Global Lithuanian Net:    san-taka station:

ARCHYVAS, 74Baltarusiškam Štirlicui 2017 m. liepos 7 d., penktadienis, 17:35:30
Drąsiai čia jautiesi kgb šiukšle,b et tave pražudys tas tavo pasitikėjimas savimi. Esi atidžiai stebimas, nedaug jau tau čia beliko.

Galaktikos ateiviu taryba 2017 m. liepos 7 d., penktadienis, 15:37:36
greitai bus atskleista visa tiesa

Anomalija 2017 m. liepos 7 d., penktadienis, 12:48:55
Ar jus dar neužkniso to Baltarusijos KGB šnipo siautėjimas?

San IL 2017 m. liepos 6 d., ketvirtadienis, 11:07:42
Puiku! Bus ramiau dirbti

Du Baltarusijos šnipai iš KGB 2017 m. liepos 5 d., trečiadienis, 18:24:05
Nerimauja, kad pasibaigė Lietuvoje juos labai dominusi info.Gali netekti finansavimo.

Bet... 2017 m. liepos 2 d., sekmadienis, 22:55:11
Bet nera garantijos kad taip nera atsitike... Nera garantijos, kad butent del sios priezasties susidare asteroidu juosta... Nera garantijos, kad kai kurios buvusios Saules sistemos planetos buvo istumtos is sistemos ir dabar klaidzioja vienisos kazkur kosmose...

Opuas Dei 2017 m. liepos 2 d., sekmadienis, 22:31:29
Štai koks fainas klausimas!
Nagi, gudručiai - judinam smegenis...

p 2017 m. liepos 2 d., sekmadienis, 19:59:37
Kodel aplink Saule skriejancios planetos neiškrenta iš savo orbitu del tarpusavio gravitacijos?

2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis, 19:06:02
Na, ką reikia pasidžiaugti, kad Jums pavyko apginti savo teises bei su tuom pasveikinti bei palinkėti, kad pažadai būtų išpildyti.

Inkognito 2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis, 18:53:31
Lietuviški įstatymai ir priimami tokie kad būtų lenga apiplėšti tautiečius, bet manęs jie nesugebėjo apiplėšti aš padaviau į teismą ir bylinėjausi daug metų ir štai 2010 metais aukščiausiais teisma priėmė man palankią nutartį, tačiau tie niekšai iki dabar specialiai nevykdė teismo sprendimo, kol neįsikišo seimo pirmininkas Pranskietis. Dabar iki rudens žada viską sugrąžinti man.

2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis, 18:24:32
Aš niekam nedirbu, man pinigų niekas nemoka, kad čia ką nors parašinėju. Tiesiog tavo skaičiai porą tūkstančių litų toks neįtikėtinas sumažinimas už žemes, kurios reikia manyt derlingos ir tinkamos ūkinikavimui, nesuprantu kaip pagal Lietuvos įstatymus buvo galima taip tave apiplėšti. Gal ir protingas vyras esi, bet šiek tiek atitrūkęs nuo tikrovės. Ir kokią aš tautinę neapykanta kurstau? Nebūk „rusas“, nepaistyk niekų. Kad pasidalinau savo nuomone, jog rusų mąstymas nuo auropinio atsilieka pora šimtų metų? Ir kad būnant Auropos sąjungoje verčiau pritapti prie Auropos, o ne prie Rusijos? O tas vyresnis brolis puikiai savo karštus jausmus Čečėnijoje parodė. Iki Rusijos karo su Čečėnais, nebūčiau ginčijęsi dėl tavo minčių apie rusus. O po Čečėnijos dar buvo daugybė progų pakeisti savo gerą nuomonę apie rusus kaip apie tautą. Gal jie ir geri draugai prie tavo pastatyto butelio, daugiau jie niekam netinkami.

Inkognito>2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis, 17:10:35 2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis, 17:24:15
Tai tu pats esi valdžios samdytas trolis skeisti nesamones ir varyti propaganda prieš mane išsigimęs mulki.Matyt Lietuviškų banditų valdžiukė netvirtai jaučiasi ant pasivogtų tautos turtų kad samdo tokius kaip tu puspročius nesugebančius atskirti gero nuo blogio ir tik sugebančius kurstyti nacionalinę neapykanta tautoje.

Inkognito 2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis, 17:19:02
Dar mano vadovaujama žemės savininkų organizacija kovojo už šeimynuinius ūkius iki 50 hektarų žemės,kurie turėtų gyvulininkystės nedideles fermas būtų galima laisvai kaime perdirbinėti maisto produktusverstis ekologiška arba pusiau ekologiška žemdirbyste ir produktų gamyba. kaip parodė laikas mūsų strategija buvo teisinga ir dabar |Europoje vystoma ši kryptis mažinant valdomos žemės plotus,valdžios išgamos sunaikinę mūsų judėjima prarado šį šansą ir Lietuvos žmones kurie galėjo įgyvendinti šią kryptį. Jie dabar emigravo o latifundininkai valdantys po kelis tūkstančius hektarų,nors valdžia formaliai sumažino iki 500 hektarų valdomus plotus šeimai, jie augina chemgrūdžius plačiai naudodami Roundapa kuris sukelia vėžį duonos valgytojams, pesticidus, fungicidus, pertrešdami žemę azoto trašomis ir daro kitas niekšybes, bet didžiausia iš jų yra ta kad prieš prinoikstant javams 2 savaites prieš laukus dar kartą purškia roundapus kad javai tolygiau sunoktų ir mažiau būtų grūdų džiovinimo išlaidų. O šitie herbicidų likučiai per 27 nepriklausomybės metus 8 kartus padidino onkologinių ligonių Lietuvoje skaičių.Bat tai niekam nerūpi. svarbu milijoniniai pelnai už kuriuos nemokami jokie mokesčiai, net grųdai labaratorijose tiriami tik glitimo kiekiui, ir nesukama galvos dėl herbicidų, pesticidų ar fungicidų likučių juose. Net latviai nesusperka Lietuvoje auginamų grūdų. Jau nekalbu apie genetiškai modifikuotus cukrinius runkelius turinčius savyje plekšnės genus,jų nereikia ravėti nes galima nupurkšti roundapu milžiniškus plotus ir numiršta visos piktžolės o cukriniai runkeliai auga ir veši Lietuvos laukuose. O visa tai atsidura jūsų visų skrandžiuose. O visokie išgamos forumuose ir Delfyje persekioja Inkognito už tai kad jis rėžia tiesą į akis.

2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis, 17:10:35
Beje, mano skaičiai ne iš tinklo, o iš tikro gyvenimo. Tinkle yra daugybė netiesos ir bandymu kelti bangas prieš lietuvių valdžią dėl menkiausios priežasties. Arba tu auka savo rusiško mąstymo bei tinkle paskleistos rusiškos netiesos ir reiktų tavęs pagailėti, arba tikras kenkėjas su kuriuo nereiktų per daug bendrauti, vis vien Lietuvoje tavęs nieks lyg ir nebelaiko.

2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis, 17:03:01
Aš skaičius turiu su kuom palyginti, daug proto nereikia. O rusiškas mąstymas puikiai pritaikytas nekęsti lietuvius, tarp rusų, tikriausiai, daugiau draugų susirastum, už akių būtum neblogas jų patyčų taikinys.

Inkognito 2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis, 16:33:03
Matyt esi labai bukas ponuli,dar bukesnis negu kad aš maniau jeigu tumanai kad mano skaičiai apie žemę yra melagingi,labiau pasidomėk ir pasišviesk,nes čia forumuose ir be tavęs mulkių pakanka. O aš savo senelių žemę iš lietuviškų banditų nagų baigiu išplėšti kartu su jų dantimis, dėl to bylinėjuosi su Lietuva jau 27 metus ir aš baigiu pasiekti pilną pergalę. Atgausiu visu hektarus,nors kai kurie jau buvo iš jų parduoti tretiems asmenims,taip kad gali neabejoti kas mano tai iš manęs niekas neišplėš. Dabar beliks Strasbūre pareikalauti kompensacijos už 27 metus kada negalėjau pilnai naudotis savo nuosavybe.

2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis, 15:15:12
Puiku, pasidalinkime tu nekęsi lietuvius, o aš rusus (man dar reiks pasimokyti nekęsti). Kai tokius skaičius pateikei apie žemę iš vis netikiu, kad kada nors kokios žemės esi turėjęs, lik sveikas ramybės drumstėjau.

Inkognito 2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis, 10:50:34
Prašau dilgėlė parašyti kiek tos tavo senelių žemės buvo ir kiek tavo tėvas už ją iš valdžios gavo ir tada nereikės mums čia ginčytis. Garantuoju kad jis už kokia 10-20 hektarų iš valdžios negavo daugiau nei du tūkstančius litų arba dar mažiau, tuo tarpu kai žemė yra šeimos turtas ir jis apvogė savo anūkus ir tave,bet tau tai matomai nerūpi,kad kažkokie blatniakai šita tavo žemę jau pardavinėja šimta kartų brangiau vien todėl kad jie turi blata su korumpuota lietuvos valdžiuke ir yra tokių atsiprašau MULKIŲ kaip tu ir tavo tėvas.
O šimtai tūkstančių lietuvoe piliečių visai nepageidavo kad su jų šeimos turtu būtų taip pasielgta,už šimtatūkstantinį turtą sumokėta kapeikinė kompensacija, vien tam kad buvę komunistai galėtų naudotis tuo turtu ir juoktis iš tavęs ir tavo tėvo. tam ir buvo įkurta Lietuvos žemės savininkų sąjunga, tam aš daug metų be jokio atlyginimo kovojau ir dabar nekenčiu Lietuvos valstybę valdančių išgamų. Ir aš esi 100 kartų teisesni už tave ir tavo durna neapykantą Rusams, kai mane mausto tie patys išgamos Lietuviai.

2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis, 00:25:16
Nusiėmus akinius, tikriausiai nebus joks paslapties atskleidimas, kad su Landsbergiu beveik neįmanoma susidraugauti, kaip beje ir su manimi. Visokie draugiški rusai man visai neįdomus. Įtariu, kad gal galėjo čia kiek parašinėti San ilas, neužsigauk, tiesiog rūsčioje aplinkoje užaugus man visokie draugiškumai įtartini, o ir ne draugauti mes čia susirinkome.

2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 23:18:32
Vis gi, aš miesto žmogus. Mano tėvas gavo kažkokius pinigus už savo tėvų žemę. Nei jis, nei aš nesijaučiam nuskriausti. Nes tikrai, nei vienas, nei kitas nebūtų pradėję ūkininkauti. Nelabai tikiu, kad Landsbergis kaltas, jog žemės savininkų sąjunga iširo, apie kurią nieko nežinau. Ir iš vis visi tie kovojimai yra rusiško mąstymo apraiškos. Nesakau, kad nereikėjo, ką nors daryti ir ginti savo teises, nežinau kaip „kovojote“, gal viską teisingai darėte, tik verčiau būtumėte nenaudoję ir dabar venkite žodelio „kovoti“. Jis labai įtartinai rusiškai atsiduoda.

2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 23:07:22
Vienintelis rusas čia skelbėsi didvyriu, o kur tas pagyrūnas išsidangino, tu jo pats pasiklausk. Greičiausiai, pačiam savęs tektų klaustis.

kur dingo didvyriai 2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 22:30:12
Taip ir dingo apsisiskelbę kiaulės, didvyriais. Vėl, Vėl eilinį kartą eilėraščių konkursas.

Inkognito 2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 21:55:33
Iš 4000 hektarų valdomos vieno komuniago šeimos būtų gavesi bent 80 valstiečio ųkių kaime, kurie galėtų gana ekologiškai ūkininkauti, turėti kaime perdirbimo mikro įmones, kooperuotis ir turėti bent keliolikai kartų priekin garantuotus darbus ir pragyvenimo šaltinius ir jiems nebūtų reikėję bėgti į užsienį pagalbinių darbų dirbti. O mes vietoje to kad valgytume iš chemgrūdžių užauginta be jokios sėjomainos duona, turėtume gana sveika maista, kurį mielai pirktų vakarų valstybės ir Rusija, normalia žemės sėjomaina,ūkiai turėtų gyvulių komplektus, žemė gautų ne vien salietra bet ir organiką, o onkologiniai skyriai turėtų bent 8 kartus mažesnį vėžininkų srauta nei kad yra dabar. Bet kam aš tai jums aiškinu jūs jau turite nuomone kokie didvyriai Brazauskas ir Landsbergis ir kiek jie padarė gero lietuvai.

Inkognito 2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 21:47:48
Ir niekas man taip pagalių nekaišiojo į ratus kaip Landsbergio tėvynės sąjungos nariai, tik jų destrukcijos dėka negalėjome pasiekti pergalės nors ir buvome teisūs. Todėl ir sakau Brazauskiniai buvo komunistiniai vagys o landsbergininkai kgbistai kurie pūtė į tą pačia dūdelę.Tik landsbergistų intrigų ir niekšiško šmeižto dėka jiems pavyko sugriauti ir suskaldyti mūsų žemės savininkų sąjungą.Taip kad mielas dilgėle nusiimk rožinius akinius ir pažvelk pats kur tu gyveni.

Inkognito 2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 21:40:21
Naivuoliai Brazauskas suksldė LKP ne todėl kad norėjo gero Lietuvai,o toidėl kad suprato kas TSRS korta jau kirsta ir skubėjo ta intencija kad jo vadovaujami maniakiški vagys galėtų žemės reformos metu padaryti tą ko nepadarė nei latvijos nei Estijos komuniagos. Okupantų okupuotą žmonių žemę pavogti dar karta pagal valstiečio ūkio įstatymą išleista dar sovietinaisis laikais. todėl ir buvo padarytas nusikaltimas prieš lietuvių tauta apribotas civilinio kodekso straipsnis dėl paveldėjimoties vaikaičių linija. man sukėlus labai rimtą pasipriešinima ir su keletu tūkstančių žemės savininkų sajungos narių pradėjus mitingus ir piketus jie tą liniją išplėtė dar ir vasikaičiams, o pradžioje planavo tik vaikams. tuo pretekstu susidarė šimtai tūkstančių hektarų žemės kurios negražino paveldėtojams ir ją iš valstynės a lia išsinuomavo partinė nomenklatūra po 4-5 tūkstančius hektarų šeimai mokėdami tik simbolinius mokesčius valstybei,nemokėdami jokio pelno,psd ir gaudami visą vakarų pasaulio paramą, kurią jie manė kad atiduoda buvusios žemės paveldėtojams. Vat tas tavo Brazauskas ir jo niekšų gauja,štai dėl ko jie skėlė tą partiją. O Estija ir Latvija sąžiningai atsiskaitė su paveldėtojais ir tokių triukų ten niekas nepadarė. aš kovojau iki paskutinio ir dabar dar kovoju, nors dėl to praradau labai daug ir vos nepraradau gyvybės.

2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 20:05:59
Kad jau tas spangalas užsiminė apie pokalbius išėjus į gatvę su miestiečiais, vienas vyresnio amžiaus žmogus mano sutiktas mieste, niekaip negalėjo atleisti Brazauskui, už tai kad pamatęs pakabintą Lietuvos trispalvę metė tokius žodžius: „Nukabinkite tą skudurą“.

2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 20:02:31
Karksinčiam "rusofobams", kokia tarnyba Jums moka rusiška ar baltarusiška? Nelaimingas spangale apie tankus.

2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 19:58:26
Neprisistatantysis, gan ne lietuviška yra blogai atsiliepti apie numirusius. Man Brazauskas kaip Lietuvos skydas, o Landsbergis kaip Lietuvos kardas, vaduojantis iš Tarybų Sąjungos. Brazausko žmonos viešbutis bei Maišiagališkas sukunigaikštėjimas išgėrus pasimirš kaip žmogiški paklydimai bei nublanks prieš svarbiausius šio žnogaus darbus Lietuvai: komunistų partijos suskaldymo bei Lietuvos komunistų atsiskyrimo.

rusofobams 2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 19:29:55
Išeikit bent kartą į miestą, pabendraukit su vietiniais. Ryškiai gyvenate praeitame dešimtmetyje,niekada taip ir neatsivertę istorijos puslapių,urodai.
Dar pomokslauja pensininkai...
Kuris iš čia buvusių gulėjo po tankais, kuriam reikia sakyti ačiū? rašykit vardus pavardes,patikrinsim per pora minučių. Kitu atveju geriau toliau gulėkit pamiškėje.
Prisimena svetimų herojų nuopelnus, po to masturbuojasi rašydami pranešimus kokie jie faini. Gal užteks gerti samagoną,žaisti filmų personažus?

2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 18:36:19
Ir beje tai labai rusiška kitų nuopelnus prisiskirti pačiam sau...

2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 18:23:10
Dar dėl geraširdžių rusų, nepamiršim mes jūsų rėksnių iedinstvininkių bei visokių kruvinų omoninkų.

2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 18:06:03
Kuo mažiau Lietuvoje sukrėtimų, tuo geriau. Rusai neabejotinai jais pasinaudotų, bandydami įvesti savo apgailėtiną valdžią. Viskas Lietuvoj tik į gerą.

Inkognito-dilgėlei-baltai 2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 17:58:04
Na ruso mentalitetą esu parpratęs nes 2 metus tarnavau su jais kariuomenėje ir žinau kas jie per vieni.O Brazausko niekšybes irgi žinau,tačiau ir kiti ne blogesni,vieni buvo komunistai kiti kgbistai. vieni kitų verti. Dėl žemės reformos nepergyvenu tai tik popieriai ateis laikas ir tie kurie ramia dušia pasiėmė už žemę kompensacijas supras jos vertę ir išplėš iš komuniagų su visais dantimis arba iš jų vaikų.Juk juokinga kad europoje žemės hektaras kainuoja 30 000 eurų o lietuviui už jį davė 56 eurus kompensacijos valstybė ir skaito kad pilnai su juo atsiskaitė. grįš lietuviai iš emigracijos pasaulio pamatę ir perrėš gerkles jų tėvų gero užgrobėjams-pamatysi pats kaip taip bus. ir dar teisėsauga bus jų pusėje.Ne Lietuva nori nenori turės tapti Europos dalimi,o ne laukinio kapitalizmo džiunglėmis kaip kad šiandien yra.

2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 17:28:39
Kaip rusiška, viską paversti jovalu. Pats rusų užtarėjas apie žydus rašinėjo, nors aiškiai jam buvo pasakyta, kad Lietuva - ne RUSIJA, ir gali dingti su tokiais savo sąmokslo išvedžiojimais, kur tam palankesnės sąlygos. Beje, tas žmogus be sąžinės dar bando įpainioti ir Landsbergį: iš vienos pusės tarsi jį gyna - yra jo pusėje, o iš kitos dergia. Tokiems kiršintojams niekur Lietuviškoje erdvėje neturėtų būti palankios sąlygos. Jo „svarbus“ darbas - pritapti ir viską sugriauti - lietuviams bevertis, iš tikro tik nuostolius nešantis - bereikalo gaišinantis.
Neprisistatantysis, apie Sausio tryliktą iš vis nerašinėjau. Bereikalo mane vadini rutuliu, jei nori kaip nors įvarinti, tai prašyčiau įvardinti Baltai žydinčiu dilgėle, kitaip čia nesiruošiu vadintis. Su tavimi bėda tokia: vieną kartą pamąstei padarei kažkokias išvadas ir viskas - iki gyvenimo galo ruošiesi likti teisus. Jei tokiu nori likti, turėtum netingėti ir šiek tiek įjungęs mąstymą nuolat persvarstyti savo ankstesnes išvadas. Kai žmonės to nedaro pas juos atsiranda atntspaudinis mąstymas, kuris nuo tikrovės gali atitrūkti kaip diena nuo nakties. Turėtum bent išklausyti ką kitą pusė turi tau pasakyti apie šiuolaikinę Rusiją. Neprisitatantysis gyveni šiltnamio sąlygomis ir esi dar tuom nepatenkintas. Niekada Landsbergis nebuvo išrinktas vienvaldžių vedliu,- rusų bičiuliai pasistengė ir neleido, kiek šiukšlių ant jo galvos išpilė. Užsiminei apie liustraciją, o man regis gal tik Landsbergis būtų ją palaikęs, negi Brazauskas pats save būtų išliustravęs? Nieko nepadarysi tokie jau buvome ir Labndsbergis dėl to visai nekaltas. Jei nori išlieti pykti dėl žemės, tai susitelk ties komuniagomis, manau, pataikysi tiesiai į dešimtuką. Iš tikro, jau pats pataikei, bet dar nesirinkdamas aplink apšaudai, o to visai nereiktų daryti. O tai ką rašinėji apie rusus, tai tiesiog perdaug negalvodamas kartoi komuniagų žodžius tik ištrūkus iš tarybinių gniaužtų. Jau čia rusų bičiuliai nuo pat pradžių pasistengė ir diegė lietuviams meilę rusams. Pažiūrėk kokia meile dega rusai lietuviams sunku atskirti nuo neapykantos. Gal galėčiau paieškoti nuorodų, bet tiek to neteršiu lietuviškos erdvės. Žinoma, į akis jie šilkiniai ypač jei pažįstami tiesiogiai. Su tokiais veidmainias neverta prasidėti. Manęs kartodamas komuniagų žodžius niekaip neįtikinsi.

2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 16:49:23
Va tokie kiaulės smegenys kaip tas "lietuvos valstybė" ir knisa tautai pačią šaknį. Pats sukirmijęs mėšlo dvokas, bet jam kap tam šūdvabaliui mėšle gerai...kruksės kol nusibags.

Inkognito -rutuliui 2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 15:39:19
Beje sausio 13 naktį aš irgi stovėjau prie bokšto su tūkstančiais kitų žmonių, taip kad nustok dergtis, tu ko gero tada dar ir gimes nebuvai. stovėjau todėl, kad tada dar tikėjau Lietuvos valstybe ir tuo kad joje bus atstatyta tiesa ir teisingumas, o šiandien būčiau tarpe tų, kur šturmavo bokšta kai pamačiau niekšybes ir veidmainystes išgamų valdančių Lietuvą.

LIETUVOS VALSTYBĖ 2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 14:43:43
Inkognito-Rutuliui 2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 10:12:50
Arba esi labai naivus,arba nemastai visiškai.
Savaitės frazė : vienas bučiuoja užpakalį, o kitas atvirai dergiasi iš bučiuojančio.
Apart tų, kurie buvo televizijos bokšte ar seime užsibarikadavę . Tik šie žmonės - niekas daugiau ta naktį nepadėjo atgauti nepriklausomybės (nepamirškite geraširdžių rusų bukagalviai , o tai dabar tas su talonu rankoje lauktumėte televizoriaus eilėje).
Pensininkai gali rėkauti ką nori, istorija kalba pati už save. Vadovėlių nepavyks perrašyti, bukagalviams melagiams - tėvynės saugotojams. Bando forume parodyti išmonę, bet tiesa kalba pati už save.
Nė vienas iš tų, kurie gulėjo po tankais tokių vėjų nerašo, trydaliniai bailiai gali tik dergti ant tų, kurie tą naktį aukojo savo gyvenimus dėl bendros gerovės. Rusofobijos ir antisemitizmo gerbėjai, jums šioje žemėje tiek pat vietos kiek kiaulėms garde knisant savo mėšlą.

Inkognito-Rutuliui 2017 m. birželio 28 d., trečiadienis, 10:12:50
Arba esi labai naivus, arba nemastai visiškai. Mes Europai tereikalingi kaip išnaudojimo objektas. Pažiurėk kiek Lietuvių mazgoja seneliams užpakalius arba darinėja lašišas toje europoje, gyvendami kaip gyvuliai po 10 žmonių viename kambaryje/ Po nepriklausomybės atkūrimo aš aršiai kovojau, kad būtų atstatyta nuosavybė tarpukario žemės savin inkams arba jų paveldėtojams, visokie išgamos valdžioje pasistengė kad viena neteisybe būtų atstatyta dar didesne neteisybe. Atsirado Lietuvoje žemgrobių kasta su tyliu tokių kaip Landsbergis palaiminimu, kurie pagal sovietinį valstiečių ūkio įstatymą pasiėmė šimtus hektarų žemės, susivogė visą kolchozų techniką ir dabar ūkininkauja kabutėse nuodydami chemgrūdžiais Lietuvių tautą. O tūkstančiai jaunų žmonių, kurie galėjo ūkininkauti savo tėvų ar senelių žremėse neteko jokios teisės į ja arba gavo juokingas kelių šimtų litų išmokas už dešimtis hektarų žemės ir turėjo bėgti iš Lietuvos. Lietuvoje padarytas prieš tauta daug didesnis nusikaltimas nei Rusijoje, tik tokie kaip tu akliai nieko nemato ir laižo užpakalį visokiems landsbergiams, kurie nieko nepadarė kad būtų kitaip. dabar po 27 metų jau skelbia kad LKP buvo nusikalstama organizacija, kai tą reikėjo padaryti 1990 metais, komuniagas kaip vokiečių fašistus reikėjo vyti nuo valdžios, o ne leisti jiems susigrobti tautos turta. Taip kad įjunk savo smegenis bičiuli ir mažiau klausyk valdiškos propagandos.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 22:50:09
Į praeitį pažvelgus dabartiniai rusai lietuviams niekada per daug įdomūs nebuvo, o tik dabartiniai baltarusiai bei ukrainiečiai, nors gal anais laikais juos vis dar įvardindavo Kijevo rusais. Kokius nors rusus gailėtis praeina noras pažvelgus kaip elgėsi Čečėnijoje, kokį žvėrį prisižadino, neišlaikė laisvės išbandymo bent mano akyse. Rusija kaip buvo carinis tautų kalėjimas taip juo ir liko.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 22:22:15
Neprisistatantysis, nesuprantu, kuom tau Landsbergis nusikalto? Mažiau su tais „rusais" bendrauk. Gal praeis noras įžymesnius Lietuvos žmones dergti. Pasinešimas lygintis su rusais šiek tiek nenkuklus, kas mes jiems - nedidelis kasnelis kai jų godūs žvilgsniai nukreipti į visą Auropos sąjungą, apie kurią lietuviams ir reiktų daugiau galvoti: sienos atviros, žmonių žymiai daugiau nei Rusijoje, o ir turtingesnių, galinčių užmokėti didesnes kainas už lietuviškus gaminius. Atsilikusi Rusija Lietuvai kaip pririštas akmuo po kaklu, kuo greičiau juo reiktų atsikratyti, nieko jis gero mums neduos, neduoda ir nedavė.
Tarptautiniai žodžiai man iš vis neįdomus, tarybinio išsilavinimo aukų žodynas. Nors, deja, šios šiuklės ne tik tarpsta bet ir gausinamos šiuolaikinėje lietuviškoje mokykloje.

Inkognito 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 22:03:12
Na šiaip jau sovietiniais laikais tiek Lietuviai tiek Rusai buvo engiami sovietą sąjungos. Dar neaišku kas didesnes aukas sudėjo dėl savo laisvės ar lietuvių ar Rusų tauta, nes ją dulkino sovietinė imperija nepalyginamai ilgiau nei mus. labai gaila kad Lietuvai išsilaisvinus iš sovietų valdžios mes jau 27 metus kaip kenčiame KGB istų pakalikų valdyma ir visokeriopą tautos engimą ir žlugdymą. Rusai savo ruožtu kenčia Kgbisto Putino jungą ir masinį tautos išgrobstymą. bet tai tik laiko klausimas tiek Lietuvos, tiek Rusijos dar laukia vienas sąjūdis kuris galų gale nusimes nuo pečių smaugikus ir padės juos ten kur reikia, pora metrų po žeme. juk 21 amžius, gėda, kad leidžiamės pjudomi tarpusavyje dvi tautos kurioms teks gyventi šalia viena kitos ilgus tūkstantmečius,negi būsime kvaili ir badysimės vieni su kitais špygomis? Kad kažkokie "humanoidai" galėtų mums kraustyti kišenes ir dar iš mūsų juoktis? Neamžini nei Putinas nei Landsbergis ateis šventė ir į mūsų kiemą.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 21:47:30
Ar bent žinai ką reiškia "rusofobija"?

Kas pasakytų kodėl |Lietuvoje 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 21:30:15
Taip atvirai ir naglai veikia baltarusių šnipai? Ką veikia Lietuviškos spec. tarnybos, kad jų nepadeda į vietą?

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 21:11:15
Vargšas žlybuk, tą pasakaitę, kad lietuviai turėtų būti dėkingi rusams už savo laivę susikišk į kokią tamsiausią savo skylutę. Nors nėra ko slėpti, nemažai lietuvių bukai ją kartoja. Tikriausiai, dar nuo Lenino laiku, Stalinas gi ne rusas buvo.

rusofobams 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 20:44:20
A ir vėl susipykot su savim? kiek galit pezėti nesąmones. Jei ne rusai ir Lansdsbergis dar šiandien gyventumėt SSRS, lauktumėt naujų batų siuntos iš fabriko su talonu rankoje. Eikit geriau lakt samagono toliau, pasislėpę miško tankmėje neteršę interneto nieko vertais pamokslais. Arba istorijos vadovėlį, pirmą kartą gyvenime atsiverskit, didieji profesoriai mat atsirado. Prisiperdę rusofobai.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 20:24:19
Dėl rusų užtarėjo. Visi šio žmogelio spėjimai pro šalį, kaip toli nesakysiu, nes tai ne jo reikalas. Ką jis daro, manau, puikiai supranta. Perpaišo tikrovę pagal savo supratimą. Baltą paverčia juoda. Vargu, ar tas žmogelis pamiršo, kad pirmasis pradėjo rašinėti apie Rusiją po Tarybų Sąjungos, pats nieko dorai neparašė, bukai gindamas, pareiškė: nebuvęs, neturiu teisės rašinėti apie rusišką mąstymą. Mane apkaltino nenuoseklumu, kad palaikydamas pokalbį rašinėjau apie šiuolaikinį Rusijos jaunimą, imlų visokioms rusiškoms netiesoms. Keista, kad dar nepripaišė visiems lietuviams būdingą „bipoliarinį“ sutrikimą, kas mano supratimu tėra lankstesnis mąstymas…

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 19:57:25
Joks aš ne Linas esu. Tas, tikriausiai, baltarusių šnipas apsišiktų, jei kur nors įdėtų nuorodą su gerb. Vytauto Landsbergio pasisakymu. Na, nelimpa tas jūsų purvas prie nieko dėtų žmonių. Nelimpa. Vis bandot patikrinti vokišką tiesą: „Daug kartų pakartotas melas tampa tiesa“. Tik čia LIETUVA, čia kitokios sąlygos.

Rusafobams rašinėja 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 19:47:54
Linas esu jis čia atėjęs mūtina vandenį, nes nesusigaudo kas kur rašo yra per daug kvailas Landsberginis trolis. Tikiuosi kad čia jam Judo sidabrinių niekas nemoka, nes jis tikisi, kad tas Rusafobas yra inkognito, ir jis nepraleidžia progos pastūminėti ant jo, nors ir anonimiškai, nors puikiai matau kas kur rašo ir kokiais IP adresais.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 19:39:54
Besikreipusiam į drasuolį, vertėtų atkreipti dėmesį į atkakliai besikreipiantį „rusofobams“. Visi tie mano NEBIJAU yra atsakas į žlibiaus antspaudinį mąstymą niekaip negalinčiam kitaip pažvelgti į pasaulį. Aš nei sergu nei bijau rusų. Šiaip, žmonės visi nelinkę bijoti, kol perdaug nesusimąsto ar iš anksto. Visi tie tavo bauginimai nei į tvorą, nei į mietą.

Linai esu 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 18:46:24 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 19:38:28
Čiuožk iš Nso Lt pulspių juk tau čia pats nykiausias forumas asile. Varyks pas ta savo Evil666 ir ten susirietes toliau keik Nso lt puslapį. Čia tau mėšle ne vieta.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 19:12:11
Pats susikaičiuok į kelias žinutes sutilpai, kurias gal kiek vėliau perskaitysiu. Visi rašomi pamokymai kitiems, dažniausiai būna skirti pačiam sau. Nenusimink, aš lygiai tokioje padėtyje esu buvęs, todėl taip gerai visą tai žinau.

rusofobams 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 18:46:24
Išmok viską parašyti vienoje žinutėje , čia ne eilėraščių konkursas . Ryškiai pasimetęs gyvenime, neina suprasti apie ką kalbi , tai apie Rusiją tai apie Latviją, tai apie Landsbergį.
Sunku su mintimis galvoje ? dar sunkiau su raštu kaip matosi . Pasiimkite pensiją iš pašto ir pirmu taikymu tiesiai į pilstuko tašką kaimieti, šuoliuok, daugiau naudos visiems bus ir nereikės skaityti beverčių blevyzgų . Gal su girtuokliais rasi bendrą kalbą ir galėsit širdį išlėti kaip blogai Lietuvoje gyventi, kokie blogi rusai.
Šūdu užaugęs tortu netapsi . Pragyvenote savo laiką, tai ir tupėkite su savo rupesčiais ir nepasitenkinimu užsidaręs tarp keturių sienų, kam čia rūpi nepatenkinto viskuo pensininko pezalai . Darote gėdą visai savo kartai .Tikrai nuostabus jausmas žinoti jog nieko daugiau negali padaryti kaimiečiai kaip tik guostis internete kaip blogai. Fe, Fe, Fe .

Drąsuoliui 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 18:37:40 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 18:42:51
Atrodo kad greitai turėsi progą parodyti tiems kiaulėms Rusams savo drąsą,tik bijau kad tada sėdėsi šikną suspaudęs kur nors kertėje ir leisi garus iš išmetimo vamzdžio drebėdamas iš baimės. Visi mes drąsūs anonimiškai popieriuje vaidinti drąsuolius.

O čia tur būt prieš rusus isteriją kelia 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 18:40:01
Kuris iš tų apipjaustyta pimpių žydukų?

O gal v is tik žydai 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 18:37:46
Yra daug pavojingesni už Rusus? Juk visi ne žydai jiems yra gojai ir jų jie nelaiko žmonėmis o tik išnaudojimo objektu. Būtent tame Asteroide-humanoide ir turimi omenyje visą pasaulį,klasta intrigomis ir pinklėmis užvaldę godūs žydai-palūkininkai,mėgstantys sukelti karus visame pasaulyje ir be jokio sąžinės graužmo iki siūlo galo apiplėšinėti ir apvoginėti Gojus.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 18:37:40
O pagrindo rusų bijoti gal ir atsirastų tiek neseni Gruzijos, tiek dabartiniai Ukrainos įvykiai. Kiaulės, gražinkite Kurilų salas, kiaulės, grąžinkite Karaliaučiaus kraštą, kiaulės gražinkite KRYMĄ. Aš jūsų visai nebijau. Aš ne kvailys, kad Jūs mane supančią aplinką išvalytumėte ir savaip perpaišytumėte. Aš ne kvailys, kuriam reiktų, kad kas sėdėtų šalia ir sakytų kaip reikia galvoti ar kaip ką nors matyti.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 18:26:35
Gerbiamasis, tave vimdo rusiški akiniai pro kuriuos žvelgi į mus supantį pasaulį. Nusiimk juos ir akyse prašviesės! Gyventi taps smagiau.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 18:25:09
Aš ir laukiu nesulaukiu kol visi rusų bičiuliai, iš tikro, gudručiai besinaudojantys senais ryšiais, išmirs. Deja, aš ne kaimietis, nors man ten patiktų gyventi. Man visai negėda tik norisi pasišaipyti iš visokių jaunų ruskelių tikinčių, kad latviams raštą padovonojo rusai. Kai tai perskaičiau, buvau taip priblokštas rusiško nemokšiškumo bei pasiputimo, kad nesumojau paklausti, tai kodėl latviai nerašo kirilica. Neseniai, mačiau rimti Lietuvos praeities tyrinėtojai sunerimo dėl Karaliaučiaus srityje pasirodžiusio praeitį aprašančio vadovėlio, kuriame pasakojama apie niekam mokslo pasaulyje negirdėtas tame krašte klajojusias rusų gentis. Taip, rusai „meistrai“ perrašinėti praeiti. Man tai juokinga, o po kokio šimto meto gal visai nesinorės šaipytis iš kokių rusų svaiščiojimų, kad Pabaltijys nuo žilos senovės buvo rusiškos žemės.

rusofobams 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 18:05:31
Tik jau ne kaimiečiams aiškinti kas yra rusiškas menatalitetas kai tuo pačiu po SSRS griūties neteko turbūt nei gyventi pačioje Rusijoje nei ten lankytis. Tokius pastebėjimus iškart galima nurašyti į šoną. Neteko sutikti jauno žmogaus ar išprususio, kuris šnekėtų rašytų tokias nesąmones apie mentalitetą. Dedu galvą aname laido gale sėdi pagyvenęs, neišprusęs rusofobas, geriausiu atveju baigęs SSRS laikais profkę ir vis dar laikantis užnanty pikta ant visos rusų tautybės žmonių dėl savo prasto gyvenimo. Net ir tautiečiai neįtinka dėl vakarietiško ar prorytietiško mąstymo bruožų. Fe, apgailėtina, bei tuo pačiu gėda už tokius ne tik lietuviams, bet ir kaimynams.
Gerai jog ne daug liko, dar pora dešimtmečių ir paskutiniai nepatenkinti visuo pasauliu surūgėliai pagaliau tėvynėje išnyks , nusiplaus tuo pačiu ir tautos gėdos jausmas. Su visais pagaliau dings ir šlykšūs rosufobiški komentarai. Net vimdo skaitant, visiškai jokios klasės ir supratimo apie 2017 m Rusiją ar tą pačią likusią Europą. Kas liečia pavardes, patys greičiausiai turi daugiau rusiškų šaknų nei suvokia, lietuviai turi švariausią genofondą Europoje, bukagalviai jūs .

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 17:53:47
Už asteroidą, tikriausiai, gautum neblogą sumelę, kad tik pačiam po juo nepapuolus (menkutė tikimybė).

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 17:28:49
Tiesiog, šungrybi, nesupranti auropietiškų jausmų. Mano vertinimais rusiškas mąstymas nuo auropietiško atsilieka nuo dviejų šimtų iki septyniasdešimt penkių metų. Gali r ten kokių įdomybių, bet atsilikėliu visai nesinori būti, o su tokiu rusišku speniu nėra kaip tokiu nebūti.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 17:26:23
Paprasčiausiai, nebijau atkreipti dėmesį į paprastą lietuvišką tiesą „su kuo sutapsi tokiu pats tapsi“. Aš nebijau, tik visai nenoriu surusėti ar suanglėti. Man nepatinka storžieviškas ir reikia pastebėti gan kvailas rusiškas mąstymas. Pažiūrėkite kiek viešoje lietuviškoje erdvėje sutapusių su rusais, pavardės gal ir lietuviškos bet mąstymas tai rusiškas. Apie mąstyma eina kalba, o ne apie kokį nors kaltinimą rusams. Toks kaltinimas gan būdingas rusiško mąstymo pavyzdys - susitapatinti ir nulėkti į tolimas lankas, prisigalvojant iš pirmo žvilgnio visokių nesąmonių, o iš tikro pasirodant visu savo „graažumu“.

Nu jo, kažkoks numarazmėjęs pirdyla. 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 16:52:51
Euforijoj, kad Landsbergis paguodė...
Žiūrėsim kaip greit išsikvėps.

žinutė rusofobams 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 16:36:52
Jeigu vis dar bijote ir viskuo kaltinate rusus, jau tikrai pats laikas gerti valerijono lašų. Ryškiai kažkoks nepilnavertiškumo kompleksas arba senatvės bėdos galvoje. Gerai, kad bent tokie bukagalviai geba tik forume burbuliuoti, tuo viskas ir baigiasi. Atsilikęs posovietinis, kaimietiškas mąstymas.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 15:58:22
Marijamai, galima pietrytietiškai išvedžioti, kad kituose, kai apie juos kalbame, matom savo pačių atvaizdus. O galima paprastai pasamprotauti: „Kas ieško tas suranda“ nebūtinai ten kur ieškojo. Iš savo patirties, ne tu pirmas manyje bandei ižvelgti ligonį būdamas pats nesveikas, gal turėčiau draugiškai patarti: pats nedelsk ir pasirūpink savimi - pasitikrink.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 15:53:07
Reikia, tik pasidžiaugti, kad Lietuva tai ne Rusija ar kokia Amerika, o tik nedidelė Auropos dalelė. Be kovų negali apsieiti visokie „rusai“. Pas tikrus Lietuvius kitoks mąstymas ir lietuviai net nuogąstauja, kad valdžia per daug kišasi į šeimos reikalus ar per daug bando suvaržyti susuaugusių žmonių laisves.

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 15:48:51
Kaltinantiems mane rusų baimėmis, tai žinokite, aš NEBIJAU, Atkartosiu iš kitos vietos savo rašytą žinutę: „2017 m. birželio 27 d., antradienis, 15:39:13
Rusų sekamų pasakų bei sakomos netiesos mylėtojui. Tyčia, nepatingėjau ir suradau šią nuorodą:
www.bernardinai.lt/straipsnis/2017-03-11-v-landsbergis-nebijokite/156595
Kaip čia gerb. Vytautas Landsbergis diegia tautai nepilnavertiškumo jausmą?“

Marijam 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 15:29:33
Nei mes apsiputoję, nei mes tų rusų mylėtojai. Tiesiog ne psichopatai, kaip tu.
Gal jau pasiutligė? Skubėk, žmogau, tikrintis, nes man jau neramu.

o ne! 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 15:22:45
O ne - apie jokia kova su girtuokliavimu net nekalbama, ne zodelio apie tai nera!
Kalbama TIK apie abstrakcius "suvarzymus" alkoholio pardavinejimui...

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 15:15:16
Kaip nebūtų keista, Lietuvos valdžioje dabar kaip tik linksniuojamas girtuokliavimas Lietuvoje, o ir kitiems Jūsų įvardintiems klausimams skyriamas dėmesys. Gal iš kokio užpečkio rašinėjate ir nieko nežinote?

2017 m. birželio 27 d., antradienis, 15:09:44
Pajuokavimas kažkokiems apsiputojusiems rusų mylėtojams. Nesuprantu, Rusijai vėžis ar pasiutligė? Pirmu atveju neužkrečiama, o antru reiktų pasisaugoti.

Marijam 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 13:50:24
Gana sklandžiai parašei, pilnai pritariu.

Kažkam ryški antirusiška paranoja 2017 m. birželio 27 d., antradienis, 11:17:01
Kol dar gydyma įkandamas ne pro šal būtų ir pasigydyti nuo tokio aiškiai išreikšto Rusofobijos sindromo, nes ateityje gali tai skaudžiai atsiliepti tavo paties sveikatai. Po tam tikros stadijos liga tampa neišgydoma. Gaila kad ir supuvusios lietuviškos valdžios viršūnėse pilna panašių ligonių-psichopatų rusofobų. Geriau rūpintūsi kad lietuvoje nebūtų pats žemiausias pragyvenimo lygis,didžiausia alkoholystė ir savižudybių skaičius Europoje vietoje to, kad skleistų aplinkiniams savo psichopatines idėjas.

2017 m. birželio 26 d., pirmadienis, 18:58:34
Atsargiai, tie panašūs į žmones ir kiša rusišką šaltinį. Jau vos ne trisdešimt metų jau esam laisvi, buvo daugybė laiko išmokti geresnių žmonių kalbų, laikas atjunkti nuo rusiško spenio, kuriuo tėsiog turėtų būti gėda besinaudoti. Būkime išrankesni.

2017 m. birželio 26 d., pirmadienis, 18:49:02
Gal tie persirenginėjimo vajai kaip tik būtų išsigelbėjimas, žmonės turėtų darbo ar kuom užsiimti ir neturėtų laiko uždraustiems vaisiams ragauti. Visi dar gyventume rojuje, nepasišiukline.

Du psichopatai 2017 m. birželio 26 d., pirmadienis, 10:30:23
Visuomet ras temų bendroms diskusijoms. Ne pasak jų visi kvaili,- išskyrus juos du.

humanoidai 2017 m. birželio 20 d., antradienis, 14:55:01
https://www.youtube.com/watch?v=LQkRKr5mwa4

naujienos (rus). 2017 m. birželio 19 d., pirmadienis, 06:07:13
https://lenta.ru/news/2017/06/19/anybody/
https://lenta.ru/articles/2017/06/19/heavy/

Dievas pripažino ir vertino 2017 m. birželio 17 d., šeštadienis, 19:37:25
Rojuje tik nudizmą ir labai pasipiktino kai Ieva ir Adomas ėmė demonstruoti pirmasias rūbų madas, nes suprato kad tokiems dalykams jokių Rojaus resursų neužteks. Juk mados tokios trumpalaikės ir taip greitai keičiasi kad tai tėra tik medžiagų laiko ir resusrsų švaistymas ir nieko racionalaus. Todėl juos ir išvarė iš rojaus į šėtono karalystę žemę, kad jam už šmutkes aukotų visus savo gyvenimus.

2017 m. birželio 17 d., šeštadienis, 14:41:22
"traktatas" 2012 rugsėjo 8 d.

Opus Dei-Tomui 2017 m. birželio 17 d., šeštadienis, 08:01:36
Ką sumanei?

Na taip 2017 m. birželio 17 d., šeštadienis, 05:27:32
Jei Ieva būtų buvusi gudresnė ir labiau patyrusi, tai Adomui ne uždraustą obuolį būtų pasiuliusi, bet iš gundytojo žalčio išvirusi skanų ir sultinga buljoną ir abu būtų galėje pasijusti sotūs ir laimingi ir be jokių represijų iš viešpaties pusės. O dabar iš to vieno obuolio tikrai nepavalgė, o nemalonumų visiems per akis pridarė.

W.A.-Tomui 2017 m. birželio 12 d., pirmadienis, 16:32:48
Gali atsiusti svetaines adminui -- info@nso.lt
Rasime jam vieta...

Inkognito-Tomui 2017 m. birželio 12 d., pirmadienis, 11:48:23
Nežemiškų civilizacijų yra visatoje milijardų milijardai, o mūsų galaktikoje irgi nesuskaičiuojama daugybė. Todėl absoliutinti viską ir priskirti vien šėtonui būtų labai didelė klaida. Yra civilizacijų, kurios tarnauja tik sau ir yra altruistinių kurios turėdamos viską ko begalima norėti užsiima tarnyba kitiems.Kūrėjas yra Absoliutas jo vaikai esame mes visi ir geri ir blogi, panašaiai kaip vienos šeimos nariai vieni gali tapti teisėjais o kiti banditais. Ir čia tėvai absoliučiai nieko dėti. Pavyzdžiui Aids ligos paskleidimas gali būti ir nuo Dievo ir nuo šėtono.
Kad ji yra nuo dievo sako argumentai jog ji pirmiausiai kerta narkomanams ,lytiniams iškrypėliams ir palaidą gyvenimo būdą gyvenantiems asmenims. Kad ji naudinga Šėtonui liudytų tai kad daugelio nusidėjėlių sielos pateks jo dispozicijon po savo fizinės egzistencijos galo. Tačiau tame tarpe patenka ir nekalti, kurie aids užkrečiami, kraujo perpylimo metu, per operacijas, išprievartavimo aukos arba tie, kurie nežino jog jų partneriai serga šia mirtina liga. Jie po mirties pateks į kankinių kategorija ir greitai galės vėl atgimti kitais žmonėmis. Taip kad negalima visko suabsoliutinti, nes visata yra toks darinys kuris yra subalansuotas, ir visuomet išsveriantis gėrį ir blogį. Tarkime jei tave kas nors skriaudžia, jis neišvengs atpildo, nors tu ir piršto nepakrutinsi tam. Kitaip sutrikus balansui milžiniška išcentrinė jėga sukanti visą visatą,- netektų subtilaus balanso ir subyrėtų. Šėtonui materija yra tiek pavaldi, kiek tai leidžia kūrėjas-absoliutas, ir mūsų kiekvieno yra laisva valia kam atiduoti pirmenybę savo gyvenime, dievui ar šėtonui.

tomas 2017 m. birželio 11 d., sekmadienis, 23:26:00
Norėdami pilniau suvokti šiuos reiškinius, niekaip neišvengsime akistatos su pačiu šėtonu. Neskaitant liuciferinių ufonautų, kurie prazitauja dauigiau kvailindami ideologijomis, būtent šėtonas valdo tuos astralinius legionus. O tai yra būtent mūsų planetos gyvūnų astraliniai kūnai/dubliai, kuriuos po jų biologinų kūnų mirties šėtonas panaudoja savo išgyvenimo rekmėms. Kadangi tingiu šičia plačiau rašinėti, tai norintiems turėti nors kokią nuovoką apie patį šėtoną, galiu pasiūlyti traktatą, kurį prieš porą metų esu surašęs NSO.lt filosofijos skiltyje (Opus Dei vardu). Ar galima butu atsiusti si traktata, arba pateikti nuoroda?

klajūnas 2017 m. birželio 11 d., sekmadienis, 06:14:19
R. Naeslund implantavimo 1972 m istorija Švedijoje. Jo paties papasakota anglų kalba. Tai rodo, kad jau tais laikais buvo naudojamos išvystytos technologijos.
Šiais laikais implantų būna labai daug ir jie yra nedidelio dydžio.
psytechnologijos.lt/files1/upload/branded%202017.pdf
Vienus siekia išnaikinti, o kitus paversti vergais.

Inkognitp8 2017 m. birželio 11 d., sekmadienis, 05:52:57
Taip turtingos salys savo ligoniams gali duoti gydyma, kuris pratesia ju gyvenimus. Taciau ir siandien simtai tukstanciu mirsta nuo aids taip ir nesulake jokios pagalbos. Be to nuo 1974 m. Kada buvo ji paskleista anapilin iskeliavo daugiau nei 30 milijonu zmoniu. O dar kiek liko infekuotu? tai tikru tikriausias karas pries mus. Tik visi apsimeta kad to nemato.

San IL 2017 m. birželio 11 d., sekmadienis, 01:43:11
ŽIV užsikrėtusiųjų gyvenimo trukmė, pagal dabartinės medicinos galimybes, nuo neapsikrėtusiųjų skiriasi vos tik 5-10 metų, jie gali gyventi ganėtinai pilnavertišką gyvenimą ir nugyventi pakankamai ilgai. ŽIV nėbėra nuosprendis.
Baisus dalykas yra tai, kad jeigu inkognito istorija yra tiesa - mes turėtume neužilgo sulaukti naujo panašaus smūgio žmonija, nes ŽIV nebėra tiek veiksnus.

Inkognito 2017 m. birželio 10 d., šeštadienis, 19:46:53
Aš irgi per 12 metų internete, bandydamas išnarplioti tą savo pagrobimo istoriją, kaip tas deimantų ieškotojas perfiltravau šimtus tonų skaldos ir smirdančio žvyro, kol radau keletą nuostabių deimantų-tikrų draugų. Rezultate kuo toliau tuo labiau matau, kad mano ieškojimai ir bandymas prisikasti prie tikros tiesos kažkam labai nepatinka ir dedamos milžiniškos pastangos, kad man tai sutrukdyti bet kokia kaina. Kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad AIDS problema žemėje - tai Rusijos kgb ir nežemiečių sąmokslas prieš laisvojo pasaulio tautas. Bet po 1990 metų ši problema tapo ir pačios rusijos bei mūsų pabaltijo problema. Lietuvoje ji jau dauginasi pagal geometrinę progresiją. O apie Rusija tai net nekalbu, greitai taps epidemijos lygiu. Net Lietuvoje nuo jos miršta žymūs žmonės.

klajūnas 2017 m. birželio 10 d., šeštadienis, 12:44:46
Aplink mane irgi daug visokių nusmurgėlių šokinėjo. Aš tokius vadinu šokinėjančiom beždžionėm... Reikia suprasti - beždžionė negali nešokinėti, kai nustoja - virsta žmogumi.

Inkognito 2017 m. birželio 10 d., šeštadienis, 10:16:37
Tikri draugai tai tartum briliantai, sutinkami labai retai yra tokie pat brangūs, nes aplinkui pilna falšyvų padirbinių...

klajūnas 2017 m. birželio 9 d., penktadienis, 22:37:35
Problemą galima paaiškinti iš teisinės pusės: jeigu veikiantys implantai įtraukti į oficialų valstybinių paslapčių sąrašą, tai visos institucijos privalo paslaptį saugoti, nes priešingu atveju tektų atsakyti už įstatymų pažeidimą, todėl per oficialų kanalą, tokia informacija niekaip nepasklis. O kur potencialus pažeidimas, ten ir kontrolė. Jeigu žmogus su implantu, tai jis irgi tampa valstybine paslaptimi ir tampa kontrolės objektu. Tokį žmogų atskleidus kaip veikiančių implantų nešiotoją, pažeidžiamas valstybinių paslapčių įstatymas. Todėl naudojamos visokios priedangos: kad vaidenasi, kad šiaip kokia drožlė ar dar kas nors. Pasakysi kitaip, tapsi institucijų dėmesio objektu. Bet Elon Musk jau kelių metų bėgyje ruošia veikiančią smegenų kompiuterio sąsają ir tokios technologijos turės būti pripažintos. Su jomis susiję nusikaltimai greičiausiai bus neigiami ir toliau, bet bus gerai nors tiek, kad iš eterio dings visokie "psichologai", įsidarbinę sistemos pudeliais.

Inkognito-klajūnui 2017 m. birželio 9 d., penktadienis, 21:58:57
Tavo žodžiuose daug tiesos,ir visa tai pajutau savo kailiu kai 1975 metais Garliavos poliklinikoje man iš nosies ertmės ištraukė analogiško dydžio ir išvaizdos strypelį ausų, nosies gerklės gydytojas. Po to manęs neišleido iš kabineto, kol netavyko kažkoks pareigūnas ir nenuėmė mano pirštų antspaudų, kai pasakiau, kad neleisiu, tai pagrasino kad privers su milicijos pagalba. Tada iki pat ruso eros pabaigos jaučiau didesnį ar tai mažesnį akylų saugumo organų alsavimą tiesiai man į galvą. Galiu tuo paaiškinti daugelį nemalonumu kurie man buvo sudaryti tyčia, nors apie pagrobiumą neturėjau jokių atsiminimūų tuo metu. Bet mėgdavau pašiepti sovietų valdžia prie progos tai gali būti kad mane jie persekiojo ir dėl to.

klajūnas 2017 m. birželio 9 d., penktadienis, 21:31:37
Specialistų tirti implantus yra, tik jie dirba ne ten kur reikia, ir apskritai tai uždrausta tema, nors šiais laikais problema labai paplitusi. O nepriklausomų specialistų daug nėra niekur. Įrodai implantą - daug problemų apturi.

Inkognito 2017 m. birželio 9 d., penktadienis, 21:14:26
Nu tai ir juokis į sveikatą ir neverk kad niekas niekur neviešina tyrimo. Kas nesdijuoks tam bus paviešinta juk visiems kvailiams neįtiksi. Idiotų visais laikais buvo daugiau nei mastančių žmonių.

2017 m. birželio 9 d., penktadienis, 19:56:46
Mindaugas Z.
SIL giriasi daugiau tyrimu atlikes, bet nieko nesidalina. Paskaityk kokia atmaske ikognito parase si karta. Nieko nesidalins, bet jei ir papostins, visiem nebeidomu senai. Todel ir sedi tik sitame forume, nes visur isjuokta istorija.

Inkognito 2017 m. birželio 9 d., penktadienis, 18:37:58
Kad San Il neskelbia viešai tyrimų pageidauju aš nes tai liečia mano asmenį, Man jau nusibodo kai pastoviai forumuose visokie psichopatai pradeda stumti ant manęs būk tai aš pageidauju ir man reikia kažkokio tai jūsų dėmesio, todėl tai ka perdaviau jam tai yra konfidencialu ir nepulkite jo jei jis laikosi mūsų susitarimo. Kai bus laikas viską sužinosite.Be to Lietuvoje čia nėra tokio lygio specialistų kuriems būtų galima patikėti tirti implantus ar dar kažką tai tokio.

San IL 2017 m. birželio 9 d., penktadienis, 16:01:25
Gerbiamas Mindaugai, suprantu Jūsų norą (ir galų gale teisę) žinoti, patikėkite, ne taip paprasta ir man šioje situacijoje teisingai nutarti, kaip pasielgti, nes pats matote, kiek nepatenkintų žmonių, NETGI, kai nebesidalinu informacija. Yra ir daugiau stabdžių, apie kuriuos nenoriu garsiai kalbėti.
Mano tyrimas nėra baigtas. Surinkti duomenys bus paskelbti atėjus laikui. Galite su manimi susisiekti, jeigu turite kokių nors konkrečių klausimų.

Mindaugas Z. 2017 m. birželio 9 d., penktadienis, 15:22:10
SAN IL daro tyrimą, man įdomu kodėl jis nenorėtų tarkim tą tyrimą publikuoti anomalijoje? Juk tyrimai tam ir daromi, kad su jais susipažintų kuo daugiau žmonių. Aišku, kuo daugiau žmonių, tuo daugiau ir nuomonių, bet niekada istorijoje nebuvo taip, kad tyrimai buvo sutikti išskestomis rankomis. Keista kažkaip...

2017 m. birželio 9 d., penktadienis, 11:31:13
Tik pamanykit: rado duobę Marse :)

Kas ten Marse? 2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 23:59:59
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/marse-rado-keista-duobe-ar-tai-gali-buti-ateiviu-pedsakas.d?id=74864130

2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 16:22:48
Gatves, buto nr, vardo pavardes vistiek nesuzinosi . Viesas ip adresas geriausiu atveju pades nustatyti miesta .

Tomulis 2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 16:07:33
Tam, kad bijotų įžeidinėti ir šmeižti. Aš galiu gauti žmogaus adresą tiesiog įvedus jo ip į google.

del ip 2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 15:15:02
nenoriu jog kas matytu mano ip , yra beprociu svetainese sugalvos isilauzti ar dar blogiau.... ir nieko negalesi irodyti nes ip buvo matomas sioje svetaineje visiems ne tik adminams . Beje jei vyksta tyrimas konfiskuojamas pc kuriame yra pagrindinis serveris , tai jeigu kokie bukagalviai sugalvos bylinetis , sveitaine bus neprieinama ilga laiko tarpa . Anonimiskumas bent jau leidzia buti saugiems , o kas turi problemu
su vardais yra daugybe svetainiu , kuriose galima rasyti prisiregistravus ko ten nerasot ? ? ?
galesit sekti kaip detektyvai kas ka veikia ir kas ka raso .

2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 15:08:42
Visa tai tik bereikalingas dėmesio nukreipimas. Šaliamoksliai gali sau leisti kitaip įrodinėti tiesas, atsisakę pirmos „mokslinės“ minties apie bet ką, ką jūs besakytumėte: tai melas ar žaidimas liguistai siekiant sau dėmesio ar tiesiog pasijuokimui iš lengvatikių. Kiekvienas esame savo jausmų įnagis ar kaip mėgstama Azijoje sakyti laidininkas. Žinutės gali būti perduodamos nesuprastos ir žaidžiant.

Inkognito 2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 15:08:27
Man asmeniškai irgi nelabai tas yra svarbu,kiekvienas rašymas yra tarsi piršto antspaudas arba DNR juk pati reiškimosi maniera,būdingos gramatinės klaidos ir kitos smulkmenos puikiai leidžia suprasti kas yra rašinio autorius. Pavyzdžiui spėju kad postą prieš mane parašė Gerbiamas Rutulys ir sekantį postą taip pat rašė jis.Todėl principe paskaičius daugiau postų aišku su kuom turi reikalą. Bet vis viena IP būtų solidžiau ir įpareigotų nors truputį laikytis elementarios tvarkos visokius besmegenius erelius.Jie yra drąsūs kai žino kad už šmeižta negaus į snukį.

2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 14:59:36
Mažai kam čia rūpi Jūsų vardai, susikurti įvaizdžiai bei visokios pastangos sumaišyti juos su purvais, paversti Jus melagiais aplinkiniu akyse.

2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 14:43:16
Per daug lengva pasikeiti ipukus, kad jų žinojimas bent kiek sugebėtų užtikrinti Jūsų siekius. Iš kito pusės, tinginčius žaisti svetainės lankytojus pastatytų į bereikalingą pavojų, nes tokioje aplinkoje neabejotinai yra žmonių sugebančių įsilaužti į Jūsų puspines su žinomais ipukais.

Inkognito 2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 14:28:24
Palaikau Sn Il iniciatyvą jeigu aišku tik tai nesunku įgyvendinti techniškai. Svetaqinę tada liautūsi buvusi stūmikų ir liežuvautojų prieglobsciu,mažiau kiltų pagunda likti nenubaustams ir apšmeižti kito asmens nuomonę ar jį patį.Bei pačiam WEB adminui nereikėtų pastoviai gesinti kylančius konfliktus,nes Lietuvoje yra dar daug ereliu labai drąsių ir niekšingų kai žino kad nereikės atsakyti už savo nederamus poelgius internete. Negi Lietuvoje dar mažai patyčių? Tapkime pagaliau tikrai civilizuota šalimi,kurios piliečiai moka mandagiai bendrauti ir pagrystai bei dalykiškai atsakyti į parašytas nuomones. O dabar čia yra palaidos laukinės džiunglės,kur laimi tas kas turi naglesnį snukį.

San IL 2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 12:33:33
Rinkitės daryti, kaip tinkami, tačiau bent aš tikrai diskutuočiau čia daugiau, jeigu būtų padarytas galas šitiems žaidimams. Tačiau jeigu jums lankytojų nuomonė nesvarbi, tai... Yra ir kitur kur galima diskutuoti. Be žaidimų.

cia ne delfi 2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 10:41:29
Pasiulymas - atmestas . tuo ir skiriasi svetaine nuo delfi , nera ip. Jai kas nori susirasineti ne anonimiskai tai manau ir daro , tam yra fcbk , email , skype

2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 09:43:54
Nepritariu. Neverta padėti visokiems „sekliams morkoms“ su neaiškiais ketinimais.

Tomulis 2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 09:24:52
Pritariu.

Inkognito 2017 m. birželio 7 d., trečiadienis, 09:12:33
Solidarizuojuosi su San Il,tikrai bendravimas pokalbių puslapyje būtų daug suprantamesnis ir mėgėjai trolinti nebūtų tokie užtikrinti savo anonimiškumu.

San IL 2017 m. birželio 6 d., antradienis, 22:42:17
Siūlau gerbiamam W.A. padaryti viešai matomus IP adresus prie pranešimo, visai kaip delfyje, dabar tai jau legalu. Tada ir pasibaigs dešimtmečius trunkantys internetiniai žaidimai, visam laikui. Kiek gi galima žaloti tą ufologiją Lietuvoje.

2017 m. birželio 6 d., antradienis, 16:36:01
Va turiu klausimą: Kodėl kai žmogus namie įeina į patalpą pradeda tai paploti į ranką tai dar kažkaip patriukšmauti, nors namie nieko nera?

Inkognito 2017 m. birželio 6 d., antradienis, 15:11:24
Gal gi po šio Admino raginimo mėgstantys šmeižti ir užgaulioti vieną karta užsičiaups? Juk elgiatės kaip nesubrendę vaikėzai.

2017 m. birželio 6 d., antradienis, 15:08:24
Tikrų atpažinėtojų visur melagius dėmesiui: „Visas melas - tai ne iki galo atskleista tiesa“. Iki galo atskleistai tiesai visų jūsų proteliai per menki bei valios per skystos. Niekas nenori iš jūsų atimti gyvenimo džiaugsmų, nors neatrodo, kad besityčiodami iš kitų suprastumėte apie ką eitų kalba.

pritariu adminui 2017 m. birželio 6 d., antradienis, 14:50:08
pritariu W.A.

W.A. 2017 m. birželio 6 d., antradienis, 14:28:28
SIULAU uzbaigti sia tema VISIEMS dalyviams. Ja tesiant imsiuosi atitinkamu priemoniu (savo nuoziura).
Nauji logai su spamu per pora savaiciu siekia apie 300 MB - tad nelinksta ranka knaisiotis po juos ieskant kas ka rase ir kokiais IP...

Patylekite - arba aptarinekite kitus klausimus... ne tarpusavio santykius... Pasaulis toks platus, jame tiek visko daug, o vis griztate prie to paties amzinai... su kai kuriomis variacijomis ... :)

Prašymas Adminui 2017 m. birželio 6 d., antradienis, 14:20:31
Prašau užblokuoti rašinėjantį IP Adresu 88.119.40.0 tai žmogus išvytas iš visų didskusijų aikštelių už dalyvių įžeidinėjimus ir forumų šiukšlinimus. Šiame forume jis irgi tyčiojasi ir viešai įžeidinėja mūsų puslapio lankytoją Inkognito, žemiau yra surinkti visi įrodymai šio asmens negražios veiklos.

O už žmogaus psicologinį persekiojimą internete 2017 m. birželio 6 d., antradienis, 14:12:47
Irgi gausi taip kaip priklauso nemanau kad advokatų kolegija tavęs pasigailės nes kiek žinau jau esi prisidirbęs ne tik čia ponas Linai.

Advokato padėjėjui 2017 m. birželio 6 d., antradienis, 14:11:34
Neęgalvok kad esi toks vienas gudrus teisiniuose reikaluose ponuli, o kad tamsta netrolinai tai nepaneigsi nes štai čia yra tavo paties postas o ir IP adresai sutampa. Mielasis dabar tai tikrai įkliuvai ir net jei tu advokato padėjėjas neišsisuksi meilasis.
advokato padejejas 2017 m. birželio 4 d., sekmadienis, 19:44:40
inkognito slepiasi nes nebeturi ka naujo pasakyti , geda uz melus tai normalu o mistiniai vilniaus ufologai apie kuriuos kazkas cia raso tai yra jo vienintelis istikimas mazvaikis draugas Linas :D megstantis savo varda rasyti atvirkčiai ir su tarpu San Il . Pats save vadinantis salisku ufologijos ekspertu :D :D

advokato padejejas 2017 m. birželio 6 d., antradienis, 13:17:18
niekas netrolino tik juokesi is komentaro apie implantus, tai kada paduosite i teisma? ar nepagalvojote, kad jus pats ka tik paviesinote zmoniu vardus ir pavardes internetieje erdveje be ju leidimo? :D ar gi grazu? ar zinote jog netikri kaltininimai ir grasinimai taip pat gali buti patraukti baudziamojion atsakomyben? kad ir kas raso sias zinutes nieko gero nekevepia paciam autoriui :D
beje teismu praktioje esate zalias todel geriau sugalvokite ka nors originalenio pvz ateiviai is kgb sugalvojo anonimiskai parasyti, jus esate viesas asmuo juk buvote pirmasis lietuvis menulyje pagal savo istorija :D :D :D

Įrodymai 2017 m. birželio 6 d., antradienis, 07:55:34
Evaldas 66
Evaldas 66 avataras
OFFLINE
Dalyvis

Žinutės: 37
Reputacija: 2

Kaip ir visą laiką gyvenu ramiai, bet mano internetiniai draugai vis kažką atsiunčia. Gal dar ką atsiųs iš kitų svetainių, bet ne galiu nepasidalint. :lol: :lol: :lol: :lol:
Čia tikriausia paimta iš nso.lt svečių knygos :lol: :lol: :lol: :lol:
Be reikalo stumiate ant inkognito 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 13:10:36
Kaip tik vienas iš inplantų jau yra Vilniuje atiduotas tyrimui pas San il o kitas kur buvo pakaušio srityje, jo ten nėra tik toje lokalizacijoje, o jis pasislinkęs gerokai kairiau, ir vos įžiurimas per smulkių kalcinatų debesėlį. Viskas su juo yra tvarkoje neeikvokite tuščiai energijos. San Il jau atsiuntė eksperimentų su implantu strypelio iš nežinomo metalo,nupoliruoto iki veidrodinio blizgesio kai kuriuos bandymų rezultatus. Jis kaip tik ieško patikimos fizikų laboratorijos kad padaryti jo mikrošlifus ir ištirti atominę struktųra, tyrimų rezultatai nedings bet bus perduoti Tarptautinei Mufon organizacijai. Gražiai pasimovėte ant dezinfo
Tomuliukai.
Juokinga, metalo gabaliukas, tiek nusipelnė dėmesio. Pilnai tikiu, kad rezultatų nesulauksim. Nereikia fizikų, nunešk kokiam senam geram šaltkalviui - iš karto pasakys kokia metalo markė :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Įrodymai 2017 m. birželio 6 d., antradienis, 07:51:41
Linas Esu parašė temoje anomalijos forume analogišku laiku apie implantus reiškia šie asmenys veikia kartu diskredituodami ir šmeiždami inkognito, o tai jau yra baudžiamoji veikla, nes šmeižimas viešojoje erdvėje yra baudžiamas įstatymu.

Įrodymai 2017 m. birželio 6 d., antradienis, 07:44:27
Evaldas 66
Evaldas 66 avataras
OFFLINE
Dalyvis

Žinutės: 37
Reputacija: 2

Nesupratau, nu tvarkykis :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: :silly:. Aš irgi tvarkausi ir panašiai, va, tuoj susitvarkau meškeres ir varau žvejot skumbrių.
Tripčioji vietoje su savo draugeliu :lol: :lol: :lol: . Va, ką noriu pasakyt. Tiek metų meškos ausyje smegenis pudrino. Tiek metų srėbėm jo jovalą ir ką? Turim informacijos kokios iš jo? Vien peizalus arba jo pasakojimus iš "ateivių" laiškų (jo manymu informacijos). Čia ne tripčiojimas vietoje? Jai pirminė informacija yra melas ir visą kitą .......... Kam gaišt laiką? Geriau per tą laiką, kaip sakai tvarkytis :silly: :silly: :silly:
Internete yra jo gyvenimas, jis jį gyveną ir atsiranda vaikų kurie jį palaiko o jam to užtenka. Bet man dzin, tik labai įdomu iš jo pasijuokti progai pasitaikius :silly: :silly: :silly: Aišku jai tu kažką su juo darai aš nepraleisiu progos ir iš to pasijuokti :silly: :silly: :silly: :silly: nes tai beprasmiška :silly: :silly: :silly:

Tikras ekspertas 2017 m. birželio 6 d., antradienis, 05:35:19
Vakar dienos komentaruose Inkognito bandė trolinti Linas Jakas ir Evaldas Milaševičius. Prašau atkreipti į tai dėmesį šie asmenys pastoviai anonimiškai šmeižia aukščiau minėtą asmenį internete galvodami kad taip ir nebus susekti.

svytuokles ekspertas 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 16:29:18
po apsislapinimo priemete si sprendima ar dar pries ?

Oi kaip išsigandau 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 16:22:12
Dvejetukinko kuris nemoka net mendelejevo lentelės...

svytuokles ekspertas 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 16:15:02
kol niekas nemato gali daryt ka norit, gi negeda jeigu nieko salia nera, issiskalbsit.
Atminkit rugpjutis tas menuo kada svytuokle veiks ir jus suprasite iskart

Nejuokink 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 16:09:24
Tuoj apsimyšiu

svytuokles ekspertas 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 16:08:29
svytuokle rugpjuti prades veikti o iki tol kiekviena vakara pries miega jausite nedidele baime

Tuoj jums tikrai ateis tikras meistras 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 16:07:25
Ir ištrins visas jūsų kvailybes iš šitos pokalbių aikštės.

Nuo kada trolintojai 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 16:05:46
Pasidarė draugais?Iš tavo tų pastangų sukelti blogas nuotaikas jama tik juokas iki apsimyžimo...Kvailas mulki

svytuokles mestras 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 16:03:45
vytautas stiprus meistras bet niekada bloga nelinki draugams , o as galiu sukelti blogu nuotaiku bet kam

Ir šiaip 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 16:01:06
Jukš pamokų ruošti-dvejetukininke,net Mendelejevo lentelės neišmokai dykai tėvų duoną ėsdamas-asile.

UFO ekspertas 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 16:01:00
istorija netikra su mano dragu karlu ateiviai susisieke el pastu . Ikognito apsaukelis , ateuživiai ne jo pagrobe buvo o Karlą

Turi tą savo švytuoklę tarpkojyje 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 15:59:10
Tai ja ir pasidžiauk čia kitų negasdinęs,o tai pasakysiu Vytautui kad iš jo tyčiojiesi tai nutrauks tau ja su visais kiaušiniais žąsine.

Tomulis 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 15:52:57
Ko čia naudojat mano nicką piktam, kvaili skeptikai ir inkognito šalininkai — fanatikai? Įrodymų, kad inkognito istorija tikra yra, bet matosi, kad ir pats prikuręs, gal atmintis išsikraipė?

Inkognitui 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 15:47:37
jums tai pa tas galioja , tas kuris kitus vadina ubagais . Ateiviai ir implantai neapaugos nuo svytuokles

Troliuili 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 15:46:27
Kraukis savo manatkes ir davai čemodan-vokzal- raša. ir daugiau čia nesirodyk nes susems Lietuviškas saugumas už rusiška putinišką propagandą.

piktui dedei 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 15:46:14
neapsivardziokite nes paprasysiu svytuokles jog uztildytu

Mandagiai galima atsakyti mandagiam diskusijų dalyviui 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 15:43:57
O ne troliui koks esi tu dvasios ubage.

. 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 15:39:59
buvo nuotrauka, viskas anomalijoje. Jis ten prigautas, apsimelaves dingo

piktui dedei Inkognito 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 15:37:26
Mendelijevo lenteleje isdestyt tik zinomi elemetai.....jusu ziniai nuo jos atsiradimo yra arasta ir naju eementu... o jusu draugas teigia turis nezinomo metalo... jus tarybineje mokykoje ne daug ismokot. San IL pavydeti gali tik pats Inkognito, nes pastarasis kartais dar paraso mandagiai

Naują metalo rūšį? 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 15:25:50
Kas čia per priedurnis rašinėja? Kvaily visi elementai visoje visatoje analogiški Mendelejevo lentelei ir ką ten tave nulėpausi mokykloje mokė?O man atrodo kad čia vatos rašinėja ir stumia ant inkognito papasakotos istorijos nes ten kgb rusiška kaltinama suokalbiu prieš žmoniją,tai jie truks pliš stengiasi parodyti kad būk tai jis meluoja. Troliai užsiimkite rimtais darbais neteršę savo kvailybėmis šitos pokalbių aikštelės.O gal pavydas kad San Il yra pripažystamas "MUFON" tarptautinės ufologų bendrijos, o jūs kaip buvote apsisnargliavę mulkiai,tokiais ir liksite visą gyvenimąsugebantys tik stumti ant kitų nieko doro nepasiekę gyvenime. Vatos varykite sau į rusyna putleriui pimpalo laižyti.

2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 15:08:52
o man vis atrodo kad inkognito kažkada jau buvo patalpines savo rentgena i neta, nes aš kažkaip atsimenu tą nuotrauką kur žemiau pakaušio buvo du objektai sujungti laideliu. Nežinau kaip gal pats sugalvojau bet atsimenu tarsi butu tikrai matyta o ne isivaizduota iš pasakojimu. na čia tiek to...

Tomuliui 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 14:42:13
Ar zinote jog uz atrasta nauja metalo rusi gautumete Nobelio premija? laukiam tada kitu apdovanojimu :D
vargsai jus vargsai... jusu achilo kulnas yra pati Inkognito istorija, kuri neduoda fantazijai ribu. Patikimos fizikos? prie ko cia fiziks laboratorija? :D reikia i nesti chemijos aboratorija, tik ten gali pasakyti medziagos chemine sudeti . Kas cia per juokdariai rasineja ? :D ir jeigu cia SanIL ideja tai galima atelisti, jis linkes pokstauti ir nesamones isgalvoti. Abu kaip Ikognito viens prie vieno .

Be reikalo stumiate ant inkognito 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 13:10:36
Kaip tik vienas iš inplantų jau yra Vilniuje atiduotas tyrimui pas San il o kitas kur buvo pakaušio srityje, jo ten nėra tik toje lokalizacijoje o jis pasislinkęs gerokai kairiau,ir vos įžiurimas per smulkių kalcinatų debesėlį. Viskas su juo yra tvarkoje neeikvokite tuščiai energijos. San Il jau atsiuntė eksperimentų su implantu strypelio iš nežinomo metalo,nupoliruoto iki veidrodinio blizgesio kai kuriuos bandymų rezultatus. Jis kaip tik ieško patikimos fizikų laboratorijos kad padaryti jo mikrošlifus ir ištirti atominę struktųra, tyrimų rezultatai nedings bet bus perduoti Tarptautinei Mufon organizacijai. Gražiai pasimovėte ant dezinfo
Tomuliukai.

Tomuliui 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 11:34:26
lygiai tas pats galioja ir San Il jos draugo, salisko tyrejo zinutems. Jokiu jis medicininiu ar detektyvo tyrimu neglai atlikti, nes yra vienintelis asmuo, kuris prieina ju net nekalbu jog tiki jo istorija .... pasidalino kazkada evaldas kitas narys inkogito "tyrimu", kuriame vaikaciojo San IL su Inkognito po kaimu klausinejo ar nemate kariskio kazakelintais metais, bei veliau susidure su nso :D . Pats inkognito nebeuzsuka i anomalija pasidalinti naujausia info nes yra isizeides o san il ji palaiko, bando verbuoti savo eskpedicijoms naujus zmones ufologijos forume, ten ir guli pranesimas. Paskutinis Inkognito pastebejimas buvo apie ispanijos oro uosta bei kad lektuvuose gabenami ateiviai ..
Dar radau sita atmaske kodel jisai nesutiko su gintaro pasiulymo del rentgeno
Inkognito : Taip, nelabai senai, bet labai trumpai be paaiškinimo. Liepė atsisakyti bet kokio pasiūlymo iš diskusijų forumo. Bet nepaaiškino iiš kokio nes tu metu aš praktiškai buvau tik Anomalijoje bet ir taip labai retai ir NSO.LT. Po kurio laiko atėjo pasiūlymas-reikalavimas, iš Anomalijos nuo pono Gintaro, kad padaryčiau rentgeno nuotrauką inplanto kur yra galvoje ir įrodymui,- kad nemeluoju ir patalpinčiau jį forume. Aš atsisakiau, bet ne todėl, kad tai rekomendavo balsas ir man pačiam buvo nepriimtinas toks ultimatyvus pasiūlymo tonas ,be to nenorėjau rizikuoti savo saugumu ir laisve,kad netektų nušauti kokio nors maniako besikėsinančio į mane dėl to inplanto.O paskui tektų teismui įrodinėti, kad neviršijau būtinosios ginties ribų.Žinant kokie teismai yra Lietuvoje tai turėtų būti suprantama bet kuriam sveikai protauti galinčiam individui.Bet anomalijoje matyt tokių nėra likę.

Tomuliui 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 11:22:43
Sveikas, jau buvo pasiulymas inkognito :D tirti implanta, senu seniausiai ... anomalija.lt tema : Kreipimasis į Inkognito!
Jis atsisake nes:
Perskaičiau jūsų pilnus emocijų bet neprotingus patarimus padaryti tą nuotrauką,tokia nuotrauka jau yra tačiau aš jos nespausdinu viešai. Paklausite kodėl,-ogi būtent tai, kad abejojete ar aš sakau tiesą ar meluoju ir garantuoja mano sąlyginį saugumą, šioje kontraversiškoje gyvulių visuomenėje ,-išdidžiai vadinančioje save Homo Sapiens rūšimi.
Tai, kad spuoguoti paaugliai patenkintų savo smalsumą, nemanau, kad privalau rizikuoti savo asmens saugumu,bet daugelio iš jūsų maumonėliai ant tiek minkšti, kad jie to tiesiog negali suvokti. Mano pasakymas, jog pas mane yra implantai yra skirtas ne jūsų auditorijai, o rimtiems mokslo specialistams, kurie išlaikys mano asmeninę paslaptį apie mano organizme esančius svetimkūnius-implantus, ir jūsų auditorijos smalsumas vis vien nebus patenkintas. Tokie forumai kaip šitas gal ir nėra geriausias kelias skleisti šią info, kol ji galų gale pateks tam kam ji labiausiai reikalinga ir yra skirta. Šis pasiūlymas vilniečio už kelius litus atskleisti viešai šią paslaptį, kuri neprivalo jokiais būdais būta paviešinta, dėl asmens saugumo tikrai turi būti atitinkamai finansuojamas ne mažiau 1 milijono eurų, tam kad turėdamas tokias lėšas aš vėliau pats galėčiau pasirūpinti savo saugumu, nes už šio provokacinio pasiūlymo iš Gintaro pusės galimai slypi kriminalinis pasaulis, kuris norėtų žinoti tikrus faktus tam kad paskui galėtų parduoti manyje slypintį ateivių egzistencijos materialų įrodymą. Jis privalo atsiūsti į mano PM visus savo asmens duomenis įskaitant ir asmens kodą tam kad aš savo kanalais galėčiau patikrinti kas jis per paukštis ir su kuo paklaiko ryšius. Jei tokių duomenų nesulauksiu aš jį laikysiu paprasčiausiu banditu, šitą forumą naudojančiu savo žvalgybiniams tikslams ir ieškančiu kvailių ant šios žemelės.

Tomulis 2017 m. birželio 5 d., pirmadienis, 08:21:26
Reikės išgirsti ką pats inkognito sako dėl tų implantų.

tomulis 2017 m. birželio 4 d., sekmadienis, 22:44:31
Inkognito komentarai del ko jis atsisako isleisti knyga bei buti tiriamas tikru specialistu o ne salisku ufologu draugu kaip San Il , kurie tikes iki grabo lentos .
Tačiau kai pradėjome apie tai susirašinėti, mano nuostabai inkognito pareiškė, kad knyga būtų, cituoju:
Citata iš: inkognito birželio 29, 2012, 10:07:49
<...> Be to reikėtų ko gero leisti kaip fantastinį veikalą <...>
Žmogus, kuris tiek metų teigė, kad visa jo istoriją yra faktas, staiga pareiškia, kad knyga būtų tiesiog fantastinio pobūdžio.
Savaime suprantama, kad po tokių žodžių, supratau kur linkstama ir ką norima pasakyti.
Paklausus kodėl staiga pasikeičia istorija iš dokumentikos į fantastika, atsakymas buvo:
Citata iš: inkognito birželio 29, 2012, 10:07:49
<...> matai kas forume darosi... užbombytų negyvai mane <...>
Žmogus kuris norėjo apie savo istorija kurti filmą, bijojo, kad bus užbombytas forume.
O čia pacio ufologo SanIl prisipazinimas kad jis yra saliskas tyrejas .Taip, aš esu šališkas tyrėjas.

ateivis is tarpgakaltines KGB planetos 2017 m. birželio 4 d., sekmadienis, 20:35:34
Rimtai

2017 m. birželio 4 d., sekmadienis, 20:31:31
Rimtai?

ateivis is tarpgakaltines KGB planetos 2017 m. birželio 4 d., sekmadienis, 19:49:22
mes susirašinejame su Inkognito emailais, greitu metu gausite naujos info, taip pat bus pranesta jog nera jokiu implantu, nes visi istirpo, o ufologas San Il, meginantis verbuoti žmones per visus forumus ekspedicijoms tamsiame miske, taip pat liks nieko nepeses

advokato padejejas 2017 m. birželio 4 d., sekmadienis, 19:44:40
inkognito slepiasi nes nebeturi ka naujo pasakyti , geda uz melus tai normalu o mistiniai vilniaus ufologai apie kuriuos kazkas cia raso tai yra jo vienintelis istikimas mazvaikis draugas Linas :D megstantis savo varda rasyti atvirkčiai ir su tarpu San Il . Pats save vadinantis salisku ufologijos ekspertu :D :D

2017 m. birželio 4 d., sekmadienis, 19:44:36
Leisiu sau pajuokaut. Inkognito pateko į kitą paralelinį pasaulį, kur nebuvo jokiu pagrobimu ir implantu. Ir še tau pasipriešinimas.

implantai ištirpo 2017 m. birželio 4 d., sekmadienis, 19:10:16
ka jus nežinote jog implantai ne tik buna metalu sūdeties, bet jie dar ir istirpsta, kai juos pradeda tirti 'kardiologai' arba draugai ufologai SAN IL :D :D :D

Tomulis 2017 m. birželio 4 d., sekmadienis, 17:41:48
Įdomu, kur pats inkognito dingo iš čia?

Tai kad inkognito istorija dar nebaigta 2017 m. birželio 3 d., šeštadienis, 19:43:37
Ufologai Iš Vilniaus dar vis randa naujų niuansų. Šią savaitę buvo atlikti rentgeno tyrimai kuriais buvo bandoma nustatyti ar dar yra inkognito galvoje tie implantai, kurie atsitiktinai buvo ten surasti 1989 metais. Kai šitai ėmėsi daryti medikai, implantai kažkur jau buvo dingę, gali būti kad jie per tiek metų arba ištirpo savaime ten arba ateiviai juos ir vėl išsiėmė, bet šios savaitės nuotraukos rodo kad jų ten jau nebėra. Galimai susidarė klasikinė ufologinė situacija, atsitiktinai darant tyrimus svetimkūnei žmoguje aptinkami, bet darant specialius tyrimus jų jau nebūna toje vietoje, kaip koks žaidimas katės ir pelės. Tų jau nebėra, bet atsirado kitas ir jis jau pas ufologus.

Tomulis 2017 m. birželio 3 d., šeštadienis, 18:58:23
Kodėl nieks nesiima iniciatyvos išversti inkognito istoriją į anglų kalbą? Juk kažkur girdėjau žadėjimus.

2017 m. birželio 3 d., šeštadienis, 18:05:43
Verčiu iš anglų vikipedijos: Pakylėtieji valdovai - tai dvasiškai aukštos būtybės, kurios praeitose inkarnacijose buvo dvasiškai pasižymėję žmonės. Pavyzdžiui Jėzus, Buda, Krišna...

Ir kas gi tie? 2017 m. birželio 3 d., šeštadienis, 13:47:51
Pakylėtieji valdovai?

2017 m. birželio 1 d., ketvirtadienis, 20:52:11
Inkognito, ką tu manai apie pakylėtuosius valdovus?

Raelis ir Urantijos knyga 2017 m. birželio 1 d., ketvirtadienis, 16:41:12
Raelis skelbiasi irgi kontaktuotoju su ateivių civilizacija,kadangį tų civilizacijų yra labai daug to paneigti negalima.Urantijos knyga manyčiau yra daugiau grožinio-fantastinio žanro kūrinys, ne kaip dokumentas. Jei nori tikėti gali kuom tik nori. Pagrobimo anatomijoje irgi yra nemažai autoriaus fantazijos (jis net neneigia to) nes kai buvo pagrobtas jam buvo ištrinta atmintis, kuri sugrįžta labai pamažu atskirais to įvykio epizodais, todėl tenka juos jungti į visiems suvokiamą visuma dalinai sufantazuotais įvykiais, kurių galėjo ir nebūti arba veiksmas galėjo tais momentais vykti ir kitaip, ko autorius neatsimena. Bet ši teorija nors patvirtinama realiais liudijimais, implantais, randų nuotraukomis, kurie atitinka pasakojimo epizodus ir t.t.

2017 m. birželio 1 d., ketvirtadienis, 16:11:04
Ar galima pasitikėti Raeliu, Urantijos knyga?

Mūsų galaktikoje yra 2017 m. birželio 1 d., ketvirtadienis, 16:08:33
Netoli 5 milijonų o visatos mastu apie 700 milijardų.

debesyse matau NSO 2017 m. birželio 1 d., ketvirtadienis, 15:32:36
kiek yra ateiviu rusiu ?

Linai Jakai 2017 m. birželio 1 d., ketvirtadienis, 11:11:23
Baik trolinti Nso lt puslapį.

debesyse matau NSO 2017 m. birželio 1 d., ketvirtadienis, 03:40:37
Kokiu nauju kontaktu apturejo, Stanislovas Kalvaitis ? ?

Klausimas 2017 m. gegužės 30 d., antradienis, 10:38:51
Ar tokie dundukai iš viso nors vieną smegenų vingį ta turi?

2017 m. gegužės 28 d., sekmadienis, 14:59:03
Visai nešlykštu gyventi Lietuvoje. Tik, kartais žmogeliams visai nerūpi kaip juos supras ir iš vis ar juos supras. Tarp savu žaidžia, o svetimi, kam rūpi visokie nepritapę perėjūnai, dėl kurių neverta smegenų vingio pakrutinti?

Man atrodo kad tai 2017 m. gegužės 28 d., sekmadienis, 08:16:06
Noras pasipuikuoti prieš aplinkinius savo kalbų žiniomis. O forumuose net diskusijos dalyvių negerbimas rašinėti specialiai tai ką supranta tik mokantys ta kalbi tarsi koks suokalbis. Tai tiesiog yra šlykštu gyventi Lietuvoje ir tarsi kokie skerslenkiai naudoti svetimybes. Bet reto intelektas yra ant tiek aukštas kad tai suvokti.

2017 m. gegužės 27 d., šeštadienis, 20:19:32
Iš tikro, lietuviai mėgsta pavograuti svetimom kalbomis, senesnės kartos nevengia ir rusų kalbos. Ir ne kaip atrodo.

2017 m. gegužės 27 d., šeštadienis, 20:17:11
Ką ten jaunuoliai... koks Kubilius gali ką nors angliškai pamandravoti. Karalienės šuniukai, atsiprašant.

Na o mes labai greitai 2017 m. gegužės 26 d., penktadienis, 21:48:30
Tapsime suanglinti, jau dabar net forumuose pacukai mandraudami bando rašinėti angliškai, nors lietuvių kalbai anglų net į puspadžius netinka, kokia tai yra senovinė ir didinga kalba,- turinti šlovingą praeitį. Gėda man už juos kad jie tokie šiaudadūšiai.

PrūsaI nebuvo išnaikinti fiziškai 2017 m. gegužės 26 d., penktadienis, 21:46:12
Jie buvo tiesiog suvokietinti. aišku kažkiek tai jų žuvo per Herkaus Manto sukilimą.

Vytautas 2017 m. gegužės 26 d., penktadienis, 10:43:57
O gal matei kur nors gerai gyvenantį prūsą pralaimėjusį vokiečiams. :) Normaliai pralaimėję išnaikinami fiziškai. :) Tokios šio pasaulio taisyklės ale civilizuotos. :)

Jeigu Liedtuviai su Lenkais 2017 m. gegužės 24 d., trečiadienis, 11:56:18
Savo laiku būtų prakišę Žalgirio mūšį, kuriuo šiandien taip didžiuojasi, šiandien jie gyventų kaip vokiečiai, nebūtų turėję Stalino gulagų, caro surusinimo ir kitų negandų. O Maskva gal būt paklusniai po šiai dienai mokėtų jai duoklę.

Hitleris tenorėjo teisingai padalinti 2017 m. gegužės 24 d., trečiadienis, 09:20:37
Pasaulį, kad viskas ir visur priklausytų tik vokiečių nacijai..

Šiaip jau 2017 m. gegužės 24 d., trečiadienis, 09:17:56
Mes Lietuviai didžiausi nacistai pasaulyje.

2017 m. gegužės 23 d., antradienis, 14:35:59
Ir vėl čia tas nacistas...

Optimistas< vis tik keista 2017 m. gegužės 22 d., pirmadienis, 22:36:22
www.delfi.lt/mokslas/mokslas/ateiviu-megastrukturos-zvaigzde-vel-mirga-mokslininkai-imasi-paslapties.d?id=74710080

skeptikas 2017 m. gegužės 22 d., pirmadienis, 03:23:55
Apie visiems „žinomus“ įvykius-trupučiuką kitaip:
sunaikintatiesa.livejournal.com

Cerber 2017 m. gegužės 22 d., pirmadienis, 01:32:28
Unworthy of our presence

:D 2017 m. gegužės 21 d., sekmadienis, 10:04:32
Tai Inkognito politikas? Žiūriu ir į Seimą kandidatavo ir į savivaldybės tarybą...

klajūnas 2017 m. gegužės 17 d., trečiadienis, 12:40:14
Patariu stebėti asmenį IP 88.119.40.0.

Turiu žinių 2017 m. gegužės 17 d., trečiadienis, 05:22:27
Kad inkognito aktyviai reiškaisi ne tik Nso lt bet ir delfyje, aštriai komentaruose pasisakydamas prieš korumpuotus valdžios sprendimus ir užmojus, todėl Valdiškų trolių pasivadinusių elfais ir gaunančių už tokį darbą atlyginimą gali būti atsektas ir į ufologinius forumus, kad padaryti jam psichologinį spaudima ka seniau praktikuodavo kgb sovietinės valdžios disidentams. Vieno iš jų išpuolį ir skaitėte pirmadienio dieną.

Turiu žinių 2017 m. gegužės 17 d., trečiadienis, 05:18:07
Kad toks forumų šiukšlintojas (pavardė ir vardas žinomi) Yra ofiąialus valdžios provokatorius.

Cerber 2017 m. gegužės 17 d., trečiadienis, 01:05:12
senos zaizdos?
nlb suprantu daugumos nenoro pasirasyti. atsakomybes vengimas ar tiesiog atvira nepagarba auditorijai ir siai vietai?

klajūnas 2017 m. gegužės 16 d., antradienis, 15:35:21
Linas esi... gali kitų forumiečių vardu čia nesapalioti, nes visuose forumuose diskutuoji tik su savimi ir su tais, kurie tave pervažiuoti nori...

W.A. 2017 m. gegužės 16 d., antradienis, 13:13:13
Ok, ok - siulau sioje vietoje sustoti ir nurimti - ir LIAUTIS sia tema rasyti -- kazkiek issiaiskinote, kazkiek ne - bet tai jau jusu reikalai...
Kodel reikia baigti, paaiskinsiu veliau....

Taip taip Linai esu 2017 m. gegužės 16 d., antradienis, 11:06:15
Juk tau jau kaip ir nėra kur dėtis, nemoki diskutuoti tai iš visų forumų pats kaip išdrėbtas esi. Kažkada rašei kad tau NSO lt dizainas baisiai nepatinka bet jeigu pavaryti ant inkognito tai tinka ir toksai. Beje kas kvailiui yra juokinga protingam žmogui gali būti savaime suprantama,bet ką aš čia juk tu vis viena neskaitysi...

Pagyrūnas Inkognito 2017 m. gegužės 16 d., antradienis, 10:33:26
Paskaitykit ponas "Rutulys" kas parašyta :D : Beje linkėjimai nuo NSO, Anomalijos, Meskos ausies, delfi forumiečių - LANKYTOJŲ. Trolinimas nebent tiems, kurie bijo akivaizdžios tiesos, kaip matome čia niekas prieš tai neapėjo per dantį patraukti jūsų draugo Inkognito, gal dėl to jog 3 žmonės tik rašo :D
Forumo tematika niekas čia senai nekalba ir abejoju ar apskritai tokia egizstuoja. Kalbama apie pomidorus, agurkus, medų, Ispaniją, dvarus. Tai tikrai labai susiję... kartas nuo karto dar pasirodysiu jei ką juokingo vėl Inkognito parašys :D
Atrašyti nebūtina, vistiek neskaitysiu. Galite riedėti savo keliais arba ir toliau būti Inkognito naparniku - advokatu internete :D

2017 m. gegužės 16 d., antradienis, 10:19:20
Tas kliedintis apie pagyrūną, net nesuprato, ką perskaitė ir kas čia vyko... A taip, jo nuomone čia vienas žmogus šneka daugybės neprisistatnčių žmonių vardu... Vardai lengvai pakeičiamas jaukas, dėmesio nukreipėjęs... Jei vis dar prisistatote ypač svetimais vardais, tai tik parodo, kad nesuprantate, kur atėjote.

Rutulys 2017 m. gegužės 16 d., antradienis, 09:42:06
Vel prasideda inkognito medžioklė. Prie ko čia delfi forumas, juk tokio aplamai neegzistuoja, gal kam nors Stanislovai ten gerai ant kulno užmynei? O šiaip tai tokie asmeniškumai kaip rašinėja ponas 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 23:37:14 yra netoleruojami jokiuose forumuose, jei turi ką nors iš esmės pasakyti forumo tematika klok, nes kitaip ir čia gali susilaukti bano už puslapio narių trolinimą ir įžeidinėjimus. Bet banai tamstos natūrai tai tur būt jokia naujiena?

Pagyrūnas Inkognito 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 23:37:14
Smagu susirašinėti su savimi, S.K ? trys žinutės viena po kitos. Ar praktikuojatės prieš veidrodį? praktiškai gi tas pats. Dar pamiršau kai ką parašyti prie atsisveikinant visam.
Inkognito, jūs esate niekam nebeįdomus, visi jus senai išpirko, jeigu kas ir tiki tai tik ištikimi draugai, kuriem sunku pripažinti realybę. Bet ir jie kada nusvils ir iššaiškins jūsų fantastinių istorijų peripetijas. Evaldas jau susivokė
Šiame forume niekas nebesilanko, niekas nebekomentuoja, graudu matyti jūsų vienišus tekstus apie savo gyvenimą ir sapaliones apie ateivius. Baikite save ir kitus apgaudinėti ir bent jau senatvėje surimtėkite, nuspirkite bilietą į Ispaniją ir važiuokite gyventi žentui ant sprando. Nes "joti" ant žmonių kuo puikiausiai jūs sugebate, tai jūsų niša. Niekas jūsų tikrai nepasiges jeigu išvyksite, tikrai ne forumiečiai, niekam neįdomu skaityti blevyzgas apie pomidorus, agurkus, kaip jūs tvarkote savo turto dokumentus. Tai taip lėkšta, kai žmogui trūksta dėmesio ir jis pradeda rašyti savo asmenines deteles internete...
P.S čia rašo ne paragrafas, jo nepažįstu, tačiau manau jisai tikrai užsiemęs žmogus ir nebekreipa dėmesio į nereikšmingas sapaliones. Galite spėlioti, niekada neatspėsite. Beje linkėjimai nuo NSO, Anomalijos, Meskos ausies, delfi forumiečių - lankytojų. Saldžių sapnų Ispanijos dvaro prince :D (norėjau pavadinti karalaičiu, bet juk dvaras tai ne jūsų :D )

čia šmeižikiškas žinutes rašinėjo 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 23:06:16
Trolis paragrafas.

Atėjai čia- pasmirdėjai 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 21:44:16
Ir užtenka ir čiuožk savo keliais troli.

Jei tau juokingi mulki 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 21:40:17
Tai ir juokis. Aš puikiai žinau kas čia rašinėja ir kas man pavydi, bet nieko tau neišdegs durneli.

Pagyrūnas Inkognito 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 21:35:21
Aš nieko neketinu ir nenoriu įrodinėti, kas bent kiek mąsto ir moka skaityti, visiems aišku jog paskutiniai komentarai apie Ispaniją daugiau negu juokingi. Turbūt labai sugėdinau jeigu jau net teismais pradėjote grasinti, kaip visada savo stiliuje Inkognito. Jūs iš savęs juoko objektą darote ir tiek šiame forume. O kas skaito šias žinutes palinkėsiu geros vasaros ir niekada nebijoti gražiai išreikšti savo nuomonę viešoje erdvėje, niekas nebaudžia už teisybę. Daugiau neberašysiu čia, išsakiau viską ką norėjau .
P.S yra ne vienas, kuris jeigu tik norėtų jau rytoj jus paduotų teisman už privačios informacijos viešinimą internete bei grasinimus susidoruoti, todėl kitą kartą geriau pagalvokite ką linkite kitiems, nes pašto dėžutėje gali būti kvietimas. Jums labai pasisekė jog niekas nenori su jumis "terliotis", gaila laiko ir pinigų įrodinėti koks esate bjaurus forumuose, bei nemokate bendrauti

ŠĮiandien mėnulio pilnatis 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 20:52:39
Ir visokie psichiniai ligoniai dygsta kaip grybai po lietaus.

Primenu dėl visa ko 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 20:50:32
Kad šis saitas yra viešoji erdvė ir tokie rašiniai kaip tamstos patenka po baudžiamojo kodekso straipsniu, o po savo anonimiškumu nepasislėpsite, kai reikės jus teisėsauga ištrauks net iš proxy.

Kuo skiriasi nuomone nuo šmeižto? 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 20:47:21
Ir nuomonės kurios niekas neprašo nuo pletkininko ir šmeižiko? O už šmeižimą yra ir straipsnis mumatytas jeigu netyčia ko nors savo nuomonėje negalėsite yrodyti, pagalvokite apie tai, pirma prieš platindamas tokią "Nuomonę"

Pagyrūnas Inkognito 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 20:25:24
Čia nebuvo diskusija, o objektyvi nuomonė . Su jumis neįmanoma diskutuoti , pažiūrėkite ką ir kaip rašote . Ką galim diskutuoti su žmogumi, kuris niekieno neprašytas forume pradeda girtis apie gyvenimą Ispanijos dvare pas žentą nors rašydamas visiems duoda suprasti jog jis yra jo šeimininka :D rašo jog moka daug kalbų, rašo apie pomidorus nors tame pačiame kontekste užsimena apie nusižudžiusį Cerberį. Ir galiausiai nesismulkinęs, pradeda koneveikti visais išmoktais matais. Jeigu išvyksite, jūsų tikrai niekas nepasiges, patikėkite. Pažįstu pensisninkų, bet dar nė vienas taip bjauriai nebendrauja. Gėda, Stanislovai. Gėda .

Lai pirmiausiai kiekvienas pasižiuri į savo veida 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 20:10:45
Nes kai kuriu veido nuo užpakalio negali atskirti -sklinda panaši smarvė vos tik toks išsižioja. Linkiu ir toliau pasmirdėti tau,nes nesiruošiu daugiau diskutuoti su troliu.

Pagyrūnas Inkognito 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 20:08:22
Štai visiems ir tikrasis Inkognito veidas . Pradžioje rašo apie savo nor niekas , neklausia , vėliau pradeda gintis, dar vėliau kaltinti visus pavydu, o galiausiai pradeda užgaulioti. Štai toks ir yra Inkognito, pagyrūnas , savimeila, melagis bei nepraustaburnis. Manau visiems kas perskaitys jo paskutines žinutes apie dvarus Ispanijoje aišku kaip dieną kas per žvirblis toks šis negarbingas pensininkas

Inkognito 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 20:02:57
Ar jau tave ir iš anomalijos forumo išvarė kad netuti kur pasidėti ir čia atsivilkai?

Inkogniko-šūdžiui anonimui 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 20:00:20
O koks tamstos reikalas ką aš turiu ir ko neturio? Gal pasilikite savo šūdiną nuomone sau pietų užkandžiui,nes niekas jos čia neklausia. Greiau parašyk kur tas išpranašautas tavo 3 pasaulinis karas kuris turėjo parsidėti gegužės 15 tu forumų trolintojau.

Pagyrūnas Inkognito 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 19:55:13
Niekas niekada neklausė apie jūsų turtus ir dvarus , kol pats nepradėjoe rašyti . Tikrai graudu vėliau skaityti komentarus kai vadinate " kažką " pavydėlninkais. Neabejoju jog šiame forume žmonės ne tik patys sugebės įsigyti savo namus už savo pinigus , be kitų pagalbos , bet ir nereikės senatvėje trinti užpakalių pas žentą dvare :D. Ir dar giriatės , rašote apie tai jog tas dvaras būtų jūsų.....klasiška tikrai. Net gėda už jus pačius, paskaičius paskutinius komentarus

Inkognito 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 19:37:54
O aš kadangi esu pensininkas man niekas netrukdo pagyventi biški ten,po to grįžti tvarkyti savo reikalus Lietuvoje. Kol gražus oras būsiu čia o po mėnesio kito persikelsiu į Engerą,o jei pavyks iki to laiko parduoti viską ir negrįšiu visai galėsite būti ramūs - pavydelninkai.

Inkognito 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 19:34:16
Gal galite pacituoti kur aš rašiau kad dvaras mano? Jis yra mano žento ir jis mums suteiktas pagyventi kol Lietuvoje realizuosime savo turimą turtą ir nusipirksime savo privačia nuosavybę, Negražu savaip interpretuoti ką aš rašau Evaldai.

San IL 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 17:54:46
Gal ponai pradekime pasirasineti tikrais vardais, o tai is realiai cia rasanciu 3-4 zmoniu atrodo kad yra bent 30 viska zinanciu geriau nei pats inkognito.

To - LC 2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis, 15:26:14
Inkognito negyvena Ispanijoje, ten gyvena jo dukra, o jos vyras yra ispanas. Bet šiame forume tik visiems ir giriasi jog ale turi dvarą nors iš tiesų tai jis net ne jo :D :D :D Inkognitos yra eilinis paprastas kaimo žmogus, kuris žiūri daug rusiškos "dokumentikos " Kartais padaro taurelę ir tada mato NSO danguje . Visi kalba jog jos keistas, neabejoju jo šeima juokiasi iš jo pasakojimų apie NSO .
Žmogus taip mėgsta meluoti jog pamiršta jog bendrauja su savimi, pradeda šnekėti apie cerberį , po kurio laiko jau rašo apie pomidorus , mintį užbaigia išgalvotu dvaru Ispanijoje :D nors niekas nei klausė , nei kam įdomu kur jis gyvena ar atostogauja :D Inkognito serga dėmesio trūkumu , todėl bet ką išgalvos ir parašys jog kas nors sureaguotų .

2017 m. gegužės 14 d., sekmadienis, 23:26:15
Atkartojimas: /„Lietuviai – ne ispanai, todėl jų neįmanoma nei šviesti, nei mokyti”, Karbauskis
Teklesti minedai ir verygos! /
Tačiau lietuvius įmanoma įtakoti, jie ir ne rusai, gali labai greitai bei lengvai pakeisti savo nuomonę.

LC 2017 m. gegužės 14 d., sekmadienis, 23:09:21
Inkognito 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 14:09:33
Tada meskos ausyje ar tai gyveme sapne Cerberis nusižudė, o dabar kaip niekur nieko ir toliau bajerius skaldo. Nebijok nieko nebus gegužės mėnesį,tik po jo ateis birželis. Jame irgi nieko nenutiks baisaus, prinoks braškės, trešnės pradės rausti šiltnamyje pomidorai, galėsime ir vėl ragauti pirmuosius agurkus pasidažydami į pavasarinį medų... Man vaikai nori nupirkti bilietus poilsiui į Ispanija bet aš galvoju kad nuodėmė tokiu metu ten vykti, kai ir Lietuvoje super gerai, bandysiu juos perkalbėti kokiam spaliui arba rugsėjo viduriui. O gal net apsispresių per žiemą ten pasilikti... Maudytis jūroje puikiausiai galima iki pat naujūjų metų, nors būna išimčių.
2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 17:29:54
Pastoviai gyvenu Enqeroje-Ispanijoje. Lietuvon atvarau dabar tik turto reikalų baigti tvarkytis. 75 kilometrai nuo Valensijos, privačiame dvarelyje. Gyveni ispanijoj ir vaikai pirks biliet poilsiui y ispanija?

2017 m. gegužės 14 d., sekmadienis, 19:35:52
Galbūt, akistatoje su mirtimi trisdešimtmečio gyvenimas gali pasirodyti vertesnis nei kokio septyniasdešimtmečio, bet truputį viskas kitaip pasirodytų jei lygintumėt u šimtamečio. Tai nėra neįveikiamas uždavinys nugyventi šimtą metų, ypač jei nesijaučiate statistiniu vidurkiu.

2017 m. gegužės 14 d., sekmadienis, 19:26:35
Vertas dėmesio ukrainiečių pagamintas įreginimas „Zombiai. Kaip veikia melas“ lietuvių kalba, nors parsisiuntimas nebūtų toks paprastas iš
http://wolvescall.com/threads/zombiai-kaip-veikia-melas-ordinary-zombies-how-lies-work-2014-hdtvrip-1080p-lt.4964/#post-5853
Jame parodoma kaip beveik bet kokį žmogų įmanoma „įtikinti“, kad balta yra juoda, užtenka trijų ketvirčių valandos išankstinės bendros veiklos. Kažkas panašaus vyksta tinkle, ypač pasivadinusiųjų skeptikais stovykloje. Ten žmonės rimtais veidais visi vieni kitiems seniai įrodę, kad „balta yra juoda“.

Inkognito 2017 m. gegužės 6 d., šeštadienis, 20:46:59
Nelabai gerai prisimenu bet kartu su jais buvau kažkokiame tai požeminiame mieste kažkurioje tai vietoje. Tu pamatytum koks grožis, kokie patogumai, požeminiai ežerai; krištolo skaidrumo vanduo apšviečiamas kažkokios tai nematomos šviesos iš vidaus, jame plaukiojančios milžiniškos žuvys ir kiti gyvūnai, galerijose augantys maisto produktai. viskas ekologiška ir 100 procentų perdirbama, energiją tiekia branduoliniai reaktoriai, kurie naudoja ne uraną, o kažka tai panašaus į unapentiumą. Viskas automatizuota, o į paviršių planetos eina tik ekstremalai ir aštrių pojūčių mėgėjai aprengti skafandrais. Erdvėlaiviai irgi išrikiuoti stovi išorėje, jie pakimba virš planetos ir iš karto pasijungia prie požeminių liftų, kur atgabena viską ko reikia, o taip pat ir gyventojus. Pagal juos tai man mūsų gyvenimas pasirodė esantis apgailėtinai primityvus. Pas juos irgi nėra jokių piniginių mainų; viskas kaupiama implantuose po oda, jų mikroschemose, visos pajamos, išlaidos, uždarbiai ir kreditai. Jei ką nors darai visuomenei naudingo, iš karto ten atsiranda teigiamos įplaukos, jei nieko nedarai, viskas išminusuojama ką naudojaisi, gali būti suteikiamas kreditas kai lėšos baigiasi. Darbdavių nėra - pats turi susirasti ka daryti naudingo ir automatiškai viskas eis į pliusą. Bet kokia veikla naudinga visuomenei labai dosniai atlyginama, ypač tie paprasti primityvūs darbai.

Cerber 2017 m. gegužės 5 d., penktadienis, 18:15:47
zmones irgi gyvena ne vien idealaus klimato zonose, zmones pakankamai gerai ismoko ir prisitaike isgyvent ir dykumose ir amzinojo isalo zonose, esant reikalui ar butinybei. bet esant galimybei praktiskiau ir ekonomiskiau gyventi salygomis arciausiai idealiu.

Inkognito cerberiui 2017 m. gegužės 5 d., penktadienis, 17:25:28
Civilizacijos gyvena ne vien žalio vandens pasauliuose, jos puikiai jaučiasi ir uolinėse planetose gyvendamos požeminiuose miestuose. Ar žinai, kad net mūsų mėnulio grunte 1 metro gylyje tiek dieną tiek naktį vyrauja +18 laipsnių Celsxijaus temperatūra. Kad kraterių gilumoje slūgso amžino vandens ledo klodai siekiantys 2 km storio. Kad mėnulyje nera jokių problemų išgauti saulės elektrą, nes saulės šviesa daug galingesnė nei žemėje ir dar galima turėti elektrovaros jėgą iš skirtingų temperatūrų saulės apšviestoje ir šešėlio pusėje kuri gali būti panaudota deguonies ir vandenilio gamybai iš mėnulio vandens? Kad grunto paviršiuje esantis helis-3 yra idealus kuras naujo tipo branduolinėms visiškai saugioms elektro stotims. galinčioms generuoti tiek energijos, kad galėtų ištisus šimtmečius aprūpinti elektra 12 tokių kaip mūsų žemės rutulių?

Inkognito 2017 m. gegužės 5 d., penktadienis, 17:14:37
Šia info jau girdėjau iš 2 šaltinių pirmą kartą išgirdau bestudijuodamas pas juo civilizacijų ugdymo universitete kada skaičiau Atlantų civilizacijos istoriją, o antra kartą ta ptį išgirdau jau būdamas su užblokuota atmintimi 1982 metais, bendraudamas su balto metalo rutuliu ties Nevėžio pakrante. Jis aiškiai pasakė, kad gali galaktiką skersai įveikti per 2 savaites mūsiškio laiko. Tik nepaaiškino, ar pats tas rutulys ar jo motininis laivas, nes jame 2 savaites išbūti tokioje mažoje erdvėje vargu ar kas galėtų. Aš juk atsisakiau kelionės su juo kartu ne todėl kad būčiau visai to nenorėjęs, bet pažvelgęs į jį iš šono supratau, kad dviems jame turėtų būti žiauriai ankšta. Aš jau tada svėriau apie 90 kg, o rutulio skersmuo pagal mane nebuvo didesnis nei 1,5 metro. Todėl iš mandagumo išsisukinėdamas jam pasakiau kad jau buvau pas juos ir daugiau nenoriu. Bet aiškių aiškiausiai prisimenu, kaip jis sakė kad galaktiką skersai įveikia per 2 savaites, nors gali būti kad jis turėjo omenyje nuo tos vietos, kur jie gyvena iki mūsų, šito tai jau tikrai negalėčiau tvirtinti. nes tada nepasiteiravau.

Cerber 2017 m. gegužės 5 d., penktadienis, 14:09:00
jei kuri civilizacija tikrai galetu nusokti nuo zvaigzdes prie zvaigzdes per 2-5 minutes vos uzsigeide, musu dangus atrodytu visiskai kitaip, kaip ir musu planeta. zaliu vandens pasauliu nera tiek daug sioje galaktikoje. bent jau artimiausieji uztruks dar koki desimtmeti ar kelis kol pasieks mus (greiciausiai), didesni greiciai tai yra prabanga kuria megaujasi tik "zvalgai" ir nepilotuojami zondai ir tai tik butiniausiais atvejais. skirtingai nei daugelis bando pateikti, visata nesimaudo neismemiamu istekliu vandenyne.

Cerber 2017 m. gegužės 5 d., penktadienis, 13:53:15
Inkognito, galaktika per 2 savaites? galaktikos savaites turbut turi omeny. nuo zvaizdes iki zvaigzdes galima persokti per pora menesiu, ar savaiciu (ideliais atvejais), bet galaktika perskrosti nlb, bent jau praktiskai nlb

Cerber 2017 m. gegužės 5 d., penktadienis, 13:45:31
San Il? skyrybu?

San IL 2017 m. gegužės 5 d., penktadienis, 12:12:32
Cerberi, geriau papasakok kaip jautiesi po skyrybu.

Inkognito 2017 m. gegužės 5 d., penktadienis, 10:26:56
Beje Atlantai nebuvo pati pirmoji žemės - t.y mūsų planetos civilizacija, kuri buvo pasiekusi tuo metu neregėtų aukštumų technikoje ir ypatingai kosminėje, nes net sugebėdavo per 2 savaites perskristi paukščių tako galaktiką, mene, karyboje ir civilinėje statyboje. Visos civilizacijos žūdavo susidūrusios su didesniai ar mažesniai egzistencijos iššūkiais ir po tūkstančių metų pradėdavo vystytis nuo nulio. Galimas dalykas kad tas pats laukia ir mūsų, nors mes nepasiekėme nei trečdalio to ką buvo pasiekę Atlantai.

Inkognito 2017 m. gegužės 5 d., penktadienis, 08:36:37
Būtent tai ir norėjau pasakyti, kad šiandienos Lietuvių kalba tai yra modifikuota ir amžių bėgyje kiek pakitusi priešistorinių Atlantų palikimas. Sanskrito ir Baltistano Indijoje kalbos tėra viena iš šios kalbos atšakų. Atlantais jų imperijoje buvo vadinamas bet kuris pilietis gyvenęs tais laikais, o Arijai buvo tik bebaimiai žvagždžių kariai.kurių visas gyvenimas buvo susietas su kariavimo menu ir nuolatiniai grobikiškais žygiais. Gal todėl Hitleris ir norėjo, kad vokiečiai būtų paskelbti Arijais, nors nenorėjo nuneigti istorinės tiesos, kad ir Lietuvoje yra Arijų rasės žmonių ir jei jis būtų laimėjęs kara, tie žmonės būtų turėję tokias pat teises kaip ir Vokietijos piliečiai. Na aišku tai buvo nelabai sveika,- netgi neprotinga filosofija, todėl ji ir nebuvo palaikyta aukštesniųjų jėgų ir turėjo žlugti.

Ropė 2017 m. gegužės 5 d., penktadienis, 07:57:38
Užmečiau akį į inkognito nuorodą - gaila, ten tik užuominos ... Tik vienas dalykas - tikrieji "indai" nėra arijai ir kalba jų kita --- arijai ir vadinamasis "sanskritas" - tai "užeiviai" (greičiausia, nors kas ten žino - su žvake prie lovos jiems nestovėjau). Senesnė civilizacija greičiausia yra vadiamoji Harapos, (Mohandžo daro) --
galima pagūglyti: "Indo slėnio kalba"
-------->>>>>> Spėju, kad inkognito kažką norėjo pasakyti apie atlantus, ar taip?

Cerber 2017 m. gegužės 4 d., ketvirtadienis, 22:48:25
Inkognito, ka issigalvojai?

Cerber 2017 m. gegužės 4 d., ketvirtadienis, 22:47:54
San IL, machniom? ti mne a ya tibe?

Inkognito 2017 m. gegužės 4 d., ketvirtadienis, 16:18:25
Na štai o daugelis šneka, kad aš išsigalvojau:
http://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/119076#.WPuzAyPYt3A.facebook

San IL 2017 m. gegužės 4 d., ketvirtadienis, 03:23:18
Cerberi.. :) kaip laiku pasirodei! Net pats nežinai:)

Inkognito cerberiui 2017 m. balandžio 29 d., šeštadienis, 10:46:04
Na keiksmažodžius iš mano pusės tai tu pats išprovakavai, o šiaip ispaniškai buitinėmis temomis kalbu laisvai, vokiškai bet kuria tema laisvai, rusiškai taip pat kaip lietuviškai, o angliškai turiu būtiniausių žodžių atsarga sukaupęs, tiek kiek reikia kelionei. Pirštai rodyti nereikia kaip tam anekdote, kai grįžęs iš parduotuvės vyras parneša šonkauliukų... O žmona dar paprašo nueiti nupirkti ir kiaušinių...

Cerber 2017 m. balandžio 28 d., penktadienis, 19:17:55
svarbiausia keiksmazodzius moketi, visa kita galima rankom parodyti

Laiko masina galima (rus.) 2017 m. balandžio 28 d., penktadienis, 18:07:21
https://lenta.ru/news/2017/04/28/delorian/

Nori pasakyti 2017 m. balandžio 28 d., penktadienis, 16:06:19
Kad dangus žydras todėl, kad jį pagamino homosekai?

Cerberi esi 2017 m. balandžio 28 d., penktadienis, 14:49:22
cabeza perilla

Inkognito 2017 m. balandžio 28 d., penktadienis, 14:45:14
Punta de la poja...

Wilmai 2017 m. balandžio 28 d., penktadienis, 10:14:50
Tiek gėjai tiek pedofilai, tiek ekshibicionistai, tiek kiti gamtos nevykėliai yra tik dievo klaidos ir niekas daugiau. Todėl jie visi sietini į vieną krūva.

Inkognito-Cerberiui 2017 m. balandžio 28 d., penktadienis, 10:10:24
Perdedor no está satisfecho y caliente culo... Taip taip mielas drauge...

Cerber 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 23:13:45
nors dabar prisiminiau, kad man kazkas minejo, jog ispanijoj patraukei, bet nelabai rupejo, tai pamirsau

Cerber 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 23:09:48
nors siaip migruojam labiau i siaure, bet ispanija gal irgi neblogai

Cerber 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:59:57
te fuiste a espana cabron?

Wilma 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 19:42:13
Hm... hm... tai kad ekshibiocionistams gėjai visai nerūpi (jiems įdomiausia savo grožybę panielkom parodyti); o ir gėjams jie visai neįdomūs, nes nieko daugiau nesugeba...
Tai dvi nesusikertančios visatos...
O derinys gazuoto vandens automatu tikrai įdomus - ir dar pasamdyti tikrą ekshibicionistą, kad kai tik mergiotė prieina, iškart iš u- automato išlenda...

ES gėjai už tokį projektą 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 17:59:20
Tikrai paskirtų paskatinamajį prizą

Smagu būtų stebėti 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 17:56:18
Kaip karštą vasaros diena prie jos rikiuotūsi būrelis ištroškusių Kauniečių atsigaivinti gazuotu vandeniu su sirupu.

Ekshibicionisto skulptūrą Žaliakalnyje 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 17:52:59
Reikėtų urbanizuoti susimbiotinant ją su gazuoto vandens automatu.

inkognito 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 17:29:54
Pastoviai gyvenu Enqeroje-Ispanijoje. Lietuvon atvarau dabar tik turto reikalų baigti tvarkytis.75 kilometrai nuo Valensijos, privačiame dvarelyje.

Cerber 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 15:54:33
tu ir taip atokiau nuo civilizacijos gyveni, nebent persikraustei i didmiesti koki?

Inkognito 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 15:08:20
Man tai jau ir trauktis nebėra kur,na nebent į Mėnulio bazę?

Cerber 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 14:45:21
Nezinau kas bus o ko nebus, bet mums buvo primygtinai rekomenduota evakuotis is visu centru i periferija, tie kuriuos tai pasieke jau pasitrauke, bet daugumos nepasieke, mus siuo metu gaubia kazkoks visa informacija blokuojantis ar iskraipantis laukas neaiskios kilmes.

Inkognito 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 14:19:32
Kažkoks psichas skleidžia gandus apie atominį karą,jo nebus. Jei ir bus pasaulinis karas teks kariauti įprastine ginkluote be masinio naikinimo ginklo. Kaip per futbolo varžybas negalima žaisti ranka taip ir kare nagalima bus naudoti masinio naikinimo.Sparnuotosios raketos labai greitai pasibaigs,kaip ir bombonešiai bus numušti nepraėjus nei 3 mėnesiams. Teks knisti apkasus kastuvėliu,šerti utėles,mirti nuo šiltinės,o pasibaigus amunicijai artimame mūšyje ar kastuvėliu ar kirvuku skaldyti vieni kitiems galvas, kaip kad buvo 1 pasauliniame. Paskaitykite Remarka - vakarų fronte nieko naujo.

Inkognito 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 14:09:33
Tada meskos ausyje ar tai gyveme sapne Cerberis nusižudė o dabar kaip niekur nieko ir toliau bajerius skaldo. Nebijok nieko nebus gegužės mėnesį,tik po jo ateis birželis. Jame irgi nieko nenutiks baisaus, prinoks braškės, trešnės pradės rausti šiltnamyje pomidorai, galėsime ir vėl ragauti pirmuosius agurkus pasidažydami į pavasarinį medų... Man vaikai nori nupirkti bilietus poilsiui į Ispanija bet aš galvoju kad nuodėmė tokiu metu ten vykti,kai ir Lietuvoje super gerai,bandysiu juos perkalbėti kokiam spaliui arba rugsėjo viduriui. O gal net apsispresių per žiemą ten pasilikti... Maudytis jūroje puikiausiai galima iki pat naujūjų metų, nors būna išimčių.

Cerber 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 13:03:54
Inkognito, juokas dalykas rimtas

Cerber 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 12:53:16
nepadoru atsakineti i nepasirasytus klausimus

Klausimus 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 12:09:11
ar anomalijoje tas pats cerberis raso, kuris pries gal 6-7 metus cia ir meskos ausyje rasinejo?

Inkognito 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 09:52:51
Cerberi ir vėl kartoji senus bajerius?

Cerber 2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 00:20:16
Greiciausiai paskutinis kartas..
The last few grains of sand left in that great hourglass of ours..
Paskutini karta pazarstysim smeli, pries Saulei nusileidziant.

2017 m. balandžio 26 d., trečiadienis, 20:53:39
Žmogus turi galimybę pats atrasti reikiama info iš duotos

inkognito 2017 m. balandžio 26 d., trečiadienis, 09:40:05
Bent jau mūsų Galaktikoje paukščių take Komunizmo niekur nėra, tėra tik tobula visuomenės gyvenimo forma, paremta išmintimi ir tikra demokratija, o ne kokia jos kontraversiška anarchistine forma kaip kad šiandien yra pas mus tėvynėje, kuria kitaip kaip pseudo demokratija pavadinti negalima. Komunizmas toks kaip buvos sssr ir koks jis yra šiaurės korėjoje aplamai neegzistuoja ir vadinamas tikruoju pavadinimu - šešėliniu fašizmu.
Vien dėl to kad visuomenės GT narėse yra aukštai išvystytos, valdo neaprėpiamus materialius resursu, jose yra visiškai kitos vertybės nei mūsų išsigimusioje realybės, kurioje valdo aukso veršis ir mamona. Ten ir piliečiai yra saugūs žinodami kad dirbdami bet kokį dažniausiai jiems patrauklų ir mėgstamą darba jie turės lygiai tokias pat materialaus aprūpinimo galimybes kaip ir kitos socialinės grupės. Tačiau yra ir prievartiniai darbai bausmės ir kalėjimai kurie sprendžiami kitaip nei pas mus. Todėl kad būtina palaikyti drausmę ir tvarką; kad ir karinėse struktūrose.

Pajuokavimas (apie "diskriminaciją"-išrankumą) 2017 m. balandžio 26 d., trečiadienis, 05:00:26
Ištrauka iš slaptos ataskaitos.
Laisvame pasaulyje įvesti tokie apribojimai:
1. Panaikinta teisė būti išrankiam ar turėti kokią nors išankstinę nuomonę.

2017 m. balandžio 26 d., trečiadienis, 04:46:55
Tikiuosi, šis ne pirmas bei ne paskutinis paskutinis kartas. Buvai ilgam dingęs, Cerberi...

2017 m. balandžio 26 d., trečiadienis, 04:33:19
Cerberi, ar girdėjai gerą naujieną, kad visoje visatoje komunizmas paskelbtas už įstatymo ribų? Žmonės yra kaip susisiekiantys indai, nors taip nebuvo, turėtų ir tave paliesti ši žinia bei tavo milijardus.

2017 m. balandžio 25 d., antradienis, 21:40:57
diskriminacija ane?

2017 m. balandžio 25 d., antradienis, 16:34:32
Tai kad mažiukai jūs, to kas nuo mano stalo nė neapžiojat.

Cerber 2017 m. balandžio 25 d., antradienis, 15:08:31
De'sant, o tu planuoji pasivyt kada? ar tau uztenka to vieno kito grudo kuris nukrito didesniems bevalgant?

De'sant 2017 m. balandžio 25 d., antradienis, 11:37:28
Žiūriu, augat po biški, berniukai.
Nepergyvenk, inkognito, kūrėjas kaip uoga, kol kas, net braška kaip įmitęs, ir jokių prielaidų jo baigčiai būtyje ties jokiais horizontais nesimato. Šiaip, jei ištektų jo generuojamos energijos srautai, kuri ir yra moduliuojama tuo tavo numanomu algoritmu, tai visa grubesnė egzistencija akimirksniu anihiliuotų, nes nutrūktų visi įmanomi ryšiai bei sąsajos, visata pereitų į pirmapradį, palaidą būvį. Taip kad jei dar nors kiek funkcionuoja tavo natūralusis bioerdvėlaivis, reiškia dar kruta ir jo kūrėjas. O pilotuoti ir būti borto mechaniku tai ne tas pats, ir pilotas turėtų pasitikėdamas mechaniku turėtų išmokti virtuoziškai ir prsmingai jam patikėtą erdvėlaivį tik pilotuoti. Ech, ne veltui pusiau išsimokslinimas į pragaištį veda... kaip tautų patirtis yra pastebėjusi...
Stok, inkognitai, į mano sektą, ir mes tave perlįdysim iš naujo.

Cerberiui 2017 m. balandžio 25 d., antradienis, 10:38:13
Netgi nesu to organizmo pilotas, nes jis skrenda autopiloto režimu, o iš manęs tik reikalauja kad laiku būtų papildytos jos degalų atsargos, arba laiku užhermetinti jo nesandarumai atsiradę nelaimingų medžioklių arba kovos už būvį su kitais tokiais pat organizmais metu. Greičiau esu jo tiekėjas ir atsakingas už viusus jo darbo nesklandumus,užaprūpinimą jo pastoge ir šiltais rūbais kada šalta. Sunku būtų įvardinti mūsų pareigybę organizmo atžvilgiu. Ir kaip nebebūtų pikta už visą šita triūsą ir rūpestį juo aš vis viena atėjus laikui gaunu senatvę, jėgų netekima, o galiausiai ir mirti, kaip ir kiekvienas iš mūsų. Šia prasme gyvenimas tikrai yra nesuvokiamas ir kam yra visa tai? Daugumas gyvena saviapgaulę manydamas, kad pinigai, turtai, automobiliai ir namai yra jo, kai iš tikro jis jais tegali laikinai dar pasinaudoti 5-10, o gal 20 metų, kol apvaizda leis jam tai.

Inkognito-Cerber 2017 m. balandžio 25 d., antradienis, 10:05:21
Na taip lyginant mano masę ir tų mažų individų sudarančių mano kūną mases gautūsi santykis mažiausiai kaip tarp mūsu galaktikos masės ir vidutinio svorio žmogaus masės, o gal net ir dar didesnis. juk jeigu per vieną sekundę bakterija gyvenanti mano kūne sugeba užgimti-užaugti-pasidauginti-pasenti ir numirti, tai bendras to darinio amžius jau mažiausiai 68 metai, jeigu aš tokio amžiaus ir numirčiau. Beje bakterija per tą laiką naudoja tai, ką aš suvalgau pietums ir iš jo sintetina kažką, kas padeda mano organizmui, jeigu tik ji yra simbiotinė. be tokių bakterijų skrandyje žmogus neišgyventų ilgiau nei keletą dienų. O žmogaus kūno lastelės 1 3 cm jū turio turi virš milijardo vieneto fabrikų kurie irgi gyvena savo gyvenimus, naudodami mano įgyta arba uždirbtą maista jie kuria gyvybiškai svarbius junginius, dauginasi gimsta ir miršta, palikdami po savęs tuos kas toliau tesia jų darbą. Todėl ten esančiam mikroskopiniam stebėtojui aš tas, kuris apjungia visas šitas organizacijas į visuma irgi galiu atrodyti kaip dievas, o gal net visata esanti begalinio dydžio. Nors realiai aš tikrai nesu dievas ir mane sukūrė kažkas kitas iš pašalės.
Todėl ir teigiu kad yra algoritmas pagal kurį gyvena tiek žmogus tiek planeta tiek galaktika tiek visata. tada logiškai mastant juos visus irgi sukurti turėjo kažkas kitas iš pašalies kurio šiandien jau nėra net mūsų materialioje egzistencijoje,tačiau ta jo dvasia - organizacija klesti ir be jo įsikišimo toliau gyvendama pagal tam tikrus principus. Todėl ir teigiu, kad gal būt mūsų kūrėjas jau senai nebeegzistuoja bet išliko amžini jo sukurtos matricos sprendiniai ir jie yra savaime save organizuojanti kurianti ir atnaujinanti materija. O mes esame laimingi to padariniai nuolankiai šlovinantys ir besimeldžiantys savo dievui, prašantys jo malonių, kurias jis ir taip mums suteikia per savo kūrinija savo sukurtos matricos dėka. Todėl ir mes nepriklausomai nuo rango visuomenėje norim to ar nenorim paklūstame jo matricos dėsniams,gimstame augame auklėjame savo palikuonis senstame ir mirštame visi pagal viena algoritmą.Greičiausiai pagal tokį pat algoritma egzistuoja ir galaktikos bei visata, tik pagal kita laiko tėkmės greičio mastelį.

cerber 2017 m. balandžio 25 d., antradienis, 02:35:43
ir tu nesi to superorganizmo kurejas, tesi jo pilotas, priziuretojas.. ar dievas? dievo apribrezimas igauna gerokai apciuopiamesne forma..

Cerber 2017 m. balandžio 25 d., antradienis, 02:30:17
Inkognito, tu esi "sudarytas" is milijonu ar milijardu individu, turinciu savo kuna, samone, gyvenanciu savo gyvenima, gimsta, auga, dauginasi, mirsta. Tu individu mirtis nereiskia tavo mirties, o tavo mirtis dar nereiskia ju mirties, bent jau ne is karto. Tu egzistuoji ne tose individuose, lastelese, fizine prasme, o rysiuose tarp ju, tu tesi tas informacinis kunas jungiantis visas dalis, milijardus ju, i viena tinkla, i viena superorganizma

Vytautas 2017 m. balandžio 24 d., pirmadienis, 19:23:26
Mintys tiksliau minčių sankaupos neturi nieko bendro nei su smegenimis, nei su žvaigždėmis ir apskritai materija. Bet mintys gali kurti materija pačios būdamos už jos. Vienintelis variantas kai minčių sankaupa įeina į žmogaus kūną jo gimimo metu ir iki mirties randasi to kūno ribojamoje erdvėje. Tokiu būdu minčių sankaupos esybė pažįsta materiją "iš vidaus". Bet ir tuo atveju niekaip nepriklauso nuo kūno. Jam mirus akimirksniu grįžta į ne materialų minčių lygį. Čia kaip vairuotojas įsėda į automobilį pasivažinėja ir vėl išlipa. Tik gerumas tas kad kai automobilis - kūnas sudūžta šiuo atveju vairuotojui absoliučiai nieko nenutinka. :) Kažkaip žmonės nesuvokia kad gali būti materialus pasaulis ir nematerialus. Nematerialų įsivaizduoja geriausiu atveju kaip "smulkesnį" materialų. Bet ne materialu tai iš esmės kažkas kita kam netinka absoliučiai jokie šio pasaulio aiškinimai. Tai tiesiog niekas. :)

Inkognito-Vytautui 2017 m. balandžio 24 d., pirmadienis, 14:21:43
Mintys ir smegenys-labai primityvu. Gal būt smegenys yra viena iš daugelio galimybių. Kodėl negali generuoti mintis žvaigždynų saveika?Greičiausiai it kūrėjas paaukojo save, kad jame esanti elementgariūjų dalelių rinkinys kuris galėjo generuoti mūsų visatos vizija ir protingos gyvybės atsiradima nors ir menkoje visatos dalyję,tam tikslui paaukojo pats save ir virto materiale visata arba daugybe visatų turinčių pradžią ir pabaigą?Gal būt jo genijus galingesnis už milijardus kompiuterių kartu paėmus sukūrė visą šitą matricą,kuri netgi jam nustojus egzistuoti sąžiningai ir toliau atlieka savo darbą, kurdama mūsų praeitį dabartį ir ateiti sekundžių tikslumu?Ji ir be jo valios savaime kontroliuoja laiko vyksmą,kaip kad DNR molekulės beatodairiškai ir laikydamoios griežtų algoritmų ir standartų kuria kiekvieno gyvo organizmo būtį nuo pat jo gimimo iki pat paskutinio atodūsio?
O smegenų generuojami elektromagnetiniai virpesiai tėra tik menkas atspindys to kas realiai didingo vyksta mūsų materialioje egzistencijoje tam tikra praktine forma.

Inkognito 2017 m. balandžio 24 d., pirmadienis, 09:15:41
Nėra jokių žemės kosmointegracinių planų, ir niekam kol kas mes neįdomųs kol dar turima Atlantų statusą GT. O kaip bus ateityje dar neaišku,nes ten mes neturime jokių tvirtų pozicijų.Kol kas senosios civilizacijos mums palankios o jaunos ne.

inkognito 2017 m. balandžio 24 d., pirmadienis, 09:00:19
https://www.youtube.com/watch?v=I9799HtDij0

Cerber 2017 m. balandžio 24 d., pirmadienis, 01:46:06
Luna, pagal dabartini plana I Zeme greitu metu atvyks migruojanti kolonija "P" civilizacijos, prisipildyt savo laivus vietiniu resursu mainais uz dvasini mokyma, zinias ir teigiamas vibracijas. Kai jie isskris Zeme bus dykuma, bet uztat labai dvasinga, ir su daug teigiamu vibraciju... Jie kazkur pusiaukelej, iskaiciuojant visus prieinamus dabartinius faktorius yra 80% tikimybe kad tai materializuosis, ir tik 20% tikimybe kad kazkas pasikeis, kad kazkas atsitiks, kas privers juos pakeist kursa. Ju zvalgai jau ne viena desimtmeti zemeje, masazuoja visiems smegenis, ruosia dirva, mezga raudona kilima homosapiensu rankomis.. kol kas viskas einasi labai tiksliai pagal pirmini plana. Bet nieko baisaus, veliau bus blogiau

Vytautas 2017 m. balandžio 23 d., sekmadienis, 22:58:59
Na mintis tiksliau minčių sankaupa iki kol nepasireiškia per smegenis elektromagnetinių impulsų pavidalu materijos atžvilgiu yra niekas. Neturi nei energijos nei medžiagos savybių. Tame ir visas gerumas nes randasi "už" materijos ir ją gali kurti. Mes taip pat kuriame objektus savo "išorėje". Daryti sau operaciją pakankamai keblu. :)

Delpis 2017 m. balandžio 23 d., sekmadienis, 20:30:09
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/e-muskas-jei-egzistuoja-aukstu-intelektu-issiskiriantys-ateiviai-jie-ko-gero-jau-mus-stebi.d?id=74424604
E.Muskas: "jei egzistuoja aukštu intelektu išsiskiriantys ateiviai, jie, ko gero, jau mus stebi, tik mes dar nepakankamai išsilavinę, kad tai suvoktume."

Inkognito 2017 m. balandžio 23 d., sekmadienis, 20:05:56
Del visatos Iliuzijos arba mūsų gyvenimo matricoje galima visaip pagalvoti. tačiau pirma reiktų išsiaiškinti kas tai yra mintis? Ar ji yra objektyvi ar subjektyvi savoka ,ar tai bangos ,ar tai savita materijos forma galinti egzistuoti ir pilnai komunikuoti absoliučiame vakuumeKiekvienas iš mūsų ką nors kurdamas ar projektudamas savo mintyse sukuriame viziją koks tas daiktas turi būti. Ar tokia pat viziją galėjo sukurti kūrėjas pats būdamas elementariūjų dalelių sriubos pavidale ? Juk jo vizija galėjo būti sukurtas buzonų debesis per kurį ši sriuba pavirto materialiais atomais ir kosminėmis dulkėmis,jo valia atsirado viską tvarkanti gravitacija įsižiebė pirmosios žvaigždės ir pradėjo tekėti laikas?
Gal būt biblija tik suspaprastina visa šį reikalą teigdama kad dievas buvo visada ir pirma atsirado jo mintis.
Kad sukurti gyvybę biologine forma teko jam leisti sprogti supernovoms kurios pažėre kosmose visas reikalingas medžiagas,anglį,geležį,fosfora,kalį,magnį ir svarbiausiai deguonį ir vandenilį. kurios grafvitacijos pagalba buvo pritrauktos ir nusėdo ant kol kas negyvenamų planetų paviršiau ir tik begalinio laiko tėkmės dėka kuris tėra aktualus biologinėms gyvybės formoms ,išsivystė visa tai per milijardus metų tai kas šiandien yra mūsų realybė?
Kas tai yra gyvybę juk žvaigždė irgi gyvena pagal ta patį algoritma kaip ir žmogus,gimsta ,generuoja milžiniškus energijos kiekius,galų gale pasensta ir jei ne sprogsta pavirsta tokia pat pilka žeme kaip ir mes pavirstame po mirties.
Šiaip jau visatos mastu mūsų civilizacija kaip ir milijardai kitų civilizaciju esame tik laiko ir erdvės įkaitai pasmerkti pražūčiai anksčiau ar vėliau...Galimas kad ir mūsų kūrėjas jau senu seniausiai žuvęs o mes tik atkartojame jo kažkada visiems mums sukurtos matricos griežto formavimo taisykles,už kurios ribu niekas niekuomet tai ir neišsiverš. Ka pasako ir senovinė patarlė,jeigu jau kam nors lemta būti pakartam tai jis tikrai niekuomet nepaskęs...Arba be dievo valios ir plaukas nuo galvos nenukris nors ir kaip besistengtum kad būtų priešingai,nes tu gyveni MATRICOJE.

Luna 2017 m. balandžio 23 d., sekmadienis, 15:25:39
Ką žinote apie strateginį Žemės kosmointegracijos planą?

Wilma [dar kartą žvilgtelėjusi pro mažą langelį į viduje gyvenančių pasaulėlį] 2017 m. balandžio 22 d., šeštadienis, 19:36:09
Ups... aaa. uhaha... hop-hop...
Iš tikro, tai Žemė tuščiavidurė, o mes gyvename jos vidinėje pusėje... Žemės centre kabo įkaitęs rutulys, skleidžiantis šviesą ir šilumą, kurį žmonės vadina Saule... Žvaigždės - tai priešingoje šio vidinio paviršiaus pusėje esančių miestų šviesos...

Vytautas 2017 m. balandžio 22 d., šeštadienis, 19:12:54
Na kad yra kitaip nei jie teigia įrodyti realiai taip pat neįmanoma. Mėnulis ir Saulė bent akivaizdžiai daro poveikį. O visa kita praktiškai jokio. O dideliam, trimačiam, tobulam "televizoriuje" galima parodyti ką tik nori. Taip kad kadangi sava koja negaliu paspardyti kokio Marso tai iš tikro neaišku jis "tikras" ar tik iliuzija.

Inkognito 2017 m. balandžio 22 d., šeštadienis, 18:53:53
Tai kodėl tada jie tau teigia tikrų tikriausias nesamones ,kad visatoje be saulės, žemės ir mėnulio daugiau nieko nėra, jeigu jie nėra tikrai melagiai?

Vytautas 2017 m. balandžio 22 d., šeštadienis, 18:34:59
Na kritiškais atvejais tikrai nesiskundžiu anapusinio pasaulio informacijos tikslumu. Jei nebūčiau laikęsis "instrukcijos" tai dėl analogiškos ligos kaip buvęs sveikatos ministras būčiau lygiai taip pat sėkmingai palaidotas. :) Ir bendrai egzistuoja toks dalykas, kad vieni paskęsta šaukšte, o kiti nenukenčia ir labai kritiškose situacijas. kaip pažiūriu netrumpą savo gyvenimą tai akivaizdžiai matau kad esu "saugomas". Tai mane visiškai tenkina ir neturiu jokio pagrindo nepasitikėti anapusine savo pora bei pačiais kūrėjais. Tiesiog tai išplaukia iš gyvenimo patirties. Ne esu tikintis tai religiniai dievai tikrai nepadeda. Atvirkščiai akivaizdžiai savo laiku kenkė. Tik pradžiai buvo problema suprasti kas kenkia. :) O šiaip išskirtiniai sugebėjimai "aktyvuojami". Pats jų savaime žmogus negali turėti. :) Tokia tvarka. :)

Inkognito 2017 m. balandžio 22 d., šeštadienis, 18:05:07
Anapusinio pasaulio atstovai dideli melagiai. Tik labai retam kuriam kontaktuotojui su jais pasako tikrą tiesą. Tam reikia turėti ypatingas galias, kurių matyt tau ir trūksta.

Vytautas 2017 m. balandžio 22 d., šeštadienis, 15:37:58
Na anapusinis pasaulis man sako, kad išskyrus saulę, žemę ir mėnulį daugiau nieko nėra. Kažkur už mėnulio orbitos tik didelis sferinis ekranas rodantis realybės iliuzija. Saulė ir ta randasi už to ekrano ir matoma "ne tikra". Mokslininkai ne veltui įtaria kad gyvenam kažkokioje iliuzijoje. Be to įdomi mokslininkų surasta "blogio ašis", t.y. kad visa visata tarsi sukasi apie saulės judėjimo kryptį. 3D sferinio ekrano idėja visai derinasi su tokiu variantu. :) Taip kad esam vienui vieni. :)

Inkognito 2017 m. balandžio 22 d., šeštadienis, 10:12:20
Vien tik Galaktikos tarybai priklauso virš 1 milijardo išsivysciusių labiau nei mes civilizacijų, nors ir mes tame tarpe Atlantų statusu priklausome šiai tarybai. tačiau atlantų genų nešiotojų šioje mūsų planetoje yra jau gerokai mažiau nei 5 milijonai žmonių, o tai santykyje su 7 milijardais gyventojų yra niekingai mažai. Todėl Atlantus parklupdžiusios civilizacijos per savo statytinius žemėje deda didžiules pastangas kuo labiau išblaškyti ir asimiliuoti šiuos asmenis su kitataučiais. Tada galės be jokio vargo pasiimti mūsų planetą savo reikalams pagal nugalėtojo teisę ir privilegiją.
O kiek yra dar galingš civilizacijų mūsų paukščių take kurios nesijungia į GT, nes joms nereikia kolektyvinių pastangų apginti save ir savo gyvybinę erdvę, jos pačios mielai plėšia ir užima silpnesnes už save kaip sakei primatų gentis. dėl šių priežasčių galaktikoje jos laisvu pabidalu ir neegzistuoja, tera tik susivienijusių grupė ir tokių galingų, kad joms bet kokia sąjunga su kitais yra nereikalinga.Kai kada pagalvoju kokie mes esame laimingi, kad gyvename nieko apie tai nežinodami ir nežinome kas mūsų gali laukti ne taip jau tolimoje ateityje.

Cerber 2017 m. balandžio 21 d., penktadienis, 22:58:41
gal siek tiek daugiau jei priskaiciuosi visus primatus, bet iki milijardu toli grazu nesisviecia

Cerber 2017 m. balandžio 21 d., penktadienis, 22:51:01
inkognito, musu galaktikoje ju yra gerokai maziau nei keletas milijardu. netgi maziau nei 100

Inkognito 2017 m. balandžio 21 d., penktadienis, 19:02:18
Deja, viskas materialioje realybėje vyksta pagal vieną algoritmą-užgimimas, vystymasis senėjimas ir žūtis. Tačiau žūtis vienoje realybėje iš medžiagos tėra užgimimas kitoje realybėje iš antimaterijos. Vienos visatos yra iš materijos, o kitos iš antimaterijos jos viena nuo kitos atskirtos milžiniška gravitacija ir neįsivaizduojamais atstumais. Visiškai galimas dalykas kad vadinamūjų juodūjų skylių centrai ir yra vartai iš vienos visatos į kitą. Kadangi žvaigždės pagal ta algoritma įsižiebia, kurį laiką generuoja milžiniškus fotonų ir kitos energijos srautus, o po to sprogsta tai ir civilizacijos pasmerktos migruoti, vystytis, o niekam tikusios baigia savo egzistencija su motinine žvaigžde kartu. Kitos gi užsikariauja sau naują gyvybinę erdvę ir dar labiau ištobulėja per naujus milijardus metų. Todėl susitikti su tokiomis civilizacijomis kurios egzistuoja kartu su mums dievo skirtu laiku nėra taip paprasta, bet nėra ir taip jau sunku, nes vien paukščių tako galaktikoje jų yra keletas milijardų.

Wilma [pralekianti ant šluotos per visus šios svetainės forumus] 2017 m. balandžio 21 d., penktadienis, 17:34:59
Bet be fekalijos nebus ir morkos ar kopūsto - ką tada graužti reiks?
Kuo daugiau fekalijų išpilama, tuo derlius geresnis... [Volteras: "reikia žiūrėti savo daržo"]
.
o jie dar skraido?
Pagal tikimybių teoriją jų turėtų būti kaip blusų bendrabutyje... vieta negalėtų nepasidalinti...
Pagal socialinę teoriją - kiekviena užgimus "civilizacija" neužilgo pati sau gerklę privalo persikąsti (susinaikinti), tad skraidyti ir nebelieka kam...
.
[ o aš vis dar manau - kad jie ne "skraido", o "persikelia" ]

Cerberiui 2017 m. balandžio 21 d., penktadienis, 14:43:30
Tai savaime suprantama juk pragare tris kart per para tave jose maudo...

Cerber 2017 m. balandžio 21 d., penktadienis, 12:53:29
visiskai nestebinantis fekaliju dvelksmas

Cerberiui 2017 m. balandžio 21 d., penktadienis, 09:38:41
Tai gal jau tave išleido iš psichuškės Norvegijoje? Eik į savo meškos ausį ir žarstyk ten vienas iki samonės netekimo tą smėlį.

Cerber 2017 m. balandžio 21 d., penktadienis, 02:01:08
eh.. Inkognito, RSA-nohobo, San Il.. ir visi kiti.. pazarstykim smeli dar dar karta? paskutini karta? our time is nearly up..

Cerber 2017 m. balandžio 21 d., penktadienis, 01:46:22
kaip gyvenimas, inkognito?

>2017 m. balandžio 20 d., ketvirtadienis, 12:00:41 2017 m. balandžio 20 d., ketvirtadienis, 14:48:31
Jau čia atlindai forumų šiukšintojau-Linai Jakai? Jei tavęs niekas nekabina tai ir tu būk savo vietoje

2017 m. balandžio 20 d., ketvirtadienis, 12:00:41
Nieko, sedim anomalijoj ir tiek

Inkognito 2017 m. balandžio 18 d., antradienis, 22:10:25
https://www.youtube.com/watch?v=Rqrxm3d_Xzw

2017 m. balandžio 1 d., šeštadienis, 18:32:00
Joa tave irgi su balandžio 1-ają :)

Dėmesio NSO Fanams 2017 m. balandžio 1 d., šeštadienis, 16:01:17
Ką tik žiniasklaida pakomentavo, kad didžiulis puskilometrio diametro neatpažintas kosminis laivas nusileido Vilnius klaipėda autostradoje užtverdamas eismą ties Raseiniais. dėl nenumatyttos kliūties susidarė apie 15 kilometrų automobilių spūstis ir ji kiekvieną minutę vis didėja.Iškviestos NATO greitojo reagavimo pajėgos užėmė kovines pozicijas iš abiejų autostardos pusių laukdamos ateivių invazijos. Tačiau laivas nerodo jokių gyvybės ženklų, todėl valdžios vyrai sunerime kaip nutraukti nuo autostrados tokią milijardus tonų sveriančia machiną,manoma kad pigiau bus nutiesti apvažiavima aplink ją...

sara 2017 m. balandžio 1 d., šeštadienis, 10:18:09
Suzinojus teisybe nepasidaro lengviau...

2017 m. kovo 22 d., trečiadienis, 20:45:15
Galbūt, pagal korėjietiška jin-jan supratimą, kai juoda baltoje tai - vyras, kai balta juodoje, tai - moteris ar atvirkščiai, jau nepamenu.

sara 2017 m. kovo 22 d., trečiadienis, 17:24:18
Nu pavyzdziui kaip chamelijonas yra neutralioji energija, tiesiog dvasiskai ir visaip prisitaikai, tiesiog uzsimaskuoji.
O seksualioji energija tai priespriesa. Imkim jeigu mokini, kazka aiskini zmogui, tai irgi yra seksualioji energija.

to sara 2017 m. kovo 22 d., trečiadienis, 15:49:51
prašom pavyzdžiais

sara 2017 m. kovo 22 d., trečiadienis, 14:35:35
Yra dvieju rusiu energijos, tai seksualioji ir neutralioji.
Seksualioji tai kai juoda esi baltas, o kai balta esi juodas.
O neutralioji energija tai kai balta esi baltas, tai kai juoda esi juodas.

>>>>PASTABIAI 2017 m. kovo 20 d., pirmadienis, 15:54:41
čionai yra puslapių ir apie (muziką bei NSO)... galite panaršyti giliau...

2017 m. kovo 20 d., pirmadienis, 13:25:19
O žodžiai - gaisras, kurio net ir čia retkarčiais pasitaiko.

Pastabiąjai 2017 m. kovo 20 d., pirmadienis, 13:20:38
Šių atlikėjų dainas kartais lydi atitinkantys šios svetainės dvasią piešiniai. The STATION - Akmenėliai

Pastabi 2017 m. kovo 20 d., pirmadienis, 11:48:48
Siūlote dainose ieškoti NSO? Gerai, tai irgi tinka. Kad ir ta daina apie mintis-maistą... Jau matau ir mes kaip ateiviai mintame energija :) Pozityvios mintys - sveikas kūnas; negatyvios mintys - ligos...

sara( ikse) 2017 m. kovo 20 d., pirmadienis, 10:19:57
Labai faina daina.

2017 m. kovo 19 d., sekmadienis, 12:18:25
Hermis - Mintys. Maistas.

2017 m. kovo 18 d., šeštadienis, 22:22:07
Jo pasiusk Anonimui ženklą

Ko nutilo dainos 2017 m. kovo 18 d., šeštadienis, 19:29:39
Gimtojoj Dzukijoj?

2017 m. kovo 14 d., antradienis, 22:30:31
Kad man būtų taip lengva susisiekti su "jais" eh...

2017 m. kovo 14 d., antradienis, 12:39:29
Ten dainos pavadinimas: „Aš nešu“, nesunkiai galite jūtubėje susirasti, jei norite pasiklausyti.

2017 m. kovo 14 d., antradienis, 01:06:38
Sakai "vėl"? tai kada buvo anksčiau? Kaip bendradarbiavot?

Anonimas 2017 m. kovo 14 d., antradienis, 00:26:39
Norečiau vėl "bendradarbiauti" su "jumis" žinote apie ka kalbu. Taigi lauksiu "jūsų" ženklo 03:00 AM.

Inkognito 2017 m. kovo 13 d., pirmadienis, 22:44:35
Kas čia ta diktatūra nešioja?

2017 m. kovo 11 d., šeštadienis, 18:01:17
Diktatūra - Aš Nešu

2017 m. kovo 10 d., penktadienis, 15:23:36
Dievas paskui mus suvirskins (tokia keista mintis man sukilo).
beic>> Tegyvuoja Dievas!!!
kas is manes beliko tik beic...

2017 m. kovo 10 d., penktadienis, 15:20:48
jezus gyvenantis ant mano paveikslo liepe tau nebeciulpti jo by bio.

San IL 2017 m. kovo 8 d., trečiadienis, 23:40:18
Ten reikėtų juostinio fotoaparato, galima apgauti žmogų, bet chemijos neapgausi.
Garso įrašymo įranga būtina.
Ir dar, reikėtų ten gerokai daugiau pasivaikščioti, taip pat ir aplinkui tas aikšteles apeiti.

Inkognito 2017 m. kovo 8 d., trečiadienis, 14:05:14
Kas iš mūsų puslapio skaitytojų prisidėtų ekspedicijai į tą paslaptingą miško vieta kur mes pernai buvome su San Il? Planuotume vasaros metu, kai bus geras oras gal net keletui naktų su palapinėmis, video kameromis, žiuronais ir teleskopu. Gal net reikėtų geros audio video aparatūros, kad galėtume užfiksuoti garsus, kurie mus taip išgasdino su San Il-u. Šalia to miško yra keletas senų sodybų, galima būtų pabandyti paklausinėti jų gyventojus ar ten nestebi kokių anomalijų, nes paprastai žmonės apie tai nešneka, jei kas ir būna. Būtų drąsiau jei susidarytų nors 4-5 entuziastų nebijančių akistatos su nežinomybe. Kas galėtų prisidėti rengiant tokią ekspedicija, galite parašyti man emailu: inkognito3333@yahoo.com

Inkognito 2017 m. kovo 8 d., trečiadienis, 10:20:08
Jei tai buvo palikta NSO, jų turėjo būti mažiausiai kokie trys maždaug 50-100 kv.m. plote, kaip gaila kad tada nedaėjo man to patyrinėti, matyt buvo kalta mano bloga savijauta ten? Jei būtų buve kokie trys ar keturi,tai jau būtų galima manyti kad juos ten paliko NSO.

Inkognito-San Ilui 2017 m. kovo 8 d., trečiadienis, 10:16:48
Ar atsimeni vasaą kai buvome tame miške? |Pačioje pirmoje aikštelėje aptikome tokią trikampę žymę labai didelę ir tarsi įsprausta žemėje milžiniško svorio? Arba apkastą tikampį griovį ar tai kastuvu ar kažkokiu kitu įrankiu. Dabar toptelėjo kad tokią pat žymę rado ufologai kažkur tai sibire nuskridus NSO. kažkuria tai diena žiurėjau dokumentinį filmą apie jų tyrinėjimus ir tik dabar man daėjo šitas dalykas. Gaila kad neįsidėmėjau kuris ten filmukas buvo o jie visi ilgi po 45 minutes. Ir tokia bloga savijauta buvo toje aikštelėje, jog atrodė kad tuoj širdis sustos. O tie šūviai aplinkui tarsi kažkas medžiotų, mašinos signalizacija kažkur pamiškėje įsijungė maniau, kad ten tavo.... Vis tik labai myslinga ten vieta.

2017 m. kovo 7 d., antradienis, 22:13:39
Neapsižiūrėjau, kad nebuvo galima susikurti paskyros, be to sulietuvinau anksčiau paminėtą pokalbių aikštę. Deja, negalima naudoti prisistatymuose lietuviškų raidžių.

2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 19:55:51
Gal kam bus įdomus bandymas atkurti senąją Meškos ausyje: permainuvaikai.lt/vanilla/
Kol kas nieko įdomaus, apart elgesio atmintinės, šiek tiek išskiriančios iš kitų panašaus pobūdžio pokalbių aikščių.

Inkognito 2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 18:21:28
Na taip labai gera idėja,tokius atvejus nors nufilmuoti,kai kada jie gali neikainojamą pagalba suteikti policijos tyrėjams,gal net ir didesnę nei geras spyris iš kojos į galvą užpuolikui, po kurio ir pats gali patekti į teisiamūjų suolą už būtinosios ginties viršijamą. Gal ir buvau neteisus šį pavyzdį pateikęs abiejingumui apibrėžti. Taip tavo pavyzdys labiau tinkamas ir tai tikrai nebus joks abiejingumas, nes visi banditai viešumo labiau bijo nei fizinio atsako į smurtą.

2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 17:30:04
Atsiprašau ir dingstu

sara 2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 16:00:19
Kažkoks agresyvus forumas... Nejau neimanoma normaliai kalbėtis, o i agresyvius asmenis išvis nereaguoti?

2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 15:36:47
Mėgstama ant abejingumo važiuoti, nors pats užsiminei apie baimės bei savisaugos jausmus... Šiais laikais reiktų tiesiai į veidąknygę tokius dalykus įrašinėti, net jei gyvas neliktum po susidūrimo, tai bent įkalčiai liktų. Nors, paprastai, visi mušeikos sutramdo savo pykčius ir skubiai pasišalina, kad nepakliūtų į nuotrauką ar nebūtų įreginti visuomenės dėmesiui...

sara 2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 15:33:26
Acha.

Inkognito 2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 15:06:19
Todėl kiekvienas iš mūsų esame dualūs,mumyse nuolat grumiasi dvi jėgos gėrio ir blogo. Pavyzdžiui einame pro spardomą žmogų-dieviškoji galia mums liepia nebūti abiejingiems ir užstoti šį vargšą, tačiau kita jėga mums sako o jeigu jie ir mane sumuš tie skriaudikai, o jeigu atvažiavę mentai mane suims kaip kaltininką ir aš nieko negalėsiu įrodyti/ Todėl jei žmogus nutaria likti neutralus ir kuo greičiau pasišalinti jis nusikalsta savo dvasiškai prigimčiai labiau nei to žmogaus skriaudikas, Jis liko abiejingas-o tai lbiausiai baudžiama dievo būsena. Pagalvokite kiek kartų mes likome abiejingi ir kiek papylėme vandens ant velnio malūno?
Ir taip visur žmogaus siela statoma į nuolatinius išbandymus ir tik retam pavyksta tuos bandymus laimėti ir likti ištikimam dieviškajai prigimčiai.

Inkognito-sarai 2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 14:50:32
Todėl ir vienam milijonui skurdžų, kurie iš tikro yra dvasios turčiai,tenka tik mažas procentas turtuolių kurie iš tikro yra dvasios skurdžiai ir jų likimas glaudžiai susijęs su šėtono pralaimėjimu. Ir kievienas iš mūsų sulauksime tos dienos kada jų sielos kartu su pralaiūmėjusiu šėtonu atsidurs ugnies ežere, nes mūsų sielos yra nemirtingos ir gyvens neribotą laika egzistencijoje.

Inkognito-Sarai 2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 12:27:43
Dievas yra azartinis lošėjas ,kuris susilažino su puolusiu angelu-šėtonu, jog žmogaus siela yra dvasinis darinys, kuris yra amžinas ir nemirtingas, o šėtono statymas yra materija, mamona ir žemiški turtai, kurie nors ir yra nieko nevetri prieš amžiną ir nemirtingą sielą, tačiau tam tikromis sąlygomis dievo kūrinys žmogus, spjaus į savo sielą ir garbins šėtono turtus. Ir jeigu atsiras absoliuti daugybė žmonių kurie šitaip darys, dievas praloš savo dangaus karalystę jam. todėl dievas kiekvienam iš mūsų įdėjo į prota 10 dievo įstatymų, o velnias pastoviai sudaro tokias sąlygas kurios verčia užmiršti dievos įstatymus ir garbinti laikina ir greitai sudūlančia jo siūlomą Mamoma ir materiją. Kiek dar truks šita divo ir šėtono dvikova niekas nežinome, tik žinome kad jis galiausiai pralaimės ir bus įmestas į ugnies ežerą.O drauge su juo ir visos tos sielos, kurias jis išlošė iš dievo.

sara 2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 12:02:37
Dievas paskui mus suvirskins (tokia keista mintis man sukilo).

sara 2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 11:48:17
Gali buti kad ta energija vaiksto be dievo, kaip shunytis nutrūkęs nuo lenciugo. Bet kai prireiks ta energija grįš atgal pas dieva, nes tos energijos-to shunycio seimininkas yra dievas. Vat ir pasakiau. Gali buti ir tokia situacija.

sara 2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 11:37:39
Dievas yra. Arba kazkokia tai sukoncentruota energija panasi i dieva.:-)))

2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 11:12:10
Rasa, tai matrica - aplinka, kuriama tikrovė, kurioje nebūtinas Dievas. Kai tau jo reikia, žinoma, jis atsiranda.

ruskis 2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 10:28:50
Bambarduosim, bambarduosim...
Liupkėn duosim, liupkėn duosim...

sara( ikse) 2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 09:55:52
Mes gyvename skaitmenineje simuliacijoje. O tas simuliantas yra dievas.

2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 09:17:52
15:50:50 ne Evaldo 66 žinutė. Vargu, ar jis čia beskaito.

To 2017 m. kovo 5 d., sekmadienis, 15:50:50 2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 08:53:43
Tai kam Evaldėli tam inkognitui darai tą pastovų "Šmeižyma", ar tavęs niekas nemokė kaip reikia elgtis padorių žmonių visuomenėje? Kaip buvai dvasios invalidas taip matyt ir liksi iki pat grabo lentos... Sėkmės ir toliau daryti visiems kitiems "Šmeižymą" kartu su savo korumpuotu advokatu.

San IL 2017 m. kovo 5 d., sekmadienis, 23:25:07
Manau, kad ir man laikas deti ten kryziu. Viena diena atrodo beveik susikalbi, o kita randi uzdaryta foruma su izeidzianciais pranesimais. Prie ko ten inkognito? Jis jau metai, kaip nedalyvauja tame forume... Nu zodziu, virsune viskam...

Inkognito 2017 m. kovo 5 d., sekmadienis, 16:55:47
Na ką mulkiai nepavyko apgauti inkognito savo vaidinimais? Žaidimas baigtas nesitikėkite iš manęs daugiau jokios info. Nors kiek žinau M/A buvo inkognito šmeižimo bastionu pavirtęs, o pats inkognito ten balso savo nerodė jokio. Bet šauniai buvote sumastę su tais policininkais, bet nieko jums neišdegė ir neišdegs. Dedu ant jūsų visų riebų kryžių.

sara 2017 m. kovo 5 d., sekmadienis, 16:38:18
Gyvenime visados reikia žinoti savo vieta.

2017 m. kovo 5 d., sekmadienis, 15:50:50
Informacija iš MA/3
Dėl pastovaus inkognito šmeižymo, forumas uždaromas.

2017 m. kovo 5 d., sekmadienis, 15:47:52
Na, ką MA/3 susirinko lankytojų, pradedant Torniečiu, IP adresus ir nutraukė savo veiklą, apkaltinusi dėl to Inkognito veiklą. Galės dabar žmogus pasigirti, kad „uždarė“ jam priešišką svetainę.

2017 m. kovo 4 d., šeštadienis, 18:29:47
Ieva - Raudoni Vakarai

sara 2017 m. kovo 4 d., šeštadienis, 14:59:03
Teisybe akis drasko.

Inkognito 2017 m. kovo 4 d., šeštadienis, 12:41:08
Šiandien tik Baltarusijoje yra išsaugota KGB,ir žmonės Baltarusiškomis pavardėmis forumuose gali būti paprasčiausi jos etatiniai agentai. Kadangi mano istorija yra nukreipta prieš Sovietinės KGB nusikaltimus, tai jie gali būti specialiai pasiusti čia tam kad žlugdytų mano istorijos teisingumą ir mane paverstų melagiu bei apsišaukėliu. Tai tipiniai sovietinio kgb metodai be to dar būna pastangos žmogų apšaukti psichiniu ligoniu. Ką kai kurie forumo dalyviai ir daro, gaila, kad mūsų saugumo struktūroms visa tai dzin... Tenka tada viską išsiaiškinti pačiam, gerai, kad turiu draugų, kurie man padeda.

Žmones gadina ne pinigai, o jų kiekkis. 2017 m. kovo 3 d., penktadienis, 16:48:17
Kuo daugiau turi, tuo daugiau ir norisi-tikri mamonos spastai. Paskui pasikeli į didybę, o galiausiai vis viena virsti komposto krūvele.

Zulpa 2017 m. kovo 3 d., penktadienis, 13:33:12
O galima išvartyti pasakymą ir taip: „Pinigų godulys gadina darbdavius“...

2017 m. kovo 3 d., penktadienis, 12:53:43
Darbdavių tarpe sklando nuomonė, kad „pinigai gadina darbuotojus“, tik yra ir kita gyvenimo pusė „pinigų trūkumas gadina žmones“.

Inkognito 2017 m. kovo 3 d., penktadienis, 09:08:07
Visokiems ten laikiniems šmeižikų forumams,jums iki NSO LT kaip pėsčiomis iki mėnulio, jūs ne forumai, o sektos,kur kažkokio sektos valdovo Evaldo 66 žodis aukščiau užtiesą. Apgailėtini mulkiai buvpote esate ir būsite vis kurie ten bando įkasti man ar Nso Lt forumui. Jis jau sėkmingai gyvuoja 21 metus, o jūs tesatė šunyčiai prieš jį su savo plonų balselių viauksėjimu. Tai tikrai yra demokratinis puslapis ir jums dar to tik mokytis ir mokytis. tikrame forume negali būti autoritetų, visi nariai turi būti gerbiami ir jų nuomonė išklausoma. Pasiskaitykite užsienio forumų ir pasimokykite jų bendravimo kultūros. Sėkmės mulkiai, aš turiu principus ir forumuose ant kurių padėjau kryželį postų nerašinėju, tai jūs idiotai vienas kita pjaunate ir nesuvaldote savo paranojos.

Idiotas linas esu 2017 m. kovo 2 d., ketvirtadienis, 21:31:27
Net Hilari Klinton pavadino ateive-reptilija ir ka tie apsisnarglėje pacanai sau mano?

Paskutinio tikslai žinomi 2017 m. kovo 2 d., ketvirtadienis, 19:09:30
Jis per inkognito norėjo susisiekti su ateiviais, kad jie jį išgydytų nuo jį lėtai žudančios ligos,tačiau kai anas pasakė kad neturi tam galių jis labai iširdo ir pradėjo jį persekioti, vadindamas melagiu ir grasindamas išmesti iš interneto.

sara 2017 m. kovo 2 d., ketvirtadienis, 13:35:27
Inkognito ir taip viska pasako, nereikia is jo ten kazko pesti.

O gal jie abu tik vaidina? 2017 m. kovo 2 d., ketvirtadienis, 12:48:16
Vienas gerą policininką o kitas bloga,kad kažka tai iš inkognito išpeštų?

sara 2017 m. kovo 2 d., ketvirtadienis, 11:11:07
Penkto to pacio gyvenimo tikiuosi gyventi neteks. Siaip busimane gyvenime jau turetu buti tikra meile. Tad as nesu nuskriaustoji ar siaip ar taip.

2017 m. kovo 2 d., ketvirtadienis, 10:37:44
Skara, jei per savo gyvenimą priplojai bent vieną musę, tai esi dora katalikė. Pati kažkada vienam iš savo ankstesnių gyvenimų minėjai, jei dar kartą teks gyventi tą patį gyvenimą, tu išprotėsi.

2017 m. kovo 2 d., ketvirtadienis, 10:34:12
Tas paskutinis turi kažkokių neaiškių tikslų, apie kuriuos slidžiai užsimena ir nieko nepasako. Tikslu, kurie svarbesni už ilgalaikius draugus.

Tik paskutinis idiotas 2017 m. kovo 2 d., ketvirtadienis, 10:17:27
Gali spjauti į senus patikrintus draugus dėl savo kelyje sutikto tariamo draugo apsukraus aferisto ir melagio-korumpuoto advokato.

sara 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 19:33:41
O tas klipas The Weeknd-Party Monster tai apie mane. Nes ta is televizoriaus, bugtais, islendanti tigre tai as ( mano energija, lakstanti per zmones be manes...)

sara 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 19:18:16
Inkognito, nusiramink, viskas gerai. Verciau kokia idomia istorija papasakok.

sara 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 19:16:24
Pasirinkau isprotejima, o ne zudyma. Ir visi galetu elgtis taip kaip as. Ir pe,do,fi,lai galetu pasirinkti verciau isproteti, o ne vaikus tvirkinti.

Inkognito 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 19:12:25
Ką aš esu išmetes ir užblokavęs internete? Na retsykiais neiškentęs užgauliojimų tokių kaip Evaldas-66 atsikirsdavau gal kiek ir grubokai, tačiau intrigos buvo visuomet rezgamos tik prieš mane. O tai kad toks puolimas prieš mano asmenį yra tai tik dar kartą įrodo kad mano istorija papasakota yra tikra tiesa ir kai kam ji labai nepatogi.Ir deja anksčiau ar vėliau kurie deda tiek pastangų mane sunaikinti teks už tai atsakyti.

sara 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 19:12:24
Papasakosiu. Tas klipas yra labai reiksmingas. Ir jo pradzia reiksminga. Tai parodo kad krikscionio energija vercia zudyti, vercia nors viena zmogu nuzudyti. As irgi krikscione. Nenuzudziau nei vieno zmogaus. Todel isprotejau. Va taip stipriai ta energija vercia zudyti, kad nezudydamas zmogus net isproteja. Va taip. Geriu vaistus. Ir gyvenu sau patenkinta. Tas gyvenimas visai neblogas, ar ne?

Inkognito 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 19:07:06
San IL rašė:
Linas labai jau gudriai ten mane suvalgė, gaila, kad nepamatei.
Nepamačiau ir patikėk , net nežiūrėsiu .Tu suaugęs vyras ir pats gali apsigint. Tokie ginčai man ne įdomus
San IL rašė:
Beje, jis lygiai taip pat elgėsi čia meškos ausyje ir už tai buvo tavo paties užblokuotas
Taip , nes tada giniau inkognito . Nesitikėjau , kad inkognito toks menkysta. Tiesą sakai Linas esu buvo laikinai vienam mėn , ar panašiai užblokuotas . Visi klysta , aš suklydau . Reikėjo iš karto inkognito išmest.
San IL rašė:
Kodėl - aš jūsų nesuprantu.
Jį reikia išmest aplamai iš viešojo interneto , nes kvailina ir klaidina jaunus žmones ir diskredituoja normaliai besi dominančius.
San IL rašė:
O susitikti - iš mano pusės mielai, gal sugebėčiau normaliai šnekamaja kalba išsiaiškinti kas ten vyko, nes žiūriu, raštu nė velnio neišeina.
Patikėk , kaip man tai ne įdomu. Užtenka tiek metų m/a intrigų , dabar man tai net koktu . Ir gaila dėl tavęs. Viskas gerai, prasidėjo , o tu , pirma kritika ir ............ inkognito taktika, blokuot, išmest. O žmonės taip reikalingi .............
Vartotojo avataras
Evaldas 66
Vyr. diskusijų administratorius

Pranešimai: 568
Užsiregistravo: 2014 Spa 29 14:08
Miestas: Frøya

Inkognito 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 19:03:51
Išprotėjęs psichopatas evaldas66 ka tik pasiskelbė viso interneto valdovu ir pareiškė kad mane reikia aplamai išmesti iš interneto. Ten gali gyventi tik jis ir jo pakalikai. Tipiškas sektos kūrėjas.Vat kaip būna kai pėstininkas tampa valdove tada jis užsimano dar tapti ir viso pasaulio karaliumi ir kad auksinė žuvelė jam pasiuntine būtų. Bet dažniausiai lieka prie suskilusios geldos arba šiais laikais atsiduria psichiatrinėje.

2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 18:22:45
Neblogas, nors pradžia nepatiko.

sara 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 17:42:25
Ka manot apie klipa starboy?

sara 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 17:41:16
Antra daina irgi visiskai nieko!

sara 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 17:38:20
Man patinka dainos su labai gilia mintimi.:-)))

sara 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 17:35:24
Paskutine daina labai faina-aciu!

2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 16:54:10
Lilas ir Innomine - Tu Privalai Skambėt

2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 16:47:32
Vidas Bareikis ir Jurga "Trys Kanados"

2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 16:22:27
Monika Linkytė - Po dangum

sara 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 15:25:34
The Weeknd-Party Monster

O patys rusai mano visai kitaip 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 14:50:50
Pirmiausiai kad atlygins Lietuvai Amerikos skalikui-jų išsireiškimu. Neprošal būtų ir dar karta pasivaikščioti po Pryžių ir Berlyną... O apie visa kitą smulkmę jie net nekalba,kaip atsimenu tarnybos metu vieno politruko žodžius,kad Rusija nenurims kol jos kareiviai nepražygiuos Europos miestų karštais radiaktyviais pelenais ir tik tada tos teritorijos bus jos užimtos visiems laikams...

2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 13:39:58
Visos rusų užgrobtos žemės, pradedant Kurilų salomis, bus atimtos be teisės susigrąžinti. Rusijos užgrobtos tautos, pradedant čečėnų, bus išlaisvintos. Likę rusai bus bandomi išgydyti nuo savo būdo ydų, gražinant juos į viduramžius, ir leidžiant iš naujo bandyti susitelkti į ne vieną atskirą tautą.

2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 13:31:05
Sibiras bus paskelbtas draustiniu.

2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 13:17:02
Pranašo darbas labai nedėkingas. Prisimenant Vangos pranašystę: kris Sirija, visas pasaulis nuriedės į bedugnę. Tik dabar nebelabai svarbu, kas dedasi Sirijoje ir kaip ten baigsis. Rusijos valdžia ir taip gali pradėti trečią pasaulinį karą, siekdama išlaikyti valdžią, bei norėdama jos valdomų žmonių pyktį nukreipti išorėn. Taip bandant visus rusus sutelkti į kumšti. Kaip žinia, antrą pasaulinį karą pradėję vokiečiai pamokyti. Toks pat ar net baisesnis likimas laukia rusų, kaip pradėjusių trečią pasaulinį karą. Visam likusiam pasauliui teks susitelkti prieš patį aršiausią mušeiką pasaulyje. Iš Rusijos be jokių dvejonių bus atimtas Sibiras, kuriam jau pakankamai prikenkė. Likusi Rusija bus suskaldyta. Ypatingas dėmesys bus skirtas Maskvos kunigaikštystei, nors gal jai bus suteiktas kitoks vardas, bet pagal valdymo esmę, tai niekuom per daug nesiskirs nuo valdomos kunigaikštystės...

Inkognito 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 12:51:02
Duok dieve tavo žodžius dievui į ausį,tik aš bijau, kad rusai ant tiek kantrūs ir apimti didžiavalstybinio rusiško šovinizmo, kad jiems Putinas bus kaip dievas, kuris ne tik kad grąžino Krymą bet pastatys į vietą dar ir Pabaltijį...O lietuva jiems viena iš labiausiai nekenčiamų pasaulio valstybių-dėka mūsų vadukų besaikio lojimo. Dėl tokių dalykų jie pasiruošę kesti ir skurda ir bada, 2 metus su jais praleidau tarnaudamas privalomai okupantų kariuomenėje,todėl puikiai išmanau eilinių mentaliteta ruskelių.

2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 12:41:50
Pačioje Rusijoje žmonės nepatenkinti savo valdžia kelia bangas. Gali būti, kad rudenį nebebus kam jau bemėtyti sprogmenų.

Inkognito 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 10:19:40
O aš asmeniškai jau priėmiau sprendima parduoti visą nekilnojamajį turtą Lietuvoje ir investuosiu į savo būstą Ispanijoje, juo labiau, kad mano šeima man laikinai atiduos įsikurti savo dvare Engeroje, kol rasiu priimtiną varianta investicijai.

Inkognito 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 10:12:29
Visgi mano retai klystanti intuicija nujaučia, kad jau šį rudenį gali pradėti kristi bombos Lietuvoje. Galite manyti kad aš esu pernelyg paranojiškas, nors ir kaip visi buvę pagrobti žmonės šiek tiek esu, tačiau tai ką daro valdžia esant tokiai situacijai pertekliniu būdu finansuoti karinį sektorių atimant pinigus iš vaikų, ligonių ir senelių,apdėti mokesčiai viska ką tik įmanoma kelti kainas iki negalėjimi įpirkti veda prie vieneintelio tikslo-Socialinio sprogimo. Yra tik du variantai priimtini Rusams tai visuotinis piliečių sukilimas į kurį NATO neturi teisės kištis ir jis bus suprantamas dėl besaikio žmonių engimo viso pasauliuo žmonėms,o rusai kaip visuomet vykdys būk tai internacionalinę pareiga Lietuvos užguitam proletariatui.Kaip donecke tiekdamas ginkluotę ,savanorius o gal kartais per Kaliningrado arba Baltarusijos sienas ir gyvaja jėgą kad Lietuvos antiteroristines pajėgas įtraukti į katilus ir jas sunaikinti. gi reguliari kariuomenė nelabai galės į tai kištis nes tai bus ne užsienio o vidaus konfliktas kilęs vienu metu visose trijose Baltijos šalyse.Tai saugesnis nors ir kiek abejotinas kelias,bet nekeliantis pasauliui branduolinio karo grėsmės.
Kitas variantas tiesioginė agresija konvencinės kariuomenės pagalba yra labai abejotina. O šiaip Rusija ne kažkuom tai ir rizikuoja juk blokada; jai ir dabar paskelbta yta, be to tokiais metodais galima kariauti ir dviem ir trim frontais be ypatingų nuostolių. Viską padarys pabaltijuje esančio9s struktūros, kurios kovodamos prieš supuvusią biurokratija iš tikro atims iš lietuvos žmonių tėvynę ir ilgainiui ji gali tapti Rusijos sudėtine dalimi kai bus pakankamai suluošinta ir nukraujavusi. Nato vargu ar kišis į tokį vidaus konfliktą. O ES yra vienintelė galimybė užbėgti tokiai įvykiu raidai Pabaltijyje atitinkamai geriau finansuojant LT socialinę sfera ir mažinant joje atskirtį,reikalaujant jos parlamenta priimti protingus įstatymus o ne suverčiant visą svorį valstybės išlaikyme ant skurdžiujų pečių.

2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 10:01:37
Putinini pasiutšuni, kitoje vietoje reiktų apie tokius dalykus išsiloti, gal ir sulauksi baltai žydinčio dilgėlės dėmesio, nors gaila skirti tokiems savo laiką.

2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 09:54:39
Vis gi, verčiau tokį mąstymą vadinti ne primityvių, o paprastu, ne ką nutolusiu nuo mokslinio, siekiančio paprastumo... Kaip sakoma: „Iš didžio rašto išeinama už krašto“.

Wilma 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 07:55:33
Nereikia visai nuvertinti ir "Batkos"... jis savo paprastu (kolūkietišku, ūkininko) protu kartais sugeba pakišti "pagalvėles" smūgių sušvelninimams... Liaudiškas primityvus mąstymas kartais gana efektyvus prieš rafinuotą...

San IL 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 06:07:15
Kol nesu užblokuotas, galiu savo nuomonę pareikšti, tas laiko daug neatima.
O laiko tikrai nebegaištu, radau žmones pagaliau su kuriais galima dirbti produktyviai.
Ufologijos srities manau laukia perversmas, kiek gi galima tuose forumuose sėdėti ir loti.
Beje, apie Baltarusiją parašiau aš, tik pamiršau pridėti savo vardą. O tai kaip paaiškinti paskutinius Batkos nesutarimus su caru ir pasienio kontrolę? nejaugi viskas yra tik spektaklis? Prisipažįstu, politika nėra mano stiprioji pusė.

San ilai 2017 m. vasario 28 d., antradienis, 14:17:07
Negi tu iki šiol dar nematai kad Evaldas66 yra psichopatas? Negaišk laiko su juo ir negadink savo nervų, tegul jis siekia to savo mistinio tikslo vienas kartu su tuo naujuoju Linu... palinkekime jam sėkmės savo forumuose karaliauti vienam.

Inkognito 2017 m. vasario 28 d., antradienis, 10:33:04
Taigi dabar tebus tik viešas spektaklis kaip Baltarusija būk tai priešinasi Rusijos intervencijai į jos suveriniteta arba net ir to nebus, o bus žaibiškas koordinuotas smūgis kryptimi Baltarusija-Kaliningrado sritis Suvalkų koridoriumi ir visos trys sese baltijos liks atkirstos nuo vakarų europos. O gal smugis bus iš kaliningrado Baltarusijos kryptimi tuo pačiu 100 km ilgio koridoriumi,taiesmės nekeičia. Po to visuotinė energetinė blokada ko pasekoje nederliaus metai nes derlius supus laukuose visuotinė suirutė panika ir badas Baltijos valstybėse,kol bus paskelbta kapituliacija. Ir čia bus blogiau nei Donecke 100 kartų. O suvalkų koridoriaus jau NATO šalis pareiškė, kad apginti neimanoma.

inkognito 2017 m. vasario 28 d., antradienis, 10:27:43
Jūs visiškai teisus,tik aš manau kad ji jau patyliukais užimat, o Batka sėdi savo soste rusiškos kgb saugomas jau ne vieni metai.O baltarusijos suveriniteto fikcija, tėra mongolų totorių ordos palikuonių karinė taktinė gudrybė... Kad vakarus užklupti kaip visuomet nepasiruošusius

2017 m. vasario 28 d., antradienis, 09:42:20
Aš manau, kad pirma bus užimta Baltarusija.

Inkognito 2017 m. vasario 28 d., antradienis, 09:30:45
Rudenį kaip teigia Lietuvos saugumo tarnybos gali kilti karas,nes rusija nori dislokuoti Baltarusijoje 50 dešimtą savo armija kuri buvo užpuolusi Gruzija ir sėkmingai palaužė jos pasipriešinimą.Toks dalykas Putino Lietuvai jau buvo numatytas 2014 metais, bet tada sumaniai jam buvo pakišta Ukraina ir karą su pabaltiju tas atidėjo dar keliems metams.
Mano asmenine nuomone to neturėtų kilti, nes nepabaigęs su Ukraina jis tikrai neatsidarys sau dar ir antro fronto o ypač su galinga NATO sistema. O mūsų politikai tiesiog niršte niršta kaip nori iš tautos atimti dar 200 milijonų eurų, ir greičiausiai tik tam, kad ta intencija sau prisipirktų naujų auksinių šaukštų.

2017 m. vasario 28 d., antradienis, 09:18:09
Ir šiauriau oras nuostabus.

Inkognito 2017 m. vasario 27 d., pirmadienis, 20:44:19
Atrodo, kad jau greitai bus pavasaris. Šiandien jau buvau miške pasižiurėti, kuriuos reikės kirsti medžius malkoms kitai žiemai.

Pasinaudodami laisvės ir nepriklausomubės idėja 2017 m. vasario 27 d., pirmadienis, 13:22:13
lietuva užvaldė visokie vagys,politiniai banditai ir niekšai, kuriuos galima statyti prie sieno kas antrą ir jokios klaidos nebus. sukilusi tauta greitai taip ir padarys ir nieko čia nepadarys nei JAV nei Rusai. Išsivalysime savo šalį patys. Negi galvoji, kad tokia vergovę ir priespaudą tauta kes amžinai?

Tai tu pats čia Landsbergini troli 2017 m. vasario 27 d., pirmadienis, 13:13:40
Nemalk šūdo, negyvenai tais laikais tei ir nežinai nieko. Tais laikais laisvės buvo 100 kart daugiau nei šiandien ir galimybių taip pat. Va tokie kaip tu užduchinti debilasi manote, kad esate išminties bokštai, o iš tikro esate nieko gyvenime nematę dundukai.

2017 m. vasario 27 d., pirmadienis, 13:08:20
Tautos dvasinis pakilimas ir minios užsidegimas yra visiškai skirtingi dalykai. Kai nebuvęs, negali palyginti.

2017 m. vasario 27 d., pirmadienis, 13:02:40
Ir kokie tais laikais mieli, nuostabūs šimtaveidžiai buvo... Tokio šlykštaus gyvenimo būdo, kai tenka žemintis prieš kokį pardavėją, kad gautum ką iš po prekystalio, ar palikti vaikus alkanus baisiausiam sapne nesusapnuotum.

2017 m. vasario 27 d., pirmadienis, 12:58:09
Prie ruskių geriau buvo? Taip, taip galėjai nesunkiai tame kalėjime išlėkti į Sibirą kitiems pagerinti gyvenimo sąlygų.

2017 m. vasario 27 d., pirmadienis, 12:54:35
Galėtum čia neplatinti rusų šūdo malūno skleidžiamas nesąmones. Atrodai kaip užsilikęs tarybinės liaudies atstovas.

O ką pasiekė Baltijos kelias? 2017 m. vasario 27 d., pirmadienis, 11:46:23
Absoliučia beteisė,vergystę už duonos kasnį ir masine evakuacija iš LT. Net pabėgėliai iš karo zonų sako kad čia baisiau nei Sirijoje ir stengiasi kuo greičiau sprukti vakarų link kur daugiau laisvės ir demokratijos,o į žmogų nežiurima kaip į verga. Prie ruso ir tai geriau gyventi buvo,ne kaip šitoje šlykščioje dviveidžių išsigimėlių pelkėje. Gerai dariau, kad ir neėjau į tą Baltijos kelia tai nors dabar galiu save gerbti kad nepasidaviau masinei psichozei.

2017 m. vasario 27 d., pirmadienis, 11:22:58
Šis pasaulis baudžia ne tik atvirus žmones, jei jis toks nebūtų, nieko nebūtų pasiekęs nei Mahatma Gandis nei Baltijos kelias. Nėra ko ant mūsų užsipulti, viskas tik į gerą.

Anomalijos forumas pažeidžia LT įstatymus 2017 m. vasario 27 d., pirmadienis, 11:15:12
Prokuroro padėjėjas
Svečias
#62
vasario 25, 2017, 12:31:05
Citata iš: paragraf 78 vasario 25, 2017, 05:59:00
Niektauzos emanuoja blėnius :)
Tu demagoge, ko čia darai "oftopą"?
O gal ir lietuviškai moki?
Cituoti
paragraf 78
avatar_paragraf 78
*
Administratorius
Forumo veteranas
Įrašai: 8,545
#63
Šiandien 07:26:10
Sveikas, Stanislovai Kalvaiti inkognito :)
Mes stebime tave

Pasaulis kuris baudžia atvirus žmones 2017 m. vasario 27 d., pirmadienis, 10:44:48
Yra tiktai blogio imperija, kuri neturi teisės egzistuoti ant šios žemės. Jos egzistencija yra nelegitimi.

Inkognito 2017 m. vasario 27 d., pirmadienis, 10:33:38
Spragos smegenyse Lapinas žlibinančios akys vėl pradėjo puolimą prieš mane. net smagu skaityti. Asilas nežino kad šaudo ne į tą pusę...

Būk geras 2017 m. vasario 26 d., sekmadienis, 18:58:01
Nemalk čia šūdo...

2017 m. vasario 26 d., sekmadienis, 15:10:37
Kažkas čia dedasi, nepatiko mano blogio apiplovimas... Ką padarysi nelaisvame pasaulyje gyvename...

2017 m. vasario 26 d., sekmadienis, 15:08:44
Oho, iki ko nusiritau, tenka tapti blogio ginėju raganų medžiotojų surengtame teisme.

2017 m. vasario 26 d., sekmadienis, 14:55:09
Kas geriau: nieko ar kažkas blogo, kas vėliau galėtų išvirsti į gerą, supratus savo trūkumus bei ištaisius esmines savo elgesio klaidas?

2017 m. vasario 26 d., sekmadienis, 14:52:00
Šiuolaikiniame pasaulyje žmogų už neatsargiai ištartą vieną žodį (Dalia Teišerskytė) ar perdėtą mostą (Asta Bautkutė) gali bandyti sumaišyti su šūdais. Tad tenka rimtai susimątyti apie žodžio ar mosto laisvę bei įvardinti kaip didžiausią pasaulio blogį visokius „raganų“ medžiotojus, kuriems visokie „dviveidžiai“ stipriai apsunkina medžiokles. Kažin, ar Jūs ne „raganų“ (šiuo atveju blogio) medžiotojas?

2017 m. vasario 26 d., sekmadienis, 14:40:45
Deja, šiuolaikinis pasaulis gali stipriai nubausti ar pasmerkti atvirus žmones. Apie tikrą minties laisvę galima tik pasvajoti. Dabar svarbiau, ką kiti žmonės pasakys ir tenka prisitaikyti. Ne ten ieškote blogio šaknų.

Pats didžiausias pasaulyje blogis 2017 m. vasario 26 d., sekmadienis, 14:26:58
Yra dviveidžiai žmonės...

??? 2017 m. vasario 25 d., šeštadienis, 23:43:11
Tai kada atpigs vaistai?

2017 m. vasario 25 d., šeštadienis, 00:34:04
Tai tiesiog paprasti pasvarstymai...

Inkognito 2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 19:46:43
Man tai parašė RSA kad iškeliauju ir vietoje manęs čia lieka Nohobo, todėl aš jį ir laikiau RSA vietininku pas mus žemėje. Bet tokių galių kaip aprašė Evaldas jis tikrai negali turėti. Dažniausiai tokias keliones po galaktiką jie atsiunčia naktį sapnuojant, kontroliuojamus sapnus. Bet maniškiai ateiviai ir Nohobo atrodo yra konfliktuojantys bet dar nekariaujantys,todėl jis dėl to galėjo perprogramuoti ir Evaldą kelionės pas juos metu. Tai drąsiai rašau atviru tekstu, nes vis viena kas perskaitys tas mano žinutes tau pamanys, kad čia paprastos sapalionės kliedesiai.... O tu žinau kad suprasi viska kaip reikiant.

2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 19:34:19
Mano supratimu, to regimybės gal išsigelbėjimas, gal spąstai iš kurių visai nesinori ištrūkti ten, kur visai nesinorėtų ištrūkti. Nors nėra ko slėpti, čia būdami, užsidirbame pragyvenimui tenais.
Su Jumis ir įdomu pabendrauti, gal ne visada turiu, ką pasakyti. Dabar ir nei šį, nei tą leptelėjau.

2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 19:27:17
Nieko tikro parašyti negaliu apart, kad viešai atsiveikino, nors, tiesa, klausė kas kokių lauktuvių norėtų. Nekukliai buvau užsiprašęs keliautojo galaktika vadovo... Tauvidai paprasto akmens užteko...

sara 2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 19:18:01
Jus ir toliau bendraukite su tais savo ateiviais.

Inkognito baltai žydinčiam dilgėlei. 2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 17:03:02
Nežinau man nesueina galai,su ta RSA. kiek aš turiu emailų su RSA tai man atrodo, kad aš susirašinėjau su Simu, kai Aš Tautvida ir Jietis nuvykome susitikimui prieš naujus metus į Vilnių tai mus priėmė Simas, kuris patvirtino, kad ir yra RSA. Tu vis rašai kad RSA buvo moteris, kažkokių žinių irgi turiu kad Simas-nohobo tebuvo jos atstovas, bendravimui su žmonėmis. Gal gali pasidalinti su manimi savo žiniomis, parašyk į emaila kad nebūtų viešais matoma. man čia reikia aiųkumo, tu su ja turėjai ženkliai daugiau kontaktų nei aš.Be emailų išeina kad aš ir nebuvau su ja susitikęs, o bendravau tik su Simu manydamas, kad bendrauju su RSA. Todėl ir dabar dar manau kad RSA tai Simas-nohobo. Taip manau ne tik aš taip mano ir Jietis ir |Tautvida.

sara 2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 16:21:54
Mes gyvename kompiuterineje simuliacijoje arba iliuzijoje.
Tai nera gerai. Reikia savo siela is to islaisvinti, viena karta...

2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 16:20:47
Nesuprantu, kam vis apie rsa rašinėti ir pykti? Jį seniai, gavusi paskyrimą, išvykusi. Iki tol lyg ir nebuvot susipykę, Neprisistatantysis.

2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 16:15:06
Jei kas ir vyksta, viskas tik į gerą.

sara 2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 15:41:51
Pudrina smegenis, stai kas vyksta.:-)))
O jus gal turite kitokia nuomone?

Sarai 2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 14:19:57
negi nesuvoki kas aplink tave vyksta?

sara 2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 13:42:49
Jus kas nors hipnotizuoja, plauna jums smegenis ar pudrina.

Inkognito 2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 11:33:49
Galiu viešai pareikšti ir įrodyti faktą kad už RSA niko slėpėsi Samuelis Sliauteris, kuris dabar prisistato Nohobo niku ir kuriam tarnauja Evaldas. Nes juk negali žmogus taip pakeisti savo nuomonės arba jis ją dėl kažkokių tai priežasčių slėpė ilgus su manimi bendravimo metus. Nesinori tikėti kad toks gali būti dviveidis žmogus nes tada sieloje jis turėtų būti užkietėjęs niekšas.NMors šiaip jau lietuviui būdinga keisti savo kailį pagal vėjo kryptį,ilgus metus jis gali būti aršus marksizmo-leninizmo dėstytojas, o pasikeitus santvarkai tapti priešingos doktrinos komunisteinei šalies prezidentu. Bet tai dar karta parodo jo dvasine menkystę ir supuvusį mentaliteta nekalbant jau apie dora ir principingumą.

2017 m. vasario 24 d., penktadienis, 00:22:03
///Atkartota iš trečiosios meškos ausies. Alfa-Kentauriečio Bodžiako pristatymas.///
Regis, Bodžiakas prisistatydavo angliškai, bus kas nors panašaus į B.o.j.a.c.k ir dar buvo du įgulos nariai, vienas iš kurių prisitatydavo Bodžitu, visaip garbstantys bei šlovinantys savo valdovą Bodžiaką. Vardai, kaip supratau iš kitų, paimti iš kažkokio japoniško pieštinio, elgiasis atitinkamas. Vis gi, kartais Bodžiakas išeidavo iš savo vaidmenio ir kai ką įdomaus parašinėdavo. Pavyzdžiui, kad atvykę iš Alfa Kentauro žvaigždžių aplinkos tyrinėtojai įsikūrė Mėnulyje.
Kad Alfa-kentauriečiams leido ten atsidurti dėl jam nežinomų priežasčių mūsų Dievas. Kaip supratau, tokie dalykai gan retai nutinka ir pačiam Bodžiakui kėlė nuostabą. Taip pat jis skundėsi triukšminga žemiečių kaiminyste. To jis nerašė, bet nuo savęs pridėsiu, bangos su žemėje įrašytomis laidomis juos pasiekia maždaug per keturis metus, tai gali būti, kad japonišką pieštinį Bodžiakas matė dar būdamas savo namuose Alfa-Kentauro aplinkoje.
Nso.lt pokalbių aikštėje buvo gan tvirta, manęs neįtikinusi nuomonė, kad pats Evaldžitas apsimetinėja Bodžiaku su svita, nes Bodžiakui, regis, vienas įdomiausių pokalbių aikštės dalyvių buvo Evaldžitas ir skirdavo jam ypatingą dėmesį. Kaip žinia, Evaldžitas buvo paaugliško amžiaus ir tokie vaidinimai galėjo praskaidrinti ligoniuko liūdną gyvenimą.
Galiu tik pakartoti savo nuomonę: už to pačio IP adreso gali slėptis tinklas, prie kurio gali sėdėti visa įgula.
Kaip minėjau junginys pokštininkas-rentgenas-jietis elgiasi gan panašiai, atsiranda pokalbių aikštėje tuo pačiu metu. Vienintelio mano susidūrimo su jais metu, rentgeno pasitikslinimas ar pokštininkas yra ne vienas, vis gi, įrodytų, kad tai skirtingi įgulos nariai.
Galiu dar pasidalinti įspūdžiu, kad junginio pokštininkas yra labai gabus, greit prisitaikantis pamėgdžiotojas. Man dingus iš tinklo, jis, matomai, užpildė spragą bei palaikė sunkiomis akimirkomis Neprisistatantįjį jo tinklo kovose ne vienus metus.

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 13:39:23
Dar gal galėčiau paliudyti, kad Evaldas 66 savo trečiojoje meškos ausyje buvo įdėjęs greičiausiai iš veidaknygės paimtą šios svetainės įkūrėjo, įbridusio į jūrą, nuotrauką be jokio ją lydinčio aprašymo. Aš užuominos nesupratau, o paklausinėjus ar neperžengiami Lietuvos įstatymai dedant tokias nuotraukas, neatsiklausus joje nupaveiksluotų žmonių, paaiškėjo jo nuomonė, kad ne.

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 13:12:34
Aišku, neatmestina, kad svetainę ne kartą nukentėjusi nuo skirtingų užpuolikų. Tik prisimenant kaip buvo iš „spragų smegenyse“ išgarbintas kitas Evaldas 66, tikėtina, kad ir čia pirmiausia Evaldas 66 būtų kreipiasis paštu į šios svetainės prižiūrėtojus, kad būtų pašalinta kokia jį liečianti žinutė. Galiu tik paliudyti, kad jis į mane kreipėsi panašaus užtarimo, o aš tiesiog atsakiau, kad neturiu jokių galių čia ką nors ištrinti, tuo viskas man ir baigėsi, nieko daugiau nežinau.

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 12:52:24
Pavyzdžiui, visokie „inernacionalistai“ bei „nacionalistai“, visai kitaip į juos pažiūrima juos įvardijus „pasaulinukais“ bei „naminukais“ (į valstybę žiūrint kaip į bendrus tautos namus). Kai kurių žodžių tokių kaip „rasistas“ geriau iš vis net neturėti savo kalboje. Jau veiksmažodžiais „nekenčia“ ar „niekina“ galima puikiai apsieiti ar pasitelkiant į pagalbą dalyvius „nekenčiantysis“ ar „niekinantysis“.

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 12:41:25
Ši pokalbių aikštė ne karta nukentėjo, o tokius pagautus kenkėjus griežtai baudžia visam pasaulyje. Tik keista, jei tai būtų Evaldo 66 darbas. Pagal įdėtą įreginuką panašiau į kažkokį tikėjimo suburtos Saulės brolijos išpuolius, kas Evaldui visai nebūtų priimtina, mano galva, jis toks rimtas mokslo rėmėjas.
Be reikalo nuvertinot kalbos vaidmenį mąstymui. Net kai kurie žodžiai gali jūs įstumti į nepavydėtiną pasaulio matymą.

Ar atsimeni kaip vasrą 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 12:27:05
Kai inkognito ikėlė į Nso.lt jo parašymą meškos ausyje, kur buvo paviešinti inkognito asmens duomenys. tai jis ar jo draugelis ištrynė visą foruma ir teko jį atstatinėti iš naujo, už tokius dalykus baudžiama laisvės atėmimo bausme ir nesvarbu, kad tu esi Norvegijoje. Tau tai turėtų būti žinoma.

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 12:23:41
Tai visas mokslas nelinkęs keistis. Aukštosios baigimas nieko neužtikrina, nebent tai būtų matematiką baigęs žmogus. Varžybose tokius žmones galima būtų prilyginti sunkumu kilnotojiems, kurie ne varžybų metų galėtų peršokti poros metrų kartelę. Iki geriausių pasaulio pasiekimų jiems būtų toli, tik jiems to ir nereiktų. Yra matematikų tapusių dantų gydytojais ir jiems neblogai sekasi.
Ieškant blogio šaknų, tai paprasčiausiai beveik visų žmonių mąstymas nėras laisvas, jis supančiotas vienokių ar kitokių tikėjimų ar netikėjimų pančiais.

Jis ne tik įvaldęs PHP 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 12:23:21
Jis hakeris nesunkiai mįsilaužia į įvairius archyvus,kopina duomenis ir juos viešina internete,sukuria Botus tokius kaip Linas Esu ir puikiai maklina bei manipuliuoja kopl kas internete. kol kas nors nenutvers už užpakalio. tai jis ištrynė keletą kartų ir mūsų Nso.lt.

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 12:14:45
... ir dar „tas nebaigęs penkių“ klasių, regis, visai neblogai įvaldęs php. Negirdėjau kad pradinukus mokytų tokių dalykų.

Kartą kažkoks menkaprotis iškvietė dvikovon Volterą 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 12:05:09
Rašytojas tam atsakė, kadangi tamstą mane iškvietei aš turiu teisę rinktis ginklą. Aš renkuosi plunksną-sveikinu tu jau lavonas...

Esmė ne Lietuvių kalboje 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 12:02:31
Esmė yra mastymo inertiškumas ir menka fantazija,todėl pašnekovas negali modeliuoti savo neišvystytose smegenyse tai kas tau aišku kaip ant delno, tačiau dažniausiai tokie menkapročiai kuklumu nepasižymi.Pas juos paprastai išvystyta gerklė rėkimui ir kumščiai savo tiesos įrodinėjimui, o internete pastarūjųu nepanaudosi, tad viekas tenka riksmui ir gerklei.

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 11:59:07
Man tai joks skirtumas ar lietuvis baigęs aukštąją mokyklą ar pradinės nebaigės. Tokie užsidarymai į savo varpines - ne man. Nenaudomas mokslo kalbos, neverčiu mokslo neragavusio jos mokytis, o susikalbėti puikiai galime ir taip, naudodamiesi tik paprasta lietuvių kalba, dar nepaversta rytų auropietiška šnekta. Dėl savo kalbos kaip tik visokių mokslo šviesuolių vengčiau, nes paprasčiausiai tingėčiau gilintis į tai ką jie nori pasakyti su savo subjaurotų minčių dėstymų.

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 11:53:47
Rėkimas nėra pykčio požymis. Galima taip tyliai supykti, kad kitą pakratytum kaip perkūną perleidęs per jo kūną.

Juokinga 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 11:52:15
Kai 5 klases nebaigęs žuvies pardavėjas diskusijose matematikos magistra ima vadinti kvailiu.

Visos blogybės internete 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 11:50:45
Kad tenka diskutuoti su žemo intelekto diskusijos dalyviu,kuo mažesnio žmogus proto tuo jam atrodo kad viską jis žino ir tik jis vienas yra teisus. o negali būti to ką kitas sako todėl ,kad to negali būti... Ir viskas jam tiek smegenu ir užtenka.Būtų gerai kad diskusijų dalyviai kokiu nors budu prieš patekdami į jas turėtų išsprestinors vidutinio lygio intelekto koeficiento patikras.

Pas mus kaime pletkininkės 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 11:38:45
Jei ko nežino tai pačios prigalvoja ir parduoda už gryną pinigą. Svarbiausia garsiai rėkauti ir visi pagalvos kad gal tu vadas...

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 11:38:09
Ir dar... kuo lietuvis piktesnis, tuo teisesniu jis jaučiasi.

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 11:30:14
Pykstant vis gi derėtų nepamiršti, kad vis gi gal nesi toks teisus, kaip jautiesi, nes paprasčiausiai per mažai aprėpiai, į ne viską atsižvelgiai.

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 11:23:44
Lietuviai - ne romėnai ir viskas čia atvirkščiai. Jei lietuvis leidžia sau pykti, tai reiškia, kad jis jaučiasi teisus.

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 11:11:24
Zedai, tik palaikydamas pusiausvyrą gali nenukrisdamas pereiti per tarpeklį nutiesta virve.

Inkognito 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 11:07:22
Tendencingi puolimai rodo kad tai ką pasakoji kažkam labai skaudu girdėti. Juk ne veltui Romėnai sakydavo Jupiteri tu pyksti?-Reiškia tu esi neteisus jupiteri...

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 11:05:50
Tokiose svetainėse iš garažų ištrauktų „vestuvinių pyragų“ nuotraukos prastuminėjamos kaip Bilio Majerio darytos nuotraukos, o po to kantriai išaiškinama kodėl tai laikitina klastotėmis, man net kantrybės nebuvo gilintis į tokias nesąmones.

Zed 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 10:46:52
Balance is weakness.

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 10:36:51
Kai kurių smegenys neužpudrinamos, tokios smegenys labai nepatenkintos, kai primygtinai brukami savi tikėjimai kitiems. Pavyzdžiui, prikurta daugybė svetainių išplatinimui tokio tikėjimo: Vienarankis šveicaras Bilis Majeris - apgavikas, nes kažkoks kitas žmogus į savo knygą įdėjo nuotrauką vienos šokėjos, kaip ateivės. Tą šokėja vis gi panaši į Bilio Majerio ranka nupieštą ateivę iš Plejeros (musiškiai Plejedžių ar Sietyno) žvaigždyno. Bet tai niekam nerūpi, valio Bilis Majeris - apgavikas!!! Supraskite, tai neslepiama pašaipa, o ne tikras džiaugsmas.

sara 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 10:05:28
Jus kas nors hipnotizuoja, plauna jums smegenis ar pudrina?

Inkognito 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 08:35:32
Sveikinu seniausią Lietuvoje NSO.LT Forumą sulaukusį jau 21 metų amžių. Linkiu ir toliau būti vieninteliu tikrai demokratiniu forumu Lietuvoje, kuo niekuomet negalėjo ir negali pasigirti laikinai atsirandantys ir greitai išnykstantys forumai uabai-sektos.

San IL 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 01:57:44
Kodėl jau 12 metų visi taip atkakliai, nepailstamai, kaip užsukti puola inkognito ir visus kas jo pusėje?
Ar aš kažko nesuprantu?
Iš kur tiek motyvacijos ir jėgų netikėjimui išreikšti?
Kodėl neatsiranda, kas gintų jo pusę, nors yra daug žmonių, kurie nesprendžia tikėjimo/netikėjimo problemų, susisiekia su manimi ar juo asmeniškai, tačiau forumuose tyli? Juos suprantu - jie neturi laiko nesąmoningiem ginčam, o puolančiųjų nesuprantu, toks įspūdis, kad jiems į šiknas batereikos sukištos...

Inkognito 2017 m. vasario 22 d., trečiadienis, 20:14:50
Dvasios invalidai puotauja. Bet jau nebe ilgai,greitai ateis jiems atpildo valanda.

2017 m. vasario 22 d., trečiadienis, 15:38:33
Net jei šis gyvenimas tik regimybė, jis vis dar gali tapti puikiu sapnu, iš kurio visai nesinorėtų pabusti. Daug kas nuo pačios požiūrio priklauso. Ne mano pastebėjimas apie žodžių magiją: pati renkiesi ar verkti, ar veikti. Išoriškai skirtumas tik viena raidė, o gyvenimą tas skirtumas gali apversti aukštyn kojomis!

sara 2017 m. vasario 22 d., trečiadienis, 15:06:37
Šis gyvenimas tėra iliuzija. Mes arba pelesis dievo virtuves kampe, arba auginama kazkokia tai dievo daržovė.

Inkognito 2017 m. vasario 21 d., antradienis, 18:15:15
Lapinas dabar Evaldo naujai sukurtoje Ufologijoje eina admino pareigas tur būt. Evaldas savo forume pasiliko paprasto nario pareigas kaip ir San Ilas. kad nebūtų taip akivaizdu kas viską čia kursto Lapinas pasirinko Admino pareigas be jokio Niko,galvoja kad mes kvaili ir nieko nesuprantame.

2017 m. vasario 21 d., antradienis, 15:02:21
O apie lapiną, mudu puikiai žinome, kad jis gali būti labai neatidus, visai be reikalo neįsigilinęs užsipulti - gaudyti gaidžius. Tokiam žmogui vargu ar vertą patikėti šluotą į rankas ir po to tikėti jo sekamomis pasakomis. Ilgauodegis visai nesidrovi pasinaudoti šluota, pirmiausiai, valydamas savo apdarus ir parodydamas koks jis nepriekaištingai švarus.

2017 m. vasario 21 d., antradienis, 14:27:47
Kai pokštininkų yra ne vienas, be to, aš dar ir pažadėjęs kitam pokštininkui čia tuo vardu daugiau nebesinaudoti, tad verčiau mane ir toliau vadink Baltai žydinčiu dilgėle.
Į sausumą pakliuvus tikriausiai norėtųsi išskleisti sparnus ir pakilti į orą (kitokią erdvę) bei skristi kaip su lėktuvu.
Evaldas gal vaikiškai užpykęs kerštauja, užuot tarpininkavęs pasirinko neliečiamo, naujo, daug pasiekusio, globojamo draugo pusę. Tiksliau, Evaldas laiko neturėjo sekti įvykiams ir aklai, karališkai pasitikėjo savo patarėjo dvariškio lapino nupieštu vaizdeliu. Kitaip aš nesuprantu kas ten įvyko. Visai nesinori kokių nors daugiau kėslų įžvelgti šešiadešimt šeštojo veiksmuose. Nors jo aplinka įtartina, manau, kad juom kažkas stipriai pasinaudojo, kalba būtų ne tik apie jo pinigus. Nors turi Evaldas ir savo žavių knysliukiškų savybių, netingi pasiknaisioti ir aiškintis kaip viskas iš tikro buvo. Visokie iš aikštės dingę pasikarščiavimai, tarsi, rodytų, kad žmogus pakeitė nuomonę ar netiesiogiai atsiprašė, tik kai tokie dalykai vyksta neperspėjant kitą pusę, ji paliekama labai negražioje šviesoje aplinkinių akyse ir todėl neatleistini.

Inkognito-pokštininkui 2017 m. vasario 21 d., antradienis, 12:51:31
Labai daug kur Evaldas paprasčiausiai meluoja,jis galvoja kad aš neturiu print skryno tai ką jis parašė anomaliojoje, o paskui ištrynė jo draugelis paragrafas apie mane arba ka jie rašinėjo meskos ausyje faktų, kurie parodo jo šmeižimą mano asmens ir netgi mano asmeninių duomenų pavešinimo faktus, kurie rodo kad jis buvo įsilaužes į mano asmeninius ir saugomus archyvus arba sodros arba dar kitur. O juk tai jau užtraukia kalėjimo bausmę ir tegul tik džiaugiasi, kol aš geras ir netraukiu jos atsakomybėn, Joks jis nėra kerliautojas laiku, tai eilinis trolis, o gal būt net buvęs koks nors KGB stukačiukas-ožys. Aš |San Ilui sakiau kai mes padarėme žygį išaiškinti tikrają Karlos kilme į jo ir mano kadaise buvusią bendrą` darbovitę, kuri dabar vadinasi Kamesta. Sakiau kad dabar išlys ti kurie yra dirbantys KGB firmai nes aš savo istorijoje pabrėžiau kad KGB yra atsakinga už milijonus žmonių mirčių žemėje nuo AIDS užkrato. vat jis prirmas ir išlindo mane bandydamas užčiaupti net iškmetė iš meškos ausies,bet jo nelaimei Lietuvoje yra ir daugiau viešų pokalbių aikštelių. O san Ilas yra laikomas jo įtakos zonoje ,nors anas viską daro kad sumenkinti jo tyrimus,o pats kaip stabdis net nepajudina užpakalio, kad ką nors patyrinėti, tik varinėja savo demagogijas.

Inkognito 2017 m. vasario 21 d., antradienis, 12:41:40
Tarpgalaktinėje erdvėje irgi turi galioti masės ir inercijos dėsniai. Taip kad išmestas jūrininkų laivas į tarpgalaktinę sausuma judėtų ir tuo pačiu greičiu ir ta pačia kryptimi,ti aišku tas jo greitis begalybėje tarpgalaktinės erdvės atrodytų kaip stovėjimas vietoje.Juk net šviesos greičiu judantis saulės spindulys nuo saulės iki žemės skrieja net 8 minutes, o mus teskiria tik kažkokie tai niekingi 110 milijonų kilometrų...

inkognito-sarai 2017 m. vasario 21 d., antradienis, 12:36:37
Geruma yra realityvi savoka. Pavyzdžiui kas mužikui yra gerai-kiaulei tai yra mirtis...

sara 2017 m. vasario 21 d., antradienis, 12:04:33
Labai daug stiprybes reikia tureti kad buti geru.

2017 m. vasario 21 d., antradienis, 09:52:07
Taip mąstant, pakliuvus į tarpgalaktinę erdvę, būtų kažkas panašaus kaip laivo išmetimas į erdvės sausumą. Bet jūrininkai ir sausuma gal gali išmokti keliauti, nors tai gal ir varginantis užsiėmimas būtų.

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 18:53:15
Kūnai kartu su išstumta erdvę norėtų grįžti į didelio kūno užimtą vietą. Toks paprastas paaiškinimas, kas per velnias galėtų būti sunkio jėga.

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 18:43:14
Gamtoje viskas paprasčiau. Bet kokiam poveikiui yra pasipriešinimas ir noras sugrįžti prie to kaip buvo. Fizikoje veiksmo ir atoveiksmio dėsnis, vienas iš pirminių mokomų mokykloje.

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 18:35:01
Dėl rsa logaritmo, būtų visai pagrįsta, jei toks įrankis matematikoje atsirastų. Juk rsa apsauga veikia būtent besiremdama mums sunkiai atrandamų didelių pirminių skaičių sandauga. Kaip žinia logaritmai tiesiogiai susiję su laipsniais, kas yra tokių pačių skaičių sandauga. Atvirai pasakius, man ir dėl kitų priežasčių Evaldas jau anksčiau buvo panašus į keliautoją laiku.
Dar rsa lygtais yra pirmosios tokios apsaugos kūrėjų pavardžių raidės, nors man mielesnis išaiškinimas būtų ritmas, seksas ir alus, į kurį pati rsa nekreipė jokio dėmesio.

Inkognito 2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 18:27:55
Natūralu kad fizinėje erdvėje vyrauja dualumas, jeigu yra gravitacija reiškiasi privalo egzistuoti ir antigravitacija, jeigu yra erdvė reiškia yra ir antierdvė-vadinama juodaja skyle.Jeigu torsioninio lauko sukimasi skatina gravitacija,tai tam tikra kryptimi ir greičiu judant tam tikrai masei sukamuoju judesiu turi atsirasti ir antigravitacija. Pagal Enšteino teoriją jeigu masyvš giroskopa išsuksime taip greitai tai jos išcentrinės jėgos vektorius pasisuks 90 laipsnių kampu ir generuos keliamają jėgą,visa problema kad nėra žemėje tokio tvirto metalo iš kurio būtų galima pagaminti giroskopa kuris leistų jo kraštams judėti šviesos greičiu- visi subyra nuo nežmoniškos išcentrinės jėgos.

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 17:50:26
Jau seniai pastebėjau, bet vis niekaip nepasimokau, kad dauguma gramatinių klaidų pasipila taisant ir ne iki galo ištaisant savo mintį.
...apgaubta išstumtu bei nuo spaudimo „suskistėjusiu“ erdvės ežeru.

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 17:46:15
Mano mąstymas ne fizikinis, niekada dorai nesugebėjau suprasti „viską paaiškinančių“ išvedžiojimų apie laukus. Įsivaizduokime, kad Žemė, kaip bet koks didesnis kūnas, apgaubta išstumta bei nuo spaudimo „suskistėjusia“ erdvės ežerą. Tokiame ežere bet koks judėjimas sukeltų bangas. Besisukantis judėjimas tokiame ežere ne tik save palaikytų bet ir kažkaip sustiprintų. Gal net būtų galima bandyti samprotauti apie bangų atspindį nuo šalia esančių didesnių kūnų, kuris iš šalies žiūrint atrodytų kaip koks „antigravitacinio“ lauko poveikis?
Kodėl prabilau apie Žemės erdvės ežerą? Nes palikau vietos Saulės aplinką gaubiančiai erdvės jūrai, o juodosios skylės aplinką gaubiančiam galaktiniam erdvės vandenynui.

Inkognito 2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 16:54:01
Dėl RSA logoritmo tai yra toks Kompo programavimo kalboje, bet daugiau raktas nei logoritmas. Kadangi esi matematikos magistras, tai visai realu kad pačioje matemtikoje tau ir neteko su tokiu susidurti, taip kad Evaldas šiuo atveju tikrai nekaltas. Jis moka programuoti, bet nėra matematikos genijus.
Nesenai atradau savo antigravitacinio varytuvo teorinio pagrindimo principus susijusius su torsioniniu lauku. bandymų netu pastebėjau kad torsioniniį lauką tam tikromis sąlygomis įtakoja ir palaiko gravitacija,todėl priėjau prie kol kas tik teorinio samprotavimo,kad tam tikromis sąlygomis antigravitacinis laukas gali generuoti antigravitacines jėgas susijusias su stūmimo efektu. kol kas težinau kad stumia su baisia jėga prie mažo energijos poreikio,bet nesupratau kodėl. nei propelerio nei reaktyvinio veikimo principu to negalima paaiškinti.atsižvelgiant į tai kad propelerio NVK tėra tik 0,3 galima būtų paaiškinti kad kitokiu metodu generuojant stūmimą NVK gali būti 100 ir daugiau procentų. Kas įdomiausia kad stūmimo jėga galingai generuojaa net objekto viduje,kas jau visai kertasi su fizikos dėsniais, kurie teigia jog iš vidaus objekto negalima judinti,nes nėra atramos taško,nei oro srauto nei reaktyvinės jėgos. Kol kas neturiu leidimo viešai atlikti praktinių bandymų ,mane nedviprasmiškai apie tai įspėjo prieš pora metų atvykę žmonės juodais drabužiais. Tačiau manau kad po šių 2017 metų jų nuostatos pasikeis ir aš galėsiu jį išbandyti pas save ir visiems apie bandymus parodyti nufilmuotame video klipe. Šiaip bandymui jau šiandien paruošta viskas 100 procentų,tereikia tik jų leidimo. O už tokio dalyko nepaisyma jie baudžia labai griežtai.Tas įrenginys praktiškai pakeistų neatpažystamai žmonijos veidą nes įgalintų neribotą žmonių veiklą Kosmose bent jau kol kas saulės sistemoje. Aišku tai kai kam iš galingų civilizacijų ne tik nemalonu bet ir nepriimtina.

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 14:20:17
Paprastai bei veiksmingai pačio pasidarymui:
www.manonamai.lt/daraupats/darau-pats/darau-pats-galingas-saules-kolektorius-uz-juokingai-maza-suma.d?id=72641780

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 13:50:32
Kodėl Lietuvos oro sąlygomis toks sumanymas netinkamas? Tiesa, kažką vieną ausimi girdėjau, kad toks verslas Lietuvoje sužlugo, nes per mažai dujų buvo išgaunama. Tačiau, savo poreikiams tenkinti gal visai ne daug jų tereiktų? Pietuose, su saulės bei veidrodžių pagalba ir vištas kepasi, nors ir čia lupos puikiai suveiktų.

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 13:14:15
Ir tave, Neprisistatantysis, tiek su gaidžio Naujais metais, tiek su praėjusiomis vasario šešioliktąja bei keturioliktąja. Aš čia gan dažnokai pažiūriu, nors ir ne kasdien.
Nežinau, kaip pro šventojo Lino sietą įgrūsti paprastą paaiškinimą kodėl nesilankau MA/trečiojoje. Ne tik pokalbių aikštės gali turėti savo reikalavimus bei bausti prasižengėlius. Laisvieji lankytojai ir gali kelti savo reikalvimus bei bausti aikštes ten nesilankydami. Kai pono lapino pageidavimu buvo įjungta šluota - pradėtos trinti bei taisyti žinutės, net ir pono Dievo. Kai aš iš savo pusės griežtai uždraudžiau taisyti bei trinti tik mano žinutes, man ten nebėra kas veikti ir lieka tik bausti MA/trečiąją be jokio galinio laiko apribojimo, nes, neatrodo, kad joje galių turintiejį sugeba sugromulioti mano tokį pareiškimą bei padaryti kokias išvadas.

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 12:35:01
Mažytis patarimas rimtiems nepaaiškinamų reiškinių tyrinėtojams būtų toks: vertėtų Evaldo bei Lino pokalbį apie Neprisistatančiojo pasakojimus perkelti į bendravimo-ginčų skyrelį.
Pirma Evaldo žinutė ne tokia bloga, jei nekreipti dėmesio į netikslumus ar tyčia praleistas detales - perleidimą per jo sietą - ką vis gi galima vadinti prastoku tinklo tyrimu, nors tai lauko tyrimui gal ir neprilygtų.
Evaldas kažkodėl labai atkreipė dėmesį į Evaldžitą, tačiau kažkodėl jo sietas nepraleido keisto ateivio Bodžiako su jo svita iš artimiausios Alfa Kentauro žvaigdžių palydos. Gal, kad jo elgesys labai priminė vaizduojamą vienam japoniškam pieštinyje? Vis gi, gal ateivis mokėsi žemietiško bendravimo iš to pieštinio, o gal bandė „ištrinti“ Evaldžitą iš lankytojų atminties, įtikindimas bei paniekindamas kitų akyse juo įtikėjusiuosius? Beje, tas Bodžiakas su svita elgėsi gan panašiai į naujuosius pokštininką-jietį-rentgeną...
Evaldo „pamiršta“ gan svarbi detalė: Neprisistatantysis važiavo į Vilnių susitikti su rsa ne tik su Jiečiu bet ir Tautvida, kuri ir turėjo savų paslapčių, jos ateiviai susiję su Sai-Baba ir patikėkite manim, su tokiomis griežtomis būtybėmis jūs nenorėtumėte susidurti. Su jomis bendravimas visai nemalonus ir gal net vengtinas.
Grįžtant prie rsa bei man negirdėto logaritmo rsa, nors ir esu matematikas. (Galėčiau gailestingai pakeisti šį tarptautinį žodį kitu, tik, kad aš tų šiukšlų nekenčiu net miegodamas). Jau ne pirmą kartą Evaldas išsišoka su savo nemokšiškumu, nors norisi tikėti, kad jis tėra atsiųstas iš kito laiko padėties suvaldymui ir, tiesiog, per menkai susipažinęs su mūsų aplinka. Rsa ir savo laiku buvo išjuoktas dėl paminėto didesnio šalčio nei visiško sąstingio taško. Tačiau jau po kelių metų šį mokslinė žemiečių pasakaitė buvo atšaukta, valdomoje aplinkoje perėjus sąstingio tašką, tiesa, kol kas tik keliomis laipsnio dalimis. Neviešai rsa atskleidė ir daugiau visokių žinių, kad pro mano sietą seniai jis praėjęs kaip ateivis iš kito pasaulio.
Čia lankėsi ir kitokių ateivių. Viena apsimetėlė pantera net neva darė tyrimą, kiek esame patiklus. Užsirovusi ant pokštininko ant savo kailio vargšelė patyrė, kad „melo kojos trumpos“.

Inkognito 2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 12:14:39
Dar viena gera naujiena ant lietuvos, atsinaujina mistika.

Inkognito 2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 12:03:27
Atmintis iškėlė dar vieną epizodą iš pagrobimo anatomijos.Su jais kažkur nusileidome kažkokioje tai miškingoje karšto klimato vietovėje. Atėjo kažkoks vietinis kuri su jais bendravo slaptai. Mus visus pakvietė eiti jam iš paskos ir po kiek laiko atsidūrėme prie kažkokios tai sakyčiau lūšnelės. Jos kieme buvo iškastas šuliniokas, o jame primesta visokių organinių atliekų avių ar ožkų mėšlo žolės ir kitko. ant to šulinio užvožta apversta metalinė statinė o jos gale prie žemės vamzdis einantis į lūšnele, jo gale buvo kažkas panašaus į mūsų dujinę virykla kurioje degė tame šulinyje susidariusios dujos, vamzdžiu atkeliavusios iš šulinio. Taip paprasta viskas primityvu bet veikia. Ir komposto turi po proceso pabaigos ir liepsnos valgiui pasigaminti. Ar kažin tai negalėjo būti Indijoje?
Šis epizodas parodo kad tokie kaip Karla Lietuvoje yra ne vieninteliai, ir ufologams reikėtų susitelkti ieškant būtent tokių žmonių kaip tas gidas. Bet visa tai daroma su kažkokiu tai neįtikimu slaptumu, o juk tai ką mačiau buvo visai paprastas dalykas ir net Lietuvos klimate visai netinkamas, kam man visa tai reikėjo rodyti bejokios praktinės naudos?

Inkognito 2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 11:52:02
Pagarba baltai žydinčiam dilgėlei. Smagu vėl tave čia pamatyti, o tai prisipažinsiu buvau gerokai sunerimęs tau dingus. Su gaidžių metais sveikinu ir tave ir save.

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 10:28:09
Beje, lygtais „spragos smegenyse“ atsisakė lapino visus žlibinančių akių troliškų paslaugų.

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 10:22:59
Šventasis Line, pokštininkui nėra dėl ko džiaugtis. Gal ir bandė, įkvėptas Evaldo, suvienyti bei suderinti skirtingus Evaldo bei Neprisistatnčiojo požiūrius į „spragą smegenyse“, tik neįsigilinęs lapinas visus žlibinančios akys viską sugadino...

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 10:17:03
Kas vyrą gali nuvesti į bažnyčią ir ne tik ten? Tai tik jo moteris. Su draugais ten nesilankoma.

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 10:13:44
Puikus pastebėjimas, are atvirkščiai. 20:09:35, vasario 17d.
Spėju, kad katalikybė Lietuvoje laikosi tik ant moterų pečių, vyrams tikėjimo dalykai mažiau rūpi. Nors kunigai - tik vyrai, bet tokių vyrų - mažuma.

Inkognito 2017 m. vasario 20 d., pirmadienis, 09:26:23
Atrodo vėl žiema sugrįžo. Vėl troliai siaučia naktimis.

Juokinga 2017 m. vasario 19 d., sekmadienis, 17:04:50
Koks tu Evaldai primityvus, nespėjai parašyti posto ufologijoje ir tuoj pat įmetei jo nuoroda į Nso Lt Tai ko tu sieki? Juk sakei, kad Nso lt nesilankai... Suprantama būtų jei tai po dienos kitos padaręs būtų, o dabar esi juokingas manipuliuotojas. Baigiu surinkti visą medžiaga apie tavo darbelius internete ir ne tik, ir juos paviešinsiu visai greitai.
Spec. tarnyba.

Patarimas San Ilui 2017 m. vasario 19 d., sekmadienis, 16:04:57
Perskaičiau įdėtoje nuorodoje žinutes nuo Evaldas 66. Patariu tamstelei,nes matau, kad rimtai dirbi ir tikrai gali kažką iškapstyti. Spjauk į tas bendras kompanijas su tuščiagarbiais ir kvailais kaip bato aulas Evaldais.. Perskaičiau jūsų diskusijas tai vienas diskutuojate apie ratus, o kitas apie batus. Tuščiai gaišti laiką. Juokinga ir tiek. Aš ne Pokštininkas ir ne Jietis. Esu bešališkas forumų stebėtojas ir turiu savo nuomonę.

........... 2017 m. vasario 19 d., sekmadienis, 12:45:25
ufologija.lt/index.php/forumasufologija/tyrimai/8-inkognito-istorija-pagal-evalda-66?start=6#27

sara 2017 m. vasario 19 d., sekmadienis, 11:46:38
Jega rodyti yra negerai.

San IL 2017 m. vasario 18 d., šeštadienis, 21:49:08
Kiekvienas turi savo teisę į nuomonę. Aš nepalaikau užgauliojimų nei iš vienos nei iš kitos pusės. Viską ką galima padaryti - tai pateikti savo nuomonę ir nuosekliai ją ginti. Tą daro ir Evaldas, ir aš, ir inkognito.
O tas, kieno planas buvo mus suskaldyti, dabar sėdi sau ir žvengia. Mano aplodismentai, nežinau, turbūt - pokštininkui ar dar kam nors..

Kas gali būti juokingiau 2017 m. vasario 18 d., šeštadienis, 11:49:13
Kai 5 klases vos baigęs lašišų darinėtojas Norvegijoje vaizduoja autoretetingą Ufologą tyrinėtoja. Matyt ant senatvės visai šarikai susisuko. Va tokie subjektai būtent ir diskredituoja ufologiją dar labiau nei pavadinimas jos psiaudo mokslu.Smagiai pažvengėme iš tavo nemokšiško tyrimo Evaldai-66.

sara 2017 m. vasario 17 d., penktadienis, 20:09:35
Reikia valdyti savo prota, o ne svetimus protus valdyti.

sara 2017 m. vasario 17 d., penktadienis, 13:50:03
Siaip yra daug pamastymu. O ta kuri parasiau tai yra niekalas. Tu apmastymu yra kur kas daugiau.

sara 2017 m. vasario 16 d., ketvirtadienis, 16:13:05
Labai daug yra visokiu apmastymu. As cia jums net nepasakosiu nes jums tai nepatiks. O siaip kaip pas tas skruzdes yra. Kai jos subresta, uzsiaugina baltus sparnus ir isskrenda is lizdo. Taip ir su tuo dievu. Jis pasilieka viename lizde su savo patinais, o pateles isskrenda pas bele koki setona. Tai va... O jei tu esi patinas tai garbink, garbink savo dieva, tik is savo seses to nereikalauk.

Sarai 2017 m. vasario 15 d., trečiadienis, 18:53:06
Ar žinai tokį pasakymą? Saugok viešpatie nuo netikrų draugų, o nuo priešų apsisaugosiu aš pats.

sara 2017 m. vasario 15 d., trečiadienis, 17:59:21
Yra daug apmastytu ir visados ju bus.

sara 2017 m. vasario 15 d., trečiadienis, 16:05:06
Dabar galvoju kad dievo dukra yra visai be proto (gal net dau,ne), nes dievas visa protą yra susigrobes sau...
Nu ir kas per santykiai...

sara( ikse) 2017 m. vasario 15 d., trečiadienis, 13:20:47
Kai kurie dalykai i samone nedaeina.

Inkognito 2017 m. vasario 15 d., trečiadienis, 09:22:40
Nuo Brazilijos pakrantės miesto Natal nutolusi už 360 o nuo Recife miesto už 540 km ramiajame vandenyne esanti nedidelė sala kuri vadinasi Fernando de Noronha teturinti 2200 pastovių gyventojų turi tarptautinį aerouosta, kuris kadiena iš salos 4000 kilometrų atstumu vykdo reisus Boing klasės lėktuvais gabendadamas keleivius. Iš ten jie kitais reisais pasklinda po visą pasaulį.
Visos pasaulio valstybės įsiskolinusios astronomines sumas kažkam anoniminiams, kuris vos tik prireikus gali suteikti naujas ir naujas paskolas krizėms sureguliuoti. Kas tai yra?
gal tie reisai gabena anoniminius keleivius, kurie iš tikro yra ateiviai, pristatomi į tokią nutolusią sala, kad paskui galėtų būti išsiuntinėjami po visą pasaulį ir čia pamažu įtvirtinti šliaužiančia planetos kolonizaciją?
atsižvelgiant į tai kad nežemiečių technologijos lengvai sugeba sintetinti auksą ir kitus barngiuoius metalus bei brangakmenius,jie pilnai gali savo kolonistams aprūpinti lengvą ir be rūpesčių gyvenimą žemės planetoj? pasinaudojant ekonomika ir pinigų sistema likęs pasaulis dirba pusdykiai aptarnaudamas atėjūnus visomis įmanomomis pasulio gėrybėmis ir prabangiu gyvenimu ir vis vien kasdieną jiems labiau ir labiau prasiskolina. Juk ne veltui 99 procentai pasaulio turtų sukoncentruoti tik 8 asmenų rankose? O gal aš klystu?
Kai kas primityviai galvojate, kad jus ateiviai kolonizuos naudodami karą ir smurtą? Ne jie jau baigia jus užimti naudodami jūsų pačių pinigus.

nekišk čia mums tos savo 2017 m. vasario 14 d., antradienis, 19:15:20
php/forumasufologija/tyrimai/ reklamos, niekas neina į ta tavo meskos ausi niekas ir čia neis iš mūsų forumo ir niekas tada taves čia neminės. Inkognito jau senai nevaikšto į ta tavo forumą nuos vasaros vidurio ir puikiai gyvena čia Nso.lt puslapiuose. tai tu pats nelysk į mūsų daržą. Būk savo toj tuscioje smėlio dėzėje ir džiaukis. Sekmės darinėjant žuvį Norvegijoje geriau būtų kad nelystum ten kur esi absoliutus nulis.

Fu kaip siera pasmirdo 2017 m. vasario 14 d., antradienis, 18:38:42
Matyt ir vėl Evil-66 savo demagogijas varo.

Evaldas 66 to inkognito 2017 m. vasario 14 d., antradienis, 17:24:56
Ir vėl gaunu per skype žinutę, kad senelis " svaigulis - inkognito" negali pamiršti manęs. Apsiramink, seneli , niekas nieko nesistengia, turiu aš savų reikalų ir manęs visai nedomina tavo sapnai - svaigimai. Jai pudrini kažkam smegenis pudrink , manęs tai neliečia. Meškos ausys , tai senoji tą " tavo " tai senai jau mirus. Antroji nuo nulio padaryta mano likęs tik pavadinimas sena pati numirė, nes morališkai pasenus. Bet čia jau ne tavo reikalas , nežadu mokėt pinigus tik todėl , kad galėtum savo fantazijas rašinėt ir visus šmeižt ir su visais kariauti. Labai daug kas iš senų narių atsisakė vėl ateitį į forumą vien dėl to , kad esi tu . Giniau tave tol kol neperlenkei lazdos. Matau tu fanatiškai sergi internetu ir tau kažką reiškia pavadinimas meškos ausys , tai pasidaryk savo forumą tuo pavadinimu .Juokingas tu man kaip akcentuoji pavadinimą :))) ar bent įsivaizduoji, kas tas internetas ? Vienu žodžiu , pamiršk manę. Manęs nėra . Tu sau diskutuok , ką nori daryk , man tai neįdomu. Čia neatrašinėk , neskaitysiu ir nerašysiu nieko . Neatsakysiu nei į vieną man mestą repliką .

To apoperr 2017 m. vasario 14 d., antradienis, 15:11:09
Ateik į Meskos ausį ir daugiau nebeb8si vienisas.

Ufologija 2017 m. vasario 14 d., antradienis, 13:25:24
Tai pseudo mokslas. Ufologai-tai apsišaukėliai tyrėjai, kurie nėra įgalioti atlikti tyrimus kokios nors rimtos mokslinės organizacijos. Tai tas pats kaip ir telefoniniai sukčiai-neapsigaukite.

Inkognito 2017 m. vasario 13 d., pirmadienis, 19:46:14
Evaldėli Nesistenk, niekam neįdomios tos tavo pastangos, užtenka kad sužlugdei meskos ausį kartu su paragrafu.

................. 2017 m. vasario 13 d., pirmadienis, 17:47:53
ufologija.lt/index.php/forumasufologija/tyrimai/5-ekspedicija-i-kietaviskes

apoperr 2017 m. vasario 13 d., pirmadienis, 15:37:18
Vienišas sektantas

Inkognito 2017 m. vasario 13 d., pirmadienis, 13:59:44
Šianakt supratau kaip viskas vyksta žmogaus gyvenime. mums visiems duodama absoliutei pasirinkimo laisvė šioje dimensijoje tam tikram mums suteiktų pragyventi metų skaičiumi po saule.Jei mūsų veikla vertinama teigiamai ir šioje žemėje padarėme daug daugiau gėrio nei blogio,sekantys mūsų gyvenimai pasukami teigiamu vektoriumi.Turime galimybę gimti sekančioms reinkarnacijoms pažangiose ateities visuomenėse su daug labiau išvystytomis civilizacijomis kultūros ir supratimo lygiu.
Jeigu mūsų savarankiškos veiklos čia žemėje gauna neigiama įvertinimą reiškia kūrėjas kaip nevykusį produkta arba gali visai sunaikinti arba pasiusti tobulėjimui ypač žiauriomis sąlygomis į buvusias primityvios egzistencijos epochas.Juk niekas iš mūsų tur būt nenorėtumėte vėl atgimti žiauriomis primityvios gamtos konkurencijos sąlygomis,kad dieną naktį reikėtų saugotiskardadančių tigrų,žiaurių medžiais laipiojančių leopardų at viską traiškančių dinozaurų sąlygomis.
Kadangi pagal A. |Enšteino teoriją dabartis praeitis ir ateitis vyksta vienu metu,tik skirtingose laiko spiralės vietose,manau kad kūrėjui yra pavaldžios šios dimensijos ir jis paskutiniąją mūsų teismo diena gali nuspresti kuria linkme turi žengti nauji mūsų įsikūnijimai materialioje plotmėje. Po kiek tai ciklų kada sielos įgauna supratimą ir dvasinguma patyrusios begales kančių ir netekčių jos perkialiamos į kitas dimensijas gimti tobulesnėse visuomenėse.
Taip galima būtų paaiškinti apie Biblijos skelbiamus rojų ir pragarą kurios mažai raštingiems žmonėms buvo aiškinamos primityviai ir prieinamai.Greičiausiai abi šias būsenas mes nusikalame patys,būdami absoliučiai savarankiški spresti ir pastoviai gundomi velnio ir saugomi nuo to gundymo mūsų angelų sargų.

2017 m. vasario 12 d., sekmadienis, 14:25:53
Aciū iki.

Įsivaizduoju 2017 m. vasario 11 d., šeštadienis, 14:50:56
Kiek kvailo cypimo kiltų žemėje jei iš tikro žemės orbitos keitimui būtų įjungiamas toks antigravitatorius...Pakol apsiprastų kaip ir su tuo buzonų gaudytoju...

sara(ikse) 2017 m. vasario 10 d., penktadienis, 15:14:00
Tikrai, iki to laiko, zmones kažką sugalvos.

inkognito 2017 m. vasario 10 d., penktadienis, 12:46:54
Kartais pagalvoju, kad jeigu tokio tipoantigravitacinį varytuvą įtvirtinus mūsų planetos judėjimo kryptimi aplink saulę, ir pastoviai jį įjunginėti kai ji besisukdama atsiduria tam tikrame taške.būtų galima žemės orbitą padaryti arčiau arba toliau nuo saulės. Kaistant klimatui galima būtūų jos orbita padidinti, prailgėtų metai keliasdešimties dienų skaičiumi arba jei būtų per šalta jos orbitą galima būdųtų sumažinti veikiant priešinga žemės aplink saulę skriejimo kryptimi. tada klimatas taptų daug karštesnis. Tai bus aktualu tais laikais, kai saulė išdeginusi visas savo vandenilio atsargas ims plėstis iki pat Marso orbitos. tada žemę galima būtų perkelti su visais gyventojais į panašia Marso orbitą ir taip dar keliolika milijardų metų pratęsti planetos egzistencija, net jeigu vėliau saulė ir taps baltaja nyksštuke. Galima būtų ir vėl pasirinkti tinkamą orbitą skriejimui aplink ją. Esant tam tikros galios antigravitaciniam varytuvui tai būtų galima padaryti lėtai per vieną kita šimtą metų, kad to niekas beveik nepajustų.

sara( ikse) 2017 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 09:27:29
Gal ir taip.:-)))

Sarai 2017 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 07:40:43
Dievas ir sukūrė kosmosą, o visa kita atsirado iš jo.

sara (ikse) 2017 m. vasario 8 d., trečiadienis, 15:17:43
Tas kosmosas yra ant tiek sudėtingas ir didelis, kad jame atsirado net zmogus. Dievas, žinoma yra, bet gali buti, kad dievas nieko nekure, o zmones atsirado savaime to sudėtingo kosmoso dėka.

sara (ikse) 2017 m. vasario 8 d., trečiadienis, 11:53:16
Mačiau katik objektą pakibusi virš miskelio. Ar tai lėktuvas ar tai vanagas ar skraidancioji lekste neiziurejau. Bet tas objektas buvo pakibes visalaik toje pačioje vietoje.

Išgyventų tik tie ir tai kurį tai laiką 2017 m. vasario 7 d., antradienis, 11:54:20
Kurie sugebėtų įsirausti giliai po žemės pluta iki kokių 5-6 kilometrų gylio šachtose.

jei saulė užgestų 2017 m. vasario 7 d., antradienis, 11:52:00
Po 5 metų čia vyrautų -140 laipsnių šaltis, nebūtų nei žiemos nei vasaros, nebūtų nei ką valgyti nei gerti, nustotų pūsti vėjas, senai jau būtų mirę viskas kas tik gyva šioje planetoje išskyrus gilavandenes žuvis, kurios irgi nutrokštų nuo deguonies bado vandenyje. Taip kad tau mielasis nereikėtų tų 75 metų, maksimum po kokių tai 2-3 metų pavirstum šaldytu džiuvėsiu.

kokia kryptimo žemė skrenda aplink saulę? 2017 m. vasario 7 d., antradienis, 11:42:09
Prieš laikrodžio rodyklę ar pagal laikrodžio rodyklę?

2017 m. vasario 2 d., ketvirtadienis, 06:29:28
consciouslyenlightened.com/cern-scientist-disappears/

2017 m. vasario 2 d., ketvirtadienis, 00:54:01
...ir antilietuviškomis, gan atvirai atskleidžia kad Rusija įsivaizduoja save sutenerio vietoje bei jos požiūrį į Lietuva. Neverta gaišti laiką su juo ir tuo labiau Rusija.

2017 m. vasario 1 d., trečiadienis, 13:10:39
Ir vėl tas neonacistas su savo antisemitinėmis nesąmonėmis.

Denriojag 2017 m. sausio 31 d., antradienis, 11:58:23
Super :)))

visiems 2017 m. sausio 31 d., antradienis, 03:41:00
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:
plus.google.com/104930148289526971655/posts

2017 m. sausio 30 d., pirmadienis, 14:43:54
Vadinkite mus kaip vienoje dainoje: karaliais be karūnų, iš kurių kiekvienas gali bandyti tapti Lietuvos galva - vainikuotu karaliumi, kuriam pasitraukus iš valdžios, jis vis vien liktų vainikuotų karaliumi iki grabo lentos.

2017 m. sausio 30 d., pirmadienis, 14:24:49
Lietuvoje ponų nėra - jei netikite, skaitykite pagrindinį Lietuvos įstatymą. Nenaudokite tokio nepagarbaus kreipinio, kuris kai kam gali pasirodyti kaip spjūvis į akis. Laisvus žmones vadinti ponais labai nepagarbu, galite vadinti mus karaliais ar kaip nors kitaip.

2017 m. sausio 30 d., pirmadienis, 03:31:38
Meilė nėra klaida, be jos nebūtų vaikų.

viena sekunde ( ikse) 2017 m. sausio 21 d., šeštadienis, 14:42:28
Meiles gyvenime tureti neimanoma, tai yra antgamtiska ( meile),

viena sekunde ( ikse) 2017 m. sausio 21 d., šeštadienis, 14:19:28
Yra pasaulis, mes su juo santykiaujam, o meile tai yra klaida.

viena sekunde ( ikse) 2017 m. sausio 21 d., šeštadienis, 11:17:30
Kokie dar asmens kodai paraleniniame pasaulyje?

Spec. tarnyba. 2017 m. sausio 21 d., šeštadienis, 11:12:38
Inkognito apie savo ufologinius tyrimus mums pranešė 2016m. vasarą. Pabandėme savo ruožtu atlikti tyrimą kad sudėtume visu taškus ant šios istorijos. Patikrinome jo asmens duomenis pasirodo kad į jo duoemenų archyvą jau buvo įsilaužta. tyrimai šia kryptimi vystomis toliau nustatėme 2 asmenis, kurie galėjo tai padaryti kažkokiu būdu iš jo gavę asmens koda.Nepatikėkite savo asmens kodų bet kam,laikykite juos paslaptyje,tai ir mums bus mažiau darbo ieškant įstatymo pažeidėjus. Prašome poną Inkognita mums pranešti kokiems asmenims jis davė savo asmens kodą 3-4 metų laikotarpyje ,tuo prisidėsite prie tyrimo.Taip pat nustatėme jog Evaldas -66 Anomalijos forume neteisėtai paviešino tamstos asmens duomenis kuriuos draudžia viešinti gyventojų duomenų apsaugos įstatymas. Prašome parašyti mums,rekomenduojame Jums dėl šio fakto pateikti skundą.

viena sekunde ( ikse) 2017 m. sausio 21 d., šeštadienis, 10:56:25
Labai stipriai santykiauju su aplinka. Jei aplinka yra neteisinga, užtat man stogas ir yra pavaziaves...

Meskos ausis liko 2017 m. sausio 20 d., penktadienis, 19:30:27
Vien tik silkių darinėtojo forumas. Esi labiau nei apgailėtinas evaldai.

nuoroda 2017 m. sausio 20 d., penktadienis, 19:11:48
meskosausyje.lt/viewtopic.php?f=20&t=187&p=2049#p2049

Inkognito 2017 m. sausio 20 d., penktadienis, 13:58:38
Tvirtinimai apie jūrų ateivius;
https://www.youtube.com/watch?v=M1cgf1Qn7RE&feature=em-subs_digest-vrecs

Inkognito->dar vieni 2017 m. sausio 20 d., penktadienis, 08:54:18
Tai kad Meskos ausyje Evaldas su Paragrafu stipriai pasikakojo savo autoritui ir niekas į tą jo foruma nei nosies nebekelia, tai reikia kažkokio tai naujo darinio. Atsirado mat ufologas tyrinėtojs.

Dar vieni 2017 m. sausio 19 d., ketvirtadienis, 20:31:11
Nauji pranašai atsirado, ką paragrafui vietos jau anomalijoje neužtenka? Tegul Meskos ausyje toliau diskutuoja.

antai 2017 m. sausio 19 d., ketvirtadienis, 20:08:35
ufologija.lt/index.php/apie-mus

viena sekunde (ikse) 2017 m. sausio 19 d., ketvirtadienis, 16:46:34
Taip ir maniau, kad jie is paralelinio pasaulio, vadinasi telefonu ju užfiksuoti neišeitų...

Inkognito 2017 m. sausio 19 d., ketvirtadienis, 09:07:46
Yra tarpinė busena tarp miego ir pabudimo, ji dar vadinama miego paralyžiumi. jos metu galite kiekvienas iš mūsų matyti paralelinio pasaulio gyventojus, taąiau toliau vystanti pbudimui jie išnyksta tarsi ištirpdami rųke. juos mato gyvūnai, šunys, katės, o jos ypač jaučia, kada jie nusteikę agresyviai. Šunys taip pat jaučia ir jie bando savo lojimu juos nuvyti šalin.Tai taipogi savotiški ateiviai tik ne iš kitų planetų bet mūsų dvasinio pasaulio, kur su laiku atsidursime kiekvienas iš mūsų. Kai kurie iš jų jaučia pareigą savo artimuosius saugoti jų miego metu. Jų ugis yra milžiniškas iki 3 metrų ir daugiau, ne karta teko ir man juos matyti, miego paralyžiaus metu.

Pastabi 2017 m. sausio 18 d., trečiadienis, 14:07:13
Ačiū Incognito už išsamų pasakojimą.
Pamenu ir aš vaikystėje sapną-nesapną apturėjau. Gyvenau ketvirtame aukšte. Kai atmerkdavau akis - žiūrėdavau tiesiai į langus. Kartą, nesąmoningai atsibudau (gal tik sapnavau, kad atsibudau), atsimerkiau, o iš už lango kampo išvydau dvi tamsias žmogystas. Baimės buvo tiek daug, kad dar ir dabar nejauku į tą lango kampą žiūrėti nuvažiavus pas mamą. Tos žmogystos turėjo būti apie 220 cm. Sprendžiu iš galvos dydžio, atremtų ilgų rankų. Kojų nemačiau. Nuolat kankindavo klausimas: kaip jos pateko iki ketvirto aukšto, kur net balkonų nėra.

Inkognito> zetui 2017 m. sausio 17 d., antradienis, 16:38:52
Kažkas tai turi atlaikyti visų skeptikų frontą, argi ne?

zet 2017 m. sausio 17 d., antradienis, 11:40:55
linkėjimai inkognito esu iš 2005 šaunu kad vis dar esi

viena sekunde (ikse) 2017 m. sausio 17 d., antradienis, 08:40:45
Kitąsyk, Inkognitai, i telefona įrašyk kai ufonautai skris - gal kas matysis.

viena sekunde 2017 m. sausio 14 d., šeštadienis, 14:42:24
Šaunus tavo, Inkognitai, pasakojimas!

Inkognito 2017 m. sausio 14 d., šeštadienis, 10:56:46
Dar vienas mano baisus sapnas - ne sapnas. Tai įvyko prieš keletą metų, ir tą patį rytmetį savo nuotykį aprašiau kažkokiame LT ufologiniame forume.
Ramiai sau miegu ir kažkas man dar sapnuojant paliepia keltis ir skubiai rengtis. Pabundu o tas respondentas, kuris kalba su manimi per mano implantus galvoje man sako lyg tai pasiteisindamas - Nesenai baigėsi mūsų mūšis su priešu ir jo dalis prasiveržė link žemės. Jų tikslas sunaikinti tave ir tau reikia būtinai kur nors laikinai pasislėpti, geriausiai būtų tavo dirbtuvėse nes ten metalinis stogas ir jie negalės susekti tavo implantų skleidžiamų bangų.
Na naktis sausio mėnuo lauke apie -20 o mano dirbtuvės nekūrentos jau porą savaičių,bet aš skubiai rengiuosi ir einu ten,dar pabudusi žmona paklausia kur išsiruošiau. Pameluoju kad reikia išjungti elektrą dirbtuvėse nes pamiršau iš vakaro.ateinu ten atsisėdu ir pradedu save vainoti kad klausau visokių nesamonių,ir kad gal būt teisybę rašo forumuose kad jau į senatvę kvanktelėjau. Nebaigus dar savo tokių minčių išgirstu kad iš pietvakarių linki mūsų pasiprunkščiodamas danguje atskrenda kažkoks tai skraidantis daiktas. Aišku man pakyla smalsumas pažiurėti kas tai,tačiau savisaugos jausmas nugali. Tas daiktas neskubėdamas suka viena ratą aplink miestelį visiškai priartėdamas prie mano namų irvėl nutoldamas. Taip daro keletą užėjimų ir galų gale nutolsta šiaurės rytų kryptimi Dar kurį laiką bijau išeiti iš dirbtuvių kol galų gale pasigirsta balsas kuris pasako kad pavojus jau praėjo ir galiu eiti ramiai miegoti toliau. Išeinu laukan ir nespėjęs uždaryti durų pastebiu kaip 6 sidabriniai pusmėnuliai, apšviesti mėnulio šviesos,be jokio garso pikiruoja link mano namų gražia kovine rikiuote ir neišardydami rikiuotės staigiai kyla aukštyn atlikdami kovinį posųkį. Po jo dar kartą praskrenda pro mane aukštai danguje ir nutolsta ta pačia kryptimi kuria nuskrido prieš tai buvęs danguje šnarpčiantis daiktas. Ir viskas. Daugiau nei atviet nei priviet. Ir kas tai buvo?
Ateinu visas sušalęs kaip ledas į lovą atsigulu ir negaliu suprasti kas tai buvo,ar čia tikrai prieš keliolika minučių manes vos nenudobė kažkokie svetimi nežemiečiai?
Na jeigu viskas būtų įvykę sapne tai dar suprasčiau,bet tai buvo dalis sapne dalis tikrovėje. Atsimenu kad negalėjau tada užmigti ir nuėjau prie kompo visa tai užrašyti kažkokiame forume. Ir dar kas gi tikrai vyksta erdvėje aplink žemę,juk jie aiškiu tekstu pasakė kad prasiveržė mūšio metu link žemės?

viena sekunde (ikse) 2017 m. sausio 13 d., penktadienis, 14:39:15
Pastabioji, esi teisi!

2017 m. sausio 13 d., penktadienis, 11:34:32
Negadinkite mums čia visiems oro, Nilituvi.

Lietuvis iš karto, net neprisimerkęs 2017 m. sausio 13 d., penktadienis, 10:45:37
Pamato ant kito dėmes,- nesvarbu ar tai būtų saulė ar kitas žmogus

Pastabi 2017 m. sausio 13 d., penktadienis, 09:43:50
Žmogaus smegenys (kas jose bebūtų: sąmonė, pasąmonė, o gal dar gilesnis lygmuo, siela, neuronų jungtys) - nuostabus daikčiukas. Ko gero jau atėjo laikas, kai nebereikia visko skaidyti, "dėlioti į lentynėles" - viskas tarpusavyje susiję. Pradedu manyti, kad mes (žmonės) kuriam savo aplinką, įvykius. Ar nebūna tokių atveju, kad apie kažką pagalvoji ir po minutės, po dienos ar savaitės tai įvyksta?

Inkognito 2017 m. sausio 7 d., šeštadienis, 09:32:44
Na būna tokių baisių sapnų kad juos įsimeni ilgam. Aš senai neatsimenu kada sapnavau sapną kad aš esu būryje kažkokių tai žmonių ir su visais bandau iš vandens įsiropšti į statų kalno šlaitą,tačiau mus visus užlieja siaubingo aukščio banga ir visus nuplauna į jūrą. Paskui po kažkiek tai metų žiurinėdamas Japonų cunamio videoreportažą pajutai dežavu. peržiurėjau tą epizodą kelis kartus ir supratau kad čia aš ir buvau sapne ir netgi po kiek laiko sugebėjau pamatyti poziciją to asmens kurį kartu su kitais nuplovė į jūrą ta milžiniška vandens masė, o juk tai sapne buvau aš. Tik tada aš prisibudau savo lovoje išpiltas šalto prakaito,o tam vargšeliui baigėsi labai tragiškai. Beje šitą bausmę japonams buvau pats ir išpranašavęs kažkokiame NSo forume, kai buvo paskelbta kad japonai sudaužė palydovą į mėnulio paviršių, o aš jame teigiau, kad Japonai už tai sumokės žiauria bausme. Deja taip ir įvyko,tačiau visi tai palaikė atsitiktinumu.Tačiau atominės elektrinės sprogimas tikrai nebuvo atsitiktinumas. Juk nei Amerikiečiai nei Rusai daugiau nedrįso lysti prie mėnulio,tai padarė Japonai už tai ir gavo sankcijas. Na o man matyt tas sapnas buvo atsiūstas tam, kad atkreipčiau savo dėmesį į šį įvykį.

Manvydas 2017 m. sausio 7 d., šeštadienis, 00:18:50
Na matot, sapnų žmogus aplamai per naktį nemažai susapnuoja, ir kad kuris nors kada kartą sutaps su realiu gyvenimu tikrai yra šansas. :) man pačiam yra buvę, kad susapnavau ir sutapo su gyvenimu, bet 99% ar net daugiau sapnų būna tiesiog padrikos pasąmonės klajonės arba šiaip siužetas toks, apie ką daugiausiai galvoju dienos metu, kas neramina. Dėl to, būtų įdomu surasti, ką nors, kas giliau analizavo šituos dalykus(vedė sapnų dienoraštį, bandė pasikalbėti su pasąmone, ir pnš.), ir atrado ką nors neįprastesnio ( su realiais įrodymais ) :)

Pastabi to Mantvydas 2017 m. sausio 6 d., penktadienis, 23:04:23
Prašyčiau tiksliau... Ką reiškia "Atliko eksperimentus"? Jei perskaitytum visus sapnus, kuriuos surašiau chronologine tvarka nuo 2000 metų; atrastum panašių ir net vienodų, papildančių vieni kitus. Tarkim potvyniai, didžiulės bangos, kurių gyvenime nesu mačiusi. Sapne net jausdavau tą stiprų spaudimą, bangos užgriuvimą. Pajurys sapnuose tikrai būdavo ne lietuviškasis mūsiškis... Po šitų sapnų, praėjus kiek laiko per TV pranešdavo apie cunamius, kitus kataklizmus.
Mantvydas ieško žmonių, kurie sapnuoja; o aš ieškau žmonių, kurie galbūt yra susirašę globalius įvykius - realiai įvykusius... noriu sužinoti, gal yra kažkos ryšys.

Arijas 2017 m. sausio 6 d., penktadienis, 23:02:59
Manvydas Lucid.lt

Manvydas 2017 m. sausio 6 d., penktadienis, 22:49:13
Toje skiltyje, kur nurodėte, labai ne kaip surašyta viskas, norėtųsi ko nors kaip forume, kur struktūrizuota, galima aiškiau su kuo nors diskutuoti. Ir šiaip mane labiau domina ar yra tokių, kur vedė griežtą dienoraštį, atliko eksperimentus, stebėjo save, ką nors įdomaus pasiekė kas atsiliepė realiam gyvenime ir panašiai, o ne šiaip surašė atsitiktinius sapnus, kurie, galbūt, tik pasąmonės padariniai :)

inkognito-pastabiai 2017 m. sausio 6 d., penktadienis, 19:36:28
Deja niekada neteko girdėti šio vardo. Be to tikrieji JIE niekuomet nepsakotų nieko jokiuose reportažuose, nes tai daryti griežtai uždrausta. Net ir man pabuvojusiam pas juos buvo pilnai ištrinta visa atmintis, ir aš per daugelį metų savarankiškai tesugebėjau atkurti tik kai kuriuos epizodus ir įvykių fragmentus, todėl pagrobimo anatomijoje yra daug mano atkurtų vietų arba tieiog sukurtų pasakojimui, kaip loginiai tęsiniai įvykių visumos. Šis reportažas yra laužtas iš piršto.

Pastabi 2017 m. sausio 6 d., penktadienis, 14:46:33
Reportažo nuoroda: www.youtube.com/watch?v=TndkijI48hQ

Pastabi 2017 m. sausio 6 d., penktadienis, 14:46:13
Klausimas Incognito: ar šiame reportaže kalbama ne apie tavo minėtus ir sutiktus humanoidus? Ar Tau negirdėtas vardas Mifis? Kalbama apie Žemę, jos apgyvendinimą, kitas planetas, Mėnulio nematomąją pusę, iš kurios patenkama į kitą erdvę laiko kilpomis ar kažkas panašaus...

Pastabi 2017 m. sausio 6 d., penktadienis, 13:42:09
Nors sapnų kampelis vadinasi "OBE: išėjimas iš kūno", esu ten perrašiusi savo sapnų seriją. Ir dabar ruošiu keletą sapnų prirašyti.
Siūlau apsilankyti, gal kas įžvelgs šių laikų realijas mano sapnuose.

2017 m. sausio 5 d., ketvirtadienis, 21:40:23
Apsilankyk pagal nuoroda zemiau - ten daug pasidalinimu savo sapnais:
http://www.nso.lt/lucid/obe.htm

2017 m. sausio 5 d., ketvirtadienis, 17:04:44
Pasirodo, jau senokai svetainės savininkas yra sukūręs atskirą kampelį patirtims:
www.nso.lt/liudija.htm#form

2017 m. sausio 5 d., ketvirtadienis, 16:59:45
Būtų įdomu, Manvydai, išgirsti tavo įspūdžius čia. O gyvas sapnas - labai seni laikai...

Manvydas 2017 m. sausio 5 d., ketvirtadienis, 12:48:47
Ar yra kokių lietuviškų forumų apie sąmoningus sapnus? anksčiau gyvas.sapnas.net žmonės rinkdavosi o dabar nelikę nieko :) būtų įdomu pasidalint įspūdžiais

Pastabi 2017 m. sausio 3 d., antradienis, 13:14:02
Dar vieni įprastai nepaprasti metai...

ikse 2016 m. gruodžio 31 d., šeštadienis, 19:04:31
Su Naujais, visus!!!

Harda 2016 m. gruodžio 31 d., šeštadienis, 17:52:41
Jau taip prisiliuobęs, Inkognitai, kad man net sarmata...
Su Naujeis! ... tautiečiai.

inkognito 2016 m. gruodžio 31 d., šeštadienis, 17:41:21
Sveikinu visus šių diskusijų dalyvius su artėjančiais 2017- taisiai Naujais metais. Gal kas nors kada nors atras mūsųforumus ir paminėjimus ateinantiems Naujuosiems metus, mūsų eros laiko glūdumose ir prisimins kad kažkada ir mes šventėme savo Naujuosius metus ir gyvenome paprastais gyvenimiškais džiaugsmais...

Nors... 2016 m. gruodžio 31 d., šeštadienis, 10:49:08
Nors yra ten ir neblogų dalykų.

eik 2016 m. gruodžio 30 d., penktadienis, 11:41:14
Ko čia dabar tą savo nacistinę anti-semitinę propagandą kiši?

visiems 2016 m. gruodžio 28 d., trečiadienis, 01:54:14
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:
plus.google.com/104930148289526971655/posts

2016 m. gruodžio 25 d., sekmadienis, 17:48:37
Ko gero ir tu vienas jų ...rašyk kokie matmenys, koks aukštis, vėjai kokių krypčių pūtė (gal tai dreifas) ir kurioje vietovėje matei, balvonėli tu, tada ir pasvarstysim.
Manyčiau, kad tai kalėdų senelis Laplandijon grįždamas praūžė. O, beje - adminas savaitgaliais prie kompo dažniausiai nelenda, tad klok viską šičia.

Darius 2016 m. gruodžio 25 d., sekmadienis, 15:46:55
Atsiprasau, ar as cia vienas idiotas, ar papuoliau? Blyn negi durnyne lovu truksta? Rasykit pagal tema balvonai. Jei kam idomu, adresas yra. Nors ir nera jokiu stebuklu, tik tai ka maciau is sono.

Darius 2016 m. gruodžio 25 d., sekmadienis, 15:30:44
Šiandien 2016. 11,25 15,13 is rytu i vakarus praskrido baltas apvalus su juodu kvadratu sone objektas, gan greitai { greiciau nei propelerinis, gal kaip reaktyvinis lektuvas}.

ikse 2016 m. gruodžio 25 d., sekmadienis, 15:24:16
Aciu uz sveikinimus, Inkognito. Tave irgi su sventem!

Inkognito 2016 m. gruodžio 25 d., sekmadienis, 09:59:38
Sveikinu visus su šventomis Kalėdomis ir artėjančiais Naujais metais.Tikiuosi kad tai bus taikos ir meilės metai.

Pastabi to Alius Zala 2016 m. gruodžio 23 d., penktadienis, 19:50:44
2016 m. lapkričio mėn. minėjote maps.lt koordinates 600217, 6181753 (LKS)... Išties įdomus vaizdelis. Tai atrodo kaip pelkė, nu bet apskritimai žiauriai dideli ir taisyklingi, palyginus su gyvenamaisiais namais!
Atkreipiau dėmesį, kad tai netoli Jūžintų, prie Šetekšnio ežero. Reikia klausti Andriaus Rimiškio, kas ten dedasi? :)

Omega 2016 m. gruodžio 21 d., trečiadienis, 00:47:08
Yra todel, kad yra. Kodel, niekas nežino. Jai žino tai dar nežino. Jai žino, kad nežino taj žino, kad nežino...

ikse 2016 m. gruodžio 20 d., antradienis, 11:56:29
Kuo zmogus turi daugiau smegenu, tuo zmogus yra piktesnis...

ikse 2016 m. gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:13:56
Pasamone ir samone yra labai sudetingi varikliai...

ikse 2016 m. gruodžio 18 d., sekmadienis, 10:14:37
Pasamonei yra visai kitaip nei yra is tiesu. Is tiesu tevas nori kad buciau laiminga, o pasamonei atrodo, kad jis nenori kad buciau laiminga. O as klausau pasamones. Kaip pasakys tevas - taip ir bus!

ikse 2016 m. gruodžio 18 d., sekmadienis, 09:42:52
As uzsiciklinau, kad tevas nenori, kad as buciau laiminga (ta jo elgesys sake), todel as ir nesu laiminga, klausau jo...

Girdėjau 2016 m. gruodžio 16 d., penktadienis, 19:00:25
Kad Kaune jei neduosi sigaretės užrūkyti, tai subado peiliais

ikse 2016 m. gruodžio 16 d., penktadienis, 15:26:35
As ir jauciau kad tevas kazkuo nepatenkintas, tai vadinasi blogi sapnai jy aplanke. O kaip man padaryti, kad jis daugiau nesapnuotu, kad jy adatomis badau?

ikse 2016 m. gruodžio 16 d., penktadienis, 15:20:47
As jau imu bijoti, jei tevui sapnuojasi kad as jy badau adatomis ir jei taip toliau jam sapnuosis tai ka man daryti?

ikse 2016 m. gruodžio 16 d., penktadienis, 15:02:54
Tevas man pasake, kad nesibadyciau adatomis...
Itariu, kad jam prisisapnavo kad jy badau adatomis...

Inkognito-adminiukui 2016 m. gruodžio 16 d., penktadienis, 11:33:01
Na jeigu kaip sakai yra tiesa, tai tau dabar turėtų būti ne mažiau 87 metai ir prie kompo tikrai nesėdėtum, nes tau pačiam reikėtų pastoviai keisti sauskelnes... Sirgtum Alccheimeriu ir Parkinsono ligomis kartu, todėl pirštai nepataikytų į klavišus, vienu žodžio apsitriochinai iš pirmo posto. Tikriausiai kankina senatvinė demencija.

Inkognito 2016 m. gruodžio 16 d., penktadienis, 11:26:57
Norint įdėti video yotube reikia HTTP padaryti taip h t t p tada leis įkelti o adminas viską ištaisys kai tik ras laiko prisėsti prie puslapio. Taip kad nekeik administracijos ir daryk kaip patariau.

adminukas ;] 2016 m. gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 20:59:59
o va kad neleidot youtube video imesti tai jums labai labai stipriai klius. si karta nebeatsigausite jau kaip ana karta kai jums leidau atsipusti. ;]]]

adminukas :D 2016 m. gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 20:59:06
sveikos mergaites xDDD stai ir vel uzklydau i sita apmyzta misko kampeli. pamenate sitai? :D watch?v=QHicgusHytY :D kaledu laukiate? o nauju? tai va, kazkur tuo metu ir klius jums :DDD nebijokit nebijokit mazyciai pupuliukai nes anamolaija.lt irgi bus numesti i sudu ir myzalu duobe taip ckant kur jum visiem ir vieta :DDDDD igigigigi :DDD Stanislovai nieko asmenisko xDDD mane irgi buvo pagrobe tavo minimi ateiviai. dar tada kai buvai mazytis pupuliukas ir kakojai i kelnytes xDDD

2016 m. gruodžio 14 d., trečiadienis, 17:20:35
Daugiau niekam ir nebereikalingi viennuošimčiai, tik kaip grąžai nuo xx,99 aurų.

2016 m. gruodžio 14 d., trečiadienis, 14:46:16
Buvo laikai ,niekas nekainavo -59,99...-99,99....😞😂😠...atejo laikai,kai psycho amzius tarsi uzvaldo. Taciau atidumas ir zmoniskumas nekreipia jokiu demesio i jusu kaina...0,01

ikse 2016 m. gruodžio 14 d., trečiadienis, 10:05:46
Gal - as;
Gal - va ( kas yra gale ).

Psycho....Delika 2016 m. gruodžio 14 d., trečiadienis, 05:00:52
Trudi israsti netirpstanti cukru ...best tokios nieks nepamatys istirpstant....52

Inkognito 2016 m. gruodžio 12 d., pirmadienis, 17:35:35
Dabar tiesiai pietų kryptimi 12 laipsnių virš horizonto skaisčiai švyti Veneros planeta daugiau kaip 6 ryškumo. Nesumaišykite su nso, nes vienas žmogus skambino, kad virš Vilniaus kabo nso.

Inkognito Arijui 2016 m. gruodžio 12 d., pirmadienis, 10:54:27
Yra visokių sąmokslų teorijų, nuo tyčinio jo nužudymo, nes vyriausybė Sovietnė bijojo, kad jo populiarumas užgoš ją pačią iki to, kad jis buvo pagrobtas ateivių, prieš Mig-15 sudūžtant. Bet jeigu būtų jį pagrobę ateiviai, aš tai žinočiau.

Arijas 2016 m. gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:54:57
Kam tas klaustukas po žuves nemanai kad žuvo?

inkognito 2016 m. gruodžio 9 d., penktadienis, 15:59:56
Įdomu kaip dabar atrodytų Gagarinas, jei nebųtų žūvęs? Gal irgi toks senučiukas kaip Amerikiečių kosmonautas Glenas. Kadangi Rusijoje gyvenimas daug blogesnis įtariu, kad jis natūralia mirtimi jau būtų seniau numiręs nei kad Amerikietis.

Mirtis nesigaili 2016 m. gruodžio 8 d., ketvirtadienis, 23:46:01
http://www.dispatch.com/content/stories/local/2016/12/john-glenn/john-glenn.html

Arijas 2016 m. gruodžio 7 d., trečiadienis, 16:26:17
Anomalijoi uzblokavo?

🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐍🐲 2016 m. gruodžio 7 d., trečiadienis, 14:33:33
Patys uzblokavo incognito...ir patys saiposi. Oh..kokia * "jega"

🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐍🐲 2016 m. gruodžio 7 d., trečiadienis, 14:32:43
Patys uzblokavo incognito...ir patys saiposi. Oh..kokia * "jega"

Arijas 2016 m. gruodžio 7 d., trečiadienis, 02:40:53
Jam ir cia gerai. Ko jis ten nemates

anomalijus 2016 m. gruodžio 7 d., trečiadienis, 00:16:36
inkognito, grįžk į anomalija.lt. Visi tavęs taip pasiilgome ten. ;)

Arijas 2016 m. gruodžio 5 d., pirmadienis, 22:28:33
Kasko tylus visi - inkognito papasakok ka nors. Dekui.

To ASO 2016 m. gruodžio 5 d., pirmadienis, 14:10:11
Jei ten būtų paveikta anihiliaciniu spinduliu tai nei suolelio ,nei taves anei girto kompanjono nebūtų likę nei molekulės.

ASO 2016 m. gruodžio 4 d., sekmadienis, 20:44:40
Inkognito užuomina, kad NSO korpusas gana gležnas man priminė ir mano matytą... jis tikrai iš neatpažntų; skriejo gal kokių 300 m aukštyje, visiško štilio sąlygomis, be jokio garso ir apie kokių 200 km/h greičiu, daugmaž nuo vakarų horizonto visiškai tiesia linija iki pat rytinio horizonto. Tamsiai pilkos spalvos su visokiausiais lopais bet ne lėkštės formos. Kadangi buvo apie 15 m skersmens ir priminė kažkaip keistai deformuotą rutulį ir atrodė lyg iš kokio brezento, tai pirmiausia mintis buvo, kad tai kažkoks subliuškęs karšto oro balionas ar meteorologinis zondas, jei ne štilis ir skriejimo greitis. Buvo visiška giedruma (nors ir pavakarys), tad nustatyti kokių krypčių ir greičių vėjai pūtė aukštesniuose horizontuosi nebuvo galimybės, bet iš patirties žinau, kad tokių greičio skirtumų nebūna, todėl dreifo variantą ktegoriškai atmetu. Keisčiausia, kad nors šiaip esu smalsus, bet tuomet spoksojau apatiškai, kaip koks bukas asilas, nors turėjau kišenėje išmanų, bet nei nufilmuot, nei pafotografuot nesusizgribau. Be to tuomet ir kaimynas šalia, ant to paties suoliuko su manimi sėdėjo, buvo kažkiek įgėręs ir kažką tai blevyzgojo, jis pats to objekto nematė, o aš jo dėmesio irgi neatkreipiau, nors ir vieną, ir kitą padaryti ir minčių buvo, ir norai, bet manyje vyravo kažkoks hipnotinis bevališkumas.
Ar tik nebus čia to anihiliacinio įrankio poveikis?
Labiausiai gailiuosi, kad kaimynui neparodžiau... antras liudininkas būtų labai gerai.

🌞🌞🌞 2016 m. gruodžio 4 d., sekmadienis, 17:55:02
Kartais atrodo, kad Dievas gales pakankamai tureti info vien is sio forumo apie 50% lietuvisku sielu - tiek daug turinciu geluonis...

🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞😂 2016 m. gruodžio 4 d., sekmadienis, 17:49:28
Jokiu jus linksmi zmones! Tokios Adams seimynos temps... gal ten TV laidos jus veikia?

peržiūrėjau 2016 m. gruodžio 4 d., sekmadienis, 17:27:02
Sapnininką... "nemiegok vidury dienos, nes gausi saulės smūgį", ar tik ko nepripainiojei?

Kažkas man sako 2016 m. gruodžio 4 d., sekmadienis, 13:46:27
Kad dabar vyksta lemiamas sprendimas ar smogti mums atominį smūgį, jei nuspręs, kad taip, mes nesulauksime šios dienos vakaro.

Ir aš sapnavau 2016 m. gruodžio 4 d., sekmadienis, 13:40:06
Kad kapinėse negaliu rasti tėvo kapo vietos.

ASO 2016 m. gruodžio 4 d., sekmadienis, 11:32:38
Ką tik pro mano namus pravažiavo ilgiausia ladotuvių procesija, o turėjo pralėkti asteroidas... Ką tai galėtų reikšti?
Tik neburkit baisenybių.

🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞sena 2016 m. gruodžio 3 d., šeštadienis, 12:31:48
Pasenusi in *for* macija🌚

Inkognito 2016 m. gruodžio 3 d., šeštadienis, 09:54:40
NSO korpusas yra daug trapesnis ir pažeidžiamas nei tu manai.Visa jo jėga tai kad jis gali tiek lazerio pagalba,tiek anihiliacinio spindulio įrankiais manipuliuoti aplinkines kliūtis. Skriejant kosminėje erdvėje hiper šviešiniu greičiu kada erdvėlaivio įgytoji masė pradeda artėti prie visos saulės sistemos kūnų masės kvadrate, jam šis įrankis būtinas, nes tokiu greičiu negali manevruoti išsisukdamas nuo kokio nors dinaminio smūgio su pasitaikančia kliūtimi jo kelyje. Yra vienintelis būdas tą kliūtį anihiliuoti nuotoliniu spinduliu,kaip jis pasielgė ir su Čeliabinsko meteoritu.Tai tikra info,o tavo reikalas ją tikėti arba manyti kad aš fantazuoju, nesiruošiu nieko tuom įtikinėti. Nori tiki nori netiki.

2016 m. gruodžio 3 d., šeštadienis, 06:25:32
Visos nuodemes administratoriui atleist🌓s😂😃, jam tie gincai nera idomus. O patalpinti straipsniai svarbiau uz banalias diskusijas. 🌏🌞🙌🌞🌎

2016 m. gruodžio 3 d., šeštadienis, 06:15:13
Kiek zmones prisapnuoja kosmaru😠🙎😱💀👹👿😈😰😵😍😍😍😍🤗😇😇Nebutina jiems pereit is kitu kulisiu i musu dimensija.

2016 m. gruodžio 3 d., šeštadienis, 06:09:24
Feodosija labai grazus miestas su Aivazovskio muziejum ❤ 🏘 ❤
Jokiu asteroidu!!!

ASO 2016 m. gruodžio 3 d., šeštadienis, 00:25:42
Šiaip kalbant apie NSO sakoma, kad jie turi plazminį apsauginį šydą, tai pagalvojus kas tai yra peršasi išvada, kad tai anihiliuojančios materijos paribio būsena, ir tenka manyti, kad šiuo atveju materija ne kažkaip išvis pranyksta, o tik kinta jos stangrumo laipsnis, kitaip - dimensija, kuomet turėtų būti įmanomas ir atvirkščias procesas. Taigi tavo hipotezė gal ir ne be pagrindo, tik reiktų kalbėti ne apie spindulį, o greičiau apie "debesėlį" ar antigravitacinį kolapsą.
Vartodamas sąvoką "taranuoti" aš ir neturiu omeny grynai fizinio smūgio, kuomet poveikis įvyksta dėl inercinių masių staigaus suartėjimo ir abipusiškai adekvataus kontakto, bet tai, kad taranuotojas sugeba kažką gudresnio.
Tavo variantas, kai teigi, kad asteroidas sutrupėjo dėl staiga padidėjusio atmosferos pasipriešinimo visai nėra tvirtas, net ir plyginus su to gabalo likimu, kuris Čebarkulio lede pramušė skylę. Labiau tikėtina, kad šis sutrupėjo ne tiek dėl paties smūgio į ledą ir vandenį, o dėl to, kad staiga ataušo.
Bemąstant apie tarano poveikio principą man priimtiniau ne anihilicijos sąvoka, o antigravitacinio smūgio.

ASO 2016 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 23:30:34
Na, tebūnie, nors čia labiau panašu, kad tu fantzuoji. Biesas juos žino ką ir kaip jie gali.

Inkognito 2016 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 22:31:42
Nežinau visų smulkmenų, bet jį taranavo ne NSO, o asteroidas buvo perskeltas anihiliaciniu spinduliu į keletą nuolaužų 30 km aukštyje, tada NSO galėjo pralėkti jį išilgai per anihiliuotos materijos tarpą ir nuskristi tolyn. Staigiai padidėjus asteroido plotui iš karto pakilo jo pasipriešinimas oro srautui, kuris jį tiesog padegė ore ir suskaldė į daugybę nedidelių gabalų.

ASO 2016 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 19:15:25
Neabejoju, kad Čelebinsko meteoras tikrai buvo tranuotas, bet ir lygiai taip pat tikras, kad tos tavo bičiulų pajėgos jį kaip ir pramzijo, nes tik per plauką suspėjo dar gan aukštai užtaikyti.
Kaip taip galėjo būti, kad tokio nemažo kūno jie išanksto nenumatė, dėl ko turėjo tiesiog žaibiškai reaguoti. Kas be ko, tačiau aš pats buvau tiesiog sužavėtas jų galimybėmis taip greitai įvertinti padėtį, priimti sprendimą ir ypač įvykdymo greičiu bei būdu, juk taranavo pasivydami pagal kursą ir be netekčių. Kaip manai, ar taranavusi kapsulė buvo pilotuojama?

Inkognito 2016 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 18:29:45
Galima nepaprastai tiksliai visa tai padaryti. Visi tie asteroidai ir kometos skrieja milžiniškais apskritimais arba elipsėmis. Žinant jo judėjimo greitį ir jo kelio kreivumą bei ilgį lemiančias įvairias gravitacines kliutis sekundės tikslumu galima numatyti jo nukritimo vietąir laiką. Tik reikia gerai apskaičiuoti visas gravitacines dangaus kūnų jėgas veikiančias jo judėjimą saulės sistemoje. Tas kūnas turėtų būti iš Koiperio juostos.
Dėl čeliabinsko tu visiškai teisus Asteroidas buvo pervertas ten o NSO eskadrilė pakilo iš Smolensko šiai operacijai,sumaišiau pavadinimus. Kažkur ties Smolensku yra galinga NSO bazė. Sakė, kad miškų apsuptoje neįžengiamoje pelkėje

ASO 2016 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 17:27:39
Feodosija ir prie Juodosios jūros, ir, kaip supratau turėjai galvoj Čelebinską, ne Smolenską, ane? Be to taip ir buvo - tau pminėjus prisiminiau, kad ateroidui nutolus pasipylė liepsnojančių gabalų kruša.
Taip pat abejočiau, kad įmanoma taip tiksliai apskaičiuoti tokio įvykio laiką ir vietą, kai šitai turėtų įvykti po keletos metų, todėl mano vizijos išsipildymo tkimybė kur kas realesnė. Neįsivaizduoju kaip nuo tokios velniavos būtų galima apsisaugoti, tad ir jokiais patarimais nesidalinsiu, tiesiog turėsiu omeny ir lauksiu. Juolab - smalsu.

Inkognito 2016 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 15:41:28
Mano draugai nežemiečiai sakė kad toks nutikimas bus bet 2030 metais birželio 15 dieną,o asteroidas bus 15 km skersmens,pagal jų apskaičiavimus tai įvyks tikrai dar negreitai. Jis nukris ne į juodają jūra o kažkur tai vadinamos Feodosijos regione. O kur ji yra ir pats gerai nežinau.Be to kiek supratau jį kaip ir Smolensko meteorą atakuos jų greitojo reagavimo pajėgos vos tik jis priartės 3 val atstumu nuo žemės planetos,ir nukris jis suskaldytais gabalais kurie didžiaja dalimi sudegs atmosferoje.Gal koks kilometro dydžio gabalas nukris ir į juodają jūrą,juk ji netoli tos vietos turėtų būti.

ASO 2016 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 13:55:15
Tai kol atsipūčiau nuo patirto šoko, kol parašiau, mažne valanda praėjo. O sapnas tai labai pranašiškas, toks detalus, su tokiais tiksliais intervalais, trsi tikra realybė. Kaip gaima suprasti, visa tai turėtų nutikti ateinantį sekmadienį. Pažiūrėsim.

To ASO 2016 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 12:37:32
Reikėjo keltis anksčiau ir nebūtum susapnavęs to košmaro. Ilgai miegi už tai ir gavai dievo baudą-košmarišką sapną

2016 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 11:34:08
Tokie drastiski jus visi...tokie 😠tikri😠😞😉😉😭😭😭 "lietuviai".Nuolat skirstantys "d raugus ir p riesus"😠😂📐🛠

Inkognito 2016 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 10:35:08
Na galėčiau papasakoti kaip jie atliko savo tyrimą apie tuos, kurie visaip šmeižė mano asmenį internete. Pasirodo, kad daugelis, kuriuos aš naiviai laikiau savo draugais iš tikro buvo mano pikčiausi priešai. Jų dėka dabar aš jau viską žinau.

ASO 2016 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 07:49:04
Ką tik nubudau iš košmariško sapno...
O buvo taip...
Sekmadienio priešpietis, aplinkiniai gana šventiškos nuotaikos, kurią staiga sudrumsčia galingas šniokštimas ir ilgai netylantis perkūniškas bildesys. Tarpe lauke esančių kyla isteriškas šurmulys ir aš pripuolu prie lango, kuris beje į pietų pusę. Matau link horizonto nutolstantį kamuolinių dūmų šleifą, kurio smaigaly rausvas kamuolys... Dar kiek stebėjęs pripuolu prie televizoriaus ir mtau, kad bemaž visi kanalai trnsliuoja tą patį: įvariausi rkursai filmoutos medžiagos, kurios lange dar tiesioginė transliacija byloja kaip asteroidas pataiko į Juodają jūrą.
Čia ir atsibudau...
Sprendžiant pagal šleifo plotį asteroidas turėtų būti ben kilometrinio skersmens.
O man dar ir dabar plaukai pasišiaušę.

2016 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 05:27:12
Sveiki ponai. Adminui prilijo I galva. Daugybe metu nesugeba svetaines sutvarkyti. Jo metodika nera priimtina aukstesnems dimensijoms. Blokavimas daugelyje keliu pritaikytas jam paciam Kaip sakoma: *kur eis, ten slidu bus*☺

Arijas 2016 m. lapkričio 30 d., trečiadienis, 18:01:52
Inkognito kada pasakot pradesi?

2016 m. lapkričio 30 d., trečiadienis, 16:06:56
Vytautai kam taip drastiškai iškart pasitraukiu iš virtualaus pasaulio?

ikse Vytautui 2016 m. lapkričio 30 d., trečiadienis, 10:07:28
Vadinasi pasikeite situacija.

Vytautas 2016 m. lapkričio 29 d., antradienis, 23:43:39
Na ką gi kaip žadėjau turiu Jūsų atsiprašyti, nes lapkričio 30 nieko neįvyks. Atsiprašau, kad sudrumsčiau Jūsų mintis ir pažadu daugiau to niekada nedaryti. Tiesiog visam laikui pasišalinu iš virtualaus pasaulio.

2016 m. lapkričio 29 d., antradienis, 22:54:05
Balsai meluoja, jausmai niekada.

Dar vienas 2016 m. lapkričio 29 d., antradienis, 13:17:46
Pranašas atsirado, kaip Pilypas iš kanapių.

2016 m. lapkričio 29 d., antradienis, 07:11:21
Perspėjimas. Pasauliams, kurie nenaudos nemokamos elektros - iškūnijos iš vaukumo-tuštumos niekas negresia, kiti pasauliai vis vien bus sugriauti ir panaudoti tokios energijos gamybai.

2016 m. lapkričio 29 d., antradienis, 04:26:41
Ar žinote džiugią žinią: komunizmas kaip nusikalstama santvarka visoje Visatoje paskelbtas už įstatymo ribų. Visur vyksta pilietiniai karai, komunistai nelinkę sudėti ginklų. Nors puikiai, žino, kad jie kaip yra pasiekę "pažangiausią"- paskutinę santvarką. Tėra akligatvis, kuriam pavestas uždavinys viską sunaikinti. Niekas neateis, nelaukite ateivių. O pažvelkite atidžiai į šalia esančius komunistus, jiems tokia užduotis pavesta, jiems nežinant, - sugriauti jūsų pasaulius.

2016 m. lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:01:43
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/ledynuose-aptikta-paslaptinga-piramide-vadinama-ateiviu-baze.d?id=73006466

2016 m. lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:22:59
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/mokslininkas-pratruko-isklojo-tiesa-apie-paslaptingus-radijo-signalus-ir-ateivius.d?id=72969534

ikse 2016 m. lapkričio 27 d., sekmadienis, 10:41:48
As pagalvojau kad dievas jau gyvenime pratina mus prie skirtingu dimensiju. Pavyzdziui gyvenimas ir miegas (sapnas) yra skirtingos dimensijos.

Mūšio Kalniškių miške 2016 m. lapkričio 26 d., šeštadienis, 19:38:56
Partizanų su okupantais - tai 7 partizanai turėdami pakankamai amunicijos per 7 mūšio valandas priguldė 5 pilnus sunkvežimius rusų-mongolų lavonų. jie aišku irgi žuvo, susiprogdinę paskutinėmis granatomis.

Stanislovas 2016 m. lapkričio 26 d., šeštadienis, 19:33:07
Neblogai sekėsi, kai vyras kovėsi prieš vyrą garbingoje kovoje,tai stambūss ir karingi Arijai-Lietuviai nesunkiai kraujuje paskandindavo sunykusių-nusususių Ruskelių ordas. O dabar, kai jau naudojasi automatais tai stambumas kaip tik blogas dalykas, nes esi geresnis taikinys ginkluotam automatu nusususiam kaip pavasarinė bulvė Ruskeliui. Na bet pabaigus šovinius paprastai prasideda mūšis šaltais ginklais ir tada jau sėkmė nuo ruskio gali ir nusigręžti. Lietuviai karingi, o įsiutę yra baisesni už žvėris. Priedo jie žino kad gina savo tėvynę ir juos palaiko viisas pasaulis,o rusas jausis kaip vagis svetimame sode apniktas įsiutintų šunų. Taip kad neaišku dar kaip čia viskas baigsis.

2016 m. lapkričio 26 d., šeštadienis, 18:07:29
Ikse, kiek žinau, lietuviams visai neblogai sekėsi tame kare su rusais, jau minėjau, kad Žirinovskis su kartėliu savo sumanymuose atrado vietos Kauno-Šiaulių-Klaipėdos ar tai Telšių (neatidžiai klausiaus tą akimirką) kunigaikštystei. Anksčiau apie tokias išlygas jis net negalėdavo pagalvoti.

ikse 2016 m. lapkričio 26 d., šeštadienis, 12:11:10
Aisku, inkognito.

inkognito 2016 m. lapkričio 26 d., šeštadienis, 10:55:57
Pabendravome su jais trejetą parų,jie daug ką įdomaus papasakojo kas vyksta galaktikos politikoje ir nusirašė į savo atminties terminalus mano paskutinių 10 metų implantų sukauptą info. Juos išvalė nuo informacijos ir dabar vėl 10 metų galės jie kaupt visą info kas vyksta aplink mane.Kai kurios info nepasakosiu nes daviau jiems žodį, o kai kuri nėra tokia svarbi vėliau po biški pasidalinsiu su jumis visais. Bet vėliau,dabar dar turi galvoje viskas susistyguoti.

ikse 2016 m. lapkričio 26 d., šeštadienis, 10:03:37
Sapnavau kad bus karas su rusais. Atsibudau labai pergazdinta.

2016 m. lapkričio 25 d., penktadienis, 22:17:35
Incognito ką tavo hebra pas tave veikė?

2016 m. lapkričio 25 d., penktadienis, 17:32:13
Ilgiau pabuvusios ištiestos rankos pačios nuo įtampos ima virpėti, greitai pavargsta, atsiranda trūdžiai, nuo kurių visus mokote apsisaugoti.

2016 m. lapkričio 25 d., penktadienis, 17:28:53
Gal sielai tavo galvą dar lengviau sujudinti, ir ji visai nebenori apsunkintų sąlygų žaidžiant vien su tavo ranka? Viiskas sustyguota ir apsaugota nuo išorinio poveikio, kam griauti, kas jau pastatyta, bei perstatinėti?

Vytautas 2016 m. lapkričio 25 d., penktadienis, 15:45:27
Pvz man jei ranka nepriglausta prie galvos svarelis tiesiog neveikia. Kažkiek juda bet be ryšio. Be to kam įnešinėti bereikalingus trukdžius. Kitas momentas priglaudus ranką prie galvos ir nieko neklausiant praktiškai galima užtikrinti kad svarelis nesvyruotų. Su ištiesta ranka taip nesigauna. Yra pakankamai didelis savaiminis svyravimas. Iš kitos pusės nėra prasmės su tuo žaisti nes viskas pasakyta ir taip. :)

2016 m. lapkričio 25 d., penktadienis, 15:24:27
Kai paaiškini stebuklą, kaip jis gautas, tai jau tampa nebe stebuklu. Vis gi, žinant atsakymą į klausimą "kaip" neužtenka dėtis visažiniu. Žinant, kaip ligos plinta (per virusus), niekaip neduoda pagrindo tyčiotis iš žmonių, tikinčiu, kad ligos yra Dievo bausmė.
Kai dirbi su svareliu pats sau vienas, koks skirtumas, ar savo seilai leisi savo ranką suvirpinti, gal jai taip paprasčiau, tą svarelį išjudinti, naudojantis tavimi-savimi kaip įrankiu. Svarbu, patys atsakymai, kueių pats niekaip neišgalvotum...

inkognito 2016 m. lapkričio 25 d., penktadienis, 13:40:24
Tai čia mano chebrantai apsišvietė, pas mane skrisdami.

2016 m. lapkričio 25 d., penktadienis, 10:22:32
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/supermenulio-atradimas-stebetojas-tikina-uzfiksaves-ateivius.d?id=72973020

Vytautas 2016 m. lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 21:24:16
Savo laiku apie 2011 m kai pradėjau naudotis švytuokle kilo įtarimas kad nestabili kūno padėtis labai įtakoja rezultatą. Todėl būtina sėdėti maksimaliai įmanomoje pozoje. T.y. ranka laikanti siūlo galą būtinai priglausta prie galvos ir alkūnė atremta į stalą. Kita ranka į kurią nukreiptas svarelis padėta ant stalo delnu į viršų. Visa tai kad tiesiog pas nejudintum švytuoklės. Internete "mokytojai" demonstruoja ir akivaizdžiai matosi Kaip patys judina svarelį. Iš principo kitam to demonstruoti iš viso negalima. Tai individuali priemonė ir skirta tik pačiam žmogui. Dėja nėra kitų būdų kaip susisiekti su savo siela. Anksčiau veikė visokie būdai ir visiems. Šiuo metu jie neveikia. Man pvz veikė 2010m virgulės, o kai prireikus pabandžiau 2013 m jau neveikė. Bendradarbis ukrainietis taip pat kažkada naudojęsis taip pat liko nustebęs kai pasiūliau patikrinti ir pasakiau kad neveiks. Net man pasiūlė eit kur toliau ir nemaišyt. Bet nepadėjo. Lygia tas pats su kortomis. Pažįstama dėl savęs daugiau kaip 20m naudojanti kortas buvo pasimetusi kai 2012 kažkur rugsėjo mėn iškrito saulė ir kryžius. Aš tame nieko nesuprantu bet pagal jos aiškinimą gavosi kad visa sena informacija "sudeginama" ir jokia nauja neteikiama. Ir iš tikro nieko logiško jai su kortomis nesigauna. Aišku šios srities "verslininkai" ir toliau daro verslą bet į visiškas pievas. Iš kažko gyventi tai reikia.:) Taip kad jei maniškis variantas su klausimu "ar aš bendrauju su savo siela" veikia tai veikia. Bet žmonių patirtis rodo kad geriausiu atveju leidžia nusistatyti esi žmogus su siela ar klonas. Nuo to niekas netampa nei blogesnis nei geresnis. Mūsų "kokybę" lemia mūsų sprendimai ir konkretūs veiksmai.

Drunkas 2016 m. lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 20:44:00
Vytautai, Man asmeniskai mano paties nupiestas ratas neveikia. O su siuo dalyku susidures buvau. Maciau savo akimis kai Ateiti nusakydavo 100%. Ir pasekmes maciau, sunkiai ju buvo atsikratyt. Tai vienintelis variantas gauti man ji is zmoniu, kurie tuo dalyku uzsiminejo, kad veiktu. (Bet gaunu atsakyma ne. Sako prazusi ir t.t) Ir suristi su savo siela manau butu labai protingas experimentas.

Drunkas 2016 m. lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 20:29:58
Vytautai. Svytuokles atsakymais nevisada galima pasikliauti. Vien atsakymas taip gali tureti daugybe reiksmiu. Gal meginai rata naudoti? Ant popieriau nupiestas ratas su ebecele / bei adatos ir siulo pagalba gauni is anapus atsakymus sakiniais. Si versija dazniausiai atnesa dideles bedos, bet ar butu taip, jeigu susisiektume su savo siela?
Va kaip gudriai ismasciau :)

Vytautas 2016 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:28:59
Versijų daugėja. Statymai auga. Puiku. Laukiam rezultatų. :) Liko jau mažiau nei savaitė. :)

Inkognito 2016 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:00:15
Kas nors dar laukia, o kai kas jau ir sulaukė. Tik neklausinėkite nieko daugiau negaliu pasakoti. Šianakt jie jau išskrenda atgal.

Drunkas 2016 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:51:49
Vytautas, pasinaudojau svareliu, tavuoju budu. Kad bendrauciau su savo siela. Na manuoju atveju pinigai dabar tikrai nedings, nematerialu susijungima patvirtina. Bet mano atveju parskrenda zemes link kosminiai erdvelaiviai. Tai lauktume sveciu greitu metu.

Vytautas 2016 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:30:42
Svarbiausiai nepanikuoti. Jei piktybiškai nenužudei kito žmogaus tai turėtum ilgai ir nuobodžiai gyventi žemėje rojuje čia ir dabar. Viską ką savyje turi gero perduodi savo vaikams. Per juos ir gaunasi amžinas gyvenimas. O pomirtinio gyvenimo tokiu atveju tiesiog nėra. Jo niekada ir nebuvo. Buvo tik fantazijos, pažadai ir verslas iš to. :)

asr 2016 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 19:31:25
Niekas neveikia, nežinau ką daryti, aš neoriginalas. Kas manęs laukia ateityje ar jos visai nebėra. Nebeturiu jokių vilčiu...

Vytautas 2016 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 15:55:42
Na iš pateiktos tavo praktikos galima daryti išvadą, kad nusistatyti ar esi žmogus originalas leido, o toliau kol kas informacija neteikiama. Bet po kito trečiadienio turėtų veikti normaliai. :)

Pradedantysis 2016 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 15:35:34
Šiandien išbandžiau savo švytuoklę. Pirmiausia suderinau atsakymus - taip, ne, nežinau. Tada uždaviau klausimą ar aš bendrauju su savo siela? Gavau atsakymą taip. Na toliau klausiau apie savo vardą, lytį, gyvenamąją vietą - viskas buvo teisingai. Paskui jau sudėtingesnius klausimus uždavinėjau, tai švytuoklė man atsakinėjo nežinau arba visai nejudėjo. Kodėl taip yra?

Vytautas 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 22:25:37
Viskam savas laikas. Viltis miršta paskutinė. O ir puslapis čia maždaug tokios paskirties fantazijoms. Tai kaip ir nieko nusikalstamo. Na rytoj pagal sutarimą su savo siela truputi informacijos talpinsiu anomalija.lt Čia buvo tokia treniruotė. Žmonių paklausimai padeda išsiaiškinti kas jiems neaišku. Jei reiks dingti, tai nuo gruodžio 1 d.. :)

Tai gal jau ir dinginėk 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 21:30:00
Nes tikrai 100 procentų kaip nieko neivyks kaip kad neįvyko ir 2012 metais. Senai tokio mėšlo čia nesu skaitęs, na nebent tik inkognito spangalai panašūs buvo, bet ir tie ne tokio lygio.

Vytautas 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 20:35:01
Taip su švytuokle. Jei kas pretenzijos švytuoklei :) Klausim kodėl neįvyko. :) Bet tokiu atveju aš nieko daugiau nerašysiu, nes bus gėda. Daugiau kaip pusmetį pasitreniravau apsieiti be virtualios realybės. Visai galima gyventi. Lieka laiko ir pasidaro naudingų buitinių darbų. :) Žodžiu jei neįvyks tiesiog atsiprašysiu visų ir dingsiu.

Vytautui 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 20:18:46
Tai jūs su švytuokle nustatote tas datas?

Vytautas 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 19:49:53
Na pinigų turi nelikti jau kitą trečiadienį. :) Bet gal geriau santaupų neišleisk. :) Nes juk sakau į mano fantazijas žiūrėkit kritiškai. Aš ir pats nežinau kažkas įvyks ar ne. Ir pats turiu santaupų bet neleidžiu. Savaitę laiko visai galima pakentėti. Beja tikslus vyksmo laikas lapkričio 30d 13 val. 35 min. Bus lengva orientuotis kad nieko neįvyko. :) Na dėl visa pikta mėsos atsivalgyk, alkoholio atsigerk, paskutinę cigaretę surūkyk, nes nebus jei kažkas įvyks. Žuvies bus. :) Automobilio taisyti neverta pasiimsi naują. Atitinkamai ir kitus daiktus pasiimsi naujus. :) Tik be panikos ir nepulkit vykdyti. :)

Antanas 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 19:36:46
Nors iš esmės lytinis aktas yra Kūrėjo sukurpti spąstai žopliams gaudyti, bet, tačiau į juos neįkliuvęs niekur ir nenueisi. Kad ir kaip ne paradoksalu, bet tikrasis potraukio objektas ištikro nėra priešinga lytis. Kadangi origilalusis subjektas yra kur kas subtilesnis už betkurios biologinės rūšies betkurį priešngos lyties subjektą ir už kiekvieno slepiasi, be to dar ir dualus, tad niekaip nebus įmanoma pasiekti originalą, pirmiau neperėjus priešingos lyties subjekto. Nebrendyla apkvaitęs nuo potraukio pirmiausia patirs apžavų afektą ir atsirems į priešingą lytį, ir tik praradęs enrgijų potencialus mėgins susivokti kas čia netaip...
Ir tik kai vis ant to pačio grėblio lipdamas įgausi pakankamai subtilaus proto ir įstengsi atsispirti iliuziniams apžavų spangalams, galėsi atsepruoti originalą nuo priešigos sau lyties ir pasiekti tikrą tikslą.

asr 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 19:30:34
Tai iki 06-30 reiktu atsivalgyti, nes poto nebesinorės, tai spėju nebereiks nė pinigų, nė materialiniu turtu, nes mum tai neberupės. Ar vertėtu iki to laiko išleisti visas savo santaupas?

Vytautas 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 18:38:42
Tai kad neturiu jokių žalingų įpročių :) Na o kiti siūlo viską sudėti į vieną ir gautųsi nebloga fantastikos knyga. Tuo labiau tokio varianto net panašaus nėra :)

Vytautai 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 18:11:25
O kokią žolę tu rūkai ir kur tokios gauti?

Vytautas 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 17:15:36
Na vyrų moterų artimi santykiai normalus gamtinis procesas ir niekur nedingsta. Na o kitokie variantai jau netobulumo ir ligos požymiai. Kaip ir visos ligos bus pagydyta.
Kas liečia nemirtingumą tai nemirtingi žmonės vis tiek turi mirtingus kūnus. Miršta pasenę kaip ir visi kiti. Bet perspektyvoje kai visi nemirtingi pasieks savo evoliucijos tikslą, taps patys kūrėjais, daugiau neįsikūnys žemėje ir tokie žmonės tiesiog daugiau negims žemėje. Čia liks tik paprasti žmonės. Jei jiems nenusibos, per savo palikuonis, gali gyventi amžinai. Yra toks vienas niuansas kad tarp paprastų žmonių čia gali atsirasti tiesiog nemirštančių žmonių tiksliau gyvenančių amžinai. Tai žmonės iš mišrių porų vaikai, tėvai, broliai, seserys. Nemirtingiems iš anapus būtų malonu matyti kad artimus žmonės gyvena amžinai. Tik klausimas ar mirtingi norės būti nemirtingais? Nes gausis kad gyveni amžinai bet pastoviai netenki jau kitų artimų žmonių sutuoktinio ir vaikų nes jiems tai negalioja. Žodžiu pakankamai subtilus klausimas. Aišku galiotų pasirinkimas nusibodo gyventi sakai nenoriu gyventi ir išnyksti. Techniškai kūrėjams suteikt tokią galimybę jokia problema. Padėdami nemirtingiems įsikūnyti šiame pasaulyje šio pasaulio nemirtingumo tie žmonės nesipelnė. :)

Pranašams 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 14:44:44
O kaip bus su seksu? jis bus monogaminis, poligaminis ar svingeriškas? O gal jo visai nebus, nes jeigu žmonės taps nemirtingi, tai neteks prasmės ir gimdymo problemos? Bet kadangi žemė nėra amžina tai visas tas jūsų pranašaujamas bardakas vis vieną turės kada nors pabaigą ar ne?Juk net ir saulė neamžina ji išdegins savo vandenilio atsargas ir išsiplės prarydama žemę liepsnose... O paskui susitrauks ir pavirs baltaja nykštuke, kurios spektre tik bus mūsų sudegintų lavonų spektro linijos.

Vytautas 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 14:17:12
Pirmiausiai žmonėms reikia sukurti sąlygas kad kiekviena diena nebūtų iššūkis ir kova dėl išgyvenimo. Kitas momentas panaikinti nereikalingus produktus kaip svaigalai, tabakas, technologijos. Ir bendrai nėra jokio reikalo kad žmonės turėtų net menkiausią galimybę keisti materiją. Žmonių reikalas čia tik gyventi bendrauti, vaikščioti, žaisti ir miegoti. Kad žmonės su savo kūryba tik per nago juodimą iki šio pasaulio sunaikinimo tai kam tokia kūryba reikalinga. Kūryba iš kūrėjų lygio o ne šio. Ir tai visiškai neaišku kaip pasielgs kūrinys. Todėl kūrinio galimybės veikti turi būti saikingos. Šitai jau išplaukė iš kūrėjų patirties. Net ir kūrėjai mokosi.:) Iš tikro visiškai neįmanoma numatyti kaip žmonės elgsis naujose gyvenimo sąlygose. :)

Antanas (originalas) 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 13:30:44
Komunizmas, ne kaip politinė institutizuota sąntvarka, bet kaip žmogiškas bendravimo būdas, žmonijai yra neišvegiamai būtina idėja. Mūsų ateitis galima tik dvasinio plano energijų atmosferoje, kuomet vienintelis geras kovos bei bendravimo būdas bus tik tikrų tikriausia meilė. Net ir patys subtiliausi PRANA/mičiai niekaip negali prilygti tiems teisuoliams, kurie jau patyrę pergalės skonį meilės būdu pergalint materialistinių vitalinų energijų programas. Kaip tik tik dalis iš tų, kurie visomis valios išgalėmis šiuo metu Žemėje kuria komunistinį dvasios rojų, gal būt sugebės išlikti gyvais kombinacijoje su biologiniais kūnais ir po apokaliptinių įvykių prtęsti šių reprodukciją, kad dar nors kiek perspektyvūs visi kiti nevykėliai turėtų kur išnaujo pribūti. Tokiu atveju jie gims jau tikrų tikriausiame rojuje.
Taigi - visi šiaudadūšiai bevaliai ataušėliai vėplos, kerėplos bei žąsinai - žinokit savo vietas ir nešiauškit šerių. Susitaikykit ir pasitikite tai, ko nuspelnėte, romūs ir maldoje.

Vytautas 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 11:53:42
Sutinku kad skamba utopiškais ir net lenkia komunizmą. Bet natūroje, be jokių psichotropinių priemonių, teko matyti visai realai vykstančius procesu, kurie tiesiog negali vykti. Bent man nėra to ko būti negali. Kitas visai logiškas pamasymas. Na aš netikiu jokia Darvino evoliucijos teoria. Žmogus per sudėtingas kad jis savaime atsirastų. Bet tie kas sukūrė žmogų be problemų gali sukurti viską jam būtina gyvenymui. Tai kur kas paprasčiau. Pvz. ar žmogus sudėtingesnis ar jo rūbai? Atitinkamai ir su visu kitu. Viskas kuo naudojasi žmogus yra tiesiog primityvu jo konstrukcijos atžvilgiu. Va čia ir slypi visas mano optimizmas.

Visiška utopija 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 11:28:28
Kad kažkas gyventų kaip rojuje, kažkas turi gyventi vergijoje, ir padaryti tuos darbus kurie leis pavalgyti, apsirengti ir turėti pastogę bei transportą kaip kad rojuje. O kas visa tai atliks? Pasmerktūjų kasta? Vytautai, išdėstei didenę utopiją nei mokslinis komunizmas, o ir ar nebus kaip kad inkognitas rašė tame jo anekdote?

Vytautas 2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 07:17:10
Visi žmonės kaip gyveno kartu taip ir gyvens. Būtų žiauru jei tektų išsiskirti šeimoms. Žodžiu tikslas kad žmonėms būtų kuo geriau ir jokių rūpesčių. Svarbiausiai dėl to niekam nereikia pajudinti net piršto. Visi savo atkentėjo sočiai ir nusipelnė gyventi rojuje. :)

2016 m. lapkričio 22 d., antradienis, 00:13:45
-. . -- --- -.- .- --- -.-.--

asr 2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:31:55
Tai kur reiks dėt neorginalus po 06-30?

Vytautas 2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:34:49
Iki 2012 atskirti originalą nuo kopijos nebuvo jokios galimybės. Jei tokia galimybė būtų tai būtų buvusi visiška tragedija. Net neįsivaizduoju kaip pirmoji civilizacija būtų išnarsčiusi žmones. Po 2012 m ir mūsų atskyrimo nuo jų tai buvo galima nustatyti pagal švytuoklės veikimą mano metodu. Originalams veikė kopijoms ne. Na norinčių nebuvo daug bet patikrinti pavyko praktiškai kad būtent taip ir yra. Dabar tuo pasinaudoti neįmanoma, nes išjungta. Kaip minėjau veikia tik 7 žmonėms. Aš naudojuosi, o dar vienas žmogus pabandė. Kiti tuo nesusidomėjo. O aš ir nebruku nes tai nieko neduos tik sugaiš daug laiko ir sužinos tai ko ir manęs gali pasiklausti. Tiesa iš ankstesnių bandymų gaunasi taip kad visi gauna vienodus atsakymus į vienodus klausimus. Čia turint galvoje žemės istoriją, ar šiaip įvykusius faktus.
Skirtumas akivaizdžiai pasimatys po 2017.06.30 kai bus pakeisti kūnai į tobulus. Žmonėms originalams bus nereikalingas maistas. Jie tiesiog negalės valgyti, bet gyvens 200 metų. Kitas svarbus momentas galės prisijungti prie nematerialių informacinių laukų. Tiesiog kad galėtų analizuoti savo praeitus gyvenimus ir tobulėti. Dabar gan absurdiški rytietiški siūlomi tobulėjimo variantai kada nematai savo tikros praeities. Ir dar ten visokių galimybių priklausomai nuo savo tikro tobulumo.
Aš čia rimtai taip viską pasakoju bet tikrai nežinau ar taip ir bus. Taip kad į viską žiūrėkit kritiškai. Gauta per švytuoklę tokia informacija bet.....

asr 2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:03:45
Kaip atskirti kad ne originalas?

ikse 2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 18:06:05
Teisybe sakai, Vytautai.

Vytautas 2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 18:00:10
Tarp kitko Putinas vienintelis pasaulio valstybės vadovas žmogus originalas. Išskyrus natūralų senėjimą jam nieko negali nutikti. O bendrai tie 8 milijonai žmonių originalų gyvena Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje. Daugiau pasaulyje tokie niekur negyvena. Nebent vienas kitas emigrantas iš tų šalių. Bent Europoje tokių 11, JAV nei vieno, Ukrainoje apie 20 ir tik rytų Ukrainoje. Tokia info per švytuoklę. Šiaip žmonės originalai turi keistą savybę jei ką bando nužudyti nors ir gyvūną praranda sąmonę. Siela tiesiog "išjungia" žmogų kad nedarytų kvailysčių. Bet dažniausiai situacija susiklosto taip kad iki to net neprieinama. Pvz tarnyba armijoje ir net ginklo neturėjau. :)

17:26:43 2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 17:55:54
Ferguso Simpsono nuomonė: „<...>tokius įvykius sunku numatyti ir įrodyti, apie juos vis viena turėtų būti kalbama.“ Įdomu, kodėl? Lietuvai tai tikrai žmonių pertekliaus klausimas paskutinėj vietoj turėtų būti.

2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 17:31:23
O iki Baltijos kelio buvo Indija su Gandžiu priešakyje taikiai atsikračiusi nepageidaujamos Anglų imperijos "globos". Taip, kad taikiai galima psipriešinti tiek prieš rusų, tiek prieš anglų imperijas. Beje, anglai gal kiek protingesni už rusus ir bando savo tvarką primesti pasauliui per pinigus.

2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 17:26:43
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/gresmingi-matematiko-skaiciavimai-katastrofa-gali-ivykti-2017-metais.d?id=72928288

2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 17:16:57
Kas liečia karą, gal prieš porą dienų mačiau per rusišką Lietų Žironovskį, kuris kaip Gorbačiovas, su kartėliu savo sumanymuose atrado vietos Kauno, Šiaulių bei Klaipėdos ar tai Telšių kunigaikštystei. Putinas ir aiškiai parodė, kad Lietuva jam menkai terūpi savo smogikus nusiuntęs į Siriją. Jei kas iš rudų nori karo, gali Sirijoje pakariauti, kitur jam nepridirbę sunkiai išsrėbiamos košės. Galimas daluykas, kad ginklai iš vis beliks tiks muziejiniai eksponatai,- Baltijos kelias parodė, kad ir be ginklų žmonės gali padaryti ką užsimano.
Iš kitos pusės, naujasis JAV prezidentas beveik atvirai paskelbė Amerikos bankrotą, paminėdams beviltišką jos įsiskolinimą ir galvodamas kaip ją ištraukti iš NATO susitarimų.

Vytautas 2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 15:27:26
Šiam momentui nedidelį akmenuką perrištą siūlu. Kartais stacionaraus kompiuterio korpuso varžtelį. 2012 buvo problemų. Kol nepanaudojau savo asmeninio išrauto danties ir kažkokio seno numesto siūlo praktiškai veikimo maniškiu būdu nebuvo. Tiksliau jis labai greitai baigdavosi. Ir efektyvumui tuomet tekdavo svarelį nešiotis su savimi. Dabar galiu imti kas papuolė ir veiks be problemų.

Vytautui 2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 14:30:29
O kokią švytuoklę jūs naudojate? Iš ko ji pagaminta?

Vytautas 2016 m. lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:15:26
Visiškai teisingai. Iki 2012 liepos galo tai praktiškai buvo savižudybės priemonė. Aš taip pat tam laikui nežinojau nei vieno atvejo su laiminga baigtimi. Bendradarbis, tai daręs vaikystėje, susirgo visai vasarai, o ten, kur bandė tai, daryti draugo močiutė numirė. Jauna kaimynė atsidūrė ligoninėje, nes niekaip negalėjo atsikratyti kažkokio žalio, kurį prisišaukė. Bet visi kreipdavosi į visokius ale angelus ar dar ką. Intuicija pasakė, kad jei kuo ir galima pasitikėti, tai tik savo siela. Maža to, jokio klasikinio svarelio naudojimo su visokiais valymais, šventinimais, aukojimais. Net ir tokiomis sąlygomis kažkas kišdavosi į mano ir sielos pokalbį. Teko gudrauti. Uždavinėjau kontrolinius klausimus, pvz., "ar galima žudyti"; jai "taip" - viskas aišku, svetimas. Visą informaciją atmesti ir iš naujo. Arba veliau "ar atsakymui padarytas šalutinis poveikis". Trukdžiai buvo milžiniški. Ir kol dar supratau, kad yra trukdžiai. Pastebėjau, kai kažką norėjau sužinoti apie tikinčius. Iš karto informacija būdavo uždaroma. Taip ir supratau kad kažkas ne taip. Bet kai galiausiai pradėjo kažkas išlupinėt švytuoklę iš rankų arba savotiškai ją "stingdyt", paprašiau tikrųjų kūrėjų pagalbos apsaugant mano ryšio kanalą su siela. Laimei tam laikui tiek jau buvau išsiaiškinęs. Ir akimirksniu baigėsi problemos. Nors prieš tai dar bandžiau apsaugoti kanalą savo minčių formomis. Bet to pakakdavo tik kokiai minutei.
Visi, kurie naudojosi kaip esu aprašęs, po 2012 rugsėjo jokių problemų ir bėdų neturėjo. Kaip minėjau, dabar švytuokle gali pasinaudoti tik 7 žmonės. Bando tik vienas be manęs. Iš kitos pusės net nėra jokio poreikio. Viskas turėtų greitai keistis iš esmės ir švytuoklė nebus reikalinga iš viso. Bus tiesioginis priėjimas prie informacinių laukų. Nėra pirmos dievų civilizacijos nėra nuo ko slėpti esmę. Paprasti žmonės tuo pasinaudoti negalės net tai techniškai neįmanoma, o žmonėms originalams jokių problemų. Be to praeities informacija gana skaudi. Kartais net geriau jos nežinoti. :)

Drunkas 2016 m. lapkričio 20 d., sekmadienis, 16:34:08
Vytautas, teko naudotis svareliu. Bet jis atnesdavo tik bedos. Po seanso vis kazkas pasilikdavo ir dalyvavusius nuskreusdavo.
Is savo sapnu,ar tai viziju. Net nezinau, kaip galeciau tai ivardint. Sapnuodavau viena sapna trejus metus kiekviena diena su pratesimu, kol istiko asmenine mirtis.
Dabar kiekviena diena atrodo kaip dezavu, ir esu isitikines kad sekantys metais bus tikrai paskutiniai. Dabar tikslas gauti seanso rata is ypatingu zmoniu. Manau tik tokiu atveju galesiu pratesti savaja egsistenija.

Vytautas 2016 m. lapkričio 20 d., sekmadienis, 10:53:04
Tai naudojuosi švytuokle. Svarelis nukreiptas į savo delną ir prieš seanso pradžią klausimas "ar aš bendrauju su savo siela". Bet šiam momentui tų kuriems gali veikti yra tik 7, nors iki šių metų galėjo naudotis net 8 milijonai žmonių. Bet dabar tiesiog išjungta. Iš tų 7 aš žinau tik 4 iš kurių bando naudotis tik 1. Bet jei viskas keisis kaip sako švytuoklė tai tiems 8 milijonams atsiras galimybė tiesiogiai prisijungti prie ne materialių informacinių laukų ir viską matyti tiksliai kaip buvo. Žodžiu greitai gali būti įdomu. Arba nieko nebūti. Tektų nusivilti. :)

Drunkas 2016 m. lapkričio 20 d., sekmadienis, 01:32:13
Vytautas, minejai, kad naudoji svytuokle. Ar tai nupiestas ratas su raidemis, bei adatos pagalba istrauki visa sia informacija?

iksė 2016 m. lapkričio 19 d., šeštadienis, 14:58:25
Acha, Vytautai...

Vytautas 2016 m. lapkričio 19 d., šeštadienis, 14:36:20
Nėra jokio likimo; tiksliau programos. Buvo ir nuo 2012 metų nebėra. Taip kad viskas priklauso tik nuo tavęs. :)

ikse 2016 m. lapkričio 19 d., šeštadienis, 14:27:22
Su likimu negalima juokauti...

Vytautas 2016 m. lapkričio 19 d., šeštadienis, 14:23:57
Na tikrai jokio karo nebus. :) Tik 2016.11.30 iš esmės pasikeis šis pasaulis į rojų žmonių supratimu ir tiek. :) Bent per švytuoklę bendraujant su anapusiniu pasauliu tai iš ten sako. Liko visai neilgai laukti ar tai pasitvirtins. :)

ikse 2016 m. lapkričio 19 d., šeštadienis, 13:47:11
Mano mama ir tevas jau masto, kad bus karas.
O ka jus manote?

Signalai (rus.) 2016 m. lapkričio 18 d., penktadienis, 07:50:23
https://lenta.ru/news/2016/11/18/frb/

Alius Zala 2016 m. lapkričio 18 d., penktadienis, 07:35:32
2016 m. lapkričio 9 d., trečiadienis, 17:54:39
maps.lt koordinatės 600217, 6181753 (LKS) .. Gal žinote kas tai? 2015 m ortofoto yra 8 medžių ar kitų augalų skrytuliai. Ankstesniame ortofoto nėra. Tai g.b. žmogaus sukurta 'for fan', o jei ne, tai kas autorius? Parašykit ką manot

Inkognito-parfumerijai 2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 16:16:07
Nors tavo humoras ir arkliškas, bet juokiausi susiriesdamas...

parfumerja 2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 15:53:58
Inkognito su tautvida sukergus tokia mėšlo krūva pagimtų, kad visa Europa padustų...

spirit 2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 13:53:54
Me tin maldos...bet luepimai itakoja kosmosa.
Jei visit tikes karu..ji isprovokuos mintys, zodziai.Tada reikia liepimu pavaikti neigiamas vibracijas.Aukstesnes butybes sutvarko viska. Nuramina. Ziurekite i gamta.Ji rodo daugybe teigiamu zenklu. Pokyciai atejo pavasariniu dvelksmu.Pauksciu ciulbejimu.
Alyvos prazydo vel.Viskas gerai mielieji.Nurimkite.

maskaradinis dogmatizmas 2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 13:28:24
Ar velniam CIA gimem kad tik visu ideologiju klausyt. Mirsim ..nemirsim. Karas. Taika. Sirijus B.... Orionas.Daugybe zvaigzdynu . Planetu. Butybiu.O CIA tik dogmos.Melas.

Inkognito 2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 11:32:20
Ar žinote patarlę? Šunelis loja,o karavanas eina savo keliu...Bus taip kaI

2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 10:30:41
Ziurekit i kunigeliu pamokslus. Retas kunigas kalba * koks grazus gyvenimas...tikra Dievo dovana . Gyvenkite ir kvepuokite laisvai'. Bet..pazadai geroves po mirties.O cia jau net ne jo reikalas visai.

2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 10:11:46
Geriau jau anekdotus kurtum inkognitai. Didesni pripazinima gautum!

2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 09:56:55
Tas lietuvis kaime musulmonui kaip velnias is pragaro. Jie negeria kvaisalu ir turi keleta zmonu.Tad *tei:sejui* tiek..praverk A-kis

2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 09:44:27
Atlante daugybe kapinynu. Pompeja. Begales prazuvusiu miestu.Sodoma ir Gomora? Rasliava del zmoniu bauginimo dievo bausmemis.Tai pats dievas kaltas jei sukure tokias salygas lebavimui it istvirkavimui . Paskui proto krecia bausmemis?Nu tai jau neprotinga it negraxu taip?
Skaitykite tuos prasimanymus del bausmiu. Yra stichijos. Vyko ir vyks kol zmogus terms gamta. Mol suksis karmos ratas.

Inkognito 2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 09:25:17
Sodomoje ir Gomoroje irgi ne visi buvo gėjai ir Lesbijietės,tačiau kūrėjo ugnies lietus nepasigailėjo nei vieno. Vienus nubaudė už pasileidimą ir ištvirkimą,o kitus kad abiejingai žiūrėjo į visą šitą...

Inkognito 2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 09:23:21
Nei aš kuriu,- nei naikinu,tik perduodu mano gaunamą info. Nuo to blogiau tikrai niekam nebus,nes kiekvienas gali priimti savo sprendimus dėl savo būsimos ateities.
Pavyzdžiui yra manoma kad saugiausia branduolinio karo atveju geriausia išgyvenimui vieta yra Naujoji Zelandija ir dalis Australijos. Visa kita labai pavojinga.
O pasiulymai tapti kūrėju kitam yra labai pavojingi tau pačiai.

2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 02:12:44
Lesbijietes & gejai gyvena savam pasauly. Prie ko cia branduolinis karas, kuri issaukia diktatoriu nesiskaitymas su kosminiais desniais.

2016 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 02:07:41
Jau laikas $ kursui gerokai labiau pakilti...0,99- 1,03

keep smile 2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 19:03:55
Kurejas kurejas kur ejes...kur griuves...

ziuek i savo mintis...info ateina ir iseina 2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 19:02:45
Tai buk Kurejas. Kodel esi Naikintojas?

Inkognito 2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 18:48:00
Na jeigu ateina tokia info tai ar aš ją parašysiu ar ne -juk nieko nepasikeis nuo to. Bus tai kam lemta būti,ir nei tau nei man to nenurodyti. Tai sprendžia kūrėjas o mes žemės kirminai tegalime per jo malonę gauti jo sprendimų apmatus,kurie jam panorus gali ir pasikeisti. Bet ar gali pasikeisti žmonės linkintys kitam piktą?Tokie kaip tu nepasikeis niekada.Ar pasikeis turčiai norintys atimti iš vargšo dar ir tai ka jis turi? Ar pasikeis blogiečiai apvagiantys savo tauta ir ją parduodantys svetimiesiems?Ar pasikeis ištvirkėliai gėjai ir lesbietės įsitikinę kad visuomenė privalo tenkinti jų iškrypusias užgaidas? Tai va kai šitai tu pajėgsi padaryti tada ir galėsi priekaištauti Kūrėjui už jo sprendimus ir tavo vadinama iškrypėlių taiką.

2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 17:31:49
Galu gale...jei ir bus Karas...tai nereiskia jog like gyvens amzinai
Gal mirtis bus dovana uz nesamoninga gyvenima
Vaikai Irake ir Sirijoj nera kalti...ir jie nera blogieciai..o mirsta kasdien
Demokratija dave daug laisviu i tu rankas kas be morales normu
Bet sustokit pranasave mirti!..*Aleliuja* tegul skamba o ne *rekviem*

Zenklas Stop 2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 17:17:01
You inkognco niekad nebuvai TAIKOS atstovas. Tarsi jaustum pasitenkinima pranasaudamas kvailystes. Yra stipri Kinija! Nors globaliu aspektu nera ten tvarkos del per Fidelio zmoniu skaiciaus. Taciau politikoje ji vaidina ne antraeile role. Tad. Nepranasauk dideliu nesamoniu. Prisidedi tuom prie to ka pranasauji!!!

Vytautas 2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 10:47:11
Šiandien vienas pažįstamas priminė, kad pernai popiežius pasakė, kad švenčiam paskutines Kalėdas. Labai logiška lapkričio 30 d. išnyksta visos religinės struktūros su savo infrastruktūromis ir švęsti nelieka kur :) Na nieko gąsdinančio tikrai nenusimato. Viskas tik į gerą. :)

Inkognito 2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 10:14:41
Pasaulio pabaiga priartinti padės įvairųs iškrypimų ir ištvirkimo skatinimai, gėjų paradai, aktyvi jų propaganda per Mediią, ir masinė žmoniu nedorovė ir neteisingumas. Tačiau yra ir tokių kurie prieštarauja tokiai pasaulio tolimesnei raidai, tai jie ir bus išgelbėti. Neveltui įvairiuose pasaulio taškuose skraido NSO, jų jau yra dešimtys tūkstančių ir jų pakaks išgelbėti visiems tiems kurie yra numatyti pagal kūrėjo plana. Patį scenarijų aš kažkada ar tai mačiau sapne kuris buvo daug ryškesnis už realybę ,ar tai dar nežinau kur,bet esu aprašęs kakokiame p[oste prieš kelerius metus. Beje atrodo prieš tai dar bus ir kažkokios tai masiškos žudynės Lietuvoje tik tiksliai nežinau kada. Atrodo bus sukeltas perversmas prieš valstiečius seime ir jis bus nuslopintas žiauriomis priemonėmis. Vienu žodžiu pagal mano gautą info įžengiame į labai įdomų istorinį laikotarpį.

Aha 2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 09:12:39
diorgina jus inkognito savo pranašyste, .... bet ...
Žinot tokį anglų mokslininką Stefaną Hokingą (ar žinot?) ....
Tai va ir jis (gal jis didesnis autoritetas jums?) irgi skelbia panašų likimą mums .... tiesa, gal kiek vėliau [ tokie jo pareiškimai buvo jau prieš kelis metus; o šiomis dienomis jis vėl juos pakartojo, tik labiau patikslindamas ]

Inkognito 2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 08:36:53
O mano pranašystė apie kūrėjo sunaikinimą ugnimi,kuri buvo parašyta vakar ir kažkieno tai be reikalo ištrinta,šifruojama taip. Kad greitai prasidės branduolinis karas, kuris ir sunaikins pasaulš ugnimi ir radiacija. Tačiau kurie ne kurie iš mūsų bus NSO paimti tam kad išgyventų šitą pragarą žemėje ir po kiek laiko galėtų iš naujo pradėti civilizacijos kūrima nuo nulio. Tik neaišku kuriems labiau pasiseks ar tiems kurie žus iš karto ar kitiems.

Inkognito 2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 08:32:56
Matyt ir NATO šalyse žinojo tai, ką žinojau ir aš, todėl prieš pat numatytą įsiveržimą į Lietuva buvo išprovokuotas Maidanas Kijeve ir nuverstas tuometinis prezidentas, kas labai įsiutino Putiną ir jis nutarė ta proga iš Ukrainos atimti krymą būk tai demokratiniu keliu,balsavus ten rusakalbiams kurie bijojo atėjusių į valdžia dešiniūjų nacionalistų. Tačiau tai sužlugdė kėslus pajudėti Vakarų kryptimi nors ir viskas buvo pasiruošta nes kariauti dviem frontais yra labai keblu. Todėl mes dar ir šiandien esame laisvi, tik to plano nėra atsisakyta jis tik atidėtas kol bus sutriuškinta Ukraina arba pasitaikys labai patogus momentas. O tas momentas ir gali būti naujasis JAV prezidentas TRAMPAS. Tai štai žinokite media ne viską parodo ir pasako kaip yra iš tikro.

Inkognito 2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 08:17:54
Adminui, ar ne laikas su visam išjungti tą psichinį ligonį iš čia kuris prisistato tautvidos vardu. Aš čia rašau savo gautą info kuri yra teisinga ir ne vieną kart pasitvirtino. Argi nerašiau apie Rusijos planus užpulti Lietuvą? Tai ir buvo numatyta 2014 metais bet įvykiai Ukrainoj pasuko viską kita linkme. Todėl prašyčiau kuo rimčiau žiųrėti į tai ką aš informuoju ir neleisti kažkokiems tai sektantams kolioti mane.

pufas 2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 02:17:47
Liuks Tautvida kad apkoliojai ta sena kriena.

Inkognito 2016 m. lapkričio 15 d., antradienis, 21:18:52
Tik Didžiojo Kūrėjo visa naikinanti ugnis išgelbės jus nuo jūsų beprotysčių....

2016 m. lapkričio 15 d., antradienis, 20:27:45
Privisusiems idiotams. Prisiminkite karmos desnis visada egzistuoja. Kaip ziurkes lendate is urvu, ilgai buve tamsoje ir pasiilge naikinimo Trumpas tik pirstu parodo * kas yra kas*. Juk CIA raso Tautvida. O gal 888. Ziurkes, gal laukiate Putino gniauztu. Karstu. Laidotuviu. Trimitu? Gal jums prastas Lietuviskas security. Kas GI dar? Nusiraminkite. Nieko svarbaus! Nieko neipradto.

Vytautas 2016 m. lapkričio 15 d., antradienis, 15:56:03
Kam taip žiauriai :) Nieko naikinti nereikia. Yra žmonių kurie nužudė kitus žmonės. Suprantama tikri nelaimingi atsitikimai čia ne prie ko. Bet žmonės kurie žudo kitus žmonės tiesiog galima atskirti ir tegul tokio lygio žmonės sau gyvena gražiai ir laimingai atskirti nuo normalių žmonių. Čia tik religijos moko kad reikia blogį naikinti. Bet tikriesiems šio pasaulio kūrėjams tai visiškai nepriimtina. Jie laikosi pačių savo principo kad kas sukurta to naikinti negalima. Nebent pats kūrinys nori susinaikinti. Bet tai čia jau jo laisva valia. Be to mums žinomoje gyvybės formoje yra savaiminis senimas ir mirtis. Kam tai daryti jėga. :)
Taip kad jei nužudėt kitą žmogų jūsų niekas nebaus. Tik atsidursit identiškoje planetoje kaip ši. Ir atitinkamai ten bus visi ką nors nužudę. Taip kad tokiu būdu H. Daktaras ir Breivikas mėgausis laisve. Gal bus kiek nuobodoka. Kompanija ne tokia jau didelė. Bent Lietuvoje kokio Kėdainių miesto lygio. :)

2016 m. lapkričio 15 d., antradienis, 15:53:14
Prezidentas Obama yra indigo. Jis turi kosmine jega.

didziajam naikintojui 2016 m. lapkričio 15 d., antradienis, 15:27:27
Ar zydai buvo blogieciai? Ar Irake... Sirijoj vaikai blogieciai?

2016 m. lapkričio 15 d., antradienis, 15:25:52
Sustok. Koks naikinimas. kas tie blogieciai?

Inkognito 2016 m. lapkričio 15 d., antradienis, 10:35:11
Blogiečių dienos jau suskaitytos, masinis jų naikinimas prasidės nuo 2017-01-01

2016 m. lapkričio 15 d., antradienis, 10:23:24
Atrodo kad piktoji dvasia iseina visu nuogumu i dienos sviesa... Kiek ilgai?

asr 2016 m. lapkričio 14 d., pirmadienis, 19:29:24
Jūs visi jau mirę! Tai nesijaudinkit dėl niekų!

Vytautas 2016 m. lapkričio 14 d., pirmadienis, 15:34:49
Na kai pasižiūriu savo praeitį, tai akivaizdžiai matosi išsukinėjimas iš blogų situacijų. Iš kitos pusės jau nuo gimimo matosi pastovus kažkieno interesas mane sunaikinti. Nuo 2012 m šitas kėsinimosi sunaikinti momentas dingęs. Tiesiog toks gyvenimo stebėjimo pastebėjimas. :)

Inkognito-Vytautui 2016 m. lapkričio 14 d., pirmadienis, 15:09:51
Žinok tik viena, kam lemta būti pakartam - tas nepaskes. Jei išsisukai, reiškia kūrėjo planuose iki šiol dar tavo mirties nebuvo, kai atsiras tai niekas tavęs net nepaklaus, ar tu to nori ar ne...

8889 2016 m. lapkričio 14 d., pirmadienis, 14:24:32
Politikoje zmones irankiai

8888888889 2016 m. lapkričio 14 d., pirmadienis, 14:22:59
Angelu be....galybe...ju Galybe

Vytautas 2016 m. lapkričio 14 d., pirmadienis, 13:12:02
Tai kad angelų nėra. :) Bet kai kuriems žmonėms savotiškai net blogose situacijose sekasi. Pvz. esu sudalyvavęs ne dėl savo kaltės 3 rimtose avarijose po kurių automobiliai netaisomi ir nei mažiausio įbrėžimo. Tekę pakariauti su reketu. Materialių nuostolių apturėta, bet gyvybei ar sveikatai jokių problemų. Aišku virš 50m natūraliai kyla ir sveikatos problemų. Pvz. žiemos pabaigoje apturėjau kasos uždegimą (pankratitą) nuo kurio mirė žinomas žmogus Pažela. O aš be problemų išsisukau. Visu tuo noriu pasakyti, kad yra žmonių kurie paskęsta ir šaukšte, o kitiems viskas tarsi ant lėkštutės padėta. Čia ir yra esmė. Vieni žmonės originalai turintys savo antrą pusę ne materialiame pasaulyje ir atitinkamai saugomi. Kiti gi yra kopijos, klonai kurie turi saugotis patys. Nuo to jie kaip žmonės nėra blogesni ir gaila kad taip yra. Bet tiesiog taip yra ir nieko neįmanoma pakeisti.

God luck 2016 m. lapkričio 14 d., pirmadienis, 12:04:53
Nesamoningas budrumas eina per angelus.

pishy 2016 m. lapkričio 14 d., pirmadienis, 12:01:52
Samoningi sapnai. Ir nesamoningas budrumas.... idomi tema.
Kodel kartais taip samoningai sapnuojame, prabudus viskas suvokiama.
Taciau po pusvalandzio praranda prasme,*...paskui pamirstama visai..taciau..taciau yra tokiu sapnu,kuriu nepamirstama niekad
.

inkognito 2016 m. lapkričio 14 d., pirmadienis, 11:20:07
Miegas tai šansas gyviesiems apsilankyti mirusiujų pasaulyje ir pamatyti jį iš paradinės pusės...

2016 m. lapkričio 14 d., pirmadienis, 04:17:53
Miegas...geriausia meditacija.Mirtis visai ka kita reiskia

Sau ir kitiems 2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis, 14:16:31
Per-zegnoti ta visa sutve... Ivarys baimes atmosfera pa Sau...liui

mastas...mastymas 290 plius 323...arba 2...32 2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis, 14:10:01
Juokas pro asaras. Jei skaiciai ka reiskia, jie reskia daugiau nei zodziai?

2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis, 07:59:15
Pernai sioji lapkricio diena buvo 13 ir penktadienis?

2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis, 07:57:42
Atsi Randa

290232 2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis, 07:56:45
Keista, jog per labau TRUmpa laika atsiranda tarptautiniu keiksmazodziu

2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis, 07:35:42
Gerbiamieji- p.onai ir p.onos-lietuviai

2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis, 07:32:47
Kvakstekejes nebuk. Nekabink ponios titulo. Visi suvarge lietuviai sumane ji kaip "uodega" ...tarsi nuo to ju virtuviu kvadratura virstu living room-ais

hay hay ....pagarba *varnelei* ...gal jau saudymu sezonas 2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis, 05:42:23
V biurokratines varnos ir dievo avineliai eina drauge ...nors demos morales butybe dasikapsto iki ' isrinktojo' posto , dar nereiskia kad postas jam tikrai tinka...

2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis, 04:25:51
To pats rasai suveltai de"sant

Light 2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis, 04:23:56
Desantui. Ka manai apie Babaji Nagaradz?

De'sant 2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 14:23:44
Taip, gerbiamoji ponia, niekuomet, jokioj visatos praety nėra buvę labiau suveltų psichikų, nei dabartinių žemiečių.
Deja, beje, ir labai liūdna, kad labiausiai perspektyvūs šviesos bei teisumo frontuose, niekaip neįstengia susivokti, kad žėrintys iliuzijų spangalai nėra šviesa.

2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 13:54:11
Jau fb renka info pilnu pajegumu

is USA 2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 13:52:12
Na ir kas...mirsta visi... tik nemirsta tie, kurie zino.. Jog mirties visai nera!

2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 11:49:53
Nei vienas diktatorius nera laimejes karo. Tik perskirstomos zonos.

tik tiek 2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 11:37:23
Piktoji dvasia nera glostanti liudnuju galvas.

2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 11:35:08
Desantui. Kazkaip vienpusiskai rasai nors terminologija mokslinio lygio. Snekamoji belatristika irgi nera prasta. Tad. O kokiai civilizacijai priklauso zmonija? Gal is ju tos psichologinio kvailinimo mechinerijos?

Vytautas 2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 10:09:26
Ir dar. Kas turėjo nutikti 2012 m tiksliai pasakoja toks George Kavassilas dar gerokai prieš tai. Tiesiog žmogus chelingo pagalba buvo užkrautas reikiama informacija. Finalas toks kad čia aplink žemę ssirenka daug kosminių laivų ir visi žmonės sušoka į juos ir keliauja į ale savo galaktikas ir planetas kaip dievai. Čia aišku gražus apiforminimas. O natūroje visi surenkami į laivus ir išskerdžiami. Taip jau nutiko tiek su lemūriečiais, tiek su atlantais. Su mumis dėja nepavyko. Tiesiog laku suprasta esmė ir parašyta pagalbos. Niekas nevyksta be žodžio "prašau". Na ir dar reikia žinoti pas ką kreiptis pagalbos. :)

De'sant 2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 10:08:48
Tai žinoma, kad civilizacijų begalinė daugybė yra, bet, tačiau nevien pagal jų išsivystymo lygį reiktų suskirstyti, o ir pagal tai, kokiai ideologijai jos atsidavusios. Tarp radikaliausių senei įsivyravusi bekompromisiška prieštata, ir taip jau bus visada, iki kol priešinga kūrėjo programai kryptis evoliuciškai natūraliai neišsikvėps ir neišnyks. Ir tik agonijų desperacijose tokia "civilizacija" galėtų tiesiogine prasme agresyviai, be vyraujančios būtinosios ginties nuostatos pasireikšti.
Šiaip mažiau gudrių civilizacijų atžvilgiu saviems tikslams pasiekti jie naudoja psicholognes kvailinimo machinerijas, kai galutinė užmačia gali siekti net ir tos civilizacijos susinaikinimo.

Vytautas 2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 09:47:26
Reiktų pridėti kad visos technologijos mums duotos iš pirmosios civilizacijos rankų. Ir tai jie padarė dėl naudos sau. Mūsų padaugėjo ir jiems maisto padaugėjo. Plius jie dar panaudojo mūsų atžvilgiu klonavimą. Ir tokiu būdu išlindo nemaloni problema su nepilnos komplektacijos žmonėmis. Taip atsirado žmonės kurie neturi savo antros pusės ne materialiame pasaulyje. Labai gerai aprašo mūsų santykius su "angelais" Enocho knyga. Ne veltui religijoje skaitoma apokriftu. Puikiai matosi kaip tie kiti kabina makaronus tam rašančiam. Ir šiaip jų veikla mūsų atžvilgiu. Pasirodo yra net žemiškas šaltinis kuriame viskas aprašyta. Tik angelus ir dievą pakeisk kitos civilizacijos atstovais ir taps viskas labai logiška.

Vytautas 2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 09:28:21
Dėl kitų civilizacijų pateiksiu versiją gautą per švytuoklę. Kitos civilizacijos tai pirmoji žemės civilizacija su praktiškai neribotomis materijos keitimo galimybėmis. Tai ne organinės kilmės žmonės, bet sukurti tų pačių pirmapradžių kūrėjų.Jų "konstrukcija" kitokia nei mūsų. Jie neturėjo jokio ryšio su nematerialiu pasauliu skirtingai nei mes. Mūsų sandara kitokia. Yra biologinis mirtingas kūnas. Jame viena moteriška arba vyriška nemateriali nemirtinga esybė, o kita poros pusė randasi nematerialiame galima vadinti sielų lygyje. Mirus kūnui esybė iš kūno ir esybė nematerialiame pasaulyje būna kartu. Tokia dieviška pora. Kas sukurta aplinkui išskyrus žemę ir saulę tai kitų pirmosios civilizacijos veiklos rezultatas. Vedose kalbama apie kažkokius dievus. Tai ir yra ta pirmoji civilizacija. Pirmoji civilizacija buvo taip pat mirtinga. Bet jie surado būdą kaip tapti nemirtingais. Ir visi kažkaip susijunge perėjo į aukštesnių vibracijų pasaulį bet taip pat materialų. Mes gi tą pasaulį laikėm dievo pasauliu. Ir religijos būtent apie jį kalba. Savo ruožtu vietoje savęs šiam pasaulyje jie paliko į save panašius antrininkus arba mūsų supratimu labai intelektualius robotus su kuriais čia žmonės ir turėjo reikalų. Dėl jų santykio su mumis. Mes sukurti kai pirmoji civilizacija paliko šitą žeme. Tiesiog tikriesiems kūrėjams neliko kitos išeities. Gavosi kaip projektas ir baigtas. Savotiškai pirmoji civilizacija pasiekė savo finišą. Tiesa ji nebuvo taiki nuo pat pradžių. Kitas momentas ar religijų dievai leidžia sau žudyti ir naikinti. Paskaitykit šventus raštus ir pamatysit kad taip. Reiškia tai joks dievas o pseudo dievas. Tikri pirmapradžiai kūrėjai kurie yra du savotiškai minčių lygo dvi esybės su vyriška ir moteriška logika sau neleidžia prabangos naikinti gyvybės. Jei kažkas negerai galima tik atskirti užtikrinant būtinas ir pakankamas egzistavimo sąlygas visiems. Tai jiems techniškai jokia problema. Mūsų santykis su kitomis civilizacijomis tiksliau su pirmąja civilizacija. Mes jiems tapome kaip energijos šaltinis. Mūsų teigiamos ar neigiamos emocijos jų maistas. Viskas šiame pasaulyje taip suorganizuota kad žmonės skleistų kuo daugiau emocijų. Karai, sportas, ilmai, darbas, knygos ir t.t.. Kas 26000 metų jie iš viso nuimdavo derlių ir mus tiesiogine prasme suvalgydavo kaip triušius. 2012m turėjo nutikti eilinis "suvalgymas". Bet nutiko taip kad jie buvo atskirti nuo mūsų. Ir todėl dabar nėra jokių kitų civilizacijų. Bet iš inercijos vis dar gyvenam senoje paradigmoje. Taip kad kitos civilizacijos mūsų atžvilgiu buvo didžiulė problema. Šiaip ir visokie dinozaurai ir visi kiti žaidimai su gyvąja gamta tai jų veiklos rezultatas. Jokios Darvino evoliucijos nėra. Tai tik priedanga.

Inkognito 2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 09:12:36
Kas dėl tvano,tai jų užklausiau ar tai tikrai buvo. Jie man papasakojo tokią istoriją: daugiau kaip 300 kilometrų ilgio ir 150 km pločio ledo kometa per daug priartėjo prie saulės ir jos orbita ir žemės orbita turėjo susikirti tam tikrame taške. Atlantai panaudojo galingiausius savo ginklus kad suskaldyti kometą į dešimtis galingų luitų,kurie pavieniui ir ne vienu metu kritinėjo ant žemės planetos,griaudami miestus ir naikindami civilizaciją.Tačiau blogiausia kad įšalę iki -200 laipsnių Celsijaus dešimčių kilometrų ir didesni gabalai sutraukė visą tuo metu ore buvusią drėgmę į tas vietas ir pradėjo nežmoniškai lyti,o kartu tirpo ir lediniai kometos gabalai. Ko pasekoje ir įvyko pasaulinis tvanas,o daug vėliau didžioji dalis vandens susigėrė į žemę ir nutekėjo į jos tuščias ertmes ir ten pasiliko visam laikui.Taip kad tvano Atlantai nesukėlė tik jie padarė viską kas įmanoma kad sumažintų skaudžias pasekmes. Nes vienu metu smogus tokiai neišskaidytai kometai į žemę ji būtų buvusi išmušta iš orbitos ir joje žūtų viskaS kas tik buvo gyva.

Inkognito 2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 08:58:18
Sunku pasakyti ar suinteresuotos. Kai tų civilizacijų tiek daug, kad vien paukščių take esančių jų kiekvienam Londono gyventojui gautųsi daugiau kaip 150, sunku ką nors už visas garantuoti. Galaktikų Taryba vienija tik nedidelį procentą jų kiekio, ji lyg tai į mus žiuri kaip į draustinį, kurio veikla reikia reguliuoti ir kruopščiai prižiurėti, oficialiai nesiveliant į tarpusavio rietenas. Jie saugo žemę nuo asteroidų ir kitų dalykų nuo kurių mes negalėtume patys apsiginti.
Tačiau yra ir kitų problemų, kiekviena civilizacija prieš savo žvaigždės katastrofa ir virtimą super nova vargu ar pažiurės teigiamai ir į mūsų teisę gyventi po savo saule, juo labiau kad mūsų žvaigždė dar turi pakankama resursą,o jie turi pakankamai išvystytas priemones mūsų žemę kolonizuoti.
Galaktikų taryba nežinia kaip pasielgs tokiu atveju.

Transhuman 2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 01:52:41
inkognito, skaičiau tavo istorijas. Ir turiu klausimą. Ar kitos civilizacijos suinteresuotos žmonijos sunaikinimu? Ar mums reikia nuo jų kažkaip gintis? Jei taip, tai kaip?

2015 m. vasario 8 d., sekmadienis, 23:42:18
NSO.LT Veidaknygėjesan-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.LT skiltis
Vartiklis