Global Lithuanian Net:    san-taka station:

ARCHYVAS, 692015 m. liepos 7 d., antradienis, 23:05:43
http://ufospace.net/news/chernyj_kub_pojavilsja_v_nebe_nad_tekhasom_nlo_videli_neskolko_mestnykh_zhitelej/2015-07-07-6235

o tokie kaip tu 2015 m. liepos 7 d., antradienis, 22:27:01
Tai tik kvaili chameliai...

Ferdinandas Potapyčius 2015 m. liepos 7 d., antradienis, 14:17:07
Tik patvirtini mano sąmpratą - esi bailus žydelis.

Pirmiausiai 2015 m. liepos 5 d., sekmadienis, 16:59:41
Planetoje civilizacijos gyvena pagal tam tikra iš viršaus nustatytą tvarka, ir ne jų valioje ją pakeisti, taip kad kaip besistengtum aukščiau bambos neiššoksi vaikeli. Kaip ir medis gėlė, krųmas ir gyvūnai auga irgi nustatyta iš aukščiau tvarka, pirma būna jauni ir kvaili, po tos subręsta ir atsiveda palikuonis, pagaliau po truputį pradeda atsirasti smegenys, bet tada jau atiena laikas anapilin... Taip kad tik tiek žinių. Tvarka yra tvarka ir ne tokiems kaip tau ją pakeisti.

Oi koks drąsuolis 2015 m. liepos 5 d., sekmadienis, 16:55:17
Atsirado, ar tik nebūsi krumyno kiškis? Beje Lietuviškai rašoma Išgyvenamas o ne ižgyvenamas, pirma išmok rašyti o jau paskui pradėk reikštis.

2015 m. liepos 5 d., sekmadienis, 15:55:07
Pragaras kiekvieno savas, inividualus, todėl ir pažįstamas bei ižgyvenamas tik asmeniškai, planetos šiuo atveju niekuo dėtos. Bet, tačiau jeigu sąvoką "planeta" tapatinsi su planetoje įsigalėjusios civilizacijos susikurtu pragaru - esi vergiškai bailus padaras, praradęs net ir samprtą apie tai, ką reiškia sąvoka "laisvė".

2015 m. liepos 3 d., penktadienis, 20:05:34
Idealiai, antitinkamai išdestyta mintis! Kitaip negali būti!

Inkognito 2015 m. liepos 3 d., penktadienis, 13:32:10
Kaip manote, kiek mūsų galaktikoje yra pragarinių planetų, skirtų fizinės egzistencijos kančioms, dvasiniam apsivalymui ir tobulėjimui. Ar tikros laimės savoka yra įmanoma fizinės egzistencijos būvyje?
Juk mus supanti pati primityviausia egzosfera įkalinanti sielą ir ją turintį kūną trijuose matavimuose yra ne kas kita kaip moderni kankinimo kamera, atitinkanti Dantės aprašyto pragaro vaizdinius. Sielą įkalintą laikiname fiziniame kūne, amžinai kaustoma netikrumo jausmo dėl ateities, mirties baimės, fiznio skausmo, bado ir skurdo kančios ir ją galų gale išlaisvinančios mirties... Juk iš pirmo žvilgsnio nuostabioje gamtoje vyksta be galo žiaurūs dalykai, kur stipresnis žudo silpnesnį, nes kųrėjas jam suteikė aštresnes iltis ir bado jausmą skrandyje. Mano nuomone mūsų žemė yra idealus save pats apsitarnaujantis pragaras. Kaip manote?

Nugara 2015 m. liepos 1 d., trečiadienis, 09:42:17
Nu taip, tačiau širdis dar ir transcendencinis vožtuvas.
Jei pilnakraujo gyvenimo trokšdamas patikėsi, kad visavertišką egzistenciją sąlygoja dar ir meilės dimensija, ir leisi sau įsimylėti, tai širdyje įsijungs siurbliukas, kuris sužadins kitokios rūšies apyvartas. Pabudus iš tuščo psichinio kolapso pirmiausia teks išmokti šių apvartų procesus suvaldyti, o veliau ir treniruoti, nes iš pradžių šrdis būna tarsi tik gimęs kačiukas...

Širdis tik paprasčiausias organas 2015 m. birželio 30 d., antradienis, 12:16:33
Skirtas kraujo cirkuliacijai organizme, ir nieko joje neatrasite tik raumenų maišelį, ir voųtuvus bei sudėtingą valdymo sistemą dirbančią arba centrinės nervų sistemos dėka arba hormonų koncentracijos, kas yra antrinis jos valdymas. Siela yra ta esybė kuri valdo kūną, protą, centrinę nervų sistemą, kai ji pasitraukia iš kūno įvyksta tai, kas būna kompiuteriui ištraukus laidą iš rozetės, jis yra tačiau neveikiantis ir negyvas.

Širdis 2015 m. birželio 29 d., pirmadienis, 11:58:21
Tik savyje gyvenimą atrasit.
Ne galvoje, ne sieloje - tik šrdyje.
Nėra ko po spindinčius iliuzijų laukus blaškytis...

Galva 2015 m. birželio 29 d., pirmadienis, 11:46:57
Mirtis tai nebūtis, visiškas išnykimas. Neturėkit iliuzijų.

Mirtis 2015 m. birželio 26 d., penktadienis, 21:36:13
Tai tik nauja pradžia - sekantis egzistencijos etapas.

Karo pradžią turėjo padaryti 2015 m. birželio 25 d., ketvirtadienis, 17:28:16
Prano Šliužo ir Juliaus Pankos inspiruojams referendumas dėl Lietuvos žemės nepardavimo užsieničiams, tačiau nepavyko, kad referendumas nebūtų leistas fiziniais valdžios veiksmais ir referendume jis patyrė fiasko, o čia lygia greta dar Janukovičius nepasirašė integracijos Ukrainai į ES sutarties, tai leido Ukrainoje pradėti Maidana, o Rusijai aneksuoti Krymą. Dabar JAV turi galimybes įsteigti bazes Pabaltijyje, betarpiškai arti Rusijos sienų, Ukraina galimybę kariauti su Rusija ir būti perginkluotai modernia ginkluote ir dėl to nei vienas pasaulyje šuva nesulos... Tai nebūtų galima padaryti seniau jokiais būdais.

Inkognito Linui 2015 m. birželio 25 d., ketvirtadienis, 17:15:42
Na karo tai nebus, jis buvo numatytas anksčiau, tačiau viską sumaišė Ukraina ir JAV. Karas, tai yra įsiveržimas į Pabaltijš turėjo įvykti pernai apie tai rašiau, tačiau dabar pasikeitus geopolitinėms aplinkybėms jis yra neįmanomas Rusijai. Tačiau Lietuvos miestai taps branduolinių raketų taikiniais ir gyvensime kaip ant parako statinės kol JAV ir Rusija neišspręs savo santykių taikiu būdu arba Ukrainoje kautynėmis. Bet tai nieko nekeičia, man mes visi panašūs į krabus puode jie inirtingai pešasi vienas su kitu,kolgalų gale visų "nesutaiko" užviręs vanduo... Atominio karo nedaleis nežemiečiai,nes jis jiems sumaišytų jų kolonizavimo planus.

2015 m. birželio 25 d., ketvirtadienis, 15:28:33
atsakymas jau pateiktas, kam dar klausi, Lina?

Linas 2015 m. birželio 25 d., ketvirtadienis, 13:23:50
O kokia ateitis Lietuvai artimiausiu metu? Ar bus karas?

Inkognito 2015 m. birželio 25 d., ketvirtadienis, 08:50:37
Švieselės Cereroje ir yra pramoninio aukso sintetinimo gamyklos. Vienas jaunas pilotas buvo pagrobtas terniruočių metu kada atliko savarankišką skrydį Cessna lėktuvėliu. Jam buvo pasiulytas kontraktas mainais už amžiną jaunystę gabenti suskystintą deguonį iš žemės į Cererą kas dvi savaites atliekant po reisą. tą jis ir daro jau daugiau nei 40 metų nes buvo pagrobtas kažkur apie 1975 metus. Jį buvau susitikęs kanaruose lonzerotės saloje viename iš restoranų, kur jis papasakojo kad kasmet gauna 50 dienų atostogų pailsėti gražiausiose žemės miestuose ar kurortinėse vietovėse.. Apie jo tokius pasakojimus dar rašė kažkoks laikraštis Ispanijoje tik nežinau kokiame mieste tai buvo. Jis per daug ir neslėpė to fakto, tačiau po to dingo kaip žuvis vandenyje.

Inkognito 2015 m. birželio 25 d., ketvirtadienis, 08:41:10
Norite žinoti kas bus ateityje? Geriau nenorėkite ,ramiau gyvensite šiandien, nes ateitis yra labai kraupi šiandieniniams visiems homo sapiensams gyvenantiems žemėje. Jau dabar integruojamos žemėje rasės nežemiečių, kurios pasinaudojant mūsų ekonomikos modeliu gyvena čia greta mūsų lengvai ir nerūpestingai-turtingų žmonių gyvenimą. to ekonominis pagrindas yra tai kad nežemiečiai sugeba sintetinti pas mus labai vertinamą metalą-auksą. ir milžiniškais kiekiais. Už tuos pinigus perkami žemės plotai palankiausio klimato šalyse ir ten atvyksta nežemiečiai, kurių neatskirsi nuo mūsų iš išvaizdos. Statomos prabangios vilos, perkamos salos netoli brazilijos, jose pertvarkoma infrastruktūra ir įrengiamas patogus gyvenimas naujiesiems kolonistams. beje pasaulį greitu laiku užplūs virusinių ligų epidemijos kurios guldys ištisus miestus po žeme, tačiau nežemiečiai liks nepaliesti, ji turi tam įdiegtą imunitetą. taip kad likę žemės gyventojai atliks savitarnos procesą, palaidos savo mirusius narius o po kiek laiko bus palaidoti ir patys. Tuo tarpu į atsilaisvinusius plotus atkeliaus nežemiečiai ir taip gražiai taikiai per 200 metų mūsų rasė bus pakeista kita rase.

2015 m. birželio 24 d., trečiadienis, 23:01:26
Artūrai, kas bus ateityje?

Arturas 2015 m. birželio 24 d., trečiadienis, 19:00:15
Sveikhi, prisiskaiciau visokiu zmoniu sapnu, galvoju, kad Tai Galbut atsako I mums tam tikrus klausimus, visada sapnuodavau idomius sapnus. Ju daug. Nevisi jie kazkuom ypatingi bet dauguma is ju tikrai parodo atsakymus netgi bent jau man padeda tvarkyti delioti savo pasauleziura. Aisku zinau visa pasauli.. na bet jei apie sapnus esu sapnaves kad krentu I bedugne, ir jauciau, kad nukrites uzsimusiu, zinoma is visu jegu atsispyriau ore, nors kuo toliau kritau tou sunkiau tektu atsispyrti o juk nera kur atsispyrt, bet sukaupiau visas jegas Ir pasokau is lovos. Aisku niekur nuo jos Ir nedingsiu tai tik isgyvenimo troskimas.. veliau gyvendamas daugiau pazisti aplinkos ir viskas kas supa joje. Niekad nemeditavau. Daug sykiu sapnavau artimus mirusius zmones, jie man atsakydavvo ar parodydavo vietas kur jie, parodydavo tiesa. Toumet pradejau daugiau tiketi sapnais, Ir auginu savo pazinima. Tiesiog logiskai apdoroju ateinancia informacija. Visad pats spresdavau ar geras sapnas ar teisyngas ar tik kokia nesamone. Manau kad patiriamas stresas stiprina tous sapnus. Gal augina dvasiskai. Pradejau abejoti savimi klausineti kaskokiu klausimu zmonems tikrinau ar jie mato panasiai. Bet niekas kitas negali tiek zinoti.. tad vel pradejau sapnuoti ir ko klausinejau zmoniu ateidavo atsakymai vel, ka darau ar galvoju blogai. Kartais vienas sapnas atsakydavo I kokius 3 tan kartuj klausimus, galvojau ok gal tik man taip.. ypac sustiprejus pasauliniams kivircams stresas auga. Net matydavau realias vizijas kurios atverdavo kas bus, kaip kas kur veikia.. veliau susapnavau jog sapne gal 10 minuciu ejau tamsiu miestu aplinkuj vienos moterys, paskuj supratau kad as esu savam prote ir galiu daryti, bei kalbeti, bei galvoti ka tik noriu. Uzkalbinau viena mergina, pradejome sneketis, pasiuliau pasivaikscioti ji sutiko, pagalvojau nu tikrai veikia. Priejom prie jos namo jis buvo vienintelis toks sviesus ir didelis, paklausiau, kaip tokia jauna Ir turi toki grazu nama, ji paziurejo i mane truputi piktai, supratau, kad pats pradejau klausineti zmoniu apie dalykus kur pats gerai juos zinau, kur niekas kitas nezino. Toumet prabudau, Tai buvo vienas is tokiu sapnu kurie atsakydavo i man reikalynga klausima ar dalyka. Paskuj prasidejo dar baisesniu sapnu nors niekad nebuvau sapnaves jokiu baisiu pats eau ramus ir stengiuos I viska ziureti logiskai ramiai.. kol nesusapnavau paralyziuojancio sapno. Pirmas buvo nakties metubuvau ant sono, atsimerkiau bet jauciu kad nepajudu dar nebuvau skaitez moksliniu isvadu nors nevisom jom tikiu, viska aplamai stengiuos issiaisjinti pats.. Ir tame kambaryje pradejau jausti baime pagalvojau niekad Nieko nebijau kodel turiu kasko issigasti, bet issigandau kad negalesiu gal aplamai valdyti kuno ir busiu koks invalidas, bet paskyi pradejau jausti kaska kitokio, na zinoma angelai sargai, velniai, turbut populiariausias siuo metu dalykas, sielos.. bet negalvojau apie tai, ir prasidejo kaskokia bloga energija pajutau gal net keleta ju, viena is nugaros alsavo, tada jau sunerimau, nors pradejau svarstyti, ok jei Ir egzistuoja no jie nori, nzn kodel taip pagalvojau, akimirksniu, nors zinau, kad yra pasirinkimai tai neimanoma kad ims ir uzvaldys kaskas siela.. bet baime nugalejo tou momentum, ir pradejau is visu jegu kapanotis, visgi jauciau velnia kaskoki uz nugaros, ir jauciau kad jei atsisuksiu bus kaskas blogo, ranka keliau iki puses bet kad tik issisukciau ir issiridenau is lovos staigiai atsikeliau,nesupratau kas buvo, baime vis dar buvo likus nes buvo pirma syki tokia baime, ir galvoju kad tik nepakeistu manes I bloga bet as manau atstumiau tou metu.. jeigu ta kita medalio puse ir egzistuotu.. As nerizikuoju niekuom.. xaxa, bet neseniai ivyko antrasis, jis kiek kitoks, atsikeliau lygiai ,,6 ryto, ziuriu kaskas keisto kaskas man uzspaudes gerkle buvau siektiek sonu, ir obamos balsas man sako, I just wanted to make them grace bet pskutinis zodis sunkiai girdimas nes buvo pagiezyngas balsas, ir nenugirdau ar grace ar grave.. bet manau grace. Pasidare nejaukku, bet neissigandau si karta, galvojau nukelsiu jo ranka, bet pakeles savo ranka pastebejau savo kuno ranka negyva, o ta kuria pakeliau jauciau net pagalvojau. Oba geras as matau savo siela ir paskui pakeliau kita ranka lygiai tas pats permatomos kaip rukas lygios jokiu ibrezimu nieko, galvoju reik stotis bet pakeliau tik puse savo tos sielos, nes trumpam pagalvojau kas bus jeigu as islysiu is kuno. Grizau I kuna atsisukau I ta figura ir pasakiau nebandyk. Ir issokau is lovos ant stojkes Xaxa nuejau pasidariau kavos grizau. Kol geriau kava siektiek sokas buvo galbut esu obamos priesas, bet nuq kad ant tiek net juokynga. Galbut paralyzius, bet as turiu sava tiesa. Zinau kas bus ateityje. Sekmes linkiu nepasiklysti.

Luošys tai tipo 2015 m. birželio 20 d., šeštadienis, 16:20:45
Chamas argi ne taip?

puertus 2015 m. birželio 20 d., šeštadienis, 07:19:53
Na, kad visata vienas gyvas organizmas - ir luošam aišku, tačiau ne kiekviena liuošio fantazija organizmui sveikatos prideda - dazniausiai gimdo metastazę ir jį užkrečia...

Na jeigu viskas egzistencijoje 2015 m. birželio 19 d., penktadienis, 21:38:42
Yra algoritmiška, tai šis pavyzdys labai daug ką paaiškina.

Nu jo 2015 m. birželio 19 d., penktadienis, 18:48:48
O jeigu įsivaizduotume, kad mūsų galaktika yra vienas spermotozoidas, tai sueities metu vykstant ejekuliacijai kas būtų? O jeigu dar tas spermotozoidas apvaisintų kiaušialastę? Po devynių mėnesiu makropasaulyje jis pavirstų ištisa visata mikropasaulyje, o po to įvyktų visatos kataklizmas ir jis per juodają skylę išvirstų laukan į absoliučiai naujus matavimus ir erdves, išsiplėstų neribotu dydžiu (mikropasaulio masteliais žvelgiant) per makropasaulio 18 metų, ir reguliariai ejakuliuotų po 270 tūkstančių galaktikų, kol pagaliau viena iš galaktikų ir vėl apvaisintu kokią nors kiaušialastę...

Talabaika 2015 m. birželio 19 d., penktaadienis, 07:58:39
O-ho-ho... Įdomiai čia pavartaliota... Pabandykime paieškoti analogijų...
Taigi, mokslininkai sako, kad mūsų Visata plečiasi... Įsivaizduokime, kad mūsų atomas yra žmogaus kūne, tarkim, kokio nors inksto vienas iš atomų... Kai žmogus dar buvo kūdikis, jo inkstasi buvo visi maži, o jam augant, jie didėjo... Žiūrint iš vidaus (vidinio atomo „akimis“), - tas inkstas jam yra tarsi Visata, kuri plėtėsi...
Ir jei dar toliau nueisime, tai buvo metas, kai visas žmogus tebuvo viena ląstelė – tad visa Visata buvo susispaudusi į nepaprastai mažą tašką... Ir žmogaus užgimimas – kuo ne mikropasaulio Visatos Didysis sprogimas...
Toliau fizikai vis labiau karba apie daugybines visatas. Insksto atomui Visata – jo inkstas. Kiti žmogaus organai jam kaip kitos, lygiagrečios Visatos, į kurias jis vargiai pateks... Na, bet galimybė yra (pvz., kad kraujas jį iš inksto kažkur kitur nuneš)... Tad gal ir mūsų pasaulyje, panašiai yra su lygiagrečiomis visatomis...
Įdomiai man čia su analogijomis gavosi...

Jūrantis 2015 m. birželio 16 d., antradienis, 12:34:56
Kas yra NSO? Sutinku su rotoriumi, kad tarpžvaigždinės kelionės materialiu pavidalu vargiai begalimos ir neefektyvios…
Tačiau iš tikro ateiviai (NSO) netgi nėra iš kitų pasaulių (žvaigždžių)… Jie yra iš makropasaulio – tai makropasaulio gyventojų sukurti supernano-robotai, skirti mikropasaulio (kuriuo jiems yra mūsų pasaulis) tyrinėjmams bei kitoms užduotims jame vykdyti. Mūsų pasaulio žvaigždės jiems yra tarsi protonai, o planetos – tarsi elektronai. Kiti įvairūs kunai (kometos, asteroidai ir šiaip visokie meteorai ir kitos nuolaužos) – tarsi kvarkai… Tad jie ir sukūrė nanorobotus šio pasaulio tyrimui.

2015 m. birželio 16 d., antradienis, 10:45:38
Tu teisus pokštininke...Visgi tie du-trys procentai, tik įrodo, kad kiekvienas yra savo likimo kalvis. Jei žiūrėti plačiau, gal net ir ainių likimo kalvis.

2015 m. birželio 15 d., pirmadienis, 18:48:06
Kai apvalainą kvadratą užlieja (Mėnulio) pilnatis, gal jis mums pradeda atrodyti kaip apskritimas?

rotorius 2015 m. birželio 14 d., sekmadienis, 20:17:08
pamiršau pridurti - kad tikrieji NSO, tai tik "lokalūs" laivai, nugabenantys materialias esybes iki informacinių transliatorių (Saulės kreiserių)

rotorius 2015 m. birželio 14 d., sekmadienis, 20:15:02
Taigi, tarpžvaigždinės kelionės yra įmanomos tik keliaujant (perkeliant)informacijai... Tam reikia didelių energetinių pajėgumų, todėl persiuntimo stotys yra įrengiamos greta centrinių šviesulių -- todėl prie jų ir atsiranda vadinamieji "Saulės kreiseriai"...

NSO Permėje 2015 m. gegužės 29 d., penktadienis, 10:46:43
http://www.delfi.lt/news/daily/world/vaizdo-irasas-is-rusijos-gyventojai-tokie-pribloksti-kad-skambina-vienas-kitam.d?id=68099240

oropilis 2015 m. birželio 13 d., šeštadienis, 19:49:09
Kas liečia traukinius, kaip tavo atveju. Gerai, kad vagono prižiūrėtojas laiku perspėja, jog laikas išlipti ar persėsti į kitą traukinį. Labai nemalonu pravažiuoti savo stotelę, kas važinėjęs traukiniais supras.
Prašyčiau rašyti oropiliui, kitaip nurodant susidaro įspūdis, kad aš moteriškos lyties. Nors ir mano slapyvardis būtent nuo oro pilies susigalvotas, bet žodžius sujungus, susidaro įspūdis, kad aš vyriškos lyties.

Inkognito-oro piliai 2015 m. birželio 13 d., šeštadienis, 18:00:37
Mes lekiame gyvenimu tarsi geležinkelio bėgiais traukiniu kurio greičio negalime reguliuoti, kryptimi kurios negalime keisti, mus pasitinka vaizdai pro mūsų lekiantį traukinio langą, kurių mes negalime nematyti... Ar mes galime pakeisti savo likimą? Ar mes galime pakeisti kitų likimus? Mus pačius pasitinka įvykiai tame kelyje, kurie jau yra sukurti kitų esybių ir tų įvykių eigos mes niekaip negalime pakeisti...

oropilis 2015 m. birželio 13 d., šeštadienis, 11:14:16
Esu dalyvavęs filmuojant masines scenas, buvau vadinamasis statistas ‒ praktiškai laisvos rankos ir geras atlyginimas: darai beveik ką nori, kol pagrindiniai aktoriai filmuoja kokią nors sunkesnę sceną arba kai reikia bėgti, niekas nenurodo tiksliai kaip ir kur bėgti. Prieš pradžią būni aprengiamas, kad nesugadinti bendro vaizdelio. Nesuprantu iš kur tas beviltiškumo jausmas?

Inkognito-oro piliai 2015 m. birželio 12 d., penktadienis, 18:22:21
Savo gyvenimo kelyje turėjau bent keturis akivaizdžius atvejus kurie aiškiai pabrėžė kad esame tik gyvenimo statistai, išpildantys itin griežtai reglamentuotą dieviškojo autoriaus scenarijų. Tik vienu atveju, piloto kabinoje kelios minutės prieš katastrofą man buvo leista rinktis vieną iš dviejų galimų mano ateities scenarijų, pirmas buvo neklausyti pasiūlymo ir mirti, o antras variantas palikti lėktuvą ir gyventi toliau, nes jie mano atžvilgiu turi kažkokių planų ateičiai. Įtariu jeigu ne tie planai manęs jau čia nebebūtų jau daugiau nei 30 metu. O koks tas antras variantas ir kokie tie planai tebespėlioju ir po šiai dienai. Reiškia esant jų poreikiams jie mūsų likimą gali koreguoti, tačiau vargu ar tai galime daryti mes patys? Kaip manai kodėl jiems tada reikėjo ir mano sutikimo?

oropilis 2015 m. birželio 12 d., penktadienis, 16:19:00
Oi, nepadagintos bet padaugintos. :)
Ir šiaip, sunkoka atsieti savo likimą nuo šalies likimo, o gal net ir planetos Žemės likimo. Reikia juos priimti kokie yra, gal net stengtis juos pagerinti arba manyti, nuleidus rankas, kad neverta stengtis, nes nieko nebepakeisi.

oropilis 2015 m. birželio 12 d., penktadienis, 16:06:06
Visgi tie du-trys procentai, tik įrodo, kad kiekvienas yra savo likimo kalvis. Jei žiūrėti plačiau, gal net ir ainių likimo kalvis.

oropilis 2015 m. birželio 12 d., penktadienis, 16:02:59
Kvadratinė šaknis iš minus devynių juodų avių perkelia mus į fantazijų lauką, kuriame labai svarbus menamas vienetas. Galime apsimesti kad nieko neįvyko. Ištraukus kvadratinę šaknį pas mus, būtų trys avys, bet dar padaugintos iš menamo vieneto.

jop 2015 m. birželio 8 d., pirmadienis, 15:21:43
tuo pasakyta ir baigta

Gavai šiokios tokios patikimos info 2015 m. birželio 7 d., sekmadienis, 20:37:03
Iš ateities, tik gaila nepavyko išsiaiškinti kokio nuotolio nuo mūsų buvo ta ateitis. Esmė yra ta kad mes visi esame tam tikros programos- likimo įkaitai ir deja savo pastangomis negalime pakreipti likimo daugiau nei 2-3 laipsnių kampu, riedame iš praeities į ateitį tarsi traukinio bėgiais nustatytu tempu ir kryptimi. Visų mūsų likimai yra tragiški ir baigiasi kiekvienos asmenybės mirtimi, beje jos gali arba turėti arba ne palikuonių, o tai irgi yra likimo nubrėžta generalinė kryptis. Žinokite kad žmogus tikrai nėra savo likimo kalvis, kaip kad teigiai kai kurie žinovai, jo likimas parašomas gerokai prieš jam gimstant. Ir nieko čia nepaknisi.

Virgilijui 2015 m. birželio 3 d., trečiadienis, 08:40:15
Kur gyveni,k urioje vietoje? Nuosekliai aprašyk viską ką matei, dronai su elektriniais motorais naktimis neskraido virš debesų ypač ryškiai šviesdami. Be to drono girdisi gana garsus propelerių zvimbimas, o NSO paprastai skrenda be jokio garso.

Virgilijus 2015 m. birželio 3 d., trečiadienis, 02:24:10
nezinau ka as matau vos ne kas nakti. radau jus atsitiktinai, maniau cia rasiu atsakymus. perkunas juos zino kas cia darosi. net jeigu is tikruju atskris pas mane ufonautas, as jam pasakysiu, pusk tu is cia nekvailines zmoniu. sakai-dronas su elektros varikliais? hmm.. tas paaiskina kodel negirdziu garso. bet tai kodel jis taip ryskiai sviecia jeigu skrenda aukstai virs debesu? tada turetu buti siaubingai didelis dronas. kokia prasme tam dronui taip ryskiai sviesti?

ogi - 2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 18:28:49
... nepatinka - neik

gedas 2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 18:02:12
Kada bus pakeistas sitas idiotiskas puslapio dizainas?

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 16:12:34
Nu koks grieitas!..kepurė - tik plykst, o jau ir užgesinai 🚒
Nu, bet kaip ir supratau - tik W.A. 👀🙌

W.A. 2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 14:33:33
Išsiaiškintojui, aš taip pat išsiaiškinau, kad:
a) adminas tai tik W.A. ir niekas kitas;
b) išsiaiškintojui dėl išsiaiškinimo geriau kreiptis į adminą, o ne klaidinti spėlionėmis iš debesų (ar žasų kepenų)

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 12:46:49
Iššifrvau..."???", "ateivis", "tartaras" ir dar kai kurie - tai vis adminas...

taigi 2015 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 23:47:23
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/astronomus-gluminusiu-signalu-is-kosmoso-saltinis-pasirode-esas-kur-kas-artimesnis.d?id=67896674

Ona 2015 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 16:50:58
Paklausiau Jiecio iraso,tikrai gerai pavaro vaikis

Ona 2015 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 16:50:06
MIrtis- ateive ateis per anksti ir nelauktai.

Ona 2015 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 16:48:58
Gyvenkim kiek Dievo skirta.

Apie rojų-tikras atsitikimas 2015 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 14:04:25
Numirė vyras ir žmona pragyvenę kartu daugybę metš ir patenka į dangų. aplink gražu ,vejos žaliuoja o po jas vaikščioja tūkstančiai baltais rūbais apsirengusių ir neįinų arfomis asmenų. Regiliariai 5 kart per dieną jie giesmėmis garbina aukščiausiajį,gerai pamaitinami ir vakarais migdomi švariose baltai paklotose lovytėse po vieną. Praėjo koks mėnesis o kasdiena vienas ir tas pats,galų gale vysras ir žmona paredea piktintis koks gi čia rojus,kad iš nuobodulio dar kartą galima numirti. Atėjęs valdininkas kantriai išklauso jų skunda ir savo ruožtu jų klausia,-gerbiamieji o kodėl esate įsitikinę kad patekote būtent į rojų?

Vytautas 2015 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:37:12
Tiesa minti būti sudegintam o pelenai pasėti bet kur man taip pat labai patinka. :-) Švaru, tvarkinga visomis prasmėmis.

Vytautas 2015 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:33:56
Besiruošiančiam paikti šį pasaulį. Nereikia niekur skubėti. Viskam savas laikas. Ir viskas įvyks savaime ir savo laiku. Aš pats pasiruošęs kad ir šią sekundę palikti šį pasaulį, bet jokių papildomų pastangų kad tai įvyktų. Maža to turiu "įdomią" problemą. Negaliu nieko valgyti išskyrus sultis ir košes. Kitaip nežmoniškas skausmas pilve, greitoji, klinikos. Bet medikai praleido per visus įmanomus prietaisus ir nerado absoliučiai nieko. Visais parametrais esu įdealai sveikas. Taip kad visai įdomu gyventi. pasitaiko visokių keistenybių. :-) Žodžiu patariu niekur neskubėti. Nuo išėjimo nepabėgs niekas. Tam nereikia dėti papildomų pastangų. Bijoti to aišku taip pat nereikia.

2015 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:31:26
Visai tu kvailas... Aplinką užteršia energijų kokofonija merdint, o pasilikusių grožėjimasis vietove ją vėliai harmonizuoja. BR> Negi visai jau nežinai dėl ko išpuošiama aplinka laidotuvių metu ir vieta kurioje palaidojama?

O jei padegtum greta esančius medžius 2015 m. gegužės 5 d., antradienis, 09:20:57
Naktį galėtum skaityti laikraštį net neįjungęs elektros... Žinai kiek mažiau užterštum aplinką?

2015 m. gegužės 4 d., pirmadienis, 16:41:15
Neprašau nei paguodos, nei moralų - o tik tokios redakcijos, kad galėčiau būti tikras, jog radusysis išpildys mano norą ("orderį" turiu).

Gali prašyti viešpaties kad tau atsiūstų 2015 m. gegužės 4 d., pirmadienis, 13:26:57
Idiopatinę plaučių fibrozę, tada lėtai dusdamas paliksi šią ašarų pakalnę maždaug per 2.5 metų. Vaistų nuo jos nėra-sėkmės.

Negalima savavališkai 2015 m. gegužės 4 d., pirmadienis, 13:24:06
Palikti šio žemės pragaro. Būtina gauti apvaizdos orderį tokiam veiksmui. Kitaip būsi priverstas grįžti atgal 10 kart sunkesnėmis ir blogersnėmis aplinkybėmis.

2015 m. gegužės 4 d., pirmadienis, 11:11:13
Išeinu.
Palieku šį kūną.
Radusius palaikus prašau čia pat ir sudeginti.
Pelenus išbarstyti aplinkui.
Na, o kad išsivalytų vieta, kurioje bus rasti palaikai, būtų mlonui, jei kas pasodintų kokią zuikio aguoną.
Linkiu visiems šaunių perspektyvų.
(tik eskizas čia, juodraštis. kaip matau čia pasilanko raštingų, kūrybiškų žmonių, tad gal pagelbėtumėte lopui; reikia raštelio į kišenę visiškai vienišam gyvuokliui, kuris jau užtikrintai apsispręndęs palikti šį kūną. idėja - kad vidury miško)

Wilma 2015 m. gegužės 4 d., pirmadienis, 06:51:45
Anonimui>>> Nepasirašėte, tačiau jūsų žodžiuose yra galios... o tai - jie verti dėmesio nepriklausomai nuo pačių žodžių...

2015 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 10:05:19
Žmonės privalo patys priimti sprendimus, klausinėti ir daryti išvadas, nevalia patiekti
gatavų ir sugromuliuotų atsakymų.“ Ian Wallace “Liuciferio planeta“

2015 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 10:04:23
Mano ribotas brolis įdiegė nepajudinamas tradicijas ir pažabojo žmogaus mintį, įkalino
kūrybingumą rėmuose, kuriuos pats ir nustatė.

2015 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 10:04:00
Tai, ką tu vadini magija, iš tiesų tėra aukštesnio lygio žinios. Galia slypi ne ietyje, o
manyje. Ietimi aš naudojuosi kaip talismanu, ji padeda man sutelkti dėmesį į reikiamą objektą.

2015 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 10:01:45
“Žmonės, manantys, kad žmogaus gyvenimas nuo senų laikų keičiasi tik išoriškai, o ne iš
esmės, laužą, prie kurio trumpino vakarus trogloditai, prilygina televizoriui, sklaidančiam mūsų
amžininkų nuobodulį. Šis prilyginimas ginčytinas, nes laužas ir šviečia ir šildo, o televizorius
tik šviečia ir tai tik iš vienos pusės.“

oropilis 2015 m. balandžio 30 d., ketvirtadienis, 16:56:54
Keisti tie mūsų žodžiai — vieniems jie gali reikšti viena, kitiems kitą.
Anglams pelkę, o rusams Dievą.
Kaip vienas seniai sutiktas praeivis išsireiškė: ilgai rusenom, dabar anglėjam.

Vytautas 2015 m. balandžio 29 d., trečiadienis, 10:03:06
Pora video apie free energį
https://www.youtube.com/watch?v=jiAhiu6UqXQ
https://www.youtube.com/watch?v=7PDeK6rprA4

Draugas 2015 m. balandžio 26 d., sekmadienis, 09:29:02
Jieti ar tai tu??? Sugadinai ivaizdi
Uzgavenes senai praejo >(#^_^#)
Negi senatviniai marazmai prasidejo. Atrodai baisiai
Ateiviai prota ateme:)

Sqmokslas 2015 m. balandžio 24 d., penktadienis, 19:30:32
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/buves-kanados-ministras-vyriausybes-slepia-informacija-apie-ateiviu-egzistavima.d?id=67788946

Bachurs 2015 m. balandžio 22 d., trečiadienis, 19:55:30
Inkognitai, ar cia tas pats Jietis?
https://www.youtube.com/watch?v=fSqHjIbM-Hk
https://www.youtube.com/watch?v=Wb8_n8hWbIg

Kadaise Zeme buvo po ledu 2015 m. balandžio 14 d., antradienis, 22:08:17
Rusu kalba: http://lenta.ru/news/2015/04/15/earth/

Infraraudoni spinduliai nerodo nezemiskos gyvybes 2015 m. balandžio 14 d., antradienis, 22:07:16
Rusu kalba: http://lenta.ru/news/2015/04/15/noaliensfound/

Mistine vieta Vilniuje 2015 m. balandžio 11 d., šeštadienis, 22:07:15
www.delfi.lt/news/daily/lithuania/pasaulyje-mistiniais-regejimais-garsejanti-vieta-bet-zino-retas-vilnietis.d?id=67623732

samas 2015 m. balandžio 10 d., penktadienis, 18:08:31
Sveiki, nutikimas toks apie 1992 buvo stiprus mėnulio perigėjus buvom žvejyboje vakare temstant pradėjom ruoštis namo kažkaip nuo delno pajudinus žiūriu laksto mėnulio šešėlis per vandens paviršių tas pats kaip diena nuo veidroduko saulės zuikučiai draugam parodžiau nuo jų delnų to nebuvo.

2015 m. balandžio 8 d., trečiadienis, 07:00:06
http://www.disclose.tv/news/whistleblower_massive_extraterrestrial_craft_hiding_behind_moon/116219?utm_content=buffer582ce&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

2015 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 21:08:35
Svarbiausias Šėtono tikslas yra valdyti žmones taip, kad jie nepasitikėtų Dievu, nebeturėtų vilties Šėtoniškos jėgos taip pat stengiasi išmušti iš vėžių, supainioti žmonių mąstymą apie tiesą. Staiga pakeisti nuomonę,apakina žmogui protą.,meluoja, iškraipo ir paslepia tikruosius savo ketinimus po apgaulinga kauke.
Atsiunčia apgaudinėjimo meistrą ir žmogus pasirenka klaidingą kelią.

2015 m. balandžio 3 d., penktadienis, 21:20:34
“Vis dėlto įprasta žodžio prasme aš nieko jų neišmokiau. Mano siela apsistodavo jų
lyderių sąmonėse ar nematoma plevendavo jų tarpe, skatindama kūrybingumą, ragindama
išbandyti naujoves. Beveik visus sugebėjimus žmonės išsiugdė patys mano įdiegtoje kūrybingoje
terpėje. Mano darbas tęsėsi, žmonija vystėsi – ir štai jūs dabar esate tokie, kokie esate.
Įsikurdavau Jūsų pasaulio lyderių smegenyse, juos įkvėpdamas, bet niekad nieko jiems
nesakydamas. Tačiau tokių jūsiškių lyderių kaip Aleksandras, Cezaris, Napoleonas ar Hitleris
veikla – anaiptol ne mano įkvėptų minčių rezultatas; jų siekiai toli gražu nebuvo kūrybingi, šie
vadai buvo gudrūs ir sukti, jų veiklą kurstė senosios ryžtingo užkariavimo ir pavergimo idėjos.
Gi aš gyvavau sąmonėje tų moterų ir vyrų, kurių dėka žmonija siekė pažangos ir galų gale
sukūrė šį, jūsiškį pasaulį.
Norėjau įsitikinti, kaip jūs, išmintingi ir kūrybingi žmonės, išnarpliosite šį visiškai
neišnarpliojamą rebusą.
Tai, ką tu vadini magija, iš tiesų tėra aukštesnio lygio žinios. Galia slypi ne ietyje, o
manyje. Ietimi aš naudojuosi kaip talismanu, ji padeda man sutelkti dėmesį į reikiamą objektą.
Mano ribotas brolis įdiegė nepajudinamas tradicijas ir pažabojo žmogaus mintį, įkalino
kūrybingumą rėmuose, kuriuos pats ir nustatė.
Žmonės privalo patys priimti sprendimus, klausinėti ir daryti išvadas, nevalia patiekti
gatavų ir sugromuliuotų atsakymų.“ Ian Wallace “Liuciferio planeta“

Airis 2015 m. balandžio 3 d., penktadienis, 10:21:25
https://youtube/0Mj1TdMSv8k

Airis 2015 m. balandžio 3 d., penktadienis, 10:20:54
https://youtube/neO01MR6Tww

Airis 2015 m. balandžio 3 d., penktadienis, 10:19:52
https://youtube/VP9kmWw9dFM

>>>>>>>> 2015 m. kovo 28 d., šeštadienis, 18:59:44
Ot intriga, kur dingo inkognito? O jis prukščia į kumštį>DDD

2015 m. kovo 28 d., šeštadienis, 15:45:33
Kaip čia tokia įžymybė be gandų išsivers :D

Seklys 2015 m. kovo 26 d., ketvirtadienis, 12:29:31
Sužinojau klaikią naujieną -
pasirodo, vienas sudužusio Alpėse lėktuvo pilotų buvo Inkognito...
Ir būtent jis išnešė kudašių iš kabinos, kai "pakvipo paraku"...
Matyt dabar slapstosi kažkur džiunglėse... nes jo palaikų nerado...

2015 m. kovo 23 d., pirmadienis, 16:59:45
yra sakes inkognito, jei bus karas, jis su viais ateiviais isskris is sios zemeles!

2015 m. kovo 21 d., šeštadienis, 09:52:41
Kvailystė ,kad Putinas su ufonautais bendrauja. Negi yra kvailių kurie patikėjo?

Palaukim 2015 m. kovo 21 d., šeštadienis, 09:50:45
O tikrai kur inkognito,keista, kad nepasirodo:/
Gal serga? Nes kitaip senai būtų apsireiškęs.

Taigi: 2015 m. kovo 18 d., trečiadienis, 14:34:61
Marse buvo branduolinis karas? (rus.):
http://lenta.ru/news/2015/03/18/marsnukes/

Kur inkognito? 2015 m. kovo 17 d., antradienis, 14:34:11
Girdėjau tarsi į Čilę išsidangino, tikriausiai ateiviai išsikvietė ant kilimo.

(rus) 2015 m. kovo 17 d., antradienis, 01:04:02
http://www.ufospace.net/news/putina_konsultirujut_inoplanetjane/2015-03-16-5346

? 2015 m. kovo 16 d., pirmadienis, 21:34:10
Kur inkognito?:/

Žmogus sudarytas ne vien iš 99 proc. vandens i 2015 m. kovo 16 d., pirmadienis, 09:54:09
Daugelis dar nešioja savyje gerą kibirą dvokiančių dujų...

Ar egzistuoja kūrėjas? 2015 m. kovo 16 d., pirmadienis, 05:15:59
Jeigu egzistuoja apčiuopiama kūrinija, tai kaip gali neegzistuoti jos kūrėjas? Dievas yra esybė sugebanti materializuoti savo minčių kūrybinę energiją. Galimas dalykas kad nematerialios didelės energijos mintys praėjusios pro panašaus darinio,- kaip Bozonai lauką,- tampa materija. O žvaigždžių santalkos panašiai kaip neuronai mūsų smegenyse gali generuoti idėjas.Gal būt visata yra didelė mastanti būtybė,o mes esame materialiai įsikūnijęs jos vaizduotės darinys, tad ji ir yra mūsų DIEVAS. Tokį dievą tiki egzistuojant ateivių civilizacijos. Religijų institutas tik suspaprastina visą šį abstrakta iki daugeliui žmonių prieinamų savokų.

oropilis 2015 m. kovo 14 d., šeštadienis, 17:11:21
O man atrodo, kad tas ąsotis jau plūduriuoja vandenyje.

oropilis 2015 m. kovo 12 d., ketvirtadienis, 09:55:04
Nustebau, kad mūsų šaunieji lituanistai sulietuvino visus jiems žinomus geografinius pavadinimus. Išėjo penki tomai ir net du suskaitmenintus patalpino internetinėje svetainėje: "pasaulio-vardai". Plačiai pasaulyje žinoma avarija įvyko Rosvelyje.

Atsakymas 2015 m. kovo 9 d., pirmadienis, 11:22:22
Labai paprasta - pasirink tą, kurio indas didesnis (ar net kelis). Blogiausiu atveju - nueik prie upės (gal didelio potvynio nesukelsi) Čia apie "Prieš išliedami tai, kas ant dūšios, pasitikrinkite, ar neprakiuręs indas"

Oropilis 2015 m. kovo 8 d., sekmadienis, 22:40:18
Protingas ir šmaikštus patarimas, bet ką daryti jei indas per mažas ir išsiliejo per kraštus?

(in rus) 2015 m. vasario 18 d., trečiadienis, 20:03:52
http://lenta.ru/news/2015/02/18/scholzsstar/

kas? 2015 m. vasario 18 d., trečiadienis, 20:02:02
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/atlanto-dugne-milziniskas-nezinomos-kilmes-mangano-rutuliu-telkinys.d?id=67209390

Inkognito 2015 m. vasario 18 d., trečiadienis, 16:39:27
6 valandą ryto vakariniame dangaus pusrutulyje labai labai toli stebėjau kažkokį keistą dalyką,tarsi šviesomis apribota erdvinę struktųrą kuri sakyčiau buvo panaši į kokią nors žvaigždę arba planetą. Nuostabiausiai yra tai kad visą dangų buvo uždengę debesys,o jis kabojo po jais.

Visata analogiška 2015 m. vasario 13 d., penktadienis, 15:46:38
Muilo burbulų kalnui, karštoje vonioje, o tamsioji energija yra vonios vanduo...

HD 2015 m. vasario 13 d., penktadienis, 13:57:21
Jūs teisus; prašom,- jūsų versija...

CA 2015 m. vasario 13 d., penktadienis, 00:12:13
Tiesa iš anapus: iš tikrųjų Visata yra "matrioška" ... paaiškinmai bus vėliau

2015 m. vasario 7 d., šeštadienis, 16:48:06
Viskas su ja gerai

2015 m. vasario 7 d., šeštadienis, 10:47:06
Pasitikrink širdį, gali būti ją skaudėjo.

Šianakt sapnavau 2015 m. vasario 6 d., penktadienis, 08:27:42
Įdomią situaciją, tarsi bėgau naktį kažkokiame mieste apledėjusia gatve, o kažkas mane pasivijęs iš nugaros skaudžiai baksnojo kažkokia lazda į nugara, dėl to nemalonaus pojūčio pradeėjau prisibusti iš miego 2 val nakties,tačiau kai tik miegas išsiblaivė baksnojimas ir nemalonus pojūtis baigėsi. Reiškia miegodamas sapnavau skausmą ar ne keista?

zkanpa 2015 m. vasario 1 d., sekmadienis, 23:58:38
ok kirmgrauzos fikcijos, bet budas egzistuoja ir efektas kaip suprantu tas pats islieka.

Tur būt Lietuvoje 2015 m. sausio 31 d., šeštadienis, 10:34:30
Tik b tipo teisėjai...

Net 2 m skersmens rutulio formos NSO 2015 m. sausio 29 d., ketvirtadienis, 08:33:24
Gali įveikti mūsų galaktiką maždaug per 2 mūsų savaites,tą info men perdavė jo pilotas 1982 metų Liepos 3 dieną,kai jis mane pasivijo kelyje prie nevėžio ties Raudondvariu.Tikriausiai toks keliavimo būdas pas juos gana įprastas ir nieko nestebina,gaila kad kaip paskutinis kvailys atsisakiau tada keliauti kartu su juo...

inkognito 2015 m. sausio 29 d., ketvirtadienis, 08:22:04
Nėra jokių kirmgraužų, tai tik mūsų mokslininkų fantazijos. Greito susisiekimo galaktikose paslaptis yra ta kad erdvė gali būti iškreipta masės. O pagal Enšteino teoriją objekto greičiu artėjant prie šviesos greičio jo masė artėja prie begalybės. Tada erdvė išsikreipia ir vietoje to kad keliauti aplinkui ,keliauji tiesiai į reikiamą vietą Panašiai kaip popieriaus plokščiame lape pradurmite dvi skylutes ir nuveskite liniją tiesiai per popierių ir kitu bandymu sulenkite tą popierių taip kad tos skylutės atsidurtų viena priešais kitą,bet tai nėra jokia kirmgrauža...Tam reikia turėti antigravitacinį varytuvą ir pakankama energobazę kad išvystyti tokį greiotį...

kirmgrauža 2015 m. sausio 28 d., trečiadienis, 07:28:37
arba sliekangė: 1224774-a-wormhole-close-to-home-and-2-other-astonishing-space-holes

zkanpa 2015 m. sausio 27 d., antradienis, 23:07:27
sveiki cia daug ivairelypiu zmoniu ir su labai spalvingomis nuomonemis kal kas daugiau ka zino apie laiko kirmgrauzas?

inkognito 2015 m. sausio 19 d., pirmadienis, 16:53:26
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/befilmuojant-ufonautus-netiketai-perkaito-telefonas.d?id=66943734

Peržiurėkite šį video klipą 2015 m. sausio 18 d., sekmadienis, 08:23:00
Kurį nufilmavo vienas JAV gyventojas ir paraįykite savo nuomonę,tik aišku nereikia čia tauškaliojimų apie visokius feikus.
http://anomalija.lt/2015/01/jav-uzfiksuotas-krentantis-nso-spejama -kad-ateiviai-katapultavosi/

Kodėl į žemę krinta degantys nso? 2015 m. sausio 18 d., sekmadienis, 08:18:24
Nesenai internete pasirodė amerikiečio nufilmuotas vaizdelis kaip iš į žemę krintančio degančio NSO atsiskyrė dalis ir greitėjančiai nuskriejo priešinga kryptimi. Ar tai nebuvo po kosminio mūšio pralaimėjusio erdvėlaivio komandos išsigelbėjimo akcija? Gal visgi Inkognito pasakojimai apie vykstančius karus netoli žemės orbitos nėra jau tokios beviltiškos fantazijos? Juk šis mįslingas įvykis ir yra būtent tas gretutinis įrodymas, kad jo pasakojimai teisingi?

Oropilis 2015 m. sausio 15 d., ketvirtadienis, 20:36:12
Neaišku, ką vadinate mąstymu. Gal žmonės labai lėtai mąsto ir jūs to nepastebite?

Oropilis 2015 m. sausio 15 d., ketvirtadienis, 12:10:59
Aš paprasčiausiai neįsigilinęs į situaciją, man visokios rietenos, įtarinėjimai visai neįdomios - tiesiog gaila laiko. Ten iš kai kurių detalių galiu bandyti atkurti situacija kaip galėjo būti, bet ar jums to reikia? Jei kokia išvada bus netokia, piešiant bendrą vaizdą, iš karto paskelbsite melagiumi ar kokiu pasakoriumi. Jus manimi nebetikėsite, man net neverta bandyti ką nors prisiminti. Jei atsižvelgęs į jūsų pastabas bandyčiau piešti naują paveikslėlį būtų pasakos mano pačio akyse. Aš nieko nežinau apie jokius prisipažinėjus. Dėl to čia nieko nenoriu rašyti, o nebylios sienos tai mano Tauškalių upelyje.

oropilis 2015 m. sausio 15 d., ketvirtadienis, 11:26:03
O aš nieko nenoriu nei kloti, nei sakyti. Bent ne čia ir ne su nebyliomis sienomis.

Nekreipk dėmesio į tuos susierzinusius 2015 m. sausio 15 d., ketvirtadienis, 09:32:22
Klok iš eilės viską ką tik nori pasakyti, pokštininke.

oropilis 2015 m. sausio 15 d., ketvirtadienis, 03:13:10
Už 100 eurų galima ir 6 maišus bulvių nusipirkti. Ilgam būsi sotus, čia kas liečia jausmus.

oropilis 2015 m. sausio 15 d., ketvirtadienis, 03:05:48
Geriau jau į restoraną nueiti, vien ant alkoholio 100 eurų gali neužtekti.

oropilis 2015 m. sausio 14 d., trečiadienis, 01:29:40
Tas feikas paprasčiausiai apjuodintas. Kažkokie gudručiai įrodynėtojai įsilaužė į Bilo Rajeno pašto dėžutę (serpo svetainės sponsoriaus bei entuziasto) ir apsimetė anonimais jie net norėjo apeiti Viktorą Martinezą, kuris prie interneto jungdavosi tik per televizorių. Regis, per Rajaną net ir Viktoro Martynezo reputacija kiek nukentėjo, kad leidosi apmulkinamas kartu su Rajanų. Serpo svetainėje dar gal ir gali kas įdomaus pasirodyti, bet pirmieji anonimai greičiausiai jau išmirė, jau tada buvo garbingo amžiaus bei silpnos sveikatos.
Gal ir dar ką galėčiau prisiminti apie tą projektą, bet nenoriu erzinti daugiau čia susierzinusių žmonių. Ateikit į mano Tauškalių upelį. Iki.

oropilis 2015 m. sausio 14 d., trečiadienis, 01:12:33
Tas p. tai aš pokštininkas. Kodėl nebeverčiu jau atsakiau.

gierui 2015 m. sausio 13 d., antradienis, 01:34:19
Na tai ir tokiau melskis tam feikui ir nesuk čia mums galvos, savo nesamonėmis.

gier 2015 m. sausio 12 d., pirmadienis, 19:12:02
Netiesa, kad įrodyta -
tai tie "įrodymai" mulkinimas.

Gier 2015 m. sausio 12 d., pirmadienis, 15:14:47
O iš kur tu žinai kad inkognito fantazijos? Jo pasakojime 100 kartų daugiau realybės nei senai paneigtame Serpo projekte, jo autoriai patys prisipažino, kad skaniai primelavo. Tik tokie naivuoliai, kaip tu, juo dar ir tiki.

Kam lyginti? 2015 m. sausio 12 d., pirmadienis, 14:58:09
Jau senai įrodyta kad serpo projektas yra fake... taip kad ginčas nevertas žvakių

gier 2015 m. sausio 12 d., pirmadienis, 14:09:32
Pavyzdžiui jei palyginsim SERPO ir Inkognito fantazijas,
tai "projektas" kur kas artimesnis realybei.

Daug smagiau kaip onkologinėje 2015 m. sausio 12 d., pirmadienis, 11:18:52
Ligoninėje daro biopsiją,- net visai neužmarinę, išsipjauna reikiamą gabaliuką gyvos mėsos.

neverčiama 2015 m. sausio 12 d., pirmadienis, 09:12:11
Nes pasibaigė fantazija ir dingo įkvėpimas toliau kurti šią nesamonę.

p. 2015 m. sausio 11 d., sekmadienis, 23:38:04
Dideli laiko tarpai buvo tarp laiškų. Be to, jie, regis, pasiekė savo tikslą - apsikeitė su tokios informacijos turėtojais žiniomis, iš esmės lygtais viskas sutapo išskyrus skaičius bei kai kurias istorijos aplinkybęs. Šiaip buvo tarpininkams daromas spaudimas, įsilaužta į el.pašto dėžutę. Visaip buvo bandoma atsispirti tiems vadinamiems klastočių išaiškintojams. Per daug neįsigilinęs į situaciją praradau susidomėjimą, net neperskaičiau visko iki galo ir pats.

Ernestas 2015 m. sausio 11 d., sekmadienis, 23:00:10
<<< Sveiki, kodėl daugiau nebeverčiama serpo projekto laiškų? >>>

ne visai kulkosvaidis 2015 m. sausio 9 d., penktadienis, 09:24:16
Iš jo lekia keptos kurapkos.

2015 m. sausio 8 d., ketvirtadienis, 09:38:51
Jietis geras :DDD ateivis.

plokščia 2015 m. sausio 8 d., ketvirtadienis, 07:45:47
šiaip, tai ir Žemė yra plokščia... čia labai rimtai...
O kai mokslininkai kalba apie plokščią visatą, tai nereiškia, kad ji plokščia kaip blynas (ar lapas) - ji plokščia TOPOLOGIŠKAI....
Išgūglinau tokį puslapį - jame yra ypač trumpai paaiškinta:
www.nso.lt/science/u-tuning.htm
Taigi - Visata plokščia - jei kažkada sustings stabilioje būsenoje....
Bet, kaip žinia, ... jokio pastovumo kosmose nebūna....

keista, bet... 2015 m. sausio 8 d., ketvirtadienis, 07:39:23
keista, bet man labiau patiko čiumadano formos visata, tik kažkodėl su rankena - ir tą rankeną įsivaizduoju kaip iš vidaus, tokią tuščiavidurę (lyg šlangą prakištą pro čiumadaną)

Įdomu 2015 m. sausio 7 d., trečiadienis, 21:13:40
Naujai atrasta egzoplaneta „Kepler 438b“ atitinka visas jas, o astronomai ją vadina panašiausiu į Žemę atrastu pasauliu už mūsiškės Saulės sistemos ribų.
.technologijos.lt/n/mokslas/astronomija_ir_kosmonautika/S-45180/straipsnis/Atrastoje-Zemes-dvyneje--itin-palankios-salygos-gyvybei?l=2&p=1

2015 m. sausio 7 d., trečiadienis, 21:09:48
http://youtube.com/watch?v=CUkCeeLTPw0

666 2015 m. sausio 7 d., trečiadienis, 20:40:04
Poetinėse vizijose apie "ateivius:)"
Jietis
2014 m. lapkričio 1 d., šeštadienis, 12:43:47

inkognito 2015 m. sausio 7 d., trečiadienis, 08:05:40
Tarp korio sienelių tuštuma yra salyginė. Gamtoje aplamai tuštuma neegzistuoja, netgi mikropasaulio keliautojas nuo vienos stalo kojos iki kitos susidurs su miriadais chaotiškai judančių mikropasaulio galaktikų ir žvaigždynų, kuriuos sudarys viską apgaubiančios oro duju molekulės ir atomai. O begalybės ženklo formos jungtis jungia bet kurį makropasaulio ir mikropasaulio jungties kontakto tašką.Beje paskutiniai mokslo įrodymai sako, kad mūsų visata yra plokščia kaip popieriaus lapas. Taigi tai neprieštarauja mano apskrito korio teorijai, kuri teigia, kad jo sandara yra iš aštuonkampių korio akeliu, nes tas korys yra multivisata sudaryta iš nesuskaičiuojamo skaičiaus visatų. Beje plėtimosi teorija irgi neprieštarauja šiai teorijai,kadangi visos tos akelės viena su kita surištos juodųjų skylių supergravitacine energija ir veikia kaip galingos spyruoklės neleidžiančios vienai iš korio akelių plėstis begaliniai ir po kurio laiko ją stabilizuojančios ir vėl į taisyklinhą formą.O skirtingos materijos su pliuso ar minuso ženklo atsitiktinės anomalijos sudaro galimybes vietinio masto katastrofoms kas ir įvyko mūsų galaktikoje prieš maždaug 13 milijardų metų.

o tam čiumadanui --- 2015 m. sausio 7 d., trečiadienis, 07:31:16
taigi dar ir Mėnulis yra iš sūrio!

besiražant... 2015 m. sausio 7 d., trečiadienis, 07:29:59
geras inkognito pastebėjimas - kad materij apasibarsčiusi palei mūsų visatos pakraštį - tad ji tampa tarsi tuščio kiaušinio lukštas... Visos galaktikos ir žvaigždės chaotiškai sumėtytos tik visatos masteliu siaurame sluoksnyje palei "sienelę"... Tik lieka du variantai -- ar to tuščio kiaušinio centre dar kažkas makaluojasi (ka-kas labai labai sunkaus ir labai tankaus, ar ne? Jei ten tokio daigto nėta, visata plečiasi labaiu eklektikai...
Atrodytų gražiai, tačiau visa bėda, kad eksperementiškai tai nepasitvirtina... Pagal astronomų stebėjimus, visa visata užpildyta tolygiai - kokių 13 mlrd. šviesmečių atstumu... (tik vietomis yra nepaprastai didelių tuščių ertmių - bet čia ne apie tai...)

2015 m. sausio 7 d., trečiadienis, 00:31:01
eik jau, visata čiumadano formos, tik be rankenos.

2015 m. sausio 6 d., antradienis, 17:58:40
Nu vat ir ne...mūsų visata yra aštuoniukės formos, tikriau - tokia kaip simbolis, kurį mes naudojame begalybei pažymėti.

Inkognito 2015 m. sausio 6 d., antradienis, 11:44:04
Viso suvokimo problema yra ta kad mes per daug maži mūsu makro pasauliui ir per daug dideli mikropasaulio, todėl tegalime suvokti viską labai jau ribotai. Jei galėtume įžvelgti mikropasaulio konstrukciją, mes neabejotinai joje išvystume tai, ko negalime išvysti makropasaulio milžiniškuose gabarituose. Galite pažvelgti į savo gyvenamo kambario aplinką mikropasaulio gyventojo akimis, kurios nors molekulės, atskiro atomo, kuris jam atstoja mūsų žemės rutulį akimis. Ir tada jūs pamatysite kad šio darinio stabilumą ir pastovumą salygoja tarpusavio atomų saveika ir milžiniška mūsų žemės rutulio gravitacija, kurią stovintis ant to to atomo stebėtojas neabejotinai ir pavadintų tamsiaja materija, nes jo jam išvysti neleistu nei jo turimos techninės priemonės nei super maži jo paties gabaritai. Jam kelionė tar atkirų stalo kojų prilygtų mūsu tarpgalaktinėms ar net didesnėms kelionėms.

inkognito 2015 m. sausio 6 d., antradienis, 11:22:47
Yra daugybė visatų kontaktuojančių viena su kita tik per juodūjų skyliu supergravitacines bangas,taip yra todėl, kad vienose visatose, kurių sandaros yra identiškos viena kitoms vyrauja materija, o kitose antimaterija, šios visatos tarsi milžiniško apskrito ir plokščio bičių korio formos, o materija sutelkta korio sienelėse. Retsykiais materija su antimaterija jungiasi, tada prasideda tose vietose kažkas panašaus į didijį sprogimą išsiskiria milžiniška energija, kuri vis dėl to dempferuojama milžiniško korio konstukcijos, tačiau iš jo nusistovėjusių vietų tuščiose kori akelėse pasipila naujos galaktikos ir žvaigždynai. Todėl ta tamsioji materija ir yra ne atskiros masės žvaigždžių ir plabnetų bei galaktikų, mums vizualiai prienamoje visatos dalyje, kuri realiai tėra viena iš to milžiniško korio akelių,o viso korio masė kuri ir stabilizuoja tam tikrą gravitacinę tvarką mūsu egzistencijos erdvgėje. Tačiau ir mes ir daug labiau išsivystę civilizacijos nežemiečiu dar nėra pajėgios aprėpti viso korio matmenų ir gabaritų, nes ir mūsu ta vienintelė egzistencijos akelė (Kurią vadiname visata) yra daug didesnė nei pajėgiame ją suvokti.

Vytautas 2015 m. sausio 6 d., antradienis, 10:07:33
Ar esi dievas ir visatą ar visatas apžiūrėjai iš šono kad gali teigti kaip yra. :-) Suprantama fantazuoti galima. Bet kaip yra iš tikro niekas nežino.

2015 m. sausio 6 d., antradienis, 10:06:07
eik tu, bulve... visata neturi formos, jokiam stebėtojui ji ne egzistuoja. kaip ir joks stebėtojas visatai irgi egzistuoti negali.
nors šiaip mūsų visata tėra mega visatos vėžys, ir nežinia kad ji jį išsioperuos...

ex-kapas 2015 m. sausio 6 d., antradienis, 07:46:23
Dar pridursiu, kad mūsų „burbulas“ nėra vienas... greta jo yra pabirusių kitų keli stambesni ir daugybė smulkučių.... tik kai kuriuos juos su laiku vėl praryja didysis burbulas... o kai kurie sėkmingai bėga tolyn nuo jo... Tad tai ne tieiog bulvė, o tarsi bulvė su bulviukais aplink... Kas kasę bulves, įsivaizduoja....

ex-kapas 2015 m. sausio 5 d., pirmadienis, 21:58:25
Šįkart pažvelgsiu į Visatos sandarą. Kažkaip dauguma mūsų Visatą (tiksliau, mūsų domeną) įsivaizduoja kaip taisyklingą besiplečiantį rutulį. Tai nėra tiesa. Vis galvojau,su kuo ja palyginti. Apsistojau ties bulve – mūsų Visata yra tarsi bulvė, minkšta guminė standi bulvė, kurią galima imti ir suspausti pirštais, o kai atleidi, įdubos nuo pirštų pamažu užsipildo... Kažkodėl pirmas palyginimas buvo silikoninės krūtys (bet jos pernelyg „plokščios“, nors kitkuo gana tinka), o vėliau minkštas guminis kamuolys (bet jis pernelyg taisyklingas)... Tad štai guminė minkšta bulvė – labiausiai tinka.

Toliau – Visata plečiasi ne tolygiai vienodai, o vienos sritys sparčiau, kitos lėčiau (štai iš kur atsiranda bulvė). Tačiau į centrą traukianti jėga vis tiek kiek„apvalina“ išsikišimus, tad „gumbai“ ant bulvės nėra labai dideli. Dar daugiau – kai kurios, nors jų labai nedaug, sritys netgi spaudžiasi... Štai šiose srityse ir pasireiškia naujas efektas – tą patį _konforminį_ atstumą galima įveikti greičiau nei tokį pat _konforminį_ atstumą besiplečiančiose srityse. Tačiau tai nereiškia, kad susispaudimas toks žymus, kad susidarytų efektyvios sliekangės (kitaip vadinamos kirmgraužomis) – tokios, kad į jas paniręs, išnertum visai kitoje Visatos vietoje (ar net kitoje visatoje)... Tad kelionės tarpžvaigždiniais atstumais tikrai nėra paprastas dalykas ir tik nepaprastai išsivysčiusios civilizacijos gali pasiekti technologijas betarpiškai tirti kitose žvaigždžių sistemose... Žemei tai dar nepasiekiama...

inkognito 2015 m. sausio 4 d., sekmadienis, 05:57:43
Ačiū už puikią nuorodą, jos pagalba ištryrinėjau man labiausiai įtartinas vietas toje zonoje, ir radau kad Botanikos sodo aleksoto aerodromo ir Raudondvario plento atkarpoje ties Raudondvario tiltu ko gero tikrai yra slapta NSO bazė. Greičiausiai ji randasi apleistuose fortuose, Botanikos sodo gilumoje.

NSO virs Kauno 2015 m. sausio 3 d., šeštadienis, 17:44:34
Stai vieta mazdaug is kurios filmuota google.lt/maps/place/54%C2%B053'30.6%22N+23%C2%B053'27.1%22E/@54.89184,23.890849,651m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0
o sitam puslapyje pati kamera www.kaunouostas.lt/
priekyje matosi aleksoto tiltas, zemiau minkovskiu gatve. kamera matyt iskelta kazkuriam is namu prie veiveriu gatves arciau slaito. per street view bandziau apziuret,bet neina pagaut rakurso.

Bet tuo atveji jis randasi 2015 m. sausio 3 d., šeštadienis, 07:35:55
Dar arčiau Aleksoto aerodromo nei, kad maniau anksčiau. Tokiame aukštyje būdamas jis iš aerodromo teritorijos puikiai matomas Daugiau nei 10 mano buvusių mokinių gali patvirtinti mano keistus pastebėjimus objektų virš to aerodromo. O pastebėdavome juos todėl, kad pilotuodami radijo bangomis valdomus lėktuvus nuolat stebėdavome dangaus erdvę virš aerodromo.

Inkognito 2015 m. sausio 2 d., penktadienis, 19:59:10
Atleisk, suklydau tu teisus tikrai atrodo kad nuo Minkovskio gatvės. Dar kartą video peržiurėjau.

Inkognito 2015 m. sausio 2 d., penktadienis, 19:02:07
Aleksoto tiltas kairėje nuo kameros, Iš Minkovskio gatve būtų dešinėje.

inkognito 2015 m. sausio 2 d., penktadienis, 18:59:14
Pažiurėk, kur matosi Aleksoto tiltas. Filmuota nuo prieplaukos arba netoli Jėzuitų gimnazijos. O panašų objektą mes stebėjome Aleksoto aerodrome. pusė dienos kabėjo virš aerodromo kokio 100 m aiukštyje,pradžioje maniau kad tai paprasti polietileno juodos spalvos truys maišeliai sukasi iš lėto ratu vienoje vietoje, paskui pasirodė panašūs į paukščius ir aš pamanęs kad ten termikas nuvairavau savo RC sklandytuvą į jų kompaniją bet po dviejų spiralių kartu su jais mano sklandytuvas nužemėjo o jie ir toliau liko suktis ratu tame pat aukštyje. Nutupdęs sklandytuvą pašaukiau savo mokinius ir mes keliese nulėkėme į ta vieta kur sklandė tie trys keisti daiktai. Kai mes tik pribėgome jie tada pamažu pradėjo kilti aukštyn ir kilo tol ko dingo mums iš akių, Vat tau ir aitvaras...

NSO virs Kauno 2015 m. sausio 2 d., penktadienis, 18:08:55
nors labiausiai tiketina, kad cia kazkoks tipo aitvaras.

NSO virs Kauno 2015 m. sausio 2 d., penktadienis, 18:03:24
Vytautai ir Inkognito, abu klystate. Ne tarp botanikos sodo ir aerouosto, o kazkur link slabotkes, gal virs senamiescio. filmuota nuo aleksoto puses, kazkur ties minkovskiu ir veiveriu sankryza. filmuota su apzvalgos/stebejimo kamera. montazas gali but, bet tada dare ji profas ir laiko sugaist turejo nemazai.
kalbu apie sita video youtube.com/watch?v=LYrcAc3fAUY

2015 m. sausio 1 d., ketvirtadienis, 18:45:23
Norėjau pasveikinti draugą bet neradau:( bet čia kvapą jaučiu.
tad sveikinu.

Čia ta Analija? 2015 m. sausio 1 d., ketvirtadienis, 14:06:58
Gal iš Anomalijos?

Analija 2015 m. sausio 1 d., ketvirtadienis, 11:35:19
Sveikiname visus Lietuvos netradicionalus su Naujaisiais metais ir linkime, kad Inkognito ir Jiečio sąntuoka dar šiais metais būtų oficialiai pripažinta ir įteisinta.

Inkognito 2015 m. sausio 1 d., ketvirtadienis, 11:10:21
Ir iš kur tie pagugnės jau nuo pimūjų 2015 metų valandų NSO LT atsirado,tikriausiai iškrypėliška Anomalija padavė.

Sveikiname pilietį Inkognito 2015 m. sausio 1 d., ketvirtadienis, 09:10:03
su gėjų asocijacijos įkūrimo Lietuvoje 11 -tosiomis metinėmis ir linkime, kad neištikimas Draugas Jietis nuo šiol ir per amžius tik jam subinę dzindziliuotų!

Inkognito 2015 m. sausio 1 d., ketvirtadienis, 07:38:28
Apsirinkate,Jietis mano draugas ir aš puikiai žinau ką jis myli,deja tai ne Leninas. Jietis myli Šaudymą iš lanko,gerą draugų kompaniją, moteris kurios per daug nesilaužo ,gerą skanų maistą,neblogą vyną arba brendį ir t.t. Visa tai kas nesvetima kiekvienam suaugusiam ir sveikam vyrui . Na o spalio revoliuscijos jis nekenčia labiau negu kad Leninas buržuazijos... Tai tiek mieli sveikintojai.

Sveikiname Draugą Jietį 2014 m. gruodžio 31 d., trečiadienis, 17:21:24
su praėjusiomis Spalio Revoliucijos 97 -tosiomis metinėmis ir linkime, kad meilė Leninui neblėstų amžinai!

taigi 2014 m. gruodžio 29 d., pirmadienis, 17:09:15
www.delfi.lt/mokslas/mokslas/tik-is-dangaus-iziurimi-zemes-zenklai-kuriuos-tiria-ir-mokslininke-is-lietuvos.d?id=66741434

Inkognito 2014 m. gruodžio 29 d., pirmadienis, 11:29:27
Aleksoto aerodrome ne kartą stebėjau gausių liudininkų apsuptyje NSO skrydžius prieš keletą metų,kai kad jie buvo nematomi tačiau jų buvimą aiškiai jausdavome pilotuodami radijo bangomis valdomus lėktuvus kurie laikinai netekdavo valdymo įskridę į jų stovėjimo zoną,visa laimė kad lėktuvėlis lėkdamas pusantro šimto kilometrų per valandą greičiau greitai per sekundės dalis įveikdavo tas anomalias zonas ir valdymas vėl grįždavo pilotui į rankas. Bet pradžioje dėl to sudaužėme keletą lėktuvų. Todėl tas objektas tikrai gali būti tikras. Jei Lietuvoje būtų tikrų ufologų jie pasinaudotų mano info sukonkretindami vietą kur stebėti NSO ir didžiausia tikimybė juos išvysti,bet čia tik liežuviais plakti visi tesugeba,matyt toks jau tas Lietuvio mentalitetas.

Inkognito 2014 m. gruodžio 29 d., pirmadienis, 11:23:50
Pagal padėtį Aleksoto tilto NSO objekto buvimo taškas yra kažkur netoli Botanikos sodo ir aleksoto aerodromo koordinačių vietose. Atlikdamas mokomuosius skrydžius su savo mokiniais Alekaszoto aER

Inkognito 2014 m. gruodžio 29 d., pirmadienis, 11:23:49
Pagal padėtį Aleksoto tilto NSO objekto buvimo taškas yra kažkur netoli Botanikos sodo ir aleksoto aerodromo koordinačių vietose. Atlikdamas mokomuosius skrydžius su savo mokiniais Alekaszoto aER

pasigedęs 2014 m. gruodžio 29 d., pirmadienis, 07:35:20
o kur dingo toks Eks-kapas su savo ateivių technologijų pateikimais? Buvo gana įdomu... O tai pranyko vientisame pasąmonės sraute, iš kurio supratau tik:
a) psichinė galia (virgulės ir kt.) lyg ir susilpnėjo arba jos poveikis susilpnėjo arba dar kažkas to tipo;
b) lyg nublanko tai, kas vadinama akašų įrašais - ar tai jie patys nubluko, ar tai prieiga prie jų susilpnėjo (bet tai susiję su a. punktu)...

Nu va kaip pas mus 2014 m. gruodžio 28 d., sekmadienis, 19:10:12
Kiekvienas išvarto kaip jam geriau.

Vytautas 2014 m. gruodžio 28 d., sekmadienis, 19:05:00
Be to turėjo būti masė įrašų iš įvairių pusių. Kadangi to nebuvo, tai iš viso montažo variantas.

Vytautas 2014 m. gruodžio 28 d., sekmadienis, 19:01:16
Antras " "NSO" virš Kauno " 2013.12.26 . Atitinkams laikas, atitinkamas daiktas :-)

O antrasis irgi 2014 m. gruodžio 28 d., sekmadienis, 10:55:18
2008 metų?

Vytautas 2014 m. gruodžio 26 d., penktadienis, 22:47:12
Senas vaizdelis iš ytube " ufo triangle in Lithuania 2008.08.23 " Taip kad nieko naujo :-)

NSO Lietuvoje 2014 m. gruodžio 26 d., penktadienis, 22:01:37
http://ufotube.ru/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%BD%D0%BB%D0%BE-%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B2%D0%B0_490fe45dd.html

NSO virš Kauno 2014 m. gruodžio 26 d., penktadienis, 21:44:10
http://ufotube.ru/%D0%BD%D0%BB%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D0%B4-%D0%BA%D0%B0%D1%83%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%BC-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE_f6777dee1.html

2014 m. gruodžio 26 d., penktadienis, 13:44:04
Ar omeny turi e'pinigus?
Juk tai tik žaidimas... fantikai...

rutulys 2014 m. gruodžio 24 d., trečiadienis, 14:53:09
Gresia eilinis nemokamas sūris spąstuose: nemokamas elektroninių litų konvertavimas į eurus. Manau, verčiau juos dabar išsiimti. Ir vėliau pasikeisti už realią kainą, o ne suplanuotos masinės griūties metu.
sinės lavinos metu.

2014 m. gruodžio 24 d., trečiadienis, 00:55:15
orbai...ju tiek daug

2014 m. gruodžio 23 d., antradienis, 22:57:22
buvo tokios mintys, jog tikrai zmones daro daug beprasmybiu...minciu, judesiu, zodziu

2014 m. gruodžio 23 d., antradienis, 22:55:42
kaip uzsispyres vaikas ima itikineti...kol kazkas veliau parodo,jog taip nera

2014 m. gruodžio 23 d., antradienis, 22:54:23
Veikia, viskas puikiai veikia...tik gal tai nuo paciu jautrumo priklauso, neuzblokuokite savo energiju ir viskas veiks

2014 m. gruodžio 23 d., antradienis, 22:52:32
Kas tas 'nieko neveikia, niekas neveikia'?

2014 m. gruodžio 23 d., antradienis, 22:50:24
kas tas 'nieko nera'?

Vytautas 2014 m. gruodžio 23 d., antradienis, 11:43:45
Paderinus laiką visai būtų įdomu paeksperimentuoti. Mėgstu viską tikrinti. :-) Šiaip šulinio variantas nelabai tinka, nes ant jo negali užlipti vienodaI laikydamas rankas. Koks kanalizacijos šulinys, drenažas, vandentiekis jau kitas reikalas. Tiesiog gali išlaikyti vienodą poziciją ir nedaryti nereikalingų judesių. Čia tas pats kaip su švytuoklę standi pozicija kad nebūtų nereikalingų judesių. Žodžiu mielai pasiruošęs bandymas. Neturiu išankstinio nusistatymo. Bet kol kas kiek patikrinau neveikia. Reikia eksperimentuoti toliau. "

Inkognito-Vytautui 2014 m. gruodžio 23 d., antradienis, 09:36:50
Vytautai kodėl rašai netiesą? Ką tik tikrinau - virgulė puikiausiai veikia mano rankose, jei netiki atvažiuok, aš tai tau realiai įrodysiu. Virš šulinio puikiausiai susikryžiuoja, kitose kai kuriose vietose irgi, na veikimas šiek tiek silpnesnis nei seniau budavo, bet tik tiek. Netgi įsijungus skype ji prie kai kurių asmenu prisijungusiu staigiai krypsta kairėns o prie kitų ji neutraliai stovi. taip kad galima pamatyti koks asmuo su tavimi bendrauja ar blogietis ar ne.

Vytautas 2014 m. gruodžio 23 d., antradienis, 08:20:27
Sapnai taip pat nieko nereiškia. Sapnuoji ir tiek. Nieko ten racionalaus nerasi bent dabar. Anksčiau buvo kitaip. Pvz pats jei sapnuodavau vandens gyvius būdavo problemų. Kad žmonės mirė ir mirs tai niekada kitaip nebus. :-) Kūnas turi ribotą resursą. Be to kažkada nebus prasmės gimti, nes su kūno pagalba viskas bus pasiekta. O kad niekas nieko nemato pagrinde komercinė priežastis. Visokiems pranašams, tikėjimams reikia iš kažko gyventi. Tai milijardinis biznis. Savo noru jo niekas neatsisakys.

>>> alternatyvu 2014 m. gruodžio 23 d., antradienis, 07:54:41
Tai labai paprastai - blokuoja sapnus tam, kad žmoniją apsaugotų nuo jų sapnų --- ne kiekvieną sapną leistina sužinoti...

2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:30:22
ZMONES MIRE IR MIRS-GIME IR GIMS

2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:29:34
nieko svabaus neivyko 12 metais, o jei ivyko tai tik jums ir dar kokiems 5%

alternatyvu 2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:28:17
taip kaip vieni sapnuoja ir detaliai prisimena, kiti-prisimena, kiti sako, jog galbut sapnuoja, bet retai tai gali prisiminti, o tie tie vat anie, jie jau nieko nesapnuoja... bet kas juos uzblokuoja, jei ne jie patys

2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:26:13
viskas yra buvo ir bus... tik ne visiems...

2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 16:31:51
Pirmiausi tai nėra jokių žemę gaubiančių tinklų hartmano, karti tinklų. T.y. visiškai nesvarbu kur jūs statysit namą ar įsirengsit vietą miegojimui, sodinsit atitinkamai medžius. Toliau ramiai galit nueit pas bet kokią raganą ir pasiųsti ją kur norit. Ji neturi absoliučiai jokių galių jus įtakoti. Visokie keisti gydymai kaip reiki taip pat beviltiški. Nėra jokių žmonių vampyrų siurbiančių jūsų energiją. To tiesiog niekaip neįmanoma padaryti. Visokie bendraujantys su dvasiomis, demonais taip pat pasakų pasakotojai. Nėra su kuo bendrauti. Jokių ateivių taip pat nėra. Bendrai beprasmė informacija apie magiją, ezoteriką, ateivius, astrologiją, netradicinius gydymo metodus. Vaistažolės veikia normaliai bet visokie užkalbėjimai ir t.t. tuščias reikalas. Visos religijos taip pat "tuščios". Be problemų jų dievams galima rodyti trijų pirštų kombinaciją. Pageidauti na prie religingų žmonių. Tiesiog grynai žmogiškas jų įžeidimas. Iki 2012m rugsėjo išvardinti neveikiantys dalykai normaliai veikė. Toliau tikrinkitės patys. :-)

2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 16:09:06
astrologai grybauja..nieko jie negrybauja...

2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 16:08:04
vistiek negalima suprasti kas veikia,o kas neveikia?lektuvai skraido,zmones keliauja,paros laikas keiciasi,saule teka kaip ir tekejus..ar cia apie poiliu susikeitima,magnetines bangas..apie ka aplamai?
pauksciai migruoja,bet kiek maziau,orai atsyla...o kas nebeveikia-aiskiai aiskiai gal galima butu

Vytautas 2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 15:43:00
Bet po šiai dienai yra žmonės vedantys net kursus kaip naudotis rėmeliais. O rėmeliai tai akivaizdžiai neveikia. Geras makaronų kabinimas:-). Reik sugebėt neveikimą pateikt kaip veikimą.:-) Bet žmonės sugeba. Ko nepadarysi vardan pinigų. Su visokiais astrologiniais dalykais situacija ta pati. Pasižiūri kaip skirtingai "grybauja" astrologai ir viskas aišku. Žmonių gyvenimui nėra jokio šalutinio poveikio apart nuojautos užuominų. Bet į jas reaguojama arba ne.

Vytautas 2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 14:12:57
Nepatingėjau paprašiau pabandyti rėmelius bendradarbio ukrainiečio. Žmogus praeityje taip pat pasirodo tais dalykais užsiiminėjo. Rezultatas - neveikia. Liko stipriai nustebęs kaip čia taip. Turi draugą Ukrainoje kuris šioje vietoje prakandęs dantį. Sako bus apie ką vakare paplepėti per skaipą. Viską esu linkęs įmanomai patikrinti. Taip kad neveikia ne tik man bet ir kitiems. Tiesa bendradarbis tai net patikrino man nematant. Gal sako čia problema. Vis tiek nieko.

38 2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 12:33:11
SVEIKAS VYTAUTAI,Tu vis sakai,jog pries 2m buvo kitaip,kokie pokyciai yra ivyke,jei Tu nuolat tai akcentuoji,o gal tai liecia daugiau Tave nei globaliai visus...

kas tai sakė? 2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 10:53:05
Kodėl mes mažiau patvarūs nei daiktai?

2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 10:51:38
visi i narkotikus pasinese linksta prie Kastanedos

10.00000 2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 10:48:37
vienas aisilas lenktyniauja su kitu-kas uztatys ir kiek?

2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 10:47:13
kvailam De-sant,nepainiok visur Tautvidos...patarimas tiesus ir aiskus,nei tu man idomus nei Jietis

Vytautas 2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis, 09:55:07
Na Kastanedą truputi skaitęs. O šiaip dėl mano keistos informacijos tai ji nieko nekeičia. Realiam gyvenime niekaip nemaišo ir jo neįtakoja. Tiesiog gyvenimas teka savo vaga kaip tekėjęs. Į kai kuriuos momentus tiesiog kitaip pasižiūri ir tiek. Tiesiog atpuola bent man papildomi ieškojimai. Gyveni sau paprastai kasdieniškai be jokios mistikos.

Tautvidai & Jiečiui 2014 m. gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:41:46
Nesu nei vienas iš jūsų :)
Kraukit arba į savas kelnes kiekvienas, arba viens ant kito, arba į bendrą krūvą...aš jums ne kokia įžymybė
De'sant.

./.Karlosas Kastaneda 2014 m. gruodžio 21 d., sekmadienis, 12:23:13
Jieti, įsivardink>>>ko slapstais. K. Kastanedos knygos patraukia laisvės idėjomis. Būl laisvas.
Tavo pėdsakai vienareikšmiški, visi charakterio bruožai senatvėje tampa labai ryškūs juk ir pats žinai gerai visatos įstatymus argi ne?

2014 m. gruodžio 21 d., sekmadienis, 10:28:51
Paskaityk Vytautai K.Kastanedos knygas (bent devintą) ir pamėgink atsirinkti iš kokios velniavos šaltinių tau ta informacija teikiama.

Vytautas 2014 m. gruodžio 20 d., šeštadienis, 21:26:57
Pasižiūrėjau savo įrašus. Neradau nieko "nuodėmingo". Įdomu stebėti savo mąstymo ir pažinimo kitimą. Be to matosi ir kaip keičiasi informacijos gavimo tvarka. Buvo laikas kai buvo galima gauti bet kokią informaciją. O dabar įvesta "tvarka". Jei kažką pasakai per daug paprasčiausiai kuriam laikui gali būti apribotas informacijos gavimas. Tik tiek. Bet tai trumpalaikiai dalykai tam kad suprastum esmę. Bent kokius 4 mėn iki dabar buvau pats parašęs neteikti man informacijos. Tiesiog taip reikėjo. Kartais tai tiesiog nereikalinga.

Atsimenu 2014 m. gruodžio 20 d., šeštadienis, 19:01:17
Kai tu pasakojai ten apie atsakymus svarelio dėl Egipto piramidžių, diskutavai su Roxi ir kitų dalykų, po to užsiminei, jog svarelis pasakė, kad inkognito buvo skraidančioje lėkštėje ir kitus reikalus ištempei į dienos šviesą. Aš tada dar pagalvojau, kad be to žmogaus sutikimo yra griežtai draudžiama tai daryti- viešinti plačiai forumo publikai ir tu darai didelį prasižengimą, už kurį gali susilaukti sankcijų, matyt taip ir įvyko. Na pats prisimink, nes sunku surasti tas vietas dabar anomalijoje.

Vytautas 2014 m. gruodžio 20 d., šeštadienis, 18:34:06
Primink ką paviešinau :-)

Prieš du metus Vytautai 2014 m. gruodžio 20 d., šeštadienis, 17:42:24
Tu Anomalijos forume paviešinai visiems apie Inkognito kai kuriuos dalykus neatsiklausęs jo pageidavimo, ir tuo pažeidei kai kuriuos informacinio lauko įstatymo punktus, todėl tau šiam dalykui uždėtas yra VETO, juk pats žinai gerai visatos įstatymus argi ne? Po 10 metų tavo galios ir vėl atsistatys.

Vytautas 2014 m. gruodžio 20 d., šeštadienis, 17:05:03
Prieš 2 m tai veikė be problemų, o dabar bent man neveikia. Pagalvojau kokį bendradarbį įkalbinsiu pažaist :-) Aišku bet kas iš forumiečių gali pamėginti. Įdomu kas gausis. :-)

tas žmogus turėjo 2014 m. gruodžio 20 d., šeštadienis, 16:20:34
Du vielos gabalus sulenktus 90 laipsniu kampu, juos laikė rankose, o kiti galai laisvai sukaliojosi į visas puse, toje vietoje jie susikryžiavo, mes pažymėjome tą vietą ir ęjome ten iš kitos pusės ir ten vėl jos suskryžiavo. Dar ėjo jis iš priešingos pusės, bet viskas buvo panašiai tik biški arčiau nuo tos vietos. Pradėjome kasti ir suleidus 2 bonias pradėjo sunktis vanduo. Iš pat pradžių netikėjau tokiais dalykais. Bet dabar matau, kad tikrai veikia, jis ir kitiems kaimynams padėjo rasti šuliniams vietą, bet pinigų už paslaugą imti atsisakė. Po kiek laiko ir aš pabandžiau tai daryti su paprastais vielagaliais irgi sulenktais irgi gavosi kažkas panašaus.

Vytautas 2014 m. gruodžio 20 d., šeštadienis, 12:00:24
Mielai sudalyvaučiau eksperimente ir pafilmuočiau. Įdedam į rankas du rėmelius L tokios formos. Be jokių ten "guolių" o normaliai suspausta kumščiuose ir žiūrim kas gaunasi tavo virgulininkui. Normaliai turi suktis ir kirstis. Pagal tai galima buvo nustatyti ar tai yra žemę gaubiančio tinklo susikirtimo taškas. Be to tam darė įtaką ir visokios anomalijos žemėje vandens gyslos, drenažas, elektros laidai ir t.t.. Visą tai esu išbandęs pats. Kažkur 2011 m. viskas dar veikė, o prireikė atrasti drenažą 2013 m. jau neveikė ir ką tik patikrinau neveikia. Su kitu žmogumi šito dalyko dabar nepatikrinau. Bet 2011 m. to paties drenažo ieškojom su vienu pažįstamu. Abiem parodė tą pačią vietą ir viskas pasitvirtino praktikoje. Dabar tiesiog neturiu galimybės pasižiūrėt ar tam pažįstamam taip pat neveikia. Tinka ir bet koks kitas virgulininkas :-)

netiesa 2014 m. gruodžio 20 d., šeštadienis, 10:44:51
Pavasarį Virgulininkas ieškojo šuliniui kasti vietos. rado virgulės pagalba, suleidome 5 bonias - 4 visuomet pilnos vandens, - net šią sausą vasarą.

Vytautas 2014 m. gruodžio 20 d., šeštadienis, 09:40:22
Žmonių sukurti čipai ir tai tobuliau. Be to net žmonių sukurti čipai tokiu būdu niekaip nereguoja į magnetą:-) Labai jau nuvertintas kitų civilizacijų lygis. O jie mums davė labai minimaliai technologijų. Iš kitos pusė jokio čipo dėti į žmogų nereikia. Žmogus pats kaip vaikščiojantis mobilus telefonas. Tik reikia suorganizuoti reikiamą lauką aplinkui kad nuimti informaciją ir absoliučiai valdyti patį žmogų. Tam buvo skirti Hartmano ir analogiški tinkleliai gaubiantys žemę. Dabar jų nėra. Virgulės, rėmeliai neveikia.

Pasitikrink ar neturi ateivių įdėtų inplantų 2014 m. gruodžio 20 d., šeštadienis, 07:58:11
https://www.dropbox.com/s/2rj8geiof4uq2id/100_2238.MOV

Mintautas 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 21:10:52
Aš kažkada astrale būdamas patekau į jų valgyklą ir išgirdau vieną frazę iš greta manęs sėdinčio humanoido. Ir kada gi atneš tuos mano užsakytus žmogienos kotletus?

Vytautas 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 20:57:21
Tikrai ne :-) Flotilės kaip visuomt turėjo nusileisti tikrai būtent 2012m. Bet jiems nepasisekė :-). O pasislėpti nuo jų butų nebuvę absoliučiai jokių šansų. Iš kitos pusės tai būtų atrodęs kaip gelbėjimas. Taip kad į laivus net durys užsikimštų nuo norinčių patekti:-). Tik tai ne gelbėjimas o bandos suvarymas į skerdyklą. Taip jau buvo bent 2 kartus. Šis būtų trečias. Kaip sako trečias kartas nemeluoja :-) Šiaip tiesiogiai su jais bent šiame gyvenime niekada neturėjau jokių reikalų. Ir bendari susidūrimas su "kažkuo" labai jau trumpas. Praktiškai mėnuo laiko. Su kuo dabar viskas vyksta čia jau sava kompanija. Jokių problemų nekelia. Atvirkščiai malonios įdomios staigmenos. Niekaip nemaišo realiam gyvenimui. Gal tik žinių perteklius. Bet įdomu kai nei iš šio nei iš to kažką supranti visiškai kitaip.

Kaip suprasti su laiku? 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 20:03:08
Tada kai ateivių flotilės nusileis ant žemės? Manau kad tada nebus laikas smalsauti kas yra kas,reikės kuo greičiau ieškotis tinkamo prieglobsčio ir slėptuvės nuo neprašytų svečių, argi ne Vytautai?

Vytautas 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 18:31:29
Na Inkognito pažįstu asmeniškai. Vos ne kaimynas. Būtų nepatogu ir nekorektiška kažką apie jį pasakoti. :-) Taip aš pasitikrinau jo pasakojimo "tikrumą". Bet dėl anksčiau paminėtų priežasčių negaliu sakyti. Iš kitos pusės su laiku tai nebus jokių problemų sužinoti patiems.

Dar vienas testas Vytautui 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 18:23:21
Na jeigu taip dėl įdomumo ar inkognito meluoja ar tikrai su juos įvyko jo pasakojama istorija. Ar tikrai jis yra pabuvojęs skraidančioje lėkštėje pas ateivius, ar tai tik liguista jo fantazija ką jis čia pasakoja. Ką apie tai teigia tavo anapusinis informacinis laukas?

Vytautas 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 17:24:26
Nieko įrodinėti nereikia. Viską įrodys laikas. Tiesiog kantrybės ir tiek. Jei neįvyks apie ką žinau tiesiog be problemų galėsit sakyti kad aš esu melagis. Visai pasiruošęs likt kvailio vietoje. Savo laku taip yra ir nutikę. Susimoviau. Dievų keliai nežinomi. :-) Iš tikro ne aš tą procesą valdau. Dėl kažkokių priežasčių galu gauti ir klaidingą informaciją. Man pačiam be galo įdomu. Nejaugi taip bus kaip žinau. Tai būtų virš bet kokios fantastikos. :-) Tenka laukti.

Vytautui 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 17:13:31
Na o kuo gali įrodyti savus teiginius? Ar čia nėra tik eilinis bla.. bla.. bla..?O gal tik nori paprasčiausiai pasirodyti protingesnis nei esi iš tikrūjų?

Vytautas 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 16:48:22
Niekas inkognito neturėtų išsivežti, nes nėra kam išsivežti :-) O bendrai visa informacija apie viską čia saugoma anapusiniuose informaciniuose laukuose. Apie kiekvieną žmogų taip pat. Nieko sumeluoti neįmanoma. Tos informacijos negali niekas pakeisti. Remiantis tą informacija vyks tam tikri procesai. Žmogus gali sakyti ką nori. Bet yra kaip yra. To kas buvo jis nepakeis. Bet visi atsakom už savo konkrečius veiksmus bet ne už tai ką galvojam. Tikiuosi užuominą supratot. :-)

UFO 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 16:16:10
Ateini į NSO.lt karta į pusmetį, o čia vis tą pati daina: anomalijos forumas išnyks, anomalijos forumas numirs... Aš tą patį skaičiau prieš metus, prieš du, bet kaip gyvuoja sau ramiai anomalija taip ir gyvuoja... Baikit čia skiedalus rašyti, geriau sužinokite ar inkognito Man In Black išsiveže jau ar ne.

Be to dar yra 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 15:55:03
Apie Mistiką.lt forumas. Jame taip pat diskutuojama tokiais pat dalykais kaip ir Meškos ausyje, anomalijoje, Ateiviai.Lt ir kituose forumuose.

O šiaip yra ir kitų forumų 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 15:53:20
Šiuo metu veikia Anomalija, atgijo senas ir gražus forumas ––––––Meškos ausyje, veikia kad ir šis NSO Lt forumas, o anomalijos forumas jau netenka įdomumo ir tik laiko klausimas, kada jis išnyks su tokiu vadovavimu jam.

To 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 14:24:54 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 15:49:27
O aplamai ar gali kas nors įrodyti kad inkognito rašo netiesą? ir ar gražu tokiems forumams apšaukti žmogų psichiniu ligoniu jei patys negali pateikti jo teigiamiems dalykams svarių kontrargumentų?Kodėl juose leidžiama atviru tekstu įžeidinėti oponentą juo labiau, kad jo postai yra absoliučiai rekordiniai peržiurų skaičiumi? tada tokie kvaili forumai kerta šaką ant kurios patys sėdi. Jeigu forumuose nėra moderatorių ir administratoriu neleidžiančių vykti tokiems įžeidinėjimams tai tokie forumai tėra mėšlo verti.Pasimokykite iš užsienio forumų kaip reikia diskutuoti ir tik tada kurkite ką nors panašaus, o šiaip pasirodote esantys visiški mulkiai.

Vytautas 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 14:39:17
Visiškai pritariu, kad visas įdomumas ir yra įvairios nuomonės. Pvz ateina naujas narys į forumą ir labiausiai jis įdomus savo nuomone, supratimu. Senesni nariai naujoka "apčiupinėja". O jis pasirodo ką žino. Tiesa kažkaip visur dabar daugiau tolerancijos kitai nuomonei. Pasierzinu, pvz, kokiose technologijose dėl senosios politinės sistemos. Šiaip man ji nieko blogo nepadarė. Kodėl turėčiau sakyti kad ji bloga. Nors iš tikro žinant daugiau ir kitaip tie klausimai visiškai beprasmiški. Ir vėl tai tik atrakcija, žaidimas. Taip keistai gaunasi kad gyvenu ne šiam pasaulyje. :-)

2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 14:24:54
o kam inkognito begioja per forumus ir varo ant tu forumu kurie netiki juo? stai kas iesko pasekeju, vytautas ramiai sau diskutuoja ir tiek. ne visos nuomones turi sutapti, butent tai ir daro anomalijos foruma isskirtiniu

Vytautas 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 13:54:48
Iš tikro nereikalingi man jokie pasekėjai. Buvo laikas kai turėjau pasitikrinti kai kuriuos dalykus. Tiesiog dėl savęs. Savotiškai pasinaudojau kitais žmonėmis. Dėl to aišku jie nepatyrė jokių problemų. O aš pasitikrinau ką norėjau. Tai ir viskas. Dabar tokių eksperimentų nedarau. Dėl atrakcijos "pasierzinu" su visiškai kitokiu požiūriu. Bet tai tik beprasmis pažaidimas. Šiuo metu visiškai kiti dalykai kuriuos stebiu. Ir apie tai nieko nepasakoju. Na nebent užuominomis. Čia jau žmogiškos silpnybės suvaldymas neišsiplepėti žinant per daug. Gerai kad ta informacija pateikiama "saikingai dozuotai". Bet visumoje linksma.

Pritariu 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 13:34:18
Aš irgi perskaitau tavo teiginius bet nei vienu iš jų netikiu. Man atrodo kad mėgsti skiesti nebūtus dalykus ir ieškai forumuose fanatiškų pasekėjų, kitaip kokia prasmė būtų teigti tokias nesamones kokias čia rašinėji?O atrodai suaugęs solidus žmogus. Pavyzdžiui kad viskas pasikeitė nuo 2012 metų, juk visi kas turi nors lašelį smegenų supranta, kad tai nesamonių nesamonė. Ir kam visa tai tau Vytautai?

Vytautas 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 13:26:56
Buvo laikas žmogus susilaukė visai rimtos kritikos ir pagal mane tai visiškai padėjo. Visi mes turim savo nuomones. Pvz., mano nuomonės man niekas nepakeitė. Kaip aš rėmiausi savo praktika taip ir remiuosi. Visko ko man reikia ieškau gyvenimo stebėjime, o ne kitų nuomonių klausyme ar tikėjime kitais. Iš tikro nėra jokios problemos. Visuomet galima paklausyti ką kitas sako racionalaus bet nebūtina tai priimti už gryną pinigą. O jei kažkas bando primesti savo nuomonę - na tai jo problemos ir vargas jam. Mano supratimas man tiesiog neleidžia bandyti kažką įtikinėti kad yra taip kaip žinau aš, o ne kitas žmogus. Visiška beprasmybė. Yra kaip yra ir jokio skirtumo kaip yra. Visiškai nesvarbu kaip čia viskas sutverta. Svarbu mūsų santykiai ir veiksmai čia. Kame tai vyksta nesvarbu ir nuo mūsų tai nepriklauso. Bus galimybės kažkas tai viską pakeis. Suprantam ne žmonės. Tame ir prapuola įtikinėjimo prasmė.

Anomalija 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 12:28:58
Tai tikrai nenormalus forumas,kuriame netikintis nei dievu nei velniu paragrafas, nihilistas iki kaulo smegenų, atstovaujantis reakcingiausius Lietuvos klerikalų sluoksnius, karaliauja vadovaudamas daunų, pataikūnų ir pakalikų būriui.

Vytautas 2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 09:30:37
Anomalija pasinaudojo "ne tradicinėmis" priemonėmis. Iš kitos pusės Lietuvos mastu tais dalykais besidominčių vos užtenka vienam forumui, o anomalijos administratoriai ir senbuviai tiesiog aktyvūs. Bet manau netrukus technologijų iš esmės neliks. Tikėsimės mano gauta informacija teisinga. Arba apsimeluosiu :-)

2014 m. gruodžio 19 d., penktadienis, 03:50:37
po anomalijos atidarymo visi paranormalus forumai LT isnyko, kas per velnias nesuprantu? jokio forumo nebeliko ...

Ferrošiknius 2014 m. gruodžio 16 d., antradienis, 12:17:55
Tie juodai kostiumuoti inkognito tikriausiai jau nugalabijo... Ei, hūūū!

irisas 2014 m. gruodžio 9 d., antradienis, 14:21:45
Dulce bazeje, jau senai isbandytas toks variklis.

Zmogelis 2014 m. gruodžio 9 d., antradienis, 02:06:34
Aciu uz nuorodas.

>>>> inkognitai 2014 m. gruodžio 8 d., pirmadienis, 21:00:51
Tas straipsnis per ilgas vertimui...

2014 m. gruodžio 8 d., pirmadienis, 19:40:13
Tai ar jau buvai Inkognitai tą savo aparatūrą pajungęs?

Baigsis katino dienos 2014 m. gruodžio 8 d., pirmadienis, 15:34:54
Ir arabų šeichams...

Inkognito 2014 m. gruodžio 8 d., pirmadienis, 15:33:09
Kas mokate išverskite į Lietuvių kalbą oficialį mokslininkų raportą termobranduolinės sintezės sukurtos Italų Išradėjo ROSSI dėka:
http://www.sifferkoll.se/sifferkoll/wp-content/uploads/2014/10/LuganoReportSubmit.pdf
Rusijoje jau sklando patarlė: Rossis pražudys Rusiją...

Inkognito 2014 m. gruodžio 8 d., pirmadienis, 14:35:30
baigiama atrasti antroji mano sukurto antigravitacinio varytuvo grandis, Šaltos termobranduolinės sintezės reaktorius, kuris suteiks neribotas energetines galimybes tokios sistemos erdvėlaiviui:
http://www.kramola.info/vesti/neobyknovennoe/cenu-na-neft-ubil-holodnyj-jadernyj-sintez

2014 m. gruodžio 8 d., pirmadienis, 11:58:16
'Jei yra atvylusių iš kitų laikų, tai jie turėtų palikti pėdsakus, kuriuos galėtume pastebėti '
tai kiek cia daug tu pedsaku, matos gi ...

pukelis 2014 m. gruodžio 8 d., sekmadienis, 11:38:39
Kas turima omenyje „alternatyvios“? Jei specializuotos, tai yra daug naujienų portalų specializuotomis temomis (mokslo, kosmoso ir kt.).

zmogelis 2014 m. gruodžio 7 d., sekmadienis, 20:38:01
Sveiki, Gal kas gali parašyti kokių alternatyviu naujienų portalų? Kalba nėra svarbu.

Shiro 2014 m. gruodžio 4 d., ketvirtadienis, 10:24:10
Sėkmės inkognito, duok dieve kad pavyktu viskas. Ir juodieji neprikibtų :)

2014 m. gruodžio 3 d., trečiadienis, 14:46:25
Ačiū už paaiškinimus ir sėkmingų skrydžių :)))

Inkognito 2014 m. gruodžio 3 d., trečiadienis, 11:32:46
Aišku yra nemenka galimybė kad tai pateks į rankas kariniam - pramoniniams kompleksui ir gali būti panaudota jūsų pražučiai, gal todėl mane ir įspėjo vakar apsilankę irnorėję likti neįvardintais kažkokie neaiškūs asmenys.

Inkognito 2014 m. gruodžio 3 d., trečiadienis, 11:16:49
Jeigu šį kartą viskas pavyks toks įrenginys gali padaryti perversmą žemės transporte, nes tokie maži aparatai galės skraidyti ore vertikaliai pakildami ir nusileisdami mažame plotelyje, pavyzdžiui nereiketų automobilio laikyti prie namo aikštelėje galima būtų jį parkuoti tiesiog balkone arba įstaigoje ant plokščio stogo. Įsivaizduoju kad tai būtų rutulio formos dvivietis maždaug 1.5 metro skersmens aparatas, pilnai robotizuotas galintis nuskrieti net keletą tūkstančių kilometrų be energijos papildymo kokiu 1500 km/val greičiu. Jis automatiškai valdomas pakiltu į startosferą ar net kosmosą (jei kelionė pakankamai ilga) ir nustatytoje vietoje vertikaliai nusileistų ant žemės. Atkristų dešimtyus tūkstančių hektarų užimtų keliais, juos būtų galima panaudoti duonos auginimui, pasikeistų miesto veidas, dingtų spūstys bei grustys miesto gatvėse, taptų visai kitokia pastatų architektūra. Kadangi transportas būtų pilnai robotizuotas, dingtų susidūrimai ir katastrofos, kas dabar vyksta dėl nedrausmingų piliečių pomėgių vairuoti girtiems ir ignoruoti eismo taisykles. Sumažėtų karų tikimybės, nes atsirastų galimybė eksploatuoti saulės sistemų planetų turtus, kolonizuoti jas, juo labiau kad kelione iš žemės į Marsa betruktų tik 2-3 paras, o mėnulį pasiektume greičiau nei dabar galime pervažiuoti senamiestį troleibusu ir tai būtų eilinė kelionė, kuria nieko nenustebintum. Taip kad laikykite špygas kišenėje, kad mano bandymai būtų sėkmingi, nes tai pakeistų iš esmės keikvieno iš jūsų gyvenimą.

Inkognito 2014 m. gruodžio 3 d., trečiadienis, 10:59:10
Pats antigravitacinis varytuvas gali būti sukamas netgi reaktyvinio arba vidaus degimo variklio, jeigu jį naudoti atmosferos ribose. Nacių mokslininkas Viktoras Šaubergas netgi buvo sugalvojęs tornado principu veikiantį variklį kurį paleisdavo kaitindami spiritą ir paduodami jo vidun vandens čiurkšlę. Tačiau jis mirė taip ir neatskleidęs Amerikiečiams to įrenginio paslapties, o patys Amerikiečiai nei rusai nesugebėjo atspėti knoW hau. Sklido kalbos, kad bandymu metu toks lėktuvas pakilo per keliolika minučių į stratosferą ir išvystė virš 2000 km/val greitį.Tais laikais tai buvo fantastika. Tačiau karas ėjo jau į pabaigą, tad aparatas buvo be gailesčio sunaikintas, kad neatitektų priešams o dirbe prie jo specialistai sušaudyti.

Inkognito 2014 m. gruodžio 3 d., trečiadienis, 10:47:13
Elektros kosmose pasiimti lengviau nei raketinio kuro. Toks erdvėlaivis gali skrieti aplink saulę ir saulės fotovoltionės sistemos pagalba greitėti iki šviesos greičio, o pasiekęs jam artima išskrieti į tarpžvaigždinę erdvę ir toliau skrieti iš inercijos. Elektrą erdvėlaivyje gali gaminti termobranduolinis reaktorius, o pagreitį erdvėlaiviui suteikti antigravitacinis varytuvas naudojantis tam tikra trajektorija skriejanntį gyvsidabrio ribotą tūrį. Raketa turi trūkumą, kad sudegus kurui jis išmetamas ir toliau tenka skrieti iš inercijos, o čia dingsta tik generuota energija, o masė suteikianti pagreiti ir galimybę judėti bet kuria trajektorija išlieka visa laika uždarame konture. Tai savos rūšies propeleris galintis suteikti pagreitį beorėje erdvėje kur nieko nėra.

2014 m. gruodžio 3 d., trečiadienis, 07:42:06
Tai bent varytuvas; antigravitacinis varomas elektra :)
Ar ne pritruks kabelio?

2014 m. gruodžio 2 d., antradienis, 20:35:30
brutalumas ir daugiau nieko is tokiu minciu tesklinda

tokie ir sutersia mastyma 2014 m. gruodžio 2 d., antradienis, 20:34:33
JI 2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 21:46:03
Vytautai, tikrai visi pamatysime jei kas yra po mirties,arba ne:) liksime tik trąša ir šiluminės energijos kruopelė :)

Inkognito 2014 m. gruodžio 2 d., antradienis, 18:34:18
Šiandien dirbtuvėse atstačiau pilnutinai savo antigravitacinį varytuvą-2. Sulitavau paskutinius elektros laidininkus ir susukau superkavitacinės turbinos paskutinius varžtus. Dabar beliko pavasarį įrengti bandymų patalpą ir patikrinsiu ar viską pavyko atstatyti taip kaip buvo 1980 metais.Dar nežinau ar filmuoti viską į yotube ar geriau laikyti užslaptintą? Man įsakmiai kai kas patarė laikyti eksperimentus ir jų rezultatus paslaptyje.Baigiant darbus sulaukiau svečių,kurių visai nesitikėjau,ir juos ignoruoju paskelbdamas viešai info šiame puslapyje.

Apie kontekstą 2014 m. gruodžio 2 d., antradienis, 06:19:40
Skiriasi vyras su žmona. Teisėja klausia kokia skyrybš priežastis. Vyras sako mane ji pavadino nemokša. Tai kad čia santuokiniame gyvenime dažnai taip būna ir tai negali būti priežastis skyryboms. Vyras sako bet kokiame konteksate ji taip padarė klaUsykite,grįžtu pavargęs iš darbo, o namie lovoje žmona guli su meilužiu lovoje ir man sako-Žiurėk kaip reikia-nemokša.

Pluta 2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 22:21:08
Lygiai taip ir iš mokslinių įvairiausių konstantų pasidaro proto pluta...

Pluta 2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 22:17:17
Yra religijos kosminių parazitų inspiruotos ir perspektyvinės, kurias žmonija patys kaipo tokiomis iš teisiųjų duotų evoliucinių praktikų pasidarę. Per mažai išvystytas žemiečių protas ne mistifikuodamas tiesiog nesugeba tikros realybės susitalpinti ir priimti. Nors jokia civilizacija be ritualų neapsieina, tačiau nėra visatoje kitos tokios, kuri nesektų kad ir ritualinės praktikos rezultatų/vaisių. Bet kokia dogma - mirtis.

JI 2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 21:46:03
Vytautai, tikrai visi pamatysime jei kas yra po mirties,arba ne:) liksime tik trąša ir šiluminės energijos kruopelė :)

2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 20:10:04
Greičiau į pragarą ritamės....
Jau bloga nuo tavo skiedalų. Gerai, kad supranti pats, kad kas tavo yra tik tavo, bet suprask ir tai, kad gal būt tu vienas iš paskutinių visa tai "atradai"...

Vytautas 2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 14:10:15
Jūsų laisvė rinktis ar iš viso nekreipti dėmesio :-) Stebėkit gyvenimą. Turiu vilties kad su laiku viskas atsistos į savo vietas. Tiesiog pamažu grįžtam į rojų. :-) Iš kitos pusės niekaip neįtakoju jūsų gyvenimo. Tik tuščiai kalbu. Jokių veiksmų jus įtikinti nesiimu. Jokios sektos ar tikėjimo nekuriu. Niekaip nemokau jūsų gyventi. Gyvenkit kaip jums patinka. Atvirkščiai sakau niekuo netikėkit tik patys savimi.

Ech 2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 13:59:13
Fantazijos,niekuom neparemtos fantazijos,jau inkognitas mažiau fantazuoja nei Vytautas

Vytautas 2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 13:22:57
Pagal mane visiškai teisinga mintis, kad religijos skirtos tik valdymui. Tai toks fiktyviai savanoriškas variantas atidavinėti energiją per religines apeigas ir tarnavimą jai. Bet lygiai tokia pati situacija ir su kokiu krepšiniu, bendrai sportu, video audio informacija ir bendrai visu gyvenimu. Tai žiūrėdamas taip pat patiri tam tikrą streso ar euforijos būseną ir taip pat spinduliuoji energiją. Ramiai gyventi pakankamai sudėtinga. Dėl visatos proto tai gavosi kad buvo pseudo protas ir realus visatos protas. Teko turėt malonumą ir patirt kaip jie įtakoja šį fizinį pasaulį. Iš to mano tokios keistos išvados. :-) O dėl pomirtinio gyvenimo tai visi neišvengiamai turėsim galimybę įsitikinti kas ir kaip. Viskam savas laikas. Nėra kur skubėti.

JI 2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 12:20:31
Vytautai ir aš galvoju, kad po mirties nieko neegzistuoja, religija sugalvota tam kad valdytu pasaulį, kad kazkokiam žmogenui šovė galvon, kad jis yra protingiausias ir gali tuo prisidengdamas, būti valdžioje, įsakynėti kitiems, karaliauti
Prisiminkim Moze (įstatymai iškalti jo ranka, o ne Dievo)
Visatos "protas" yra, bet net neįsivaizduojame koks jis.

Vytautas 2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 10:47:03
Tą pvz pateikiau tik kaip ribotą galimybę paaiškinti moksliškai kad ir paprastą buitinį dalyką. Kontekstas čia ne prie ko. Tiesiog mes nevaikštom su auto registratoriumi. O jei vaikščiotume tai ir niekas nebūtų parodyta.

W.A. 2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 10:32:23
Vytautai, retai įsikišu, tačiau manau, kad nieko bloga nėra, kai paprašoma mokslinio paaiškinimo... Viskas priklauso nuo konteksto...
Tarkim „piršto parodymas“... kažkur turiu trumpą paaiškinimą, kodėl negražu į žmogų rodyti pirštu – surasiu, įkomponuosiu į kurį nors puslapį...

Vytautas 2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 08:17:11
Dėl moksliškumo buitinis pvz. Eini gatve ir tau kažkas parodo vidurinį pirštą ir nueina. Pasiskundi kaimynui kad tau taip nutiko. O jis paprašo mokslinio paaiškinimo ir įrodymų. Kokios galimybės tai padaryti? Praktiškai jokių. Šiuo atveju situacija dar komplikuotesnė ir subtilesnė. Jokio mokslinio paaiškinimo suprantama tiesiog niekaip negali būti. Gavai individualiai informaciją per jusles arba ne. Jos niekas kitas negaus. Pašalinis nori gali tuo tikėti arba ne.
„Kas tie kūrėjai? Kas yra žvaigždės? Kokia biologinės gyvybės paskirtis ir kokia prasmė gyventi?“
Klausimai esminiai :-) Kūrėjai dvi ne materialios minčių lygio esybės su moteriška ir vyriška logika ne materialiam savam pasaulyje. Žvaigždės pirmosios žmonių civilizacijos minčių materializacijos kūrybos vaisus. Be to jų kūrybos vaisius dar ir kitos civilizacijos ir galų gale pseudo dievas bei aukštesnių vibracijų pasaulis į kurį ir jie „perėjo“. Iš viso šito čia ir šio pasaulio netobulumas ir visa betvarkė, nes tam pasauliu reikalinga šio pasaulio emocijų, stresų energija. Šis gyvenimas turi ir neturi prasmės. Daliai žmonių esmė čia išmokti naudotis laisvos valios principu ir perspektyvoje tapti kūrėjais. Suprantam jau po mirties. Kitiems tiesiog normaliai nugyventi, palikti palikuonis ir viską kas geriausia perduoti jiems, nes po mirties nieko neegzistuoja.
Kas liečia dvasingumą tai jo kaip tokio nėra. Tai tik tiek kiek nemalonu pažeidinėti kitų žmonių laisvę. Kai kam tai atvirkščiai malonu kitus laikyti vergais. Bet tas dvasingumas tik tokiu aspektu. O visokie savęs dvasiniai tobulinimai neturi jokios prasmės. Tiki kokiomis religijomis ar netiki taip pat jokio skirtumo.
Patikslinu kad tikėkit kuo jums tik patinka. Aš išsakiau tik savo nuomonę :-)

2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 00:53:09
Ar tai jokioje realybėje atitikmens neturintys svaigalai? O gal dvasingumo mumyse dar tiek mažai, kad kaip nors koncentruotai jis pasireikšti dar neišgali?

2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis, 00:43:34
Labiausiai nesuvoktas žmogiškos būties aspektas, tai dažnai kur kalbose įterpiama mistifikacija vadinama dvasingumu. Kas tai yra?

2014 m. lapkričio 29 d., šeštadienis, 18:36:09
Tik plepi ratais "vakrug da okala" ir nieko konkretaus. Išdėstyk savo pasaulėvaizdį pilnai, susiedamas su mokslui žinoma realybe. Kas tie kūrėjai? Kas yra žvaigždės? Kokia biologinės gyvybės paskirtis ir kokia prasmė gyventi?

Vytautas 2014 m. lapkričio 29 d., šeštadienis, 13:39:21
Na pagalvojau gal aš kalbu paprasčiausiai labai pasitikinčiai ir tai atrodo kaip kažkokios nuomonės primetimas kitiems. Bet remiuosi savo praktika o ne kažkokiais kitais šaltiniais su kuriais galas žino kaip yra. Buvo laikas ir pats "plaukiojau" ir buvau neužtikrintas ir abejojantis. Kitas momentas aš dariau tai ką turiu daryti individualiai, bet ne mano reikalas čia ką keisti ar kaip nors įtakoti. Tam yra šio pasaulio kūrėjai ir jie sprendžia globalius klausimus. Šiuo metu lieka sužinoti koks pakeitimas įvykdytas ir tai pabandyti pamatyti praktiškai. Tai įdomu tik man. O kiti tegul gyvena kaip nori. Kaip jie gyvens, galvos, tikės neturi jokios reikšmės. Kas reikia tas bus pakeista nepriklausomai nuo nieko.

Vytautas 2014 m. lapkričio 29 d., šeštadienis, 10:50:19
Nieko niekuo tikėt neverčiu. Tai jūsų asmeninis reikalas. Tai esu ne kartą parašęs. Tiesiog tingiu tai kartoti po kiekvienu komentaru. Man nereikalingi jokie pasekėjai. Aš einu savo keliu. Jūs eikit savo keliu. Kiekvienas atsakom už save ir neturim jokios teisės primesti savo kelio kitiems. Tik pasidalinam informacija ir tiek.

Jehovistai irgi 2014 m. lapkričio 29 d., šeštadienis, 09:23:27
Teigia kaip kad Vytautas,kad rojuje yra tik 76 000 vietuų ir tik tie kurie yra jų sektos nariai pateks į ta rojų argi ne Vytautai?Tai kuri naują sektą?

Vytautai 2014 m. lapkričio 29 d., šeštadienis, 09:21:25
Visą savgo čia skleidžiamą teoriją lauži išį savo piršto ir nori ją pavaizduoti kaip aksiomą-neginčityną dalyką. Kasd tau suteikė tokią teisę? Geriau taip rašyki kaip savo asmeninę nuomone kaip kad Inkognitas rašo,jis bent jau nesistengia savo nuomonės primesti kitiems,norit tikėkite norite ne. Elgiesi kaip koks sektantas.

Vytautas 2014 m. lapkričio 29 d., šeštadienis, 08:55:20
Su švytuokle šiuo metu bendraujama tik su savo antrąja puse ne materialume. Jei neturi antrosios pusės tai bendrauji tik pats su savimi. Bet tai visiškai beprasmiška. Anksčiau situacija buvo kitokia nes egzistavo kaip aš vadinu tarpinis pasaulis. Iki manęs visi būtent bendravo tik su jame kažkuo. O to kažko ten buvo daug ir visiems reikėjo gyvybės energijos. Savotiška konkurencija. Vokiečiams nepavyko dėl elementarios priežasties. Jie neturėjo ryšio su pagrindiniais to pasaulio atstovais. Vokiečiai tik ieškojo to ryšio Tibete ir kitur nes suprato kad kažkas yra. Bet tą ryšį palaikė kai kas nuo seno tik ne vokiečiai ar rusai. Jie tik atlygis aukų pavidale. Proceso metu išskyrė daug „maisto“ tarpiniam pasauliui. Šiuo metu tie kurie turėjo tą ryšį su tarpiniu pasauliu pasimetę nes nežino ateities ir neturi ko paklausti ir iš viso nežino ką daryti. O pasaulis tuo tarpu kybo savotiškoje neapibrėžtumo būsenoje. Savotiškai viskas stoja. Užkurti karą problematiška nes negali įtakoti per tarpinį pasaulį jo rezultatų. Nežino ateities nes nėra jokios ateities programos kaip anksčiau. Seniau buvo net pakankamai eilinių žmonių galinčių prieiti prie ateities programos. Dabar tokios nėra, o tikrųjų kūrėjų planai žmonėms niekaip nepasiekiami. Tuo tarpu procesas vyksta. Visai neseniai žmonės su sielomis ir žmonės be sielų atskirti energetiškai, nes anksčiau besieliai gyveno žmonių su sielomis sąskaita. Dabar visi yra „autonomiški“. Kas sekmadieni aplankau senus tėvus ir jau antra savaitė jie „pamiršta“ pasiskųsti sveikatos problemomis. Žiūrėsiu kaip bus šį sekmadieni. Taip kad įsikūnijimus galit nusistatyti tik taip kaip aprašiau. Arba turėsit ryšio kanalą su savo anapusine puse arba ne. O tai reikš kad jums jokie įsikūnijimai negalioja. Suprantu savotišką baimę šiuo klausimu. Bet jei gerai veikia nuojauta reiškia greičiausiai antrą pusę anapus turit, nes tai pagrindinė ryšio priemonė su savo siela. Tiesiog gaunat patį optimaliausią sprendimą tam momentui. Kai kas tai turi kai kas ne.

2014 m. lapkričio 29 d., šeštadienis, 08:41:35
visi tie pragarai ne pačios planetos būsena, o tų kurie atgimdami su savimi savo pačių problemas vis atsineša. ir karmos temą liečiant minėjau, kad programa nėra stabari, ir vytauto paminėta žmogžudiška situacija neprivalo baigtis vienareikšmiškai, ir inkognitui nebūtinai tik davatkiški poteriai, kaip žirniais į sieną...

2014 m. lapkričio 29 d., šeštadienis, 08:23:38
jau kas per mandagumas! :)
...va taip ir persiauklėsim po briežiuko spirulę...

ne kiekvienas kvailys 2014 m. lapkričio 29 d., šeštadienis, 07:41:36
Atskiria realybę nuo fantazijų,dažniausiai tie kurie patys gyvena iliuzijose kitiems klijuoja etiketes jei jie neatitinka jų riboto supratimo standartų... Nuoširdžiai linkiu tamstelei pasveikti ir išsivaduoti iš šizofrenijos gniaužtų. Pagarbiai INKOGNITO.

2014 m. lapkričio 28 d., penktadienis, 21:35:09
Be žodžių...
Nieko sau fantaziorius!
Tik niekada niekieno nemylėtas ir nieko nemylėjęs pats, kažkiek kažkada tuščia eiga palepintas autistas gali taip ciniškai savo prietarus prastumdinėti...

inkognito-Vytautui 2014 m. lapkričio 28 d., penktadienis, 19:55:19
Su švytuokle tu klausinėji ne sielos o savo pasamonės,kuri žino visą tavo praeitį dabartį ir ateitį. Savo laiku Naciai buvo įsteige vadinamaji Pendel-institut kuriame tokie specai bandė nustatyti anglu povandeniniu laivu buvimo vietą vandenyne,pradžioje jiems tai sekėsi,tačiau pasamonė nepakenčia kad ją prievartauja ir visi vėlesni atsakymai buvo klaidingi.Todėl šis institutas buvo uždarytas o jame dirbantis personalas išsiūstas į rytų frontą...

inkognito 2014 m. lapkričio 28 d., penktadienis, 19:30:54
Galite man paprieštarauti kad yra jaunystės žavesys,pirmoji meilė pasimatymai šeimos sukūrimas,šeimyninis gyvenimas dalijantis bendrais rupesčiais galu gale sekas ir t.t. Tačiau visa tai yra panašiai kaip minų laukas kompiuteriniame žaidime,dažnai jis tik įklampina mus į dar didesnes nelaimes,sielos kančias ir vargus.dažnai jis yra apgaulingas ir šį kalėjimą paverčiaq dar didesniu pragaru.

inkognito 2014 m. lapkričio 28 d., penktadienis, 19:22:57
Nėra nei vieno iš jūsų kad žemėje gyventumėte savo noru,ji yra pragarinė planeta ir visi esame pasmerkti joje praleisti daugiau ar mažiau laiko,priklausomai nuo bausmės dydžio. Savižudybė yra traktuojama kaip savbališkas pasišalinimas iš bausmės atlikimo vietos ir yra baudžiama ją padvigubinant.Jei gerai kiekvienas pažvelgtumėte į savo gyvenimus išvystumėte kad jie yra tikra praradimų grandinė,pirma netenkame mus labiausiai mylinčių senelių,po to tėvų,sutuoktinių o galiausiai ir poatys mirštame,o ypač nelaimingi dar palaidoja ir savo brangiausią ką turi šiame gyvenime-savo vaikus...Visą gyvenimą stengiamės dirbame taupome,vis tikėdamiesi laimingos ateities,o ji ateina atnešdama vien ligas,nelaimes vienatvę ir galų gale po didžiulių kančių mirtį.Dažnas senatvėje patiria pažeminimus,skriaudas,artimūjų užmarštį ir nedėkingumą. Tad pasakykite koks dar gali būti didesnis pragaras nei gyvenimas šioje planetoje kur vienas kitą stengiasi pražudyti ir dažnai tik tam kad pats galėtų gyventi iš jūsų pražuties?

inkognito 2014 m. lapkričio 28 d., penktadienis, 19:13:28
Aš gyvenu 58 gyvenimus po 600 metų iš viso ir pirmajį gyvenimą iki man sukaks 80 metų žemės planetoje,tai man skirtą už bausmę,nes per savo pilotavimo kaltę pražudžiau erdvėlaivį su 14 000 keleivių.Ačių dievui, kad ši bausmė jau eina į pabaigą.

Vytautas 2014 m. lapkričio 28 d., penktadienis, 12:56:51
Kelintą gyvenimą gyveni tiesiog gali pasiklausti savo sielos kaip nurodžiau. Kito būdo nėra. O jei neišeina pasiklausti tai reiškia turi tik šį vienintelį gyvenimą ir daugiau nieko nebus. Pasitikėti nepasitikėti tą informacija čia jau asmeninis reikalas.

2014 m. lapkričio 28 d., penktadienis, 11:43:26
įdomu ką manytum dėl reinkarnacijos?Inkognito?Kelintą gyvenimą gyveni ?

2014 m. lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 17:43:18
Nei nemėginsiu diegti minties dėl galimybių įsitikrinti žinojimo tikrumu, nors tai, manau - įmanoma.
Šiaip, jei paisysim logikos, tai tavo idėja "iš niekur", dėl tų objektų (dabar jau) kilmės, yra labai arti tiesos. O ir tai, kad pavz. mano idėjos, šia tema, ir tavo - faktiškai sutampa, parodo, kad tikrąją tiesą, vistik - žmonija gali fiksuoti.
Tavo išvadą pataisyčiau tik tiek, kad tai ne vien pirmosios civilizacijos minčių materializacijos padariniai, bet visų Žemėje buvusių...na - vienos kažkurios iš buvusių...
Dar įdomu ką manytum dėl reinkarnacijos?

Vytautas 2014 m. lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 16:39:31
Pirmiausiai tai nei kometų, nei mėnulio, nei bendrai visatos kilmės niekas nežino nes niekas nematė kaip tai atsirado. O hipotezių, teorijų, šiaip išsigalvojimų yra visokių. Bent mano variantas iš niekur kad tai pirmosios žemėje gyvenusios civilizacijos minčių materializacijos padarinys. Savo ruožtu žemė ir saulė bei mes jau tikrųjų kūrėjų veiklos padarinys. Iš kitos pusės man visiškai vienodai rodo kokia jų kilmė. Pats faktas kaip jie egzistuoja ir įtakoja mane šiuo metu. Praktiškai beveik niekaip. Išskyrus kad nakty kiek šviesiau, na dar grybai prie kažkurios mėnulio fazės geriau auga.
Kas liečia žmogų tai kaip visi matom kad jis gimsta ir miršta kaip ir viskas kas gyva. Ir tai niekaip nepriklauso nuo jo dvasinio lygio, minčių, tikėjimų, gerumo, blogumo. Taip yra ir tiek. Jokio kito varianto per savo gyvenimą nemačiau. Niekas neprisikėlė iš mirusių. Nematė tiek mano tėvai, bei seneliai. Ar yra kas be šio gyvenimo taip pat niekas nežino. Aš pats sau turiu tam tikrų įrodymų gautų per jusles kad yra viskas dar kažkaip kitaip. Bet vėl tai individuali patirtis. Ji skirta man. Ją aprašiau bet niekas jos negali patikrinti nes tiesiog tai nepriklauso nuo žmonių norų ir galimybių. Taip kad gyvenam čia ir dabar nesukdami galvos. Aišku tuščiai pakalbėt galim :-)

2014 m. lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 16:10:38
Tad gal papasakotum apie mėnulių bei kometų kilmę?
O šiaip, čia, pasaulyje visa esmė tai, kas darosi su pačiu žmogumi, su jo evoliucine esybe.

Vytautas 2014 m. lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 08:59:39
"ar tai reiškia, kad jau viską atradai, viską žinai?"
Šiam momentui tikrai taip :-). Juslės nieko naujo ir įdomaus kol kas nefiksuoja. Jei tiek kiek žinau yra tiesa tai ir negali nieko daugiau fiksuoti. O ar išmaniajam atsirado nauja funkcija, kažkas sukūrė naują žaidimą ar filmą, ar kažkur kažkas kaeiauja tai nieko nekeičia ir tai nėra kažkas naujo. Esmė pasaulėdaros, kas aš, ir ką čia veikiu suvokimas. Visa kita tik ne esminis žaidimas smėlio dėžėje.

999 2014 m. lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 08:44:53
Ne 'viską' ,o 'vis.. ką '

KONCENTRUKITES NE I VISKA 2014 m. lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 08:43:08
kas yra 'viskas' ir kas atranda 'viska'?

2014 m. lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 07:30:29
"Ieškoimų ir pažinimo etapas praėjęs...) ar tai reiškia, kad jau viską atradai, viską žinai?

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 19:52:21
tikrai ne... nuo tokio elgesio priklauso pati karma...

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 18:52:27
.. Kartais sutuoktiniai pradeda naudotis vaiku, siekdami įskaudinti sąmoningai buvusį, ar tai priklauso irgi nuo karmos.

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 16:09:12
VYRAI TIK
ISVIRKSCIOS KOJINES
------------------
daug darbo reikia ideti kad jos butu neisvirkscioji puse
gaila tam laiko

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 14:53:08
...Metai neturi reiksmes

21 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 14:51:02
Bet skauda ne jiems,o tevams

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 13:37:02
yra galutinė riba - 21 metai, o kas ir toliau nesugeba savarankiškai, tai jau priklausytų išrašyti invalidumą :(

Vytautas 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 13:00:03
Vaikai nusprendžia patys kad palikti tėvus ir atsisakyti jų priežiūros. Iš tikro koks nors amžius nėra rodiklis. Kas liečia mano ir kitų "perprogramavimą" tai to dabar neįmanoma padaryti. Nėra valdytojo. Kai kas gyvena iš inercijos, kai kas ieško guru nes nemoka gyventi savo galva ir nepasitiki savimi. Bent aš gyvenu taip kaip man patinka ir kaip aš noriu. Ieškojimų ir pažinimo etapas praėjęs dabar tik stebiu rezultatus ir truputi eksperimentuoju kartu su savo siela. Jokia pašalinė pagalba nereikalinga.

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 12:14:18
karma nėra stabari programa, juk tam ir gimstame, kad ją keistume, išgyendintume...
o šiaip - tai yra energijų garas, kuris kondensuojasi nuo asmenybės ir evoliucinės programos sąveikų.

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 11:58:15
&-DESTRUKCIJA

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 11:57:46
SANTYKIUS

URANTIJA 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 11:57:14
mes galime santykiu nutraukti fizineje plotmeje,bet mentaline plotme priklauso 'minties derintojui'

999 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 11:26:31
'AUG-inti taip kad jie būtų laisvi žmonės bei gerbtų kitų laisvę'
beje,vaikai yra skirtingi,kas gali sakyti kiek jiems reikia tevu ir kiek laiko tevai turi juos 'AU-GINTI '

16:46:64 STEBETOJAS 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 11:23:32
Vytautai, perziurekite savo programas,nes turesite daugybe problemu jau nuo ryt..ko negalite suvokti,ieskokite kitu mokymuose, JUMS PRIREIKS GURU, naujo mokytojo perprogramavimui jusu mastymo

11.11.11 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 11:21:35
Kas liečia vaikus tai juos reikia užauginti iki kokio 20m,...beje..reikia uzauginti tol.kol jie uzauga

linkiu perprogramuoti pati save 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 11:20:24
Vytautas 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 10:36:38
Seniau egzistavusi likimo programa tai visų gyvų organizmų valdymas iš aukštesnių vibracijų pasaulio. Tiesiog nežinai kodėl bet imi ir nužudai kitą žmogų, o jis savo ruožtu atsiranda tau po rankla. Čia toks žiaurokas pvz, bet esmė tokia. Kiekvienas veiksmas ir sprendimas buvo užprogramuoti ir valdomi. Vaizdas gan žiaurus. Superinis kalėjimas

tartaras 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 11:03:03
Pagal Vytauto paaiškinimą išeitų, kad mano karma randasi ne manyje, o tik mano išorėje... T.y., esu švarus tarsi tuščias popieriaus lapas, kuriame kažkas (aukštesniosios sferos) rašo tai, ką nori (bet iš tikro tai, kas iš anksto nulemta), o prirašytą popieriaus lapą tiesiog sudegina – ir nieko iš jo nelieka, net pelenų. Tada vėl imamas švarus lapas ir vėl į jį rašoma...

Vytautas 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 10:36:38
Seniau egzistavusi likimo programa tai visų gyvų organizmų valdymas iš aukštesnių vibracijų pasaulio. Tiesiog nežinai kodėl bet imi ir nužudai kitą žmogų, o jis savo ruožtu atsiranda tau po rankla. Čia toks žiaurokas pvz, bet esmė tokia. Kiekvienas veiksmas ir sprendimas buvo užprogramuoti ir valdomi. Vaizdas gan žiaurus. Superinis kalėjimas.

tartaras 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 09:09:33
Paprastai suprantama, kad karma – tai praeitų asmens gyvenimų poveikis jo dabarčiai ir ateičiai (tarsi jo likimas/lemtis) . Klausimas, kur, asmens atžvilgiu, išsaugoma karma (tradicijose vadinama dar vasana, „sėklomis“)?
Imant erdviniu požiūriu – galimi trys variantai:
a) Vien tik pačiame asmenyje;
b) Vien tik asmens išorėje;
c) tiek asmenyje, tik jo išorėje...
Kaip yra iš tikro?

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 09:07:03
jokio ten išskaidymo; atvirkščiai - kristalas!

Vytautas 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 08:31:13
Kas liečia vaikus tai juos reikia užauginti iki kokio 20m, o po to nepažeidinėti jų laisvs valios ir nesikišti į jų gyvenimą. Suprantama, jei paprašys jokie normalūs tėvai neatsisakys padėti ir vėliau. Bet esmė netrugdyti jiems gyventi savo gyvenimo su savom kalidom ir sėkmėm. Auginti taip kad jie būtų laisvi žmonės bei gerbtų kitų laisvę.

888 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 08:14:09
https://www.youtube.com/watch?v=8QlJ4S43KFA

Maldomis varomas kosmoso erdvėlaivis... 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 07:57:09
Westerners, all of us have a common term in English, GOD - G stands for Generation i.e. creation, O for Organization i.e. sustenance and D for Dissolution
Maldomis varomas kosmoso erdvėlaivis...

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 07:48:26
brandumas,o kas po brandumo? Isskaidymas...

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 06:41:35
be abejo - karmą mes kuriam kasdien, ir tik ji priverčia nenurimti, stumtis evoliucijos keliu. jau ganėtinai brandžios, valingos esybės palaipsniui pereina į sąmoningą vystymąsi.

888 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 01:48:39
uzsiciklinama ties karma, kaip praeitimi, bet ir vakar jau sukurete savo karma,o ne viskas nuo mirties iki gimimo.. ir kas yra mirtis? trumpas ar ilgesnis samones praradimas, ilgesnis nei miegate nakti.. o ar zinote,jog jau daugiau kaip 50% lasteliu yra apmirusios virs 55-60 metu, tai kokios mirties dar reikia.. mirtis ateina palaipsniui,nepastebint, tik pati kulminacija ,kai siela nebepajegia gyventi sugedusiame kune, vadinate Mirtimi. Is tiesu, mirtis yra ilgas procesas-apsileidimo procesas.

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 01:42:48
skaitykite kabala

ex-kapas 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 01:22:44
Tiesa, priminsiu, kad nežemiečiai turi technologiją, kai pirminę žvaigždžių sistemos analizę gali atlikti neatvykdami į tą sistemą. Ji irgi dalinai susijusi su minėto kvantiniu susiejimo principo panaudojimu. Yra paskleidžiamas labai skvarbių spindulių pluoštas pagal kurių sklaidą sudaromas a la holografinis tiriamos sistemos vaizdas.
Tiesa, tai irgi tikslinę žvaigždžių sistemą pasiekia tik šviesos greičiu. Egzistuoja momentinės informacijos perdavimo sistemos, tačiau joms būtina tikslinėje sistemoje sudaryta speciali struktūra, o tai gana „brangu“ (energetiškai neapsimoka) ir pasiekiama tik ten prieš tai nusiuntus „Saulės kreiserius“ (kas irgi vyksta tik šviesos greičiu). Tokie akimirksninio ryšio kanalai sukuriami tik tarp žvaigždžių sistemų, tarp kurių vyksta nuolatiniai ir intensyvūs informacijos mainai. Bet jų gana nedaug...

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:24:44
norit..ar nenorit.. nieko neiseis... esame Zmones ir kol busime jais, yra daug bendra... duona keps kepejai, jei ten pateks bacilu, susirgs ir ne jie, o kiti...ir ttttttt

38 2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:22:59
kaip Vytautas raso 'KIEKVIENAS UZ SAVE'
PUIKU PUIKU
NAUJAGIMIAI GIMS BE GIMDYMO NAMU, numire patys pasilaidos...ir tt

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:18:14
wat, su kantrybe iskesti sinkius momentus ir karma bus iveikta..

knysliukas 2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 23:21:05
Nežinau kaip ten, tačiau čia archyvuose yra De'sant žinučių, kuriose žodis žodin pakartotos tos pačios frazės, kaip ir paskutiniuose (apie karmą)...

De'sant 2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 22:34:32
Nežinau kur tu tą "sielos doktriną" surada, bet tai, ką cituoji - mano tekstas...žodis į žodį.

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 21:53:19
Nukoppijavai iš „Sielos Doktrinos“."... gyvuoja tokiame lygmenyje, kokį patys savomis pastangomis pasiekia, ir nieks, o, bet, .

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 21:28:15
Ne pati "karma" tiesiogiai įtakoja šį gyvenimą, bet jos moduliuojami trikdžiai evoliucinės programos dažnių vibracijoms, kurios pačias evoliucinio individo sielos gelmes pasiekia jau paradigmiškai iškreiptos ir tuo žadina asmenybės nepasitenkimimą. Šis, savo ruožtu, skatina veikti... O toliau - kaip klosi, taip ir miegosi...

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 21:02:01
Karma - tai veiklos pasekmių mazgas. Tiesą sakant - pati asmenybė... Tokia, kiek ir kaip iškrypusi. Evoliucija rutuliojasi pagal 100% tikslią programą, ir tik laisva valia individas nuo jos nukrypsta. Taip kad kas neįsipaišo į šią programą - tai ir yra karma. Galiausiai besivystantis individas privalo pasiekti tokį viskuo teisų ir pakankamai brandų būvį, kurį evoliucinės programos energijų potencialas įstengtų "pralaužti" ir sujungti į vietisą monadą. Toks yra biologinės evoliucijos tikslas, kuriuo užbaigiamas šis hierarchinis principas, bei išsivaduojama iš samsaros. Toliau seka paranirvana - kai du tampa vienu - nauju aukštesnės hierarchinės pakopos evoliuciniu vienetu. Šie jau neturi jokios galimybės susisiekti ir kaip nors kontaktuoti su dar biologinės pakopos individais, bet tačiau privalo nudirbti valymo darbus, likviduodami dar biologinių lygmenų nebrandžios kūrybos pasekmes - į smilteles bei akmenis jų egzistencijos erdvėse besimaterializuojančias energijas. Tai yra - į gimtosios planetų sistemos periferiją tampyti mineralines uolienas...
Tiesa - užbaigusiems yra galimybė neskubėti į paranirvaną ir laikinai pasilikti laisvame monadineme būvyje. Bet ne amžiams.

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 19:36:03
Karma tai praeitu gyvenimu itaka siam gyvenimui.Taip ir galvok.

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 19:33:59
Pavyko itikinti >>>jie.. kad kiekvienas nesame karma, netenkame brangiausiu zmoniu.
gal kazkada ir buvome vienas salia kito:0
Todel teko pajusti Dieviskos meiles nors atgarsius.

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 15:44:51
Kertiniai visatos dėsniai
1. “Achimsa” – nežudyk. Nedaryk žalos, nekenk aplinkiniams. Neužmušk meilės, vilčių, norų, tikėjimo, sąmoningai nesikėsink į nieką, kas gyva.
Negatyvios “achimsos” požymiai: žmogus gimsta su fiziniais trūkumais, dažnai patenka į avarijas ir smurtines, gyvybei pavojingas situacijas, patiria fizines bausmes, yra kankinamas, netenka brangiausių žmonių.
Dovanos už gerą “achimsą”: stipri dvasios jėga, sutramdanti aplinkos agresiją, nuraminanti artimųjų siautulius , užgesinanti konfliktus, sutaikanti priešininkus. Gyvenimiška laimė, kai lengavi sekasi igyvendinti sumanymus, greitai pildosi norai.
Kaip išpirkti “achimsą”: daryti gerus darbus,pelnyti gerą vardą, saugoti reputaciją, gelbėti kitus iš mirties glėbio, kovoti už kitų gyvybę, steigti kovos su ligomis fondus.
2. “Satja” – būk teisingas. Satjos laikymąsis – tai nuoširdumas ir atvirumas tiek žodžiuose, tiek mintyse ir poelgiuose. Tiesos sakymas niekada nesužeis kito, t.y. dėl “satjos” neįmanoma pažeisti “achimsos”.
Negatyvios “satjos” požymiai: žmogus serga psichine liga, yra nenuovokus, kvailas. Jį nuolat kažkas apkalba,peikia,tyčiojasi, jis susiduria su didele išdavyste ar šmeižtu, neturi draugų. Daug kliūčių siekti žinių, studijuoti. Nėra pripažinimo. Dažnai genda telefonai ir automobiliai.
“Satjos” dovanos: aiškiaregystė, telepatija, pranašingi sapnai, stipri intuicija, įgimta išmintis,šlovė, pergalės konkursuose ,lengvas kalbų mokymąsis, sėkmė moksle.
Kaip išpirkti “satją”: ginti teisingumą, išviešinti apgaules, užsiimti nekomerciniu švietimu, padėti melagingai apkaltintiems.
3. “Astėja” – nevok. Nesikėsink į privatumą, nesisavink svetimos šlovės,nuopelnų, sumanymų, idėjų.Nepiktnaudžiauk kitų gerumu, nesikišk be reikalo į svetimą gyvenimą su patarimais ar šiaip iš smalsumo.
Negatyvios “astėjos” požymiai: žmogus skursta, uždirba mažiau, nei kiti. Jam nepavyksta sukaupti turto – santaupos ištirpsta “Sekundės” banke, o vagys vis suranda tą vienintėlę paslėptą kojinę. Be to, nuolat kažko pritrūksta sumanymams įgyvendinti – tai lėšų, tai žinių, projektus nuolat kažkas griauna – tai nelamingas atsitikimas, tai ekonominė krizė ar politiniai perversmai.
“Astėjos” dovanos: lengvai pasiekiamas gerbūvis, “nematomi aitvarai ant stogų”, nepaaiškinama sėkmė loterijose, palikimas, renta, gyvenimo pilnatvė ir įvairovė.
Kaip išpirkti “astėją”: užsiimti labdara, šelpti skurstančius ir benamius, steigti finansinius paramos fondus, neatsakyti prašančiajam, aukoti.
4. “Aparšracha” – neturėk kitų dievų. Nedaryk kulto ir nesudievink nieko – mylimojo, mokytojo, garbingo politiko (pvz. Landsbergio), Konstitucijos, šventųjų raštų ir pan. Gerbk tėvą ir motiną, kitų laisvę, įsitikinimus ir apsisprendimą, venk bet kokios priklausomybės,negeisk valdžios, nemanipuliuok kitų sąmone.
Negatyvios “aparšrachos” požymiai: priklausomybė – nuo kvaišalų, nuo viršininko malonės, nuo gaujos vadeivos, nuo sektos vadovo. Buvimas izoliacijoje – kalėjimuose, vienuolynuose, griežto režimo įstaigose, užkampiuose, ilgas gydymąsi sanatorijose. Problemos su būstu – vis nėra kur gyventi. Valdingi tėvai ir tironai viršininkai.
“Aparšrachos” dovanos: įgimti gabumai, galimybė rinktis ir priiminėti sprendimus, vadovo talentas. Kūrybinė profesija, kai nereikia niekam tarnauti. Profesinė sėkmė.
Kaip išpirkti “aparšrachą”: kovoti už kitų laisves, globoti kalinius, traukti žmones iš priklausomybės – nuo kitų valios, įtaigos ir pan.
5. “Brachmačarja” – nepaleistuvauk. Valdykis ir laikykis visur saiko bei tvarkos.
Negatyvios “brachmačarjos” požymiai: sunkios ligos, bejėgiškumas, depresija. Tenka slaugyti ar rūpintis artimaisiais. Susidūrimas su stichinėmis gamtos nelaimėmis. Daug įvairių nelaimingų atsitikimų. Nelaiminga meilė ir nepilnavertis asmeninis gyvenimas. Netikėtos skyrybos. Nelaimės su vaikais.
“Brachmačarjos” dovanos – gydymo galios, puiki sveikata, ilgaamžiškumas, jaunatviškumas, stipri energetika.
Kaip išpirkti “brachmačarją” – pasninkauti, tvirtai laikytis ištikimybės įžadų, gyventi švariai ir pavyzdingai, nuolat daug dirbti.
Tags: Kertiniai visatos dėsniai

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 15:34:41
Karma tai praeitų gyvenimų įtaka šiam gyvenimui. To tiesiog niekada nebuvo ir nėra. Vienu atveju žmonės gyvena tik vieną kartą. Kitu atveju praeities informacija niekaip nepernešama į šį gyvenimą.'
karma nera tik praeitas gyvenimas,karma yra daug platesne savoka-tai ka padarei,turi buti atsakingas ir nesvarbu kada tai ivyko,ar vakar ar pries metus,ar pries 100,bet jei liko neatsiskaityta,tai ir gauni,nes kitur laiko nera tokio kooki skaiciuojate cia

Vytautas 2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 15:20:08
Turiu tokią keistą informaciją iš niekur kad žmogui nutolus toliau nei 600km nuo jos tiesiog mirštama. Žmogus negali niekaip palikti šios žemės. Toks keistas ryšys. Kaip savotiškas patvirtinimas jau virš 40m kaip niekas nebando skristi į mėnulį. Tiesiog dabar yra daugiau stebėtojų kurie gali demaskuoti aferą. TKS orbita kažkur 300-400km aukštyje. Ir visi tens sėdi susispaudę nekišdami nosies toliau.

Vytautas 2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 14:30:46
Karma tai praeitų gyvenimų įtaka šiam gyvenimui. To tiesiog niekada nebuvo ir nėra. Vienu atveju žmonės gyvena tik vieną kartą. Kitu atveju praeities informacija niekaip nepernešama į šį gyvenimą. Iš kitos pusės iki 2012m kiekvieno gyvenimas buvo labai griežtai suprogramuotas ir realiai jokios laisvos valios nebuvo. Jei bandei priešintis likimui buvai grąžinamas į tam tikras ribas ir gyventi taip kaip reikia kažkam. Bet tai ne jokia karma tik programa su pavadinimu likimas. Jokių mokomųjų funkcijų tai neatliko. Už nukrypimus nuo programos gauni per galvą ir tiek. Dabar to nėra.

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 14:11:28
Jei isyra vieni rysiai,issikisus kitiems-tai jau ir karmos pavyzdys,o ne laisva valia

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 14:10:29
KAM YRA O KAM NERA

Vytautas 2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 14:01:37
Nėra jokių karmų kaip ir krikščionybės nuodėmių. Laiva valia suderinta su priežastimi pasekme kaip grįžtamuoju ryšiu ir nieko daugiu. Bent šiam momentui taip. Ramiai gyvenkit ir nesukit sau galvos. :-) Bet aišku tai jūsų asmeninis reikalas.

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 13:54:58
Apsilanko "cia" zmogus(jie..) kuris tiki reinkarnacija,ir kad Krisna-atnese tikejimo tiesas apie inkarnacija

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 12:53:34
labai logiskas teiginys pateiktas WA: ' Kiekvienam sava pasaulio pabaiga'

nes 2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 12:51:55
atlaisvine karma atlaisvinsite ir vaiku problemas

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 12:51:19
ir kaip tai padaryti,yra tik tavo paties reikalas..tempia kitus is ligu,is karminiu sasaju,..o patys lieka su problemom...spreskit savo ir nebutinai savo vaiku problemas...

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 12:46:45
tik isejus is mirties rato-atsiranda daugybe galimybiu

38 2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 12:46:02
kol yra gimimas ir mirtis,tas ratas-nera nieko...tik islikimas ir trumpi epizodai

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 12:45:02
nera nieko

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 12:24:35
Nera jokiu netekciu, kai nera prisirisimo juo labiau meiles.
Niekada nemylejau,nezinau kas tai.Visa tai tik zodziai(uzkalbejimai) be jausmo.Pavykes zaidimas:)kai iteikiama-ikalbama meile. "negalima atkurti paties įvykio" bet ji pavyksta prisiminimuose prikelti

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 09:55:10
šuniui po uodega KARUNOS IR PIMPIS... arba ' šalis be karaliaus, karalienė be karūnos, princas - be pimpio '

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 09:45:49
tikras rojus-ir jis yra.tik reikia ten patekti

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 09:45:06
kiekvieenas turesite begales gabumu kai bus ivykdyta sielu atranka
dainuosite ir soksite be jokiu irasu ir gyvensite cia ir dabar

40:40 2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 09:41:37
4-materija
0-nauja pradzia

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 09:40:40
todel ir alcheimeriai ir dimensines ligos

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 09:39:54
tiek ipratote kartoti ir kaupti,kad nebera vietos dabarciai ir ateiciai

archyvai 2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 09:38:12
šeši šuniui po uodega...ir dar vienas ...ju greit visai nebereikes..

Iš mandagumo galėjai paviesti dar ir 2015 m. birželio 7 d., sekmadienis, 18:32:22
Prie stalo vis viena būtų nieko nekainavę bet būtum išlikęs to balso atžvilgiu ne tik mandagus bet ir mielas.

2015 m. birželio 6 d., šeštadienis, 22:33:12
Darausi valgyt ir mano galvoje mintyse kažkas sako "Skanaus"; sakau "Dekui" :D

2015 m. birželio 6 d., šeštadienis, 19:09:52
Melagiai - silpno charekterio žmonės

Visatoje įsivyrautų taika ir ramybė 2015 m. birželio 4 d., ketvirtadienis, 08:42:46
Jei tik Kūrėjas visiems gyviems sutvėrimams anuliuotų alkio jausmą... Tik šis jausmas atsakingas už visus žiaurumus silpnesnių atžvilgiu...

2015 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 21:45:51
Mandagumas geriau perdėtas negu nepakankamas.

2015 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 21:42:49
Tik kieto charakterio žmonės gali būti tikrai minkšti; o kitų regimas minkštumas – iš tikrųjų tai paprastas silpnumas, kuris lengvai virsta barningumu.

2015 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 21:42:11
Silpno charakterio žmonės nesugeba būti tiesūs.

2015 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 21:29:00
Gerbk tuos, kurie bandė atlikti didžius darbus, net jeigu jiems tai nepavyko.

2015 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 21:28:01
Vidutinybei nėra didesnės paguodos negu tai, kad ir genijus neišvengs mirties.

2015 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 21:27:15
Mirtis yra didžioji lygybė ir kartu didžioji laisvė.

Samanta 2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 08:33:33
Tiesa, ar žinote, kad akašų įrašai yra diskretinės, o ne analoginės prigimties?
Trumpai iškart paaiškinsiu: galima iš jų nuskaityti informaciją apie įvykį, tačiau negalima atkurti paties įvykio. Tai kažkuo panašu į patefono plokštelę, kai gali perklausyti dainininko dainą, tačiau negali „prikelti“ tos akimirkos dainininko gyvai atlikti tą dainą (pakartoti įvykį).

2014 m. lapkričio 25 d., antradienis, 00:11:50
labai keista archyvavimo sistema :) iš kiekvienos dešimties failų - šeši šuniui po uodega...

2014 m. lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:46:13
yra galvos ir yra pusgalviai, kartais net keista, o nuo ko tas toks zodis atsirado... gal zmones taip vadinami, kurie interpretuoja nebutus dalykus. sukurdami pasakas suaugusiems

2014 m. lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:43:50
skaitykite romanus, daugiau ka surasite, nei archyvuose

108 2014 m. lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:41:33
Nera jokiu netekciu, kai nera prisirisimo

2014 m. lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:38:23
giliai sujuokinote...kada ten matet meile

ats:. 2014 m. lapkričio 24 d., pirmadienis, 20:08:48
bus galima paskaityti - prisiminti tautvidos ir jiecio Dieviskos meiles nuotykius zvaigzdese. Gal nusileis ant zemes :) papasakos kaip sekesi?

KLAUSIMUKAS 2014 m. lapkričio 24 d., pirmadienis, 19:32:05
...tai dar padauges nessamoniu... kam tu archyvu pries 7 metus, ko jie verti

2014 m. lapkričio 24 d., pirmadienis, 18:46:24
'Ropė 2014 m. lapkričio 22 d., šeštadienis, 10:04:48
Vienas netikslumas - aš valgiau "šnicelį" iš krokodielienos...
Tik manau, kad posakio "Žuvys nelaipioja medžiais" prasmė gerokai gilesnė, nei vienas iš neesamybių variantas... '
NEBARSTYKITE KIAULEMS PERLU... Prasme kur rasite ja, ten ir bus ji jums

W.A. 2014 m. lapkričio 24 d., pirmadienis, 13:13:13
Džiugi arba prieštaringa žinia: Pavyko pasiekti akašų įrašus ir ištraukti prarastus jūsų pasisakymų archyvus (ir tai praėjus 7 m. po jų praradimo)... Paslaptingai dingo, neįprastai atkurta...
Kol kas jų skaitymui nustatykite kodavimą Unicode (UTF-8), vėliau bus sutvarkyta

Ateivis 2014 m. lapkričio 23 d., sekmadienis, 03:02:03
O mums patinka žmogienos šnicelis,ir ką? kiekvienam savo.

2014 m. lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:21:07
jie>>>vel protingai rasai
papasakok kaip dirbi su virgule???

drapokas 2014 m. lapkričio 22 d., šeštadienis, 13:32:38
Mačiau dok.f. kai bado metais viena Afrikos gentis mito vien krokodiliena... visi genties vyrai tapo nevaisingais, ir per paskutinius 10 m. gentyje gimė tik vienas naujagimis... jų laimei - berniukas. Dabar genties moterys puoselėja jį kaip princą ir laukia kol subręndęs visas jas apvaisins.

Ropė 2014 m. lapkričio 22 d., šeštadienis, 10:04:48
Vienas netikslumas - aš valgiau "šnicelį" iš krokodielienos...
Tik manau, kad posakio "Žuvys nelaipioja medžiais" prasmė gerokai gilesnė, nei vienas iš neesamybių variantas...

2014 m. lapkričio 22 d., šeštadienis, 00:07:40
Žuvys nelaipioja medžiais ,kiaules nenardo vandenyje,is krokodilu neruosiamas snicelis,zirafos nearia lauku,vilkai ne pienui ....ir tt

2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 19:28:10
Taip, pritariu, jog siurbti i save visko nereika.. tiesa pasakius as ne neperskaiciau tos I nkognito istorijos. Koks man skirtumas, turi jis inplantus ar neturi, yra ka ir be to veikti..

Vytautas 2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 15:25:53
Visumoje didžioji masė informacijos yra bevertė. Koks man skirtumas kad kažkas kažkur įvyko. O pateikiama būtent tai kas įvyko. Svarbu laiku priimti tinkamą sprendimą artimoje aplinkoje kurioje aš dabar egzistuoju. Ir visiškai vieniodai pakilo kieno nors raketa ar ne, kažkas kažkur kariauja ar ne. Kad ir žiaurasu nužudymo informacija dabar Lietuvoje. Viskas tai jau buvo. Ji aktuali tik siuaram ratui žmonių turinčių konkrečių reiklaų su tuo. Ir taip su viskuo. Beprasmis skendimas informacijos jūroje.

2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 14:02:36
Nu tai jo, tokios rašliavos - tik išsimėžimas. Maža, kad patys liekat tušti... nu ir mes ne daržovės... mums trąšų nereikia.

Vytautas 2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 12:10:39
Svarbus šis konkretus gyveninmas o ne mūsų čia rašymai. Realiai tai neturi jokios prasmės. Geras variantas delfyje komentarai savaime "susinaikina" atėjus tam tikram laikui. Viskas keičiasi ir nereiškia kad kas yra šiandien bus rytoj.

2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 11:55:23
Žinot, berniuikai ir mergaitės - rašykit kapitališkai, traktatus - ir siūskit Adminui. Įkels atskiru puslapiu, su žėrinčia nuoroda...o šičia visi ir aptarsim. Gaila jūsų procios; ar tai nutysta kažkur į uodegą jūsų raštai, ar kokia negailestinga ranka tiesiog ištrina...

2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 10:54:28
zmones nesuvokia zodziu kaip simboliu,todel ir ne visada susikalba

SIELA 2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 10:52:33
Siela- soul
siela, vėlė, dvasia, esmė, žmogus, būtybė
psyche - psichika, siela, dvasia
spirit - dvasia, siela, šmėkla, žmogus, būtybė, protas
heart - širdis, jausmas, siela, meilė, drąsa, narsumas
inside - vidus, vidinė pusė, , išvirkščioji pusė, vidurys, siela

http://www.rerich.lt/agni/lt/veikla/leidyba/rytu_kosmines_legendos.pdf 2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 10:49:41
labai vertinga

3333333333333333333333333 2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 10:42:08
Jei neliecia nelaimes-yra apsauga,siela uzaugo ir peraugo kuno ribas-dar vadinama ir matoma kaip aura.Kas nelinki kitam blogo,tas ir pats negauna tos porcijos.Siela gali buti kaip grudas ir kaip Planeta...tai priklsuso kiek isauginta ji.Didziosios Sielos ir yra Machatmos.Jei mes patenkame i ju dvasia,pradedame labai keistis.Bet del ivairiu prisirisimu,galime ir prarasti tai vel ir vel

2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 10:35:24
Nes zvaigzdes gali nudegint

2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 10:34:41
uzpildyk save sviesa,dziaugsmu ir palaima...ir daug greiciau pateksi i rojaus platybes

2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 10:33:23
kaip viksras issirituliuoji etapus kol tampi tuo drugeliu...drugelis atrodo dziaugsmingai ir laisvai...

2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 10:32:07
Kosmose nera kancios kaip vertybes.

O KUR VIDURIO KELIAS 2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 10:31:11
Todėl ir yra karmos institucija kuri per ilgus amžius sudaro sieloms galimybę tobulėti ir per kančias patekti į žvaigždes.
--------------------------------------------------------------
Stoiku filosofija, gnostika..ir lietuviskas prisitaikymas. Kosmose nera kancios kaip vertybe. Tavo pasirinkimas ar priimti kancia ar dziaugsma. Gali pabandyti ir tai ir tai-ir nieko nesureksminti.
Man dziaugsmas labiau patinka siuo metu.Bet,jei jis bus nepelnytas, gausiu porcija kancios.

2015 m. gegužės 25 d., pirmadienis, 13:19:32
Su kiekvienais metais vis labiau įsitikinu, kad protingiau ir teisingiau dėmesį sutelkti ties grožiu ir gėriu, stengiantis atsiriboti nuo blogio ir melo. (Vinstonas Čerčilis)

2015 m. gegužės 25 d., pirmadienis, 13:18:19
Tvirtai tikiu, kad šiandien mes esame savo likimo šeimininkai ir kad įstengsime nudirbti visus mūsų laukiančius darbus. Jeigu tikime savo reikalu ir tvirtai pasiryžome laimėti, pergalė nuo mūsų nenusigręš. (Vinstonas Čerčilis)

2015 m. gegužės 25 d., pirmadienis, 13:17:31
Kad uždegtum, visų pirma pats turi degti tuo jausmu. Kad pravirkdytum, visų pirma ašaros turi tekėti pačiam. Kad įtikintum, visų pirma pats turi tikėti. (Vinstonas Čerčilis)

2015 m. gegužės 25 d., pirmadienis, 13:16:15
Karts nuo karto žmogus atsitiktinai užkliūna už tiesos, bet dažniausiai jis atsikelia ir nužingsniuoja toliau. (Vinstonas Čerčilis)

Patys protingiausi paukščiai 2015 m. gegužės 24 d., sekmadienis, 12:13:57
Ir per vasarą pasilieka šiltuose kraštuose.

Apgailestauj 2015 m. gegužės 24 d., sekmadienis, 05:58:14
Kad tu neturi nieko, tačiau ir neketinu kuom nors padėti...

2015 m. gegužės 23 d., šeštadienis, 20:04:12
"subalansuotai" - reiškia subalansuotai neturiu nieko...

Dabar 2015 m. gegužės 23 d., šeštadienis, 09:07:50
Man tikrai netrūksta nei sekso nei pinigų, turiu visko subalansuotai.

Nea... 2015 m. gegužės 22 d., penktadienis, 19:32:00
Dabar jau nereikia nei sekso, nei pinigų!

O? 2015 m. gegužės 22 d., penktadienis, 18:39:09
O dabar trūksta sekso ir pinigų?

Jaunystėje 2015 m. gegužės 22 d., penktadienis, 09:31:29
Man pastoviai trūko pinigų ir sekso.

O-ho-ho 2015 m. gegužės 21 d., ketvirtadienis, 08:20:50
http://exopolitics.org/mars-whistleblower-reveals-more-of-his-covert-military-service/

2015 m. gegužės 19 d., antradienis, 17:09:47
gera mintis

Kodėl nukreipta nuo žemės 2015 m. gegužės 18 d., pirmadienis, 21:08:11
Nes čia žemėje gyvena savimi pasitikintys kvailiai, sugebantys čia dievo sukurtame rojuje, kasdien padaryti tikrą pragarą, tiek sau tiek kitiems.

2015 m. gegužės 18 d., pirmadienis, 19:38:16
Įdomu kodėl protingos gyvybės formos paieškai naudojama aparatūra visuomet nukreipta nuo Žemės.

2015 m. gegužės 18 d., pirmadienis, 19:37:49
Didžiausias protingos gyvybės egzistavimo Visatoje įrodymas yra tas faktas, kad iki šiol niekas su mumis dar nepabandė susisiekti.

2015 m. gegužės 18 d., pirmadienis, 19:30:19
Platonas
„Iš tų, kurie gimė vyrais, bailiai ir neteisieji po mirties veikiausiai gyveno moteryse.“

Papildymas 2015 m. gegužės 17 d., sekmadienis, 23:09:05
Atogrąžų miškuose kiekvieno atskiro medžio gyvenimas persipynęs su daugybės kitų medžių gyvenimu... Ten nėra pavienių medžių... Ten medžių neuroniniai tinklai...

siela? 2015 m. gegužės 17 d., sekmadienis, 23:06:45
Neuronai, jungdamiesi savo "šluotelėmis", sudaro smegenis, kuriuose randasi (kyla) sąmonė... Tad gal medžiai yra Žemės smegenys?

O gal siela ir gyvena 2015 m. gegužės 17 d., sekmadienis, 18:55:35
Tų neuronų- medžių šakose?

GiTaNa 2015 m. gegužės 17 d., sekmadienis, 16:29:51
Neuronų kiekis smegenyse (apie 100 mlrd.) yra to paties lygio kaip medžių kiekis Žemėje (pagal NASA – apie 400 mlrd.) Ir savo fizine išvaizda neuronai primena medžius. Ar tai tik atsitiktinis sutapimas?

Žmogaus siela yra kvantinės fizikos objektas 2015 m. gegužės 17 d., sekmadienis, 12:40:47
Pati būdama nemateriali energijos forma,ji valdo materiją neįsivaizduojamais masteliais. Siela vienu metu gyvena neįmanomą begalybę individo gyvenimo variantų visose egzistuojančiose visatose...mirus vienam iš jo turimų materialių fizinių kūnų,ji akimirksniu persikelia į kitus dar egzistuojančius kituose matavimuose kūnus.

Taip, besaikis turto troškimas 2015 m. gegužės 17 d., sekmadienis, 12:35:52
Yra liga dar baisesnė už alkoholizmą ir narkomaniją... Tačiau ji pranašesnė už šiuos dalykus tuo, kad sulaukęs bent senatvės toks žmogus jau supranta kad gyvenimą paleido vėjais ir tie turtai jo bus jau labai neilgai...

2015 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 22:20:19
Tikrasis žmogaus gyvenimas - tai gyvenimas, kurio jis negyvana. [Oscar Wilde]

2015 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 22:18:40
Kas nori būti drąsus, privalo nesitaikyti prie kitų žmonių. [R. W. Emerson]

2015 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 22:17:23
Kiek daug žmonių, norėdami atrodyti išmintingi, nukrypsta į abstrakcijas! [Joseph Joubert]

2015 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 22:15:03
Saikingumas - tai vienintelis neturinčiųjų vaizduotės pasiteisinimas. [Oscar Wilde]

2015 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 22:13:09
Tikrovė - tai žmogaus suvokimas, kaip tūrėtų būti. [John M. Shanan]

2015 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 20:37:28
„…kaip gerai būtų, kad žmogus gimtų senas, iškraipytomis smegenimis, pagedęs ir nukaršęs, o laikui bėgant vis jaunėtų, šviesėtų, protingėtų, o mirtų besišypsantis kaip kūdikis“ – Mykolas Sluckis

2015 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 20:36:51
„Žmogus planuoja savo kelią, bet Viešpats jį veda.“ – (16,9 – iš Biblijos)

2015 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 20:35:57
„Daugelis žmonių panašūs į kiaušinį; jie per daug kupini savęs, kad tilptų dar kas nors.“ – George Bernard Shaw – airių rašytojas, publicistas, Nobelio premijos laureatas(1856–1950)

2015 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 20:34:58
Gėrio esama madingo ir ne madingo, kaip ir blogio ... - šiandien jau galime džiaugtis hibridiniais moralės stiliais. Toks jau šis pasaulis - filosofija ima vis labiau panašėtiį verslo administravimą.

2015 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 20:34:32
Tad nenuostabu, kad tokioje poreikių kupinoje ir kone vien iš poreikių susidedančioje visuomenėje, kokia yra žmonių giminė, labiausiai ir atviriausiai vertinamas, netgi garbinamas turtas' valdžia - ir ta naudojamasi tik kaip priemone pralobti; todėl ar gali dar ką nors stebinti tai, kad dėl turto išsižadama visko pasaulyje, kad nebėra nieko, dėl ko širdis ir ranka sudrebėtų; toks likimas, pavyzdžiui ištiko filosofiją, kai ji atsidūrė filosofijos profesorių rankose.

2015 m. gegužės 15 d., penktadienis, 23:54:52
Žmogus renka citatas, rašo - stengiasi, o jus kakučiais išvadinot. Nedekingi visai.

Deja tą dalyką kaip agonija 2015 m. gegužės 15 d., penktadienis, 10:29:29
Visi kad ir kas bebūtume iškenčiame tik vieni. Kiekvienas iš mūsų miršta vienas.Tačiau po mirties mums lemta susitikti išėjusius anapilin draugus, tėvus senelius ir kitrs gimines,nes tavasis AŠ niekuomet nemiršta jis tik pereina iš vieno būvio į kitą. Kaip ir energija,kas iš esmės mes ir esame, ji iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta tik pereina iš vieno būvio į kitą atlikdama tam tikrą darbą. O kūnas? Kūnas tėra tik įrankis ir laikina buveinė sielos kelionei. Norite įsitikinti? Nukirpkite nagą ir įmeskitę jį į šiukšlių dėžę, ar jums skaudės galva dėl jo tolimesnio likimo? Tas pats po mirties bus ir dėl pūvančio po žeme likusio jūsų kūno.

2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 23:13:52
Aš irgi už kakučius.

be kakučių 2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 18:28:08
Nebus ir bandučių...

giTana 2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 16:00:61
Pavasarį visokie kakučiai aukso vertės, - ir juk žinote, kuo kvepia pavasaris? O tu, adminas, būk kantrus, pavasaris praeis, kvapas pats išsisklaidys….

2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:58:41
Kodėl adminas neištrini šitų visų kakučių?

O gal? 2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:33:33
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/cereroje-nauji-nepaaiskinami-zybsniai.d?id=67951586
 

2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:10:40
Mirtis - Gyvybės teikėja, Gyvybės naikintoja, pradžia ir galas. — [A.Miuntė "Knyga apie San Mikelę"]

2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:09:21
Kiekvienas matė, kaip iš vandens laikrodžio teka vanduo. Lygiai taip pat bėga žmogaus laikas, tačiau žmogaus laikas ne vandens laikrodžiu matuojamas, o tuo, kas žmogui nutinka. Tai didi ir tikra tiesa, tačiau žmogus ją suvokia tik senatvėje, kai laikas teka bergždžiai, kai jau nieko nenutinka, nors jis taria, jog nutinka, daug kas, ir tik vėliau suvokia, jog nieko neįvyko. Kai žmogui daug kas nutinka, jo širdis mainosi, keičia pavidalą, tuomet viena vienintelė diena jam gali tapti ilgesne už metus, dvejus metus, per kuriuos dirbo darbą, gyveno įprastą gyvenimą, pats visai nesikeisdamas. — [M.Waltari "Turmsas nemirtingasis"]

2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:08:44
Žmogus negalėtų pakelti gyvenimo, jei žinotų savo mirties valandą. — [A.Miuntė "Knyga apie San Mikelę"]

2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:08:28
Mes žinome, kad mirsime - tiesą pasakius, vien tą ir težinome apie savo ateitį. Visa kita yra tik spėliojimai, kurie dažniausiai nepasitvirtina. Kaip vaikai neįžengiamoj kiūtinam ant nuomonės per gyvenimą, laimingi, kad nežinome, kas mums nutyks rytoj, su kokiais susidursime negandais, kokie šiurpūs išmėginimai mūsų laukia prieš patį šiurpiausią išmėginimą - Mirtį. Kartkarčiais apstulbę ryžtamės baikščiai prašnekinti savo likimą, bet atsakymo į klausimą negauname, nes žvaigždės per toli. Juo greičiau suprasime, kad mūsų likimas pareina nuo mūsų pačių, o ne nuo žvaigždžių, juo mums bus geriau. Laimę galime rasti tik patys savyje, nesitikėkite jos sulaukti iš kitų - laimės taip mažai, jog retas gali ja dalytis. Skausmą turime vieni pakelti - nesąžininga užkrauti jį kitam, vis tiek, ar tai būtų vyras ar moteris. Kiekvienas iš mūsų turi pats savo jėgomis kovoti ir kirsti iš paskutiniųjų kai pridera kovotojams, nes mes tokie ir esame gimę. Visi mes vieną dieną sulauksim taikos, taikos, kuri bus garbinga net nugalėtajam, jeigu jis ištvėrė iki galo. — [A.Miuntė "Knyga apie San Mikelę"]

2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:08:05
Galiausiai apsipratau su savo likimu, aš per senas kovoti su dievais. — [A.Miuntė "Knyga apie San Mikelę"]

2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:07:47
[Mirties žodžiai herojui] Man nepatinka jūsų kunigai. Tai jie išmokė žmones bijoti mano prisiartinimo, prigąsdinę juos amžinybe ir pragaro ugnimi. Tai jie nuplėšė man nuo pečių sparnus, subjaurojo švelnų veidą ir, pavertę šlykščia giltine, privertė tartum vagį sėlint nuo vieno namo prie kito su dalgiu rankoje ir šokti Danse Macabre ant freskų vienuolynų sienose drauge su jų šventaisiais ir nusidėjėliais. Aš neturiu nieko bendro nei su jų dangumi, nei su jų pragaru. Aš - gamtos dėsnis. — [A.Miuntė "Knyga apie San Mikelę"]

2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:07:08
Kas gi kitas, jei ne Mefistofelis, tas amžinas pašaipūnas, būtų galėjęs iškrėsti tokį klaikų farsą? Net šventose giesmėse tariausi girdįs jo pilną patyčių juoką ir, teatleidžia man Dievas, pats vos nepradėjau juoktis, kai tavo karstą nuleido į šią duobę. Bet ar tau ne vis tiek, kieno šis kapas? Juk tu negali perskaityti vardo marmuriniame kryžiuje - ar tau ne vis tiek, kieno tai vardas? Tu negirdi gyvųjų balsų viršum savo galvos, ir negi tau ne vis tiek, kuria kalba jie šneka? Tu ilsiesi ne tarp svetimų, o tarp brolių. Kur bemiegotumėt amžinu miegu, visur laukia tas pats likimas - visi jūs būsite užmiršti ir visi pavirsite dulkėmis. Toks jau gyvenimo dėsnis. — [A.Miuntė "Knyga apie San Mikelę"]

2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:06:50
Juk mirštame tik mes, žmonės. — [A.Miuntė "Knyga apie San Mikelę"]

2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:06:24
Man vis tiek - ar praeitis, ar ateitis. Aš žinau viską. — [A.Miuntė "Knyga apie San Mikelę"]

2015 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:06:06
Gyvenimas - kalnas, į kurį kopi ilgai, o nusileidi greitai. — [G. de Mopasanas]

2015 m. gegužės 12 d., antradienis, 19:20:27
Gyvenimo sėkmė kur kas labiau priklauso nuo mokėjimo bendrauti nei nuo talento. — [Dž.Labokas]

2015 m. gegužės 12 d., antradienis, 19:19:57
Nėra prasmės prisiminti praeitį, jei ji neturi įtakos dabarčiai. — [Č.Dikensas]

2015 m. gegužės 12 d., antradienis, 19:19:34
Mirti - tai niekis, baisu negyventi. — [V.Hugo]

2015 m. gegužės 12 d., antradienis, 19:19:13
Niekas neneigia: tiesa gyvenime nugali, tik mums neužtenka gyvenimo. — [V.Reimeris]

2015 m. gegužės 12 d., antradienis, 19:18:43
Kas nesusupėja su laiku, tas suserga praeitimi, visa jam darosi nebesuprantama, svetima... — [Bronius Radzevičius]

2015 m. gegužės 12 d., antradienis, 19:18:23
Žmonės miršta, ir jie nėra laimingi. — [A.Kamiu]

2015 m. gegužės 12 d., antradienis, 19:17:55
Kai jūs visi čia, aš pajuntu beribę tuštumą, kurios negaliu pakęsti. Man gera tik su mirusiais. Jie tikri. Jie tokie kaip aš. Jie manęs laukia ir mane skubina. — [A.Kamiu]

2015 m. gegužės 12 d., antradienis, 19:17:27
Pražūtis - tai kažkas, kas jau neegzistuoja. Kad galėtum nugrimzti į pražūtį ir pakilti į viršų, turėtų būti apačia ir viršus. Bet nėra nei apačios, nei viršaus, tai egzistuoja vien žmogaus smegenyse - iliuzijų tėvynėje. Visi kontrastai yra iliuzija : balta ir juoda - iliuzija, mirtis ir gyvenimas - iliuzija, gėris ir blogis - iliuzija. Tereikia vienos valandos, vieną liepsningą valandą sukąsti dantis, ir iliuzijų karalija bus įveikta. — [H.Hesė]

2015 m. gegužės 12 d., antradienis, 19:16:58
Kada miršta žmogus, miršta ir nežinomas pasaulis. — [A. de Sent – Egziuperi]

2015 m. gegužės 12 d., antradienis, 19:16:35
Diena ir naktis. Vasara ir žiema. Sėja ir pjūtis. Gyvenimas ir mirtis. štai kas iš esmės yra Vėlinės. Viskas viename. Vidurdienis ir vidurnaktis. Gimimas. Tarsi išsitiesi paslikas, apsimesdamas negyvu kaip šuo. O paskui vėl pašoki ir skalydamas bėgi per mirties tūkstantmečius. Kiekviena diena yra Vėlinės, kiekviena naktis. Kiekviena tamsi naktis baugina, kol pagaliau apsipranti su ja, pasislepi nuo jos kokiame nors miestelyje ar nedideliame mieste, kur gali pailsėti, atgauti kvapą.
Ir pradedi gyventi ilgiau, turi daugiau laisvo laiko, ir tada išstumi mirusiuosius, įveiki baimę ir galiausiai pasilieki tik vieną dieną metuose pagalvoti apie naktį ir apie aušrą, pavasarį ir rudenį, gimimą ir mirtį.
Ir visa tai veda į vieną. Prieš keturis tūkstančius metų, prieš šimtą metų, šįmet, visuose pasaulio kraštuose švenčiama ta pati šventė... — [Rėjus Bredberis]

2015 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 09:32:33
Visais laikais žmonės žudė vieni kitus dėl išsigalvoto dievo, ir, kol bus tikinčiųjų, šitos žudynės nesiliaus. [...] Religijos ateina kartu su savo dievais ir vėl išnyksta. Tas pats atsitinka su atskiromis tautomis ir civilizacijomis. Vienintelis pastovus kūrinys žemėje - žmogus, nors ir jis keičiasi. — [Jonas Avyžius]

2015 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 09:31:29
Jei norite, kad gyvenimas jums šypsotųsi, iš pradžių dovanokite jam savo gerą nuotaiką. — [B.Spinoza]

2015 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 09:30:50
Ateities baimė - tai dabarties švaistymas. — [Anonimas]

2015 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 09:30:19
Nėra tokio pirmadienio, kuris neužleistų vietos antradieniui. — [A.Čechovas]

2015 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 09:28:16
Gyvenimas ne toks jau trumpas, kad žmonėms neužtektų laiko būti mandagiems. — [R.V.Emersonas]

2015 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 09:27:52
Viskas laiku ateina tiems, kurie moka laukti. — [H. de Balzakas]

2015 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 09:27:23
Kai likimas palankus, prideramai elgtis sunkiau negu tada, kai jis priešiškas. — [F. de Larošfuko]

2015 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 09:26:44
Iš tiesų tas, kuris nebrangina gyvenimo, nėra jo vertas. — [Leonardas da Vinčis]

2015 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 09:26:23
Tiesą sakant, nedaugelis gyvena šiandien. Dauguma rengiasi gyventi vėliau. — [Dž.Sviftas]

2015 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 09:25:55
Visas žmogaus išmanymas yra ne kas kita, kaip kantrybės ir laiko junginys. — [H. de Balzakas]

2015 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 09:14:40
Visų naudingiausia gyvenime - sava patirtis. — [V.Skotas]

2015 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 09:14:17
Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai. — [Ezopas]

2015 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 09:13:52
Kai pasensi, įpročiai taps tironais. — [G.Floberas]

2015 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 09:13:30
Gyvenimas – tai visokių kombinacijų kaitaliojimasis; jas reikia nagrinėti, sekti, kad visur liktume patogioje padėtyje. — [H. de Balzakas]

2015 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 09:13:13
Sunkiausia gyvenime yra nuspręsti, kuriuos tiltus pereiti, o kuriuos sudeginti. — [David Russel]

2015 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 09:12:46
Džiaugtis gyvenimu - tai mokytis gauti už savo pinigus ką nors vertinga ir suvokti tai. — [E.Hemingvėjus]

2015 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 09:12:25
Visiškai nekeista, kad žmonės yra tokie baisūs, kai jie pradeda gyvenimą kaip vaikai. — [Kingsley Amis]

2015 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 09:11:43
Na, ką gi jūs. Jeigu negalite juoktis iš ateinančios mirties, tai iš ko jūs begalite juoktis? — [D.Fieldingas]

2015 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 09:11:11
Mes priversti tikėti likimu. Nes kaipgi kitaip galėsime paaiškinti sėkmę tų, kurių nemėgstame. —[Ž.Kokto]

2015 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 09:10:45
Geri sprendimai atsiranda iš patirties, o patirtis atsiranda iš blogų sprendimų. — [Barry LePatner]

Žemėje iki mūsų 2015 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 07:25:18
Jau gyveno daugiau kaip 100 milijardų žmoniu,visi jie pragyveno daugiau mažiau laimingus gyvenimus,tikėjo šviesesne ateitimi kaupė turtus ir kitą materiją,net nepagalvodami, kad yra tik labai laikini šioje ašarų pakalnėje... Ir visis iki vieno sėkmingai numirė,o jų sukauptos gėrybės atiteko kitiems... Tad išgerkime visi už tai kad gyventume ir džiaugtumės šia sekunde,nes sekančios mums jau gali ir nebebūti.

Aš irgi noriu prisidėti 2015 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 21:46:23
Tiesa yra visų šūkis, bet mažumos taisyklė [G. Bishop Berkeley]

2015 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 15:58:39
Laikas - nuostabus mokytojas, deja užmušantis savo mokinius. — [H.L.Berliozas]

2015 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 15:58:01
Gyvenimas – vaidinimas. Kaip svarbu geri partneriai! — [V.Karalius]

2015 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 15:57:34
Gyvenimas – vaidinimas. Kaip svarbu geri partneriai! — [V.Karalius]

2015 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 15:57:12
Laikas turi dvi sąžines – viena prieš laiką, kita po laiko. — [V.Karalius]

2015 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 15:56:53
Prasmė išdalinta visam gyvenimui. Argi per vieną dieną protingai sunaudosi visą statinę druskos? —[V.Karalius]

2015 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 15:56:31
Amžinybė ir mes: vėjas lieka, malūnai išnyksta. — [V.Karalius]

2015 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 15:55:22
Smarkūs gyvenimo sukrėtimai išgydo mus nuo menkų baimių. — [H. de Balzakas]

argi ne? 2015 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 15:55:19
http://www.delfi.lt/video/mokslas-ir-gamta/mokslas-ir-gamta/paviesintos-nuotraukos-is-naujosios-meksikos-irodo-nso-egzistavima.d?id=67911786

2015 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 15:54:58
Laikas, kai jo maža, tampa vertingas, ir, patikėkite, jo užtenka viskam. Daug laiko turi tik nieko neveikiantys. — [N.Rerichas]

2015 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 15:54:28
Gyvenime kai kam būna kaip pas dantų gydytoją - vis tikiesi, jog svarbiausias momentas dar tik bus, o jis jau praėjo. — [O.E.Bismarkas]

2015 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 15:53:56
Netekti gyvybės - menkas dalykas; bet matyti, kaip mūsų gyvybė netenka prasmės, kaip nyksta mūsų gyvenimo tikslas - štai kas nepakeliama. Neįmanoma gyventi be tikslo. — [A.Kamiu]

2015 m. gegužės 8 d., penktadienis, 21:51:41
Sveika Tautvida:)

2015 m. gegužės 8 d., penktadienis, 16:07:34
Turi pats sužinoti, kas yra gyvenimas, o ne aklai ryti ką tau kiša kiti. — [Ch.S.Puigas]

2015 m. gegužės 8 d., penktadienis, 16:07:09
Pasiūlos ir paklausos požiūriu, gyvybė yra pigiausias dalykas pasaulyje. Vandens, žemės, oro kiekis apibrėžtas, bet gyvybė gimdanti gyvybę - begalinė. — [Dž.Londonas]

2015 m. gegužės 8 d., penktadienis, 16:06:38
Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame. — [W.Čerčilis]

2015 m. gegužės 8 d., penktadienis, 16:06:15
Keliais žodžiais galėčiau apibrėžti viską, ką išmokau iš gyvenimo. Jis tęsiasi. — [R.Frostas]

2015 m. gegužės 8 d., penktadienis, 16:05:57
Mirtis gerokai universalesnė už gyvenimą, kiekvienas miršta, bet ne kiekvienas gyvena. — [A.Sachs]

2015 m. gegužės 8 d., penktadienis, 16:05:08
Mes neturime laiko, kad būtume savimi, mes turime laiko tik būti laimingi. — [A.Kamiu]

2015 m. gegužės 8 d., penktadienis, 16:04:29
Žmogaus gyvenimas be tragedijos negali būti gražus. — [E.Hemingvėjus]

2015 m. gegužės 8 d., penktadienis, 16:04:10
Dauguma žmonių išeikvoja daugiau kaip pusę gyvenimo tam, kad antrąją jo pusę padarytų nelaimingą. — [Ž. de la Briujeras]

2015 m. gegužės 8 d., penktadienis, 16:03:46
Jei gyvenimas apskritai turi prasmę, tai prasmę privalo turėti ir kančia. Juk kančia irgi yra gyvenimo dalis - kaip ir likimas, ir mirtis. Tik kančia ir mirtis paverčia žmogaus būtį visuma. — [B.Franklinas]

2015 m. gegužės 8 d., penktadienis, 16:03:17
Gyvenime yra tik dvi tragedijos: pirma yra negauti to, ko trokšti, antra - tai gauti. — [O.Vaildas]

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 20:44:29
Tarp mūsų gyvena pabaiga, ji visur atseka,- nesvarbu, kur nukeliautume, ji išnyra taip netikėtai, ir niekad negali žinoti, iš kurios pusės ji tave užpuls, nespėji nė jos pavidalo įžvelgti, neišmanai, kaip su ja kovoti. — [Bronius Radzevičius]

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 20:43:56
Negali sustabdyti akimirkos - gaudyk momentą. — [T.S.Eliotas]

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 20:43:28
Viena diena rūpesčių labiau išsekina negu savaitė sunkaus darbo. — [R.V.Emersonas]

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 20:42:59
Žmogaus gyvenimas panašus į geležį: nevartojamas rūdija. — [Katonas Vyresnysis]

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 20:42:25
Gyvas buvau tavo nelaimė - mirdamas būsiu tavo mirtis. — [M.Liuteris]

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 20:41:54
Bet man pavojus negresia, tiktai mirtis. — [T.S.Eliotas "Žmogžudystė katedroje"]

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 20:41:29
Išsukus iš seno, pažįstamo, gerai praminto tako, daug kas prasideda iš naujo. Iškils sunkumų, kurių nė nesapnavai, kartais apniks abejonės ir baimė, - bet bus ir nuostabių akimirkų. Posūkis kelyje - ir pasaulis atsidurs prie tavo kojų, kitas - ir teks brautis per miškais apaugusį tarpeklį. Tavo kelyje pasitaikys tai, ko nesi nei regėjęs, nei ragavęs, nei uostęs, nei lietęs. Tai bus tavo paties pasirinktas kelias. Tavo laimė, tavo gyvenimas. — [Anonimas]

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 20:40:21
Tik mirtis pažadina mūsų jausmus. Kaip mes mylime draugus, kurie ką tik paliko mus. Kaip mes žavimės savo mokytojais, kurie nebegali kalbėti, nes jų burna pilna žemių! Tada savaime randasi pagarba, ta pagarba, kurios galbūt jie visą gyvenimą laukė iš mūsų. — [Anonimas]

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 20:39:31
Jau neabejojau - žinojau kada nors sugrįšiąs. Kada nors gūsingui vėjui papūtus, žengsiu iš kapo nauju kūnu po giedru dangumi. — [M.Waltari "Turmsas nemirtingasis"]

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 20:39:12
Toks mažas mūsų gyvenimas - ir kam reikalingi tie dideli žodžiai. — [R.Oldingtonas "Visi žmonės priešai"]

Ateivių žynys užmaskuotas Mona Lizoje 2015 m. gegužės 5 d., antradienis, 22:21:10
http://beforeitsnews.com/paranormal/2015/05/alien-figure-found-secretly-hidden-in-mona-lisa-painting-video-2488496.html

2015 m. liepos 27 d., pirmadienis, 19:30:57
O gal jus rasote?

2015 m. liepos 27 d., pirmadienis, 17:26:42
gal inkognito cia kelia?

2015 m. liepos 26 d., sekmadienis, 23:19:26
Koks fanatikas čia taip išilgai viduriuoja?

juk nesvarbu kas. 2015 m. liepos 20 d., pirmadienis, 22:36:41
inkognito 2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:38:50
Išminčių citatos tikrai tik dar labiau papuošia šį puslapį, ačių tam kas jas išmintingai parinko.
Dėkok Tautvidai<DDD manau, čia ji šaunuolė

puskinas 2015 m. liepos 31 d., penktadienis, 14:45:16
38. Kiekvieno žmogaus charakteris daro įtaką kitų žmonių laimei priklausomai nuo to, ar jis turi polinkį kitiems kenkti, ar duoti naudos. — [A.Smitas]
37. Jei charakteris apskritai yra geras, tai ne bėda, jei jis turi šiek tiek trūkumų. — [Š.L.Monteskjė]
36. Tvirtas charakteris turi derintis su proto lankstumu. — [L. de Vovenargas]
35. Žmonių kilnumas – tai geras jų charakterio bruožas. — [Demokritas]
34. Geriau mirti stačiam negu gyventi klūpant. — [E.Hemingvėjus]
33. Mokymasis – tarytum kalvos pylimas. Jeigu aš sustoju, kai kalvos viršūnei tetrūksta vienos pintinės žemių, tas sustojimas priklauso nuo manęs, arba, jeigu aš tik pradedu ir tesu išpylęs vieną pintinę žemių, tačiau stengiuosi kopti aukštyn, tai tas kopimas, priklauso nuo manęs. — [Konfucijus]
32. Savo sugebėjimus žmogus gali pažinti tik juos išbandęs. — [Seneka]
31. Žmonėms jėgų netrūksta. Jiems trūksta tik valios. — [V.Hugo]
30. Mylėk tiesą, bet būk pakantus klydimams. — [Volteras]
29. Iš šventojo patirties: juokas ima, tik nusiėmus aureolę. — [V.Karalius]
28. Negėda būti sraigteliu, jei tu - sraigtelis, priveržiantis smagratį. — [V.Karalius]
27. Išdidumas: pasistatyti savo pralaimėjimų arką. — [V.Karalius]
26. Pedantizmas: prižiūrėti savo iliuzijų kapus. — [V.Karalius]
25. Jeigu pažintume kitus taip, kaip patys save, tai ir labiausiai smerktini jų poelgiai atrodytų mums verti atleidimo. — [A.Morua]
24. Proto lankstumas gali pakeisti grožį. — [Stendalis]
23. Mums patinka tik kova, o jokiu būdu ne pergalė. — [B.Paskalis]
22. Tamsią naktį ir geras jūreivis gali paklysti. — [T.Fuleris]
21. Tai, ką sunku padaryti, reikia daryti su didžiausiu atkaklumu. — [Konfucijus]
20. Kai buvęs idealas tampa kasdienine tikrove, jis neišvengiamai žūva. — [Ch.Ortega I Gasetas]
19. Grožis – tam tikra genialumo forma, iš teisybės ji net aukščiau už genialumą, nes Grožio net aiškinti nereikia. — [O.Vaildas]
18. Nemokėti pradžiuginti sielos – reiškia ją parduoti. — [A.Kamiu]
17. Bendraujant su nykštukais, sulinksta nugarkaulis. — [Stanislav Jerzy Lec]
16. Aš gerbiu kiekvieną įsitikinimą, ir visų pirma tuos, kurie nesiderina su mano. — [S.Dali]
15. Apie save mes sprendžiame pagal savo idealus, apie kitus – iš jų darbų. — [H.Nikelsonas]
14. Net ir genijus baltu ant balto tapyti negali. — [Henrikas Radauskas]
13. Mes niekada negalime likti patys savimi, jeigu nenorime būti išjuokti arba priskirti prie bepročių. — [Jonas Avyžius]
12. Nenuostabu, kad patirtis taip mažai mums padeda: mes keičiamės kiekvieną dieną, ir tai, ką vadiname savo patirtimi, yra patirtis kitos būtybės, kuria mes jau nebesame. — [Ž.Taneri]
11. Kiekvienas žmogus turi tris charakterius: tą, kuris jam priskiriamas, tą kurį jis pats sau priskiria, ir pagaliau išties esamą. — [V.Hugo]
10. Garbingą žmogų galima persekioti, bet negalima nuplėšti jam garbės. — [Volteras]
9. Savo netobulumo suvokimas artina prie tobulumo. — [J.V.Gėtė]
8. Tas, kuris sutramdo savo dvasią, stipresnis už tą , kuris užkariauja miestus. — [E.Hemingvėjus]
7. Niekas negali spręsti apie kitus, kol neišmoks spręsti pats apie save. — [J.V.Gėtė]
6. Dažnai daug greičiau ir naudingiau pačiam prisitaikyti prie kitų negu priversti kitus prisitaikyti prie savęs. — [Ž. de la Briujeras]
5. Žmogaus charakterį geriausiai parodo jo elgesys lemiamą minutę. — [S.Cveigas]
4. Netikėdamas savimi, genijum nebūsi. — [H. de Balzakas]
3. Sielos erdvė, kurioje ji gali išskleisti sparnus, yra tyla. — [A. de Sent Egziuperi]
2. Cezariui daug kas neleistina kaip tik todėl, kad jam leistina viskas. — [Seneka]
1. Tikriausiai nelengva būti velniu tam, kuris gimė sparnuotas. — [A.Miuntė "Knyga apie San Mikelę"]

puskinas 2015 m. rugpjūčio 2 d., sekmadienis, 21:16:48
41. Draugystė, net ir išblėsusi, vis tiek turi savo teises, ir jas privalu gerbti. — [Ž.Ž.Ruso]
40. Retai būna tikra meilė, bet tikra draugystė būna dar rečiau. — [F. de Larošfuko]
39. Tikrą draugą pažinsi nelaimėje. — [Ezopas]
38. Taurus žmogus palenkia į save draugus išsilavinimu, o tobulėti jam padeda draugai. — [Konfucijus]
37. Yra trijų rūšių draugystė, kuri naudos duoda: draugystė su stačioku, atlapaširdžiu ir tokiu, kuris daug žino. — [Konfucijus]
36. Aš visada esu dėkingas savo priešams, kad tik jie išmokė mane tikrojo altruizmo. — [Dalai Lama]
35. Jei norite šviesa nutvieksti kitus, nešiokitės saulę savyje. — [R.Rolanas]
34. Juk nėra taisyklės be išimties, ir vienas nusidėjėlis tam tikromis aplinkybėmis mielesnis dievui, negu devyniasdešimt devyni teisuoliai. — [H.Hesė "Stepių vilkas"]
33. Jei geru atsilyginsi už bloga, kuo už gera atsidėkosi? — [Konfucijus]
32. Nėra tiesos, kuri neturėtų savyje kartėlio. — [A.Kamiu]
31. Žmonės savo kūnu skiriasi labai mažai, skirtumų beveik nėra; dvasiniai jų skirtumai – dideli, neišmatuojami. — [L.Tolstojus]
30. Geriems būti geram ir geram būti negeriems - štai didžiausias gerumas. — [Lao Dzė]
29. Nors tiesa ir labai reta, jos pasiūla visad viršija paklausą. — [Bernardas Šo]
28. Mes turime per daug didingų žodžių ir per mažai juos atitinkančių veiksmų. — [Abigail Adams]
27. Mandagumas, tai širdies savybė nepastebėti, kad vartai sulūžę, o atkreipti dėmesį į gėles už vartų. — [G.Risneris]
26. Sąžiningumas puikus dalykas, kai visi aplink sąžiningi, o aš vienas jų tarpe sukčius. — [Heinė]
25. Tikrasis grožis nematomas. — [A. de Sent – Egziuperi]
24. ...Tikrosios vertybės nekinta. Kas sykį jau buvo tiesa, tas liks tiesa per amžius. Be to, tiesų nedaug, ir visos jos labai paprastos. Jei jas žinai - nieko kito nereikia norint teisingai bet kokiais laikais išspręsti kokią nori problemą. — [K.Vonegutas]
23. ...žmogus yra niekas be savo šaknų - tegu tai bus mažytė oazė dykumoje, raudonas riebus molžemis, kokio nors kalno šlaitas, uolėta jūros pakrantė ar lopinėlis didmiesčio gatvės. Kiekvienas suleidžiame šaknis į juodžemio sklypelį, į pelkę arba balto biraus smėlio juostą, į akmenį, asfaltą ar į kilimo skiautę tam, kad galėtume pavadinti šitą vietą vienu vieninteliu svarbiu žodžiu – namai. — [K.Vonegutas]
22. Tiesa - visai ne tai, ką galima įtikinamai įrodyti, o tai, kas viską daro paprasta ir suprantama. — [A. de Sent – Egziuperi]
21. Žmonių išmintingumas proporcingas ne jų patirčiai, o sugebėjimui jos įgyti. — [Bernardas Šo]
20. Garbė - tai mūsų išorinė sąžinė, o sąžinė - tai mūsų vidinė garbė. — [A.Šopenhaueris]
19. Garbė ir ramybė viename guolyje nemiega. — [M. Montenis]
18. Apskritai daug kalba tie žmonės, kurie mažai žino, o tie, kurie daug žino, kalba mažai. — [Ž.Ž.Ruso]
17. Narsiu vadinamas tas, kuris be baimės eina pasitikti gražios mirties. — [Aristotelis]
16. Nėra pasaulyje ir tvirčiausių akmenų sienos, kuri galėtų atsilaikyti prieš žmogaus valią ir mintį. — [Ž.Amadas]
15. Narsa be proto - tik savotiškas bailumas. — [Seneka]
14. Sunku pastūmėti į gerą pamokymais, lengva - pavyzdžiu. — [Seneka]
13. Niekas neieško paslėptų dorybių. — [H. de Balzakas]
12. Pripažinęs savo silpnumą žmogus tampa stiprus. — [H. de Balzakas]
11. Žmogaus išsiauklėjimo testas yra tai, kaip jis elgiasi kivirčo metu. — [Bernardas Šo]
10. Vaizduotė - tai ginklas kare su realybe. — [Julesis de Gaultier]
9. Tiesa yra nuostabi. Dėl šito nėra jokių abejonių. Bet melas - taip pat. — [R.V.Emersonas]
8. Visada geriausia yra sakyti tiesą. Nebent Jūs esate išskirtinai puikus melagis. — [Dž.K.Džeromas]
7. Sąžinė – neklystantis teisėjas, kol jos neužmušame. — [H. de Balzakas]
6. Kilni širdis negali būti neištikima. — [H. de Balzakas]
5. Jeigu yra kokia vienintelė ir visuotinė tiesa, tai laisvė nebetenka prasmės. — [G.Palante]
4. Kančia bei darbas yra du tikri žmogaus veidai. — [V.Hugo]
3. Gryna ir paprasta tiesa yra retai kada gryna ir niekad paprasta. — [O.Vaildas]
2. Vieni žmonės garsūs, kiti verti tokie būti. — [Lesingas]
1. Su neteisybe arba bendradarbiaujama, arba kovojama. — [A.Kamiu]

puskinas 2015 m. rugpjūčio 2 d., sekmadienis, 21:16:30
91. Pasaulyje tėra vienintelis heroizmas: matyti pasaulį tokį, koks jis yra, ir jį mylėti. — [R.Rolanas]
90. Aš vadinu didvyriu tik tą, kuris buvo didžios širdies. — [R.Rolanas]
89. Drąsa be sąžinės panaši į laukinį žvėrį. — [R.G.Ingersonas]
88. Narsus žmogus paprastai kenčia nesiskųsdamas, o silpnas skundžiasi nekentėdamas. — [P.K.Buastas]
87. Tikroji narsa atsiskleidžia nelaimėje. — [Volteras]
86. Gabiausias veikėjas, kuris abejoja, neprilygsta paprastam žmogui, ryžtingai siekiančiam tikslo. — [Si-Ma Cjenas]
85. Grožis privalo būti ribotas, antraip jis neišvengiamai virsta blogiu. — [R.Gavelis]
84. Kvailys, pripažinęs, kad yra kvailys, jau nebe kvailys. — [F.Dostojevskis]
83. Niekas savaime nėra nei gražu, nei bjauru, bet gražu, jei daroma gražiai, ir bjauru - jei bjauriai. — [Platonas]
82. Taktiškumas - tai sugebėjimas apibūdinti kitus taip, kaip jie mato patys save. — [A.Linkonas]
81. Džiaukimės tuo, ką turime, neimdami lyginti: niekuomet nebus laimingas tas, kam neramu, jog kitas yra laimingas. — [Seneka]
80. Visas tiesas lengva suprasti, kai jos atrastos. Svarbu jas rasti. — [G.Galilėjus]
79. Viltys panašios į voratinklį: mažos kančios jose įstringa, o didelės prasiveržia. — [F.Bekonas]
78. Nėra tokios Dievo amnestijos, kuri atleistų nuo nuolatinio tobulėjimo. — [A. de Sent Egziuperi]
77. Man patinka, kai žmogus švyti savo šviesa. — [A. de Sent Egziuperi]
76. Geras pavyzdys ir sunkų darbą daro lengvą. — [J.V.Gėtė]
75. Niekad nesame tokie vargšai, kad negalėtume padėti savo artimam. — [N.Gogolis]
74. Gėrį ir blogį reikia prisiminti amžinai. Gėrį - todėl, kad prisiminimas, jog mes jį kadaise iš kažko patyrėm, padaro mus kilnesnius. Blogį - todėl, kad nuo tos akimirkos, kai jį iš kažko patyrėm, privalome jausti pareigą seikėti už jį gėriu. — [N.Gogolis]
73. Svarbiausia dorovės sąlyga - troškimas tapti dorovingu. — [Seneka]
72. Mūsų dorovinių pareigų daug daugiau, negu nurodo įstatymai. — [Seneka]
71. Tas, kuris sodina medžius, myli ne tik save, geresnis negu man. — [J.V.Gėtė]
70. Grožio ir aromato nepraranda tik ta gėlė, kurios nenuskiname. — [V.R.Oldžeris]
69. Jėga nugali jėgą, o grožis nugali visus. — [F. Lope de Vega]
68. Grožis turi jėgos ir talentą raminti širdis. — [M. de Servantesas]
67. Ar ne geriau būtų, užuot smerkus blogį, skleisti gėrį. — [A. de Sent Egziuperi]
66. Aš vadinu didvyriais ne tuos, kurie laimėdavo mintimi arba jėga. Aš vadinu didvyriu tik tą, kuris buvo didis širdimi. — [R.Rolanas]
65. Visi nuostabūs jausmai pasaulyje sveria mažiau už vieną gerą darbą. — [Dž.R.Lovelis]
64. Paremti geru žodžiu žmogų, patekusį į bėdą, dažnai svarbu taip pat kaip laiku perjungti geležinkelio iešmą: vos vienas colis skiria katastrofą nuo sklandaus ir saugaus judėjimo per gyvenimą. — [H.V.Bičelis]
63. Būkite ne paprasčiausiai geri, o geri dėl ko nors. — [H.D.Toras]
62. Užuojauta gyvūnams yra taip žmogui būdinga, jog galima tvirtinti: tas, kuris žiaurus gyvūnams, negali būti geras žmogus. — [A.Šopenhaueris]
61. Gerasis susiranda Žemėje rojų, o piktasis čia iš anksto mėgaujasi savo pragaru. — [H.Heinė]
60. Elgdamiesi su artimaisiais taip, tarsi jie geresni negu iš tikrųjų,priverčiame juos tapti geresnius. — [J.V.Gėtė]
59. Tiek protui nėra nieko per didelio, tiek gėriui nėra smulkmenų. — [Žanas Polis]
58. Kad būtume pakankamai geri, turime būti truputėlį geresni negu reikia. — [K.Marivo]
57. Darydami gera geram žmogui, darome jį dar geresnį, bet piktas nuo jam daromų geradarybių tampa dar piktesnis. — [B.Mikelandželas]
56. Gerbti reikia tą, kuris yra dosnus, o ne tą, kuris gali būti dosnus. — [N.Makiavelis]
55. Iš tikro dosnus tas, kuris duoda iš to, kas jam pačiam priklauso. — [Seneka]
54. Jei kultūros nėra žmonių širdyse, tai niekur daugiau jos būti negali. — [Ž.Diuhamelis]
53. Akyla vien širdis: paties svarbiausio akimi nepamatysi. — [A. de Sent Egziuperi]
52. Maitinausi, kad gyvenčiau, gyvenau, kad pasiekčiau, pasiekiau, kad grįžčiau ir atsiduočiau apmąstymams ir ilgėdamasis tyloje pajusčiau, jog mano širdis tapo didesnė. — [A. de Sent Egziuperi]
51. Įsigyti tam, ko reikia sielai, pinigų nereikia. — [H.D.Toras]
50. Protingas atsargumas reiškiasi ne tiek tuo, kad žmogus niekados nedaro klaidų, kiek tuo, kad jis neleidžia joms pasikartoti. — [K.N.Bouvis]
49. Iš visų dvasinių reikšmingiausia – išmintis, o naudingiausia – atsargumas. — [O.M.Bartelemis]
48. Karštas arklys kartu su raiteliu gali nusisukti sprandą kaip tik tame takelyje, kuriuo atsargus asilas žingsniuoja neklupdamas. — [G.E.Lesingas]
47. Tą, kuris per daug saugosi, dilgėlės dilgina dažniausiai. — [T.Fuleris]
46. Išminčius saugojasi pats savęs, kaip saugomasi priešo ar žvalgo. — [Epiktetas]
45. Atsargumo niekada nebūna per daug. — [Horacijus]
44. Tam, kuris namie nerimastingai stebi vieną plyšį, griūtis negresia. — [Publilijus Siras]
43. Greičiausiai užklumpa tas pavojus, kurio nepaisoma. — [Publilijus Siras]

puskinas 2015 m. rugpjūčio 2 d., sekmadienis, 21:16:07
141. Nekurti planų, vadinasi, planuoti pralaimėjimą. — [B.Franklinas]
140. Nuolankumas – ne silpnumas ar kuklumas. Nelyginkite jo su nusižeminimu. — [E.H.Chapinas]
139. Be nuolankumo nėra šventumo. — [T.Fuleris]
138. Nuolankume slypi kažkas, keistai išaukštinantis širdį. — [Šv. Augustinas]
137. Klausykite, kad išmoktumėte. — [Anoniminių alkoholikų klubas]
136. Ramybę atneša meilė, savo artimųjų supratimas, tikėjimas. Ramybėje nėra vietos egoizmui ar abejingumui. Ramybė neturi kainos. Ji užsitarnaujama atiduodant dalelę savęs. Užsitarnauta ramybė pasės ramybę mūsų artimųjų širdyse, mūsų bendruomenėje, mieste, šalyje ir užpildys visą pasaulį. Jeigu taikos ir ramybės nėra viduje, beviltiška jų ieškoti išorėje. — [F. de Larošfuko]
135. Niekas nesuteiks jums ramybės, tik jūs pats. — [R.V.Emersonas]
134. Pranašesnio žmogaus trejopas kelias: būdamas doras jis laisvas nuo nerimo; būdamas išmintingas jis laisvas nuo nežinojimo; būdamas drąsus jis laisvas nuo baimės. — [Konfucijus]
133. Didieji yra tie, kurie pripažįsta, jog dvasingumas yra svarbiau nei bet kokia materijos apraiška, kad mintys valdo pasaulį. — [R.V.Emersonas]
132. Dorybę sudaro ne susilaikymas nuo ydos, o nesiveržimas į ją. — [Bernardas Šo]
131. Neatiduodamas žmogui savęs, neduodi jam nieko. — [A.Miuntė]
130. Tai, kas eina iš širdies, širdį ir pasiekia. — [Dž.Dž.Pajetas]
129. Kaulas, numestas šuniui, nėra gailestingumas; gailestingumas – tai kaulas, kuriuo dalijiesi su šunimi, kai esi alkanas ne mažiau už jį. — [Dž.Londonas]
128. Didingiausia ir dieviškiausia žmogaus savybė – sugebėjimas gailėtis ir atleisti. — [A.Diuma sūnus]
127. Dorybingumą sudaro ne aistrų nebuvimas, o jų valdymas. — [H.V.Šo]
126. Kaltas ne tas, kuris nusideda, bet tas, kuris nedavė nusidėjusiam šviesos. — [V.Hugo]
125. Nežinau didesnio pasiaukojimo negu paduoti ranką žmogui, kuris visiškai neteko vilties. — [N.Gogolis]
124. Kantrybė – pati didvyriškiausia dorybė; kaip tik todėl išoriškai ji niekuo neprimena didvyriškumo. — [Dž.Leopardis]
123. Reikia būti paprastam, maloniam ir visiškai laisvam su žmonėmis; reikia būti ramiam, susikaupusiam ir nuolankiam prieš Dievą. — [A.M.Amperas]
122. Dorybingumo naudo tokia akivaizdi, kad blogi žmonės laikosi jo dėl naudos. — [L. de Vovenargas]
121. Dorumas nugali niekšybę, kaip vanduo įveikia ugnį. — [Mencijus]
120. Tinkamiausias kelias į dorybę – vengti to, dėl ko smerki kitų elgesį. — [Falesas]
119. Žmogaus vertė pareina ne nuo proto pajėgumo, bet nuo valios. O tą, kuriam jos trūksta, didelės dvasinės dovanos tik silpnina, ir turbūt nėra niekingesnio Žemėje padaro už genialią sielą be charakterio. — [F.Šileris]
118. Esti žmonių, kurie negali apsispręsti neatidėję sprendimo rytdienai; tai labai gerai, tačiau kartais jie rizikuoja būti išnešti iš namų kojomis į priekį. — [G.K.Lichtenbergas]
117. Mes turime daugiau jėgų negu valios ir dažnai vien pasiteisinimui daugelį dalykų vaizduojamės neįmanomais. — [F. de Larošfuko]
116. Vaizduotėje visada mažiau savimeilės negu prisiminimuose. — [M.Prustas]
115. Tas didžiausias žmogaus draugas ir pats didžiausias priešas – tai jo vaizduotė. — [A.Grafas]
114. Jo vaizduotė buvo panaši į stručio sparnus: ji leido jam bėgti, bet ne pakilti. — [T.B.Makolis]
113. Suvokdami tiesą, mes džiaugiamės. O jei džiaugsmo nėra, vadinasi, mes tik pažinome tiesą, bet nesugebėjome jos suvokti. — [R.Tagorė]
112. Tai, už ką žmonės miršta, nebūtinai būna tiesa. — [O.Vaildas]
111. Teisingumo ir gailestingumo dvasia kyla tik iš tos pačios jėgos, kurią ji duoda savo turėtojui. — [Š.Bodleras]
110. Tiesa gali laukti, kadangi jos laukia ilgas gyvenimas. — [A.Šopenhaueris]
109. Būti neteisingam sau taip pat sunku, kaip ir būti teisingam kitiems. — [Š.Lemelis]
108. Teisingumas – tai toks vertingas daiktas, kad jo už jokius pinigus nenusipirksi. — [A.R.Lesažas]
107. Daugumai žmonių teisingumo meilė – tai tik baimė pačiam patirti neteisingumą. — [F. de Larošfuko]
106. Teisingumas be jėgos silpnas, jėga be teisingumo despotiška. — [B.Paskalis]
105. Tiesa kartais linksta, bet nelūžta ir išplaukia virš melo kaip riebalai virš vandens. — [M. de Servantesas]
104. Skelbti teisingumą, pačiam jo nesilaikant, - tai tas pats, kas daryti nusikaltimą. — [Mo Ti]
103. Aš vertinu žmogų, sugebantį šypsotis nelaimėje, semtis jėgų iš sielvarto ir rasti narsos šaltinį apmąstymuose. — [T.Peinas]
102. Jei aš sunaikinsiu savo trūkumus, iš to nieko gero nebus, priešingai. Aš privalau juos asimiliuoti ir paversti aktyvia jėga. Tokia pat kaip ir mano dorybės. Nieko negalima savyje užmušti. Reikia išmokti valdyti ir pasinaudoti. — [Ž.R.Blokas]
101. Doras žmogus gerus taria žodžius, bet ne visada tas, kuris ištarė gerą žodį, yra doras. — [Konfucijus]
100. Jei mūsų patirtis maža, tai ne todėl, kad mažai patyrėme, o todėl, kad tai, ką patirdavome, neišsaugodavome. — [G.Lansonas]
99. Patirtis ir stebėjimas – tai patys didžiausi išminties šaltiniai, kurie prieinami kie

puskinas 2015 m. rugpjūčio 2 d., sekmadienis, 21:15:31
191. Svarbiausia žinoti, ne už ką esi mylimas, o kaip mylimas. Laimingas tas, kuris gali būti mylimas bet kokiais sumetimais. — [Ž.Sand]
190. Gyvenime kartais subtiliausia gudrybe tampa paprastumas ir atvirumas. — [Ž. de la Briujeras]
189. Rankos, suteikiančios pagalbą, švelnesnės negu besimeldžiančios lūpos. — [R.G.Ingersolas]
188. Pakantumas kitų netobulumui yra didi vertybė. — [H.Vinkleris]
187. Geri charakteriai kaip ir geri kūriniai sukrečia ne tiek iš pradžių, kiek vėliau. — [Volteras]
186. Kuo žmogus doresnis, tuo labiau jis tiki kitų žmonių dorumu. — [Ciceronas]
185. Sąžiningas smulkių kasdieninių pareigų vykdymas reikalauja ne mažiau valios negu herojiški žygiai. — [Ž.Ž.Ruso]
184. Poelgiai – sumanymų vaisiai. Bus protingų sumanymų – bus ir gerų poelgių. — [B.Grasjanas I Morajus]
183. Rašytojo kūryba primena šaudymą: galima pataikyti skaitytojui į galvą, o galima ir nepataikyti. — [O.V.Holmsas]
182. Narsa ne tik drąsiems poelgiams, bet ir vaisingiems darbams bei mintims. — [F.A.Dystevergas]
181. Klysta kiekvienas, klaidos neišsižada – tik beprotis. — [Ciceronas]
180. Tikras gyvenimas prasideda nuo penkiasdešimties metų. To amžiaus žmogus perpranta tikrųjų laimėjimų prielaidas, įgyja tai, ką galima atiduoti kitiems, sužino tai, ko galima mokyti, nuvalo tai, ant ko galima statyti. — [E.V.Bokas]
179. Suprasti, kas teisinga, jausti, kas gražu, norėti, kas geras, - štai protingo gyvenimo tikslas. — [A.Platenas]
178. Nepakanka norėti būti nuoširdžiam, reikia ir galėti. — [R.Rolanas]
177. Deramai senti – vadinasi, būti jaunesniems atrama, ne kliūtimi, mokytoju, o ne varžovu, suprantančiam, o ne abejingam. — [A.Morua]
176. Veidmainiauti – nesunkus amatas, kiekvienas niekšas tai sugeba, bet kalbėti atvirai, nuoširdžiai gali ir drįsta tik garbingos širdys. — [Š.Petefis]
175. Galbūt dorybingumas yra ne kas kita kaip dvasios delikatumas. — [H. de Balzakas]
174. Pasaulyje nėra tokio blogio, kurio žmogaus dvasia neįstengtų jei ne paversti geru, tai bent padaryti pakenčiamu, pakeliamu, be širdies kartėlio. — [O.Vaildas]
173. Vaizduotė, vien tik vaizduotė leidžia mums matyti pasaulį kaip visumą. Vien jos dėka suprantame tiek realius, tiek idealius mūsų santykius. — [O.Vaildas]
172. Juoke visada yra savotiško džiugesio, kuris nesuderinamas su panieka ar pasipiktinimu. — [Volteras]
171. Šiaip ar taip, didingumas, nepaisant jo pavadinimo, veikiau yra ne tam tikras dydis, bet tam tikra žmogaus gyvenimo savybė. Jo gali būti ir tokiame gyvenime, kurio veiklos sritis gana siaura. — [P.Brooksas]
170. Dvasinė mūsų raida nevyksta tiesia linija. Žmogiškoji prigimtis yra kitokia. Niekam nepavyksta nuolatos kopti aukštyn progreso keliu visiško tobulumo link. Iš tiesų vyksta štai kas: jeigu mes elgiamės teisingai, tai kurį laiką pastoviai kylame į viršų, o po to truputį žengiame atgal. Vėliau mes vėl judame į priekį ir vėl truputį žengiame atgal. Šie žingsniai atgal nesvarbūs, nes mūsų judėjimo kryptis kyla į viršų... Potvynis, po to atoslūgis... Toks judėjimo būdas, atrodo, paskritai būdingas gamtai. — [E.Foxas]
169. Draugystė tenkinasi tuo kas galima, nereikalaudama to kas priklauso. — [Aristotelis]
168. Nuolankumas yra viena iš sunkiausiai pasiekiamų dorybių; niekas nemiršta taip sunkiai kaip noras gerai manyti apie save. — [T.S.Eliotas]
167. Niekas negali nugyventi mano gyvenimo už mane. Jeigu esu išmintingas, jau šiandien savyje imsiu kurti teisingesnį pasaulį. — [H.W.Dresseris]
166. Laimingiausi žmonės yra tie, kurie per daug užimti, kad galvotų, ar jie laimingi, ar ne. — [W.Featheris]
165. Kad ir kur būtumėte, jūsų pasaulį kuria jūsų draugai. — [W.Jamesas]
164. Tikras draugas niekada neatsistos tavo kelyje, nebent jei ritiesi į bedugnę. — [A.Glasgow]
163. Draugas – tai tavo antrasis Aš. — [Ciceronas]
162. Vienintelis būdas įgyti draugą – būti draugu. — [R.V.Emersonas]
161. Tie, kurie gauna, paprastai nebūna laimingi; laimė atitenka duodantiesiems, jūs tiesiog perduodate kitiems truputėlį savęs – kilnų aktą, naudingą idėją, padėkos žodį, paramą sunkią akimirką, supratimą, laiku išsakytą pasiūlymą. Jūs tarsi paimate kažkokią savo proto dalelę, papuošiate ją savo širdies taurumu ir įdedate tai į kito žmogaus protą ir širdį. — [Ch.H.Burr]
160. Nei vienas žmogus nevertas tavo ašarų, o tie, kurie jų verti, avęs nepravirkdys. — [G.G.Marquez]
159. Aš myliu tave ne už tai, koks tu, o už tai, koks aš, kai būnu su tavimi. — [G.G.Marquez]
158. Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų. — [J.V.Gėtė]
157. Nėra didesnės kasdienės dorybės už linksmumą. Ši žmonių savybė panaši į saulėtą dieną ar lietų, drėkinantį augalus po sausros. Linksmo veido šviesa pasklinda aplinkui ir suteikia įkvepiančios laimės. — [T.Carlyle]
156. Tas, kuris negali pajusti savyje slypinčios didybės menkumo, niekada nemato kituose slypinčio

puskinas 2015 m. liepos 31 d., penktadienis, 14:44:55
88. Būti ištikimam nelaimėje - didis dalykas. — [Demokritas]
87. Žmogus atsiskleidžia galynėdamasis su kliūtimis. — [A. de Sent Egziuperi]
86. Geros manieros atsiranda iš smulkių pasiaukojimų. — [R.V.Emersonas]
85. Sunkiausia yra susitaikyti su savimi. — [N.Gogolis]
84. Didieji žmonės patys pasistato postamentus. — [V.Hugo]
83. Dora turi slypėti charakteryje. — [I.Kantas]
82. Argi nėra tikrai kilnus tas, kuris nenusimena, jei žmonės jo nesuprato? — [Konfucijus]
81. Taurus žmogus nesišvaisto pažadais, o daro daugiau negu žadėjo. — [Konfucijus]
80. Gerbk tuos, kurie bandė atlikti didžius darbus, net jeigu jiems tai nepavyko. — [Seneka]
79. Tik silpnieji daro nusikaltimus: stipriam ir laimingam jie nereikalingi. — [Volteras]
78. Narsus žmogus neištvers įžeidimo, o kilnus neįžeis. — [Publilijus Siras]
77. Nepakanka kovoti su savo trūkumais. Reikia kovoti ir su savo talentais, kad jie augtų. — [M.Šaplanas]
76. Genijus – tai nesugebėjimas nieko neveikti. — [Š.Diubo]
75. Eisiu savo paties keliu, nepaisydamas šiuolaikinės mokyklos. — [V. Van Gogas]
74. Talentas – dovana, kurią valdo žmogus; genijus – dovana, valdanti patį žmogų. — [Dž.R.Lovelis]
73. Tūkstančiai talentų tik pasakoja apie tai, ką turi epocha, bet tik genijus nujaučia ir kuria tai, ko jai trūksta. — [E.Heibelis]
72. Tikra genijų galite pažinti iš to, kad visi bukagalviai, jam pasirodžius, surengia prieš jį sąmokslą. — [R.V.Emersonas]
71. Lengva daryti tai, kas kitiems sunku, - tai talentas, o daryti tai, ko neįstengia talentas, - tai genijus. — [A.F.Amjelis]
70. Iškilti nesunku, sunku iškilus būti pačiu savimi. — [Ž.Mišlė]
69. Tam, kuris stovi aukštai ir yra visų matomas, nepritinka ūmūs judesiai. — [Napoleonas I]
68. Kiekvienas tikras genijus privalo būti naivus. — [F.Šileris]
67. Tikras didingumas pagrįstas savo jėgų, o netikras – kitų žmonių silpnybių suvokimu. — [J.G.Herderis]
66. Proto platumas, vaizduotės jėga ir sielos aktyvumas – štai kas yra genijus. — [D.Didro]
65. Išmanymas, kokie daiktai turi būti, rodo, kad žmogus protingas; išmanymas, kokie daiktai iš tikro yra, rodo, kad žmogus patyręs; išmanymas, kaip juos pagerinti, rodo, kad žmogus genialus. — [D.Didro]
64. Dauguma žmonių sugeba atlikti veikiau didžius negu gerus darbus. — [Š.Monteskjė]
63. Kartais didieji žmonės didūs net mažmožiuose. — [L. de Vovenargas]
62. Jei mačiau toliau negu kiti, tai todėl, kad stovėjau ant milžinų pečių. — [I.Niutonas]
61. Daugumai žmonių prigimta svarstyti protingai, o elgtis absurdiškai. — [A.Fransas]
60. Žodžiai tavo yra gražus arba bjaurūs, tokie pat ir jų atgarsiai. Esi aukštas arba žemas, toks pat ir tavo šešėlis. Išgarsėjimas yra atgarsis, o elgesys – šešėlis. — [Lie Dzė]
59. Didžiausias skausmas būna ne tada, kai vinys perveria kūną, o tada, kai žūsta gražioji svajonė. Kūnas gali kentėti arba mirti, o sužeista, nuvainikuota siela kenčia pragarą kasdien. — [A.Morua]
58. Gyventi – tai pamažu gimti. Būtų per daug patogu išsinuomoti sau gatavą sielą. — [A. de Sent Egziuperi]
57. Niekada nebijokime nei vagių, nei galvažudžių. Išorės pavojai nėra dideli. Bijokime patys savęs. Mūsų prietarai – štai vagys; mūsų ydos – štai galvažudžiai. Didžiausi pavojai glūdi pačiuose mumyse. Negi svarbu, kad pavojus gresia mūsų gyvybei ar piniginei? Galvokime tik apie tuos pavojus, kurie gresia mūsų sielai. — [V.Hugo]
56. Esti reginys, didingesnis už dangų: tasai reginys – tai sielos gelmės. — [V.Hugo]
55. Kiekviena siela matuojama troškimo didingumu. — [G.Floberas]
54. Brangi dovana yra gebėjimas suvokti žmogaus sielą. — [N.Gogolis]
53. Didinga ne ta siela, kuri atleidžia, o ta, kuriai atleidimo nereikia. — [F.R. de Šatobrianas]
52. Siela, pasinėrusi į darbą nuo įgimto liūdesio, kuris kitu atveju neduotų jai ramybės. — [Dž.Leopardis]
51. Stiprios sielos vengia gašlumo,panašiai kaip jūrininkai saugojasi povandeninių uolų. — [Napoleonas I]
50. Tas, kuris nuodugniai tiria savo sielą, taip dažnai pasijunta klydęs, kas norom nenorom pasidaro kuklus. Jis jau nebesididžiuoja savo išsilavinimu, nebelaiko savęs didesniu už kitus. — [K.A.Helvecijus]
49. Žmogaus siela tobulėja iki pat mirties. — [Hipokratas]
48. Gėda, jei šiame gyvenime tavo kūnas dar nepavargęs, o siela jau pailsusi. — [M.Aurelijus]
47. Kartkarčiais sielai reikia pramogos. — [Fedras]
46. Lankas įlūžta nuo per didelės įtampos, o dvasia – nuo nusilpimo. — [Publilijus Siras]
45. Tvirta dvasia išgelbsti silpną kūną. — [Hipokratas]
44. Žmogaus charakterį galima pažinti tik tada,kai žmogus tampa tavo viršininku. — [E.M.Remarkas]
43. Tik silpnuosius sutramdo ir prislegia nesėkmės; didieji charakteriai jų nepaiso. — [V.Irvingas]
42. Žmogus be charakterio – tai tas pats, kas gimdyvė be pieno, kareivis be ginklo ar keliautojas ne pinigų. — [O.L.Petjė]
41. Kai idėjos susiduria su charakteriu, atsiranda reiškinių, kurie stulbina pasaulį tūkstantmečius. — [J.V.Gėtė]

puskinas 2015 m. liepos 31 d., penktadienis, 14:44:29
138. Kiekvienas gyvenimo patyrimas, kai susiduriame akis į akį su baime, suteikia stiprybės, drąsos ir pasitikėjimo. — [E.Ruzvelt]
137. Gilaus įžeidimo nesugebame pamišti tol, kol neatleidžiame. — [A.Patonas]
136. Be kryptingų ir ryžtingų pastangų nebus nuostabių pasiekimų. — [Sun-Tzu]
135. Tas, kuris bijo nesėkmės, varžo savo veiklą. Nesėkmė yra proga viską pradėti iš naujo, tik daug sumaniau. — [H.Fordas]
134. Aš atsparus žodžiui "nesėkmė". Man pavyko ją permanyti. Vienintelė nesėkmė, kurios žmogus turi bijoti – tai ryžto praradimas siekiant užsibrėžto tikslo. — [Dž.Eliotas]
133. Visi turime nuostabų polinkį tapti tokie didingi, kokie patys norime būti. — [J.Collieras]
132. Nepasitikėdamas savimi dvigubai pralaimi gyvenimo lenktynes. Pasitikėdamas – laimi dar nepradėjęs lenktyniauti. — [M.Garvey]
131. Net jei tai tik šypsena – atiduok ją, ir nenustok ja dalytis. — [B.Brown]
130. Išdrįsdami įgauname narsos, išsigąsdami – baimės. — [Publilijus Siras]
129. Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio. — [Lao Dzė]
128. Pirmas žingsnis... kurį žengiame šiame gyvenime, yra tas, nuo kurio priklauso visas tolesnis mūsų gyvenimas. — [Volteras]
127. Kol nepamėginsi, nesužinosi, ko negali. — [H.Jamesas]
126. Kuo daugiau sužinai, kaip elgtis su savimi, tuo daugiau darai kitiems, tuo labiau išmoksti džiaugtis turtingu gyvenimu. — [W.J.H.Boteckeris]
125. Apie mus pasakoja ne tik mūsų darbai, bet ir tai, ką ir kodėl ketiname padaryti. — [C.H.Woodwardas]
124. Pasipriešinimas kliūtims niekur nenuveda. Savęs gailėjimas taip pat yra bepramis. Žmogus privalo rizikingai ir narsiai pažvelgti į save kaip į galimybių visumą ir suprasti, kad pats įdomiausias žaidimas pasaulyje – tai išspausti iš savęs tai, kas geriausia. — [H.E.Fosdickas]
123. Visomis savo prigimties dalelėmis mes kabinamės už to, kas aukščiau mūsų, ne tam, kad liktume vietoje, bet tam, kad galėtume pakilti. — [H.W.Beecheris]
122. Siekiant tikslo atkaklumas svarbiau už sėkmę. — [F.Tygeris]
121. Visus nepalankumus ir slegiančius sunkumus galima nugalėti ne kovojant su jais, o pakylant aukščiau jų. — [Ch.C.Coltonas]
120. Galiausiai jūs pataikote į tai, į ką taikėtės. Tad jei jums ir nepasisekė, būtinai užsibrėžkite aukštesnį tikslą. — [H.D.Toras]
119. Negalima pabėgti nuo silpnybių. Anksčiau ar vėliau privalote jas įveikti arba pražūti. Jeigu norite pradėti, tai kodėl ne čia ir ne dabar. — [R.L.Stevensonas]
118. Jei nepasiseks iš karto, mėgink dar sykį. — [V.E.Hičkokas]
117. Tyliai ir ramiai charakteris neugdomas. Tik išbandymai ir kančios stiprina sielą, plečia akiratį, įžiebia garbės troškimą ir skatina siekti sėkmės. — [H.Keller]
116. Jis nugalėjo save ir tai didžiausia pergalė, kokios tik žmogus gali trokšti. — [M. de Servantesas]
115. Gal aš ir lūšnoje gimiau, bet skraidyti su vėju ir žvaigždėmis pasiryžau. — [J.Cochran]
114. Nėra nieko neįmanoma: egzistuoja keliai, kurie veda link visko, ir jeigu turite pakankamai valios, tai atsiras ir priemonių. Kai mes įvardijame ką nors kaip neįmanoma, tai dažnai būna tik atsikalbinėjimai. — [F. de Larošfuko]
113. Norint atlikti ką nors didinga, reikia ne tik veikti, bet ir svajoti, ne tik kurti planus, bet ir tikėti. — [A.Fransas]
112. Didelis, bet ne pats didžiausias protas kartu su didžiuliu užsispyrimu pasiekia daug reikšmingesnių aukštumų, nei pats giliausiais protas su kiek mažesniu užsispyrimu. — [C.M.Cox]
111. Pasaulyje klesti tie, kurie nesėdi vietoje, bet ieško sau palankių aplinkybių. O jeigu tokių aplinkybių neranda, tai patys jas susikuria. — [B.Šo]
110. Tas, kuris nugalėjo save, pats sau draugas. O tas, kuris nenugalėjo, jo Aš – jo priešas. — [Bhagavadgyta]
109. Laimingas tas, kuriam pasisekė pajausti geriausia ir blogiausia, ką gali pasiūlyti likimas. Tas, kuris šaltakraujiškai iškentėjo likimo smūgius, nebijo nesėkmių. — [Seneka]
108. Mūsų didžiausias triumfas – ne tai, kad niekada nekrentame, o tai, kad kiekvieną kartą atsistojame iš naujo. — [Konfucijus]
107. Pralaimėjimas mūsų kaulus paverčia titnagu, silpną kūną – raumenimis, o žmogų – nenugalimu. Būtent tai formuoja tą didvyrių prigimtį, kuri valdo pasaulį. Todėl nebijokite pralaimėjimų. Niekada nebūsite taip arti pergalės, kaip pralaimėdami dėl garbingo reikalo. — [H.V.Bičeris]
106. Atkaklumas – tai devyniolika nesėkmių ir sėkmė bandant dvidešimtą kartą. — [J.Andrewsas]
105. Ten, kur nėra valios, nėra ir kelio. — [Bernardas Šo]
104. Ryžtingumas ir valia dažnai suteikia silpnam protui pranašumo prieš stipresnį. — [V.Vertas]
103. Valia, kuri nesprendžia, nėra veikli valia; silpnavalis nepajėgus nuspręsti. — [G.Hėgelis]
102. Didžių tikslų siekiantis žmogus turi ir didį charakterį, darantį jį švyturiu kitiems. — [G.Hėgelis]
101. Tikiuosi gero, bet pasirengęs sutikti ir nelaimę. — [Seneka]
100. Kartais sąžinė baudžia net tuomet, kai to nedaro įstatymas. — [Publilijus Siras]

puskinas 2015 m. liepos 29 d., trečiadienis, 21:16:51
40. Truputis aistros protą aštrina, daug – slopina. — [Stendalis]
39. Užgimstanti aistra gera tuo, kad ji vienodai nesuvokia savo atsiradimo ir negalvoja apie baigtį; džiugi ir šviesi, ji nejaučia, kad gali prisišaukti nelaimę. — [J.V.Gėtė]
38. Joks didis dalykas pasaulyje neapsiėjo be aistros. — [G.Hėgelis]
37. Žmogus turi būti prieinamas aistroms, bet ir pajėgus jas valdyti. — [Žanas Polis]
36. Troškimas valdyti protus – tai viena iš pačių stipriausių aistrų. — [Napoleonas I]
35. Žmogaus aistros nuolat būdrauja tykodamos sau grobio, o protas miega, kol pažadinamas. — [J.G.Herderis]
34. Aistros nepaliaujamai smerkiamos, joms priskiriamos visos žmonių nelaimės ir pamirštama, kad jos yra ir visų mūsų džiaugsmų šaltinis. — [D.Didro]
33. Visos aistros geros, kol jas valdome, visos blogos, jeigu joms paklūstame. — [Ž.Ž.Ruso]
32. Aistros – mūsų nesuskaičiuojamų paklydimų šaltinis – vis dėlto skatina švietimą. — [K.A.Helvecijus]
31. Didi aistra – tai savotiška siela, savaip nemirtinga ir nepriklausoma nuo kūno. — [B. de Fontenalis]
30. Aistra žengia priekyje ir vedasi iš paskos meilę. — [Ichara Saikaku]
29. Jei mokome atsispirti savo aistroms, tai paprastai ne todėl, kad esame stiprūs, o todėl, kad tos aistros silpnos. — [F. de Larošfuko]
28. Išminčių ramumas yra ne kas kita kaip mokėjimas slėpti savo jaudulius. — [F. de Larošfuko]
27. Aistros – tai vienintelės oratorės, kurios visada įtikina. Nežinome nė šimtosios dalies to, ką daryti mus gali priversti aistros. — [F. de Larošfuko]
26. Valdymasis – pati didžiausia valdžia, būti pavergtam savo aistrų – pati didžiausia vergovė. — [Seneka]
25. Nėra didesnės nelaimės kaip nežinoti savo aistros ribų. — [Lao Dzė]
24. Tai, kas vienais atvejais vadinam laisve, kitais atvejais vadinam palaidumu. — [M.F.Kvintilianas]
23. Aistros suteikia proto kvailiausiems žmonėms ir paverčia kvailiais protinguosius. — [Seneka]
22. Kai kuriuos žmones mes vadiname laukiniais vien dėl to, kad jų manieros skiriasi nuo mūsų. — [B.Franklinas]
21. Mesti rūkyti – pats lengviausias dalykas; kaip aš galiu to nežinoti – juk mečiau jau tūkstantį kartų. — [M.Tvenas]
20. Stenkis turėti tai kas tau miela, nes kitaip būsi priverstas pamilti tai ką turi. — [Bernardas Šo]
19. Būdamas jaunas, reikalavau iš žmonių daugiau, nei jie galėjo man duoti: nesibaigiančios draugystės, nuolatinio jaudulio. Dabar moku reikalauti mažiau, negu jie gali duoti: buvimo šalia be žodžių. Ir jų jausmai, draugystė, kilnūs poelgiai man visuomet atrodo nelyginant stebuklas: tikra malonė. — [A.Kamiu]
18. Pavojingiausia pagunda: nebūti į nieką panašiam. — [A.Kamiu]
17. Norai būtini tam, kad gyvenimas nesustotų. — [S.Džonsonas]
16. Aš sakau rytoj bus badas. Visi žino, kas yra badas. Tai nelaimė. Rytoj bus nelaimė... ir aš jai padarysiu galą, kai man patiks. — [A.Kamiu "Kaligula"]
15. Kiekvienas turi kažkuo tikėti. Aš tikiu, kad dar išgersiu.
14. Tiek aukščiausia, tiek ir žemiausia kritikos forma – savotiška autobiografija. — [O.Vaildas]
13. Nėra tikro malonumo be tikrų poreikių.
12. Žavesys - tai būdas gauti atsakymą "taip" nepateikus jokio konkretaus klausimo. — [E.M.Remarkas]
11. Žmonės lengviau atleidžia savo bendradarbiams jų klaidas, bet ne pranašumą. — [V.Lacis]
10. Elgesys - tai veidrodis, kuriame visi rodome savo veidą. — [J.V.Gėtė]
9. Kadangi negalite padaryti visko, ko norite, tai norėkite tik to, ką galite padaryti. — [Terencijus]
8. Valdyk aistras, antraip aistros užvaldys tave. — [Epiktetas]
7. Idealus grožis, žaviausia išvaizda nieko neverta, jeigu tuo niekas nesižavi. — [H. de Balzakas]
6. Suabejoti – reiškia prarasti jėgą. — [H. de Balzakas]
5. Mano amžiui užteks, o po manęs nors ir tvanas. — [Liudvikas XIV]
4. Niekas kitas neišgydys sielos, tik pojūčiai, kaip ir pojūčių niekas neišgydys, tik siela. — [O.Vaildas]
3. Bet jei aš mėgausiuosi šiuo malonumu taip atsargiai ir apdairiai, jis man nebebus malonumas. — [Lopi de Vega]
2. Išgėrę taurę malonumų iki dugno, ten randame daugiau žvyro negu perlų. — [H. de Balzakas]
1. Aš pasiėmiau iš alkoholio daugiau gero, negu jis pasiėmė iš manęs. — [W.Čerčilis]

puskinas 2015 m. liepos 29 d., trečiadienis, 21:16:30
48. Aistra – tai tam tikra liga, kuri, kaip kiekviena kita, suteikia didelių, kartais sopulingų kančių. — [A.Morua]
47. Yra pažinimo aistra, lygiai kaip aistra muzikai. Be šios aistros nebūtų nei matematikos, nei tiksliųjų mokslų. — [A.Einšteinas]
46. Kiekviena aistra yra ir džiuginanti, ir kankinanti. — [T.Draizeris]
45. Vienintelės aistros, kurios neteikia malonumo, - tai pavydas ir baimė. — [Dž.Č.Kolinzas]
44. Negalima laikyti išmintingu tokio žmogaus, kuris prireikus nemoka būti pakvaišėliu. — [H.V.Bičeris]
43. Aistra – blogas reguliatorius, bet galinga spyruoklė. — [R.V.Emersonas]
42. Aistringos širdies istorija visada nepaprastai paprasta. — [A.Vinji]
41. Didžios aistros tokios pat retos kaip meno šedevrai. — [H. de Balzakas]

puskinas 2015 m. liepos 29 d., trečiadienis, 17:21:52
90. Kuo retesni malonumai, tuo jie žavesni. — [Epiktetas]
89. Meilė niekada nereikalauja, ji visada duoda. Meilė visada kenčia, niekada neprotestuoja, niekada nekeršija. — [M.K.Gandis]
88. Aistrų įkarštis neretai būna genijaus įkarštis. — [H.G.Mirabo]
87. Įsimylėjėliams niekada nepabosta būti kartu, nes jie nuolatos kalbasi apie save. — [F. de Larošfuko]
86. Meilė brangesnė už turtus: ji deimantas, kurio net karaliai negali nupirkti; ji – visas pasaulis, nors ją galima apkabinti abiem rankom. — [M.Jokajus]
85. Du dešimtmečiai meilės moterį paverčia griuvėsiais, o du dešimtmečiai vedybinio gyvenimo padaro ją panašią į visuomeninį pastatą. — [O.Vaildas]
84. Mes ieškom neužšąlančio meilės uosto, bet pamirštam būti šiltąja srove. — [V.Karalius]
83. Meilė – tai deimantas, kurio net karaliai negali nupirkti, ji – visas pasaulis, nors jį gali apkabinti abiem rankom. — [M.Jokajus]
82. Meilė tramdo išdidžiąsias širdis, pasipūtėlius moko nuolaidumo, bet svarbiausia jos savybė – taurinti ir kilninti. — [T.M.Rydas]
81. Meilė – nelyginant medis: ji išauga pati, giliai suleidžia šaknis į mūsų būtybę ir neretai žaliuoja ir žydi net mūsų širdies griuvėsiuose. — [V.Hugo]
80. Sugebėjimas valdyti save ir numalšinti savo aistras yra labiausiai pagirtinas, nes per daug mažai kas žino, kaip tą daryti. — [F.Guicciardini]
79. Visus mus kuria ir formuoja tai, ką mylime. — [R.V.Emersonas]
78. Egzistuoja dešimt stiprių daiktų. Geležis stipri, bet ją išlydo ugnis. Ugnis stipri, bet ją užgesina vanduo. Vanduo stiprus, bet jį sugeria debesys. Debesys stiprūs, bet juos išvaiko vėjas. Žmogus stiprus, bet jį palaužia baimė. Baimė stipri, bet ją užslopina vynas. Vynas stiprus, bet jį nugali miegas. Miegas stiprus, bet mirtis stipresnė. Tačiau meilė ir gerumas pergyvena mirtį. — [Talmudas]
77. Meilė nebūtinai turi būti tobula. Net ir turėdama trūkumų, ji išlieka pati nuostabiausia iš visų. Taip yra todėl, kad ji – paprasčiausia ir pastoviausia tiesa: gyvenimo, įstatymų ir tvarkos... Meilė yra tai, kas apjungia viską pasaulyje; tai, kas leidžia keliauti laike ir būti savimi – nuostabiam arba pačiam paprasčiausiam. — [V.Saroyanas]
76. Mums reikėjo tiek daug laiko suvokti, jog žmogaus gyvenimo, kad ir kas jį kontroliuotų, yra viena prasmė ir tikslas - MEILĖ aplinkiniams, laukiantiems tos meilės. — [K.Vonegutas "Titano sirenos"]
75. Kiekvieną daiktą noras nuspalvina, o turėjimas blukina. — [M.Prustas]
74. Aš norėjau vien to, ką galima gauti iš karto, ir paaiškėjo, kad nieko nenorėjau. — [O.Vacietis]
73. Kuo ledas plonesnis, tuo labiau norisi sužinoti, ar išlaikys. — [H.V.Šo]
72. Tas, kuris nieko nenori, turi viską. — [I.Njevo]
71. Pats juokingiausias noras – patikti visiems. — [J.V.Gėtė]
70. Ten, kur norima ateiti kuo anksčiau, dauguma ateina per vėlai. — [G.K.Lichtenbergas]
69. Tas, kuris nori pasiekti viską, niekada nepasieks tobulybės. — [K.V.Ramleris]
68. Mūsų poelgiai ne tokie geri ir ne tokie nuodėmingi kaip mūsų norai. — [L. de Vovenargas]
67. Žmonės trokšta išvysti tai, kas neregėta, žiūrėti į tai, ko kiti nemato, čiupti tai, kas nepasiekiama, ir mokėti padaryti tai, ko kiti nepajėgia. — [Lie Dzė]
66. Malonumai panašūs į draudimą: kuo tampate vyresnis, tuo jie jums brangesni. — [K.Chabardas]
65. Malonumas, kuriam atsiduodame visiškai ir beatodairiškai, tampa pačiu negailestingiausiu priešu. — [Š.Nodjė]
64. Malonumai panašūs į valgius; patys paprasčiausi atsibosta mažiausiai. — [Ž.Sanjal-Diubė]
63. Malonumas – visada gėris, o kančia – visada blogis, bet ne visada verta patirti malonumą, kartais verta patirti ir kančią. — [N.Malbranšas]
62. Malonumo esmė ta, kad jo geidžiama. — [B.Paskalis]
61. Nėra tokio malonumo, kuris galų gale nesibaigtų persisotinimu. — [Plinijus Vyresnysis]
60. Gėris ir tiesa – tie patys visiems, bet malonumų gali sukelti įvairių. — [Demokritas]
59. Kaprizas ir visą gyvenimą trunkanti aistra skiriasi tik tuo, kad kaprizas užsitęsia kiek ilgėliau. — [O.Vaildas]
58. Viena cigaretė tinkamu metu geriau nei visi pasaulio idealai. — [E.M.Remarkas]
57. Aistra nepripažįsta sandėrių, ji pasirengusi visokioms aukoms. — [H. de Balzakas]
56. Lengviau nuslopinti pirmą norą negu pasotinti viską, kas bus po jo. — [B.Franklinas]
55. Elgesio taisyklės primena ritualo apeigas: jos atrodo beprasmiškos, bet auklėja žmones. — [A. de Sent Egziuperi]
54. Punktualumas – tai mandagus būdas prikišti kitiems netikslumą. — [P.Vėberis]
53. Būkite malonūs su žmonėmis kildami – jums teks susitikti su jais leidžiantis. — [V.Mizneris]
52. Saulės sistema nesirūpina savo reputacija. — [R.V.Emersonas]
51. Jei lenkiesi, kai lenktis galima, ir išsitiesi, kai išsitiesti galima, panašus esi į šešėlį. Jei tyli, kai neklausia, ir atsakinėji, kai esi klausiamas, panašus esi į aidą. Tačiau kokia nauda iš šešėlio ir aido? — [Mo Ti]
50. Širdis turi savo kalėjimų, kurių protas atverti nepajėgia. — [M.Žuando]
49. Maniakiški potraukiai gąsdina labiau negu dorybės ir talenta

2015 m. liepos 15 d., trečiadienis, 20:36:19
Kažko vertas tik toks gyvenimas, kuris nugyventas dėl kitų. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 15 d., trečiadienis, 20:35:28
Laikas yra tai, ką rodo laikrodis. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 15 d., trečiadienis, 20:35:14
Aš vis mąstau ir mąstau, mąstau mėnesius, metus. 99 kartus iš šimto aš klystu, tačiau vieną kartą esu teisus. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 15 d., trečiadienis, 20:34:49
Jei nori gyventi laimingą gyvenimą – susiek jį su tikslu o ne su kitais žmonėmis ar daiktais. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 15 d., trečiadienis, 20:33:58
Didžiausias perversmas mano mąstyme įvyko tada, kai supratau, jog žmonės gali keisti gyvenimą keisdami savo dvasines nuostatas. (Viljamas Džeimsas)

2015 m. liepos 15 d., trečiadienis, 20:33:21
Neužtenka būti užsiėmusiu - taip daro ir skruzdės. Klausimas yra - kuo Jūs užsiimate? (Thoreau)

2015 m. liepos 15 d., trečiadienis, 20:32:52
Paimk gyvenimą į savo rankas, ir kas atsitiks? Siaubingas dalykas: nėra ką kaltinti (Erika Jong)

2015 m. liepos 15 d., trečiadienis, 20:32:26
Niekada niekam neleisk sumenkinti savęs ir užmesti niūrumo bei pralaimėjimo skraistės ant visos savo dienos. Prisimink, kad pultum ieškoti kaltės, nereikia ypatingo talento, nei pasiaukojimo, Niekas iš šalies negali turėti galios tau, kol pats neprisileisi. Tavo laikas yra per daug vertingas, kad būtų aukojamas ir švaistomas kovoms su žemomis neapykantos jėgomis, pavydu ar pykčiu. Atsargiai saugok savo trapų gyvenimą. Tik Dievas gali sukurti gėlę, tačiau bet kuris kvailas vaikėzas gali ją nuskinti ar sutrypti. (Og Mandino)

2015 m. liepos 15 d., trečiadienis, 20:31:55
Sėkmė neateina pas tave... tu eini pas ją. (Marva Collins)

2015 m. liepos 15 d., trečiadienis, 20:30:56
Jei palankios galimybės nesibeldžia - pastatyk duris (Milton Berle)

2015 m. liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:41:13
Mąstymas, kuris jus atvedė čia, kur dabar esate, nenuves ten, kur svajojate būti. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:41:00
Kai aklas vabalas ropoja kreivos šakos paviršiumi, jis nepastebi, kad jo nueitas kelias iš tikrųjų yra kreivas. Man pasisekė, nes pastebėjau tai, ko vabalas nepastebėjo. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:40:22
Fantazija yra svarbiau už žinias, nes žinios yra ribotos. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:39:59
Žmogus – tai dalis visumos, kurią vadiname visata, ir yra apribotas laiko bei erdvės. Save, savo mintis ir jausmus jis suvokia atskirai nuo visumos – savotiškos savo sąmonės optinės apgaulės. Ši apgaulė – lyg tam tikra mūsų norų apribojimo, prisirišimo prie nedidelio ir netoli mūsų esančio žmonių skaičiaus prizmė. Mūsų užduotis yra iš tos priklausomybės išsilaisvinti taip, kad atjauta pasiektų visus gyvus sutvėrimus ir visą prigimties grožį. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:39:44
Sveiką nuovoką sudaro visi prietarai, išmokti iki sulaukiant 18 metų. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:39:18
Neįmanoma išspręsti problemų naudojantis tuo pačiu mąstymo būdu, kuriuo jas sukūrėte. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:38:42
Pasistenk nebūti žmogumi, kuriam sekasi, verčiau būk vertingu žmogumi. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:38:20
Tikroji žmogaus vertė yra tai, kokiu laipsniu ir kokia prasme jis pajėgė išsivaduoti iš savojo „aš”. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:37:49
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. (Albertas Enšteinas)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 19:26:05
Gera knyga, graži kalba gali būti naudinga ir padaryti daug gero, bet geras pavyzdys užvis naudingiausias. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 19:25:53
Kas nori būti nuolatos laimingas, turi pats dažnai keistis. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 19:25:39
Be iškalbos, vien gražiai atrodant, šiandieniniame pasaulyje sunkoka išlikti. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 19:25:20
Aš nesutikau žmogaus, kuris be išlygų mylėtų gėrį, nesutikau ir tokio, kuris be išlygų nekęstų blogio. Kas iš tikrųjų myli gėrį, to jau neįmanoma pranokti. Kas iš tikrųjų neapkenčia blogio, tas elgiasi pagal doros nuostatas; jis vengia to, kas joms prieštarauja. Negi nėra žmonių, kurie įstengtų bent vieną dieną atsiduoti gėriui? Tokių žmonių tikriausiai yra, bet aš nė vieno nepažįstu. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 19:25:04
Net ir būdamas su dviem žmonėmis aš tikrai rasiu ko nors iš jų pasimokyti. Aš pasistengsiu sekti jų privalumais, o iš silpnybių mokysiuos. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 18:57:25
Šlovingiausi išliekame ne tada, kai išsilaikome neparkritę, o tada, kai parkritę atsikeliame. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 18:57:09
Tai, ką darysi šiandien, tą darysi ir rytoj. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 18:56:56
Tūkstančio mylių kelionę pradeda vienas žingsnis. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 18:56:41
Kas siekia pažinti išorinį pasaulį, tas galės džiaugtis, žiūredamas į vandenį. Kas rūpinasi doroviniu tobulumu, tas pasirinks kalnus. Vienas – nuolatos judantis, kitas sklidinas vidinės ramybės. Vienas džiugina įvairove, kitas pastovumu. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 18:56:23
Ko pats netrokšti, nedaryk kitam. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 18:56:04
Meilė gyvenimo prieskonis. Ji gali tai pasaldinti, bet taip pat ir persūdyti. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 18:55:45
Nesvarbu, kaip lėtai tu judi į priekį tol, kol visai nesustoji. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 18:55:29
Pabandykite būti nors truputi geresni, ir jus pamatysite, kad nebegalėsite blogai pasielgti. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 18:55:15
Šalyje, kur yra tvarka, veik ir kalbėk drąsiai. Šalyje, kur nėra tvarkos, veik drąsiai, bet kalbėk apdairiai. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 18:54:52
Tam, kuris eina prieš Dangų, nepadės maldos dvasioms globėjoms. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 18:54:31
Sunku sugauti juodą katę tamsiame kambaryje, ypač jei jos ten nėra. (Konfucijus)

2015 m. liepos 19 d., sekmadienis, 18:54:16
Paprastai savus reikalus suprantame prasčiau nei svetimus. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:48:23
prašom inkognito, ir ačiū už komplimentą!
:)

inkognito 2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:38:50
Išminčių citatos tikrai tik dar labiau papuošia šį puslapį,ačių tam kas jas išmintingai parinko.

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:18:45
Nugalėti blogus įpročius galima tik šiandien, o ne rytoj. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:18:22
Mūsų didžiausias triumfas – ne tai, kad niekada nekrentame, o tai, kad kiekvieną kartą atsistojame iš naujo. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:17:29
Kas rytą pasirinko teisingą kelią, tas vakare gali ramiai numirti. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:17:08
Kilniam žmogui gėda, kai jo žodžiai pralenkia jo darbus. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:16:50
Nesirūpink sniegu ant kaimyno stogo, kol tavo paties slenkstis nenuvalytas. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:16:33
Iš kur mes galime žinoti, kas yra mirtis, kol mes nežinome, kas yra gyvenimas. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:16:15
Gyvenimas bet kur būna gražus, kai darnus žmonių tarpusavio santykiai. Kaip galima žmogų vadinti išmintingu, jeigu jis, galėdamas pasirinkti, apsistoja ne ten, kur žmones gerai sugyvena? (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:15:56
Kilnus žmogus reikalauja iš savęs, o prastuolis – iš kitų. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:15:40
Taurus žmogus nesišvaisto pažadais, o daro daugiau negu žadėjo. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:15:23
Nuoskauda – niekas, jeigu ją pamiršti. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:15:05
Valgyk prie savo stalo, lyg valgytum prie karaliaus stalo. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:14:52
Niekas taip lengvai neišveda žmogaus iš kelio ir pats iš jo neišeina kaip moteris. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:14:15
Tik neištaisyta klaida yra klaida. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:13:57
Nedaryk kitiems to, ko nenorėtum, kad tau darytų. (Konfucijus)

2015 m. liepos 18 d., šeštadienis, 19:13:43
Kas minkštai žengia, toli nueis. (Konfucijus)

2015 m. liepos 22 d., trečiadienis, 20:30:28
484. Nepripažįsta žmonių giminė savo pranašų ir muša juos, bet myli žmonės savo kankinius ir gerbia tuos, kuriuos nukankino. — [F.Dostojevskis]
483. Šlovės troškimas – pati didžiausia tuštybė. — [Dž.Santjana]
482. Tuščiagarbiškumas yra ne kas kita kaip bandymas tapti garsenybe anksčiau, negu to nusipelnome. — [A.Smitas]
481. Atviros durys ir šventuolį gali sugundyti. — [T.Fuleris]
480. Mokytas kvailys – dvigubas kvailys. — [L.Foichtvageris]
479. Didžiausia gyvenimo dalis praeina žmonėms piktą darant, didelė – nieko nedarant ir visas gyvenimas – darant ne tai, ką reikia. — [Seneka]
478. Gudrumas – labai ribotų žmonių mąstymo būdas. Jis labai skiriasi nuo proto, į kurį iš išorės yra panašus. — [I.Kantas]
477. Ginklams žvangant, įstatymai tyli. — [Ciceronas]
476. Skepticizmas – pati lengviausia filosofija. — [R.Kempas]
475. Kvailystė net gi pasiekusi tai, ko ji troško, niekada nebūna patenkinta. — [Ciceronas]
474. Pati nykiausia neturto rūšis – neturtas tarp turtų. — [Seneka]
473. Iš tingaus, nepaslankaus žmogaus ir palankiausias likimas, kaip kad uoliausias puodžius be staklių, nesukuria nieko, išskyrus broką. — [T.Karalius]
472. Nelaimingiausi žmonės tada, kai jų gyvenime nelieka vietos svajonėms. — [D.Kenedis]
471. Tas, kuris išmano ir dedasi neišmanančiu, yra šaunuolis. Tas, kuris neišmano ir dedasi išmanančiu, yra ligonis. — [Lao Dzė]
470. Pyktis – tai atvira ir trumpalaikė neapykanta; neapykanta – tai prislopintas ir nuolatinis pyktis. — [Š.Diuklo]
469. Gobšumas ir pyktis – blogiausi patarėjai. — [Publilijus Siras]
468. Negaila, kad žmogus praranda pinigus, namus, dvarus – visa tai jam nepriklauso. O gaila, kai žmogus praranda savo tikrąją nuosavybę – žmogiškąjį orumą. — [Epikteteas]
467. Negalima žeminti kito, kartu nepažeminus ir savęs. — [B.T.Vašingtonas]
466. Pikčiausia negalė – prisirišimas prie savo negalių. — [Seneka]
465. Tik silpnavaliai visuomet viską mato pro gedulo šydą. Siela pati sukuria savo horizontus. — [A.Diuma]
464. Visiškas neišmanymas – ne didžiausias blogis; kaupti menkai įsisąmonintas žinias – kur kas blogiau. — [Platonas]
463. Civilizuotas laukinis – blogiausias iš visų laukinių. — [K.J.Vėberis]
462. Galabydamas savo artimą, nesakyk, kad kovoji dėl idealo. — [E.Krotkis]
461. Tik nuobodus žmogus patenka į parlamentą. Ir tik bukagalviai ten klesti. — [O.Vaildas]
460. Vieną lemtingą dieną žmonės suprato, kad plunksna daug galingesnė už grindinio akmenį ir gali žeisti taip pat, kaip plytgalis. Tada jie puolė ieškoti žurnalisto. Jį suradę išmokė ir pavertė savo darbščiu bei gerai apmokamu tarnu. Dabar belieka tik apgailestauti, kad taip atsitiko. — [O.Vaildas]
459. Gyventi taip, kaip pats nori, nėra egoizmas. Egoistiška versti kitus gyventi taip, kaip norisi tau. — [O.Vaildas]
458. Visų paskalų pagrindas yra gerai išmėgintas amoralumas. — [O.Vaildas]
457. Jūsų cinizmas - paprasčiausia poza. Niekada nepasakote ko nors dorovinga, bet niekada nepadarote ko bloga. — [O.Vaildas]
456. Nuobodybė – pats didžiausias mūsų priešas. — [Volteras]
455. Nuobodulys atėjo į pasaulį per tingulį. — [Ž. de la Briujeras]
454. Visiškas nemokšiškumas priveda prie visiško bukaprotiškumo. — [K.A.Helvecijus]
453. Nemokšiškumas – pykčio, pavydo, godumo ir kitų žemų bei akiplėšiškų ydų, taip pat nuodėmių motina. — [G.Galilėjus]
452. Nuodėmė turi daug įrankių, bet melas – tai kotas, kuris tinka kiekvienam iš jų. — [O.V.Holmsas]
451. Kvailumas nebūtinai daro žmogų piktą, bet pyktis visada jį daro kvailą. — [F.Sagan]
450. Žmogus, atkakliai kartojantis nesąs kvailys, paprastai turi dėl to kažkokių abejonių. — [V.Mizneris]
449. Pasaulyje kvailių daugiau negu apgavikų, kitaip apgavikai neturėtų iš ko gyventi. — [S.Batleris]
448. Tik kvailiai ir numirėliai niekada nekeičia savo nuomonės. — [Dž.R.Lovelis]
447. Kvailiai ir išminčiai vienodai nepavojingi. Pavojingi pusiau kvailiai ir pusiau išminčiai. — [J.V.Gėtė]
446. Kvailio liežuvis aplenkia mintį. — [Isokratas]
445. Tik labai išdidūs ir neabejotini kvailiai visai nekeičia savo elgesio. — [Konfucijus]
444. Neprotingas žmogus gali susižavėti kiekvienu mokymu. — [Heraklitas Efesietis]
443. Vienas iš geriausių vaistų nuo pasipūtimo ir apsimetinėjimo – jūrligė: žmogus, kurį pykina, nepajėgus pūstis. — [H.V.Šo]
442. Puikybė, per pietus mintanti tuščiagarbiškumu, vakarienei gauna panieka. — [B.Franklinas]
441. Puikybė ir tingumas – visų ydų šaltiniai. — [B.Paskalis]
440. Žmogaus prigimtis yra tokia, kad, kai kas nors matuojama, kiekvienas nori ilgiausio gabalo, o kas nors sveriama, - sunkiausio. — [Kung Sun Jangas]
439. Pagyrūnas – pajuokos objektas protingiems, garbinimo – kvailiams, skanus kąsnelis pataikūnams ir savo paties garbėtroškos vergas. — [F.Bekonas]
438. Pagyrūnų, kaip ir paauksuotų ginklų, vidus neatitinka išorės. — [Pitagoras]
437. Į tuščiagarbį žmogų niekas, išskyrus jį patį, nekreipia dėmesio. — [Ezopas]

2015 m. liepos 26 d., sekmadienis, 16:30:57
384. Fanatikas yra asmuo, nenorintis keisti savo nuomonės, o norintis pakeisti subjektą. — [W.Čerčilis]
383. Pinigų stygius yra visų blogybių šaknys. — [Bernardas Šo]
382. Žmonės, kurie patiria per daug džiaugsmo, neišvengiamai bunka. — [H. de Balzakas]
381. Įžūli veidmainystė sukelia pagarbą žmonėms, pratusiems patarnauti. — [H. de Balzakas]
380. Neapykanta be keršto yra sėkla, nukritusi ant granito. — [H. de Balzakas]
379. Šykštumas prasideda ten, kur baigiasi neturtas. — [H. de Balzakas]
378. Ten, kur įsipainiojusi garbėtroška, nėra vietos nuoširdumui. — [H. de Balzakas]
377. Skonio stoka - viena iš tų ydų, kurios neatsiejamos nuo veidmainybės. — [H. de Balzakas]
376. Užmiršti savo nuodėmes begėdiška. — [Demokritas]
375. Nemokšiškumas visada pasirengęs žavėtis. — [D.Didro]
374. Šykštuolis pamiršta, kaip greitai bėga laikas ir koks trumpas gyvenimas. — [D.Didro]
373. Pasaulyje daugybė žmonių, kuriems niekas nepadėjo nubusti. — [A. de Sent Egziuperi]
372. Jei garsiai šauki, vadinasi, tavo kalba pernelyg skurdi ir šauksmu nori nustelbti kitų balsus. — [A. de Sent Egziuperi]
371. Kultūra ir išorinis blizgesys - visiškai skirtingi dalykai. — [R.V.Emersonas]
370. Tingėjimas kiekvieną darbą daro sunkų, o meilė darbui - lengvą. — [B.Franklinas]
369. Samsonas turėjo galingą kūną, bet silpną galvą, kitaip jis nebūtų nuleidęs jos paleistuvei ant kelių. — [B.Franklinas]
368. Tai, kas prasidėjo pykčiu, baigsis gėda. — [B.Franklinas]
367. Jauni poetai pila daug vandens į savo rašalą. — [J.V.Gėtė]
366. Kiekviena neprincipinga veikla galiausias bankrutuoja. — [J.V.Gėtė]
365. Ieškoti šlovės negalima. Visoks jos vaikymasis tuščias. — [J.V.Gėtė]
364. Skurdo vaizdas pavyduolių nejaudina. — [J.V.Gėtė]
363. Anoniminis piktžodžiavimas galbūt gėdingesnis net už atvirą šmeižtą. — [V.Hugo]
362. Niekas taip nesidomi kitų veiksmais kaip tie, kuriems tai turėtų visai nerūpėti. — [V.Hugo]
361. Kai kurie žmonės padaro daug pikta vien dėl to savo poreikio paplepėti. — [V.Hugo]
360. Pilvas - tai nešulys, pavojingas mirtingiesiems: kas akimirksnį jis trikdo pusiausvyrą tarp sielos ir kūno. — [V.Hugo]
359. Gudrumas - labai ribotų žmonių mąstymo būdas.Jis labai skiriasi nuo proto, į kurį iš išorės panašus. — [I.Kantas]
358. Grakštūs žodžiai ir dirbtinis elgesys retai eina kartu su žmoniškumu. — [Konfucijus]
357. Prastuolis nelaimėje nesivaldo. — [Konfucijus]
356. Prastuolis savo klaidas spalvingai padabina. — [Konfucijus]
355. Nėra gėdingesnės vergijos už savanorišką. — [Seneka]
354. Gausybė mirties bausmių ne mažiau žemina valstybės galvą, nei gydytoją žemina ligonių mirtingumas. — [Seneka]
353. Miestai buvo statomi šimtmečiais, o sugriaunami per keletą valandų. — [Seneka]
352. Tam, kuris neturi ko tikėtis, nėra ir ko nusiminti. — [Seneka]
351. Alkiui numalšinti reikia nedaug, bet labai daug reikia norint patenkinti persisotinusio skrandžio užgaidas. — [Seneka]
350. Prarastos gėdos nesusigrąžinsi. — [Seneka]
349. Žmogus jei yra žvėris, tai blogesnis už žvėrį. — [R.Tagorė]
348. Niekingi žmonės puikuojasi nuolat kalbėdami apie save, žymūs žmonės - niekados apie save nekalbėdami. — [Volteras]
347. Didžiausi nesutarimai sukelia mažiau nusikaltimų negu fanatizmas. — [Volteras]
346. Kur auksas prabyla, ten žmogus bejėgis. — [Publilijus Siras]
345. Neturtingajam trūksta daug ko, godžiam – visko. — [Publilijus Siras]
344. Daugelis esti sąžiningas iš baimės, o ne dėl savo nekaltybės. — [Publilijus Siras]
343. Savo reputacija rūpinasi daugelis, o sąžine - tik vienas kitas. — [Publilijus Siras]
342. Piktas žmogus ypač piktas, kai dedasi geru. — [Publilijus Siras]
341. Pyktis, kad skaudžiau įžeistų, apsimeta gerumu. — [Publilijus Siras]
340. Tas, kuris piktas, geras tik sau. — [Publilijus Siras]
339. Varlė ir iš auksinio sosto šoks į pelkę. — [Publilijus Siras]
338. Dažnai žmonės užpildo pykčiu savo proto spragas. — [V.R.Oldžeris]
337. Niekas nekyla taip greitai kaip priešiškumo jausmas. — [A. de Miusė]
336. Niekada nėra taip naudinga delsti kaip pykstant. — [Publilijus Siras]
335. Kai džiaugsmas savo viršūnę pasiekia, pakrypsta pykčio link. Kai pyktis savo viršūnę pasiekia, linksta į džiaugsmą. O taip yra tam, kad abiem atvejais būtų išlaikyta pusiausvyra. — [Lie Dzė]

2015 m. liepos 25 d., šeštadienis, 20:47:05
434. Tas, kuris trokšta pagyrimų, įrodo, kad jam trūksta orumo. — [Plutarchas]
433. Už savo įtarumą visada mokame atrasdami tai, ką įtarėme. — [H.D.Toras]
432. Kam reikalingos kažkokios teisės, jei mes neturime laisvės ir minčių ramybės, jei mūsų vidinis ir labai asmeniškas Aš tėra surūgusi, drumzlina bala? — [H.D.Toras]
431. Įtempk lanką per stipriai – ir tu pasigailėsi, kad laiku nesustojai. — [Lao Dzė]
430. Iš tiesų ne įprotis prie jūsų prisiriša, o jūs prie jo. — [G.Huntingas]
429. Įprotis – geriausias tarnas ir blogiausias šeimininkas. — [J.Jelinekas]
428. Kuo ilgiau galvosime apie savo nesėkmę, tuo smarkiau ji mus žeis. — [Volteras]
427. Nuoskauda – niekas, jeigu ją pamirši. — [Konfucijus]
426. Nė vienas žmogus negali žengti pirmyn, jeigu pasiduoda draskomas dviejų priešingybių. — [Epiktetas]
425. Tas, kurio širdyje išdidumas yra nors ryžio grūdo dydžio, tam užvertos rojaus durys. — [Mahometas]
424. Kas išvis negeria, tas niekad negali ir prablaivėti. — [R.Gavelis "Vilniaus džiazas"]
423. Menkavertiškumo kompleksas bjaurus tuo, kad jį turi toli gražu ne tie, kuriems derėtų. — [Ž.Diuturas]
422. Siaubingiausias dalykas pasaulyje – teisingumas be gailestingumo. — [F.Moriakas]
421. Yra žmonių, manančių, kad tiesa nekenksminga tik praskiesta. — [O.V.Holmsas]
420. Vargas tiems, kurie niekad neteisūs nebūna: jie niekad nebūna teisūs. — [Š.Ž. de Linis]
419. Jei vargšą turtuoliu pavadinsi, užsirūstins. Tačiau jei teisiu pavadinsi ką nors, tai, kad ir nebuvo teisus, bus patenkintas. Kokia apgavystė! — [Mo Ti]
418. Žaizdos traukia muses, o šlovė yra lyg žaizda. — [A.Periušo]
417. Šlovė gyvam tebesant – abejotinas dalykas; išmintingai pasielgs tas, kuris nesileis nei jos apakinamas, nei netgi sujaudinamas. — [T.Manas]
416. Vos tik žmogus tampa žymus, tuojau atsiranda kas nors sėdėjęs greta jo mokykloje. — [K.Chabardas]
415. Dykinėjimas ir dykaduoniavimas – ne tik nemokšiškumo, bet kartu ir ligos priežastis. — [Ibn Sina]
414. Mūsų geriausių troškimų neišsipildymo priežastis yra mūsų kvailumas. — [N.Gogolis]
413. Jei žmogus padaro tą pačią klaidą du kartus, turi iškelti rankas aukštyn ir pripažinti savo lengvabūdiškumą arba užsispyrimą. — [Dž.H.Lorimeras]
412. Tas, kuris pajuto blogį, gali jį pamiršti, o tas, kuris jį padarė, - niekad. — [A.Marė]
411. Kitų ydos, iš kurių mes juokiamės, mumyse juokiasi iš mūsų. — [Č.F.Braunas]
410. Įsišaknijusios silpnybės panašios į musę: tu šimtus kartų ją nuvarai, o ji vėl grįžta ir kankina tave vis labiau. — [L.Šeferis]
409. Blogai būti kupinam trūkumų, bet dar blogiau būti jų kupinam ir nenorėti to pripažinti, nes tai reiškia prie jų dar pridurti apsigaudinėjimo ydą. — [B.Paskalis]
408. Patirtis – tai apreiškimas, kurio šviesoje atsisakome jaunystės paklydimų dėl brandos paklydimų. — [A.Birsas]
407. Neryžtingo žmogaus niekada negalima laikyti priklausančiu sau. — [Dž.V.Fosteris]
406. Kai kurie žmonės duoda pasižadėjimus dėl malonumo jų netesėti. — [V.Gezlitas]
405. Kas laimės ieško prabangoje ir lėbavime, panašus į tą, kuris atsiduoda pirmenybę žvakės mirgėjimui, o ne saulės švytėjimui. — [Napoleonas I]
404. Pralaimėjimas tik tada vertas paniekos, kai po jo pasiduodama. — [A.Dž.Kroninas]
403. Tikrasis pralaimėjimas yra principų išdavimas, atsisakymas savo teisių ir niekingas nuolaidumas blogiui. — [Dž.Neru]
402. Prieš pamildamas buvau menkas, ir kaip tik todėl, kad kartais jausdavau pagundą įsivaizduoti esąs didis. — [Stendalis]
401. Jei individualybė skurdi, tai ir visi malonumai - tarsi brangūs vynai, siurbtelėti į burną, kurioje dar tebejaučiamas tulžies skonis. — [A.Šopenhaueris]
400. Kas mano, kad velniai pasauly laksto raguoti, o kvailiai - pasikabinę po kaklu varpelį, tas neišvengiamai taps jų auka ar nuolatiniu žaisliuku. — [A.Šopenhaueris]
399. Kiek triukšmo žmonės kelia dėl ištikimybės! Juk net meilėje ištikimybė grynai fiziologinis dalykas. Ji nieko bendra neturi su mūsų valia. Jauni vyrai nori būti ištikimi, bet nebūna, seniai nori būti neištikimi, bet negali. — [O.Vaildas]
398. Kvailys, nebūdamas nei gražus, nei tobulas, nei protingas, esti visada savim patenkintas. — [Platonas]
397. Negabūs žmonės - visų reikliausi kritikai, nesugebėdami padaryti paprasčiausio dalyko ir nežinodami, ką ir kaip daryti, jie reikalauja iš kitų to, kas neįmanoma. — [V.Kliučevskis]
396. Nuoširdumas yra labai pavojingas, nebent esi dar ir kvailas. — [Bernardas Šo]
395. Polinkis bendrauti yra maždaug priešingai proporcingas intelekto vertei. — [A.Šopenhaueris]
394. Niekas nežino, ką savyje slepia, kol neparagauja valdžios. — [O.Flake]
393. Sąžiningas politikas yra tas, kuris būdamas nupirktas ir išlieka nupirktas. — [S.Cameron]
392. Viskas pigu, ką galima sutvarkyti už pinigus. — [E.M.Remarkas]
391. Tas, kuris moka meilikauti, moka ir šmeižti. — [Napoleonas I]
390. Mes visi turime pakankamai jėgų pakelti kito nelaimes. — [F. de Larošfuko]
389. Jokie išvedžiojimai negali parodyt

2015 m. liepos 27 d., pirmadienis, 16:38:47
334. Papratimas – antras prigimimas. Daugumai žmonių jis pasirodo besąs vienintelė jų prigimtis. — [R.Rolanas]
333. Nėra tirono, baisesnio už įprotį, ir žmogaus, kol nesipriešina jo paliepimams, negali būti laisvas. — [K.N.Bouvis]
332. Širdis įpranta tikėti tuo, ką įpranta sakyti lūpos. — [Š.Bodleras]
331. Įprotis, panašus į lyną. Mes kasdien vejame jį po vieną pluoštą, ir galų gale mums neužtenka jėgos jį nutraukti. — [H.Manas]
330. Polinkis lengvai įveikiamas, o virtęs įpročiu – nenugalimas. — [J.V.Gėtė]
329. Pasirink geriausius dalykus, o įprotis padarys juos ir malonius. — [Plutarchas]
328. Geras įprotis privalo pašalinti tai, ką įdiegė blogas. — [Seneka]
327. Nėra didesnio vulgarumo už pernelyg didelį rafinuotumą. — [M.Tvenas]
326. Žodžiais tikėkite tik tada, kai juos atitinka darbai. — [Napoleonas I]
325. Paveldėtojo ašaros dažnai slepia linksmą juoką. — [Publilijus Siras]
324. Stovėdamas jis kalba viena, o sėdėdamas – kita. — [Salustijus]
323. Kaukė nukrinta, o esmė pasilieka. — [Lukrecijus]
322. Viena ranka duoną rodo, o kitoje – akmuo. — [Plautas]
321. Daugelis gėdingai besielgiančių sako puikiausias kalbas. — [Demokritas]
320. Pasipūtėliai ir užsispyrėliai viską daro savaip, neklauso niekieno patarimų ir veikiai tampa savo paklydimų aukomis. — [Ezopas]
319. Tingėjimas kaip rūdys suėda greičiau, negu darbas nualina. — [B.Franklinas]
318. Neatidėliokite rytdienai to, ką galima padaryti šiandien. — [B.Franklinas]
317. Snauduliu, miegu ir tinginyste išvejamos iš pasaulio visos dorybės. — [F.Petrarka]
316. Dykinėjimas ir neveiklumas ieško ydingumo ir patraukia jį paskui save. — [Hipokratas]
315. Niekas negali susilaikyti nepasmerkęs, netgi aukos kartais esti budeliais. — [A.Kamiu]
314. Liežuvavimas ir šmeižtas neturėtų tokios galios, jei kvailumas netiestų jiems kelio. — [A.Diuma sūnus]
313. Reputacijos numarinimas – nusikaltimas, iš tikrųjų lygus kūno numarinimui; šmeižiko liežuvis – žudiko durklo tikrasis brolis. — [T.Edvardsas]
312. Šmeižtas panašus į širšę: jei jos negalima užmušti pirmu smūgiu, geriau visiškai neliesti. — [H.V.Šo]
311. Šmeižtas – yda, turinti nepaprastų savybių: stengdamiesi jį sunaikinti, palaikote jo gyvybę; palikite jį ramybėje – jis mirs pats. — [T.Peinas]
310. Kiekvienas šmeižtas susiranda šalininkų; kai kuriuos pasilieka ilgam, nes pasiteisinimas niekada neplinta taip smarkiai kaip šmeižtas. — [A.Hamiltonas]
309. Pats geriausias atsakymas į šmeižtą – tyli panieka. — [J.J.Engelis]
308. Šmeižtai kartojami nurodant autorių, kad malonumas būtų be pavojaus. — [Volteras]
307. Šmeižtas siaubingas todėl, kad neteisingumo auka būna viena, o neteisingi būna du: tas, kuris šmeižia skleidžia, ir tas, kuris juo tik. — [Herodotas]
306. Nekreipti dėmesio į paskalas, sklindančias pašnibždomis kaip besisunkiąs vanduo, nekreipti dėmesio į kaltinimus, kurių tikrumą šmeižikai pasirengę patvirtinti nusipjaudami gabalą kūno, - štai kur ieškotina didžiausio supratingumo. — [Konfucijus]
305. Savimeilė – keistas žvėris: jis gali miegoti nepaisydamas stipriausių smūgių ir staiga nubunda mirtinai sužeistas dėl įdrėskimo. — [A.Moravija]
304. Kuo labiau tu save myli, tuo didesniu priešu pats sau tampi. — [M. Ebner-Ešenbach]
303. Savimeilę galima sužeisti; užmušti jos negalima. — [A. de Monterlanas]
302. Žemėje nėra nė vienos lygiagretės, kuri nebūtų įsitikinusi tikrai galinti pusiauju, kad tik gautų teisę. — [M.Tvenas]
301. Meilė pačiam sau – romanas, trunkantis visą gyvenimą. — [O.Vaildas]
300. Savimeilė – bedugnis indas; galite supilti į jį visus Didžiuosius ežerus, vis tiek nebus pilnas. — [O.V.Holmsas]
299. Savęs įsimylėjimas – paguoda, Dievo skirta menkiems charakteriams. — [B.Bartonas]
298. Daugelis žmonių panašūs į kiaušinį; jie per daug kupini savęs, kad tilptų dar kas nors. — [H.V.Šo]
297. Egzistuoja maloni klaidinga pažiūra, kylanti iš mūsų planetos formos, kad kiekvienas žmogus yra pasaulio viršūnė. — [R.V.Emersonas]
296. Vargas tam, kuris savimi patenkintas; toks žmogus niekad neįgis proto. — [N.Gogolis]
295. Savimeilė – draugystės nuodas. — [H. de Balzakas]
294. Egoizmas visada buvo visuomenės rykštė, ir kuo daugiau jo buvo, tuo blogiau visuomenei. — [Dž.Leopardis]
293. Save įsimylėjęs varžovų neturi. — [Ciceronas]
292. Pyktis neapakina: jis gimsta iš aklumo. — [A. de Sent Egziuperi]
291. Pyktis yra trumpa beprotybė. — [Horacijus]
290. Pavyduolis visada randa daugiau negu ieško. — [M. de Skiuderi]
289. Pavydas – viso labo kvailas išdidumo kūdikis arba bepročio liga. — [P.Bomaršė]
288. Smarkus pavydas pridaro daugiau nusikaltimų už gobšumą ir garbėtrošką. — [Volteras]
287. Pavyduolis visada randa daugiau negu ieško. — [M. de Skiuderi]
286. Pavyde glūdi daugiau garbėtroškos nei meilės. — [F. de Larošfuko]
285. Pavyduoliai mirs, bet pavydas – niekada. — [Moljeras]

puskinas 2015 m. liepos 27 d., pirmadienis, 20:05:57
234. Įtarumas – gyvenimo nuodai. — [F.M.Klingeris]
233. Abejonė visada turi būti tik atsargumas, antraip ji gali būti pavojinga. — [G.K.Lichtenbergas]
232. Laukinis tigras, kuris abejoja, neprilygsta įgelti pasiryžusiai širšei. — [Si-Ma Cjenas]
231. Ir pats geriausias šaulys gali nepataikyti. — [T.Fuleris]
230. Kas per greitai žengia į priekį, veikiai turės grįžti. — [Mencijus]
229. Tas, kuris padaro paslaugą niekšui, klysta dvigubai: pirma, padeda tam, kuris pagalbos nevertas, antra, rizikuoja. — [Fedras]
228. Kai kurios ydos prasiskverbia į mus dorybių pavidalu. — [Seneka]
227. Ydos įgyjamos ir be mokytojų. — [Seneka]
226. Nuo mažų klaidų lengva pereiti prie didelių ydų. — [Seneka]
225. Netaikykime pavienių žmonių ydų visam pasauliui. — [Ovidijus]
224. Tam, kuris eina prieš Dangų, nepadės maldos dvasioms globėjoms. — [Konfucijus]
223. Ir madingas daiktas gali būti neskoningas. — [Moljeras]
222. Vidutinybei nėra didesnės paguodos negu tai, kad ir genijus neišvengs mirties. — [J.V.Gėtė]
221. Kartais gėda draudžia tai, ko nedraudžia įstatymai. — [Seneka]
220. Tas, kuris nesigėdija savo prasižengimo, kaltas dvigubai. — [Publilijus Siras]
219. Tas, kuris prarado gėdą, laikytinas žuvusiu. — [Plautas]
218. Veidmainis draugas daug blogesnis už pikčiausią priešą. — [Publilijus Siras]
217. Tas, kuris toks kurčias, kad net iš draugo nenori išgirsti tiesos, yra beviltiškas. — [Ciceronas]
216. Tas žmogus, su kuriuo tikri draugai ilgai neišbūna, yra sunkaus charakterio. — [Demokritas]
215. Liūdna, kad dažnai knygas rašo žmonės, kurie turėjo iki šio amato pakilti, užuot nusileidę. — [G.K.Lichtenbergas]
214. Labai daug žmonių skaito tik tam, kad nemąstytų. — [G.K.Lichtenbergas]
213. Neverta kalbėti su žmogumi, kuris, siekdamas Teisingo kelio, gėdijasi prastų savo drabužių ir paprasto maisto. — [Konfucijus]
212. Nusižengimai atitinka tą rūšį žmonių, kurie juos padaro. Žmogų pažinsi iš jo klaidų. — [Konfucijus]
211. Žmogus dažnai pats sau priešas. — [Ciceronas]
210. Bet kokia prievarta liudija ne jėgą, o bejėgiškumą. — [R.V.Emersonas]
209. Tuščias vynmaišis išsipučia nuo vėjo, tuščia galva – nuo puikybės. — [M.Klaudijus]
208. Žmonės niekuomet nejaučia sąžinės graužaties dėl poelgių, tapusių jų įpročiu. — [Volteras]
207. Pasyvūs, abejingi žmonės – patys pavojingiausi žmonės žemėje. — [T.Džafarlis]
206. Niekšingam žmogui ir gerumas, ir išmintis atrodo niekšinga: purvui tinka tik purvas. — [V.Šekspyras]
205. Nemokšiškumas – tai prieblanda, kurioje švaistosi blogis. — [V.Hugo]
204. Smerkiame tuos, kurių nesuprantame. — [M.F.Kvintilianas]
203. Vienintelė kliūtis mūsų rytdienos planams įgyvendinti gali būti šiandieninės mūsų abejonės. — [T.Ruzveltas]
202. Kai blogas žmogus apsimeta geru, tada jis tampa pačiu blogiausiuoju. — [Publilijus Siras]
201. Vaidai netruktų taip ilgai, jei būtų kalta tik viena šalis. — [F. de Larošfuko]
200. Yra nemažai niūrių ir dirglių protų, kurie džiaugiasi tik tuomet, kai suranda blogį ten, kur jo nėra. — [Ž.Masijonas]
199. Nelaikyk savęs didžiu žmogumi žiūrėdamas į savo šešėlį leidžiantis saulei. — [Pitagoras]
198. Apsimetęs draugas daug blogesnis už piktą priešą. — [Publilijus Siras]
197. Devynis kartus iš dešimties ginčas baigiasi dar tvirtesniu abiejų oponentų įsitikinimu, kad jie absoliučiai teisūs. — [D.Karnegis]
196. Galima būti gudresniam už ką nors, bet negalima būti gudresniam už visus. — [F. de Larošfuko]
195. Mes neretai turėtume gėdintis pačių geriausių savo poelgių, jeigu žmonės žinotų visus jo motyvus. — [F. de Larošfuko]
194. Jeigu sakote tik tiesą, jums nereikia nieko atsiminti. — [M.Tvenas]
193. Kuo didesnis žmogaus protas ir išsilavinimas, tuo jo melas žalingesnis jam ir kitiems žmonėms. — [L.Tolstojus]
192. Klysti žmogiška, suversti kaltę kompiuteriui - dar žmogiškiau. — [R.Orbenas]
191. Aš galiu patikėti bet kuo, kas bus pateikta kaip neįtikėtinas dalykas. — [O.Vaildas]
190. Nuostabu, kiek jaunų kvailių išgyvena, kad taptų senais kvailiais. — [D.Larsonas]
189. Visi meluoja. Bet čia nieko tokio, kadangi vis tiek niekas neklauso. — [N.Diamos]
188. Žmogus išrado kalbą, kad galėtų patenkinti savo poreikį skųstis. — [L.Tomlin]
187. Jėgos naudojimas problemoms spręsti - labai prasta išeitis. Ją naudoja tik maži vaikai ir didelės nacijos. — [D.Frydmenas]
186. Tie yra netikri atradėjai, jeigu matydami vien jūrą mano, kad nėra žemės. — [F.Bekonas]
185. Tinginystė yra ne kas kita, kaip įprotis pailsėti prieš pavargimą. — [Ž.Renaras]

puskinas 2015 m. liepos 27 d., pirmadienis, 19:51:05
284. Pavyduolis liūdi arba todėl, kad jį patį užklupo nelaimė, arba dėl to, kad pasisekė kam nors kitam. — [Bionas Beristenietis]
283. Kaip rūdys suėda geležį, taip pavydas – sielą. — [Periandras]
282. Meilikavimas – tai netikra moneta, kuri tik nuskurdina tą, kuriam tenka. — [L.Dabrantes]
281. Pataikūnas turi medaus ant liežuvio ir nuodų širdyje. — [M.Lomonosovas]
280. Pataikūnai panašūs į draugus kaip vilkai į šunis. — [Dž.Čapmenas]
279. Meilikavimas panašus į ginklus, nutapytas paveiksle: jis teikia malonumą, o naudos jokios. — [Pitagoras]
278. Jei panieka abipusė, tai viena kitos nepanaikina, o tik padvigubina. — [Ž.Sesbronas]
277. Kas žemina, pats yra žemas. — [A. de Sent Egziuperi]
276. Panieka pinigams dažna ypač tarp tų, kurie jų neturi. — [Ž.Kurtelinas]
275. Neretai panieka palengvina širdį, bet niekada negali nuraminti. — [A.Turnjė]
274. Komplimentas dažnai slepia įsitikinimą savo pranašumu. Iš esmės – tai subtili paniekos forma. — [H.D.Toras]
273. Panieka – tai antausis per atstumą. — [H. de Balzakas]
272. Panieka taupytina, nes jos reikia daugeliui. — [F.D. de Šatobrianas]
271. Panieka turi būti pats tyliausias mūsų jausmas. — [A. de Rivarolis]
270. Panieka – pati subtiliausia keršto forma. — [B.Grasjanas]
269. Padaryti klaidą – tai patirti nesėkmę, vertą gailesčio, tačiau žinoti tiesą ir ja nesivadovauti – tai nusikaltimas. — [Dž.Madzinis]
268. Blogas skonis veda į nusikaltimą. — [Š.O. Sent Bevas]
267. Pats švelniausias dalykas tampa šventvagyste ir niekšybe, jei jam išaukštinti griebiamasi nusikaltimo. — [F.R. de Lamenė]
266. Tik silpnieji daro nusikaltimus: stipriam ir laimingam jie nereikalingi. — [Volteras]
265. Nusikaltimas atsiranda iš sumanymo, o ne iš atsitiktinumo. — [A.Ž. de Rišeljė]
264. Sumanytas, kad ir neįvykdytas nusikaltimas vis dėlto nusikaltimas. — [Seneka]
263. Tas, kuris, turėdamas galimybę sutrukdyti nusikaltimą, to nepadaro, - prie jo prisideda. — [Seneka]
262. Vieni nusikaltimai tiesia kelią kitiems. — [Seneka]
261. Didžiausias nusikaltimo skatulys – nebaudžiamumas. — [Ciceronas]
260. Nesuvokti savo nemokšiškumo – tokia nemokšų dalia. — [E.B.Olkotas]
259. Melo tėvas, be abejo, - velnias, bet dėl neatidumo jis neužpatentavo savo idėjos, ir dabar jo atradimas labai kenčia nuo konkurencijos. — [H.V.Šo]
258. Prabanga kvailiams atstoja meną. — [A.Diuvernua]
257. Tik kvailiai mano, kad nelaimės ištinka kitus, o ne juos. — [A.Periušo]
256. Protingesnis nusileidžia. Tai nemirtingi žodžiai. Jais pagrįstas kvailystės viešpatavimas visame pasaulyje. — [M. Ebner-Ešenbach]
255. Išdidumas – visų herojų Achilo kulnas. — [V.Hugo]
254. Geriame į draugo sveikatą ir gadiname savąją. — [Dž.K.Džeromas]
253. Girtas žmogus – ne žmogus, nes jis prarado tai, kas skiria žmogų nuo gyvulio, - protą. — [T.Peinas]
252. Geriame į draugo sveikatą ir gadiname savąją. — [Dž.K.Džeromas]
251. Daug vyno – maža proto. — [Menandras]
250. Girtumas – savanoriška beprotybė. — [Aristotelis]
249. Girtavimas yra pamišimo pratybos. — [Pitagoras]
248. Paprastai namie pirmą bokalą geria į sveikatą, antrą – malonumui, trečią – įžūlumui, paskutinį – beprotybei. — [Anacharsis Skitas]
247. Tas, kuris gabus, bet darbais savais giriasi, nieko nepasieks, kad ir kaip vargtų. — [Mo Ti]
246. Bailiai miršta beprasmiškai. — [E.Hemingvėjus]
245. Geriau žinoti patį blogiausią dalyką negu savaičių savaites gyventi bijant paties blogiausio. — [E.Hemingvėjus]
244. Baimė – štai vienintelis dalykas, kurio turime bijoti. — [T.Ruzveltas]
243. Pusė mūsų baimės neturi jokio pagrindo, o pusė paprasčiausiai gėdinga. — [K.N.Bouvis]
242. Žmonės, trokštantys bauginti, kartu parodo, kad yra bailiai. — [R.V.Emersonas]
241. Vilkas, kad ir vienas, visai avių bandai baisus. — [J.V.Gėtė]
240. Baikštus dreba laukdamas pavojaus, bailus – kai jis atėjo, o drąsus – kai praėjo. — [Žanas Polis]
239. Tas, kuris atvirai jūsų bijo, už akių neapkęs. — [T.Fuleris]
238. Bailys miršta šimtą kartų per dieną. — [Dž.Marstonas]
237. Bailiai miršta keleriopai anksčiau už savo mirtį, drąsūs su ja susitinka tik kartą. — [V.Šekspyras]
236. Įtarimai – tos pačios raukšlės; ankstyvoji jaunystė jų nepažįsta. — [V.Hugo]
235. Žmogus savo tikėjimu ir drąsa nugali net pačiomis sunkiausiomis aplinkybėmis, bet vos tik pasiduos pačiai menkiausiai abejonei, tuoj žus. — [J.V.Gėtė]

puskinas 2015 m. liepos 28 d., antradienis, 20:08:32
34. Jaunystės ydų nereikia pasilaikyti senatvei, nes senatvė turi savo trūkumų. — [J.V.Gėtė]
33. Yra žmonių, kurie niekada neklysta todėl, kad jų niekada nevargina jokios protingos mintys. — [J.V.Gėtė]
32. Kiekvienas žmogus, panašiai kaip mėnulis, turi neapšviestą pusę, kurios niekam nerodo. — [M.Tvenas]
31. Apgauti save - visų blogiausia; mat tada apgaudinėtojas visą laiką būna šalia apgaudinėjamojo. — [Platonas]
30. Koks žmogus, būdamas malonumų vergas, nesudarkys savo kūno ir sielos? — [Sokratas]
29. Menkos neatitaisomos klaidos netrukus gali virsti didelėmis ydomis. — [Seneka]
28. Pomėgis kolekcionuoti – pirmoji proto sutrikimo pakopa. — [H. de Balzakas]
27. Šmeižtas abejingas menkystoms. — [H. de Balzakas]
26. Šaipūnas visada lėkšta būtybė. — [H. de Balzakas]
25. Šalia kvailio visada rasis apgavikas. — [O. Balzakas]
24. Kvailybė tokia klampi, kad neįmanoma jos dorai ištirti; joje nekyla jokio atgarsio, ji viską susiurbia negrąžinamai. — [H. de Balzakas]
23. Vidutinybė negailestingai, nepailstamai kovoja su pranašesniais už save. — [H. de Balzakas]
22. Jei pralaimite ginčą, jūs dar turite vieną galimybę – išplūsti savo priešininką. — [E.Chabardas]
21. Argi nekeista, kad žmogus naudojantis heroiną, gali gauti dvidešimt metų kalėjimo už tai, ką daro pats sau?... — [Soul Bellow "Hercogas"]
20. Melancholikas pasidarai, kai imi galvoti apie gyvenimą; cinikas - kai pamatai, ką iš jo padaro dauguma žmonių. — [E.M.Remarkas]
19. Kad apgintum savigarbą, kartais reikia meluoti ir apgaudinėti. — [R.Byrne]
18. Išmintingas žmogus iš bedugnės mato daugiau, negu kvailys nuo kalno viršūnės. — [Anonimas]
17. Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia. — [Seneka]
16. Jeigu negali jų įtikinti, apmulkink juos. — [H.S.Trumanas]
15. Jis visiškai neturi priešų, bet visi draugai jo nekenčia. — [E.Cantoras]
14. Tik paviršutiniški žmonės gerai save pažįsta. — [O.Vaildas]
13. Tingumas - tai nieko daugiau negu ilsėjimasis prieš nuovargį. — [R.Chandleris]
12. Visada tikėjau kvailiais. Mano draugai sako, kad tai tikėjimas pačiu savimi.
— [E.A.Po]
11. Bijokim ne klystančių, bijokim neklystančių. — [Anonimas]
10. Protingas šalia savęs kvailį gali pakęsti, kvailys protingą - niekada.
9. Taikydamasis švelniai sakant, į "angelus", žmogus taip sutrikdė skrandį ir leido apsinešti liežuviui, kad dėl to jam pasidarė atgrasus ne tik džiaugsmas ir gyvulio nekaltybė, bet ir pats gyvenimas neteko skonio. — [F.Nyčė]
8. Matyti kančią - malonu, kančią sukelti - dar maloniau: tai negailestinga taisyklė, bet sena, tvirta, žmogiška - pernelyg žmogiška taisyklė. — [F.Nyčė]
7. Mes linkę gerai galvoti apie kitus vien todėl, kad patys savęs bijom. — [O.Vaildas]
6. Vienintelis būdas atsikratyti pagundos - jai atsiduoti. — [O.Vaildas]
5. Galva be atminties - tai kaip tvirtovė be įgulos. — [Napoleonas I]
4. Žmogui, turinčiam vidinių nepatogumų, visai neprošal išoriniai patogumai. — [Tomas Manas]
3. Niekas iš žmogaus neatima tiek daug jėgų, kiek pavojaus baimė. — [E.Hemingvėjus]
2. Ir ne likimas, mielas mano Brutai, o vien tik patys mes, deja kalti, kad esame tokie bevaliai. — [V.Šekspyras "Julijus Cezaris"]
1. Gyveno kartą žmogus. Jis nusigėrė ir paprašė, kad jo niekas nežadintų. — [J.Hašekas "Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai"]

puskinas 2015 m. liepos 28 d., antradienis, 20:08:11
84. Melas – plonasienis daiktas; gerai įsižiūrėjus, jis persišviečia. — [Seneka]
83. Nuosprendis, kurį jūs sviedžiate kitiems, apsisuka ir grįžta atgal, tiesiai jums į veidą, šiek tiek jį sužeisdamas. — [A.Kamiu]
82. Gražiausi sumanymai žlunga dėl vykdytojų menkystės. — [Brechtas]
81. Prastai išauklėto žmogaus drąsa virsta šiurkštumu, mokytumas - pedantiškumu, sąmojingumas - juokdaryste, paprastumas - nekultūringumu, geranoriškumas - meilikavimu. — [Dž.Lokas]
80. Atimkite iš paprasto žmogaus gyvenimo melą - atimsite ir laimę. — [Henrik Ibsen]
79. Smulkius protus itin pažeidžia smulkmenos; didieji protai mato visas smulkmenas, bet jos visiškai jų nepažeidžia. — [F. de Larošfuko]
78. Labai lengva eiti į priekį: nereikia galvoti, nes eini su minia: su televizija, su technologija, kompiuteriais, Amerika... Eini į priekį, ne su galva, bet tik kad kiti jau eina į priekį. Aklai, kaip visos avys eina, taip ir aš einu... — [J.Mekas "Laiškai iš niekur"]
77. Ne nelygybė gniuždo, o priklausomybė. — [Volteras]
76. Kiekvienas bajoras pripažįsta, kad nepajėgia dirbti mėsininko darbo, ir atsisako šito prašomas. Tačiau, nepaisant to, kad neišmano eiti ministro pareigų, to imasi vos tik paprašytas. Koks dviveidiškumas. — [Mo Ti]
75. Savimeilė yra oro pripūstas balionas: bakstelėtas jis triukšmingai sprogsta. — [Volteras]
74. Žvėrys, gyvendami su mumis, tampa naminiais, o žmonės, bendraudami tarpusavyje, tampa laukiniais. — [Heraklitas Efesietis]
73. Melas – tai kitų žmonių tiesa. — [O.Vaildas]
72. Kitiems mes sudarome taisykles, sau – išimtis. — [Š.Lemelis]
71. Kai kuriuos pažįsta taip gerai, jog niekas nenori juos pažinti. — [F. de Larošfuko]
70. Iš visų vagių kvailiai patys blogiausi: jie grobia iš mūsų laiką ir nuotaiką. — [J.V.Gėtė]
69. Duok saulę žmogui, jis ilgėsis ledo. — [J.V.Gėtė]
68. Bailumas - žiaurumo motina. — [M.Montenis]
67. Negalima pažeminti kito, nepažeminus savęs. — [Dž.Vašingtonas]
66. Savi įsitikinimai nekabinami ant sienos. — [H. de Balzakas]
65. Mandagumas - tai nerašytas susitarimas ignoruoti vienas kito dorovės ir intelekto skurdą ir jo nepabrėžti. — [A.Šopenhaueris]
64. Neapykanta – bailio kerštas už patirtą baimę. — [Bernardas Šo]
63. Esame tas, kas stengiamės atrodyti, todėl labai svarbu, kuo vis dėlto nusprendžiam apsimesti. — [K.Vonegutas]
62. Už kvailus norus kartais žiauriai baudžiama jų išsipildymu. — [I.Kurc]
61. Aš niekada neleidau, kad mokyklos lankymas trukdytų mano išsilavinimui. — [M.Tvenas]
60. Esminė Amerikos idėja pagrįsta viltimi pasidaryti pinigų, tada pinigai darytų pinigus, o tada dideli pinigai darytų didelius pinigus... — [Paul Erdman]
59. Už pinigus svarbiau, tik tai, kaip jie gauti.
58. Kaip atsitinka, kad keldamas kančią kitam, žmogus įsigudrina jaustis teisus. — [N.Michalkovas]
57. Kvailys tas, kuris bando pridengti savo menkystę protėvių nuopelnais. — [H.Heinė]
56. Retas žmogus viešai rodo savo trūkumus, dauguma stengiasi juos pridengti patraukliu apdaru. — [H. de Balzakas]
55. Jeigu tuštybė suteikė kam nors laimę, tai tikriausiai tas kas nors buvo kvailys. — [Ž.Ž.Ruso]
54. Perdėtas kuklumas yra ne kas kita, kaip slepiamas išdidumas. — [A.M.Šenjė]
53. Jeigu nesijauti pagyrimų vertas, laikyk juos meilikavimu. — [Demokritas]
52. Gėda ir garbė - kaip drabužiai: kuo labiau nuskarę, tuo mažiau jais rūpinamasi. — [Apulėjus]
51. Niekas nebūna kvailas visada, retkarčiais - būna kiekvienas. — [Dž.Herbertas]
50. Kiekvienas girdi tik tai, ką supranta. — [J.V.Gėtė]
49. Bailys - pavojingiausias žmogus, jo labiausiai verta bijoti. — [K.L.Biornė]
48. Kiekvienas kvailys suras dar didesnį kvailį, kuris ims juo žavėtis. — [N.Bualo]
47. Tinginiai visada esti vidutinybės. — [Volteras]
46. Yra žmonių, manančių, kad visa, kas daroma rimtu veidu, yra protinga. — [G.K.Lichtenbergas]
45. Žmonės ištvirkina savo sielą, sąžinę, protą lygiai taip pat, kaip susigadina skrandį. — [N.S.R. de Šamforas]
44. Tie, kurie suklydo neturėdami blogų ketinimų, griežtai nesmerkiami. — [Sofoklis]
43. Padorus žmogus tas, kuris niekšybes daro be pasitenkinimo.
42. Kam daug duota, tas dar daugiau pasiims pat. — [P.Goras]
41. Jei žmogus nuolat kartoja, kad jis sąžiningas, tai gal jis pats tuo abejoja. — [H.Dž.Braunas]
40. Klaidos, turinčios dalį tiesos, visų pavojingiausios. — [A.Smitas]
39. Daug draugiškų ryšių nutraukta, daug namų paversta griuvėsiais patikėjus šmeižtu. — [Lukianas]
38. Niekas taip nealina ir nežlugdo žmogaus kaip ilgalaikė fizinė neveikla. — [Aristotelis]
37. Giriamas gerai pagalvok, ar nusipelnei pagyrimo; jei ne, vadinasi, iš tavęs pasijuokta. — [F.Česterfyldas]
36. Lengva paslėpti neapykantą, sunkiau - meilę, o visų sunkiausia - abejingumą. — [K.L.Biornė]
35. Pirmoji pasitaisymo sąlyga - savo kaltės supratimas. — [Seneka]

puskinas 2015 m. liepos 28 d., antradienis, 20:07:43
134. Kiek mes prisibaiminame dėl to, kas neatsitiko, bet tik galėjo atsitikti. — [T.Džefersonas]
133. Kai pasiduodi siaubo baimei, pajunti baimės siaubą. — [P.O. de Bomaršė]
132. Žmogus visada nori sunaikinti tai, ko bijo. — [Volteras]
131. Jei norite nieko nebijoti, prisiminkite, kad bijoti galima absoliučiai visko. — [Seneka]
130. Visuomet atsilieka tas, kuris nedrįsta aplenkti. — [M.F.Kvintilianas]
129. Neišmintinga bijoti to, kas neišvengiama. — [Publilijus Siras]
128. Jei ydos madingos, jos šlovinamos kaip dorybės. — [Moljeras]
127. Vienas iš pačių pražūtingiausių mūsų klaidų – blogai atlikti gerus darbus. — [V.Penas]
126. Nėra žmonių be ydų. Iš mūsų tas yra geriausias, kuris turi jų mažiausiai. — [Horacijus]
125. Ten, kur veši ydos, nuodėmingu laikomas teisuolis. — [Publilijus Siras]
124. Tas, kuris nemoka žvelgti į tolį, netrukus turės rūpesčių. — [Konfucijus]
123. Nepasikeis tas, kuris keturiasdešimties sulaukė, o ydų neatsikratė. — [Konfucijus]
122. Klaidos, kurios netaisomos, - štai tikrosios klaidos. — [Konfucijus]
121. Pikta pradžia baigiasi piktu galu. — [Euripidas]
120. Tai, ką kiti daro mes vadiname nuodėme, o ką patys darome – laikome eksperimentu. — [R.V.Emersonas]
119. Fanatiko protas panašus į akies vyzdį – kuo ryškesnė šviesa jį apšviečia, tuo labiau jis siaurėja. — [O.V.Holmsas]
118. Valdžia gadina, o absoliuti valdžia gadina absoliučiai. — [Lordas Ashton]
117. Kas yra cinikas? Tai žmogus, žinantis visko kainą, bet neišmanantis vertės. — [O.Vaildas]
116. Kovos su blogiu priemonės kartais blogesnės už patį blogį. — [Publilijus Siras]
115. Kolektyvinės nuomonės patogios kaip kolektyviniai sodai: užtenka vieno sargo. — [V.Karalius]
114. Prievarta - daigų sodinimas į maltą stiklą. — [V.Karalius]
113. Tai, kas gera ir net geriausia, greitai įkyri, jei virsta kasdienybe. — [G.E.Lesingas]
112. Daug apie save kalbėti - tai vienas iš galimų būdų pasislėpti. — [F.Nyčė]
111. Visapusiškai atsiduoti vienai ydai mums paprastai trukdo tik tai, kad mes jų turim keletą. — [Mordredas]
110. Valdžia nieko negadina. Gadina baimė... baimė prarasti valdžią. — [John Steinbeck]
109. Įprotis yra įprotis, pro langą jo neišmesi; įprotį reikia žingsnis po žingsnio išvilioti iš namų. — [M.Tvenas]
108. Žmogui niekas nėra taip nepakeliama kaip visiška ramybė: be aistrų, be reikalų, be pramogų, be veiklos. — [B.Paskalis]
107. Atviros durys ir šventuolį gali sugundyti. — [T.Fuleris]
106. Nugalėti blogus įpročius galima tik šiandien, o ne rytoj. — [Konfucijus]
105. Didelė garbėtroška nuo seno daugelį išmintingų žmonių paversdavo bepročiais. — [I.Kantas]
104. Stebina tai, kad, kol kiti nenurodys žmogui jo trūkumų, pats jų nepastebės. — [N.Gogolis]
103. Prieš rodydamas mano dėmes, nusiplauk pirštą. — [B.Franklinas]
102. Užčiaupti burną kvailiui - nemandagu, bet leisti jam tęsti - tiesiog žiauru. — [B.Franklinas]
101. Kuo garsiau jis įrodinėjo savo garbę, tuo sparčiau mes skaičiavome savo stalo sidabrą. — [R.V.Emersonas]
100. Ydos visad susitars tarp savęs. — [H. de Balzakas]
99. Nedidelio proto žmonės paprastai smerkia viską, kas pranoksta jų išmanymą. — [F. de Larošfuko]
98. Tikrai kvaila, jei tu tik vienas nori būti išmintingas. — [F. de Larošfuko]
97. Svetimas ydas turime prieš akis, o savas – už nugaros. — [Seneka]
96. Klaidų darymas nėra blogiausia. Blogiausia - jų slėpimas. — [B.Brechtas]
95. Saulėje yra vienintelis trūkumas: Ji negali matyti pati savęs. — [Sokratas]
94. Iš visų blogybių reikia pasirinkti mažiausiąją. — [Demokritas]
93. Didžiausia nuodėmė mūsų artimųjų atžvilgiu yra ne neapykanta, o abejingumas jiems. — [Bernardas Šo]
92. Kvailiai nelaistomi, jie auga patys. — [T.Fuleris]
91. Nežinojimas - tarytum trapus, egzotiškas augalas: tik paliesk jį, ir žiedas nukris. — [O.Vaildas]
90. Poreikis būti teisiam - vulgarios sielos požymis. — [A.Kamiu]
89. Gyvenkite taip, kad jums nebūtų gėda parduoti savo papūgą didžiausiam mieste liežuvautojui. — [V.Rodžersas]
88. Nemokša turi vieną pranašumą prieš išsilavinusį žmogų - jis visada patenkintas savimi. — [Napoleonas I]
87. Niekas taip neišsekina žmogaus, kaip ilgas nieko neveikimas. — [Aristotelis]
86. Padegti namą, kad išsikeptum kiaušinienės, - egoisto savybė. — [F.Bekonas]
85. Pavydas niekada neturi šventės. — [F.Bekonas]

puskinas 2015 m. liepos 28 d., antradienis, 16:43:38
184. Veiklieji retai būna nusiminę; veiklumas ir liūdesys sunkiai suderinami. — [K.N.Bouvis]
183. Nuobodulys – laimingųjų liga; nelaimingieji niekada nenuobodžiauja, nes per daug turi reikalų. — [A.Ž.Diurfenas]
182. Liūdesys – pats beprasmiškiausias iš visų žmogaus išgyvenimų. — [Dž. Leopardis]
181. Nuobodybė – pats didžiausias mūsų priešas. — [Volteras]
180. Nuobodulys atėjo į pasaulį per tingulį. — [Ž. de la Briujeras]
179. Kiekviename ginče slypi kieno nors nemokšiškumas. — [L.D.Brendis]
178. Visiškas nemokšiškumas priveda prie visiško bukaprotiškumo. — [K.A.Helvecijus]
177. Nemokšiškumas – pykčio, pavydo, godumo ir kitų žemų bei akiplėšiškų ydų, taip pat nuodėmių motina. — [G.Galilėjus]
176. Patys takelio nesuranda, o kitiems kelią rodo. — [K.Enijus]
175. Lengva neapkęsti tų, kuriuos mažai pažįsti. — [Alenas]
174. Tik moterys ir gydytojai žino, koks reikalingas ir naudingas žmonėms melas. — [A.Fransas]
173. Nevaisingi darbai to, kuris pažadų netesi. — [Mo Ti]
172. Mes užsitraukiame neapykantą darydami tiek gera, tiek bloga. — [N.Makiavelis]
171. Nuodėmė turi daug įrankių, bet melas – tai kotas, kuris tinka kiekvienam iš jų. — [O.V.Holmsas]
170. Kvailumas nebūtinai daro žmogų piktą, bet pyktis visada jį daro kvailą. — [F.Sagan]
169. Žmogus, atkakliai kartojantis nesąs kvailys, paprastai turi dėl to kažkokių abejonių. — [V.Mizneris]
168. Lengviausia atleidžiame tas kvailystes, kurios padarytos mūsų labui. — [M.Ebner-Ešenbach]
167. Tik kvailiai ir numirėliai niekada nekeičia savo nuomonės. — [Dž.R.Lovelis]
166. Manyti, kad visi žmonės sąžiningi, arba manyti, kad sąžiningų visai nėra, - daugiau negu kvaila. — [Dž.Adamsas]
165. Kiekvienas žmogus turi į kvailystę – to negalima neigti, bet šia teise reikia naudotis nuosaikiai. — [K.L.Biornė]
164. Paprasčiausias būdas tapti kvailiu – remtis sistema. — [J.V.Gėtė]
163. Kvailiai ir išminčiai vienodai nepavojingi. Pavojingi pusiau kvailiai ir pusiau išminčiai. — [J.V.Gėtė]
162. Kai kas laiko save protingu, kai jo beprotybė snaudžia. — [D.Didro]
161. Linksmi žmonės daro daugiau kvailysčių už liūdnuosius, bet pastarieji daro didesnes kvailystes. — [E.Ch.Kleistas]
160. Kad ir kaip imperatoriai kvailiotų, visada kliūna liaudžiai. — [Horacijus]
159. Kvailio liežuvis aplenkia mintį. — [Isokratas]
158. Tik labai išdidūs ir neabejotini kvailiai visai nekeičia savo elgesio. — [Konfucijus]
157. Neprotingas žmogus gali susižavėti kiekvienu mokymu. — [Heraklitas Efesietis]
156. Tas, kuris nugalėjęs keršija, nevertas būti nugalėtoju. — [Volteras]
155. Kerštas įžeidimo nepašalina. — [P.Kalderonas]
154. Dažnai geriau įžeidimo nepastebėti begu už jį keršyti. — [Publilijus Siras]
153. Kartais po pašaipa slypi dvasios skurdas. — [Ž. de la Briujeras]
152. Pašaipa turi kąsti kaip avis, o ne kaip šuo. — [Dž.Bokačas]
151. Vienas iš geriausių vaistų nuo pasipūtimo ir apsimetinėjimo – jūrligė: žmogus, kurį pykina, nepajėgus pūstis. — [H.V.Šo]
150. Puikybė, per pietus mintanti tuščiagarbiškumu, vakarienei gauna panieka. — [B.Franklinas]
149. Puikybė ir tingumas – visų ydų šaltiniai. — [B.Paskalis]
148. Vagis be aukštojo išsilavinimo gali nudžiauti ką nors iš prekybinio traukinio, o jeigu baigė universitetą, sugeba visą geležinkelį. — [T.Ruzveltas]
147. Retai mąstome apie tai, ką turime, bet visada – apie tai, ko stokojame. — [A.Šopenhaueris]
146. Žmogaus prigimtis yra tokia, kad, kai kas nors matuojama, kiekvienas nori ilgiausio gabalo, o kas nors sveriama, - sunkiausio. — [Kung Sun Jangas]
145. Pagyrūnas – pajuokos objektas protingiems, garbinimo – kvailiams, skanus kąsnelis pataikūnams ir savo paties garbėtroškos vergas. — [F.Bekonas]
144. Pagyrūnų, kaip ir paauksuotų ginklų, vidus neatitinka išorės. — [Pitagoras]
143. Į tuščiagarbį žmogų niekas, išskyrus jį patį, nekreipia dėmesio. — [Ezopas]
142. Nepasotinimas garbės troškimas temdo žmogui protą, ir jis nepastebi pavojų. — [Ezopas]
141. Svarbu ne tai, kuo tave laiko, o kas tu esi iš tikro. — [Publilijus Siras]
140. Nuo fanatizmo iki barbarybės vienas žingsnis. — [D.Didro]
139. Kad taptum ciniku, turi būti protingas, o kad pakaktų proto juo netapti, turi būti išmintingas. — [F.Chriorst]
138. Cinikas – tai žmogus, kuris, įkvėpdamas gėlių aromato, dairosi aplinkui karsto su numirėliu. — [H.L.Menkenas]
137. Mūsų pasaulyje pavojus visada gresia tiems, kurie jo bijo. — [B.Šo]
136. Bijodami pabandyti, daug ką pražiopsome. — [Dž.H.Mefitas]
135. Bailiai bėga nuo pavojaus, pavojus, pavojus bėga nuo drąsuolių. — [S.F.Udeto]

2015 m. vasario 8 d., sekmadienis, 23:42:18
NSO.LT Veidaknygėjesan-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.LT skiltis
Vartiklio naujienos