Global Lithuanian Net:    san-taka station:

ARCHYVAS, 65etai 2012 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 07:54:31
Taigi čia yra akivaizdus pavyzdys kaip veikia šėtonas. Ogi per tokius destruktorius, siekdami apkvailinti oponentą, pagal principą "ja načalnik-ty durak.",arba satanisto Marilyn Manson stiliuje. (Reikia pastebėti, kad velnias neturi tautybės, arba jis gali būti visoks).
Inkognitas visą laiką tai sakydavo, kad taip bus, niekas netikės jo pasakojimu apie pagrobimą, bet jis garbingai vykdo duotą pažadą jį išvadavusiems žmonėms. O jau visų jūsų reikalas atsirinkti.
Netikėkite tais, kurie neleidžia jums rinktis.

Inkognito-etai 2012 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 07:45:05
Matai čia būdinga tik Lietuviams-juk jų skaniausias maistas kitas Lietuvis, tokie avigalviai matyt pajunta orgazmą įžeidę ir pažeminę kitą.

eta 2012 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 01:35:13
as nelabai suprantu kodel zmonems reikia izeidineti tuos, kas negyvena pagal tai kaip gyvena minios?, vadinti pamiseliais ar kaip ten... turit juk savo zvonke, cicina, kubiliu... nejau negalit ten issikrauti?... ir is viso kam landzioti i puslapius kuriais netikit? atejus i toki foruma tikiesi surasti bendraminciu, suzinoti ka nors...o ne keiksmu ir nepasitenkinimu pasiskaityt..

inkognito 2012 m. birželio 5 d., antradienis, 18:26:15
Jo gėjams tai patiktų,o kiek žiūrovų šia pus rato susirinktų pažiūrėti į jų paradą,Gražulis iš kart atmestų tokią idėją...

2012 m. birželio 5 d., antradienis, 17:26:51
Reiktų kokiam Gražuliui idėją pakišti, kad tokios zonos gėjams projektą parlamente prastumtų, na o kai pradžia gera bus, tai ne tik recidyvistams, bet ir visokiems paranormalams inkognitams atskirą zoną įsteigtume.

2012 m. birželio 5 d., antradienis, 17:13:42
Geriau vėliau, negu niekad...

Inkognito 2012 m. birželio 5 d., antradienis, 16:32:11
Ir kaip man į galvą neatėjo užpatentuoti tokio dalyko? Juk paskyrei kokių 2 km uždarą zoną kuria pakanka tik pažymėti davei kastuvų sėklų ir patys save išlaikys kaliniai.ir saugoti nereiks o kuriems nusibos toks gyvenimas laisvė pasirinkti lengvai numirti, rytais tik tereikės lavonus surinkti ir užkasti.

2012 m. birželio 5 d., antradienis, 16:06:48
idejos jus, kita karta ziurekit kad plyta vel neuzkristu ant galvos einant gatve...

Liux idėja 2012 m. birželio 5 d., antradienis, 15:50:52
Tau reikia siūlomos idėjos? Pilna jų, kad ir implantai prie miego arterijos ir bokštas. Pagalvok kiek atkristų rūpesčio ir išlaidų nuteistaisiais.

2012 m. birželio 5 d., antradienis, 14:44:11
Nereikia inkognito pasakojimų sapnais ar pasakomis vadinti, vis dėlto jo patirtis teisingai atspindi tam tikrą realybę, ir nebūtų problemos jei ne suvokti nesuvokiamas kazusas laike, kai per vieną naktį nugyventi penki metai. Va jei inkognitas iššifruotų šį rebusą, tai gal ir pats sau tuo būdu perplėštų spanginančią maros skraistę, dėl kurios jis nesugeba į savo situaciją pažvelgti iš šalies, ir besidomintiems tų spangalų nepūstų...
Nors pirmiausia jam reiktų susitvarkyti su paranoja - niekas tau blogo nelinki, žmonėms neaišku ir per tavo užsispyrimą juntama grėsmė likimams, taip lyg būtum nevalingas kažkokių neaiškių jėgų priemonė negeranoriškiem jų tikslams pasiekti.
Ką tavo supratimu reiškia "tikėti ateiveis"? Ar išvis tik patikėti, kad tokie egzistuoja, ar ir sekti kokia nors jų siūloma idėja ir ko nors ta linkme siekti?

alibab+zero cool 2012 m. birželio 5 d., antradienis, 12:50:50
Susikiškite į rudasias tai ką čia pasakėte ir nešdinkitės laimingi velniop iš čia. Sėkmės gėjų ainiai.

alibaba 2012 m. birželio 5 d., antradienis, 12:19:39
Bet jei jis nerasytu, tada forumas mirtu. Siaip idomu skaityt jo tuos sapnus, bet iki tos ribos kol nepradeda itikinet jog visa tai vyko ir yra realu. Jauciu dauguma cia skaitanciu jei nesat melagiai, buvot kazkada susidure su melagiais kurie itikineja dalykus kuriu nebuvo,nesuprasi ar ten jiem pazeistos smegenys ar daugiau neturi ka papasakot. kita vertus inkognito atvejis gali buti ir komercinis.

zero-cool 2012 m. birželio 5 d., antradienis, 11:47:42
Didziausias sektantas cia Inkognito...
Savo New Age religija galetumete susikist i rudaja. Tavo smegenu plovimo, savo bruozu ir poziuriu skleidimo technika visiskai niekuo nesiskiria nuo paprasciausiu 'ligotai itikinciu'. Maciau delfis apie naujai atrasta trumano psichoze rase, manau naujaja turetu pavadint INkognito busena- kai rodos kad tave pagrobe. Siaip sios vizijos dazniausiai istinka turejus rimta trauma arba negalint susitaikyt su realybe.
Hipoteze nr2 Kad Inkognito is tikruju buvo armijoj, tik ka jis ten veike? Arba jis buvo kazkokio eksperimento dalis ir buvo pasiustas i Lietuvele dezinformuoti zmoniu, jaunimo (o sis labai domisi siom temom) ir taip ugdygi ligota karta. Arba Inkognito buvo gerokai kontuzitas, arba is tiesu is taves ten buvo labai tyciojamasi (todel tu rusu ir nemegsti) ir pasamoneje ieskojai vietos kur pabegti ir pasislepti.
Taigi buvo kazkas ka reikia uzmirsti, arba kazkokie asmenybes bruozai nedave tau ramybes- susikuriai antra asmenybe ir taip kompensuoji savo trukumus... Viskas aisku. Sekmes jaunimas gveldenant beprotybes riesutus, man nepakeliui- daugiau cia nesilankysiu taskas

Inkognito to gerbk save 2012 m. birželio 4 d., pirmadienis, 12:45:58
Pats gerbk save ir nesikišk su savo kvailais komentarais ir pamokymai kai taves to niekas neprašo

inkognito, negu nenusibodo 2012 m. birželio 4 d., pirmadienis, 09:49:29
kiekvienam apie ta pati tik su storesniais "lasiniais"ir iseina tabalyne.
Gerbk save.

Inkognito to TO INCOGNITO 2012 m. birželio 3 d., sekmadienis, 20:22:25 2012 m. birželio 4 d., pirmadienis, 08:43:50
Taip tai mano pasakojimas jis išspausdintas gyvame sapne, meškos ausyje ir dar kai kuriuose forumuose. Jo versija yra ir čia, Nso.lt

Inkognito 2012 m. birželio 4 d., pirmadienis, 07:12:20
Šansų pas juos patekti yra bet kuriam iš jūsų,juk jų atstovų inkorporuota daugybė žemėje ir bet kada bet kam gali pasiūlyti sudalyvauti nekaltam eksperimente. Tik labai gerai pagalvokite prieš sutikdami,o ypač jeigu paprašys pažymos kokia yra jūsų kraujo grupė.
Įdomi smulkmena prisiminiau vieną asmenį, kuris turėjo su tuo reikalu ryšį,paskambinau jam ir paklausiau pagrindinio veikėjo duomenų,jis kažko labai sutriko kitame ragelio gale,o po kelių mėnesių dar kartą jam paskambinus , man pasakė ,kad jis žuvo elektros transformatorinėje prieš savaitę.

2012 m. birželio 3 d., sekmadienis, 23:23:55
Na va, atsirado "nauja" pašnekovė.

eta 2012 m. birželio 3 d., sekmadienis, 22:19:42
Na va... viskas... tai man jau sansu nebera tikriausiai.... o Jus su jais daznai susitinkat?

TO INCOGNITO 2012 m. birželio 3 d., sekmadienis, 20:22:25
Incognito, cia tu tas pats kurio istorija yra ikelta cia: anomalija.lt/2011/12/mane-buvo-pagrobe-ateiviai-lietuvio-istorija-i/ ???? Aciu uz atsakyma

inkognito-etai 2012 m. birželio 3 d., sekmadienis, 07:34:08
Na su maistu ir gėrimu jokių apribojimų,kaip nekeista jie valgo tokį pat kaip mes maistą ir netgi kajutkompanijoje pakviečia atsisėsti prie to paties stalo. Prie jo paprastai aptariami tolimesni planai,- netgi tie, kurie būna susiję su tavimi,aš dėl to dažnai netekdavau apetito,pradėdavau ginčytis su jais ir likdavau nepapietavęs.
Ima jie į laivą visai atsitiktinius žmones,tas, kuris labai to siekia niekada nebus paimtas,nes pagal jų konfidencialumo supratimus tokie žmonės gali būti inkorporuojami žemės spec. tarnybų,o tokie ten nepageidautini.Jie tūkstantį kart mieliau pabendraus su namų šeimininke nei su kokiu nors atsakingu žemės valdininku iš to aš ir sprendžiu, kad jie labai priešiški bent jau žemės valdžiai ir jai bus kajuk kai jie tai nutars padaryti. Kadangi esu tarnavęs kariuomenėje dar viena asociacija kad ten vyrauja Kazarmo dvasia.

eta 2012 m. birželio 3 d., sekmadienis, 02:05:25
smaikstuolis..)
pabuciau ir nevalgius, kad tik imtu..) bet kodel ima tuos, kurie nesitiki, nenori, o tuos kas nori, ignoruoja... kur cia pakastas suva?...

etai 2012 m. birželio 2 d., šeštadienis, 17:27:13
Pas juos laive griežtai draudžiama rukyti-jums nepatiks ten.

eta 2012 m. birželio 2 d., šeštadienis, 14:09:17
na, man pakeliauti kartu niekas is ju nesiule, bet jei pasiulytu, manau, kad neatsisakyciau..))

Inkognito-sektantui 2012 m. birželio 2 d., šeštadienis, 13:03:35
Na ir nusipliurpei, matyt milicininkas Visarijonas asmeniškai pakonsultavo tave kvailas sektante.

2012 m. birželio 2 d., šeštadienis, 12:25:04
Pasinaudodami tavo atrofuota valia, tie utėliai ne tik tave patį pražudys, bet ir kiekvieną silpnesnę žmogišką dvasią, kurios turėtojas nors šiek tiek prie per tave varomo kodo prisiliečia. Jeigu tu įsivaizduoji, kad evoliucijos srityje esi daug patyręs ir daugiausia išmanai apie kitų civilizacijų egzistenciją bei jų veikas žmonijos atžvilgiu, tai esi visiškas pienburnis ir šiaudadūšis - esi tik niekingas žaisliukas jų rankose, tūpas mankurtas.
Patarčiu persižiūrėti savivertės kriterijus ir pradėti iš naujo, nuo nulinės savo reikšmės...jeigu ne grabas jau stuksi...
Ir visai man tavo situacija ne juokinga, neprarandu vilties, kad įstengsi niekines ir neigiamas savo reikšmės iliuzijas išsisprogdinti. Nenori gyvas mumifikuotis - eik išpažinties...

Inkognito-sektantui 2012 m. birželio 2 d., šeštadienis, 08:10:44 2012 m. birželio 2 d., šeštadienis, 09:49:16
Užsiknisk su savo sektantiškais poteriais, melskis tu tam savo dievui dieną naktį bet nereikalauk, kad ir kiti taip darytų,aš tau išgama nesiūlau tikėti ateiviais taip kad ir tu prievarta nekišk savo sektantiškos idealogijos. Tu man nesakyk ką daryti o aš tau nesakysiu kur eiti ar gerai?

2012 m. birželio 2 d., šeštadienis, 08:10:44
Nu ble...maža kas matė, regėjo...kontaktavo, bet kam iš to religiją daryti? Jie visiški utėliai, ir nėra ko jiems su dievo žmogumi gretintis - te gyvena jie savo patamsiuos, o mums derėtų išlikti suvereniais ir žvelgti į juos iš šalies, kaip ir į visą likusią gyvūniją, bet neįklimpti į lipnius kontaktų voratinklius. Kam tos psichozės jų tema? Nebent žmogelis visiškas bedievis ir bedvasis...taip žemai nupuolęs, kad jau be žmogiškų perspektyvų dvasineme plane, tada tik patamsiai jam ir belieka, kad nors šiokią savo vertę pats prieš save jaustų... Nors ištikro, kaip žmogus - jau miręs... Turėk inkognitai bent jau sarmatos, tad gal dar kokia kibirkštėlė žmogus ir įsižiebs. Utėlės yra tik utėlės...Ateivei - utėliai.

Inkognito-etai 2012 m. birželio 2 d., šeštadienis, 06:43:07
Taip pastebėjote vieną jų ypatybę, kad jie pasirodo dažniausiai tada kada mažiausiai norėtumei kontakto su jais. Ir man taip buvo kai kontaktavau prie upės 1982 metais. Buvau viską pasiruošęs tako palei namą išklojimui ir norėjau kuo greičiau tai padaryti grįžęs namo iš valdiško darbo, o čia pasirodė tas sidabrinis rutulys ir pasiūlė keliauti kartu su juo,tuo ignoruodamas visus mano iš anksto užplanuotus darbus namuose.

inkognito-anonimui 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 21:22:12 2012 m. birželio 2 d., šeštadienis, 06:38:20
Tas kas pats matė ir bendravo su jais tas tiki ir kitų pasakojimais,o tokie kaip tamsta esate piktybiškai blogi žmonės ir galvojate, kad turite teisę nurodinėti ką kitiems rašyti, ką galvoti ir kaip mastyti. Kūrėjas nubaus jus už tai.

eta 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 23:38:12
o siaip straipsniai apie pagrobima ir planetu kolonizavima mane tikru tikriausiai sukrete. saunuolis, kad kalbate apie tai.juk galu gale kazkas turi tai padaryti. taip ir toliau !!...)

eta 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 22:48:59
del trecio karto nesu garantuota... nezinau kaip tai reiketu papasakoti...net nezinau ar tai is viso buvo...tai gal patylesiu...

eta 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 22:47:05
antra karta su tuom susiduriau dvidesimties,budama toje pacioje sodyboje,tik jau ne viena.vakare, su mama isejome i lauka parukyti. buvo labai ramus vakaras,jau tamsu,jokio vejo ,zvaigzdeta,tik lb salta. kadangi ten atoki sodyba, naktimis buna labai labai tamsu,nes jokie miestu ziburiai pakampiais nesimato . pakeliau galva i dangu, o ten toli,uz medzio virsunes slinko ovalios formos,bet si karta baltas diskas.jis buvo mazdaug tokiu pat atstumu, kaip ir pirmasis mano matytas ir manau,kad is arti jis butu labai labai didelis.parodziau mamai, abi stebejom ji gal desimt sekundziu,kol jis staiga tik sast ir ne dingo, bet atrode, kad nunere i zvaigzdes... zaibiskai isskrido...

eta 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 22:30:44
man buvo penkiolika metu,kai pirma karta susiduriau su siuo reiskiniu. mano sesuo su seima gyveno atokioje sodyboje. ta savaitgali su mama nuvaziavome pas juos i svecius.buvome visi namo viduje,kai mane prispyre reikalas tenai, kur pesti vaikscioja karaliai. tualetas kartu su visa voru armija buvo kitoje kiemo puseje.oras grazus, vasara, dienos vidurys... as kadangi truputi arachnofobe,nutariau greitai pritupti uz kleties. kaip tariau, taip ir padariau.vyksta reikalas, siusioju...pakeliu galva,o danguje (vidury dienos) is leto skrenda ..ne ne skrenda,o lyg slenka be jokio garso oranzine spalva lyg svieciantis, lyg spindintis, kaip amerikietisko futbolo kamuolio formos diskas. akimirksniu pamirsau, kad siusioju ir saukdama namiskius, pakeliui besimaudama kelnes nulekiau kviesti visu paziureti.kol parbegau per puse kiemo, kol namiskiai susigaude kad reikia eiti i lauka...na zinot kaip buna, geriau klausia o tai kas yra?, nei skuba ziureti... ir kai isejom jau nieko nebebuvo... sesuo is manes pasisaipe,bet as sakiau ir sakysiu, kad zinau ka maciau ir tai tikrai buvo jie.

eta 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 22:03:00
dar jei kas pasakytu kaip su jais susitikt, skrisciau is zemes neasisukdama ir savo noru.grobt nereiketu.
va tep..

:) 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 21:22:12
bet koki ivyki kuris vyksta pasaulyje tu isverti i savo fantazijos puse, gal pats laikas pradet vaistus vartot? arba lygiai tokie pat klaunai rasineja kituose forumuose, ir tu cia tiki jais ir po to ieskai durneliu kopijuodamas ju pamastymus.

inkognito- etai 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 20:19:48
Papasakok.

eta 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 19:57:54
o as juos maciau.tris kartus.del trecio negarantuoju,kad ten jie.bet pirmi du tikrai. ir cia ne juokai.

Inkognito 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 16:22:44
2011 metais tam tikrame vandenyno dugno taške buvos susprogdinta mažos galios termohilinė bomba,kuri sukėlė galingą žemės drebėjimą ir cunamį Japonijos valstybėje padariusi antrą Černobilį,ir pasėkoje to privertusi uždaryti visas atomines elektrines,ekonominiai nuostoliai buvo dešimtis kartų didesni už atominius Nagasakio ir Hirošimos bombardavimus.

inkognito 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 16:17:08
O štai čia kvaili debiliukų komentarai į mano labai svarbią ir rimtą info:
eta.aquarii
Administratorius
Vartotojo avataras
Užsiregistravo: 2007 Kov 30
Pranešimai: 621
Pranešimo tema:
Neperskaitytas pranešimasParašytas: 21 Gru 2007, 15:06
[quote1198242318=inkognito]
Tai kad mėnuliečiai jau baigia pagadinti Japonų palydovą ir jiems reiškia pretenzijas dėl "Mėnulio suverenumo pažeidimo"
Čia japaškėms bus blogiau nei Hirosima su Nagasakiu padauginus iš 10
[/quote1198242318]
Aha, implantais atsiuntė šiandienos naujienas? Ką dar rašo torniečių virtualus dienraštis? :duh:
--
Kreiptis į Io arba Shacram

Inkognito 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 16:10:48
inkognito
Narys
Užsiregistravo: 2007 Bal 08
Pranešimai: 17
Pranešimo tema:
Neperskaitytas pranešimasParašytas: 21 Gru 2007, 01:51
Tai kad mėnuliečiai jau baigia pagadinti Japonų palydovą ir jiems reiškia pretenzijas dėl "Mėnulio suverenumo pažeidimo"
Čia japaškėms bus blogiau nei Hirosima su Nagasakiu padauginus iš 10
Na ar labai suklydo mano info skelbta dar 2007 metais kai Japonai patys pirmi pažeidė mėnuliečių suverinitetą pasiūsdami palydovą? Argi visos šalies atominių stočių uždarymas kas yra pagrindinės energijos tiekimas pramonei nėra 10 kart stipresnis smūgis nei atominis Nagasakio ir Hirošimos baomardavimas?

Olandui 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 13:11:39
Dar pasinarkašink koksu ir įsikalk heroino vienu metu-tada suprasi.

Olandas 2012 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 18:02:46
Kokie cia Blyn erezininkai renkasi, net baisu..As va kaseku prisprogdines net nesugebu sukramtyti koki jus cia suda malat.. Isvis visi nso tematika forumai pilni arba malalietku, arba snekanciu su kitu pasauliu, zodziu absurdas, eikit geriau dirbt;)

Kalė 2012 m. gegužės 22 d., antradienis, 18:17:15
Visiems ir kiekvienam už viską padėkoti noriu...
Visiems ir kiekvienam atleidžiu viską...
Taip pat - pradžiugintumėt atleisdami...
Ačiu. Atsiprašau. Sėkmės!

Galėtum 2012 m. gegužės 20 d., sekmadienis, 21:54:33
Kale ir mandagumo pasimokint.

Tautvida 2012 m. gegužės 20 d., sekmadienis, 09:46:08
Tau maniakinė psichozė?

2012 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 22:37:41
maniakinė

Žudikų garbintojams žodis: 2012 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 22:35:24
Priekvaiši, neteisk ir teisiamas nebūsi!..
Nevyksta niekas amžinybėje be priežasties ir amžinybė nepamiršta nieko...
Diagnozė...kas šito nesupranta - mgniakinė psichozė.

Inkognito-ateities pasaka 2012 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 08:59:00
Senai senai Laiko glūdumoje kai Lietuvos kraštą valdė šlykštus diktatorius Qubiloidas,sugebėjęs su savo nusikalstama velnio tarnų gauja suklastoti rinkimus ir įvesti kraštan savo iškrypusį režimą, kurio dėka tūkstančiai žmonių bėgo iš šalies kur akys mato kojos neša,o likusieji kentėjo žiaurią priespaudą ir nepriteklius,dalis jo velnio padėjėjų gyveno pertekliuje ir prabangoje. Jie nieko nestokojo o iš dyko buvimo prasimanydavo visokių iškrypimų,rengdavo gėjų paradus(Tai tokie dėdės kurie tenkindavo vienas kitą iškrypusiais būdais-šiais laikai jau jų nėra-dievas išnaikino šią rūšį-mieli vaikučiai),bet dalis šitų išgamų jau nesitenkino net tuo jie grobdavo ir prievartaudavo mažus vaikelius,velnio mamoms į raudonas pinigines įdėdavo pinigėlius už parduotą velniui savo sielą ir vaikučio ateitį. Pasipriešinusius tėvelius jie paprasčiausiai nužudydavo apkaltinę juos nebūtais dalykais,o kad nekiltų ant jų įtarimų jiems į gerklę įkišdavo švendrės lapą ir sakydavo kad jie patys paspringo. Kadangi šioje piktojo Qubiloido valdomoje imperijoje buvo šimtai šėtono pagalbininkų teisėsaugoje,- visi šie nusikaltimai nubyrėdavo kaip vanduo nuo žąsies.
Ir štai Dievas neapsikentęs tokių bezpridielų atsiuntė į šią Šalį savo pasiuntinę moterį vardu Neringa,ji kaip tik buvo mažos mergaitės Deimantės teta,o jos brolį nužudė šlykšti pedofilų gauja nebaudžiamai veikusi po Qubiloido sparneliu. Ji vienintelė nepabėgo į svečius kraštus bet ryžtingai stojo kovon su šiuo blogiu. Sukūrė partiją kuri vadinosi Drąsos kelias į kurią greitu laiku susijungė šimtai tūkstančių priespaudą kenčiančių žmonių,kuriems buvo brangi savo tėvynė ir jie buvo pasiryžę greičiau mirti nei leisti viešpatauti tokiam blogiui savo krašte. Ši partija neėmė pinigų iš šėtono tarnų kad nereikėtų už juos atidirbinėti piktajam šėtonui ir jiems po rinkimų atėjus valdžion jis turėjo bankrutuoti. Greitu laiku buvo reformuotos valstybinės struktūros,teisėsauga,įvestas įpatingojo prokuroro statusas,todėl visi neteisėtai apvogę šalį buvo susodinti į kalėjimus kuriuose kasdien sunkiu darbu privalėjo užsidirbti savo kasdieninę duoną. Nuo to laiko ši šalis gyveno ramiai ir laimingai,tūkstančiai pabėgėlių grįžo į savo šalį kur rado laimę ir ramų pasiturintį gyvenimą bei norimą itr mėgiamą darbą pagal savo sugebėjimus.
- Taip kad brangieji gerkite savo pienelį ir išsivalykite dantukus nakčiai,tam kad nesugrįžtų piktojo Qubiloido laikai,labanaktis.

Blast3r 2012 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 16:35:27
Kokia buvo citata pries sita?
Kazkas apie zodziu lyti beroc

2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 23:06:47
Inkognito-ren. Tokie ženklai buvo armijoje kai toks ruskis mane norėjo blogo ir bandė pražudyti mane poligone, prieš tai buvo susitikimas komoje,paskui kaip pasakojau lėktuve ir autoavarijoje,na ir tas pirmas kartas kurį prisiminiau, kai buvau visai mažas, nes tada mane norėjo nuplakti rykštele ir todėl įstrigo galvon.

Inkognito-ren 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 22:58:39
Na 4 metukų vaiku būdamas aš net nepagalvojau, kad čia kažkas keisto,o pas juos būnant apie religiją neteko geriau kiek nors susimastyti, nes ne tas man rūpėjo. Kiek atmenu tai siaubingą nostalgiją prarastai savo aplinkai ir begalinis noras jų atsikratyti,kaip nors pabėgti visa tai sukosi galvoje.Bet ar ne viešpats atsitiktinumų valdovas ir ar ne jo dėka atsikračiau tų pabaisų? O juk tūkstančiai tokių kaip aš liko ten amžiams. Juk jei ne tas rusas ir aš ten dabar vaikščiočiau ratu apie stulpą kaip kad Jietis sako.O tada pagalbos į dievą man net neatėjo į galvą prašyti,viską bandžiau padaryti savo jėgomis.

ren - Inkognito 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 22:40:54
Oi, man užtektų jau pirmojo Jūsų kontakto, kad išgaruotų visos abejonės "Anapus" egzistavimu. Galiu tik įsivaizduoti jausmą kai tiesiog akyse kažkas iš niekur atsiranda, vėliau staiga dingsta... Pirma, pasižiūrėčiau į veidrodį ar stogas nenuvažiavo. Po to į stiklinę - prisiminti ką prieš tai gėriau. Na ir įsignybčiau ar nesapnuoju. O tada pasidaryčiau labai tikintis. Taip labai, kad galėčiau į kryžiaus karą eiti :D
Rimčiau kalbant, tai kadangi nesu ateistas ir manau, kad gali egzistuoti visokių "būtybių" (su sparnais, ragais ir kt.) tai gal ir nebūčiau ypatingai šokiruotas. Bet kad būtų nejuokinga, tai faktas...
Sakote, Dievas yra Jums davęs ženklų ir atsakymų. Bet kažin ar tai buvo dažni atvejai. Beje, jei ne paslaptis, kai buvote nelaisvėje Ten, ar turėjote tokias pačias galimybes melstis ir medituoti? Nepastebėjote ateivių trukdymų?
Kai buvo sunku nesikreipėte į Dievą "kodėl" reikia būti toli nuo žemės tarp svetimų būtybių? Jeigu Dievas atsakė kai buvote vaikas ir reikalai nebuvo tokie svarbūs, tada ir čia turėjo atsakyti, kai susidurta su gyvenimą keičiančia patirtimi...

alibaba 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 21:23:34
Jei lieptu rinktis kuo buti, visariono tarnu ar sapnu valdovu inkognito , tai aisku rinkciausi antra varianta :))

Atsargiai jieciui 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 20:05:46
"Esame jautrūs sau
Norim kad Jie...
Vyniotų žodžius į vatą
Ir kartais taip norim kitam
Įverti į nosį dratą"
Net tu kartais pasakai tiesa.

2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 18:01:00
Tas žodis reiškia "...vampyrizmui..."

Taip 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 16:00:58
tautvidai reikia skubios medikų pagalbos,gal kas arčiau jos gyvenate iškvieskite jai,nes jai eilinis šizofrenijos priepuolis prasidėjo... Nurimk tuoj tau padės aš iškviesių į kazlų rūdą gal gali patikslinti namo numerį? Juk neveltui šių dienų pilnatis mėnulio patui didžiausia šiame šimtmetyje.

o ką reiškia žodis 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 15:57:37
vapyrizmas? gal galite paaiškinti o maloningoji?

2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 14:23:29
jau geriau...žinosi savo vietą...
gi tkriausiai girdėjęs, kad šuns balsas į dangų neina...
tad ko čia vargsti dešimtmečiais!?
tavo vapyrizmui ribų nėra...

Inkognito 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 13:18:23
Oi atsiprašau jūsų prakilnybe... nuolankiai lenkiuosi daugiau taip nebus,nedrįsiu prieštarauti jūsų dieviškai galybei...

atsargiai inkognitai 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 13:15:04
o tai tautvida tave ištrins-nežinai kad šiandien pilnatis mėnulio? O gal nežinai kad šis puslapis visariono sektantų?

anonimas 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 13:06:04
Paprašysiu mažiau be to, apie ką nežinai, antraip būsi suvis ištrintas.

Inkognito 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 11:32:21
Juokinga kai fanatikai kitus fanatikais vadina,eik savo visarionui padus laižyti .

anonimas 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 10:56:27
Ar ne per daug save išaukštini, tardamas, kad žinai?
Tipiška fanatiko negalia.

Inkognito -ištrintas postas 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 10:09:52
Kiekviena sekta yra nuo šėtono,o ypač jūsiškė aukštinanti save ir neigianti visas kitas. kiekviena religija taip daranti yra šėtono tarnaitė,nes dievas yra vienas visoms religijoms ir tikėjimams kad ir kur ir kokie jie bebūtų,bet nežemintų kitų tikėjimų. aš nesu tikintis-aš žinau kad dievas yra o tai visai kas kita ponai sektantai.

Inkognito 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 09:30:56
Kodėl trini mano postus,nepatinka teisybė?

Inkognito 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 09:28:06
Visarijonas joks ne dievas ir ne dievo sūnus ,o tik apsišaukėlis kaip kad maištininkas Pugačiovas buvo apsišaukėlis caru Petru -3 iuoju,
Kristus antrą kartą atėjęs į žemę tikrai nedirbs milicininku ar dailininku meno kombinate,jis paprastas šiza.

anonimas 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 08:26:54
Tai apie moralinį pagedimą kalba ir eina, neturėjau omenyje fizinių negalių.
Neabejotinai Dievas vienodai brangina kiekvieną savo kūdikį, tačiau trumpas kelnes jau senei turėjai išaugti, ir jei jau toks tikintis, tai ir pats meilę spinduliuoti, o ne rupūžiškais pravardais.
Įtariu, kad pats šėtono auka ir esi, o viešpaties vardu tik dangstaisi. Todėl leisk paklausti, kas? kur? kaip? tavo paminėtas ŠĖTONAS yra?

Inkognito-anonimui 2012 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 07:40:09
Visos sektos aukštinančios save ir savo tikėjimus o kitą žmonijos dalį vadinančios luošiais tarnauja ŠĖTONUI. Toks išskirtinis savęs aukštinimas reikalingas tam kad tų sektų vadovai pralobtų iš tamsuomenės. Viešpats dievas ir kūrėjas viename asmenyje myli visą žmoniją ir sielojasi dėl jos moralinio pagedimo,nesvarbu kur ir kokie jie bebūtų.kaip tame posakyje:
"Motina vis vien myli savo vaiką kad ir koks debilas jis bebūtų"...

anonimas 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 23:10:36
Tik luošiai juo ir netiki.

Inkognito-anonimui 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 22:46:50
Nereikia man nei tavęs nei tavo suknisto Visariono,gyvenkite laimingai ir rasite ir be manęs pakankamai luošių kad jumis patikėtų.

Inkognito-ren 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 22:43:59
Matote tarp manęs ir tikinčiūjų praraja,jie tiki kad dievas yra,o aš žinau kad jis yra. Tačiau jis labai demokratiškas ir savęs nereklamuoja bet kam,o jeigu juo netiki jis neima įgalvą nes tavo likimo knyga yra jo surašyta iš anksto dar tau prieš gimstant,net ir netikėdamas juo išpildai visą jo tau sudarytą programą visam tavo biologinio gyvenimo laikotarpiui.
Su manim buvo sudėtingiau aš gimiau ateisto šeimoje o kūdykystę ir dalį vaikystės praleidau labai religingoje mano senelių aplinkoje,nes mano abu tėvai baiginėjo universitetus. Pirmą kartą atrodo su juo kontaktą turėjau labai mažas būdamas, kai močiutei išejus į kaimyno laidotuves nuėmiau nuo sienos kryžių ir nulupau nuo jo Kristų. Tada kambaryje pasirodė kažkoks žmogus ir paklausė, kodėl taip padariau,o aš pasakiau, kad visi sakote, jog mylite dievą, o laikote jį prikaltą juk jam skauda ir yra nepatogu.Jis atsimenu paglostė man galvą ir pasakė, kad užaugsiu doru žmogum ir dingo. Kai grįžo močiutė ji norėjo man išlupti kailį su rykšte bet kai pasakiau tuos pačius argumentus kaip tam žmogui ji susigraudino bet vis viena prikalė ta dievą prie kryžiausir pakabino ant sienos,nors aš ir prašiau kad to nedarytų. Ji pasakė kad taip reikia. Po to po kurio laiko atvažiavo mane paimti tėvai ir kai pas juos namuose prie stalo persižegnojau prieš pradėdamas valgyti tada gavau rykšte per užpakalį.Man buvo uždrausta tai daryti,todėl po kurio laiko aš klausiau mintyse dievo kaip iš tikro yra ir prašiau kad jis duotų kokį ženklą,nes buvau atsidūręs tarp dviejų ugnių. Ir jis davė tokį ženklą ir ne vieną kartą.

anonimas 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 22:07:21
Na, su tokiu "veidu" nebent tik ožkas pas Vissarioną ganytum... Tai ir neverbuosiu tavęs, ten ir vietinių liuošių pakanka.

ren 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 21:52:53
Visarionas tai sukčius ir šarlatanas. Nors gal ir yra žmonių, kuriems jis padarė gerą įtaką. Jų sąžinės reikalas pasirinkti tokiais tikėti. Visgi visus Visariono pasekėjus statau daug žemiau nei eilinė pamaldi mūsų kaimo "davatkėlė". Ji niekada nepatikėtų, kad kažkoks sibiro milicininkas lygus Kristui...
Inkognitui. Kaip čia pažiūrėsi. Jūs, kuris apie Dievą žinote pradedant asmeniniais regėjimais, baigiant kitų planetų gyventojų liudijimu - Jums neigti Dievą būtų aklas užsispyrimas. Daugeliui kitiems sudėtingiau. Gyvenimo realybė liudija, kad pasirinkę netikėjimą žmonės visai normaliai gyvena. Daugiau nei pusė vakarų šalių mokslininkų - labiausiai įsigilinusių į mus supančios aplinkos paslaptis - yra ateistai. Tai jiems netrukdo. Dar daugiau - kokio besąlygiško tikėjimo Dievas gali reikalauti iš badu mirštančio afrikiečio vaiko (ten visi religingi...) ar savižudžio, kuris gal ilgai tiesė į Jį ranką, ir tik nieko nesulaukęs, nematydamas kitos išeities... Mano nuomone, Dievas yra, bet "pasislėpęs". Ne visiems šiame gyvenime lemta jį pajusti, atrasti. Kam nori, tam Dievas "apsireiškia". Tai ne visada priklauso nuo žmogaus pastangų. Jeigu Jis norėtų - Juo visi tikėtų. Gal ateis laikas kai taip ir bus. Nežinau.

Inkognito-anonimui 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 18:50:10
Čiuožk nafik iš šio puslapio mėšle,niekas čia su tokiais kaip tu bendrauti tikrai nenorės.Dar betrūko kad ir čia į sektas pradėtų verbuoti,susirask kitur durnelių asile.

anonimas 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 18:44:34
Tai pats to šūdo čia ir privarei... Negi tiki, kad Jo priešai apie Jį tiesą rašytų?

Inkognito -anonimui 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 08:06:11 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 16:01:12
Tai tu išgama mane į tokį šūdą nori įtraukti?

inkognito 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 15:58:18
Lietuvoje paskutinį kartą Visarionas viešėjo 2009 metu spalio mėnesį. Jis pranašavo apie šiuolaikinės civilizacijos griūtį, teigė, kad nuo artėjančios griūties išsigelbės tik jo pasekėjai. Visarionas skaitė paskaitas Vilniuje ir Kaune, buvo pardavinėjamos jo ir jo bendražygių parašytos knygos. Lietuvoje veikia kelios stambesnės Visariono pasekėjų grupės ir dar keletas smulkesnių grupelių. Visariono sektai Lietuvoje priklauso keli šimtai žmonių.
Visariono sektoje, greta gražios uždangos - įvairių pranašysčių ir kalbų apie artėjantį “šviesų rytojų“, dominuoja komercija. Pats sektos lyderis Visarionas valdo didžiulius turtus. Savo polinkiu į turto kaupimą ir vadavimo stiliumi jis panašus į kitus totalitarinių sektų lyderius - scientologų įkūrėją R.Habardą, munistų sektos lyderį Muną, dar vieną Rusijos “pranašą“ T.Akbaševą, „Baltojo lotoso“ sektos lyderį V.Skubajevą. Visariono sekta - tai pseudokrikščionškas totalitarinis kultas, “mesijumi“ pasiskelbęs Visarionas yra sukūręs savitą mokymo sistemą. Visariono mokymas - tai krikščionybės, jogos ir įvairių ezoterinių teorijų mišinys. Apie trečdalį milijono narių turinti Visariono sekta narių skaičiumi atsilieka nuo kai kurių kitų sektų - scientologų, munistų, “Ananda Marga“ bei kitų pasaulyje paplitusių daugiau komercinių nei religinių organizacijų. Bet posovietinėje erdvėje tai - viena įtakingiausių totalitarinių sektų. Visarionas save pavadino “antruoju Kristumi“. Bet toks savęs įvardijimas yra labai abejotinas. Galime pažvelgti į Naujojo Testamento tiesas: Jėzus Kristus sakė – “Sergėkitės netikrų pranašų, kurie ateina pas jus avių kailiais, bet viduje yra plėšrūs vilkai. Iš jų vaisių juos pažinsite“. Jėzus Kristus ištarė ir kitus žodžius – “Kiekvienas augalas, kurio nepasodino mano Dangaus Tėvas, bus išrautas. Palikite juos. Jie akli aklųjų vadovai. O jei aklas ves aklą, abu įkris į duobę“...

Inkognito 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 15:55:29
Prabangiais juodais visureigiais važinėjantis Visarionas šiose valdose tvarkosi tarsi caras. Tačiau jo ir kai kurių kitų įtakingų sektos veikėjų atžvilgiu buvo atliekami teisėsaugos tyrimai, jie buvo įtariami kriminaline veikla. Tai - pirmiausia dėl buvusių sektos narių butų ir namų užvaldymo arba už iš sektos narių gautų stambių piniginių lėšų pasisavinimo. Kita nelegali sritis, kurioje pasižymėjo Visariono “adeptai“ - nelegalus miškų kirtimas. Įtariama, kad sektos nariai nelegaliai iškirto daugybę medžių. Buvo atliekami ir tyrimai dėl galimo kai kurių sektos narių privedimo prie savižudybės. Bet ryšiai su įtakingais vietos valdžios atstovais ir teisėsaugos pareigūnais padeda Visariono sektos vadeivoms išvengti atsakomybės.
Jau tris kartus Visarionas pranašavo pasaulio pabaigą. Tačiau jo minėtu laiku pasaulio pabaiga taip ir neįvykdavo. Buvusio milicininko pranašystės ir postringavimai apie artėjančius laikus, kai pasaulis bus tikrai šviesus ir teisingas, paveikia kai kuriuos žmones. Samaros gyventojas Michailas Iljinas teigia: “Vos netapau zombiu. Susižavėjau Visariono idėjomis ir pradėjau bendrauti su Samaroje gyvenančiais Visariono pasekėjais. Samaroje yra apie šimto žmonių Visariono pasekėjų bendruomenė. Nusprendžiau vykti gyventi į “Saulės miestą“. Pardaviau butą, už jį gavau 10 tūkstančių dolerių, pusę tos sumos įteikiau bendruomenės vadovei Tatjanai, kad gaučiau trobelę prie Tiberkulio ežero. Tačiau tuo momentu staiga pradėjau svarstyti, ar man ten verta vykti. Pradėjau lankytis pas psichoterapeutę, ir bendraujant su ja man galutinai atsivėrė akys - supratau, kad buvau paveiktas sektos veikėjų gražbyliavimo, buvau tarsi užkoduotas. Dėkoju Dievui, kad pavyko išsipainioti iš Visariono sektos pinklių“.

Inkognito 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 15:54:11
Nuo 1991 metų Visariono sektos įtaka palaipsniui didėjo. 1994 metais sekta Rusijoje jau turėjo apie 7 tūkstančius narių, o 1997 metais jau – apie 20 tūkstančių narių. Sektos filialai pradėjo kurtis beveik visoje posovietinėje erdvėje - Ukrainoje, Kazachstane, Baltarusijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Moldovoje, kai kuriose kitose šalyse – Slovakijoje, Serbijoje, Rumunijoje, Vokietijoje, Australijoje, Kanadoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Stambesnės Visariono sektos bendruomenės veikia 83-juose Rusijos miestuose ir rajonuose. Nuo 2000 metų sekta dar labiau išplėtė savo veiklą. Nuo 2002 metų sektoje veikia ir Visariono globojama sektos vidinė atšaka –“Paskutiniojo testamento šamanai“. Šios atšakos veikėjai išvis nepripažįsta Biblijos, o Visarioną vadina vyriausiuoju šamanu.
Šioje sektoje taikoma ir specifinė dieta - draudžiama rūkyti, gerti alkoholinius gėrimus, kavą, naudoti cukrų ir saldainius. Daugelis sektos narių nevalgo ir mėsos bei žuvies. Teigiama, kad pats Visarionas yra veganas (veganizmas - tai gyvenimo būdas, kai atsisakoma vartoti mėsą, žuvį, pieno produktus, kiaušinius ir kitus gyvulinės kilmės produktus. Nenešiojami ir rūbai iš odos, kailių). Daugelio sektos narių pagrindinis maistas - bulvės, įvairios kruopos, morkos, kopūstai. Deja, kai kurie sektos nariai nuo tokios dietos sunkiai susirgo. Štai Julija Edelman, kuri kelerius metus gyveno Visariono pasekėjų bendruomenėje Sibire, visai nusilpo. 170 centimetrų ūgio moteris svėrė tik 33 kilogramus. Nuo gresiančios mirties ją išgelbėjo tik gydytojai.
Pastaraisiais metais Visariono sekta dar labiau stiprina savo pozicijas. Visarionas ir kiti sektos lyderiai suartėjo su „Baltosios brolijos“ (irgi įtakingos totalitarinės sektos) veikėjais. Rusijoje Visariono sekta turi virš 100 tūkstančių narių, o iš viso ši sekta turi apie 300 tūkstančių narių. Krasnojarsko krašte gyvena apie 25 tūkstančiai sektos narių, per 5 tūkstančius jų gyvena Novosibirsko srityje. "Sibiro Kristus“, kaip Visarioną vadina jo pasekėjai, mėgaujasi savo galia. Buvęs milicininkas Sibiro taigoje kuria teokratinę valstybę. Prie Tiberkulio ežero Krasnojarsko krašte įsikūrę kaimai, vadinami ,,Saulės miestu“ - tai Visariono valdos. „Saulės mieste“ gyvena apie 15 tūkstančių žmonių. Tai iš įvairių Rusijos vietovių, Ukrainos, Baltarusijos, Lietuvos ir kitų šalių atsikraustę Visariono pasekėjai. „Čia Rusijos įstatymai jau nebegalioja, čia veikia Visariono įstatymai“, - teigia žymus Rusijos religijotyros specialistas, profesorius A.Dvorkinas. Patys Visariono pasekėjai savo lyderį tiesiog garbina. “Visarionas - tai Dievas“, - teigia “Saulės miesto“ gyventojai.

Inkognito 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 15:52:00
Rusijoje ir dar daugiau nei trisdešimt šalių aktyviai veikianti Visariono sekta – įtakinga, totalitarinio pobūdžio. Jai jau daugiau kaip du dešimtmečiai.
Oficialiai ši sekta įvardijama kaip Paskutiniojo testamento bažnyčia. Šios vadinamosios bažnyčios lyderis S.Toropas (Visarionas) save vadina Mesijumi, galinčiu išgelbėti pasaulį.
Šios kvazikrikščioniškosios sektos veikėjai važinėja po Rusiją bei kitas šalis, propaguodami savo idėjas.
Lietuvoje kelis kartus lankėsi ir pats Visarionas, į mūsų kraštą dažnai atvyksta ir Visariono atsiųsti ,,misionieriai“.
Sektos įkūrėjas Sergejus Toropas (Visarionas) gimė 1961 metais Krasnodare. Kai jam buvo šešeri metai, jo šeima persikėlė gyventi į Minusinsko miestą Krasnojarsko krašte. Nuo 20 metų S.Toropas dirbo įvairius darbus - dailininku dailės kombinate, eiguliu, vėliau kelerius metus sovietinės milicijos pareigūnu. 1990 metais jis pasitraukė iš milicijos gretų. Kaip jis pats teigia, pajuto, kad jam reikia artėti link šviesos ir tikrųjų vertybių. 1991 metų rugpjūčio 18 dieną S.Toropas perskaitė pirmą viešą paskaitą ir pasivadino Visariono vardu.
Nuo 1991 metų Visariono sektos įtaka palaipsniui didėjo. 1994 metais sekta Rusijoje jau turėjo apie 7 tūkstančius narių, o 1997 metais jau – apie 20 tūkstančių narių. Sektos filialai pradėjo kurtis beveik visoje posovietinėje erdvėje - Ukrainoje, Kazachstane, Baltarusijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Moldovoje, kai kuriose kitose šalyse – Slovakijoje, Serbijoje, Rumunijoje, Vokietijoje, Australijoje, Kanadoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Stambesnės Visariono sektos bendruomenės veikia 83-juose Rusijos miestuose ir rajonuose. Nuo 2000 metų sekta dar labiau išplėtė savo veiklą. Nuo 2002 metų sektoje veikia ir Visariono globojama sektos vidinė atšaka –“Paskutiniojo testamento šamanai“. Šios atšakos veikėjai išvis nepripažįsta Biblijos, o Visarioną vadina vyriausiuoju šamanu.

Inkognito 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 15:40:48
Visarionas – Vikipedija
lt.wikipedia.org/wiki/Visarionas
Viešai pažymėjote, kad tai jums patinka. Anuliuoti
Сергей Анатольевич Тороп), labiau žinomas kaip Visarionas (rus. Виссарион) ... Kai kuriuose šaltiniuose vadinamas destrukcinės totalitarinės sektos vadovu.

2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 15:04:03
vėl tautvei stogą rauja. :)

Užsikruškit utėliai 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 14:23:05
Su savo kūrėju. Ir nesvajokit, pederastijos lietuvoj nebus! Taip kad kraustykitės į gėjų tinklapius, puspročiai.

Kiek nuodysite kitiems gyvenimą? 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 13:58:06
Visariono sektos idiotai?

Visariono sektantui 2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 13:34:16
Užsikask lapais

2012 m. gegužės 8 d., antradienis, 08:06:11
Nesuplak į krūvą dvasinio Dievo ir materialios Visatos Kūrėjo. Jei tikrai ne idiotas esi, tai skaityk Vissariono "Asnovy". Nors maža vilties, kad tokiems mankurtams kaip tu ar jietis kas daeis, bet tačiau neuždrausta belstis...o ir iš numirusių tik Kristus gali prikelti. Nes šiaip jau, tik gyvomis šmėklomis būdami, tik nekrofiliozės viruso užkratą visur ir tesėjat.

Inkognito-ren 2012 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 22:35:06
Na dievas tai tikrai gali reikalauti besalygiško tikėjimo juom,nes be jo nebūtų ir mūsų,o netikėti tuo jog mes egzistuojame reiškia būti absoliučiu idiotu. Jeigu mes esame kūriniai,o aplinkui viskas yra kūrinija tai kokia gali būti kalba kad nėra jokio kūrėjo? Ateiviai et ir neneigė šio fakto kad ir mes ir jie esame kūrėjo kūrinija,tik kažkodėl jie kūrėją įsivaizduoja esant visatos centru.

Tuoj gaideli 2012 m. gegužės 6 d., sekmadienis, 15:09:51
Surasiu tave,tai rimtai ushsiimsiu ishgrazindamas tavo snuki bestija,negalvok kad cia uz niko gerai pasislepiai

p 2012 m. gegužės 6 d., sekmadienis, 14:06:56
jau taip stengies inkognito pakalike :) geriau eik kuo nors rimtesniu uzsiimk nei tikek kazkokiu kazkokio shunies sapnais

paklause 2012 m. gegužės 6 d., sekmadienis, 13:16:07
zemeje gulintis krokodilas medyje sedincios bezdziones ir nmetancios i ji bananu zieves?

p 2012 m. gegužės 6 d., sekmadienis, 12:33:33
nuo kada cia tokie kaip jus intelektualai skaitotes :))

Tai kad cia 2012 m. gegužės 6 d., sekmadienis, 08:46:33
Ne p-yderas o les-bijiete rasineja

Gaidy 2012 m. gegužės 6 d., sekmadienis, 08:08:35
Pats pasirašinėk savo vardu ir pavarde o ne kažkokiu p,gal tai reiškia kad kažkoks py-deras rašinėja,o inkognito į tokius kaip tavo pakalbinimus neatsiliepia jis juos ignoruoja.

p 2012 m. gegužės 6 d., sekmadienis, 03:53:53
bent drasos igauk uzsirasyt sawo nicka inkognitai :)

skeptikai 2012 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 17:44:01
Neslankiokit po NSO LT puslapius,- turite savo forumus ten ir smirdėkite sau ramiai,mes po jūsų diskusijas nelandžiojam,ir jeigu dar nepriaugote iki tokio lygio pokalbių geriau visai čia nesirodykite,čia ne jūsų supratimui ir nosiai suprasti intelektualius pamastymus.Tas pats kas beždžionei būtų aiškinti apie kibernetiką.

Na ir kur tas tavo 2012 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 17:40:37
Pagrindas asilų karaliau?

p 2012 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 16:25:53
Kazin kas cia durnius, ar tas kuris vercia savo sapnus i realybe , ar tas kuris mato realu pagrinda savo zodziam ?

iš kur čia vėl 2012 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 14:52:39
Durnių padavė į NSO LT?

p 2012 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 12:25:44
implantas atrodo lyg kokia karpa :) ir iswis kas deda juos i pirstus, jau taip durnai sumastyt gali tik melagis nesigaudantis realybeje.

Dvasininkui 2012 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 09:50:57
Matyt esi piktūjų dvasių dvasininkas,kad čia tokius niekus tauziji.

dvasininkas 2012 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 02:31:58
Labai prasti tavo dvasiniai reikalai.
Reikia taip nusigyventi, kad leistumeis nuosavas smegenis kokiems parazitams terioti. O dar ne šiziku įsivaizduoji. Akurat...
Deja, šiuo atveju skęstančių gelbėjimas - pačių skęstančių reikalas.

inkognito-ren 2012 m. gegužės 4 d., penktadienis, 10:52:43
Nesu 100 proc garantuotas kad ten ateivių įsikišimas,man tas balsas labiau primena tos būtybės su kuria bendravau komoje, bei toks jos kalbos valdingas ir nepakenčiantis prieštaravimo,bet kartu ir jaučiama meile bei rūpecčiu tonas, be to tai labiau siejasi su tai ką pasakė komoje bunant ir tai kas mačiau ten vykstant toliau. Gali būti kad čia dvasiniai reikalai ir ateiviai ne prie ko.

ren - Inkognito 2012 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 18:59:12
Neverta gėdytis. Net Dievas kažin ar gali reikalauti besąlygiško tikėjimo Juo, tai apie ateivius iš viso nėra ką kalbėti. Jie neturi jokios teisės reikalauti žmonių paklusnumo. Tikriausiai ateis laikas kai vėl išgirsite "balsą". Ką jis sakys, vertinkite skeptiškai, ypač jei kalbės negerus dalykus. Gali būti, kad "išsipildymas" siejasi su patikėjimu... Gal trečias kartas nemeluos ir niekas neišsipildys.

inkognito-ren 2012 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 12:59:59
Dėl viešinimo jie jokių pretenzijų tikriausiai neturi,juk ir taip žino žmonių mąstyseną ir puikiai supranta kad mano pasakojimais niekas nepatikės,lėktuvo atveju man pasakė kad apie tai tylėčiau artimiausiu metu.y. kol neišsipildys tai kas turi įvykti, o tai įvyko jau po 5-10 minučių laiko tarpo,toliau aš galėjau kalbėti ką noriu ,nes jiems tai matyt jau neturi jokios reikšmės. Kas keisčiausiai jie pasakė ir viskas ir nors galisienomis laipioti abejodamas jų žodžiai neprataria nei žodžio, tik galų gale kai viskas įvyksta kaip jei sakė pasijunti toks kvailas ,kvailas kad netikėjai pasakymu,kuris išsipildo 100 proc. tada supratau kad aš neturiu tikro tikėjimo ir man pasidarė gėda.

inkognito-ren 2012 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 22:17:19
Deja kokie tie jų planai kurie susiję su mano tolimesniu gyvenimu nežinau iki šiolei,matyt tai paslaptis iš jų pusės. Nežinau ar aš jau įvykdžiau tai ko iš manęs jie tikisi ar dar tik teks įvykdyti,situacija panaši į tą užuominą kai sakė kad galėsiu pasirinkti apie savo gyvenimo 30 metus, bet turiu nuojautą kad dar kažkas bus svarbaus ateityje ne tik man bet ir mums visiems.

ren - Inkognito 2012 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 20:07:55
Ir dar. Geriau apie tokius dalykus kaip minėtas "nuotykis su Balsu" daugiau niekam neminėkite. Tas Kuris šnibžda į ausį, vargu ar nori, kad jo žinia būtų paviešinta. O kai tai susiję su mirtimis - man rodos čia kur kas pavojingiau nei kosminių "panelių" vaikščiojimas po sapnus.

ren - Inkognito 2012 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 20:04:12
Neklausiu kokia ta jų skirta Jums užduotis. Tai ne mano reikalas. Bet jeigu jos dar neįvykdėte, tai nesistenkite įvykdyti. Jeigu balso "autorius" visgi nėra labai draugiškas, tai Jums tapus nebereikalingu bet kada gali priminti, kad jau laikas... gražinti "skolą", dovanotą trisdešimtaisiais Jūsų gyvenimo metais. Būtų labai negerai.

Izabele 2012 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 19:37:46
Nežinau kaip čia viską ir pradėti, bet prieš kokią savaitę ar daugiau buvau savo namuose, ir tiesiog mano dėmesį atitraukė kažkoks triukšmas lauke. Aš nuėjau pažiūrėti pro langą, bet ten pamačiau neatpažystamą skraidantį objektą, na NSO, mane tai labai nustebino. Netoli mūsų namų būna, kad skaraido lėktuvai, bet dažniausiai labai aukštai, o šis buvo gan didelis ir švietė gan ryškiai mačiau jį apie 15 sec. ir jis dingo už toliau esančio namo. Galvojau, kad mano širdis nusiris į kulnus. Vis dar dabar negaliu suvokti kas tai buvo.

Inkognito-ren 2012 m. gegužės 1 d., antradienis, 22:19:35
Taip tai buvo labai įtaigus vyriškas balsas Jį tegirdėjau tik du kartus savo gyvenime,jis puikiai žinojo apie praeitį dabartį ir ateitį. Ir tie du kartai buvo ganėtinai lemtingi mano gyvenime.

ren - Inkognito 2012 m. gegužės 1 d., antradienis, 18:06:49
Ačiū už įdomų pasakojimą. Nesvarbu kieno tas balsas, bet reiškia turite Globėją iš aukščiau. Gal ateivis, gal šiaip Jums draugiška dvasinė būtybė. Kadangi užsiminė apie planus, tai didesnė tikimybė, jog ateivis. Visai gali būti, kad iš tų, su kuriais bendravote. Ten buvo vyriškas balsas?
O dar teko kada išgirsti tokių balsų? Ar jis pasigirsdavo tik labai retais (lemtingais) atvejais Jūsų gyvenime?

Inkognito 2012 m. gegužės 1 d., antradienis, 08:39:44
Ar šie du atvejai nerodo kad mūsų gyvenimo įvykiai yra iš anksto užprogramuoti kaipo kažkokiame super kompiuteryje o mes tesame tik statistai norom nenorom vykdantys kažkieno užprogramuotą programą ir įvykių eigą galime pakeisti tik labai nežymiai?

Inkognito-ren 2012 m. gegužės 1 d., antradienis, 08:26:42
Su kuo jūsų nuomone tada aš bendravau? Ar su dievu ar su ateiviais kurie išgelbėjo mane, kad neprarastų naudos iš mano galvoje esančių sekimo inplantų,apie kuriuos tuo metu visiškai nieko nežinojau?
Toks pats analogiškas pokalbis įvyko 2000 metais po mano automobilio avaraijos,kad kitas vairuotojas užkišo ir įvyko susidūrimas kada aš sušvelninau jo pasekmes paskutinę akimirką išlėkdmas į priešingą eismo juostą ir išgelbėdamas jam gyvybę ko pasekoje automobilis trenkėsi ne į jo vairuotojo duris bet į priekinį ratą.
Jis už tai per pažįstamus mentūroje išsirūpino kad aš būčiau buvęs apkaltintas kaltu eismo įvykyje,o mentai ciniškai pareiškė kad reikėjo užmušti jį per avariją ir aš būčiau buvęs visiškai teisus.
Bet iš karto po avarijos tas pats balsas man pasakė,-"nepergyvenk jie už viską sumokės tik teks palaukti kiek laiko"
Turėdamas rankoje baudos kvitą aš ironizavau tam balsui,tačiau po to gavau kažkokį impulsą ir padaviau skundą šiam sprendimui ir lugiai po metų Vilniaus kelių ekspertizės institutas išanalizavęs situaciją nustatė kad aš nekaltas ir man buvo atlyginti visi nuostoliai.
Taip kad abiem atvejais tas balsas buvo teisus.

Inkognito-ren 2012 m. gegužės 1 d., antradienis, 08:12:42
Nepasakosiu viso mūsų dialogo,tačiau mane greitai įtikino tas balsas kad visa tai nejuokaiir galų gale jau lėktuvui bebaigiant atsiplėšti nuo žemės aš pasidaviau pasakydamas,na gerai bet kaip aš dabar iš jo išlipsiu?-juk jei pasakysiu kad girdėjau kažkokius balsus galvoje mane išvys iš aerodromo visam laikui?
Tada tas balsas pasakė,apie šį pokalbį niekam nesakyk ir elkis neprieštaraudamas tam kas vyks toliau,to nesiūlyčiau tau jei neturėtume planų susijusiu su tavo gyvenimu ateityje.
Iš pirmos kabinos Alfonsas sumažino propelerio sūkius ir mes lėtedami nuriedėjome netoli Nemuno pakrantės perlėkę visą aerodromą,tada apsiuskus ir grįžtant atgal man pasakė kad turėsiu laikinai užleisti vietą Mikučiui-gretimai dirbusiam An-2 lektuvo 2 pilotui kuriam šiandien sukanka valandų skaičius kada gali tapti lėktuvo vadu.
Aš tada jau viską supratau,bet buvau pažadėjęs tylėti ir žinojau, kad su juo bendrauju paskutinį kartą.
Po keletos minučiu pasirengimo,šis lėktuvas su 2 žmonėmis pakilo ir kiek pasivartęs ore mano akyse susmigo žemėn ir abu lakūnai žuvo.Kažkodėl visi buvo įsitikinę kad užsimušiau su Joniu ašir niekas nematė kaip mes pasikeitėme kabinoje vietomis,todėl sustingo iš siaubo mane pamate stovint jiems už nugarų kai tarpusavyje gyvai diskutavo apie mano ūgio sumažėjimą po smūgio į žemę.

Inkognito-ren 2012 m. gegužės 1 d., antradienis, 07:59:58
Tai atsitiko 1980m. rugsėjo 30 dieną,buvo eilinė skraidymo diena,tačiau aš ta rytą aerodrome pabudau su kažkokia neaiškia nuojauta ,kad atsitiks kažkas tai blogo. Man buvo užplanuoti 5 savarankiški skrydžiai ir jie visi praėjo labai sklandžiai. Antroje dienos pusėje kartu su pilotažininkais nutarėme padaryti sezono uždarymą ir ta proga atlikau vieną skrydį pilotažiniu lėktuvu Jak-52,kartu su instruktoriumi ir po intensyvaus vartymosi ore kažkaip man pasidarė bloga jau sedint žemėje.Alfonsas Jonys kito lėktuvo 09 instruktorius pasiūlė pačiam papilotuoti pilotažo metu,nes tai geriausiai veikia prieš supimo ligą ir aš įsitaisiau antroje kabinoje instruktoriaus vietoje iš kur patogiau stebėti horizontą ir lėktuvo evoliucijų kampus žemės atžvilgiu.
Tik užsisegęs parašiuto ir saugos diržus išgirdau garsiai mano galvoje sakant:
Na štai tau gyventi beliko tik 5 minutės,aš apsimečiau neišgirdęs šios pastabos todėl toliau ruošiau lėktuvą startui.
Tada balsas paklausė ar nori mirti? Bet žinok kad tavo mirties atveju tavo šeima bus išmesta iš jūsų statomo namo jau netrukus po laidotuvių
Aš supratau jog bendrauju su tuo kas už mane žino kur kas daugiau...

inkognito 2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 22:57:13
Jei kas dabar puslapyje šią minutę išeikite laukan ir pažvelkite į pietvakarinę dangaus skliauto dalį,pamatysite dešinėje labai ryškų jupiterį o kairėje jo gerokai toliau ir žemiau kažkokie trys trikampiu išsidėstę šviesuliai kurie nuolat keičia spalvas ir atrodo tarsi vietoje kabantis NSO,įdomu kas tai galėtų būti?Jis kabo vietoje bet visi trys šviesuliukai nuolat keičia spalvas.

rutulys 2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 22:56:21
Tai aš ir neturiu ypatingų sugebėjimų sapnuose. Man rodos, daug kas priklauso nuo sielos bei jėgų iš šalies. Tačiau niekas netrukdo pabandyti pasinaudoti sapnuotojų technikomis, padedančioms susivokti ir išlaikyti dėmesį sapne. Svarbu iš anksto turėti tikslą. Nežinau kaip kitiems, bet man sapnuojant galvoti sunkiai sekasi ir dažniausiai tai baigiasi išmetimu iš sapno.

ren - Rutulys 2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 20:40:17
Na aš netikiu tik kad matėte tai kas yra Dievas. Krikščionių ir kitų. Bet kategoriškai neteigiu, visko gali būti...
Gaila, kad aš pats neturiu jokių sugebėjimų sapnuose. Užtat sėdžiu ir pavydžiu. Mano sapnai beveik visada trumpos nesamonės.

ren - Inkognito 2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 20:32:22
O kaip Jis atrodė, neprisimenate? Ir kai buvote 30 metų tai vėl buvo sapnas, ar kažkas atsitiko realiame gyvenime?

rutulys 2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 20:07:30
Nemačiau nei Ozyrio, nei Krišnos, nei Afroditės. Nereikia be reikalo fantazuoti.
Aš nesu religingas, tik kūdikystėj pakrikštytas. Iš vis man Dievo klausimas buvo atviras, nežinojau, ar jis yra, ar nėra, ir dėl to per daug sau nesukau galvos. Bet vienąkart sapne, kai mane smarkiai užkniso, iš visų jėgų mintimis šaukiausi Dievo (tiesiog Dievo, ne kokio žydų Jahvės) ir jis prieš mane stojo (ar tiksliau aš prieš jį jo akmenuotoje žemėj).
Sapno gale tas Dievas įžengė į popiežių.
Gali manimi netikėti, bet tai nelabai sunku pačiam pasitikrinti.

Inkognito 2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 19:47:43
Nesiginčykite,jis ir yra VIENAS-VISIEMS,tai tik mes jį vadiname daugybe visokių vardų,Kristus,Krišna,Jehova,Alachas ir kitais. Aš taip pat pritariu rutuliui kad jis gali ateiti į sapną,aš mačiau jį tarp trijų asmenų sedinti kai buvau jaunas(19 m) komoje,jis žinojo apie mane geriau viską nei aš pats galėjau leisti sau tai pripažinti ir liepė grįžti namo,nors aš maldavau leisti pasilikti ten,bet jis mane išvarė ir pasakė, kad jei klausysiu jo ten ateisiu kai man bus 80 metų ,tada ateisiu be jokių kančių ir skausmo,to net nepajutęs,bet galiu pasirinkti ateiti kai man bus 30 metų,tada pajusiu didžiules kančias prieš pat mirtį. Po to nejučiomis su baime laukdavau kas man bus kai sueis 30 metų ir turiu pripažinti kad sulaukiau vieną kartą.

ren 2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 19:05:09
Gvidai, matei LABAY didelį ženklą. Jis reiškia, kad praturtėsi. Būsi turtingas kaip antis Skrudžas.
Rutuly - teisingai. Gali pasirodyti. Bet Jis su kitais dievais nedraugauja. Taip rašoma toje pačioje biblijoje. Todėl jei viename sapne sėdite su Ozyriu, kitame su Krišna, trečiame su Afrodite - krikščionių (ir žydų) Dievo neprisikviesite. Jo pats pirmas įsakymas pasekėjams "neturėk kitų dievų, tik mane vieną".

rutulys 2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 15:58:59
Specialiai paieškojau. Biblijoje teigiama, kad Dievas gali pasirodyti sapne: biblijos.lt/bible/3/GEN/20

Primena 2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 13:20:56
evaldzitą,- kažin ar jis dar ne amžiną atilsį?

Gvidai 2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 13:18:16
Ar esant 17 metų, pas jus dar nemoko gramatikos?

2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 07:05:46
Yra žemiški ir yra dangiški dalykai. Neišmokus žemiškų, kad ir rašyti be klaidų, nereikėtų brautis į dangų.

gvidas 2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 04:59:22
sveiki. mano vardas gvidas man 17 m., ir viena kart priejau prie lango kaip as mmekstu pasnipinet :) ir pamaciau aukstai dangui RYSKEY RYSKEY raudona taska, tei buvo apie nakties metu apie 03:??,:) ir esu garantuotas kad tei neliektuvas ir ne koks zemiskas daiktas jis nebuo tiek aukstai kaip lektuvai kad skraido aukstai danguja ir ten nebuvo tas poperinis kur uzdegi ir kyla i dangu kaip esu daug kartu susimaises:) ir jis buo LABAI LABAI greitas... el pastas isgalvotas:) o i el pastus nemoku siust:DDD

ren 2012 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 23:02:31
Kažko apmiręs saitas. Gal pavasaris ir šiluma atitolino nuo ateivių. O gal visgi... kai Inkognito nieko nerašo ir kitiems nėra apie ką kalbėti. Kai kurie vis "pavarot" ant jo, bet be jo nso.lt forumas "nusenka", kaip upelis per sausrą.
Rutuliui. Nesu linkęs manyti, kad sapne regėjote krikščionių garbinamą Dievą. Greičiau kažkokią būtybę, kuri prisistatė kaip tokia. Krikščionys garbina ne pagal iškvietimą į sapną atkeliaujantį, o Tą, kuris "sukūrė dangų ir žemę". Jis ir sielų autorius.

alibaba 2012 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 01:41:26
40 plesiku, as irgi pries kerstaudamas pranesu , apie artejanti pavoju :))

40 plėšikų 2012 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis, 13:03:21
Mes kai ką čia jau aptikome,rengiamės teisingam atpildui

Rožė 2012 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 00:54:41
Hm.... Viskas reliatyvu... Ir neatskleista...

Ištrinė 2012 m. balandžio 24 d., antradienis, 19:35:56
Negi,taip svarbus tas puslapis?Nieko svarbaus jame ir nebuvo:/

alibaba 2012 m. balandžio 24 d., antradienis, 15:08:50
Atsargiai su sakiniais Inkognitai, dar netycia sunaikinsi musu Saules Sistema :)))

rutulys 2012 m. balandžio 23 d., pirmadienis, 12:42:47
Balandžio 17 d. išsisaugojau šį puslapį, ką tik nusiunčiau jį adminui į info@nso.lt
Pažiūrėsime, ar adminas įdės dingusias žinutes, ar kaip gyvam sapne "pradės naują lapą".

rutulys 2012 m. balandžio 23 d., pirmadienis, 12:22:03
Atsimenu apie gyvą sapną.
Gal tai ir sutapimas, bet prisimenu, kad kažkada ši svetainė "atsicenzūravo" irgi, kai šnekėjome apie Dievą.

inkognito-rutuliui 2012 m. balandžio 23 d., pirmadienis, 10:59:32
Matyt pasakėme per daug to ko negalima žinoti plačiosioms masėms,jie šitą metodiką prieš mano info dažnai naudojo Gyvas Sapnas forumas,kai tik parašydavau ką jie taip atkakliai norėdavo nuslėpti nuo visuomenės,tada forumą paprasčiausiai ištrindavo,taip buvo 3 sykius gal dar pameni?

rutulys 2012 m. balandžio 23 d., pirmadienis, 09:54:15
Vėl kažkokia techninė katastrofa. Adminas galėtų dažniau atsargines kopijas daryti.

rutulys 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 22:03:01
Nesilanksčiau Dievams, bet buvau jų glėbiuose.
Krikščionių garbinamas Dievas iš pradžių buvo rūstus, bet, kai jį netikėtai apkabinau, atlyžo.
Dėl to niekada, tai taip ilgai ;) Kiek Žemėj ateistų ir laisvamanių, kuriems nereikia jokių Dievų. Vystysis mokslas, atsiras daugiau galimybių ir gal ateis toks laikas, kai žmonės pasijus dievais. Žinoma, iki to laiko jiems reikės rasti bendrą kalbą su savo sielomis.

ren - Inkognito 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 21:42:40
Sveikinu.
Bet atsimenate, kažkada kalbėjom apie paralelinius gyvenimus. Gal ten "už sienos" mes irgi rašinėjamės - Jūs iš kokio šabakštyno, be šeimos ir anūkų,dėl to rodantis špygą Kūrėjui. Užtat per gyvenimą prisiskraidėte karo lėktuvuose ir esate Afganistano karo veteranas. Už ką iš rusų gaunate pensijos priedą :/
Bet visa tai tik "gal-jeigu". Jūsų realybė yra tokia, kokia džiaugtųsi daugybė garbingo amžiaus žmonių. Aš irgi tokios senatvės tikiuosi sulaukti. Tegul tik Dievas ateityje "nekrečia šposų" ir viskas einasi kaip aš noriu. :))

ren - Rutulys 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 21:34:29
O ar Jūs rūpite, esate svarbus nors vienam iš tų dievų, kuriuos sapne regėjote? Ir ar pats nusilenktumėte prieš kurį iš jų. Manau, Jūsų dievas visgi yra vienas ir jis yra tai ką vadinate savo Siela.
Na o "žmogus lygu dievas" - taip bus tada kai žmogui nereikės Dievo egzistavimo ir jis pats galės tvarkyti savo gyvenimą vien tik pagal savo valią, neveikiamas jokių aplinkybių. Pvz. gyvens tiek ilgai kiek norės, atrodys taip nori atrodyti, mylės tai ką nori mylėti t.t. Bet taip bus tik kai saulė ims vakaruose tekėti... Niekada nebus.

rutulys 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 20:05:02
Netikiu, kad būtų tik vienas Dievas. Jų daug ir visokių yra.
Aš sapne mačiau/prisišaukiau krikščionių garbinamą Dievą, kokių 2,5 metrų ūgio. Kalbėjo kažkokia man nežinoma kalba, bet mes mintimis vienas kitą puikiai supratom.
Sapne mačiau ir Mildą (tada nežinojau, kad toks senovės lietuvių meilės deivės vardas), normalaus ūgio pagyvenusi moteriškė, klausė manęs iš kokio kiaušinio išsiritau.
Tikriausiai, būčiau pamatęs ir budistų Sferą, jei manęs nebūtų iš sapno išmušęs įspūdis apie audiencijai ruošiamus kitus du išrinktuosius, iš kurių vienas buvo kokių 10 metų baltapūkis vaikas. Prisipažinsiu, tai buvo vienintelis kartas, kai maniau, kad miriau, o ne sapnavau.
Be to, kai skaičiau Ramtos knygą (joje teigiama, kad mes visi esam dievai), netyčia savęs paklausiau, gal iš tikro esu dievas, tai siela mane dvi dienas euforijoje išlaikė. Nežinot, kiek ji pastangų įdėjo man tokią mintį piršdama, o aš ją vis atmesdavau kaip nesąmone.

Inkognito-ren 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 19:13:26
RSA tai ne kareivis ji yra generolas,atrodo antras ar trečias pagal aukštą rangą pareigunas kuris atsakingas už tvarką ir sauguma geroje pusėje galaktikos tarybos,tad ji siunčia karius į mirti ,o pati ten nelenda nes jai negalima.

inkognito-ren 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 19:08:30
Nežinau ar jis mylintis ar ne bet žinau jog jis žino absoliutų teisingumą,net ir tai kas mums atrodo neteisinga tai tik mūsų subjektyvi nuomonė, nes mes tematome einamajį momentą,o dievas mato praeitį dabartį ir ateitį vienu metu.Gal būt jis atsiuntęs mums nepagydomą ligą mus išgelbsti nuo dar baisesnio pragaro(už kažkokias karmines nuodėmes ar nusikaltimus praėjusiame gyvenime),o jei atsiuntė ankstyvą mirtį gali būti kad yra jo numatytas planas kitą gyvenimą atsiūsti daug laimingesnį nei šis.Kaip sakoma nežinomi viešpaties keliai.
Aš jaunystėje labai pykau ant jo(Kūrėjo) kad man atsiuntė per daug aukštą kaujospūdį kuris mane privertė išeiti iš karo lakūnų mokyklos antro kurso,buvau pats nelaimingiausias iš viso kurso ir jau maniau kad gyvenimas baigtas,keikiau dievą ir savo likimą,o dabar kai žinau kad visi mano kurso draugai žuvo per karus Afganistane ir Čečėnijoje,o aš veinintelis tesulaukiau pensijos esu materialiai apsirūpinęs,turiu laimingą šeima ir auginu savo anūkėlius,supratau koks aš tada buvau kvailas ir spyriojausi prieš likimą tarsi nesubrendęs vaikiščias.
Savo malonumui pasiskraidžiau Dosaafe sportiniais lėktuvais ir sklandytuvais,kas buvo nepalyginamai maloniau,nereikėjo pagal įsakymus žudyti nekaltų žmonių ir pačiam rizikuoti savo gyvenimu.
Na čia tik vienas iš pavyzdžių,nes dievas daro taip kaip reikia kad būtų ir tuo metu nesiteikia paaiškinti kas iš to išeis.

ren - Rutulys 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 18:28:13
Rsa tai kareivis (Inkognito taip rašė), todėl ji galėjo būti ištreniruota kaip gladiatorius ar kamikadzė, todėl ir nebijoti mirties. Vargu ar tai tinkamas eilinio statistinio ateivio pavyzdys.

ren 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 18:21:26
Aš tai nepasirašyčiau. Be abejo neneigiu, kad daugybė tikinčių žmonių gali paliudyti apie nuostabius dalykus jų gyvenime, bylojančius Dievo globą ir malonę. Ir tai matyt yra tikra. Bet tai nėra aksioma.

ren - Inkognito, Rutulys 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 18:18:53
Ar Jūs pasirašytumėte po didžiųjų religijų teiginiu, kad Dievas yra gailestingas ir mylintis?

2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 12:26:57
Apstok inkognitai fantazavęs apie kūrėjo institucijas, tokios neegzistavo ir neegzistuos. Karma yra visiškas menkniekis, tačiau nulemia pomirtinę perspektyvą. O yra taip, kad suvokimas visko, ko tik begyvendamas prisilieti, turi būti teisingas. Tu sapalioji apie tai, kad kūrėjas gali apdovanoti nirvana, tačiau, iš esmės - tai kūrėjo numatytas tikslas besivystantiems, kurio siekdami, visa biogyvastis ir grumiasi. Tiek tarp savęs, tiek ir kiekvienas individualiai su savo lygmens priešakinėmis pažinimo linijomis. Nugali tik tie, kurių vidinis pasaulis pilnutinai taisyklingai atitinka tą kūrėjo sąmonės sferą, kurioje, pasiekus nirvaną, lemta vykdyti gyvybinę veiklą.

2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 11:57:09
11:41:54 Kokia cia baime jei siela ,po 1000 karto atkeliautu i normalu gyvenima.
Manau kiaule sutiktu su dziaugsmu but skerdziama ir kas menesi iki 1000 karto:)Kuo tankiau tuo geriau.

2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 11:52:46
"Iš esmės visi šie karai ir žiaurumai tėra Kūrėjo sumastytas mechanizmas tobulėjimui"
Visai nusisnekejai.

inkgnito-rutuliui 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 11:41:54
Pritariu 100 procentų,juk tam ir yra karmos institutai kurie pagal atsakomybės kiekį nulemtų naujų privalomų gyvenimų kokybę,pavyzdžiui kažkoks korumpuotas teisėjas privalėtų gimti 1000 kartų kiaule kuri kas 6 mėnesiai būtų skerdžiama ir lauktų to su baime dukart per metus. Po to jis būtų atestuojamas normalesniam gyvenimo lygmeniui.Aišku jei suvoktų savo kaltę ir padarytų išvadas.

rutulys 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 10:42:15
Aš tai neskubėčiau pripaišyti Kūrėjui politikų ir valdžioj esančių nešvarių darbų. Niekas atsakomybės už savo darbus niekam nepanaikino.

Inkognito 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 09:22:33
Iš esmės visi šie karai ir žiaurumai tėra Kūrėjo sumastytas mechanizmas tobulėjimui,tokia yra žiauri visatos evoliucijos kaina. Visi turi kovoti už savo vieta po bet kuria visatos saule,o jeigu jie žūsta fizinėje plotmėje,galimas dalykas kad jų sielos reinkarnuojasi juos nužudžiusių agresorių ainiuose,tad mažai kas keičiasi,juo labiau, kad vis vien kiekviena gimusi biologinė būtybė užprogramuota ir savaiminei mirčiai.Tad tėra tik laiko klausimas,o laikas yra pavaldi Visatos kūrėjui substancija.O kaip žinome nei materija nei energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta,ji tik migruoja iš vieno būvio į kitą atlikdama tam tikrą darbą,šiuo atveju nešdama tobulėjimą ir progresą.

inkognito 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 06:57:40
Pas mus žemėje karo atveju pirmieji mūšin eina jaunuoliai kurie dažnai būna net nepatyrę moters artumo. Pas juos gi daug racionaliau, esant reikalui mūšin pirmieji keliauja senukai, kurie jau susilaukė savo atžalų jas išauklėjo ir būna rezerve būtent tam atvejui, kada prireiks susigrumti mirtinoje kovoje dėl savo vaikų ir anūkų interesų su agresoriumi,siekiančiu užkariauti jų gyvybinę erdvę. Dažniausiai ta kova abiems pusėms būna mirtina,belaisvių imti nėra mados,visas baigiama gailestingumo šūviu lazeriu į nervų centra.
Tik tada kai išsenka šie gyvosios jėgos rezervai,jei kova užsitęsia karui imami jaunesni asmenys imtinai iki 50 mečių amžiaus. Jaunesni kovose nedalyvauja,agresoriui užėmus planetą jie negailestingai išžudomi,atlaisvinant gyvybinę erdvę saviems poreikiams. Skirtumas tik toks kad tie 600 m. senukai pagal vikrumą ir jėgas daugelį mūsų jaunuolių paliktų toli toli gale.
Pas juos kariaujama retai tačiau jei prasidėjo kova ji trunka iki tol kol nužudomas paskutinis priešas ir jo palikuonys. Toks žiaurus visatos dėsnis, todėl dezertyrų nėra ir visi kaunasi žūtbūtinai ir iki galo.

inkognito -ren 2012 m. balandžio 17 d., antradienis, 06:43:45
Aš taip pat susidariau įspūdį kad mirties jei nebijo kaipo tokios,tačiau kaip ir visos biologinės būtybės instinktyviai stengiasi jos išvengti,- jei tik tai įmanoma. Pavyzdžiui pereinant į x erdvę, kada tos technologijos pagalba tarpžvaigždinius atstumus jų ervėlaivis įveikia per labai trumpą laiko tarpą jų veidai pablykšdavo iki pilkumo ir nors jie man to stengėsi neparodyti instinktyviai jutau, kad jie to bijo ir ta jų baimė persmelkdavo ir mane. Bet nei karto jų neregėjau panikoje ar verkiančių dėl netekties. Jie žino, kad tai neišvengiama ir tai nėra visko pabaiga.

rutulys 2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 22:36:48
Prisimenu, kad rsa netikėjo pomirtiniu pasauliu, rašė, kad kiek kartų buvo arti mirties nei karto neregėjo jokių šviesų ar tunelių. Geriau užsiimti šios visatos tyrinėjimais. Man susidarė įspūdis, kad ji vis tiek nebijojo mirties.

ren - Inkognito 2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 22:22:14
Bet jie bijo mirties? Juk daugybė žmonių, jei jaustų užtikrintumą, kad mirtis tai ne visa ko pabaiga ir ne akla nežinomybė tikrai mirties nesibijotų... Ir šiaip, ar kada esate matęs verkiantį ateivį?

inkognito 2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 21:31:54
Šiaip jau savo akimis nemačiau jų laidotuvių procesijų ir apeigų,bet numanau kokia mirtis laukia kovos lauke, ypač kai tas kovos laukas kosminės galaktikos erdvė.Regėjau jų ginklo galią ir tikrai nenorėčiau atsidurti tos galios taikiklyje. Bet guodžia tai kad tetrunka tik sekundės dalį kada kūnai ištaškomi molekulėmis, kurios akimirksniu praryjamos godaus vakuumo ir nelieka absoliučiai nieko ką būtų galima palaidoti. Iš nebūties atėjęs į nebūtį ir sugrįžta.
Ateivių sielos ir mentaliniai kūnai atitenka Viešpaties dizpozicijon ir atsiskaito prieš jį kaip ir mūsų sielos už gerus ir blogus darbus.Gal neužpyks kunigas, kuris regėjo kitaip,tačiau aš niekur nemačiau jokių maldos namų,jie įsitikinę kad su kūrėju kiekvienas iš jų bendrauja susikaupimo maldoje asmeniškai ir tik jam mintyse prisipažįsta savo blogus darbus bei prašo už juos atleidimo. Tai pas juos šventa ir absoliučiai privatu,ir niekas neturi teisės tarpininkauti tarp jų asmens ir Viešpaties. Tai lyg susikaupimas lyg meditacija ,bet maldų tokių kaip mūsuose jei neturi. Neturi jie ir kapinių, jų kapai juoda kosminė erdvė.

ren 2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 21:01:54
Inkognito, norėčiau paliesti mirties temą. Gal žinote, kai ateivis miršta ar vykdomos kokios apeigos, laidojama į žemę ar sudeginama? Ar ten yra kapinių? Ar ateiviai pripažįsta bendravimą su mirusiųjų dvasiomis?

rutulys 2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 21:01:34
Protas - tik įrankis. Ir svetimu įrankiu galima pasinaudoti.
O su asmenybės su(si)skaidymu neteko susidurti. Gal tai tik baisi pasaka ar ne visai tikslus reiškinio įvertinimas?

ren - Rutulys 2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 19:31:42
Dzin tie vardai... Linkiu Jums turėti daug Cukriukų ir jiems būti geru seneliu.
Psichologai, protą gal ir dalina, bet tapatybę tai ne. Nenorėčiau sutikti svetimo proto, kuris prentenduotų būti tikresniu "aš" nei aš pats. Visgi nenoriu pradėti ginčytis. Nesispjaudysim kaip apsiseilėję kupranugariai.

Inkognito 2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 19:05:31
Prašau nešmeižti Jiečio aš jį labai gerai pažįstu daug metų, tai labai inteligentiškas ir protingas asmuo, negražų tepti kitą tuo kuo pats kvepi -00, taip kad mielasis sandėliuokis mėšlidėje.

~~~~~~> 2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 16:54:48
Daug kas čia užklysta vedini kažkokių tai tikslų, nelyginant prie „lango į Dangų“. Vieniems įprastame gyvenime viskas, beveik viskas jau kaip ir aišku, tai užsibūna kitokio Žinojimo paieškoje. Kiti užsibūna pačiame Žinojime. Dar kiti smalsumo vedini, ar Vilties paieškoje, jei turi kokią negalią, kurios mūsų medicina nepajėgi išgydyti. Kiti jaunesni, neturėdami atitinkamo pasiruošimo, pasijunta` ne savo rogėse`, bet užuot eitų iš čia, pradeda kitus kvailinti. Žinoma yra ir viską neigiančių, su tikslu oponentą `patraukti už liežuvio`.
Apsurdiškas pasakymas-"Ginčuose gimsta tiesa". Gerai kad dar ne muštynėse. Čia greičiau turginių problemos. Kai kas tokio lygio matomai ir yra.
Biblijoje pasakyta:
Kai ateisit prie Dangaus Vartų, tada Aš jums pasakysiu tą patį! ..... taip pat apaštalams: „Greičiau kupranugaris pro adatos ausį išlys, nei turtuolis į Dangų pateks“. .....
Išvedant paralelę, matau vieną tokį - (2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 14:42:59) įkišusį savo galvą pro šį „dangaus langą“ ir apspjaudžiusi kitus. Įtariu kad jo dvi kupros dar čia netelpa. :)

rutulys 2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 16:44:08
Provincialo atspindį.
Manęs asmeniškai nevilioja tokia praeitų amžių husariška romantika, bet jau čia kaip kam.

2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 16:09:12
Košmarikai...kokį dar atspindį? Reikia su būgnais, maršo žingsniu... O iš paskui kad moterys eitų...jau nėščios...

rutulys 2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 15:03:12
Kaži, ar mumyse neįžvelgei savo atspindį? O dėl gyvenimo, tai nebūk toks paslaptingas, papasakok apie savo lygį.

2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 13:37:00
Provincialios bobos jūs. Ne pletkų lygyje gyvenimas darosi.

rutulys 2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis, 09:33:47
Psichologai dalina žmogaus protą kaip tik netingi... Aš suprantu save kaip sielą, tiksliau, kaip jos dalį, nes tai kas sąmoningai esu - nesu visas aš. Yra kažkas daugiau, kas turi sukaupęs patirtį kituose gyvenimuose, kas gali reaguoti į mano veiksmus, sukeldamas man jausmus. Tas kažkas nesikėsina į mano asmeninę erdvę, tik be jo palaikymo aš, pavyzdžiui, niekaip neįsivaizduoju tikros su harmonų audromis, o neįsikalbėtos meilės. Kodėl gi man visko nesupaprastinus ir nepasilikus tik prie aš ir mano sielos?
Nesijaučiu prakeiktas :)
Dėl vardo, galima pagalvoti, kad išmaišėt visą mūsų galaktiką ir tikrai žinot, kokie vardai gali būti, o kokie ne. Bet gi taip toli nė nereikia lėkti, užtenka pasidomėti kokius juokingus vardus netaip seniai nešiojo indėnai.

ren - Rutulys 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 23:40:18
Jūsų siela (širdis, ego...) esate tik Jūs pats, niekas (nei kitas "aš", "Siela") neturi teisės tuo nei pasivadinti, nei disponuoti. Pripažindamas kito "aš" egzistavimą pripažintumėte nesižinąs kas Jūs pats. // Viename "komedijiniame" siaubo filme raganai užteko palaikyti savo rankose žmogaus sagą, ir ją gražinti atgal, kad prakeiksmas įsigaliotų. Čia tarp kitko, "ant gabalo". Na o 10 litų (gal rublių, vagnorkių...) yra tik pusė to ką privalėjote atgauti. Jei ji nieko neprašė...// Cukriukas - tai vardas, kokių nebūna. Jūs niekada neturėsite anūko vardu Cukriukas...

ren - Inkognito 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 23:33:48
Landsbergis ten ir negalėjo būti. Juk jis pats (oficialiame lygmenyje) niekada nepasiekė tiek kiek Paksas. Nors buvo nusipelnęs nepalyginamai daugiau ir bandė 1996 metais... // Šiaip postai gatvėse nedalinami, tuo labiau atsitiktiniams žmonėms. Tuo labiau pašalinių akivaizdoje. Manau, Jie norėjo, jog tai ką matėte pamatytumėte. Kodėl, čia tik Jie žino.

rutulys 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 21:44:59
Žinot, kas vaikui Cukriukui kėlė nuostabą? Kad Žemėje yra ne viena religija.

rutulys 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 21:26:43
Diktuoti savo valią? Kam? Taip vadinamai "širdžiai" ar sąžinei? O gal kovoti su taip vadinamu "ego"? Aš neturiu vidinių prieštaravimų ir nekovoju pats su savimi.
Tai burtininkei aš nieko nežadėjau. Tada turėjau 20Lt, kuriuos lengvabūdiškai atidaviau į jos rankas "išvalyti". Mes draugiškai išsiskyrėm, nes ji man grąžino 10Lt, kad turėčiau už ką nusipirkti bilietą atgal.
O jei taip imti, tai gal viskas prasidėjo iki gimimo? Nes vienąkart sapne mačiau savo suaugusį sūnų (jis mane pavadino tėvu) su trimis anūkais, iš kurių vieno vardas Cukriukas.

Inkognito-ren 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 20:58:25
Na tuo metu buvau labai sutrikęs,įsivaizduokite kažkoks nepažįstamas visiškai žmogus mane kalbina ir dar pasakoja tokius dalykus,kuriais tuo metu nė už ką nebūčiau patikėjęs,nors vėliau viskas išsipildė ką jis sakė 100 procentų. Aš ten vykau į komandiruotę nustatyti elektrinį bokštinio krano gedimą,kurį tyčia stroibato kareiviai gadindavo kad nereikėtų dirbti per futbolo rungtynių transliaciją,tai man tada visiškai ne tas rūpėjo.Lauke buvo apie 20 laipsnių šalčio o aš turėjau laukti leidimo į karinio dalinio teritoriją patekti.Tuo metu aš to pakso nepažinojau tik mačiau kad kūdas ryžas bachūriokas su juo pradėjo kalbėtis,o tik vėliau jį prisiminiau. To asmens neprisimenu veido bruožo bet gal pamatęs atpažinčiau,bet tikrai ten nebuvo Landsbergis,jis buvo liesas ir pilkšvai apsirėdęs tokio nykoko veido bruožų.
Bet kas nuostabiausiai kad ką aš palaikiau kažkokiu pokštu viskas įvyko po daugelio metų.

ren - Rutulys 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 20:55:43
Joks burtininkas (baltas ar kitoks) kaip niekur nieko "dovanų" nedalina. Manau, kažką turėjote prižadėti, priimti pasiūlymą ar pan. Na ir tapote KAŽKUR įtrauktas. Jei nebūtumėte susitikęs "ukrainietės", galbūt nebūtų vėliau nei sapnų, nei ateivių. Visa kas Jums nutiko, tai yra tąsa... Esminis dalykas po viso to - kiek Jūs šiandien dar esate laisvas. Ar jaučiatės galįs nuo Jų atsiriboti, nesutikti, diktuoti savo valią? Jeigu taip, tai OK. Jei ne - susirūpinkite. Nesvarbu, kad gyvenime viskas atrodo viskas gerai. Tokia mano eilinio pašaliečio nuomonė. Nesu šioje sferoje "pasikaustęs".

ren - Inkognito 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 20:44:26
Nėra čia ką komentuoti. Jeigu tikrai gerai įsidėmėjote, kad ten buvo R.P. - tai įspūdinga. Beje -----Jums atsakius "taip" gal turėjote galimybę pats tapti kandidatu į Vilniaus "postą". Kitas dalykas ar nebūtų reikėję nueiti Pakso likimo keliu - prezidentūra, viešas pažeminimas tautos ir pasaulio akyse, apkalta, posto netekimas... Garbė neatperka to ką teko patirti vėliau. Na, o Paksas tada turėjo nujausti kuo tai baigsis. Kam tada taip ardėsi, kategoriškai nenorėjo susitaikyti su likimu? Priešingai, fanatiškai tikėjo prezidentausiantis dvi kadencijas. Kažkas jį įtikino, kad Jūsų sutikto pono pranašystė iki galo neišsipildys... Čia sušmėžuoja neaiškus Lovišvili asmuo... Taip pat įdomu, kad dar net neegzistuojant valstybei jau Kažkas tarėsi galįs dalinti aukščiausius postus... Gal maždaug atsimenate kaip tas ponas atrodė, daugiau jo nesutikote?

rutulys 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 20:00:33
Praeivį, skysti tie tavo argumentai. Gal inkognito dažnai pasižiūrį į šią svetainę?

rutulys 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 19:53:02
"Paranormalūs sugebėjimai" per skambiai pasakyta, bent jau ne apie mane.
Kai buvau studentas, rusų blokados laikais, Vilniaus geležinkelio stotyje sutikau telepatę. Ji prisistatė kaip baltoji burtininkė iš Ukrainos. Po to karto pradėjau kartais jausti kažkokias energijas sklindančias po kūną. Gal ant rankų pirštų būtų galima suskaičiuoti atsitiktinius žmones su kuriais jutau rezonansą, kaip aš tai sau vadinu. Vieną kart mikriuke klausiau tokios merginos, ar ji nieko nejaučia, bet ji neprisipažino. Pasakiau, kad jaučiuosi, lyg šalia manęs sėdėtų angelas ir išllipau.
Vėliau buvau suradęs tokią kirpėją, man, rodos, ji kažką irgi jautė, nes vieną kartą davė užuominą: pati nesuprantanti, kodėl dėl manęs taip stengiasi. Pas ją būdavo labai malonu kirptis ir ji niekada neskubėdavo. Galų gale sukaupęs drąsą norėjau ją pasikviesti kur nors kartu nueiti, tik paskutiniu momentu pastebėjau žiedą ant jos rankos ir persigalvojau. O po to ją kažkur perkėlė.
Galima pagalvoti, kad tai kažkoks vampyrizmo variantas, tik, kad tokie rezonansai labai reti, o ir vieną kartą buvo atvirkštinis, kai buvo sunku prie vieno studento šalia būti. Greit uždaviau kažkokį lengvą klausimą, jis atsakė, parašiau jam penkis ir nieko nelaukdamas moviau į šalį. Na, šiek tiek jį nustebinau. :)
O keisti sapnai prasidėjo, kai man jau buvo virš trisdešimt, kai išsinomavau vieną butą Justiniškėse Vilniuje.
Manau, kad iš pilkųjų gavau, neskaitant sapnų su artimaisiais iš kito gyvenimo, tik vieną dovanėlę - sielos "minčių patvirtintoją", kurį man įdėjo į Adomo obuolį operacijos metu, nupjovę pusę galvos. Žinoma, neatsikračiau visų įtarinėjimų, kad gal jį valdo koks pilkasis. Tik nesuprantu, kuo aš būčiau toks jiems svarbus, kad jie budėtų 24 valandas be išeiginių, kitas reikalas - siela.

Praeivis 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 18:58:55
14:47:39
14:44:50
14:42:59
17:32:36
17:40:50
17:58:10
Inkognito pats sau rašai ir atsakai ...
nejuokink kitų...surimtėk,ne vaikėzas esi.Ant kitų pyksti,o kaip tu pats elgiesi.

atsiprasau.. 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 18:32:44
Per velai paskaiciau ..rutulys tai abo ir pokstininkas
o inkognito tai kartu ir ren
rutulys 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 15:38:28
Tai aš jais buvau, bet bręsdamas dvasiškai (tai junti fiziškai savo viduje) bei kaip asmenybė, keičiau vardus.
??? 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 14:19:32
Rutuli ,čia buvo toks pokštininkas,abo,labai panašiai mastote.

inkognito 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 18:15:17
O pirmas mistinis išgyvenimas man atsitiiko 1970 metų žiemą kai dar tarnavau kariuomenėje privalomą tarnybą,tada jis pritrenkė visą karinį dalinį ir ruseliai kokią savaitę vaikščiojo kaip musę kandę...bet apie tai kitą karta.

Inkognito -ren 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 17:58:10
Noriu kad pakomentuotumėte mano vieną išgyvenimą kuris buvo pranašiškas,štai ši istorija;1988 metais lankydamasis Telšiuose ir laukdmas susitikimo pradžios nuėjau į knygyną nes buvo labai šaltas rytmetis. Ten sutikau kažkokį nepažįstamą žmogų kuris su manim pasisveikino ir pasakė kad artėja dideli įvykiai kur ir man politikoje yra skirta vieta. Aš visiškai to nenorėjau tad atsisakiau tos garbės,tada prie jo priėjo kitas jaunuolis ir pasakė jam kad jis norėtų užimti mano vietą būsimosios valdžios struktūrose.(Sąjūdis tada buvo pažengęs tik pirmus žingsnius ir niekas į jį rimtai nežiūrėjo)
Tas žmogus jam pasakė gerai tapsi Lietuvos prezidentu tačiau tebūsi juo 6 mėnesius. Nors tai buvo labai keista tačiau man šis įvykis užsifiksavo mintyse visam laikui ir vėliau kai arenoje pasirodė Paksas aš jame pažinau tą jaunuolį ir iš anksto pasakiau visiems pažįstamiems kad jis bus prezidentu tačiau jam lemta vadovauti tik pusmetį,niekas į tą mano pranašavimą rimtai nepažvelgė,tačiau iš tikro po 6 mėnesių jis buvo nuverstas...
Kas tai galėjo būti,tai nebuvo regėjimas tai buvo susitikimas atsitiktinis ,-kurio niekada neplanavau į knygyną užėjau vsisiškai atsitiktinai,o vėliau mano regėti dalykai išsipildė realybėje,gyvenime...

ren 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 17:40:50
Inkognito ir Rutuliui - judu kartais užsimenate apie savo regėjimus, mistinius išgyvenimus. Įdomu būtų sužinoti ar taip buvo visada, ar prasidėjo po susitikimų su Jais? "Paranormalūs" sugebėjimai - ateivių dovana?

ren 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 17:32:36
Matomai Inkognito komentarai nesiderina su kai kurių čia besilankančių susikurtu pasaulėvaizdžiu. Taip gerbėjas tampa "buvusiu". O pritrūkus tolerancijos kitam bei pagarbos žmogui prasideda šaipymasis. Anonimų zonoje visi drąsūs.

rutulys 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 15:25:15
Tai pats negąsdink kitų :) Nenuvertink žmonių, nėra jie tokie silpni. O informacija - tai ginklas, kuris žmones daro stipresniais, o ne silpnesniais. Mes gi ne avinų banda, kurią reiktų ganyti. Jei kažkas neaiškaus daroma su vienu iš mūsų, tai kur garantijos, kad kitas nebūsi tu? Labai "išmintinga" stengtis izoliuoti tokius "išrinktuosius", visai kaip stručiai - galvą į smėlį ir ramu, ar ne?

Inkognito 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 14:47:39
Ačių,-senai taip smagiai nesijuokiau...

nebendraukite su inkognito 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 14:44:50
Tai ateivių siūstas diversantas kuris paima nelaisvėn jūsų sielas ir jas perduoda ateiviams kiekvieno kuris tik su juo persitaria nors žodeliu...

Per Inkognito 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 14:42:59
Jau išsikraustė iš proto Jietis,tautvida,pokštininkas,abo ir tau rutuli tas pats bus jei su juo bendrausi.

Rutuli 2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 13:31:32
pabendrausi dar su inkognito nukeliausi pas psichiatrus,skaiciau vienas cia toks buvo abo, ...
To zmogaus tikslas ir malonumas kuo daugiau psicologine ataka paveikti silpnesniu zmoniu protus.(iki isprotejimo)
Gabut kazkieno (gal rusu ar nso ) uzduoti vykdo.Pats nesuprasdamas gauna nurodymus per implantus."Griauk ir valdyk"kazkas entuziastingai laukia paskutiniuju eksperimentu,skubina,stengiasi priarteti prie svarbios misijos etapo pabaigos.Jis tik jaukas,eksperimento dalis.Gyvenantis itampoje,baimeje.

rutulys 2012 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 22:28:39
Ar tikrai Žemė sukasi aplink Saulę?
youryoga.org/video/earth_not_move.htm

rutulys 2012 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 21:38:07
inkognito, jei mandagūs žmonės užduotų kvailus, neapgalvotus klausimus, tai gal nepakenktų jiems atsakyti? Tik, žinoma, ne į visus klausimus žinome atsakymus. Matai, kai kuriems nepatinka, kai nuoširdžiai pavaizduoji duotą akimirką tau matomą vaizdelį, nepasitiki tavo mąstymo galimybėmis, laiko tai fantazijomis. Galima pagalvoti, kad jie renka medžiagą moksliniam straipsniui ir visą malonumą mąstyti ir interpretuoti nori pasilikti sau. :)

inkognito -rutuliui 2012 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 19:16:08
Nuo šiandien ignoruosiu visus debilų komentarus mano asmens atžvilgiu,galite net nesivarginti neatsakysiu nei vienam,o patys kaip šuneliai pakauksite į mėnulį ir nustosite...

rutulys 2012 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 19:09:10
Kodėl draudžiama pažinti alternatyvias teorijas?
www.kvantinemagija.lt/michael-cremo.html

rutulys 2012 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 14:58:58
Ką suvoki kaip sapną, tai dar nereiškia, kad to nebuvo ištikrųjų. "Patogiais" paaiškinimais, na niekaip nepaaiškinsi ant spintelės dulkių sluoksnyje įspaustą delno su trimis ilgais pirštais atspaudą.
Arba kartą, netikėtai pabudęs, pastebėjau galvūgalyje stovintį žmogų. Gaila, bet tada aš išsigandau ir apsimečiau toliau miegantis. Jutau, kaip man į galvą porą kartų įėjo maloniai vibruojantis laukas.

rutulys 2012 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 13:05:58
Inkognito, gi ne visi tave kaltina ar tyčiojasi iš tavęs. Tik pats nenusileisk iki neišauklėtų kvailių lygio, nes būtent to jie ir nori.

2012 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 13:01:50
Pritariu daugeliu atveju alibabai.

Buves inkognito gerbejas. 2012 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 13:00:01
Inkognikto laikas atsipeiketi ir baigt tuos neva tikrus pasakojimus .
Tavo pasakjimu kalnas vis auga,o ta tiesa kuria galbut patyrei kazkada (inplantai)sumenkejo iki nulio ,po vis nauju tavo pasakojimu ,sunku net apie juos ir patiketi,kas tikejo ir tiems tapo itartina.Pamastau,gal ir implantai buvo tik tavo sapnas ir realybeje niekas taves negrobe.
Pagalvok pries rasydamas savo nauja fantazija.Atsijok tiesa nuo fantazijos.
Nesuklysiu pasakyti,abejoji net pats tuo ka paskutiniuoju metu pasakoji.
Rasai kad atkreiptum kitu demesi.Nori buti ivykiu centras

alibabai 2012 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 12:04:18
matyt sumaisei forumus, cia ne skeptiku forumas, o tuo tykinciu. todel lauk is cia

alibaba 2012 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 11:44:17
Tokias nesamones rasydamas tu nori, kad tave kas gerbtu ir nesityciotu? Gal kada nors pazvelk i save is salies!

Inkognito 2012 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 10:04:47
O ką aš ir atkakliai tvirtinu daugelį metų forumuose?Bet susilaukiu tik patyčių ir nepagrįstų kaltinimų savo asmeniui?Argi tai nėra tiesioginis įrodymas kad kažkas inspiruotas jų čia atstovauja jų interesus? Todel uždaromi visi forumai kuriuose aš aktyviai reiškiu savo poziciją arba bent jau jų koloborantų pagalba padaromi neveiklūs ir jeigu ne GT ženklas -inplantas, kad esu neliečiamas jau senai kur nors būčiau išstumtas atvirame kosmose iš erdvėlaivio...

rutulys 2012 m. balandžio 13 d., penktadienis, 23:21:49
Iš Karla Turner knygos "Taken".
_______________________________
Aš įpusėjau normalų sapną, kai staiga mane kažkaip ištraukė iš to sapno ir susivokiau sėdinti kėdėje, užtamsintame plote, su manimi buvo būtybės, kurių man neleido matyti. Jos su manimi kalbėjo aiškiai ir dažnai per šį nutikimą. Priešais mane buvo nedidelė scena, kuri dabar jaučiu buvo labiau holografija, nei kieta trimatė, nors tada ji man atrodė gana reali. Mano "šeimininkai" pasakė man, kad pamatysiu scenarijų suvaidintą ant scenos. Prasidėjo scena iš Būties knygos, kurioje Ezavas grįžo namo taip išalkęs, kad bijojo, jog gali numirti. Jo jaunesnis brolis Jokūbas ten sėdėjo, valgydamas dubenį viralo, ir Ezavas maldavo jo pasidalinti maistu. Jokūbas atsakė, kad jis duos Ezavui maisto, bet tik mainais į Ezavo kaip vyriausio Izaoko sūnaus pirmagimystės teisę. Aš išgirdau Ezavą sakant, man nebus jokios naudos iš pirmagimystės teisės, jei aš mirsiu iš bado, taigi aš sutinku ją iškeisti į maistą.
Tada scenarijus ant scenos pasikeitė į kitą brolių istorijos dalį. Šiame antrame veiksme Izaokas buvo labai senas ir aklas, jis žinojo, kad greitai mirs. Jis liepė atvesti Ezavą, kad galėtų ant jo uždėti rankas ir taip pripažinti paveldėjimą. Jokūbas apvyniojo gyvulio kailį ant savo rankos ir ją pakišo savo tėvo prisilietimui. Izaokas pajuto kailį ir patikėjo, kad tai buvo jo labai plaukuoto vyriausio sūnaus ranka. Taip nesuprasdamas šios apgaulės jis suteikė palaiminimą ir atidavė Jokūbui tai, kas teisėtai priklausė Ezavui.
Vaidinimas pasibaigė, o tada jis prasidėjo iš naujo, taip jis buvo parodytas kelis kartus, tuo tarpu šeimininkai aptarinėjo su manimi jo prasmę. Skirtingose vietose jie sustabdydavo veiksmą, panašiai kaip mes sustabdom video juostą ir nurodydavo kokią nors specifinę detalę, ir man paaiškindavo ką ji reiškė, ką ji simbolizavo ir kokią žinutę buvo bandoma perteikti.
Jie man pasakė nekreipti dėmesio į vaidinimo biblinį aspektą, kad jų pranešimas neturi nieko bendro su tikraisiais Jokūbu ir Ezavu, bet kad istorija buvo skirta iliustruoti svarbią informaciją apie tai, ką ateiviai daro žmonėms, tiek praeityje, tiek dabartyje. Šeimininkai su manimi peržiūrėjo vaidinimą kelis kartus, išskirdami detales ir sakydami dalykus tokius kaip, Gerai? Pabandom iš naujo. Dabar atidžiai žiūrėk. Ir vaidinimas tęsėsi.
Po kelių pakartojimų, aš staiga "pabudau" savo lovoje, nustebusi dėl to ką tik ką mačiau. Aš kuriam laikui išlipau iš lovos, bandydama atskirti įvykio pobūdį, ar kaip sapnas, ar išoriškai sukeltas, o taip pat apmąsčiau scenarijaus prasmę. Kai aš atsiguliau, kai tik prisiliečiau pagalvės, aš iš karto grįžau į kėdę, priešais sceną, o mano šeimininkai pasakė, kad mes dabar pratęsime. Vėl vaidinimas pradėtas rodyti, kaip ir paaiškinimai pasiūlyti mano pagrobėjų. Kai jie matomai buvo patenkinti, veiksmas nutrūko, o pagrobėjai man išdėstė aiškiai pavaizduotą santrauką dalykų, kuriuos aš turėjau suvokti.
Ezavas, vyresnis ir plaukuotesnis brolis, jie paaiškino, vaizduoja šios planetos originalią žmonių rūšį. Jokūbas vaizduoja pakeistą rezultatą, gautą iš ateivių genetinių manipuliacijų su senesne rūšimi. Ateiviai sukūrė šį naują variantą, o tada juo pakeitė originalią formą.
Mūsų dabartinėje situacijoje, ateiviai vėl daro mūsų rūšies genetinius pakeitimus ir vėl jie bando sukurti variantą, kuris būtų naudingesnis jų tikslams ir kuris užims mūsų vietą. Ir vėl tai bus bandoma padaryti per apgaulę, kaip Jokūbas apgavo Izaoką. Šį apgaulė, man buvo pasakyta, yra vykdoma ateivių per išnaudojimą ir manipuliavimą globaliais įvykiais, tame tarpe ir oro reiškiniais, kad priversti mus patikėti, jog mūsų planeta yra neišvengiamam kataklizmų ir sugriovimų pavojuje.
Štai kodėl jie įteigia idėją apie ateinančius sugriovimus tokiam dideliui skaičiui pagrobtųjų, sakydami tada jie turės atlikti savo užduotis. Jie nori, kad mes, kaip rasė, būtume taip išsigandę ateinančių sugriovimų, kad kai jie atvirai pasirodys ir pasiūlys mus išgelbėti kažkokiu būdu, mes norėtume priimti jų pagalbą, net jei tai reikštų atsisakymą savo pirmagimystės teisės, taip sakant, kuri yra pranašumas šioje planetoje. Kaip išalkęs Ezavas, mes sakytume, "Kokia nauda iš pirmagimystės teisės, jei mes visi žūtume kartu su planeta? Ką mes prarastume, jei mes priimtume ateivių pagalbą, net jei tai reikštų sutikimą su ateivių kontrole? Geriau išgyventi, būnant pavergtiems, nei neišgyventi."
Bet mano šeimininkai pabrėžė, kad visa tai apgaulė, kad mūsų planetai, be jų įsikišimo, nėra jokio neišvengiamo pavojaus. Šios baisios negandos, kurias matom, potvyniai, uraganai, žemės drebėjimai kartais sustiprinami tų pačių ateivių, kurie tada atvyks ir pasiūlys mus išgelbėti iš "neišvengiamų" sugriovimų. Mes turime netikėti jais, man buvo kategoriškai pasakyta. Ir mes privalom neatiduoti mūsų suvereniteto jiems, nes tai reikštų, kad mes būtume tikrai pražuvę amžinai.

tomas.v 2012 m. balandžio 13 d., penktadienis, 15:35:18
Inkognito pasakojimas primena 'Mysteriuos skin' filmo siuzeta :)

2012 m. balandžio 11 d., trečiadienis, 08:25:36
Na, kūrybiškas darbas ne tai, kad neprieštarauja dvasiniam progresui, bet yra pagrindinė to sąlyga ir gelbsti nuo savižudybės dykinėjant :)
O darbas išvysto tris žmogiškas dimensijas:
materialų pagrindą,
psichofizinę ištvermę
ir grožybiškai meninį polėkį.
O, be to - mes gyvename planetoje, kurią jau senokai Dievas aneksavo savo tikslams. Nuo to laiko visi tik materialistinės evoliucijos bedvasiai sulindę į planetos palėpes ir iš ten arba svaidosi visokiu šlamštu, arba paleidžia kokį nusususį ideologinį paršą...
Materijos pasaulyje tik žmogus atstovauja Dievui ir tik vienintelis Dievas žmogui sąjungininkas. Kuris, beje, materialiosios vistatos Kūrėjo atžvilgiu, veikia iš pogrindžio...
Ir tik meno kultūros civilizacija prie žmogiško veido pritinka.

inkognito 2012 m. balandžio 11 d., trečiadienis, 06:34:09
Perskaičiau čia manęs kaltinimus mamonos garbinimu ir nenoriu su tuo sutikti, esu įsitikinęs, kad tie kurie mane tuom kaltina vaidina šventesnius už Romos popiežių,nors patyliukais stengiasi kuo augiau sukaupti materijos. Neapsimeskite mielieji geresniais nei esate iš tikro ir nevaidinkite patys prieš save nes aš tai iš tikro kiekvieną iš jūsų matau kaip nuluptą,tik korektiškai apie tai garsiai nekalbu.
Gyvenant pragarinėje enhartų planetoje nori nenori tenka taikytis su jos iškrypusiais dėsniais kiekvienam iš mūsų ir didesne ar mažesne dalimi aukoti savo dalį dvasios materialaus turto sukūrimui,jau vien dėl to kad turėtum sotesnį kasnį ir šiltą pastogę pats ir tavo šeimos nariai. O tie kurie teigia priešingai mano nuomone yra paskutiniai mulkiai žemėje arba apsimetėliai nes patys negyvena palapinėje viduržiemyje maitindamiesi ir šildydamiesi savo "aukšta"dvasia.

2012 m. balandžio 10 d., antradienis, 13:13:59
tai už tai, kad neraštingas buvau...dabar vat ir atgailauju, ariu...jūs - mano dirvonai ;))

desantui 2012 m. balandžio 10 d., antradienis, 12:43:00
O už ką tave dievas nubaudė?

de'santūra 2012 m. balandžio 10 d., antradienis, 12:36:37
Visų žmonių dvasinė jėga yra vienoda, ir šis vienodumas, kaip pirmapradė dvasių kokybė - išliks amžinai. Tad kalbant apie dvasingumo didėjimą arba - tiesiog apie dvasinį vystymąsi, reikia suprasti, kad kinta ne ši pamatinė dvasios kokybė, o energoinformacinio įspaudo bruožai - tie ispūdžiai, kurie dvasioje išlieka po gyvenimo kūne. Ir tokio įspaudo kokybės neišvengiamai atsispindi naujai įkūnyto psichiniuose ypatumuose. Dėl to, kiekvienas naujagimis - skirtingo būdo.
Dvasia, tai superstruktūrinės energijos kūnas, kurio esmėje turi galimybę išsireikšti dvi svarbios ypatybės. Pirmoji iš jų - tai unikali jėga, kurios paskirtis - griežtai nustatytu dydžiu stipriai padidinti k o k y b i n į psichoemocinių jausminių pasireiškimų sodrumą. Kurie, beje ir šiaip būdingi biologiniam organizmui.
Antrosios ypatybės paskirtis - kaupti žmogus gyvenimišką patirtį. Kuri dvasioje ir palieka energoinformacinį pėdsaką. Taigi - siekti dvasingumo aukštumų - reiškia, kad žmogus turi kaupti išskirtinai tik kūrybišką patirtį. Ir tam, kad žmonių bendrijoje galėtų įsigalėti dvasinė paradigma, tokia teigiama patirtis turi pasiekti tokį lygį, kuriam esant betkuris tolimesnis dvasios įkūnijimas vienareikšmiškai palankiai naujam jaunam biologiniam organizmui leis susitvarkyti su natūraliai jam būdingais egoistiniais neigiamais ypatumais. Nes gi būtent nesveiki egoistiniai siekiai, kuriuos dvasiškai neraštingas žmogus vis dar linkęs plėtoti, jį ir gundo pirmiausia tokiems veiksmams, kurie dvasios atmintį perkrauna negatyvistine informacija. Ir kas neišvengiamai naujai įkūnytam sudaro papildomų sunkumų, ir kuomet iškyla kvailas klausimas: už ką gi Dievas jį nubaudė? :))

2012 m. balandžio 10 d., antradienis, 11:37:23
Bet tu> pats meldiesi mamonai ir ant jos miegi:)

Sektantui >2012 m. balandžio 10 d., antradienis, 08:04:34 2012 m. balandžio 10 d., antradienis, 11:01:49
Gal gali pasidalinti kaip tamsta išgyveni mūsų visuomenėje be tos smerkiamos mamonos? Būtų labai įdomu išgirsti.

Asilėli 2012 m. balandžio 10 d., antradienis, 08:42:13
Kol tu tą pragarą nugalėsi tai jau tris keturis kartus spėsi jame pabuvoti,daug tokių narsuolių jau ten smaloje cypia ateis laikas ir tau. Ir prie ko čia inkognito?

2012 m. balandžio 10 d., antradienis, 08:04:34
Kuo pasitiki tas ir veda. Jei Dievu tai Dievas, jei mamona tai jis.
Teisybė, kad urbanizuotoje planetoje be pinigų neišgyvensi, tačiau sistemą įmanoma aplošti ir pragarą nugalėti. Kuri beje, mes patys ir susikūrę. Žinoma - ne be ateivių blogiečių pagalbos. Jūsų pilietiška nuostata, inkognito, prilygsta dogmai. Jūs ne kovotojas, jūs bailys.

nuomonei 2012 m. balandžio 10 d., antradienis, 05:47:32
Apie pinigus negalvoja tik tie, kurie yra apskritai idiotai ir jiems nereikia rūpintis iš ko pragyventi,arba tie, kurie nuo mažumės juose maudosi ir net nežino kaip reikia sunkiai juos užsidirbti net minimaliai egzistencijai.Juk visi gyvename pragarinėje planetoje kur išnaudojimas ir tyčiojimasis iš viens kito yra nuolatiniai palydovai būties.
ateivių nėra geriečių ir blogiečių,jie tik rūpinasis savais interesais,o idiotai kosmosu neskraido nes yra idiotai ir tai jiems padaryti yra neįmanoma,taip kad neskiesk-gerbiamoji.

Nuomonė 2012 m. balandžio 9 d., pirmadienis, 22:28:55
Mūsų Dievas Mus Veda k i t u Keliu...o dauguma čia esančiu mato tik pinigų kelią,apie pinigus galvoja guldamas ir keldamas...ateiviai- geriečiai tokius dideliu lanku lenkia.

ren 2012 m. balandžio 9 d., pirmadienis, 14:32:34
Ir aš sveikinu visus su Velykomis. Linkiu, kad laimės niekam pirkti nereiktų, o ji pati siūlytųsi :)

de'santūra ;) 2012 m. balandžio 8 d., sekmadienis, 21:40:16
jo, man irgi patinka ką parašiau, tačiau žiauriai nepatenkintas savo žioplumu. prašau atleisti už nekurias gramatines klaideles, bet tačiau vieną didžiają norėčiau ištaisyti: "...kad kiekvieno tokios civilizacijos individo ego-emociniai jausminiai ypatumai
(nei kabliuko, nei žodelio "kurie", šičia nereikia)
sąmoningai tyčinėmis pastangomis įspraudžiami...
šilto pavasario, brangučiai!!!

hmm 2012 m. balandžio 8 d., sekmadienis, 16:34:14
jo, butent. nebeturiu ka ir pridurt....
beja, su velykom Jus visus!

Atsiverskime!!! 2012 m. balandžio 8 d., sekmadienis, 13:12:58
Viena ar kita tik materialios evoliucijos protingūjų civilizacija, bešturmuodama proto kokybių aukštumas, pereina į vis a u k š t e s n i u s išsivystymo lygmenis. Evoliucinės aukštumos pasiekiamos dėka įgijamų sugebėjimų prasismelkti į vis gilumingiau subtilesnių energijų procesus. Tokiu būdu asiveria galimybės vis platesniu diapazonu sudalyvauti materijos Pasaulio procesų realybėje. Nes kuo gilumingiau subtilesnių energinių reiškinių paslaptys atveramos, tuo reikšmingesnių įvykių prisiliečiama. Tokiu būdu priklausomai nuo įgijamų sugebėjimų aktyviai sudalyvauti vis a u k š t e s n i ų lygmenų realybėje, kiekvienas besivystantis betkurios tik materialaus Pasaulio populiacijos individumas įgįja ir vis didesnį a t s a k o m i n g u m ą už jam prieinamus materijos Pasaulio procesus.
__
Sugebėjimas prisiliesti apibrėžto diapazono įvairiopo stangrumo energinių reiškinių, įpareigoja adekvatų atsakomingumą už sudalyvavimą to diapazono procesų realybėje.
__
Tačiau tokiame Kelyje siekiant vis aukštesnio lygmens sugebėjimų adekvačiai dalyvauti materijos Pasaulio realybėje visgi esama ribinio lygmens, pro kurį natūralūs energiniai ypatumai, kokius tik įmanomai leidžia išvystyti materijos Pasaulio įstatymai (dėsniai), prasiskverbti negal. Tam, kad būtų įmanoma sudalyvauti realybėje, kuri dar gilumingiau subtili nei ši riba, jau reikalinga kokybiškai visiškai nauja sąmonės forma. Ir ši forma negali būti išvystyta dar realybėje, kuri natūrali tik šiapus minėtos ribos vykstančių procesų diapazone. Charakteringi materialistinės evoliucijos proto ypatumai turi kitokią paskirtį. Tik materialistinės civilizacijos, kuri jau pasiekusi normalų numatytąjį visavertį išsivystymo lygį, būdingas ypatumas yra tai, kad faktiškai nebelieka jokių skirtumų ją sudarančių individumų vidiniuose pasauliuose. Na, o vidinį pasaulį charakterizuoja linijinė samprata, kad kiekvieno tokios civilizacijos individo ego-emociniai jausminiai ypatumai, kurie sąmoningai tyčinėmis valios pastangomis tikslingai įspraudžiami į kraštutiniausiai siauriausius gyvybiškai dar būtinus rėmus ir kai išlieka tik nežymūs skirtumai pagal sąmonių kokybės kriterijus.
Atsiverskime, nes Mūsų Dievas Mus Veda k i t u Keliu...

inkognito 2012 m. balandžio 8 d., sekmadienis, 12:41:48
Sveikinu visus forumiečius su Šv. Velykomis,linkiu daug sveikatos ir atliekamų lėšų už kurias galėtumėte nusipirkti laimę...

rutulys 2012 m. balandžio 8 d., sekmadienis, 11:36:46
Kas tie mes?

kodjo 2012 m. balandžio 7 d., šeštadienis, 23:23:00
mes atvykstam

2012 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 13:47:35
O ir dar karta tau aciu uz nuoroda.

2012 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 13:12:07
pravda.ru/science/planet/space/18-10-2011/1095334-black_univerciti-0/

2012 m. balandžio 3 d., antradienis, 18:42:30
prajuokinai jieti:DDD

pasijuokime 2012 m. balandžio 3 d., antradienis, 18:14:45
Čekai ikure juru ministerija, Lietuviai juokiasi: "kam jums ji, juros juk neturit! " Tie atsikerta: "o kam jums teisingumo ministerija?"

Greičiausiai tai buvo 2012 m. balandžio 2 d., pirmadienis, 21:02:00
Sirijus, jis mirga trimis spalvomis tarsi skraidanti lėkštė...

Danute 2012 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 23:10:30
dabar 2012 m. balandzio 1d. 22:47 val. Vilniaus m.
tai visai ne pokstas!
jei kas turi teleskopa, arba stipru fotoaparata, paziurekite i dangaus vakarini (gal tiksliau SV) skliauto virsutine dali, ten matosi sviesulys, kuris keistai mirksi. Vienu metu jis buvo gana didelis ir net pagalvojau, kad tai Menulis taip toli, kad atrodo mazas, bet dabar jis per 10 min gerokai sumazejo, bet vis tiek, kaip zvaigzdei, matomai is Zemes, manau per didelis. Jo pozicija iki siol buvo stabili viename taske.
Idomu bus suzinoti, ar kas nors ji dar pamate.

rutulys 2012 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 22:01:31
Tikriausiai, įsivaizduoji, kad vykdai labai svarbią misiją - neleidi kitiems skrajoti padebesyse. Bet kiekvieno asmeninė patirtis vis kita, gal tik nemąstančiam savo galva svetimos pasirodys kaip fantazijos.
Taip negali būti, nes tau taip nebuvo, ar ne?

alibaba 2012 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 20:05:11
Tai kuom jus protinguoliai remiates, nuojauta ? Man tai pvz tik idomu suzinot, bet kad jusu paklausus iskart spjaudotes. Tikriausiai gerai suprantat, kad gyvenat fantazijom ;)

kad neįrodyta 2012 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 19:34:16
Tai nereiškia kad neegzistuoja,vat kai įrodysi kad neegzistuoja tada su tavim piemeny ir pakalbėsime.

Alibabai 2012 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 19:33:03
Čiuožk žąsine į skeptikų forumus ir ten įrodinėk savo nesamones,ne tuo adresu atsiradai žioply.

alibaba 2012 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 18:54:19
Kaip galima paneigti, jei jos dar net neirodytos :)
mastyk ko klausi

2012 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 16:42:40
mokslas.delfi.lt/science/ka-darytume-jei-atrastume-nezemiska-civilizacija.d?id=57558653
Ką darytume, jei atrastume nežemišką civilizaciją?

alibabai 2012 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 10:24:18
O ar tu turi argumentų, kad paneigti jas?

alibaba 2012 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 10:04:26
kiek daug gandonesiu ar nors wienas turit argumentu, kad pagristi sawo teorijas ?

valdai 2012 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 09:00:40
Esi arogantiškas ir pasipūtęs tuščiagalvis,o vietoje tavo smegenų tik skystas šūdas. valdasce17!zebra.lt

valdas 2012 m. kovo 31 d., šeštadienis, 22:22:03
isvadas as padariau ir supratau ,kad pilstot is kiauro i kiaura, otai vadinasi su ---a malat.

Sąmokslo teorija 2012 m. kovo 31 d., šeštadienis, 16:44:20
Kodėl buvo pasirinktas kunigas???
Matomai kad eiliniai kunigai tikrai yra įtikėję, kas nepasakytina apie jų "viršininkus", imtinai iki popiežiaus.

Sąmokslo teorija 2012 m. kovo 31 d., šeštadienis, 10:58:11
Kunigas pasakė- "smuiko formos langai". Tai reikia suprasti, kad smuikas ne žemės gyventojų išradimas (kaip ir šachmatai) ir kad Stradivarijus, žinodamas jų gamybos paslaptis, galimai turėjo kontaktų su ateiviais.

nekreipkite dėmesio 2012 m. kovo 31 d., šeštadienis, 08:38:54
Tie visi Tomai ir Valdai tai užbaninta Tautvida rašinėjanti iš kitų kompų.Geriausias vaistas prieš tokius veikėjus su jais nebendrauti ir nekreipti į juos dėmesio,nes tai tik psichiniai ligoniai,o jų rašinėtojus išduoda rašymo stilius, nes motyvacija visuomet lieka ta pati maišyti diskusijas ir įžeidinėti diskutuojančius.Visa tai tiesiog kaip pirštų antspaudai arba DNR nuo kurių jie vargšeliai niekada neišsivaduos.

Valduk 2012 m. kovo 31 d., šeštadienis, 06:39:40
Ar kas nors prašė tavo pamokymų? Daryk išvadas Tomai-valdai.

valdas 2012 m. kovo 30 d., penktadienis, 23:47:19
ar kas nors gali atskleisti paslapty,del ko siame forume tiek daug pilstoma tustybiu,ir nesuprantama kam to reikia.nespreskit viso pasaulio temu ir nebukit mesijais ,uz jus yra kam spresti ir tai matosi pilka akimi,deja taip yra.

Ponas vilčinskai 2012 m. kovo 30 d., penktadienis, 19:18:49
Čia žmonės susirinkę rimtai padiskutuoti jei neturite ką pasakyti tai geriau patylėkite o tai teks prašyti kad jus pašalintų iš diskusijų.

tomas vilcinskas 2012 m. kovo 30 d., penktadienis, 17:56:41
tamsus aukstaugiai- is bloguju... rasistas :D

tomas vilcinskas 2012 m. kovo 30 d., penktadienis, 17:44:30
Kazkada mintis buvo kilus, LSD ant pirmos komunijos dievo kuno arba plotkeliu papilt. Matau kzkas i vyna anksciau supyle.

inkognito-ren 2012 m. kovo 30 d., penktadienis, 17:14:28
Kad jie tiki tik į kūrėją ir nepripažįsta mūsų religinių dogmų aš savo ruožtu jau esu minėjęs ankstesniuose pasakojimuose.Tad kunigas jau antras liudytojas ta tema.

ren - T. Vilčinskas 2012 m. kovo 30 d., penktadienis, 16:29:32
Tai gal Jie kai kuriuos "bandinius" ir "užprogramuoja". Bet taip išeinama iš tyrimo objektyvių sąlygų ir duomenys tampa iškreiptais. Vargu ar to Jiems reikia.

ren - Inkognito 2012 m. kovo 30 d., penktadienis, 16:19:51
Gal būt tai galėjo būti mini tyrimas kaip žemės religijos reaguotų į Jų dvasinius įsitikinimus Jiems pasirodžius. Paimtas būtent dvasininkas, jam surengta ekskursija supažindinant su ateivių tikėjimu. Parodyta, kad Jie nepripažįsta nei Jėzaus, nei Marijos. Tik Dievą (Tėvą) kūrėją. Aišku, ateiviai pagarbiai paminėjo ir Kristų - galbūt tam, kad liudytojo kunigo nepiktinti - tik pabrėžė, kad Jiems atpirkėjo nereikia... Na ir stebėta, kaip čia žemėje reaguos. Bažnyčios reakcija buvo kunigo pasakojimus nutildyti. Tad jei buvo tyrimas, ateiviai įsitikino, kad bažnyčia matomai nebus jiems draugiška.

Inkognito -ren 2012 m. kovo 30 d., penktadienis, 12:58:45
Jeigu atsižvelgsime į prielaidą kad nežemiečiai kunigo pavyzdžiu atliko psichologinius testus,jį nuskraidindami į planetą ten parodydami jam kas ji labiausiai domina,atsižvelgiant į jų intelekto lygį aiškiai žinojo kad jis neiškęs apie tai nepapasakojęs artimiausiiai aplinkai,jie jo net neįspėjo kad jis neprasitartų apie šį kontaktą niekam,nors toks ekstraordinarus įvykis tikrai gali sukelti daug kam šoką ir pats kunigas gali turėti neigiamų pasekmių savo karjeroje,kas iš tikro ir atsitiko. Tad logiškai mastant toliau jeigu jau jie būtų tokie geriečiai ie aukštos dvasinės kultūros sutvėrimai jie privalėjo pasirodyti tuo metu kai sprendė vyskupas apie jo pažeminimą pareigose ir patvirtinti šio įvykio tikrumą bei atstatyti kontaktavusios su jais asmenybės orumą ir nepalikti ją kvailio vietoje.
Kadangi taip neatsitiko reiškia jų visa ši insinuacija nebuvo labai dora ir kaip minėjau jie juo paprasčiausiai pasinaudojo kaip kad manimi Torniečiai.Tad kunigas tapo eiline jų psichologinių eksperimentų auka.

Inkognito to Q 2012 m. kovo 30 d., penktadienis, 12:43:11
Na taip ,mes įsitikinome kad kunigas sako tiesą,o nežemiečiai įrengtų implantų kunigo kūne pagalba suprato, kokie vis dėl to žmonės yra niekingi sutvėrimai ir pasigailėtini mulkiai su kuriais dar kokį 1000 metų nėra prasmės užmegzti kokio nors kontakto.

tomas vilcinskas 2012 m. kovo 30 d., penktadienis, 12:24:33
HMM klausimas, zmogus turi pojucius, kurie sudirgindami nervu galuneles perduoda signala i smegenis, o toliau smegenis juos apdoroja. Panasiai kaip su kompiuteriu: yra ivesties irenginiai(klaviatura, pele ir pan) ir isvesties (monitorius, printeris) ir sisteminis blokas. Taigi musu smegenys yra sisteminis blokas. Visa informacija laikoma ir apdorojama ten. O ten viska daro butent neuronai, ju sinapses ir transmitoriai, panasiai kaip ir kompiuteryje. Zmogu galima uzprogramuot siu pvz. turime pilma, mirtininkai ir pan. Taip iseina perpratus smegenu darba, o tiksliau neuronais perduodamu impulsu dazni ir pan, elekromagnetiniu bangu pagalba butu galima reguliuoti smegenu darba.
aisq butu sunku irasyti arba istrinti informacija, bet zymiai lengviau galima butu ja sugrupuoti ir suristi su jausmais ir emocijomis. Tarkim sukuriam kzk kas imituoja baime, paslapties jausma, salti, keista kvapa, ryskia sviesa ir galvos svaigima. Visos sios emocijos pasireiskia zmonem kurie pirmakart gulasi ant operacinio stalo. Tada pasiunciam signala kuris smegenyse sukelia dirbtinius elektros impulsus, kurie suaktyvina tas smegenu dalis, kurios yra atsakingos uz sias emocijas. Taigi, mano nuomone, zmogus smegenim gali butu pritaikyti ne tik trojos arkli bet ir back door ir pan.
Dabar jum pavyzdys tik kiek paprastesnis- isivaizduokit citrina, geltona rugscia citrina ir po keliu sekundziu jusu burna prisipildys seilemis.

oo 2012 m. kovo 30 d., penktadienis, 12:21:25
>>>Jieciui
geras vaizdas, primena nuolatini judejima kosmose.

2012 m. kovo 30 d., penktadienis, 09:49:29
< Q 11 2012 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:41:14
Kunigas sako tiesa. Vien tai, kaip viesumo pasekmeje krito jo reputacijos ''reitingai'' ir aplamai kaip ''susiluosino'' kunigo karjera, irodo, kad kunigas atstovauja Tiesai...

MES 2012 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 18:43:12
Tiesa tokia, kad JUS visi esantieji Žemeje, net neissivaizduojate ateiviu technologiju, o kuriate is sapnu...

ren - Inkognito 2012 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 18:24:23
Aš irgi manau, kad kunigas neišsigalvojo. O ar ten geriečiai, tai dar Stalino laikais būdavo organizuojamos viešnagės vakariečiams parodant Maskvos centrą, kokį pavyzdinį kolūkį, kolchozų laimėjimų parodą. Tikrovėje... Kunigui Jie pasiūlė pasilikti, gal užteko "taip" ir būtų atsiradęs naujas etatas jų "p-3" darbininkų sąraše. Nors kas žino, gal tie ateiviai tikrai labai geros širdies, ypač palyginus su mūsų žmonija. Negalima teisti nežinant. Gaila, kad kunigas ir elgėsi ten tik kaip pamaldus kunigas. Vietoje kita ko paprašė vežti į šventyklą, ten žiūrinėjo ar yra suolai, ar ant sienų "kryžiaus kelias". To neradęs nusprendė, jog ateiviai "stabmeldžiai"... O "virvinės kopėčios" - gal tik kaip suprato, taip jas apibūdino.

priest to Inkognito 2012 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 15:50:07
"gerieciu"? tikiu i kitas civilizacijas, tikiu, kad kazkokia supercivilizacija sukure zmonija, bet netikiu, kad to kunigo grobejai yra kazkokie "geruciai". mano pozicija tokia, kad jiems tiesiog buvo privaloma parodyti savo toki "veida" ir tiek. sorry, jei klystu

Ohoho Geriečių Planeta. 2012 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 12:06:20
Ką reiškia "gerietis ateivis..?" Kodėl turi būti JAM PRIVALOMA tokia elgsena..?
Na, tarkim, toks kitažemis, kuris žmogų aiškiai mato, kaip žmėrį, kurį erzinti pavojinga ir iš to privalo prisitaikydamas elgtis. Arba toks, kuris mato žmogaus civilizacinį pranašumą. Arba - tiesiog melagis, išnaudojantis virtualų save... Visi aukšto lygio ateiviai žaidžia, pateikdami savo virtualų įvaizdį...
"Jei gyvai", tai daugelį jų žmogaus inercija gali parblokšti, o virtuali kompozicija visada atspindi tam tikrą "tiesos variantą".
Virtualus ir būtų tas privalantis nepavargti gerietis.
O šiaip tai tinklapyje ruru.ucoz.ua yra gera nuorodą į paaiškinimą dėl ateivių.
Paaiškinimus dėl kunigų neskelbčiau.

inkognito to ren 2012 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 06:55:05
Aplamai tai aš tuo kunigo pasakojimu tikiu 100 proc. ir pilnai gali būti kad tokia planeta geriečių egzistuoja, tačiau realybė rodo, kad tokie geri tie žmonės negali būti ir visiškai išsiversti be žudymo,bent jau priešų prieš kuriuos Torniečiai tai tik nekalti avinėliai. Kaip ir pas mus forume ateina visokie niekšai,kuriems padraskyti kitą yra vienas malonumas taip ir mūsų galaktikoje tūkstančiai išsigimusių civilizacijų, kurioms ką nors nusiaubti ir išžudyti tik paduok, ir didžiulė laimė kad jiems nepavyksta dasibrauti iki mūsų žemelės.Tam ir susikūrusi Galaktikų taryba kuri bendromis jėgomis palaiko tvarką ir rimtį ir neleidžia gyvajai materijai nugrimzti į absoliutų chaosa.Kad išlaikyti savo planetą nepriklausomą jie tikrai turi būti sąjungoje su šia taryba ir pagal jos įstatus išlaikyti tam tikro pajėgumo ginkluotasias pajėgas, kurios be žudymo ir priešo naikinimo tikrai neišsiverstų.
Taip kad gerbiamas dvasininkas tyčia ar netyčia idealizuoja tuos planetos tarką ir gyventojus. Kad senų nėra tai čia ir mano ir jo pastebėjimai sutampa,tačiau fizinis amžius tokios išsivysčiusios civilizacijos gyventojų tikrai negali būti tik 40 metų, nes per tiek metų nesugebama išmokti tai ką civilizacija sukaupė per ilgus tūkstantmečius.O dar reikėtų ir sukauptas žinias pritaikyti visuomenės naudai.
Manyčiau kad jį suklaidino toks trumpas buvimo laikas ten ir daugelio dalykų jis net nesugebėjo aprėpti,nes kiek supratau jį labiausiai domino profesiniai -dvasiniai dalykai.Labai tikiu, kad toji kelionė nebuvo paskutinė ir jis pas juos atsilankys dar ne veną kartą, pasisvečiuos ilgesnį laiką per kurį galės visapusiškiau pažinti šiuos mielus žmones ir jų kultūrą,bei visą aplinką žymiai nuodugniau. Etiketės visuomet būna labai gražios,kol detaliau neištyrinėji prekės.

ren - Inkognito 2012 m. kovo 28 d., trečiadienis, 21:45:55
Įdomu, kad to kunigo kelionė - kaip ir Jūsų - su visais įvykiais ir detalėmis "sutilpo" į nedidelę mūsų laiko atkarpą. Tarsi apžaidžiamas laikas. Iškeliauji, pasibūni ir grįžti beveik tuo pat laiku kaip kad išvykta... Ir to kunigo pagrobėjai gerokai draugiškesni nei Jūsų. Jam ten buvo kaip ekskursija, nieko daugiau. Matyt ateiviai pasitaikė ne torniečiai.

ren 2012 m. kovo 28 d., trečiadienis, 21:40:26
Gerai žinau tas vietas, kur klebonavo kunigas Paltanavičius. Klebonija stovi labai gražioje vietoje, netoli Nemunas. Tik keista, kad kunigams ten nesisekė. Paltanavičius "skraidė" ir bažnyčios valdžia jį iškėlė atokiau nuo viešumos. Sekantis buvo kunigas Depšys, linksmas vidutinio amžiaus žmogus, garsėjęs humoristiniais pamokslais. Jį vieną rytą rado negyvą. Nuspresta, kad savižudybė, bet aplinkiniuose kaimuose daug kas tuo netiki. O dėl Paltanavičiaus, tai daug kas šaipėsi, vadino sapnavimu, bet niekas netvirtino, kad jis meluoja. Tai doras ir sąžiningas žmogus.

inkognito 2012 m. kovo 28 d., trečiadienis, 21:16:19
Pilnai įmanomas jo pasakojimas,o dėl virvinių kopėčiu ,tai vienam regėjime ir aš mačiau laivą kabantį su nuleistom tokiom kopėčiom, tik labai sunku jomis keberotis į viršų,ypač jeigu greitai laivas šauna aukštyn nelaukęs kol užlipsi. Tą interviu su tuo kunigu mačiau per LT televiziją,žinau kad jis už tą liudijimą patyrė represijų iš vyskupo,kas LT yra daugiau nei normalu. Reikia turėti daug drąsos kalbėti apie tai idiotų šalyje.

2012 m. kovo 28 d., trečiadienis, 20:59:28
Pirmiausia patikrinčiau ar tikrai ten kunigo interviu. Tada dar pasitikslinčiau kaip ten su tom virvinėm kopėčiom??

Alibabai 2012 m. kovo 28 d., trečiadienis, 20:41:41
Ar tu toks durnas iš tikro ar tik juo apsimeti,koks inkognitui skirtumas tiki juo toks asilas kaip tu ar ne? Ir ar jis turi tokį tikslą ka nors kuom nors įtikinti,jis papasakojo kas atsitiko o kas nori tiki o kas nori ne, prievartos nėra tad nesistenk ir tu kvaileli įpiršti kitiems savo nuomonės.

aibaba i 2012 m. kovo 28 d., trečiadienis, 20:03:23
Daugelis, siame tinklalapyje,tikejo inkognito pasakojimu,iki tol,kol jis nepradejo pasakoti savo sapnu.Butu pasilikes prie savo nuotykio,savo implantu,viskas butu tikra.
O dabar per daug visko,neaisku kur tiesa ,kur fantazija.Ratas uzsidare

Q 11 2012 m. kovo 28 d., trečiadienis, 17:40:03
Paziurekit Youtubej
''Kunigo Bronislovo Paltanavičiaus dvasinė kelionė, susitikimas su ateiviais.''
Ka manot?

alibaba 2012 m. kovo 28 d., trečiadienis, 12:46:03
Jo, as irgi niekaip nesupratau, kam inkognito savo pagrobimus pasaldino mociutes pasakojimais, juk tavo pagrobimai turetu rimtai atrodyti. Dabar tik skaito tie , kas patys tokias nesamones issigalvoja.

O koks tamstos reikalas 2012 m. kovo 28 d., trečiadienis, 11:50:12
Ką turi daryti Inkognito? ką jisai turi skaityti,ir kas jam uždraus fantazuoti? Ar yra tai parašyta konstitucijoje ar tai tik tamstos imperatyvus reikalavimas?
Gal būkime tolerantiški ir tokias nuomones pasilaikykime sau juk niekas tamstelei nedavė teisės kam nors ką nors nurodinėti-argi netaip?
Kips sakoma patarlėje:
tu man nesakyk ką daryti ir aš tau nesakysiu kur tu turi eiti...

### 2012 m. kovo 28 d., trečiadienis, 10:25:36
Inkognito,gal ir butu galima patiketi tavo implantais,jei ne tiek daug fantazuotum.Kuo toliau i miska tuo daugiau medziu. Su senatve vis daugiau sapnu ir isgalvojimu.Nezemink ateiviu technologiju,tokiais naiviais,vaikiskais pasakojimais. Laikas surimteti ir pradeti ne fantastines knygas skaityti.

alibabai 2012 m. kovo 28 d., trečiadienis, 07:44:08
Tau aplamai praverstų turėti nors kokį protą,nes esi tik instinktų vergas o ne protaujanti asmenybė.

alibaba 2012 m. kovo 28 d., trečiadienis, 03:19:24
noreciau ir as tureti toki naivu prota kaip daugelis is jusu.

inkognito-ren 2012 m. kovo 27 d., antradienis, 21:00:38
Tokį kaip ant mano piršto implantą beveik identišką ir toje pat vietoje mačiau per televiziją kaip Amerikos ufologas-hirurgas išoperavo vienam Amerikiečiui ir kai buvo jis institute ištyrinėtas,jie mikrošlifą ištyrė elektroniniu mikroskopus ir sakė kad tokios įmantrios atominės struktūros niekur nėra sutikę žemėje,jie pdarė prielaidą kad tai greičiausiai kvantinis kompiuteris kuris mūsų technologijas pralenkęs mažiausiai 1000 metų.
O man Jie paaiškino kad tai tarsi signalinis švyturys, kuris draudžia mane paimti eksperimentams bet kuriai civilizacijai,-tiesa tai jau buvo 1982 metais vasarą kito kontakto su NSO metu.
Rsa sakė, kad tas kur ant piršto, neveikia taip kaip turi veikti implantas,tačiau pakaušyje esantys yra vis dar aktyvūs ir jie maitinasi organizmo biosrovėmis, kurios yra jam energijos šaltinis.
Kai buvau pas juos sakė, jog ten man įdiegė papildomą programą valdyti erdvėlaivius ir erdvėlaivio piloto licenziją.
Todėl greičiausiai atsisėdęs į bet kurį erdvėlaivį galėčiau jį valdyti automatiškai,net negalvodamas apie tai.

Inkognito-ren 2012 m. kovo 27 d., antradienis, 20:47:02
Tas ant piršto iškilęs kietas implantas yra mažas niekutis palyginus su tuo ką turiu pakaušio srities smegenų dalimi,ten du keturkampos plokštelės formos inplantai tarpusavyje sujungti laideliu,juos man gydytojai ir parodė kai mane sumaišė su pacientu, kuriam reikėjo peršviesti galvoje aneurizmą.
Gydytoja tiesiai šviesiai paklausė ar manęs nebuvo pagrobę ateiviai,bet tuo metu mano atmintis buvo visiškai užblokuota ir aš nieko neprisiminiau.Tada pasirašiau su klinikomis sutartį kad tas objektas man bus išimtas po mirties ir atiteks klinikinei ligoninei ir už tai man sumokėjo 60 rublių.
Ta nuotrauka ilgą laika buvo mano namuose ir paskui kažkur pradingo net nežinau kada.Dabar kai pasikeitė laikai tai ta sutartis su jais nebegalioja.
Dabar aš jau atsimenu net ir tą sceną kai mėnulyje jie man buvo kažkokiu prietaisu per kaulą tiesiog įgręžti,bet tada lyg ir neskaudėjo kai jie darė šią operaciją,Tik atsimenu kad buvau jų kalbinamas visą laiką kol tai padarė.Prieš tai apvedžiojo mane po visą angarą su erdvėlaiviais tarsi ekskursiją ir viską leido pažiūrinėti ką tik norėjau.O po to pasakė ką turi man padaryti ir atsiprašė manęs,sakė kad jie tai daro ne savo noru.

ren > T. Vilčinskas 2012 m. kovo 27 d., antradienis, 19:28:55
Jūsų pastebėjimai logiški. Aš irgi manau, kad tikri implantai turi būti nematomi. Kad Inkognitas paženklintas būtent išoriškai, tai rodo, kad "Jiems" nusispjauti ant to ką galvoja žmonės. Jie nebijojo, kad kiti žmonės implantus matys. Arba gal tie akiai matomi implantai yra kaip dėmesio nukreipimas nuo kažko kita, tikrųjų... Tarkim sugalvoja kas nors patyrinėti, be abejo imasi visiems matomų "implantų", nieko ypatingo ten neranda ir numoja ranka, kad nėra ko gaišti laiko... Todėl mažai svarbu kokie tie "implantai" ir kas juose. Esminis dalykas, kad Inkognito su ateiviais sieja jų atsiradimą. // Įsivaizduok, naktį susitinki pasakų princesę, kuri tave pabučiuoja. Rytą pabundi, pagalvoji geras sapnas buvo, žiū veidrodyje --- ant skruosto lūpdažis... Pavyzdys gal nevykęs. Visgi dauguma pasakojančių apie savo susitikimus su ne šio pasaulio būtybėmis neturi net ir tiek nedaug, ką gali parodyti Inkognitas.

ren 2012 m. kovo 27 d., antradienis, 19:18:34
Vėl asmeniškumai... Nemanau, kad Inkognitas galvoja, kad ateiviai jį persekios internete. O kad pyksta ant jį pašiepiančių tai normalu. Jo įsižeidimą tam tikra prasme galima palyginti su frontą praėjusio seno kareivio jausmu kai kažkokie pienburniai ima aiškinti, kad jo dalyvavimas kare nieko vertas ir apskritai jis jokiam mūšyje niekada nedalyvavo. Tada nors imk ir aiškinančiam gaidžiui gerą antausį per raudoną skiauterę...

Alibabai 2012 m. kovo 27 d., antradienis, 18:17:56
Jis vieniems reikalingas o kitiems kenksmingas. Kaip žemėje tautų taip pas nežemiečius civilizacijų ir rasių daugybė,ir kiekviena turi savo interesus,netgi čia žemėje. Vienos nori mus išnovyt kuo greičiau ,o kitos sako kad negalima

Alibaba 2012 m. kovo 27 d., antradienis, 13:27:53
O iš kur tu žinai? ar tik manai kad kažką žinai o gromuliuoji kaip arklys šieną dėl visa ko?

alibabai 2012 m. kovo 27 d., antradienis, 13:09:15
Tavo nuomonė įdomi tiktai 40 plėšikų,tad neprimetinėk jos mums.

alibaba 2012 m. kovo 27 d., antradienis, 13:05:01
Inkognito, as tau dar karta kartoju, jei tu butum reikalingas nezemieciams, jie tikrai taves nebandytu uzciaupti internetu, tad atsibusk ir pradek mastyti.

Kai tik pasirodo kokie nors 2012 m. kovo 27 d., antradienis, 06:40:37
Tomai, Valdai ar švaldai jau žinau kad pirmiausiai bus puolamas inkognito,pasakykite ar tai tik kiauliškas Lietuvaičių bruožas ar kokių spec tarnybų, o gal net nežemiečių inspiruoti kenkėjiški elementai tam, kad diskredituoti jiems nenaudingą info viešinantį asmenį, kurio negali pasiekti jų kibios rankos?

O mano nuomone 2012 m. kovo 27 d., antradienis, 06:19:32
Inkognito čia yra koneveikiamas daugiausiai įvairiausių perėjūnų.

Dar viena nuomonė 2012 m. kovo 26 d., pirmadienis, 21:56:59
Tomai, tavo mintyse yra daug tiesos,tikrai,čia skaitančių ir taip galvojančių yra ne vienas.
Kita vertus, jei kas suabejoja inkognito teisumu, būna iškoneveikiamas, (jis jaučiasi vienas teisus, kitų nuomonių negali būti)
Tolerancija yra vertybė tu, kurie neturi kategoriškų įsitikinimų.

2012 m. kovo 26 d., pirmadienis, 16:46:35
Kur tu esi, tai mes jau buvome senų senovėje. Skaityk archyvus.

tomas vilcinskas 2012 m. kovo 26 d., pirmadienis, 16:42:40
Na taip, atleiskit uz tiesmukiskuma. Nenorejau nieko pazemint ar kitaip izeist, gal tiesiog blogai isreiskiau savo mintis (per daug storzieviskai)...
Visgi stai mano nuomone apie pagrobimus, implantus ir kitokius nezemisku civilizaciju isikisimus i musu zmoniska gyvenima.
Pradzioje ivertinkime fakta, kad civilizacija nutolusi simtais o gal net tukstanciais sviesmeciu nuo musu, turi tikrai nebloga suvokima technikos srityje, jei jau gali mus aplankyt. Tad is to isplaukia:
1. Implantai neturetu buti pastebimi musu mokslui. Kodel? Nes tai kisimasis i kitos civilizacijos evoliucija, ojeigu ir kisimasis vyksta, tai galim lengvai pamatyt ir is musu zmogiskosios istorijos kuo tai baigiasi. KOlkas siu faktu (apie kitu civilizaciju kisimasi mes neturim).
2. Mes puikiai suprantam, kad tariamu ufo mosklas yra pazenges tukstanciais metu toliau negu musu, gal net pacios mokslo doktrinos yra visai priesingos ir pan. Taip kad kam joms implantuoti kzk svetimkuti, kuris gali buti aptiktas? Juk sekimui yra visai kitokiu budu. Pvz. japonijos mokslininkai kuria kameras ir operacine sistema kuri gali aptikti zmoniu veidus minioje ir juos sekti. Jei mes tai galim, galit tik isivaizduoti ka gali 'jie'.
3. Kelias kuri nukeliauja nso iki musu yra tiesiog milziniskas, tad jei jie jau tokie protingi ir moka arba skristi greiciu virsyjanciu sviesos greiti, arba kzk iskreipti erdve, tikrai jau turetu priemoniu uzmaskuoti save ir savo erdvelaivius taip kad mes ju net nesuuostume.
4. Zmogus isnaudoja tik iki 20 proc savo smegenu, taip kad mes jiem mazdaug kaip, dauno sindromu ar stipriu autizmu serganti civilizacija- nera ko rankas kist i suda.
Atleiskit jei kam nepatiko mano izvalgos, butu idomu perskaityt jusu izvalgas.
Pagarbiai tomas

Netiesa 2012 m. kovo 26 d., pirmadienis, 08:24:39
Kitos nuomonės yra palankiai toleruojamos-bet chamiškumas,noras pažeminti kitą-ne.

<> 2012 m. kovo 25 d., sekmadienis, 23:00:39
Šiame forume keletas konflikto dalyvių nenori įsigilinti į problemą, neparodo jautrumo arba akcentuoja tik savo nuomonę,nebando įsiklausyti į kitų žodžius
Nuomonių kitoniškumas naudingas, kai žmonės sprendžia problemą kartu, nagrinėja, analizuoja savo nuomones ir ieško kompromiso.
O čia konfliktuojant prasiveržia daug neigiamų emocijų ,atsiranda įtampa, pyktis.
Kiekvienas turim savo tiesas ,.....bet barnių nereikia
Pasirašykim taikos sutartį.

yra tokių gyvulių 2012 m. kovo 25 d., sekmadienis, 21:03:33
Kurie atėję į svečius pabando užsilipti ant stalo,ten pridėti didžiausią krūvą ir dar paprašyti šeimininkų baltos nosinės pasturgaliui nusivalyti,matyt Valdai ir būsi vienas iš tokių...

valdas 2012 m. kovo 25 d., sekmadienis, 20:45:57
pasirodo ,kad uzgavau ponus mesijus.atsiprasau daugiau jusu nekibinsiu.

Debilui valdui 2012 m. kovo 25 d., sekmadienis, 18:27:30
Tai ko asile čia tomu apsimeti?

tomas vilcinskas 2012 m. kovo 25 d., sekmadienis, 02:44:21
Gerai, KT kaina 300mzd, siaip cia apsilanko gan daug zmoniu ir, manau, galima butu spec. banko sas KT tyrimam atidaryti :D Bet yra ir paprastesnis variantas- virtuviniu peiliuku iskrapstyt :)

.... 2012 m. kovo 24 d., šeštadienis, 22:55:55
Stiriai čia Inkognito.. :D

Inkognito 2012 m. kovo 24 d., šeštadienis, 09:18:19
Net nejuokinga,trukt už vadžių ir vėl iš pradžių,negi kiekvienam spuoguotam vaikėzui turėsiu vel iš naujo aiškinti tai kas ir taip aišku. Jeigu tamstai nepatinka čia lankytis tai nesilankyk bet čia tėjęs nereikalauk, kad visi šoktų pagal tavo dūdelę,užtenka kad mama ir tėtę šokdini.
O jei labai nori apmokėk visas sąskaitas už tyrimus ir jie bus atlikti,o jei mokėti nenori tai pasitenkink ir tuom kas tau duodama nemokamai,- nesusipratėli.

? 2012 m. kovo 23 d., penktadienis, 22:35:47
inkognito,jei butum tikras,kad turi inplantus,senai butum ikeles rengeno nuotraukas.Gal net ir dare ,bet niekas nieko nerado.

Inkognito-Tomui 2012 m. kovo 23 d., penktadienis, 14:49:03
Ačių už rūpestį dėl mano sveikatos būklės ir dėl įrodymų pateikimo įrodymų.Tačiau ką visi tie įrodymai pakeistų? Ar žinote kiek kainuoja kompiuterinė tomografija? Vairuoju lengvą automobilį ir turiu teises beje kaip ir piloto, kokio dar reikia įrodymo dėl psichinės sveikatos? Ar jūs pats būdamas sveiko proto kištumėte galvą po rentgeno aparatu vien dėl to kad kažkoks mėgėjas galėtų pasimėgauti inplantų nuotrauka? atsakykite sau į visustuos klausimus ir jums bus aišku viskas, dėl ko nesiruošiu to daryti,nes kitu atveju pačiam reikėtų kreiptis dėl psichinės sveikatos pas specialistus.

tomas (to Inkognito) 2012 m. kovo 23 d., penktadienis, 13:47:04
Gerb. Inkognito,
Jusu nuotykio aprasymas tikrai ne vien tik mane sujaudino.
Aisku, kaip ir kievienam mastanciam, man visa tai nuskambejo kiek per fantastiskai, kad butu tikra. Bet tai galima butu, su Jusu pagalba zinoma, istaisyti.
Jums tereiketu gauti psichoterapeuto isvada, del jusu sveikatos bukles ir kaip irodyma (panasiai kaip su implantu) prideti nuskanuota jos kopija.
Taip pat butu labai idomu pamatyti implanto KT ir rentgeno foto.
Pagarbiai, Tomas Vilcinskas.

De'sant 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:18:17
...Sulūžusios erelio plunksnos...

ren 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 21:19:01
Būna, kad širdis apgauna. Klausyk savo širdies ir klausysi savo norų.

rutulys 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 21:17:22
Manyčiau, kad asmenybė yra sielos dalis. Jos nėra atskirai. Vienam iš pirmųjų keistų sapnų jaučiausi kaip ~30 сm rutulys.

rutulys 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 21:06:15
Tai yra toks senas pasakymas "Klausyk savo širdies", tai aš jį tik truputį pakeisčiau "Klausyk savo sielos". Širdis tėra organas varinėjantis kraują.

ren - Inkognito 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:38:21
Šiaip ar taip esate ištvermingas žmogus. Ne kiekvienas atlaikytų... O pats nebandėte Ten tartis, kad atleistų nuo tokių "naktinių pareigų" ir netrukdytų normalaus nakties poilsio?

Inkognito -ren 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:11:56
Ne ten nebūnų kūniškame apvalkale ir visuomet pabudęs jaučiu jausmą tarsi iš kažkur staigiai parsiradau būtent į savo kūną.Tiesiog akimirksniu,bet vis vien jaučiuosi fiziškai pavargęs,tarsi visą naktį būčiau sunkiai dirbęs.

Inkognito-ren 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:09:06
Taip tas simas ir buvo jos atstovas čia forume,jis aišku yra programuotojas ir gana keistas asmuo,gal jo dainos ir nekokios bet šiaip jis turi specifinių žinių ir sakosi atstovaująs jų idėjoms...

ren - Inkognito 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:08:42
Jeigu ne paslaptis Jūs savo naktinėse "komandiruotėse" dalyvaujate tarsi fiziniame kūne? Sekate laiką kiek dar liko iki ryto kai reikės keltis, įsignybęs jaučiate skausmą?

ren - rutulys 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:03:38
Požiūrio, kad mano siela nėra mano asmenybės dalis, o kažkas išorėje man dar neteko girdėti. Nejaugi teoriškai galima sielą traktuoti kaip atskirą individą? --- labas, mano vardas... - labas, aš tavo siela... - malonu susitikti... :)

ren - Rutulys, Inkognito 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 19:59:19
Išvaizda nesvarbus dalykas. Gali būti, kad daug pasiekusių civilizacijų atstovai gali pasirodyti žmogui kokiu nori pavidalu. Tai nėra jų tikroji išvaizda, o kažkas panašaus į kaukę. Gali būti ir taip, kad "rsa" yra ne viena ir ne dvi būtybės. Tai tik titulas ar greičiau slapyvardis. Tad gal abu sutikote skirtingas moteris ir abi jos "rsa". Kad tai ne vardas ir taip aišku. Anksčiau, atsimenu, vieną vakarą šiek tiek "guglinau" šia tema. Teko aptikti teigiant, kad rsa tai programuotojas iš Vilniaus, kuris anksčiau turėjo daug laisvo laiko ir... Dar kitur radau įrašytą dainą, kurios autoriai "simas-rsa". Daina šiaip sau... Pats "rsa" reiškia "Ritmas-Seksas-Alus". To užteko tam tikrai nuomonei susidaryti... Bet kad apie ateivių moterį generolę liudijate du žmonės ir net abu teigiate ją matę yra atkreipiantis dėmesį dalykas.

<> 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 18:09:14
Įdomiai samprotauji Rutuli.
Negaliu paneigt,nei pasakyti taip,apie kibirkštėlę saulės rezginyje
Tikėtina, Tavo siela asimiliavo. Ji tobulėja,pats tu galvoji apie jos augimą, dvasingumą Esi neįnoringas,nepiktas, ne materialistas.Jauti saulėtą meilę aplinkiniams.
Sielingas jaunuolis.Pavyko rasti, gėrio- sielos kibirkštėlę.

rutulys 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 17:04:43
Aš tik dalinuosiu savo patirtimi. Man pavyko savyje rasti kibirkštėlę saulės rezginyje. Tai vidinis sielos džiaugsmo pojūtis. Pradžiugink savo sielą ir tu ją pats ten pajausi.

<> 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 15:58:18
Tai hamartiniai sapnai(tamsieji)jų egzistencijos pagrindas yra tamsa,jie atsiranda ne iš žmogaus vidaus ,o iš išorės (daug apie tai skaitoma,galvojama)Visa tai lemia aplinka.

inkognito-rutuliui 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 15:41:40
Visą laiką buvau įsitikinęs, kad siela tai esu aš pats-kad tai mano E-gregoras.

rutulys 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 11:43:01
Inkognito, pagalvok, kas gi tiek energijos ir laiko paaukos tau, kas gi tas angelas sargas, sekantis kiekvieną tavo žingsnį dieną ir naktį? Manau, kad tai akivaizdu, tai tavo siela. Tik ji nemoka kalbėti žodžiais. Mintys yra universalios, o kalba - proto išradimas. Tavo nuolatiniais kovos sapnais tavo siela nori tau kažką pasakyti.

rutulys 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 10:28:41
Mano rsa - gan jaunatviška, bet ne jauniklė moteris, kukli - sijonas iki žemės, tamsūs plaukai, laužta nosis ir ji nemokėjo lietuviškai, bet man jos kalba priminė dainavimą.

Inkognito-rutuliui 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 09:14:04
Kai aš ją mačiau ji buvo su civiliais rūbais,gana aukšto ūgio,liekna maždaug 30 metės mūsų damos išvaizdos, melsvai šviesių garbanotų plaukų, aš kaip damą gerbiantis vyriškis jai atnešinėjau kažkokias tai dvi didžiules taures su violetinės spalvos skysčiu, greičiausiai ten buvo kažkoks tai vynas, benešdamas tą vyną įlūžau ant kažkokios tai aikštelės,o paskui pasirodė jog tai buvo dirbtinai užšaldytas mažo baseino paviršius ,ir sušlapau kojas,kas sukėlė jos garsų juoką ,o aš pasijutau baisiai nejaukiai. Bet kaip niekur nieko prisėdau šalia jos prie stalelio su tomis taurėmis. tai tik vienas epizodas iš to kai aš su ja bendravau, nors su jos antrininku susirašinėjau daugiau nei metus laiko,tik tada dar nežinojau kad jis yra tik jos įgaliotinis mūsų forume.

Inkognito 2012 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 09:03:08
Mane jau kokie 6 metai vos ne kas naktį kviečia į savo bazę,ten esu mokomas pilotuoti erdvėlaivį ekstremaliomis kovinėmis situacijomis, o keletą kartų netgi dalyvavau koviniuose skrydžiuose atremiant Torniečių laivų bandymus prasiskverbti žemėn,- iš mėnulio bazių.Oro kautynės vyko virš Ramiojo vandenyno akvatorijos ir truko gal 15 minučių, kol atvyko pastiprinimas iš kitų šalia esančių mūsų gynėjų bazių.
Visa tai gerokai vargina mane nes,per tokius "sapnus" nei kiek nepailsiu, o dienai prasidėjus turiu vėl dirbti įprastinius darbus, bet esu kaltas pats, nes ar 2006 metais Rsa pareiškiau norą prisijungti prie taikos palaikymo misijos žemėje kovinių pajėgų, tada nežinojau kiek tai iš manęs pareikalaus jėgų ir sveikatos.Bet pačios Rsa niekad nebuvau sutikęs daugiau nuo to vienintelio karto kai teko ją matyti,dažniausiai bendrauju tik su savo tiesioginiu vadu ir vykdau jo įsakymus.Girdėjau kalbant, kad ji paskirta kažkur kitoje galaktikos vietoje analogiškos kovinės bazės vadove.

rutulys 2012 m. kovo 21 d., trečiadienis, 23:31:54
Nelabai aš prie mistikos. Argi savęs pažinimas yra mistika? O rsa prieš kurį laiką reiškėsi per tarpininką šiame forume. Vieną naktį ji buvo mane pasiėmusi į savo bazę (mačiau savo džinsus, tai, žinau, kad buvau paimtas su savo kūnu, nepatingėjo mane aprengti). Inkognito truputį pafantazavo apie jos išvaizdą ;) o su dvasiomis nebendravau.

pastebejau 2012 m. kovo 21 d., trečiadienis, 22:56:32
Rutuli ren tai "Tamsta "inkognito, neaisku kam jam toks zaidimas?

ren - Rutulys 2012 m. kovo 21 d., trečiadienis, 22:22:32
paminėjai rsa... Prieš kurį tai laiką buvau susidomėjęs šituo personažu, nes jis (ji) vis paminimas tai vienur tai kitur ufologiniuose forumuose. Deja, Inkognitas - kurio apie tai klausiau - aiškiai vengė šios temos, todėl pažadėjau jo apie tai nebeklausti ir to laikausi. Visgi gal Tamsta šį ar tą galite plačiau... Kokia Jūsų nuomonė apie rsa ir kas ji tokia?

ren - Rutulys 2012 m. kovo 21 d., trečiadienis, 21:52:06
Matau, kad esate žmogus prie mistikos... Norėčiau paklausti gal kada teko gyvai pabendrauti su kažkuo iš ne šio pasaulio - dvasiomis, ateiviais? Žinoma, jei ne paslaptis. Būtų antras ateivių liudininkas po Inkognito, būtų dar įdomiau.

rutulys 2012 m. kovo 21 d., trečiadienis, 18:30:29
Suprantu, kad kol kas tesu dievas-darželinukas ir kol kas mano galimybės menkos. Kol kas tik sapnuose esu apsilankęs kitose tikrose planetose. Žinau vienos iš jų pavadinimą: Jietitio Munabis. Tai sakyčiau savotiškas žygdarbis, nes sielai ten ilgai išsilaikyti be savo fizinio kūno sunku, o aš pats daugiausiai žiūrėjau į savo rankas, nes tai veikia kaip savotiškas inkaras.

rutulys 2012 m. kovo 21 d., trečiadienis, 18:18:15
Šioje planetoje yra parašytų mirties knygų, seniai būtų laikas parašyti gyvenimo knygą. :)

rutulys 2012 m. kovo 21 d., trečiadienis, 18:12:36
Aš žinau, kad siela egzistuoja, tai liūdija maloni šiluma mano krūtinėje, o kai kurie iš jūsų, vyliuosi, jaučiat savasias kibirkštėles.
Aš žinau, kad su siela galima rasti bendrą kalbą, galima jai leisti su savimi žaisti kaip su žaisliuku, bet turėkite omenyje, kad ir ji nevisažinė ir daro klaidas bei mokosi, dėl to ant jos nėra ko pykti. Tam jums protas ir duotas, kad pernelyg neprisižaistumėte ir neprarastumėte tikrovės jausmo. Man teko ilgai savo sielai įrodinėti, kad aš esu tikras ir mane supa tikras pasaulis. Turėkite omenyje, kad pilkieji gali jums duoti dovanėlę, kaip aš ja vadinu patvirtintoju. Tada Adomo obuolyje jūs galėsite jausti trūkčiojimą - sielos patvirtinimą - pritarimą kokiai nors minčiai. Bet žinokite, kad jei kokią svarbi mintis pataikys į dešimtuką, tai jūs savo sielos džiaugsmą pajusite saulės rezginyje.
Taip pat aš žinau, kad sielą galima prisišaukti, kažkada seniai, žaisdamas magijos tema, kūriau kažkokį užkeikimą, kuriame netyčia paminėjau savo vardą ir rsa (tada maniau, kad ji mano amžinoji meilė), ir tada netikėtai mano krūtinėje nugriuvo kažkokia siena ir į visas puses gan ilgai buvo spinduliuojamas kažkoks pranešimas. Jaučiausi kaip televizijos bokštas, jausmas visai malonus. Atsakymo ilgai nereikėjo laukti. Tą naktį man į saulės rezginį įtekėjo nemažas karštos energijos srautas.

Skaitytojas 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 21:25:38
As ne rasytojas ir nerasau straipsniu, bet kas raso, galetu atrkreipti demesi...

<> 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 19:56:47
"rutulys 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 07:28:27"
Iš esmės šiam teiginiui neprieštarauju, bet sakau yra daug klaustukų
Tačiau patiko, labai įdomi mintis

2012 m. kovo 20 d., antradienis, 15:51:23
Supraskit - jūs ir esate tos kibirkštėlės. Protas - pagalbininkas. Kibirkštėlės po vieną progresuoti negali, joms reikia bendros liepsnojančios erdvės...

rutulys 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 07:35:19
Ai, dar kibirkštėlė, gali bandyti daryti įtaką protui per sapnus. Ji kai ką parodo, o protas arba ignoruoja, arba stengiasi suprasti.

rutulys 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 07:28:27
Jaučiu kartais netiksliai parenku žodžius ir jus tik supainiojau. Jei trumpai, tai poveikis vyksta abiem kryptimis. Tiek kibirkštėlė veikia protą per jausmus, tiek protas daro įtaką kibirkštėlei, savo sprendimais įspausdamas joje pėdsakus. Kitame gyvenime protas pradės nuo nulio, o kibirkštėlė su išaugusiu patirties bagažu.

<> 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 01:28:31
turime dar nedaug gilesnio supratimo apie sielą,tik spėlionės.
Šian jau labos.

<> 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 01:24:57
Tavo mintys" siela kiekvieną kart iš naujo gimdama bando užsiauginti savęs verto proto" turi galvoje apie reinkarnaciją, tikėjimą atgimimu.

rutulys 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 01:22:56
Man daugiau tokia praktika ir nereikia užsiimti, atkreipiau savo sielos dėmesį į save ir, tikiuosi, kad žaidimų bei išbandymų laikas bent man jau baigėsi.

rutulys 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 01:18:31
Manau, čia mūsų iš viso nebūtų, jei genais nebūtų reguliuojama mūsų gyvenimo trukmė.

<> 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 01:14:56
Tokia praktika neužsiimsiu ir daugiau tau nepatariu.
Nes siela gali iškeliaut ir daugiau nerasti kelio į kūną
Visą amžinybę klaidžioti be vietos.

<> 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 01:10:49
Negi visi mano gyvybės ženklai, kuriuos matau kūne, yra tik sielos kibirkštėlių apraiškos?

rutulys 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 01:05:41
Jei norite susidurti akis į akį su savo siela, o ne kibirkštėle, galiu pasiūlyti jūsų protui pavojingą išbandymą, aš maždaug pusmetį bandžiau nemiegoti. Žinoma, neišlaikydavau ir kartais nusnausdavau, kokią valandą kitą. Užklupus minčių srautui, kuris nėra malonus, o ir ilgai tai trunka, užsižaidi ir kiek atitrūksti nuo realybės, o tokius žmones gatvėje policininkai gaudo ir veža į psichiatrinę (ten buvau uždarytas tris kartus), be to teko išeiti iš darbo.
Kažka gauni, kažką prarandi.

<> 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 00:51:25
Kūnas tik jos apvalkalas ir nuo proto nepriklauso sielos tobulėjimas?
Siela save naikina degraduodama kūną?

<> 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 00:48:03
proto kontrolę, intuicijos vystymą, subtilių energijų pajautimą atlieka vien sielos kibirkštėles? Tobulėja pati?

rutulys 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 00:44:31
Taip, tik aš ja pavadinčiau sielos kibirkštėle, nes siela turi daug tokių kibirkštėlių.

<> 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 00:41:20
Pataisau
Užsiaugino nevykusį protą.

2012 m. kovo 20 d., antradienis, 00:40:12
neužsiaugino nevykusį protą

2012 m. kovo 20 d., antradienis, 00:38:12
Negi kalta siela, jei degraduoja protas(kūnas)

rutulys 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 00:36:47
Kaip tik amžinąjai meilei reikalingas protas, pageidautina nepernelyg inertiškas.

rutulys 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 00:31:31
Sielos kibirkštėlė tik kaupia patirtį ir kiekvieną kart iš naujo gimdama bando užsiauginti savęs verto proto.

<> 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 00:27:29
Be proto siela netobulėja

rutulys 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 00:17:34
Karma tau egzistuoja, jei tu ja tiki. Man asmeniškai ji nereikalinga ;)
Kūnai miršta, lieka sielos kibirkštėlės - asmenybės.
Nebent siela nuspręstų iš savo kiauto išlysti ir susilieti su kūnu.
Siela žaidžia ne su kūnais, bet su savo kibirkštėlėmis, kurios kiekvieną kart iš naujo auginasi protus. Protas čia ne pagalbininkas, bet išbandomasis objektas.

<> 2012 m. kovo 20 d., antradienis, 00:10:21
"kiekvienam gali padėti susikurti bet kokią iliuziją net ir čia"
Bet būtina pusiausvyra tarp išminties ir meilės išlaikymo.
Amžinoji meilė palauks jei ji amžina ketvirtame kelyje.(ten nereiks proto, minčių)
Tačiau šiame kelyje nereikia jos minėti,tam ir duotas "čia" protas-išmintis.

<> 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 23:58:13
"kad gyvas Dievas be nieko sielai anksčiau ar vėliau atsibostų."
Kaip tu plačiau tai paaiškintum?

<> 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 23:56:01
Turim būt atidus savo sielai,žmogaus sielos branda individualus dalykas,šis procesas klostosi savitai. Tau jaunystėje, jam brandžiam amžiuje,tretiems ...eigu būtume vienodi, tai manau mūsų sielos netobulėtų

rutulys 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 23:50:26
Yra ir ketvirtas kelias gyventi amžinai su savo amžinąja meilę. Nes įtariu, kad gyvas Dievas be nieko sielai anksčiau ar vėliau atsibostų. Ir jokie klonavimai nepadėtų.

<> 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 23:49:07
Ne kiekviena siela į žemę atėjo tobulėti.
Daugelis atėjo mėgautis gyvenimu. kaip tu paminėjai žaidžia su mūsų kūnais.
Todel daugelis žmonių degraduoja.
Bet kiekvienos sielos pasirinkimas yra jos karma
,kiek ir kokių gyvenimų turės išgyventi
Todėl daug gali padėti protas o ne kūnas
Esant vidiniam sielos pasirinkimui, kūnas tik maišo...jo geismai, prabanga..

rutulys 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 23:45:26
Iš esmės kiekvienas mūsų renkamės, kur keliausime ar atgal į kosminį kiaušinį ar tiesiog gyvensime ar būsime.

<> 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 23:40:39
888- tautvida, svarbiausia sielos tobulėjimo sąlyga – laisvė Mūsų sielos tobulėja iki mirties

rutulys 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 23:40:26
Mes ir ateiviai nesame kosminiame kiaušinyje - šis pasaulis tikras. Bet mirę pakliūvame į kažkokią tarpinę būseną, kurioje būname, bet negyvename. O dėl tiesos slėpimo, tai mes, jaunimas, tiesą galime išsiaiškinti tik suvieniję jėgas - sudėję bendrą dėlionę, nepaniekinę nei vieno asmeninės patirties. Sielos mielai žaidžia su mumis ir kiekvienam gali padėti susikurti bet kokią iliuziją net ir čia. Bet tikras pasaulis niekur neišnyksta ir esame iš šalies spaudžiami, kad greičiau tą tiesą išsiaiškintume.

<> 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 23:36:42
Tobulėjimo pastanga atsiranda mumyse ,tik tada , kai kažkieno rūsčios, reiklios, nelanksčios sielos žiūri į mus ir sako „PADARYK DAUGIAU“. O jei mes padarome tiek pat - nepagiria, nepalaiko, nepriima mūsų. Ir mes imame siekti patikti, perfekcionistiškai bijodami: nebemylės, nebegerbs tavęs. Tada vietoj vystymosi prasideda lenktynės su pačiu savimi dėl baimės.

888 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 22:52:44
Kazkaip idomiai susiveda pastaruju diskusiju dalys. Tie 600meciai jaunuoliai, daug keliaujantys po visatos kosmini kiausini matyt prisiziureje visko pakankamai ir tame paciame kune siela jau pradeda jausti tobulejimo ribas, reikia nusinulinti ir vel naujomis akimis paziureti i gyvenima. O jaunimui (mums) geriau to aiskiai nesakyti, tegu dziaugiasi atradimais. Na cia mano pamintijimai, siaip.

rutulys 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 21:30:59
Abejoju, ar Tornas išdrįs atvirai agresijai, mes esame vienos iš senųjų rasių įtakos zonoje. Galima sakyti jos darželis. Žinoma, turiu omenyje pilkuosius.

rutulys 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 21:24:35
Įdomu, kas gi galėtų tau asmeniškai tokį ultimatumą pateikti? Ir dar įdomiau, kiek vidinių barjerų per vieną dieną galėtum nulaužti? Sielai, tu esi tik viena iš daugelio kibirkštėlių, ji kantriai lauks kol pats būsi tam pasirengęs.

ren - Inkognito 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 20:15:20
Kažin ar Tornas kare su žemiečiais aukotų savo karių gyvybes. Nesvarbu, kad senų. Mano manymu karas atrodytų panašus į tokį kaip kad JAV kariavo Afganistane. JAV kasdien siuntė lėktuvų eskadriles, kurios iš oro viską naikino, bombordavo, o talibai griežė dantimis negalėdami nieko padaryti ir vapėjo, kad amerikiečiai bailiai, bijantys susikauti atvirame lauke veidas į veidą. Kariaujančių pusių galimybės paprasčiausiai nelygios.

ren 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 20:08:00
Dėl gyvenimo trukmės tai niekus rašot. Užtektų pateikti ultimatumą - miršti šiandien arba gyveni 200 metų - kažin ar kas pasirašytumėt už pirmą variantą. Kalbos apie neturėjimą ką veikti irgi glupstvos. Kad ir prie kompo prasėdėti šimtmetį ir tai geriau nei po žeme. Bet žinoma ilgaamžiškumas turės daug bloga jei jis bus skirtas tik tau, o ne aplinkiniams. Šitaip gyvenant aplinka neatpažįstamai pasikeis ir atėję naujos kartos į ilgaamžį pradės žiūrėti kaip į iškaseną. Tai duotų daug populiarumo pvz. baliuje "sėsk, dėdule, į centrą ir papasakok kaip ten gyvenot prieš porą šimtą metų, kaip mergos atrodė, ką gerdavot". Arba per televiziją-- "gerb. žiūrovai, šiandien turime unikalų svečią, liudininką 200 metų senumo istorinių įvykių apie kuriuos neseniai kalbėjo prof. Bumblowskis. Jis matė tai savo akimis. Paklausykime ją jis papasakos..."//

rutulys 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 17:16:55
Inkognito, tu kalbi apie kosminį kiaušinį. Kas gi sveiko proto norės, išsilupęs iš to kiaušino, vėl atgal sugrįžti? Juk žymiai geriau gyventi, nei tiesiog būti, kaip mums nuolat visur kalama į galvą. Kituose planuose, gal iš tikro tik būni ir neegzistuoja blogis ir gėris, o tik patirties kaupimas. Bet kiekvienas mes čia gyvendami, jau tiek patirties prikaupę, kad puikiai suprantame, jog tai netiesa.

Inkognito-rutuliui 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 16:21:09
Bet juk dievas ir yra uždarytas,tik ne į statinę o greičiau į rutulį-milžinišką 7-8 tūkstančių kilopersekų rutulį, kuriame trilijardai tarpusavyje saveikaujančių žvaigždynų sjungtų tampriais gravitaciniais ryšiais bei mentaline energija gali kurti ir gimdyti naujas dimensijas,erdves bei laiką,gimdyti visą pasaulių infrastruktūra,tačiau negali suvokti savęs taip, kaip tai suvokiame mes, jų aukštasis kūrinys -mąstantis individas gyvenantis tų kūrinių viduje.Mes esame materializuotos to rutulio idėjos.

rutulys 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 15:38:28
Tai aš jais buvau, bet bręsdamas dvasiškai (tai junti fiziškai savo viduje) bei kaip asmenybė, keičiau vardus.

??? 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 14:19:32
Rutuli ,čia buvo toks pokštininkas,abo,labai panašiai mastote.
Pasiskaityk ankstesnius jų įrašus.

rutulys 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 13:49:41
Taip, daug kam labai sunku peržengti per save. Man ypač sunku buvo save įtikinti, kad svajoju būti Dievu. Mieliau rinkausi žmogaus gyvenimą, nes Dievą įsivaizdavau, kaip uždarytą į statinę ir tik mintimis laisvą. Kas nori amžinai sėdėti kalėjime? :)
Ir dar tas visiems trukdantis asmenybės inertiškumas.
Gali tekti atsisveikinti su artimaisiais, nes nelabai daug šansu, kad paveiksi jų protus atsiverti kaip gėlių žiedus, paskatinsi susidomėti savimi ir juos palaikančia sielos kibirkštėle. Bet vaikai ir vaikaičiai, tai judviejų su tavo kita amžina puse (jei pavyks tokią rasti) rankose. Ir asmeniniu pavyzdžiu bei auklėjimu, manau, kad galima būtų pradėti naujas Dievų šeimų linijas. Ne viskas taip beviltiška.

Inkognito-rutuliui 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 12:43:26
Gerai kad to nežino nežemiečiai,nes čia atsivertų jiems dar viena psichologinio kankinimo priemonė žemiškiems individams,kurį nors iš jūsų paimtų į laivą ir pakeistų genomus taip kad užfiksuotų jūsų amžių esamoje padėtyje kokiems 5-600 šimtams metelių. Kas norėtumėte atsidurti tokiame kailyje?

Inkognito-rutuliui 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 12:35:56
Aš vieną kartą pagalvojau kad būtų neblogai išgyventi tiek laiko kiek gyvena jie,bet paskui su siaubu supratau kad jei tiek laiko gyventų visa mano aplinka tai būtų gerai bet įsivaizduok savo mylimo žmogaus pasenimą ir mirtį kai tu vis dar atrodai tik 30 metų,tavo vaikų ir vaikaičių senėjimo ir mirties išgyvenimą,tai būtų tolygu fantasmagoriniam kankinimui savęs. Kiekvienas iš mūsų tegalime būti laimingi tik jam skirtu laikotarpiu,gyvendami,pykdamiesie liudėdami ir dalindamiesi džiaugsmais tik su tomis materializuotomis į mirtingus kūnus sielomis,kurias delegavo kūrėjas į tau skirtą asmeninį laiką,žemėje po saule.Visur kitur laimės rasti neįmanoma.Žinokime tai ir vertinkime tą. Mirtis tai ta priemonė kuri mus pagimdo naujam gyvenimui naujoje mums iš anksto nežinomoje erdvėje ir laike.
Pas juos būdamas jaučiausi labai nelaimingas,atrodo tą jaučia ir visi kiti pagrobtieji.

rutulys 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 10:07:03
Dėl gyvenimo trukmės, ar jūs kada nors nuoširdžiai svajojot gyventi pavyzdžiui 200 metų? Ar kada savęs klausėt, ką tiek ilgai veiktumėt? Ne paslaptis, kad mumyse noras gyventi vos vos rusena. Kiek savižudybių. Gyvenimas paverstas nuobodžia rutina, kuri sielai mažai teikia džiaugsmo.
Reikia kažkokio stipraus stimulo, kažkokios amžinos svajonės, kad siela panorėtų iš tikro susilieti su kūnu.

Inkognito -žemės vadams 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 09:09:59
Jei bus karinė invazija žemėn -nežemiečiai pirmam smūgiui naudos būtent tokius junginius,todėl kartu su jų nerealia technika simbiozėje toks smūgis bus pragaištingas mūsų armijoms ir jos bus sunaikintos maždaug 2-3 valandų intensyvaus mūšio sąlygomis,tad žinant tokią jų taktiką pasirinkite tokiu atveju partizaninės kovos ir alkaidos metodus kovojant su jų okupacija.Gal būt manęs tada jau ir nebus tačiau mano pareiga perduoti šiuos pastebėjimus.

Inkognito 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 09:01:01
Pasirinkimas gyvenimo mirties eskadrilėse ir yra meilė savo palikuonims,kitaip šiems tektų ten aukoti savo jaunas gyvybes ginant tėvynės ir imperijos interesus nuo agresoriaus. Aišku tokia mirtis fiziškai daug sunkesnė nei gavus dozę kažkokių preparatų, kurie tave užmigdo amžiams nepajutus fizinės mirties kančios,tačiau ir daug garbingesnė ir buvę kariai daugumoje renkasi būtent tokią gyvenimo pabaigą,- panašiai kaip aukojosi antro pasaulinio karo metu Japonų kamikadzės,sėsdami į lėktuvą, kuris nešė 1000 kilogramų dinamito ir net neturėjo važiuoklės nusileidimui,o pilotas būdavo net be parašiuto.
Matyt tai priklauso nuo kiekvieno asmens kovinės dvasios buvimo arba nebuvimo. Drasūs vyrai smogdavo į Amerikos lėktuvnešio denį ir savo gyvybės kaina priešui padarydavo milijardinius nuostolius ,ko nepajėgtų padaryti ištisos bombonešių eskadrilės.

Inkognito-ren 2012 m. kovo 19 d., pirmadienis, 08:45:38
Nežinau kur slypi tokio gyvenimo priežastis,tačiau aš vieną kartą ironizavau jiems kodėl jie gyvena net 600 metų o mes vos daugiau nei 60 tesulaukiam ior kodėl tokia neteisybė iš kūrėjo pusės,jie man atsakė labai mįslingai- Mes daug keliaujame, ir kiek bekamantinėjau daugiau jie neatsakė nieko.
Mano nuomone jie gali gyventi neribotą laiką tačiau matyt yra toks kaip ir referendumas kad jie visuotinai apsprendžia savo egzistencijos trukmę fizinėje plotmėje ir to sprendimo laikomasi visuotinai. Juk pavyzdžiui impeatorius šį pasaulį palieka būdamas gerokai virš 1000 metų,o taip pat aukštai iškilę vadai ir generolai taip pat egzistuoja apie 1000 su viršum metų, nes to reikalauja imperijos pereinamumo interesai. Mirtis dažniausiai yra euforiakų pagalba ji įvyksta greitai savaime suprantama jog velionis yra palaidojamas su derama pagarba.
Mirties eskadrilėse gyvenama ilgiau po 600 metų iki pat to momento kai pasideda kariniai veiksmai su kokia nors imperija, ar kažkokiu agresoriumi, tada visos šios eskadrilės pirmos atakuoja priešą ir dažniausiai žūva kartu su įgulomis, tada jie vertinami kaip didvyriai ir po mirties būna apgaubiami šlovės,nes žuvo už imperijos interesus. Bet gyvenimo pabaigą apsirenka kiekvienas individualiai,pats.
Mano išmastymais kartų kaita yra būtina ir pas juos nes Jeigu pas mus taptų visi nemirtingi dingtų bet kokia evoliucija,-nustotų vystytis viskas ,o ir pas juos matyt taip yra.Juk mes norim ar nenorim to tampame konservatyvūs gyvenimo pabaigon,tik mums reikia dar daug visko pasiekti todėl ir kartų kaita turi būti greitesnė nėi pas juos.Kadangi pas juos jau pasiekta labai daug visose srityse tai matyt kūrėjas jiems davė ir kitas galimybes gyventi ilgiau,juk ir mūsų ilgaamžiškumo vidurkis dabar daug aukštesnis, nei akmens amžiaus žmoniu, kurie retai tesulaukdavo 30 metų amžiaus ir jau būdavo bedančiais senukais.

ren - Inkognito 2012 m. kovo 18 d., sekmadienis, 19:45:22
Gal žinote kur slypi Jų ilgaamžiškumo (mūsų mastais) paslaptis -- medicinos laimėjimuose, genuose ar dar kažkur?

ren - Inkognito 2012 m. kovo 18 d., sekmadienis, 19:40:04
Ir kaip Jie pakenčia tokią tvarką kai reikia mirti ne dėl to, kad nebegali gyventi (senatvė), o tik todėl kad "taip reikia". Skamba makabriškai. Negi ateiviai "senoliai" ir eina kaip avys į skerdyklą? Vaikams negaila išsiskirti su juos 50 metų auginusiais tėvais? Beje, jei ne paslaptis kas tai yra "mirtininkų eskadrilė"?

rutulys 2012 m. kovo 18 d., sekmadienis, 17:46:36
Taip, aš vidutinio amžiaus vyras. Bet dėl apsiskaitymo, tai aš palyginti nelabai seniai pradėjau skaityti. Nesu net perskaitęs Biblijos; pradėjau Urantijos knygą, bet klaiki nuobodybė. Iš to ką perskaičiau ir vis dar skaitau brandžiausiai pasirodė Ramtos knygos ( www.soznanie.info/ezoter5.html ). Šiose knygose sudėta dėlionė man davė didelį postūmį dvasiniame vystymesi. Bet turiu perspėti, kad Ramta dar jaunas ir deramai neįvertino, ką turi. Nuvertino meilę tarp vyro ir moters, jos net neparagavęs.

a 2012 m. kovo 18 d., sekmadienis, 16:06:21
Idomiai mastot visi,tik nesuprantu kodel Inkognitas su savim kalbasi :(~

<> 2012 m. kovo 18 d., sekmadienis, 15:44:59
Rutuliui
Neabejoju, kad esi labai apsiskaitęs vidut.amžiaus vyras.

<> 2012 m. kovo 18 d., sekmadienis, 15:41:51
Ren tu už "tolerantišką jaunimą"?

Skaitytojas 2012 m. kovo 18 d., sekmadienis, 13:31:62
Skaitytojau, o kiek klaidų jūsų žinutėje?

rutulys 2012 m. kovo 18 d., sekmadienis, 13:02:47
Šis forumas kaip upė, antrąkart į ją neįbrisi ir neištaisysi savo klaidų.

Skaitytojas 2012 m. kovo 18 d., sekmadienis, 12:37:24
Šaunu, kad rašote patys ir nenaudojat Ctrl+v Ctrl+c, bet tik viena problemėlė. Labai akį rėžia klaidos, skaičiau Idėjos: Nuo Dievų prie ateivių ir paskutiniose pastraipose po klaidą ar dvu tagi prašyčiau nepaliktį klaidų, o kaip kurios būna tikrai žioplos :)))

2012 m. kovo 18 d., sekmadienis, 10:04:56
Smagu ir linksma...
Euforija!

Inkognito 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 18:38:40
Liudniausia yra tai kad sulaukę 600 metų ir eidami nebūtin,jie vis dar atrodo tarsi būtų 30 metų. Tuo požiuriu pas mus daug geriau,- nes pasenęs ir būni jau pasenęs kūnu,nors siela dar ir būna jauna,o jų ir kūnas ir siela atrodo tarsi jaunų žmonių, po mirties jie gal būt kaip ir mes reinkarnuojasi į vakuuojančias vietas pasaulio planetose,ir viešpats jiems parenka pagal nuopelnus epochas ir civilizacijas. Daugelis iš jūsų kaip bebūtų keista anuose gyvenimuose buvote nežemiečiai,ypač tie kuriuos iki skausmo traukia nakties tamsumoje žėrinčios žvaigždės ir pažvelgę įdėmiai į jas jaučiate sieloje palengvėjimą.

Inkognito-ren 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 18:30:03
Ateivių tėvas ir motina yra realūs nors ir negimdo patys savo vaikų,tačiau paskutinius savo gyvenimo 50 metų gyvena kartu ir augina bei auklėja savo vaikus,tačiau kai šie sulaukia savo pilnametystės tėvai turi pasirinkti arba eutanaziją arba mirtininkų eskadrilę, sistema negailestinga,sulaukus ir išauginus iki pilnametystės palikuonis tenka palikti materialujį pasaulį ir išeiti nebūtin. Per tą laiką jie būna pakankamai "išsilakstę" tad pensija ramioje ir vaizdingoje vietoje auginant savo įpėdinius jiems sudaro ramų gyvenimo užutėkį.Nors po to ir laukia negailestinga lemtis.
Šios jų gyvenimo zonos yra uždaros ir man ten neteko nei karto lankytis,bet apie tai girdėjau iš kitų pokalbių.

Inkognito-ren 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 18:22:04
Abejoju ar fizinėje plotmėje yra daugiau kas numatyta,dvasinėje tai taip.Bet ir fizinėje plotmėje egzistuosime ne mažiau 4-5 milijardus metų ir dar daug visko atsitiks per tą laiką o ir mes čia sugrįšime dar tūkstančius kartų kitais gimimais. Per artimiausią šimtmetį mūsų laukia dar visokių perturbacijų,pradedant Asteroidų katastrofomis ir baigiant realiu karu su ateiviais.

ren 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 17:25:47
Nesu linkęs sutikti, kad gyvenimo (gyvenimų) gėris tik patirti gyvenimo ir pažinimo džiaugsmą. Viliuosi Kūrėjas turėjo mums numatęs didesnį tikslą. Ir tik tas Tikslas teikia egzistencijai prasmę...

ren - Inkognito 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 17:18:59
Reiškia ateiviai gyvena visuomenėje, apie kokią "tolerantiškas jaunimas", kiti labai "tolerantiški" bei radikalūs socialistai dar tik svajoja... Deja, jei ateiviui "žmona", "mylimoji" yra niekas, matyt ne daug daugiau reiškia ir "tėvas" ar "mama". Ir tokias civilizacijas kaip Tornas sudaro "vaiknamiukai". // Aišku, yra ir linksmoji pusė. Štai tūlas vokietis kažko ieškoti važiuoja į Lietuvą, kitas į Tailandą. O visatos platybėse to va ir va kiek. Klesti "turizmas"... Beje gal Jums teko girdėti apie ateivius ieškančius panų pas mus žemėje? Nors gal ir ne, Jūs pats esate minėjęs, kad žemietės ateivėms grožiu nusileidžia. Ir dar gal žinote - pas Juos galima turėti pvz. vergių haremą? Pramogai. Ar gal jie labiau linkę gamintis robotus - gražuoles ir tingi "medžioti" tikras?

ren - <> 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 17:06:27
Jeigu manai, kad ren ir Inkognito tas pats žmogus, tai esi tikras seklys MORKA. Žodį "morka" pabraukiu.

rutulys 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 14:15:31
<>, ačiū už palaikymą, bet knygas aš skaitau :)
Inkognito, pats paminėjai šaltį, gal net ir ateiviai, kai jiems nusibos, atsigręš į amžinasias vertybes?

<> 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 13:42:14
Ren-inkognito tavo idealusis planas pritraukti kitus ,kad lankytojai susidomėtų tavo rašliava.
Rutuli esi teisus ,kalbi savais žodžiais ir tai ką jauti,
ne citatomis iš knygų.

rutulys 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 13:00:29
Kokia, prasmė grįžti į Nirvaną? Visi mes ten jau buvom, prieš didyjį sprogimą. Norite dar vieno? Tokių ciklų ir taip buvo nevienas. Geriau vystytis čia. O dar geriau savajame saulės rezginyje pažadinti Dievišką kibirkštėlę - sielą, pajusti, kad tai tu pats esi Dievas, savojo proto įkalintas iliuzijoje. Ir tik pats gali jį atverti ir pavirsti Pabudusiu Dievu, pagaliau galinčiu pasimėgauti laisve daryti ką nori.

Anarchodeomonarchija 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 11:27:50
Ką tuomet reiškia ir kokias perspektyvas evoliucinei esybei atveria kūrėjo numatyta galimybė ištrūkti iš sansaros rato, ir kurią priimta vadinti "nirvana"?

Inkognito 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 09:40:29
Pagal ta patį įsivaizduojamo metronomo principą veikia visatos, galaktikos ir žvaigždžių sistemos,užgimsta palaipsniui pasensta ir numiršta, pagal tuos pačius algoritmus egzistuoja ir visa likusi gyvoji ar negyvoji materija,todėl būtent į visų gyvūnų DNR molekulių kodus yra integruojamos susinaikinimo senstant sistemos ir tai nėra žiauru, nes daugybė žmogiškūjų esybių gali pagyventi tas keletą astronominių sekundžių savo ištisus gyvenimus,- pajusdamos meilę .laimę ir gyvenimo džiaugsmą.Šimtai tūkstančių kartų pajunta kūrėjo joms dovanotą gyvenimo ir pažinimo džiaugsmą, ir tai yra nuostabiausias dalykas visatoje ir laike.

Inkognito 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 09:26:32
Noriu pateisinti kūrėją, kad jis nekaltas dėl viso to egzistencijos žiaurumo, nes visa kas egzistuoja planetose iš esmės tėra žvaigždės energija transformuota į įvairias egzistencialių būtybių formas. Viskas yra reliatyvu ir laikina, panašiai, kaip metronomo rezonuotas garsas,tik trunkantis astronominio laiko sekundes,kurios mums pagal mastelinės masės laiko dėsnius virsta ilgais milijardais metų. Iš esmės visa tai neturi jokios prasmės, nes tėra tik momentinis įspūdis, kuris jau senai užgęso ir niekojau nėra didžiąja prasme, tačiau mūsų mažaja (mastelinio laiko)prasme dar truks ganėtinai ilgai.Panašus efektas būtų jei mes uktelėtume miške ir garso aidas taip ilai ūkčiotų, kad mes spėtume pasenti numirti,-pareitų dar keli šimtmečiai, o jis vis dar nesiliautų,jeigu veiktų pagal mastelinio laiko principus, nors ir mūsų ir to miško jau senai nebūtų likę.

Anarchodeomonarchija 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 06:16:18
Panašiai mįslingomis aplinkybėmis egzistuoti ir vystytis vieną kartą pasispyrė ir idealusis planas, su Dievu savo pradžioje. Turėdamas viltį kada nors sutaurinti negailestingą materialios evoliucijos mėsmalę, į vienos homo sapiensų rūšies dar puspročius Dievas įsmelkė savo agentūrą. Deja, didžiają daugumą iš jų nupirko Thorno imperijos emisarai.

Inkognito-Rutuliui 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 05:35:19
Mano žemiau parašytame poste atveriama jums paslaptis kokia pozicija Ateiviai žiūri į meilės tarp moters ir vyro meilės problemas, todėl bičiuli nenusivilk labai skaudžiai,jei netyčia įsimylėtum jų kokį nors labai patrauklų moteriškos giminės individą, jis paprasčiausiai nesupras tavo jausmų,tuo tave labai įskaudindamas. Jie jau prieš tūkstančius metų naudoja dirbtines reprodukavimosi sistemas, o meilė jiems tėra lengvas seksas,kaip kad mūsų svingerių vakarėliuose.Ir daugiau nieko,štai kokia kaina apmokama už progresą toje srityje, aplamai ištrinama meilės,ištikimybės bei monogaminės šeimos institucija. Todėl visas man jų gyvenimas būnant pas juos pasirodė labai paviršutiniskas ir dvelkė šalčiu.

Inkognito-Ren 2012 m. kovo 16 d., penktadienis, 05:19:51
Mano žiniomis iš ten, pirmiausiai atsirado mįslingomis aplinkybėmis kūrėjas,kuris nesvarbu kad neturėjo mūsų formų ir užėmė milžinišką erdvės plotą ,tačiau jis jau sugebėjo mąstyti ir kurti. Jo nuostabiausias kūrinys yra visata su tūkstančiais milijardų žvaigždžių ir milijardų milijardais planetų, kuriose įvairiausia gyvastis sukuria gamtą ir nenuobodų judėjimą...Deja to judėjimo kaina yra ta, kad vienas gyvūnas ryja kitą norėdamas išgyventi,o tam kad šis žaidimas nesibaigtų kūrėjas išmastė ir tų kūrinių savaiminio reprodukavimosi sistemą,kurios pagalba kiekvienas gimęs individas vystytųsi ir tobulėtų,o nevykę egzemplioriai taptų kito kūrinio pietumis.
Tokios žiaurios konkurencijos dėl išlikimo dėka,sukurta gyvastis sparčiai tobulėjo ir vystėsi lavindama savo sugebėjimus įvairiomis kryptimis, vieni tam kad pagautų auką ,kiti kad galėtų lengviau pasprukti ar užsimaskuoti nuo gruobuonies,o treti dauginosi it triušiai vien tik tam kad jų rūšis nedingtų amžiams,ir tik viena neženkli rūšis nutarė vystyti savo smegenis ir todėl tapo HOMO SAPIENS,ji ne tik tapo maitinimosi grandinės viršutine dalimi,bet ir pačiam kūrėjui padėjo pažvelgti iš vidaus į savo kūrinį,kurį jis būdamas neaprėpiamas iš tokios padėties nesugeba peržvelgti...
Tad visos meilės ir dauginimosi įpročiai teturi vienintelį tikslą reprodukuoti palikuonis vien tam kad kažkas turėtų sočius pietus,kaip tam ateis laikas... O tam, kad gyvis nesugalvotų nuo to išsisukti tam jam ir yra sukurtos hormonų audros,dėl kurių jis įsimyli tą ar kitą padarą ir be jo negali gyventi, mūsų moterys tai romatiškai vadina aistra,meile ir dar kažkuo aukščiau.
Tai štai kam reikalingos hormonų audros ir instinktyvi mirties baimė,ji daro planetos gyvenimą nenuobodų ir patrauklų kūrėjo akiai...
(Ištrauka iš Torno imperijos žemesniūjų civilizacijų vystymo kurso dalies apie KŪRĖJO minties strategiją sprendžiant visatos planetų apgyvendinimo problemas,- savaime besivystančiomis ir tobulėjančiomis substancijomis)

rutulys 2012 m. kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:00:15
Matai, aš rinkausi iš knygų apie vyro ir moters meilę, jos ilgesį ir paieškas. Man nesinorėtų ateiviams kvaršinti galvos religinėmis knygomis.

ren > Rutulys 2012 m. kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:52:37
Jeigu jau ateiviams siūlai skaityti pasakas, tai gal geriau Hansą Kristijaną. Eglė tik vienos tautos folkloras. Don Kichotas - knyga puiki, bet humoristinė. Klajojantys riteriai, piemenaitė Marsela, salos valdytojas Pansa, kvailas idealistas pagr. veikėjas - plius renesanso stilius su visais gražbyliavimais. Vargu ar ateiviui skaitytusi. Mano nuomone, jeigu siūlyti nežemiečiui knygą, tai toli neieškant - Evangelijos. Čia visai nesvarbu kaip jas traktuoti - kaip pasaką, pamokymus ar tikrovę. Tai didžioji Klasika.

ren > Valdas 2012 m. kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:44:12
Pirmiausia buvo Vištgaidis, kuris mįslingomis aplinkybėmis sugebėjo padėti du kiaušinius. Iš vieno išsirito višta, iš kito gaidys.

naršiklis 2012 m. kovo 15 d., ketvirtadienis, 20:42:15
mokslas.delfi.lt/science/internautai-nusprende-nufilmuotas-ne-saules-medziagos-issiverzimas-o-ateiviu-kosminio-laivo-pasipildymas-kuru
------
mokslas.delfi.lt/science/dingusios-kates-ieskojes-vyras-rado-uzkasta-nso<.A>
------
mokslas.delfi.lt/science/del-ilgo-buvimo-orbitoje-deformuojasi-astronautu-akiu-obuoliai -- gal todėl ir ateivių išvaizda tokia

rutulys 2012 m. kovo 13 d., antradienis, 19:09:28
Atjaunėkime ir gyvenkime amžinai
www.magicwish.ru/forum/22-521-1
reikės ne taip jau daug pastangų kasdien. Būtinai perskaitykit knygą.

2012 m. kovo 13 d., antradienis, 16:53:44
www.in5d.com/remote-viewing-monks-see-2012-intervention.html

2012 m. kovo 13 d., antradienis, 15:33:50
www.change.org/petitions/government-stop-spraying-chemtrails#

rutulys 2012 m. kovo 13 d., antradienis, 07:35:33
"rutulys 2012 m. kovo 8 d., ketvirtadienis, 16:03:52
Siūlau tokią apklausą: Kokią Žemės knygą pasiūlytumėte perskaityti kosminiam ateiviui?"
_______
Prisipažinsiu, rinkausi iš dviejų variantų Don Kichoto ir pasakos Eglė žalčių karalienė.
Pasirinkau Eglė žalčių karalienė. O ką jūs siūlytumėte? :)

rutulys 2012 m. kovo 13 d., antradienis, 00:04:14
Ponai ir ponios, prašau nesidrabstykime purvais čia.

To pastebejau 2012 m. kovo 12 d., pirmadienis, 22:32:29
Trojos arkliai su neskalbtom paklodem
jau ir siapus kiemo vartu

00 2012 m. kovo 12 d., pirmadienis, 22:26:25
Ir tave pastebejau ne tik tu kitus

To pastebėjau 2012 m. kovo 12 d., pirmadienis, 18:45:09
Debilų pasaulyje netrūksta, ai parodo ir tamstos pasirodymas šiame puslapyje

Atsakymas Valdui 2012 m. kovo 12 d., pirmadienis, 11:10:16
Pirmiausiai atsirado tokie kaip tu ir jie tada pavirto gaidžiais dedančiais kiaušinius,o iš tų kiaušinių išsirito visokie nevykėliai.

he 2012 m. kovo 12 d., pirmadienis, 16:46:46
suradau sia svetaine. toks ispudis kad cia renkasi vien durni paranoikai, kurie tiki marsieciais. naivus durneliai jus visi :)))))

Pastebėjau 2012 m. kovo 12 d., pirmadienis, 15:52:26
Buvo tokia šiza Tautvyda su savo neskalbtom paklodėm, bet užsibanino save. Paskui Inkognitas, pats su savim kalbantis, lauksime tęsinio. Intryga. :)

valdas 2012 m. kovo 10 d., šeštadienis, 22:06:58
paprastas klausymas,kas visatoje padejo pirmiusia vista ar kiausiny ir kas is jo issikale is jo gaidys ar vista .

vld 2012 m. kovo 10 d., šeštadienis, 22:00:26
jei pasidomesime istorija sie gamtos arkokie jie bebutu ivardinami reiskiniai dazniausia suaktyveja pries artejancius musu zmonijos veiklos klaidu pridarymo epogejaus. gamta ziauri ,bet teisinga,lieka tas kas gajus. nors morales vietos ner/

vld 2012 m. kovo 10 d., šeštadienis, 21:09:00
jei pasidomesime istorija sie gamtos arkokie jie bebutu ivardinami reiskiniai dazniausia suaktyveja pries artejancius musu zmonijos veiklos klaidu pridarymo epogejaus. gamta ziauri ,bet teisinga,lieka tas kas gajus. nors morales vietos ner/

to ruta 2012 m. kovo 10 d., šeštadienis, 16:42:44
pries kelias dienas maciau netoligiai lekianti objekta. kazkas tokio i zigzaga. ir nebepirma kart siemet...

ruta 2012 m. kovo 10 d., šeštadienis, 13:40:58
sia vasara, po lietaus, apniukusiame danguje esu maciusi du sviesos spindulius, gana greit skreijancius. jie buvo aiskiai matomi, tikrai ne lektuvai.veliau, jau gerokai mazesni, buvo matyti kitoje dangaus puseje jie sokinejo i ivairias puses, nezinau ar tie patys buvo, bet panasiu laiku. aisku manimi niekas netiki

Sveikinu,linkiu 2012 m. kovo 10 d., šeštadienis, 12:34:29
Tegul pildosi viltys ,
svajonės svetainės kūrėjų
Tegul niekad netrūksta
NSO draugų
ir sutarimų tarp jų!!!

rutulys 2012 m. kovo 9 d., penktadienis, 23:49:00
Sveikinu nso.lt svetainės sielas su 13-uoju gimtadieniu. Linkiu dar augti ir augti nerūpestingai :)

vunderhind 2012 m. kovo 8 d., ketvirtadienis, 22:27:10
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Su pagerbtuvėmis, mielosios moterys!
Kiekvienai po zuikio aguoną...
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

vild. 2012 m. kovo 8 d., ketvirtadienis, 20:02:44
siam ateiviui padeti gali nebent tik 220 voltu, tada gal pabus is savo transo, gal is mesijaus taps homo sapiens su raukslemis smeginelese.

rutulys 2012 m. kovo 8 d., ketvirtadienis, 16:03:52
"W.A. 2012 m. vasario 7 d., antradienis, 16:59:47
APKLAUSA <...> Galite pasiūlyti naują - kartu su atsakymų pasirinkimais..."
________
Siūlau tokią apklausą: Kokią Žemės knygą pasiūlytumėte perskaityti kosminiam ateiviui?
Kadangi atsakymo variantų gali būti labai daug, tai juos išvardinti gal nereikėtų, tiesiog leisti įrašyti norimą pavadinimą kaip pastabas.

rutulys 2012 m. kovo 8 d., ketvirtadienis, 08:54:39
Susapnavau kompiuterinį terminą:
Gringeris - bendra failų talpykla.

rimis 2012 m. kovo 5 d., pirmadienis, 12:28:04
inkognito kazkur pradinges, tikriausiai savaitei kelialapi i nematoma menulio puse uzsisake.

W.A. 2012 m. kovo 3 d., šeštadienis, 22:31:39
Anonsas: netrukus (po kurio tai laiko) bus paskelbtas tekstas, kuriame bus tokia frazė:
------------------
Fanatizmo dvasia savo kanopa trypia dangų. Tuo lengva įsitikinti, - tereikia prabilti apie tai, ar yra gyvybė tarp žvaigždžių.

--- 2012 m. kovo 4 d., sekmadienis, 15:03:07
Ar tikrai negalima nutylėti neužvažiuojant vienas ant kito?

l 2012 m. kovo 4 d., sekmadienis, 12:52:56
Tai kad tu cia labiausiai nervuojies, beto tinkamai save apibudinai.

Linijai 2012 m. kovo 4 d., sekmadienis, 06:50:41
Geriau visai neskaityk,nes tai kenkia tavo lygiam be bet kokios raukšlelės smegenų paviršiui. Tur būt smagu gimti tokiu debilu kaip tamsta? a!-- valdasce17!zebra.lt --a

linija 2012 m. kovo 3 d., šeštadienis, 20:25:48
kartais paskaitau sy brieda, bet niekaip nesuprantu ar sie orakulai sededami savo tipo ufopsichijatrinese taip linksminasi.

to ren 2012 m. kovo 2 d., penktadienis, 15:52:10
Pasiskaityk apie Sietino Žvaigždes,
Ainų tautos atstovus. (gyvenančius Hokaido saloje)

dar info 2012 m. kovo 1 d., ketvirtadienis, 17:53:52
Skrendantiems laikas tekėtų daug lėčiau nei Žemėje .Tas skirtumas didėja pagal kelionės ilgumą.
Čia pateiksiu lentelę kuri padės tiksliau paaiškinti

5 metai kosminiame laive - 18 metų Žemėje

10-------------------------25
15-------------------------80
20--------------------------270
25--------------------------919
30---------------------------3100
35---------------------------10 600

info 2012 m. kovo 1 d., ketvirtadienis, 17:41:52
Net Albbert Einstein savo 1906 metais paskelbtoje reliatyvumo teorijoje aprašė,kokių laiko poslinkių patirtų kosminių laivu šviesos greičiu
( c = 300 000km/s)skrendanti komanda. Vargu ar iš kosminės kelionės ,trukusios 15 metų,grįžusius sutiktų giminės ir draugai.

Rolikas 2012 m. kovo 1 d., ketvirtadienis, 09:18:55
hm... nesupratau, bet kažkur skaičiau, kaf ufo daugiausia pasirodo kokių nors katastrofų vietose, kaip kad Japonijos atominėje elektrinėje... Tačiau girdėjau, kad jų būna ir kokiam Sibire, kur tų atominių nė dūcho nėra...
inkognito - aptikau tavo laiškus - hm, keistai atrodo... tai tarytum seniai buvo.... Tai kiek dabar tau metų?

Ateivis-Rolikui 2012 m. vasario 29 d., trečiadienis, 12:45:28
O rakto nuo buto kur pinigai padėti nereikia?

Rolikas 2012 m. vasario 28 d., antradienis, 15:10:56
O kurioj Žemės vietoj ateiviai mėgsta labiausiai leistis? Ar jie Žemėj turi kokių pastovių bazių?

2012 m. vasario 28 d., antradienis, 13:24:52
O naivume tu "šventas".....

Inkognito-adminui 2012 m. vasario 28 d., antradienis, 09:42:09
Savaitgalį kažkas savavališkai trynė pranešimus ir piktnaudžiavo tuo kad turi priėjima prie puslapio valdymo, buvo ištrintos tiek mano tiek Ren žinutės, įtariu kad tai tautvidos darbas.

2012 m. vasario 27 d., pirmadienis, 12:11:11
Bundantis.Islandijos.ugnikalnis.grasina.sukelti.potvyni

2012 m. vasario 26 d., sekmadienis, 08:15:57
Kvailiai ir bepročiai paprastai sako tiesą...kuri niekam nėra naudinga.

Urvinis 2012 m. vasario 25 d., šeštadienis, 22:22:10
O aš manau - kad geriau užmesti tas sąmokslo teorijas ir domėjimąsi vienas kitu, - ir paprasčiausiai "važiuoti savo keliu" ...

2012 m. vasario 26 d., sekmadienis, 12:28:40
Gerai jau, veiskis neverkšlianęs...

inkognito-adminui 2012 m. vasario 26 d., sekmadienis, 10:37:55
atimkite iš tautvidos slaptažodį,nes ji savivaliauja puslapyje ir daro čia bezpriedielus,o ai teks man su byta pas ją nuvažiuoti į svečius.

Inkognito-ren 2012 m. vasario 26 d., sekmadienis, 07:42:59
Deja tokių žmonių su Jūsų intelektu žemėje tėra vienetai ir lengvai juos ant pirštų suskaičiuoti galima,užtat su tautvidos mentalitetu milijonai. Tuo dalyku sumaniai ir naudojasi nežemiečiai, kad slopinti jiems nepageidaujamos informacijos plitimui,dabar įsitikinau pats, kad žemės šizofrenikai ir bepročiai bus jų geriausi sąjungininkai, kuriuos jie lengavai valdys telepatijos būdu.
Ypatingai tokie kurie įgaus forumų adminų pasitikėjimą ir gaus slaptažodžius forumui valdyti.

ren 2012 m. vasario 26 d., sekmadienis, 01:06:36
Tautvyda, jeigu žmogus yra "kažką tokio" patyręs, jam norint tai bent dalinai paviešinti vienintelis kelias kaip tik yra anoniminiai komentarai (anonimiškumas). Žinant visuomenės ne geranoriškumą ir polinkį viską ko nesupranta paversti pajuokos objektu, viešumas būtų pražūtingas. Kitas dalykas, jei kažkas norėtų dėmesio, tai nesusigalvotų sau istorijos, tiesiogiai koreliuojančios su rizika pritraukti aplinkinių patyčias.

2012 m. vasario 25 d., šeštadienis, 22:07:56
Duok dieve ir tau tiek proto...kad nors isteriją savo suvaldytum... O Tautvida valdė, valdo ir valdys. Prakilniausia meilė tarp moterų! ...Mes čia visos trys... Taip kad nėra ko tamystai pavydu raukti, - mes skvau tik adminams!

Sakai pirštuku? 2012 m. vasario 25 d., šeštadienis, 21:18:52
Tai štai forumą kažkokiu būdu valdo išprotėjusi tautvida,matyt adminas kažkur išvykęs,bet nieko,- turiu jo emailą,-jam parašysiu ten, kas čia dedasi turiu pasidaręs paste-copy visų postų

2012 m. vasario 25 d., šeštadienis, 20:33:01
Pirštuku gal parodytum... Ar Adminą ant baslio sodini? Baily!

Baisu 2012 m. vasario 25 d., šeštadienis, 18:41:31
Kai forumą valdo bepročiai...

Nso Lt adminui 2012 m. vasario 25 d., šeštadienis, 09:44:40
Atimkite iš Tautvidos galimybę trinti pranešimus ,nes ji savivaliauja puslapyje

Ir vėl ta psichopatė-lesbijietė 2012 m. vasario 25 d., šeštadienis, 06:36:03
Pradėjo reikšti savo durnas mintis puslapyje...

linija 2012 m. vasario 24 d., penktadienis, 21:34:50
atleisk inkognito, bet tavo proto rauksles tokios pacios kaip ir to inplanto nuot. nr 2 blondiniu ir tai didesnes net zymiai.

2012 m. vasario 24 d., penktadienis, 14:33:49
Inkognito, turėjai progą ir antrą žandą atsukti... Arba nors užleisti kelia dar vienam durniui. Ar verta taip žemai pulti nežinia dėl kokios vertės?

tautvida to 2012 m. vasario 24 d., penktadienis, 07:44:59 2012 m. vasario 24 d., penktadienis, 09:54:02
o iš ko sužinojai, kad aš guliu psichuškėje? Galėtum aplankyti-gėlių atneštum ir ko nors skanaus.

Čia ne naujai pasirodęs moliūgas 2012 m. vasario 24 d., penktadienis, 09:10:06
O senos tautvidos intrigos, ji keršija kad inkognito užkariavo puslapį ir jai su jos briedais čia nebeliko vietos.

Naujai pasirodžiusiam moliūgui 2012 m. vasario 24 d., penktadienis, 07:44:59
O kas tau šizofrenike davė teisę kitus moliūgais vadinti? Jei rašai iš palatos psichuškėje tai nors pasikonsultuok su gydytoju ar galima tokias nesamones viešai rašinėti ir įžeidinėti padorius piliečius.

ren'ai 2012 m. vasario 24 d., penktadienis, 00:03:09
Tau tikriausiai reiktu realiai daugiau su zmonem pabendrauti, kad suprastum kokiu klastingu yra. Sitas moliugas jei butu kazka stebuklingo
patyres ar mates, tikrai nesedetu forumuose ir nebandytu save taip paviesinti, cia tiesiog demesio/proto stoka.

ren 2012 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:30:59
Nelabai gerai, nes Žalgiris pralošė... O kas čia keisto mano klausime? Inkognitas gali papasakoti net apie tolimų žvaigždynų civilizacijas, pasiskaityk truputį žemiau... O ar atsakymą galima viešai pateikti, čia jau Inkognito reikalas. Galiu aš ar kiti klausinėti šimtus dalykų, nuo a iki z, visgi teisė pasirinkti ką atsakyti ir ar iš viso atsakyti lieka jam. No problem.

ren'ai 2012 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 21:48:49
Ar tau viskas gerai su galvele , kad tokias nesamones klausineji ? Kaip manai is kur jis zinos :)))

ren - Inkognito 2012 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 17:48:34
Gal žinote kaip toli ir kur randasi arčiausiai nuo žemės esanti ateivių civilizacija? Kas mūsų kaimynai...

Anarchodeomonarchija 2012 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 12:31:18
Tautvida, tekėk už manęs...šiaip ar taip visur visi mus į vieną supiršti pagatavi...

Matyt 2012 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 12:13:01
Tautvidos paskirtis yra visokiais nikais trukdyti bet kokias NSO lT diskusijas, teks ieškotis kitur ramaus bendravimo. Reiks durniui duoti kelią.

Anarchodeomonarchija 2012 m. vasario 22 d., trečiadienis, 20:04:53
Čia apie tai kituose forumuose (filosofijos, religijų) jau yra prirašyta, šičia nevisai į temą būtų, o ir inkognito fanatizmas kalnu gula...

ren - opera 2012 m. vasario 22 d., trečiadienis, 18:24:43
Sunku būtų patikėti, kad visų kūrėjas Dievas nenumatė ateiviams galimybės būti "įdvasintais". Negali jie negalėti tarti "Tėve mūsų". Gal visgi yra kažkoks Dievo planas ir gal žmonija yra to plano dalis?

hipo 2012 m. vasario 22 d., trečiadienis, 16:17:59
Ryškiausios Sietyno žvaigždės
Alkionė (Alcionė) η Tau=25Tau 2.86 B7e III
Atlantas 27 Tau 3.62 B8 III
Elektra 17 Tau 3.70 B6e III
Maja 20 Tau 3.86 B7 III
Meropė 23 Tau 4.17 B6 IV
Taigeta 19 Tau 4.29 B6 V
Plejonė BU Tau=28 Tau 5.09 (kint.) B8e p
Celena 16 Tau 5.44 B7 IV
Asteropė 21 ir 22 Tau 5.64/6.41 B8e V/B9 V

hipo 2012 m. vasario 22 d., trečiadienis, 16:12:15
Yra prielaida kad Mongolijoje Tuerino lamaistų vienuolyne randasi skrynia su sidabriniu nedideliu kūnu..Galva lyg didelis sidabrinis rutulys su ovaliomis skylėmis vietoj akių ir mažu ovaliu išsikišimu vietoj akių ...

hipo 2012 m. vasario 22 d., trečiadienis, 15:53:06
O kodėl Maju tautos mituose aprašomos kovos ir nesutarimai su dangiškaisiais jaunuoliais "sidabriniais žmonėmis"iš Plejadžio

Inkognito-hipo 2012 m. vasario 22 d., trečiadienis, 15:18:12
Atskirai, nesu domėjęsis tuo žvaigždynu,tačiau kai kurios iš jo civilizacijų priklauso galaktikų Tarybai,o šiaip jų mąstymas dvasiniame lygmenyje su manuoju praktiškai nesikerta.Gal jie per daug pabrėžia žemiškosios valdžios piktavališkumą,o mano nuomone jis kyla iš baimės ir nesuvokimo.
Šio žvaigždyno atstovai turėjo didelių nuopelnų vystantis Mū civilizacijai į Atlantidos erą,jie padėjo pamatus ir jau vėliau atgimusiai šumerų civilizacijai.
Šiaip tai labai inteligentiška, išprususi rasė,- nuolatos pabrėžianti, kad ji priklauso šviesos ir gėrio jėgoms.

Hipo- inkognito 2012 m. vasario 22 d., trečiadienis, 13:10:12
Laba diena.
Ką galėtum papasakoti apie Plejadžių spiečių , kaip žinia,tas spiečius randasi Jaučio 7žvaigždyne ir susideda iš 230 žvaigždžių. 7 jų matomos plika akimi,vadinamos Septynių žvaigždynu. Mituose pirmieji inkų dievai kilę taip pat iš ten, Šumerams Plejadžių žvaigždynas buvo taip pat žinomiausias.

inkognito-operai 2012 m. vasario 22 d., trečiadienis, 09:57:47
Nesame mes jau tokie išskirtiniai-tesame standartinės biologinės protaujančios būtybės,-turinčios nemirtingą E-gregorą ir nieko daugiau.

opera 2012 m. vasario 22 d., trečiadienis, 09:29:02
Laimingas kas tiki nematęs... Pasiduoti pagundai priešpastatyti "žinojimą" pasitikėjimui - išsiaukštinimas. Neatsispirti pagundai siekti valdžios - išsiaukštinimas. Tokie neišvengiamai bus pažeminti. Savojo išskirtinumo suvokimas nebūtinai išsiaukštinimas. Patarimas: nusileiskime ant žemiausio hierarchinio laiptelio ir susitaikę su perspektyva niekada nesiekti valdžios, pirmiau nei žinodami eikime pasitikėdami Tuo, kuris veda į Laimę... Juk nežemiškos civilizacijos neturi tokios sąvokos, ar ne, inkognito?

inkognito-operai 2012 m. vasario 22 d., trečiadienis, 08:14:21
Esmingai klysti išaukštindamas tik mūsų civilizacijos perlus-žmones. Viešpats -kūrėjas sukūrė ne vien tik kažkokios provincialios žvaigždės Saulės sistemą, esančią paukščių tako galaktikos periferijoje ,bet visos visatos gyvieji pasauliai yra jo vaikai ir vienodai įkvėpti jo dvasia ir meile. Beje meilės jo jie turi daug daugiau nei mes, gyvendami kažkokiame abriedukų kaime ir įsivaizduodami esantys visatos bamba, vien dėl mūsų šovinizmo ir savęs aukštinimo.O vien tik tokių galaktikų kaip Paukščių takas sukurtas virš 200 milijardų.Pažvelk plačiau ir pamatysi, kad mes tesame tik labai smulki dulkelė jo sukurtoje brangakmenių karūnoje.

ren - opera 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 23:42:03
Tai buvo realus bandymas įgyvendinti tai, apie ką tu tik svajoji. Deja, pasiekus valdžią iškyla baisi pagunda pasinaudoti ja savo asmeninei laimei, į šoną pastumiant prioritetus. Tai žmonėms būdinga visais amžiais. Ir tai iš vidaus suėdė pradžioje idealizmo vediną krikščionių bažnyčią. Bei ne tik ją. Žmonija iki šiol NEPAJĖGI priimti dvasinio prioriteto įsigalėjimo.

W.A. 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 23:00:00
ramiai, ramiai.... :)

??? 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 21:05:39
Opera,esi vyras,kodėl moters vardu pasivadinai?

opera 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 20:47:44
Nereiktų painioti dvasinėmis besiskelbiančių organizacjų vykdomos politikos rezultatų su dvasinio prioriteto įsigalėjimu.

ren > 19,31 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 19:55:28
Niekada dvasinis prioritetas mūsų pasaulyje nebuvo toks populiarus kaip viduramžiais. Dabar iki dvasinio prioriteto įsigalėjimo jau toli šaukia. Į viduramžius grįžti niekas nebenori, o naujos dvasingumo formos tik formuojasi.

ren - Inkognito 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 19:51:31
Vėl Zimbabvė žiniasklaidoje paminėta. Rodos neseniai kalbėta apie ten siautusius ateivius. Šiandien delfis rašo, kad ten mokyklas gasdina kažkokios mažos būtybės, užtvankos darbininkus išvaikė undinės...

2012 m. vasario 21 d., antradienis, 19:31:02
Dievo karalystę reikia tapatinti su dvasinio prioriteto įsigalėjimu tarpe žmonių, ir ne kur nors, o čia, žemėje. Gi užduotis visoms likusioms, ne žemietiškoms civilizacijoms - nirvana...

rutulys 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 18:40:19
Apie pomirtinį, sapnų, mūsų fizinį pasaulius labai įdomiai rašo šioje knygoje: www.rait.airclima.ru/books/Seth_speaks.doc
Po jos kai kurios čia vykstančios diskusijos pasirodys naivokomis :)

ren - opera 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 17:51:37
Ateiviams "Dievo karalystė" nepasiekiamas dalykas?

Ateivis-operai 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 11:34:12
Esi šovinistas-paimsime tave perdirbimui

opera 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 08:43:21
Kitų pasaulių humanoidų evoliucinė grandinė nebūtinai panaši į žemiškąją ir nei vieni iš jų kol kas nėra įdvasinami. Tokiais esame tik ši žemiska populiacija, ir tik vienintelė iš visų visatoje.

Inkognito-Rimiui 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 05:48:23
Pats ir esi geriausias įrodymas mano teiginiams.Tačiau blokavimas tokių kaip tu pagalba yra tik apgailėtinas bandymas diskredituoti mane kitų akyse.

Inkognito-ren 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 05:46:01
Taip visos prielaidos gali būti teisingos,tai gali būti ir bausmė už praeitame gyvenime padarytus nusikaltimus,tai gali būti apsunkintas egzaminas sielos tobulėjimo testui,o taip pat tai gali būti ir pripažinimas kūrėjo, kad tamstos siela jau pasiruošusi spręsti ir sunkius uždavinius, tuo atveju jos laukia po misijos čia užbaigimo jau aukštesnis laiptelis dvasinės hierarchijos olimpe.

opera 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 03:48:29
Kūrėjo įstatymų paisymas nėra joks dvasingumas, o žmogui išvis, jeigu praktikuotume tik tas metodikas, kurias mums siūlo kad ir labiausiai išsivystę neįdvasinti (pavz: jogos), tai gali būti dvasinės mirties priežastimi. Tad ir inkognitui: juk visa informacija, kurią tu pateiki, su žemiečių dvasingumu niekaip nesisieja. O ir istorija, kurią tu priskiri ir šiai homo sapiensų populiacijai, ištikro juk ne mūsų. Mūsų istorijai prasidėjus kaip tik visi nežemiškų pasaulių humanoidai buvo priversti nešdintis iš akivaizdaus mūsų evoliucijos plano. Negaliu tiksliai pasakyti nuo kada šios populiacijos žemės humanoidai buvo pradėti įdvasinti, ir šičia reikalas visai ne tame ar žinau, ar ne, o tame, kad mums šito žinoti kol kas nereikia. Nors smalsuolams galiu pakišti šiokių užuominų; šis laiko tarpsnis pasizymi šios homo sapiensų populiacijos įsisiautėjimu... Dar galiu pasakyti, kad mūsų dvasinės esybės į kūnus įkomponuojamos (inkarnuojamos) į tik gimusius naujagimius.

Rimis 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 00:14:18
Inkognito, is kur tau zinot kas bus po 250-300 metu technologiniame issivystime, tu juk net nesuvoki, kad nereikia but hakeriu geru kad nulauzti sita puslapi, o tavo teigimu ateiviai cia bando blokuoti tave, bet jiem nepavyksta. Kaip matau i pilna prota ne kiekvienas siam gyvenime gali ateiti.

ren - Inkognito 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 21:56:33
Nelaimingas kai kurių žmonių gyvenimas. Ar tai bausmė už nesėkmes praeituose gyvenimuose? O gal atvirkščiai, Dievo pripažinimas, kad jau esi pajėgus laikyti sunkius egzaminus...

Inkognito-operai 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 20:46:14
Nediskriminuokite nežemiečių dvasiniu požiūriu,jie tokios pat esybės kaip ir mes ir jų dvasingumas nėra žemesnio lygio nei mūsų. Toje srityje jų žinojimas nepalyginamai aukštesnio lygio nei mūsų.Mes jų dabartinį lygį pasieksime tik per ateinančius 250-300 metų, tiek dvasiniame išsivystyme tiek techniniame -materialiame plane.

Inkognito-Valdui 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 20:06:07
Laužiesi į atviras duris ,jos tau atidarytos siūsk nuotraukas ir visi pasidalinsime tavo patyrimu,bet man atrodo kad tu ne tas kuom dediesi,o esi įkyrus debilas.

Inkognito 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 20:04:09
Tad reikia ne piktintis parsidavusiais politikais,godžiais darbdaviai,korumpuotais teisėjais ir kitomis blogybėmis, bet nuoširdžiai jų gailėtis ,nes už gaunama materijos žiupsnelį jie brangiai sumokės,juk homo sapiensas materialioje plotmėje egzistuoti gali iš peties 100 metelių,o rizikuoja už juos sumokėti žemesne egzistencija bent 10 000 tokių ciklų ir sąlygomis kurios yra pasibaisėtinos ir žiaurios.Kol jo siela apsivalys ir bus tinkama atsistoti į tą patį egzaminą kurio jis neišlaikė būdamas dabar korumpuotu teisėju.

valdas 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 19:58:17
norejau pasidalinti tik savo stebejimais,o pakliuvau i kazkokio sektanto foruma kuris nesuvokia kokia pasaulyje gyvena ar nori buti.gaila man tokiu politruku.

Inkognito-ren 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 19:56:18
Demonai-tėra esybės skirtos testuoti mūsų dvasinę brandą,jie įvairiomis pagundomis egzaminuoja mūsų dvasinį tobulumą ir šių testų rezultatai yra pagrindiniai skiriant mums sekančią reinkarnacijos lygį.
Labiausiai nukenčia netikintieji dvasiniu pasauliu,jie daugiausiai pažeidžiami ir pasiduodantys pagundoms. Tad už menką laikinos materijos žiupsnelį rizikuoja brangiausiu savo turtu,- sielos tobulėjimu ir jos kilimo galimybe dvasinėje hierarchijoje.

inkognito 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 19:49:47
Trumpai tariant mūsų likimo generalinė linija yra sukurta iš anksto,o mes tesame statistai kurie turi šiokį tokį džoistiką savo rankose,bet pagrindinis džoistikas kuris valdo mūsų programą yra kūrėjo rankose, arba jo patikėtinių esybių,kurias mes vadiname angelais -sargais.Todėl teisinga patarlė yra kuri sako:
Kam lemta būti pakartam -tas nenuskęs,nors ir kaip besistengtų.

inkognito-ren 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 19:44:16
Aš netikiu jų egzistavimu,-aš žinau, kad jie egzistuoja ,o tai nesulyginami dalykai.Kaip netikiu ir Dievu,o žinau kad jis yra.O mes egzistuojame tik tos programos ribose ir turime galimybę rinktis bei esame laisvi savo pasirinkimuose tik siaurose ribose.

ren - Opera 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 19:34:13
Kas tai yra "neįdvasintas" humanoidas - ar jų pvz. neanderthalensis, homo erectus? Ir nuo kada mūsų žemės "humanoidai" laikytini įdvasintais?

ren - Inkognito 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 19:29:21
O Jūs pats tikite angelų ir demonų egzistavimu?

opera 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 19:19:08
Norėčiau kiek pakoreguoti ir išplėtoti inkognito informaciją: neįdvasinti humanoidai sąvoką "dvasingumas" sieja tik su evoliuciniu psichoegregorinės esybės vystymusi ir vystymu. Apie dvasingumą žmogiškai-dieviška prasme jie neturi ir negali turėti jokios nuovokos.

inkognito-ren 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 18:30:14
Deja nežinau,kiek teko patirti ai jie gerai žino kas egzistuoja o kas ne. O tikėjimas reikalingas tik tuomet kai nežinai ar tai tikras dalykas. Apie dvasinės ir materialios kilmės egzistenciją jie puikiai informuoti,todėl žino kad tai yra taip pat tikra, kaip kad ir mes šiuo metu galime bendrauti elektroninės(virtualios tikrovės) erdvės pagalba, kurios taip pat negalima pačiupinėti materialioje plotmėje..

ren - Inkognito 2012 m. vasario 20 d., pirmadienis, 18:18:10
Ar ateiviai tiki galingų dvasių (angelai, demonai...) egzistavimu?

Gal čia ne valdas? 2012 m. vasario 19 d., sekmadienis, 16:28:44
Gal Evaldzitas atgimė jo asmenyje, kažko man panašu į jo reinkarnaciją mūsų forume.

vo kietas 2012 m. vasario 19 d., sekmadienis, 15:31:34
Tu valdai matosi labai protingas. Klausome įdėmiai tavo proto balso. Manau rašyti moki, tai kaip nors pasitark su savo kompu ir pasisakyk.

valdas 2012 m. vasario 19 d., sekmadienis, 13:23:32
keista, bet mano nuomone sis forumas skirtas vienam zmogui, kuris issakineja tik savo jam paciam suprantama nuomone ir supratima.nenormaliu tapti galima siam forume.kad normalius klausimus vercia debatais.

ren 2012 m. vasario 19 d., sekmadienis, 12:14:49
Inkognito, norėčiau paklausti o ateiviai ar tiki tokiais dalykais kaip burtai, pranašystės, lemtis... Taip sakant, ar jie prietaringi?

Man jis 2012 m. vasario 19 d., sekmadienis, 10:46:14
Kažkoks nenormalus tas valdas.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 20:53:27
nuhi nemoku as su kompu elgtis. tel. nr.868268976

W.A. 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 20:18:52
VALDAI, ATSIŲSK NUOTRAUKAS ADRESU info@nso.lt
Galės jas panagrinėti visi

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 19:40:08
inkognito,preskaiciau jusu rasomus straipsnius,nu ir ka,tik vienas ju yra arciau tiesos.isvada arba abu esam tokie,arba kazkuris labiau.nenoriu izeisti pono.bet jusu zinios irmastymas kelia abejoniu jusu racionaliu mastymu,kad ir kokioje formoje jis butu pateiktas.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 19:31:21
inkognito,preskaiciau jusu rasomus straipsnius,nu ir ka,tik vienas ju yra arciau tiesos.isvada arba abu esam tokie,arba kazkuris labiau.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 19:10:42
inkognito pirmiuasia reiakia atidaryti savo skaipo nustatymus.antra kinietiski baloneliai jeigu nenorit aiskumo arba jo vengiate tai gal palikite sia tema ramybeje.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 18:01:36
kontaktus radau leisti prisijungti

2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 17:55:39
kinietiski zibureliai is balkono ziurint , tikrai labai greit skrenda.
Naujuju nakti pilnas dangus ju buvo.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 17:39:41
ar sis forumas sukurtas visatos proto brolio/nusivyliau,kasd tie laiko paukojau lokams.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 17:32:22
laukiu inkognito duomenu.gali buti tarpiniai.valdasce.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 17:26:38
laukiu inkognito duomenu.gali buti tarpiniai.valdasce.

inkognito 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 17:20:40
Neranda tavo adreso mano skaipas. pabandyk prisijungti pats skaipu: inkognito3333

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 17:11:49
objekto griti nustatyti yra nesunku ,jei galeciau galimybe pateikti skridimo skridimo trajaktorija ir laiko trukme. o,ir pagal nuotrauku fakta tai nesunku.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 16:55:49
atsiusk adresa atsiusiu visas nuotraukas. netiki skambik man skaipu valdasce.

inkognito 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 16:48:52
Na gerai atsiūsk nuotraukas jas išnagrinėsime ir galėsime tiksliau pasakyti kas tai.Nuo žemės labai sunku nustatyti tikrą aukštį skrendančio objekto gabaritus ir tikrą jo greitį,bei kokiame realiai nuotolyje nuo avęs jis yra,nes tikrai nepamatavai kokiu greičiu jis skrenda ,todėl geriau to ir netvirtink.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 16:47:33
jei nori atskleisti man ar tai yra melas ar ties tai gal padek, o ,nefilosofuok.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 16:40:16
inkognito tavo proto gebejimas mane nustebino. kinitiski zibureliai,negali skristi 100km greiciu.ir jai atmesime mano auksty nuo balkono tainuo zemes tai busapie 30 laipsniu nuo horizonto. lyginant su menulio dydziu tai isena sviesulys bovo jo desimtoji dalis .atrodo kad esi prastas megejas.

Inkognito 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 16:17:18
Valdai pagal tavo aprašą labai panašu jog tai buvo kinietiški žibintai,tokie popieriniai maišai iš japoniško popieriaus su apačioje pritvirtintais fakeliukais ,kurie jiems savo kaitra sudaro keliamają jėgą ir jie juda panašiai tokiame aukštyje pavėjui. Iš žemės greitis atrodo tikrai nemažas,ir tai kad vėjai skirtinguose aukščiuose gali pūsti labai įvairiomis kryptimis sudaro įvaizdį kad skrenda tikri NSO. O tai kad švietė nelabai tolygiai tik įrodo liepsnos svyravimus degant sausam spiritui.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 15:34:23
atsiprasu,kad nepatislinau. lazdijai. skaipas valdasce.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 15:29:09
adminui zinute nusinciau.bet nesu kompu spezas.kaip tas nuotraukas siusti, kad ir kam.

Inkognito-valdui 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 15:09:48
Nusiūsk Adminui,gal jis įdės tavo padarytas nuotraukas,apžiūrėsime ir aptarsime visi draugiškai,turėtų būti labai įdomu. Gal gali parašyti kurioje vietoje gyveni ir kur matei tuos NSO.

inkognito 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 14:54:49
Vienas iš pirmųjų ir garsiausių Holivudo aktorių Ch. Chaplinas manė, kad gimė 1889 metų balandžio 16 dieną Pietų Londone. Bet išsamų tyrimą atlikę MI5 agentai niekur nerado jo gimimą patvirtinančių dokumentų. Žvalgyba taip pat atmetė teiginius, kad Ch. Chaplinas kėlė grėsmę saugumui.MI5 istorikas profesorius Christopheris Andrew) sakė: "Labai neįprasta, kad nežinoma tokio įžymaus žmogaus kaip Ch. Chaplinas gimimo data ir vieta, ypač po MI5 tyrimo".
Didžiosios Britanijos žvalgybos dokumentai atskleidžia, kad balandžio 16 dieną negimė niekas vardu Charlis arba Izraelis.
Nepasitvirtino ir spėjimai, kad Ch. Chaplinas gimė Prancūzijoje netoli Fontenblo.
Kas gali paneigti jog žemėje greta mūsų gyvena ir super talentingi Ateiviai?

Inkognito 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 14:48:53
CŽV niekaip negalėjo išsiaiškinti Čarlio Čaplino tikrosios pavardės ir vardo bei gimimo vietos. štai citata:
JAV federalinis tyrimų biuras (FTB) 1952 metais paprašė MI5 ištirti Ch. Chaplino praeitį, nes JAV įtarė, kad aktorius buvo komunistų šalininkas. FTB manė, kad Ch. Chaplinas naudojasi slapyvardžiu, o jo tikrasis vardas - Israelis Thornsteinas.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 12:49:38
papildymas.objektus stebejo 4 asmenys su skirtingais supratimais.kitais vakarais tuo paciu laiku fotkinau tapati dangaus vieta .vieta mano fiksuota. padariau kopijas ir sulyginau objektus .nustebino mane visai kas kita.nuotraukas kurias dariau pries ir po.ka as matau ir ka mato fotikas.vaizdas nerealus.tik nezinau kas man tai galetu paaiskiti.

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 12:19:55
vasario 15 d.19.56min.dangus apsiniaukes zvaigdziu nematyti.nuorytu puses cpasirode pirmi du sviesuliai,po keliolikos sek. pasirode dar 3 sviesuliai.intervalas tar ju skirtingas,kryptis link vakaru.stebimi objektai 45 laipsniu kampu judejo mazdaug sportinio lektuvo greiciu 200-300 m.aukstyje. apvalios formos objektai sviete ne visai tolygiai. spalva svyravo nuo baltos iki rusvumo.link vakaru grupe pasidalino.lauke tou metu buvo tylu garso ar fono nesigirdejo. spejau padaryti 3 nuotraukas.vaizdas geras,bet protas nesuvokia,kas tai.

2012 m. vasario 16 d., ketvirtadienis, 23:25:46
Su Vasario 16!!!

rutulys 2012 m. vasario 15 d., trečiadienis, 23:39:24
Paskaitymui www.rait.airclima.ru/lib.htm

Inkognito 2012 m. vasario 15 d., trečiadienis, 12:55:58
Kad būtų aiškiau iš esmės tiek mes tiek mums priešiški ateiviai esame tas pats materijos gniutulas kuris Kūrėjo valia gali bet kada būti apkeistas vietomis pasinaudojant tiek mūsų tiek jų laikinumu šioje laiko spiralės vietoje. Nežiūrint kad kai kuriais aspektais jie mus lenkia techniniu išsivystymu šiame sąlyginiame laiko taške,tačiau jei prisiminsime Atlantidą tai ir mes jau buvome jų lygio ir net pranašesni kitoje laiko spiralės vietoje.

Inkognito-ren 2012 m. vasario 15 d., trečiadienis, 12:51:59
Kūrėjas turi mums daug variantų,kadangi planetoje mes tegauname tik kūną o dvasia arba siela yra internacionali -priklausanti visiems pasauliams kurie tik esti mūsų visatoje ,o tai žymiai daugiau nei mūsų paukščių tako galaktika. Tad šios egzistencijos problemos tiek mūsų tiek ateivių civilizacijų yra sprendžiamos tik materialioje plotmėje,o dvasinėje -amžinosios egzistencijos plotmėje yra visiškai kiti dėsniai.Deja ir ten yra hierarchinė sistema o aukščiausia jos pakopa yra NIRVANA,o kitose stadijose būtina, kad E- Gregoras kurį laiką praegzistuotų materialioje plotmėje,iš čia ir kyla visi blogumai ir nelaimės.

ren - Inkognito 2012 m. vasario 15 d., trečiadienis, 11:14:55
4 milijardai yra daug. Bet gaila, kad ir labai išsivysčiusios civilizacijos nepajėgia išspręsti žvaigždės mirties problemos. Naivios idėjos, kad mūsų ainiai ką nors sugalvos kaip išgelbėti saulę. Gal tai kažkaip įmanoma, bet taip sunku, kad labiau apsimoka ieškoti naujų pasaulių. Ir dar klausimas, ar kai jau mums reikės išsikelti ar bus kur? Jau dabar tinkami gyventi pasauliai, kiek suprantu, yra deficitas. Ar ne teks ieškoti nelaimės draugų, burti galaktinę "Blindos šaiką" ir eiti lyginti svieto prieš visatos ponus didžiasias civilizacijas, prisigrobusias tuzinus planetų.

Inkognito 2012 m. vasario 15 d., trečiadienis, 09:34:50
Maždaug po 4 milijardų metų ir mes -žemiečiai,jeigu tik iki to laiko nesunaikinsime savęs patys,nepadarys Armagedono Asteroidas ar nenukariaus aršesnę ir labiau išsivysčiusi civilizacija,būsime priversti ieškoti prieglobsšio gerokai išretėjusiuose galaktikos žvaigždynuose...Ir jaučiu nelabai mums skaudės galvas dėl tokio lygio civilizacijos kaip kad mes esame dabar...

Inkognito-ren 2012 m. vasario 15 d., trečiadienis, 09:20:56
Ateiviai niekuomet nieko negrobtų ir neužvaldytų jeigu tai neverstų jų daryti nepalankios aplinkybės, kaip kad pavyzdžiui bebaigianti išdegti jų gimtoji žvaigždė,jie jos papildyti degalais negali todėl priversti gelbėti nors tai ką dar galima.

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 22:11:17
Vis dėlto neatsipalaiduokite ir nepraraskite budrumo.

Armakadanas 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 22:08:55
Ne visi po sapnus vaikščiojantys yra blogiečiai.
Daugumoje erdvus,geranoriški ,altruistiški,nekeliantys pavojaus.
Dažnai perspėja.

ren 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 21:13:25
Į žmogaus pasamonę, sielą teisę įsiskverbti turi tik pats žmogus ir Kūrėjas. Dievas. Visi kiti, ieškantys kelių ten yra vagys ir plėšikai.

ren - Armakadanas 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 21:02:43
Jeigu taip būtų tai daugiau už mus žinantys ateiviai mums atrodytų kaip filosofų bendruomenės. O dabar vieni ateiviai grasina užgrobti mažiau išsivysčiusių (ne dėl jų kaltės) civilizacijų gimtines, kiti vaikščioja po sapnus gasdindami žmones, treti grobia vergus ir įdarbina kasyklose, nes "tingi" robotų pasigaminti... Jeigu Inkognito teisus, tai ateiviai tokie pat materialistai ir palinkę į bloga kaip ir žmonės. Kai kurie dar ir žiauresni nei dauguma žmonių. Tiek tiek kad daugiau išsivystę. Jie yra pavyzdys kaip žinios (žinojimas) blogo nepadaro geresniu.

Armakadanas 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 20:06:31
Norite tikėti,kad esate savo sielos šeimininkai.Bet jūs neesate net savęs materialaus šeimininkais.
Yra begalė slaptų kelių ir būdų,kuriais pasąmonės veiksniai įsiskverbia į jūsų gyvenimo tvarką ir sprendimus.
Vienas iš jų.
Esate „kažko“ aukščiau sapnas.Netgi suteikiantis jums galimybę sapnuoti. Jūsų sapnuose irgi vyksta "sekančių"gyvenimas ir t.t. Nesistenkite sapnų perkelti į savo gyvenimus,nes"jie" užvaldys jūsų samonę(kaip pav.pasakojimai apie RSO ar ateivius ).
Gyvenimai tik mirksnis vykstantis „čia ir dabar“ nėra nei praeities nei ateities, matuojant Visatos mastu.

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 18:08:25
Mąstyk, tai ir košmarų nebus.

anzes 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 16:42:50
sapnuoju kat mirstu arba draugau su miruseis ir panaciai ar sapnai ir relybe ka sapnuoji pvz netenki sv sielos parasykit lauksiu asakymu

Ar galima vadinti meile tarp homoseksualų 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 14:05:30
Tikra žmogiška meile? man ji panaši į meilę korumpuoto teisėjo savo šaliai,todėl kad ji sudaro jam sąlygas vogti,tukti savo šalies sąskaita ir sėti žemėje blogį..

nekenčiu 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 14:02:18
Homoseksualų ir lesbijiečių

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 13:00:16
galime smerrkti smurta,bet meile smerkia tie,kurie neismoke mylet...gejai ir lesbijietes tokie pat zmones-tarp ju vyksta tokios pat intrigos,jei jis gyvena intrigu dvasioje,jei harmojios,viskas harmoninga...

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 12:57:24
Siela nera belyte,bet siela yra kintanti-per daugybe isikunijimu turi ivairias patirtis - uzduotis

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 12:50:31
nieko nera 'niekada'...niekad nesakyk 'niekada“..pasaulis pilmas virsmo ir perversmu... ir prisirisimu.. kiekvienas turi kodu,ne tik genetini koda,bet begale programu..Tarkime, vaikas gime seimoje,kur tevas girtauja,bet tai nereiskia,jog jis turi isaugti alkoholiku...jis gali jau nuo pirmu dienu tai priimti kaip neigiamybe,kaip nelaime,bet gali ir susitaikyti su tuo ,ir isijungti i ta aplinka..nuo ko tai priklauso? priklauso KOKIOJE DVASIOJE JIS GIME,o ne kokioje aplinkoje...taip viskas siame PASAULY.Gali but ir nesekminga santuoka,bet priklauso KOKI SUPRATIMA TURI LAIMINGOS SANTUOKOS. Juk mes esame aplinkos ir aplinkybiu kontekste, BET SIEKIAMYBE SAVOS LAIMES IR YRA TAI,ko mums reikia ne maziau kaip oro ir vandens..

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 12:34:03
Sielos, kiek žinau, ištikro esmėje belytės, tačiu išgyvendamos lytiškumą kūne jau po pirmojo įkūnijimo įgyja atitinkamą patirtį ir sąvastį, tad patirtinių lyties požymių joms atsikratyti jau niekaip neišeis *

Inkognito 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 12:32:14
Gėjai ir lesbietės man buvo yra ir bus visuomet išsigimėliai ir šlykštūnai,tiesiog dievo nesusipratimas ir egzistencijos klaida.

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 12:27:24
Ačių Tautvidą už šventę, tavo poetiška harmonija pakiliai nuteikia :)** (čia pora bučkių nuo Valentino)

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 12:12:04
Inkognito, kokios lyties siela?

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 12:10:00
Gal ir ateiviu sielos belytes?

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 12:05:34
Meile tarp moteru svelniausia.Dvi sielos virsta viena siela.
Juk sielos belytes.

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 11:38:59
Į upę suteka šaltiniai,
Į jūrą teka upės,
Dangaus vėjeliai pirmutiniai,
Kur tik pažvelgsi supas;
Ir niekam vienišam nemiela,
Visur visi po du,
Dvi sielos virsta viena siela.
Kodėl ne aš ir tu?
Žiūrėk, kalnai bučiuoja dangų,
Bangelė bangą glosto;
Sesuo gėlė brolelį brangų
Užmigdo ir apklosto.
Ir saulei mielas žemės vardas,
Ir mėnuo štai virš sodų;
Ko būtų šis švelnumas vertas,
-------------------------------
jei tik kasdien svajotum...

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 10:54:16
' Ji spindi mylinčiųjų akyse..'

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 10:52:48
su degančio skausmo lempa savo rankoj,
aš matau tavo veidą
ir žinau tavo palaimą.”
Tagorė
Gražios eilės. Bet jos verčia mane abejoti. Padiskutuokime. Ar tikrai meilės palaimą galima patirti tik per skausmą? Poetizuota kančia. Ją regime visose meno formose: knygose, kine, dainose, paveiksluose… Meilė mene dažniausiai siejama su dramatiškais išgyvenimais, kliūtimis trukdančiomis būti kartu, kurias herojai bando įveikti. Vaizduojami sudėtingi santykiai skausmingos patirties fone. Nesutinkate? Paskaičiuokit, kiek per valandą įsijungę radijo imtuvą išgirsite dainų apie meilę. Kelios iš jų spindulingai džiaugsmingos? Mano bandymo rezultatai - vos dvi iš septynių…
Taip ir gyvename, apsupti virtualių skausmingų balsų ar žvilgsnių. O kaip realus gyvenimas? Esame išmokyti meilęišgyventi audringai. Blaškomės, abejojam, skiriamės ir taikomės, ieškome ekstremalių išgyvenimų, kuriame dramas, būdami dviese negalime be pikantiškų sekso žaidimų. Ar tai yra ta tikroji meilė? Ar tik mūsų visuomenės dvasinės krizės išraiška? Užaugau tikėdama, kad pasaulis pavojinga vieta. Neišmokau išgyventi saugumo ir ramybės jausmo, todėl nesąmoningai kūriau sudėtingus santykius, todėl buvau kupina abejonių ir baimų per daug neatsiskleist, per daug neprisirišti, partnerį tikrinti ir išbandyti.
Aš mokausi ištrūkti iš šio užburto “skausmo lempos” rato. Nes tikra meilė nebūna kankinanti. Tikra meilė randa būdu dviems asmenybėms būti kartu ir išsivaduoti iš dvejonių, kiek tai įmanoma žmogiškajai prigimčiai. Ji spindi mylinčiųjų akyse...'

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 10:48:16
su Valentino diena!
?

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 10:47:27
griztu namo su saviskiu, o ten maniskis su savaja...

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 10:34:11
Į ligoninę atveža vyra su durtine žaizda po mentim. Gydytojas priimamajame užjausdamas klausia:
- Skauda?
- Ne, tik kai juokiuosi...

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 10:29:30
o kodel jus domina seksologines pakraipos-ar turite nedakleliu...tiesiog patariu apie tuos nedateklius labai negalvoti ir palengves

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 10:27:54
ach,kelias buvo ilgas ir painus-moterys visada viska daro geriau..nors ,jog ir meluoja geriau

geriau papasakok kaip 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 10:15:49
Tapai lesbiete

durniems 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 10:15:11
Duokime geriau kelią

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 10:07:03
o siaip tai nieko nera ,kas butu paskutinis arba pirmas,jei zmogus uzsiblokuoja atminti ir neturi viziju,visuomet riboja save tais terminais 'PIRMAS-PASKUTINIS'

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 10:05:06
pa pa pa paskutinis anekdotas

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 10:04:20
Lipa du į kalną. Vienas iš jų mikčius.
Mikčius:
-pa pa pa papa....
Draugas:
-ai, nusibodo laukt kol išlemensi, užlipsim, tada pasakysi.
Užlipo ant kalno viršūnės, abu sušilę, nusikalę.
Mikčius:
-pa pa pa palapinę palikom....
Ką darysi, draugelis išsikeikė juodai ir lipa abu žemyn.
Mikčius:
-pa pa pa pa.....
Draugas:
-užknisai jau, nulipsim, pasakysi >
Nulipa vargais negalais, vos pastovi abu ant kojų.
Draugelis:
- na sakyk ko norėjai...
Mikčius:
- pa pa pa pajuokavau

paskutinis anekdotas 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 09:59:50
'Romanovas neapsiriko taip iš tikro ir yra,tik viena smulkmena Arijais vadinosi Atlantų žvaigždžių legendiniai kariai,o Lietuviai mano nuomone turi daugiau žemdirbių genų,jie aprūpindavo tuos karius duona ir kitomis gėrybėmis. Bet galimas dalykas kad aš klystu '
GALIMAS DALYKAS-DALYKAS SIS YRA TIKRAI GALIMAS

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 09:57:30
na,gerai-dar keleta anekdotu ir nezaisiu vel

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 09:56:52
5 valandas ir 11 min

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 09:56:16
todel,jog as zadejau nezaisti tik 5 ir 11 min valandas-sutartis buvo neterminuota

Inkognito 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 09:26:23
Aštarijai,net nesu girdėjęs pas juos tokio pavadinimo-iš kur tai ištraukei?  

pažadukui-melagiui 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 09:20:49
tautvida, žadėjai nežaisti....
Tai kodėl gi taip, kodėl pažadų nevykdai?
 

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 09:02:11
Atlantų kariai vadinosi ir vadinasi aštarijai na, o baltai atlantų buvo panaudojami panašiai kaip, kad mes šiais laikais pasinaudojame darbinių gyvulių pagalba. Tai taip ir yra - per sekusiu tūkstantmečius be šeimininkų palikti buvome priversti kapanotis savarankiškai, ir nors daug ką, iš to, ko šeimininkai buvo primokę praradome, tačiau jų kalbos skambiausias gaidas panašiai kaip papūgos lig šiol kartojame... Ar verta įsivaizduoti?

Inkognito-ren 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 07:31:16
Romanovas neapsiriko taip iš tikro ir yra,tik viena smulkmena Arijais vadinosi Atlantų žvaigždžių legendiniai kariai,o Lietuviai mano nuomone turi daugiau žemdirbių genų,jie aprūpindavo tuos karius duona ir kitomis gėrybėmis. Bet galimas dalykas kad aš klystu

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 00:37:28
Vyksta egzaminas. Į auditoriją įėjęs studentas klausia dėstytojo:
- Dėstytojau, ar galima laikyti egzaminą šiek tiek išgėrusiam?
- Na ką padarysi, kad jau taip nutiko, tai prašom.
Studentas atsisukęs durų link:
- Chebra, įneškit Petrą!

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 00:33:59
Senas profesorius pasakoja kolegoms:
-Neseniai sapnavau, kad skaitau paskaitą studentams. Pabundu, ir ką jūs manote? Aš išties skaitau paskaitą.

tokia pat logika 2012 m. vasario 14 d., antradienis, 00:29:53
Breznevas irgi lietuviska,gal jis buvo lietuvis,nes galune -as pasako,jog lietuviska pavarde

2012 m. vasario 14 d., antradienis, 00:28:11
Romanovas -pavarde tokia slaviskai- lietuviskaiarijietiska

ren 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 22:42:00
Romanovas šį vakarą per LTV pareiškė, kad tikrieji arijai yra lietuviai, o Hitleris apsiriko, manė kad reikia ieškoti Indijoje... „Mes esame tikri arijiečiai“, - tiesioginiame eteryje sušuko V. Romanovas. Pats nemačiau, bet taip rašo lrytas.lt

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 20:30:26
Pirmasis kontaktas žmonijos istorijoje. Į susitikimą su nežemiškos civilizacijos atstovais susirinko visų valstybių prezidentai ir kt. aukšti pareigūnai. Prieš žemiečių minią atsistoja ateivių pasiuntinys ir sako kalbą:
-Mūsų civilizacija sveikina draugiškus santykius su visomis civilizacijomis, net tokiomis atsilykusiomis kaip jūsų...
Per minią nusirita pasipiktinimo murmesys. Ateivis susigėsta ir bando taisyti padėti:
-Oi, atleiskit, aš visai pamiršau, kad laukiniai būna labai įžeidūs...

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 20:19:03
Latvija:
20:00 – Susėda prie stalo. Išgeria.
20:30 – Eina šokti.
21:00 – Prisėda prie stalo. Išgeria. Šneka.
21:30 – Išgeria ką turi, eina užsipirkt dar.
22:00 – Grįžta. Prisėda prie stalo. Išgeria.
22:30 – Visi miega.
Estija:
20:00 – Susėda prie stalo. Išgeria.
20:30 – Pašneka. Išgeria.
20:45 – Visi miega.
Rusija:
20:00 – Susėda prie stalo išgeria.
20:30 – Sėdi geria.
21:00 – Sėdi geria.
22:00 – Sėdi geria, rūko.
23:00 – Eina nusipirkti papildomą dėžę degtinės.
23:30 – Grįžta. Sėdi geria.
24:00 – Sėdi geria. Rūko.
01:00 – Eina gąsdinti estų ir latvių.
02:00 – Grįžta pikti (estai ir latviai taip nulūžę, kad nereaguoja). Geria.
03:00 – Sėdi geria. Kai kas mušasi (nuoskauda dėl miegančių latvių ir estų).
04:00 – Geria. Atsiprašinėja vieni kitų.
05:00 – Geria už estus ir latvius.
06:00 – Sėdi geria.
07:30 – Užsimeta kuprines ir eina į mokyklą.

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 20:16:24
Apšerkšniję mūsų žiemos –
Nevalyta – kur dairais –
Šiurpias pasakas Kubilius
Seka liaudžiai vakarais.
Apie klaidžią sniego pūgą,
Renovacijos naudas –
Apie baisią dujų kainą,
Kuri pakilo į dausas.
Apie krizę ir akcizus,
Sodrą, išmokas mamų,
Apie vandenį, auksinį
Tą iš Vilniaus vandenų..
Apie trečiąjį paketą,
Apie mokesčius naujus.
Apie turgų ir šešėlį,
Magiškus kasos aparatus.
Kaip bedarbis tinginys
Grįžęs tuščiomis atgal…
Moka sąskaitas už šilumą
Kurių niekaip išmokėt negal! –
O seime nykštukai, sėdi
Skirsto lėšas tarp savų…
Bėga STT per sniegą,
Nesurasdami galų.
Prezidentė gero būdo –
Bet jos partiją pikta …
Paskutinis emigravo.
Tai ir pasaka baigta.

ne-rislumas 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 20:13:48
Lyg man rupetu-rengenas ar ultravioletiniai spinduliai-man jokio skirtumo-noriu sokolado...tai daug svarbiau dabar

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 20:11:52
koks cia skirtumas, CEKAS NORIS IR NE LIETUVIS

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 20:11:13
Chuck Norris vos nepateko i Liet.seima, nors rinkimuose net nedalyvavo.

100% tiesa. 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 20:11:04
Ren ir Rentgenas ne tas pats asmuo.

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 20:00:15
Gedimino prospekto šaligatviu vienoje pusėje eina Kubilius, o kitoje
bobulė. Ji pasižiūrėjo į Kubilių ir į viršų iškėlė kumštį. Kubilius
irgi pamojavo kumščiu, o bubulė ne pėsčia – iškėlė ir antrą kumštį.
Kubilius, kaip inteligentiškas žmogus, pasukiojo pirštą prie smilkinio
ir nuėjo.
Grįžo Kubilius namo ir sako žmonai: …žinai sutikau gatvėje bobulę, o
ji man rodo – į snukį gausi , o aš – pati tu gausi. Ji – tu manęs
nežinai, aš du kartus daugiau duosiu. Na ką galvoju – pasimaišė
bobulytei protas ir nuėjau toliau.
Grįžta bobulė namo ir pasakoja: žinot sutikau Kubilių. Aš jam rodau -
laikyk valdžią, jis man – laikau. Sakau – laikyk tvirčiau, o jis – tai
kad proto neužtenka!

ren 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 19:58:06
Aš ne "rentgenas". Aš esu "ren". Kvailas nikas, bet ką dabar, pradėjau tokiu pasirašinėti, tai nebekeisiu. Šitai rašau, nes jei neklystu anksčiau nso diskusijose dalyvaudavo kažkoks komentatorius "Rentgenas". Aš su juo neturiu nieko bendro. čia tarp kitko.

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 19:56:01
Vėluoja politikas i posėdi.Jau nuvažiavo i aikštele pasistatyti mašinai,bet niekaip neranda vietos.Tada pakelia akis i dangu ir prašo Dievo:
-Prašau padėk man rasti vieta.Jei man padėsi kiekviena sekmadieni eisiu i bažnyčia ir mesiu gerti.
Tada pagaliau pamato laisva viena.Ir vėl pakelia akis i dangu
-Viskas nebereikia jau radau...

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 19:50:52
taip ir norisi atsiverst anekdotus po tu pokalbiu...

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 19:49:57
uzgrudintas jusu mastymas,lyg plienas...kietas kietam kietai pasako ir jokiu kitu prieigu

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 19:48:59
kaip Erlickas...

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 19:46:48
ten ,kur rezonuoja-ten ir reikia rast suvokima

ren - Inkognito 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 19:46:26
Inkognitai, daugelis tų kurie labiausiai pikti ant valdžios jau emigravo, jų čia nėra. O likę "pykstantys ant pasaulio" rinkimuose prabalsuos už Paksą, Romanovą, Kedžio partiją,Uspaskichą, dalis galbūt už Zuoką,Brazauskienę - šitaip išskaidys "protesto" balsus ir nugalėtojais bus tie patys socdemai arba konservatoriai. Kaip visada.

TAUTVIDA-rentgenui 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 19:45:29
pagaliau,jusu pastabos visiskai teisingos-visai neturi reiksmes zodziai ir sakiniai,svarbiausia ,jog nors kokia minti apciupete ir gavote inpulsa savo mastymui kaip is chaoso galima kurt savasti-nereikia net info sudeliot i lentynas, bet galima gaut 'suvokima akimirkoj'..

Inkognito-ren 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 19:08:57
Aš įdėmiai seku politiką visus 20 metų juo labiau, kad tai yra viena iš mano pareigų dėl ko aš esu čia,bet į ją aktyviai nesikišu.Todėl dėl kubiliaus tinkamumo premjeru galėčiau argumentuotai pasiginčyti kaip ir bet kurio kito kuris buvo anksčiau. Lietuva dar neturėjo tikro premjero,kuris norėtų jai gero o nebūtų statytinis savanaudiškų ir ją drąskančių jėgų. Justitia regnorum est-kaip teigė senovės Roma. Valstybė be teisingumo yra tik plėšikų irštva-tai Emanuelio Kanto žodžiai.
Lietuva yra valstybė be teisingumo pamato,o tai reiškia kaip bevartytume ji tėra mėšlo krūva,kurią būtina išsprogdinti ir kurti iš naujo tikros demokratijos,tikro o ne menamo teisingumo pagrindais ir tai anksčiau ar vėliau atsitiks ir aš jau mačiau regėjimuose gatvėse šaudomus asmenis ir pats buvau pakliuvęs į jų tarpą. Taip kad bičiuliai musų laukia labai kraupūs ir sunkūs laikai,kurie gali labai greitai įvykti ir retas kuris iš mūsų išnešime sveiką kailį iš čia.

Inkognito-ren 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 18:59:54
Per drąsiai reiški savo mintis forume apie ją žiūrėk kad nebūtų ir tau kaip kad čia vienam žmogui jau buvo,kai jis pernelyg giliai pradėjo lysti mano neatsargiai jam perduota nuoroda.Jaučiu šiokią tokią kaltę kad buvau pernelyg neatsargus,todėl siūlau radikaliai pakeisti temą ir daugiau apie tai neužsiminti. Žinok Armakadanas šiuo atveju teisus ir jo perspėjimas yra labai vietoje ir išmintingas,nes ji gali naktį ateiti pas tave sapne, o ryte jau būsi netoli išprotėjimo ribos.

ren - Inkognito 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 17:46:04
Grįžtu prie demokratijos --- tai, kad ir pas mus nesėkmės valdant kainuoja valdžią. Nereikia nei ateivių santvarkos. Kubilius turbūt pralaimės rinkimus. Nors nelaikau jo tokiu blogu premjeru, kokiu daugelis jį paišo. Beje, gal esate girdėjęs kokių nors kitų santvarkų pas ateivius, negi tik vadinamoji "konstitucinė monarchija"?

ren 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 17:42:01
atsimenu, Mamontovas dainavo "mėlyni plaukai tinka tau labai...

ren 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 17:40:08
Apskritai meilė tarp ateivio ir žmogaus yra įdomus atvejis. Kalbu apie tikrą Meilę, kuri retas svečias ir ne kiekvieno žmogaus gyvenime pasirodo. Tarkim ateivė įsimyli žmogų. Jis metai po metų sensta (jai tai kaip keli mėnesiai), jaunystė greitai prabėga. Galop miršta tokios pat jaunos, kokią kažkada sutiko, mylimosios akivaizdoje. O jai lieka prieš akis tūkstančiai metų, ilgėtis to kas liko tolimoje praeityje ir niekada nebegrįš. Ateiviui toks dalykas būtų kaip prakeikimas.

ren - Inkognito 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 17:35:16
Kas žino kas kieno nuotykiu taptų. Aš esu jaunas ir gražus vyras. Krikščioniškai išauklėtas, nuo pat paauglystės jaučiu didelę panieką visoms k...oms. Čia pirštu į nieką nerodau. Visgi tikrai niekada nepamesčiau galvos net dėl pačios gražiausios viliokės, jeigu jausčiau jai esąs tūkstantis šeši šimtai šešiasdešimt šeštas nuotykis. Nebent ji panaudotų kažkokias hipnotines galias, kas jau būtų negarbingas žaidimas.

ren - Tautvida 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 17:25:28
Tu turi didelį talentą rašyti sąmonės srautu. Kaip Škėma. Vienas sakinys nesiriša su kitu, bet juos jungia GILI mintis. Galėtum parašyti knygą. Mokyklose vaikai per literatūros pamoką sėdėtų ir nagrinėtų lyrinio subjekto Tautvidos lyrinius objektus.

Armakadanas 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 16:49:26
Mano pareiga" tai" perduoti.
Sapnuojant pasiekiama labai pažeidžiama būsena.Dvasia palieka kūną kasnakt ir grižta tik bundant.Netikėtai pažadinus, siela gali nesuspėti sugrįžti. Pats įsitikinai,kad juodžiausius darbelius "ji" atlieka per sapnus ir su tavo paliktu kūnu.
Tai tiek žinių.

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 16:33:55
nuo jusu visu didele alergija

Inkognito-Armakadanui 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 16:13:48
Ne jos nosiai tai padaryti,mano per daug stiprūs moraliniai įsitikinimai ir garbės supratimas. Bet kuris iš jūsų būtų išprotėjęs kai buvo paliktas vienas mėnulio juodoje naktyje,be jokio šanso išgyventi,o aš neišprotėjau nes maniau kad surasiu rusų paliktą kosminę stotį ir jos pagalba sugebėsiu grįžti namo.Gerai, kad garsiai jiems to nepasakiau ,nes visi būtų numirę iš juoko.Bet tuo metu aš tuo tikėjau ir galvojau apie tai visiškai rimtai.

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 16:08:18
alfa.lt/straipsnis/13652672/Naktis.su.ateive=2012-01-27_16-00/

:>>) 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 16:07:59
youtube.com/watch?v=JlHLPiNPAFs

Armakadanas 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 15:56:09
Perspėjimas inkognitui:Šviesa pasitrauks,jei kalbesi apie RSA .Pats neteksi proto.Iš pradžių viskas atrodys gerai. Bet vėliau,ramybės nebus.Atiduosi šį kartą savo širdį amžiams.Apvis tave mėlynais plaukų liežuviais.Geležiniais gniaužtais apraizgys tavo kaklą,įsisiurbs į lūpas ir tyliai temps tave žemyn prie savęs...
Suvok savo minčių galias.Tai labai pavojingas menas, kurį moka tik geriausiai mąstyseną išsiugdę "kandidatai"Neprisišauk,sau pačiam nelaimės.

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 14:48:39
neapdergdami,bet pakritikuodami,neisizesisdami,bet nusijuokdami..

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 14:47:10
yra vienas kelias is 997 ir rinkites viena is 996,nes 997 -jau yra pasirinkimas

13-tos dienos ruosinys 14-tai vasario 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 14:44:24
MANĘS NIEKAS NEMYLI, NES AŠ… per stora, per plona, per jauna, per sena, pernelyg protinga ir t.t. Priežasčių galvoti apie save blogai rasime, jei tik jų ieškosime. Samprotavimai, prasidedantys teiginiais „niekas”, „visi”, „niekada”, yra klaidingi, bet itin padeda graužti save.
JEIGU NE JIS, TAI AŠ… gyvenčiau turtingai, laimingai, kitoje šalyje, turėčiau vaikų, neturėčiau vaikų ir t.t. Įdomiausia, jog taip samprotaujantieji sugeba neigti savo priklausomybę nuo kitų žmonių. Mintyse prikaišiodami kitiems, jie sykiu sugeba galvoti, kad tvarko savo gyvenimą patys ir galėtų jį tvarkyti daug geriau, jei ne keletas tyčia ar netyčia jiems pakenkusių.
KAIP NUOSTABU BUVO ANKSČIAU. Pokalbiai su savimi ir su kiekvienu, norinčiu ar nenorinčiu girdėti samprotavimų apie nuostabią praeitį, kai vaikai buvo maži, kai gyvenome ne čia, kai studijavome universitete ir t.t., itin mėgstami vyresnio amžiaus žmonių. Bet ir jauni geba užteršti savo mąstymą panašiais samprotavimais.
Paminėti bei panašūs svarstymai turi keletą bendrų bruožų: jie kelia nusivylimą; jiems skiriama pernelyg daug laiko; jie kliudo justi dabartį, nes nukreipia mintis į praeitį, kuri turėjo/galėjo būti kitokia, bet tikrai nebepakeičiama, arba į nepageidaujamą ateitį. Žmonės, kurie mano/jaučia esą nelaimingi ir nesąmoningai verčia save taip jaustis, gana dažnai nenori suvokti akivaizdaus fakto, kad jie gyvena šiandien ir nuo jų priklauso, ar Šiandien jie galvos apie sėkmę, ją įsivaizduos, ar pasirinks kitą minčių ir fantazijų krypti.

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 14:36:38
Kai žmogus suvokia savo mintis galias, jis supranta ir tikruosius skirtumus tarp esminio mąstymo ir minties spontaniškumo išraiškos

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 14:30:06
Dedi taska ar nededi to tasko,niekam nera jokio skirtumo,tik tau paciam.
Kaip ir ateinam i si foruma ar nebeateiname cia-niekam nera didelio skirtumo

KOKS SAVES SUREIKSMINIMAS 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 14:28:16
'dedu šiai temai tašką'

o kur jūs matėte 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 13:18:56
Pas žemiečius tikrą demokratija ir demokratinį valdymą? Čia veikia vištidės principas: Užsiropšk kuo aukščiau,artimesniam išpešk plunksną o žemesnį apderk,bent Jau Lietuvoje paskutinius 20 metų gyvenama pagal šias taisykles.

inkognito 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 12:47:39
Jos plaukai melsvai violetinės spalvos,aukšto ūgio ir nuostabios figūros,taip kad geriau nepamatyk jos o tai išeisi iš proto ir neturėsi amybės visą gyvenimą,o jai tebūsi tik sekundės nuotykis...

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 12:43:28
Tall White ETs in Nellis Air Force Base, Las Vegas, Nevada
www.alienshift.com/id98.html

ren - Inkognito 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 12:31:52
oba, būtų neblogai tokią pamatyti. Ir kokio tipo ji gražuolė - ilgaplaukė blondinė (Pamela) ar tamsaus gymio juodaakė, kaip iš arabų pasakų... O tas 1000 metelių, jeigu Jie gyvena kokius 5000, tai dar pati jaunystė. Kaip dvidešimtmetė. Nors aišku, jeigu tai Mergaitei patikėtos GT pajėgos, vadinasi ne už gražias akis, o kitus sugebėjimus. Kažkuo ji jau pasižymėjusi, kaip karė ir vadė. // Ji mane sudomino ne kaip moteris, o kaip autoritetingas ateivis, gyvas Jų pavyzdys. Pagal ją galima įsivaizduoti kokie Jie yra. Ir koks tas GT. Na, bet žadėjau nesigilinti - dedu šiai temai tašką.

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 11:50:31
Demokratija yra toks žmonių valdymas, kai aukščiausioji valdžia yra nustatoma ir tiesiogiai įgyvendinama pačių žmonių arba jų laisvai išrinktų atstovų. Pagrindiniai demokratinio valdymo požymiai yra:
1. Žmonių suverenumas;
2. Vyriausybės kūrimas, valdomiesiems sutinkant;
3. Daugumos valdžia; pagrindinių žmogaus teisių garantija;
4. Laisvi ir nešališki rinkimai; visa lygybė prieš įstatymą;
5. Tesiminis asmens teisių užtikrinimas;
6. Konstitucinis vyriausybės funkcijų apribojimas;
7. Visuomeninis, ekonominis ir politinis pliuralizmas;
8. Tolerancijos, pragmatizmo, bendradarbiavimo ir kompromiso vertybių palaikymas.

47 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 11:17:37
Ufonautas: Žemės įsimylėjėliai turi keistą paprotį – vienas kitam dovanoja gėlių lavonėlius…

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 11:10:26
ta pati demokratija yra skirtinga,net tuo atveju,kai ji gali but...liertuviskas PAVYDAS didziausia kliutis bet kokiai demokratijai...

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 11:08:38
vakarietis nera lojalus -jo religija apriboja mastyma

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 11:07:50
Ir nelygink azijieciu su vakarieciais-ledo su siltu vandeniu...

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 11:05:33
'Demokratijos tapsmas nesibaigia valstybinio suvereniteto atkūrimu, demokratijos
institucijų ir procedūrų teisiniu įtvirtinimu. Jos stabilumą palaiko brandi visuomenės politinė sąmonė, sugebanti kūrybiškai priimti šiuolaikinės politinės minties laimėjimus, modernios civilizacijos lygį atitinkantį politinį mąstymą.
Demokratija – tai kaip darbas ir pastangos, dedamos lemtingai dienai, kada visos bendruomenės bus stiprios ir išugdytos, žmonės padės vieni kitiems, kiekvienas galės išreikšti save ir turėti įtakos; kada įvairovė, suteiktos prigimtinės teisės ir kultūra bus aukštinamos, ir kiekvienas gyvens išraiškingą ir naudingą gyvenimą; žmonės bus sveiki, švarūs ir stiprūs ekonomiškai, vadovausis atstovaujamąja demokratija ir apsisprendimo teise; didžiausi pasaulio turtai bus padalijami ir teisingumas užtikrinamas kiekvienam.'
KOKIA DAR KUBILIAUS DEMOKRATIJA? SKESTANTIS LAIVAS

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 11:01:51
demokratija-geriau issiaiskink to zodzio savoka
-----------
rasai vel bele ka

inkognito 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 10:47:07
Paskaitykite tūkstančio ir vienos nakties pasakas apie tai kaip kadaise valdė Harunas al Rašidas -monarchas,kuris naktimis kartu su padėjėju apsivilkęs paprasto žmogaus rūbais vaikščiodavo po Bagdadą ,kad geriau suprastų kaip gyvena paprasti žmonės,o dienos metu priimdavo jau sprendimus kaip valdovas. Jis nebuvo apsistatęs pataikaujančiai padėjėjais kaip kad mūsų prezidentai,bet neatitrūkdavo nuo realaus pasaulio,o matydavo jį tokį, koks jis yra o ne pateikiamas ant paauksuotos lėkštutės.
Tada suprasite kuo jų monarchija skiriasi nuo mūsų demokatijos,ten tėra vienintelis interesas ir politiko gyvenimo prasmė-tai nacijos klestėjimas.
Nacijos nuosmūkis yra jo politinės karjeros pabaiga,skirtingai nuo kubilinės mūsų demokratijos.

Inkognito ren 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 10:39:26
Šiaurės korėja yra blogiau nei mūsų nukvakusi demokratija,nes ten nesivadovaujama rasės arba tautos gerovės principu,bet laikomasi baisesnių nei religinės dogmos kažkokio mokslinio komunizmo idealogijų,ten panašiai kaip ir buvęs Pol Poto režimas kambodžoje tik skirtumas kad nekapoja galvų kareiviškais kastuvėliais,tiems kas dėvi akinius ir yra įtariamas esant intiligentu.
Na o dėl to ar kažkam iš kontaktuotojų ši asmenybė nepakenkė mūsų forume aš turiu savo informaciją ir todėl geriau ta tema visiškai nekalbėti čia.
Ta ponia neturi jokių skrupulų ir yra pritrenkiančio fizinio grožio,reikia daug valios pastangų kad atsispirti jos nuodingiems kerams,bet man tai pavyko. Jei dalyvautų mūsų mis pasaulis grožio konkurse nei vienai jaunai žemės merginai nebūtų jokių šansų prieš ją nors, jai šiuo metu daugiau nei 1000 mūsų metų,tad geriau daugiau info ir nenorėkite apie ją.

ren 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 10:11:01
Jų juokas iš mūsų demokratijų neturėtų būti piktas, greičiau užjaučiantis. O ką mums daryti? Kas pas mus gali sudaryti išminčių tarybą (kaip pas Juos) ir kokiais kriterijais būti atrinktas?? Antai buvo tokia "senolių taryba", su medaliais ant krūtinės, sėdėjusi Maskvoje. Kita išminčių grupė ir dabar dar valdo Šiaurės Korėjoje. Tai čia dar juokingiau nei primityvi, bet žmogaus teises bandanti gerbti demokratija. Yra kaip yra. Kai turėsime tokias galimybes kaip Jie, tada gal ir dabartinė demokratija nueis į istorijos vadovėlius. O kol kas kam iš vargšų šaipytis.

ren - Inkognito 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 10:07:39
Na senais šito forumo laikais, kai Rsa čia rašinejo, su ja bendravo daug komentatorių. Ir nei vienas nenukvailėjo. Nebent ta Tautvyda... Gerai, jei negalima tada tai ne mano reikalas. Daugiau apie tai neklausinėsiu. Tik vienas paskutinis klausimėlis. Bent pasakykite ar ta kosminė "Žana d'ark" simpatiška. / Kažkodėl čia prisiminiau vieną raganą iš seno rusų filmo "Baubas", kuri su karstu skraidė... tokia ar panaši tikrai žalotų psichiką, leisiu sau pajuokauti.

Inkognito 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 07:40:24
Demokratinio valdymo forma niekur neegzistuoja visatoje išskyrus mažas žemos ekonomikos ir vos bevegetuojančias valstybėles atsilikusiose techniniu išsiivystymu bei piliečių gerove pasauliuose,kurie didesnės reikšmės neturi bendrame kontekste,bet nėra ir absoliučios monarchijos kuriose tautos ar rasės likimas priklausytų nuo vieno asmens psichinio stovio bei jo nemotyvuotų sprendimų lemtingų visai civilizacijai. Valdžia niekur nėra perduodama nei paveldėjimos nei korumpuotų rinkimų būdu.
Kiekvienas gali atiduoti savo balsą betarpiškai saveikaudamas su centriniu kompiuteriu telepatijos metodu ir bet kada pasitikrinti kaip buvo įskaitytas jo suteiktas mandatas tam ar kitam pretendentui.
Mūsų Demokratinė sistema yra pas juos pajuokos objektu,bet būdami gana tolerantiški jie ją kantriai pakenčia.

Inkognito-ren 2012 m. vasario 13 d., pirmadienis, 07:00:53
Deja apie tai tikrai negaliu pasakoti,nes Armakadanas teisus ir tai iš tiesų per daug pavojinga jūsų psichikai.Kai kurių dalykų geriau nežinoti.

Armakadanas 2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 23:36:12
UFO photographs ever take
http://ufocasebook.com/bestufopictures.html

Armakadanas 2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 23:35:07
inkognito esi baigęs "žemesniųjų civilizacijų ugdymo universitetą" tad turėtum žinoti kokius apibendrinimus gali dėstyti žemiečiams ir kurie jų psichikai pavojingi.Tikėtinos liūdnos pasekmės.

2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 23:23:03
Monsinjoras Corrado Balducci, deja miręs prieš porą metų. Jis buvo Vatikano patikėtinis NSO klausimais.

intara 2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 21:26:04
Monarchas = Aukščiausias Hierarchas, Monomachas.

ren - Inkognito 2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 20:37:52
Tai čia turbūt tas (ta) RSA. O kodėl liūdna istorija? Jūs su ja buvote kada susitikęs? Kas nors bloga atsitiko? Aišku, Jūs neprivalote nieko pasakoti. Bet jeigu čia nėra slapti dalykai tai kaip tik labai įdomu jei ką nors papasakotumėte. Bet čia Jūsų reikalas.

Inkognito-ren 2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 19:40:54
Pas ateivius nėra moterų diskriminacijos ,ten bet kuris pilietis gali užimti bet kokias pareigas jeigu jam tik leidžia tai padaryti patirtis,intelektas ir bendrapiliečių pasitikėjimas. Be to monarchas tėra labai sąlyginis apibendrinimas nes pas juos jis iš tikro vadinasi kitaip,tik nemokų rasti tam atitikmens mūsų kalboje.Tas amuo neturi absoliutaus sprendimo teisės ir jo balsas būna lemiamas tik tuomet kuomet išminčių taryba negali apsispręsti ar prieiti prie vieningo sprendimo balsuojant.
Armakadanas tai kaip ir buvo Atlantidos sostinė ar bent jau pagrindinis administracinis centras,nors visi jos miestai buvo gana svarbūs ir kiekvienas administravo vis kažkokią tai atskirą kolonijų sritį. Tačiau visi kompų duomenys suplaukdavo į Armakadaną,todėl karo metu jam teko pagrindiniai smūgiai atominėmis galvutėmis.
Net pas GT moterys užima pagrindinius karo vadų postus,čia pas mus forume viena iš generolių lankėsi atstovaujama Simo kuris turėjo jos niką.Tai liudna istorija kurios geriau neminėti.

ren - Inkognito 2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 18:06:55
Dar klausimas vėl apie atlantus. Prieš kelias dienas esu skaitinėjęs Jūsų senesnius komentarus meškos ausies archyve. Ten užsiminėte apie atlantų centrą Armakadaną. Tiksliai pavadinimo neprisimenu, bet skambėjo kažkaip panašiai. Gal ką nors galite plačiau - kas tai buvo?

ren - Inkognito 2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 18:02:07
Bet "lietuviškai" visatoje turbūt kalba ne vien ariatrijiečiai. Ar, Jūsų žiniomis, ši kalba yra dar kur nors pripažinta oficialia pagrindine? Kitas dalykas, atrodo, jog pas ateivius vyraujanti santvarka yra monarchija. Jau esate minėjęs apie Torno monarchiją. Kilo durnas klausimas - ar monarchu ten gali būti moteris? Esate apie tokį dalyką girdėjęs?

inkognito-ren 2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 16:53:39
Ariatrija nelabai didelė ir galinga,tačiau sąjungoje su GT egzistuoja palyginti saugi ir su puikiai išvystyta ekonomika,infrastruktūra ir piliečių asmenine gerove.Valstybinė kalba yra Atlantų kalba-panaši į senovinę ir primityvią Lietuvių kalbą. Kadangi mūsų saulės sistemos civilizacija yra gigantiškos paukščių tako spiralės periferijoje beveik pačiame pakraštyje tai nuo mūsų maždaug už trijų šimtų šviesmečių galaktikos centro link randasi ir ši labai panašių į mus sutvėrimų gyvybės oazė. Konstitucinė jos santvarka-konstitucinė monarchija. Monarchai yra renkami ir neperduoda savo valdžios palikuonims. Monarchas renkamas paprasta visų piliečių balsų dauguma ,kandidatūras gali išstatyti tik tam tikro amžiaus,išsilavinimo ir realią visiems priimtiną valdymo programą pristatę asmenys.
Tai tiek žinių turiu apie ją,o pats asmeniškai ten nesu buvęs,tai tėra dėstymo medžiagos kursas iš P-3,žemesniūjų civilizacijų ugdymo universiteto.

Leksas 2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 13:26:31
Pasižiūrėkite dėl ko gyvenate, ar tas gyvenimas prasmingas? Aš bežiūrėdamas pro langą į saulėtekį visuomet prisimenu savo nuobodžią rutiną, kuri jau deja baigia užknist. Bežiūrėdamas pro langą į niurius Kauno 9-aukščius, naktimis: į nuostabų žvaigždėtą dangų susimastau kad mes neesame vieni, šia mintimi ir gyvenu, nes kitaip mąstyt nebemoku. Įsijunk žinias per tv- tu nieko prasmingo ten nepamatysi, eilinį kart tau skelbs politines blezvygas, kriminalus, pasaulines problemas, ir regresuojantį pasaulį sulig kiekvienais metais... Viskas aplink mane deja be perstojo sensta(žmonės)ir griūva(santykiai tarp jų ir manęs. Ši tema, mintis man padeda gyvent geriau, tikiu kad vienoje iš begalinės visatos žvaigždžių gyvena kažkas tobulo.

ren 2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 11:51:51
O ta Ariatrija - ar jie humanoidai ar nepanašūs į žmones, tik tiek kad kalba... ir kur jie kosmose randasi? Pvz., toliau ar arčiau nei Torno civilizacija? Be to gal ariatrijiečiai irgi atlantų (gyvenusių ne žemėje) palikuonys, kaip mes

2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 11:33:14
Vn.žd. žemėje šiuo metu įsigalėję tamsiausios jėgos ir nežinia kad sulauksime superstalino, kad išvaduotų.

Inkognito-ren 2012 m. vasario 12 d., sekmadienis, 08:46:50
Tornas nekelia žemei didelio pavojaus ,nes jis ją okupavęs toleruotų Enhartų rasės individus ir išnaikintų tik Atlantų kraujo turinčius palikuonis. Jie kelia pavojų mūsų mažytei baltų genčiai,dar kai kuriems Vokietijos,Švedijos,Olandijos,Danijos ir Anglijos piliečiams.
GT tarybai sunku padaryti kokią nors įtaką ir Ariatrijos civilizacija tera viena iš milijardo jos nariu teturinti vieno balso teisę,nors neginčiju,- kad kai kada ir tas vienas balsas gali tapti lemiantis.
Tačiau ji turi fundamentalias nuostatas ir jų niekam neleis peržengti,nes tai reikštų šios organizacijos žlugimo pradžią,o tai mums suteikia realių vilčių išgyventi ir šį sunkų mums periodą.

2012 m. vasario 11 d., šeštadienis, 21:12:55
Paskaitykite šio saito anglišką forumą!!!

ren 2012 m. vasario 11 d., šeštadienis, 17:02:46
Inkognito, esate ne kartą rašęs apie žemei didžiausią pavojų keliančią Torno civilizaciją. Gal galite ką nors daugiau pasakyti apie mums, Jūsų žiniomis, labiausiai draugiškus ateivius? Pvz., apie Jūsų anksčiau paminėtą, panašia į mūsų kalbą kalbančią Ariatriją. Gal yra ir kitų kokių nors žmonėms tikrai draugiškų civilizacijų? Iki šiol iš Jūsų susidariau nuomonę, kad tie visi mūsų "draugai" yra iš GT. Taigi kažkas ten daro iniciatyvas ir įtikina kitus organizacijos narius, kad GT turėtų padėti žmonėms...

marekas 2012 m. vasario 11 d., šeštadienis, 13:27:01
Taip prisiminiau labai keista dalyka, kai vasara stebejau kazkoki keista svytinti obijekta, kuris skriejo naktiniu dangum tiesia trajektorija, ir staiga ne is to tas obijektas pakeite skridimo kampa kakur 50 laipsniu ir pasisuko i desine puse. tj wa toki keista dalyka as pamaciau.

Yra komentuotojų 2012 m. vasario 11 d., šeštadienis, 06:34:29
Kurie patys nesugeba ką nors pozityvaus išreikšti už tat turi talentą griauti tai ką kiti pastato. Tai yra tikriausia evoliucijos klaida tokie individai ir jie išnyks kaip išnyko dinozaurai arba juos užlenks puslapio administratorius-pagreitintai.

Umbra 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 23:59:39
ren - Inkognito 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 19:54:42
Ummm.... Taip. Labai idomus faktas yra, kad abi puses ruosesi pult ir Stalino niekuom nenustebino Hitlerio puolimas, ir tai jis pakankamai greitai nusibaige.

buta kazkuomet forumo-bet imones,bankai,zvaigzdes zusta-tai tiek ir to...tendencija 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 22:08:51
to: WA 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 00:09:11
Rašant komentarą į forumą galvoju:
-Nieko niekada negalvoju, ne mano rūpestis. Tegul kiti galvoja.

Gal 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 21:02:03
Gal jūs prisigaminkit kareivėlių...jei ne švininių, tai iš plastelino, ir modeliuokit, prognozuokit...

inkognito-ren 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 20:05:30
Nežinau aš kas čia darosi,jie tikrai turėtų įsikišti ir nedaleisti tokių dalykų,juk jiems (Torniečiams) paskelbė neskraidymų zoną žemės artimajį kosmosą.Gal čia dar kokia nors gauja atsibastė?

ren 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 19:59:44
GT juk irgi turbūt nemiega "sargybos bokšte". Gal Torno piratai tik tiek ir gali sau leisti, kaip susirasti atkampų kaimelį ir rodyti, kokie mes galingi.

ren - Inkognito 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 19:54:42
Mano nuomone, kai Jie tikrai pradės veikti, tai atrodys panašiai kaip kai Hitleris užpuolė rusus. Per vieną naktį, visu ilgu frontu. O Stalinui pasirodė, kad dangus griūva. O čia, jeigu tai tikrai Jų darbas, tai kažin kokie žaidimai, demonstruojant panieką žmonijai.

Inkognito-ren 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 19:44:28
Aš irgi negaliu pilnai pasirašyti už tų žinių tikrumą,tačiau žinau, kad jie didžiuliai psichologinio spaudimo meistrai,tad gal tokios iš pirmo žvilgsnio švelnios priemonės gali sukelti didžiulį sąmyšį ir prasidėti bėgimo iš tų atokių vietų griūtis,kai piliečiai nesijausdami ten saugūs begs ir spausis didžiuosiuose miestuose o jie nesunkiai išlaipins savo pajėgas ir užsiims placdarmą tolimesniems ir labiau agresyviems veiksmams

ren - Inkognito 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 19:22:37
Aš tai šias naujienas linkęs vertinti skeptiškai. Tokiais tempais guidami žmones iš šiltų kraštų ateiviai darbuosis dar ne vieną šimtą metų. Taip pat įtartina, kad įvykiai kol kas pastebėti Afrikoje, Brazilijos džiunglėse. Po kurio laiko gal išgirsim apie Kambodžą, Mozambiką, Nepalo kalnus. Kur mažiau civilizacijos... Manau, kur kas pavojingiau bus kai Jie išsilaipins kur nors Floridoje (JAV) ar Ispanijos pakrantėse. Ir apie tai nebegalės tylėti CNN ir Europos žinių agentūros. Kol kas palaukim.

Inkognito 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 10:24:41
Visa ši info padaryta remiantis ufolog ru informacija.

Inkognito 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 10:23:27
Jeigu šie dalykai nėra laužti iš piršto tai sugretinus juos ir įvykius 2012-01-02- Matlaloje -Pietų Afrika kur ateiviai sudegino kaimą ir išžudė 65 jo gyventojus netrodo toks jau išsigalvojimas,o sugretinus faktus aiškėja tendencinags ir orientuotas žmonių rasės persekiojimas bandant jai išgyventi laukinėse sąlygose.
Kažkodėl man atrodo kad jie jau labai stengiasi mus išguiti iš šiltų ir malonių gyvenimui vietovių? Kaip manote ar tikrai?

inkognito 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 10:12:52
Atsigavo jie po geru trijų valandų su siaubingai skaudančiomis galvomis,žuvenslo buvo nudirta gabalas odos prie kairiosios ausies o ketvirtojo žvejo nebuvo niekur matyti. Nuėję jo ieškoti rado jį už gero šimto metro negyvą tik iš jo burnos buvo ištekėjusi plona srovelė kraujo.
Vietinė valdžia niekaip negalėjo ištirti šio mįslingo įvykio kadangi ketvirtojo žvejo Verisimo kūnas suiro nespėjus jo atvežti iki teismo medicinos įstaigos.
Tai štai kokie nelinksmi nuotykiai vyksta Barzilijoje,kur jų valdžia įsitikinusi jog ten veikia galinga nežemiečių bazė.

2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 10:06:30
Prieš metus laiko žvejybinis brolių Aloyzo ir Gustavo Siprijanu laivelis buvo rastas jūros dugne kai jį pakėlė vairinėje rado abiejų brolių lavonus su 2 cm skylėmis galvoje, medicinos ekspertų tyrimai dar labiau suglumino nes pasirodo žaizdos padarytos apvaliu strypu prieš tai jį gerai įkaitinus.
Aplinkui buve kiti liudininkai matė kad brolių laivelį lydėjo kažkokie šviečiantys rutuliai,o šiems nusileidus prie pat vandens dingo pasieniečių kateriui elektra .radaras ir radijo ryšys.
Praėjus keliems mėnesiams po šių įvykių į krabų salą atvyko keturi žvejai
Atvyko apie 20 val. vienas jų Žuvenslo pradėjo ruošti vakarienę bet greitai pasiskundęs Anselijo silpnumu-neteko samonės,nespėjęs nustebti samonės neteko ir Anselijo o taip pat ir trečiasis Lasaro.

inkognito 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 09:52:50
NSO dingo tik paryčiais o išvargęs Lukas grįžo namo ir sunkiai prasirgo keletą dienų,vakarais jis bijo išeiti iš namu ir pasak giminaičių pas jį atsirado problemų su galva.
Daug sunkesnis atvejis su fermeriu Antonijo Koro Anksti ryta jį vietiniai rado gyvenvietės pakraštyje sedintį vežėčiose pilnoje prostracijos būsenoje. Galų gale atsigavęs jis pasakojo kad vakare grįžtant iš gyvenvietės Pečem virš jo vežėčių ir mulo atsirado kažkoks lėkštės formos objektas iš kurio dugno atsivėrusio liuko į jį ir jo mulą buvo paleisti kažkokie spinduliai,po kurių jis nieko neatsimena kas buvo toliau.
Greitai jo sveikata dar pablogėjo jis pražilo pradėjo elgtis kaip 3 metų vaikas ir į nieką nereaguodavo išskyrus šviesą arba liepsną,ją pamatęs jis imdavo garsiai šaukti.
Savo ruožtu vakarų Amazonės Santarem kaimo gyventojai puldinėjami ufonų net dienos metu,o ypač jiems pabandžius žvejoti vietiniame upelyje,tada jie įnirtingai paersekiojami NSO kurie į juos šaudo spinduliais stipriai nudeginančiiais odą.
Ne mažiau įdomūs dalykai vyksta ir prie pajūrio miesto Žoao Luiš miesto krabų salos

inkognito 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 09:37:19
Labai pavargo nuo žiaurių ateivių išdaigų ir kiti Brazilijos kaimelių gyventojai ,štai pavyzdžiui nedidukės Pečem gyvenvietės gyventojai bijo naktį išeiti savo reikalu laukan,kad nepasirodytų virš galvos skaičiai apšviestas lėkštės formos objektas,kuris juos persekioja ir bėgančius,ilgai ir atkakliai stengdamasis iškrapštyti iš pasirinktos slėptuvės.
Nesenai 52 metų Lukas Garsija žvejojo savo pamėgtoje vietoje kai nelauktai 2 valandą nakties pastebėjo virš galvos besileidžianti skaisčiai apšviestą objektą,norėdamas pasislėpti jis pribėgo prie artimiausio medžio ir pasislėpe po jo tankiomis šakomis.
Ištisas 4 valandas NSO kabėjo virš jo slėptuvės kas keletą sekundžių siūsdamas į ją aštrų šviesos spindulį nuo kuriuo tapdavo nepakeliamai šalta.

inkognito 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 08:14:20
Pastarieji metai Brazilijos džiunglėse košmariški vietiniams gyventojams ir kelia galvos skausmą vietinei valdžiai bei karinei vadovybei.
35 metų statybininkas iš didmiesčio nusprendęs aplankyti gimtinėje gyvenantį brolį su šeima po sočių pietų užmigo svečių kambarėlyje o pabudo nuo įkyriai šviečiančios mėnulio šviesos,tiesiai į akis... pabudęs gerai kad nešoko iš lovos nes būtų nukritęs nuo vertikalios Velnio pirštu vadinamos 300m. aukščio, uolos,stačiais ir visiškai lygiais kraštais.
Pakraupęs iš siaubo nusivilko marškinius ir pradėjo šaukti jais mojuodamas ir prašydamas aplinkinių pagalbos,tačiau į šią viršūnę net alpinistai niekada nebuvo įkopę,tad teko kviestis gelbėtojus o kai pora iš jų buvo rimtai traumuoti,nelaimėlį nuo uolos nukėlė iškviestas armijos sraigtasparnis.
Tai tik vienas iš eilės ufonų eksperimentų,gana piktybiškų žmonių adresu.

Inkognito 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 06:48:51
Labas rytas visiems.

to: WA 2012 m. vasario 10 d., penktadienis, 00:09:11
Rašant komentarą į forumą galvoju:
-Nieko niekada negalvoju, ne mano rūpestis. Tegul kiti galvoja.
-Mano nuomonė svarbiausia
-Taip jiems ir reikia!
-Vistiek niekas nežino kas esu. Be to ir taip čia nesamonės
-Pakiršinsiu
-Gal šį kartą pavyks ką nors protingo parašyti
-Jei dažniau rašyčiau protingai tai ir realiu vardu negėda būtų pasirašyti
-Dalinuosi savo nuomone

2012 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 16:11:30
'Kai meldžiatės, nebūkite tokie, kaip veidmainiai, kurie mėgsta melstis, stovėdami sinagogose ir aikštėse, kad būtų žmonių matomi. Iš tiesų sakau jums: jie jau atsiėmė užmokestį. Kai tu panorėsi melstis, eik į savo kambarėlį ir užsirakinęs melskis savo Tėvui, esančiam ten, slaptoje, o tavo Tėvas, regintis slaptoje, tau atlygins.'

2012 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 16:09:02
6. ateiviai issigabentu visas atomines elektrines

2012 m. vasario 8 d., trečiadienis, 23:17:09
tu esi gerietis-visi tai zino

deja 2012 m. vasario 8 d., trečiadienis, 21:52:59
esu šliužas ir guzas.

negi apsirikau 2012 m. vasario 8 d., trečiadienis, 20:30:34
labai ziauru-juk Dievas atsako uz juos ir tam yra blogosios jegos,o ne Tu ,ikognitai:visada manau,jog esi prie 'GERIECIU'

Inkognito-Reno 2012 m. vasario 8 d., trečiadienis, 19:59:24
Na aš taip pat LIETUVOS niekada netapatinau su valdančiu režimu. Esu pasiryžęs kautis už ją net su valdžioje sėdinčiai išdavikais ir menkystomis ir tai darau jau 20 metų kovodamas už žemės savininkų teises ir prieš korumpuotą teisėsaugą.Esant galimybei mielai juos sunaikinčiau fiziškai be jokio sąžinės graužimo. Gal kada ateiviai suteiks tokią galimybę.

2012 m. vasario 8 d., trečiadienis, 14:05:28
laikas tera santykis sviesos ir tamsos

http://www.youtube.com/watch?v=jLj1PKFrHTw&feature=related 2012 m. vasario 8 d., trečiadienis, 13:58:57
kontaktai su vyriausybe

2012 m. vasario 8 d., trečiadienis, 12:35:39
atsiprasau, ar jus turite omenyje geb. Mykolo Brazausko atvykima? Ka ivardijate 'nezemiskomis civilizacijomis, kai ju net ivardyt nera imanoma?'

siūlau: 2012 m. vasario 8 d., trečiadienis, 12:29:57
Kaip manote, kuo žmonijai galėtų būti naudingi oficialūs Žemės valstybių vyriausybių kontaktai su nežemiškomis civilizacijomis?
Atsakymai:
1.Paspartintų homo sapiens evoliucija biologineme plane.
2.Pagelbėtų labiau organizuotai tvarkytis mūsų visuomenėms.
3.Ateiviai išspręstų visas mūsų problemas.
4.Išgelbėtų mus nuo gręsenčios pasaulio pabaigos.
5.Tai reikštų ateivių agresiją.

tautvida 2012 m. vasario 8 d., trečiadienis, 09:18:23
Atsiprasau visu, jei ka izeidziau ir noriu atsisveikindama sakyt 'SVARBIAUSIA,KAD NEBUTU KARO IR KATASTROFU - potvyniu ir radiacijos'- O VISA KITA NERA LABAI SVARBU...

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 23:44:46
Šik į skiauterę!

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 22:49:00
tiesiog tai jau tradicija,jog jus nieko nedarote be rasto...o ta rasliava toli grazu neatitinka tikroves..

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 22:48:14
1-pritruksta iki suvokimo

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 22:47:09
kiek sioje Zemeje priestaravimu??? IR TAIP KASDIEN-VISUR-VISIEMS

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 22:46:17
s ar socialinės priklausomybės??? kur jusu sordos knygele,kur sosialimnis draudimas

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 22:45:10
HIPOKRATO PRIESAIKA 1997
Savo šeimos, mokytojų ir medicinos profesijos brolių akivaizdoje iškilmingiai prisiekiu, kad, sutelkdamas visus savo sugebėjimus laikysiuosi šios priesaikos:
Visas mano gyvenimas tebūna skirtas tarnauti žmonijai, saugosiu žmogaus gyvybę ir jos neliečiamumą nuo pat pradėjimo iki natūralios mirties, gerbsiu jos orumą.
Gerbsiu savo mokytojus ir ta pačia dvasia perduosiu medicinos meną kitiems, stengsiuosi neatsilikti nuo medicinos mokslo pažangos, ligonių labui nevengsiu konsultuotis su labiau patyrusiais gydytojais.
Sąžiningai, garbingai ir nesavanaudiškai gydysiu be išimties visus, vengsiu tyrimo ir gydymo metodų, žalingų žmogaus gyvybei ir sveikatai bei pažeidžiančių žmogaus teises.
Informuosiu ligonį ir jo šeimą apie ligą, tyrimo ir gydymo būdus bei galimas pasekmes, atsižvelgdamas į jo interesus ir pageidavimus.
Niekada neskirsiu ir neduosiu mirtinos vaistų dozės, nei savo noru, nei kitų prašomas.
Sieksiu paciento gerovės, vengsiu bet kokio nehumaniško žingsnio, paciento klaidinimo ir korupcijos.
Šventai saugosiu man patikėtas paslaptis.
Visada būsiu korektiškas savo kolegoms.
Mediko pareigas atliksiu nepaisydamas paciento amžiaus, tautybės, religijos, rasės ar socialinės priklausomybės.
Net ir verčiamas, nieku gyvu nesutiksiu, kad mano medicinos žinios būtų nukreiptos prieš žmogiškumą.
Jei nepažeisiu šios iškilmingai, laisvai ir garbingai duotos priesaikos, tebūnie man leista džiaugtis gyvenimu bei medicinos mokslo praktika.
Tepadeda man Dievas!

VO 2012 m. vasario 7 d., antradienis, 21:15:03
www.lenta.ru/news/2012/02/07/astro/
www.lenta.ru/news/2012/02/06/fungi/

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 20:49:14
as neklausiu apie busena,as klausiu apie forma

rutulys 2012 m. vasario 7 d., antradienis, 20:01:07
Garsas yra materijos virpėjimas.

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 19:56:59
ar garsas yra materija?

:) 2012 m. vasario 7 d., antradienis, 19:31:25
Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos pranešimas:
Galaktikoje M100 už 500 mln šviesmečių įvyko didžiulis supernovos sprogimas, kurio metu išsiskirė milžiniškas energijos kiekis. URM duomenimis Lietuvos piliečiai arti sprogimo epicentro nebuvo ir nenukentėjo.

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 19:24:12
'Adminui nuomonės neleista reikšti... :)'
o kas uzdaraude? Pats sau? Tu gali jos nereiksti tiesiogei,bet pakooreguodamas,kas nera priimtina

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 19:20:55
Be to ir ta zaidima skaiciais-laiku butu galima jau uzbaigt,o rasyt daug suprantamiau ,issamiau

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 19:18:42
siaip tai labai smagu pastaruoju metu diskutuot,vienas pareiskia viena nuomone,o kitas-kita,be jokiu dideliu “protrukiu',labai fainas forumas jau net pora dienu...tik del tos muzikos,man tai nepasakyciau,jog labai jau..klasikines klausyt kur kas maloniau

2188 metai 2012 m. vasario 7 d., antradienis, 18:59:55
anuo metu 21-ojo amziaus pradzioje,kai zmones buvo pusiau laukiniai ir zude gyvunus ,o is ju gaminosi sau maista,ufo nesiryzo rodytis viesai..

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 18:03:55
anksciau zmones kure lietuviskus zodzius, dabar viskas is tarptautinio fondo...
beje,dar niekas neisiaiskino kas yra ETERIS
Butent ten ir tvyaro begale informacijos,kuri nera prieinama viska grindziantiems fundamentalumu..
FUNDAMENTAS TERA FUNDAMENTAS-bet kiek dar visko virs jo,uz jo,apie ji...

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 18:00:45
Šik ant skiauterės!-jau geriau ant kaklaraiscio raudono, arba plest terminologija

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:56:43
fundamentalumas? KUR JIS,kai nera terminologijos

tb 2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:55:02
apibudinimui net to

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:53:43
toliau, mes neturime objektyviu savoku-kas yra MATERIJA,net ir astronomijoje savokos yra neobjektyvios 'NEMATOMOJI MEDZIAGA' ar pan.,tai rodo,jog musu kalboje truksta terminu apibudinimuinet to,ka mes suvokiame..Ia to iseitu,jog vizijos nera tik vizijos,tai yra savokos,bet ju apibudinimui nera terminu.

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:42:48
Panaikink mano kompiuteryje, tuomet ir as nerasysiu nieko apie WA

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:40:18
as tikrai WA nepageidauju Tavo negatyvu-SAVO KOMPIUTERYJE

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:39:21
ileidai balta viruseli-na,zinokis...

:))) 2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:27:39
'Ateiviai nedomina; įdomu paranormalūs reiškiniai'-panalizuokime..visu pirma,mes neturime savokos kas yra 'ateiviai',nes viskas tera prielaidos..tai,kas nera iprasta jau ir vadiname 'paranormalūs reiškiniai',tad ten,kur turetume ieskoti salycio,mes ieskome priestaravimu

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:24:20
Idomiu temu yra daug-bet kad disputai vyksta labai zemam lygyje

KAIP ISIVAIZDUOJAME EVOLIUCIJA 2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:23:08
'Norint suvokti sudetingus dalykus ,reikia pradeti nuo paprastesniu.Jei desniai galioja paprastesniems dalykams,tai turi galioti ir sudetingiems.Nebent,augant strukturos sudetingumui(genu atveju),malekules tarsi "igauna proto".

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:19:09
abstrakcijos ir tiek...juk vieniems idomu,kitiems-ne..manes skeptiku nuomones visai nedomina,o 'iki lemputes' -abuojumas,tai tie net ir neina i forumus..'ateiviu rases'-domina tik aukstesnes civilizacijos,varliu ir zemeje apstu..

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:14:03
virs balto lauko dar baltas laukas-acha,gerai..supratau

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:13:29
imas: Kurios temos apie ateivius jums pačios įdomiausios?
Pranešimai apie NSO pasirodymus
Ateivių (jų rasių) aptarimai
Ateivių apraiškų paieška (praeityje ir kt.)
Skeptikų ir mokslinis požiūris
Ateiviai nedomina; įdomu paranormalūs reiškiniai
Domina astronomija ir kosmologija
Gyvybės paieškos Visatoje
Man visa tai „iki lemputės“
Kita (patikslinimai pastabose)
Jūsų pastabos:

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:13:05
Tas baltas laukas praslenka greitai-tai,kad niekad nebandziau gilintis,
sorry

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:10:49
Kodel kyla sniego griutys kalnuose,jei garsas ne materija?

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:09:42
Ar garsas yra materija?

2012 m. vasario 7 d., antradienis, 17:09:15
Ar muzika yra materija?\

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.LT skiltis
Vartiklio naujienos