Global Lithuanian Net:    san-taka station:

ARCHYVAS, 4Aurora 2008 m. gegužės 17 d., šeštadienis, 19:04:28
Labiausiai butu keista, jeigu anais laikais trys tikri karaliai (plius Erodas) ir dar bemaz pesti, kartu bastytusi po dykumas... Nenoriu pasakyti, kad tokiu "karaliu" ir Betliejaus "zvaigzdes" istorijoje nera buve. Buvo. Tik nei pats Kristaus gimimas, nei kokie aplankymai, kaip nors ryskiau, tuo metu visuomeneje nebuvo pastebeti ar pazymeti. Viskas buvo sureiksminta tik veliau, kaikuriems Jo mokiniams sumanius uzrasyti pamokslus ir kurpiant Kristaus biografija. Betliejaus "zvaigzde" - buvo vienas is archatu, vedantis tris savo mokinius... Norintiems kiek aiskiau suvokti, kaip veikia archatai, siulau paskaityti V.Megre knygu serija "Anastasija". Siose jie pamineti kaip "jie", kaip svytintys kamuoliukai ir kaip "angeliukiski" slaidai.

Aurora 2008 m. gegužės 17 d., šeštadienis, 18:21:29
Tuokart, apie jokia zvaigzde, Kristus neuzsimine... Is kur tokia legenda? Pirmiausia, tai nic niekas apie Kristaus gimima neturejo zinoti. Bet; tais laikais jau irgi buvo stebinciu mus. Buvo ir yra gebanciu pamatyti zmogaus ikunijima. O tokie, yra butent archatai, pakyletosios vyriskosios monados. Naturaliai, juos galima pamatyti svytinciu kamuoliuku pavidalu, kaip nso, pvz. bepaisancius javu laukuose ar meginancius uzmegsti kontakta su kuo is zmoniu. Beje, ne karta ir mano matytus... Nepriekaistingai turi buti zmogus padorus ir tureti tyrus ketinimus gyvent del kitu, be jokio gailescio sau, atiduodant visas jegas. Anais laikais, dar nemazai buvo tokiu pasisventeliu. Kadangi Kristus gimsta ne tam, kad praeidinetu evoliucija, tai ir be jokiu karminio likimo apybraizu. Ikunijmo metu (o zmogus-dvasia ikunijams tuoj po kuno gimimo), Jo Dvasiai persmelkian astralinius planus, juose esantiems tokia dvasine esme, labai ryskiai pastebima.

inkognito 2008 m. gegužės 17 d., šeštadienis, 11:29:45
Manau, jei Vatikanas išslaptintų tai ką turi,ne vienas iš mūsų išsižiotų ir ilgai negalėtų susičiaupti..... Šiaip sau jo oficialus atstovas tokiais pareiškimais nesimėtytų.

Jietis 2008 m. gegužės 17 d., šeštadienis, 10:49:23
Aleis<>Geriau jis būtų pasakęs iš kokio žvaigždyno `Betliejaus žvaigždė` buvo atskridusi. :\
Dabar jau visos valstybės išslaptina savo archyvus apie NSO. Ar ne laikas ir Vatikanui???

Aurora 2008 m. gegužės 17 d., šeštadienis, 08:32:09
Gyvenimas, yra evoliucija! Visata, yra Vienas Procesas - Gyvybes Evoliucija! Gyvybes Evoliucija ir Visatos Evoliucija, yra Vienas ir tas pats Procesas! Visata dauginasi Zvaigzdemis! (galit uzkurti lauzus, bet ir zarijose ta pati sauksiu!)

Aleis 2008 m. gegužės 16 d., penktadienis, 21:47:57
Jieti .Apie tai rasiau.Gal ir kitiems bus idomu.
"Vatikano observatorijos direktorius, tėvas Jose Gabrielis Funes davė interviu Vatikano dienraščiui L‘Osservatore Romano, kuriame teigė, kad tikėjimas, jog egzistuoja ateiviai, neprieštarauja katalikiškai doktrinai.
Duodamas interviu, pavadintą „Ateiviai - mano broliai“, tėvas Jose sakė tikįs, kad „didžiojo sprogimo“ teorija atrodo pati įtikinamiausia, ir ji visiškai neprieštarauja Biblijai. „Mes negalime Biblijoje ieškoti atsakymų į mums kylančius mokslinius klausimus. Taip pat mes negalime žinoti, ar arimoje ateityje ši teorija nebus pakeista kokia nors tikslesne teorija, pateikiančia naujų ir tikslesnių atsakymų į klausimus apie visatos kilmę.“
Paklaustas, ar tikėtina, jog egzistuoja aiteiviai ar kitos nežemiškos gyvybės formos, Vatikano observatorijos direktorius teigė, kad, nors iki šiol nėra patikimų įrodymų, tokios galimybės atmesti tikrai negalima. Pasak tėvo Jose, tikėjimas ateiviais neprieštarauja krikščionybei, nes „kūrinija yra tokia įvairi, kad joje tikrai atisrastų vietos ir kitoms Dievo sukurtoms gyvybės formoms, kurios netgi galėtų būti protingos. Tai tikrai neprieštarauja tikėjimui, nes mes negalime nubrėžti ribų Dievo kūrybiškumui"

avineliutylejimas 2008 m. gegužės 16 d., penktadienis, 10:06:56
Oii ruri, rurii... raa... O kur mani jaaauunu veza!?.. ruryt veza, ruryt veza... Veiskites sau ir dauginkites!... tradiciskai. Nepamirskit principu! ...principingos kales, gyvena ilgai ir laimingai... Oi, ruri, ra.

2008 m. gegužės 14 d., trečiadienis, 20:15:38
sukurkit atskira diskusiju puslapi erezijoms :) pora zmoniu tures kur rasyt

WA 2008 m. gegužės 14 d., trečiadienis, 15:51:29
WebAdmin pasiūlymas: WA siūlo norintiems turėti savą diskusijų puslapį. Norėdami jį susikurti, parašykite WebAdminui adresu info@nso.lt

Inando 2008 m. gegužės 14 d., trečiadienis, 12:06:21
Pagrindinai tuo tikslu, kad zmonijos evoliucija zemeje siuo momentu nepasibaigtu ir musu dvasioms ikunyti Dievui neprisieitu ieskoti kitos palankiai tokiam reikalui tinkancios biologines civilizacijos kitoje visatos planetoje, Kristus siuo metu ir ikunytas. Trokstantys isgelbeti zmonija - kinkykit arklius ir tafai i Sajanus!

Indndo 2008 m. gegužės 14 d., trečiadienis, 11:49:49
"inkognito"> trumas poziuris, siaurokas supratimas... Viskas jau suruosta, galima sakyti, kad ju skamba paskutinis akordas. O dvylikti metai - tai tik apytikris oriantyras, tiksliai - niekas nezino. Materializuodamasis, pereidamas i chemines medziagos buvi, evoliucinis herarchas daugeriopai issipucia. Apie cunamius nera ko ir kalbet - istaskys puse vandenyno; drebes visa zeme (balu skaiciuoti nera prasmes). Apie sleptuves balbieriskiuose, galima pamirsti. Bet kadangi viskas sutaps su paskutiniaja akimirka, tai nera ko baimintis - tam darantis, visi jau busime palaimingame anapus. Svarbu yra viena; kad isliktu zmonijos genofondas, nes nei vienas, pragyvenantis ir isgyvenantis tik deka finansoekonomines sistemos, neturintis pilnos, psichologiskai savarankiskos dvasines savasties, nesugebes sugrizti i kuna ir bus priverstas laukti sekancio ikunijimo. Tikimybe, kad be specialiu priemoniu kokia zmonijos dalis galetu pereiti sia riba isliekant kunuose, yra visai menkas mizeris.

inkognito 2008 m. gegužės 14 d., trečiadienis, 10:02:26
Lygiai taip pat galiu pasakyti kad ateinantį trečiadienį po žemės drebėjimo įluš žemėn trečdalis kinijos.....

Inando 2008 m. gegužės 14 d., trečiadienis, 09:30:25
Kadangi siuo metu musu planetos evoliucinese herarchinese strukturose jau yra antras liuciferiskas atskalunas, pasirinkes nemenuliskaji kelia, tai i musu planetos pavirsiu, butinai issivers supergalingas vulkanas. Siuo metu imanoma nustatyti tik tiek, kad sitai ivyks kazkurioje Atlanto vandenyno ilgumoje, arciau link Ameriku. Saugiausia vieta - Himalaju regionas.

Inkognito 2008 m. gegužės 14 d., trečiadienis, 09:09:47
Netikiu tais 2012 metais,o mamona t.y. -piniginis atsiskaitymas be blogų savybių turi ir būtinų ekonomikai ir žmonių gerovei nors dažniau tik materialiu aspektu. Dvasinės būsenos pinigų kiekis nepagerina,gal tik laikinai,nes infliacija,nusikalstamumas ir kitos nūdienos ekonominės blogybės turtuolį slegia labiau nei paskutinį vargšą kuris neturi ką prarasti ir džiaugiasi nemokamos sriubos lėkšte bei paukštelių čiulbėjimu....O turtuolis dreba kad jo investuotos lėšos nenuvertėtų,kad bankai kuriuose padėti grynieji nebankrutuotų,kad įmonės kurių turi akcijas mokėtų verstis ir padidinti jo turtus ir t.t. Taip kad nepavydėkime jiems ir palikime jų pačių pragarus jų kankinimui...
be to vargšas mirdamas jaučia palengvėjimą o turtuolis neįsivaizduojamą kančią ir žinojimą kad viso gyvenimo baimės pildosi jau šia akimirką kai ir vėl tampi niekuom....

Inando 2008 m. gegužės 14 d., trečiadienis, 08:52:15
Deje, deje, Baznycios Dievui - taip kol kas ir nesukurem... O vis per tai, kad silpni dar. Bet nieko, mokomes... Stai "Zetu" vadas Mamona, net ir tas padeda. Nuneigus visa kas zmogiska (dieviska), belieka tik apsiryti kokio "opiumo" ir laukti 2012-tu. Procesas vyksta. Visa kas visatoje nuo Mamonos, paties Kurejo Bus nuo buties akimirkai atkirsta ir akimirksniu anihiliuos. Tuo paciu bus persmeigtas ir setonas. Kadangi sis, jau desimti metu paruosiamuoju rezimu besitesiantis visatos apsivalymo aktas ne desninga imunine visatos reakcija, o speciali vienkartine Kurejo savisaugine priemone, tai ligsiolines pranasystes apie ateiti, jau desimt metu vis mazesniu procentu pildosi. Neabejojant tik galima teigti, kad ateity nebus valstybiu, kad ju laikas - visai jau i pabaiga ...su visais mamoniskais popieriais...

misteris 2008 m. gegužės 14 d., trečiadienis, 03:48:40
Religija tai pats idealiausias visu laiku istorijoje sukurtas mitas zmogaus galvele plauti :) ir dar beto religija nemoka jokiu mokesciu nuo surinktu pinigu kitaip sakant viskas tiesiai KAZKAM i kisene =) as irgi noreciau buti to lobio virsuje. Kitaip sakant tikekite i Dieva draugai mano :) tik nepamirskit DIEVUI REIK PINIGU, IR DAUG DAUGIAU PINIGU NEI JUS ISIVAIZDUOJAT :D

Inando 2008 m. gegužės 12 d., pirmadienis, 21:59:29
Grynai psichologinis terorizmas, bus efktyvus tik kai grasinama imtis prievartos. Kad ir kaip suva nelotu - nebutu baisu, jeigu nezinotum - gali ikast. Beje, fizine privarta, nekuriais atvejais, naudoti galima. Bet tik ne tam, kad nubaustum ar tokiu budu "pamokytum".

nondescript 2008 m. gegužės 12 d., pirmadienis, 18:42:47
ne vien fizini, bet ir psichologini, moralini

Inando 2008 m. gegužės 10 d., šeštadienis, 13:50:20
Kutena liezuvi, tai pasikasysiu i blogio dyglius: vaje, vaje... Kazin ar i shnuki neduosit!?.. Paslemekai ...issukis mestas! Puikiausiai zinau, kad tik i fizini smurta ir prievarta isvirte troskimai ir aistros, yra blogis. Kiekvieno poelgio istakose, butinai slypi tikrasis motyvas! Nenorintis savikritiskai pripazinti tikrosios jo tiesos ir ivaro save i stupora, i evoliucini kampa. O dvasia nepernesdama stagnacinio dusulio, ima blaskytis ir verztis i kelia, i laisve ir sviesa... Cia tau troskimai ir aistros!... Deje, beje - didziausias blogis - bausti uz blogi, naudojant fizine prievarta.

De'sant 2008 m. gegužės 9 d., penktadienis, 09:51:35
Ketinimai - ketinimais... Bet jeigu po ju seks veiksmai, Dievo supratimu tau paciam ar kitiems Jo vaikams kenksmingi - Dievas priestaraus... Galima fantazuoti, bet nieko didingesnio nei Jo super samone zmogui numatyta perspektyva, kazin ar sugalvosi. Kadangi niekas kitas uz mus pacius mumis ne taps - tai visa musu ateitis priklauso isskirtinai tik nuo musu paciu pasirinkimu. Nors Dievas ir priestarautu - bet nieko neprimes, - rinktis veiksmus, ju eiliskuma, yra musu laisve. "Kaip klosi - taip miegosi!" Ar ne geriau, apart manijakiskai viltis sudejus i gugliskas technologijas, tiesiog rusciai smegenis lavinti ir tokiu budu plesti skiriamuju gebu intervalus, kol aplenksime laika...

nondescript 2008 m. gegužės 9 d., penktadienis, 01:50:50
De'sant > priestaravima izvelgiau tarp Dievo "lemties", ir zmogaus poelgiu motyvu, jei zmogus atsisako gyventi kune skatinamas vien tik geru motyvu, tikslu, Dievas negali priestarauti geriems zmogaus ketinimams ir kistis i jo karmines problemas.
as neskatinu zmoniu palikti savo biologinius kunus ar juos modifikuoti, tai kiekvieno asmeninis pasirinkimas. beto zmones tam dar nepasiruose.
suprask, kad nereikia taip sureiksmint zmogaus savokos, jei pakeistum visus zmogaus smegenu neuronus alternatyviais nano neuronais, ar jis vis dar butu zmogus? o jei tuos neuronus paspartintume, simtus kartu padidintume visu smegenu sriciu aktyvuma? manau toks zmogus nebeatitiktu zmogaus savokos. esme tokia, kad jei zmogus pereis i kita suvokimo lygi, Dievo valia nuo to nepasikeis, tiesiog zmogus pasieks kita etapa. nemanau, kad mes esam kazkokie isskirtiniai, galbut uz tukstanciu sviesmeciu gyvena alternatyvi rase, atlikineja alternatyvia Dievo valia ir alternatyvia misija visatoje, ir galbut ji ja vykdo daug seniau negu mes, ir vykdis dar po musu, kaip zmoniu, isnykimo. Juk nera nieko amzino, pastovaus. Svarbu suvokt, kad mes tik keliautojai, dabar mes zmones, rytoj, kas zino, gal musu nebebus sioje planetoje, gyvensime kita gyvenima, galvoje bus kitos mintys, kiti tikslai

De'sant 2008 m. gegužės 9 d., penktadienis, 00:55:52
Nesupratau kame izvelgi priestaravima. Pabrezdamas tai, kad zmogus zmogumi gali buti tik komplektacijoje su biologiniu kunu, oponuoju kaip tik konkreciai tavo pasinesimams i astralinius planus. O "nulemta" vartoju del to, kad zmones labiau isidemetu tai, jog Dievo uzmacios musu atzvilgiu, yra ne kokia naturali materialios visatos evoliuciniu metodiku isdava, bet asmeniskai tik Jo valia su mterialios visatos desniais ir metodikomis suderintas planas. Tuo musu evoliucija ir kitokia, kad skirtingai nei visi kiti, savo misija visatoje, mes galesime atlikti tik amzinai gyvendami biologiniuose kunuose, pilnoje komplektacijoje.

nondescript 2008 m. gegužės 8 d., ketvirtadienis, 23:36:25
De'sant > teisingai. gal truputi netinkamai issireiskiau, minedamas instinktus as norejau atkreipti demesi i troskimus, blogis pranasesnis uz geri tuo, kad troskimams pasiduoti lengviau, nei buti nuo ju nepriklausomam, bet tas pranasumas ir yra tik tame lygmenyje. patys troskimai is esmes nera nei geri nei blogi, bet vadovavimasis jais gali versti mus elgtis blogai ir neteisingai, kas atsiliepia zmogaus karmoje.
del paskutinio tavo sakinio, kodel taip uzsiciklinai ties mintim, kad zmones turi gyventi tik kunuose? :) juk ne apie transhumanizma ar astraline projekcija snekam. jeigu zmogus gyventu ne savo kune, jis jau nebebutu zmogus, tai is esmes keicia visa samprata apie zmogu, ir visiskai naturalu taip manyt, nes zmogui sunku suvokt egzistavima ne kune. bet perskaityk savo pirma ir priespaskutini sakini, juk pats viska parasei, ir tas zodis "nulemta", priestarauji pats sau?

De'sant 2008 m. gegužės 8 d., ketvirtadienis, 20:12:15
Tai kas daroma be tyciniu motyvu siekiant pakenkti - tikruoju blogiu nelaikytina. Tai - pamoka. Ir cia reiktu ypatingai isidemeti, kad pirmiausia butent tam, i kuri toks "blogis" nukreiptas, nes jis pats kazkur metes tam issuki. Per tokias pamokas nesamoningai atidirbamos karmines problemos ir istiesinami arba dar labiau komplikuojami likimai. Gyvunijos pasaulyje tu niekam nepasakysi, kad "nezudyk", nes vieni kitais misdami, net ir paklause - retas teisgyvens. Nepasakysi gi vilkui "nepjauk"... Nors ne vilkai, bet tycia turedami tiksla kenkti, mes perzengiam gamtos desniais leistinas normos ribas ir tampame tu paciu desniu, atkurdinejanciu harmonija, atoveiksmio taikiniais. Tikrasis blogi prasideda kaip tik ten, kur harmonijos atzvilgiu iskrypes intelektas, nustelbia sveikus instinktus. O instinktai, susiformave dar naturaliomis salygomis - visi sveiki. O aukstesniojo proto galios, geris ar blogis - priklausys nuo to, kokiam tikslui jas naudosi. Noriu pasakyti, kad zmonems, Dievo yra nulemta gyventi tik kunuos

nondescript 2008 m. gegužės 8 d., ketvirtadienis, 19:09:07
Bodžiakas > blogoji puse? :D idomu apie kokia blogio israiska gerbiamas Bodžiakai kalbate? nes man kyla abejoniu ar aplamai suprantate kas yra blogis. blogis, kitaip dar galime vadinti instinktais, kaip dizioji zmogaus prigimties puse yra pranasesne uz geri, bet yra vienas, bet. tai galioja tik materialioj plotmeje, troskimu pasaulyje. matai, blogis turi viena minusa, disharmonija, destrukcija, negatyvios mintys, emocijos, viskas veda prie susinaikinimo. tai kas priestarauja egzistencijai, negali egzistuoti. ne vienas toks blogio garbintojas savo gyvenima baige savizudybe ar psichiatrineje. tikriausiai reikia labai nekesti saves, kad galetum leisti save uzpylditi visos sitos negatyvios energijos

TJ 2008 m. gegužės 8 d., ketvirtadienis, 18:18:38
Zdrf.norejau paklaust jus kokius meet'us darot?

De'sant 2008 m. gegužės 8 d., ketvirtadienis, 13:16:25
Pagarba Strangeriui. Linkiu Bodziakui suaugti... o rasyti - tai visi visa gyvenima mokomes.

Inkognito 2008 m. gegužės 8 d., ketvirtadienis, 11:40:33
Palaikau Stranger siūlymą dėl taikos ir esu pasiruošęs nedaryti daugiau išpuolių nei prieš Bodžiaką nei Tautvydą,jeigu ir jie mano atžvilgiu taikys paliaubas. Taip kad Bodžiakai dabar žemėje gali laisvai veistis ir daugintis iki sekančio išpuolio prieš mane.....

Bodžiakas 2008 m. gegužės 8 d., ketvirtadienis, 03:04:32
Stranger< Bloguoji puse daug pranasesne uz betkoky gery, stok i mano puse ir busi gerbiamas kaip mano kariai.

Bodžiakas 2008 m. gegužės 8 d., ketvirtadienis, 03:02:16
Inkognitui>>> kas tokios nesamones pripute kad as tasai pats asmuo Edvinas is tiesu tai mano draugas Edwardas jo deka turiu galimybe cia pasirasyti, noreciau tai isklaidyt visas tokias skeptiskas abejones kodel mums nesustikant ir neaptarius visko ivairiom aktualiom temom susijusiom su sios svetaines temom mano atejimu siame pasaulyje, del Edwardo esi teisus taip jis gyvena neprisitaikes prie tokio gyvenimo ir jam reikia dideles pagalbos tai jei vel apie jy prirasiai tai gal pats pasistenk padek. Tad nesmerk kai jis jau yra likimo nuskriaustas ir isjuoktas pazemintas ir siuo metu negalintis kaip pradet gyvent tinkamai del jo ateities cia netruksta kvailiu tokiu kurie cia painiojasi ir mano vardu prisirasineja tokiom nesamonem evaldzitas-kazkoks anonimas-dar visokios vaikiskos mazumos. Gal tureciau i jus pagarbiau ponas gal kaip jau esantis aukstuosiuose pareiguose? Kai tuom esat toks isitikines kad as toks ir anoks izeidineji mane vyruti net vis labiau po tokios ir sekancios zinutes del to ka maniau ta apie jus parasiau ir uz ant manes drapstomais purvais. Pirmyn imkis priemoniu nes esi pagrindinis taikinys as cia del tavo praeities, nenorek kad baigtusi tau paciam bloguoju nes tavo dukra man po padu...

nesugalvojau 2008 m. gegužės 8 d., ketvirtadienis, 00:44:42
tai kad cia netik pykstasi, bet ir pazinciu kaikas jiesko :)))
As tai nemaciau dar nei tu ufonautu nei karmos anei pono Dievo ir jie man gyvent netrukdo :)

Stranger 2008 m. gegužės 7 d., trečiadienis, 23:26:24
To <Bodžiakas>
,,Stranger<<Galima sakyt kad as esu tam tikro blogio saltinis, gal kas neaisku Zemieti besikapstancio slieko lygmens"
Buvau kvailas ir visuomet kvailiu liksiu, cia nieko naujo nepasaket.
As dar uz slieka durnesnis.Faktas kaip blynas.
Beje, jei Jus blogio saltinis, tai niekaip nesuprantu, kam skleisti blogi, jei galima skleisti geri?
To visiems:
Ir, beje, ko cia visi pykstates?
Padiskutuotumet ten apie ufonautus, karma, Dieva, tai bent paskaityt idomu, t.y., db kamuoja ispudis, jog cia rimtai visokie syzikai renkasi. nedarykit gedos saito adminams:D
Peace!

vertimas 2008 m. gegužės 7 d., trečiadienis, 20:13:50
Vieną popietę, aš buvau užpakaliniame kieme, kabinančiame skalbyklą, kai senas, nuvargęs žiūrėdamas šuo klajojo į jardą. Aš galėjau pasakyti nuo jo apykaklės ir gerai pamaitinto pilvo, kad jis turėjo namus. Bet kai aš ėjau į namą, jis sekė mane, vaikštinėjo žemyn salė ir užmigo kampe. Po valandos, jis nuėjo į duris, ir aš išlaisvinau jį. Kitą dieną jis sugrįžo. Jis atnaujino savo padėtį prieškambaryje ir miegojo valandą. Tai tęsė kelias savaites. Smalsus, aš prisegiau pastabą prie jo apykaklės: "kiekvieną popietę jūsų šuo atvyksta į mano namą prisnūdimui." Kitą dieną jis atvyko su skirtinga pastaba, prisegta prie jo apykaklės: "Jis gyvena namuose su dešimt vaikų - jis bando pasivyti jo miegą."

Melissik 2008 m. gegužės 7 d., trečiadienis, 19:48:05
One afternoon, I was in the backyard hanging the laundry when an old, tired-looking dog wandered into the yard. I could tell from his collar and well-fed belly that he had a home. But when I walked into the house, he followed me, sauntered down the hall and fell asleep in a corner. An hour later, he went to the door, and I let him out. The next day he was back. He resumed his position in the hallway and slept for an hour.
This continued for several weeks. Curious, I pinned a note to his collar: "Every afternoon your dog comes to my house for a nap. "
The next day he arrived with a different note pinned to his collar: "He lives in a home with ten children - he's trying to catch up on his sleep."

I cried from laughter
Sorry, if not left a message on Rules.

mindaugas 2008 m. gegužės 7 d., trečiadienis, 13:38:09
gal yra filosofu?? gal kaz zinote literatūros ar straipsnių, kur būtų kritikuojama Platono "valstybė"??

inkognito 2008 m. gegužės 6 d., antradienis, 11:01:18
Edvinui gyvenančiam Prienuose ir pasivadinusiam Bodžiako vardu. Esi apgailėtinas piemuo ir kabinėjiesi prie nieko dėtų žmonių. Tu toks apgailėtinas kad nepajėgiai net vidurinės pabaigti,tingi dirbti ir sėdi ant sprando savo tėvui,kuris dirba keliose Prienų mokyklose mokydamas anglų kalbos kad išlaikytų tokį "kosmoso galiūną" ir skūsdamasisi likimu kad patekai į "Apsurdišką šeimynėlę" tai tavo žodžiai parašyti man į skype. Jau sakiau kad nenoriu su tokias piemenimis kaip tu turėti jokio reikalo ir būk malonus palik mane ramybėje nes imsiuosi priemonių kad tavo tokie išsišokimai baigtūsi

Bodžiakas 2008 m. gegužės 6 d., antradienis, 09:50:26
Esu kvailas per visą pilvą ir to neslepiu nuo kitų.Gyvenu vasaros 5 Vilniuje ir tai viską pasako.

Bodžiakas 2008 m. gegužės 6 d., antradienis, 06:55:27
Kas tik per sia visa esancia diena ir kitas dienas mano vardu iki sekancio manojo atsiliepimo >2008m. geguzes 8d., ketvirtadienis 1:32:30<pasirasys tas skaitysis didziausias apsisaukelelis, apsijuoks kaip tikras piemburnis...

Bodžiakas 2008 m. gegužės 6 d., antradienis, 06:45:48
Ziurau smagu prisirasyt mano tiek ir kitu vardais, skirtumas tas kad tikrasis labai ankststyvas esantis cia pasirasau. Prajuokinai inkognito zinau kad pasirasei mano vardu, kas tau isto kvailas seni ir bailus suo kokiu jau seniausiai toks esi. Kad ir ka rasytumet tai tik savo kvailuma pridedami mano vardu isreiskiat ypac inkognito praktikantas visuomenes pasaipu objektas kas tavim tikes, tvirtinai kad po vilnium ateiviu baze. Tavo sapnuose, tikriausiai toji tavo lakioji fantazija per zvaigzdziu karus i realius laikus persikelia. Visokie tavo pasiskraidymai, o ar as kada saipiausi is taves tokio apgailetino zmogelio, tiesiog norejau isitikint del tavo perskaitytos istorijos perzvelgti tavo darbus. Bet nusivilti tenka is kiekvieno vargano zmogelio kuris gyvendamas sioje Lietuveleja pragyvendamas net ir mazu atlyginimu dirbdamas kokiu pagalbiniu ar taip kaip dirbai pats statybose dabar didejant po mazu skurdo % bando gala su galu sudurt kad tik kuo tvarkingiau islaikant didziule seima, stengiantis pamaitinti seima kai ateina didziules apmokejimo saskaitos. Toks gyvenimas apgailetinas. Tenka nusivilti kad mano pirminiai ankstesni archyvuose yrasai isejo ant pasitaikiusiu kvaileliu silpnapotiskumo darasytom ismonem drysta ir dabar paversti koks apsisnarglejes apkeuteles tusciais forumo pasaipom mano realius atsiliepimus pradedant nuo saves prisistatant koks esu istikruju o ka cia veikiu...

Šlamštas 2008 m. gegužės 5 d., pirmadienis, 19:48:35
Sveikas bodži,matau kad vardą pasikeitei-vaidini kilmingą,vis vien abu žinome jog esame pašlemėkai

2008 m. gegužės 5 d., pirmadienis, 12:14:24
Bodžiakai o kurioj palatoje esi? Aš tai guliu antrame aukšte... susitiksim

Bodžiakas 2008 m. gegužės 4 d., sekmadienis, 17:16:11
Beto dabar issikrausciau is Prienu. Mane gali aplankyt adresu vasaros g. 5, Vilnius

Bodžiakas 2008 m. gegužės 4 d., sekmadienis, 16:05:12
Parasyk man 869295361. Susitarsim

homoseksualas 2008 m. gegužės 4 d., sekmadienis, 13:59:23
O dar ir budžinas kažkoks atsirado,na tai gal susitinkame visi padarysiu iš jūsų grupinį seksą. Kažkur girdėjau kad gyveni Prienuose tik nežinau kokioje gatvėje,mes ten padarytume Lietuvos gėjų sueigą ir visi gerai pasilinksmintume. Gal parašyk pats tikslų adresą nereiks man ilgai vargti tavęs beieškant

Bodžiakas 2008 m. gegužės 4 d., sekmadienis, 13:52:13
Dekui mano istikimas tarne Budzinai, sutraiskyk juos visus kaip purvinas zemes kirmeles, tie slykstus isgamos nesupranta su kuo prasidejo. Bafometas apsidziaugs musu pergale. Greit ateis musu karalyste i zeme

Budzinas 2008 m. gegužės 4 d., sekmadienis, 05:58:45
Galingasai meistre Bodziakai atrodo nesupranta i ka tas vaikezas painiojasi tiesiai miriop mano kad cia kokie kvailiai paskutiniai? leisk pasitarnauti kaip visada noreciau ta ykyru musvabaly tik ta kvailely sutraiskyt pasitelkes paralyzuojanciu valdymu pries jo valia . Jo kuno kuno gyvasties energija tiesiog tirps pasijus surakintas tokioje mazoje diezuteja kai tik stegsis kuo daugiau muistytis vis labiau kol jo visi kaulai sutrupes tada ilgai nezmoniskuose skausmuose besikankindamas sekancia minute nudves kaip suo. Zmogeliai tokie trapus kaip sudetingo raizinio stikliukai.

Bodžiakas 2008 m. gegužės 3 d., šeštadienis, 22:59:46
Stranger<<Galima sakyt kad as esu tam tikro blogio saltinis, gal kas neaisku Zemieti besikapstancio slieko lygmens.

Bodžiakas 2008 m. gegužės 3 d., šeštadienis, 22:57:45
Nejuokink isgama nuvalkiota zemei, kazka turi siuksle pries mane primate isirites is dulkes esi parazitas. Dar nesuvoki kas esu, tokiom atmatom nesu tokio lygio su kuriom terliociausi.

Stranger 2008 m. gegužės 1 d., ketvirtadienis, 14:09:56
,,tyro igauto blogio jega"
?
Nieko nesupratau o_O

Homoseksualas 2008 m. gegužės 1 d., ketvirtadienis, 08:37:11
Tai kaip Bodžiakai kada susitinkame? ,gali atsivesti ir Rozalindą abu patvarkysiu...

Bodžiakas 2008 m. gegužės 1 d., ketvirtadienis, 02:44:07
Tarpkitko, jei as toks skaitytinas tarp apsimeteliu sarlatanu ar dar ka jus primislinat cia jusu reikalas, gaila kad tenka nusivilti tokiais smulkiais beviltiskais nereikalingais sioje zemei zmogeliais. Kuriems neitin gerai gali susiklostyti gyvenime.

Bodžiakas 2008 m. gegužės 1 d., ketvirtadienis, 02:40:25
Noreciau paprasyti gal jus neisiterpkit ponas is letuvos, nes jus cia nieko gero ir naujo neparasot Gerb. Ponas Stanislovai...

Inkognito 2008 m. balandžio 29 d., antradienis, 14:48:09
Koks skirtumas Sai boba ar ali boba svarbu kad už viso to slypi boba.....

klydai 2008 m. balandžio 29 d., antradienis, 11:11:33
Klydai jieti vis del to Sai Baba

Bodziakas 2008 m. balandžio 29 d., antradienis, 05:08:03
Rozalinda dar islindo kazkoks homoseksulalas, vaikezai nusirasot nesamones...

De'sant 2008 m. balandžio 29 d., antradienis, 00:50:18
Be as esu ta liga apsirges, ir pershikes gerokai. Esantis toks silpnavalis gad sunku man piestuka i rankas sugraibant paimt. Buvo gero blogu dienu. Ai jus visi nevykeliai.

Aha 2008 m. balandžio 28 d., pirmadienis, 17:56:18
aha, ir aš galvojau, kad ten Sai Baba, o pasirodė-Ali Baba.

De'sant 2008 m. balandžio 28 d., pirmadienis, 15:26:53
Cia kaip tik gal vieta pakalbeti apie nepaprasta psicho-somatini reiskini, vadinama sizofrenija. Medicinoje, pagal simptomatinius panasumus, neteisingai sutapatinamos dvi skirtingos sios problemos priezastys... O problema - visu. Viena sio reiskinio priezastis, kuri paliecia faktiskai kiekviena - yra svetimos valios invazija i samone. Si atmaina igauna ryskesniu bruozu tada, kai zmogus, per savo ego-puikybe pats savimyliskai priima visokiu sliuzu pataikavimus ir nepastebimai tampa ju irankiu - priemone, su kurios pagalba tie patys sliuzai kiurdo kitu samoniu dangalus ir ivesdineja i jas specialiai sukurptus savinaikos kodus. Nors ir nebutinai tik per viena konkretu asmeni gali buti atvertas toks kanalas, bet ir visu parsidaveliu bendros itakos pasekoje... "Ekstrasensai", apstokite zaide su kodais - Jus zudote savo brolius! Tik pagalba atiduodant jegas, ir tokiu budu stiprinant artima - bus naudinga apsestiesiems. Ir tik tuo atveju, jeigu sie ne svaistys, bet rinkdami issivaduos patys.

Homoseksualas 2008 m. balandžio 28 d., pirmadienis, 15:00:40
Bodziakai kur galėtume susitikt?

2008 m. balandžio 28 d., pirmadienis, 08:40:06
Esi saunus diedas, Mielas Bodziakai! Myliu. (tavo Rozalinda)

Bodziakas 2008 m. balandžio 28 d., pirmadienis, 04:06:05
Visiems>> Nepuskit burbolo apie antikrista, ir kam isviso cia apie jy pradejot diskutuot jei jis nieko jums nereiskia kas ir is kur, ypac kai kitoje valstybeja esantis jau dabar siuo metu. Jus dar nesuvokiate tyro tikrojo blogio kuris viena diena isivyraus zemei o blogio saknys yra nesuvokiamos istakos kur visa tai kaip prasidejo tegul lieka jum nezinoma, tegul buna toji tiesa kuri slypi anamus. Kurios seniausiai man zinomos iki skausmo netekties ir visa pradzia cia esancio blogio atsaka skelia kiekvieno zmogelio pasiduodancio savo valia kokia nors neigiama piktaja dvasine iskylancia apraiska, tas zmogus igauna ne tik kai jis palauziamas moraliskai, psichologiskai taikancia provokacija be to jeigu be abejones yra patyres skaudziu patyciu per savo ilga nueita gyvenima. Tuo tarpu vaikuciai? Galimybe palanki, lengvuoju isiskverbiant nelabajai piktajai dvasei isitvirtinti zmoguje tai igaunamas apsedimas, bet cia ne tai esme, cia kai pavyzdys gerai jum zinomas kaip gali zmogus ne tik per savo klaidas bet kitais gyvenimo nepasisekimais sugniuzdomas ir suzlugdomas gali keistis igaudamas neigiamu savybiu, bloguju bruozu .Esamas zemiskasis blogis paprasciausia igaunama menkaus blogio apraiskos forma tuo zmoguje yra atsiveriantis Psichinis nestabilumas, agresyvumas pries kitus, kerstas imtis betkokiu priemoniu suduodant smugy savo priesam, visos sios piktojo savybes. O visdelto istikruju tai prakeiktos menkos sielos kurios tyko uz silpnavaliu nugaru kuriem paciu zmoniu laikomas likimas nubraize netin puikiai sviesiaja gyvenimo sekminga pakraipa, o isivingiavusia saknimis ir spastais sudaryta link prarajos, tokiu savo skaudziu likimu praranda galimybe suvokt savajy gyvenimo pasaukima. Kiekvienakart siame per tukstancius metu krauju apslakstytam pasaulyje kas 3 tampa apsestasis, piktieji pries mane kaip plustantis pro saly bereiksmis vejas,isjudinantis medziu lapus kuo ju stipresniu arsumu isisiautejanciu veju, piktosios jegos bejegiai dvasine pusiausvira. Jie niekas pries mane, Ivardijamas pagrindinis nevykelio simbolis luiuciferis man kaip skersas uzkliunantis dygliuotas kuolas sienoi savam kely. Cia zemiskieji tvariniai paciojo Dievo kurie isibegiojo is jo taikiuju tarpininku isduodami pagal biblija, o ar bent viskas ka rasoma tiesa? Esu cia nesusijas kaip nors su siuo pasauliu ar kilme joje, otaireiskia kad esu niekieno nepalauziamas jokia busena. Esu atejes is ten kur neverta tai suzinot nesupratimas tik inauda. Parasysiu tik tai esu neprilygstama tokiu begaliu piktuju itakom asmenybe,esamos piktosios jegos? Jos greiciau pasiurpsta is siaubo priarteja link manes kilometru. Tai mano senas pergudravimas leme, istudijavimas gyvensenos prasmes daugiaulio civilizaciju butybiu gyvenimo pasiekimais, as siekdamas per savo nusistatymus pasitikejimu savo pranasumu, pasiekiau savo ir suprasdamas kokia begale neisemiamumo virsune link apribojimo isivyraujo istverme tyro igauto blogio jega, virsijanti betkoky gery,issitobulinant fiziskai...

Inkognito 2008 m. balandžio 25 d., penktadienis, 10:52:14
Neprakaituokite per daug-tam kam lemta būti pakartam ,tas nenuskęs.

Aleis 2008 m. balandžio 24 d., ketvirtadienis, 21:37:35
J.Neprisimenu,kaip Dievai Abraomą bandė,nes gimusi nebuvau:):):)O siela nieko man nepasakoja.

Jietis 2008 m. balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:54:29
Aleis 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 14:06:33
<>O ar prisimeni, kai Dievai Abraomą bandė?

Šv. Jurgio inkarnacija 2008 m. balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:51:37
Šv šv šv šv šv šv šv šv šv šv šv
.
Mano žirgas kaustytas
Gaišti nėra kada
Ietis pagaląsta
Aštri ir smaila.
Kažkada aš
Nusmeigiau drakoną
Paduokite dabar
Tą antikristą-nevydoną!!!
.
JJJJJJJJJJJJJJJJJ

De'sant 2008 m. balandžio 24 d., ketvirtadienis, 19:42:44
Saunumelis! Zinoma, geris ar blogis isoriskai gal ir visai tokie patys veiksmai - lemia pagrindinis motyvas. Taip blaiviai mastancio, cia dar nei vieno neaptikau... Is kokiu kanapiu islindai? :)) (dar ir pasigirsiu: Ardas - as. Nesulaukes atsakymo - pagudragalviavau :)) pardon, kad neatsiklauses panaudojau tamstos sakni...

vardas 2008 m. balandžio 24 d., ketvirtadienis, 17:44:58
Svarbiausia prie kokiu veiksmu ir pasekmiu priveda motyvavimas viena ar kita skaiciu kombinacija. Jei bus daroma zala artimui ar aplinkai del skaiciaus 123 didesne nei del 666 - tai 123 bus antikristiskesnis uz 666. Patys savaime tie skaiciai yra tik sausi rasmenys.

Ardas 2008 m. balandžio 24 d., ketvirtadienis, 17:39:24
Numarazmejusiam Jonui kazin kas pripute i smegenis sesetu, o mes ir knebinejames pora tukstanciu metu sitam mesle. Pagalvojus; gal kaip tik sito ir sieke kazkas!?

De'sant 2008 m. balandžio 24 d., ketvirtadienis, 13:36:06
"vardas"> kaip interpretuoti siulytum?

vardas 2008 m. balandžio 24 d., ketvirtadienis, 10:01:26
Atsipeikekit zmones su tais sesetais. TAI TIK SKAICIAI. Esme yra kaip jie interpretuojami.

Aleis 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 17:23:13
O jei gime,tai lai gyvena:):):)Kol uzaugs tai.......ir nesulauksim:(
Jieti ,manau tema ir issememe:)Nes kipsai pagalius kaiso:)

De'sant 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 16:51:32
Baikit zmones cirkus. Antikristo dvasia isreiskia visu musu bendras evoliucinis lygmuo. Pavieniai issisoke asmenys - tik gaires ir pavyzdziai, kuriuos matant - nuo vienu reiktu sukt kuo toliau, o kiti tik parodo kokiais neturetume buti. Kad ir koks mentalus neissoktu monstras - pirmiausia jis yra musu brolis, kuri myledami, turetume pasimelsti uz jo dusele. Sventas zmogus ar antikristiskas dar, bet jie vienodai lygiai yra vieno Tevo vaikai... Leninas labiausiai isreiske antikrista. Bet jeigu zmonija dar nepasimoke, tai galim skaityti, kad savo uzmokesti - jau ir atsiemem. Galima perbraukti Dideliu kryzmiu... kaip nenusisekusi eksperimenta. Mokykimes myleti!

Aleis 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 14:58:27
Bet......2006 metų 6 mėnesio 6 diena. Datoje trys šešetai. Pagal viena iš Nostradamo Pranašysčiu apie kurias jis rašė savo rankraščiuose yra paminėta kad šią dieną turi gimti trečias antikristas. Pirmas buvo Napoleonas, antras - Hitleris. Kas trečias?
Bet kodėl sakai kad "Jis gimė vakar 23val 34 minutės Aliaskoje"

Aleis 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 14:43:17
Inkognito:)Supratome.
Prabuskit miegantys,
praregekit aklieji
Jis vaikscioja tarp musu ir YRA!

inkognito 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 14:24:29
Jis gimė vakar 23val 34 minutės Aliaskoje. Iš kur žinau neklauskite,nes nepasakysiu

Aleis 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 14:06:33
~~~~~~>Lengva kalbeti.Tai galetum paaukot savo vaika ar anuka?
"Kai miska kerta-del skiedru neraudojama jama jama"`.Kazin?????:(

Aleis 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 14:05:04
~~~~~~>Lenva kalbeti.Tai galetum paaukot savo vaika ar anuka?
"Kai miska kerta-del skiedru neraudojama jama jama"`.Kazin?????:(

Aleis 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 14:00:21
Inkognito.Iš ko sprendi?Iš kur žinai??:)

Inkognito 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 13:56:41
Pavėlavote ,jis jau gimė

~~~~~~> 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 12:11:04
Manding, kodėl gegužės 8, 9 dienomis nesuorganizavus pasaulinės akcijos ir neišžudžius visus vyriškos lyties naujagimius? Sakysite-tai jau buvo prieš 2000 metų ir nieko iš to neišėjo?
Hm? Būti tai buvo, bet tada ne antikristą medžiojo jo jo.
Manyč, kad `safari` reiktų pakartot tot tot.
`Kai miška kerta-dėl skiedrų neraudojama jama jama`.

Aleis 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 11:01:45
J šiandien jau 6 661 998 343 žmonių.
Ar antikristas pats numatęs savo gimimą?

vardas 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 09:30:54
Jietis 2008 m. balandžio 22 d., antradienis, 21:51:01
Jieti, negalvoji, kad jis jau gyvas tavo sakinyje?

Jietis 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 09:12:24
Antikristas.
www.ufolog.ru/news.aspx?control=controls/news/news.ascx&uid=6227

Antikristas 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 08:21:00
Dekingas uz tai, kad pazadinote. Ve, o tai buciau pramiegojes net ir pasaulio pabaiga... Oi oi, bet tai kai paziuriu- tai jus ir mane jau perkakoje; gal traskuciu? alaus gal..? Tegul bus palaiminta ir mesa, ir kava! Vee, taigis, velniam dar zadinot? nu, te... sotus, ziuriu, ir laimingi. tik be reikalo niekada daugiau neminekite savojo kunigaikscio vardo... vee.

Bodziakas 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 06:55:16
Na ir kokie cia piemgaliai tokias nesamones prirase, vaikisciai varykit prie savu faikisku forumu, ir ten rasinekites apie SonGOKA. Tie antikristai mane zavi, kaip nuoseklus kvailiai, ateis kad ir tukstanciai man vistiek lieka beviltiski zmones. Jietis ruosk jam dovanu pasitelkias kelis draugus, busit kaip trys karaliai aplankatys savo mesija. Rasinejates jus cia kaip kokios bobos, atsibumbedamos turgui kam? Kas? Kur? Siuolaikinis chuliganeliu durnizmas.

Bodziakas 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 06:45:33
Jietis<<< Gal kazka parasyk tai ko nezinome?

A 2008 m. balandžio 22 d., antradienis, 22:47:28
J .Kas tau sakė???

Jietis 2008 m. balandžio 22 d., antradienis, 21:51:01
Spėjama, kad gegužės 8-9 dienomis, žemėje gims antikristas. Tai bus 6 666 666 666 gyventojas.

De'sant 2008 m. balandžio 22 d., antradienis, 10:47:37
Privaletume keisti. Kadangi kol kas taip nera - tai klausimas: kodel Dievas leidzia tokiam blogiui kaip valstybe, buti? ...o ar mes budami tokiais kokie esame,- perzenge visas gamtos desniais leistinas normos ribas - galetume nesusinaikindami, be tokios prievartos isgyventi?.. i klausima klausimu isplaukia atsakymas... Dievas yra Ismintingas! Jeigu geris islikti tegali pasirenkant maziausia blogybe is visu - tai Dievas, taikstydamasis su sio buvimu, neabejok - aplosdamas visas besiklostancias situacijas - tikrai neuzleis niekam savo poziciju. Ir anksciau ar veliau, isspirdamas net ir Sinarchijas - Zemeje igalins savo AnarchoMonarchija! O kol dar mazi; nu, ne ka padarysi, - pazaiskim...

De'sant 2008 m. balandžio 22 d., antradienis, 09:49:39
Vai, vai - tik nereikia manyti, kad zydai kuo nors kalti. O jei ir kalti - tai nedaugiau kaip kiekvienas is musu. Tautomis ir valstybemis vieni nuo kitu atsiriboje, Dangaus Karalystes Zemeje - tikrai nesukursim. Tautos ir valstybes; jau galima skaityti - reiskiniai archaiski... Tautos - kaip Tautos - atstumais atitolusios - turi teise savaip kiekviena is po zemiu i saule kastis... taciau valstybes... O cia kas per zveris!? Geris valstybes, ar blogis? Pavadinkim valstybe tiesiog disciplinavimosi forma... Ir ka turim?.. nu, tikrai ne sventa versi. Kokios demokratiskos demokratijos nesutartume, bet valstybe niekuomet neperaugs prievartos aparato funkcijos. Kitokia prievairta nei kaip gamtos desniu - jau yra blogis. Nepazieidinejant gamtos desniu harmonijos/laimingai, galima butu gyventi tik valstybeje, kurios istatymai, nei vienu - nepriestarautu zmogiskos sazines reikalavimams. Isvada: noredami buti laimingi valstybeje, istatymus, neatitinkancius sazines reikalavimu, vos tik nustate tokia disharmonija -

Inando 2008 m. balandžio 21 d., pirmadienis, 17:12:19
Ech... buvo mazas man ukels, Lietuvos pietu gale, ir turejau as mergele; sumaisyta su broge... Liejos upem - nemunais, drumstas samagonas... Ech, padainuokim broliai mes, zydui oratorija... Ech... Nemanyk, kad nosimis sienas pareme stovesim, - gyvi! ...ir saukia mus toliai,- Zemes zali ir zydri... deje, per tuos zydaus - sparnai suristi. Suristi..! ...Meile, sazine, valia ir prota,- pasitelkes eini ir leki - vos pakiles i auksti, vel i purvina moli krenti! ...Ir, nors pasiutusiai laikas eiklus, greit beviltisko ilgesio dulkes - toliu erdvej istirpina, bet... troksdama, vis be perstojo dega Ugnis - nenurimstanciu ilgesiu, plaka, Sirdis...

A 2008 m. balandžio 21 d., pirmadienis, 15:14:01
J. Kaip visada. Kodėl?Akelę vištelei pirmutinei musi.Ir vėl kodėl dėl,dėl?

~~~~~~> 2008 m. balandžio 21 d., pirmadienis, 14:27:14
Tik niekam nesakykit.
Kažkada vienas mano draugas, kolega žydas man pasakė-„niekada nepasitikėk žydais“. Tai aš ir galvoju, kaip mes gojai, turėtume gyventi Gojijoje su ateiviais, kad neliptume vieni kitiems į lėkštę, su kojomis, iš kurios visi maitinamės mes mes mes?
Kaip pasielgti, kada koks šaolinis, su afromemerlendčingischanišku akcentu, įrėmęs tau po kaklu kinietiškas virgules, arba kalašnikovus į kaktą sako:
„Ė, a girdž, bachūrs, nuduodi kad neprisimeni jau nieko? Anė? Pamiršai, kad tava tievs gal būt žydus šaudė? Anė? O tu dą dainuoj. Vadinasi tau linnnksma? vadinasi tu dar turi ką prasast? Atiduok dūdelę, kur švilpauji dainą apie baltijos kelią.“, Maždaug teip, vat. Arba: „ jeigu nori gražiuoju, mes pasitariam, o tada aš jau nuspręsiu siu siu siu...“
Tada prasideda....“ O kodėl akelė išmušė vištytei kekelę, o kodėl gaidelis lazdynui kelnytes suplėšė, o kodėl tešla kiaulę surijo jo jo jo, o kodėl, o kodėl dėl dėl dėl...“

Dziulijana 2008 m. balandžio 21 d., pirmadienis, 04:45:13
...eik, durneli, miegot ...nesimasturbaves.

Singnitarjusas 2008 m. balandžio 21 d., pirmadienis, 04:37:18
Nelabieji tiesiog knibzda zemei, zmones tampa pavergiami ju itaka vis maziau atsiskiria nuo religiju ivairiausiu atsaku, kuriom priklause tukstanciai zmoniu. Tai tesis toliau neisvengiamai, izengs Bodziako armija jo bendrai tasai Bodziakas prakeiktasis izengs visom pajegom savo igautu kunu, taps jo pasaulis, jis kolkas tyko palankia galimybe zemei turi praeit kiek reikiant pakankamai laiko.Reikia jy surasti kol dar nevelu ir pribaigti vietoi. >ka gasdini BUJIN esi arsus padugne bandyk savo sekme kvailas zioply nors tavo yrase matosi kaip kvailiam bet esi gudrus. Tave nudobciau laisvai uz piktus keslus ir kitus ziaurus ispuolius.

Bujin-Unbound 2008 m. balandžio 21 d., pirmadienis, 01:42:16
Hes elaham krispha ela lehim! Bukit palaiminti savo auksciausiojo Dievo sios visatos saules sistemos uzkampyje gyvuojanti sios zemes planetos visa esanti zmonija iskyrus vienaji cia rasanty asmeny.Esu nuspejas koks likimas sios zmonijoss supancios aplinkos visa kas gyva ir zemes tolimesni posukiai neitin geruoju ateis greit nelaugtai. As melinuju rases magijos ir tarpdvasinio pasaulio tarpininkas ivaldes tamsia magija bei kitais kelianciais mistika sugebejimais as BUJIN savo buvusio tirono samdinys ir kentauro zvaigzdyno svecias,nuolankiausias Bodziako tarnas mokinys ir jo karys. Taigi turiu jums ispejima beviltiskiems kvailiams pvz inkognito tokiems skeptikams neitikejimu mumis ir pagarba nerodoma mums.Taip kad ruoskites blogiausiam Kad naikinsim nereikalingus zmones jie dings be ziniu ir be jokiu pedsaku. Tad isikalkit dar viena gresianciu pavoju viena man uzuomena mes tykosim jusu cia zemeja laukit neprasidejus baisiausiam ivykiui...

Stranger 2008 m. balandžio 20 d., sekmadienis, 19:24:06
<To Kazys>
Kodel as tureciau isizeisti?=)
Tiesiog savo menku proteliu bandau kiek aprepti kas vyksta aplinkui. Tie, kas mane kritikuoja- didziausi mokytojai.
Tik keldamas klausimus gali ka nors issiaiskinti.
<To inkognito>
,,Ar tau neužtenka kad jis tavyje nuolat tau pataria kas gerai ,kas blogai.ką galima daryti o ko ne?"
Nevisuomet pavyksta isgirsti. Po teisybei, as beveik nieko negirdziu. Ilgas manes kelias laukia, kol ka nors suvoksiu savo makalynej, is to ir kyla visokiausi klausimai.
Taciau cia tik man. Kaip kitiems- nezinau;)

inkognito 2008 m. balandžio 20 d., sekmadienis, 12:26:08
Starnger>> Jeigu dievas nusileistų iki tokio lygio kad sutiktų paplepėti su tavimi prie arbatos puodelio tai gal atsirastų ir tokių kurie sumanytų su juo ir lytiškai pasantykiauti....
Ar tau neužtenka kad jis tavyje nuolat tau pataria kas gerai ,kas blogai.ką galima daryti o ko ne?

De'sant 2008 m. balandžio 19 d., šeštadienis, 09:04:50
Zmoniu gyvenimai, yra gyvenimai kryziumi. Dievas - dvasia. Kurejas - monada. Esame, ir per amzius busim akli visu dazniu materijos atzvilgiu. Bet i materijos pasauli ziuredami per dvasines prizmes - turime neribota fantaziju lauka daryti menui, mokytis myleti ir nenumirdami vis mirti, ir mirti ant savo kryziu... Neismoke numirti ant ju - uzverciam kuntaplius.

Kazys 2008 m. balandžio 19 d., šeštadienis, 01:33:49
Sveikas Stranger, mano manymu ka prirasei tai didziuma yra fantazijos ir spekuliacijos, kuriu pagrindas nesusivokimas aplinkoje [prasau neisizeisk]. Velgi mano manymu visas musu pasireiskimas siame gyvenime yra mazas puzliukas dideliame dieviskame paveiksle ir is jo [mazojo] perspektyvu mes nieko dora isvelgti platesniame plane tiesiog neigalinti, nes toks dievo planas - kuri jei sugebetume pilnai suvokti, suprastume ir kodel yra butent taip. Jokiu budu nesiulyciau suprasti, kad esame beviltiskai priklausantys nuo jegu, kuriu nejauciame, siulyciau pasvarstyti atvirkstini varianta, kad mes, suvokdami savo vos ne bejegiskuma itakoti pasauli - esame pasaukti tapti dievu - pasaulyje tokiame, koki noretume, koks jis butu.

Stranger 2008 m. balandžio 18 d., penktadienis, 19:35:48
Pataisymas- Baznycias turbut sukure zmones, ne Dievas.
Na, anyway, tai nekeicia minties

Stranger 2008 m. balandžio 18 d., penktadienis, 19:34:29
Sveiki visi.
Cia siaip,idomiu minciu jum. ka manot?
Jei yra Dievas, tai kodel mes tiesiogiai negalime jo pazinti ar kitu Aukstesniuju Butybiu? Tarkime, mintyse pakviesiu Jezu Kristu ir pasiulysiu jam ryt materializuotis mano virtuvej, kad pavaisinciau pusryciais ir nuosirdziai paklausineciau ko nors apie gyvenimo prasme ir pan. Taip, sakant, inteligentiskai papliurpti:DSkamba kaip visiska beprotiska ideja, betgi ar ne taip ir turetu buti su tikejimu, atmetus visus dogmatiskus poziurius, kurie, kaip is praktikos galime pastebeti, nelabai ir naudingi? Negi Dievas sukure Baznycias, jog ten vaiksciotu zmones ir kiauras dienas melstusi kazkokiam isivaizduojamam paveikslui mintyse, kuris net neaisku ar tikras?Ne, manau esme ta, kad mes kazkaip turetume patirti Dieviska realybe tiesiogiai, savo akimis ir pirstais galetume paliesti.
O dabar tokia idomi mintis(paimta is www.askrealjesus.com)
Viskas yra energija. Energija vibruoja- aukstu arba zemu dazniu. Mes matom tik siaura spektra, į kurį neieina auksto daznio virpesiai. Dieviskoji Realybe sudaryta is auksto daznio virpesio. Zemiskoji- zemo daznio virpesio. Todel mes ir nematom Dievo akimis-ne tas daznis.
Jei tarkime, kaip minejau, Kristus pabandytu materializuotis mano virtuvej, del dazniu skirtumo, galbut tiesiog ivyktu didziulis sprogimas? Del Kristaus nezinau, bet del Dievo- kamuoja ispudis, jog sarais islakstytu puse planetos. Dievui tai aisku nieko nenutiktu, tik mums ruros nusviltu;D
Arba galbut net Aukstesniosiom Butybem PACIOM sunku su mumis islaikyti rysi? Jei jos ir pasiuncia kokius impulsus, sie yra auksto daznio, ir papuole i musu iprastus idiotiskus buitinius zemus daznius, paprasciausiai silpsta, issisklaido ir nyksta, nes nera su kuo interferuoti(kai dvieju saltiniu pradiniai pasiusti impulsai nesutampa, energija silpsta. Kad ji interferuotu- padidetu- pradiniai saltiniai turi sutapti)? Kas sake, kad tu Butybiu jegos begalines? Galbut, pvz, kontaktuodamos su musu pasauliu jos paprasciausiai...galetu jausti skausma ar kazka panasaus. Galbut angelai irgi tausotini? Galbut jiem bendravimas su musu pasauliu jei neatnesa skausmo, tai gal kokiu simptomu panasiu i depresija ar koki sastingi ar dar kazka panasaus- koki nors aukstesniji musiskiu blogu jausmu ekvivalenta? (isivaizduok sedi ten pas Dieva 66Galagtikoj prie figos medzio, viskas grazu svyti tobulybe, visi laimingi ir juokiasi, o cia bac staiga pasiekia pagalbos sauksmai is kazkokios lavonciku planetos, perpildyti smurto, sekso ir kraujo?pasakykit, kad musu gyvenimas Zemej ne toks?)
Galbut malda ir yra bandymas suderinti savo zmogiska prota i tuos auksto daznio virpesius?
Tai vat tokie klausimai, ir tuo baigiu savo monologa
Ir ar nemanot, kad jei musu visuomene nesusinaikins, tai Naujosios religijos(kiti keliai i Dieva) bus glaudziai susieti su fizika, Einsteino teorijomis, kvantine mechanika, stygu teorijomis, juodosiomis skylemis ir pan?

Administrator/Jonas Gapsys 2008 m. balandžio 17 d., ketvirtadienis, 17:44:46
S T A T U T E
Best regard.
(English, Converse payes English: language lithuanians- Russian) ???
Your full name : Jonas Gapsys
Your home Address : Lithuanian . Sauliai City / Dvaro 126 – 42 Street
Tel/fax No : +370 651 42608 (English, Converse payes English: language lithuanians- Russian) ???
Sex : Male;
Age : 08 , 02 , 1943 year
Your bank name : DnB NORD BANKAS . Sauliai department.
Account No : LT19401004420528101
Country of origin : LITHUANIAN
With this information, we will meet the bank manager for your money to be transfer to you.

Yours , respectfully

S T A T U T E
Sincerely People will Bon
I apologize for my mistakes. C Translation Office Slavic language , is often incorrect translation into English;
All people of good will, please help takes to help you god for YOUR WELCOME.
How much can be credited, or maintenance of charity, helping the disabled and many family
families and little haves.
CHARITY A N D S U P P O R T F U N D

SEAL: REPUBLIC OF LITHUANIA/ SIAULIAI TOWN BOARD SECTOR OF COMPANY REGISTER
// signature //

Joint-stock company Vilniaus bank, Siauliu bill LT897044060002231630
Account from get FOREIGN. CBYJLT2XLT8970440600002231630
‘’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’
ELECTRONIC USE ONLY
DnBnord VISA ELECTRON
4314 0204 5346 6022
4314
VALID
THRU 02/08 END 02 / 11
JONAS GAPSYS
“””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””
AB DnB N O R D Bankas
J, Basanaviciaus St. 26
LT-03601 Vilnius , Lithuania
CUSTOMER SERVICE / INFOMACIJA
Tel. ( +370 5 ) 215 11 77
233 11 99
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
SEB VILNIAUS BANKAS VISA

Busines Card

4402 3200 0011 9089

4402

VALID EXPRES
FROM > 09 / 2006 END 09 / 2010
JONAS GAPSYS L P F SAULES VAIVORYKSTE
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

LT-01 103 Vilnius 12 pr. Gedmino Street

Not valid unless signed

/Jonas Gapsys/ 9089

parašas / AUTHORISED SIGNATURE

This card is property of SEB Vilniaus bankas AB.
Misuse is criminal offence.If found please return
to the adress: SEB Vilniaus bankas AB.Gedmino
pr. 12.LT-01 103 Vilnius. Lithuania
Tel. (+370 5 ) 268 2800
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Director F U N D / phone (+370) 65142608
E-mail : MSN / jongap43_@hotmail.com
E-mail : YAHOO / jgapsys1943@yahoo.co.uk
webmaster@msn.com
jonasgapsys1943@passport.com
Director Jonas Gapšys
R E G I S T E R E D :In Siauliai Town Board on 06. 12. 1999. year;
Company code 4559862 Reg. № L F 99 - 3

SEAL: REPUBLIC OF LITHUANIA/SIAULIAI TOWN BOARD SECTOR OF COMPANY REGISTER
// signature //


CHARITY A N D S U P P O R T F U N D “ S A U L E S V A I V O R Y K S T E “

S T A T U T E
1.Charity and support fund “Saules vaivorykste“, hereinafter referred to as the FUND.
Is a non-profit organization, the aims of which are charity and support for .Health and other fields,provided by the Law of Charity and Support. The fund is established for unlimited period.
2.The fund is legal entity, it has a seal with its name, its account. For its obligations thie fund is responsible by all its property.
The fund obtains legal entity’s rights on the moment of its registration .
3.The fund has freedom of activity, initiative and decision – making, provided in the Constitution,Law of Charity and Support Funds, other laws of and government decisions. The fund bases its activity on the statute,registered according to the Law of Charity and Support Funds of Lithuanian Republic .
4. The fund bases its relations with another companies, organizations and citizens of Lithuanian Republic and other countries on agreements.
Labor relations in the fund are based upon labor agreements .
Labor relations, having occurred on the basis of labor agreement , are egulated by the present statute and the laws of Lithuanian Republic .
5. Founders of the fund are as follows :
person; Director: Jonas Gapšys ; Siauliai, 126 – 4

De'sant 2008 m. balandžio 17 d., ketvirtadienis, 16:57:31
Vargu bau,- kad Dievas juoktusi. Myli jis mus vienodai visus... ir tik matydams kaip jo Vaikai, apart eidami kur Jis veda, uzsispyre kazi po kokius tyrus bludija - Jis sypsosi, nes zino - klystkeliuose igije trukstama isminti, anksciau ar veliau, - suras tikraji Kelia. O teismo, dar pries *akimirka* jau paskutiniojo vykstantis procesas tuo ypatingas, kad kiekvienas pats save teisia... Todel privalai negailestingai buti savikritiskas.

2008 m. balandžio 17 d., ketvirtadienis, 14:15:33
Tie kurie mano kad ten gyvens garantuotai bus išspirti iš jos,nes žmogus planuoja o dievas iš jo planų juokiasi.

De'sant 2008 m. balandžio 16 d., trečiadienis, 21:49:57
Zinoma, po tos *akimirkos*, nuostabus bus gyvenimas... Dangaus Karalysteje. Tik; nezinia ar bus kam gyventi...

2008 m. balandžio 16 d., trečiadienis, 20:18:18
Klausykit, apie 2012 metus.
Cia daugelyje interneto vietu kliedima apie pasaulinio masto pokycius, net holokausta.
As asmeniskai tikeciau aukso amzium ir kad viskas susitvarkys i gera, zymiau geriau negu kad dabar yra.
Bet...gal kas turit normaliu komentaru sia tema? Tiesiog idomu

Aurora 2008 m. balandžio 16 d., trečiadienis, 14:28:45
<evalduti>, tie taskiukai, greiciausiai tik tavo paties fiziologinio organizmo skysciu, akyse, strukturinei elementai. Dulkeles, greiciausiai drusku, kurios yra kitokio optinio tankio nei pagrindiniai akies fiziologiniai skysciai. Todel, panasiai kaip telefonu ar kompiuteriu monitoriu ekranuose, sviesai luztant ar kintant jos atspindzio kampui kaip kad tampa matomi simboliu zenklai taip, ir tik tau paciam, yra matomos tos dulkeles. Reiktu pasirupinti mitybos sveikumu ir ismesti is raciono gyvulines kilmes baltymus bei riebalus. <*>

2008 m. balandžio 16 d., trečiadienis, 10:14:24
Evaldai tai dar geriau įsižiūrėk į tą tašką ir pats išnyksi tuose rutuliukuose

evaldas 2008 m. balandžio 16 d., trečiadienis, 01:46:59
As kai isižiūriu į vieną tašką tai matau daug labai greit skraidančių ir šviečiančių mažų taškiukių, kaip kokie elektronai. Kai tamsu jie geriau matosi. Kas tai galėtu būti?

Jo 2008 m. balandžio 15 d., antradienis, 16:09:07
O as sapnavau kad šlapinuosi lovoje,o ryte atsibudęs pamačiau kad akurat.

Inkognito 2008 m. balandžio 15 d., antradienis, 14:06:14
O gal įkando kokia dama slapta sumaniusi aplankyti tave miegantį,žiūrėk kad kitą kart kur kitur neįkastų.....

algis 2008 m. balandžio 14 d., pirmadienis, 22:06:14
as sapnavau kad nakti man i kojos pedos isorine puse, virsutiniais dantimis i virsu, apatiniais apacioj, ikando kaukole, ryte atsibudes ziuriu kad istikro matosi 4 virsutiniu ir keturiu apatiniu zmogaus dantu zymes, ir jau uzsideje sasai.
as pats negalejau ten isikasti nes truksta apie puse metro kad pasiekciau su dantimis ta vieta, o jei ir dasiekciau, tai tada dar galva reiktu 180 laipsniu kampu apsukti.

De'sant 2008 m. balandžio 14 d., pirmadienis, 17:54:04
Na, kalbant apie elektrona, pirmiau reiktu sutarti ka laikysime apacia, o ka virsumi. Is tikruju, krastuniai apatineme buvyje elektronas save apreiskia fizikines elementariosios daleles lygmenyje, ir kaurai persmelkdamas branduoli, niekuo kitu nevirsdamas, pasiekia auksciausias daznumines plotmes. "Pasiruosusiems" ar nepasiruosusiems, bet biologinio lygmens evoliuciniams individams, astralinese plotmese tikrai nera ka prasmingo veikti. O ir noredami ar ne, bet kazkuriomis savo sielu dalimis - mes nuolatos jose. Be to, jeigu ziuresim i Budos efkta, tai ypatingai reikia atkreipti demesi i ta fakta, kad ne teorines zinios igalino ji, bet atvirksciai, nezinojimas... Brautis per astralines plotmes su visu teoriniu "bagazu" - panesetu i plaukima su akmeniu. Atmetus mistifikacines pompastikas, galima butu pamatyti, kad nieko tokio panasaus i paties Budos efekta, niekas is jo teoriskai "pakaustytu", taip ir nepasieke. Svarbiausia zinoti, kad grynai nirvanos siekianciu kelias - nera zmogaus Kelias, bet tik bedvasiu...

nondescript 2008 m. balandžio 14 d., pirmadienis, 15:51:59
elektronas pasiekia tik pacius zemiausius sluoksnius, veliau jis netenka reiksmes, nes ji pakeicia subtilesnes daleles. o kad be atitinkamo pasiruosimo ten nereikia lysti, apie tai ir rasau

De'sant 2008 m. balandžio 14 d., pirmadienis, 08:36:54
"nond..">"strang.."> Kitose plotmese vyrauja evoliucine automatika, jo didenybe fokatas, (elektronas) nardydamas per visus plotmiu gylius, (ko jokiu budu nereikia issivaizdoti kaipo aukstesniais ar zemesniais matavimas, nes sitie- tai tik vaizduoteje formalus modeliai) visiskai savarankiskai, pagal is grubesniu plotmiu savimi perimta informacija, moduliuoja taip vadinamus sielos kunus. Jeigu omenyje turesime toki tobulejima kai adaptuojamasi vis gilesnese astralinese plotmese, (pagal jus atseit lyg ir dvasini :) tai tycia, specialiai daryti kokias nemoksiskas pastangas, niekada nebus sveika. Vaisius yra vaisius, ir jo kondicija bus geriausia kai pats sunoks. Nors patys sita suprasdami, bet vistiek lendat... Ko? Negadinkim paliegusiais savo proteliais sielu. Nei savu, nei kitu... Irgi mat genetikai :) - neiseitumet visai is krasto, per savo dideli rasta!? Adaptacija subtilesniam - reiskia, kad vis gilau i dziungles, o tai, kad ir vis vienisesnis...

nondescript 2008 m. balandžio 13 d., sekmadienis, 23:55:58
Stranger > tikriausiai ta pati, tik noriu pasakyt, kad yra daug keliu, ir kuriuo tu siulai eit tikrai ne kiekvieam skirtas. kodel, tarkim krikscionybe, neskelbe apie astralines plotmes, desningumus? kodel draude naudotis magija? todel, kad dauguma zmoniu buvo nepasiruose tokioms zinioms, jiems buvo atskleista tik pati esme, konkreciai ir aiskiai. religija atitiko to meto zmoniu supratima ir susiklosciusia padeti, ir tai yra gerai, bet ir tais laikais atsirado kitokiu zmoniu, tai ir visi kabalistai, gnostikai, mistikai, rozenkreiceriu, tamplieriu, masonu, iliuminatu ordinai, aisku vieni paklysdavo nuo tiesos, kiti budavo arciau, kaip ir siais laikais. todel zmones geriau mokyti paprastesniu dalyku, pacios esmes, o tiem kam reikes, ras pazinima ir auksciau sio pasaulio, bet negalim sakyti, kad tas kuris tiesiog dorai nugyvena gyvenima zemeje yra blogesnis uz isminciu gyvenima paskyrusi ezoterinei ir okultinei praktikai. Buda isskyre 3 kelius, mazaji kelia tiems kurie nori isvengti kentejimo, didyji kelia norintiems daugiau nuveikti kitu labui ir deimantini kelia norintiems sekti Budos pavyzdziu

2008 m. balandžio 13 d., sekmadienis, 18:44:09
alert("Labas")

Stranger 2008 m. balandžio 13 d., sekmadienis, 18:35:20
O haliucogeninius grybus valgyti negrazu. Ir Alister Crowley pavyzdziu geriau nesekti:DD

Stranger 2008 m. balandžio 13 d., sekmadienis, 18:33:00
Teisybe sneki, nondescript;)
Apskritai, mane ka tik uzkamavo nuojauta, jog mes abu snekam ta pati, tik skirtingais zodziais ir temperamentais;)

nondescript 2008 m. balandžio 13 d., sekmadienis, 17:30:58
Stranger > dar galima butu pamineti ir meditacija, budizmas niekada nemoke apie dievus, bet moke zmogu dirbti pati su savimi, savo ego, vertybem, siekti harmonijos, susiliejimo su absoliutu ar visisko susikalbejimo su savo pasamone. taip bedirbant suvokimas apie astralines plotmes ateina savaime, atsiranda galimybe pasiekt aukstu vibraciju plotmes ar kitus matavimus be dideliu pastangu. noriu pasakyt, kad tam reikia buti atitinkamai pasiruosus. ziurek kitas zmogus prisivalgys haliucinogeniniu grybu ir jam viskas pries akis atsivers, bet nuo to jis nepasidaris geresnis, jo troskimai ir ego pritrauks panasios substancijos sutverimus kurie jo nepasigailes, taip pat jis niekada nepakils auksciau savo suvokimo ribu. nebent seksi Alister Crowley pavyzdziu, bet kaip jau sakiau dauguma siuo keliu paklysta

Stranger 2008 m. balandžio 13 d., sekmadienis, 13:15:09
To <nondescript>
,,nesutinku. zmogus gali tobuleti dvasiskai ir kitais keliais, astralines plotmes yra tik vienas is daugelio pazinimo keliu, ir beje labai pavojingas, nes sitoje dalyje dauguma zmoniniu ir uzstringa, pasiklysta tarp to kas tikra ir iliuziju, praranda supratima, pasimeta tarp savo ego, kitais zodziais tariant pakenkia savo psichikai arba dar labiau nuklysta nuo pazinimo."
Hm.
Na yra tiesos tavo zodziuose. bet jei atidziau perskaitysi mano zinute, paminejau tris zmogaus tobulejimo aspektus:
a)siekti kaip kokiam samaniugai astraliniu plotmiu savo pastangomis. Taip, tai labai sunku ir ne kiekvieno jegom.
Jei zmogus to negali, lieka kiti keliai:
b)maldos, nuosirdus kreipimasis i Aukstesnes Samones atstovus. Didzioji problema siais laikais, mano kuklia nuomone, kad zmones ju klausia to, ka nori patys isgirsti, o ne to, ka pvz Kristus noretu jiems pasakyti. be to, dauguma maldu nebuna nuosirdzios.
Paskutinis kelias, jei netiki astralinem plotmem, Dievu ir kitais gyvenimas bei esi ateistas-tai tavo pasirinkimas-, tai:
C) Tiesiog mylek ir gerbk gyvenima. Prisiimk atsakomybe uz tai, ka darai. Dauguma zmoniu tiesiog svaisto savo laika, dienas ir sveikata visiskam briedui. Pvz, bent normalu seimynini gyvenima nugyventu, o zinot kiek dabar skirybu ir pan.?
Kai paraginau intensyviau siekti tu astraliniu plotmiu, manau, kad padariau teisingai. Jei busime dvasingi zmones ir ju nesieksim, jos pacios mus susiras. Tai siek tiek baugoka, bet tik is pirmo zvilgnsio.
Ten, kur prasideda tikrasis Dievas, dingsta visos ribos ir atsiveria kitokios erdves ir kitokie suvokimai.
Zinoma, visa tai, ka parasiau tera mano subjektyvus patyrimas. Galit sukritikuoti kad ir kiekviena punkta.
Nuosirdziai laukiu kritikos:DD

De'sant 2008 m. balandžio 13 d., sekmadienis, 09:48:36
Bet mes, nebutume mes, jeigu nebutume godus... Issivaizduodami, kad tie, mumyse dar gyvi egogyvuniski reliktai vos neesa mes patys, isivesdami visuomenine taisykle "nelieskite manojo ego", ememes savyje tuos gyvunelius netgi puoseleti ir saugoti. Tokio idiotizmo pasekmes - savotiskai iskreiptos moralinio etiko pobudzio nuostatos ir silpnaprotiski orumo-garbes kodeksai, tiesiog priskretinantys mus prie gyvuniskos prigimties. Siale viso sito dar ispute demoniskus iliuzinius ivaizdziu blefus, mes tampame tik parodijomis apie zmogu, besidiziuojanciomis savo "talentas". Gyvenant tokioje visuomeneje, betkuris meginantis nugaleti praeities viespataujancia dvasia ir mirties filosofija pakeisti gyvenimu - atrodys savizudziu ir beprociu.

De'sant 2008 m. balandžio 13 d., sekmadienis, 09:01:37
Karma - veiklos pasekmiu mazgas. Vien tiktais karminio gyvenimo pavyzdys - gyvuniska samone. Zmonese - gaivalizmas... Materialios evoliucijos Aukstesniojo Proto butybes, gyvena ir vystosi "stoiskai", vien tik protu. Kiekviena vieksma jie stengiasi atlikti tik pries tai apskaiciave ir teoriskai numatydami visas galimas pasekmes. Tokio dalyko kaip karma, jie sau jau nedaro. Issivaduoti is karmos imanoma dviem variantais: detaliausiai isanalizavus prisidarytas kalaidas- sitaip paverciant savaji egoizma dulkemis, arba zutbutinai "rupintojeliskai" gyvenant rupesciu del kitu, sitaip numarinant egoizma badu. Abiem atvejais, nuo egomentalinio pagrindo atsilaupejusius karminius gaurus sudegins i samone besiverzdamos vis aukstesniu vibraciju energiju ugnys. Visokio plauko ateiviai bemokydami sito musu protevius netgi sugalvojo ir jiems pakiso astrologine zoodiako (gyvunai pagalbininkai) zenklu sistema, kad vaizdziai galima butu parodyti koki savyje vyraujanti zveriska ego pavidala kiekvienas toje ugnyje turetu paaukot.

nondescript 2008 m. balandžio 13 d., sekmadienis, 05:29:56
Stranger > teisybe, bet vis delto yra zmogisko suvokimo ribos, juk negalim girdeti spalvu ar matyti garsu, isivaizduok, kad toje vietoje kurioje dabar esi vyksta visai kitas gyvenimas, vedamas visai kitu desningumu, supratimo, bet tu to nematai, kaip ir mes visi, galbut egzistuoja kiti matavimai kuriuose materija visiskai neturi reiksmes. aisku tai nereiskia, kad turim nuleisti rankas, tokios asmenybes kaip Buda mums irode, kad zmogus siame gyvenime gali issivaizduoti is kacios ir iliuziju, juk visas mus supantis gyvenimas tera iliuzija, o musu samoningumo lygis tik karmos pasekme.
"As manau, kai ne tik zmogaus jegoms, bet jis dar ir PRIVALO skverbtis i tas astralines plotmes."
nesutinku. zmogus gali tobuleti dvasiskai ir kitais keliais, astralines plotmes yra tik vienas is daugelio pazinimo keliu, ir beje labai pavojingas, nes sitoje dalyje dauguma zmoniniu ir uzstringa, pasiklysta tarp to kas tikra ir iliuziju, praranda supratima, pasimeta tarp savo ego, kitais zodziais tariant pakenkia savo psichikai arba dar labiau nuklysta nuo pazinimo.
del materialaus gyvenimo ir "zetu", tiesa, todel turim vengt negatyviu emociju, ismest is pirmos vietos materialines vertybes, troskimus, nes negatyvios mintys kitoje plotmeje gimdo agregorines lervas kurios maitinasi musu energija, galiausiai ir paciu lauktu toks pats likimas, virtimas agregorie lerva, egzistavimas ir kancios zemu vibraciju plotmej, galiausiai samoningumo prado isnykimas.
kalbant apie zmogaus sukurima, zmogus atsirado desningumo deka, kaip ir viskas sioje visatoje, "Dievas" ar kaip kitaip ji pavadintum nelinki mums nei gero nei blogo, nes jis "kalba" visai kita "kalba", mes patys savo gyvenimu ir mintimis nusprendziam savo likima.

Stranger 2008 m. balandžio 12 d., šeštadienis, 19:46:40
To <nondescript>
,,is kitos puses svytejimas, sfera ir spalvos yra subjektyvus reiskiniai todel is to negalim daryt dideliu isvadu"
svytejimas ir spalva, taip, tai labai subjektyvu.
Bet..
,,ypac speliot apie kitas paraleliius matavimus, kitas dimensijas, nes tai ne musu, zmogisko suvokimo, riboms"
As manau, kai ne tik zmogaus jegoms, bet jis dar ir PRIVALO skverbtis i tas astralines plotmes.
Dievas, Jega, Nagvalis, Alpfa ir Omega, aukstesnioji sfera-ar vadinkit ta kaip norit- nesukure musu tam, jog tyngiai trunytume savo susikurtoje bukaprotiskoje iliuzijoje, kuri vadinasi materija ir savo gyvybine energija maitintume visokius zetus, ar kaip juos cia vadina sitam puslapi. esme ta pati- devil;/
Tapti daugiau nei esame- stai kur musu uzduotis.
Tad sakyciau metas pasinaudoti savo valia, itempti samone, pakaustykit baime ir pirmyn i n-mates erdves!!!
Tu arba maitini sio pasaulio Princa arba nemaitini. Nera tarpinio varianto.
O apsispresti laiko nebebera- tai, kas sukasi galvoje siuo metu, ir yra atsakymas.
P.s.: beje, steneti besistengiant istaskyti savo iprasta suvokima i gabalus ir isvysti kitokia realybe, nebutinai yra tas kelias.
Kartais uztenka nuosirdzios maldeles Dievui, Kristui, Budai, Krisnai ar koks tik tenkina Jus ekvivalentas ar tiesiog gerbti ir myleti gyvenima.
Bet maldele turi buti nuosirdi. O myleti gyvenima ne taip jau ir lengva;)

2008 m. balandžio 12 d., šeštadienis, 14:03:07
Arba arba...A..A..A..

2008 m. balandžio 12 d., šeštadienis, 11:28:13
"unknow..."> nu grazuolis!.. tai pats gi mane ir pamokei, toki (kad Landsbergis vistiek ir ozys...) referata parasyt. Niekur nedingsi - prisieis prisipazinti bendrautorium esant.

De'sant 2008 m. balandžio 12 d., šeštadienis, 10:47:10
Kokiu ubageliu nebutu buves Hitleris, koks nabagelis nebutu Landsbergis - mes patys del visko kalti. Tokia tauta buvo jie, tokia - esame mes... Ir tokiomis aplinkybemis, gal kaip niekur kitur pritiktu tik sirdingai maldaujancio pobudzio prasymas: "atleisk mums, Viespatie, nes mes dar nezinom ka darom". Tai kur tavo malunai, lietuvi? Su kuo, pries ka ir uz ka tu per amzius kovoji? Lietuvi..!? Dar tarybini, rusiska gera paskaityk anekdota: "Pries miegoti eidamas, rusiskas popas dar meldziasi prie "abruozelio": Gospadi, ukriepi i nastav... O popiene, jau is miegamojo: - Batiuska, prasi tolka ctob ukrepil, a nastavliu ja i sama...".

2008 m. balandžio 12 d., šeštadienis, 09:32:24
Kas tau moka už šitą propogandą?
Judas? Eik velniop!

De'sant 2008 m. balandžio 12 d., šeštadienis, 09:13:22
Kaip tik sitas ivykis ir lemia naujausia istorija: "perestrojka", "saltojo" karo issikvepima, CCCP suirima. Taciau nueinanti senojo pasaulio dalis,- kuri nuo Liuciferio, dar arsiai - ragais ir nagais - isikibusi vos ne i pacia zogaus sirdi, per Zydus (Lietuvoje per Lansbergi), geria jau paskutini paklydeliu krauja. Karma, karma, karma... Dabar gal daugiau tik retorinis klausimas: ar reikejo issisokti? ...Taip taip taip, dabartine tautai karma - nuleme paskutiniojo cccp a.t. suvaziavimo metu mestas issukis... Uoka, kvailelis, pabuvo taranu... o Landsbergis, savuoju: "vy skazali ne pravdu" - ir iskele (cia " i " - nosine) tvirtove... Dabar, kai zveris sitaip suzeistas, jau senokai nudvese, klausti ar vertejo - nebutu korektiskai teisinga klausimo formuluote. Dabar, ties situ istoriniu momentu, kaip tik formuluote: (anot <nondeskript>) kokie esame - atitinkama ir prisisaukiame, kaip tik ir tiktu... Neteiskim istorijos!

De'sant 2008 m. balandžio 12 d., šeštadienis, 07:57:28
Memorandumas Neteiskim istorijos! ...Ir, kaip reiktu tiketis is Kristaus pamokymo: kaikuriais atvejais "atsukti ir antra zandikauli", isplaukiancios tezes - nebusim teisiami... Apart grabus atkasinedami, aikciodami: "mat, - kokie grazus, pasidarykim ir mes toki pat...", kur is dulesiu dar sklindancios triumfo nuotaiku dvasios, ziezulingai kvatodamos, legijonais marsiruoti dar kvieca, - perzvelkim istorija pradedami nuo Naujosios Epochos pradininko, Kristaus-Vissariono, antrojo gimimo pirmuju metu. O tokia laime Dievas Zmonija apdovanojo: skaiciuojant dar pagal anos, i nebuti jau nueinancios Epochos kalendoriu - 1961m. sausio 14d. Tai vat, kaip ir buvo numates-pazadejes - Dievas tesejo...

nondescript 2008 m. balandžio 11 d., penktadienis, 18:08:20
kazkas cia rase apie svytincias gyvas energetines sferas. teoriskai astralieje plotmeje pasitaiko tokiu sferu kurios yra arba musu dvasiniu kunu pavidalai, arba kiti energetiniai sutverimai. kitu zmoiu atsiminimuose is astralinio pasaulio daznai minimos tokio pavidalo butybes, nors ju kilme nera iki galo isaiskinta. is kitos puses svytejimas, sfera ir spalvos yra subjektyvus reiskiniai todel is to negalim daryt dideliu isvadu, ypac speliot apie kitas paraleliius matavimus, kitas dimensijas, nes tai ne musu, zmogisko suvokimo, riboms

De'sant 2008 m. balandžio 11 d., penktadienis, 15:38:56
Tai vat, pazaidem- ir uzteks. Prisipazistu; Aurora, Harda ir as - esame vieno tevo vienas vaikas... tik ne informacijos man reikia, bet relakso, ir dar isjudinti temas... Smikiai vieni tik aplinkui, niekas jums neidomu, tik nuo ideju savu kiekvienas apspange... tik uzkistos samones bandoje uzgyventu slamstu. Tiek tos, dar kada pasnekesim apie karminius reikalus, o paskiau- tai politikuosim ir politikuosim... Beje, rinkimai neuzilgo; siulau isteigti rinkimini politini svetaines gerbeju bloka, ir, siulyciau ji pavadinti: Visuotine sajunga uz laisve ir atsakomybe "Zmogus". Kvieciu i gretas :))

2008 m. balandžio 11 d., penktadienis, 12:47:23
nu cia grazuma, tai as parasiau, Harda, o vel uzkiso el pasto adresa. nesamone 2 !!!

2008 m. balandžio 11 d., penktadienis, 12:25:47
Mano Icaho dar sako, kad jis ir sumerams kadais ta pati sake... bet sugedes is to per amzius iseina tik telefonas, sako. sako, kad tokius gandus kaip nibiru, setonas palaiko, mat minta jisai baimes syvais...

2008 m. balandžio 11 d., penktadienis, 12:16:08
Uf, jau tas pavasaris ...morcius... uf... sianakt maziau be to, ufaaa.. dar paklausiau Icaho apie nibiru: sako, kad mes dar visai kvaileliai... kad mikaldos, nostradamusai ir visi panasaus plauko pranasai yra tik setono uzvaldyti nelaimeliai. o buvo taip: tik po sukurimo musu zeme buvo visai dar mazyte; nebuvo juru, nebuvo vandenynu, anei buvo dar zemynu... tik slapia, sako, kazinkokios konsistencijos buvo terpe... sako, kad musu zeme jau ketvirta karta nescia ir, kad su kiekvienu nestumu ji vis labiau issipucia ir padideja... apie randus, sasus vandenynu dugne per visa zeme, snekejo: sako, kad magma is zemes gelmiu besiverzdama del to putimosi ir zemynu pltformu kazikokiu slinkimo atsiverencius plysius sustingdama nuolat uzpildo... del to zemes pletimosi, sako, sutrukinejus plutai, is vietiso vieno pasidalijo zemynais, o tarp ju beatsiveriancius plysius, nuolat vzpildo vandeniu kazkoks palei zeme sudegdamas saules vejas... apsake dar kaip is planetu islinde menuliai, kol nesustinge dar, prispjaudo kometu...

De'sant 2008 m. balandžio 11 d., penktadienis, 09:54:46
...nu bet jau koks spikas tas unknow...fas, nu zinai nu zinai- ne fi fi, ne lia lia...

De'sant 2008 m. balandžio 11 d., penktadienis, 09:48:54
Minties valios smaigalys, valinga demesio kontrole, narsymas-keliones, domesio surastame fiksacija... Tik vietoj kompiuterio naudokis smegenimis, tarp akiu, kiek auksciau, pusantro-dvieju centimetru gylyje medituok vienalyti objekta, transformuok iki nulinio, ir nerk i sviesu taska... Kokio daznio vibraciju sferoje uzsifiksuosi- toks ir bus aukstis, ir tokia apacia. Pries iseidams i ateiti- paaukok visus savo zveris karmagedonui. Jeigu koks gyvas dar tavyje gyvuniskas reliktas bandys su tavim prasibrauti pro nuline skylute, tai per smegenis nuo karmagedono gausi... Be to, kad tau astrologija su visais zoodiakais jau ir negalios, bet jeigu del beatgyjancio tavo uzantyje zalcio po kuna sklindanciu issigasi tirpuliuku- geriau pasilik kur esi. Klysta tie kurie kastaniediskuose praeities pasauliuose mano surase auksti... Kuo gieiciau dirbs tavo kompiuteris ir ko efektyviau gebesi daryti isvadas fiksuodams pakopas, tuo trumpiau prisireiks maknotis metusu issuki mirciai praeities dumblo dugne... Aukstis - sviesa!

O 2008 m. balandžio 11 d., penktadienis, 00:33:09
desantura negazdink! Ten kitokiu nera, tik laukiantys energijos?

Stranger 2008 m. balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:36:19
To <Aurora>
Aurora 2008 m. balandžio 8 d., antradienis, 07:13:06
,,Apart kastanediskas praktikuoti megindami magijas, ar susiviliodami nirvaninemis "meiles" praktikomis; tegul, jei geranoriskai- tegul, kokie tik kanalai "pakyletiesiems" ar "isokusiems" beprieinami- tegul kalba; bet panasiai kaip tikram vyrui moteris, kad yra "kaklas" - te sukioja... Bet kaip tikras Zmogus, zmogau, - neturetum prarasti savo galvos! ...O tai ble tik vienas tikras vyras - baugu - ir bepaliks: www.vissarion.ru <*>''
Praktikuodami Kastanediskas magijas ar besidomedami nirvaninemis meilemis, zmones tiesiog iesko teisingo kelio.
Dievas nedraudzia ieskoti.
Kaip gali atrasti aukstesniuosius kelius, nezenges zingsnio.
O keiktis negrazu;)
Let there be peace dude;)

2008 m. balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:02:26
Tik info ieskau;)

2008 m. balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:02:01
Gal kas girdejot kokiu gandu ar info apie tokias svytincias ivairiu spalvu gyvas energetines sferas, kurios yra atskiros individualybes, ir gyvena kitose erdvese negu mes? Arba, kai kuriais atvejais, musu paciu dvasios tasa kitose dimensijose?
Sako, kad tos sferos priklauso Auksciausiai- Budos, Kristaus ar Krisnos- samonei.
Ar cia teisybe? Gal kas zinot- ar ka nors girdejot susieta su sia tema?
Kam reikes, tas iskart supras apie ka as cia.

inkognito 2008 m. balandžio 10 d., ketvirtadienis, 18:05:24
O čia kas darosi? Kažkokie sekso reikalai?O prie ko čia NSO puslapis?

inkubas 2008 m. balandžio 10 d., ketvirtadienis, 13:57:45
kiekvienam nuleidimui man buna ji vienintele

De'sant 2008 m. balandžio 10 d., ketvirtadienis, 13:47:07
"Harda"> tu miela mergaite :))) Neprasidek su jais. Jis ir panasus yra tik tie patys liuciferiniai parazitai, kurie pataikaudami tavo savimyliskumui tik minta tavo gyvybine energija. Jeigu anas tave paimtu, tai surakintu savo pasaulyje gleivemis, ir toje vietoje is kurios paimtu, giliai is po zemes, tavo tetis ir mama, kuri laika girdetu tik beviltiska tavo pagalbos sauksma, vis tylesni ir vis silpnesni... Iki neisciulptu taves anie negyvai ir neliktum tik mumija ...kaip voras, kad isciulpia muse...

Harda 2008 m. balandžio 10 d., ketvirtadienis, 12:38:03
Nebijok, jis mane myli. greit jau, susitvarkys tik sake kazikokius dar ten reikalus, ir paims mane i savo planeta. sliauziokit sita moli, o man... as jam vienintele!!! Pati Kale!..

Aurora 2008 m. balandžio 10 d., ketvirtadienis, 11:42:34
...Jau tas lietuviskas mentalitetas... maza to, kaip priestvaniniai chiubakai, kad didziuojames kazkada plesikaudami nuo juros iki juros vaikscioje, dar ir siais laikais, kasikus pristume; o sitie, savaip ispuike ...sausainiai... beprasmiskos kovu masinos... Uzknisa! Maza to, kad atverdami visus vartus visiems pragarams, tik tuo, kad musu prostitutes graziausios, gal jau tik ir galedami dziaugtis... Ble, dar ir inkubu uzveiskim. Paleistuve!

2008 m. balandžio 10 d., ketvirtadienis, 11:29:09
kontracepcijai reikėjo ant jo galo užmauti puslitrinį stiklainį,būtų saugu ir patikima

Harda 2008 m. balandžio 10 d., ketvirtadienis, 11:00:24
...chi, nu bleem baa... isprievartavo. kazkoks inkubas per nakti barskino. nu geras! :)) chi, nekantriai lauksiu vakaro, gal dar isprievartaus!? nu ble, bet ir pasileide visi... jis nepakartojamas. Icaho... kazi, blem, tik ar nepastosiu..!? Nu geras..! 30×5,5 aha ;))

De'sant 2008 m. balandžio 10 d., ketvirtadienis, 09:40:45
"unknow..."> mielai pagelbeciau :)) O siap, tas maras, kuri tu pavadinai "svekatos apsauga", tik uztikrina atitinkamai bukaprotiska pilieciu kondicia, kad jie vienareiksmiskai politinio klano luosinami, nesidairydami statytu savo babelius. O klanas, ideologiskai visus pakaustydamas, neabejok, tikrai nuties sitam i nebuti nueinaciam pragaro traukiniui, net zvilgancius begius... Aplodismentai, ir fejerverkai..! Valiooo!

2008 m. balandžio 9 d., trečiadienis, 20:34:48
Esate įsitempęs? Suirzęs? Negalite prisijungti prie interneto? Žymus JAV psichiatras tvirtina, kad priklausomybė nuo interneto tapo rimta sveikatos apsaugos problema, kurią reikia oficialiai pripažinti liga.

De'sant 2008 m. balandžio 9 d., trečiadienis, 20:13:49
Na ja, visur cia Archatu islindes pirstas... ikvepta ju: Anastasija, Chuanas Matusas... Chenelingai... Senasis Egiptas. Majai, Actekai... Quaselhcoatlis. Senosios pagoniskos tradicijos, zyniai... parsiduodami tamsiausiems samanais isvirte. Visur situ pakyletuju stebetoju buta. Indija, Kinija... Islamas. Agni Joga... Himalajai, ezoterika... Komunizmas... Setonies per Lenina diskredituotas... Vis situ svytinciu kamuoliuku inspiruota. O kadangi, jau kaip ir dera laiku pabaigai, dabar jau yra DU, tai kur gi tas antras? Aha... Liuciferio, ziurek, grebestai viska spaudzia... Zetai, Zydai... Paulius, krikscionybe... Tibetas, Hitleris... Landsbergis... Sharkanu sunekai... Stalinas-Europa-Amerika... Setonas irgi nesnaudzia ...ARMAGEDONAS... Isicentruok, zmogau, dvasioje!

Harda 2008 m. balandžio 9 d., trečiadienis, 09:16:33
Kazi kaip laikosi Sibiro Anastasija!? Gal kas zino? Su tamstos nuomonem, de'sant, man yra aisku, bet nu, nevien tik pagone!? te paika, te moteriske, bet gi ne bedvase!?

Aurora 2008 m. balandžio 9 d., trečiadienis, 08:35:14
Tie pakyletieji, kaip De's sako ejekuliuotieji, toje savo bazeje-sambaloje, kur Jupiterio kaip ir deme, raudona... Liudesio tik kai kam is zmoniu praradusiu dvasia buveine. Ar gi nepasake don Chuan, kad ju partija uzbaigia tuo jog tampa neorganinemis butybemis. Ar gi jau taip sunku butu prilyginti kupola, i po kuriuo iseina don Chuano tradicijos "magai", sambalai-Krionui. Nors teorine galimybe uzbaigti kaip bedvasiai kad, zmogui gal but ir islieka, bet man nuo sito zutkas tik siaubas su lediniais siurpuliais. <*>

De'sant 2008 m. balandžio 9 d., trečiadienis, 01:14:32
"unknow..."> Siela zmogaus kaip kaip visu- fizine, su fokato funkcija. O Kristus anuomet tepasake mokiniams: "eikite ir darykite tai, vardan Tevo, Sunaus ir Sventosios Dvasios..." ; ir tegu liejasi interpretacijos laisvai! Pavyzdziu man vaidenasi,- apart ritualo lyg isteigimo- norejo tik pasakyti, kad sitie trys- yra Dievas, nuo Dievo- is Dievo per Sunu zmonems, bet jie yra veiksnus kiekvienas savaip atskirai, ir tik musu isganymo tikslas Juos Vienu.

De'sant 2008 m. balandžio 9 d., trečiadienis, 00:13:32
Reinkarnacija 5) O tokia aplinkybe, savo ruoztu, lengvai suformavo pavojinga tendencija gresiancia susinaikinimu ir isnykimu. Viena, kas isganingai zmogui galejo padeti tokiosie, niekieno lig tol nepatirtose salygose, tai jo dvasiai budinga, specialiai Dangiskojo Tevo numatyta galimybe persikunyti. Tuo paciu, kiekvienai konkreciai dvasiai, persikunijimu seka taip isdestoma, kad kiekvienas naujas ikunijimas, aplinkybiu ir vietos salygomis, butinai pagelbetu suardyti ydingus prisirisimus ir igyti trukstama isminti. Turiu teise pasakyti, kad zmogus ligi siol isgyveno, tik isskirtinai del sitos perkunijimu galimybes, kurios deka, pavykdavo ir pavyksta suteikti nepakartojamai unikalia pagalba, palankia Tikram Dvasiniam Zmogaus Tobulejimui.

De'sant 2008 m. balandžio 8 d., antradienis, 23:43:10
Reinkarnacija 4) Tai yra, galimybes patinginiauti pries atliekant dvasinius zygdarbius sekanciame ikunijime principialiai, be ydingu pasekmiu dvasios esybei, buti negali. Igaudamas dvasia, su jos unikaliomis ypatingomis savybemis, zmogus pateko i labai nepaprastas psichologines aplinkybes, apie kurias, iki tol, nei vienas Visatos Aukstesniojo Proto atstovas neturejo jokio supratimo. O zmogui vienareiksmiskai tapo privalu vystytis tik pagal desnius, apie kuriuos nei jis pats, nei kas is jam panasiu Materialioje Visatoje, nieko nezino. Maza to, zmogus del visiskai naturaliu priezasciu, is principo, neturi ir galimybes tiesiogiai bendrauti su savo Dangiskuoju Tevu, kad betkada galetu pasiaiskinti apie tai, kas atitinka Jo Desnius. Specifines salygos i kurias pateko zmogus, pirmiausia pasirode besa palankios tam, kad aktyviai lengvai galetu jis kaupti pirmiau negatyvia, is tikruju dvasiniu vertybiu pozicijos ziurint, gyvenimiska patirti.

2008 m. balandžio 8 d., antradienis, 23:09:46
.....Gaila, bet daugelis žmonių painioja sielą su dvasia.Žmogus susideda iš trijų unikalių dimensijų.Žmogus yra dvasia, turintis sielą ir kūną. Trejybė tai vienas asmuo.....Žmogus sukurtas pagal Dievo paveikslą....

De'sant 2008 m. balandžio 8 d., antradienis, 23:00:52
Reinkarnacija 3) O sitas beprasmiskumas del to, kad sukaupta negatyvi patirtis, betkuriuo dvasios ikunijimo atveju, jos sukauptas negatyvus potencialas butinai uzvaldys naujo kuno samone ir, kad tokiu budu sio kuno gyvenimiska veikla, vienareiksmiskai lems tik tragiska dvasiai likima. Tokia dvasia nenumaldomai bus priversta patirti savotiska isvalyma ugnimi, po kurio dvasiniame audinyje, nuo anksciau jame besiformavusios individualybes, nebeliks jokio pedsako. Ir cia galima pasakyti, kad zmogus tiktai siuo atveju gali patirti tikra mirti. Tam, kad galima butu pratesti kalba apie zmogaus dvasios perkunijimu butinuma, cia dar butinai reikia pamineti, kad zmogaus individualuma formuojanciu procesu eiga; nesvarbu- tobulejimo linkme, ar degradacijos, kol dvasia materialeme kune- niekada neapmirsta. O sitai reiskia, kad jo esybe, isskirtinai priklausomai nuo betkokiu zmogaus pastangu: teisiomis vystosi, o del pastangu neatitinkanciu Dievo istatymu reikalavimu- degraduoja. Nebuna neutraliu zmogaus pasireiskimu!

De'sant 2008 m. balandžio 8 d., antradienis, 22:13:47
Reinkarnacija 2) Evoliucini dvasini vieneta Dievas sukure su pasaukimu gebeti isigaleti ir sukontroliuoti betkurio naujo, butinai su jau Aukstesniojo Proto savybemis ir ypatumais, biologinio kuno samone. Sitai butina, kad istengtume atlikti Visatoje misija, kuria Dievas mums yra numates. Kaip tik del to, normaliai issivystes dvasinis audinys, turedamas individualia dvasine patirti, gales lengvai, skirtingai nei fizinis kunas, keliauti Visatos platybemis ir isikunyti i nauja kuna, turinti charakteringai savo Planetai palankias gyvybines fizines savybes. Vaizdus uzsiminimas apie tai, kad zmogus sukurtas pagal Dievo paveiksla, yra ir uzuomina apie tai, kad zmogus apdovanotas potencialia galimybe gyventi amzinai! ...Pacia Tikriausia Sio Zodzio Prasme! Ir tik pats zmogus, nenormaliai uzsispyres, ir eidamas neigiama linkme, igalus susikurti tokio masto negatyvia patirti, kad naujas ikunijimas jau gali jam buti beprasmiskas.

De'sant 2008 m. balandžio 8 d., antradienis, 19:12:13
Reinkarnacija: Reiktu vienareiksmiskai uzfiksuoti, kad si priemone susijusi tik su musu, Dievo vaiku gyvybine veikla. Kitiems Proto atstovams, kuriu Visatoje gyva galybe, o taip pat ir visai likusiai gyvunijai, si priemone negali buti pritaikyta. Zmogaus esybe, ir esybe ju- turi rimtu skirtumu. Siu skirtumu priezastis- yra dvasia, kuri tikslingai ipirsta tik i zmogaus kuna, ir del kurios zmogiska esybe tapo unikali. Dvasinis audinys, is kurio sudaryta dvasiu esme- nepavaldus senejimo desniams, kai tuo tarpu betkoks kitas stangriosios materijos darinys nuolat kinta laike ir nenumaldomai ateina momentas, kai lig tol egzistavusi forma tures suirti ir pereiti i kitokios buties pavidala. Visatoje tik zmogus, lyg ir numirdamas, bet islieka gyventi toliau kaip suverenus aktyvus vienetas, nes dvasioje islieka visa, anksciau zmogaus isgyventa ir joje uzsifiksavusi patirtis. Individuali ir nepakartojama. Kuri, kartu su dar pirma kart dvasia ikunijant Dievo suponuotais ypatumais ir sudaro idividualu aktyvu vieneta.

Harda 2008 m. balandžio 8 d., antradienis, 07:41:59
Nu geras. tai as apie <stalkinga> klausiau. o ant manes uzmete kazi koki el.adresa. Nesamone! <aurora>, prie ko su jezuitais prilygini Kastaneda?

Aurora 2008 m. balandžio 8 d., antradienis, 07:13:06
Apart kastanediskas praktikuoti megindami magijas, ar susiviliodami nirvaninemis "meiles" praktikomis; tegul, jei geranoriskai- tegul, kokie tik kanalai "pakyletiesiems" ar "isokusiems" beprieinami- tegul kalba; bet panasiai kaip tikram vyrui moteris, kad yra "kaklas" - te sukioja... Bet kaip tikras Zmogus, zmogau, - neturetum prarasti savo galvos! ...O tai ble tik vienas tikras vyras - baugu - ir bepaliks: www.vissarion.ru <*>

Stranger 2008 m. balandžio 7 d., pirmadienis, 23:31:42
Sveiki.
Radau idomu websaita www.askrealjesus.com
Tiesiog idomi zmoniu nuomone, tiek neigiama, tiek teigiama to puslapio atzvilgiu.
Ka manot?

Kelvin 2008 m. balandžio 7 d., pirmadienis, 18:24:56
Hello, nice site look this:
End ^) See you
Nice site
good site
the best

2008 m. balandžio 7 d., pirmadienis, 16:57:39
*de'sant, o galetum suprantamai paiskinti kas per dalykas yra <stalkingas> :))) <*>

De'sant 2008 m. balandžio 7 d., pirmadienis, 15:25:59
"" Kadangi anapus erdvelaikio fizikiniai desniai toli grazu nevisi galioja, o "juodoji skyle" yra tik "paplonintas" ties "apversto" uzgimusios, bet dar "neissireiskusios" zvaigzdes "virksteles" sukurio straublio virsune erdvelaikis, kur susikuria erdvelaikiui neiprastos aplinybes, tai prie sitos srities priartejus fiziniam kunui, jis atsiduria erdvelaikio "duobeje", ir apart desningu saveiku, jeigu tas kunas yra individualaus evoliucinio egzemplioriaus, (dublis) praktikuojancio OBE, tai dar yra galimybe ir savomis pastangomis istrukti is tos duobes ...reikia suspeti "ijungti reaktyvus" ir isleisti "materijos" sankupas... (siap, tai sita vadina poliucijomis :) (o moterys, taip "zemai", tai niekad nekrenta ...labiau jos linkusios i "mieganciu grazuoliu" sferas :)

De'sant 2008 m. balandžio 7 d., pirmadienis, 13:32:52
"???"> Gravitacinis laukas yra tik mitas. Ir kunai ne traukia viens kita, bet yra glaudziami. Pavirsius (erdvelaikis) tarp vidines Erdves ir tarp isorines "erdves", susiformuoja elektronui apsisukant ties krastutiniausia nematerialumo riba, ir santykiaudamas su "materialiais"-fiziniais kunais, kurie laikinajame pavirsiuje ties krastutinio materialumo riba yra nestabilus-turi tndencija irti- islinksta, ir savo elastiniu "stangrumu" glaudzia atskirus kunus viena prie kito ... tiek makro kunus, tiek ir mikro; "esdvelaikis-pavirsius" neleizia Visatai "issilakstyti-issitaskyti". Pragrauzti tuneli erdvelaikyje niekuo jo tuoj pat neuzpildant- reikstu visatos anihiliacija. Keliaujantys po visata jau ne atsispirdami tik i erdvelaiki, bet pasigrauzinedami- susikuria aparatus, kurie grauzdamiesi priekyje- kakoja fizine materija uzpakalyje... saratukais :)

De'sant 2008 m. balandžio 7 d., pirmadienis, 09:25:50
Kalbant apie laika ir apie keliones i praeiti - ateiti: Praeitis ir ateitis yra taspats! Apart filosofiska loginiu spekuliaciju, kad praeities jau nera,- dabartis - bemate slenkanti riba,- o ateities dar nera- iseina, kad nieko nera; bet geresnio pavyzdzio iliustruojancio kelione laike nei kaip sachmatu partija, cia gal ir nesugalvosi. Ar gi numatydamas padeti sachmatu lentoje po keliu galimu ejimu neatsiduri ateityje!? Ar gi jau isnaudoti ir visu galimu pasirinkti- nera praeitis!? Taigi- isvada: praeitis - issinaudoje galimybes. Ateitis- labiausiai tiketinos perspektyvos. Dabartis- viso kas buvo ir viso kas bus fiksacija paslankioje stebetojo samoneje. Laikas yra amzinas lakstymas nuo vieno "galo" iki kito su galimybe dabartimi keisti tiek praeiti, tiek ateiti. Visata vystosi pasirinkdama pacia geriausia "jos" poziuriu iseiti is besiklostanciu situaciju.

??? 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 23:29:49
Gal kam įdomu?.......Judėjimo laiku principas galėtų remtis kelionėmis „juodosiomis skylėmis“, kurios sujungia įvairius erdvės ir laiko taškus. Pagal fizikos dėsnius stipraus „juodosios skylės“ gravitacinio lauko pakanka erdvėlaikio materijai deformuoti ir „praplėšti“, o tai savo ruožtu sudaro galimybę formuotis vadinamosioms erdvėlaikio „kirmgraužoms“, trumpesniems tuneliams per laiką ir erdvę..... Skaityt.www.balsas.lt

De'sant 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 22:56:23
"unknow..."> aciu, paskaitinejau. Nedaugzodziausiu; nesu Tautvyda. Chenelingu teikiamomis informacijomis nesizaviu. Tikiu tuo- ka suprantu,- atviras kritikai. Nepriklausau jokiai konfesijai. Visalaik geranoriskas :)))))

2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 20:30:19
//viduje.puikiai.lt/sirius

2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 19:59:49
tech.dir.groups.yahoo.com/dir/Science/Alternative/Paranormal_Phenomena/UFOs_and_Extraterrestrial_Life

De'sant 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 15:01:08
"unknow..."> Kaltinti mane plagijavimu be konkreciu faktu- tiesiog negarbinga. Jeigu tamsta radai kur nors ta pati kaip mano parasyta- nurodyk kur? ...mielai ir as paskaitysiu :) Jeigu tau itarima kelia konkreciai mano vertimai kur vaizdziai perteikti apie Akta-Nirvana potyriai, ir tu panasaus ka skaitei kitur- galetum pastebeti, kad kitu versti tiepatys tekstai- jokiu budu ne tapatus maniskems. Be to; dar noreciau priminti, kad gal ne tiek plepalams, kiek rimtos, su kosminio masto reiskiniais ir su musu egzistencinemis problemomis susijusios informacijos pateikimui ir analizei, si vieta skirta. Jeigu kas siaudadusiskai priskreto prie savo trumpu kelniu - te einie i pliurpalyne ar i smelio dezes...

Harda 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 13:26:03
Girdejau ir as apie ta nuvalkiota nibiru. Kaip man isrodo sitas reikalas, tai veliau kada parasysiu, taciau manau, kad vadinti sita daikta planeta nera tesinga: siulyciau tiesiog kosminiu kunu "X" :))) Pardon ir pseprasam, sorry uz ankstesni...

Aurora 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 12:53:39
De'sant :))> Aciu. <*>

2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 12:43:10
De'sant visi zinom,kad tu tautvida ir is kitu forumu kopijuoji zinutes.

De'sant 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 12:08:09
Aurora>> Butent; tai ka Kastaneda aprase kaip "neorganines butybes" ir yra Zetai, betent ju egzistencinis planas Liuciferyje, po planetos pluta. [visiems>> taip, jie sukruto; savais kanalais gavau informacija, kad jie iesko butent manes; vienas ju spikas tarp musu (unknow...fas), per savo kiaura samone suteike jiems galimybe suzinoti, kad demaskuotos ju uzmacios pakisti "Mesija", o su tokio slaptumo lygmens informacijos nutekejimu jie jau negali taikstytis. Artimiausu laiku jie megins per visokias konfesijas ir organizacijas, su jiems parsidavusiu ziniasklaidininku pagalba brukti i musu galvis su sia tema susijusias visokias interpretacijas. Nepasiduok! [inkognito>> Archatai (Galaxy), tamstai megina pasakyti, kad nekvailiotum... (panasiai kaip menulio pilnaties metu, Zetu aparatams prakiurdzius ribos tarp planu pavirsiu, gyvybines pranos mduliujasi irimo programomis)

Jietis 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 11:37:18
Aš netikiu tais, kurie neigia Nibiru (Planeta x)egzistavimą. Dažniausia tai yra pasipūtėliai, kurie atrodo patys sau labai svarbūs ir bijo apsikvailinti, arba vykdo valstybinę užduotį,kad žmogai nepultų į paniką. Protingiausia tada būtų sakyti-`aš nežinau`. Bet šiuo atveju aš manau, kad ji yra čia;
www.zetatalk.com/index/zeta202.htm
Mantui:
www.zetatalk.com/poleshft/p00.htm

Inkognito 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 10:52:13
Gal prieš pavasarį ufikai sukruto. Šianakt vėl sapnavau keistą sapną ir įtariu kadf tai jų išsidirbinėjimai,nes tokius kvailus eksperimentus tik jie gali sumanyti...
Sapnavau kad vyksta skraidymai Pociūnuose o mes atliekame tokius pratimus;
Su dviviečiu sklandytuvu pakyla instruktorius pirmoje kabinoje ir be gaubto,o mane iš kažkokio tai aparato nuleidžia atnt jo liemens ir atkabina palaikantį trosą ir tiriu liemeniu nušliaužti iki antros kabinos ir ten įsitaisyti skridimui. Veiksmas vyksta tūkstančio metrų aukštyje,neturiu jokio gelbėjimosi parašiuto o šliaužiant fiuzeležu pajuntu, kad netenku pusiausvyros ir pradedu slysti žemyn....

Harda 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 09:09:50
Maciau ir as! ...penktadieni, apie 21'30h isejusi i lauka tiesiai priesais, kokiu 45° kampu virs horizonto, letai sklesdamas ryskiai sviete diskas. Sviesa buvo labai ryski ir kazkokia erdviska, tarsi gyva... objekto skersmuo, is pradziu buves apie trecdalio menulio skersmens, netiketai ir ispudingai pradejes mazeti, per 30 sekundziu sutirpo iki vos iziurimos zvaigzdutes. Objektas, nenustojes judeti- tuojau ir isnyko. Traku raj.

Mantas 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 04:14:10
neseniai perskaiciau apie planet x, arba nibiru, taip pat apie sumerus, 2012 metus ir tt..., visa tai man sukele daug klausimu, ar tai gali buti tiesa? gal zinot kokiu svetainiu, kur butu pateikta irodymu?

Uršulė 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 01:03:38
2008 04 04 penktadienį, vakare su dviejom draugėm ėjom vedžiot šunis. Gyvenam miesto pakraštį, ir kadangi dabar pavasaris, kaip visiems žinoma daug kur deginama žolė. Na ir užmatėm kad laukuose dega ta žolė, na galvojom nieko tokio, tuo sulėks kelios gaisrinės ir viskas bus gerai. Tik danguje užmatėm kažką skrendant, pirma mintis nors ir kvaila, kad skrenda tas vadinamais "kukurūznikas", bet atsiprašau, nei vienas normalus lėktuvas niekad prieš save nešvies kaip automobilis. Tikrai. Jei būčiau viena mačius, būčiau pagalvojus jog man šarabanai susisuko, bet tikrai matėm visos trys. Jis skrido lėtai. Galima pasakyti be jokio garso. Ir jokių sparnų nesimatė, lempos buvo penkios, viena pagrindinė kuri švietės kelią, ir kitos išdėstytos lyg kvadratu ar ratu, nežinau. Žiūrėjom tol kol nuskrido už gretimų namų. Net nežinau kaip tai dar būtų galima apibūdinti. Jis buvo pastebėtas Jonavoje.

inkognito 2008 m. balandžio 5 d., šeštadienis, 23:11:23
Permėje' vakar matė, NSO. 2008 m. balandžio 3-iąją Permės srityje' buvo pastebėtas neatpažintas skraidantis objektas." Vakar 8 ryto pamačiau objektą, kuris kabojo danguje, sako tyrinėjimo stoties vadovas RUFORS Aleksejus Korotovskis, baltos kaip pienas spalvos objektas buvo nusitęsusi pasaga, ilgis ir kuris plotis 3 X 1. Tai buvo esantis pakankamai neaukštai nuo žemės vienų-dviejų kilometrų aukštyje. Iš pradžių kilo mintis, kad tai yra lėktuvas. Tačiau, lėktuvas negali taip kaboti prie žemės , ir buvo nukreiptas objektas ne kaip lėktuvas nuo rytų į Vakarus, bet atvirkščiai - nuo Vakarų į rytus. Be to, objektas kabojo ore, neprisiartindamas ir nenutoldamas, per 5 minutes. Po to jis staigiai pajudėjo ir greitai - po 10 sekundžių - dingo už horizonto". Pagal liudytoją, šis paslaptingas objektas pasirodė vėl po 2-3 minučių." Mes priimame tai NSO, ne todėl, kad jis nežemiškos kilmės, bet todėl, kad tam nerandame kito, paiškinimo", sako A. Korotkovskis, ne išskiriame ir tai, kad tai kažkas galėjo būti susiję su kariniu oro laivynu.

*Aurora 2008 m. balandžio 5 d., šeštadienis, 22:24:16
De'sant>> kokia vieta jusu pasauleziuroj uzimtu K.Kastanedos disertacijose pamineti "neorganines esybes"? Buciau dekinga jeigu ir betkuris kitas pasidalintu mintimis sia tema <*>

2008 m. balandžio 5 d., šeštadienis, 10:04:54
Priešrinkiminė rusų propoganda.
Tautvyda, eik melstis Leninui.

De'sant 2008 m. balandžio 5 d., šeštadienis, 08:41:41
>>> atsiprasydamas uz nerislius tekstus ir uz nevietoje sudetus skyrybos zenklus, pries uzbaigdamas misija- dar kai ka pasakysiu: veliau zetai veike per Sauliu-Pauliu; ipirsdami Jonui "apreiskima"; kaipo pries "isdavikus" suorganizuodami zydu pagromus; isnaudodami Hitlerio pasigauta "neivertinto genijaus sindroma" (panasiai viskas ir su Landsbergiu); i aktyviu, bet jiems neparankiu samones ivesdinedami specialiai sukurptus savinaikos kodus (sizofrenija); jeigu kam kiltu klausimas ar gerus "dievas" per "M" "tautai" dave istatymus- atsakau: Taip! ...aniems mat reikejo, kad "tauta" butu gyvybinga. Sudie

homo 2008 m. balandžio 5 d., šeštadienis, 00:56:59
1 kg urano. Įvyksta branduolio skilimas. Gautosios medž masė lygi 999 g. Kur dingsta 1 g?

De'sant 2008 m. balandžio 4 d., penktadienis, 15:19:49
Tai Dievas, musu Dvasiu Tevas, begalinai mus myledamas, ir matydamas kuo mums gresmingos anu uzmacios, pirmiau nei buvo numates, apsisprende sukurti Dvasini Kristu ir ikunyti, butent i tos "tautos" atstovu uzgimdyta biologini kuna. Tam, kad veliau sklisdama po pasauli, si "tauta", noredama ar ne, bet kartu su anu programomis, nestu pasauliui ir zinia apie Ji pati- apie musu Dieva ir Jo Sunu. O kartu ir apie mus pacius,- Dvasinius!...

De'sant 2008 m. balandžio 4 d., penktadienis, 15:01:43
Tai vat; ir jiems, ir mums (tiesiu taikymu eiti i prazuti :) visai neblogai sekasi... Kadangi anie buvo numate, (ir dar vis neatsizadeje tos priemones) kad kai ju pasirinkta "tauta", ateity, del situ kuriamu specifiniu salygu, sklisdama po pasauli, visoms zemes tautoms ipirs finanso-ekonomine sistema, savo geno-inzinerinemis priemonemis, pagrindinai is musu, zemieciu "genofondo", sukurti specifini, bet isoriskai i mus panasu monstra ir "tautai" pakisti kaip "Mesija". Kad butent jis visus vadziu galus i savo rankas ir paimtu...

De'sant 2008 m. balandžio 4 d., penktadienis, 14:18:15
Tai vat... Siaip, tai visos civilizacijo praeina vystymosi etapa kai, tarpusavo vertybiniu santykiu derinimui, jau apskaiciuotai isivedamas salyginai vertingas vienetas, (nu,- pinigai :) kol galiausiai laisvejanti civilizacija savimi perauga tokio pobudzio varzancius salyginumus ir susikuria tokias socialines santvarkas kurias galima pavadinti idealiausiu "komunizmu" ...VSOS! Tai vat; bet mes... Anie, ivertine musu psichologinius ypatumus ir nstate kaikuriu musu ydu galimas kitimu tendencijas, visai taikliai, savo tikslams igyvendinti nusprende isnaudoti su godumu susijusius musu pasinesimus lyderiauti ir pirmauti. Butent tam, kad ateity butu glima i vienas "rankas" paimti, visu zemieciu socialiniu grupiu ir pogrupiu valdymui tinkamu svertu ir visas vadzias, jie jau visai apskaiciuotai, per pasirinkta "tauta", ir kuria finanso-ekonominio pobudzio laimes blefa.

De'sant 2008 m. balandžio 4 d., penktadienis, 07:08:43
...Ivertine Zemes zmoniu bendruosius ir specifinius psichinius ypatumus bei tendencijas, jie nusprende tam panaudoti ir anksciau zemieciu tautoms dariusiu itaka patikimiausiu praktiku viena is metodu: kai is paciu zmoniu tarpo issiugdomas patikimas tarpininkas; per kuri, veliau ir realizuojamos pagrindines uzmacios. Kad kuo uztikrinciau toks tarpininkas-agentas butu patikimas- turi jis atitikti ypatingai specifinius, tam reikalui tinkancius asmeninius ir aplinkybinius bruozus: tureti stipru individualuji egopradmeni ir buti vienisas, gerausia- naslaitis... Kaip tik toki, (is "M" raides :) is jau i nuosmuki beviltiskai pakrypusios, vinos is senesniuju zemieciu kulturos tautu tarpo, jie ir surado... Issiugde pirmiausiai ji, o paskum, per ji, ir specifiniu bruozu visa jo "tauta"; per juos, sitie, ir eme realizuoti savo klaikiai klastinga, ir visai zmonijai prazutinga uzmacia.

De'sant 2008 m. balandžio 4 d., penktadienis, 05:49:28
Sitie, atiedami is dvieju pusiu; is apacios, i mieganciu samones ir is isores,- varydami visoki ideologini dura per protus; tam, kad surade mus, ziopliausius is aplinkiniu ir kunais gan tobulus- paversdami mus romiais, jiems energetini gyvybini pena tiekianciu gyvuneliu ferma ir genetines, savo degeneravusiems kunams restauruoti jiems reikalingos medzegos arsenalais, jie viena kart sukurpe ilgalaike Zemieciu uzvaldymo programa...

De'sant 2008 m. balandžio 4 d., penktadienis, 05:08:09
Garbe Jezui Kristui! ...ir per amzius! ...ir amen. Viespatie, Dieve Maloningas! Te Sviecia Tavo Vardas Aukstybese ir Zemej! Ir nuo Visatos krasto iki krasto!!! Kad ir kaip kas visatoje patys del saves negyventu, bet jeigu ju intereisai paliecia asmeniskai tave, ir dar tycia kas, gudragalviskai besivyniodamas ir pataikaudamas dar gyviems tavyje gyvuniskiems egoreliktams, tau i samone varo tiesiog suniskai menka puikybini uzkrata, (ir kur gal kaip niekur kitur tiktu teiginys apie tai, kad "blogas pavyzdys yra uzkreciantis") ir besinaudodamas tavo naivuoliskai mazo zmogaus patiklumu, parazitaudamas pats tavyje, dar bando idiegti tau paciam nelabai tesuvokiama programa, kad nieko taip ir nesuprates, isciulptas tiesiog negyvai, dar pats ir susinaikintum, tai kas jei ne mylintis Tevas, tau mazam, dar galetu padeti!?

desantizmas 2008 m. balandžio 3 d., ketvirtadienis, 22:00:15
Kai pimpalas susikryžiavo su nepimpalus tai pradėjo užpakalis kakoti ir įvyko spermatozoidinė avakuliacija,ko pasekoje išniro į pasaulį sektantai ir pradėjo kvailinti visus aplinkinius ir jiems užšikinėti smegenus.
Taip ir toliau tautvida panašia dvasia kliedėk į eterį,o mes peršoksim tavo skiedalus jų neskaitę

2008 m. balandžio 3 d., ketvirtadienis, 21:36:45
Tai plagijavimas

De'sant 2008 m. balandžio 3 d., ketvirtadienis, 18:11:45
Kadangi Ebu planeta, ja "teleportuojant", pervedant i kita orbita netiketai pakliuvo i abieju zvaigzdziu "karminiu" trukmiu sankirta, tai tokiu budu padariusi savotiska "laiko kilpa" ir asidurusi kitos zvagsdes palankioje organinei gyvasciai orbitoje, del tos "laiko kilpos" isiliejusi i jau sitos zvaigzdes "karminiu" ciklu rata, savuoju momentu tarsi atjaunejo, tai sios zvaigzdes planetu sistemoje, evoliucines metodikos principu atzvilgiu, susikloste paradoksali situacija; kai biologino evoliucinio ciklo vinodi etapai sutampa iskart dvejose planetose. Tai vat; savo geno-inzinerinemis priemonemis, Ebai jau senei is savo kunu buvo padare tik praktiskai jiems patiems mazai reikalingas bio-masinas. Patys gyvendami visiskoje evoliucineje aklavieteje isgyvendavo tik "sapnu pasaulyje" isparazitaudami zioplus kitu civilizaciju individus, bei naudodamiesi planetos gelmiu materialiai energetinemis frakcijomis.

De'sant 2008 m. balandžio 3 d., ketvirtadienis, 16:03:06
Taciau... Kol jie su Liuciferiu derino ir optimizavo simbiotinius savo reikalus, ju planetoje subrendo evoliucinis "pikas" ir jau ivyko "ejekuliacinis" ismetimo-isstumimo Aktas. Bet kadangi tuo metu Ebai buvo apatineje savo planetos plutos srityje, tai sis reiskinys visai ju nepaliete (cia vieta dar pamineti, kad sio Akto veika buna skirta, ir tiesiogiai "liecia", tik vienai (ir viena) biologinei, pirmaujanciai, ir genetiskai jau uzfiksuotai kaip "homo sapiens", rusiai). Taciau pati planeta jau buvo "teleportuota", ir palankiai (taip sakant...) sutapus aplinkybems, atsidurusi visai prie kitos zvaigzdes... Ebu planetos motinine zvaigzde ir sita, i kurios itakos "sfera" jie su visa savo planeta pateke dabar, yra dvinaris bineris. Tai vat, apsiciupineje, ivertine padeti, nors ir nelabai tesuvokdami kas ir kaip, ir, svarbiausia, del kokiu priezasciu ivyko, tiesiog emesi atkurdineti vel ir pavirsine savo civilizacija-kultura.

De'sant 2008 m. balandžio 3 d., ketvirtadienis, 15:06:00
Taciau veliau, del to, kad Liuciferiui atlikus toki zygi jis patapo absoliutiskai demonisku (apsiribojusi nevienybe; ribota atskirybe), tam, kad ta ju simbioze nepasibaigtu kolapsu be sviezios gyvybines energijos, Ebai buvo priversti vel islysti i savo planetos pavirsiu...

De'sant 2008 m. balandžio 3 d., ketvirtadienis, 14:53:41
Ismoke "gyventi" vien tik monadineme- "spermatozoidineme" veiksnume simbiozeje su Liuciferiu (jau tiesiog "jame!"), savo kunus, pradzioje, tik retkarciais jais pasinaudodami, jie tiesiog tik "sandeliavo" planetos plutos sluoksniuose.

De'sant 2008 m. balandžio 3 d., ketvirtadienis, 14:36:31
Siaip, pavirsineme evoliucijos plane, dar vis fizineme- materialeme lygmenyje funkcionuoja bio-fizines sielos trijule (3). Organinis- mineralinis kunas ir neutroninis jo antrininkas-dublis yra vienas; subtiliau gilumingesnes materijos lygmenyje funkcionuoja bio-individo samones "kiausinis"; o sito tarsi viduje, dar subtilesnes, jau galima sakyti "substancines" materijos formoje- vyriskoji kosmine monada-"spermatozoidas". Smegunu ir samoniu pagalba, butent "sita" pavirsinio plano evoliucija ir formuoja... Normaliai, visos civilizacijos, savomis pastangomis besistengencios "isipaisyti" i Kurejo nuolat palaikomo vystymosi plano programa, kyla aukstyn, i nirvaniska sviesa. Taciau Ebams, labiau patiko astro-magiskos prieblandos, patiko skverbtis i materijos gelmes, kol galiausiai, jie isvis "palindo" po "zeme", i bemaz apatiniausius savo planetos plutos sluoksnius. Kadangi visai be bio-fizinio kuno pavirsine evoliucija negali vykti (isskyrus ejekuliuotuosius), tai sitie persitempe i ten ir savo kunus.

De'sant 2008 m. balandžio 3 d., ketvirtadienis, 10:20:12
Sita civilizacija ir yra Ebai, pilkieji dzetianai. O "jis"- Liuciferis... Nuo to momento visatoje atsirado ipatingai savotiska evoliucine pakraipa. Nors is principo ir nepazeisdami gamtos desniu harmonijos, bet tape savotiska opozicija pirminiam Kurejo planui panasiai kaip biologiniam organizmui "vezys", sitie "simbionai", savo "idejiniu" programu uzkratu jau paliete bemaz penktadali visos evoliucines sistemos (tiek biologiniu lygmenu, tiek ir plazmo-herarchiniu).

2008 m. balandžio 3 d., ketvirtadienis, 09:48:47
TIKRAI ČIA APSĖDIMAS.

De'sant 2008 m. balandžio 3 d., ketvirtadienis, 09:43:46
Kazkada, vienoje is musu Galaktikos planetu sistemu, vienoje is planetu, kurioje kaip tik tuo metu jau buvo ganetinai issivysciusi eilines biologines generacijos civilizacija, pasinese uzgimti jau kazkelintas tos planetos menulis. Kadangi tos planetos herarchineje strukturoje jau buvo buve tokiu dramu, tai "sitas", mates kas daug maz nutikdave su kitais, apsisprende buti gudresnis ir ne per planetos centra gimti, bet jau su visa savo "mase" brautis atgaliniu keliu per jau jo paties kazkada pereitus herarachinius lygmenis link vidinio planetos plutos pavirsiaus. Siaip, tokia "jo" uzmacia, pagal materijos pasaulio desnius, turejo baigtis tik supergalingu vulkano issiverzimu i tos planetos pavirsiu, bet del vienokiu, neiprastu, tos planetos pavirsiuje besivystancios bio-civilizacijos "pomegiu" landzioti po "zeme" (turint omeny planetos plutos strukturas), ivyko savotiskas pavirsines samones ir "jo", bemaz jau archgeliskos (samones) susitikimas, savotiskas sanderis ir "simbioze".

De'sant 2008 m. balandžio 3 d., ketvirtadienis, 08:48:25
Garbe Jezui Kristui! Tai vat!.. Nebuna nieko be priezasties... Tiek tos, geriau pasnekekim kol kas apie teleportacija. Turint omenyje planetas ir ju generacinius ciklus, tai tam, kad biologine gyvastis normaliai egzistuotu, yra butinos, kosminiais mastais labai siauru diapazonu atitinkamos salygos. Tokiu reiksmiu salygas, pvz; musu Saules sistemoje, neipatingai kintant pacios zvaigzdes rezimams, siuo laikmeciu tenkina tik Zemes orbitos parametrai... Pati zvaigzde, kazin ar galetu kokiu budu kaitalioti savo darbo rezimus taip, kad sie atitiktu tokiu salygu reikalavimus kiekvienai planetai atskirai. Greiciausiai tam, kad eilineje planetoje beprasidedant eiliniam generaciniam ciklui butu sukurtos palankios salygos biologinems strukturoms, paeiliui kiekviena is planetu buna pervedamos (teleportacija :) butent i sia, dabartine musu planetos orbita. Zinoma, besivystant ir paciai zvaigzdei, atitinkamai su laiku keiciasi ir orbitos tenkinancios tokius reikalavimus atitinkami parametrai.

homo 2008 m. balandžio 2 d., trečiadienis, 23:53:53
ir siaip galwoju,kad lietuviai wis tiek bw ir bus pagonys..krikcionybe tik mums pripirstas dalykas..smagu zinot,kad baznycia kazkam dar yra ju ,Diewo namai'..daugumoj tik ,del akiu'..as ten pvz nkd nerasdawau ramybes..

homo 2008 m. balandžio 2 d., trečiadienis, 20:23:54
tai aisku,kad jie ne vargsai

revolution 2008 m. balandžio 2 d., trečiadienis, 18:13:02
visos religijos beveik vienodos vat baznycia is religiju padaro versla

De'sant 2008 m. balandžio 2 d., trečiadienis, 10:55:04
Tai vat, Atlantai, is esmes, apart smalsumo, turedami tik interesa mokydami kitus tikrinti savo klaidas ir trankosi po Visata. Musu istorijoje jie irgi nemazai yra palike pedsaku... Ten kur jie ikurdavo savo kolonijas, aplink, suaktyvedavo, paspartedavo ir musu kulturinis gyvenimas, susikurdavo musu kulturu-civilizaciju zidiniai. Viena, gan ilgalaike kolonija jie buvo ikure Lotynu Amerikoje, Peru, o dar kita- tarp Europos ir Afrikos, dabar jau nuskendusiose Vidurzemio juros salose. Vat, gan rusciai, bet saziningai, kaip mokejo taip ir moke mus; pasakas seke apie tvanus, apie zalcius ir gyvates, apie "arkas" issigelbejimui skirtas, ir panasias. Vidurzemiskai kolonijai, del vulkaniniu priezasciu prazuvus, prarde technologines galimybes josios islike Atlantai persikele i viena is atkampiausiu planetos vietu, i dabartinio Tibeto teritorija. Kai kurie is ju, savotiskai "sudurine" vietines tautas, kad saugotu ju kunus, patys funkcionuodami energo-astraliniuose, dar vis laukia saviskiu...

De'sant 2008 m. balandžio 2 d., trečiadienis, 10:10:31
Viena galingiausiu is mums artimesniojo (taip sakant...) kosmoso civilizaciju, yra taip vadinami Atlantai (Lyra). Kur nebludije,- aptiko ir mus... Labiau issivysciusiems, tureti sau "mokiniu", evoliuciniu poziuriu yra naudinga. Tam, kad evoliucinis egzempliorius istengtu sukaupti ir islaikyti pakankama potenciala jegos, reikalingos "magnetinei" saveikai su priesingu "Poliumi" Nirvanos Aktui igyvendinti, o taip pat ir tam, kad pribrendus generacijos evoliuciniam "pikui" ir ivykus "ejekuliacijai" vyriska monada, neatlaikiusi, jai netiketai naujos realybes kai kuriu veiksniu, cia pat neprazutu- butinas pasaulevokos vientisumas. Vientisai taisyklingai tikslios ralybes reiskiniu savokos, panasiai kaip matematines lygties sprendiniai, suteikia nuolat Kurejo palaikomai evoliuciniai vystymosi programai galimybe sujungti ir jau galutinai uzfiksuoti vyriskos mondos isbaigtuma (patirti). (sudeliotas "zaltys"; "gyvate").

homo 2008 m. balandžio 2 d., trečiadienis, 10:02:36
wel nibiru...atseit wisiems aisq,kad Vatikanas daug ko neatskleidzia,nes td pats Jezus nebutu tox sventas,kaip ir jo motina Marija...daug dalyku jie ir nesakys,bijodami padaryti krikscionybei gala

revolution 2008 m. balandžio 2 d., trečiadienis, 06:20:20
tikejimas tik parodo kad tikime kazkuo kas yra auksciau musu kad butu paprasciau kaltinti likima ir panasiai beje visos religijos susijusios tam tikrais zenklais beje Vatikane yra saugykla kurioje saugomi senoves rastai ju valdzia nenori atskleist ir ten dirbantys mokslininkai neisleidziami taciau vienas sugebejo pabegt ir pasakojo kad daug kas susije su niribu planeta

De,sant 2008 m. balandžio 1 d., antradienis, 14:58:21
Dainuok, Sirdie, Gyvenima! :)))

Dievas 2008 m. balandžio 1 d., antradienis, 13:37:19
Dukra mano tu neišlaikei savo žodžio,betaš gailestingas ir tau duodu antrą šansą. Nuo rytojaus keliauk į religijų forumą nes baigiasi jau mano kantrybė

De'sant 2008 m. balandžio 1 d., antradienis, 12:44:54
O vat nuo tada, kai mes nezinodami kur padet dideles Dievo Meiles Sventaja Dovana- ispuikome- ir prasidejo sutemos... Normalios biologines civilizacijos, labai brangindamos Gyvybes Energija, galiausiai net ir lytiniu santykiu issizada... O mes?.. nereikia, zinoma, mums sekti ju pavyydziu, bet ir neturetume bergzdziai tos enerijos svaistyti. Kazkada, klaidingai ieskodami savojo Dievo isoreje, bendromis pastangomis koncentruodami demesi, mes patys ji ir sukoncentravome... suponavome! ...Setona... Loga! ...kiekvienas uzgimelis nori gyventi, jam reikia peno. Sitas, budams tik informacine, "gyva" energija, musu paciu demesio i ji kanalu, sutraukia i save visa apie mus, ir tuo paciu MUSU, informacija-energija ir taip isigydams tarsi iskart visu musu "isminti", kartu su mumis, bet jau tukstanteriopai efektyviau, tampa vis gudresnis. Maitindami "ji", jo niekada gudrumu neaplenksim. Tik liudnos beliks mums nostalgijos apie prarasta "svaju laika"... Na, kam taip pigiai!? Mes gi ZMONES!!!...

2008 m. balandžio 1 d., antradienis, 12:28:31
G.F.: Manojoje pagonybėje nėra nieko spiritualistinio ar mistiško: ji yra kūniška, gyva, poetiška ir labai asmeniška. Mano gyvenimo kelias jokiu būdu ne „dvasingas“, o grynai emocinis. Pagonybės turtingumas, kurio neturi nei viena kita „religija“, yra jos įvairiapusiškume. Yra miškų ir žemės pagonybė, yra rūko virš smėlio lygumų ir soliarinės ugnies pagonybė, yra šaltinių ir nimfų pagonybė, yra mūšių garsų pagonybė, yra fėjų dainų pagonybė, yra ūžiančių reaktorių pagonybė, yra didžiųjų dievų-globėjų pagonybė ir namų židinio dvasių pagonybė. Pagoniška dvasia apjungia vienoje organiškoje kosminėje pilnatvėje visas žmonijos aistras su visu menkumu ir didybe. Pagonybė – gyvo pasaulio veidrodis.

De'sant 2008 m. balandžio 1 d., antradienis, 00:07:47
Papildyk, Viespatie, mano jegas; geriems darbams iseikvotas; kad deramai pasiruoses galeciau sutikti sekancia diena. Amen

2008 m. kovo 31 d., pirmadienis, 22:14:49
Išsidavei Tautvida:(

2008 m. kovo 31 d., pirmadienis, 22:00:40
visos "pasaulinės religijos" be išimties yra svetimkūnis mūsų pasaulyje ir tikrai artėja "paskutiniojo teismo diena" visam tam blogiui kuris parazituoja.
....
ne šiaip sau protėviai atsisakė savo šviesos ir ryžosi nerti į tamsą, tik tam kad grįžtų. sugrįžimas labai skausmingas ir nemalonus procesas, bet taip reikia. ir mes grįžom ne su šviesa rankose, o su tamsa ir skausmu. bet taip reikia.
.....
užsidaro šitas ciklas. prasideda naujas. perėjimas bus labai skausmingas. bet taip reikia.
.....
mes perėjom devynis pragaro ratus, laistėm šia žemę savo krauju, šliaužiojom ir ropojom iš skausmo, ne tam kad kiti pasauliai be saiko čiulptų mūsų ir mūsų vaikų gyvastį. per daugybę kartų mes pasiekėm sąmonės tyrumą, tik tam kad jo atsisakytume. ir tai nebuvo malonu. bet taip reikia.
.....
mes atnešim pabaigą, bet atversim duris naujam gyvenimui. nes kito kelio nėra, taip reikia

De'sant 2008 m. kovo 31 d., pirmadienis, 20:56:12
Tai vat... kaip tik cia vieta dar paziureti ir i Budos efekta... Bdizmas- nera konkreciai kur nors vedantis kelias. Musu Dvasinis Tevas-Dievas, per labiausiai tiketina busima Gautamos veikla numatydamas teigiama itaka tam Zemes regionui, tiesiog pagailejes nusigalavusio savo vaiko- pripilde jo samone Sventosios Dvasios. Kadangi Si turi tam tikra savasti, yra "asmeniska, tai tam tikru budu yra ir saviveikli. Tai vat, Gautamai ir nusvito... Toje Sviesoje jis pamate materialaus pasaulio reiskiniu esme. Buvo kaip buvo,- yra kaip yra... tik: kas apart Zygdarbio-Nirvanos; nereikia manyti, kad kiekvieno, tokioje situacijoje kokioje tuomet buvo busimasis Buda, Dievas pagailes! ...Tiek.

2008 m. kovo 31 d., pirmadienis, 20:35:28
De'sant, ar kas nors tave verčia skleisti šias klaidinančias tiesas, ar darai tai savavališkai?

2008 m. kovo 31 d., pirmadienis, 14:43:09
Desant pazistamas braizas:)Esi....da

De'sant 2008 m. kovo 31 d., pirmadienis, 09:56:14
...o stai dar kaip savo knygoje Akta-Nirvana apraso Enochas: "...sviesos ir zaibo greitis nese mane, o vejas teike sparnus, ir as lekiau link Jo - iki nepribuvau prie ugnimi apsiaustos kristolines sienos. Perejes Dieviska Ugni, as priartejau- vel gi- prie kristoliniu rumu... Ju stogas atrode kaip koks zvaigzdziu spinduliu ir zaibu raizginys; visur- cherubimai ir visu spalvu ugnys- siuruojanti, zerinti padangte... Ir stai paslaptingai nesuvokamoje gelmeje, igaudamas riski pasimate lyg is sniegu padarytas sostas; ir buvo jis apsuptas zvaigzdziu, ir cherubimu dainu melodiju skambesio; rubas To, Kuris nuostabiai nepakartojamas, svytejo uz saule skaisciau- spindejo baltesnis uz sniega... Ir tare Jis man: "Prieik, Enochai, prisiartink prie Mano Svento Zodzio..." (beje, krikscionybeje sitas Aktas paminetas kaip "sutvirtinimo sakramentas")

De'sant 2008 m. kovo 31 d., pirmadienis, 09:14:49
Beribej kosmoso erdvej, zeri galingas sviesos Okeanas.. liejas placiai, spalvingom bangom, kibirksciu istisine tekme spindulinga; alsuoja aukstybiu ugnis... Alsuoja slaptingais, savo gyvenimo burtais, blizgesiu zeri galingu- begaline alsuoja laisves erdve- laime gyvena ramaus viespatavimo savo. Ziburiai nuostabiausi, tviskanciais potepais aura- ugnim spinduliuojancia audzia- Saulei nezinomai... Kibirkstis stai- arteja- Ugnis spinduliuoja... bet vos tik artejima zemes pajutusi- blanku rasta miglu sau nuaudzia- traukiama paselusiai greitai, jegos neapsakomos- kibirkstis savo ruba brandina... Ir kai tik Jie vienas pries kita sustoja -- tobulu kunu Ji apsireiskia. ...Ir, saule uzlietas sviesus stovi Genijus; lengvai kiek i kaire palinkes, laiko - Galingas - rankose savo, taures dvi: tai suglausdamas jas- tai praskesdamas vel... nuostabaus teka skyscio srove- sauleje maudos, skambiai ciurlena- audzia ciurksleles,- tai aukstyn, tai zemyn- plienini visos tos tekmes stabiluma: ("Totas"; nepilnas)

inkognito 2008 m. kovo 30 d., sekmadienis, 12:24:28
Ūkininkas James Stirton surado netaisyklingos formos rutulį pernai ant jo 40 000 hektarų valdomos žemės ploto, apytiksliai 800 kilometrų (500 mylių) į vakarus nuo šiaurinės Brisbeno Queensland valstybės sostinės. Bet Stirton tiktai pradėjo tirti tai, kuo metalo rutulys iš tikrųjų buvo, ir iš kur atsirado tik, praėjusią savaitę. "Aš įveikiau didelį kelią, kad tikrinčiau kai kuriuos galvijus, ir aš atėjau į aptvaro kampą kur ir užtikau šį metalo rutulį" pasakė Stirton Reuter penktadienį. "Aš išmanu nemažai apie avis ir galvijus bet nelabai daug apie palydovus. Bet aš pasakyčiau, kad tai yra kuro elementas nuo kažkokios raketos stadijos." Jis pasakė, kad objektas buvo tuščias, ir išpildytas iš anglies pluošto kompozito. Jis susisiekė su kai kuriomis JAV esančiomis aerokosminėmis kompanijomis, kad pabandytų sužinoti, koks objektas iš tikrųjų yra. Sidnėjaus Jėgainės Muziejus pasakė, kad tai būdinga žmonėms, kad surastų spacejunk Australijos atokiose vietovėse. 1979, didelės Skylab kosminės stoties dalys nukrito į žemę šalia mažyčio dykros miesto Australijos vakaruose. Vietos taryba nusiuntė NASA pareiškimą to, kad jis šiukšlino, ir paskui Jungtinių Valstijų Prezidentas Jimmy Karteris pareiškė viešą atsiprašymą vietiniam moteliui.

Jietis 2008 m. kovo 30 d., sekmadienis, 12:01:46
Genomas kaip ir iššifruotas, o stebuklo kol kas nematyti. Tik farmacininkų viršpelniai stebuklingi. O be to, ką tada veikti Karmagedonui, gal į pensiją išleisti?

De'sant 2008 m. kovo 30 d., sekmadienis, 09:43:44
"???"> Perspektyvos perspektyvomis, - reiktu tikslesniu formuluociu. O siaip,- didziuma nesveikatu, kaip tik del to, kad imdamiesi kurybines technines veklos, demesio kanalu, i savo samones mes pritraukiam ir atitinkamu kokybiu energijas- informacija. Paprastai, nieko tobuliasnio, ko atitinkamai nebutu gamtoje, mes sukurti negalime. Turint omenyje pacia genetika ir priezasti del kurios pastovios veikos DNR sugeba taisyklingai atsikurti- tai cia vienintele teigiama technika, turetu buti tik Meile. Zmogus turi neribotas perspektyvas kuryboje is Dvasinio valios centro, nesinaudodams supersudetinga daiktiska atributika. Taigi, te spindi genomo Sviesa!!!

??? 2008 m. kovo 30 d., sekmadienis, 00:56:23
... žmogaus genomo supratimas be abejo,atverė ir dar daugiau atvers didžiules medicinines perspektyvas.Kaip į tai?

De'sant 2008 m. kovo 30 d., sekmadienis, 00:29:32
Ir tada, apart to, kad sitai teikia didesnias galimybes ir geresne sveikata (del padidejusio eneigetinio tonusoso) sitos padidejusios galimybes, per lytinias lasteles apsivaisinimo metu, jau atitinkamai keicia genetine informacija busimo organizmo lastelese. Bet svarbiausia priezastis del kurios nereikia techninemis priemonemis kistis i genetika yra ta, kad mes per savo kunus ir protus turime igyti vientisa Dieviska Dvasine savasti..! O sitai imanoma tik naturaliu budu, nes protingai tai mes nezinom kur link mus Evoliucija Saukia.

De'sant 2008 m. kovo 30 d., sekmadienis, 00:01:15
Butent, mes ne tik galim, bet noredami isgyventi ir turime imti tolimesne evoliucija i savo rankas ...tik ne technokratinemis priemonemis! "Ne!" genu inzinerijai! ...ta ir norejau pasakyti leisdamasis i genetine tema. Kadangi gyvunija laisvo proto neturi, tai ir priemoniu imtis jokiu negali. Bet mes gi jau galim..! Galime mokytis kiekvienoje gyvenimiskoje situacijoje surasti pati geriausia poelgio varianta ne pagal zveriu pasaulio istatymus, bet pagal Dievo. Kaip ir gyvunijos pasaulyje, musu genetika kinta tik per palikuonis pagal tevu nuopelnus. Taciau paciu tevu, einamuoju laiku gyvenanciu, nei del isivyraujanciu elgsenu nei del ko kito, DNR genu kombinacijos paciose organizmu lastelese, zinoma, nekinta, bet kuo mes labiau savo elgsenom priartejam prie "dievisku", tuo aktyvesnes, (del nuo tu paciu isivyravusiu elgsenu pakitusios halogramines matricos koordinaciju naujo, jau aukstesnio evoliucinio lygmens poveikio) lig tol "snaudusios", dar pacioje pradzioje Kurejo sukurtos atitinkamos DNR atkarpos.

nondescript 2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 21:36:19
De'sant > pritariu del DNR ir evoliucijos, viskas tokiu principu ir veikia kaip tu parasei, bet mes evoliucijos eiga galim perimt i savo rankas greiciau nei ji pasikeis atsizvelgiant i musu elgsenu pobudi, kaip tu rasai. paziurek i gyvunus, jie niekada nebus tokie kaip mes, o mes galime tapti aukstesnemis butybes formomis, nes turime supratima apie tai

nondescript 2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 21:24:09
pamirskit jus ta Nibiru planeta

De'sant 2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 16:20:11
"homo"> Aciu uz komentara :) Siaip, tai tik pateikiu informacija, kad veliau, besidomintiems, butu galima paaiskint kas yra ateiviai ir ka jie daro :))) Aciu dar "jieciui", Suzavetas!

homo 2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 15:16:18
desant> tu kd nors ilsini sw smegenis nuo daugumos nesamoniu,kuriu cia prirasei..evoliucijos temos ir t.t.dar nieko..tik nerasyk apie kureja,dieva ir dauginimasi, fekalijas...galetum paprastai trumpais sakiniais rasyt, nes tw tos sakinio konstrukcijos..patyliu. IS KUR SITA INFO? AS APIE TW SUDU FILOSOFIJA. KA SKAITEI? gal biski sektantas ar ka?

Eitvydas 2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 15:08:32
Kokioje sistemoke yra Nibiru planeta??? Ar dar tokia egzistoje planeta???

De'sant 2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 14:00:14
DNR nukleotidai ir genai fiksuja biologiniu organizmu homeostaze, o DNR halogramine koordinacija ir chromosomu rinkiniu ypatumai- organu formas ir funkcijas bei formas visos biologinio organizmo anatomines konstitucijos,- isvaizda, bet jokiose biologinio organizmo informacinese strukturose niekur nera uzfiksuota gimusio individo elgsena. Del tos priezasties, isvydes pasauli naujas biologinis egzempliorius elgsis tik pagal is gimdytoju "palikimu" igyta patirti bei paciu po gimimo isigyta. O velesni kintancio pobudzio elgsenu isivyravimai jau tures griztamaja itaka siu palikuonims perduodamos genetines inforacijos programoms apie pelnytu organizmui kitimus. Evoliucjos eigai, lemiama, naturaliai teigiama itaka, turi: tik- individo ir visos populiacijos elgsenu pobudis!

De'sant 2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 12:59:47
Nesinoretu, kad vieninteliu skirtumu tarp zveries ir zmogaus pliktu tik viena priezastis, del kurios; vienas- dar vis noretu tapti zmogumi, bet jau neturi tokios galimybes, o kitas- nors dar galedams- jau nenori. Evoliucija yra diskretinis, pakopins procesas. Rusis nuo rusies atskiriama ypatingu, i matricos strukturas isipaisanciu bloku, kuris uzkerta galimybe genetiskai kryzmintis. Vieno generacinio ciklo mastu tik viena, evoliucineje naturoje pirmaujanti biologine rusis gali subrandinti save iki brandumu tinkamo tolimesniam evoliuciniam reikalui "spermatozoido". Lygiai kaip biologinio lygmens praktikoje tik vienas, pats brandziausias spermatozoidas apvaisina kiausialaste, taip ir viso masto evoliucijai reikalinga tik viena biologine rusis, o kitos, atsilikusios, jeigu naturaliai neisnyksta, ar pirmaujanciu, jau nenaturaliais budais nebuna isnaikintos, priverstos tenkintis jau tik pagalbiniu vaidmeniu.

homo 2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 10:50:19
jietis>kas tiesa,tas nemelas :)

Jietis 2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 10:37:56
.
PSICHOTRONIKA
.
Psichotroninės bangos
Nukreiptos čia
Slaviškas kodas ore
Matrica tu
Bliauna lietuvis ble, ble.
Nors ir esi blaivus
Pasiekia visus
Ieško naudos jie sau
Kasa duobę tau
Dienom ir naktim
Užtai turim išlikti savim.
.
fufufufufufufufufufufufu

nondescript 2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 00:23:44
arijai praeitis, o Hitleriui taip ir nepavyko sukurti antzmogio, nes tuometines technologijos to neleido. socialiniu ir politiniu problemu visada buvo ir bus, kol zmogus pats neprades keistis, juk patys pritraukiam tai kokie esam, bet tikiu, kad pasikeitus musu suvokimui, issispres ir sitos problemos, nes zmogus i viska prades ziuret kitaip

2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 00:20:18
O tu kokiais kriterijais vadovautums?

De'sant 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 23:37:56
"unk..."> "nond...>> Viskas ju bvo... fizionomikos "mokslu" pagristi atrankos kriterijai, ariju rase... Hitleris... O vat, kokiais kriterijais besivadovaudami selekcija vykdytumet jus, tai man neaisku...

??? 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 23:30:51
...Jei žmogaus genų inžinerija būtų plėtojama, manau būtų daug norincių savę pakeisti.
Tobulinant žmones ,iškilų socialinės ir politinės problemos.Nepatobulinti liktų už borto.
Žiūrint iš kito taško,žmonijai imantis tokios veiklos ,kaip kosminės kelionės,iš tikrųjų reiktu pagerinti savo protines ir fizines savybes...

??? 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 23:16:17
...klaidinga DNR,negali reprodukuoti savęs,arba būna labai sunki.Tačiau retais atvejais tai gyvybei palankūs genetinio kodo pasikeitimai.Kadangi boiloginė evoliucija-tai atsitiktinis klaidžiojimas genetinių galimybių erdvėje,todėl ji vyksta tūkstancius metų.

??? 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 23:05:41
...Į DNR sudetį įeina keturios bazės,adeninas,guaninas ,timinasir citozinas.Jų išsidėstymo dviguboje spiralėje tvarką koduoja genetinę informaciją įgalinančią DNR kurti organizmą.Kartais bazės susikeicia ar pakeičia vienos kitas...

2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 22:29:44
De'sant > del atomu, makromolekuliu ir DNR sutinku, tokie dalykai atsitiktinai nevyksta, o naturalia atranka, apie kuria kalbi, mes galim perimt i savo rankas, patys pakreipt evoliucija mums reikiama linkme pasitelkiant naujausius mokslo pasiekimus

nondescript 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 22:15:31
genai viska nulemia, isskyrus tavo asmenybes ipatybes, bet jie apriboja tave, negali perzengt ribu kuriu nematai, o nematai, nes esi uzprogramuotas ju nematyt. prota lemia smegenys, o smegenu struktura lemia genai. o siaip viskas labai greit keiciasi, gal nereiks laukt ir trecio tukstantmecio, ateiti sunku prognozuot

De'sant 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 21:55:30
"nondescript"> Is pradziu pasakysiu, kad mano nuomone, tikrai ne atsitiktinai atomai susijunge i makro molekules ir i DNR, nekuriu tautu mituose sitas ivykis paminetas kaip "Adomo sukurimas". O kalbant apie tolimesne evoliucija, tai apart naturalios atrankos, ir paliekant be domesio visiskai atsitiktinius faktoriu, genu mutacijas lemia tik naujos reprodukcines kombinacijos ir butent paties individo elgsenu kitimas; nesvarbu- aplinkybes privercia ar jau valingos, vis labiau samonejancio individo psichologines nuostatos.

De'sant 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 19:03:48
Genetika nulemia tk lasteliu funkcijas ir biologinio kuno anatomine konstrukcija bei formas, bet ne prota, nors ir suteikia specifiskai individualiu galimybiu. Visa kas susije su asmeniskumu yra uzgyvenama. Jeigu zomgus butu tik gyvuniskas padaras turintis perteklinio proto ir uzsimtu tik moksline veikla, tai tokiems atradimams kokiais mes didziuojames jam pilnai uztektu ir kubinio centimetro smegenu. Bet kadangi zmogus nera tik gamtos anomalija, bet turintis tiek naturalias tiek ir Dvasinio plano perspektyvas, tai visos pastangos iprasminti savo demonus iseina tik "vargas del proto".

??? 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 19:02:59
>>>Be abejo,sudėtingiausios iš mums žinomų sistemų yra mūsų pačių kūnai.Galbūt ,atsitiktinai susidūrus atomams,atsirado makromolekulės.Mes numanome kad sudėtingaDNR molėkulė atsirado prieš tris su puse milijardo metų.DNR sudaro bet kokios gyvybės mūsų planetoje pagrindą.
Todel apribotina prognozė,vargu ar per ateinantį šimtmetį įvyks esminių pokyčių,
Nebent trečiojo tūkstantmečio pabaigoje, (jei nesunaikinsim), mūsų civilizacija bus visiškai kitokia.Ir kūnu ir protu.....Mazokai gali likti naturalizmo.

nondescript 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 16:48:35
skaiciau apie tuos smegenu implantus, bet tai ka zada ateitis nepalyginamai geriau uz bet kokius implantus. as asmeniskai uz transhumanizma, genu inzinerija yra gerai, nano technologijos yra gerai, ir tie patys kiborgai taip pat yra gerai, viskas gerai kas praplecia zmogaus galimybes ir daro mus maziau panasesnius i gyvunus. De'sant, kad ir kokie pas tave butu poelgiai ar pasekmes, ar susikoncentravimas i gera, niekada savo pastangu deka neatitruksi nuo to kas uzprogramuota tavo genuose

De'sant 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 15:54:50
"???"> Protas tera tik evoliucine priemone, ir jo paskirtis- nustatyti: i gera, ar i bloga, tai ka jo seimininkas sumane konkreciu momentu padaryti, o tolimesni likima kaip tik ir nulems poelgio pasekmes. Pats kunas, mums yra tik instrumentas, kuriuo reiktu ismintingai naudotis. Nejau atsirastu norinciu tapti kyborgais? Geriausias genoinzinerijos pavyzdys- ebai, pilkieji dzetianai, patape absoliutiskais degeneratais patys, jie dar nori ir mus paversti tik savo ferma. Te gyvuoja naturalizmas!

??? 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 14:41:24
>>>Kanados mokslininkai teigia sukūrę pirmąjį pasaulyje smegenų implantą, kuris pagerina atmintį. Negana to, eksperimentuodami su sveikais žmonėmis Toronto Vakarų ligoninės (Toronto Western Hospital) specialistai netyčia atrado, jog šis būdas ne tik pagerina ir taip gerą atmintį, tačiau gali būti veiksminga priemonė gydant Alzheimerio ligą...
www.reuters.com/news/video?videoId=75342&videoChannel=6

??? 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 14:37:22
Tačiau dabar prasideda nauja era- mes galėsime didinti savo vidines informacijos ,užrašytos DNR,sudėtingumą ,nelaukdami lėto biologinės evoliucijos proceso.Nors daugelis žmonių mano ,kad žmogaus genų inžinerija turėtų būti uždrausta.
Jei nebus visuotinio pasaulinio draudimo ,kas nors vistiek kėsinsis patobulinti mus.Nors ir smegenų implantais

De'sant 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 09:49:50
Betkokia gigantomanija greiciausiai nuveda tik i evoliucine aklaviete... Pradedant nuo temos "kodel gi ismire dinozaurai?" ir "kodel vadovaujama didziausias galvas turinciu musu civilizacija priejo aklaviete?", galima jau padaryti pirmine isvada, kad: daug mesos- nebutinai reiskia, kad daug ir proto. O tesiant: kad ir proto daug- tai nereiskia, kad toks tipas, apspanges nuo grandioziniu savo uzmaciu, savimyliskai nepasigaus neivertinto genijaus sindromo ir kad protas tokiu budu nigaus neigiamos reiksmes tapdamas savinaikos programu palaikytoju savoms tautoms ir gresmingu aplinkinems... Reiktu manyti, kad protui geriausia kompaktiska koncentracija. O kad didzioji smegenu dalis- pilkoji mase- neatlieka tiesiogiai su ploksciuoju protu-intelektu, sietino vaidmens- dar nereiskia, kad nedalyvauja ivaldant erdves: vaizduote ir koncentracija- du proto arkliai! Tik visiskas asilas gali noreti, kad nuosava jam kuna genitiskai koks pasalinis keistu. Mintis ir islaikymas: ir tu padarysi su savo kunu ka tik nori.

nondescript 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 01:08:24
2 > ka reiskia visus smegenu? zmogaus smegenys visa laika aktyvios, kiekviena, net neveikliausiai atrodanti dalis atlieka savo funkcija, o jei viena dalis dirba geriau uz kitas, nuo to nukencia kitos. taip pat jei siustu daugia neuronu vienu metu, zmogu istiktu epilepsijos priepuolis. taip, kad smegenis sunku apgaut, nors mes apie jas dar nedaug zinom. belieka viltis, kad ateities technologijos padidins smegenu pajeguma ir protines savybes

2 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 23:49:12
kažin kdl žmogus negali išnaudoti visų sv smegenų..žn,kad išnaudoja tik mažąją jų dalį..kažkaip lievai čia toj ,evoliucinėje' vystymosi raidoj gavosi

nondescript 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 23:21:39
juk protas ne nuo smegenu dydzio priklauso. zemeje yra daug gyvunu turinciu didesnes smegenis, bet jie nepasizymi geresnem protinem savybem. viska lemia genai ir smegenu sandara, ju daliu aktyvumas

??? 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:46:54
"Jokia biologinio lygmens civilizacija nezino kur eina"
....Ar iš vis biologinio sudėtingumo augimas tęsis be galo,be krašto?Žmogaus protą riboja naujagimio galvutės dydis.
Bet tikėtina ,kad ateinanciame šimtmetyje žmonės bus auginami dirbtiniu būdu,tai nebus galvos apribojimo. Galbūt žmogaus smegenys bus didinamos genų inžinerijos priemonėmis.
(... humanoidai didelem galvom.....)

??? 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:29:00
...Vis delto abejotina,kad humanoidai būtų pilni altruizmo ir taktiškai elgtųsi su žemesnės gyvybės formą.Mūsų irgi nejaudina,kiek vabzdžių ar kirminų sumindėme.
Jei žmonija nesusinaikins savęs per artimiausią šimtmetį,matyt,jį apgyvendins Saulės sistemos planetas.Jei ir ras gyvybę tai nebus artima žmogiškoms būtybėms rūšys...

De'sant 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 21:13:32
Jokia biologinio lygmens civilizacija nezino kur eina, nezino kas uz jau pazintos buties ribu, del tos priezasties visi eina i nezinia. Kad ir kaip nenoretu pagelbeti kitai panasiai populiacijai, nors tik mentalaus proto humanoidai ir negali tureti suvokimo apie kazikoki "altruizma", bet tik pakantumo ir kompromisu "remuose", pirmiausia paisydami bendro savos populiacijos intereso, turedami baimingai atsargu jausma "kad tik neiseitu blogiau" ir kazka panasaus i komunistini lozunga "vienas uz visus visi uz kiekviena", jie tik gali meginti pritempti kitus arciu savo lygio, bet tuo paciu gali nuvesti ir i savu paklydimu "sakas".

2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 20:38:31
joks susinaikinimas nėra visiškas (totalus, absoliutus) susinaikinimas, tai yra tik lengvas "restartas", didžioji dalis populiacijos susinaikina, bet išlieka pakankamai kad atstatytų civilizaciją... tai savotiška revoliuciją, atgimimas, persitvarkymas

nondescript 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 19:35:57
"Nes civilizacija,pasiekus dabartinį mūsų lygi,tampa nestabili ir pati susinaikina."
tai kodel tos pazangios civilizacijos nesusinaikino? jei jos tokios pazangios galetu pasielgt altruistiskai ir mums padet, pasakyt ka darom blogai, pakoreguot musu genetika, kad taptume kitokie

??? 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 18:37:04
....Yra toks juodas humoras:kodel mes iki šiol nesame susidūrę su nežemiškomis civilizacijomis?
"Nes civilizacija,pasiekus dabartinį mūsų lygi,tampa nestabili ir pati susinaikina."
Iš tiesu ,nera aišku,ar protas padeda išgyventi.Bakterijos puikiai gyvuoja neturėdamos jokio proto ir pergyvena mus. Vadinamasis protas gali mus atvesti Į savęs pačių sunaikinimą.
Visata apgyvendinta daugeliu humanoidų rūšių.Galbūt egzistuoja ir labai pažangios bendrijos,kurios žino apie mus,tačiau netrukdo mums virti savo primityviose sultyse....

De'sant 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 16:47:14
Nepamirsdami savu interesu, ateiviai zymiai paspartino musu intelektualinio pobudzio vystymasi, tuo suteikdami galimybe ir greiciau aptureti vis uztikrintesne Dvasine savasti ...bet sito efekto, jie patys, o ir mes- nelabai tesuvokiam... Vieni is ju, pvz: kuravo Indijos regijona (Sirijus; rama, krisna, sai baba...) - kiti- Japonus tobulino (Plejados) Visur ju buta; samanizmo tradicijos ir t.t. Nekalbedami kol kas apie Archatu itaka, apsistosim ties tais, kuriu veikla, apart teigiamo, dare ir daro su mumis, ir daug klaikaus. Tokie isskirtiniai yra du: musu taip vadinami Atlantai (Lyra) ir Ebai, pilkieji zmogystos (Dzeta). Kad ir kaip ju nepavadintume, bet taip kad kaip mes issivaizduojam, pagal projekciju koordinates, pagal "atstumus"- niekas nesiorientuoja. Pacioje Erdveje- kiti oriantyrai.

2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 16:37:59
siek tiek prasilenkia su realybe tavo pasakos, bet tiek tuo, tuo pasakos ir gražios, pasakok toliau

De'sant 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 15:31:47
Tai vat, toliau jau kalbesime ne apie tai kaip kas keliauja, bet siek tiek, gal, apie tai kur keliauja ir, svarbiausia, ka nuveikia... Vieni anksciau, kiti veliau; jie aptiko musu planeta ir mus- "ciudas" tokius, ir "judas"... niekur kitur tokiu keistenybiu kaip mes, visatoje nera. Zinoma, paziurejo, pagal galimybes istyre... Kaip jau kalbejom, pagelbeti maziau issivysciusioms civilizacijoms, Kurejo yra leista. Kadngi atsirasdavo vis daugiau ir daugiau besidomaujanciu mumis, tai kiekvieni is ju imdvo kuruoti vis kitus Zemes regionus, dalintis, o kad nepazedinetu vieni kitu interesu, kas reikstu "kara", dar ir zymeti savo teritorijas (naskos piesiniai; siuolaikiniai piesiniai javuose; o ir piramides turejo ir tokia paskirti). Siais laikais viskas jau susimaise, tai ir zenklinimo sistema pakito: meginama zenklinti kiekviena is musu atskirai; ko pasekme- isitikinimai ir atsidavimas...

2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 14:12:20
De'sant, jei kažkas kalba pernelyg sudėtingai kad būtų galima suprast, dažniausiai kalba neteisingai. tau taip nėra?

De'sant 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 13:25:18
ismoko "pasigrauzti" po situo "pavirsiumi". Zvelgiant is formaliosios samones poziciju, tai yra pavirsius kuriuo sklinda elektromagnetines bangos, ir, i kuri "pasispirdinedami", techninemis, savo susikurtomis priemonemis, ir mes jau meginame atsiplesti nuo planetos pavirsiaus, deje, ne i ta puse :) Kad butu imanoma trumpinti trukmiu intervalus- pirmiau reikia ismokti atsiplesti nuo "materijos".

nondescript 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 13:04:51
homo > impact.arc.nasa.gov/news_detail.cfm?ID=125

De'sant 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 12:58:54
Tai vat, mielieji... Kokiu "dievu" musu istorija, protai ir samones dar itakoti, ir itakojami? Labiau issivysciusios bio-fizines civilizacijos, anksciau ar veliau, ismoksta iveikti riba skiriancia pavirsinius formalumus nuo gyvosios erdves, ir specialiomis priemonemis, arba, tik individualiai isnaudodami naturaliu fizines sielos principiniu kunu-agregoru galimybes, ismoksta trumpinti trukmiu intervalus ir keliauti po visata. Pati erdve, budama Kurejo samones aspektu, yra isausta is vis daznesniu vibraciju "siulu" link centro, ir vis labiau daznumu savo slopstanciu i isore, kur vibracijos galutinai issikvepia iki maziausiai desniais leistinu reiksmiu ir akimirksniu "apsisuka"- anihiliuoja, "nugarma vel iki desniais leistinu 'ribu' kryptimi link centro. Ties sita "apsisukimo" riba susidaro "materialiems"-fiziniams kunams neiveikiamas "Pavirsius". Tai vat, anie, tokiomis savo samoniu galimybemis, kokiu, budami eretikais, Tikrojo Dievo atzvilgiu, mes niekada nesugebesime isvystyti,

Inkognito 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 11:56:43
Todėl kad nėra ARGUMENTUOTŲ faktų jog ji egzistuoja....

homo 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 11:26:56
kdl galvojate,kad nibiru neegzistuoja?noriu išgirsti argumentuotą faktą

homo 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 11:24:42
kdl galvojate,kad nibiru neegzistuoja?noriu išgirsti argumentuotą faktą

De'sant 2008 m. kovo 27 d., ketvirtadienis, 07:11:32
Pasaka apie "nibiru" sukurta gandu pagrindu apie uzgimsianti antraji zemes menuli, kuris jau "pabludijes" ir neuzilgo, panasiai kaip "nso", turetu isnirti arti Zemes pavirsiaus. Nera jokios galimybes tiksliai apskaiciuoti kad tai nutiks. (apie sita reiskini galima pasiskaityti: E.Blavatskajos "Slaptoji doktrina" kur jis vadinamas "karu". 'Toto knygoje' "Taro" kur 5-me 'Arkane' aprasyta kas vyksta dabar, menuliui (tamsiaodis) dar pries uzgimstant i pavirsiu, o 7-me jau apie tai kas buna jam uzgimus, jau planetos pavirsiuje. O taip pat prisiminkit visas legendas apie "Liuciferi", puolusi angela. Beje, Egipto "Sfinksas" irgi simbolizuoja ta pati... Dar galima pasiskaityti internete "Vilniaus religine-filosofine mokykla")

nondescript 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 23:23:33
Cerber > nera jokiu realiu faktu, kad nibiru planeta egzistuoja

De,sant 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 18:39:18
Kaip tik protas ir nemato jokio skirtumo tarp menamo ir realybes. Realus protas tiesiog nesugeba manyti ka esant uz savo pazintu ribu tol kol pats nesusiduria su jam nauja realybe, todel ir neturi jokios galimybes sulyginti menama su realiu, taciau tokio proto pavyzdziu gali buti tik lunatizmo atvejis, todel nera galimybes issiaiskinti ant kokios briaunos menamu laiku lunatikas balansuoja ir kas butu jeigu visos dimensijos, vargseli, kaip tik realiai realiu laiku visomis erdvemis uzgriutu...

Cerber 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 16:35:50
kazka girdejau apie nibiru paneta ka apie tai manot ar tai kazkokio psicho nesamones kad visa zeme isgazdintu ar tiesa???

??? 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 16:29:47
...Menamasis laikas tampa tartum ketvirtąja erdvės kryptimi Būtent įvedus menamojo laiko sąvoką,laikas igyja formą.Galimas daiktas ,mes gyvename ant trimatės branos ,keturmačio (3erdvės matmenys plius vienas laiko matmuo)pavirsiaus..Kuris galbūt yra penkiamatės srities riba.

2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 16:21:16
Manęs nesupratai.

2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 15:07:30
kaip tau patogiau. jei tau patinka, jei tau jauku toje savo trimatėje dėžutėje sėdėt, viskas puiki. o asmeniškai man trūksta erdvės

??? 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 15:05:42
....Galime pagalvoti ,kad menamieji skaiciai yra tik matematimnis žaidimas ,neturintis nieko bendra su realiu pasauliu.Bet pozityvistines filosofijos požiūriu ,negalima nustatyti ,kas realu. Įmanoma tik issiaiškinti ,kuris matematinis modelis aprašo mūsų Visata. Pasirodo ,matematinis modelis ,turintis menamąjį laiką,numato ne tik mūsų stebimus ,bet ir nestebimus reiškinius.Kas yra realu ir kas - menama. Gal skirtumą mato tik mūsų protas?....

De'sant 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 14:45:18
"unknow...">"???">> Visoks laikas yra tik menamas, tik ideja. "Tak zaciem uslazniat"? ...kam tos niolikos matmenu dimensijos? Na, gal kaip pratimas, pasilavinimui, kaip maziems zaidimai; zaidziam juk kortomis, sachmatais... Tik nereiktu uzsimirsti ir issivaizduoti tikrai gyvena tose virtualiose pasakose, bet lygiai kaip vaiku atveju, pazaidus, tik jau ne vien kazkokios prievartos skatinamiems, bet vis daugiau savo valia ir vis labiau samoningai- imtis darbo: saviugdos ir saviauklos; tam, kad atsakingai ir vis labiau samoningai galetume Kurdami save Kurti Zmogiska sociuma. Nemanydami, kad realiai neegzistuojantis "laikas" gali ka realiai pats keisti. Laikas, kaip ir didesnioji realetyvumo teorijos dalis, yra spekuliatyvi savoka, kria gali susigalvoti, tik bespoksanti is salies i realybe iliuzine, tik is pavirsiniu atspindziu besiformuojanti samone. Nera stebetojo- nera ir realybes trukmes fiksuojanciu iliuziju.

2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 14:37:32
o norint suprasti kvantinę fiziką ir t.t. reikia įvesti dar daugiau matavimų, ir tik įvedus visus vienuolika erdvės išmatavimų, visos viena kitai prieštaraujančios teorijos, formulės sutoja į savo vietas ir Visata tampa harmoninga ir tobula mūsų akims, nebelieka jokių prieštaravimų, viskas tampa aišku, paprasta, elementaru

??? 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 13:51:36
Norint suprast,kaip kvantinė teorija keičia laiko ir erdvės supratimą,naudinga įvesti menamo laiko sąvoką .Nors menamasis laikas mums skamba kaip mokslines fantastikos ideja.Bet matematinė jo samprata yra tiksliai apibrėšta.Laikas ,išreiškiamas menamais skaičiais......

??? 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 13:13:26
Einšteino klasikinė (nekvantinė) bendroji reliatyvumo teorija sujungia realųjį laiką ir tris erdvės matmenis į keturmatį erdvėlaikį.BEt realaus laiko krypris skiriasi nuo trijų erdvės krypčių.Pasaulinė linija juk visada didėja realaus laiko kryptimi.Laikas teka iš praeities į ateitį.

De'sant 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 12:09:28
"???">"unknow...">> Atsakymas i klausima: ar daugiamaciai matematiniai modeliai tikrai atspindi realius visatos procesus?, sietinas su matematines kalbos savoku vienodai tiksliu reiksmiu suvokimu; tikrai matematiskai tiksliai produkuotas toks modelis, turetu atspindeti realybe, tik matematikai, savo daznai labai specializuotu samoniu protu, dazniausiai nesugeba gautu rezultatu susieti su timates erdves realiais procesais, taciau teisingo modelio struktura greiciausiai visada isipaisytu i trimate realybe. Tokius rezultatus pilnai susieti, tesugeba samone kurios seimininkas yra jau isicentraves Dvasioje.

2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 11:32:54
mes viską kažkaip darom atvirkščiai, vietoj to kad viska prastintume, mes kuriame lygtis į kurias dar bandom privelti dar daugiau kintamųjų, kad viskas dar sudėtingiau atrodytų. Kūrėjas Visatą "sukūrė" paprastai, pagrindiniai Visatos dėsniai absurdiškai paprasti, elementarūs. bet ne, vis reikia verstis per galvą kad viską pateikt kuo sudėtingiau

De'sant 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 11:25:42
Tikrai, vien tik materialus pasaulio (turint omeny Kureja su visa energo-materialiaja Visata) bio-fiziniu civilizaciju evoliuciniams individams, pirmiau nei atlikus zygdarbi (nirvana), kad nesustingtu is siaubo tolimesne ju evoliucija, zinoti apie tai kas is tikro yra Visata ir gyvybe- tiesiog negalima. Bet mes esame Zmones, Dvasinio Dievo Vaikai, ir nors fiziniame plane esame pavaldus tiems patiems desniams kaip ir visi kiti (tode noredami buti laisvi-atsakingai veiksnus privalome ju paisyti), bet turim galimybe i visa visata paziureti tiesiog is salies ir nesustingdami be galo eiti Dvasinio vystymosi Keliu ten kur mus veda Dievas!

De'sant 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 10:31:58
Manyciau, kad Kurejo nulemtai, jau atsakingai veiklai, terminologinio paketo "materija-potencija-saveika-energija-logika-informacija-savoka-zodis", kad nebutu pestyniu, pilnai pakanka. Aciu, "inknow...", uz spinduleli :)))))

??? 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 10:22:36
..Turiu pripažinti,kad asmeniskai nenorejau tiketi papildomais matmenimis,Tačiau kartais mastau pozityvistiškai,todel klausimas Ar papildomi matmenys tikrai egzistuoja?neturi prasmės.Galima kelti tik toki klausimą ar erdvės ,turinčios papildomų matmenų,matematiniai modeliai gerai aprašo Visatą? Vis dar nera atlikta jokių stebejimų,kuriuos būtų įmanoma paaiskinti tik vartojant papildomus matmenis.Vis delto tikėtna,kad tokie stebėjimai bus atlikti naudojantis Didžiuoju hadronų kolaideriu,Greitintuvu įrengtu Ženevoje...

2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 09:42:05
man tiesiog nepatinka kaip kažkas taip grubiai bando suvulgarinti, nuostabią, tobulą (bent jau man ji tokia) mūsų Visatą

2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 09:38:28
ne mano kryptis kelia grėsmę "sveikatai", o tavo. nes tavoji veda į mentalinę stangnacija, o o kaip žinia: "stovintis vanduo rūgsta"

2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 09:34:58
aš irgi su tikslu, konkretesniu ir svarbesniu nei tamstos (bent iki šiol toks įspūdis susidarė).
anaiptol, neužtenka trijų matavimų, nes visata savo prigimtimi nėra trimatė, jei apsiribosi tik keliais matavimais, neišvengsi "klaidžiojimo rūke", tuomet tik gelbės spekuliacijos, religinės tematikos interpretacijos, svaičiojimai apie begalybę ir absoliutą ir gausis kažkas panašaus į tamsiųjų viduramžių postringavimus apie visatą, pasaulį, maždaug: "aš esu viskas, o visa kita - niekas".
taip kad jei nori "pažinti" kūrėją, bent iš tolo, nori nenori privalai iškišti galvą iš savo dėžutės

De'sant 2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 09:25:21
"unknow..."> Musu nuovokos visai ir nepriestarauja viena kitai, tik: kad nebutu bukaprotisku gincu, reiktu adaptuoti vienam kito vartojamas savokas. Savokos "logika" ir "informacija" nepriestarauja viena kitai. Kadangi as su tikslu cia atejes, tai ir savo vartojamas savokas derinu su uzmacia, o tu, kaip suprantu konkreciai as :) blaskaisi po svetaines puslapius be "nuosavo" tikslo, ivairiausiu jegu inspiruojamas. Visiskai nesutinku tik su vienu tavo nuovoku "punktu"; nebuvo jokios is pradziu minties- buvo "astroalchemija". Klausimas: kodel is vis ir, kodel?, kazkas yra?, manau,- vienintelis i kuri is "zomoniu pozicijos" atsakyti yra neimanoma. O ir apie kitas, "materialaus" pobudzio visatas kalbeti per drasu. Ir dar, kad matmenines dimensijos, neapsistodamos ties treciuoju laipsniu, loginemis spekuliacijomis nebutu paverstos pasakomis be galo, gal ir fantazijas kartais butu galima kiek "prizabot"... Buties "matymui" neprarandant sveikatos triju matavimu tikrai pakanka :)

2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 07:03:21
perfrazuojant kūrėjo "žodžius" į mokslinę terminologiją, būtų maždaug taip, pirma atsirado informacija ("mintis"), iš informacijos gimė (ir tebegimsta) "vibracijos",kvantiniai taškai vibruodami "išsitempia" į stygas, kurios formuoja kitus darinius, maždaug taip gimsta materija-energija, ir "žodis tampa kūnu").. aišku tuo nesibaigia, vibracijos, materija-energija "gimdo" daugiau informacijos, iš kurios gimsta daugiau vibracijos, materijos, energijos.
na nelabai tiksliai viską nupasakojau, bet tiksliai viską gali paaiškinti tik Kūrėjas

2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 06:57:18
kitaip sakant, materija-energija tik "išraiškos forma" žymiai paprastesnių, reliatyviai mažesnių darinių

2008 m. kovo 26 d., trečiadienis, 06:55:40
"pirma buvo mintis, po to žodis, o žodis virto kūnu" (ar kažkaip panašiai)
visata, visos visatos ir visos dimencijos pastatytos ant informacijos pamatų, po to informacija apibrėžia kvantinius taškus, stygas, dvimates plokštumas, trimates erdves, keturmačius tinklus ir t.t. (išmatavimų gan nemažas rinkinys tai informacija turi daug laives "kūrybai)
o energija ir materija tas pats, tik kad energija - labiau laisvos formos "vibracija", o materija - "uždaros".

De'sant 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 23:18:38
Pirmaprade egzistencija teturi du savybinius pozymius. O pacius juos, nulemia energines potencijos, kurios viena kitos atzvilgiu yra priesingos. Pozymiai yra atpazistami del energiniu potenciju ypatybes komponentiskai arba destrukciskai tarpusavyje saveikauti ir vadinami jegomis. Salyginai tokia materialumo apraiska galima laikyti elementaria, dualia ir dvimate. Jegu ypatingumas pasizimi tuo, kad ju veika yra priesingu tendenciju ir kurias galima pavadinti (i) ir (is). Erdve apibrezta ribomis, jau yra turis, o toks rodiklis jau yra prielaida formos ir kekybes sampratai. O tokios apibreztos erdves formos, viena kitos atzvilgiu, jau yra objektai, kurie gali buti tiek atskiru daiktu, tiek ir keleto tokiu daiktu komplekcine konstrukcija. O taip pat ir tureti individualia savasti- buti gyvu evoliuciniu egzemplioriumi.

De'sant 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 22:18:02
"unknow..."> o kaip apibudintum potencialo savoka? ...Ir durnas dar vienas klausimas: kas pirmiau, dalele ar savybe? Diferencijuok dar ir savybes savoka. O po to pasnekesim apie jegas, ir dar apie laika...

2008 m. kovo 25 d., antradienis, 20:53:04
De'sant, energija nėra elementariausia visatos statybinė "plyta". perdaug antrarūšės religinės literatūros prisiskaitei, kolega

inkognito 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 11:46:14
Brazilijoje į fermą nukrito NSO , NSO Į ūkį centrinėje Brazilijos goyas provincijoje nukrito neatpažintas skraidantis objektas, pranešė antradienį vietinė spauda, su remdamasi apie liudytojų pranešimu. Sferinis objektas su apytiksliai metro skersmeniu nusileido lauke, 150 metrų nuo daugiabučio namo, ir patraukė dėmesį daugelio smalsuolių. Ūkininkas Sebastiao Marcus iš pradžių pastebėjo paslaptingą sferą. Jis pranešė ugniagesiams,kad objektas nuo smūgio į žemę deformavosi ir vos nusileidęs dar huvo įkaitęs. Anot versijos nacionalinio Instituto Kosminio Tyrinėjimo Brazilijos (INPE), diskusija gali turėti reikalo su fragmentu vadinamosios "kosminės šiukšlės" - palyginti su didele dirbtinio žemės palydovo detale. Objekto nukritimo vietą apžiūrėjo Goyyas valstybės kontrolės sanitarinės centro specialistai. Jie rekomendavo vietos gyventojams neartėti prie NLO ir neliesti prie jo rankų, kol ekspertai nacionalinės komisijos atominei energijai nenustatys ar objektas nėra radioaktyvus

inkognito 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 11:05:36
In Brazil to the farm collapsed NLO In Brazil to the farm collapsed NLO To the farm in the central Brazilian state Of goyyas fell the unidentified projectile, reported on Tuesday local OF THE MEDIA with the reference to the evidence of eyewitnesses. The spherical object with a diameter of about the meter landed in the field, in 150 meters from the apartment house, and drew the attention of many curious. Farmer Sebastiao Marcus first noted mysterious sphere. He reported to that arrived in the place of incident for fireman, that after drop the object was deformed from the impact about the earth and at the moment of detection it was hot. On the version of the national Institute of Space Research of Brazil (INPE), the discussion can deal with the fragment of the so-called "space rubbish" - relative to the large detail of artificial earth satellite. The point of impact in the unidentified object inspected the specialists of the center of the sanitary of the control of the state Of goyyas. They recommended to local residents not to approach NLO and not to touch by its hands until the experts of national commission for atomic energy inspect it to the object of the presence of radiation.

homo 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 10:04:37
vkr dar kartą peskaičiau Serpo projektą. Visa tai be galo priminė fantastikos knygą,kaip inkognito istorija. Mane labiausiai gasdina tai,kad fantastika anksčiau ar vėliau tampa realybe. kartais vs tai priimu kaip normą,o kartais iš nežinojimo baimės jaučiuosi pasimetusi..

De'sant 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 10:04:36
Energija-potencija yra elementariausia visatos "plyta". Elementariausias josios loginis elementas. Kaip mums savoka...

homo 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 09:50:59
to nesvarbu> šiaip mokslininkai nustatė,kad 1983m. aptiktas kūnas yra rudoji(ne raudonoji) nykštukė. Visko gali būti,kad kažkd mūsų saulės sistema buwo binarinė. kadangi aptikto kūno elipsė labai išsitęsusi,jis geriausiausiai matomas kas apie 11000 metų-td būna arčiausiai žemės. jei kžk padariau klaidų,būtinai parašykit. Patariu paskaityti straipsni apie šumerus gyvas.sapnas.net taip pat ir šiame psl. jos yra nemažai.Čia inkognito geresnis astronomas

2008 m. kovo 25 d., antradienis, 09:48:57
De'sant, ir vėl grybauji, energija ne priežastis, o tik pasekmė, energija - tik optinė iliuzija, projekcija

De,sant 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 09:42:01
Norint susikurti kiek panasesni i tiesa visatos modeli, pirmiausia reikia suvokti, kad chemines medziagos pavidalo materija atomu, molekuliu lygyje, yra paskutinioji, pati grubiausia jos stadija. Kad visatos pradmenine istaka yra pati elementariausia energija. Ne is kosminiu gi dulku uzgimsta zvaigzdes, bet atvirksciai- kosmines dulkes tera prazuvusiu zvaigzdziu ar net istisu galaktiku isorisku sluoksniu atliekos, kuriu debesies centre paprastai dar merdi agoniju konvulsijose beisnyktancio amzinybeje evoliucinio egzemplioriaus sirdis-branduolys (pulsaras). Chemine medziaga, kaip isoriskiausias visatos virsmo sluoksnis, gali, tik: anihiliuodama pereiti i elementaru buvi, arba; gali: laikinam tikslui Kurejo buti suorganizuota i laikinas biologines strukturas (organika), tam, kad siu pagalba butu padauginta zvaigzdziu ...Kurios nezino laiko, bet tik tendencija "Pirmyn!".

2008 m. kovo 25 d., antradienis, 09:14:21
sweeta\ we don't have any idea. where that "kimerikas" come from?

Liuciferis 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 06:59:06
Garbinkit mane, aukokit kas tik gyva toje zemeje dumblo skylei, klaupkites pries mane tamsybiu placiu, bedugnes kuria supa ugnies jura. Busit isgelbeti.

Liuciferis 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 06:53:15
nesvarbu, tas inkognito nieko apie tai nezinos, nes jis sukrioshes durnas senis. :D

Liuciferis 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 06:51:50
Ka cia nusirasot?

nesvarbu 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 00:29:08
Inkognito, noriu paklausti, ar egzistuoja Nibiru planeta? Ar cia tik paskleisti pletkai zmonijai ibauginti? Jei taip, kas musu laukia?
ir dar vienas kl: 2011m panirsime i fotonu juosta, o ji pati juda, ar tik musu sistema juda link jos, kas tada bus?

De'sant 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 19:13:35
Tai vat, mielieji... Kadangi planetu sistemoje vienos Kalpos apreztyje biologinio lygmens ciklas, tuo paciu metu galimas tik vienoje is planetu, tai jau gyvuojanciai sistemoje vienai biologinei civilizacijai ieskoti biologines gyvasties tos pacios planetu sistemos kitose planetose- beprasmiskas reikalas. Bet kadangi pilnas generacinis ciklas Kalpa paeiliui buna kiekvienoje sistemos planetoje, tai ir Archatu yra is visu, jiems gimtuju, planetu, taciau jie visi lygus ir vieningi. Ir, kadangi tam lygmeniui jie yra visiskai atsakingai veiksnus, tai tycia kenksmingi jie niekam ir niekad nebuvo, nera, ir nebus. Sitie yra biologines evoliucijos kalno "medzio" :) virsunes visiskai sunoke vaisiai. Jie yra protingiausi, ismintingiausi, "geriausi" :) dar vis "materialaus" pasaulio atstovai. (nu, dievais mes ju gal jau nevadinsim!? ...dvidesimt pirmajame amziuje ;)))

2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 17:52:54
desant >> gal jau gana tos šūdų,spermatozoidų temos...blin ką nors protingo pasakyk...kžk nuo lempos ta tw filosofija...kžk knyga ar filmukas verčia tw taip pūliuot kelias dienas...jei esi rasta,tai nebūtina visiems čia to mėšlo skiest...frm per tw neįdomus..ir šiaip iš tuščio į kiaurą..jokio padoraus fakto,tik krūva pezėjimo

2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 17:50:12
desant >> gal jau gana tos šūdų,spermatozoidų temos...blin ką nors protingo pasakyk...kžk nuo lempos ta tw filosofija...kžk knyga ar filmukas verčia tw taip pūliuot kelias dienas...jei esi rasta,tai nebūtina visiems čia to mėšlo skiest...frm per tw neįdomus..ir šiaip iš tuščio į kiaurą..jokio padoraus fakto,tik krūva pezėjimo

De'sant 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 17:40:30
Tai vat, budami jau brandziais "kosminiais spermatozoidais", neskubedami pasiekti (taip pat kosminiu) kiausialasciu, bet dirbtinai toje sferoje (tarpusferyje :) igave pakankama veiksnuma, palandzioje po visatines "platybes", po viena ir grupemis, galiausiai jie nusprende susivienyti i savotiska konfederacija (Galaxy) ir ikurdineti (irgi savotiskas :) bazes po visa Visata. Kadangi Archatai, musiskais mastais savo veikla vykdo jau labai Laabai senei, tai sios generacijos Zemes Zmoniu mituose ir kulturu naturose galima atsekti Laabai Daug ju veiklos pedsaku... Ir ne tik Zemeje, bet ir kitose musu planetu sistemos "vietose". Sfera kurioje jie vykdo savo gyvbine veikla, tik mums ir del musu, jie vadina tai "Eboreja", tai "Sambala"... Jau kuri laika Saules sistemos planetos Jupiterio isoriniuose sluoksniuose jie turi ikure galinga, Galaktinio masto baze kuria vadina "Krionu". Vizualiai Jupiterio pavirsiuje ja pastebedami mes matome "Raudona deme" ;)

2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 16:45:15
Geriausia filosofija ateina po 5 stiklinių viskio

De'sant 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 16:40:42
Sitie (tegul taip ir bus, Archatai), gyvuodami jau net ne subtiliai-materialiai-energijos kunuose (turint omenyje "dubli"), bet jau grynai spiraliniuose, ("zaltys"-"gyvate") tam, kad isgyventu gamtos desniu butinybeje priversti jau dirbtinai kiekvienas sau susikurti ypatinga, su savimi susieta aplinka (merkaba), ka vizualiai, is formaliosios samones poziciju pastebeje, mes matome svytinti, panasu i kamuolini zaiba kamuoliuka. (beje, kamuolinis zaibas yra stichiskai, "paprastojo" islydinio zaibo itakoje "susisukusi" ir i si pavirsiu "issokusi" (panasiai kaip menuliai, ir tokia pat savo esme tik neapvaisinta) "zigota", kuri taip pat kaip ir menuliai, sitoje "pakalneje" materializuojasi, ir, arba "susprogsta" arba igaudama pluta, galiausiai suakmeneja)

De'sant 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 15:28:25
"~..>"> Mokytis mokytis mokytis... O neigalusis gal delto dabar neigalus, kad labai ir labai kaltas. Tikru tikriausiai ir ano, kuris dabar, vat, ji skriaudzia likimo vingius kazkada itakojes; gal net praeituose ikunijimuose... Zinoma, anas, skriausdamas, vel gi pats sau kalciu prisidaro. Zinoma, ne tokiu budu "saskaitas" reiktu suvesdineti, bet del to, kad sitas, vat, brandumu savo dar toks mazas, nu, nejau dabar apkaltinsim "Adoma ir Ieva"? O del situ kaltes- Kureja? Mokytis mokytis mokytis!

~~~~~~> 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 14:00:22
De'sant <>Nesakyk, oi nesakyk. Ar nekaltas tas, kuris pasinaudoja kito neįgalumu? Tu kažkaip čia bandai visus užliūliuoti ti ti ti. Tik klausimas-ar pats pasiklydęs nirvanos neuronuose, ar tiesiog-taip įgaliotas tas tas?
Ir kad nebūčiau apkaltintas (sąmokslo teorijų kurimu) šališkumu, darau išlygą, kad tamsta nesate tiek tikras savo teiginiuose, nes vis laukiate kontr argumentų, lyg indulgensijos savo paklydimuose se se, tai suvokdamas tik pa sąmonės lygmenyje je je.

~~~~~~> 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 14:00:21
De'sant <>Nesakyk, oi nesakyk. Ar nekaltas tas, kuris pasinaudoja kito neįgalumu? Tu kažkaip čia bandai visus užliūliuoti ti ti ti. Tik klausimas-ar pats pasiklydęs nirvanos neuronuose, ar tiesiog-taip įgaliotas tas tas?
Ir kad nebūčiau apkaltintas (sąmokslo teorijų kurimu) šališkumu, darau išlygą, kad tamsta nesate tiek tikras savo teiginiuose, nes vis laukiate kontr argumentų, lyg indulgensijos savo paklydimuose se se, tai suvokdamas tik pa sąmonės lygmenyje je je.

De'sant 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 13:34:08
"~..>"> "Kitu kaltu" niekada niekur visatoje nebuvo, nera, ir nebus- kiekvienas pats savo likima nulemia. Reikia mokytis atsekti ir kooreguoti priezasciu-pasekmiu "grandine".

De'sant 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 13:11:39
Vivat! Nors generacinio ciklo (tegul taip ir bus, Kalpa) metu ir yra galimybe (tegul taip ir bus, Nirvana) individualiai kiekvienam "garbingai" uzbaigti si lygmeni, bet masiskai sitai nutinka tik pribrendus "pikui", kai ivyksta "ejekuliacija" (galima sutapatinti su ta pacia "evakuacija" :) arba; pasakysiu rusiskai, gal kam ir "pamacys" 'dasiprotet' :) ="vozniesienyje"). Vieni is tokiu "ejekuliuotu" i anapus "Orgazmo" :) skuba tapti VIENU! (tegul taip ir bus, i > "Paranirvana"), bet kai kurie (su devizu "paskutinis te bus didziausias!", ten dar kuriam "laikui" pasilieka. Kol kas apie prasme tokio, visiskai savanorisko ju poelgio nesnekesim, o tik i juos "paziuresim" :) ir nustatysim ju veiklos itaka mums.

~~~~~~> 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 12:08:45
11:58:18<>Jo..."Mes nežinome kas teisus, bet užtad žinome kas kaltas."
O kur tavo veikiantį eksponatą galėtume pamatyti?

Inkognito 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 12:05:37
Geriau žvirblis delne negu, kad varna ant stogo.... tokiu metodu aš jau buvau išgavęs kad ir netyčia,o tą reikalą patobulins jau kiti. Todėl mano tikslas indikacija ir veikiančio modelio sukūrimas,o gudručiu ištobulinti idėja bus marios...

2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 11:58:18
inkognito, vis dar nesupranti esmės, nebūtina apskritai koks nors skystis. aišku įmanoma ir taip, bet kam eiti per aplinkui, jei galima šiek tiek pasistengus "kirsti kampą". oru, jonais, plazma ar elektromagnetiniu lauku galima išgauti tą patį efektą

De'sant 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 11:49:06
Vat, visi normaliai Absoliuto (kas reiskia uzbaigtuma ir atsakinga veiksnuma) lygyje ugime evoliuciniai egzemplioriai, kol dar pakankamai neimite, kad galetu isiziebti ir kurti savo pasaulius, priversti sukuriuotis dar "pogrindyje", anapus "objektyviosios" erdves pavirsiaus, dar "Juodomis Zvaigzdemis" (juodosios skyles :) Tai vat, dabar jau galme numanyti, kad: Visatos evoliucija, ir Gyvybes evoliucija = VIENAS ir tas pats procesas!

inkognito 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 11:04:29
Vanduo tai kaip pavyzdys pradiniams eksperimentams o kosminėje erdvėje aišku būtų naudojamas skystas Azotas ar dar kuris elementas galintis išlaikyti skysčio būvį prie absoliutaus nulio

De'sant 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 11:01:35
"~~...>"> N.Tesla gal butent menulius omeny ir turejo... :)))

De'sant 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 10:45:16
Vat, mielieji, o "posedis" tai tesiasi... Absoliutas- tai jau per planetos centra ir, per motinines Zvaigzdes-anos kartos-Absoliuto centra, dar i anapus formaliosios erdves pavirsiaus uzgimusi nauja Zvaigzde. Kadangi tam, kad pats jis istengtu, jau savo ruoztu vykdyti pagrindine visatines prasmes pareiga VEISTIS IR DAUGINTS butinas pakankamas imitimas, tai budamas jau dualus (pries pereinant i paskutiniojo, "archangelisko" :) lygmens (4-tas vidinis) principa, visiems "paaugliams" Kurejo yra "prisakyta" patiems sau susikurti antra puse-pora, toki "teorini" savo antrininka, kuris, veliau, "butinybiskai" tampa kunu. Kaip tik, ties siou "punktu", "menuliai" "narciziskai" ir suklumpa) Absoliutas isisuka "sakti" sukuriu ir traukia i save erdves turini..!

2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 10:21:18
t.b. "..,BET jis nelabai praktiškas.."

2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 10:19:28
inklognito, na ne visai. jis, kaip pats sakė, visko išmoko iš gamtos. su tuo principu, sūkuriais jis dirbo visą gyvenimą, o tas medienos transportavimo būdas tik vienas iš praktinių pritaikymu, kai vanduo vamzdžiu teka netradiciškai, o sūkuriu, ir jis nėra įsukamas. vamzdžio konstrukcija tokia kad galėtų susidaryt sūkurys. tekant vandeniui iš rezervuaro į tą patį vamzdį "įpurškiama" šiek tiek šaltesnio vandens. dėl temperatūrų skirtumo susidaro slėgio skirtumas ir t.t. ir pan. tokiu "siurbliu" transportuojama mediena nesiliečia prie vamzdžio sienelių, nesidaužo, todėl nesugadinama.
.. praleidžiant visas "kosmines-energetines", "dieviškas" interpretacijas, man atrodo kad tiesiog reiktų sugalvot kokį būdą sukurt magnetiniam (na nebūtinai, bet man atrodo elektra, elektromagnetizmas - paprasčiausia ir efektyviausia ką turim) sūkuriui. vanduo gyvybės šaltinis, jis nelabai praktiškas tokiam atvejui

sweeta-al 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 10:17:21
Sorry, but what is kimerikas?
Jane.

~~~~~~> 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 09:54:19
De,sant <>Gal taip ir panašiai būdavo užgesinamos perspektyvios, teisingos idėjos žmonijos istorijoje ir mokslas KAŽKIENO dėka, pakreipiamas klaidinga linkme(kad ir N.Teslos likimo pvz.) kad individas su vienu smegenų pusrutuliu neatsiplėštų nuo savo planetos. Bet panašu, kad laiko jau nėra, o kuoką reikia tobulinti.
Taigi, gerbiamasis, ačiū už įkvėpimą. O jūs tuom kart grybaukite ybaukite aukite kite te te te.

Inkognito 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 09:49:32
Pagaudysim ir peteliškes ir su vaikais palaidysim lėktuvėlius ir galų gale sukursime tobulą vėzda,-viskam savas laikas....

De,sant 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 09:22:04
"Inkognito"> ir kitiems technokratams"> Gyvenimas grazus, kaip zydintis pavasaris! Siaip ar taip, trumpos jusu kelnes: iseitumet kur i lankas peteliskiu pagaudyt... Netobulinkim daugiau mes to VEZDO!

Inkognito 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 09:19:00
Reikia eiti įvairiais keliais keliems tyrinėtojams ir gal būt vienam pavyks atsekti tikrajį kelią,o tada galesime aptarę rezultatus suvienyti visas jėgas to metodo išgryninimui. Kas savrbiausiai aš jau turėjau tą jėgą savo rankose ir žinau kad ji yra,tereikia ją padaryti valdomą mūsų valia.

Jietis 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 08:54:07
Kas yra susidūręs su tokio tipo NSO, tvirtina kad ant galvos krito vandens `šaratų` kruša. Tai galime identifikuoti kaip Šaubergo sistemos AG. Kaip tai fizikiniais dėsniai paaiškinti nežinau, bet tai faktas, kad kažkokiu būdų kiekvienas šaratas, kaip mini planeta, turėdama savo sukinį, sukasi visu Koriolio pagreičio srautu, kaip kad pavaizduotą piešinyje javų laukuose ir sukuria antigravitaciją.
Manyčiau, kad ir eksperimentuojant, kaip kokiems alchemikams, kažkam pavyktų pasiekti, kad g=\=9,8.

Inkognito 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 07:22:03
Aš įsigilinau Įį Šaubergerio gyvenima ir žinau kad didžiają savo gyvenimo jis buvo miškų inžinierius ir sukūtė unikalią sistema medžiu kamienų transpotravimui kur tekantis vanduo vamzdžių loviais specialių įfrezuotų metale kanalų dėka buvo išsukamas ir tikriausiai šiuos darbus bedirbdamas jis susidūrė su Levitacine jėga kaip ir aš netyčia eksperimentuodamas su vandens siurbliu...

inkognito 2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 07:15:00
De'santui>> Tai tavo nuomone yra kenksmingas siekis sukurti ką nors tokio kad žmonės galėtų jaustis kaip lygūs su lygiais ,šeimininkauti jau nors po savo saule ir naudoti planetų išteklius žmonių gerovei? O pagirtinas darbas aklai tarnauti kažkokiai sektai ir siekti tariamo dvasinio peno? Klausyk žmogau KŪRYBA ir yra didysis dvasinis penas, kuris žmogų išskiria iš gyvulių ir tai ką tu vadini apsėdimu gal ir būtų tikę 12 amžiuje inkvizicijos laikais bet apsičiupinėk juk jau 21 amžius o aš nesu 15 metų paauglys kurį galima supainioti neaiškiomis idėjomis ir nuvesti paskui save padarius aklu tikėjimo įrankiu.
Jūs sektantai į pasaulį žvelgiate per savo siaurą prizmę ir jį matote iškreiptai,esu dėkingas ateiviams kad jie atvėrė mano protą platesniam mąstymui

2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 06:42:00
..nes kad suprasti kaip veikia Šaubergerio turbina, reikėtų įsigilinti į jo viso gyvenimo darbus, teorijas ir eksperimentus

2008 m. kovo 24 d., pirmadienis, 01:37:22
kad sukurti kokius nors magnetinius ar gravitacinius sūkurius nebūtina "spjaudyti" šaratus. kažkaip ne nuo to galo pradedat

Jietis 2008 m. kovo 23 d., sekmadienis, 22:21:00
Inkognito<>jeigu įsigilinsi, tai Šaubergo turbina ir `spjaudo` šaratus 45 laipsnių kampu.

De'sant 2008 m. kovo 23 d., sekmadienis, 21:51:10
"inkognito"> ir kitiems i "kontaktus" pasinesusiems> Vat jums ir pavyzdys... Sakiau gi, kad bendravimas su ateiviais kenksmingas; priskreto zmogus prie mentalo, jau velniai zin kokios idejos ji valdo. Ir kaip jam dabar pasakyt, kad ateitis, tai tik labiausiai tiketinos perspektyvos, kad dabarties poelgiai ir perspektyvas atitinkamai keicia. Ne tu "kaikuriu", zmogau, klausyk, bet pasipurtyk ir pakelk dvasios maista, as pats!! pasakyk... Stis, ateiviai, stis :)))

inkognito 2008 m. kovo 23 d., sekmadienis, 18:34:29
Neturiu teisės nutraukti to darbo. Turiu patikimos info kad kai kurie(Galaxy) buvo ateityje ir žino kad esu tai padaręs ir jeigu dabar mesiu viso to nepabaigęs nežinia kokios kataklizmos gali ištikti ateitį. Taip, kad jausdamas atsakomybę desiu visas pastangas tai sukurti ir jei numirsiu nesukūręs, tai nors žinosiu ,kad padariau viską ką galėjau..

De'sant 2008 m. kovo 23 d., sekmadienis, 18:11:05
"inkognito"> pabaik tu Zmogau tas pniaumatikas ir hidraulikas, juk tikrai ryskiai ismintingas esi, ir tikrai galetum jau suprasti, kad Dievas tik per sirdi, per Sirdi..! Juk visi evoliuciniai agregorai savaime, automatiskai atlieka savo paskirti, ir lygiai kaip su biologiniu kunu: kur mes gal nei pirsto nepajudinom, kad jis butu toks koks yra, taip ir visa principine sielos struktura- svaikiausia bus, jei atiduosim Kurejo Valiai! (neneigdamas kuno kulturos, gimnastikos..)

De'sant 2008 m. kovo 23 d., sekmadienis, 17:41:41
"homo"> tikrai nieko necituoju, bet jeigu tau uzkliuvo tie du kurjozai kur virs mano tekstu /kovo 22d 01:02:21 (kur apie "trumpus" interesus) ir 22:13:10 (kur tau "Aciu" sakau)/ isokes nickas "unknow...", tai as tikrai nezinau kaip tai nutiko. Nesakau, kad "unknow..." kazkaip nuvoge mano tekstus, bet keista... uzklausti galetum jo paties, gal kaip ir paaiskins, ar bent te pritaria, kad tiesa sakau. (tikrai niekuo nekaltinu "unknow..." ir jei kiek "uzkabinau", tai cia pat ir atsiprasau). Beje, tau idomu kaip bus paskutine "akimirka"..!? ...O gi visuotinis Orgazmas! Ir amzinybe anapus jo... Treniruokis ir nusiteik ;)))

inkognito 2008 m. kovo 23 d., sekmadienis, 16:36:29
Na manau kad niekam nekyla abejonių kad kūrėjas egzistuoja,kadangi egzistuoja ir visa jo kūrinija,o ar jis kartu ir dievas ,kaip kad teigė kai kurie ateiviai su kuriais teko pabendrauti ,palikime ateičiai kuri sėkmingiausiai išsprendžia visus ginčus ir geriau pakalbėkime apie antigravitacinius dalykus. Mane nušvietė mintis ,kad pamečiau kelią dėl takelio,persimetęs nuo 45 laipsnių nusklembto disko prie Šaubergerio levitatoriaus pagrįsto hidrodinamikos principais ir manau reikia grįžti 3 metais atgal į pradinį ieškojimų etapą ir pradėti dirbti iš naujo nubraukus visas pašalines idėjas\

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Pagrindinis NSO puslapis
Vartiklio naujienų puslapis
Pagrindinis Global Lithuanian Net puslapis