Global Lithuanian Net:    san-taka station:
ARCHYVAS, 78  2019 m. kovo 5 d., antradienis, 19:23:05
Jam išvykus, atsivėrė spraga, kurią pats ir užpildė sugrįžęs.

2019 m. kovo 5 d., antradienis, 19:21:03
Pastabi šauniai pastebėjai dėl penkių metų, kuriuos nugyveno Norintis likti neatpažintu kaip meškos ausyje. Torniečiams jis juos praleido pas juos. Tik kaip Norintis likti neatpažintu galėjo pats susitikti su savimi kalinčiu kitame pasaulyje?

2019 m. kovo 5 d., antradienis, 19:02:17
Torniečiams, tikriausiai, jokio skirtumo kaip būtų sugrąžintas Norintis likti neatpažintu. Tik vaidinantiems taikius tyrinėtojus ar keliautojus, leidusius į su tikėjimu susijusią kelionę, gal net nebuvo galima su savimi turėti ginklų ar kitokių poveikio priemonių.

2019 m. kovo 5 d., antradienis, 18:42:27
Prie Nevėžio rutulys, manau, niekaip nesusijęs su tuo, kad Norintis likti neatpažintu pradėjo prisiminti. Galima įtarti, kad laisvieji vykdytojai vykdė torniečių užsakymą, gražiai pargabenti Norintįjį likti neatpažintu atgal į kasyklas. Siūlė skristi kartu, tik nieko neprisimenantis Norintis likti neatpažintu atsisakė.

2019 m. kovo 5 d., antradienis, 18:12:55
Įtaiga kaip tyrimo būdu mokslininkai seniai suabejoję ir atmetę. Net ir stengiantis nieko neprimesti, vien iš užuominų gali būti įteigti nebūti prisiminimai.
______
Nieko keisto, kad pirmiausiai prisimenami didesnį įspūdį sukėlę prisiminimai: išvežimas į kitą pasaulį, o ne pasinaudojimas juo Afrikoje. Nors ir ten būta jaudinančių nutikimų: pabėgimas, pašovimas ir pakliuvimas į ligoninę. Kai prisimenama nenuosekliai, tai ir atsiranda visokių nesklandumų bei galbūt ne visai vykusių bandymų viską paaiškinti.
_______
Dar vertėtų paminėti, kad pirmiausiai Norinčiam likti neatpažintu pradėjo tekėti iš nosies kraujas. Gydytojas jam iš nosies ištraukė įkištuką. Jį kiek palaikius aplankė kažkoks lauko vykdytojas bandantis išgauti iš nieko neprisimenančio žmogaus kokius nors prisiminimus. Davė net skaičius paskambinti, jei ką prisimintų. Tik prisiminimai pradėjo grįžinėti vėliau.

Kiek žinau tai jam prisiminimai 2019 m. kovo 5 d., antradienis, 14:40:59
Pradėjo gryžinėti po 1982 metų ,po to kai jis turėjo atsitiktinį nenumatytą iš anksto kontakta su Rutulio formos NSO tarp 4-5 val ryto, Nevėžio kelio pradžioje.Po to kai jis keliolika minučių turėjo pokalbį su nso pilotus ir šis jam pasiūlė apsauginį implanta į rankos pirštą. Ir tai ne iš karto o po truputį, kai kuriais epizodais, kurie dar nesudarė vientiso vaizdo net pačiam inkognitui.

Pastabi 2019 m. kovo 5 d., antradienis, 14:18:02
Klausimas NR.9: 1980 m., po 5 metų sugrįžimo, kai realiai tik tada būtų grįžęs į Žemę (apie 1979-1980 m.) jam pradėjo grįžti prisiminimai. Ar tai sutapimas tie 5 metai? Gal tai buvo neišvengiama, nes galėjo su pačiu savimi susitikti?
---------
[Liaudis, nepykite; jei nėra atsakymo į klausimą, nesivarginkite atsakyti. Tas klausimas apie išsilavinimą - tebuvo Jūsų patikrinimas, ant kiek esate įsijautę į šį vaidmenį ;) Nieko asmeniško.] [Jei manęs, kas paklaustų išsilavinimo - galėčiau tiesiog neatsakyti.]

ufologas tyrėjas 2019 m. kovo 5 d., antradienis, 14:02:13
Inkognito ufologijoje .lt yra pranešęs kad pilnai prisimena tik pagrobimo,išlaipinimo ir jo sužeidimo pistoleto kulka Afrikoje epizodus, o daugelis kitų tai tėra tik literatūrinis kūrinys siekiant išlaikyti pasakojimo vientisumą.Nors niekas negali paneigti to kad taip ir nebuvo realybėje. Hipnozės buvo atsisakyta, nes pastebėta kad ji sukuria klaidingus prisiminimus.

Taip 2019 m. kovo 5 d., antradienis, 13:52:07
Tokie klausimai užduodami tik kadrų skyriuje,o šiaip tai net nemandagu to klausinėti,tai grynai jo asmeninis reikalas poniute pastabioji

2019 m. kovo 5 d., antradienis, 13:35:42
Kai tokie klausimai prasideda, tai manyčiau, kad pokalbis baigtas. Nors Norintis likti neatpažintu gal mielai atsakys. (Nors taip pasivadinęs aš nesielgčiau).

Pastabi 2019 m. kovo 5 d., antradienis, 13:29:31
Klausimas NR.8: kokius mokslus inkognito yra baigęs? Iš forumų išaiškėjo, kad jis lyg aviacijos inžinierius, lyg žurnalistikos ragavęs (gal rašytojas). Inkognito 2012 metais buvo prisipažinęs, kad buvo parašęs "debilišką straipsniuką", kuriuo patikėjo žurnalistai. Ar jo paties eksperimentai rašyme baigėsi?

2019 m. kovo 5 d., antradienis, 13:13:16
Ieškant neatitikimų, galėtų būti neaišku, kurioje vietoje Norintis likti neatpažintu buvo užkrėstas ir išgydytas. Pagrįsta būtų manyti, kad viskas įvyko Mėnulyje. Panaudotą ligos išplatinimui žmogų išsiuntė į kitą pasaulį, bet iš pradžių dar gražiai su juo elgėsi, kol įsitikino, kad jo paslaugos nebereikalingos. Matyt, paprasčiau žmogų susigrąžinti iš kito pasaulio, nei paimti nuo Žemės paviršiaus. Svarstant tokį pasakojimą, reiktų atkreipti dėmesį, kad žmogus pats visko neprisiminė, galėjo net nenuosekliai viską prisiminti. Gal galima bukai ieškant kabliukų stengtis įrodyti, kad visas pasakojimas yra pramanai, tik tokį elgesį vargu ar vertėtų laikyti mokslišku ar sąžiningu.

2019 m. kovo 5 d., antradienis, 12:48:12
Mokslininkai laiko Pietų Afrikos Respubliką viena iš galimų ligos, pakertančios kūnų atsparumą ligoms, išplitimo vietų. Mokslininkai rado tokia liga sergančių beždžionių, kas liudytų, kad ginklas buvo pirmiausiai išbandytas ant beždžionių, o po to panaudotas prieš žmones. Abejonės, kad Norintis likti neatpažintu buvo užkrėstas kažkokia iki šiol niekam nežinoma liga yra visai nepagrįstos - abejonės dėl abejonių.

2019 m. kovo 5 d., antradienis, 12:41:14
Man susidarė įspūdis, aš labai seniai neskaičiau Norinčiojo likti neatpažintu atsiminimų, kad Norintįjį likti neatpažintu išgydė iškarto susigrąžinus iš Afrikos. Ji dar palaikė po ranka, mokė net aukštojoje mokykloje, bet kai įsitikino, kad liga išplito. Norintis likti neatpažintu tapo nebereikalingu, jį išsiuntė į vergiją kasti kristalų. O kad torniečiai melavo nuo pradžių nieko neįrodo. Melavo, kad Norintis likti nežinomu mirs paliktas Mėnulio paviršiuje, o neišsigandusį ir nekvietusį pagalbos žmogų išgelbėjo apsauga įdiegta drabužiuose.

Pastabi 2019 m. kovo 5 d., antradienis, 11:14:42
Klausimas NR.7: Gavęs injekciją, kaip įtariama su AIDS užkratu (neatmetu galimybės, kad tai galėjo būti ir kita liga), inkognito buvo informuotas, kad po pusės metų (kitur jau teigiama, kad po trijų mėnesių) bus miręs, bet dar sugebėjo metus pragyventi P3 planetoje. Tik, kaip prisimenama, maždaug po metų buvo nugabentas į Žemę ale "atostogų" ir paplatino užkratą. Priešnuodžio gavo kiek vėliau. Informacijos neatitikimas?

2019 m. kovo 4 d., pirmadienis, 21:35:22
paguodei :)

Žinantis 2019 m. kovo 4 d., pirmadienis, 20:08:48
Tai bent bus inkognitui juoko, kai sugrįš iš pietų Amerikos. Žmogui nelaimė, o jūs jau memorium jam giedate, matyt nesulaukiate.

2019 m. kovo 4 d., pirmadienis, 19:50:46
Jietis eilėraštyje rašo ,kad jis miręs?

2019 m. kovo 4 d., pirmadienis, 16:03:06
Kai krinta lėkštės nesunku patikėti, kad vyksta karas. Kažkaip nurašyti tokius kritimus jas valdančiųjų klaidoms būtų nerimta. Juolab, kad lydintys gamtos reiškiniai gali liudyti apie panaudotus žemiečiams nežinomus ginklus.

Dar gali būti 2019 m. kovo 4 d., pirmadienis, 15:57:55
RSA (Rivest–Shamir–Adleman abreviatūra) – viešojo rakto kriptosistema, kurios algoritmą 1977 metais sukūrė Ronald Rivest, Adi Shamir ir Leonard Adleman.

2019 m. kovo 4 d., pirmadienis, 15:46:13
Tyrinėtojams NSO reiškinius Pietų Afrikos Respublika turėtų būti prie vienu įdomesnių vietovių. Jei tikėti tinklo gandais, tai ten net nukrito lėkštė gal net ne viena.

2019 m. kovo 4 d., pirmadienis, 15:43:08
Pastabioji, tai, kad per keturiolika metų Lietuvoje atsirado mažai patikėjusiųjų Norinčiojo likti neatpažintu pasakojimais. Pati irgi nežinai tikėti Norinčioji likti neatpažintu pasakojimais ar netikėti. Pavyzdžiui, suabejojęs ar tikrai tais laikais Afrikoje buvo požeminių traukinių, tinkle radau, kad jų buvo Kaire ir Pietų Afrikos Respublikos miestuose. Buvau radęs Afrikoje dar ir trečią vietą. Aš net neabejoju, kad ateiviai su apkvaišintu Norinčiuoju likti neatpažintu ligą išplatino per vietines laisvo elgesio, juodaodes moteris Pietų Afrikos Respublikoje. Gal neatsitiktinai RSA pasivadino RSA (Republic of South Africa). Jo klausinėjo, kodėl jis taip pasivadino, tik niekada neatsakė, jo neišjudino ir mano pajuokavimas, kad galbūt tai reiškia: ritmas, seksas ir alus. Kiek tikrinau, tikrinau ir RSA, aš taip ir neradau jokio pagrindo suabejoti nei Norinčiojo likti neatpažintu pasakojimais nei RSA.

Pastabiai 2019 m. kovo 4 d., pirmadienis, 15:41:22
„Inkognito 2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 19:58:58
Tik niekaip negaliu suprasti iš kur tas karla sužinojo mano grąžinimo vieta botanikos sodo aikštelėje...“

Žinantis 2019 m. kovo 4 d., pirmadienis, 15:24:37
Kiek pavyko sužinoti inkognito turėjo skubiai išvykti į Čilę dėl šeimos aplinkybių, 2500 km į pietus nuo Sant Jago. Į Patagonijos laukinius kraštus, kur gyvena Indėnų Mapučių gentis. Daugiau nepavyko nieko sužinoti.

Pastabi 2019 m. kovo 4 d., pirmadienis, 14:00:10
Žemiau pateiktos nuorodos į "Fermi paradoksas" tekstas senstelėjęs. Pažiūrėjus meta duomenis (content="(c)2003, 2016-2019. Vartiklis"), nurodomi lyg ir 2003 metai. Praėjo 16 metų! Derėtų straipsnius įkeliant pažymėti įkėlimo datą, manau.

Pastabi 2019 m. kovo 4 d., pirmadienis, 12:38:02
Kažkaip labai įdomiai klostosi inkognito istorijos tyrimas. Nejaugi visoje Lietuvoje per 3 metus neatsirado drąsių žmonių (Žemiečių), kurie atliktų tą patį tyrimą netoli Garliavos? Ir neatsirado su dronu skaidančių entuziastų? Kauno gyventojai, ateina pavasaris!.. būkite malonūs ir pasidarykite kokį motociklų ralį apie Jonučius. Pabaidykite tuos neŽemiečius taip, kad Jų blogi norai išsilakstytų :)

2019 m. kovo 4 d., pirmadienis, 00:31:30
kas žino kur inkognito?

As 2019 m. kovo 3 d., sekmadienis, 23:53:09
Is kur Tokios zinios?

2019 m. kovo 3 d., sekmadienis, 20:00:36
Nėra inkognito, jau nebėra;(

ufologas tyrėjas 2019 m. kovo 3 d., sekmadienis, 18:34:18
Mūsų grupė tyrėjų kartu su inkognito padirbėjo kad nustatytume kur jis buvo pagrobtas,tam tikslui atsiuntėme jam GOOGLE MAPS aplink Garliavos Jonučius esančių miškų žemėlapius. Po poros savaičių tyrinėjimų jis musm paskambinęs prisiminė kad kai Karla jį įkalbinėjo važiuoti į vieną vietą kaip jis pats išsireiškė,jie ten eidavo pašaudyti su sportininkų grupe,nes Kolonoje, kur jis vedė šaudymo treniruotes nebuvo šaudyklos.Tiesiai per laukus iki ten tebuvo valanda kelio.Su motociklu vykstant per Garliavą iki ten galima nukakti per 15 minučių,todėl tam tikslui labiausiai tiko vienas miško plotas vadinamas Alšėngirė. Beje ten vėliau nuvykus vienam mūsų grupės tyrėjui kartu su Inkognitu įvyko gana bauginantis inicidentas kurio metu jie abu pajuto kažkokius psichokinetinius veiksmus(garsų šaudyma netoliese,mašinos signalizacijos veikimą ir širdies plote sunkumus) ir netoli jų pagal garsą startavo erdvėlaivis, nors jo vizualiai ir nepamatė,starto metu jis sukėlė bauginančius garsus, virš 150 decibelų stiprumo.Po to stojo tyla ir visi minėti veiksmai dingo.

2019 m. kovo 3 d., sekmadienis, 17:15:15
Slėpdami nusikaltimų įkalčius, patys tampate nusikaltimų bendrininkais. O slapukaujant neabejotinai atsiveria nusikalsti tinkama terpė. Ir nelinkę nusikalsti, gali neatsispirti pagundai: – Ai, aukos vis vien nieko neprisimins...

2019 m. kovo 3 d., sekmadienis, 16:52:38
Jei kurie ateiviai panaudotų kokį nors galingą ginklą prieš negalinčius jiems pasipriešinti bejėges aukas, galvojate, kad nebūtų kitų ateivių palaikyti grėsme. Kiti nuolankiai lauktų, kol užpuolikai sustiprėtų ir galų gale ateis jų eilė? Taip puldami ateiviai keltų patys sau grėsmę ir anksčiau ar vėliau būtų sustabdyti kaip karo nusikaltėliai. Labai svarbu kalbos ir visai nebūtina būti „protingiems“ (o iš tikro gudriems), suprasti kas stipresnė pusė ir nuolankiai jai paklusti. Reiktų išjuokti stipresniojo su molinėmis kojomis teises ir apginti savo teisę būti tuo kuo norime ir gyventi taip kaip norime: laisvi ir nevaldomi. Žemei tokia teisė pripažinta aukščiausių man žinomu lygiu. Visokie iš gailesčio ir baimės meluojantys ar tylintys, tik pučiate į jus besigviešiančiųjų užpuolikų dūdą. Visokios slaptos įstaigos anksčiau ar vėliau neteisėtai gviešiasi valdžios. Jumis naudojasi jus baugindami be jokio sąžinės graužimo užpuolikai, slapukaudami tampate jų įrankių ir darote tai, ko reikia užpuolikams. Ir Jūs ne tokioje padėtyje, kad ką nors pakeistumėte, nebent galėtumėt aplaidžiau vykdyti Jums primestas nedoras pareigas.

2019 m. kovo 3 d., sekmadienis, 16:32:49
Toks geležinkelis, gal iš tikro buvo nutiestas, bet traukinys nuverstas nuo bėgių ir sudaužytas į šipulius. Bėgiais einant niekur nebenueitume, tik į duobę. Iš tikro geležinkelis ten ir vedė, tik nebėra kam galinėje stotelėje mūsų gražiai sutikti. Apie karus Jūsų labai paviršutiniškas supratimas ir jus slegia gėdos ar kaltės jausmas, ar abu kartu su dar kokiais nors kitais slegiančiais jausmais. Karai nėra beprasmiai ypač ginant savo laisvę ir gyvenimo būdą. Gamtoje tai nėra neįprasta, pažiūrėkite kaip aršiai ginasi bitės nuo besigviešiančiųjų medaus. Galvojate, įsikalbėjusieji nepilnavertiškumo jausmą, kad mes aplinkiniams plėšikams menkesnė grėsmė. Taip noriai imtų jie ir įsikurtų svetimame avilyje. Rsa kažkaip miglotai užsiminė, kad ginklai dar ne viskas ir, manau, nėra ko per daug bijoti išorinių grėsmių.

2019 m. kovo 3 d., sekmadienis, 16:14:24
Jei geležinkelis, tai nutiestas kelias ir negali nuvažiuoti ten, kur neina geležinkelis. Manau, kad Jūsų palyginimas visiškai netinkamas.

2019 m. kovo 3 d., sekmadienis, 16:11:27
Būtų įdomu, jei Norintis likti neatpažintu pabandytų prisiminti grįžimo kelią namo po išlaipinimo. Ypač domintų vietovė, kurioje jis pakelėje sutiko moterį melžiančią karvę ir kurios klausė „ar čia Žemė?“. Tiek pirminiuose, tiek pataisytuose prisiminimuose jis ją atsiminė. Pagal nesutampančius prisiminimus jis buvo išlaipintas skirtingose vietose, tad į namus grįžti galėjo skirtingais keliais. Aš visai neįsivaizduoju vietovės nei kur Norintis likti neatpažintu gyvena, nei kur jį išlaipino. Gal tokie tyrimai nieko neįrodytų, o gal atmestų, kaip tikiuosi, vėlesnius pataisytus prisiminimus, nes grįžtant tektų daryti „keistą“ lanką skubančiam namo žmogui. Gal nėra neįmanoma prieš užkardant atmintį ant viršaus uždėti kokį nors kitą atsiminimų sluoksnį. Tik nesuprasčiau, kam Norinčiojo išlikti neatpažintu gelbėtojams taip elgtis? Juolab kad „nukasus“ viršutinį atminties sluoksnį atsiranda nesutapimų ir nepaaiškinamų neaiškumų.

:/// 2019 m. kovo 3 d., sekmadienis, 16:06:01
Žemė, lyg geležinkelis.
Kuriuo, ateivių paleista įvairi gyvybės forma.Žiūri per kiek laiko kur nuvažiuosime, kurioje vystymosi stotelėje ilgiau pastovėsime. Ar pasieksim tikslą. Mėgina mus.
Žemės visų gyvybių formų gyvenimas ,su visomis smulkmenomis, yra
"filmuojamasįdedamas į atmintį .
Keistokai stebi, kad negyvuliai, o žmonės išvedami į laukus, kad skerstų vienas kitą (karai, valdžios troškimas)
Krūvinai susipeša dėl purvino žemės lopynėlio.
Gal "rausta" nuo tokių kūrinių poelgių.

2019 m. kovo 3 d., sekmadienis, 00:31:59
Vargu, ar ateiviai čia skristų tik pašnekėti su vietiniais. Ar patys nuvykę į svečius kraštus daug bendraujate su vietiniais? Vykstat pamatyti ko nors nematyto ar tiesiog pailsėti. Nemanau, kad mums, kaip vietiniams reiktų per daug nerimauti, kad neturime ką atvykėliams pasakyti. Iš mandagumo paklausinėti iš kur atvyko ir kaip jie gyvena gali būti net įdomu.

2019 m. kovo 2 d., šeštadienis, 23:51:50
Visokių ateivių yra. Tik jie nelabai žinotų Žemėje į ką kreiptis. Daugoka valstybių. Labai trumpai buvo įsteigta Jungtinėse tautose pareigybė ryšiams su ateiviais. Jei būčiau ateivis, tai tik ten kreipčiausi ir nedomintų visokios žydų šeimos. O slapti suokalbiai pasmerkti žlugimui. Laisvame pasaulyje atsiranda įstatymų įtvirtinančių jo laisvų žmonių teisę žinoti.

2019 m. kovo 2 d., šeštadienis, 22:42:54
Kaip tiksliai pataikyta, o aš galvoju, kodėl ir aš nenoriu su ufiečiais bendrauti. Matyt jausmas abipusis.

Ropė 2019 m. kovo 2 d., šeštadienis, 22:06:04
Čia viename tokiame puslapyje ( http://www.nso.lt/about/fermi-paradox.htm#advanced ) radau:
Gali būti, kad labai išsivysčiusiems nežemiečiams tiesiog nėra apie ką su mumis kalbėtis (juk ir aš neturiu apie ką kalbėtis su renkančiais „gandriukus“).

Ką daryti susidūrus su ateiviais? 2019 m. kovo 2 d., šeštadienis, 21:22:04
1. Bėgti kuo toliau, slėptis ir kitus kartu pasiimti.
2. Ignoruoti. Praeiti pro šalį, net nepastebėjus juos.
3. Pasiaukoti, jei jus pagrobė. Neleisti jiems daryti jokių eksperimentų su jumis, daryti viską kas įmanoma, kad sujaukti jų planus. Tebūnie jie pasirinks kitą bandomąjį triušį, kuris, gerai būtų, kad irgi žinotų ką daryti ir pasiaukotų. Tarkim, kai jie tikrina jūsų motyvaciją išgyvenimui, puiki terpė sujaukti jiems planus. Tebūnie būsit tik statistika jiems, o žemėčiams - dingęs be žinios, tačiau, kuo daugiau tokių sujaukiančių planų žmonių, tuo žemėčiai stipresni. Klausiat, o kaip dėl informacijos? jų ginklus ir technologijas? Manau, mes jau žinome pakankamai.

2019 m. kovo 2 d., šeštadienis, 13:12:33
Jei būčiau rimtas verslininkas, galvodamas apie savo įvaizdį, vengčiau naudotis „Spragų smegenyse“ paslaugomis. Nes remdamas tokią svetainę, visuomenei duočiau ženklą, kad nieko tokio jei ji mūsų vaikams laisvai rodo žmogėdrų nuotraukas, kurias pagal daromą žalą prilyginčiau įreginimams rodantiems, kaip žmonės dulkinasi, nors pasekmės gali būti žymiai sunkesnės.

kovo 1 d., penktadienis, 22:11:35 2019 m. kovo 2 d., šeštadienis, 12:53:56
Tai taip veikia verslas. Jūs lankotes toje svetainėje, kartais gal atkreipiate dėmesį į vylioklius, jei kokiu susidomite, taip paremiate tą svetainę. Tai nėra smerktina. Kiekvienas sukasi kaip išeina. O dabar jei surinktumėte, tai kas ten parašyta, gal daliai skaitytojų nebebūtų prasmės lankytis toje svetainėje ir taip padarytumėte tai svetainei tikros ar menamos žalos. Tik minėta svetainė siekdama dėmesio surinkusį daug medžiagos iš tamsiosios tinklo pusės, mano galva, darančios žalą tos svetainės lankytojams. Aš „Spragas smegenyse“ laikau Lietuvos tinklo gėda. Ir nesibylinėdamas teismuose, tiesiog ten vengiu lankytis.

2019 m. kovo 2 d., šeštadienis, 01:05:03
Tikrai visi gyvename jotubo planetoje,gyvename nerealius gyvenimus,
esame kitokie kokius mus mato artimi žmonės.

Kaip išlaisvinti įstrigusius Facebook planetoje? 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 23:47:50
Pasiūlykite gerų nuorodų iš „Jutūbo“.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 23:45:06
Jei ką, tai ne man ten buvo pasidarę bloga.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 23:12:32
Vieną nesklandumą vis gi papasakosiu, pačiam juokinga. Atsidūriau kažkokiam pastate, kur į mane vyras gražiai kreipėsi: - Madam. Aš pasipiktinęs, kad į mane taip kreipėsi, norėjau net kelnes nusimauti, kad parodyčiau, koks aš madam. Tik greitai susivokiau, kad šešiapirščiai vietiniai vieni s kitais taip sveikinasi. Po keliu akimirkų, jau aš pats ėjau ir kaip niekur nieko su praeiviais sveikinausi: – Madam, madam. O pasaulis panašus į mūsų su keliais, laukais, puspinėmis ir plokščiais vaizduokliais, greitąja pagalba, aptakiais ratais... Daugiau net nėra ką paminėti.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 22:55:35
Toliau, vargu ar aš begalėsiu padėti. Žinau, kad pačiam Norinčiam likti neatpažintu kyla panašių klausimų, net abejonių ar iš tikro, kas nors buvo. Aš truputį žinau, priešų galimybes, kaip jie gali pažaisti su atmintimi, paveikti protus. Net žinau per kur galėjo Norintįjį likti neatpažintu užpulti. Rsa jam patarė pasilikti erdvėlaivio vertės įkištukus, net pamokė kaip jais naudotis. Tik panašu, kad tie įkištukai buvo panaudoti prieš patį Norintįjį likti neatpažintu. Jo atmintyje klastojami įkalčiai, vietoj sidabriniais rūbais apsirengusių torniečių jis dabar prisimena languotais rūbais vilkėjusius užpuolikus. Tas bandymas Karlą apiplauti, manęs neįtikino. Pasikartosiu, kaip neseniai šioje svetainėje rašiau „Karla mano akyse išliks šunsnukiu, išsiuntusiu Norintįjį likti neatpažintu su bilietu į vieną pusę.“

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 22:33:52
Pastabioji, į penktą klausimą gal tik pats Norintis likti neatpažintu gali atsakyti. Nors man panašu, kad jis kiek susipainiojo. Du tūkstantis dvyliktai metais aš gal net tinklu nesinaudojau, o ir nesekiau Norinčiojo likti neatpažintu pasakojimus bei kovas tinkle, taip kad esu atitrūkęs nuo tolimesnių jo pasakojimų. Nuo savęs galiu parašyti tik savo nuomonę. Su kalbomis ne viskas taip paprasta, noriu pasiremti savo sapnų patirtimi. Gal kaip nors nuslopinsiu norą papasakoti pačius sapnus su pavyzdžiais. Tiesiog, mes savo kelionėse turime nematomus palydovus. Mes kalbame savo kalba, tik kur mes beatsidurtume mus supranta. Vietiniai ir šneka savo kalba, ir mes juos suprantame, net nepastebime, kad jie kalba kita kalba. Palydovai gali padėti net suvokti vietinių ženklus. Nesklandumai prasideda kai patys mokame ne vieną kalbą arba, tikrai, kalbame panašiomis ar mums žinomomis kalbomis. Gali šnekėti su rusu lietuviškai, žinai, kad jis kalbėjo rusiškai ir o, stebukle, jis tau prabils lietuviškai! Iš tikros rusas šnekės kaip šnekėjęs rusiškai tik įsijungs palydovas, kuris viską nepastebimai išvers. Aš iš pradžių ir nepatikėjau, kad atlantai šnekėjo lietuviškai, Norintis likti neatpažintu net nurodė tarmę panašią kaip kalba Vilkijoje prie Kauno. Na, o lietuviai savo kalba arčiausiai ištakų, tai nereiškia, kad kitų kalbų atstovai nėra giminystės ryšiais susiję su atlantais. Buvo net anglų mokslininkų bandymas atkurti prokalbę pasitelkus anglų kalbą. Ir o, stebukle, galų gale puspinė prabilo lietuviškai.

Pastabi 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 22:31:58
Kažkas yra ryškiai susipažinęs su naratologija. Bravo! Pirmą kartą tokį žodį matau naudojant. Teko pasidomėti. Net nebūčiau pagalvojusi, kad užsiimu naratologija :)

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 22:15:33
Tačiau, net ir žinomo veikėjo istorija perrašoma visai kitaip nei buvo.
Prisitaiko prie Žemės technologiju,kuriu prieš 30 metų nebuvo
Dar noriu tiesiog pasakyti, kad jei žmogus ką skaito, tai nei iš karto, nei naratologiškai analizuodamas nera įsitikinęs, ar tai tikra, ar ne.
Abejonė visada yra.

Pastabi 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 22:11:35
Nurodytame puslapyje inkognito istorija ir komentarai yra viešai prieinami. Nereikia jokios registracijos. Neregistruotas vartotojas, taip išeina, kad gali naudotis informacija.

Pastabi 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 22:09:39
Klausimas NR.6: Tarkime, buvo naktis, apie vidurnaktis, kai jį pagrobė (įsiviliojo į lėkštę). Po 5 val., jau rytas, saulutė jau aukštai. Nesinori patikėti, kad Pilietis X prastovėjo tiek laiko miškelyje. Juk jis tebuvo suinteresuotas „perduoti“ žemietį ateiviams/tyrėjams. Gal X žinojo, kas įvyks (kad grįš pabėgęs su piligrimais) ir kad galutinis tikslas - ne kasyklose?
Mano variantas būtų toks: X ir mūsų žemietis buvo toje pačioje vietoje. Tik ten įvyko kažkas keisto.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 21:35:29
Taip ir įsivaizduoju nesąžiningus „Spragų smegenyse“, kaip „nuskriaustosios pusės“, gynėjus užsiprašančius išskirtinių teisių Norinčiojo likti neatpažintu pasakojimui, ir prašančių „neįsigilinusio“ teismo nutartis pašalinti visą medžiagą iš kitų svetainių, „apvogusių“ „Spragas smegenyse“, bet kokią medžiagą liečiančią Norinčiojo likti neatpažintu pasakojimus. Aš pratęs užbėgti įvykiams už akių. „Malūnas“ gal net nepradėjo apie tokius dalykus galvoti, bet kas žino?

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 21:23:39
Tai prastas, tikrai prastas sumanymas, W.M. „Spragos smegenyse“ yra pelno besivaikanti svetainė, dar užtąsys Jus po teismus.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 21:22:05
Beje, tai įprastas būdas taisant pasakojimus pridėti visokių neatitikimų - įrodymų, kad pasakojimas yra pramanas. Kai domėjausi šveicaro Bilio Majerio pasakojimais, jis pasakojo apie taikius ateivius ir nemačiau jokios nuotraukos su skyle medyje (kažkokio ateivių ginklo panaudojimo suklastoto įrodymo). Tik daug vandens nutekėjo, dabar tai bene pagrindinis, būtinas kiekvienam pranešėjui įrodymas, kad visas pasakojimas tėra melas. Tiesa, iš naujesniu pranešimu, mačiau, kaip vienas pranešėjas tik parodė medžio su skyle nuotrauką ir niekaip jos neaptarė. Mane įtikinusio įrodimo, įrašyto lėkštės skleidžiamo garso niekas daugiau, turbūt, nei aptarinėja nei prisimena. Tik anais laikais dirbantis su garsu žmogus teigė, kad nėra priemonių su kuriomis galėtų atkurti tokį garsą.

W.M. 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 21:07:18
Aš esu atviras informacijai... Jei būtų paruošta ir pateikta, mielai priimčiau į nso.lt
Pats laikausi principo, kad savo iniciatyva nieko iš kitur neimu...

:) 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 20:29:30
Dvasinis pokalbis dažniausiai vyksta su dvasininku.:)
Tačiau kai kurių klausimų tikrai nederėtų užduoti.Kur.kaip,iš kur ?Tokį tiesmuką ir grubų klausimą galima priimti visai kitaip nei jūs,įžeisti.Pokalbis tgul ir lieka čia o ne asmeniniuose susirašinėjimuose.Nes tai pavirsta flirtu. Aš už įdomias ir protingas diskusijas įvairiausiomis temomis, už puikų bendravimą.
Tikėtina,kad kitos civilizacijos susikūrė taip pat, kaip ir mūsų, tik gali vienos būti daug daugiau pasiekusios moksle, nei mes, gali lengvai tyrinėti kosmosą, taip pat ir mūsų planetą ir mus žmones.
.

Pastabi 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 20:20:15
To: W.M.
Ar nereikėtų, su inkognito pasitarus, jo istoriją praplėsti. Anomalijos forume radau tikrai nemažai papildytos informacijos. Gautųsi dar bent viena inkognito istorijos dalis. Skaitytojams nekiltų panašių klausimų.

Nepastabioji :) 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 20:14:18
[Na va jau man darote įtaką :) net vardą pasikeičiau :)]
O dabar rimčiau. Radau. Šaltinis penktam klausimui: anomalija.lt forumo temoje "Inkognito istorija" psl. 40, inkognito pasisakymas gruodžio 28, 2012, 12:08:49 ir tolesni pasisakymai apie pagrobėjų kalbą.
h t t p s://anomalija.lt/forum/index.php?topic=675.585
O kad jį pagrobė būtent torniečiai rašo psl. 39 ir labai smulkiai.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 20:11:56
"2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 19:02:44
Viena atsiskyrusi, gal gali „pasišnekėjusi su sienomis“, ką nors sugalvoti, tik vis vien nieko negalėtum padaryti. Netikiu, kad viena sugebėtum kokiam ugnikalniui užbėgti už akių. "
Lekiam rinkti chebros. Pastabi bus priešaky. Reikia ugnikalniui užbėgti už akių, kol jis neužbėgo savom kojom už jūsų.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 19:42:55
Nepastabioji, Jūsų ketvirtas klausimas pirminiuose šaltiniuose tikrai buvo aptartas. Norintįjį likti neatpažintu prieš išlaipinant perspėjo, kad jis viską pamirš. (Nekreipdami jokio dėmesio į slaptą suokalbį su vienos Žemės valstybės vadovu). Penktas klausimas iš vis kelia abejonę dėl to, ką čia veikiate? Painiojat ir bandot skaitytojų galvose perrašyti Norinčio likti neatpažintu pasakojimą? Tai įprastas „malūno“ veikimo būdas. Tyčia supainioti skaitytojus ir drumsti vandenį. Gal susidarančią nuomonę apie Jus galėtų kiek pataisyti, jei nurodytumėte šaltinį, kuriuo remdamasi, taip užduodate klausimus.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 19:32:14
Nepastabioji mes nieko nesutarėme. Jei manote, apmėtę mane užsienietiškais žodžiais, kuriuos, paprastai, galima suprasti labai įvairiai, įnešėte kokio nors aiškumo, tai labai klystate. Pati raginote pagalvoti apie skaitytojų vargus, norint rašantįjį suprasti. Jūs ten kažko klausinėjote, o aš tik stengdamasis numanyti, kas Jums ten neaišku, pabandžiau pateikti savo požiūrį į tai, kas, manau, Jus domino.

Pastabi 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 19:16:05
Juk sutarėme, kad nebeprisikabinėsime prie žodžių, jei suvokiame jų prasmę.
Klausimas NR.5: sako, kad pagrobė torniečiai, kurie perėmė Atlantidos kalbą, panašią į lietuvišką. Tai kodėl jie laive kalbėjo kitoniškai ir prireikė „vertėjo“?

nežemiečiui 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 19:14:25
Jus gi suprantate, kad toks susitarimas galėtų galioti tik pagrobtiems amerikiečiams. Su visais kitais Žemės žmonėmis toks atminties užkardimas yra neteisėtas. Įprastas reikalas: nusikaltimus pateisinti skambiais žodžiais „žmogiškumo vardan“. Aš manau, kad vokiečiai žydus naikino dujų kambariuose ir „žmogiškumo vardan“. Pažiūrėkit kaip baisiai atrodė stovyklose belaisviai, marinti badu ne iš gero gyvenimo. Vyko karas ir svarbiau buvo kariuomenę pamaitinti, o ne priešus, belaisvius.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 19:12:34
"... humaniškumo vardan... "
Prajuokinot XD

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 19:06:10
Neteisingą žodį vartojate. Atmintis nebuvo „ištrinta“, o tik patirti įvykiai nugramzdinti į užmarštį. Kaip ką nors galėtų žmogus prisiminti, jei tai būtų ištrinta? Tiesiog nebūtų ką prisiminti.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 19:02:44
Viena atsiskyrusi, gal gali „pasišnekėjusi su sienomis“, ką nors sugalvoti, tik vis vien nieko negalėtum padaryti. Netikiu, kad viena sugebėtum kokiam ugnikalniui užbėgti už akių.

nežemietis 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 18:56:51
Atmintis trinama bet kokiu atveju kiekvienam pagrobtajam,pagal bendrą direktyvą suderinta su žemės planetos lyderiu JAV vyriausybe 1947 metų susitarimo protokolu NR 647. Bet kuris žemės pilietis savo ar nesavo noru patekęs į nežemiečių bet kurios rasės erdvėlaivius eksperimento pabaigoje yra implantuojamas nosies ertmėje 15*2 mm dydžio aktyviu imlantu,kuris daugiau nei 10-čiai metų ištrina viska, kas yra susiję su tuo pagrobimo epizodu iš atminties. Tai daroma humaniškumo vardan,kad išvengti pagrobimo aukų psichinių traumų.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 18:56:32
Gali neabejoti, kad visos įkyrios mintys yra ne tavo. Kai kurios mintys tavo, kai kurios ne tavo. Iš tikro tai nėra svarbu. Mintys dar ne viskas, svarbu elgesys. Labai lengva apkaltinti nekaltą žmogų, pakišus jam svetimą, persekiojančią mintį. Tad visos minčių priežiūros įstaigos tėra įrankiai susidoroti su nepageidaujamais žmonėmis. Mums, laisviems, net nereiktų kurti tokių įstaigų.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 18:50:30
Aš nelinkęs sau ar kitiems meluoti, noriu matyti mus supantį pasaulį tokiu, kokiu jis iš tikro yra, o ne tokiu, kaip kas nors iš šalies pasakė, kad jis toks yra. Paprastai, tokių iš šalies sakytojų regėjimas man per prastas. Aš netikiu, kad tiesa yra kažkur per vidurį tarp tiesos ir melo, net jei ir nežinai kuri pusė meluoja, o kuri tiesą sako ar bent jau iš tikro ieško tiesos.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 18:43:16
Į bet ką galima pažiūrėti ir iš šviesiosios pusės (paprastai, aš iš jos žiūriu) ir iš tamsiosios. Pats buvau tokiu kvaileliu: „kas priešų neieško, jų neranda. Kam tie priešai iš vis reikalingi?“ Tik susidūrus ir atpažinus priešą, bandantį apsimesti draugu, žiūrėk iš kokios nori pusės, priešas ir lieka tik paprasčiausiu priešu.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 18:30:40
Kai kurios klaidos ir prajuokina, paskutinė mane prajuokinusi klaida: „sugumiečiai“. Tokių net taisyti nesinorėtų.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 18:28:10
Klaidos pasipila, kai dėmesį sutelkiu į tai ką rašau, o ne kaip rašau. O pačiam savo klaidas sugaudyti vieno karto neužtenka, gali tekti ir dešimt kartų perskaityti tai, ką parašęs. Man, kaip žiemgaliui, jei rašyčiau taip, kaip šneku, nepavyktų išvengti klaidų. O šiaip bent porą kartų perskaitau, ką parašęs, prieš išsiųsdamas savo žinutę. Gali neabejoti, kad aš tavo pirštu parodytą klaidą jau buvau pastebėjęs kaip ir daugybę kitų. Kartais nagrinėju savo klaidas. Susidaro įspūdis, kad žinau, jog reikia uždėti nosinę, tik negalvodamas ją ne ant to žodžio užkabinu.

Pastabi 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 17:43:06
Klausimas NR.4: jei neklystu - mūsų herojus pabėgo iš kristalų kasyklų planetos. Turėjo užkirsti kelią atminties ištrynimui. O grįžęs teigia, kad ištrynė atmintį. Gerieji ištrynė? Ar blogiukai dar anksčiau prieš kasyklas pradėjo trinti? Šito fakto nėra istorijoje. Kaip ir nebegali būti vietos istorijoje atminties ištrynimui.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 17:28:24
*FM

Pastabi 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 17:27:11
Mintis supratau. Manau, supratai ir manąsias.
Toliau gramatikos nebenagrinėkim :) Nes matau, kad ir pas pastarąjį kyla problemų su rašymu (kartais gerai yra perskaityti, ką parašai dar tekstiniame laukelyje; ir pamąstyti ar skaitytojas tikrai supras tave; juk skaitau ne viena aš). Kai kur, ne visur... nebesvarbu. „Kaip vadinsim, taip nepagadinsim“.
O dabar: apie kovą, karą, varžovus. Tau „atrodo, kad kas iš šalies tyčia primeta mums tokias žaidimo sąlygas, taip stabdydami žmonijos pažang"ą [neištvėriau neištaisiusi klaidos]. Yra galimos tiesos. Verta pagalvoti, gal neįsileisti tokių minčių į savo galvą? Pozityvas - supranti? Čia nuo kiekvieno mūsų priklauso, kaip ką įsileisim į savo galvą... Tikiu, kad galima tai kontroliuoti su stipria savo drąsa ir valia.
Kita vertus, o kas gali būti garantuotas, kad jo mintys yra „jo“? Tarkim, gyventume negyvenamoje saloje, be įsikišimo iš pašalinio pasaulio, be knygų, filmų, TF, TV, žinių, žurnalų, GPS ir pan. Kaip mus įtakotų aplinka? Ar sugalvotume idėjų, kaip išlaikyti žmoniją be kataklizmų? Ar mūsų galvoje būtų tik planai, kaip prasimaitinti, apsisaugoti nuo gamtos „efektų“? Įdomu ar tokių eksperimentų yra buvę realiai, o ne filmuose ir ne realybės šou? Kurio žmogaus mąstymas aštresnis: to, kuris gyvena didmiestyje ramioje aplinkoje; to, kuris gyvena „karštame taške“; ar to, kuris gyvena atsiskyręs negyvenamoje saloje?

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 15:57:06
Lietuviai net turi seną posakį „Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi“. Kuris liudytų, kad lietuvių mąstymui daiktavardžiai, pavadinimai, apibrėžimai ne tokie jau svarbūs.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 15:22:56
Daiktavrdinis mąstymas labai „supaprastina“ kalbą, stengiasi net atsisakyti kai kurių nebereikalingų jos dalių. Ar jums nelimpa „greituoju būdu“, užuot pasakius paprastai „greitai“. Tokių daiktavardinio mąstymo įsigalėjimo požymių galima atrasti daugybę.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 15:04:01
Kalbos paprastai atstovauja, kurį nors mąstymo būdą. Gal lietuviams visą laiką pirminiu buvo veiksmažodinis mąstymas, kuris mano galvą žymiai tinkamesnis mokslams. Nors visuotinai pasaulio mokslininkai persiėmė daiktavardinio mąstymo, kuris labai apsunkina mokslininkų dalią, apkraudamas sunkiomis plytomis - dažnai bereikšmiais apibrėžimais. Gal galima būti vaizdžiai palyginti, žmogus ruošiasi kovai, kojas apsiriša akmenimis, ant pečių užsimeta sunkia naštą. Iš to nereiktų juoktis, bet į kovą jis metasi su visais sunkumais našta ant pečiu ir akmenimis prikabintais prie kojų, kitaip jis nieko negalėtų padaryti. Jį galėtų įveikti bet kuks vikresnis varžovas. Kartais atrodo, kad kas iš šalies tyčia primeta mums tokias žaidimo sąlygas, taip stabdydami žmonijos pažanga.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 14:54:32
„Sunku pasakyti, kaip būtų sutikus ne žmogaus pavidalo ateivį.“ visai nesunku, daugelis pajustų nesuvaldoma baimę, turintys ginklus, gal net pabandytų jį nužudyti „vėlesniems tyrimams“.

Pastabi 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 14:44:42
Gal galima būtų konkrečiau: "naudojat svetimus nelietuviškus lietuvišką mąstymą perdarančius į pirminį "?

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 14:38:45
Jėgainė toks bendras žodis, kad ja galima palaikyti ir ratus, kol jie užsikurs, stumiantį žmogų.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 14:30:57
Verkiat, kad trūksta žodžių, o naudojat svetimus nelietuviškus lietuvišką mąstymą perdarančius į pirminį (didelis žingsnis atgal pažangos prasme) daiktavardinį mąstymą žodžius. O daiktavardiniui mąstymui svarbus klausimas „kas yra kas“ ir tokiems klausimams kuriuos bandote spręsti visiškai netinkamas, patys jaučiate, kad trūksta žodžių. Net nereikia giliu žinių kad galėtum paaiškinti, kad varikliuose naudojamos kelios talpos, kuriose sprogdinamas kuras, sprogimai išjudina stūmoklius ir paruošia gretimą talpą eiliniam sprogimui - stūmoklio perstūmimui. Variklio išjudinimui tik pradžioje reikia įsikišimo ir palaikymo iš papildomos jėgainės, galinčios pasukti variklį, kol jis užsikurs ir toliau galės veikti tik sprogimais stumdomų stūmoklių pagalba.

Pastabi 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 12:05:41
Einate teisinga linkme. Gerai mąstote. Mano sąmonė (o gal pasąmonė) lygiai taip pat formuluoja. O tiksliau piešia... nėra tam tinkamų žodžių apibūdinti tai, kas išeina už fizinio/vaizdinio/suformuluoto/įrėminto pasaulio ribų. Kartais atrodo, kad žmonės savo šnekamąja kalba baisiai riboja aplinkos pažinimą.
Pabandykite p-a-r-a-š-y-t-i, kaip užsikuria automobilis; kaip dirba benzininis arba dyzelinis variklis, o kaip elektra varomas hibridas... Burna įmanoma kažką panašaus pasimuliuoti, bet užrašyti - kitas reikalas. Išeis tik: brrrr, rbbbuuu-uu-uu... nėra reikiamų raidžių :) O bezdalus net su lūpomis sunku pakopijuoti :)
Žmogui belieka pasikliauti kitomis juslėmis: akimis, ausimis (dabar labai populiaru mokytis vaizdinėmis priemonėmis). Dar norim paliesti, paragauti - visai kaip vaikai arba rykliai, kurie turi galimybę tik sukąsti dantimis, kad sužinotų, su kuo turi reikalų.
Dažnai pamirštam, kad viską galima pajusti širdimi, stuburu, kur išsidėstę daugybė mums dar nelabai žinomų dalykų (Rytų išmintį pasiskaitykite; o kas pasiskaitėt - įsigilinkit, bet ne mechaniškai, protiškai, o viskuom). Gal tas viskuom įsigilinimas ir yra teisingiausias kelias.
Sunku pasakyti, kaip būtų sutikus ne žmogaus pavidalo ateivį. Kokį susidomėjimą keltų jie mums arba mes jiems...
Keletas pasaulio žmonių yra pasakę, kad Visata - tai gyvas organizmas (berods Erich von Daniken "Dievų saulėlydis" arba "Istorija neteisi" esu skaičiusi). Manęs ši mintis nuo vaikystės nepaleidžia ir tai randu knygose, perskaitytose vėliau. O Jūs, skaitydami knygas, jas matote kaip frazes ar kino filmą? O sapną - kaip realybę? Sakau "kaip", nes lygybės tarp tų skirtingų dalykų negalėčiau dėti; nebent tiktų "≈" (apytiksliai lygu).

O taip 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 11:02:36
Privertei susimąstyti "ateiviai atsiradę prieš jūsų akis, jus galit pamatyti tik kažką panašaus į siluetą, arba energijos sankaupą, nes niekaip smegenys neatras tapačių formų.Fantazija - kelias į realybę.Mūsų tikėjimas teikia mūsų vaizduotei galią.Nelengva atskirti, kas tikra, o kas susapnuota ar atėję iš mūsų pasąmonės.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 00:33:07
Jei jus juos pažinsit labiau "šventumo", "įspūdingumo", "nerealumo" skraistė bus nuimta ir jie pasidarys pažįstami, kaip tie visi žmonės, pro kuriuos praeinat gatve, kaip technologijos, kurios čiabuviams atrodytų "nerealios", Dievo išmizlas ir pnš, bet dažniau susidūrus tampa pažįstamos. Kaip vaikas mokosi pažinti pasaulį, taip ir kiti žmonės mokosi pažinti pasaulį.
Bet mes čia į įsivaizdavimus nukrypom. Grįžkime į dabartį.

2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 00:16:15
Įsivaizduokit ateivius, kurie yra ant tiek pažengę, kad jokie žmonės negali juos suvokti, pamatyti, girdėti, pajausti ir pnš. Įsivaizduokit, kad jie atsiradę prieš jūsų akis, jus galit pamatyti tik kažką panašaus į siluetą, arba energijos sankaupą, nes niekaip smegenys neatras tapačių formų, jūsų pasaulio informacija tiesiog išblanksta palyginus su jų skleidžiama info. Žiūrėdami į tą siluetą jus formojat, bandot pritaikyti jau žinomus algoritmus, t.y. į ką siluetas gali būti panašus labiau.
Kur tokios būtybės galėtų gyventi? mat jų technologijos būtų mums visai nesuprantamos. Jie galėtų keisti net laiką, arba gyventi kitokiame laike, gal būt tiksliau laiko ir erdvės kontiniume. Jų skleidžiamas info kiekis gali viršyti žmogaus galimybes, todėl gali praeiti bet kiek laiko, o realybėje tarkim valanda ir pnš. Ir tai nehipnozės seansas, arba gal greičiau kartu su hipnoze.
Tačiau tai tik įsivaizdavimai. Realybė deja kitokia. Viskas paprasčiau.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:24:26
inkognito gero miego tau,
įdomu buvo pabendrauti

Pastabi 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:16:07
Ačiū. Ten jau esu prisiregistravusi. Bet gi informacijos gausa - nereali. Ok, bandysiu su San Il.

Pastabi 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:14:37
Mačiau vaizdo įrašą su piršto "įkištuku", kur kaip prie magneto limpa varžtas. Maža kas ten yra... O va galvos rentgeno nuotrauka - kas kita. Kodėl būtent jos neįdeda lankytojams, kaip įrodymą? Visi to ir laukia išsižioję. O po to jau eitų kalba apie JUOS/tuos/ANUS/kitokius. Gal ir pokalbiai būtų konstruktyvesni. [Čia tik mano nuomonė.]

žinantis 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:06:05
Klausk San Il pas jį yra nuotraukos visų randų ,implantų 3 ar net 4 galvoje,o vieną iš nugaros raumenų netgi turi natūroje gave, viskas yra pas ufologus forume ufologija lt. Inkognito ten paskutinį karta lankėsi š.m sausio 30 dieną.Jų ufologu grupė atliko nemažai tyrimų, nustatė kokiame name gatvėje ir mieste gyveno operacijos sumanytojas Karla ir netgi tai kad jis buvo kariškis. Ten veikia ufologų tyrėju grupė, kuri išsamiai nagrinėjo ta reikala.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:57:39
Gerais norais pragaras grįstas. Gal vertėtų pasidomėti tinkle daugiau apie įkištukus. Kai kuriuos gal nesunku pašalinti, tik po to žmonės dažnai suserga vėžiu. Kokia nauda iš tų nuotraukų, jis gi matęs savo galvos nuotrauką su įkištukais, net nežinau ar surado ant aukšto kur nudėtą.
Aš čia nieko netvarkau, ir nevertėtų naudotis vardu „Pastabi“ jei tai tik paprasčiausias melas.

Pastabi 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:49:00
Buvo siūlančių pas gydytojus nuvykti, bet jis atsisakė.
O šiaip, nemanau, kad sunku šeimos gydytojo paprašyti siuntimo rentgenui (pirštui). Žinoma diagnozė būtų - svetimkūnis, bet bent jau turėtų vidinę foto. O jei tas daiktas nėra susietas su kraujotaka ar nervais. Galima jį išsiėmus ir kišenėje nešiotis. Bent būtų galima kažką panagrinėti...
Dar turiu vieną šios istorijos neįtikėtiną versiją: gal persikėlimo laike nė nebuvo ir visa tai vyko tarsi pasąmonės lygmenyje? Per 5 valandas įmanoma ko nors sušvirkšti žmogui, įteigti "prisiminimus"; o gal apgadintas motociklas iš tikrųjų buvo avarijos priežastis ir kai kurios jo dalys atsidūrė kūne. Reiktų, kad prisimintų (ne tik pats, bet ir šeimos nariai) nors kokį siužetą, ar nebuvo kraujo žymių? Apsvaigusiam žmogui gali atsitikti ele kokia painiava, gali pasijusti lyg sapne.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:45:33
Dėl apsaugos, net nežinau, ką ir pasakyti. Vyksta karas, o Žemė ne vienintelis ir tikrai ne svarbiausias pasaulis, atsidūręs kariaujančių jėgų susidūrimo vietoje. Iš bendravimo su rsa supratau, kad jo pusė kariauja gynybinį karą, ginasi nuo užpuolikų. Tik gynyba apima daugiau pasaulių ir jis išvyko, gal į karštesnį tašką (paminėjo žodį „sektorius“).

Pastabi 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:35:00
Kaip gerai, kai kitų vaikai greitai nueina miegoti :D Man gi tenka sugalvoti kokį linksmą užimtumą jiems... be 23 val. neina miego :D

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:32:07
su kit*u pagalb*a

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:31:15
Nemačiau, kad Norintis likti neatpažintu rašė, kad bijo viešumo. Tad net nesuprantu apie kokį prieštaravimą eitų kalba. Jei užkliuvo tai, kaip jis pasivadino, gal žmogus visai nenori išgarsėti, o tik su kitų pagalbą pats suprasti, kas jam nutiko. Nors jis yra minėjęs, kad nori mus perspėti apie mums gresiantį pavojų. Kaip jis buvo panaudotas išplatinti ligai, pašalinančiai kūno gynybą ligoms. Net gi siūlėsi, jei gydytojai susidomėtų jo pasakojimu, duoti kraujo. Jis gi buvo užkrėstas ir vėliau išgydytas. Iš tikro, aš pats kiek prigesinau Nenorinčiojo likti neatpažintu tokį norą, suabejojęs ar tokie vaistai nėra išrasti ir prieinami tik išrinktiesiems. (Mačiau, tinkle tokių gandų)

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:28:30
Vaikai miega, galima ir apie ateivius pakalbeti.

Pastabi 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:22:01
To: bevardžiui,
visas istorijos peripetijas žinau - ne vieną ir ne du kartus skaičiau. Taip pat nagrinėjau jo papildymus, atsakymus į lankytojų klausimus (nso.lt ir anomalija.lt). Tai kas dėjosi su Mėnuliu - neįmanoma nei patvirtinti, nei paneigti. Todėl galiu kabinėtis tik prie mūsų laikų. O Mėnulio atsiradimo teorija - visai įtikinama. Esu girdėjusi tą variantą iš mokslinių samprotavimų, skaičiavimų.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:20:57
Kaip nebūtų keista, Fajetono legenda net turi mokslinį įrodymą: žiedą tarp Marso ir Jupiterio. Tik mokslininkai linkę aiškinti, kad ten besisukęs pasaulis buvo sudraskytas sunkio jėgų gal tarp Jupiterio ir Saulės, nors mačiau mokslininkus minint vietoj Saulės Marsą, kas menkai tikėtina. Palyginti Marsas yra nedidelis pasaulis.

Pastabi 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:16:43
Klausimas NR.3: istorija pasidalino viešai ir nurodė, kad bijo viešumos - tai du prieštaravimai. Jei būčiau ateivis - tikrai pirmiausia ieškočiau jo šaltiniuose (knygose, filmuose, internete, forumuose), tuo labiau kad naudojamas tas pats nick'as. Gal jis jų jau nebebijo, (tų, kurie gali jį vėl pagrobti)? Jo vietoje nebijočiau, juk turi apsaugą ant rankos, po oda; ir atversčiau visas kortas (tuo labiau tokiame amžiuje). Taigi, klausimas: kam ta apsauga bereikalinga?

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:12:43
Tiksliau, buvo du pasauliai, vieną (Fajetoną) prunsai sunaikino, kad kitą nukreiptų į Žemę, dabar mes puikiai žinome apie antrąjį pasaulį – Mėnulį.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:05:45
Iš vieno žodžio nevertėtų daryti toli einančių išvadų. Tas žodis gali būti paimtas iš žmonių su kuriais bendravo. Viena žodį esu ir aš Nenorinčiajam pakišęs, nors po to abejojau ar gerai pasielgiau. Kai pasakojo kaip prunsai keršijo pusę sukynės užkariavusiems lietuviams-atlantams. Jis paminėjo tik pasaulį be pavadinimo, kurį prunsai nukreipė į Žemę. Atlantai tik šiek tiek pristabdė tokį smūgį. Man pasirodė tinkamu pavadinimu Fajetonas (Ugnies vežimas), žinomas iš legendų ar net mokslinių pramanų knygų, neva kažkada už Marso sukosi dar vienas pasaulis Fajetonas tik jis buvo sugriautas. Tai mačiau, kad bent vieną kartą Nenorintis būti atpažintu pavartojo tą pavadinimą.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:44:15
Kalba jis kalba ne vien ta kalba.

Pastabi 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:05:10
Klausimas NR.2: sakosi nemokėjęs anglų kalbos, bet istorijoje panaudojo žodį "outpostas" (nso.lt istorijoje šio žodžio nėra; jį aptikau 2012-ųjų anomalija.lt forume nukopijuotoje istorijoje), lyg tai būtų įprastas žodis jo kalboje. Gal jis anglų kalbą išmoko iki 2012-ųjų? Jei neklystu, tai tėra vienintelis angliškas žodis. Todėl šis klausimas - tik iš smalsumo.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 19:23:42
Tačiau, reikia analizuoti gaunamą informaciją

Pastabi 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 19:11:04
Atsakymas tenkina.
Dėl užsidirbimo tikrai neturėjau galvoje. Mane domina tik faktai. Ir džiaugiuosi, kad tiek laiko istorija liko prieinama, nemokama. Visada galvojau ir tebegalvoju, kad pasaulis, jei nori pasiekti aukštesnį lygį (nebūtina suprasti mano parašymą pažodžiui; naudoju visiems senai vartojamas sąvokas) - turi keistis iš esmės. Panašiai, kaip Žakas Fresko kūrė The Venus projektą. Idėjos geros, bet daug kas įžvelgia jose apgavystę ir pasipinigavimą.
Mano nuomone, jei kažką nori atskleisti pasauliui - tai ir įrodyk, kad gali išgyventi be pinigų, be įstatymų, be politikos... To projektuose pasigendu labiausiai.
Gal esate girdėję apie GAIA projektus? Pvz.: GBI Power Unit - nemokamas elektros generatorius, kuris įsukamas magnetais, ritėmis (tam reikia keletos minučių mūsų įprastos elektros iš tinklo). O kainelė! Pasidomėjau - Australijoje tą generatorių parduoda už 30 tūkst. dolerių. Pasiskaičiuoji ir galvoji, kokio "briedo" - neapsimoka... Kažkas bus jiems pakišęs mintį: "Arba parduodi labai brangiai, arba dingsti iš rinkos..."

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 18:30:53
Nenorintis prisistatyti pasakojo, kad Mėnulio stotyje valgė košę papuoštą fikusu, ar augalu panašiu į fikusą. Tik perpasakoti, kas jau papasakota nėra jokios prasmės. O aš pats jokių kvaišalų, vaistų ar grybukų nei valgau nei vartoju, o ir svaigalų senokai negėriau. Galima pajuokauti, kad degtinė tai vaistai, tik mes ne ligoniai, kad kasdien ją gertume.

Įtarusis 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 17:51:00
tas ufikas sėdi kur nors kampe ir žvengia iš jūsų parašymų...

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 17:46:06
Geras pasakojimas tikrai paveikia. Kaip smagu, kai jo tiesos-fantazijos šokis užsuka, įsuka į sūkurį ir kitus. Vyksta debatai. Jo pasakojimas apie pagrobimą studijuojamas vis iš naujo ir vis atrandama naujų aspektų>atsiranda naujų .gana paprastų klausimų.
O ką tu ten valgei? :)

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 16:33:04
Galiu pateikti tik savo nuomonę, aš tikiu, kad Norintis likti neatpažintu, pradėjęs savo pasakojimą, iš pradžių tiek neprisiminė, kiek papasakojo. Jam prisiminimai po truputį grįžinėjo pasakojant savo nutikimus kitiems. Juolab, kad sulaukė dėkingų skaitytojų, norėjusių sužinoti daugiau, o ne tik paprasčiausiai jį išjuokti.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 16:24:19
Šiaip, „malūnas“ skatino visaip Norintį likti neatpažintu parašyti knygą ar net parduoti savo pasakojimą Holivudui. Neva taip perspėtų daugiau žmonių ir užsidirbtų pinigų. Tik Norintis likti neatpažintu taip pasielgęs savo pasakojimą paverstu pramanu ir niekas juo nebetikėtų. Visi galvotų, kad visa tai pasakoja tik dėl noro užsidirbti. Ir Jūsų elgesyje įžvelgiu tokį norą.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 16:07:57
Dėl skyrybos tai gal ir aš pridėjau ranka. Visus tarpus prieš kablelius pašalinau pagal raštvedybos taisyklę, kuria turėtų žinoti kiekvienas puspinėmis besinaudojantis žmogus. Nes nekaip atrodo, kai keičiant kokius nors didžius, eilutės netikėtai prasideda kableliais.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 15:57:18
Norinčiojo likti neatpažintu pasakojimai bei atsakymai į lankytojų klausimus iš svetainės „Gyvas Sapnas“ gal buvo sukelti į „Wordą“, regis, tada vis dar naudojausi tokia užrašine. Pašalinus visą pasakojimą lydėjusį triukšmą, be kurio vis gi, reiktų pripažinti nebūtų atsiradusio tokio pasakojimo ar jis būtų kitaip papasakotas, mane patį nustebino Nenorinčio būti atpažintų pasakojimo nuoseklumas. Norintis likti neatpažintu pirmiausiai pradėjo savo pasakojimus būtent čia, nso.lt svetainėje, čia susirado pirmuosius draugus, jų tarpe ir ateivį rsa, susidomėjusį Norinčiojo likti neatpažinti liudijimais. Tik anais laikais man net nepatiko ši svetainė ir nesidomėjau, kas čia buvo rašoma. Aš buvau surinkęs pasisakymus iš „Gyvo sapno“ su dienomis bei laikais, buvo papildomai nemažai darbo. Tik nso.lt svetainėje tai buvo negailestingai pašalinta. Pasakojimai „Gyvame sapne“ prasidėjo tikriausiai du tūkstančiai penktų metų spalį ar lapkritį, taip tiksliai to neprisimenu. Paprastai, Norintis likti neatpažintu tik atsakinėjo į „Gyvo sapno“ lankytojų klausimus, nors neretai buvo prašoma dar ką nors prisiminti. Dėl gramatinių klaidų taisymo, gal iš pradžių tai kiek dariau, bet vėliau stengiausi to nebedaryti, bet iš tikro tai taip seniai buvo, kad net neprisimenu, kaip iš tikro buvo.

Pastabi 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 14:34:16
Pradėsiu pateikti klausimus po vieną, kad nebūtų painiavos. Sulaukusi keletos atsakymų - keliausiu toliau. Jei manęs atsakymai netenkins, bandysiu ieškoti autoriaus pati.
Klausimas NR.1: kada inkognito istorija buvo parašyta prieš patenkant į nso.lt 2005-aisiais? Toks jausmas, kad buvo iš anksto parašyta Word'u, o vėliau panoro pasidalinti istorija su žmonėmis. "Copy"-"Paste" iš pradinio šaltinio. [Bent jau aš taip darau su savo sapnais.] Minties, kad perrašyta iš kažkokios knygos, atsisakau. Nežadu tokios knygos ieškoti, tik noriu žinoti, kaip ši istorija pateko į tinklą. Gi ne susirašinėjimo eigoje ji parašyta. Gal klystu? Pagrobimo istorijos atitikmenų archyvuose nerandu (tuo laiku, kada deklaruota ištisame pasakojime). Be to, istorija prašyta nepriekaištingai, su tvarkingais skyrybos ženklais, o forumuose inkognito daro daug klaidų ir mažai naudoja skyrybos ženklų. Tikriausia istorija buvo redaguota kieno nors kito? Gavosi kone trys klausimai viename :D

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 14:32:06
Čia taip įprasta, šnekama ir mąstoma neprisistačius, savotiška gynyba nuo „malūno“.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 14:19:49
Aš paprasčiausiai vengiu visų užsienietiškų, mąstymą temdančių žodžių.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 14:15:26
kurioje spausdinami Matildos O'Donnell, seselės, dalyvavusios apklausiant Rosvele nukritusios lėkštės išgyvenusią vadę *, apklausos užrašai*.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 14:11:47
Gal ir neviešai rsa yra rašęs, kad mus globoja senosios rūšys (paminėjo žodį rasės). Norėčiau paminėti knygą „Ateivės iš kito pasaulio apklausa“, gal niekada ir neužbaigsiu jos vertimo, angliškai, "Alien interview", kurioje spausdinami Matildos O'Donnell, seselės, dalyvavusios apklausiant Rosvele nukritusios lėkštės išgyvenusią vadę. Ateivė pasibaisėjusi, kaip nusikaltėliškai tvarkomasi dviejuose galaktikose įsikūrusiame „Senąjame kalėjime“. (Senojo kalėjimo šaknys visgi kitoje, ne Paukščių tako sukinėje). Po mirties iš žmonių viskas paprasčiausiai nusavinama kartu su atmintimi. Tik Žemė dar išskirtinė tuo, kad ji tapo visokių tremtinių nepritapusių prie valdžios vieta. Anot, pilkosios į žemę siunčiami visokie menininkai, nenurimstantys genijai, norintis pagerinti juos supančią aplinka, nusikaltėliai – visi kas trukdo Senojo kalėjimo valdžiai, manančiai, kad viskas, ką buvo galima išrasti, jau išrasta ir naujovės tik trukdo ramiai gyventi.
Dar norėčiau atkreipti dėmesį, kad pilkiesiems mielesnis bekūnis būvis mūsų tikrovėje, kūnai miršta, o taškai lieka. Vadės atmintis siekia trilijonus metų. Ji prisimena laisvos kūrybos laikus kai buvo kuriama gyvybė. Mokslininkų rinktinės viena su kita laisvai dalindavosi savo pasiekimais, siekdami viską sukurti kuo geriau. Vadė prisiminė ir vėlesnius laikus kai didelės bendrovės vykdė užsakymus. Neabejotinai ir Žemės bendrovė buvo tokia užsakove. Pilkieji žino kas mes esame, kas sielos ar taškai.

Pastabi 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 14:08:01
Ačiū už išsamų paaiškinimą. Matau, jog sąmoningai nebenaudoji (neprisistatęs žmogau) jo slapyvardžio.
Kodėl man tai rūpi? Nes pati ryškiai sapnuoju, o kartais ir patiriu tarsi tai nebūtų sapnai, keistų nutikimų.
"Gyvas sapnas" kaip tokio atskiro skyriaus nerandu. Bet, tikriausiai, turi omenyje, jo atsakymus lankytojams. Taip, juos jau esu skaičiusi. Tai sena informacija.
Ką gi, pabandysiu čia patalpinti kai kuriuos klausimus. Gal išaiškės kažkas, kas man rūpi.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 02:40:11
Beje, man dėl tokių taisymų patyliukais nebeįdomios pokalbių svetainės „Spragos smegenyse“ ar perimta „Meškos ausyje“, kurios gyvavimo tikslu buvo tapęs lankytojų tinklo skaičių rinkimas ir kurios gal net nebėra, persikėlė į kažkokią naują su pilkojo atvaizdu ir griežta nuomone „ateiviai tėra neįrodomas prasimanymas“. Neslėpsiu, man tokia nuomonė kelia tik pašaipą. Užmigęs mačiau ir ateivius, ir atsibudęs dulkėse paliktą delno su trimis ilgais, laibais pirštais atspaudą. Juos mes dominame kaip taškai, jie patys gali skraidyti susispaudę kaip balti taškai dienos metu. Tik palikto delno antspaudas dulkėse įrodo, kad jie gali iš tų taškų išeiti, nors didelės prasmės taip elgtis nėra, o ir tai yra jiems patiems pavojinga.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 01:41:56
Sugumiečiai, kaip dainuojame? „...ir tiesa, ir šviesa mus žingsnius telydi“. Ar ne? Gal net negirdėti jums tokie žodžiai.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 01:39:59
Jei kas blogo nutinka Lietuvoje, paprastai linksniuojama Klaipėda. Galima būtų pagalvoti, kad Klaipėda yra rusams iš Karaliaučiaus krašto bandymų aikštelė. Su Kuisyte lietuviai labai prastai pasielgė, net gi po teismus užtąsė. Kai pačioje Rusijoje saviems saugumiečiai pasirodė kaip didvyriai: ruselę nuo pasienio su Sirija iš Turkijos nemokamai parsivežė ir visaip globojo. Buvo ir daugiau nutikimų, kad galima būtų pamanyti, kad rusai ant lietuvių išbando naujus kvaišalus ir įtaigos būdus Klaipėdoje. Tik reiktų nepamiršti, kad Klaipėdoje įsikūrė ir Lietuvos tinklo prižiūrėtojai. Neatrodo, kad jie dirbtų laisviems Lietuvos žmonėms. Aš net neslepiu, kad, įtariu, jog minėtas Sagitarius buvo būtent tos įstaigos darbuotojas. Su laisvais žmonėmis taip nesielgiama.

2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 01:09:58
Pastabioji, gali pateikti savo klausimus, net jei nėra šalia Nenorinčiojo būti atpažintu. Gal kokius klausimus būtų galima aptarti ir be jo? Gal reiktų vieno paaiškinimo. Prie snieguolių esančioje nuorodoje „Inkognito pagrobimas: Pirma dalis“ pateiktas Norinčiojo likti neatpažintu pasakojimas svetainėje „Gyvas sapnas“. Pasakotojas gal maloniai prisimena kaip jis ten buvo sutiktas. Tik kaip priimančios pusės prižiūrėtojas prisimenu tai kaip nemalonų, daug darbo pareikalavusį įvykį. Aš tyčia surinkau tik pasakotojo atsakymus (paveiksliukais papuošė pati nso.lt), nes nors iš pradžių gan palankiai priimta vietinių svečią užsipuolė „malūnas“ norėjęs bet kokia kaina sutrinti Norinčiojo likti neatpažintu pasakojimą į miltus, nevengdamas pasikartojančių, neretai įžeidžiančių, bandančių pasakotoją išvesti iš pusiausviros klausimų. Buvo įrodinėjančių, kad rašo vaikas, nors iš rašybos taisyklių matėsi, kad rašė už mane žymiai vyresnis žmogus. Vis gi, Norintis likti neatpažintu net labai ilgai išliko geranoriškai nusiteikęs, tai matosi iš pateiktų atsakymų be juos apsupusio triukšmo. Kaip pokalbių skyrelio skirto NSO reiškiniams aptarti Gyvame sapne prižiūrėtoją mane primigtinai ne kartą ragino perkelti Norinčiojo likti neatpažintu pasakojimus prie išsigalvojimų ar gal net kaip nors kitaip sumenkinti, pateikiant iš šalies primestą nuomonę. Kol Norintis likti neatpažintu pasakojo, ką jis sugebėjo prisiminti, gyvame sapne įvyko tokie nutikimai. Į svetainės tvarkdarius įsiprašė du nauji atvykėliai iš Klaipėdos (keistas sutapimas, ar ne?), neva labai susidomėję tikybos klausimais, nors vienas iš jų, vyresnis, buvo pasivadinęs Sagitarius (ar kažkaip panašiai). Tas skyrelis neturėjo didelio susidomėjimo. Tik tada buvome laisvi ir viskam atviri. Iš pradžių jie kalbomis norėjo mane, senbuvį, priversti kaip nors išrūšiuoti pasakojimą, neva vaikams stogai važiuoja... O po to, pradėjo patyliukais kištis į pokalbių eigą, neperspėję trinti ir taisyti kaip daug kur mėgstama nepastebimai, svarbu, kad būtų gražu: – Seneli, šnekėk, šnekėk, o mes viską ištaisysime kaip panorėsime... Suprantama, kad aš tokių dalykų negalėjau pakęsti ir įvyko tvarkdarių karas, beje aš nieko jų darže nekenkiau, tik paviešinau jų darbelius svetainės lankytojams. Iš jų elgesio galima būtų pamanyti, kad pamyniau kažkokią nerašytą ir man nežinomą tvarkdarius liečiantį susitarimą. Patys pirmieji jie taip pasielgė, kaip ten bebūtų. Beje, „Gyvo sapno“ svetainė buvo tris kartus ištrinta. Pirmą kartą, neva kažkoks nerūpestingas jaunuolis tvarkdarys išėjo iš tinklo kavinės, neatsijungęs nuo „Gyvo sapno“ svetainės. Po trečio ištrinimo svetainė nebeatsigavo. Jos savininkė išvyko į Angliją ir jos susidomėjimas Lietuvos reikalais sunyko. Beje, nso.lt ir daugybę kartų buvo užpulta, norinčiųjų Jūsų galvose pataisyti Jus supančio pasaulio atvaizdą.

2019 m. vasario 27 d., trečiadienis, 21:44:29
Jau 2 mėnesiai kaip jo nėra:(

2019 m. vasario 27 d., trečiadienis, 21:41:43
Gal SanIlas žino?

Pastabi 2019 m. vasario 27 d., trečiadienis, 20:40:00
Tikrai, jau pasigedom inkognito. Gal vėl į užsienį išvyko, poilsiauja. Gal jubiliejų švenčia ar pusjubiliejų (jei pridėtume tuos 5 metus, kai buvo pas ateivius). Kad ir kaip ten bebūtų ir aš laukiu, kol pasirodys tikrasis inkognito... Susirašiau nemažai klausimų. Norėčiau jo paklausti.

2019 m. vasario 27 d., trečiadienis, 01:11:45
Inkognito laukiam tavo atsakymo.
Įdomūs tavo pasakojimai.

Pastabi 2019 m. vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:28:17
To: "tai as"
Taip, domiuosi. Ir ne tik NSO. Yra daug įdomių sričių: astronomija, filosofija, socialinis pasaulio planavimas, technologijos, futuristika, psichologija, asmenybės tobulėjimas, amžino variklio idėjos, įvairūs projektai, kurie skatina kurti Darnią ir Vienijančią Žemę, šnykusios civilizacijos, dingę arba atrasti senoviniai raštai, 3D filmavimas/redagavimas/hologramos ir t.t.

Pastabi 2019 m. vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:21:16
Varge tu mano, dar tebeskaitau 2012-uosius anomalija.lt Ale įspūdžių lavina, kaip sinusoidė raitosi galvoje: tai liūdna, kad inkognito supykęs dingo, tai eina tyrimas apie Piliečio X radimą ir vėl džiaugsmas - iki lubų, kai kažkas paaiškėja. Tik va keletas nuorodų nebeveikia po tiek metų :(
Klausimus rašausi atskirai - nenoriu pasikartojimo, nes kai kuriuos atsakymus randu.
Užtat labai norisi iškart paklausti: inkognito, kaip tas video su skraidančia "samadielke" prie Josvainių? Keletą kartų perskaičiau forume tavo žodžius - tvirtini, kad tai tavo aparatas ir ten tavo video sukeltas į internetą (be to, žinojai tikslią filmavimo datą). Nejaugi taip akivaizdžiai "juokauji"? Tai tame siužete greičiausiai tavo sūnus, o ne tu pats :)

tai as 2019 m. vasario 19 d., antradienis, 23:38:34
pastabi domies nso?

manau 2019 m. vasario 19 d., antradienis, 23:16:42
Užduok klausimą, tikrai atsakys.

Pastabi 2019 m. vasario 19 d., antradienis, 17:31:06
Man įdomi inkognito situacija. Bandau išnarplioti jo istoriją :) sugretinti jo atsakymus puslapiuose: nso.lt, anomalija.lt ir apiemistika.lt Šios istorijos atskleidimas, kaip žinote, prasidėjo nuo 2005 m. ir tęsiasi iki dabar. Turiu vėl užduoti nemažai klausimų pačiam inkognito.

Pastabi 2019 m. vasario 19 d., antradienis, 17:21:34
Mūsų patirtis nuolat auga, kai treniruojamės (nesvarbu ką: kūną, emociją, atmintį, sielą), kai mokomės naujų dalykų, kai skaitome (knygas, žurnalus, net reklamas), kai žiūrime (TV, pro langą, į lubas :) ), kai praktikuojamės (vairuodami, rašydami, piešdami, braižydami), net kai mąstome, rodos savo mintimis ir idėjomis. Gerbiu bet kokią nuomonę. Todėl čia ir susirinkom, kad vieni kitiems užduotume klausimus ir į juos atsakytume.
Ką noriu pasakyti? Noriu, kad teigtume/ neigtume atvirai, o ne su pašaipa ar ironija ;)

2019 m. vasario 19 d., antradienis, 15:38:25
Pastabioji, regis, leidžiate priešams (reiktų kreipti dėmesį į darbus, o ne į kalbas) naudotis savo vaizduote. Tiesiog pasibaisėtinas švaistymas išteklių, kurie bus panaudoti prieš Jus pačią.

„Pikti žmonės neturi dainų. Tai kodėl rusai turi dainas?“, Nyčė 2019 m. vasario 19 d., antradienis, 15:34:40
Akivaizdu, kad pirmas teiginys, pateiktas kaip neginčijama tiesa, yra klaidingas.

Pastabi 2019 m. vasario 18 d., pirmadienis, 21:15:59
Kaip patys prisifantazuojam, taip ir realybėje atsispindi.

2019 m. vasario 17 d., sekmadienis, 22:55:42
"Trolių fabrikas"pro­pa­gan­dą ir de­zin­for­ma­ci­ją sklei­džia ne tik sa­vo ša­lies in­ter­ne­to por­ta­luo­se bei fo­ru­muo­se. Darbas vyksta pamainomis.
Kad ir apie tuos ateivius, klaidinama informacija.

2019 m. vasario 17 d., sekmadienis, 22:48:10
Lengvatikiams , galima visko pripūsti į galvą.

2019 m. vasario 17 d., sekmadienis, 17:31:59
Gal galite išsamiau papasakoti apie rusus ir kam jie tarnauja?

2019 m. vasario 17 d., sekmadienis, 16:19:04
Anapus ruskiai net dainuodami meluoja. Yra paklausa, bus ir pasiūla. Svarbu, kad būtų įdomu gyventi ir yra kam Jus pavedžioti už nosies, ar ne?

2019 m. vasario 13 d., trečiadienis, 20:10:06
Inkognito, pasakyk savo išvadas.

Pastabi 2019 m. vasario 10 d., sekmadienis, 21:13:45
Rusiškai apie Searle'o eksperimentus ir sudegintus jo dokumentus žiūrėkite:
www.youtube.com/watch?v=I6ZhE8Zq6hQ

Pastabi 2019 m. vasario 10 d., sekmadienis, 20:59:41
Beje, pirmoji nuoroda manęs netenkina savo turiniu apie protinį eksperimentą. Noriu daugiau sužinoti apie jo inžinerinius eksperimentus su amžinuoju varikliu, paremtu magnetizmu. Jis buvo sukonstravęs besisukantį įrenginį, kuris galėjo tarnauti amžino variklio pagrindine dalimi, tačiau tas besisukantis daiktas buvo toks nestabilus, kad pakildavo aukštai į dangų (bent jau amerikiečiai ir rusai kai bandė pakartoti Searle'o eksperimentą).
Cituoju iš koment.lt:
"Kiekvieno mėnesio pirmą sekmadienį Džono Sėrlo kaimynai ir atsitiktiniai praeiviai stebėjo nepaaiškinamus reiškinius: nuo pusės metro iki 10 metrų skersmens diskai pakildavo į orą ir valdomi skrisdavo iš Londono į Kornvalį, ir atgal. Skrydis iš Anglijos į Australiją truko apie 30 minučių." Tai vyko nuo 1968 iki 1972 metų.
Ar tik nebus taip, kad "vyrai juodais drabužiais" oficialiai pavogė jo idėjas, vėliau realizavo slapčia ir iki šiol jomis naudojasi? Panašaus tipo "lėkštę" stebėjau 2010.08.04 Šiauliuose. Tai buvo lėtai judantis disko formos pilkas nešviečiantis objektas.

Pastabi 2019 m. vasario 10 d., sekmadienis, 20:40:38
To: W.M. - antroji nuoroda nerandama. Ar galėjo įsivelti klaida?

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 22:58:18
4371. Pažiūrėjus "Down to Earth" („Atgal į Žemę“), neatrodo, kad nebūtų neįmanoma žmonių Taką paversti Angelų Taku. Tikrai, dalelei baisiau gimti, nei mirti. Nugyventi gyvenimai yra Jūsų pačių turtas ir niekas neturi teisės jų iš Jūsų atimti.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 22:41:26
Mirus vis gi nevertėtų skubėti į dangų, prarasti savo kūnus anksčiau laiko. Ne taip paprasta iš dangaus sugrįžti. O rojų vis gi reiktų kurti Žemėje, o ne Danguje, pamatas tvirtesnis.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 22:35:01
4371. Gan svarbu teisiniai dalykai dalelėms. Vertėtų atkreipti dėmesį, kai Jums sako, kad „Neturite teisės!“, vertėtų prieš ką nors darant, paaiškinti aplinkybes. Tūkstantis devyni šimtai keturiasdešimt aštuntų metų įreginime „Oliveris Tvistas“ parodyta kaip įsiveržę pasipiktinę miestiečiai nekreipia dėmesio į žydo šūksnį: „Jūs neturite teisės“. Taip, kad dalelė žydas galėjo pasirodyti nekaltu dalelių lygyje ir išvengti bausmės taip vadinamajame danguje. Vertėjo, prieš jį išvedant, sušukti, kad pats žydas neturėjo teisės grobti Oliverio ir pačio žydo teisės suvaržytos.
Kaip nebūtų keista, man labai padėjo susigaudyti su dalelių teisiniais klausimais įreginimas vaikams tūkstantis devyni šimtai aštuoniasdešimt šeštų metų "Labyrinth" („Supainiojantis praėjimas“). Gal juokėtės iš šauniojo Didymuso saugojusio tiltą, per kurį prisiekė nieko nepraleisti, kol pats nėra išdavęs leidimo.
Dalelė tik pati sau gali ką nors leisti ar uždrausti, kitoms dalelėms neturi jokios teisės ką nors drausti ar leisti, įsakinėti. Ir tai laikoma paslaptyje nuo naujokų.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 21:38:53
Jus skaitys ir ainiai, nemokantys užsienietiškų žodžių, pagalvokite ir apie juos.

greitoji lietuvių kalbos pagalba 2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 21:36:37
„Kompleksas“ yra vengtinas, užsienietiškas žodis, pagal aplinkinius žodžius „Žmonės turi kompleksus, bet svarbiau, kad kompleksai gali turėti mus“ spėjame, kad jūs pamiršote lietuvišką sąvoką „nepilnavertiškumo jausmas“, kuri įneštų aiškumo visiems. Juk rašome ne tik sau, bet ir kitiems. Labai prašome pasitaisyti.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 13:55:22
Vertėtų elgtis kaip rytuose, galinčiuose palaukti kelias dienas kol nerimstantys pasiuntiniai, vykdantys svarbų pavedimą, nusiramins.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 13:52:08
Nors dabar gal nulinukai bandys valdyti kitus vedžiodami už nosies, klaidindami. Prieš ką nors svarbaus darant verta neskubėti, duoti laiko viskam viduje susigulėti.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 13:47:35
5 - visa, kas liko ir ne nulis.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 13:46:37
*Paverstas aštuonetas yra ir gausybės, turtų ženklas.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 13:45:28
Apverstas aštuonetas yra ir gausybės, turtų ženklas.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 13:40:12
Nuliai atskirti nuo ketverto, bet klaidindami nulinukai dar gali bandyti kištis į skaičius turinčias, dalis panašias į nuliukus: 6, 8, 9, per juos Jus bandyti pavergti.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 13:36:35
6 - tikėjimo, gamtos ženklas.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 13:32:17
9 - devyni broliai, devynios sesės - brolybės, šeimos skaičius.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 13:21:18
8 galėtų būti Grožio skaičiumi (tik ten galėtų būti mažiau vyraujančios nulių, vištgaidžių nuomonės).

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 13:18:48
2 – pora, galėtų būti Meilės skaičiumi. Nors žiūrėjau neseniai įreginimą „Ir jų vyrai“, pasibaigusi mintimi „Meilė – tai Laisvė“.

2019 m. vasario 9 d., šeštadienis, 13:08:01
Kaip sidabrinis vilkas skelbiu savo telkties skaičių-šūkį: 4371. 4 - tai Laisvė, 3 - tai Tiesa, 7 - tai Laimė, 1 - tai vienybė.

2019 m. vasario 8 d., penktadienis, 23:13:03
Iš šalčio išnirę jie linkę pasišildyti, pakūrenti ugnelę ne savo sąskaita.

2019 m. vasario 8 d., penktadienis, 23:11:24
...nors jis gal ir labai karštas

2019 m. vasario 8 d., penktadienis, 22:51:24
Esantieji ledo lytyse norėtų visus pasaulius pradanginti. Jūs tik nekreipkite dėmesio ir nesikiškite, kol Jums patiems nebus per vėlu, ką nors pakeisti. O tu, žmogau (moterie), nešioji savo širdyje didelį ledo kalną.

2019 m. vasario 8 d., penktadienis, 22:48:08
daugumietiškas (grobikų) požiūris

pasakysiu naujieną 2019 m. vasario 8 d., penktadienis, 17:59:52
Visi pasauliai visatoje yra grėsmingi ir netobuli ir nei vienas nepageidauja, kad juos kas nors gelbėtų, jų yra milijardų milijardai ir jokios bėdos nėra jei vienas kitas iš jų ir pražūsta...Vis tiek kiti pasauliai apie jo egzistavimą dažniausiai net nesužino.

W.M. 2019 m. vasario 8 d., penktadienis, 12:08:26
Žinutėje yra koks nors "neleistinas" žodis arba nuoroda (taisykles tam visad buvo tokios pat...) -
Patikrinau - tai del nuorodos ...
O apie Searle yra puslapyje www.spauda.lt/plato/chiroom.htm ir aplinkiniuose
O apie "isradinejusius" NSO zr. ir www.nso.lt/life/lifeinhistory#jansen

Pastabi 2019 m. vasario 8 d., penktadienis, 11:39:47
Naujos taisyklės? Draudžiama įterpti nuorodą?
Tada šitaip:
www.koment.lt/node/639/Dzonas-Serlas-skraidancios-lekstes-isradejas

Pastabi 2019 m. vasario 8 d., penktadienis, 11:38:28
Gerai trečias bandymas šiandien (tik be internetinės nuorodos):
Radau informacijos apie John Searle eksperimentus 1970-uosius metus. Ar kas domitės šiuo išradėju (dabar filosofu, gyvenančiu JAV)? Jis sukūrė levituojančius diskus (kažkas panašaus į skraidančias lėkštes). Kažkaip įtartinai sutampa gausių NSO skraidymai prie Didžiosios Britanijos. Ar nebus tie užfiksuoti NSO - Džono Sėrlo IGV (Inverse Gravity Vehicle)?

bandymas 2019 m. vasario 8 d., penktadienis, 11:36:37
ką tik su savo senuoju nick'u siunčiau svarbią žinutę. Nepavyko, kaip ir vakar keliolika kartų. Bandau įrašyti ale kažką. Pavyksta :/

bandymas 2019 m. vasario 8 d., penktadienis, 11:35:11
kur dingsta žinutės?

W.M. 2019 m. vasario 8 d., penktadienis, 09:17:22
Apsižiūrėjau, kad "išjungtas" žinučių adminui puslapis - matyt, buvo prasidėjęs "fleimo" protrūkis ir paprasčiausia priemone palaikiau jo išjungimą. Dabar jis atstatytas - tad vėl galite rašyti pastabas specialiai skirtas adminui... Neprižadu, kad akimirksniu jas perskaitysiu, tačiau viltis, kad jos mane pasieks yra...
.
Antra, pastebėjau, kad pačioje svetainės atidarymo pradžioje buvo sumanyta atsiliepimų apžvalga, tačiau ji atlikta tik pačiais pirmaisiais metais. :(
Parašykite, ar būtų tokios apžvalgos naudingos - juk per keliolika metų buvo paliesta daugybė temų, o archyvuose jas tiesiog sunku surasti...
Tiesa, visada geriau žvilgsnis iš šalies - tad maloniai priimčiau kieno nors parengtas apžvalgas/požiūrį...

2019 m. vasario 7 d., ketvirtadienis, 23:45:42
Gal ir neblogai būtų jei čia atsirastų paaiškinimas, kaip tvarkomos žinutės. Tik matyt svetainės prižiūrėtojai apsivertę darbais. Kai susigaudai kaip čia viskas veikia, jokių klausimų nebekyla, čia viskas gerai šiuo klausimu, nei kitur. Tik nepamirškite, kad tai krikščioniškų pažiūrų svetainė, nepagrįstai per daug ant bažnyčios nereiktų varyti ir stengtis nesikeikti.

2019 m. vasario 7 d., ketvirtadienis, 23:41:28
Ten tik paieška ne į tą laukelį buvo įvesta, o ne atsakymas.

2019 m. vasario 7 d., ketvirtadienis, 23:40:00
žydai

Kas trina? 2019 m. vasario 7 d., ketvirtadienis, 22:36:31
kodėl ištrinamos žinutės?

Pasaulis grėsmingas ir netobulas... Ar yra prasmė jį gelbėti?! 2019 m. vasario 7 d., ketvirtadienis, 22:19:21
„Vienas muštas, vertas dešimties nemuštų“. O mūsų pasaulis tik muštas, bet neužmuštas.

mane Ruso kariuomenėje 1968 metais 2019 m. vasario 6 d., trečiadienis, 17:57:21
Apmokė kaip be jokio ginklo per keliolika sekundžių nužudyti nusukant spranda, arba pasmaugiant sambo dusinimo veiksmu, turiu pripažinti kad keleta kartų tokius veiksmus teko gyvenime panaudoti gelbstint savo gyvybę aišku kad be letalios baigties. Karta grįžtant iš šokių mane vijosi du kažkokie mulkiai viena iš jų permečiau per galva sambo veiksmu ir pašokinėjau jam ant kaklo, kai antrasis pribėgo jaum jau muštis noras buvo dingęs ir visu greičiu pasuko atgal, o aš nuvariau savo keliais, net nesukau galvos kaip ten jiems baigėsi.

2019 m. vasario 6 d., trečiadienis, 02:01:35
Dėl Kinijos mano vertinimais padėtis ten panaši į devinto dešimtmečio Rusijos padėtį. Tikiuosi, greito Kinijos subyrėjimo, nors jos nusikaltėliai valdžioje gudresni už rusus...

2019 m. vasario 6 d., trečiadienis, 01:53:25
Šaunamieji ginklai tik bailiams (net kiniečiai tai žino). Visas „smagumas“ ir jėga yra su šaltaisiais ginklais. Tikriausiai, nebėra prasmės Jums daugiau patarinėti ar mokyti kaip anoje pusėje išgyventi.

2019 m. vasario 6 d., trečiadienis, 01:32:51
Šiaip, aš nedirbantis - ne bedarbis ir niekam netarnaujantis ta prasme, kuria parašėt žmogus. Net nesuprantu kam tokie „broliai“ apie kuriuos jus rašėt būtų reikalingi. Lietuvos priespaudos laikais net neturėjau tiek metų, kad galėčiau tiek „aukštai“ iškilti, net nespėjau patarnauti tarybinėse ginkluotose pajėgose nors lietuviškiau skambėtų tarybinėje kariuomenėje. Ir iš vis jei jau nusileidžiame iki tokių asmeniškumų, panašu, kad pasiektas pokalbio galas. Neslėpsiu, nelaukiau iš Jūsų jokio dėkingumo, bet ir tokio užvažiavimo nesitikėjau. Atsisveikindamas dar parašysiu: laikas pradėti mokytis lietuvių kalbos. Užsienietišk žodžiai ją paverčia tik viena iš rytų auropiečių šnektų.

Vytautas 2019 m. vasario 5 d., antradienis, 23:30:31
Čia nemėgstančiam rusų. Iš praktikos pastebiu kad tokie žmonės kaip taisyklė buvę anuometiniai komunistų partijos nariai ir partijos funkcionieriai. Tiesiog pasikeitė kepures ir tiek. Nuolankiai tarnauja kitiems nes be "vyresnio brolio" gyventi nemoka. :) Atsirastų čia kokie kinai būtų pirmieji kinų garbintojai. O potenciali galimybė kad taip bus labai didelė. Taip kad laikas pradėti mokytis kinų kalbą. :)

2019 m. vasario 5 d., antradienis, 22:20:36
sukyn*es :)

2019 m. vasario 5 d., antradienis, 22:20:07
... Rusijai, nusidriekusiai per dvi *sukynęs.

2019 m. vasario 5 d., antradienis, 22:02:47
Kalėjimas sugriautas, o jo vietoje likę tik jo griuvėsiai be stipraus giluminio palaikymo. Padėtį galima palyginti su ledo gabalais plaukiančiais upe pavasarį. Atsidūrus tokio ledo lytyje gal dar galima įsivaizduoti, kad nieko neįvyko, gąsdinti, kad ten išorėje, laisvėje dedasi baisus dalykai (paprastai dėl to kalti nelaisvieji) bet gudrauti neverta. Vis vien ledo lytys anksčiau ar vėliau ištirps.

Tomulis 2019 m. vasario 5 d., antradienis, 21:55:11
Vytautai, tai jūs visiškai atmetate mistiką? Gal ir švytuoklė nebeveikia?

Tomulis 2019 m. vasario 5 d., antradienis, 21:52:01
Tai kada būtų galima tikėtis kalėjimo griūties, kada įvyks toji laukiama transformacija?

2019 m. vasario 5 d., antradienis, 21:51:18
Galite man net nesiūlyti rusiškų šaltinių, kai kariauju su ruskiais, jie nevengia net atskirus rusiškus žodžius panaudoti kaip trojos arklius. O kur vienas ruskis pakliūna tokia erdvė jau laikoma priklausančia Rusijai, nusidriekusiai per dvi galaktikas. Tik Lietuva nusidriekusi visoje visatoje, tad ruskiai neturi teisės taip elgtis. Kare kaip kare.

2019 m. vasario 5 d., antradienis, 21:47:13
Tai ne paguoda. Žodis „siela“ kaip džinas pagal aplinkybes gali reikšti labai skirtingus dalykus, o Jus matyt žinote sielos apibrėžimą (aš jo nežinau) ir esate prie jo prisirišęs.

2019 m. vasario 5 d., antradienis, 21:44:46
Gal net vertėtų pavadinti melo kalėjimu. Ruskiai tiek nusivažiavo, kad meluoja net dainuodami. „Neverta ištrūkti iš namų, paverstų kalėjimu, verčiau namus paversti tikrais namais, *melo kalėjimą sugriaunant“.

Vytautas 2019 m. vasario 5 d., antradienis, 21:42:41
Na neturi jokios sielos žmonės. Tai tik savotiška paguoda. O šiaip suprantantiems rusiškai video "Уран-235 - ахиллесова пята Америки" apie energetiką. Savo laiku su tais dalykais stipriai susijęs žmogus pasakoja. :)

2019 m. vasario 5 d., antradienis, 21:37:59
Šiaip, kiek žinau sielos skatinamos keliauti po žvaigždes, tik tai labai pavojingos kelionės iš kurių beveik niekada niekas negrįžta. Net nutiestais geležinkeliais buvo pavojinga sieloms keliauti, pralieta daug kraujo, kol tai tapo daugmaž saugu. O ką jau kalbėti apie tarpžvaigždines keliones. Saugant sielas, kiek žinau, vis dar nevertėtų vaikščioti pėsčiomis per tiltus nutiestus virš geležinkelio, geriau įsėsti į kokius nors saugius ratus. Tai tiek dėl to kalejimo. Neverta ištrūkti iš namų, paverstų kalėjimu, verčiau namus paversti tikrais namais, kalėjimą sugriaunant.

2019 m. vasario 5 d., antradienis, 21:28:51
Sugalvojau, kaip tai pavadinti nebeturėtumėte [b]giluminio[/b] (tylaus) palaikymo arba jis stipriai susilpnėtų.

2019 m. vasario 5 d., antradienis, 21:21:27
Visa jų byranti galybė tik ant melo ir klaidinimo laikosi. Gal yra tokių, kurie jus kiš į tikroviškus „žaidimus“, kur jus būsite kankinami, o po to ištraukę iš tokių vietų dėsis geručiais nieko Jums blogo nepadariusiais. Bet nebejotinai tarp jų yra tikrų nusikaltėlių. Tad jokio skirtumo ar jūsų išgyvenimai tikri, ar jausite kitų nukankintų iki jūsų esybių tikrus išgyvenimus, nusikaltimai vykdomi, o jūs taptumėte liudininkais. Net Norintį likti nežinomu grasinosi nužudyti palikę Mėnulio paviršiuje, o jis neišsigando, suveikė apsauga, kuri pargabeno jį į stotį Mėnulyje. Kaip minėjau su požiūriu „geriau gyvybę prarasti nei laisvę“ Jūs galite neišgyventi, bet dauguma žudikų norėtų prieš jus nužudant palaužti ir priversti paklusti. Tokioj aplinkoje paklusimas būtų pats blogiausias elgesys beveik atimantis bet kokias viltis ištrūkti iš jų nagų, vėliau tik sunkiau būtų tai padaryti. Su jais neverta gudrauti, nes jus stebi ir kiti, kurie gal negali Jūsų ištraukti, bet Jums būtų svarbus jų tylus palaikymas vėliau, jūs nenorėtumėte, kad jie nuo jūsų nusigręžtų.

Tomulis 2019 m. vasario 5 d., antradienis, 14:36:52
Ar gali jie sielą užlaikyti šiame kalėjime kitaip negu melu? Jeigu žmogus žino apie jų melus ir nebenori likti šiame atgimimų rate, galės jis laisvai ištrukti?

2019 m. vasario 5 d., antradienis, 02:09:41
Dėl krikščionybės man nepatinka tik vienas dalykas, kiekvienam bandoma primesti kaltės jausmą. Niekada nesakau „Esu kaltas, labai kaltas...“ Taip nesijaučiu, o meluoti Dievui nereikėtų.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 22:58:22
Ir tai nieko *gero

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 22:56:59
Pas juos gajus šūkis „viskas arba nieko“. Išgirdę lietuvišką atkirtį, kad „bus palikt be nieko“. Jie pasijuto apgauti, paaiškėjo jų suktybė, jie linkę likti su „nieku“ ir būti nesąžiningais „visko“ išpildytojais, „visko“ aplinka. Šiaip jie dar vadinami „darželininkų grupuote“ dėl jų vaikiško mąstymo, bet žinant, kad ten kur jie yra pagal apibrėžimą neįmanoma mąstyti, gal ir nekeista, kad jie taip mąsto, nors kaltina mane, kad jie taip mąsto. Jie gali sakyti, kad aš juos išmokiau mąstyti, o iš tikro tik prisidėjau prie aplinkos laisvesniam mąstymui atsirasti.
Iš tikro, Jums reiktų įsikalti į galvą, kad „nieko“ nėra ir gali būti kaip norite Jūsų vidiniame pasaulyje. Tik tas „niekas“ yra išpildytojas. Daugumiečius ypač domina kiekvieno mūsų išpildytojas, gavę priėjimą prie tokio išpildytojo jie jaučiasi Dievais. Ir jei jiems leisite įsiterpti kaip raudonajai tarpinei, tai jūsų vidiniuose pasauliuose bus ne taip kaip Jus norėsite, o kaip norės nuolat stokojanti išteklių tarpinė. Ir tai nieko negero.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 22:15:42
Jie labai bijo išskirtinių, vienetinių mirčių, turėčiau būt neblogai įsiutęs, kai griebiuosi tokių dalykų.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 22:13:59
Žudant daugumiečius, vertėtų jų kūnus sumaitoti, kad jiems nebevertėtų ar nemokėtų jų susiklijuoti. Čia jau gali vaizduotė reikštis laisvai, kiekvienas nužudymas gali būti ypatingas ir ne toks kokie buvo ankstesni. Tokių dalykų jie ypač nemėgsta.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 22:04:54
Tomuli, ar esi geras, nelinkęs priešų kraujo lieti, ar blogas (visgi vertėtų mažiau kraujo lieti, kaip minėjau daugumiečiams reikia daug pralieto kraujo, jie nevengia net patys žudytis, kad įvykdytų savo kėslus), turėtum būt girdėjęs net Kinijoje žinomą posakį, kažką panašaus į „geriau gyvybę prarasti nei laisvę“. Gali būti, kad su tokių požiūriu gyvybę prarasi, bet kito kelio nėra.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 21:59:52
Šiaip, įdomu, kad nežinant ką reiškia 00, bet atpažinus kaip aštuonis, gali atrodyti, kad ten yra 44, o kiniečiai net mirtį pavadino ketvertu ir jo labai bijo.

Tomulis 2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 21:56:08
Svarbiausias klausimas - kaip sielai išsilaisvinti iš jų kontrolės?

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 21:42:43
Dėl žlugimo, kaip rasės, esu rašęs jie kariavo kelis amžius su gamta ir ją sunaikino. Buvo priversti išgyventi visiškai be jos, apiplėšinėdami kitus. Gavę progą jie bandė ar vis dar bandys praeityje susikryžminti su gamta. Graikų legendos mini, kad buvo moterų, jų apvaisintų, bei pagimdžiusiu gyvates.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 21:34:09
Įdomumo dėlei galiu atskleisti kai kurių grupuočių įvardijimus „mes pasikarsime, bet pasieksime savo“, „mes Jūs žudysime ir priversime už tai susimokėti“, yra nešiotojas ar rinkėjas duomenų apie aplinką nesibodėdamas žudyti, taip greičiau supranta kas yra kas naujoje jam nežinomoje erdvėje, turintis labai daug įvardijimų, bet dabar atsimenu tik „bus blogai“, matyt, kitus įvardijimus mano atmintyje užstoja daugumiečių ožiai. Amžinai jie ten nestovės.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 21:27:29
Tai, Tomuli, ką rašai viskas atintinka daugumiečius (taip juos vadinant lengviausia atpažinti, nedidelis skirtumas kaip jie veikė Vokietijoje ar Rusijoje, gąsdinimais ir prievarta suburdami daugumą, kažkodėl rusai juos vadino dideliečiais). Ir dar jiems reikia kraujo, daug pralieto kraujo, ne tik šilumos, kuri juos atšildo... Kad išgyventų jie tapo užkratu liga, tai laikoma labai kvailu poelgiu, bet jie tikisi kad sulauks jiems palankios aplinkos ir vietinių pastangomis perims įvykių raidą. Tik jie nelabai supranta kad būdami tokioje būsenoje, jie jokio palaikimo nebeturi. Jie visur laikomi nusikaltėliais ir griežtai uždrausta pradėti statyti iš naujo visur esantį kalėjimą. Jiems tektų pradėti viską iš pradžių be jokio palaikimo ir jokios vilties, kad pavyktų savo kėslus įgyvendinti iki galo. Žmonės buvo tik užvaldytos lėlės, jie visiems bando įrodinėti, kad žmonės be valdymo ir spaudimo nesugeba nieko padaryti, nors iš tikro patys nėra kūrybingi ir nieko patys nesugeba nei sukurti nei sugalvoti. Jie šiek tiek vysto mokslus „moksliškai baksnodami“ ir pažiūrėdami, kas iš to išeis. Jie tikri žvėrys, pažiūrėkite, kaip jie gavę galimybę vystė mokslus su žmonėmis vokiečių ar rusų belaisvių stovyklose.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 21:10:14
Šiaip, žinau, kad kam svarbus klausimas kaip, daugumiečius vadina kokios nors spalvos (pavyzdžiui, pilkomis) beždžionėmis, jie nieko patys nėra sugalvoję, o tik nusibeždžionavę iš kitų, o man, kai svarbus klausimas kodėl, esu linkęs juos vadinti pagal aršiausių nusikaltėlių aprangą juodomis žiurkėmis, kurie net nebeįsivaizduoja gyvenimo neapiplėšinėjant kitų. Šitie juodašikniai gali jus ir be nieko palikti. Nors esu matęs juos ir baltai apsirengusius, tad jie linkę suklaidinti ir pritapti prie aukščiausios valdžios.

Tomulis 2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 21:06:09
Aš kiek žinau apie archontus, tai jie yra velniai žino iš kur atvykę kosminiai parazitai, kurie užvaldo pasaulius ir jų gyventojus įriša į samsaros ratą. Be to vilioja sielas ir iš kitur, atseit atėjusios čia įgaus patirties. Bet iš tikrųjų jos yra įkalinamos šioje planetoje. Archontai minta mūsų išskiriama energija, jie yra žlunganti rašė, kuriai ateina galas. Na nesu tikras, kad šitos žinios tikrai tiesa.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 20:42:26
Tokioje laisvoje padėtyje esančią Žemę niekas neįsivaizduoja kaip būtų galima užkariauti. Kaip esu rašęs, Žemei leista pačiam aukščiausiame lygyje būti laisvai (nevaldomai), kad pažiūrėti kas iš to gausis.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 20:38:51
O mes patys taisydami savo nugyventus gyvenimus susikursime rojų Žemėje.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 20:37:25
Apsimetinėdami jie įgudę perimti įvykių raidą ir nukreipti ją kaip tinkami. Jie Žemę užpuolė du tūkstantis dvyliktais metais. Jie neblogai jaučiasi dalelių laukuose, jie net nelabai susigaudo kaip mums teka laikas. Tad jų nepaskelbtą karą galima laikyti laiko karu.
Ateitį jie jau prarado pralaimėję laiko karą du tūkstančiai aštuonioliktų metų pavasarį. O praeityje pagal mums žinomą raidą jie pridarė daug žalos Žemei. Aš tikiuosi, man atrodo, kad tai nėra neįmanoma, jog galutiniame Žemės raidos išpildyme visos daugumiečių padarytos žaizdos bus užgydytos. O mes patys susikursime rojų Žemėje.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 20:27:43
Jie gal ne tikri, bet neabejotinai jiems patinka apsimetinėti graikų Dievais. Jų manymų puiki proga įsiterpti į Žemės raidą. Jiems svarbu kuo mes tikime, o jie išpildo ir „valdo“.

2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 20:25:26
Niekada nebuvau girdėjęs apie archontus, bet pagal vikio aprašymą labai panašu į daugumiečius.

Tomulis 2019 m. vasario 4 d., pirmadienis, 15:02:23
Tai kaip suprantu, daugumiečiai yra archontai, kurie yra užgrobę Gajos planetą.

2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 22:12:58
Daugumiečiai bando nusisavinti septynetą, neva jie ten laimės ir sėkmės nešėjai. Iš tikro, jų skaičius yra nelaimių šaltinis nulis arba du nuliai, kuriuos iš toliau parodžius galima prastumti kaip aštuonetą arba begalybės ženklą, kas ir būtų tik melas, ir apgaulė. Žemėje du nuliai dar gali būti ir išvietės ženklas. Žmonių kalba jie niekas, nieko ir niekaip neprisidėjo prie Jūsų laimės ar gerovės.
Žinau, kad anksčiau, buvo griežtai uždrausta apiplėšti gyvenusiuosius paliekant jiems mažiau nei vieną jų nugyvento gyvenimo minutę. Suirutės laikotarpiu atsirado „ponas“, kuris gali ir nieko nebepalikti. Iš tikro, mūsų nugyventi gyvenimai yra mūsų pačių turtas ir su juo galime daryti ką norime, neparduoti ar pasidalinti (kas būtų labai kvaila, iš tikro, baisiau yra gimti nei mirti), o taisyti, mėgautis, ištrūkus iš begalinių gimimų ir mirčių rato. Neabejoju, kad Jums taip elgiantis, prisistatytų garsiai baladojantys daugumiečiai, kuriems niekada nereiktų atidaryti durų. Tegu patys jas išsilaužia, jei yra tokie kvaili. Nuo pat pradžių jiems jokio paklusimo ženklo nereiktų duodi. Juk jie tik melagiai, nusikaltėliai, ieškantys mulkių, kuriuos galėtų apiplėšti.

2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 21:54:20
Dabar žinočiau, ko tau Vytautai, palinkėti kaip Lietuvos dalelei, linkiu, kad tau virgulės vėl pradėtų veikti, kad dalelių lauke kilusi banga, nušlavusi nuo tavęs tuos šešis priešiškai nusiteikusius ožius, juos paskandintų. Nieko nuostabaus, kai priešams neteikiama jokia pagalba. O tie ožiai jau pasistengė, kad gamtai atrodytum kaip priešas bei atstumtasis.

Lunatikai 2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 21:49:59
Tenesio Kosminių tyrimo inst-to fizikas Horace Crater santykinai neseniai paskelbė straipsnį “J. of Space Exploration” apie kai kurias Paracelsus Con kraterio nematomoje Mėnulio pusėje ypatybes, leidžiančias manyti, kad jos dirbtinės kilmės. Na jei žmogaus koja ten nežengė, kas jas ten sukūrė?
.

Tomulis 2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 20:16:19
Vytautas pats pradėjo nuo ezoterikos, mistikos. Ir dabar teigia, jog visa tai neveikia. Atrodo, lyg kažkas būtų jį gerai apkvailinę.

2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 19:28:33
Žinojimas (ezoterika) paprastai menkai liečia gamtos reikalus tai daugiau liestų dieviškus ar aukštesnius klausimus, tokius kaip gyvenimą be gamtos. Tai yra labai skirtingi dalykai, geriausiu, atveju gamta tebūtų menka dalis žinojimo. Nors man tai atrodo, kad tai dvi nesutaikomai kariaujančios skirtingos pusės. Iš šalies žiūrint, Vytautai, tu du tūkstančiai dvyliktais metais praradai ryšį su gamta, daugiau nieko ypatingo neįvyko tavo gyvenime. Tas ryšys gal ir nenutrauktas o prislopintas ar užstotas garsiai mekenančių šešiu daugumietiškų ožių.

2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 19:17:19
Gal tiksliau būtų įvardinti ne šiaip burtais (iš pasakų), o jausmų burtais...
Vytautai, man tu nesuprantamas. Anksčiau tau virgulės veikė, nors neabejotinai ir iki du tūkstantis dvyliktųjų metų buvo žmonių, kurioms tai buvo tik pasakos ir virgulės neveikė. Save laikyti atskaitos tašku nėra net moksliška.

Vytautas 2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 19:12:33
Jei neturi galimybės įrodyti praktiškai ir vaizdžia kad virgulės veikia tai problema ne manyje o pačiame. :) Problema žmoguje kuris neturi įrodančių argumentų. O jei jų nėra tai apie tai geriau net tuščiai nekalbėti. :)

Gal duokim durniui kelią? 2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 19:08:17
Tegul jis vapsi, kad virgulės neveikia, net jeigu jos puikiausiai veikia. Juk nuo to niekas nepasikeis jei vienas kvailys bus įsitikinęs, kad jos neveikia.

Vytautas 2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 18:59:21
Realybė yra tokia kokia yra ir be jokių burtų. :) Galima išvedžioti kaip tik patogiau bet virgulės ir bendrai ezoterika ir burtai NEVEIKIA. Šiuo klausimu viskas ties tuo žodžiu ir pasibaigia. Ir niekas neturi jokių šansų įrodyti kad yra priešingai. :) O privati informacija yra tiesiog privati ir joks įrodymas kitiems. Bet virgulės variantas net neįeina į privačios informacijos sritį. Tai arba veikia arba ne. Kaip lyja arba ne. :)

2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 18:42:25
Tai nėra keistas išvedžiojimas, kiekvienas žmogus laisvas pasirinkti kokiame pasaulyje jis nori gyventi ar grynai moksliniame ar pasaulyje, kuriame yra ir burtų. Su burtais pasaulis yra ir nemažiau moksliškas, tik, kad mūsų mokslo lygis dar per žemas, kad pagalbos ar įsikišimo iš šalies (gamtos) nelaikytų pasakomis. Ir kaip pats aiškinai viskas tik asmeniškam vartojimui: ne kad ką nors kitam įrodytum ir sugriautum svetimus įsitikinimus, o kad surastum tinkamą vietą namui pasistatyti ar šuliniui išsikasti.

2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 18:33:44
Pasakose yra daug tiesos ar išminties, tad nevertėtų daugumietiškai nuvertinti pasakų bei pasakorių.

Vytautas 2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 18:25:52
Na nepatikėsiu kad kur manęs nėra ten virgulės veikia. :) Juokingai keistas išvedžiojimas. Arba jos veikia ir pademonstruoji arba jos neveikia ir demonstruoti nėra ką. Rezultatą įrašom ir rodom. Jokia problema techniškai. :)

2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 18:16:43
*su užpakaliu

2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 18:08:49
Laikais, kai mokslas jau susidūrė su dalelių laukais, kai jau mokslininkai padarė išvadą, kad darant bandymus svarbu ir stebėtojai, Vytautai atrodai ar atrodytum geriausiu atveju kaip negabus pasipūtęs aukštosios mokyklos suolų su užpakalių trynėjas. Negi sunku būtų tau patikėti, kad ten kur tavęs nėra virgulės veikia ir nieko joms nenutiko?

tomuliui 2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 18:04:42
anksčiau, jau čia buvo paaiškinta

Tomulis 2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 14:54:05
Gal galit paaiškinti, kas yra tie daugumiečiai?

Vytautas 2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 13:12:34
Gražus oras tai patikrinau virgulių veikimą. Ir aišku neveikia. :) Norintys įrodyti priešingai kviečiasi ir demonstruoja o aš filmuoju. :)

Vytautas 2019 m. vasario 3 d., sekmadienis, 10:35:37
Panašu kad viešos informacijos nebus. Viskas tik privatu. Taip kad ir tolesnė diskusija iš mano pusės beprasmiška. Neturėdamas viešų argumentų nematau prasmės žmonėms pasakoti pasakas. :) Pasakotojų ir be manęs daugiau nei pakankamai. :)

2019 m. vasario 2 d., šeštadienis, 19:03:53
Man kaip lietuviui, vis gi reiktų kažkaip išvengti užsienietiško žodžio. Gal vietoj „energijos“ galėčiau sakyti „gamtos jėga“. Gal ir nieko skambėtų: „Kiekvienas penktokas žino, kad gamtos jėgos niekur nedingsta, jos tik keičia savo būvį. Ir tu, Vytautai, kaip gamtos jėga, miręs niekur nedingsi tik pakeisi savo būvį.“

2019 m. vasario 2 d., šeštadienis, 18:49:02
Kiekvienas penktokas žino, kad energija niekur nedingsta, ji tik keičia savo būvį. Ir tu, Vytautai, kaip energija, miręs niekur nedingsi tik pakeisi savo būvį.

2019 m. vasario 2 d., šeštadienis, 18:44:39
Kaip turinčiam protą linkusį link mokslo, galėtų kilti pagrįstų abejonių ar tikrai viskas tuom pasibaigtų tame amžiname laive? Pasvarstykime. Perdirbtas į maistą, būtum suvalgytas, suvirškintas, iššiktas, vėl perdirbtas į maistą. (Net Japonijoje vienas mokslininkas sugalvojo kaip iš šūdo pasigaminti mėsainį, kol kas tokiam maisto pasigaminimui reiktų pakloti dvidešimt tūkstančių dolerių). Vėl suvalgytas, suvirškintas ir iššiktas ir taip be galo be krašto be jokios galimybės ištrūkti iš uždaros aplinkos? Taptum kažkokių kitiems naudingu baltimu. Kaip „baltimas“ gal ir galėtum gauti kokias atostogas tave suvalgiusiojo kūne, trumpai pabūtum tuo, kas tave suvalgė, tik tokių „baltimų“ amžius trumpas, vėl „mirtum“ ir būtum pašalintas iš kūno... Tik „baltimui“ koks skirtumas, jis jokių juslių neturi ir jam nesvarbu, kas su juo dedasi. Jei ne tie keisti erzinantys nesuprantami „sapnai“ ir negyventi būtų galima ramiai.

2019 m. vasario 2 d., šeštadienis, 18:17:08
Net jei ir nusileistum į patį žemiausią tašką - „saugų“ amžiną laivą. Kažkaip ten užsitarnautum vietą. Ten labai griežta tvarka, už menkiausią prasižengimą (koks tau jis nekaltas nepasirodytų) būtum išmestas iš laivo (greičiausiai, perdirbtas ir suvalgytas). Jei ne tave, tai ką nors kitą reiktų išmesti ir perdirbti maistui. Negi galvoji, kad naujokui tokioje aplinkoje yra palikta bent mažiausia galimybė išlikti?

2019 m. vasario 2 d., šeštadienis, 18:11:58
O tu ir nesitiki, pats žinai, kai galų gale mirsi, nieko nebebus.

2019 m. vasario 2 d., šeštadienis, 18:07:49
Daug proto nereikia, Vytautai, kad suprastum, jog daugumiečiai kitaip ir neišmoko apsirūpinti, tik kaip apiplėšinėdami kitus. Tavo „nepomirtinėje“ kelionėje tave apiplėšinės, vers paklusti, žemins, žudys, kankins daugybė kartų, gal kada aiškins, kad viską daro tavo labui (nors galvos tik apie savo labą). Ką jie ten bežadėtų, tavo „nepomirtinės“ kelionės pabaigoje aš nieko nesitikėčiau.

2019 m. vasario 2 d., šeštadienis, 17:31:28
Negi, tame, ką parašiau, Vytautai, neatpažįsti savo pasivergusiųjų, kuriems neva nereikalingos šiukšlės – kitos planetos. Iš tikro, jiems „nereikalinga“ ir Saulė. Kad Mėnulis jiems „trukdo“, nuo tavęs to net neslepia. Aš tau nelinkėsiu tau nieko toje kraupioje kelionėje, į kurią susiruošei kaip raliuota avis.

2019 m. vasario 2 d., šeštadienis, 17:22:49
Tie vadinamieji „velniai“ tėra ruskiai (jie netikri rusai, nors rusų tautą pasirinko kaip savo pagrindinę atramą žemėje savo kėslams įgyvendinti; gal čia jau toks jų būdas tapatintis su priešais, anksčiau lietuviams jie prisistatydavo kaip striuki vokiečių ponai) daugumiečiai, ką jie ten bevaidintų norėdami pastatyti savo visur esantį kalėjimą (nebūtinai tarybinį), tai tėra tik vaidinimas paremtas net ne Jūsų, o bendra nuomone apie tokius dalykus. Labai lengvai jie susimauna susidūrę su jiems neįprasta nuomone turinčiais žmonėmis. O kai kelis amžius naikinus ir galų gale sunaikinus gamtą patiems teko tiesti į niekur žmonių taką, kuriame nieko nebuvo tik žmonės, kuriems „nieko nereikėjo ir patys galėjo viskuo apsirūpinti“, ir susidurti su kraupia tikrove. Tad nenuostabu, kad atsiradus galimybei, atsivėrus plyšiui, jie stačia galva puolė kryžmintis su gamta. Nieko nuostabaus jų tarpę pamatyti esybes su karvės uodegomis ar su kokiais kitais keistais „gamtos priedais“. Gal kada jie buvo žmonės, dabar tik kažkokie kirminai turintys žmogiškus pavidalus. Nenuostabu, kad jie nejautrūs skausmui. Gali daryti ką nori su jais, nors tie bukapročiai nelinkę keistis, jie kaip ir anksčiau nori valdyti aplinką ir būti tokiais, kuriems „nieko nereikia ir patys gali viskuo apsirūpinti“.

2019 m. vasario 2 d., šeštadienis, 17:00:11
Lietuviai sako: „Neik kartu su velniu obuoliauti“. Aš truputį kitaip tai pasakyčiau: – Neik kartu su priešu (apsimetinėjančiu tavo draugu) obuoliauti“. Senovės lietuviai, garbinę gamtos jėgas, net nelaikė Vėlino savo priešu. O ir suapvalintas skaičius 6,66 (Šėtono ženklas) lietuvių mėgstamas septynetas ir jiems laimę bei sėkmę atnešantis.

Vytautas 2019 m. sausio 30 d., trečiadienis, 21:28:07
Tikiuosi kad Inkognito Lietuvoje randiesi. O pabandymui virgulės variantas toks _୮⃒_ ir ji turi suktis. Čia buvo mano vaikystės žaislas. Bėgi per lauką ir toks rėmelis sukasi. Ir tai pamačiau kai reikdavo eiti į kiną ir žiūrėti pradžioje kažkokį ale dokumentinį filmą. Pabandžiau ir suveikė. Kuo greičiau bėgi tuo greičiau sukasi. O dabar tai neveikia. Susikirtimą galima imituoti. Reikia filmuoti norint kad būtų viskas sąžininga. O šito niekaip neįmanoma falsifikuoti. :) Aišku nežinau ar tinklalapis priims ką pavaizdavau nes įterpiau iš simbolių lentelės. Bet esmė rusiška _П_ su "rankenom".

Vytautas 2019 m. sausio 30 d., trečiadienis, 21:03:12
Na bent metai kaip netikrinau virgulių. Rytoj patikrinsiu. :) Gal kas pasikeitė. Na o važiuodamas gražesniu oru pro šalį iš darbo galiu pasižiūrėti ir kaip pačiam veikia. :)

Inkognito 2019 m. sausio 30 d., trečiadienis, 17:50:52
Nemeluok Vytautai veikia tos virgulės ka tik tai išbandžiau,galite bet kuris storus mezgimo virbalus du sulenkę 90 laipsnių kampu pasidaryti virgulę ir net kambaryje rasite vietų kur ji išsiskečia arba susiglaudžia savaime,nereikia net kur nors toli eiti... Taip kad tau dar vienas didelis minusas Vytai...

2019 m. sausio 30 d., trečiadienis, 14:29:20
Virgulės nebeveikia, bet kažkodėl Vytautui veikia švytuoklė? Manau, kad kai ką nutylite, bet tai ne taip svarbu. Kai vaikas buvau žaidžiau su adata, o suaugusiam ji nebeveikė, gal net anksčiau nei du tūkstančiai dvyliktais metais. Pagalvojau, kad radau kitą būdą pabendrauti su kita puse, dėl to ir nustojo veikti. Dabar iš tikro yra taip, kad tenka stengtis atsiriboti nuo kitos pusės, kurį per bet kokį plyšelį stengiasi prisikasti iki manęs. Aš nebijau, net nelabai vargina anos pusės prasiveržusios žiurkės, kurias užmušinėju kaip maru apsikrėtusias kiaules. Beje, vaistai labai prastas ir trumpinantis gyvenimą būdas apsiginti nuo kitos pusės, žymiai geriau miegas, trunkantis nors ir tris dienas.

2019 m. sausio 30 d., trečiadienis, 14:18:09
Netikiu, kad yra toks dalykas kaip „sausas“ tikėjimas, dauguma tikėjimo paremta ar patvirtinta jausmais. Nors kai vyksta karas tokia atrama labai nepatikima. Galų gale ir proto žmonėms trūksta, kad galėtų naudotis tokia atrama stipriai neapsidegindami. Tai ne žaidimas „Taip ir ne“, kurį taip mielai žaidžia Vytautas, o „Šilta – šalta“. Kai yra jausmas, svetimas protas, aiškinantis, kad nieko nėra, paprastai, menkai įdomus ir bejėgis pakeisti kokius įsitikinimus. Tai, kaip ten su pasivergimu, Vytautai?

Vytautas 2019 m. sausio 29 d., antradienis, 20:56:01
Ir šiaip visokių suvokimo versijų pasakotojų masė bet niekas nepateikia nieko konkretaus, apčiuopiamo. Fantazuoti niekas nedraudžia, bet be įrodymų tai tik fantazijos. Religijos šiuo atveju lygiai tokios pačios fantazuotojos. Taip pat turi masę versijų ir jokių įrodymų. Tik "sausas" tikėjimas ir nieko daugiau.

Vytautas 2019 m. sausio 29 d., antradienis, 20:50:41
O kuo pačio teiginiai teisingesni už mano? Kol kas nei pačio realių įrodymų nėra nei mano. Nors, pvz., aš teigiu kad virgulės arba kitaip rėmeliai nuo 2012 neveikia. Ir prie mano akių tuo užsiiminėjęs žmogus įsitikino. Pabandė ir neveikė. :) Nors prieš tai nebuvo jam puikiausiai veikė. Liko stipriai nustebęs. :) Ir čia vienas iš 2012 metų efektų. Visai realus. O šiaip nei pats turi įrodymų nei aš. Taip kad abiejų laisvos ir lygiavertės versijos. :) Kas liečia asmeninius įrodymus tiek pačio tiek mano jie žmonėms nesikaito. :) Reikia viešų visiems realiai suprantamų ir akivaizdžių.

inkognito -Vytautui 2019 m. sausio 29 d., antradienis, 19:04:14
Ir kodėl tu įsitikinęs kad tavo versija yra teisinga kai tiek daug kartų tapo įrodyta kad tavo teiginiai yra nieko verti, ir dėl 2012 metų pasaulio pabaigos ir dėl daugelio kitų smulkesnių dalykų? Nereikia taip kategoriškai teigti visko nes nei vienas mes nesame kažkokie tai pasauliniai proto bokštai ir tikros tiesos iš mūsų niekas nežino ir nesužinos, viska galime tik numanyti.

Vytautas 2019 m. sausio 28 d., pirmadienis, 19:50:48
Šiaip matomas kosmosas tik iki paskutinės saulės sistemos planetos. Toliau sferinis ekranas su iliuzijos vaizdu. Iš čia ir mokslininkų nesupratimas apie tamsiąją medžiagą. Tai tiesiog ekrano medžiaga. O už jo ne materija. Ne materijoje egzistuoja informaciniai laukai. Bet procesas toks tarsi viskas kas čia vyksta filmuojama ir konvertuojama į ne materialių laukų tinkamą saugoti formatą. Kas vyko su materialiu pasaulių nuo jo pradžios viskas užfiksuota ir nekeičiama. Bet tai tik savotiškas video prieinamas kūrėjų šeimos nariams ir niekam daugiau. Žmonės tame niekaip "neatgyja" nors visa informacija apie kiekvieną yra ir pagal tai labai nesunku jį priskirti prie mano anksčiau minėtų kategorijų. Na mirę yra mirę. Jie fiziškai niekaip neegzistuoja atitinkamai ir nėra ką "rūšiuoti". :) Atėjus laikui kažkur nuo 2022 iki 2028 išorinis ekranas bus nuimtas ir atitinkami neliks nakties. Bet tam reikia čia pertvarkyti visą gamtą. Lygiai taip pat ir mėnulio panaikinimui čia reikia atlikti didelius pakeitimus. Bet visa tai turėtų būti padaryta nurodytam laiko tarpe. :) Pagyvensim ir jei išgyvensim pamatysim. :)

Inkognito 2019 m. sausio 28 d., pirmadienis, 13:42:21
Deja amžinas gyvenimas įmanomas tik kosminės apimties informacinio lauko sudėtyje, kur beje žmoagaus smegenų encifolograma ir patenka po jo kūno fizinės pabaigos,beje smegenis tos encifologramos laikmenas irgi ištinka kūno lemtis, tačiau žmogaus aš išlieka amžinai su visomis jo dorybėmis ir ydomis. Visata keičiasi irgi kaip ir visa materija ji gimsta iš naujo ir miršta pasenus,beje pagal tokį pat algoritmą kaip ir mes žmonės tik atitinkamu masteliu, nes mums viena galaktikos sekundė trunka 72 000 metų o apie visatos mastelio sekundę net ir nežinau kokio dydžio ji yra. O informacinis laukas yra save kurianti nemateriali informacijos kaupimo forma kuri betgi reguliuoja kad ir keičiantis materijai būtų išlaikyta tam tikra tvarka, taip kad mielieji visata ir joje egzistuojanti besikeičianti materija yra be galo ir be krašto nes ji pati save sunaikina ir vėl atkuria iš naujo, o mūsų encofologramos informaciniame lauke mažasis indėlis yra žiurėti kad atsikūruiosiose planetose būtų tas pats turinys koks buvo ir prieš joms pražūvant.Kad būtų toks pats mėlynas dangus bekraštis vandenynas su jame gyvuojančiomis nuostabaus grožiosalomis o jose gyventų tokie pat nuostabūs gyvūnai kurie gyveno iki šiol ir kad jie taip pat godžiai gaudytų ir valgytų vienas kitą....

2019 m. sausio 27 d., sekmadienis, 18:11:50
Ilgas gyvenimas, jei jis socialiai yra paplitęs, tai jį traktuosime kaip įprastą dalyką, gyvenimą orientuosime pagal ilgesnio gyvenimo standartą, ir galiausiai galvosime ir stebėsimes, kaip žmonės galėjo anksčiau gyventi tiek trumpai.

Vytautas 2019 m. sausio 27 d., sekmadienis, 08:54:25
O ar nemanote kad amžinas gyvenimas ne materialiame pasaulyje tai pat įkalinimas? Ar net pagal tikėjimus amžinas sielos gyvenimas taip pat įkalinimas. :) Taip kad galimybė gyventi čia kiek nori suteikia kur kas daugiau laisvės rinktis. Nori gyveni, nori negyveni. :)

2019 m. sausio 27 d., sekmadienis, 00:48:15
Nemanote, kad toks amžinas gyvenimas Jus čia įkalintų?

2019 m. sausio 27 d., sekmadienis, 00:45:56
Ak, taip. Tikitės, kad Jūsų kūnas bus perkeistas ir gyvensite amžinai čia Žemėje... O jei mirsite, po mirties nieko nebesitikite. Gal čia kokį baisų žaidimą žaidžiate, kai Jūs žaidimą užbaigsite, jūsų veikėjas (kūnas, asmenybė) numirs, tai ir Jūs kaip žaidėjas (siela?) pakratysite kojas? Kai siela bus supjaustyta į mažus gabalus, dar nebus pabaiga, tai tik vidinio kūno praradimas.

2019 m. sausio 27 d., sekmadienis, 00:39:44
ir koks tas įprastas pavidalas? Vytautai, jie išsisukinės, bet vis gi paklausk, ar jie nėra pasivergę?

kas mūsų laukia ES subinėj ? 2019 m. sausio 26 d., šeštadienis, 23:29:59
gražių paveiksliukų galerija:
liaudiesmenas.livejournal.com

Vytautas 2019 m. sausio 26 d., šeštadienis, 22:38:54
Materialus pasaulis reikalingas ne materialaus pasaulio esybėms įgyti tam tikrai patirčiai ko neįmanoma įgyti ne materialiam pasaulyje. Bet yra problema. Į materialų pasaulį ateinama absoliučiai be jokios informacijos iš nė materialaus pasaulio vaiko būsenoje. Čia jau kažkas turi būti kas tuo vaiku pasirūpintų. Tam ir buvo sukurti tas 1000 materialių, ne biologinių labai protingų esybių kad jos pasirūpintų ir suteiktų reikią patirtį esybėms iš ne materialus pasaulio. Bet gavosi taip kad atsidurti tarp to 1000 būtų buvę visiškai absurdiška ir beprasmiška. Mokytis naikinti tikrai visiškai absurdiška. Bet laimei tas 1000 sukūrė biologinius žmonės kurie kur kas žmogiškesni už savo kūrėjus. Net galima surasti iš viso idealių žmonių. Taip atsirado galimybė slaptai nuo žmonių kūrėjo (likusio 1 iš 1000) atsirasti tarp žmonių žmonių vaikų pavidalu. Gavosi viskas tvarkoje ir su pasirūpinimu bei patirtimi. Bet net už žmonių gerumą nėra kaip jiems padėti išskyrus taip pakeisti jų kūnus kad jie galėtų čia galėtų gyventi kiek nori. Savotiškas pvz būtų su žmonėmis ir kompiuterinio žaidimo kokiu nors herojumi. Žmogus to herojaus tapatybę gali tarsi turėti ir dalyvauti žaidime bet atvirkščiai niekaip neįmanoma. Kompiuterinio žaidimo herojus niekaip negali atsirasti žmonių tarpe. Jo tiesiog nėra. Tai vienetų ir nulių sekos elektrinių impulsų pavidale. Tai čia dar visi materialiam pasaulyje. O skirtumas tarp materialus ir ne materialaus pasaulio dar didesnis. Tiesiog taip yra, kad pomirtinio gyvenimo nėra ir tiek. Galų gale kam jis reikalingas jei ir taip bus galima gyventi amžinai įprastam pavidale. :)

Tomulis 2019 m. sausio 26 d., šeštadienis, 20:42:43
Vytautai, tai kam iš vis tada yra reikalingas tas materialus pasaulis nematerialiam? Ir negi mirusieji pagal jūsų teoriją nebeturės jokios ateities ar bent prisikėlimo?

Vytautas 2019 m. sausio 26 d., šeštadienis, 18:28:12
Na jei turėčiau tai kaip nors matytųsi. :) Įtariu kad net nei vieno pasekėjo neturiu nes ką sakau visiem gan nemaloni tiesa. Net didžiausi pesimistai turėjo vilties dėl pomirtinio gyvenimo buvimo o aš sakau kad jos nėra. Tokį kaip mane tik ant laužo iškepti. :) Baisiau nei eretikas. :) Bet palaukiam įrodymų. Jei rimtai su kažkuo iš ne materijos turiu ryšį tai jiems jokios problemos pateikti kažką įspūdingo. Pvz panaikinti saulės sistemos planetas. Kam tos šiukšlės reikalingos. Kur kas normaliau kad žemė apie saulę skrietų viena. :) Nusišnekėjimas bet ką gali žinoti. :) O kažkokie garbintojai ar gerbėjai manęs absoliučiai nedomina. Iš garbinimo ar "sekimo" jie iš manęs taip pat negautų jokios naudos. Šiuo atveju pažintys nepadeda skirtingai nei "normaliam" gyvenime. Kiek asmeniškai prisidirbę tiek ir bus atsakingi už savo veiksmus. Nei pažintys, nei pinigai, nei tikėjimai, nei maldos, nei valdžia nenusimato kad kažkaip gelbėtų. Tiesiog kiekvieno sukauptas per gyvenimą gėris ar blogis bus objektyviai įvertinant patalpinant tarp atitinkamos kategorijos žmonių su atitinkamu aprūpinimu gyvenimui. Pvz koks H. Daktaras gyvens laisvėje ir be rūpesčių tik palapinėje ir su kukliu maisto racionu. Jam tai turėtų patikti. Vis dėlto visiška laisvė. Na ir kaimynai turėtų būti įdomūs daugumos politikų pavidale. :) Aišku aš čia spėlioju. Bet H. Daktaro ir analogiškų jam toks variantas tikrai garantuotas. Tarp normalių žmonių jis neturi jokių šansų patekti. :) Suprantama jei viskas vyks kaip sakau. :)

Vytautui 2019 m. sausio 26 d., šeštadienis, 12:39:36
Tai gal tamstelė nauja sekta kuri su savo iš lubų ištrauktomis teorijomis? Šiap tai senai pastebėjau kad nusikalbi kaip reta.

2019 m. sausio 25 d., penktadienis, 20:29:47
Palaikau Vytautą, prasmė čia ir dabar
gyvename daugindamiesi, kad toliau egzistuotų pasaulis.
Aišku, egzistuosime iki tam tikro laiko, kažkada išnyksime, kaip dinozaurai. Netgi Visatos žlugimas yra neišvengiamas, skaičiuojant Visatos laiko masteliu, pasaulio pabaiga įvyks greitai, už keliasdešimties milijardų metų.

Tomulis 2019 m. sausio 25 d., penktadienis, 20:06:04
Tai jūsų tikėjimą būtų galima pavadinti ateistiniu dvasingumu. Net ateistui neturėtų būti rami galva dėl to, kaip atsirado visas šitas pasaulio sudėtingumas - iš nieko visa tai negali tiesiog atsirasti.

Vytautas 2019 m. sausio 25 d., penktadienis, 19:21:34
O gyvenimo prasmės nėra jokios. Gyventi tam kad gyventi ir pageidautina patogiai, be problemų. Žmonių atžvilgiu taip realizuojasi nemirtingumas. Po savęs paliekami palikuonis ir dėl to toliau egzistuoja šis pasaulis. Tai pati didžiausia prasmė. O ne materialiame pasaulyje prasmė yra egzistavimas vienas dėl kito amžinose porose ir taip pat susilaukimas poros palikuonių. Taip pat tik tiek tos prasmės. Viskas labai paprasta, kuklu bei malonu. Plius nenumatyti rūpesčiai su materialiu pasauliu. :)

Vytautas 2019 m. sausio 25 d., penktadienis, 18:59:58
Prie galutinės informacijos artėjama laipsniškai. Prisiminus savo patį pirminį supratimą ir palyginus su dabartiniu net pačiam sau gėda dėl naivumo. Bet nuo kažko turėjo būt pradėta ir laipsniškai tai tobulinta. Kalbėjau apie žmonės klonus, o gavosi kad aš pats esu žuvusio motinos įsčiose kūdikio ideali kopija. Pasirodo tik tokiu būdu iš ne materialaus pasaulio galėjau ateiti į šį materialų pasaulį. Bet tą supratimo persivertimą kažkaip reikėjo suprasti. O kad tai realu tai žinau savo gimimo istoriją iš žemiškos mamos ir ties smilkiniu turiu savotiškai negyjančią žaizdą. Situacija buvo tokia kad mano žemiška mama kai laukėsi nukrito maždaug iš 3 metrų aukščio ant pilvo ir dar ant akmens. Labiau nei keista kad kūdikis išgyveno. Bet realybėje jis neišgyveno o tiesiog žuvęs buvo tiesiog panaikintas ir vietoje jo atsiradau aš kaip ideali kopija. Pagal žemiškus įvykius viskas kaip ir realu ir net labiau tikėtina. o galutiniam variante suvokt kad tavo žemiški tėvai iš tikro nėra tavo tėvai nepasakyčiau kad malonu. Be to žinoti kad esi kitoks nei visi kiti taip pat nemalonus momentas. Paguoda kad ne absoliučiai vienas. Aišku visam tam man taip pat būtų malonu kažkokie vieši įrodymai kaip ir visiems žmonėms. Nors privačius turiu ir praktiškai tik dėl to kuičiuosi po šią sritį.

Tomulis 2019 m. sausio 25 d., penktadienis, 17:32:34
Tai kokia tada gyvenimo prasmė, Vytautai, pagal jus, jeigu nėra pomirtinio gyvenimo? Kažkada kalbėdavot apie sielas, kad ne visi žmonės jas turi, o dabar teigiate, kad ir jos neegzistuoja?

Vytautas 2019 m. sausio 25 d., penktadienis, 12:17:08
Kūrėjų "šeimos nariams" būtina pabūti materijoje ir pageidautina kad sąlygos būtų idealios skirtingai nei dabar. Tam ir bus pertvarkomas šis pasaulis. Kitaip materialus pasaulis kūrėjams būtų visiškai nereikalingas ir neįdomus. Nepavyko projektas - uždarom kai numirs paskutinis žmogus. Bet, kadangi yra panaudojimo variantas, tai bus "taisoma". :)

Vytautas 2019 m. sausio 25 d., penktadienis, 12:11:31
Laisva valia yra laisva valia ir iš ne materialaus pasaulio pusės niekada ir niekaip nebuvo pažeidinėjama. tam nėra jokios prasmės ir poreikio. Materialus pasaulis negali padaryti jokios įtakos ne materialiam pasauliui. Čia tik materialios būtybės turi kažkodėl tokį polinkį valdyti, naikinti vieną kitą. Ir visiškai nesvarbu jų protingumas. Taip kad laisva valia materijoje tiesiog nemokama naudotis ir čia visa problema. Iš ne materialaus pasaulio pusės galima visus paveikti taip kad būtų geri, bet tai butų jau laisvos valios pažeidimas iš ne materialaus pasaulio. Bet to daryti nėra jokios prasmės. Problemos sprendimas atskiriant linkusius stipriai pažeidinėti laisvą valią nuo nelinkusių ir panaikinimas pinigų, maisto stokos, turto ir kitų dalykų kurie skatina pažeidinėti laisvą valią. Tegul žmonės be problemų gyvena naujomis sąlygomis. Na jei sugebės ir tokiomis sąlygomis prisidirbti problemų iš nieko tai čia jau jų bėdos. :) Jūsų bibliniam dievui reikėjo jūsų emocijų energijos kaip narkotinės medžiagos tai ir kuo žmonės turėjo daugiau problemų ir kančių tuo buvo geriau. Bet biblinio dievo neliko ir visos jūsų emocijos niekam nereikalingos. :)

2019 m. sausio 25 d., penktadienis, 11:42:49
Kur Žemės žmogus beatsidurtų, kad ir vedžiojamas už nosies kaip Vytautas, anksčiau ar vėliau jis praregės ir sugriaus paskutinius visur esančio kalėjimo griuvėsius, jam net nelabai stengtis reikės.

2019 m. sausio 25 d., penktadienis, 11:41:04
Be laisvės prarasime ir šį pasaulį ir visus likusius.

2019 m. sausio 25 d., penktadienis, 11:39:25
Taip, taip dėl visko „kalta“ laisva valia. Tie tavo daugumiečiai jau apsišvietė, pasiekė savo tau įrodė, kas dėl visko kalta. Vytautai, net nežinai, kiek jiems reikia kraujo pralieti ir viduje paverginėti, kol būtybė nelinkusi nusikalsti ima gyventi kaip nusikaltėlis ir tai nuolat reikia prižiūrėti tokią išoriškai „laisvą“ būtybę, kad neatsimestų nuo jai atgrasau gyvenimo būdo.

Vytautas 2019 m. sausio 24 d., ketvirtadienis, 23:19:21
O šiaip mano variantui reikalingi įrodymai. Jai iš tikro yra kaip sakau tai jokios problemos materijos kūrėjams pateikti tuos įrodymus. Paprasčiausiai laukiu patvirtinimo ir po to maksimalus informacijos viešinimas. Viskas kaip ir numatyta. Tekstai paruošti, domenas nupirktas, serveris paleidimo būsenoje. Liko baigti su vaizdine medžiaga ir padaryti video į yuotube. Bet kad viskas turėtų prasmę reikalinga įrodymai. O tai ir be manęs internetas pilnas visokių fantazijų be įrodymų. :)

Vytautas 2019 m. sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:51:44
Fizinis materialus pasaulis sau, ne materialus pasaulis sau. Nors fizinis materialus pasaulis ir randasi ne materialiame pasaulyje ir ten esančios esybės yra materialus pasaulio kūrėjos. Bet materialiam pasauliui ne materialus pasaulis tarsi yra niekas ir neegzistuoja. Materialaus pasaulio gyventojai niekaip negali patekti į ne materialų pasaulį. Tai tiesiog elementarus ne materialaus pasaulio saugumas. Tai viena. Kita iš ne materialus pasaulio galima atsirasti materialiame pasaulyje bet pirmiausiai reikia būti ten gimusiam. O šiam momentui ne materialaus pasaulio esybių yra tik 6. Tai tie kurie sukūrė materialų pasaulį. Jie čia negali atsirasti niekaip, nes reikia būti išorėje kad palaikyti materijos egzistavimą. :) Na dar yra kūrėjų vaikų pora ir tos poros vaikų pora. Jie gali būti materializuoti ir perkelti į šį pasaulį su savo ne materialia dalimi. Savotiškai kaip ne materijos "burbulai" materijoje. Iš tikro ne materialų pasaulį kūrėjai tėvai ir sukūrė savo vaikams tam tikrai praktikai. Bet iškilo tam tikrų problemų. Viskas įvyko ne taip kaip turėjo įvykti. Bet čia kalta laisva valia. Neįmanoma nuspėti kaip elgsis tavo kūrinys turėdamas visišką laisvą valią. Žmonių kuriamas dirbtinis intelektas taip pat būtų visiškai nenuspėjamas nepriklausomai nuo jam suteiktų instrukcijų. Tuo labiau jei instrukcijų nesilaikymas tai negresia sunaikinimu. Kūrėjai negali sunaikinti savo kūrinių. Kūriniai gali sunaikinti tik patys save arba vienas kitą. Tokia kūrėjų vidinė taisyklė kad gerbti kūrinio laisvą valią. Todėl biblinis dievas joks dievas, nes jis nesilaiko tokios taisyklės sau. :) Tai tik kūrėjų labai protingas kūrinys. Tiksliau kūriniai. Ir atitinkamai jūs naudojatės būtent tų protingų jau jūsų kūrėjų informaciją apie pasaulio suvokimą. Ir iš čia masė versijų kad labiau jus supainioti. O realiai yra tik kažkaip vienaip.

Tomulis 2019 m. sausio 24 d., ketvirtadienis, 20:54:57
Tai, Vytautai, neigiate pomirtinį gyvenimą? Tai gal tada ir nieko apart fizinio pasaulio pagal jus nėra?

nebūk toks kategoriškas Vytautai 2019 m. sausio 24 d., ketvirtadienis, 11:02:35
Niekas nieko tikro taip ir nežino kas toje pomirtinėje egzistencijoje dedasi ir tu pats teišmanai tik kaip iš nosies į burną...

Vytautas 2019 m. sausio 24 d., ketvirtadienis, 09:01:18
Labai gaila bet nėra jokio atgimimo. Mirei tuo viskas ir pasibaigė. :(

Tomulis 2019 m. sausio 23 d., trečiadienis, 21:42:53
Kuo norėtumėte atgimti?
Norėčiau ištrūkti iš atgimimų rato.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 18:21:23
Pagyvensim pamatysim kaip bus. Norėtųsi kad šiam pasauliui viskas būtų gerai ir be jokių apokalipsių. :) Šiaip įdomi žmonių reakcija, nors jei kas vyks tai viskas nuspręsta už juos. Likus tik galimybė pasitaisyti. Ir tik tie kas nori. O kad skaitančių mažai tai gerai. Lengviau diskutuoti. :)

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 17:37:39
Pribrendo tai ir pasipylė iš jūsų pusės.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 17:05:55
Tai, Vytautai, linkiu nenumirti kovo devintą, kovo dešimtą parašykite, kad dar gyvas esate. Tikiu, kad Jums nieko nenutiks, bet ką gali žinoti. Visai nenorėčiau tokiais būdais tapti pranašu. Nežinau, kodėl Jus manote, kad tokį nuoširdų ir atvirą žmogų kaip jus, kas galėtų palaikyti melagiu. Aš beveik tikras, kad mažai kas iš čia besilankančiu įdėmiai perskaitė, ką mes parašėme, o jei tokių buvo vargu, ar kas suprato, ką mes parašėme. O kai nesupranti, kaip gali kuo nors tikėti? Gerai, dabar jau tikrai užsiimsiu kitais dalykais.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 16:56:59
Minios visokių ale pranašų tik niekas nieko negali pademonstruoti ir niekas nesipildo. Jei niekas nesipildo iš mano pusės tai aš toks pats melagis kaip ir jie. :) Tikintys iš viso "sausai" tiki ir tiek be jokių įrodymų. Net abejoju ar kokie realūs įrodymai gali "sujudinti" jų tikėjimą. :) Na bet visų laisva valia rinktis. :)

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 16:52:15
Tai kad niekas ir neslepiama. :) Tik čia tokia diskusija treniruotei. O rimtam skelbimui reikalingi įrodymai, kitaip beprasmiška.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 16:49:39
kūrybinės laisvės nevaržymas nepasiteisino tiek tam 1000 dievų tiek žmonėms. Be to kūrybinės laisvės nėra fiziškai be žinių apie materijos sandarą. O ją galima suteikti arba ne. Žmonės taip pat nieko patys nesugalvojo. Pirmines žinias suteikė būtent tas 1000 be galo protingų esybių, o jiems savo ruožtu kūrėjai, tikėdamiesi kad tos žinios bus panaudotos prasmingai. Bet taip nenutiko. Neįmanoma žinoti net kūrėjams kaip elgsis protinga būtybė turėdama visišką laisvą valią. Šiaip "virtuali" ir labai įvairi kūryba neįtakojanti pasaulio bus suteikta. Čia kad nebūtų nuobodu. Aišku tik normaliems ir idealiems žmonėms.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 16:40:46
Kam slėptis, geriau atskleiskyt dar paslapties šydą, geriau visiškai.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 16:37:17
Į mūsų pokalbį įsiterpė trečias pašnekovas (16:16:18, 16:30:22), matyt, jis daug ką turi pasakyti, o aš kol kas patylėsiu, užsiimsiu kitais dalykais.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 16:34:48
Tie vadinami pakeitimai. Taigi, nebūtų jokių pakeitimų. Taigi jau yra toks takas, kuriame tėra tik žmonės ir viskas padaryta iš žmonių. Yra ir daugiau tokių takų, tarkim yra takas kuriame tėra tik katės ir viskas padaryta vien iš kačių. Jei jie pirštą pakrutintų, tai tik tam kad tave perkeltų į tokį taką, o ne kad ką nors pakeistų mus supančiame pasaulyje.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 16:30:22
Jus tikite pasakomis. Tikite "Teismo valanda", tai padeda nenusliusti nuo šio gyvenimo ir galvoti, kad viskas visiems atsirūgs dar. Nenorite nieko daryti patiems, galvojate, kad viską "dievai" sutvarkys.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 16:30:07
Išlindo yla iš maišo. Kūrybinę laisvę varžyti neabejotinai prastas sumanymas. Paprastai naikinimo priemonės kuriamos kai yra toks poreikis. Jei būtų poreikis kurti nemirtinus ginklus, gal nuo to žmonės su džiaugsmu ir pradėtų. Gal visgi kalti užsakovai, o ne kūrėjai šokantys pagal užsakytą grojimą? O šauniai sušokę ir sukūrę, ką nors, nuo ko jiems patiems plaukai iš baimės piestų stojasi, kūrėjau jau nieko nebegali atšaukti. Kaip suprantu, tavo šešiukė, kaip šeši revolverio šoviniai, gal iksės pagimdyta „Kristaus sfera“? Toks tarp eilučių įžvelgiamas nusiteikimas prieš vienintelį išlikusį Dievą, kuris neabejotinai yra laisvės šalininkas. Tad nenuostabu jei jis pasipiktinęs palaidojo kitus 999 Dievus, nuolankius pavergėjų įrankius.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 16:16:18
Po mirties tapsiu šuniuko kakučiu.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 16:04:04
Šiaip vienas iš šio pasaulio keitimo momentų tai visko kas sukurta žmonių panaikinimas. Be to visų kitų gyvių atskyrimas nuo žmonių. Žmonėms viskas būtina ir pakankama duodama iš kūrėjų pusės. Suprantama pagal žmonių kategorijas skirtingai. Bet pvz kėdės nepasigaminsi. Ji tiesiog atsiras ir ją galėsi tik perkelti į kitą, pačiam patogią vietą. Su viskuo taip. Su dievų ir žmonių kūrybos laive problemos. Pirmiausiai kuriamos priemonės susinaikinti, o kas liko gyvenimui pagerinti. :) Taip kad tokia galimybė panaikinama.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:55:51
nėra jokio pragaro. :) Net popiežius apie tai kalba. :)

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:54:24
Dėl savo padėties iš tikro turėjau nemenkai streso. Būti balta varna nėra malonu. Ir mūsų tokių žemėje šiuo metu yra 4. Dvi moterys ir du vyrai. Be manęs kiti nelabai ir nutuokia kas čia vyksta. Visumoje visi tiesiog eiliniai žmonės. Tėvai liko ne materijoje, nes jie turi viską palaikyti "iš išorės", o mes, jų vaikai ir mūsų vaikai esame čia. Viskas turėjo būti kitai. Tie 1000 dievų mumis turėjo pasirūpinti, bet gavosi kad tenka pasirūpinti savimi ir tų ale dievų sukurtais žmonėmis. O pasirūpinimas tai suprasti esmę, parašyti tėvų pagalbos ir sugalvoti bei suderinti planą su tėvais kaip šis pasaulis turėtų būti keičiamas. Viskas atlikta. Liko viską sudėlioti į vietas, gauti įrodymus kad žmonės bent atkreiptų dėmesį ir tėvams transformuoti šį pasaulį.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:48:36
Visą ką Jūs rašinėjate apie „nepomirtinį“ gyvenimą: viešą paskelbimą ir leidimą greitai pasitaisyti, gal tiktų kokia skaistyklai, bet labai nerimtai atrodo kaip buvusiam ant pragaro slenksčio.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:39:17
Vytautai iš vienos pusės Jūs šnekate, kad pomirtinio gyvenimo nėra, o iš kitos pusės manote, kad esate išrinktasis ir Jūsų dar laukia amžinas nepomirtinis (o tai koks) gyvenimas? Pats tarsi kažką užgriebėte, pateikęs pavyzdį, kad žmonės prisigaminę darbių nekuria jiems jokio pomirtinio gyvenimo. Jie tik gali būti pataisyti arba išmesti į šiukšlyną (aš net neabejoju, kad ten ir atsidursite klausydamas savo „tėvu“, tik tai nebūtų staigi pabaiga). Bet net ir mes jau pribrendome prie šiukšlių perdirbimo, net jei iš darbių nebegamintų kitų darbių, o tarkim paprasčiausius plaktukus. Žmonių atveju aš galiu praskleist šį paslapties šydą, kai kurių laukia medžio gyvenimas, o kas laukia žmonių, kuriems svarbu yra pinigai ir daug jų turi, tai aš to nežinau, bet gali būti jie būtų „gelbėjami“ ir apiplėšti iki paskutinio siūlo.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:38:50
Maža to numatomas "pereinamas laikotarpis" pasitaisyti. T.y. paskelbiama informacija viešai, išaiškinama kas ir kaip, ir ką daryti kad pagerinti savo poziciją ateityje. O tas ką daryti paprasčiausiai nekenkti vieni kitiems. Jokių gudrių pabudimų, maldų ar dar kokių nesąmonių. Viskas labai paprasta, kasdieniška ir padaroma.:)

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:32:42
Jei esi normalus ar idealus žmogus tai nusimato gyvenimas rojuje čia ir dabar. Ar tai blogai? Tuo labiau idealiems žmonėms suteikiama amžino gyvenimo galimybė žemėje. Aišku jei jie to nori. Ar čia blogai? Ir bendrai visi žmonės be išimties bent jau gamtinių sąlygų prasme gyventų idealiose sąlygose. Ar čia blogai?

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:29:03
Tai kad nejaučiu kad kas nors mane varžytų ar mano atžvilgiu būtų šeimininku. Su tėvais kažką sutariam tai ir darom. Jei tingiu galiu ir nedaryti. Bet sužinoti esmę malonus dalykas. Konkretūs minimi įrodymai būtų labai maloni smulkmena. :) Dėl to tikrai verta sugaišti laiko ir paieškoti esmės. :)

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:24:09
Vis gi geriau gyventi laisvėje ir nieko nežudyti, nei gyventi kur nors visur esančio kalėjimo griuvėsiuose ir nuolankiai vykdyti vietinės auksinės žiurkės nurodymus. Ta žiurkė vien norėdama pasismaginti gali mirtinai nukankinti tokį gerą ir nuolankų žmogų kaip Jus, kuris niekaip negali apsieiti be šeimininko ar „tėvų“.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:22:29
nėra gyvenimų tarp gyvenimų. Gyvenama vieną kartą ir viskas tuo pasibaigia. Ir niekada kitaip nebuvo. Visokie pomirtinio gyvenimo variantai tai tik žmonių valdymo priemonė. Ir sakyčiau gan efektyvi. :)

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:19:30
Nematerialus pasaulis neturi fizinių materijai būdingų savybių. Nei tamsa, nei šviesa jiems ne prie ko. Iš materijos pusės neįmanoma ką nors pasakyti apie ne materiją. O tamsos kilmė yra visai kitokia. Tiesiog tie 1000 dievų apibrėžė materijos ribas dar pradžioje. Kadangi jie žinojo savo kilmę tai sumąstė "pasislėpti" nuo materijos kūrėjų tarsi užsidarydami savo sferiniame "kambaryje" kurio "siena" "išdažyta" visatos vaizdu. Tuo pačiu ir tamsa. Perspektyvoje ta iliuzija bus nuimta, bet šiam momentui biologinė gyvybė tam nepritaikyta. Jei reikia tamsos grynai fiziologiškai. Tiesiog taip tas 1000 dievų sukūrė. :)

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:14:50
apie pomirtinį gyvenimą aš ir nekalbėjau... arba gyvenimą tarp gyvenimų....

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:11:51
Čia jokios paslapties, jei blogietis nukirsdinęs nusikaltėlį, pasijustų atlikęs gerą darbą. Vis gi jei jis doras be jokių gynėjų jis jums pasisakys, kad jis yra blogas. Blogu būti nėra joks nusikaltimas. Geri žmonės kitų žmonių nežudo ir čia joks gynėjas, koks jis be gabus nebūtų nieko negalėtų pakeisti.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:10:05
tai kad pomirtinio gyvenimo nėra ir jokia patirtis nesikaupia. :) Paaiškinau kodėl taip yra. Teismas čia ir dabar. :) Ir tas teismas toks švelnus. Tik atskyrimas blogų ir labai blogų žmonių nuo normalių nieko nenaikinant ir nežudant. Mirtis ateis savo laiku, natūraliai ir neišvengiamai kaip įprasta.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:07:07
Galit dar paklausinėti savo švytuoklės. Jei jie dedasi Tamsa ar jos atstovais, kodėl jie elgiasi kaip Šviesa ir bando Jums apšviesti protą? Dėl galimų atsakymų į klausimą kodėl, jau teks pačiam pasukti savo galvą.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 15:04:51
Gerumo blogumo ribų nustatymas ne mano kompetencijoje. :) Iš materialaus pasaulio pusės galima viską slėpti ar, advokato pagalba, blogį paversti gėriu. Bet ne materialiuose informacija apie kiekviena fiksuojasi ir nekeičiama bei vienareikšmiška. Atitinkamai "rūšiavimo" procesą lengva automatizuoti. O esminis kriterijus kaip minėjau kaip žmogus daro kažką kitam ko pats nenorėtų kad jo atžvilgiu būtų daroma. Labai paprasta. Jokios maldos ar aukos bažnyčiai nepadės. Viskas priklauso ką padarei konkrečiai. Net pats gali nesunkiai pasitikrinti. Pvz kažką nužudei ir visiškai nesvarbu kad nepagavo esi garantuotai labai blogas žmogus. Išsipirkti niekaip neįmanoma. Absoliutus teisingumas. :) Tuo labiau kad net už nužudymą kūrėjai neskiria mirties bausmės. Tiesiog gyvenk laisvėje tarp žudikų ir žudykit vieni kitus jei jums tai malonu. Laisva valia.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 14:56:44
O iš negerų, daug kartų juos nupjovus su mirties dalgiu, gal kas doro ir gali išeiti, kai jie sukaups pakankamai patirties. Ar Jums nekeista, kad kažkoks žmogus gali žymiai gyliau pažvelgti į mus supantį pasaulį, nei tie Jūsų gyliu protu nepasižymintys „tėvai“.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 14:49:23
Vis gi prašyčiau naudoti žodį „negeriems“ žmonėms. Jums gal jokio skirtumo tarp blogų žmonių ir negerų žmonių, o man didžiulis. Tas Jūsų ankstesnis apibrėžimas tinkamas negeriems žmonėms apibrėžti, o ne blogiems.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 13:25:08
taip kad su žmonėmis situacija tokia. Arba jie "pataisomi" tikrų materijos kūrėjų ir gyvena čia amžinai. Arba jie miršta, kaip įprasta, ir iš jų nieko nelieka. Bet kam suteikt amžino gyvenimo galimybę blogiem žmonėms? Jokios logikos ir prasmės. :)

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 13:20:13
ne materialiam pasaulyje nėra nei kam nei dėl ko kariauti. Viso tik 6 esybės ir tai tėvai-vaikai. Bet jų sukurtas 1000 protingų ne biologinių būtybių materialiam pasaulyje vien tuo ir užsiiminėjo kol liko vienas kurį jūs vadinat dievu. Šiaip visas 1000 buvo dievai bet materijoje ir materialūs. Jie visą biologinį pasaulį ir žmonės tame skaičiuje sukūrė. Saulės sistemos planetas taip pat. Bet matant rezultatus akivaizdu kad stipriai kreivai sukurta. Vedose ir kalbama apie dievus ir jų karus kur žmonės sudalyvaudavo kokio nors dievo pusėje. Šiaip tie ale dievai nemirtingi bet galėjo susinaikinti arba sunaikinti vienas kitą. Atitinkamai jiems koks nors pasaulis po susinaikinimo nenumatytas, nes galėjo gyventi amžinai. O kadangi jie ir sukūrė žmonės tai pomirtinis gyvenimas taip pat negalimas techniškai nes jie jo negalėjo sukurti. Pvz žmonės sukuria robotus bet pomirtinio gyvenimo jiems nesukuria. Situacija analogiška.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 13:04:38
Gali paklausinėti savo švytuoklės. Ar buvo karas. Ar jie laimėjo karą. Ar jie pralaimėję karą elgiasi kaip laimėtojai. Man nesunku tokius klausimus užduoti, kai žinau tiesą.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 12:46:22
Taip būtų, jei būtum vienas. O kai kas nors aplinkui yra, gali užtekti sugalvoti klausimą, nors ir nėra paprasta užduoti tinkamą klausimą. Dėl tiesos vienumo tikrai palaikau tokią nuomonę. Nors bet ką galima pateikti trejopoj šviesoje. Tarkim vieniems tai mandagumas, kitiems veidmainystė, o tretiems tiesiog patogus gyvenimas.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 11:47:06
Toks techninis momentas kad reikalinga ir klaidinga informacija kad atsirastų kitoks informacijos variantas ir jį būtų galima palyginti su prieš tai buvusiu. O galiausiai mintyse gimsta kažkoks trečiokas variantas. Tenka viską sugalvoti pačiam tiek klausimą tiek atsakymą. Yra tik galimybė patikrinti taip ar ne. Ir dėl to tenka labai lėtai artėti prie galutinio varianto. Egzistuoja tik viena tiesa. Pvz aš jau pietus valgiau ar ne. Yra tik vienas teisingas atsakymas. Lygiai tas pas ir su šio pasaulio esme. Ji yra tik viena. Nors versijų, hipotezių, tikėjimų daug bet yra kažkaip vienai. Bet tam jau reikalingi konkretūs įrodymai.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 11:29:34
Tėvai vaikams tikrai yra patys labiausiai savi. :) O vaikai apart tėvų nieko artimesnio neturi. :) Taip yra materialiam pasaulyje taip yra ir ne materialiam pasaulyje. Nieko keisto. :)

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 11:19:52
Iš tikro jie „galėtų“ tave perkelti į tokią tikrovę numarindami tave. Vytautai gal žinai savo mirties datą? Nors jiems patiems nelabai paranku būtų sunaikinti tokią vištą nešančią auksinius kiaušinius.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 11:10:47
ir reiktų pabrėžti Jupiteris tai padarė savanoriškai, jo daug įkalbinėti nereikėjo, o ne buvo jam primestas toks vaidmuo be teisės nepaklusti...

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 11:06:54
jo, jo šiukšlės... vienoj iš tikrovės atmainų Jupiteris priėmė smūgį nukreiptą į Žemę du tūkstančiai dvyliktais metais ir tapo antra Saule. „Reikia“ apsivalyti nuo šiukšlių. Ir tu, ir aš suprantam, kad tavo ganytojai pernelyg toli nuo tavęs jei mano taip greitai į mūsų tikrovę perkelti tokias permainas. O iš tikro jie tik išlošė šiek tiek laiko ir tavo dėmesio. Jiems tavo du mėnesiai gali užtrukti daugybę amžių. Kažkas panašaus „po mūsų kad ir tvanas" tegu ainiai sprendžia juos užgulsiančius tavo nepasitikėjimo sukeltus sunkumus. O kol kas jie turi „teisę“ ir tavo „pritarimą“, esi jiems „savas“, toliau į tave kastis ir apiplėšinėti, kasant tavo naudingąsias iškasenas – gal kiek nevykęs bandymas palyginti su tuo kaip mes elgiamės su savo Žeme. Gi nepirmą kartą jau tokius įrodymus pateikinėję. Neabejotinai, piktnaudžiauja tavo noru patikėti.

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 10:43:58
Kūrėjų ne materialus pasaulis yra sau, o šis materialus pasaulis sau. Kitas momentas tuščios kalbos visais atvejais kaip ir visokie ale šventi raštai yra niekas be įrodymų. Tikiuosi įrodymai kovo pradžioje bus. Jei ne tai tuščiai ir beprasmiškai kalbėjau. :) O įrodymas turėtų būti gana paprastas ir pragmatiškas. Panaikintos saulės sistemos planetos. Tiesiog jos nereikalingos šiukšlės. Palikta tik žemė, mėnulis ir saulė. Gyvenantiems čia tai svarbūs gyvybiškai. Ar tai būtų pakankamas įrodymas čia jau jums spręsti. Aišku tai pirmiausiai turi įvykti berods kovo 9 dieną. Taip sutarta. :)

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 10:42:13
Iš tikro Dievui užtenka vienos aukos, o tų Dievų kūrėjų, norinčių tapti Dievais, aukų sąrašas, tikriausiai, jau begalinis ir iš jų nieko nebeišeis. Dievui būtina, kad jo auka jam atleistų. Ir paprastai tik mylinčios žmonos gali tokius dalykus atleisti ir tai netikiu, kad visada.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 10:28:59
Ir anapus žmonėms visai nebūtina eiti Dievų keliu, ko gero, tikrų žmonių anapus mažiau nei Dievų.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 10:25:40
Gal marindami dar tau gali pradėti skiesti, jog tave nori padaryti Dievu, bet iš tikro jie patys norės tapti Dievais tavo sąskaita. Aukos Dievais netampa. Dievai iš savo aukų daro ką tinkami. Ne visiems Dievams priimtinos tokios žaidimo taisyklės. Vienas indų Dievas pasiaukojo ir sukūrė pasaulį iš savo kūno.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 10:18:56
Jiems supratingi, suprantantys kieno pusėje yra jėga, ir nuolankūs jau tapo aukso vertės, nors anksčiau tokie buvo laikomi bevertėmis šiukšlėmis.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 10:13:57
Žmonėms, kuriems geriau prarasti gyvybę nei laisvę, jie nelabai, ką gali padaryti. Jiems tai būtų lemtinga klaida prie tokių žmonių iš viso lįsti. Nors anoj pusėj daug netinkinčių ir kvailių besimokančių tik iš savo klaidų.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 10:06:52
Man ir buvo prisistatęs kūrėjęs, „Dievas“, kuris nei velnio nežinojo, kas yra žmogus ir kaip su juo reikia elgtis. Manė kad užveržęs kitų užmautą metalinę kilpą man ant kaklo mane išgąsdins. Kažin ar tų tavo medžiagos kūrėjų žinos gilios? Gal net nežinai kaip juos patikrinti, apstulbęs ar besididžiuodamas dėl tau rodomo išskirtinio dėmesio? Tramdyklose pilna tokių žmonių, sulaukusių tokio išskirtinio dėmesio ir ko gero artimesnio ryšio nei tu.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 09:54:34
Ir nemanau, kad tau taip įklimpusiam, bus koks nors kitas pasirinkimas. Arba tu juos sunaikinsi kaip užkratą ar ligą, arba jie tave jau mirusį gražiai numarins dar daugybę kartų, kol jų manymu, iš tavęs nieko nebeliks.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 09:50:17
Jie pasiruošę tave sunaikinti vien dėl tavo gyvenimo. Šūkiai tokie patys kaip kare: arba tų juos arba jie tave sunaikins......

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 09:46:31
... ir apiplėšti...

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 09:44:58
Anoj pusėje daug melo ir netiesos, pagyrų dėl nuopelnų kai pats nė piršto nepajudino, kad tai pasiektų. Daug apgautų, kuriems nebeatrodo nuodėme kitus apgauti, kai patys buvo apgauti ar apmulkinti...

Vytautas 2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 09:33:01
materijos kūrėjus pavadinti "šiukšlėmis" labai drąsu tik ar protinga :)

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 01:09:12
Vytautai, gyveni pasaulyje, kuris niekada neturės pabaigos. Visi tie sumanymai sielas išrūšiuoti neabejoju jau nukeliavo ar dar tik nukeliaus į šiukšlių dėžę. O kad tu bendrauji per švytuoklę su „šiukšlėmis“, turinčiomis priėjimą prie šiukšlių dėžės, aš tuo net neabejoju.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 00:53:55
Tai iš savo paprastų-nepaprastų plokštumos paprastus laikyčiau blogomis, o nepaprastus geromis sielomis, kurių nėra jokio reikalo atskirti.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 00:51:36
Geru žmogumi žymiai sunkiau būti, nei blogu. Ne taip paprasta nepakelti rankos prieš priešą, nors tai ir galėtų būti lemtinga klaida.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 00:42:35
* kai yra veiksmas, tada atsiranda atoveiksmis

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 00:33:46
Ir kuo stengiesi būti paprastesnis, tuo tampi nepaprastesnis, tokie jau gamtos dėsniai, prieš kuriuos nepapūsi: kai yra veiksmas, tai yra atoveiksmis.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 00:29:40
O šiaip žmonės be skirstymo yra savo išsivystymo ar sukauptos patirties plokštumose: geri-negeri, blogi-neblogi, paprasti-nepaprasti, gal tų plokštumu ir daugiau yra. Mano galva, dauguma nusikaltėlių yra iš gerų-negerų nelabai brandžių mano akimis sielų plokštumos. Save laikyčiau iš blogų-neblogų plokštumos, bet gali būti, kad prisižaidžiau šiame gyvenime iki paprastų-nepaprastų plokštumos.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 00:17:26
Jei koks pirminis skirstymas yra tai tik į linkusias nusikalti esybes ir nelinkusias nusikalsti esybes.

2019 m. sausio 20 d., sekmadienis, 00:13:57
Nevertėtų taip nusismulkinti, blogi žmonės yra tie, kurie lengvai gali pralieti savo priešų kraują. Ir, Vytautai, tas tavo apibūdinimas labiau tinkamas smulkiems nusikaltėliams ar linkusiems nusikalsti esybėms.

Vytautas 2019 m. sausio 19 d., šeštadienis, 23:02:57
Šiaip blogi žmonės yra tie kurie kenkia kitiems, arba daro kitiems ko nenorėtų kad jiems patiems būtų daroma. Ir pagal šį principą nusimato žmonių "išrūšiavimas" į idealius, normalius, blogus ir labai blogus. O po "išrūšiavimo" tų grupių apgyvendinimas atskiruose nesusilekiančiuose kontinentuose su atitinkamu "aprūpinimu". Visi kažkaip trokšta "paskutinio teismo" tai jis 10 m bėgyje turėtų būti atliktas "iš išorės" ir būtent taip. :) Pomirtinio gyvenimo nėra tai nėra ką ten teisti. Viskas čia ir dabar. :)

2019 m. sausio 19 d., šeštadienis, 16:15:33
*greičiausiai buvau ne aš

2019 m. sausio 19 d., šeštadienis, 16:14:31
Ir, taip, ten buvau ne aš.

2019 m. sausio 19 d., šeštadienis, 16:08:40
Jei galvojate, kad jūsų išreikšta nuomonė pakeitė mano nuomonę, tai labai klystate. Aš priimu tai kaip galimai naują informaciją.

2019 m. sausio 19 d., šeštadienis, 09:21:41
Kažin, ar ne jūs anksčiau manėt, kad blogiausi žmonės yra veidmainiai? Kai parašinėjau neslėpdamas savo nuomonės, nemandagiai apie rusus, turbūt nebelaikote mandagumą/veidmanystę didžiausia žmonių yda?

2019 m. sausio 19 d., šeštadienis, 09:05:52
Blogu žmogumi būti nėra nusikaltimas. Dar sakoma, kad neklysta tik tie, kurie nieko nedaro. O ir pats manau, kai nežinai ką daryti, geriau nieko nedaryti.

2019 m. sausio 19 d., šeštadienis, 09:01:08
Vakaruose gal daugiau šnekama apie didesnįjį Gėrį, kai tenka imtis šiaip nepriimtinu sprendimų, besiribojančių su nusikaltimais.

2019 m. sausio 19 d., šeštadienis, 00:28:36
"Dar nepaminėjote koks tikslas galėtų pakelti žmones visai nenorinčius kariauti."
Yra išvedžiojimas: "Blogiausi žmonės tie, kurie nieko nedaro." Čia tik tarp kitko, kaip galima manipuliuoti žmonėmis nežinia kokiems kėslams.

2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 23:45:11
Taip, aš irgi tai pastebėjau, nors idomiu momentu radau.
Ir, taip, neturiu žalio supratimo apie dydį gėrį ir dydį blogį, apie kuriuos karts nuo karto kalbate. Jei pavyzdžiais.. pavyzdžiais.. galbūt būtų suprantamiau, tačiau čia jums riktis. Ir, taip, nesiginsiu, greičiausiai ir turiu šiek tiek rusiško mentaliteto, tikiuosi, kad suprasit, ir aš jus suprasiu. Kai nežinai tiksliai sunkiau atsirinkti.

2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 23:32:12
Kažkada man jis patiko, kol neišlindo jo rusiškas mąstymas, o tada praėjo susidomėjimas jo kūryba. Stengiasi žmogus įdomiai rašyti, bet vis vien tai rusas rašantis kitiems rusams.

2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 23:24:34
O, tiesog, mano kūryba.

2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 23:22:48
Aprašymai knygų pirmos ir antros dalies. O ištrauka - neištrauka.

2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 23:20:32
Malonu išgirsti, kad žinote, esate labai apsiskaitęs.

2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 23:15:01
Nesupratau, kad tai ištraukos iš rusų rašytojo Sergėjaus Lukjenenkos vienos iš knygų.

2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 23:13:20
Dar nepaminėjote koks tikslas galėtų pakelti žmones visai nenorinčius kariauti. Negi vėl ir viena, ir kita pusės užsidegs svajone vieni kitiems pastatyti visur esantį kalėjimą? Kaip atsilikusiam nuo įvykių eigos atskleisiu Jums naujieną. Visur esantis kalėjimas sugriautas (visgi, palyginti ne taip plačiai visatoje buvo pastatytas visur esantis kalėjimas), o pradėti naujas visur esančio kalėjimo statybas yra griežtai uždrausta. Paprasčiausiai, nėra jokio pateisinimo pralietam kraujui. Ai, taip, bandot sukiršinti, neva nauji pavergėjai išlindo į dienos šviesą - ateiviai, gi būsite išjuokti. Patys nepasivergkime ir neteks bijoti „išlaisvintojų“, galinčių pasiteisinti dėl jų pralieto kraujo, iš kito pasaulio. Ir čia kaip sakoma „vagie, kepurė dega“. Tai pirmoje vietoje ruskius liestų tokia grėsmė. Tikriausiai, iš šalies vis dar manoma, kad žemiečiai patys yra pajėgus sutramdyti šiuos nusikaltėlius.

2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 23:07:33
Ramiai. Tai tik pasakos... * kol kas

2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 23:05:37
Priėjau duris koridoriaus gale, kitapus turėjo būti sudėti neirošuntai - metaliniai bio neironiniai junginiai, kurie padetų žmonėms jų darbuose. Aš sustojau, reikėjo pagalvoti o kurį išsirinkti ir nuvijau mintis- lai bus tas kas kris į akis. Atidariau duris, iėjau. Staiga visi savo "būdelėse" sedintis neirošuntai pradėjo judėti skleisti triukšmą, stiebti savo "uselius" link manęs. Galvoju - perdaug triuškmo. Nuėinu per jų lentynas ir akis užkliuvo viena "budelė". Joje beveik nesimatė jo, neskleidė kaip visi kiti jokio triūkšmo, o ekranas rodė, kad jis buvo leisgyvis ir labai senas. Aš pagalvojau ir nusprendžiau pasiimti jį ir jis atsargiai labai letai pradėjo tempti link manęs savo uselius lyg būtų tai jo paskutinis pandymas... (...)
Kiti stebėjosi mano pasirinkimu, kažkas net nusišaipė, tačiau vadovas nutyldė visus ir pasakė, kad man pakliuvo į rankas ypatingas vienetinis kurinys, kuris turėjo savo sąmonę ir protavo, o taip pat jis nepaminėjo dar ir kitus dalikus, kaip visiška sinchronizacija su nešiotoju, bei telepatinį ryšį tarp jų abeju...
Kai vargšelis sustirpėjo jis parodė ką gali...

Aprašymas prieš Aprašymą 2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 22:54:48
Susitikimas su kitomis civilizacijomis pasirodė svaiginantis: žemiečiai pavelavo - Galaktika jau padalinta tarp Stipriausiujų rasių, kitoms, labiau jaunoms, skirta rolė būti tik sraigteliams ir žmonės turėtų susitaikyti su šia role, būti patarnautojais galingiesniems. Ar žmonės sutiks su tuo?

2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 22:52:46
Nusikaltėlių šūkis pateisinantis jų nusikaltimus: „Tikslas pateisina priemones“. Dar paskiesk, ką nors apie dėl didesniojo Gėrio būtinas sudėti aukas. Mažasis blogis susivienijęs su mažuoju gėriu tiesiog pasijuoks iš tavo pastangų.

Aprašymas 2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 22:38:01
Žmonės nesusitaikė su role, teikiančia paslaugas stipresnioms rasėms.
Žmonės kovėsi už savo laisvę. Už teisę būti kosmose ne patarnautojais galingiems ponams, bet - būti lygiems tarp lygių.
Dabar žmonija pagaliau pasiekė savo.
Bet pasiekta trapi taika kaba ant plauko.
Kada tas plaukas nutrūks, vėl prasidės karas.
Šiame kare jau nebus taisyklių. Joje bus vienintelis įstatymas: tikslas pateisina priemones.

2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 01:54:03
Mus nuo mažens augino panašiais į riterius, ir poligonai mūsų karinių mašinų stovėjo gretimai su senovinėm sienom ir auksiniais kupolais. Pažinant greitai lekenčio mūšio paslaptis, sugerdavom mes tūkstantmetes tradicijas, sujungdavom mokymus aerodinamikos ir dangaus mūšio taktiką su skaitiniais dvasiniais, žavėdamiesi ir tikslingu laivų skrydžiu ir šventiklų baltu stebuklu... Sparnuotieji pusdieviai.. bitynas manevruojantis puolimuose..

2019 m. sausio 18 d., penktadienis, 00:33:56
Padėkime prie lekštės tris taures baltos: už tuos, kurie po žeme, už tuos, kurie ant Žemės ir už tuos, kurie toli nuo Žemės.

2019 m. sausio 16 d., trečiadienis, 12:30:01
Nusikaltėliai ir gali keršyti, jiems daug nereikia, gali keršyti vien dėl to, kad išdrįsai jiems nepaklusti, tik aš pasijuokčiau iš tokių žiurkiapročių ir nepalikčiau gyvų tarpe, menkiausio neužbaigto grasinimo užtektų.

2019 m. sausio 16 d., trečiadienis, 12:26:40
Galėjau pripainioti su įvykių seka, gali būti, kad paskutinės aukos buvo ne sausio tryliktosios, o Medininkų žudynių, neabejotinų nusikaltėlių, aukos.

2019 m. sausio 16 d., trečiadienis, 09:30:44
Baimės iš tikro niekada nebuvo, buvo nenoras, o tiksliau būtų: kuris nusiteikęs prasiveržti pro priešams suteiktą skausmą...

2019 m. sausio 16 d., trečiadienis, 09:16:56
Blogu žmogumi būti neapsimoka, geri žmonės, pralieję savo kraują, pradedant susideginusiu Kalanta ir baigiant sausio tryliktosios aukomis irgi gali nepaklusti priešui ir išsilaisvinti. Tik aš jau toks blogas žmogus, kuris nebebijo prasiveržti pro priešams suteiktą skausmą, kad pasiektų savo tikslą - laisvę. Aš jau toks blogas žmogus, kuris iš savo patirties žino, kad blogiems žmonėms pavojinga elgtis kaip geriems.

2019 m. sausio 16 d., trečiadienis, 08:50:07
Kad nebūtų žaidimas tik į vienus vartus. Kai dar buvau neblogas, buvau išmąstęs: „Keršijama, kad parodytų, jog taip negalima elgtis su žmonėmis, bet keršijama irgi žmonėms“.

2019 m. sausio 16 d., trečiadienis, 08:47:55
Dar apie kerštą, patys rusai yra labai kerštingi, nors jie linkę tai slėpti ir vadinti „bausmėmis“. Na, o daugumiečiai nebūtų daugumiečiais jei kitų (ypač nugalėtų priešų) nemokytų nekerštauti, nors patys net nesiruošia nei klausyti tokių pamokymų, nei taip elgtis.

Anie Sausio 13-ą šaudė į žmones. Šitie DABAR irgi „šaudo“, o tada žvengia susirietę iš sušaudyto. Kuo šitie geresni ir ar jie kuo nors skiriasi nuo anų? 2019 m. sausio 16 d., trečiadienis, 08:33:30
Jei čia apie įvykius Lenkijoje, tai laisvas žmogus džiaugėsi, kad pavyko atkeršyti. Išvada paprasta, būnant valdžioje reiktų išmokti taip nesikišti į žmonių gyvenimus, kad laisviems žmonėms nekiltų noras atkeršyti. O kas dedasi Amerikos mokyklose labai panašu į tai kas dėjosi tarybinėje kariuomenėje, kai neapsikentę lietuviai iššaudydavo savo skriaudėjus „senius“. Amerikiečių mokinukams žinoma paprasčiau pakeisti žaidimo taisykles, bandyti uždrausti ginklus, o ne patiems pakeisti savo elgesį ir pradėti gyvenimą be patyčių. Laisvi žmonės nebūtinai yra geri, o blogiems ne taip sunku kraują pralieti, ypač, jei prieš tai buvo pralietos ašaros.

2019 m. sausio 1 d., antradienis, 00:29:07
Laimingų ir baltų (16777215) Naujų metų mums visiems.

2018 m. gruodžio 31 d., pirmadienis, 20:34:26
Sveikinu. Mūsų civilizacija paseno dar vienais metais.

Inkognito 2018 m. gruodžio 31 d., pirmadienis, 17:05:15
Visus NSO puslapio lankytojus sveikinu su artėjančiais 2019 metais.

San IL 2018 m. gruodžio 28 d., penktadienis, 03:08:01
16777215

inkognito 2018 m. gruodžio 25 d., antradienis, 09:48:20
Sveikinu puslapio lankytojus su šv. Kalėdomis.

jaunystėje 2018 m. gruodžio 19 d., trečiadienis, 14:31:05
Mano mėgiamiausia knyga buvo Įdomioji Trigonometrija. Visuomet užmigdavau perskaitęs pusę pirmo puslapio.

Sara tai visuomet 2018 m. gruodžio 17 d., pirmadienis, 11:38:34
Turi iš ko tuštintis, tikra š. statinė...

sara>kristuX 2018 m. gruodžio 15 d., šeštadienis, 05:40:15
Žmonės nesupranta, kad nereikia tuštintis, kol dar nepavalgei (kol nėra iš ko tuštintis).

sara >>>Reikalinga tik slidi skylė 2018 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:54:32
Šaudau į tave žiūrkių nuodas ir žiurkių kakučiais.

Reikalinga tik slidi skylė 2018 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 10:15:24
o ne intelektas.

2018 m. gruodžio 2 d., sekmadienis, 15:52:50
Žemi virpesiai paprastai pranašauja žemės drebėjimą, gal dėl to kyla tokia gyvuliška baimė juos pajutus. Nors aprašo, kad jie gali ir iš kūno išmušti miego metu. Pats netikrinau tokių pasakų, iš kurių man visai nesinorėtų juoktis.

2018 m. gruodžio 2 d., sekmadienis, 15:46:06
Kad ir žemiečiai moka taip papokštauti, vadina tai žemo dažnio virpesių sukėlėju. Esu matęs pasauliniame tinkle pasakojimą, kaip net bandė nepageidaujamus kaimynus prigąsdinti bei išgyvendinti su tokia priemone.

Inkognito 2018 m. gruodžio 2 d., sekmadienis, 13:29:24
Vakar Youtubėje žiurinėjau filmukus su turėjusiais kontaktus su nežemiečiais, stulbinančiai sutampa kai kurie pasakojimų epizodai, kad kontakto pradžia ir pabaiga visi atsimena o kas buvo per patį vidurį viskas skendi atminties rūke. Ir man tas pat kad atsiminti tai ka žinau prireikė ne vienerių metų įtempto galvojimo, labai padeda San Il metodika, kada nuvyksti į buvusias pagrobimo ir išlaipinimo atgal vietas smegenys atkuria daugybę senai užmirštų smulkmenų.Kas keisčiausiai kad pagrobimo vietoje mus labai sujaudino kažkoks nežinomas reiškinys panašus į nežemiečių psicho kinetinį poveikį. Galimas dalykas kad ir šendien ten yra jų bazė.

2018 m. gruodžio 1 d., šeštadienis, 08:51:11
https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/mokslininkai-aiskinasi-kas-sukele-keista-virpesiu-banga-visame-pasaulyje.d?id=79740081

bet dar smagiau būna 2018 m. lapkričio 30 d., penktadienis, 14:59:00
Kai kam nors į dūšią pavyksta prišikti.

NsoLT 2018 m. lapkričio 30 d., penktadienis, 12:47:00
Kaip sekas sara :) ?

inkognito 2018 m. lapkričio 19 d., pirmadienis, 09:20:16
Žmogus ir yra visatos informacinio lauko materialiai išreikšta dalelė, vien tam kad per savo fizinės egzistencijos vargus galėtų po savo mirties praturtinti ta lauką naujomis patirtimis ir problemų sprendimu,kurių virtualioje egzistencijos stadijoje paprastai neįmanoma simuliuoti... Po savo fizinio kūno trumpos egzistencijos pabaigoje jis ir vėl sugrįžta atgal iš kur atvyko... Na o žmogaus kūnai tėra tik savotiški biorobotai.

>>> inteliui 2018 m. lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:34:47
O tu paskaityk...
lb išsivysčiusi civilizacija jau nekuria jokių robotų - ji pati persikelia į DI ir keliauja tarp žvaigždžių jau kaip informacija...

intelis 2018 m. lapkričio 18 d., sekmadienis, 15:44:16
Prie ko čia Fermi paradoksas. Labai išsivisčiusi civilizacija sukuria DI formoje robotų/androidų, kurie paskui sunaikina tą civilizacija (ateivius) ir planetoje gyvena vien robotai/androidai. Paskui jie jeigu nori gali skrist į kitas žvaigždes. Jei leis fizikos desniai daskrist iki kitų žvaigždžių...

Informatorius 2018 m. lapkričio 18 d., sekmadienis, 15:05:01
Denveryje (JAV) įvyko tarptautinė plokščios Žemės teorijos šalininkų konferencija, kurioje dalyvavo 650 dalyvių (dalyvio mokestis 350 USD)

>>> inteliui 2018 m. lapkričio 18 d., sekmadienis, 09:27:05
Apie tai rašoma šios svetainės viename iš straipsnių apie Fermi paradoksą...
Jei nerasi, gūglėje surink: fermi paradoksas site:nso.lt

2018 m. lapkričio 17 d., šeštadienis, 22:13:55
Sušildyk jį ir jis nukris kam nors ant galvos. Na, arba ant žemės.

intelis 2018 m. lapkričio 17 d., šeštadienis, 20:12:54
Ar dirbtinis intelektas neturuėtų pranokti labai išsivysčiusią civilizaciją ir likviduoti ją, o pats dominuoti visa technika? kitaip tariant, ateiviai sukuria DI, kuris ir sunaikina juos. Ir pats DI skraido tarp žvaigždžių.

as 2018 m. lapkričio 17 d., šeštadienis, 18:14:34
Sveiki, gal kas galetumet papasakoti apie dirbtini apvaisinima? Ar yra kazkokia zala zmogaus gimusio taip sielai?

DI skeptikas 2018 m. lapkričio 17 d., šeštadienis, 08:33:21
Sistemos ar programos perkrovimas - tai greičiau jau mirtis (arba miegas) ir prisikėlimas (_resurrection_) arba atsibudimas (_waking_).
Bet jei DI užmiega - tai ar jis sapnuoja?

Inkognito 2018 m. lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:07:51
Man padovanojo naują I pada vaikai kalėdų proga, jame yra dirbtinio intelekto programa su kuria galima bendrauti balsu. Atėjęs mano kaimynas pradėjo kompui uždavinėti nepadorius klausimus, tai sulaukė tokio gana įdomaus atsakymo:
- Vienok koks tamsta esate grubus žmogus... Manyčiau, kad tai buvo d. intelekto savarankiškas pasamprotavimas.

Žmonės gali netekti sąmonės... Ar sugebės netekti sąmonės dirbtinis intelektas?.. 2018 m. lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:50:14
Tai neabejotina, netikėti persikrovimai ar iškūnijos dingimai dirbtiniui protui atrodytų kaip sąmonės netikimai, su sąlyga, jei iš vis jis tokį dalyką kaip sąmonę kada nors turės.

Rūta Žalioji 2018 m. lapkričio 8 d., ketvirtadienis, 21:51:41
Tai Nibiru atskrenda?
https://www.youtube.com/watch?v=aXusKhb9aCY&feature=youtu.be

Inkognito 2018 m. lapkričio 7 d., trečiadienis, 18:35:51
Na taip objektas ne naujiena, tačiau naujiena tai kad Harvardo mokslininkai pripažino, kad tai galėjo būti valdomas nežemiečių erdvėlaivis...

>>> inkognito 2018 m. lapkričio 7 d., trečiadienis, 17:49:26
Tai jau pasenus info -- čia jau buvo
http://www.nso.lt/cosmos/skywalk.htm#oumuamua

inkognito 2018 m. lapkričio 7 d., trečiadienis, 12:36:54
https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/harvardo-mokslininkai-paslaptingas-objektas-gali-buti-nezemiskos-gyvybes-kurinys.d?id=79510787

inkognito 2018 m. lapkričio 5 d., pirmadienis, 18:07:01
Matrica tai yra atvirkštinis pozityvas arba negatyvinė forma, kuri yra gaminama tam kad serijiniu būdų būtų galima kepti daiktus, pavyzdžiui Liejimo formos plastmasiniams ir metalo gaminiams, t. y. įrankis masinei gamybai... kai išorinis gaminio paviršius gaunamas glotnus, o vidinis paviršius paslepiamas jo viduje ir neturi tokio lygio apdailos... Matricos įrankiniame ceche gaminamaos iš aukštos kokybės metalo, kai pagamintas ir išpoliruotas puansonas dedamas ant preso stalo, o iki baltumo įkaitintas metalo luitas milžiniška jėga užpresuojamas ant viršaus ir atšalus pašalinus puansoną lieka matrica kuri pabaigiama ir naudojama masinei gamybai....

2018 m. lapkričio 4 d., sekmadienis, 23:36:18
O jei versti pagal įreginimą, tai gal „matrica“ verstina kaip „bendras sapnas“ į rietuves sukrautų žmonių, atrodančių kaip „matrica“. Besijungiantiems prie „matricos“ vis gi rūpėjo bendras sapnas, nors galėjo iš rietuvių ištraukti ir sapnuotojų kūnus.

2018 m. lapkričio 4 d., sekmadienis, 23:16:35
„Kai kuriems šios matricos kūrėjai suteikė visažinystės dovaną, tačiau jos pritrūko man :) Ach, kad būtų davę bent jos iliuziją…“
___
„Iliuzija“ į lietuvių kalba verstina kaip „regimybė“.
Dėl „matricos kūrėjai“, kai ne labai aišku, kas norima pasakyti, nors žodis ant bangos, gal verstina kaip „pasaulio kūrėjai“. Net žaidimų kūrėjai kalba apie žaidybinių pasaulių kūrimą. Žinant, kas matrica yra matematikams, gal reiktų patikslinimo „daugiamačio pasaulio kūrėjai“. Dar gal galima būtų suprasti kaip „gamtos (pasaulių) dėsnių, apibūdintų parinktais skaičių rinkiniais (matricomis), kūrėjai“
___
Nenoriu įkyrėti, bet pagal pagrindinį Lietuvos įstatymą, valstybinė kalba yra lietuvių, o ne lietuviška rytų auropietiška šnekta. Nebūtina pasirodyti protingesniais nei iš tikro esate. O iš tikro nėra tiesiog apie ką daugiau rašyti, neužpykite.

2018 m. lapkričio 2 d., penktadienis, 16:46:33
Ką gi susidaro įspūdis, kad žydų akimis lietuviai per gerai gyvena. Iš vienos pusės žiniasklaida, valdoma žydų pinigų, rėkia apie našumo augimu nepagrįstus per aukštus lietuvių atlyginimus, o iš kitos pusės rėkia apie turtinę atskirtį, suprask, apie būtinybę įvesti greitėjančiai augančius mokesčius, paminant pamatinį teisinį susitarimą „Prieš įstatymą visi žmonės yra lygūs“. Žydai, gal norėtų, kad tik žydų tarpe būtų turtingų žmonių, o į kitų tautybių turtuolius žiūri pavydžiai kaip į varžovus besigviešiančius ar trukdančius „valdyti“ pasaulį. Ne tik Dievui, bet ir žmonėms (žydams) galėtų būti kiti žmonės ne darbiniai gyvuliai.

2018 m. lapkričio 1 d., ketvirtadienis, 16:08:44
Lietuvos valdžia turtine atskirti mažina man patinkančiu būdu, jie kelia mažiausią mėnesinį atlyginimą. Iš tikro, kaip pačiam pergyvenusiam sunkmetį, kai Rusija nutraukusi ūkinius ryšius bandė parklupdyti lietuvius siekiančius laisvės, mažiausios mėnesinės algos pakėlimas bent trisdešimt aurų, neatrodo tokiu mažu šuoliuku, juk per vieną dieną atsiranda papildomas vienas auras. Jei lietuviams toks mažiausios algos pakėlimas atrodo juokingu, tai ramiai galiu daryti išvada, kad lietuviai visai neblogai gyvena. Ir nebūtina per daug klausyti, ką suokia svetimi apie Lietuvą. Juk trisdešimt aurų dar galima išversti į porą knygų ar šešis nuėjimus į įreginimų salę.

2018 m. lapkričio 1 d., ketvirtadienis, 15:31:46
Visokius žiniasklaidos plyšavimus apie turtingesniųjų lietuvių greitesnį turtėjimą bei atsirandančia turtine atskirti pateikiant neginčytinai kaip negerovę vertinu kaip bandymą pakloti pamatą Lietuvoje įvesti greitėjančiai augančius mokesčius. Nesunku tapti turtingesniu žmogumi Lietuvoje tik reikia daugiau dirbti ar sulįsti į skolas. Ne visada išorinis spindesys iš tikro atspindi gyvenimo kokybę. Aš kaip kuklus lietuvis ir šiaurietis renkuosi gyvenimą ne pagal lūkesčius, o pagal galimybes. Nuo seno lietuviai žino „skola – ne rona, savaime neužgis“. O į skolas sulindusiems lietuviams iš tikro daugiau pinigų ir reikia, juk reikia pinigų dar ir skoloms sugrąžinti. Bent seniau vilniečiai juokaudavo, kad įlindus į skolas vieną butą sau nusiperki, o kitą bankui.

2018 m. lapkričio 1 d., ketvirtadienis, 15:19:50
Džiaugiuosi, kad lietuviai atsilaikė prieš spaudimą. Lietuvoje prieš įstatymą visi yra lygūs ir tikiuosi visada taip liks. Atsisakius šio pamatinio teisinio susitarimo, įvedus greitėjančiai augančius mokesčius, sugriaunamas šis teisinis pagrindas atsirando vietos visokioms negerovėms atsirasti. Prieš įstatymą pradedamos rūšiuoti dirbančios kiaulės į daugiau uždirbančias ir mažiau uždirbančias. Daugiau uždirbančioms uždedama didesnė mokesčių našta, nes jos yra „turtingos“ kiaulės, kurias tiesiog būtina apiplėšti, jos gali panešti didesnę naštą.

2018 m. lapkričio 1 d., ketvirtadienis, 14:58:41
Neabejoju, kad laisvą Lietuvą valdo jos žmonės, patys išsirinkdami sau valdžią. Žiniasklaida, regis, bent dalis jos yra tikrai valdoma žydų pinigų ir bent jau mano akyse praradusi pasitikėjimą, primetanti ir išpučianti negeroves ne tik Lietuvoje bet ir visame likusiame pasaulyje. Nieko blogo paklausti savo skaitytojų nuomonės apie vieną ar kitą reiškinį. Svarbu kaip klausiama. „Ar Lietuva jau pribrendo brainevet pabaisos užveisimui, kurios pagrindinis darbas būtų iš Lietuvos šeimų grobti vaikus?“ Kai tik tinklas atsirado Lietuvoje, suradęs skaičius, kraipiau galvą, kaip Švedijos pareigūnai gyrėsi gerai atliekantys savo darbą iš švedų šeimų per metus perėmę septyniasdešimt tūkstančių vaikų. O Švedijoje tada gal buvo koks aštuoni milijonai žmonių. (Netikrinau skaičių iš atminties, tai ne taip svarbu).

2018 m. lapkričio 1 d., ketvirtadienis, 08:20:04
Jei patikėčiau, kad mūsų pasaulį valdo dvidešimt žydų šeimų, tai ko gero neabejočiau, kad mūsų pasulį valdė auksinė žiurkė, galingas nusikaltėlių užtarėjas, tik jis jau praradęs visą turtą, prisipažino savo nusikaltimus ir prašė tik vieno, kad leistų jam gyventi.
O tokiai valdžiai pradingus, laikyčiau mūsų pasaulį laisvuoju, nevaldomu pasauliu. Jau anksčiau užsitikrinau galingiausio valdovo, besirūpinančio žvaigždžių ir pasaulių atsiradimu, pritarimą, mūsų pasaulį paskelbti laisvuoju, kad pažiūrėti, kas iš to išeis.

2018 m. lapkričio 1 d., ketvirtadienis, 07:41:13
rsa manymu, mūsų pasaulį valdo dvidešimt žydų šeimų, tik neatrodo, kad jam būtų pavykę rasti būdų kaip su jomis sutarti. Aš pats manau, kad pinigai nevaldo pasulio, jie tik gali užsakyti ką groti. Aplinkinių, jei jiems grojimas nepatiks, neprivers šokti.

2018 m. lapkričio 1 d., ketvirtadienis, 07:33:25
Mūsų pasaulis nėra paliktas torniečių valiai. rsa minėjo perimtų mokslininkų, dalyvavusių šiame išpuolyje prieš laisvąjį pasaulį galvas, laikomas šaldytuve.

2018 m. lapkričio 1 d., ketvirtadienis, 07:14:23
Torniečiai pagal norinčiojo išlikti neatpažintu pasakojimus pakankamai neseniai pradėjo tarpžvaigždinius skrydžius. Žemė jiems būtų gal penktas pasaulis prijungtas prie jų kalėjimo (imperijos) išaugusio iki pasaulių kalėjimo. Pūsdami muilo burbulą, nepastebėdami gerųjų mūsų pasaulio pasiekimų ir išpūsdami blogybes, stengiasi aplinkinius pasaulius atgrasinti ar nuteikti nuo kišimosi į mūsų pasaulio reikalus. Gal net laiko save mūsų globėjais. Tik gražios (be jokios pašaipos) kalbos perduotos per patį nenorintįjį būti atpažintu yra dar ne viskas. Kaip žinia, į norinčiojo likti netpažintu kūną yra pridėta erdvėlaivio vertės įkištukų, o rsa lygtais mokė norintįjį likti neatpažintu kaip perimti tų įkištukų valdymą... Paaiškinus iš kur tokios žinios, norėtųsi grįžti prie norinčiojo išlikti neatpažintu patirties. Jie laiko save toli pažengusiu pasauliu, bet valdymo prasme jie neabejotinai atsilikę nuo Romos kalėjimo (imperijos), kurį Žemėje sužlugo prieš pusantro tūkstančio metų. Neabejotinai, torniečių pasaulių kalėjimas yra neteisinis. Be jokio teismo, pats norintysis likti neatpažintu buvo išsiųstas į vergiją, tiesiog, jo kaip ligos užkrato nešiotojo paslaugos tapo nebereikalingos, įsitikinus, kad liga išplito mūsų pasaulyje. Pats norintysis likti neatpažintu tokį išpuolį laikė nelaisvo pasaulio išpuoliu prieš laisvąjį pasaulį.

2018 m. spalio 31 d., trečiadienis, 22:54:34
valia, valiai (nenoriu, kad Jums priliptų mano klaidos)

2018 m. spalio 31 d., trečiadienis, 21:46:59
Žvelgiant į praeitį, ko gero mane tai ir išgelbėjo, kad pradėjau nuo jausmų. Tapau savo Amžinosios meilės (man visada tai buvo tik viena tikra moteris, o aš nuoširdžiai norėjau jai tapti tikru vyru; dieviški reikalai man niekada nerūpėjo ir dabar linkęs per daug į juos nesikišti, buvau net perspėtas laikytis atstumo) savanorišku žaisliuku. Lavinau savo jautrumą, kaip žaisliukas valdomas vos juntamomis „virvutėmis“, dariau keisčiausius dalykus, kaip klusnus žirgas klajojau po apylinkes. Visiškai ja pasitikėjau... Man leisdavo pačiam pasirinkti, pvz. Burtai ar Meilė. Burtus laikiau vaikų žaidimu ir rinkausi, kas domina suaugusiuosius, Meilę. Romėniškąjį kelią „Prisimink, kad mirsi“ ar graikiškąjį kelią „Pažink save“. Patys jau supratote, kad pasirinkau graikiškąjį kelią... Tad gal taip keliaudamas ir pats prisišaukiau „minčių pūgą“. Gal per daug nerimauju dėl jums gresiančio pavojaus. Aš gan lengvai įveikiau tą kliūtį kaip klusnus nors pats save įžūliai vadindavau mylimiausias Amžinosios meilės žaisliukas. Tik žaidimų laikas seniai baigėsi, o aš gan ilgai laižiausi savo žaizdas... Pirmą kartą pakliuvau į tramdyklą, kai tvarkos sergėtojai susėmė keistai besielgiantį klajojantį „žirgą“ jau grįžtantį namo. Jei būčiau grįžęs, rytojaus dieną būčiau jau išsimiegojęs ir „grįžęs“ į mūsų pasaulį. Tiesa, mane susėmę tvarkos saugotojai ir elgėsi keistai. Nenoriu ilginti ir taip ilgo pasakojimo, tai jau pasakojau šioje svetainėje nutylėdamas kai kurias aplinkybes. Mane ruošėsi paaukoti, vaikščiojo ryžtingas tvarkos sergėtojas pasidambinęs Lietuvos tvarkos sergėtojų ženklais, nors man tai buvo tik baltasis žmogus mosikuojantis peiliu prieš nosį. Žinau kaip jaučiasi beviltiškoje padėtyje pasmerktieji aukojimui, kai ant jų nusileidžia mirties angelai. Tai labai nemalonus jausmas paskatinęs mane veikti ir sulaukęs netikėtos pilkųjų pagalbos, pasirodžiau baltąjam žmogui kaip pilkasis (elgiausi kaip pilkasis, apsimečiau pilkuoju) ir kaip „svetimas“ po ilgų sukinėjimųsi buvau nuvežtas į tramdyklą. Po pirmojo karto, kad išpainiočiau šį mazgą pats sutikau, kad dar du kartus pakliūsiu į tramdyklą. Taip ir nutiko. O dabar man tai net nebegresia. Esu užsikrėtęs rusais. Ir baigiu aš juos sudoroti kaip ligą. Kaip liga jie visai nusilpę, nors dar sugeba pridaryti nemalonumu, aš net neabejoju, kad visiškai pasveiksiu kaip užkrato nešiotojas. Aš savęs niekada nelaikiau ligoniu, žinau, kaip jaučiasi ligoniai, tik baisaus užkrato „rusai“ nešiotoju, tiesa dar yra ir žydas, bet gal paguldytas į karstą su veidrodžiu, nusiramins. Auksinei žiurkei veidrodinis karstas padarė, tikiuosi, negrįžtamą atgrasinantį poveikį nuo nusikaltimų.

2018 m. spalio 31 d., trečiadienis, 20:17:27
Tikriausiai, neturėtų būti pavojinga gilintis į savo jausmus, bandyti juos suprasti. Kažkada pats save laikiau „jausmų interpretatoriumi“, nors lietuviškai tai įvardinčiau kaip „jausmų vertėjas“. Tai darant vertėtų per daug nesigilinat į savo mintis ir kaip mąstote.

Kai kuriems šios matricos kūrėjai suteikė visažinystės dovaną, tačiau jos pritrūko man :) Ach, kad būtų davę bent jos iliuziją… 2018 m. spalio 31 d., trečiadienis, 20:01:00
Žinias savo viduje gali iškapstyti, kiekvienas tai gali. Nors tai pavojinga jūsų protui (galite pakliūti į tramdyklą ar gydyklą). Neabejotinai pasukę graikišku keliu „Pažink save“. Galite atsidurti tokioje padėtyje kaip Diogenas, kuris „ir sukaustytas grandinėmis, jautėsi laisvu“. Nors galite nesustoti ir tapę blogiečiais, pralieję daug nusikaltėlių kraujo, „ir stumdomais jaustis laisvais“. Galimas dalykas tai nebe taip pavojinga, kaip buvo man. Ir gal galėsite išsilaisvinti kaip geriečiai pasipriešinę nusikaltėlių valei, nepraliedami jokio kraujo. Netikiu, kad jūs lengvai paleis, tik per didelė prabanga būtų išsigąsti tokių nusikaltėlių (galinčiu Jums apsimetinėti Dievu ar Kristumi, dvasiniais tėvais, kuo tik panorėsite, kad jiems aklai paklustumėte) grasinimų ir paklusti jų valei.
Visiškai pritariu budistų pasaulėžiūrai, Dievas nekalba su žmonėmis žodžiais. Galėčiau tik papildyti savo požiūriu. Dievas daro žmonėms poveikį per jų jausmus. Ir Dievui žmonės nėra darbiniai gyvuliai.

2018 m. spalio 31 d., trečiadienis, 19:37:28
Beje, žiurkiukas ir jau tapo dalele, praradusia visą savo turtą. O kartu su turtu, mažasis vadas (karalaitis) prarado ir visus netikrus draugus.

2018 m. spalio 31 d., trečiadienis, 19:34:20
Visur esančio kalėjimo (komunizmo) statymą griežtai uždraudė ir jo sumanytojas bei pagrindinis šio sumanymo palaikytojas viską praradęs auksinė žiurkė. O žiurkiukas (mažasis vadas) paguldytas į karstą su veidrodžiu.

inkognito 2018 m. spalio 25 d., ketvirtadienis, 21:28:46
Einant dar toliau pajutau kad man stipriai spaudžia širdies plote,paklausiau San Ilo ar ir jis taip blogai jaučiasi jis atsakė teigiamai, tada nuėjome atgal prie mašinos ir tas skausmas truputį atlėgo, aš jau daugiau nebenorėjau eiti į miška ieškoti tos vietos ir likau sėdėti mašinoje, o jis nuėjo ten vienas. Tada staiga pasigirdo velniškas griaudėjimas tarsi iš karto kiltų visa eskadrilė naikintuvų ir aš mintyse jau atsisveikinau su juo nes maniau kad jis jau pagrobtas ir yra erdvelaivyje toli nuo žemės, bet pasirodo, kad jie pakilo jam iš panosės ir mirtinai mus nugasdino kildami.
Kiekvienas kontaktas su jais vis yra kitoks ir niekada taip pat nesikartoja...Čia tau tik kaip pavyzdys ko gali iš jų tikėtis...

Inkognito 2018 m. spalio 25 d., ketvirtadienis, 21:22:11
Matau kad nerimsti ir nori kontakto su jais,todėl tau išduosiu pirmus požymius kada artėji prie jų dislokavimosi vietos. jų erdvėlaiviai yra tau namatomi tačiau gali būti pajuntami kai priartėji per daug arti prasideda jų psichokinetinis veikimas tau. mums tai buvo kai einant per miška išgirdome medžiotojų šūvius kažkur netoliese ir tada atsirado baimė mūsų viduje kad netaptume taikiniais,tačiau mes nekreipdami dėmesio ėjome tuo mišku tolyn ir tada netikėtai palaukėje kur buvo mašina išgirdome signalizacijos kaukimą nors ten daugiau mašinų jokių nebuvo.

inkognito 2018 m. spalio 25 d., ketvirtadienis, 21:10:24
Nei Rsa nei nohobo negali tau padėti kontaktuoti su nežemiečiais, tai ką sakai yra netiesa, bet man tai dzin manyk kaip tik nori... Su jais kontaktas yra iš anksto neprognozuojamas kai kada tai prasideda neaiškia nuojauta ir įvyksta visai kai to nesitiki ir tam yra pats nepalankiausias laikas. Mums tai buvo su San Il kai važiavome į mano pagrobimo vietą ir netikėtai abu apturėjome kontakta su jais ir jų erdvėlaiviu...

2018 m. spalio 25 d., ketvirtadienis, 17:40:02
Ar kas nors pasidalins informacija apie "Torniecius"?

Anonimas 2018 m. spalio 25 d., ketvirtadienis, 17:28:00
O tai nohobo kartais ne rsa? Nes aš per jį ir kontaktavau su NC

Inkognito 2018 m. spalio 25 d., ketvirtadienis, 16:47:50
Aš bendravau tik su rsa, su nohobo neteko niekada bendrauti.

Anonimas 2018 m. spalio 25 d., ketvirtadienis, 14:05:19
Inkognito ar bebendrauji su nohobo?

2018 m. spalio 24 d., trečiadienis, 01:28:27
Man idomu, kokia jų vizija kaip turi atrodyti gera civilizacija. Tik, taip, niekas to nepasakys...

2018 m. spalio 24 d., trečiadienis, 01:26:07
Tai dabar visą kaltę dėl šiltėjančio klimato galima suversti jam ir jo bendrams. Ir šiaip, pagal tavo išsakytas mintis, galima daryti prielaidą, kad jie pyktavališkai nori sunaikinti žemės žmoniją...

inkognito 2018 m. spalio 24 d., trečiadienis, 00:04:52
Jis buvo pagrobtas prieš 30 metų kai vykdė mokomajį skridimą Cesna Lėktuvu,tada jam buvo 29 metai,dabar jam jau beveik 60metų,jam pagal kontrakta dar liko 121 metai tarnybos,o po to bus laisvas ir gyvens dar iki95 metų senatvės nes jam bus atstatyta jo pradinis 29 metų amžius. Kas 12 mėnesių 2 savaites jis atostogauja žemės kurortuose. Jie patvarko genetiką kad išgyventumei tiek kiek nori metų. Turi fermentus, kuriuos suleidžia į kūna ir sustabdo senėjimo genomų veikla arba bent jau ją sulėtina.

2018 m. spalio 23 d., antradienis, 21:05:55
Inkognito, kiek tas žemietis gyvena, kad net 150 metų kontraktas ir, kiek suprantu, atgaus pavidalą dar nebaigiantis kontraktui, tai yra per tuos 150 metų? Gal žinai kiek jam dabar ir kokio amžiaus buvo kada sudarė?

inkognito 2018 m. spalio 23 d., antradienis, 20:56:00
Ir dabar Cereroje kas dvi savaitės pristatoma 50 tonų suskystinto žemės deguonies, tačiau visi ten dirbantys nežemiečiai ir žemės gyventojai už tai nieko nemoka. Deguonį tam skirtu erdvėlaiviu žemėje suskystina buvęs žemietis-pilotas,sudaręs kontrakta su ateiviais 150 metų. Po to jis jų dėka atgaus savo 25 metų amžiaus pavidalą ir laimingam likusiam gyvenimui žemėje 300 kg gryno aukso.

2018 m. spalio 23 d., antradienis, 20:02:08
Paskutinis pranešimas apie tai, kad norintiems nukeliauti į Marsą teks už tai susimokėti.

2018 m. spalio 23 d., antradienis, 19:54:38
Vienoje knygoje išskaičiau, kad vienoje planetoje kuriuoje nebuvo tinkamų sąlygų gyventi žmonėms, jie pasistatė kupolą, kur gyveno, tačiau jiems teko mokėti už savo pragyvenimą tenais, už orą, ir galėjo pasirinkti kada mirti, jei anksčiau, t.y. sąmoningai pasirinkus dirbtinę mirtį, tai likusi gyventi laiką konvertuodavo į pinigus ir atiduodavo savo atžaloms. Fantastika yra fantastika, manoma kad jie turėjo pakankamai išsivysčiusi mokslą, kad sužinoti tikrą gyvenimo trūkme. Na istorija baigėsi tuo, kad vaikas pabėgo iš tos planetos ir apsigyveno kitoje, kur suvartotą orą nereikėjo skaičiuoti.

2018 m. spalio 23 d., antradienis, 19:38:23
Ką mes dabar matome, tai afrikiečiai masiškai emigruoja į Europą, vyksta "atėjūnų" invazija, tai neišsprendžiama problema. Kitaip sakant europiečius pakeis afrikiečiai, o kur dings europiečiai? kur jiems dėtis? išmirs? gal irgi reikės emigruoti? tik kur?
Natūralus gyvavimo, t.y. migracijos procesas?

2018 m. spalio 23 d., antradienis, 19:24:59
Inkognito, aš galvoju, jei pagal ten kažkokios tam tikros organizacijos, atrodo nuo 70 metų skaičiuotus duomenis, Žemės gamta vis labiau nespėja pasirūpinti, t.y. atgaminti savo resursus. Šiais metais, pagal jų duomenis, sueikvuojo jau rugpjūti savo resursus ir rašo, kad žmonės gyvena jau į skolą, kitaip sakant per daug žmonių-perdaug taršos nuo jų veiklos. Grįžtant prie temos, jei perdaug žmonių, reikia suvaldyti populiaciją, nes žmonija gali nespėti tai padaryti.
Čia ateiviai pasidarbavo, kaip suvaldyti besaikį, neapgalvotą dauginimasi, kaip užkrėsti tuos kurie besaikiai keičia partnerius. Iš čia galime spręsti, kad jie turėtų galvoti, kad rūpinasi mūsų pačių gerove ir šeimų kūrimu. Tik klausimas, ar nuo to sumažėtų betėvių vaikų problema ir šeimoje esamų vaikų protingas skaičius.
Kaip jų šitą žingsnį dar traktuoti?
Sakoma, kad dabar žmonės artėja prie individualybės. Klausimas, ar nuo to nukenčia šeimos? O taip pat, žmonių senėjimas pvz europoje ir, atvirkščiai, dauginimasis kaip pvz afrikoje. Tuo labiau, kaip matoma, Europa moderni, o Afrika atsilikinėja.
Ir, taip, kokie gali būti tikri jų motyvai (ateivių)? Matomai jiems nepatiko, kad modernus žmones išmirs ir liks atsilikusieji, kurie, kaip kažkur išskaičiau, kad jezus sakė,t.y. prakeikė:"gyvenkit ir dauginkites".
Taip pat, kažkur išskaičiau, kad kaip bebūtų keista, tačiau žmonės per savo gyvenimą pakeičia tik apie 10 partnerių, taip pagalvojus nėra tiek daug, tačiau statistiką pakreipia tie, kurie keičia labai dažnai.
Kitaip sakant tam, kad prieš norėdami turėti lytinius santykius, dar šimta kartų prieš tai pagalvotų.
Nors gal su žmonių populiacija ir nelabai turi kažką bendrą.

Inkognito 2018 m. spalio 22 d., pirmadienis, 19:35:01
Saugokitės NSO,nes mūsų platumose jau prasidėjo sezoninė kūnų anatominiams eksperimentams medžioklė, kuri truks iki balandžio mėnesio, venkite po vieną atsidurti tamsiose ir gūdžiose vietose ,nes galite iš ten ir nebesugryžti

2018 m. spalio 19 d., penktadienis, 20:55:09
Napoletali vsiakije...

O mes Reptoidus Marse 2018 m. spalio 19 d., penktadienis, 11:40:34
Naudojame vietoje paukštienos,nors ir išvaizda jų šlykštoka tačiau mėsos skonis pusėtinas atrodo, kaip išvirtas žuvies taukuose, bet ten nėra didelio pasirinkimo.

Žakarkoferdejelis 2018 m. spalio 19 d., penktadienis, 08:17:47
Mes, reptoidai, jus, Žemės padarus, panaudojam maždaug tam pačiam, kam jūs naudojate medicinines peles.... Tad labai nesvaikite...

Anonimas 2018 m. spalio 17 d., trečiadienis, 22:34:14
Eik tu nežemieti su jais jau turejau kontakta tad gali nesijaudinti jog nerupiu...

Nežemietis 2018 m. spalio 17 d., trečiadienis, 21:12:29
Anonime, tu mums nerūpi nė tiek, kiek dinozaurui rūpėtų skruzdėlė ant jo tako...

Anonimas 2018 m. spalio 17 d., trečiadienis, 21:01:02
Gerbiami nežemiečiai jeigu skaitote šia žinute tai laukiu jūsų apsilankymo pas mane.

sara 2018 m. spalio 17 d., trečiadienis, 16:12:42
O Tautvyda labas. Kažkas mane su Jumis sulyginęs buvo... Cha cha cha cha Paskaitykite "Drasios idėjos", jei sunku pereiti į kitą puslapį, čia perašysiu nes man nesunku.

USA gov 2018 m. spalio 17 d., trečiadienis, 09:21:00
https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/736878/Aliens-Pentagon-UFOs-fox-mulder-us-government-truth-nick-pope

2018 m. spalio 16 d., antradienis, 21:01:30
Tuoj pasirodys ir jietis ,tik su nematoma ,iš ateivių, paskolinta kepure:D

Galgi ne šiukšlės? 2018 m. spalio 16 d., antradienis, 17:34:55
Tik Tauttrydos nekenčia...

2018 m. spalio 16 d., antradienis, 11:42:03
Šiukšlės linksminasi... Linksmybių metas.

Tautvida 2018 m. spalio 16 d., antradienis, 11:38:34
Aš jau čia berniukai,ar labai pasiilgote?Žinojau kad be manęs šitas puslapis bus neįdomus.

Burka 2018 m. spalio 15 d., pirmadienis, 21:33:12
Nešauk Velnio, nes jis ausylas ir klauso!

Kas žino? 2018 m. spalio 15 d., pirmadienis, 20:37:52
O kur tautvida su savo jausmų burtais?

Taigi jų pilna 2018 m. spalio 15 d., pirmadienis, 14:44:52
Rusiskai: http://lenta.ru/news/2018/10/15/galaxy/

AKIS 2018 m. spalio 15 d., pirmadienis, 09:57:58
Ir tiesa, niekada nesakykite, kad kam sugedo akys. Jos tik prisitaikė prie įprastos aplinkos. Jų nereikia gydyti, pakeitus aplinką jos gali vėl prisitaikyti, manau, visą žmogaus gyvenimą. Nevertėtų skubėti vaikams ant nosies kabinti akinių, taisančių regėjimą. Nebloga jiems mankšta būtų akiniai nuo saulės (ne patys pigiausi). Akiniai nuo per šviesios saulės, manau, apsaugotų ir nuo lęšiukų susidrumstimo senatvėje.

KAIP PASVEIKTI NUO DUSULIO? 2018 m. spalio 15 d., pirmadienis, 09:45:42
Užgulus dusuliui reiktų nubėgti kokius porą šimtų metrų. Įvykdžius tokį neįmanomą dalyką sergant šią liga, iš šalies bus nespręsta, kad jus esate sveikas ir liga pati pasitrauks. Bėgant nuo daug ligų galima pabėgti.

JAUSMŲ BURTAI 2018 m. spalio 15 d., pirmadienis, 09:40:39
Be perspėjimo ištrinta žinutė Meškos ausyje, matyt, kaip neatitikusi jos naujosios mokslinės, įstumtos į griežtu rėmus, pakraipos. Tai tik bandymas pakartoti, ką buvau ten parašęs bei papildymas.
Pirmoje klasėje šaltą žiemą aš kartais trumpam vienmarškinis išlįsdavau į buto atvirą apsnigtą aikštelę. Vaikiški žaidimai, nieko rimto. Tik vieną kartą mane pamatė mama. Ji parlėkusi išsigandusi mane aprėkė, kad susirgsiu. Aš tai nesijaudinau, žinojau, kad ne pirmas kartas. Tik kaip nekeista mamos išgąsčio ir įsitikinimo, kad bus blogai, buvau paguldytas į ligos patalą. Pirmoje klasėje iš devynių mėnesių tik tris lankiau mokyklą.
Kaip nebūtų keista, ar sirgsite ar nesirgsite labai svarbu kaip iš šalies atrodys kitiems žmonėms, ar jie skubės, bijos jus laidoti ar neskubės, nebijos.
Mano nuomone iš vis nereiktų ieškoti ligų nei sau, nei kitiems. Nes kas ieško, tas suranda ir nebūtinai ten kur ieškojo.
Vieną kartą bendradarbė nei iš šio, nei iš to pasiūlė pasitikrinti ar nesergu (kaip supratau jos užuomina vėžiu). Tik aš jos nesupratau, niekada niekuo nesiskundžiau ir nesitikrinau. Gana greit ji pradėjo keistai elgtis, tapo labai lėta. Atrado jos galvoje auglį ir pašalino, pasukus kaip grybą. Viršininkas jau buvo sunerimęs ir pasišovęs jai surasti pamainą. Tik aš patariau nustoti nerimauti, gal gydytojai ją dar išgydys. Išgydė ir dar dirba daugybę metų po to, gal ir dabar naudingai darbuotojai nieko nenutikę.
Vertėtų paminėti, kad norint išgydyti iki trisdešimties nuošimčių žmonių užtenka įtaigos ir vaistų padarytų iš miltų ir cukraus. Svarbu, kad ligonių tikėjimas nesusvyruotų gydytoju. Ir kas drįs tvirtinti, kad visa tai ne jausmų burtai?

2018 m. spalio 15 d., pirmadienis, 08:42:02
Netiesa, kas į tinklą papuolė, tai visiems laikams. Labai mėgstama pataisyti tai, kas papuolė į tinklą ar net ištrinti.

2018 m. spalio 15 d., pirmadienis, 08:40:18
Kai paskutinį kartą lankiausi meškos ausyje ten prasidėjo tokie dalykai, dėl kurių ji buvo sukurta, kad nesidėtų. Trinamos ar taisomos nepastebėtai žinutės, perpaišomas vaizdelis lankytojų galvose. Tokie dalykai vyksta ir kitur, tik čia, nso.lt svetainėje, nepastebėjau, kad tokiais dalykais būtų piktnaudžiaujama.

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 17:49:37
Ir ką čia slėpti, mano nuomone, Evaldas 66 tik vykdo įsakymus, gal kartais jis būtų linkęs ir kitaip pasielgti, turi daug gerų savybių, bet daro, kas įsakytą ir negali būti atviras.

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 17:41:00
Meškos ausies perėmimas sutapo su Torniečio, atstovaujančio senąjį kalėjimą pasirodymu. Gal jis ir priešas, bet nemanau, kad reikėjo taip jam užčiaupti burną. Laisvoje Lietuvoje tokių dalykų neturėtų būti.

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 17:36:40
Beje, aš netikiu, kad meškos ausies, jei ji dar veikia, nohobas yra tas pats nohobas, kuris užkūrė tą svetainę. rsa rašė dėl saugumo nesirūpinti, o tiesiog užsiimti pokalbių svetainės ir jos lankytojų priežiūra. Mano manymu svetainė perimta, kad surinktų visų joje besilankančiųjų tinklo skaičius. Aš visai tikiu, kad Evaldas 66 buvo kitame pasaulyje, tam tikros detalės sutampančios su mano patirtimi, visai neleistų tuo suabejoti. Ir dar toks Evaldo 66 neišmanymas apie Lietuvos dalykus, pasirodė kaip koks ateivis paviršutiniškai susipažinęs su Lietuvos praeitimi. Vargu, ar iš vis jis lankė lietuvišką mokyklą.

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 17:00:53
Beje, aš ši savo sapną siečiau su rsa. Pabudęs radau vieną įkaltį, apversta lapelį ant kurio buvau užsirašęs, norėdamas prisiminti pasaulio pavadinimą: Jietitio Muabaris (tikriausiai). Man rsa atsiuntė laišką tik su dviem žodžiais: eiJ-it-oit uM-an-sib. Bet tai susiję su kitu „sapnu“, kuri irgi seniai čia pasakojau.

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 16:51:47
_iš_ jo išvirtusi_ą_

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 16:48:23
Iš tikro, aš šioje svetainėje seniai pasakojau savo „sapną“. Nežinau kiek laiko trunkanti tamsa. Staiga išgirstu: – Burnau Bušnau, mėnulio sandėlyje vyksta apiplėšimas. Tada aš pasijuntu besąs nedidelėje, jau aprašytoje, pilkojo lėkštėje. Aš apsižvalgęs kaip ir pilkasis labai greitai pradėjau žiūrėti į išorę, mes greitai skridome iš kažkokio didelio pasaulio į nedidelį mėnulį, kuriame buvo vanduo, oras. Mes trumpam įskridome pro didžiules sandėlio duris. Iš abiejų pusių matėsi ilgos lentynos, sukabintos nuo grindų iki palubės. Pilkasis, nusprendęs pasižvalgyti aplink, greitai lėkė virš medelių sodinukų eilių. O man kažkaip užsinorėjo išlipti iš lėkštės. Iš karto atsidūriau siauroje smėlėtoje pakrantėje. Pilkasis ten kažkur aukštai ant kranto naršė toliau. O aš pastebėjau šviesiai rudąjį, ginkluotą dideliu baltu ginklu. Atrodė, kad jis mane stebi nugara. Visai nesinorėjo artintis. Nukreipiau dėmesį į jūrą, kitapus kranto nesimatė. Pakilęs į orą galynėjausi su vėju vis mane nubloškiančiu link kranto. Tada susivokiau, kad „sapnuoju“ norėjau viską įsidėmėti, kad pabudęs viską prisiminčiau. Reikėjo ramios vietelės (išvietės), kurioje galėčiau ramiai viską įsidėmėti. Aukštai pakilęs ant kranto mačiau baltus statinius. Greitai nusileidęs įlėkiau į vidų. Žmonės sėdėjo prie stalų valgė, o virš jų buvo girdėti gaudimas, atsirandantis kai vienu metu vyksta daug pokalbių. Aš nestabdydamas įlėkiau į mažą išvietę. Pabandžiau sutilpti ir neatidžiai užsidaręs duris, matyt sugebėjęs tik klyną atsisegti, man tokie dalykai visai nerūpėjo, atsisėdau. Išgirdau juoką. Mano kojos netilpo išvietėje, duris buvo prasivėrusios, o už jų stovėjo neaukšta moteris su sijonu iki grindų. Ji kažką pasakė lyg dainuotų. O tada pirštu parodė. Pažiūrėjęs pamačiau atsegtą klyną ir jo išvirtusia savo vyrišką dalelę. Greitai susiprastinau, užsidariau duris, užkabinau kabliuką. O tada rankoje pastebėjau turįs juodą dėklą. Panašiuose mes laikome savo plokšteles su žaidimais ir pramoginiais įrašais. Kai tik atidariau tokį dėklą man į tarpuakį įsmigo raudonas spindulys. Vėl tamsa. – Burnau Bušnau... Aš greitai susivokiau, kad jau visą tai mačiau, įrašas pradėjo greitai suktis. Atsidūriau pakrantėje... Ir tada išlaužę duris mane „išjungė“. Nežinau kiek laiko trunkanti tamsa ir pabudimas savo lovoje.

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 16:14:35
Prisiminiau, kad buvau pasidaręs išvadą, kad mėnulio apiplėšimas buvo kažkas panašaus į pramoginį įrašą. Tik jį ne stebi iš šalies o jame dalyvauji niekieno nepastebėtas. Aš jį ir antrą kartą pagreitintai prasukau.

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 15:56:12
Gal ir pilkiesiems tai nematytas reiškinys taip apgydyta skydliaukė.

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 15:51:34
Tikriausiai, net nežinote, kad žmogaus gerklėje yra vieta, kurioje verdantis vanduo atrodo kaip drungnas vandenėlis. Atradau besigydydamas savo skydliaukę. Neblogai padeda verdanti arbata.

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 15:47:52
Nereiktų plakti skirtingų „sapnų“ ar įvykių į vieną krūvą.
Pilkasis lėkštėje, tikriausiai, net nežinojo kad aš buvau jo lėkštėje. Buvo susitelkęs į plėšiko įsibrovusio į sandėlio nedideliame mėnulyje gaudynes.
Jiems, tikriausiai, paprasčiau tyrinėti taip: gydytojo apžiūra, nedaranti ligoniams žalos. Aš buvau užmigdytas, kai tai darė. Mačiau rudą, kaip manau, besisukančią plokštelę, jei tai būtų dantytas pjūklas, tai būtų mano galvą nupjovę kaip medžio rinkę užstumtą ant pjūklo. Kai pilkasis tą darė dairiausi aplinkui ir nemačiau pačio galvos atskyrimo, nes stebėjau įrašą, o man buvo įdomi aplinka. Vėliau, kai įsitikinau, kad ten tikrai su manimi tai darė, paprasčiausiai, išjungiau „teliką“. Jie tikriausiai norėjo sudaryti man įprastą aplinką, nors iš šiek tiek senstelėjusią, su jau mums senoviniais ne plokščiais vaizduokliais.
Skydliaukės uždegimas niekaip nesusijęs su ateiviais, nuo vaikystės jis pas mane tai praeina, tai atsinaujina.

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 15:26:40
Kiekviena detalė yra svarbi.

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 15:13:23
Rašei:
"„Sapnavau“ kaip pilkieji nupjovę man pusę galvos tyrinėjo, kas ten dedasi mano gerklėje... Niekada nesigydžiau anginos,(...)"
Klausimas:
1. Kaip jie (minėjai, kad matei tik vieną vairuotoją ir vėliau patvirtinai, kad jis buvo vienas) tau nupjovė pusę galvos? Gal matei įrankius? Jei gali papasakok kas ir kaip ten vyko.
2. Angina atsirado prieš ar po jų "operacijos"?

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 14:56:34
Kiek laiko apytikriai trūko tavo buvimas pilkojo laive?
Ar matei ką nors kas buvo išorėje?

inkognito 2018 m. spalio 13 d., šeštadienis, 17:44:24
Vakar apie 22 val vakaro išėjau įjungti mašinos signalizacija ir pažiurėti ar ušstumti vartai. Netikėtai šiaurės vakaruose pastebėjau kaip kalėdinę eglutę skrendantį objekta aplink kurį mirksėjo įvairiaspalvės šviesos. Pradžioje pagalvojau, kad tai skrenda poroje NATO naikintuvai, palaukiau, kol priskris virš zenito - paprastai po to pasigirsta reaktyvinių motorų gaudesys,bet objektas praslinko be garso tarsi koks sklandytuvas ir neskubėdamas nutolo pietvakarių kryptimi, stebėjau, kol jis atsidūrė 15-20 laipsnių virš horizonto. Nei fotografuoti nei filmuoti nebuvo jokios prasmės nes taip nutolusio objekto nei skaitmeninis foto nei telefono kamera nepamato, be to jie buvo namuose neparuošti, o viskas truko apie 25-30 sekundžių. Reiks ateityje nusipirkti prie kameros telefono specialų žiūroną padidinantį daug kartų su juo gal kas ir būtų pavykę.

2018 m. spalio 13 d., šeštadienis, 13:30:15
Nesunku susidaryti klaidingą įspūdį, kad pilkieji ir yra gyvatės, tik tai būtų netiesa.

2018 m. spalio 13 d., šeštadienis, 13:28:51
Pvz., vedų atsiradimą globojo pilkieji. Pagal žemės legendas ateiviai iš jūros skatino pažangą. Jei jie nebūtų įsikišę, gyvatės vis dar mus laikytų akmens amžiuje.

2018 m. spalio 13 d., šeštadienis, 10:46:24
Tik užsispirusios gyvatės vis dar nori pastatyti visur esantį kalėjimą (komunizmą). Jų nelaisvas „maistas“ jau galvoja apie gerovės valstybių kūrimą.

2018 m. spalio 13 d., šeštadienis, 10:33:34
tos gyvatės labai mėgsta _viską_ taisyti

2018 m. spalio 13 d., šeštadienis, 10:29:32
Tik mano akimis šiek tiek iškraipyta ar pataisyta (tos gyvatės labai mėgsta vyksta taisyti) ta legenda, prieš kelis tūkstančius metų Žemės kalnuose buvo išžudyta poros tūkstančių pilkųjų stebėtojų įgula. O pilkieji vis gi pagrindinį dėmesį ir pajėgas sutelkę į mūsų sukynės ašį.

2018 m. spalio 13 d., šeštadienis, 10:23:44
Kaip tai ką rašau susišaukia su šioje svetainėje aprašytomis tinklo legendomis: „Drakono Alfa (Tubane) koloniją įsirengė ateiviai-reptilijos, kurie, kaip sakoma ir apie visas reptilijas, kadaise, prieš tūkstančius metų, atsirado Žemėje ir pabandė užvaldyti ją. Jie buvo pagrindinė suplanuotos „invazijos”, prasidedančios infiltracija, dalimi. Jų tikslas yra trukdyti vystyti technologijas bei spręsti civilizacijai kylančias problemas – gyventojų pertekliaus, aplinkos užteršimo, maisto ir pan. Laikydami, kad žemiečiai yra įgimti „kariai“, drakonidai trukdo jiems išeiti į kosmosą (tarpžvaigždines keliones), kad sutrukdytų jų galimas imperialistines užmačias.“ Jie atrodo kaip žmonės, o viduje gali būti bet kas. Yra ir gyvačių. Žudžiau juos ir mačiau.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 23:08:59
Iš kur tokios išvados?

geltonai eilutei 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 23:08:48
Taip laukinis ir laisvas pasiryžęs bet ką sudoroti besikėsinantį į jo laisvę. Labai pavojingas tokiems nusikaltėliams.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 22:58:06
Tau, ruse, atskirai aiškiai pasakysiu mačiau tik vieną pilkąjį toje lėkštėje.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 19:03:45
Kiek tu pilkųjų sakei buvo iš viso?

inkognito 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 18:52:50
Na aš to nesureikšminau,bet tikrai ne visuose,tuo laivu kur mane skraidino į ta šalta planeta kitokia konstrukcija buvo valdymo kabinos, Tai buvo skaidrios kaip krikštolas medžiagos kupolas viduryje jo buvo pultas,pilnas ekranų bei mirgančių liepsnelių su didžiuliu krėslu ir dar keletas krėslų šalia jo. Kai mane ten pakvietė pokalbiui su vadu ir liepė sesti į šalia esantį krėsla aplink mačiau ryškias žvaigždes ir viena po truputį artėjančia saulę, bet ji buvo dar mažesnė nei mūsų mėnulis, kadangi buvome gana toli nuo jos.Valdymo patalpa buvo apšviesta žalsva šviesa, kuria spinduliavo tikriausiai kompų ar dar kažkokia tai įranga išdėstyta puslankiu aplink pultą netoli permatomo kupolo skliauto. Bet apatinėse patalpose kur buvo ir mano kajutė ir kajutkompanija kur visi rinkdavosi laisvu nuo tarnybos laiku švietė normalus apšvietimas. Taip kad visokių ten laivų buvo, kai kuriose patalpose tebuvo vien pilko metalo sienos ir daugiau nieko.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 17:48:11
Toje lėkštėje, kaip po gaubtu, paprasčiausiai, daugiau nebuvo į ką žiūrėti. Tuščia erdvė, išklota pilka kilimine danga grindys. Jokių daiktų ar įrangos, jokių spintelių. Tik tamsi anga į apačią. Prie ko pilkasis stovėjo ir kaip laivą valdė kažkaip nesusiprotėjau atidžiau apžiūrėti.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 17:39:57
Dėl tos salos tai nematau dėl ko nerimauti. Na, ką keliautojai, atkeliavę iš svetur, nieko neapvokdami kelia vietinių ūkį, užpildydami pustuščius penkių žvaigždučių viešbučius. Kaip įsivaizduoju gerovės valstybės žmonės iš vis dirbs tik savo malonumui.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 17:17:52
Inkognito, kiek supratau visuose jų laivuose buvo šviesu, ne prietema, taip?

Inkognito-dilgėlei 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 16:17:55
Mielas dilgėle ka aš parašaiau nesu tikras kad mano info 100 proc. tikra,kiek žianauiš bendravimo su kai kuom jų planai seniau buvo kitokie, Aids pagalba drastiškai išžudyti žemės gyevntojų daugumą,o tiems kurie prisieks jiems ištikimai tarnauti duoti vaistų pasveikimui. Šis vaiantas nors man asmeniškai vis tiek šlykštus dabartinis yra ženkliai geresnis nei buvo siekta anksčiau.Bet turiu įtarimų kad jau dabar jie gabena nežemiečius per viena sala nutolusią nuo Brazilijos krantų per 600 km ir po biški infiltruoja į žemės rojaus gyvenimus.Jie nieko nedirba gyvena 5 žvaigždučių viešbučiuose maitinasi restoranuose,o už viska apmoka jų infiltruoti agentai prekiaudami sintetiniu auksu,man atrodo kad aš ir pats ne kartą esu tuo pasinaudojęs atostogaudamas Ibizos saloje,ir kitose egzotiškose vietose. Nors 100 procentinių įrodymų tam neturiu.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 16:07:12
O spalvos kokios? jei prietema tai turėtų būti viskas pilka ar kitų spalvų irgi matei?

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 15:51:04
Idomu, dėkui

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 14:51:06
Gal ir neįdomu, ką mačiau, pilkojo lėkštėje buvo prietema, nežinau iš kur sklido šviesa.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 14:45:06
Norintis likti neatpažintu, tai tik sumanymai, mes viską vis dar galime pakeisti. Ir tie sumanymai, nemeluodamas pats sau prisipažink ar tikrai tau pačiam patinka? Tai tik melas dėl karų. Visada būtų sukilimų, kraujas liejamas ir trypčiojama vietoje ar net atgal vaidinant kad einama į priekį siekiant pažangos. Laisviems žmonėms nėra jokios prasmės kariauti, nebent tik norint apsiginti. Laisvas sidabrinis trilijonas būtų pajėgus apsiginti nuo bet kokios grėsmės ir tai būtų ne tokia jėga kurią būtų lengva pakelti valdų plėtimui. Pažiūrėk kaip amerikiečiai tvarkosi, jie daug kur įsikiša, \o įsikišę laukia nesulaukia kada galės sugrįžti namo.

inkognito 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 14:27:10
Šviesa kaip šviesa,tur būt balta,neatkreipiau dėmesio o spalvų yra visokių ir baltos ir juodos ir pilkos,daugiausiai vis tik yra tur būt pilkos emalinės spalvos,kaip kažkada būdavo emaliuoti indai.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 14:21:09
Inkognito, kokios šviesos(apšvietimo stiprumas) ir spalvos vyrauja viduje?

inkognito 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 13:48:13
Svarbiausiai kad tie auksiniai trys šimtai milijonų bus palikti be jokių perturbacijų ir karų,taip susiklostys savaime daug kas taps gėjais ir neturės palikuonių,o dar daugiau norės jų turėti bet negalės dėl spermotozoidų destrukcijos,keletšas tūkstančių galinčių apsėklinti moteris vyrų bus suregistruoti ir jiems bus sustatytos ilgos eilės norinčių pastoti moterų per visą žemės planetą. kiti vyrai turės normalų seksa bet be apvaisinimo perspektyvų,ko pasekoje išliks žmonių tik 3 šimati milijonų vietoje šiandienos 7 milijardų. Bet tie mili9jonai nebus diskriminuojami ir su svetimaisiais gyvens pilnavertį gyvenima tik visuomet bus rangu žemesni nei jie.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 13:44:23
Lietuviu kalba nemiršta, o ji perkeičiama. Čia pasireiškia vis dar Žemę užpuolusių ir ant jos užsirovusių daugumiečių užsukta veikla, siekiant valdomo auksinio milijono, vienos tautos ateities. Išoriškai tai pasireiškia lietuviškų žodžių stūmimu iš kalbėtojų atminties, pakišant ne visada aiškius užsienietiškus žodžius. Kai norima tik šiaip ką nors patauškėti, ar pasirodyti protingais, gal tai net atrodo kaip lauktina vidiniu priešu parama.
Lietuvių kalba puikiai viskam tinka, net ir mokslui. Vietoj nežinomų žodžių pateikiant jų apibrėžimus puikiai galima išsisukti ir netgi būti suprastiems žymiai platesnio rato lietuvių. Tokiomis sąlygomis reikia pastangų norintiems kalbėti lietuviškai, o ne viena iš rytų auropietiškų šnektų. Tik pradžioje sunku, po to tai lengva nors kartais gal ir tingisi kalbėti lietuviškai. Kalbėdami lietuviškai, priešintumėtės valdomo auksinio milijono ateičiai. Jei žinotumėte kokios susireikšminusios menkystos mus visu siekia valdyti, tiesiog spjautumėt joms į akis.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 13:13:12
Vis gi, ji dar žinoma kaip geležinė kiaulė. Tik ir tapusi geležine kiaule elgėsi kaip ausinė žiurkė.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 13:08:17
Auksinė žiurkė nebegyva sidabrinio vilko paguldyta į veidrodinį karstą, su veidrodžio šuke jos veide, yra daug ją apsimetinėjančiųjų ir bandančių pratęsti jos nusikalstamą veiklą.

Inkognito 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 12:59:47
Nedaug ir suklydai,netgi šiandien senovine Lietuvių kalba kalbančių,kadaise buvusių Atlantų pavergtų civilizacijų yra daugiau nei keletas milijonų netgi mūsų galaktikoje,o kiekviena civilizacija turi mažiausiai po 12 milijardų gyventojų,taip kad jeigu Lietuvių kalba ir miršta čia žemėje, ji kitoje egzistencijoje šiuo metu daugiau nei klesti,o laukinių germanų anglosaksu ir kitų genčių kalbos galaktikoje stipriai nyksta,nors jų irgi yra dar pakankamai daug.Jie ten patekdavo kaip senovės Atlantų tarnai ir smulkieji tarnautojai.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 12:52:06
Beje, iš tos keliautojos laiku išgirdau negirdėtą ir man patinkantį posakį: „Kam daryti tai, ko nenori?“ (Nesuprantantiems, tai ne klausimas, o kvietimas nedaryti nieko, ko jie nenori.)

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 12:38:50
Lietuviams, žinantiems apie kunigaikščio Gedimino sapnuotą geležinį vilką, gal artimesnis būtų vilkiškas požiūris? Lietuviai nėra mirštanti tauta, tik stipriai nugenėta ir nukraujavusi tauta, turinti visas galimybes atgimti.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 12:35:11
Gal būtų galima padaryti apklausą kokios ateities norėtų svetainės lankytojai: valdomo auksinio milijono, ar laisvo sidabrinio trilijono ateities? Aš nenustebčiau jei auksinės žiurkės parankiniai nubalsuotų už auksinio milijono ateitį. Nepriimdami neprijaukinamo sidabrinio vilko siūlomos ateities.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 12:31:55
esu matęs keliautoj_ą_ laiku
Po tūkstančio met_ų_ valdom_ų_ auksinių trijų šimtų milijonų ateitį.
Stumiu kit_ą_ požiūrį ir kitą ateitį

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 12:25:59
Manau, tokiems dalykams esu jautrus, esu matęs keliautoja laiku, tai buvo pusamžė moteris. Kuri ant suoliuko atsisėdusi tarsi primygtinai įtikinėjo (darė apklausą), kad žemėje yra per daug žmonių, o senolė gal net gerai nesuprasdama kartojo kaip papuga „Žemėje yra per daug žmonių“. Tada garsiai nusistebėjau „bet Lietuvoje žmonių mažėja“. Nepatenkinta apklausinėtoja parodė, kad nesikiščiau... Tai Norintis likti neatpažintu, kaip ir patvirtintų tavo mums svetimų numatytą ateitį, taip primigtinai apklausinėdami, sudaro įspūdį, kad užsitikrino vietinių paramą tokiam jų valdymui. Po tūkstančio meto valdomo auksinių trijų šimtų milijonų ateitį. Tik toliau žiūrint, net neabejoju, kad pradėjus eiti tokiu mums svetimu įpirštu keliu, musų lauktų auksinio milijono ateitis vienos tautos ateitis, o galų gale vienos auksinės žiurkės ateitis. Aš stumiu kita požiūrį ir kitą ateitį, sulaukdamas nemenko pritarimo. Sidabrinio laisvo trilijono, septynių tūkstančių tautų ateitį. Erdviai įsikurusiu Mėnulyje, o Žemę laikančiu savo sodu ir poilsio vieta.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 12:06:01
Gal aiškiau būtų vadinti „keliautojais laiku“, o ne „ateiviais iš ateities“, kad nebūtu painiavos.

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 11:59:11
Kad lygtais tokių reiškinių tyrinėtojai atranda atramų žymes manomose ateivių nusileidimo apšvitintose vietose. Nors gal tai gali būti ir ateiviai iš ateities. Pagal Redlenšamo miško įvykių aprašymą pasidariau išvadą, kad ten lankėsi ateiviai iš ateities. Ir lygtais ten buvo minimos tokios atramų žymės, nors tiksliai neprisimenu.

Inkognito 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 11:10:24
Tie kurie žiurite video filmukus ir jeigu tik rodo kad NSO nusileido ant kažkokių tai atramų iš karto žinokite kad tai yra feikas.

Inkognito 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 10:35:40
Beje keleivio mažoje kajutėje ant sienos greta šviesos reguliavimo rankenėlės buvo dar viena kurios pagalba galėjai susireguliuoti trauką,nuo visiško nesvarumo iki to kad svetum apie 2 šimtus kilogramų,kas buvo rekomenduojama ilgos kelionės metu kad nesunyktų raumenys. labai patogus dalykas,kokį svorį susireguliuoji tokį ir jauti ir nejauti jokių perkrovų,nei laivui greitėjant nei stabdant,norint pailsėti nereikia jokių lovų,pasidarai nesvarumą ir gali miegoti netgi kabodamas galva grindų pusėn. rekomenduoju būsimų laivų kosdmninėms kelionėms kūrėjams įrengti tokius dalykus,o norint išsituštinti tualete buvo galima sukelti tam specifiniam reikalui pilna vakuumą.

Inkognito 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 10:21:41
Beje nei vienas jie neturi tokių trikojų kaip kad vaizduoja juos piešiniuose,pas juos visada veikia antigravitaciniai varytuvai kurie leidžia matyt giroskopo pagalba jiems išlaikyti stabilų kabojima netgi per keletą cm nuo žemės ar kitokio paviršiaus. Jie tam tiek mažai išnaudoja energijos kad netgi paliekamai ir tada kai erdvėlaiviai neeksploatuojami mėnesiais,bandžiau viena pajudinti už krašto paėmęs(kai buvau pas juos) tai jis buvo taip stipriai stabilizuojamas, kad atrodė bandau uolą pajudinti o ne keletos metrų skersmens diską.

Inkognito 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 10:10:19
Kaip atrodė erdvėlaiviai? Jie yra pagrindinai dviejų tipų,tokie kokie skirti transportavimui ir nenusileidžia iš orbitų į planetų paviršius,ir moduliai kurie iš tokio motininio laivo skrenda į planetas nesvarbu ar jos turi atmosfera ar ne bet dažniausiai yra aptakių formų,rutulio vyraujantys,disko su konusu aukštyn,kai kurie su konusais į abi puses.trikampės platformos tipo.lektuvo formos,panašūs į Boingą su daugybe vietų keleiviams,ir netgi turi imitacinius variklius kuriais betgi nesinaudoja. Vienu žodžiu modelių įvairovė pas juos milžiniška.Tie kurie skirti transportavimui mažūjų erdvėlaivių dažniausiai yra ilgo 50 metrų skersmens vamzdžio formos,kurio ilgis gali siekti iki 10 kilometrų ir dar daugiau. tas vamzdis gali transformuotis į Riestainio forma arnba tiesiog atsidaliti atskiromis sekcijomis kurios skraido autonomiškai o esant reikalui ir vėl susijungia į monolitą.

inkognito 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 10:00:08
Ir abu su karla išvydome didingą reginį kaip konuso formos aparatas pakimba poros metrų aukštyje ir lėtai svyruoja į šonus tarsi atsisveikindamas,o paskui akimirksniu šauna aukštyn ir danguje pavirsta greitai mažėjančia žvaigždele,kuri po kiek laiko aplamai dingsta iš akių.Tuo metu netgi man buvo sunku patikėti kad aš ka tik išlipau iš tokios tansporto priemonės.Bet žemiški reikalai užgožė viską ir reikėjo išsiaiškinti su Karla,kuris pirmas manęs pradėjo klausinėti kaip viskas pas juos ten vyko.

inkognito 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 09:54:45
Šioje patalpoje jokių nei langų nei iliuminatorių aplamai nebuvo,matyt viskas buvo stebima kompų ir kamerų pagalba.Nusileidimo modulyje kuris buvo atskiras ir su juo mane nuleido žemėn buvo įstiklinimas priekyje kai aš stovėjau ant panašių kaip autobuse laiptelių prieš automatiškai suveriamas įstiklintas lauko duris ir per jas stebėjau besileisdamas viska ką tik galėjo užfiksuoti mano akys. Atsimenu kaip pilotas man davė paskutines instrukcijas prieš paliekant werdvėlaivį,eiti į aikštelės pakraštį skubiu žingsniu,tačiau nebėgti ir skaičiuoti iki šešiolikos,tada NSo pradės kilti aukštyn ir svarbu kad nepatekčiau į jo kilimo zoną,nes galiu būti mirtinai apšvitintas.Einat pro jį mane nutvilkė karšto oro srautas ir aš išsigandęs žvilgterėjau į pilotą manydamas kad jis jau jungia variklius,tačiau jis tik mostelėjo man ranka eiti toliau.Nespėjau atsidurti aikštelės pakraštyje

inkognito 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 09:45:57
Kažkur prapuolė dalis mano pasiustos info,siuntimo sistemoje

inkognito 2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 09:44:36
inojau kaip atrodo profesionalūs personaliniai kompai. Greičiausiai jie valdė kiekvienas savo srities sistemas laivo,man iš dešinės stovėjo kažkokia taiaukšta spintelė ant kurios ilgu strypu buvo susmeigtos plėvelės su kažkokiomis tai žvaigždžių ir planetų sistemos kombinacijomis.Iš tos krūvoas plėvelių man padavė parodyti mūsų saulės sistemos koordinates,tačiau aš nieko negalėjau jose susigaudyti,tada man pasiūlė ant galvos uždėti tokį šalmą kuris mano pasamonėje pats surastų reikiamą info,pasirodo ją mes visi turime. VNesu geras piešėjas,ir be to ne viską prisimenu labai aiškiai kad galėčiau nupiešti,tačiau kai kas ir man pasiliko atmintyje. Laivo kuriuo gryžinėjau atgal valdymo kabina buvo nelabai erdvi,grindys iš rifliuoto spalvoto metalo,iš jų kyšojo keletas panašių į elektromotorus įrenginių kurie kažka tai suko po denio apačia. kas tas buvo kažkas man neleido žiurėti,jie buvo išdėstyti kryžiumi. Denis buvo apskritos formos,kairėje pusėje buvo ilgas stalas kur šalia vienas kito sėdėjo keletas įgulos narių ir kiekvienas žiūrėjo į savo dėžes ir maigė klaviatūras,Tuo metu aš dar než

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 23:47:35
Nesupratau užuominos apie laisvą viešą erdvę. Dėl saugumo, tai laisvoje Lietuvoje aš jaučiuosi saugiu. Kalba ėjo apie gal net ir Rusijos saugumo tsiųsta „draugą“, tai truputį skirtingi dalykai.
O lėkštės vidų mačiau probėkšmai. Mačiau tik viršutinį denį. Mažas pilkas vairuotojas stovėjo viduryje, priešais kažkokią nedaug vietos užimančią valdymo įrangą. Grindys buvo padengtos pilka kilimine danga, už nugaros mačiau tamsią angą į apatinį denį. Judant jausmą galėčiau palyginti su važiavimu prabangiais ratais, visai jokių trukčiojimų nesijaučia.

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 23:34:38
Čia nėra "laisvos viešos zonos" t.y. nėra visiškai saugios zonos, tik daugiau ar mažiau saugios, arba, gal tiksliau, daugiau ar mažiau nesaugios.

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 23:30:06
Tas „draugas“ prisistatė kaip jau daugelio jau pamirštos svetainės savininkės rusės giminaitis.

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 23:26:53
O tu "sapne" ar irgi matei kokius nors daiktus interjero? gal gali irgi apibūdinti? gal net pabraižyti?

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 23:26:29
Jei su linu atvirkščiai bandei ką nors prisiminti pasitelkiant įtaigą. Tai aš pasiliksiu prie pirmojo tavojo pasakojimo įvykių raidos. Tas tavo Karla mano akyse išliks šunsnukiu tave išsiuntusiu su bilietu į vieną pusę. Tiesiog, nepatikėsiu įtaiga pataisytais tavo prisiminimais, bandančiai nuplauti Karlą tavo akyse. Iš vis man tas Linas atvirkščiai panašus į Karlos parankinį. Aš esu labai įtarus, nuo pat pradžių atmečiau jo draugystę „gyvame sapne“. Jis jau tada man pasirodė kaip saugumiečių siųstas „draugas“.

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 23:15:30
Aš suprantu, kad norėtum profesionalaus braižytojo, tačiau jis nenubrieš taip kaip tu, kad ir kreivai šleivai bet vistiek tai bus taip kaip tu matai, o ne taip kaip braižytojas milijoną kartų tavim taisytas ir vistiek nedataisytas. Žinoma, vėliau, kai juodraščiai gatavi galima ir pamėginti prof. braižytoją pasisamdyti.

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 23:10:39
Inkognito, o taip pat jei patinka piešti tai gali net sudaryti briežinius jų erdvėlaivių visų (interjero ir išorės), kuriuose buvai ir kiek matei, apytikriai atstumus tarp visko, kad susidaryti bendrą vaizdą ir taip informacija papildoma būtų, gal kam nors ir prireiks ateičiai, manau bus reikalinga.

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 23:09:33
Tiesa, iš tokios lėkštės išorė matoma kaip per mėlynai užtamsintą stiklą.

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 22:59:23
Aš esu vienam „sapne“ buvęs nedidelėje, dviejų aukštų pilkųjų lėkštėje, iš vidaus jų visas paviršius permatomas, iš išorės tikriausiai jokių langų nėra. Nors gal norintis likti neatpažintų ir kitokiu erdvėlaivių buvo parskraidintas. Man dar būtų įdomu, kaip Linas atvirkščiai tau padėjo prisiminti. Apie senyvą moteriškę melžiančią karvę, ir kad jos klausei „Ar čia Žemė?", pasakojai ir pirmą kartą.

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 21:30:38
Ar gali apibriežti jų erdvėlaivių išvaizdą iš išorės? Idomu kaip atrodo, kur jo langai, kad pro juos žemė matosi. jei galėtum net nupaišyti būtų puiku.

Inkognito 2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 20:01:54
Karla vienintelis žmogus pasaulyje kuris galėtų patvirtinti, kad aš tikrai iššokau iš nusileidusio ateivių erdvėlaivio. nes viska matė tik būtent jis. kaip matote yra žemėje kas viską žino, bet nesiteikia prabilti.

Inkognito 2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 19:58:58
Tik niekaip negaliu suprasti iš kur tas karla sužinojo mano grąžinimo vieta botanikos sodo aikštelėje,nes netgi būdamas erdvėlaivyje iš aukštai aš jau pamačiau jį stovintį pasislėpusį eglių šešėlyje,bet pradžioje nesupratau kad tai būtent jis,juk leidomės visai kitoje vietoje su kitu erdvėlaiviu ir kitu ekipažu nei pakilome. Iš kur jis visa tai galėjo sužinoti?Ir tie ateiviai buvo laisvieji piligrimai ir visai nepriklausė tai civilizacijai...

Inkognito 2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 19:43:58
Ji pamanė kad aš visiškai girtas iš pat ankstyvo ryto ir pasiūlė pas ją pamiegoti namuose kol išsiblaivysiu.Sakė paklos man lovą, tačiau aš važiavau toliau, nes nebuvau apsvaigęs ir supratau, kad mane grąžino ten kur priklauso.O namuose man duris atrakino sesuo kai paskambinau, ji baisiai nustebo mane tokį pamačiusi, nes buvau padorus žmogus ir naktimis tikrai niekuomet nesitrankydavau. Paskiau kad papasakosiu tai, ko ji niekada net įsivaizduoti negali. kas man nutiko,bet pirma turiu šiek tiek pamiegoti nes esu mirtinai nuvargęs.

inkognito 2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 19:38:04
Ta atmintis kai mane gražino ir po tam tikro ginčo su Karla,galiausiai jis mane nuvedė kur buvo paslėpęs mano motociklą ir netgi sujungė laidus nuardytoje faroje, kad galėčiau užvesti motora. Važiuojant link namų mano atmintis tai atsirasdavo tai vėl dingdavo,ir aš vienu metu buvau išsigandęs, kai pagalvojau kad jie mane galėjo grąžinti ne ten kur reikia. Pamačiau moteriškę senyvą melžiančia karve ir kaip paskutinis kvailys jos paklausiau ar čia yra žemės planeta? Nes tuo metu tikrai bijojau kad ne čia mane gražino kažkodėl?

inkognito 2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 19:30:32
Dabar yra tikslesnė to atvejo versija,ją man padėjo atkurti Ufologas San Il,mane pagrobė ne su sidabro rūbais o kareiviai apsivilkę languotais švarkais tarsi uniformomis kurie turėjo kažkokius tai ginklus. Iš įvykio vietos tas šaudymo mokytojas nuvažiavo su mano paliktu ten motociklu už maždaug 15 km esantį Botanikos soda kur aš ir buvau gražintas prieš 5 val ryto,o kur jis nuardė motociklą neaišku galėjo jis taip padaryti išardydamas farą, kad galėtų sujungti užvedimo kontaktus laidus.

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 18:56:32
Tu erdvėlaikio kirmgraužą kažkaip kitaip įvardijai, galbūt tai kas nors užsilikę tavo atmintyje iš aukštosios mokyklos, skirtos neišsivysčiusių pasaulių atstovams.

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 18:18:55
Norintis likti nežinomu, jie gali kaitalioti tavo atmintį ir bandyti tave supainioti ir dabar, gal net perėmę įvykių eigą, ją bandyti pakeisti ar, kitaip sakant, perrašyti tavo praeitį sielų lygiu. Aš prisimenu tavo pirmąjį pasakojimą. Tave sugrąžino į tą pačią miško aikštelę iš kurios paėmė ateiviai, net tą pačią dieną. Parvažiavai su savo dviraačiu, nuo kurio buvo nuardyta apdaila. Pats manei, kad ja nuardė kgbistas, tave įviliojęs į spąstus, tikriausiai, kad tavo susisiekimo priemonė būtų neatpažinta, o tu būtum paskelbtas dingusiu be žinios. Tu grįžęs namo niekam nepasakojai, kas tau nutiko. Nors savo žmoną perspėjai, kad pasauliui gresia nežinomos ligos protrūkis. (Kada tai padarei, to neprisimenu.) Tik kitą dieną jau nieko nebeprisiminei apie tai, kas įvyko. Kiek prisimenu, tavo atmintis ėmė blukti jau išsilaipinus iš tavo gelbėtojų laivo.
Laive jie tau sakė, kad negali gražinti tavęs į žemę tuo laiku, kai tave paėmė. Tik tu pasiūlei pasinaudoti erdvėlaikio kirmgrauža, jie kiek sutrikę paabejojo, toks būdas keliauti yra nepatikimas, bet sutiko ir tave gražino į tą pačią dieną, kai buvai paimtas. Į tą pačią miško aikštelę iš kurios buvai paimtas ir vyko tavo grumtynės su neūžaugomis apsirengusiomis sidabrinės spalvos drabužiais. Aikštelėje radai savo dviraatį, su kuriuo atvykai į tą aikštelę ir nuo kurio buvo nuimta apdaila, o tave atlydėjęs šaudymo mokytojas buvo dingęs.

inkognito 2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 16:42:30
Mane būtent tas laivas ir pargabeno į nusileidimo vieta Botanikos sode kur aikštelės pakraštyje mane jau laukė ponas Karla... Bet kaip jis sužinojo, kur tas laivas nusileis? Vat čia ir nesueina man tos istorijos galai kaip ir dar keliose vietose. Tai norėčiau ir aš sužinoti, arba visas tas reikalas buvo suvaidintas? Juk tame laive man dar buvo pasiūlymas keliausti su jais kurie jie keliauja ir tapti jų erdvelaivio nariu ,tačiau būčiau sugražintas tada žemėn po kokių 60 metų ir man ta sąlyga netiko. Jei būtų tai buvę po trumpesnio laiko būčiau sutikęs juk ir tai mane gražino po keletos emtų nuo pagrobimo pradžios,bet sakė kad tas laikas bus paimtas iš mano gyvenimo laiko sąskaitos,o aš būsų grąžintas į linijinį laiką, t.y. anksčiau nei tuo metu buvo iš tikro.

inkognito 2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 16:37:21
Ten nusileisdavo bet kokie laivai,nusipirkti kristalų kuriuos naudojo savo laivų termobranduoliniuose reaktoriuose,o vietinių niekas nesaugojo, nes jie visi buvo implantuoti sprogstamais implantais,ir laisvai bendravo su tų laivų savininkais ir ekipažais, todėl matyt ir galėjo tas Rusas susitarti dėl manęs.O per ryšio seansą girdėjau kaip jie keikėsi ir siaubingai barėsi su tos vietovės administracija, kuri davė nurodyma laukti ryto pradžios, kol jie pradės darbo dieną.

inkognito 2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 16:35:21
Šiaip tai buvo kažkokia tai planeta net nežinau jos koordinačių. Jie išeidami man visko primelavo ir pasakė kad čia nepatikima ir pavojinga vieta bendravimui su nepažystamais. Aš buvau lengvai apsirengęs(juk pas juos patekau vasarą), o lauke tuo metu buvo šilčiausia paros temperatūra apie -50 laipsnių šalčio.Kokius 300 metrų su to Ruso pagalba aš vos nuėjau,siaubingai nušalau kojų šlaunis džinsuose,d ar ir dabar tai jaučiu vos tik prasideda žiema,tačiau kvėpavau šalta atmosfera kuri buvo tokia pat kaip ir žemėje.

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 13:00:38
kurie parskraidi__no

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 12:58:59
_o_ ne vakare

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 12:54:22
Vis gi, Norintysis likti neatpažintu, tave išgelbėjo ateiviai (įdomu kaip jie atrodė), kurie parskraidino. O ir triukšmingas rusas nieko nebūtų padaręs, jei būtum buvęs klusnus ir neatidaręs durų. Daug aplinkybių ir neverta vienos išskirti kaip svarbiausios. Jei būtum atskraidintas ryte ar ne vakare, čia nerašinėtum. Jei tave atskraidinusiesiems, nebūtų rūpėjusios kokios moterys ir patys būtų likę laive, mes nieko nežinotume apie tave. Jei rusui nebūtų rūpėjęs kerštas ar noras perduoti namams žinutę, jis piršto nebūtų pajudinęs, kad tave išgelbėtų. Tavo išsigelbėjimas buvo galimas stebuklingai susiklosčius aplinkybėms. Galų gale galėjo ir nebūti ateivių greta, kurie tave parskraidinimo. Iš tavo aprašymo susidarė įspūdis, kad tai buvo nedidelė nusileidimo vieta, visai nesaugoma ir mažai lankoma. Be to, tai buvo šalta žiema.

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 12:20:50
– Apie ką galvojate?
– Tai, va, apie brukamus Stambulo susitarimus. Sakoma, kad kovojama prieš prievartas prieš moteris, o viskas daroma, kad jos net nesijaustu saugiomis moteriškose išvietėse ar apsiplovimo vietose (čiurkšliuose). Taip ir įsivaizduoju nekaltą mergaitę užsukusia nusilengvinti į tokią vietelę, o ten pamato keistą barzdotą tetą, turinčia kažką nematyto tarp kojų.
– Tai ką, mergaite, smalsu? Gali prieiti pačiupinėti....

2018 m. spalio 9 d., antradienis, 16:11:09
Geriau, pagalvojus ir paprasčiausiai patogūs kamšalai, užkišantys kraują, jau gali sudaryti sąlygas nepageidaujamų pakitimų atsiradimui. Jei būčiau darbdavys, tai moterims ir vyrams, kad jų neišskirti, leisčiau per mėnesį (moterims pasirinktinai) vieną savaitę nedirbti, manau, jau Žemėje pasiekėme tokį gerovės lygį, kad darbdaviai labiau pradėtų rūpintis savo darbuotojų sveikata.

2018 m. spalio 9 d., antradienis, 15:33:51
Gerais norais pragaras grįstas. Gydytojams ne taip paprasta būtų pripažinti savo skatinamas apsisaugojimo priemones kaip naujo ligų protrūkio priežastį.

2018 m. spalio 9 d., antradienis, 15:21:15
Juokiausi, kai vienas Rusijos juokdarys susirūpinęs aiškino, jog jaunos moterys serga vėžiu, nes vyrai besinaudodami gumytėmis nepalaisto moterų gimdos, kurioms neva vyrų sėkla kaip vaistas. Tas juokdarys gal jautė tokių bėdų priežastį, bet jų visiškai nesuprato ir nusivažiavo į lankas. Gali būti, kad jaunos moteris tokiame jauname amžiuje pradeda sirgti, kad leidžia į savo slaptas vieteles kaišioti visokias gumas ir svetimkūnius (kokias nors kietas geležines spirales), kad tik gink Dieve nesusilauktų vaikų, jiems nepasiruošusios. Tik taip besigindamos jaunos moterys gali pakliūti į gydytojų rankas ir netekti galimybės iš viso susilaukti vaikų. Gal gydytojai pasijuoks iš tokių juokdarių samprotavimų, tik patys gydytojai negali meluoti ir aiškinti, kad moterų gimdos kaklelių vėžys nejaunėja, o priežastys tokio reiškinio jiems tai kaip visada nežinomos.

2018 m. spalio 9 d., antradienis, 15:08:23
Dėl užprogromuotų mūsų ląstelių, neva, po tūkstančio metų Žemėje liks tik tris šimtai milijonų žmonių tai mano nuomonė yra melas. Taip gali nutikti be tik ne dėl to, kad kažkas iš šalies pataisė žmonių ląstelių atmintį. Manau, Lietuvoje žmonės pradėjo susilaukti mažiau vaikų dėl vienos svarbios priežasties: tarybiniais laikais buvo įpratinti gyventi mažose dėžutėse, kuriose paprasčiausiai nėra vietos daugiau nei vienam ar dviems vaikams. Jei ne tarybinis jungas, gal dabar Lietuvoje būtų kaip Amerikoje įprasta šeimoms susilaukti po keturis vaikus, o nieko nestebintų šeimos turinčios šešis vaikus ar daugiau. Jei netarybiniai kraugeriai, gal jau dabar skaičiuotume ar lauktume begimstant dešimtmilijoninio lietuviuko ar lietuviukės.

sara 2018 m. spalio 9 d., antradienis, 13:25:21
Esi, Inkognito, labai malonus, ačiū, kad atsakei. ;-)))

Inkognito-Sarai 2018 m. spalio 9 d., antradienis, 13:10:11
Ačių už pasiūlyma tačiau aš esu laimingai vedęs jau 44 metus mano dukra tavo metų,o anūkai jau didesni ir už mane,tad ačių,- nereikia.
Taip nežemiečiai klastingi ir niekšiški,nauja informacija jokio karo žemė nesulauks dar apie 1000 metų ir tai atrodo žino mūsų žemės vyriausybės. Tai laiko tarpas duotas papildomam žemės planetos urbanizavimui pagal jų paruoštą projekta,kad mūsų planeta jau atitiks visus jų poreikius džiaugsmingam nežemiečių gyvenimui žemėje. beje mūsų genomai jau taip užprogramuoti kad žmonių populiacija pamažu savaime ims nykti,dėl pas vyrus mažėjančių gyvybingų spermotozoidų ir po maždaug tūkstančio metų mūsų teliks ne daugiau kaip 300 milijonų ant visos planetos, tai toks kiekis kuris būtinas jų paslaugų ir patarnavimo sektoriui,kad patiems nereikėtų dirbti sunkaus fizinio darbo. Tai gudri strategija kad žmonija sukurs visą reikiamą ifrastruktūra ir pati savaime palaipsniui išmirs,todėl jiems nereikalingi tuo laiku bus jokie karai ir griovimai, kurie dabar yra būtini kad viskas būtų atnaujinama ir prikuriama naujų objektų.
Beje mane iš jų išvadavo būtent Rusų tautybės asmuo,kurių matyt ten nemažai gyvena vergų sąlygomis,bet aš taip ir neatsiminiau vardo ir adreso tų žmonių, kuriems už tai turėjau nuo jo perduoti žinią,-labai gaila.

sara 2018 m. spalio 9 d., antradienis, 10:12:35
Jeigu vyrą sunku rast, gal reikia ieškotis moters? Cha. Bet tos bobos tikros šliundros joms tik vyrai rūpi, kad ir nekokie...Kad ir skersą dėję...

sara 2018 m. spalio 9 d., antradienis, 08:56:48
Inkongito, turi žmoną? Aš esu vieniša ir būčiau tau ištikima žmona svarbiausia, kad tavo dantų protezai nesmirdėtų, tada viskas - čiki piki...;-)))

2018 m. spalio 9 d., antradienis, 00:38:40
„angina“ tikriausiai verstina kaip „skydliaukės uždegimas“

2018 m. spalio 9 d., antradienis, 00:32:27
pasidžiaugti taikos regimyb_e_

2018 m. spalio 9 d., antradienis, 00:26:42
Oi, kiek klaidų.
„galaktikas“ buvau sugalvojęs vadinti lietuviškai „sukynėmis“;
„Neprisistatantįjį“ buvau sugalvojęs pervadinti „Norinčiuoju išlikti nežinomu“;
jėgų persvar_a_ ne jo pusėje;
reiktų kableliais išskirti „man regis“;
Nereikia kablelio po pirmo žodžio „Neprisistatantysis__ puikiai nupasakojo“;
atsilikusiesie_m_s nuo jų pažangos;
Jei kiltų kokių neaiškumų, Norinčiajam išlikti nežinomu nespėjo įdėti sprogmenų, nors buvo tai neabejotinai užmanyta, sprendžiant iš ten įkalinto ruso pasakojimo;

2018 m. spalio 8 d., pirmadienis, 23:57:25
Gal pilkieji tikrai ieško tūkstančių savo prarastų sielų Žemėje, kurios atvyko kaip taikūs stebėtojai, o jų paslėpta stovykla buvo netikėtai sunaikinta prieš kelis tūkstančius metų. Tad neturėtų stebinti jų dėmesys visiems norintiems su jais susitikti.
Dar apie senąjį kalėjimą, jis išsiplėtęs tik per dvi galaktikas, tad jėgų persvarą ne jo pusėje, nors ir Žemėje man regis rusai vis dar yra jų pastumdėliai. Tad dar visko gali būti. Nors gi rusai turėtų žinoti, kad jų šeimininkams jie tik kaip vergai tetinkami. Neprisistatantysis, puikiai nupasakojo, kol manė, kad gali dar praversti, gražiai su juo elgėsi, net leido lankyti aukštąją mokyklą atsilikusiesiemms nuo jų „pažangos“. O kai liga buvo išplatinta, neprisistatantįjį išsiuntė į laukinį pasaulį vergauti su kūne patalpintais sprogmenimis. Tik stebuklingai susiklosčiusioms aplinkybėms nepristatantysis išsigelbėjo.

2018 m. spalio 8 d., pirmadienis, 23:34:16
Karas vyksta galaktikų mastu, kariniai veiksmai numatyti milijonus metų į priekį. O pilkieji kariauja su, kaip jie vadina, senąja imperija. (Jei imperija, tai versčiau į lietuvių kalbą kaip „tautų kalėjimą“, išplėstą praliejus daugybės laisvę mylinčių žmonių kraują.) Beje, senojo kalėjimo šaknys ir kitoje galaktikoje, kaip ir pilkųjų, kurie savo valdas kukliai vadina „Valda“. Ir vieniems ir kitiems mes esame aukotini, dėl mūsų niekas nesiruošia daug kraujo lieti ir galime dar pasidžiaugti taikos regimybę tikriausiai dar kokį milijoną metų.

2018 m. spalio 8 d., pirmadienis, 23:25:55
Kokiems „mėnuliečiams“ čia sunkoka būtų pakliūti, atrodo kaip neūžaugos žmonės, bet šių bjaurybių visiems tikrai reiktų pasisaugoti. Jie Mėnulyje tik laikinai įsikūrę, atrodo, Marsą, jie jau prarado. Tai išvada paremta knyga "Alien interview", kurią paruošė Lawrence R. Spencer. Gal dėl to amerikiečiai taip įsižiūrėję į tą Marsą, nors ir toli nuo Žemės.

2018 m. spalio 8 d., pirmadienis, 22:58:32
Aš nesu neprisistantysis. Labai lengva į save atkreipti ateivių dėmesį, užtenka čia parašyti, kad nori su jais susitikti. Labai galimas daiktas, kad tu to susitikimo paprasčiausiai neprisiminsi, o jei prisiminsi, tai tave tai gali labai išgąsdinti. Aš pats šioje svetainėje kviečiausi ateivius į svečius. „Sapnavau“ kaip pilkieji nupjovę man pusę galvos tyrinėjo, kas ten dedasi mano gerklėje... Niekada nesigydžiau anginos, visai nenorėjau, kad tarybiniai gydytojai man ją pašalintų. Jei per patikrinimus gydytojai klausinėjo, aš jų paprasčiausiai „nesuprasdavau“. Beje, pilkieji nieko negydė tik savotiškai tyrinėjo. Tiesa, dar jie man paliko ant dulkėtos spintelės tripirščio delno antspaudą. Taip, kad neturiu jokio pagrindo manyti, kad tai buvo paprasčiausias „sapnas“. Jiems jokio skirtumo, kur gyveni, net Vilniaus Justiniškėse tave gali aplankyti (aš tada ten gyvenau). Kokias spynas net neverta minėti, tokie dalykai jiems lengvai apeinami. Beje, aš net savo adreso nebuvau nurodęs, vis vien atrado.

nezinomas 2018 m. spalio 8 d., pirmadienis, 21:31:28
Inkognito kaip reikia atkreipti nežemiečių dėmesį į save?? Beje kaip projektas?

2018 m. spalio 2 d., antradienis, 08:04:01
Viską griaunančiai tvarkai aš priešpastatyčiau kitą jėgą: darną ar laisvą tvarką, kurios atstovu pats save laikau.

Dėl pamokymo, kas naudingiau – Saulė ar Mėnulis 2018 m. spalio 2 d., antradienis, 07:54:20
Mėnulis dar galėtų tapti miegamuoju ir namais sidabriniam trilijonui laisvų (ne valdomų) žmonių. /Kaip atsvara valdomam auksiniam milijardui, ar auksiniams penki šimtai milijonų žmonių. Nors tokiu, keliu pasukus, nusiristų ir iki auksinio milijono valdomų žmonių./

2018 m. spalio 2 d., antradienis, 07:44:09
Žinoma, iš Dekarto būdravimo išvados: „Mąstau, vadinasi esu.“ neišplaukia išvada: „Nemąstau, vadinasi manęs nėra.“ Tokia išvada būtų visai nepagrįsta, pasitelkus patirtį, sukauptą sapnuojant. Matematiškai, Dekarto išvados prielaida yra pakankama, bet nebūtina. Daugiau, deja, negaliu palaikyti pokalbio, nes neskaičiau apie Dekartą ir jo darbus. O dėl klausimo, ir be kūnų mes galime būti, tik kas buvo taip „išrengtas“, labai džiaugėsi vėl „aprengtas“ – mačiau tai sapne, esu liūdininkas. Tuštuma būtų neesminė aplinkybė, nors numarinanti kūną.

sara 2018 m. rugsėjo 30 d., sekmadienis, 10:53:51
Gal kas skaitėt Dekartą? O visiškame vakuume ego yra ar jau jo nebėra???

ieškantiems tiesos 2018 m. rugsėjo 19 d., trečiadienis, 20:49:20
Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras melas:
sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

Armėnijos radijo klausia 2018 m. rugsėjo 16 d., sekmadienis, 10:02:47
Ar galima pastoti nuo Valerijono lašų?
- Galima,- atsako Armenijos radijas, tik reikia, kad tas Valerijonas būtų pakankamai jaunas...

2018 m. rugsėjo 14 d., penktadienis, 14:14:54
Nežinau, bet tikriausiai ne man vienam atrodo gudrūs žmonės protingais, o protingi blankiais ir dėmesio nevertais žmonėmis. Tai ir raudonosios tarpinės dūmų uždanga. Gudrumą nuo vaikystės laikau mąstymo yda ir pasirinkau užaugti negudriu. Gudrūs visada anksčiau ar vėliau nuvilia.

2018 m. rugsėjo 14 d., penktadienis, 14:07:22
Pačios auksinės žiurkės, kurios galbūt taip pat skaito Jūsų akimis tai ką parašiau, įpratusios apsimetinėti, kad nieko neįvyko. Vis gi, turėtų sužinoti, kad žmonės neliečiami, tokia Dievo valia.

2018 m. rugsėjo 14 d., penktadienis, 14:04:53
Auksinės žiurkės įpratusios „leisti“ nusikalsti. Tai tik apgaulė, kiekvienas atsakys už savo padarytus veiksmus. Po mirties atsakomybė už nusikaltimus trigubinama. Auksinė žiurkė visų tokių auksinių žiurkių užtarėja jau prarado savo galias visoje visatoje. Anksčiau, ji galėdavo savo nuožiūra nusikaltimus paversti gerais darbais. Tik tai jau praeitis.

2018 m. rugsėjo 14 d., penktadienis, 13:52:17
Nebūk auksinės žiurkės gyvuliu!

2018 m. rugsėjo 14 d., penktadienis, 13:50:59
Dėl žydų nežinau, kokios pradinės sąlygos, bet gali būti, kad yra žydų kuriuos valdo, tampo už virvučių, tik viena išlikusi auksinė žiurkė.

2018 m. rugsėjo 14 d., penktadienis, 13:42:19
Iš Žemėje gyvenančių tautų lietuviai turi palygint daug mokytojų, skaičius įspūdingas, bet kaip minėjau yra tautų, kurios išgali skirti daugiau tokių mokytojų kiekvienai gimusiajai savo dalelei.

2018 m. rugsėjo 14 d., penktadienis, 13:26:26
Kiekvienas lietuvis nuo gimimo turi tokių mokytojų virš tūkstantį, bet japonai turi vos ne dvigubai daugiau tokių mokytojų. Gali būti, kad tavo mokytojai neišgyveno vidiniame kare ir yra pakeisti įsibrovėlių, raudonosios tarpinės, jūs laikančių gyvuliais. Tai dar nebūtų galas ir vis dar galima laimėti savo vidinę kovą. Juolab, kad įsibrovėliai praradę bet kokią paramą. Mūsų terpėje tarpsta jie tik kaip liga, kuriai nešiojant galvą ant pečių įmanoma atsispirti, įgyti atsparumą.

2018 m. rugsėjo 14 d., penktadienis, 13:18:44
daug lėlininkų... kai kurie gal mokytojai, kiti pavergėjai. Vieniems esate mokiniai, kitiems gyvuliai...

2018 m. rugsėjo 10 d., pirmadienis, 09:00:58
Prabilus apie auklėjimą, gera proga pasidalinti savo nuomone, apie naujųjų laikų pasakorius. Niekada man nepatiko Maršako „Kačių namai“. Gražiai nupiešta, bet trūksta pabaigos bei išminties. Tiesiog „naujųjų“, nors mums jau vakarykščių, laikų pasakoriaus, nespėjusio sukaupti savos „naujųjų laikų“ patirties, spjūvis ant tokio senoviško lietuviško pastebėjimo „lenk medį, kol jis dar jaunas“. Kokios pabaigos trūksta? Katei nusibodo kačiukai ir juos vėl išvarė iš savo naujai įsigytų, talkoje kartu statytų, jai vadovaujant, namų. Ir kad baisiau būtų. Tai įvyko žiemą, kačiukai nebeturėję kitos pastogės, kur prisiglausti, mirtinai sušalo sniego pusnyje.
Kaip nebūtų keista, ši „naujųjų laikų“ pasakoriaus pasakaitė padarė didelę įtaką tarybinei šviesuomenei. Jie ten daug svajojo apie tai, kad kalėjimai perauklėtų žmones. Tik tai niekada neveikė. Tiesiog, kalėjimas – puiki vieta susirasti naujoms pažintims bei apsikeisti patirtimi. Net ir nuo tarybinių žmonių nebuvo slepiama, kad yra toks nepataisomų nusikaltėlių sluoksnis, kuris kalėjimą laikė savo namais...
Pasakos turėtų perteikti kokios nors išminties, ar bent, kaip nemažai yra rusiškų pasakų, būti tiesiog pramoginėmis, dienos praskaidrinimui. O ši Maršako, tikriausiai, daugiausiai pasaulyje mulkių užauginusi pasakaitė.

2018 m. rugsėjo 10 d., pirmadienis, 08:43:59
...ir plaukianti valtelė prieš save sukelia bangelę...
Sunkio jėgą, kaip ir išmąstyta, pakeisti besisukančio kūno išcentrine jėga.

inkognito 2018 m. rugsėjo 9 d., sekmadienis, 11:33:28
Na jeigu stovėtų vietoje tai būtent taip ir įvyktų, jis viską trauktų į save tarsi antroji juodoji skylė,tačiau judėjimo dinamika šviesos greičiu, susibendrinusi su begaline mase duoda atvirkštinį rezultatą.Be to pasiekus tokį greitį jau kreivinasi erdvė ir stabdosi laikas, ir atsiveria galimybė akimirksniu patekti į bet kuria galaktikos vietą, tačiau labai gaila, kad visatos ,-tiksliau tariant tarpgalaktinei erdvei erdvei šis dėsnis negalioja. Todėl nežemiečiai niekaip iki šiol nesugeba nuskrieti iki visatos centro,kur jų manymu glūdi egzistencijos ir būties paslapčių raktas.

San IL 2018 m. rugsėjo 9 d., sekmadienis, 05:08:29
inkognito, kodėl erdvėlaivis, skrisdamas šviesos greičiu ir turėdamas begalinę masę turi viską atstumti į šonus, kaip rašai? Mano supratimu, begalinė masė turėtų elgtis atvirkščiai ir viską įtraukti į save - tokiu būdu neišvengiamai save susinaikindama. Juk tai ne anti-masė.

inkognito 2018 m. rugsėjo 8 d., šeštadienis, 20:58:12
Mūsų raketos yra prieštvaninis dalykas, kosmose pilna energijos ir be mūsų tradicinių degalų, gryna energija yra pats kosminis vakuumas. Pasiekus šviesos greitį palaipsniui įsibėgėjant netoli jo jau įgyjama begalinė erdvėlaivio masė, kurios gravitacija atstumia viską į šonus kaip buldozeris, be to esant tokiai masei jau galima dalinė ar visapusiška erdvės deformacija, kuri tam tikrų apskaičiavimų pagalba gali padaryti kad iki artimiausios žvaigždės tebus 30 minučių kelio... ir keletas mėnesių intensyvaus stabdymo,n audojant ta pačia vakuumo energiją. Galima būtų sustabdyti ir greičiau, jeigu žmogus galėtų pakelti didesnes perkrovas nei 2 g ilga laiką. Jeigu pačiame erdvėlaivyje yra gravitacijos stabilizatoriai toks stabdymas gali būti padarytas per 20 valandų.

p 2018 m. rugsėjo 8 d., šeštadienis, 20:04:47
Atstumas iki artimiausios zvaigzdes 4 sviesmeciai. O ateiviai tarkim egzistuoja zvaigzdeje uz 336 sviesmeciu. Tai net be fiziniu asmenu per autopilota skraidanti lekste 1/10 sviesos greicio skris pas mus 3360 metu. Tie patys procesoriai negali pasiekti aukstesniu dazniu del elektros greicio ribos... Niekas kol kas negali iveikti sviesos greicio apribojimu... Nebent zvaigzdes yra mazesnes, bet arciau, bet vis tiek toli skristi. Net isibeget iki 1/10 sviesos greicio (30000 km/s) reikia labai daug kuro su kuriuo ateiviu raketa butu per sunki, kad pakilti arba beveik visa kura isnaudotu pakilimui... O paskui ateiviu raketai atskridus iki musu saules reiketu dar labai daug kuro, kad sustoti..

inkognito 2018 m. rugsėjo 8 d., šeštadienis, 16:55:49
Na taip su Fermio paradoksu nepasiginčysi. Mums prieinamoje paprastoje fizinėje plotmėje apie tokius dalykus geriau nei nesvajoti, bet po keleto tūkstantmečių vystymosi neišvengiamai susikaupsime specifinių žinių bagažą kuris turėtų leisti tas problemas išspręsti taip, kad kelionė skersai mūsų galaktiką netruks ilgiau nei 336 valandas, kas beje irgi yra ganėtinai ilgas laiko tarpas.

p 2018 m. rugsėjo 7 d., penktadienis, 19:58:19
Del Fermio paradokso.
"Aleksas Gorbunovas, JAV
Paimkim tarpžvaigždinius skrydžius. Daugelio mokslininkų manymu, kosminiai atstumai bei kosmoso šiukšlės yra dvi didžiausios kliūtys bet kokiai civilizacijai, nesvarbu, kaip smarkiai jos būtų išsivysčiusios. Jei kelionės trukmė mažinama didinant greitį, susidūrimo net su smulkiausiomis dalelėmis poveikis gali būti nepaprastai didelis ir sukelti neišvengiamą erdvėlaivio žūtį."
Ta pati as sakau. Atstumas ir nemokejimas sukurt dirbtines gravitacijos yra pagrindines priezastys, dar maisto problemos...

sara 2018 m. rugsėjo 6 d., ketvirtadienis, 10:25:21
Jūs nesuprantat, kad Jūs visi esate labai durni, nes nesupratote, kad aš esu tiesiog prakeikta? Bet aš tai supratau. O kas daugiau tai padarys, jei ne aš pati. Aiškinate kažkokias tai man mintis kurios būgtais tūrėtų man padėti. Na gal ir padėjo. Kas ten žino. Bet kad suprasti, kad esu prakeikta man prireikė dvidešimties metų...

sara 2018 m. rugsėjo 6 d., ketvirtadienis, 10:15:20
Esu prakeikta. Net prisiminiau to prakeiksmo žodžius.

sara 2018 m. rugsėjo 5 d., trečiadienis, 17:16:52
Geriau pasantykiauk pati su savimi ,nevarius čia nesamonių.

sara 2018 m. rugsėjo 5 d., trečiadienis, 12:45:46
Gyvenimo prasmė yra santykiauti su kvailybe.

sara 2018 m. rugsėjo 5 d., trečiadienis, 12:36:34
Mes visi labai kvaili. Ir visas pasaulis labai kvailas. Ir kiekvienas atskiras žmogus labai kvailas( net genijus yra kvailas).

2018 m. rugsėjo 4 d., antradienis, 21:19:56
Nors kažkas šį kartą.
Galiu dar papildyti: Netik veidrodis sukūria tavo atvaizdą.
Pavedė genai??? Nebeda! Mes sukūrėme būtent jums skirtas įvairias kosmetikos priemones ir procedūras, taip pat kūriame kaip tik jums šiuo metu genų inžineriją. Viskas tik jums ir dėl jūsų.

2015 m. vasario 8 d., sekmadienis, 23:42:18
NSO.LT Veidaknygėjesan-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.LT skiltis
Vartiklis