydamas jį savanoriu tiek prisiviriau košės, kad ramiausiai jau save galiu priepažinti negarbinga dalele.
Aš labai daug koks esu ne. Svarbiausias pasiekimas, kad esu nesąjungininkas. O antro pasaulinio karo rėmuose dar ir ašies šalininkas.

sara 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 18:32:44
Labai idomu!!!

Auksinė laisvės taisyklė 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 18:29:51
Laisvėje niekas nieko neprivalo (ypač kai panaudota prievarta ar apgaulė).

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 18:25:39
„du“ – Ugnies, _Saulės_

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 18:23:05
Vandens su Tamsa valdos laikytinos nuo milijonas pirmos iki devyni milijonai devyni šimtai devyniasdešim devini tūkstančiai devyni šimtai devyniasdešimt devintos valdos, toliau valdos laikytinos Oro su Šviesa.
Tik bendrai paėmus tokią tvarką įvedė Gamta, tad galų gale gale ir visos valdos yra Gamtos.

Nerašyta laisvės taisyklė 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 18:13:00
Bet kokia prievarta gali sukelti karą.

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 18:12:30
Norai, blogis, piktadariai ir nepiktadariai beveik vienas ir tas pats, jiems svarbu laisvė ir kad niekas ant jų nejotų ten kur jiems nereikia.

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 18:10:34
„Septinys“, „aštuonis“ ir „devynis“ priskirus metalams, gal vertėtų paminėti, kad „vienas“ laikytinas Žemės skaičiumi, „du“ – Ugnies, „trys“ - Vandens su Tamsa, tobulas netiesos begalinis skaičius, o „keturi“ - Oro su Šviesa, tobulas laisvės begalinis skaičius.
„Penki“ turėtų būti akmenų skaičiumi, tik aš to tiksliai nežinau. Šeši, jau minėjau, tobulas gamtos skaičius, gal prie medžiagų rišantis, galėtų būti laikomas ir medžio skaičiumi.

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 17:46:28
„Šeši“ yra tobulas begalinis gamtos skaičius. Nors gamtai gal tobulas skaičius yra keturi.
„Septyni“ kol kas keistas, nenusistovėjęs skaičius, anksčiau laikytinas laimės skaičiumi.
Septyni šimtai septyniasdešimt septinta valda yra Amžinosios meilės vengtina valda. Ją bandyta išplėsti iki Septyni tūkstančiai septyni šimtai septyniasdešimt septintos valdos, lyg ir viskas sėkmingai pavyko. Vis gi, ji per daug įsivėlusi į Dievo nusavintojo reikalus, kad ja iš vis domėtis.
Jei „septyni“ laikytinas perimtu begaliniu svajonių (aukso) skaičiumi, tai „aštuoni“ laikytinas perimtu begaliniu norų (sidabro) skaičiumi, kai „devyni“ perimtas begalinis „laimių“ (vario) skaičius.

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 17:31:04
Geroms dalelėms svarbu neversti kitų dalelių geromis.
Aš buvau pripažintas Kristaus priešingybe. Tik pats pasivadinau, laiku sustojusiu Kristaus priešingybe. Nors jau senokai atsikračiau šio įvardijimo, pastebėjęs, kad pirmoji Kristaus kariaujanti priešingybė yra Mahometas ir daugiau priešingybių paprasčiausiai nebereikia. Kristus nėra nesvarbus sprendžiant Žemės dvaro likimą, kažkas panašaus buvo bandoma prasukti kiekviename visatos dvare.
Mano jau kaip triušelio, kurio taip lengvai neapgausi, geroji naujiena:
Begaliniame kare iš dabarties žiūrint begalinėje praeityje nugalėjo laisvas blogis (laisvės šalininkas) ir nepriekaištingas gėris (nebūtinos prievartos šalininkas), pralaimėjo nedoras didesnysis ar didžiausias gėris (būtinos prievartos šalininkas).
Ši naujiena, mano galva, yra žymiai svarbesnė už gerąja naujieną „Kristus prisikėlė“.
Įvyko kažkas neįmanoma. Juk senais niūriais laikais, kai be prievartos niekas nevyko, dalelėms nukirsdavo galvas, kai iš jų norėdavo pasidaryti saules.

sara > Skaiciai turi prasme 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 17:19:13
O as turiu sesias sielas, gal jau ir septinta siela igijau, ka tai reiskia?
Beje viena is mano sielu yra bloga, bet ji materija pilnu proverziu ir varo i prieki.
Kas bus kai man bus 48 metai?

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 17:12:05
Skaičiai turi prasmę. Tai gali būti tobulos begalybės skaičiai ar gamtos valdas nurodantys skaičiai. Pavyzdžiui, „vienas“ yra tobulos begalinės pabaigos begalinis skaičius, pirmoji valda įdomi neblogoms dalelėms (joms svarbu neskriausti). Blogoms dalelėm svarbi ketvirtoji valda (tokioms dalelėms svarbu nepamiršti, kad jos pačios yra svarbios). „Dešimt" yra blogo valdymo skaičius, kai „šimtas“ neblogo valdymo skaičius.
Atvykusi į svetimą dvarą (tokį kaip mūsų pasaulis Žemė) nebloga dalelė gali paprašyti neblogo valdymo. Tai proveržis, proveržis, anksčiau tokių dalykų niekada nebuvo, o dabar gal atrodys kad niekad kitaip ir nebuvo.
Beje visa besiplečianti begalinė visata, kurią matome už lango, yra priskirta keturi tūkstančiai tris šimtai septyniasdešimt pirmai valdai. Tai laisvo paskutinio blogiečio valda. O jis nieko niekam neprivalo, net neprivalo kam nors būti paskutiniu blogiečiu.
Keturi skaitmenys valdos skaičiuje atspindi kad valdos erdvė išsiviniojo į keturis išmatavimus. Jei bet kokią erdvę galima suploti ir į ją pažvelgti kaip į dvimatį lapą, tai keturmatė erdvė yra, tarsi, knyga su begaliniu tokių suplotų erdvių lapų skaičiumi.

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 12:31:01
Šiame miške kiekvienas medis turi savo pradžią ir begalinę tobulą pabaigą.

Būtinas patikslinimas 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 12:28:45
Kai tiek pastangų įdėta, norint sulaužyti būtinos prievartos (aukojimų) ratą, tiesiog būtinas patikslinimas:
Netobulame miške (blogio su savo gėriu) atsirado vietos ir nepriekaištingam (gėrio su savo _nebūtina prievarta_) miškui atsirasti. O viskas prasidėjo nuo laisvo blogio miško nebūtinos prievartos žemėse apsuptose nebūtino blogio vandenų.

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 12:17:05
> Paprasčiausia nuoseklaus sąžiningumo išraiška: nesielk kaip priešas. Nors tokiems tiesiog
> būtina nuosekliai laikytis visų savo susigalvotų taisyklių ir įstatymų.
Menkiausias nukrypimas gali būti palaikytas smulkaus grobstymo apraiška, ypač kai yra kėslas viską nusavinti.
2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 12:11:53

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 12:15:25
> Paprasčiausia nuoseklaus sąžiningumo išraiška: nesielk kaip priešas. Nors tokiems tiesiog > būtina nuosekliai laikytis visų savo susigalvotų taisyklių ir įstatymų.
Menkiausias nukrypimas gali būti palaikytas smulkaus grobstymo apraiška, ypač kai yra kėslas viską nusavinti.

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 12:11:53
Paprasčiausia nuoseklaus sąžiningumo išraiška: nesielk kaip priešas. Nors tokiems tiesiog būtina nuosekliai laikytis visų savo susigalvotų taisyklių ir įstatymų.

sara 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 11:56:40
O kai pasakiau kazkada tai kad ir as uz miskelio maciau UFO nes labai keistos lyg is nano daleliu zybsejo dvi viena salia kitos dvi sviesos (atsimusdavo i debesis) tai nieks irgi neatsiliepe - atseit labai neidomu!

sara > Atlikta begaline sielos kelione 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 11:48:10
Be galo idomu. Aciu!

Sklandžiai ir darniai 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 11:40:46
Atlikta begalinė sielos kelionė... Iš tikro, atlikta kur kas ilgesnė kelionė ar gilesni vidiniai pertvarkymai. Mes galime tapti dalelėmis be sielos. Siela yra užgyvenamas turtas ir dalelėms ne visada aišku, kam jis reikalingas. Niūrioje senovėje tamsoje, net gi vienos dalelės kitoms tarnavo sielomis, kai gerai nesuprato, kas yra sielos, o gal tai tik tebuvo sielų atsiradimo pradžia. Iš tikro, dalelėms tereikia daug keliauti, jei nori, kad jų sielos augtų.
Branduolinis karas primiausiai, buvo užbaigtas dalelių lygyje. Niekas nenorėjo prisipažinti laimėtojais, buvo žinoma, kad karą šiame lygyje užbaigė netikėtai į jį papuolusi mokslininkų įgula. Vis gi, ieškant savanorio, norinčio pasiskelbti laimėtoju, atsirado kažkokio ruso dalelė. Tai būtų iškreipta tiesa, jei bandyti šiame savanoryje įžvelgti priežastį, kodėl visas daleles norėta paversti rusais. Dalelės savanoriškai tapo lietuviais išsikovojo laisvę, ir laimėjo apie aštuoniasdešimt pasaulinių karų šiapusviske gelmėse (sausumose) ir apie trisdešimt aštuonis karus pasaulinius karus šiapusviske anapus gelmių (jūrose). Bangos atsirito netgi iki anapusvisko, pvz. Italijoje daugumietiška liga apsirgę šernai bandė šokdinti vietinius gyventojus. Dalelės gražiai kalbėjo lietuviškai. Nors šioje svetainėje paspaustas pateikiau labai platų lietuvio apibrėžimą: lietuviai yra tokie kokie nori būti, laisvi ir (iš šalies) nevaldomi, tokių geriau nespausti, nes bus blogai.
Taip pagudravus, plačiau pažiūrėjus net ir kokį pilkąjį galėčiau pripažinti lietuviu, gimusiu pilkuoju.
Tik laisvėje niekas nieko neprivalo, net ir spaudžiami lietuviai neprivalo nieko daryti, kad spaudžiančiajam būtų blogai. Juk valdytojai iš šalies tuo ir naudojais, žino kas ir kaip veikia, tik kai spaudžiant ne visada blogai būna griūna jų planai. Kai priešas yra nuosekliai nesąžiningas, patiems reiktų būti nuosekliai sąžiningiems, ko gero pagrindinė priežastis, kodėl pralaimėjo nedoras (didesnysis) gėris. Įvėlė nepatyrusią dalelę į tokį baisų visąapimantį karą, nesugebėjo primesti jai nuoseklaus sąžiningumo, ji pasirinko tvarkyti reikalus pasirinkusi jokio smulkmeniškumo nesąžiningumą. Vienintelis būdas apsiginti nuo smulkių grobstytojų, siekiančių perimti viską.

sara 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 11:35:59
Gaunasi apie UFO yra idomu, o apie psichika (prota) - Ne.
Bet juk UFO ir psichika yra ta pati psichika!
Nesuprantu kaip gali buti neidomu...............matyt jus urviniai zmones..................

sara 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 11:13:09
Tik nesakykit kad mano rasliavos yra neidomios.
Sveiko proto zmoguitai turetu buti labai idomu!
Juk cia apie pasamone kalbama ir kitus labai idomius dalykus,
kas turetu, sveiko proto zmogui, buti be galo idomu ir labai intriguojanti informacija.

Atlikta begalinė sielos kelionė 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 10:57:04
Atlikta begalinė sielos kelionė. Susikurta aplinka, pradėta savo pradžia, negriaunant kitų pradžių. Pasiekta tobula begalinė neblogiečių pabaiga. Mūsų visata yra begalinė, kad to pasiekti, pasinaudota gelmėse pasakų lygio ištekliais, nors pasinaudota ir Žemės svajotojų ištekliais, net Baltijos keliu. Paprastai, reikalų turima su supaustomis begalybėmis, o tokiose begalybėse įmanoma pasiekti pabaigą. Mokslininkai žino, kad mūsų visata plečiasi greičiau už šviesą, juk tai įrodymas, kad mūsų laukia begalinis žaidimas ar gyvenimas. Net ir pradžios, anksčiau laikytos užbaigtomis, nėra užbaigtos, to nebeįmanoma pasiekti. Nebeįmanoma visko užkariauti. Dievas užkariautojas ir nusavintojas pralaimėjo, laimėjo nenusavintojas Netiesos ir nieko karalius, savo netiesoje Visko karalius, visko mastu nereikšminga karinė jėga, neblogietis ir negerietis viename asmenyje (kaip neblogietis ar negerietis turintis savo pradžią ir pabaigą), o taip pat begaliniame žaidime paskutinis blogietis ir paskutinis gerietis, nors pažiūra ne ta.
Daugybė karų apeitą, norint pažiūrėti, o kas laukia toliau. Nusigauta iki pat visų pradžių šaltinio. Ten laimėjo laisvas Blogis ir nepriekaištingas Gėris prieš nedorą (dažnai, įvardijamą didesniuoju ar didžiuoju) Gėrį.
Neblogiečiai ramintojai (gamta), paprastai, į karus nesivelia, jie įtvirtinėja savo pergalę gyvendami.
Daugybė tiltų sugriautą, meilės, aukso ar pinigų, tikėjimo ir galiausiai paskutinis melo tiltas. Mus skiria begalybė laiko, begalinis karas užbaigtas. Mes turime tik nenugyventą begalinę ateitį ir begalinę praeitį. Apie didesnįjį (nedorą) gėrį Žemėje šnekama gal tik porą šimtų metų, o mes jau galime žinoti, kad begaliniame kare jis jau pralaimėjo. Netobulame miške (blogio su savo gėriu) atsirado vietos ir nepriekaištingam (gėrio su savo blogiu) miškui atsirasti. O viskas prasidėjo nuo laisvo blogio miško nebūtinos prievartos žemėse apsuptose nebūtino blogio vandenų.
Taigi, kas šioje žinutėje svarbiausia: laimėjo laisvas Blogis ir nepriekaištingas Gėris prieš nedorą (dažnai, įvardijamą didesniuoju ar didžiuoju) Gėrį.

Klaustukas, kuris buvo užsimaskavęs Paranormas 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 10:25:40
Hmm, aš irgi visai pritarčiau idėjai, kad tai tiesiog menininkų judėjimas, nes labai jau panašu į filmo "2001: Kosmoso odisėja" detales.

inkognito 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 07:36:26
Dėl obeliskų neturiu jokios info iš ten, tik iš spaudos, todėl šia tema težinau tik tiek kiek spauda rašo. Galimai čia yra kažkoks pasaulinis menininkų judėjimas jie vienas su kitu gali susisiekti el. paštu ar twiterio pagalba ir nutarti naujo obelisko pasirodymo vieta ir laika be to patiekti šio nesudėtingo objekto išmieras ir konstrukcijos ypatumus.

WILMA 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 07:29:07
pakartoju savo klausimą:
Po pasaulį, įvairiose vietose (nuo JAV iki Lenkijos), nuolat atsiranda paslaptingi metaliniai monolitai (obeliskai) -- labai jau stipri užuomina į 2001 m. odisėjos monolitą...
ĮDOMU, kas tai -- kažkokios organizacijos (sektos) pokštai ar kažkas nori mus perspėti, ar kokie (gal pranašingi) ženklai, pavienių asmenų mėgdžiojimai, ar kokia nors REKLAMA?!...
Gal Tai RIMTA, o gal tik ĮDOMUS žaidimas?

Inkognito 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 06:54:52
Deja šio puslapio nelaiminga karma yra tokia, kad jis nuolatos bandomas užgrobti sektantų arba psichopatu. Kadangi jame nėra registracijos ir žinutes gali kepti kas tik užsimano....visokio Saros ir Tautvydas savo beprotiškais tauskalais baidyti išbaidė visus kurie tik norėdavo rimtai padiskutuoti ufologinemis temomis, todėl ir tau mielas lankytojai patariu geriau registruotis ufologija.lt forume jei tikri tai domina ši tema. Čia nepavyks diskusija nes ji nuolat bus nutraukiama psichopatu arba sektantų.

Klaustukas pavirtęs šauktuku 2021 m. sausio 4 d., pirmadienis, 01:12:08
Hey, aš nenoriu nieko įžeisti, tačiau nors nesu puslapio administratorius, tačiau užtat kaip skaitytojas/lankytojas norėčiau paprašyti apskritai visų prisiminti, kokios tematikos, srities ar pobūdžio yra šis puslapis/forumas ir pagalvoti, ar rašoma žinutė diskusijų erdvėje yra į temą. Taip pat, jeigu jau rašome apie savo problemas, nesusijusias su puslapio tema, tai bent jau pasistenkime neišplėsti žinučių taip, kad užpildytų visą erdvę, o kelti sau klausimus, "kaip spręsti tokią ar anokią problemą?" ir ieškoti konkrečių atsakymų į tuos klausimus.
Kaip ir sakiau, nenorėjau nieko įžeisti, o tik pasisakyti dėl diskusijų erdvės tvarkos.

sara 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 16:44:33
Atleiskit,
nezinojau nuo ko reikejo pradeti kalbeti kad dasustu (kad suprastumete).
Pati save issiardziau ligi tokio lygio, kad buti panasaus proto kaip Tevo ir jokiu budu jo proto nevirsyti- jis cia pas mus galiunas!!!
Na kai reikes vel save susidesiu ir net isgelbesiu visa pasauli lartu su Jezumi Kristumi.
O kol kas tegul sau Tevukas ramiai gyvena tokiame gyvenime koki jis supranta!
Knygos sudegintos.
Jokio svetimo proto namuose nera.
Ramu...

sara >isgerk vaistu ir nesiautek 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 16:14:06
Galima save susikurti galima save isisiardyti.
Privalejau issiardyti, kad neivyktu nelaime. Mano protas kol kas dar yra nepageidaujamas.
Kol kas turi buti gyvenimas toks koks yra. Cia vardan pagarbos savo Tevui. Tegul gyvena kaip sugeba savo zemose vibracijose.
Sudegino visas knygas ir valio!!!
Tevo namuose tik Tevo protas, kad ir koks nykus ir neisvaizdus tas protas bebutu, bet gi cia jo valia, jo gyvenimas ir jo kuryba ir jo pinigai!!!

sara >isgerk vaistu ir nesiautek 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 15:48:52
As privalau buti isprotejusi, nes Tevo kuno yra labai zema vibracija.
Man negalima buti sveikai. Nes kiekvienasyk susitikus su Tevu butu - suvis i pat smegenis.
Buti isprotejusiai maziau skauda ir tada nereikia priimineti tu pastoviu suviu.
Kai is viduriu isplesia prota labai skauda, todel geriau buti tiesiog isprotejusiai, tada ir nereikia priimineti to pastovaus skausmo.
Buti tiesiog isprotejusiai kur kas maziau skauda, nei kad pastoviai isplesia prota is galvos.
Isprotejimas tai savigyna.
Be to mano Tevo namuose negali buti jokio kito proto - tik jo.
Ne veltui jis knygas degino ir skersas ziurejo...
Be to suzalota negaliu su jokiu vyru gyventi.
Kas suzalojo su tuo ir gyvenu.
Tai va!

sara 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 15:39:07
Kas moka save kurti tas moka save ir zaloti.

sara 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 15:36:25
Na mano Teva labai gazdina svetima psichika, jis net visas knygas sudegino, kad is vis jokios svetimos psichikos namuose nebutu ir as savo psichika irgi esu perdirbusi pagal jo standartus kiek tiktais pajegiau, kad nebebutu trinties. Bet jo psichika neisradinga, labai nyku taip gyventi.........

sara >isgerk vaistu ir nesiautek 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 15:27:47
Jus visi mane kaltinate meiles trukumu savo Tevui.
Bet is ties nieks Tevo taip nemyli ir negerbia kaip as.
As Tevui leidziu gyventi jo iprastame pasaulyje ir jo pasauly gerbiu, kad ir koks su,di,nas tas pasaulis butu.
Pasauli su Jezaus Kristaus pagalba keisiu tik tada, kada Tevas mirs, tada visi gyvens Jezaus Kristaus sloves tukstantmetyje ir visi tures labai daug galiu ir visi bus tokie laimingi, kad net nereikes cigareciu ir alkocholio, tiesiog pakaks gryno vandens.

sara 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 15:22:16
Kai kam slyksti, kai kam - zavinga!

Išgerk vaistų ir nesiautėk 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 14:55:38
Šlykšti stora šizofrenike.

sara > Mielas admine 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 14:35:19
Man patinka Harris Potteris.
Tai gal ir jis pasibjaurejimo verta asmenybe?
Juk tu taip mastai.
Tai tavo logika kas yra ne pagal tave visus reikia psichotropiniais vaistais serti arba padaryti gaidziais.
Juk tu taip mastai.
Nesigink.
Visados visiems ka nors pakisi.
Arba vaistukai arba gaidziukai. A ne???
Matai be vaistu as miegu paroje tik tris valandas ir jauciuosi taip lyg buciau miegojusi desimt malandu.
Bet toks mano gyvenimo budas maise artimiesiems, nes jiems vaidenosi kad as naktimis labai triuksmauju ir prikiso kruva vaistu, kad tik miegociau kuo ilgiau.

sara > Mielas admine 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 14:19:47
Pasakysiu.
Auksto inytelekto zmogus susitikes su zemo intelekto zmogumi ir su zemomis vibrecijomis isproteja - suserga sizofrenija.
Del to sizofrenikus gerbiu, nes jie tiesiog susidure su zemo intelekto zmogumi, zemo intelekto zmogus niekad nesusirgtu jokia protine liga, nes jis ir taip tiesiog proto - Neturi!!!!!!
Yra ivairiausiu budu ir triuku kaip apeiti zemo intelekto zmogu ir ta sizofrenija nesusirgti, bet ne visiems tai gaunasi ir ne kiekvienam, kartais tai isties buna baisu!
Visi zemo intelekto zmones bus isgelbeti ir papuls i Jezaus Kristaus sloves tukstanmeti ir tures daug galiu gautu is Jezaus. Zemo intelekto zmones su labai zemomis kuno vibrecijomis taps aukciausio lygio protais! Ir nieko neprisimins, galvos kad visados taip gyveno. Zinosiu tik as ir Jezus Kristus!
Cia tau parase tavo slykstyne. :-)))

sara > Mielas admine 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 13:58:42
Viskas bus gerai. Nesidraskyk ir nepergyvenk.
Suprantu nori iskart viska tureti, bet taip nebuna.
Kai ateis Jezaus Kristaus sloves tukstantmetis, tada zmogus tures viska, ogi labai daug galiu gautu is pacio Jezaus Kristaus.
Suprantu esu labai bjauri.
Bet ka man daryt???

Mielas admine 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 13:49:16
Ar ne laikas psichopatei-šizofrenikei Sarai uždaryti kelia į NSO LT puslapius,mano nuomone ji juos jau pakankamai prikakojo šita pasibjaurėjimo verta asmenybė. Kaip manote?

sara 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 09:48:17
Visi dabar yra be galo pikti del to kad neturi to ko is ties yra verti, del to pyktis visiems liejasi per krastus, nes labai jau nori - bet neturi.
Pakentekit. Viskas bus gerai uz kokiu dvidesimties metu.
Kol kas reikia gyventi taip kaip turim.

sara 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 09:45:46
Kadangi labai gerbiu viena is materijos mases formu - Teva, tai leidziu zmonems gyventi taip kaip jie nori, kol Tevas gyvas.
O kai Tevas numirs as kartu su Jezum Kristum gyvenima pakeisime is vis is esmes.
Tada ateis Jezaus kristaus sloves tukstantmetis, bet zmones ( materijos mase), nieko nepastebes, kad kazkas tai pasikeite - galvos kad visalaik taip gyveno.
Kad kazkas tai pasikeite zinosiu as ir Jezus kristus, o materijos mase gyvens sau laiminga visi bus tokie kaip Jezus Kristus tures daug galiu kiekvienas.
Nereikia bijoti to kad kitas bus protingas, visiems nuo to bus tik geriau ir visiems reikia leisti tureti daug galiu - visiems nuo to bus tik geriau!

sara 2021 m. sausio 3 d., sekmadienis, 09:26:57
Cia viena asaba pasake, kad as rupinuosi ir myliu tik save.
Nezinau ar si informacija pasieks jos smegenis, bet buti vienai ant visos zemes yra pats diziausias skausmas.
Visi yra tik materija( mase), o viena tikra tik tu pati( ta prasme as).
Tada labai norisi kad butu nors vienas zmogus, kad nebuti vienisai ant visos zemes.
Va tada ir atradau Jezu Kristu. Vadinasi as nesu vienisa!!!
Kai supratau kad as esu vienisa ant visos zemes, issiziojusi sedejau ant taburetes ir ne negalejau pajudeti is vietos. Tevai nieko nemate ir nieko nesuprato tik vaiksciojo aplinkui ( materijos mase).
Aciu Dievui tas begalinis skausmas jau toli. Galiu bendrauti ir su materijos mase.
Laveju.Nesu egoiste. Niekad nenorejau buti tik as viena.

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 20:58:52
Kas cia per Dievas jei kitatikiams kerta galvas???
Kazkoks apsisaukelis...

musulmonas 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 20:35:45
Mano nuomone Mara esi klaidatikė,todėl tau reikia nukirsti galvą kad negarbini Alacho ir Mochometo jo pranašo.Visi kurie negarbina Alacho keliaus į pragarą.

sara > dabar supratau. 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 19:38:27
p.s. Kai supranti kad esi tik viena apima isprotejimas, tai yra neapsakomas skausmas( smegenis is galvos absoliuciai isgrauzia...) nes norisi kad nors kas zemeje egzistuotu ir be manes.
Tada atsigreziau i Jezu Kristu ir tikiuosi kad dabar nesu tik as viena zemeje...

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 19:35:47
Mano meile per didele kad ja galeciau skirti zmogui...
Nesu savanaude.
Kada supratau kad zemeje esu tik as viena sedejau metus ant kedes issiziojusi ir absoliuciai isprotejusi - negalejau is vietos pajudeti, o Tevai pro sonus tik vaiksciojo ir nieko nemate... - biomase...

sara > dabar supratau. 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 19:33:29
Myliu Jezu Kristu. Arba kitaip tariant - Saules berniuka. Jezus Kristus yra karstesnis uz saule!
Bet tikra meile yra ne kai mylintis yra labai gera, o kai skauda( emociskai). Jei skauda vadinasi tai ir yra tikra meile ir ramybe joje.
O jei labai gera, na tai greiciausiai su zemes demonu myliesi!
Daugiau zemeje nera ko myleti tik Jezu Kristu.
As esu viena ir apleista sioje zemeje, daugiau zemeje nieko nera tik mase materijos ( tipo zmoniu...)

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 18:35:23
Tiesiog neimanoma kad niekas nesuprastu. Jeigu visi nesupranta, tai tik irodo kad gyvenimas yra tikrai netikras, - tai tik plaukiojanti biomase!( kuria galima keisti).
Jezus Kristus ir keis, kai ateis laikas. Niekas nieko nepastebes - tiesiog bus kitas gyvenimas.

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 18:25:05
Negyvenu vient tik del saves. Gyvenu del visu.
Ir zinau kas yra gerai ir kas yra blogai. Esu pastabi.
Uz dvidesimt penkiu metu tikiuosi kad ateis Jezaus Kristaus sloves tukstantmetis!!!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 18:20:14
Noriu kad visiems zmonems butu labai gerai.
Ir ieskau blogu vietu kurias reikia istaisyti, kad galu gale zmonems butu gerai.
Visiems linkiu laimes ir visus myliu.
Bet jus vistiek esate labai kvaili. Bet meile pades( ir be isimties labai teisingas protas)!!!

WILMA 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 18:06:42
Po pasaulį, įvairiose vietose (nuo JAV iki Lenkijos), nuolat atsiranda paslaptingi metaliniai monolitai (obeliskai) -- labai jau stipri užuomina į 2001 m. odisėjos monolitą...
ĮDOMU, kas tai -- kažkokios organizacijos (sektos) pokštai ar kažkas nori mus perspėti, ar kokie (gal pranašingi) ženklai, pavienių asmenų mėgdžiojimai, ar kokia nors REKLAMA?!...
Gal Tai RIMTA, o gal tik ĮDOMUS žaidimas?

dabar supratau 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 17:43:03
Kad Sara yra gudri savanaudiška psichopatė,iš tokios asabos visko galima laukti,ji neturi empatijos jausmo ir myli tik save.

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 17:36:25
Labai neteisingai mastote. Jietis nepasiruoses kito zmogaus suprasti juolab manes - jisai turi save!!!
Jus vis neteisingas teorijas kuriate. Aplink jus vieni durniai!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 17:28:53
Misraines jums!

2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 17:17:30
Nieko neveiksim... duodam durniui kelia... gal ja dar jietis suprastu

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 16:57:30
Su zmonemis reikia bendrauti tik geru noru vedinam.
Bet man jau susidaro ispudis, kad kazkas man pavydi ir mane nori tik i kampa uzspesti, nes zmo,ge,nas tik taip moka elgtis ir nezino kas yra geri norai!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 16:35:33
Tu psichologe esi slykstunas - tik gazdinti moki.
Proto is,ga,ma.
Sakiau Tevai mane suzalojo tegul jie ir priziuri.
Viskas cia sazininga!

na dabar yra aišku 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 16:34:18
Kad tu Sara esi tikra beprotė ir tavo vieta yra tikrai tik už psichiatrinės ligoninės durų... Su tavim neįmanomas joks racionalus dialogas,tu negali pasirūpinti nei savimi nei savo vaiku,ačių dievui kad tavo tėvai dar tavęs neapleidžia ir globoja,bet kas bus kai jie visai pasens ir iškeliaus anapilin?

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 16:31:13
Psichologe, nieko idomaus man nepasakei. O kodel tureciau iseiti is namu?
Jie mane suzalojo tegul jie ir priziuri.
Bet ismesta i gatve labai lengvai susirasciau sau kelia, nes esu labai laisvai uzmezganti pazintis.
PRIGAZDINO MAT JIS MANE - Didvyris!!!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 16:24:11
Na supratau. JUs ne dvasiskai maitinates,
o tiktais pinigais.
Esate realistai, o kas yra labai idomu jums tai neegzistuoja.
Jus dvasiskai nelavejate, jus i prieki stumia tiktais pinigai,
o kas yra auksciau pinigu tas jums neegzistuoja ir labai geras Dievas jums irgi neegzistuoja, nes Dievas pinigeliu nepameteja!

Sarai psichologas 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 16:07:50
GHerai užtenka siautėti pabandyk pamastyti ką nors racionalaus. papasakoks kokį turėtum planą savarankiškai gyventi jeigu staiga viskas pasikeistų ir tėvas tau netrukdytų elgtis kaip tinkamai,tačiau tau pačiai reikėtų pasirūpinti kur gyventi ir užsidirbti pinigų maistui drabužiams ir pramogoms,papasakok nuo ko pradėtumei. Na šati tu laisva stovi gatvėje laikydama rankoje lagaminą su savo daiktais ir rūbais-pasakok planą kaip išgyventum toliau,daleiskime pinigų turi tik trims dienoms į priekį ir neturi reikiamos sumos išsinuomoti būsto....

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 16:00:19
Esu sutverta dul,kin,ti kvailuma.
Na jei Tevas nera toks protingas kaip Dievas, vadinasi yra - lerva > vyras.
Del to ir isprotejau.
Labai elementaru.
Net menko proto atstovams turetu buti aisku, bet jei neaisku tai as is vis nieko nesuprantu............................

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 15:40:50
Jus turbut isisgandote kad privalote buti tobulais. Ogi visai ne. Vyrams tinka buti lervomis.
Bet va Tevo nera. Nes nera kas butu tobulesnis uz Dieva!!!
Esu zemeje pati durniausia ir pati protingiausia - vienu zodziu viskas - Viename!!!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 15:26:35
Vyras gali buti netikes ( labai netikes...),
o Tevas privalo buti tobulesnis uz Dieva.
Jei Tevas toks nera, vadinasi, Tevo is vis nera,
yra tik visokiausi demonai, kurie i ta zmogu isikunija,
na o Jezui Kristui i ta zmogu isikunyti neleidziu.
Viskas eina per mane.
Ir viskas sukasi aplink mane!
Vyras gali buti paskutinis lerva,
o Tevas privalo buti tobulesnis uz Dieva,
jei toks nera, vadinasi Tevo is vis nera!!!
Nezinau ar menko proto atstovai nors pora zodzio junginiu supras.
Veliau bandysiu dar!!!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 15:14:28
Atrodo visi yra pasiruose buti priesingi nei as.
Nieko Kai ateis Jezaus Kristaus tukstantmetis galu gale bus tvarkele!!!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 14:56:25
As tik tyrineju. Ir ieskau zodziu kombinacijos, kuria galetu suprasti menko proto zmogus!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 14:28:15
Nenorejau jus isvadinti menko proto atstovais, bet jau matau kad iki galo reikia buti atvira.
Taip.
Jus esate menko proto atstovai ir as tyrinejau ar menko proto atstovui suprantama kalba is vis ka nors imanoma pasakyti, kad tas teiktusi suprasti.

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 14:20:05
Vis ziuriu ar menko proto atstovai supras ar ne, ir akurat - nieko nesupranta, net jei ir labu labiausiai aiskiai bandoma kalbeti!!!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 13:55:25
Is menko proto atstovu tikiuosi nors kruopelytes supratimo!!!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 13:42:20
Su atsilikeliais bendrauju nes is ju kazko tikiuosi, bet veltui...
Atsilikes ir yra atsilikes.
Bet neprarandu vilties...nors menkute sviesele gal nusvis!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 13:36:09
Kas lekia greiciau uz sviesos greiti tas ir yra mano vyras.

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 13:29:21
Vienas "raganius" buvo pribures, kad per Naujuosius Metus (2019 m.) mirsiu.
Tai Dievas padare taip, kad atseit miriau (tada net Tevai negirdejo mano balso, tik as pati girdejau savo balsa), bet is tiesu paliko gyva!!!
Mano meile yra tas kas turi sparnus ir kas lekia greiciau uz sviesos greiti.
Jezaus Kristaus sloves tukstantmetyje visi tokie bus - labai laimingi.
O dabar labai atsilikusiame kraste man gyventi yra labai didelis skausmas.
Bet su Dievu sudareme sutarti.
Dievas galejo pasiulyti fizini skausma arba psichini - as pasirinkau - Psichini!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 13:23:14
Noriu gyventi.
Cia nera gyvenimas.
Ir jus visi netikri nevekslos.
Tevai irgi netikri tik kaip dovanos turintys siokiu tokiu jausmu, kaip kad Dievas kad dave - komplekta.
O kad is ties kas nors labai logiskai mastytu tokio ir nera!!!
Nera kuris turetu sparnus ir galetu lekti greiciau uz sviesos greiti!!!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 13:18:45
Kurie nera psichikos grauzikai, tie yra nevekslos. Tik zino kazkokias tai taisykles ir viskas ir stipk ir nudvesk!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 13:14:17
Tu psichologe gini mano Tevus, kad man kuo daugiau skausmo sukelti. Tu esi irgi netikras.
Tikras tik Jezus Kristus!!!
Tu neigalus suprasti kita psichika. Zinai taisykles ir tik jomis vadovaujiesi.

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 13:11:02
Sis pasaulis yra netikras. Net klipuose ( dainu) is pradziu buna vieni daiktai( tiksliau tariant ju nebuna), o paskui atsiranda kiti daiktai. Viskas keiciasi ir viskas vartosi...
Viskas netikra...
Tikras tik Jezus Kristus!!!

Sarai -psichologas 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 13:01:14
Bet kuriuo atveju pas tėvus tau geriau nei būtum psichiatrinėje ligoninėje,tėvai sensta ir galop ateis laikas kai jų nebeliks. Bet tu turi sūnų jis jeigu viskas gerai užaugęs galės perimti tavo globą ir tada tau turėtų būti daug geriau. Apie milijonus nesvaičiok niekas tau jų neduos tam kad iš tėvų išsipirkti, tėvai mielai tokios naštos kaip tu atsikratytų, jeigu neturėtų tėviškumo jausmo, tokio paties kokį tu turi savo sūnui. jie tenori vienintelio dalyko kad tu būtum saugi ir apsaugota nuo mūsų beprotiškai įžūlaus ir sukto pasaulio pinklių. Daugybė moterų nėra laimingos gavusios vyrus, jie ir geria, ir jas muša ir su vaikais be cento išmeta į gatvę, todėl tavo tėvai ir bijo, kad tu nebūtum taip pat skriaudžiama ir kada nors neatsidurtum beviltiškoje padėtyje, be pastogės kampo ir be duonos kasnelio, netektų kur nors šaltyje numirti. Globa skiriama ne iš blogos valios, o tik tam kad tu būtum apsaugota nuo pasaulio ir nuo pačios savęs. Matyt esi padariusi kažką tai neadekvataus, kad tau buvo paskirta tokia globa, šiaip jau bile kam jos neskiria. Norint atsikratyti globos tau būtina pradėti adekvačiai elgtis, o pirmiausiai nerašinėti vieną po kito postų smerkiančių tavo tėvą, jis tikrai to nenusipelno, o tu tik pati sau darai blogo, rodydama, kad ir toliau esi neadekvati.

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 12:12:37
Nieko nenoriu is Tevu, noriu tik is ju milijonu euru is ju issipirkti, kad daugiau jiems nebepriklausyciau.
Nes nezinau kaip kitaip tai padaryti..................

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 12:04:20
Pinigai zmones atsaldo. Gaves pinigu zmogus tampa saltas. Jei Tevai gautu nuo manes ta milijona, jie atsaltu nuo manes, tada as priklausyciau jau ne Tevams, o pasauliui.........

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 12:00:30
Jei Tevams galeciau atsipirkti pinigais nesirgciau sizofrenija.
O dabar gaunasi taip - ne mano stogas - ne mano protas......
Mane labiausiai tai ir smaugia kad Tevams negaliu duoti milijono euru, kad pilnai nuo ju buciau issipirkusi ir kad galu gale galeciau gyventi savo gyvenima.

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 11:49:52
Noriu atsipirkti, bet negaliu............................................................

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 11:48:36
Pries Tevus noriu issipirkti kad manes neslegtu tokia nasta, bet kiekvienam durniui aisku kad as to padaryti nesugebesiu.
Reiktu Tevams duoti milijona euru, kad jie nuo manes atstotu emociskai su visam...
Kol esu jiems skolinga tol esu nuo ju priklausoma...

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 11:40:45
Visi yra nesveiki, tik man "pasiseke", mane tokia pripazino, o kitu ne.

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 11:25:40
Kasneli duoda - viska atima.
Zinoma noreciau issipirkti nuo Tevu, jei buciau sveika tai ir padaryciau.
Susirasciau milijonieriu kuris galetu duoti mano Tevams milijona uz tokia sunkia manes prieziura ir buciau issipirkusi ir nereiketu saves daugiau kankinti.
Kasneli duoda - viska atima!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 11:16:31
Jie savo fantazijos trukumu nugalejo Dieva!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 11:10:07
Taip viskas elementaru.
Fantazijos trukumu pasizyminciam zmogui as esu tiktais ligone.
Kitiems, dar labiau fantazijos neturintiems, ne Dievo nera!

sara 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 10:53:50
Viskas teisingai.

klaustukui 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 10:14:43
Kiek supratau Sara yra pripažinta protiškai neįgali ir jai paskirta artimūjų globa nors jai jau netoli 50 metų. Ji norėtų susikurti savo gyvenimą bet globos įstatymas tai neleidžia,o tėvai laiko griežtoje kontrolėje ir neleidžia atsitiktinių lytinių santykių,todėl ji kiekviename poste ir pyksta ant tėvo kuris jos manymu žlugdo jos gyvenimą. Gali būti kad ji neturi įgūdžių kurie leistų jai svarankiškai egzistuoti visuomenėje bet to ji nevertina kritiškai,nesupranta kad tėvai aukoja savo gyvenimą kad ji turėtų stogą virš galvos ,maisto ir rūbų.Kažkada užmigdžiusi tėvo budrumą užsitaisė sūnų,kuris irgi auga matyt jos tėvų šeimoje.

Ant klaustuko 2021 m. sausio 2 d., šeštadienis, 02:35:49
O kas tas tėvas? Nes nelabai supratau konteksto.

sara 2021 m. sausio 1 d., penktadienis, 23:07:11
Atsiprasau jei ka izeidziau tikrai nenorejau!

sara 2021 m. sausio 1 d., penktadienis, 12:49:02
Jeigu tik Tevas zinotu ant kiek yra mane sutrypes, tai is to dziaugsmo dar labiau tryptu pasisokinedamas ir pasisvilpaudamas, nes isivaizduotu kad yra rades savo galybes kabliuka, kad nors ka gali kontroliuoti!!!
Arba antra versija - nustotu mane enges (bet tai maziau tiketina versija...)

sara 2021 m. sausio 1 d., penktadienis, 12:39:36
O gal ne demonas man taip sako, gal Dievas.
Nelabai del to sau suku galva.
Esu nepaprasta. Ir kol Tevas gyvas man myletis negalima ir to nedarau nors labai gerai zinau kas tai yra. Zmones tokiu jausmu kaip as neturi.

sara 2021 m. sausio 1 d., penktadienis, 12:17:06
Koks seksas kada Tevas gyvas?
Tada sekas yra kraujomaisa, net tada kada myliesi su bile kuo (ne Tevu).
Nebutina is ties su Tevu myletis kad butu kraujomaisa. Jei Tevas gyvas vadinasi ir yra kraujomaisa. Na man taip demonas aiskina!

sara 2021 m. sausio 1 d., penktadienis, 12:08:52
Aciu uz patarimus.
Bet nejau viskas yra sprendziama tik seksu?
Na paauglysteje kada mano lupos buvo juodos spalvos (mokykloje per veidrodi tai matydavau...) ir sveikata eme slubuoti susivokiau ir naktimis emiau galvoti apie berniukus. Tada lupu spalva is juodos persiverte i tamsiai melyna spalva (krastuose) ir sveikata pasiteise.
Bet as apie seksa negaliu galvoti, kol Tevas gyvas, nes Tevas su demono pagalba visai sujauke man prota...

Psichologas 2021 m. sausio 1 d., penktadienis, 11:09:51
Man atrodo tavo neįgalumas ir yra būtent dėl prievartinio susilaikymo,tau reikėtų vyro kuris galėtų tave pamylėti bent porą kart per naktį,o ne tokio senelio kaip čia rašoma. Negalia susilpnėtų jei būtų tenkinami tavo seksualiniai poreikiai kurie tavo šeimai kelia siaubą dėl galimų tavo nėštumų. Todėl patarimas reikia tau įsigyti nors geros kokybės vibratorių ir juo naudotis reguliariai, tada tavo seksualinė energija bus iškrauta ir tavo mastymas taps racionalus. Tai gali tapti vienu iš tavo gydymo elementų, nes psichologinės problemos dažnai kyla iš negalėjimo realizuoti seksualinių poreikių. Mano praktikoje buvo moterų kurios buvo protingos ir išmintingos tik tuo laikotarpiu kai būdavo nėščios, po to visoms joms pasireikšdavo nestabilumas psichikoje. Daugelis vyrų taip ir nesupranta, kodėl jų žmonos būna piktos irzlios ir nepatenkintos gyvenimu, jie problemas sprendžia rūbų ir batų pirkiniais, kai tereikia tik gero ir našaus sekso ir problemos dingtų savaime.

sara 2021 m. sausio 1 d., penktadienis, 10:04:44
Geriu imbiero arbatele tai daugiau nestoreju.
Bet svoris vistiek nelabai krenta!
Imbieras labai mazina apetita!!!
Bet as turiu Tevus tai vyro negaliu tureti..........................
(Tevai jokiu budu man neleis, nes mane laiko neigalia...)

2020 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienis, 18:02:28
Sara tu graži iš veido moteris tik storoka, o svori gali numesti.
Jiečiui kaip niekada reikia pritarėjos, kuri jį supras.
Kazkur nso yra jo emailo adresas pabandyk jam parašyti.

sara 2020 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienis, 15:43:12
Jie nugalejo Dieva savo fantazijos trukumu!

sara 2020 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienis, 14:43:50
Demonas zino ko as bijau.

sara 2020 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienis, 14:23:24
Jietis save laiko labai auksto lygio esanti, as jam labai prasta skarmale...........

sara 2020 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienis, 13:17:00
Jietis saves tokiu nelaiko!

2020 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienis, 12:33:09
Jietis su Sara būtų pora kaip tvora. Abu trenkti gerokai.

sara 2020 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienis, 11:29:54
Na lezbietes ir gejai yra labai normalus, o as is vis nenormali - is ateities...........

sara 2020 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienis, 10:45:26
Neisiklause visos zmogaus istorijos darote labai staigias isvadas. Geriausia isvada - Mars i palata arba - Eik pa,si,my,le,ti.
Mane tai skaniai prajuokina!!!
Kiti juokais mane vadina isrinktaja, nes su manimi tikrai neimanoma susikalbeti.
Esu is ateities - ten viskas kitaip.
Ir cia gyventi man be galo skauda, praeityje( cia) yra be galo didelis skausmas, bet tokia mano misija yra... Matyt net pati pasirinkau ta misija is meiles Dievui (Jezui Kristui).

sara 2020 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienis, 10:38:11
As su jumis nesutinku. Nesu paprastas zmogus ir myleti visu negaliu. Jei Jezaus Kristaus nemyleciau myleciau Teva. (net etikos mokytojas dvyliktoje klaseje sake turek tik viena tiksla. O kuris is tu dvieju yra svarbesnis? Tevas ar Jezus Kristus??? Reikia rinktis.)
Jezus gali i visus zmones isikunyti, bet Jezui Kristui isikunyti i Teva neleidziu, nes tai butu didele nesamone. Net Jezus Kristus savo motina Marija vadino - Moterie!. As esu lygiai tokia pati. Ir as esu is ateities. Zinoma i kiekvieno zmogaus patarima isiklausau, nes kada nors tie patarimai visados buna naudingi ir reikalingi nors kartais tik akimirkai.
Kad ir ka stengsias man pasakyti man netiks nes nesu paprastas zmogus esu is ateities, kur zmones yra visiskai kitokie.

2020 m. gruodžio 30 d., trečiadienis, 16:32:16
sara tu per Jiezų Kristų pamilk Tėvą.
Jis įsakė mylėt tėvą ir motiną, kaip Jį patį.

Sara 2020 m. gruodžio 30 d., trečiadienis, 13:54:33
Bet tave maitina ir pastogę duoda TĖVAS, o ne jėzus kristus.

sara 2020 m. gruodžio 30 d., trečiadienis, 10:10:03
Kadangi myliu Jezu Kristu visa sirdimi, del to nemyliu Tevo.
Jei myleciau Teva, tai butu Jezaus Kristaus isniekinimas!

sara 2020 m. gruodžio 29 d., antradienis, 13:32:20
Reikia issiardyti, paskui vel susideti!

2020 m. gruodžio 27 d., sekmadienis, 08:52:43
Baikit čia įsipisi.nėt ir keliaukyt ten kur ir sakiau į JTO jei taip reikia Dangaus vartų kreipkitės į ten.

2020 m. gruodžio 27 d., sekmadienis, 04:03:25
o jei implantai ne tik metaliniai, o ir organiniai?

2020 m. gruodžio 25 d., penktadienis, 15:44:04
Užtat DI viską supras.

sara 2020 m. gruodžio 25 d., penktadienis, 14:23:42
Zmones nera sutverti suprasti.

Inkognito 2020 m. gruodžio 25 d., penktadienis, 07:25:27
Sveikinu visus sulaukusius šventų kaledų

sara 2020 m. gruodžio 24 d., ketvirtadienis, 14:03:46
Svetimi visi zmones turi teise buti blogi.
Tevas neturi teises buti blogu ar isivaizduoti kokie kiti zmones yra blogi ir juos megdzioti galvodamas kad taip teisingai elgiasi.

jei į Lietuvos užsienio bankus 2020 m. gruodžio 24 d., ketvirtadienis, 12:56:44
Padėsi kojines, tai ne tik kad neužaugs jokie batai, bet po kurio laiko ateis sąskaita užsimokėti už kojinių laikymą banke, bei papildoma už jų skalbimą bei lyginimą.

Senelis Nojus 2020 m. gruodžio 24 d., ketvirtadienis, 12:51:40
Man daug darbo šviečiasi, reiks pastatyti Arką ir gyvūnų poras sukomplektuoti.

2020 m. gruodžio 24 d., ketvirtadienis, 11:22:48
Su šv. Kalėdom ir Naujaisiais 2021 metais. Linkiu, kad ateinančiais
Jaučio metais nestigtų sėkmės ir laimės, o susidėlioti tikslai
būtų įgyvendinti neskubant, bet kantriai, tvirtai ir iki galo!

dokhmentikosaklase 2020 m. gruodžio 22 d., antradienis, 22:28:50
Panašiems dokumentikos kurėjams daviau kritikos, kad vaizdus naudoja iš senų nelaimių, kurios jau buvo ir visai kitu kontekstu nei naruoja, spekit kaip baigėsi, užbanino ip adresa, o pudlapy su diskusija ištrynė...

ka 2020 m. gruodžio 22 d., antradienis, 15:56:41
tai kad bigfutas ir didžiapėdis yra tas pats

mes tik 2020 m. gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:09:45
Bigfutus žinom.

herborinas 2020 m. gruodžio 21 d., pirmadienis, 19:44:39
sveiki visi, norėčiau išgirsti jūsu nuomuone apie didžiapėja (sniego žmogus)

sara 2020 m. gruodžio 21 d., pirmadienis, 12:11:59
Materija yra fanrastika!

inkognito 2020 m. gruodžio 19 d., šeštadienis, 15:48:06
kas turite noro galite pažiūrėti šį dokumentinį filma:
https://www.youtube.com/watch?v=-ogirx3i-bc

sara 2020 m. gruodžio 18 d., penktadienis, 09:55:12
Man tai juokingiausia buktais skris, kada nors, i kita zvaigzde apie kuria sukasi planeta panasi i musu zeme.
Atsitokekite, tu planetu, galbut, jau seniai nera ir tu zvaigzdziu nera kurias mes matome danguje svieciancias. Atsitokekite!

inkognito 2020 m. gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09:03
https://www.youtube.com/watch?v=GqV7KMjw9jY

2020 m. gruodžio 16 d., trečiadienis, 14:43:50
Čia reklamuojama kažkokia kita rusų sekta, finansuojama iš Oriono .:D

inkognito 2020 m. gruodžio 16 d., trečiadienis, 12:57:27
https://www.youtube.com/watch?v=RLIBqVQ2aH0

argh 2020 m. gruodžio 12 d., šeštadienis, 19:05:14
www.delfi.lt/news/ringas/lit/paulius-jurkevicius-prezidente-o-jus-paskui-mus-sutaikysite.d?id=85973611

Praeivė 2020 m. gruodžio 12 d., šeštadienis, 18:24:51
Patirtis skausminga. Gal ir gerai, kad ne viską prisiminėte.

inkognito 2020 m. gruodžio 12 d., šeštadienis, 17:57:00
Praeivei, smagu kad jums buvo malonu, bet man ši patirtis buvo labai nemaloni ir tesiasi daug metų,ypač ji nemaloni tapo po 1975 metų kai poliklinikoje aptiko nosies gilumoje implanta,jį ilgai ir skausmingai traukė iš ten,po to valandą kraujas pliaupte pliaupė o chirurgas užrakino kabinete ir neišleido tol kol neatvyko KGB atstovai, kurie nuėmė pirštų antspaudus ir liepė kai pradėsiu prisiminti paskambinti paliktu telefono numeriu. O po to ta pati KGB kiek įmanydama griovė mano gyvenima ir man kenkė iki pat 1990 metų kol griuvo ta blogio imperija. Buvau kaltas be jokios kaltės ir niekas nepaaiškino kodėl taip daroma.

Praeivė 2020 m. gruodžio 12 d., šeštadienis, 15:36:35
Inkognito, įdomiai pasakoji, malonu buvo susipažinti su tavo patirtimi.

2020 m. gruodžio 11 d., penktadienis, 16:19:45
lrytas.lt/it/visata/2020/12/10/news/buves-izraelio-generolas-pareiske-ateiviai-ne-tik-egzistuoja-mes-su-jais-bendradarbiaujame-17461867/

Gal neskaitete,įdomus ir įrašas 2020 m. gruodžio 11 d., penktadienis, 16:18:04
lrytas.lt/it/ismanyk/2020/11/29/news/pries-43-metus-i-zmones-kreipesi-ateiviai-kas-is-tiesu-nutiko--17295522/#foto=17295603

inkognito 2020 m. gruodžio 9 d., trečiadienis, 20:31:37
Daugiau tik reklamuojama nei kad kas nors būtų realiai daroma. Štai prieš 12 metų Euro parlamente pasiūliau masiškai įdiegti lengvai įdiegiama bei pigų bet labai efektyvų orientuotos plėvelės paketa languose,kuris gali žiema sutaupyti daug šiluminės energijos netenkamos pro langus o vasara sutaupyti elektros oro kondicionieriams. Viskas buvo muilinama po to persiūsta Lietuvos valdžiai,kuri su malonumu visą ta dalyka uždarė,netgi jo nepabandžius... O galima buvo sutaupyti išmetamus šimtus milijonų tonų anglies dioksido dujų Vien tik Europos mastu,bet visiems viskas dzina. Be to tūkstančiai gyventojų Lietuvoje jau įsirengė vasaros metu gamintis karšta vandenį iš saulės,tačiau nei vienam nėra kompensuojama sutaupomų dujų mokestis, nes nereikia gaminti elektros vandens šildymui,tad nėra jokio skatinimo tik nesamones daro siūlydami elektromobilius kurie yra 10 kartų taršesni už vidaus degimo varikliais varomus. Taip kad čia tik maža dalelė tos kvailos propagandos ka išvardinau...

Žygeivis 2020 m. gruodžio 9 d., trečiadienis, 18:44:53
Ką manote apie klimato kaitą? Tiksliau jo kontrolę? Mat jau daug valstybių moka sukelti lietų arba padaryti giedrą dangų. Kaip tai atsilieps visiems kitiems?

2020 m. gruodžio 9 d., trečiadienis, 16:08:07
youtube.com/watch?v=dfi1Fng8cuc

inkognito 2020 m. gruodžio 9 d., trečiadienis, 10:52:41
Bus kaip bus, tegul vyriausybės rūpinasi joms bus blogiausia, o mums paprastiems žmonėms blogiau nei yra tikrai nebus. Juk sakoma nėra to blogio, kad neišeitų į gerą...

2020 m. gruodžio 8 d., antradienis, 23:45:29
Incognito: tai kas mūsų laukia? Būsim kolonizuoti ir pavergti? Skaitau ir labai liūdna darosi, nieko gero mums nesišviečia?

inkognito -koriui 2020 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 12:31:36
Na ko nežinau tai nežinau, bet tikriausiai moka, juk visatoje tiek yra daug nežemiškų civilizacijų, kad kažkuri tai moka tai ko nemoka kitos. Jeigu kur nors yra kokia nors problema, ji tikriausiai jau yra išspręsta kažkur tai kitur

Korys 2020 m. gruodžio 6 d., sekmadienis, 16:25:30
inkognito, o jie teleportuot žmogų moka?

2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 19:48:34
Tai jus tur būt nei angliškai nei rusiškai nesuprantate, kad kalbate ne į temą.

X 2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 19:38:43
Jieti, čia ne tamsuoliškų sektantų sambūrys. Būtina atsipeikėti, sutvarkyti savo mintis ir melagienas. O nežiūrė padidėjusiomis akimis, lyg išsigandus. Žmogau atsipeikėk, ar tamstai visai protas neveikia. Gal būt, blogietis ateivis (svetimas) įlindo į kūną ir duoda nurodymus.

Sektantui 2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 17:45:24
Žinai kur įsikišk tą savo info? Užtenka čia durninti žmones.

2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 17:19:01
Matau braliuką reikia traukti iš ceitnoto, kol liaudis nenukrypo į ašmenis kūmus. T.Y. kol nenukreipė ašmenis į kūmus. Įterpsime info iš `sektos` portalo. :)
.
https://www.youtube.com/watch?v=wAlpRaPboNw

Sizifui 2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 13:52:00
Skirk baime nuo apdairumo, sektante rusiškas

Sizifas 2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 13:16:37
Taip. Reikia auginti baimę kaip gležną augalėlį. Svarbiausia yra auginti, kaip ir ridenti.

Perdeta drąsa 2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 12:39:10
Yra kvailumo požymis, o dar noras girtis ją kaltinant kitus bailumu, rodo žmogaus proto ribotumą.

Jiecio meile 2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 10:08:48
Tai mergina kalbanti rusiškai ir turinti draugu garnizone.

2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 09:34:55
Uostyk, jei draugų garnizone neturi

2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 08:38:38
Nors jau viska pasakei ir kartojiesi, pradek fantazuoti. Kaip visada. Publika laukia.

Pabaiga. 2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 00:56:23
Baigiam juokaut, pradedam rimtai kalbeti NSO tema
Inkognito laukiame tavo minčių.

Tai jau taip 2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis, 21:58:17
Nusikvailiojome

2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis, 16:45:36
➖➖➖➖➖➖➖➖➖

2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis, 16:42:40
🕸️👹👺💀☠️🔥🕸️

ufo.sss 2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis, 15:43:01
Nusivažinėjot ... Ģėda 🤥

Markas Tvenas 2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis, 13:17:36
Lengviau apkvailinti žmogų,nei jį įtikinti, kad jis yra jau apkvailintas.

2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis, 12:29:28
Jiečiui, net nuostabu,iš kur tokių pauspročių, kaip tu, atsiranda ;/
Svarbu, kad šiuose forumuose tu tik vienas.

Conclusion 2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis, 12:19:43
Taip Sizifas nieko ir nesuprato. :(

inkognito 2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis, 12:05:39
https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/nauju-covid-19-atveju-skaicius-vel-rekordinis-uzsikrete-2514-zmoniu-mire-dar-26.d?id=85907551

Inkognito Jiečiui 2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis, 11:57:41
Kadangi tu gimei debilu tai ant tokio nuodėmė pykti,gyvenk kol nuo coronos padvėsi asile.Tikėkimės, kad to ilgai neteks laukti.

Jietis~>Inkognitui 2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis, 09:49:08
Braliukas, laikas pasikalbėti vyriškai, be pykčio.
Nežiūrint kad ant manęs pamazgų esi pripylęs kibirais. As taip ir suprasdavau, kad taip tu pasąmoningai išreikšdavai savo Afrikinę patirti, tskant, per mane. Nes kas kam labai rūbi, ant liežuvio tupi. Tai tik ta priežastis, kad tave draugu niekada ir nelaikiau. Kuo tu vis mėgsti koziruoti.
Nieko tokio, tai kaip ir normalu žmonių pasaulyje. Nežiūrint kad esi su didelėmis, pilnomis baimės akimis ir asilo ausimis, ant tavęs jokių piktumų nelaikau. :)
Bet pakalbėti vyriškai apie baimes verta ir reikia. Juk tai vienas iš stipriausių dirgiklių. Ir tą baimės jausmą turi visi normalūs žmonės. Aišku ji galima trumpam nugalėti, sugirdžius butelį degatienės ir kaip Matrosovui , užgriūti savo kūnu ambrazūros anga, apsaugant savo draugus. Taip tampant didvyriu (po mirties).
Daug pavojingesnis dalykas, kada ta baimė auginama. Todėl ir sakau tau, kad esi panašus į Sizifą, ridenantis šlapio sniego gniūžtę, į kalną.
Ir kas dabar pas mus vyksta su ta pindamija, tą ir atspindi. Reptiloidai gerai įvaldę savo gyvulių ūkio valdymą.
Ir jau nuo mažens mes auklėjame vaikus, maždaug, nu, nu, nu, jei neklausysi, ateis dėdė Stiopa milicininkas, su ilgu odiniu ploščium, prasegtais svernais ir parodys tau...O paskui ir į Sibirą išveš.
Tai šita masinė psichozė visame pasaulyje dabar ir auginama. Pradžioje tik nesibūriuoti, paskui tik po penkis, paskui jau gražių antsnukučių visai nenusiimti...iki komendanto valandos paskelbimo, jei nesiskiepysi.
Tai kurgi ne. Visos prigąsdintos avys lips viena kitai per galvas, kad tik pasiskiepintų net neaišku kuo ir atsisėstų šalia 5G antenos.
Kad būtų aiškus finalas, atsiversk Siono Manifestą ir dar kartą perkaityk kas tenai parašyta.
Toks paveiksliukas tau, o ir kitiems. Kurie supranta meną. :)
Tai tuo pačiu ir atsiprašau tavęs už kai kuriuos nepatogumus. Tikiuosi priimsi atsiprašymą stoikiškai, be išsikalinėjimų,(nors kaip ir sakiau, su akimis ir ausimis) suprasdamas pokalbio tekstą ir potekstę.

Aš netikiu jūsų burtais 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 16:35:12
Jei taip būtų mes jau senai visi sėdėtumėme pragare kokiam.

2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 16:17:46
Inkognite, mintys materialios. Apie ką nuolatos galvosi, tą ir prisišauksi. Ner ko čia kitų kaltinti dėl veidrodžio.

2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 15:22:16
Manau, jau jis ir yra kai kurių žinybų akiratyje, tai laiko klausimas
Inkognito, jei susirgtum Covidu, kas galėtų paneigt, kad per tvorą nepamestas virusas :(

Draugas 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 15:10:01
Inkognito, paliekam jietį ramybėj, žmogus negali kitaip į save atkreipt dėmesį, tai nors taip bezda su savo sektos oru. :D Nebūkim jo lygio, tegul tauzija jis vienas, nes pasekėjų kaip ir "nerasta". Geriau pasijuokim iš jo durnumo, nes jis nesuprantą ką rašo. Būkime gudrūs ir budrūs. Vyksta kurioziški dalykai: įgudę mulkintojai savo mefistofeliškomis "tiesomis" patraukia į savo pusę nemažai naivuolių, nesugebančių stsirinkti tiesas. O jų tarpe Jietis.

niekas neturi teisės uždrausti skleisti informacijos 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 15:10:00
Ypač jeigu ji yra teisinga, jietis priešingai gali nukentėti už malagienų skleidima ypač jeigu jos susijusios su Lietuvos žmonių saugumo pažeidimu. Pandemijos metu skleisti kad virusas išgalvotas, kad kaltos kažkokios tai 5 G antenos, ir agituoti žmones nesiskiepyti yra įstatymo pažeidimai už kurį irgi galima nukentėti, tegul pasiskaito teisės aktus tada mažiau jis čia varinės destruktyvios NESARA sektos propagandas. Man atrodo kad greitai teisės aktus papildys seimas ir tokius kaip jis bus galima kišti užgrotų.

nežino įstatymų tas tavo Jietis 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 15:03:53
Už specialų apkrėtimą corona gali susigriebti iki 10 metelių kalėjimo, jo amžiui tai būtų pats tas terminas, be to kvailys kad tai skelbia viešai. už tokį grąsinimą irgi yra numatytas straipsnis.

2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 14:50:32
Jietis sakė, jei nenustos kvailinti žmonių, už `Gerą Darbą` Inkui atveš karūną pasimatuoti. :D

Inkognito 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 14:20:05
Žino buvo keletą kartų pas mane, jei kas atsitiktų galėsite pranešti policijai jo koordinates.

2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 14:01:25
Inkognito ar Jietis žino kur tu gyveni? Maža ką gali padaryti?
Ka jam nesakos-torno sektantai įsakys. Nes žmogus visai pametė protą.

tai kad sakė jo ietis 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 13:50:16
Jau sulinkusi ir antgalis vos laikosi, nu gal dar iš lanko gal ką nors ir padarytų, bet mažai tikėtina. Nors ką gali žinoti sektantas gi.

2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 13:46:17
Jietis ir be šautuvo prismeigti turi kuo. :D

Nu jo 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 13:45:37
Juk yra kažkoks tai pasitikėjimo numeris policijoje, visuomenei pavojinga kai tokie ginkluoti vaikšto jeigu jie gali švaistyti tokiais kaltinimais žmogui tai bet ką gali padaryti.

2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 13:41:20
Vat ir reiktų duoti paskaityti jiečio sapalionių, tam tikriems organams,kurie duoda leidimus ginklams. Nes gali pasivaidenti žmogui ir nušaut praeivį.

tiksliau 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 13:36:13
Jieti, eik šalin su velniais-sektantais raiste varlių gaudyti, ne žmonėms į veidą spjaudyti. Jiems ir meilėje prisipažink.:) ir visas velnių motinas "pamylėk"

eik tu plokščiažemininke 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 13:28:29
Ir 5g tau kenksmingas ir skiepai nuodingi ir skiepytis negalima nors per diena lietuvoje nuo Kovido miršta keletas dešimčių žmonių o tūkstančiai naujai suserga,ir netgi apie tai viešai kalbėti negalima juk tada platinama parsidavusiops žiniasklaidos žinios, žinai tu esi trenktas kvailys įtikėjęs sektos bezdalais...

Jieti ar ar nešioji Makarovo 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 13:25:03
Pistoleta, kaip jo leidimas duodamas tokiems kaip tu, juk tu esi neprognozuojamas ir dar sektantas?

2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 13:23:33
Išssipjaudyk ir apsiramink, kol kardinolijus ir vėl lieps tau dirbti į temą. Apie skiepijimosi būtinumą, apie 5G nekenksmingumą ir pnš. Juk tau ateiviai sakė, per plantus implantus. :)

jietis velniui sielą pardavė 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 13:14:08
Už 30 bitkoinų,kaina gera, nes toks standartinis tarifas. Judas už30 sidabrinių pardavė, bet infliacija nuo to laiko kainas pakeitė.

inkognito 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 13:09:53
Tai kam Jieti savo sielą velniui pardavei?

2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 13:06:34
Bijau kad dabar lakūnas nusilaks.
Nežinau, pagalvosiu kaip čia pasielgti, kad žmo nors prieš save kuolo nepasiimtų.
Visgi mes visi, vienaip, ar kitaip susiję. Kas duoną augina, kas vaikus maitina, kas mišką sodina, kas taburetes kala, buratiną drožia, kas blaiviai galvoti mokina. Tokiame gyvenimo teatre dalyvaujame ir tokias tikroviškas roles vaidiname. Net gyvybės kaina.
Bet sielos velniui nereikia parduoti. Mokinkite vaikus tuo nuo mažens.

Inkognito 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 12:55:15
Ta Nesara yra susijusi su Torno civilizacija labiau nei čia skleidi, po nepavykusio pasikėsinimo į mane kai buvo pražudytas jos diversantų erdvėlaivis Galaktikos karinių pajėgų, jiems labai svarbu kad aš neturėčiau implanto, kuris saugo mane nuo jų priartėjimo, Mielasis juk negalėjai pats savo pakankamai kvaila galva susigalvoti mane agituoti kad juos išsiimčiau, ar ne? Tu tai darai jų nurodymu, o tai reiškia, kad dirbo mūsų žemės priešams arba per savo kvaioluma arba už pinigus kuriuos jie tau davė kad įvykdytum jų užduotį < o dabar verti ant manęs ta mėšla kurį pats ir darai, štai koks tu žmogus Jieti.

Nesara ya sekta ir čia nieko epakeisi 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 12:47:43
O pats skleidi čia jos dogmas, taip kad esi sektantas ir ka dabar bealima daugiau apie tave pasakyti-sektantas dirbantis kgb struktūrose. Po kontakto su ateiviais jie visaip stengėsi apnuodyti mano gyvenima SSSR laikais, apsidžiaugiau kad galų gale pjudymas ir persekiojimas baigsis laisvoje Lietuvoje, bet ne jų kadrai net ir NSO puslapyje sugeba mane persekioti ir šmeižti, taip kad nesivartyk Jieti KGBISTE neišsivartysi esi demaskuotas per savo paties durnumą...

Jieti o gal tu pagaliau pats prisipažink 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 12:44:09
Kad esi kgbistas, ar man teks tuos įrodymus pateikti viešai? Šitas visas juodinimas mano personos tegali būti tik profesionalaus kgbisto darbas, taip kad mielasis netepk kitą mėšlu kokiu pats dvoki....

2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 12:42:53
Nes aš tik ginuosi. :)

Jietis 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 12:41:22
Braliukas, pats pradėjai su tais sektantais. Bet kaip besivartysi, nuo to šleifo nenusigramdysi. Kad ir kokius DIDELIUS darbus būtumei nudirbęs NE SAU.
Yra daug tokių, kurie patikėjo liustracija, prisipažino, nes pasirodęė, jog jie turi dar ir sąžinę. Bet iš esmės tai nieko nekeičia. Pilkasis kardinolijus ta korta sumaniai išnaudojo, juos vėl sukišdamas į šiltas, valdiškas vietas. Ir toliau jie ten dirba velnio darbus, parišti ant to kompromato. Nes jis žino VISKĄ apie juos. Ką tie bijo net patys sau prisipažinti. Užtai tuos 30 metų ir mūrgdomės tose srutose. (Nors kai kas tik kitus murkdo).
Aišku pagal amžių tau niekas posto jau neduos, bet kuolų karą, pagal tavo aršų būdą gali dirbti ir čia, skalambindamas smegenis, kaip Delfis ir kt. portalai, su nupirktais komentatoriais.
Taip kad tavo krokodilo ašaromis tegu tiki tie, kas to nesupranta.
Ar informacinis karas čia tęsis priklauso nuo tavęs. :)

inkognito 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 12:05:49
Kaip smagu kaip tave kai kas laiko KGB pulkininku, tada tikras KGB pulkininkas savo juoda darbą gali daryti patyliukais ir niekieno neįtariamas. ir kas daugiau jei ne aš galiu žinoti jog kažkas stipriai klysta čia rašinėdamas savo paranojiškus įtarimus, bet tiek to, tebūsiu aš jau tas KGB pulkininkas, tik gaila, kad niekas algos atatinkamos man nemoka....bje dar 1990 metais aršiai kovojau kad būtų sugražinta besąlygiškai visa nuosavybė tarpukario Lietuvos žemės savininkų palikuonims, nes tikruieji KGB pulkininkai seima rezgė planą kaip padaryti, kad šimtai tūkstančių hektarų žemės liktų valstybės dispozicijoje, ir jie turėdami blata galėtų iš valstybės išsinuomoti tūkstančius hektarų žemės, sukurti latifundijas ir jas lengvatine tvarka išsipirkti, du metus kaip durnius ariau savo pinigais lakstydamas LŽSS reikalais, kol galų gale ta pačia kaip Jiečio pramanyta dingstimi buvau išversta iš Kauno rajono LŽSS pirmininko posto, o ta proga daugelis žemių kurios galėjo būti sugražintos žmonėms buvo išdalintos mafijai, tai liečia Ringaudų Šlienavos, Rokų ir kitas vietoves, kur man vadovaujant buvome pradėję kuolų karą, darėme piketus Vilniuje prie seimo, rengėme badavimo akcijas. po to kai buvau išmestas tikrieji kgb pulkininkai puikiai viską pasitvarkė... Jieti ar tik pats nebūsi iš tų pulkininkų tarpo? juk giesmelė tai senai girdėta ir ta versija puikiai pasinaudota, nors ji ir yra melaginga...

Jietis 2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 10:43:38
Pribrendo laikas pakalbėti apie sektas iš esmės. O ne taip kaip jums buvo vienašališkai pateikinėjama.
Jeigu rimčiau pastudijuotumėte šv, Raštus, suprastumėte, kad pati didžiausia sekta yra kryžiuočių sekta. Nes remiasi dogmomis. Bet tai jau tiek įprasta, kad "Tūkstantį kartų pakartotas melas tapo tiesa."
Bet viskas turi pradžią ir pabaigą. Ir juodaskverniai patys su savo gyvenimo būdu, skandalingomis orgijomis ir iškrypimais išklibino savo pamatus taip, kad tik laiko klausimas kada viskas sugrius. Kaip domino kaladėlės.
Tai čia viskas kaip ir aišku. Matomi kaip rankos pirštai. Bet reikėtų pakalbėti ir apie kitas sektas, kurios nematomos, kaip kojų pirštai. Bet visa tai iš to pačio šaltinio. Kaip esu sakęs-iš Oriono.
Kalbant konkrečiai, tai mūsų atveju yra KGB, kurios niekas niekur neišliustravo, tik persigrupavo, niekur nedingo ir dirba uoliai dira savo darbą kaip visada.
Va šitos sektos tarnas ir yra mūsų braliukas Inkognito, buvęs lakūnas. Kaip žinome, tokių antpečių niekas negaudavo nepardavęs dušios velniui. T.y. nepasirašęs bendradarbiavimo.
Be tokios sutarties net į kukurūzniką kojos neįkelsi, prie ruso būdavo. Ir tie sektantai niekur nedingę, dirba jiems nurodomą darbą. Tik kai kurios vis kvailai apsišviečia, kaip kaimo išvietė, ateidamos į Inkognito palaikymo komandą. Toli joms ik Tautrydos intrigų lygio. :)
Aš neturiu nė prieš vieną jokių asmeniškumų. Myliu visus juos besąlygine meile (net jei jie to ir nežino, ar nesupranta). Tiesiog matau jų įklimpimą iš kur, kaip žinome, dar niekas šiaip sau panorėjęs, kaip koks Čepaitis nepasitraukė. Štai ką reiškia parduoti dušią velniui, jei to dar nežinojote.
O mane kaltinti kažkokiom tai sektom, tai tas pat kas Kolumbą kvailinti kad leidosi į tokią kelionę? :D
Ir šiaip, patarimas visiems. Ir viską, kaip ir mano "pranašystes", žiūrėkite su šypsena. Tada gyvensite ilgai ir laimingai, kaip pasakoje. o, je. :)
Bet ir nesileiskite kvailinami ale bele kokių autoritetų, tame tarpe kaip ir iš mėnulio ar Torno, kol nenuvedė jūsų į skerdyklą.
Amen.

2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 10:08:33
Nu vo, kaimas evoliucionavo nuo taburečių surinkinėjimo, iki NSO, tskant lėkščių daužymo virtuvėje. Ir kaip visada ir kaip visiems aplinkui pradėjo davinėti savo "išmintingus" patarimus, nurodinėti kur kas turi eiti, ką kalbėti, ką galvoti, ti ti ti...:)

2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 15:59:01
Jieti, tikrai tau velnias stovi už nugaros :/ Kažkas prakeikė tamstą ir atėme loginį mąstymą. Tikrai tinka kataloginis apibūdinimas "дурак с табуреткой" :D Susimildamas, nustok pasakas sekti, mums pakanka ir vienos saulės,kaip ir vienos moters.:D
Geriau, inkognito pagalbėk NSO tema.

Bet 2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 15:37:54
pirmiau Inkognitui išsilygys plaučiai nuo baimės, nei pasirodys dvi saulės.

Chebra išsižioję laukime Jiečio 2 saulių 2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 13:56:21
Sakė kad greitai pasirodys,greitai tai reiškia iki naujų metų,jei nepasirodys tai Jiečiui šiame puslapyje bet kas galės spjauti į barzdą.

inkognito 2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 13:49:09
https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/ligonines-vadovas-apie-koronaviruso-poveiki-kai-37-metu-zmogus-lieka-be-plauciu-tada-supranta-kad-virusas-yra.d?id=85885807

tiksliai 2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 11:43:38
Pasakykite ar normalu, kai senas žmogus-sectarist, praktikuodamas sektą, per dieną gali šiam reikalui skirti net 10 valandų. Sėdi prie kompiuterio ir žiūri lochu filmus.Visas šis veiksmas vyksta uždarose (facebook) grupėse ar svetainėse. Tokių grupių begalės.Žmogus net nesupranta kad jis jau paveiktas sektantų ir skleidžia jų melagiena. Tai ką su tokiu galima kalbėti.Lai jis tauzija vienas,nekreipkime į kvailį dėmesio.Tik grabas toki išlygins.

2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 11:30:38
Negalvokite kad žmonės kvaili, nors juos čia kolektyviai vis dar kvailinate. Info visiems dabar prieinama. Palikim tai laikui.
Ir Oriono ir kitos sektos, apie kažkokias čia svaičiojate jau bejėgęs.

Jeigu jau žmogelis pateko į sekta 2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 10:17:25
Tai reiškia ilgam jo smegenai pripudrinti ir neverta čia tau inkognitai stengtis jį atvesti į prota,tai tik laiko klausimas, kada jis atsikvošės arba ne... Nors ir niekas pagal tos sektos pranašavimus nevyksta bet tokiam neįrodysi,taip kad siūlau baigti tau čia ta tema rašinėti.

inkognito Jiečiui 2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 10:10:37
O gal tiems tavo užsieniniams melagiams iki manęs taip toli kaip pesčiomis iki mėnulio? Nepagalvojai apie tai ar per daug ribotas tavo supratimas? Gal čia tas pats kaip su tais skalbimo milteliais? Tik tie pigesni gal net ir skalbia ženkliai švariau?

Jietis ~>Inkognitui 2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 09:49:02
Toli tau iki Deivido Aiko, Viljamo Tompkinso, Kori Gudo, Deivido Uilkoko, Bendzamino Fulfordo ir daugelio kitų. Iki jų info toli kaip iki ...Saulės. Tavo info Oriono reptiloidų. Suprantu, tu neturi kur dėtis , nuėjęs su velniu obuoliauti, bet tikėkis, kad kai pamatysi dvi saulęs (o tai jau labai greitai), pradės tirpti tavo implantai ir tokiu būdu išsilaisvinsi iš jų gniaužtų. :)

2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 23:06:02
Taikliai pasakyta :)
Niekas ir nepakibs ant šito nudilusio kabliuko :))
Nesaros sektos ambasadoriaus pranašavimų.

Inkognito 2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 22:01:49
Man ta tavo Nesaros sekta kažkaip primena iškrypėliu gėjų sueiga, visi kurie ne su jai yra homofobai neišsivystę. Bet nesistenk, manęs į savo tikėjimą neatvers į, nes aš savo akimis matau kas ir kaip yra, varganas tu žmogelis, Jieti....

o, 2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 20:27:56
Iki kokio lygio galima nusirist, iki kiek neturet susivokimo, kad noreti isgarset tokiais pranasavimais ir pasakojimais apie reptilijas, apie koronos nebuvima. :(

2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 20:27:43
Tau nepasipūtėliui :)
Tu prašovei stipriai su NESARA/GESARA. Matyt iš nežinojimo ir nenutuokimo pakrikštijęs kažkokia tai sekta. Tas jau vykdoma. Vien jau šitoji "pranašystė" atstoja visą tavo tornietišką triūsą. :)
Aš visai nesistengiu kažką įtikinti. Kas protauja, tas ir atsirenka. Nekemšu aš niekam nieko, kaip tu savo koronos baimes. Tiesiog dalinuosi info ir tiek.
Tik labai keista, kad tave tai tiesiog siutina. Gal implantai perkaista? :)

inkognito Jiečiui 2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 19:24:42
Netikiu nei vienu tavo žodžiu ir žinau kad tu meluoji, aš tai dar nors šiokių tokių įrodymų turiu, o tu tik savo pasipūtusius tauškalus. Kažkodėl tai niekas ka tu pranašauji neišsipildo ir neišsipildys, nes esi tik pasipūtęs ir pasikėlęs tauškalius-sektantas. Norint kad kas nors tavimi tikėtų reikia konkrečių įrodymų, kurių tu niekada negalėsi pateikti,o Lietuva nėra ta šalis kuri tikėtų tavo pasikėlusiais pasakojimais...

2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 19:08:23
Braliukas, vis pamiršti, kad aš draugus renkuosi, o ne mane. Kiek tau tai kartoti ?
Tai nedarykime `garbės` kits kitam abejotinom draugystėm. Kurios Cezariui dar blogiau baigėsi.
Tavo ta torniečių korta jau mušta. Mes su žinojimu nuėjome daug toliau, nei jie tau leido žinoti. Dabar tu tiesiog atrodai jau atsilikęs. Bet iš to viso paveikslo matosi Jų tikrieji tikslai. Tūkstančius metų jie taip karaliavo per savo kuruojamas slaptas tarnybas ir patikėtinius, tikius kaip tu ir tokias tarnybas kaip Šventoji Inkvizicija, KGB, ČŽV, MOSSAD ir t.t.
Bet jau jų laikas baigėsi ir jie tą žino. Jų laivai niekaip į žemę nepateks. Taip kad tu gali jau nebijoti ir nesislėpti kaip Lietuvos partizanas `bunkeryje po pečiumi`. :) Bet Jie dar veiks per tokius implantuotus kaip tu. Ir per tave varys baimes visiems tavimi tikintiems. Nes tai jų maistas ir ilgalaikiai planai. O tu labai uolus jų pakalikas.
Tau Jie pripūtė visai ne to ko mums reikia. Tai galima sakyti, kad Jie mums žalingi.Tu nieko nežinai apie ateivius kurie mus tūkstantmečius valdė. Kalbu apie reptiloidus ir drako. Tai jų sąjungininkai, kaip ir pilkieji, zetai. O tavo ta minėta `galaktikų taryba`, tai yra Tarnaujančių Sau konglomeratas, kuriam priklauso gal 40 civilizacijų. Ir jie nieko bendro neturi su Aštaro Galaktikų Taryba. Netgi yra ir mums priešiški.
Tu nieko nežinai apie geruosius ateivius, nes tikslas -mes turime visų jų bijoti. Tada lengviau `avis ganyti`.
Aš tau galiu išreikšti tik užuojautą, nežiūrint kad turi savo `gerbėjų`. Tai tuo pačiu ir jiems.

2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 16:41:07
Durnų ir neveisiant veisasi, čia apie suvaikėjusi jieti.

sara 2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 13:21:06
Teisingai Inkognito kalbi! Tau geriau zinot tau tas implantas reikalingas ar ne. Tavo gyvenimas tu ir zinai. O ka Jietis gali tau pasakyti nesusigaudydamas tavo situacijoje ir tik nuo savo paties stogo spresdamas.

Inkognito anonimui Jiečiui 2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 12:58:26
Vat ir tavo tas nuoalatinis raginimas išsiimti implantus irgi lošia tik Torniečių naudai,nes tik implantai neleidžia jiems priartėti prie manęs, vadinasi tu tikrai esi tų šlykščių Torniečių koloborantas. Implantų dėka prieš keletą metų buvo sunaikintas Torno smogikų laivas atsikapstęs iki manęs, bet laiku suspėjo GT pajėgos ir jų laivą suprogdino vos ne mano akyse, girdėjau tolumoje sprogimų garsus ta kryptimi kuria pasitraukė jų laivas, pusę nakties išsėdėjau šaltoje baseino patalpoje kai naktį buvo 20 laipsnių šalčio, ir girdėjau kaip torniečiai padarė tris ratus aplink miestelį, bet kadangi stogas buvo metalo jie implanto signalus užčiuopdavo tik būdami toli, o priartėjus virš galvos jis dingdavo nes juos ekranavo stogas. Tai ir padėjo GT laivams spėti atvykti, kol dar jie nepabėgo. O tu tiesiog reikalauji kad aš juos pašalinčiau, tai kas tu iš tikro esi? apsimetei mano draugu, o dabar parodei savo tikra veidą....

sara > 09:20:53 2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 12:08:19
Na o mano dede po smegenu insulto eme rasyti eilerascius!

2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 11:11:30
Tu geriau išsiimk tuos implantus, nes neturi savo nuomonės.
Esi tiesiog jų apsėstas. O kas link kritimo, tai niekada ir nebuvai pakilęs. Buvai tiesiog priimamas, kaip klystantis žmogus. Kaip ir visi mes.
Bet tu čia vis kažkokias duras stumdai, kaip sakoma - "Dlia rabočich i krestijan" su tais implantuotais torniečių `antpečiais.:)

Inkognito 2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 10:32:07
Jieti visai kritai mano akyse, kad laikai kažkokio tai Runkelio lepesdrinimus apie covida ir melagienu platinimą, už tikra dalyką. Siaip jau ką tu darai dabar tėra naudinga tik Tornieciams ŽIV ir covido autorius mūsų planetoje, negi ir tu esi jų kolaborantas ?

2020 m. gruodžio 1 d., antradienis, 09:20:53
Tik visiškas besmegenis gali patikėti, jog žmogus išėjęs iš reanimacijos ims rašyti satyras.

neinkognito 2020 m. lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:27:07
https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/teigia-gulejes-reanimacijoje-o-dabar-meluoja-kad-covid-19-nera-zinia-platina-beveik-3-tukst-zmoniu.d?id=85867285

inkognito 2020 m. lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:14:16
https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/pasiekta-riba-ligonineje-mirusiuosius-tenka-laikyti-tiesiog-ant-grindu.d?id=85864371

2020 m. lapkričio 30 d., pirmadienis, 15:17:57
Eik iš čia su savo bauginimais. Nėra taip kaip kvailini. Nueik PATC ir pasiūrėk į tas lavonines.

Lietuvoje 2020 m. lapkričio 30 d., pirmadienis, 11:44:44
Siautėja covidoidiotai, pandemijos metu masiškai kviečia žmones prie eglučių ižiebimo, tuo laiku kai ligoninės baigia resursus ir lavonams vietos jau morguose nėra, juos tenka ant grindų guldyti.

2020 m. lapkričio 27 d., penktadienis, 21:11:51
Reptiloidas įsisiautėjo. :)
Kas galvoja savo galva, kvailai nesijuokia ir į kelnes nededa.

2020 m. lapkričio 27 d., penktadienis, 20:50:07
Lygiai prieš 43 metus į britų televizijos žiūrovus kreipėsi ateivių vadas - ką jis sakė? Kas iš tikrųjų įvyko?
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/istorija_ir_archeologija/S-85854/straipsnis/Lygiai-pries-43-metus-i-britu-televizijos-ziurovus-kreipesi-ateiviu-vadas---ka-jis-sake-Kas-is-tikruju-ivyko

Kam pirkti brangius skalbimo miltelius? 2020 m. lapkričio 27 d., penktadienis, 20:45:32
Jeigu pigūs ir brangūs milteliai skalbia vienodai nešvariai?

iš juoko vos kelnių nepridėjau 2020 m. lapkričio 27 d., penktadienis, 20:42:56
Bežiūrėdamas šituos išmislus Jieti,negi tu dar vis mažas vaikas netiki realybe o tiki kvailomis pasakomis?įdomu kokia žole tas fruktas ruko,jums užkakodamas smegenis?

2020 m. lapkričio 27 d., penktadienis, 19:44:04
outube.com/watch?v=Y-RwKueINyo

koronovirusui 2020 m. lapkričio 27 d., penktadienis, 18:35:42
Gamtoje jau vystosi covido naujos atmainos kurios bus pavojingos ne seniams bet jaunuoliams nuo 12 iki 25 metų,bet mirtis tikrai nebus lengva,dusuliukas paskutinėmis gyvenimo minutėmis pakankins kaip reikiant,praktiškai uždus be oro,mėšlungiškai bandydami įtraukti dar nors vieną gurkšnį oro.Kad tai vyksta rodo vis jaunėjanti covido mirčių statistika.

Koronavirusas 2020 m. lapkričio 27 d., penktadienis, 17:45:45
yra jachu seniams - mirtis be kančių, tik placebinis dusuliukas.
Tik mirs vieni - nieks neaplankys - kaip Rambai v gordoi odinočestvė.
Svajonių mirtis.

inkognito 2020 m. lapkričio 24 d., antradienis, 11:59:28
https://www.delfi.lt/news/daily/world/kinu-virusologe-covid-19-atsirado-ne-mano-laboratorijoje-yra-nauju-irodymu.d?id=85815019
Nauji įrodymai kad corona ne kinijos darbas...

Realybė 2020 m. lapkričio 23 d., pirmadienis, 14:10:51
Jeigu nori pamatyti tai, kas nematoma, labai gerai įsižiūrėk į tai, kas matoma, tik po to pranašauk.

2020 m. lapkričio 23 d., pirmadienis, 11:37:06
Ateiviai, nusprendė sužinoti kas dedasi kai kurių vyrų (pranašų) galvose, įvedė zondą ir kraujagyslėmis nukeliavo iki galvos smegenų, dairosi, dairosi neranda neuronų,pagaliau iš už kampo išlenda nususęs neuronas. Protingas zondas klausia:
- Kur kiti neuronai? Nervinę ląstelė atsako: - Kiti sėdi tarpkojinėje antroje, mažoje galvelėje.  

2020 m. lapkričio 23 d., pirmadienis, 11:15:37
Kas ant kito sako, tas ant savęs pasasi.:)

2020 m. lapkričio 23 d., pirmadienis, 10:19:18
Jieti tau jau nuvaziavęs protas.

o tai kam tada pasakos vaikams skirtos? 2020 m. lapkričio 23 d., pirmadienis, 08:18:35
O tam, kad jie dar nesugadinti tos pasakos, blogos pasakos kurioje jūs gyvenate.
Ir kai sužinosite kad tai tiesa, kad visi istorijos vadovėliai yra melas, kad daugiau tiesos tautų epuose, sakmėse (kaip ir vaikiškose pasakose), tada paprasčiausiai, jums nuvažiuos stogas.
Bet kadangi pasakiau, tai jūs pradėsite galvoti savo galva, o ne kokiu tai zombių televizoriumi ir gal tada nenuvažiuos. :)
Žodžiu-skaitykite pasakas vaikučiams. Ir sau.

inkognito 2020 m. lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:47:48
https://www.youtube.com/watch?v=P2BuUejjRlo

inkognito 2020 m. lapkričio 22 d., sekmadienis, 19:56:51
Paprastas būdas profilaktikai nuo coronos: Paimate popierinę servetėlę ir truputį ją suvilgote spiritu arba ne mažiau 79 laipsnių degtine, po to pridedate prie šnervių ir stengiatės per ją įkvėpti oro, kartu su alkoholio garais. Nekreipkite dėmesio kad ašaros ims tekėti kaip nuo krienų, tačiau uostykite tol, kol kvapas pamažu išnyks. ir taip keletą kartų per dieną.
| Koronovirusas pradžioje įsitvirtina nosies gleivinėje, o kadangi jis yra naujas ir jo kūnelis yra gležnas skirtingai nuo kitų virusų ir bakterijų, toks būdas leis jį numarinti nosiaryklėje, kol jis nespėjo pasitiražuoti po visą organizmą. Kai kada šis būdas padeda ir nuo slogos.

2020 m. lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:34:52
Jei virusas mutuos, teks vakcinuotis kasmet.

2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 20:37:17
O sergama vieną kartą?

Inkognito 2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 20:12:41
Didvyriai yra tie kurie dieną naktį dirba savanoriais, kovodami su Torno civilizacijos pasiūstu virusu žmonijai. Reikia būti visišku idiotu, kad manytum, jog jis kilo iš Uhano, dar spalio mėnesį aš jau persirgau vidutinio sunkumo covidu, kai žmona parskrido iš ispanijos, ji persirgo visiškai lengva forma. visi kurie žuvo nuo šio maro praktiškai krito nuo nežemiečių rankos, ir jokia žemiškoji bendruomenė prie to tikrai neprisidėjo, kaip ir pirmuoju ŽIV viruso paskleidimo atveju. Apie virusą pradėjo kalbėti tik sausio mėnesį, o jo štamai Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje intensyviai veisėsi jau nuo rugsėjo 2019 metų mėnesio. Todėl jis pasaulyje ir žybtelėjo vienu metu netgi JAV, Brazilijoje, Rusijoje kelių savaičių skirtumu, jeigu būtų platintas tik keleiviniais lėktuvais jo paplitimas šiuose regionuose būtų prasidėjęs maždaug per metus nuo 2019 metų rugsėjo. Visų šitų valstybių mokslininkai miesto išmetamosiose fekalijų mėginiuose, kurie imami reguliariai ir registruojami, 2019 metų rugsėjo spalio mėnesio bandiniuose jau rado didesnę ar mažesnę viruso dalelių koncentracija, o pats virusas paprastai išlenda susirgimų pavidale per 30 dienų nuo tokių radinių fekalijose miestų. Taip kad uhanas ir šikšnosparniai yra toks pats mitas kaip kad ŽIV virusas kilo Afrikoje iš beždžionių...

2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 19:40:22
prie Seimo surengtas protestas, nukreiptas prieš privalomą kaukių dėvėjimą. inkognito gal inai kuris iš jų Jietis?
Pažiūrėjus, kas su tai šūdvabaliais gali bendrauti - tegul jie ką nors gero padaro - kiek savanorių dirba dieną naktį, o jie pašalpiniai buduliai-idiotai.

2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 19:24:39
o tai kam tada pasakos vaikams skirtos?

visi JAV prezidentai sučipuoti 2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 17:30:05
Visi monarchai sučipuoti, netgi ir Putinas turi čipus, o taip pat ES vadovai ir Kinijos vadai. Bet tai nereiškia kad kas nors juos valdo paprasčiausiai ypač sunkiu jų gyvenimo momentu jie turi galimybę pasinaudoti išmintingu patarimu kaip elgtis kritiškose situacijose. Netgi senovės iškilūs didvyriai, kaipo Napaleonas, - Aleksandras Makedonietis, Julijus Cezaris ir daugelis kitų turėjo čipus, nekalbant jau apie Egipto Faraonus bei Bagdado Kalifus, kurie savo valdomiems žmonėms buvo sukūrę rojų žemėje.

Geras:DDD 2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 16:00:22
Duoti kuolu į galvą ir atsiprašyti.. ir taip 9 kartus....

2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:16:09
Tavo žodynas visada buvo bjauriai spalvingas.:)
Gerai, braliukas, nesipykstam. Atsiprašau tavęs. Bet ir tu suprask, kad jeigu jau kartą esi čipuotas, tai yra kas tave valdo. Jų planai visus sučipuoti, kaip veterinoriaus gyvuliukus. Kas prieštarauja Dieviškai valiai, Laisvės Įstatymui. Ir tai jiems nepavyks. Su tavimi pavyko. Dėl ko galime tik apgailestauti. Tu jau esi nelaisvas. Dėl ko ir priimk mano nuoširdžią užuojautą ir atsiprašymą.

Inkognito 2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 13:25:42
O maldauju atleisti jūsų didenybe pranašai mohometai.... Liaudiškai tariant ant taves skersą dėjau asile.

2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 13:09:21
Bijok sau tyliai užsidaręs. O neskleisk čia tas laikraštines baimes. Neįsijausk esąs apaštalas su Apsoliuto Tiesom, kai esi viso labo kolonizatorių plantatorių implantantas.

inkognito 2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 12:55:28
deja Jiečiui per daug sektos išplautos smegenys,kad jis ka nors galėtų savarankiškai mastyti. Gaila bet jis yra šiuo metu psichinis ligonis su išplautomis smegenimis...

2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 12:00:00
Kaip šaukiama, taip atsiliepiama. :)

2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 11:25:25
Jieti vaikiška:(

2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 09:40:04
Girdėjote reptiloidų-globalistų liaudies pasakas per kontaktuotoja, su apipjaustytais smegenais ir prifarširuotą čipsų, paskutinį moki chaną, atlantų palikuonį, išprievartautą savo noru, kad galėtų pranašauti pagal anųjų paniatijas- Inkognito. :)

inkognito 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 22:31:10
Torno kolonizavimo planas yra labai paprastas,šitas virusas iš 100 susirgusių nužudo apie 3 žmones o yra arsenale kuris iš 100 susirgusių anapilin nuvarys 80 žmonių,liks tik tiek kad galėtų užkasti mirusius,o su sekančia banga numirs ir dali jų. Galop kai žemėje neliks nei milijardo gyventojų atvyks kolonizatoriai laivais,nieko nesislapstydami nes planetoje nebus nei kiek gyvybingų žmonių galinčių pasipriešinti jiems kovinias veiksmais, tie kurie prisieke jiems ištikimai tarnauti bus suleista jų vakcina ir jie pagis. Jų paskirtis bus dirbti jų tarnais, nors didžiaja dalį darbų perims robotai. Kadangi virusas leidžia užkariauti žeme nesugriovus nei gamyklų nei gyvenamūjų namų viskas vyks gana sparčiai, palaidojus lavonus žemės planeta pereis į nauja etapą ji pakils civilizacijos pakopa tiek kiek pakilo Amerika išnaikinus indėnus ir ja kolonizavus atvykėliams,,,, Štai kokia auksinė ateitis laukia žemės planetos, o tavo forumas ją nušviečia ne taip tiesmukiškai kaip kad aš. Žmonijai iš to nauda bus tik ne visai...

inkognito Jiečiui 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 22:16:54
Tai ką tu kalbi irgi tėra tik tavo žodžiai prieš mano,jų irgi negalima patikrinti,nors tai ka aš teigiu praktiškai pasireiškė ir pasireiškia šiandien. O dėl čipų, jie ne pagrobėjų, o tų kurie mane gina nuo jų kėslų ir jie gali mane kontroliuoti net ir dėl mano asmens saugumo. Kas beje jau ne kartą man išgelbėjo gyvastį. Torno pajėgos yra labai rimtas priešas, jeigu dar nespėjote tuo įsitikinti, o jeigu įgaus visas teises į žemę, paleis į darba tokį virusą, kad per metus laiko žemėje neliks nei milijono gyventoju...

2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 22:06:36
Girdėjote čipuoto nuomonę apie čipus ir kitokius bliūdus, kurių niekas negali patikrinti, pustuščiai jie, puspilniai, ar visai tušti. Bet jis duoda garbės žodį, kaip ir dar kai ką nupjauti, jeigu... Jam, kaip apaštalui per jo čipus buvo viskas apreikšta. Todėl jį reikia irgi apreikšti šventuoju kankiniu ant Lietuvos, vos vos. :D

inkognito 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 21:51:18
Jieti ar tu tikrai tiki ka čia aiškina šitas acto garintojas? Tai tu siaubingai naivus žmogus. Elitos garina nuodus, kad palaikytų dirbtinai mirtingumą? Ar čia sveiko žmogaus kalbos? Covidas kaip Ir ŽIV virusas buvo kuriamas toje pačioje P-3 planetos laboratorijoje, kura aš buvau nelaisvėje ir jie nieko nuo manęs neslėpė nes nemanė, kad man pavyks ištrūkti iš jų nagų. Elitas žemės pasipelnys iš vienintelio dalyko kad galės dar daugiau iškišti brangių paskolų žemės vyriausybėms, o tautos lenks nugaras atidirbinėdamos paskolų procentus,vat ir visas jų biznis... O visokios pasakos apie čipus ir žmonijos valdyma kažkokių tai elito grupių yra kvaila pasaka. Žmonija čia ne prie ko, niekas nei piršto nepajudino kad sukurti šią liga, ją sukūrė tie kas sukūrė ir AIDS žemėje, kas jau kas o aš tai tiksliai žinau, net ir mokslininkus šiek tiek pažįstu, kurie priverstinai dirbo prie šio projekto. Vakcinos sukurtos ir virusas netrukus baigsis nusinešę dar milijoną gyvybių. Po metų visi jį prisimins tik kaip baisų košmarą... Poreikis atstatyti sugriuvusia ekonomiką duos stebuklinga postūmį pirmyn, visi turės darbo ir gero uždarbio, vėl suklestės verslai, turizmas pilotai vel ses į keleivinio lėktuvų kabinas. gyvenimas tesis toliau.

Inkui ir kt. 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 20:36:58
Rusai pola. :)
outube.com/watch?v=C-0vupD7ATo

~~~~~~> 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 19:50:50
Jeigu jau mane ištrinate, tai aikite jūs NATO.

Gal vis tik Jonas 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 19:30:35
O ne Faustas?

net žvygas jama. 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 19:20:31
faustas įsimylėjęs jauną sektantę- Marga-ritę, todėl kita galva galvoja,
pasirašęs sutartį,su jos seneliu- anu-nakiu.

Būkite kaip vaikai 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 19:16:08
Smėlio dėžės...

Kaip tie sektantai sugeba prota suknisti 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 19:14:54
Kad žmogus kalba sapnuodamas ir dar nori kad visi tuo patikėtų? Man šitai yra nuostabu, juk pats matai kad niekas iš tavo kalbų nesipildo tai liaukis pagaliau iš savęs pajuokų objekta daryti...

Vaikiškose knygutėse saulės raitelis 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 19:12:10
Yra pasakos personažas ir vaikai užaugę supranta kas yra pasaka ir kalėdų senelis,o čia Jietis mums suaugusiems perša pasaką kaip tikrą dalyką. Siaučia corona o jis sako kad tai spaudos propaganda,o mes jau pereiname į aukso laikus kai tik gulbės pieno betruks... Juokinga kai taip kalba žilagalvis vyras turintis anūkų.

2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 19:02:19
"Būkite kaip vaikai, nes tokių yra dangaus karalystė. "

2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 18:49:20
o jums nekyla klausimas kodėl saulės raitelis vaikiškose knygutėse, jiems plauna smegenys.

meldiesi iš vaikiškos knygutės nusipišęs 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 18:33:03
Saulės raitelį, ir dar žmogus išsilavinęs bet su praplautomis smegenimis.

Jieti tave čia gerbs tada 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 18:31:25
Kai nors vienas tavo kvailas pranašavimas išsipildys, o kol kas esi tik pašaipos vertas tauškalius.

Inkognito 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 18:25:21
Tam kam aš dirbu yra realios būtybės su realiomis galiomis, o tu ten rusiškuose forumuose užsizombinai ir nematai, kad iš tavęs durnių padarė,- rusiškų sektantų klubas...

juokiasi tas 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 18:11:48
Kas juokiasi paskutinis, o iš tavo pranašavimų Jieti visas Nso puslapis daro žvygt...

2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 17:24:19
Baimė tau artimas dalykas. Užtai ir esi jiems ant pavadžio.
Nežinojau kad anunakiai, reptiloidai ir drako turi savo galaktikų tarybą, kurios liokajus sakaisi esąs. Šypt.
Ką ten šypt, mane net žvygas ima. :D

Lauk dangaus svečių 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 13:14:00
Artimiausiusiu laiku... Supykdei Galaktikos tarybą savo apsišaukėliais.

Pabiros 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 13:03:52
Vyksta persirengėlių teatras:nori jaunu tapti:D Maloniausias jausmas staipytis prieš jauną -sektantę -- ateivę bobikę.:D jai įtikti.

2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 13:00:19
Tavo reikalas. Norėjau kaip geriau.

inkognito 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 12:19:12
Aukštesnio idiotizmo laipsnio nesu girdėjęs nei šis yotube,negi taip lengvai pasiduodi Jieti šėtono hipnozei? Ir tas aštaras tai saulės raitelio vaikiškos knygutės paveiksliukas,negi tavo tie vadinamiji plejadiečiai netgi fantazijos neturi sukurti ką nors savo? Jau vien tai kad jie apsimeta Galaktikos tarybos atstovais yra melų melas,būk išrankesnis. O kas Liečia implantus tai jie yra konkretus elektroninis dokumentas kuris esant reikalui yra perskaitomas tų kas turi technologijas. Ne kiekvienam lemta turėti implantus o tik oficialiam Galaktikos tarybos atstovui žemėje...

Inkognitui ir kt. 2020 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 10:11:45
youtube.com/watch?v=UDnw1LQ_erE

2020 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 20:56:30
Ką ten karūna. Žiūrėkite kad jums, kaip sakoma "Na pasledok" , ausinius dantus neišluptų . :D

tiksliau 2020 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 15:45:03
...."Nes tamsioji Valpurgijos naktis jau praeityje, einame į Aukso amžių... :)"
O taip, dedamės auksinę korūną":/

inkognito 2020 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 13:04:22
Tas jų neužilgo gali trukti dešimtis tūkstantmečių, jiems tai greitai, o mums su savo gyvenimo trukme deja amžinybė... Šiap jau esu Galaktikos tarybos paskirtas stebėtoju mūsų planetoje, tačiau iš jų tokios info dar negavau, kad įvyks tokie pokyčiai, priešingai ten bandoma įrodyti, kad Atlantų beveik nebelikę ir žemė jau nėra GT narė, ir kad Torno-oriono civilizacija gautų mūsų globą ir protektoriatą, ar tik tau Jieti kas nors iš jų nepudrina smegenų apsimesdami Plejadų atstovais?

Jie... 2020 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 11:27:02
Yra žinių, kad jau neužilgo gali įvykti VIEŠAS kontaktas su ateiviais. Žmonės galės stebėti NSO. Tuo pasirūpins Galaktikų Taryba. Datos netikslinsiu, nes vėl Laiko hierarchija gali pakišti `kiaulę`.:)
Tikslas koks;
-`Pažadintis` žmones, padėti Perėjimo procese.
-Sugriauti mitą, kad egzistuoja tik blogi ateiviai, kurie grobia žmones ir kitaip juos išnaudoja.
-Tuo pasakyti, jog mes ir Jie esame sielų broliai ir sesės, kiekvieni su savo misija.
- Duoti pagrindą žmonijai džiaugtis ir švesti. Nes tamsioji Valpurgijos naktis jau praeityje, einame į Aukso amžių... :)

tiksliau 2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:20:28
Devynias galybes primelavo - orų prognozės ir kiti,kurie teigia, kad protinga nežemiška gyvybė veikiausiai lėtai žvalgo galaktiką ir, pasitelkusi žvaigždžių sistemų judėjimą, lengvai „šokinėja tarp žvaigždžių“, neskuba mums pasirodyti, stebi mus iš tolo ir juokiasi iš mūsų fantazijų.

Atšiaurus įkaltis 2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 21:11:11
Ir kas jums taip primelavo?

2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 20:52:57
Vienas dalykas – meluoti, kitas, žodžiais nutolti nuo tiesos klystant, o ne iš piktos valios.

Atšiaurus įkaltis 2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 20:41:02
Ir kokia gi tai tiesa?

2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 20:27:02
Tiesa yra tiesa...Tiesa kartais linksta, bet nelūžta ir išplaukia virš melo-fantazijos kaip riebalai virš vandens,:)

Atšiaurus įkaltis 2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 20:13:00
Žmogus atsidūręs beviltiškoje situacijoje ima fantazuoti.
Jus kerštaujat, kad teko veltis į šį reikalą.

Viltys be grimasų 2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 20:03:30
Mes visi beviltiškoje situacijoje prisiminsime dievą, kurio nėra, bet vis tiek kodėl nepabandžius, ar gi ne?

2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 19:51:53
Laikui bėgant melas pats savaime išsisklaidys. Meluojantysis - fantazuotojas, neįvertina savo uždavinio sunkumo: jam dar teks dvidešimt kartų sumeluoti fantazuojant, žodis į žodį, kad paremtų pirmąjį melą-fantaziją. :DD

2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 19:51:46
Ką čia daug kalbėti.
Reikia suprast, kad jau kiti laikai.
Paprašyti nieko nekainuoja, bet jei neprašysi, tai niekas ir nepažeidinės tavo valios.
Prisimink bent jau tada, kai tikrai reikės pagalbos.

Viltys be grimasų 2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 19:26:13
Dabar ką, visą kaltę suversti kažkokioms tai aukštesnioms jėgoms?
Suprask niekas neklaus ar tu nori kažko ar ne, į tavo valią nusispjauti, nes tai tik savęs apgaudinėjimo menas - dirbtina viltis, kad tik ilgiau ištemptum.

2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 18:47:50
Gali būti visiškai ramus. Galaktikos pajėgos NIEKO neįleidžią į Žemę. Jokie Oriono emisarai, komisarai, ar kurjeriai tavęs nepasieks.
Nebent per tavo implantus gali tave iki beprotybės su tom baimėm nuvaryti.
Turėtumei aukštesniųjų dangaus jėgų prašyti, kad tuos implantus neutrlizuotų. Tavo išreikšta valia yra aukščiau visko.

inkognito 2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 18:16:45
Deja viskas yra paprasčiau - ženkliai paprasčiau ir vulgariau, bet tingiu aiškinti, vis tiek niekas nesuprasite, o aš žinau kodėl taip viskas vyksta ir jokio čia perėjimo nėra, nebent perėjimas į tikra vergovę... Ar dar kas nors atsimenate mano pasakojima prieš kažkiek tai metų, kai naktį slėpiausi mūsų baseine su skardiniu stogu, nes mano globėjų eskadrilei reikėjo keliolika sekundžių, kad spėtų atvykti ir mane apginti? Tada jų erdvėlaivis buvo sunaikintas per keletą kilometrų nuo mano slėptuvės. Dabar mano mirties trokštantys priešai elgiasi kitaip, nuodija visus tikėdamiesi, kad į tą tarpa pakliūsiu ir aš, tai yra nežmoniška bet ir jie yra ne žmonės....

sara 2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 18:04:12
Reikia issisokti - pasirodyti kad esu gyva!

Jietis~>Inkognitui 2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 15:35:12
Studijuok mano (visą) trijų dalių paveikslą "APOKALIPSĖ" Poetinėse vizijose.
Gal rasi atsakymą. :)

inkognito 2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 13:14:17
Jieti ar tavęs negraužia sąžinė dėl šitų žmonių mirties,tavęs ir tavo plejadiečių?
https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/situacija-blogeja-nauju-atveju-1935-mire-net-24-zmones-tarp-ju-ir-40-metis.d?id=85764031

sara 2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 09:37:11
Na Tevas mane mokino kad reikia buti nelaimingai.
Dabar galvoju kad jis mane labai neteisingai mokino, is tiesu reikia buti laimingai!

inkognito 2020 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 21:54:36
Meluoja tas diletantas net susiriesdamas, nejaučia skonio nei kvapo - NESAMONĖ... Skonio ir kvapo receptoriai susirgus covid-19 numiršta tik labai trumpam laikui, tai yra labai paprstas ir jau ištirtas mechanizmas. Smegenų neuronai yra trikampio formos lastelė labai mažytė ir ji sujungta kapiliaru tokiu siauru, kad juo gali prasiskverbti tik vienas eritrocitas po kito einantys žasele, o covidas priverčia erotrocitus sulipti į krųveles ir jie užstringa šiame kapiliare, neuronas negauna maisto ir žūva, o jis atsakingas yra už skonį arba kvapa - receptorius. Tačiau smegenyse yra milijardai neuronų ir smegenys siunčia patvarkymą kad kiti neuronai perimtų žuvusių darbą ir po savaitės kitos tie pojūčiai gryžta. Kitas reikalas kai panašiu mechanizmu destrukcijos yra nužudomos plaučių lastelės, kurios perauga jungiamuoju audiniu ir įvyksta vadinamoji Fibrozė, analogiškas dalykas kepenų cirozei. Po sunkaus kovido komplikacijos žmogus gali likti tik su puse, o gal net ir trečdaliu ar tik ketvirčiu normaliai funkcionuojančiu plaučių tūriu, va čia tai gyvenimo siaubas, kai mažiausias judesys sukels dusulį. Visokie rašeivos galėtų pasikaityti medicininius veikimo mechanizmus, kad taip durnai nefilosofuoti kaip šiame straipsnyje. Tikras asilas tas rašeiva norintis pasirodyti išmintingu... Pasakojimas to kuris netgi nebuvo pajungtas prie aparato dirbtinam plaučių ventiliavimui - juokinga...

Skaitykite 2020 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 17:18:19
https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/paulius-jurkevicius-rytoj-kai-troskinta-zuvis-igaus-sokolado-skoni.d?id=85723983

inkognito 2020 m. lapkričio 10 d., antradienis, 16:07:01
Coronovirusas pasirodo ne toks jau ir pavojingas, jo gydymui pakanka tik skystinti kraują ir jis praeis be simptomų, Be to dar viena ger naujiena, kad juo negalima apsikrėsti nuo paviršių, o tik per kvėpavimą, ant paviršiaus vokiečių mokslininkų tyrimų metu visi rasti virusai buvo absoliučiai nebegyvybingi ir visai nepavojingi, tad rankas galima taip tankiai r nesiplauti, svarbu neužsiimti seksu su sergančiu ir labai aktyviai nekvėpuoti burna į burna. Vokietijoje buvo atlikti bandymai keletui sunkiai sergančių šeimų buvo pasiūlyta Aspirino nemenkos dozės su citrinos arbata ir po 24 valandų visi simptomai dingo. Mokslininkai mano kad seniau buvo neteisinga strategija gydymo pasirinkta ir manoma kad virusas tieiogiai sukelia plaučių fibrozę, o jis tik padaro kad trombocitai suliptų ir užkimštų mikrokraujagysles,d el to ypač nukentėdavo plaučiai, širdis ir smegenys, o tiekiamas deguonis tik šiek tiek lengvindavo simptomus. Suskystinus krauja trombocitai atlimpa vienas nuo kito ir po viena tvarkingai prasispraudžia po audinio mikrokapiliarus... Vyksta panašus procesas tarsi visi vienu metu sugalvotų iššokti iš troleibuso ir užkimšę duris nei vuienas negalėtų išlipti... Pirkite nebrangų aspirina ir gerkite kas neturite kiaurų skrandžių ir jokia corona jums nebus baisi...

sara 2020 m. lapkričio 10 d., antradienis, 13:23:04
Tevui nustate koronavirusa neigiama.
Daktarai sake kad Teva uzpuole kazkoks tai visai kitoks virusas.
Vakar visai vakare Tevas namo atvaziavo su taksi is Santariskiu.

2020 m. lapkričio 10 d., antradienis, 08:22:33
Sara, kas girdėti? Kaip tėvas, tu, mama, sūnus?

sara 2020 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 11:40:49
Jau jy isveze su greitaja.
Mama ir anukas rauda visa gerkle apsikabine.

Inkognito 2020 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 11:30:35
Užuojauta Sara, kvieskite greitają gal dar jam pagelbės padavę deguonies, ašaros čia nepadės nei tau nei motinai. Jo amžiaus dar žmonės sugeba išgyventi coronos krizę kai kurie...

sara 2020 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 10:29:28
Viskas.
Mano Tevas mirs, kaip gaila.
O galvojau jis dar koki dvidesimt meteliu trauks.
Kaip gaila!
Ka as be jo darysiu?
Ir ka mano seima be jo veiks?
Visi verkia!
Jam be galo bloga visas melynuoja dusta ir tai jam labai greitai uzejo...
Mama labai garsiai rauda!!! Lyg jau palaidojusi butu jy...

sara 2020 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 09:44:24
Na mano Tevas jau apsirgo.
Belieka laukti kada visa seima susirgsime.

sara 2020 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 08:43:19
Zinoma kad esu turejusi (prota).
Ant Tevo variau del to, kad inkstinktyviai labai nenorejau tureti proto.
O dabar supratau.
Ivyko nusvitimas.

Sarai 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 18:17:20
Tarsi kada nors tu jo būtumei turėjusi.

sara! 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 17:14:12
Nenoriu tureti proto!

galima dainuoti ir iš brilijantinės rankos posmus 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 16:53:14
A nam vsė ravno....Bet kažkodėl tokios dainos pasibaigia kai dėl plaučių nepakankamumo tenka užsidėti deguonies kaukę palatoje... Kam nereikėjo tas nesupras, o covidoidiotas aplamai manys, kad čia tik valdžios reklama...Gera jam gyventi kol virusas pagriebęs už gerklės nepradės smaugti, juk jam dzin tiki tu juoar netiki...

Laikas visiems 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 14:09:52
pradėti dainuoti SAMO dainą "Bijom bijojom". :)

Inkognito 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 12:57:45
Tiek pasaulis tiek Lietuva fiksuoja naujus Covid-19 susirgimus per parą, Pasaulyje vakars susirgo 581679 žmonės o ir Lietuva pasiekė nauja ne tik susirgimų bet ir mirčių nuo koronos rekordą,per parą susirgo 1972 piliečiai o numirė 11,mirčių skaičius gali eksponentiškai padidėti nes miršta tie kur būdavo užsikrėtę prieš mėnesį ar porą savaičių,o tie kas užsikrėtė vakar dar smertis savo derlių nušienaus vėliau.... Tai va coronaidiotai tai jūsų kaltė, kad žmonės žūsta Lietuvoje, juk tai jūs niekšai skelbėte ir skelbiate kad coronovirusas tai spaudos antis...Visi mokame už tai kad žalgirio ir Valensijos varžybas Kauno arenoje stebi 5000 žiūrovų,kai yra televizija ir jas galima buvo matyti nestatant į pavojų save ir kitus nekaltus žmones, juk niekas nežino kiek užkrėtė aplinkinių tol kol pats pajuto covido simptomus. Pagalvokite iš patikrintų 5000 - 1972 teigiami, reiškia kas antras yra užsikrėtęs...

sara 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 12:30:37
Be savo energijos esu visai dur,na!

sara 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 11:25:36
Na Danijoje koronavirusas mutavo i audines ( toks zverelis) ir daugiau kaip dviem simtams zmoniu tas virusas yra perduotas zmonems.
Koronaviruso jau yra penkios atmainos.

sara 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 11:19:03
Jeigu esu neteisi, vadinasi galima mane krus,ti!
Cha cha cha ha
Duokit man kelia!

sara 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 11:06:36
Esu auka!
Visai nenoriu pis,tis bet privalau.
Esu auka!
Kaip Jezus Kristus!
Tiesiog visi mane kru,sa, o as esu tiesiog visiems gera kaip Jezus Kristus.
Ir as esu ne istvirkele, o auka.
Duokit man telia!

sara 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 09:45:22
Negaliu blaiviai mastyti.
As vis dar siun,tu tai dar ne pabaiga.
Tiesiog duokit man kelia.
Nejau taip sunku yra tiesiog duoti kelia.

sara 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 09:20:32
Nori pis,tis ir mus,tis tiktais nelabai gyvi.
O ponas mane pavadines is,tvir,ke,le praktiskai mane pavadino nelabai gyva.
Na ir pradejau siauteti - labai izeide.
As esu kaip Jezus Kristus o ne ta is,tvir,ke,le tipo nelabai gyva.

sara 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 09:13:18
Tikiuosi Adminas istrins mano pykcio rasliavas.
O tai labai negraziai gavosi...

sara 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 09:01:41
Visi idomiai rasote, tiesiog susinervinusi buvau.
Laaaaabai atsiprasau.
As tik kelio noriu, kad galeciau laisvai is vietos judeti.

sara > 19:45:55 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 08:48:39
Duok man kelia!
Graziai cia paciulbejai kad tik graziai issisukti.
Pasakysiu.
Kiti net yra nelabai gyvi.
Juos reikia atgaivinti.
As esu kaip Jezus Kristus, bet vistiek noreciau kad specialiai man ant tako nebutu prisikta.
Noreciau eiti laisvai.

Juniorinkognito 2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 00:31:37
Parasykit kur video cia siust su draugais dviem toki nufilmaves is arti nezinau kas ten ir matem dar kazkokia net sunku atpasakot ir ar dar ateina inkognito cia?

Gyvenimas ne nuodėmėje 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 21:31:40
Yra nuodėmė, nes senatvėje nebus ko šiltai atsiminti. Kuo daugiau nuodėmių jaunystėje tuo daugiau bus atsiminimų šiltų ir malonių senatvėje, aišku, jeigu nenudusins iki to laiko koks nors covidas.

2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 19:45:55
Tu gyveni ne viena. Ir čia ne tavo blogas, kuriame gali daryti viską ką tik nori. Tu čia ne vena.

sara 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 19:27:11
Tiesiog visokie zmones maisosi man ant kelio.
O as noriu tik kelio, noriu laisvai praeiti.
Bet jei kas maisosi privalau sek,su,a,liai atsi,jung,ti (jusu kalba tariant - isijungti). Reikia visus traukti is tako kad nesimaisytu!

sara 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 19:20:01
Yra zemes energija.
Tevas bando pavogti is manes ta zemes energija, padaryti mane visiska ubage.
Dar ir as pati save kazkodel tai skriaudziu.
Kas stipresnis?
Ar tikrai del to gimem?
Geras kelias, svarus tiesus kelias!
Noriu kelio!

sara 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 19:08:33
Mane nervina labiausiai visiskas durnumas...
Aciu Dievui tai amzinai nesites.
Sutrikde tas dur,numas mano naturealu mastyma.
O reikia ne nervintis o mastyti ir ieskoti iseiciu.
Aciu Dievui yra ir geru zmoniu.
Kelias turi buti svarus ir as laisvai turiu juo praeiti.

sara > 14:47:16 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 18:58:33
Pimp,a,kis!!!
Sliu,zas siuks,ly,ne!

sara 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 18:46:59
Esu elementari ir visai neistvirkiele.
Kiekviena nakti sapnuoju ivairius rubus ir ivairius karolius.

sara 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 18:44:24
Cia su jumis tai mirk is nuobodulio, vienintelis Inkognito idomus.
Nors filmu per you,tube galima pasiziureti.
Na tas a,s,ilenas ( 14:47:16) mane ir inervino... Paziuresiu filma ir vel grysiu i iprastas savo filosofines vezes...
Ster,va slyks,tine...
Is,pers,ta,kis...
Tegul griau,zia krie,na!!!
Kazkoks kur,mis mane iner,vino...
Nevertas jis demesio...
Ma,zas men,kas zmo,ge,liu,kas sumur,mejo kazka tai ir viskas.
Be reikalo nervinuosi.
Juk truks,ta zmo,gui proto del to negalima pykti...

sara+ >14:47:16! 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 18:27:11
Su jumis graziai kalbetis neimanoma, o tik siurk,sciai.
Ego bib,pa,lai,kiai.
Visalaik kalbejau labai graziai ir kaip maziems vaikams sakinius sudeliodama labai tiksliai, taip sakant atrajota maista iskart i gerkles ki,sau kad patiems visai mastyti nereiktu, kad butu ir taip aisku.
O matau kad Ego bib,pa,lai,kiams is vis niekas neaisku, tik ratu aplink savo subine sukasi ir viskas, kaip kokia planeta.
Jums tik galaktikas ir rusus suprasti o ne moteri!
Na bo,bos teisingai elgiasi iesko sau kuo tur,tingesnio nes supratimo pas vyra vistiek nera tai vidine tustume tada galima nors pinigais uzpikdyti. Tiek ir tos naudos is vyro...

sara 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 18:13:30
Sekmadienio Evangelijoje yra normalus zmones, nieks ant mane neloja, o cia tai visi jautruciai susirinke!!!

sara 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 18:11:09
Neprivalau cia ciuciuliuotis su jumis.
Egoistai.
Ego bib,pa,.lai,kiai!
Egoistai!
Moteriai nenori duoti kelio, kad ji laisvai sau galetu praeiti!

sara > 14:46:16 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 18:08:47
Man tavo rasliava sukele pykti. Pykti uz tavo smegenu nepas,lankuma ir apsimes,tini visiska dur,numa!
Joks seksas (ar dur,nu,mas) man neuzstos kelio!
Visur prasiversiu!
Neprivalau tunoti "kalejime"!!!
Bet matau tik beprocius.
Visokias kitokias galaktikas supranta, o va elementarios ir labai paprastos manes, kazkodel tai nepajegus suprasti!!!
Dur,nu,mas auksciau visko!
Nu ir analizuokite tas galaktikas ar rusus, juk tai taip paprasta, o va is sono paziureti i mane nemokate,
Egoistai!!!

sara 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 17:59:53
Pervargau. Kol kas jums nieko nesakysiu nes norisi nors retkarciais tureti ir proto atostogas!

2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 16:42:33
Matyt sėdėjai posėdyje ir stebėjai kaip mūsų 141 tarybos narių, t. y. seimunų posėdžiauja.

2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 14:50:21
"buvo priimta baigiamajame akte,kuris itin nepalankus mūsų civilizacijai. "
Iš kur tu toks musiškis žinai kas dedasi GT?

ti ko pykai sara 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 14:47:16
Kai pasakiau kad su savo tėvu duodiesi?Šiaip tai jūsų reikalas nors incestas visuomenėje nėra toleruojamas,ir dar mums smegenis savo sekso reikalais čia kvaršini,paleistuve.

sara 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 10:00:34
Visi kvai,li yra se,x objektai. Te,vas irgi yra kvai,las vadinasi irgi yra se,x objektas, kad ir kaip man del to liudna butu.
As sau se,x objektu nesirenku. Kvai,lu,mas pats pas mane ateina!
Vieni renkesi meiles ir t.t.o as pasirinkimo kaip Jezus Kristus neturiu. Pas mane patys ateina. Ateina kvai,li, o as jiems truputi duodu vilties ir proto...

Tarpgalaktine prokuratūra, 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 07:02:21
Nutaria, kad yra tikslinga žemės civilizaciją perduoti Torno civilizacijos protektaturai ir tolimesniai kolonizavimo procedūrai, atšaukti visus GT kovinius darinius ir struktūras iš saules žvaigždinēs sistemos

2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 06:31:26
Galaktikų tarybai įtikinančiai buvo įrodyta, kad žemės planetoje gyvena buki idiotai,valdomi niekšu gaujos,negailestingai eksploatuojančios planetos ekologija ir energetinius resursus vardan savo neprotingu egocentriški interesu.... apytikriai tokia kaltinamoji rezoliucija buvo priimta baigiamajame akte,kuris itin nepalankus mūsų civilizacijai.

2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 22:56:17
Ir te sužinos visi karčią tiesą - nebus jokios galaktikų tarybos su mumis. Nebus tarybos - nebus ir mūsų ateities. Ir nebus susivienijimo ir nebus pažangos. Net partizaninių judėjimų neliks.

2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 22:41:15
Mes galim padaryti tik vieną - apkaltinti viskuo juos, kad vaikai mūsų laikytų juos priešais nuo mažens, kad neliktu ne vieno kuris tiki 4 ar 5 dimensijomis ir kitais sektantiškais būreliais, kurie garbina juos. Tai mes galime padaryti ir tik tiek.

2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 22:29:23
Tu pasakei, mes išgirdom.
Koks tolkas prieš juos kariauti, jei vis vien pagal visus punktus pralaimime, net paprasčiausiuose žodžių batalijose jie turi svarią persvarą. Mes pasitiksim mirtį tyliai stovėdami.

Inkognito 2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 21:44:55
Nėra prasmės rašyti, nes niekam ta knyga nereikalinga ir niekas jos nespausdins, visi mano kad tai tik mano fantazijos. Gal ir geriau taip nors galite visi gyventi daug ramiau žinodami ir manydami, kad to nėra, nors tai taip pat realu kaip rytmetinė kava dviese. Kad tai ne fantazijos įrodo jog dvi epidemijos Aids ir Covid-19 yra jų darbas, bet ne niekas tuo netiki... Bet gal taip ir geriau... Dabartinė žmonija gyvena pagal Salomėjaos Neries eiles:
Pasapnuoki motinėlę - tu galvelę vaiko, priešas virš tavęs iškėlęs,- kalaviją laiko...

2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 21:23:35
Inkognito, parašyk knyga apie juos.
Jų kultūra,
Jų vaikų augimą,
Mokslus,
Kariuomenę
Visuomenės sandarą,
Technologijas,
Mediciną
Jiems priklausančias planetas ir kitas gyvenamas stotis.
Jų įprastą gyvenimo būdą, kasdienybę.
Jų požiūris į tikėjimą.
Jų požiūris į technologijas,
Jų skaičių.
Jų požiūrį į kitų planetų gyventojus.
Jų požiūrį į gamtą ir gyvūnus.

2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 20:15:32
Aš noriu pajuokauti:
Ir pasimelskim mes kartu, kad būtų visiems stebuklų:
Tėve mūsų, ne saros!
Ten kur esi danguje, bet ne laive ar kitoje planetoje...
Teesi mums tavo stebuklai, kaip teyra tavo šventas vardas.
Teateina tavo karalystė, o ne ateivių invazija.
Teateina vienas laivas su tavo pasiuntinių, nes du ir daugiau tai jau invazija.
Tenekabina makaronų tavo šventos lupos,
Bet šviežios duonos mums duok kasdien.

2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 19:56:13
Internetas tai stebuklas. Tu turėtum būti labai laiminga turėdama jį, nes yra žmonių, kurie jo neturi. Tau čia atsiveria nemokami žinių lobynai, galėtum tapti bet kokios srities mokslininke, o tu ką pasirinkai? Kniauki, kaip katino rujojimas, ta pati melodija. Einu einu takučiu ir vėl nuo pradžių.

Viltys be grimasų 2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 19:33:56
Ne stebuklo tau reikia, o išeities.

2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 19:17:46
Aš paprašiau lauke buvusio ne mano katino stebuklo ir jis po kelių metų pradėjo palikinėt man prie durų ant kilimėlio (arba ten, kur aš stovėjau kai kreipiausi į katiną) maistą. Taip, tai jo toks stebuklas. Galim paspėlioti, vieniems tai stebuklas, kitiems ne, tai yra, kad kiekvienas stebuklus supranta skirtingai.

Viltys be grimasų 2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 18:10:39
Ir svarbiausia, ar atpažinsi tu stebuklą.

Viltys be grimasų 2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 18:08:50
Aš patyriau mažą stebuklą, bet to pasirodo buvo negana. Tikiuosi jei tu patirsi stebuklą, kad ir mažą, tikiuosi tau bus to gana.

sara! 2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 17:22:43
Turi buti kazkoks tai stebuklas!

inkognito 2020 m. lapkričio 4 d., trečiadienis, 12:09:47
Be skype naudoju feisbuk, Watsap, mesenger ir kitas platformas.

2020 m. lapkričio 3 d., antradienis, 18:26:56
Sveikas Inkognito, norėjau paklaust ar naudojate dar skype (ar kita komunikavimo platforma)?

sara 2020 m. lapkričio 2 d., pirmadienis, 13:10:32
Ir cia ne Tetukyje yra esme, o klaidoje - kad reikia mastyti per klaida (kad viska suprasti)!

sara 2020 m. lapkričio 2 d., pirmadienis, 13:04:50
Jei isiutis paeme vadinasi nesupratai ka parasiau.
As juk masatau kaip robotas. Del mano mastymo joks isiutis neturetu imti.

Sara, ar dar nejauti? 2020 m. lapkričio 2 d., pirmadienis, 12:41:49
Sara ar tu dar nejauti kaip čia visus u-ž-p-i-s-a-i su savo tuo tėvu, kad tu kur skradžiai žemę prasmegtum buka idiote...

sara + 2020 m. lapkričio 2 d., pirmadienis, 09:36:57
Na smegenu funkcijoje yra mastoma per klaida, o cia naturali klaida prisipaise - Tevas.
Smegenu funkcijoje nera jokio Tevo, tai yra laikoma klaida, bet smegenims yra labai reikalinga klaida, kad absoliuciai viska suprasti!

sara 2020 m. lapkričio 1 d., sekmadienis, 14:13:51
Jeigu labai labai zemas lygis, tai labai labai didele meile kad, to purvo nepmatyti!

sara 2020 m. lapkričio 1 d., sekmadienis, 14:10:28
Meile reikalinga tam kad nematyti vyro labai zemo lygio.
Kuo zemesnis vyriskasis lygis, tuo didesne turi buti moteriskoji meile, kad to vyriskojo purvo nepamatyti!

sara 2020 m. lapkričio 1 d., sekmadienis, 13:48:32
Vyriskas purvas.O as isvis nekalta, kad vyrai moteri( bet kokia) nori iminkyti i savo vyriska purva!!!

sara > 11: 09:24 2020 m. lapkričio 1 d., sekmadienis, 13:34:39
As nesu kalta kad Tevas yra juodukas (zydas) ir kaip arabas agresyvus su savo principais( religiniais). Veikiau esi tu kaltas.
O as visai nekalta! Tiesiog i savo vyriska purva vyrai nori iminkyti niekuo deta moteri.

sara 2020 m. lapkričio 1 d., sekmadienis, 13:04:42
Tevas yra mano protas.
Tevas (protas) nei kiek is vitos nejuda, del to negaliu buti protinga.

sara 2020 m. lapkričio 1 d., sekmadienis, 13:02:17
Mes nesusitareme taip kalbeti. Tiesiog parodai savo zema lygi, gabumus kita zmogu niekinti ir iskraipyti situacijas taip, kad butu galima niekinti.
Tu isvis nezinai kas yra Dievas.

Aisku kad turi 2020 m. lapkričio 1 d., sekmadienis, 11:09:24
Bet gal su tėvu jau pabodo?

sara 2020 m. lapkričio 1 d., sekmadienis, 10:38:15
O ko tu mane niekini? Ka as tau padariau? Juk neprasau su manimi myletis. Su kuo myletis ir be taves turiu.

Sarai 2020 m. spalio 31 d., šeštadienis, 16:25:28
ateiviai sveria iki 50 kg. Tokių drimbų kaip tamsta, kuri sveria 110 kg, tarp jų nėra.

sara 2020 m. spalio 31 d., šeštadienis, 09:50:15
Esu ateivis - ne zmogus!

inkognito 2020 m. spalio 30 d., penktadienis, 21:32:34
Nu ką mieli skeptikai? Kruša jus nežemiečiai su šia naujaja corona ?....Prieš gerus 15 metų sakiau kad taip bus,o tada mane kvailu laikėte.

sara 2020 m. spalio 30 d., penktadienis, 14:46:24
Neverta laiko,
neverta pinigu!
Tik verta pojucio kad gyveni is tiesu!

sara 2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis, 13:23:23
Jezus Kristus yra kaip saule, zmogaus dvasia iskepa jo sviesoje!

sara 2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis, 13:00:28
Nera nei teisaus, nei neteisaus!

sara 2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis, 12:35:48
Nuomoniu neatitikimas irgi yra seksualine energija!

sara 2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis, 08:21:41
Mastau kaip ateivis, seksualine energija idarbinu.( i prota samone visazinysta)
O jus mastote kaip eiliniai seksualine energija nuzeminate iki apatines ribos ir ja kaip su,da metote!

sara 2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis, 08:12:07
Na as seksualine energija esu idarbinusi i prota.
Seksualine energija sukasi, dirba, o as gyvenu.
Mano seksualine energija idarbinta i prota yra mano vergas.
O biologinis Tevas i mano mastyma neisidarbina.
Kiekviena knyga, kiekvienas mokslas man yra Tevas ir idarbinta seksualine energija!

2020 m. spalio 28 d., trečiadienis, 19:28:55
Posakis „Nesvarbu, ką darai, svarbu su kuo “Skirkite dėmesio žmogui, kuris visada būna šalia ir myli jus.Kitaip tariant, jūsų lamė yra jo laimė, o jūsų skausmas yra jo skausmas.Erotinė trauka turi virsti meilę, bet ne iš išskaičiavimo, kaip dabar dažnai vyksta.Seksas be tikros abipusės meilės tik veiksmas, flirtas. Pradžioje užveda, bet vėliau lieka kasdienybė, kančia bent vienam. Apsimėtinėjimas meile.

sara 2020 m. spalio 28 d., trečiadienis, 17:54:21
Tai tau seksualine energija reikia nuleisti?
Ne.
As ne apie tokia seksualine energija kalbu.
Ne apie ta seksualine energija kuri kelia itampa.
As apie tokia seksualine energija kalbu kuri pati savaime yra darna.

2020 m. spalio 28 d., trečiadienis, 17:03:10
Bet čia tik viena iš galimybių - nepatenkintas noras.

2015 m. vasario 8 d., sekmadienis, 23:42:18
NSO.LT Veidaknygėjesan-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.LT skiltis
Vartiklis