Global Lithuanian Net:    san-taka station:

ARCHYVAS, 4


\

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:17:00
OGNALINOS AE
LYG LIETUVOS ONKOLOGINE LIGA;
NEBUS 'ISOPERUOTA' IKI 2008M.08.26,
turesim negriztamu skaudziu pasekmiu

SUVOKIMAS 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:15:48
SAVAIME NEATSIRANDA

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:14:55
SAVO SUVOKIMO REMUOS

MES MEGSTAME TAISYT KITU 'KLAIDAS' 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:14:01
13:33:11 13:33:11 13:33:11=NIEKO TOKIO;TAI NE SIANDIEN TAISYTA:::GAL NET NE TAVO

Aš norėčiau, kad vis didesnis žmonių kiekis būtų informuoti apie mūsų Kelią ir stotų ant Hierarchijos laiptų 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:06:27
Numylėtinis Serapis Bėjus
2006m. liepos 14d.
AŠ ESU Serapis Bėjus, vėl pas jus atėjęs!
AŠ ESU atėjęs dabar dėl pamokymų. Ir lygiai taip, kaip prieš pusę metų, aš noriu duoti jums žinias ir informaciją. Vienok, dabar situacija planetoje pasikeitė ir aš džiaugiuosi, kad ji pasikeitė į gera. Netoli ta diena, kai mes kaip lygūs su lygiais galėsime kalbėtis su Žemės žmonija. O dabar aš atėjau pas tuos, kas pasiruošęs mane išklausyti todėl, kad jūsų sąmonės lygis leidžia jums tai padaryti. Nemanykite, kad jūsų šio gyvenimo pasiekimai leido jums stoti į Įšventinimų Kelią. Su daugeliu iš jūsų aš pažįstamas dar nuo Senojo Egipto laikų ir jūs kartu su manimi gavote įšventinimus piramidėse. Vienok, aplinkybės išskirstė mus į skirtingas puses Gyvenimo kelyje. Ir štai šiandien aš vėl susitinku su jumis, mano senais draugais ir pažįstamais. Ir jeigu jums bus reikalinga prisiminti to gyvenimo aplinkybes, kai mes susitikome piramidėse, tai jūs turite suprasti, kad įšventinimai ir tais laikais ir jūsų laiku duodami vienai ir tai pačiai savybei - jūsų prisirišimui prie visko, kas materialu, įskaitant netgi jūsų prisirišimą prie visko, kas priklauso subtilesniems planams, minčių ir emocijų planams.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:05:01
Kadangi jūs išsaugote prisirišimą prie materialaus plano, jūs ir toliau ateinate į įsikūnijimą. Negalima pilnai atsisakyti nuo materialumo, neparagavus visų pagundų, esančių jūsų pasaulyje. Iš pradžių jūs paragaujate šių pagundų, o paskui skinate vaisius kaip karmą, įveikiate sukurtą karmą ir palaipsniui išsipainiojate nuo pančių, kurie pririša jus prie materialaus pasaulio. Įšventinimus pereiti galima, neišeinant iš jūsų gyvenimo, pasiliekant gyvenime. Tai visiškai naujas požiūris, charakteringas jūsų laikotarpiui. Šitai aš paaiškinsiu pavyzdžiais.
Anksčiau, kad papulti į įšventinimų mokyklą, buvo reikalinga išlaikyti stojamuosius egzaminus susitaikymui ir paklusnumui. Ir tik po to prileisdavo prie mokymosi mokykloje. Dabar jūs turite galimybę gauti žinias, nelaikydami šių stojamųjų egzaminų. Bet jūsų gyvenimo aplinkybės priverčia jus savyje įveikti tai, kas trukdo jums išugdyti savyje susitaikymą ir paklusnumą. Ir daugkartiniai kentėjimai ir praradimai, ligos ir sielvartai, kuriuos jūs išmėginate, išreiškia savimi pagreitintą karmos nusileidimą, kad jūs galėtumėte savo sąmonėje išsiaiškinti, kad yra Įstatymas ir šis Įstatymas reikalauja jūsų pilnumoje, reikalauja jūsų pilno paklusnumo šiam Įstatymui. Be to šis paklusnumas pasiekiamas jūsų pačių, sunkiai dirbant su savimi, su savo sąmone ir pasąmone, su visomis pereitų gyvenimų sankaupomis, kurios paslėptos jūsų žemųjų kūnų viduje.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:02:27
Jūs patys sugebate išžarstyti tas užtvaras savo sąmonėje, kurios skiria jus nuo šios visatos Įstatymo priėmimo. Daugelyje įsikūnijimų jūs išreikšdavote nepaklusnumą Įstatymui ir elgėtės taip, kaip norėjote, kaip jums diktavo jūsų ego. Ir dabar jūs turite savo laisva valia išsiskirti su jūsų ego ir pajungti save Aukščiausiai Valiai ir Aukščiausiam Įstatymui, kuris egzistuoja šioje visatoje. Stumdamiesi Keliu, jūs vis labiau ir labiau turite išreikšti vienybės su visa gyvybe jausmą. Ir tada, kai tarp jūsų iškyla kokie tai prieštaravimai, šie prieštaravimai sąlygoti jūsų netobulybės, tų energijų, kurios dar pasiliko neperdirbtos. Jūs negalite atsilaisvinti nuo jūsų karmos, nuo jumis praeityje uždirbtų neigiamų energijų akimirksniu, bet jūs galite nuspręsti atsilaisvinti nuo jų ir pradėti atsilaisvinimą nuo ego kasdieniniu darbu su savimi, kasdieniniais pasirinkimais ir įšventinimais.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:00:53
Kiekvienas iš jūsų turi įsisąmoninti, kad tiktai jūsų vidinė sąmonė ir jūsų motyvas apriboja jus ir lėtina jūsų stūmimąsi Keliu. Todėl, kad jeigu jūs savyje išvystysite susitaikymo, nuolankumo ir pastovumo savybes, tai tai bus užstatu to, kad jūs sugebėsite sėkmingai judėti į priekį. Neįmanoma akimirksniu atsilaisvinti nuo jūsų karminio bagažo, bet tai galima padaryti kasdieninių pastangų dėka. Diena po dienos, metai po metų. Yra labai mažas kiekis žmonių, kurie sugeba greitai atsilaisvinti nuo karmos. Ir, kaip taisyklė, šie žmonės jau ateina į pasaulį su labai dideliais pasiekimais ypatingos Dieviškosios misijos įvykdymui. Likusieji žmonės turi suprasti, kad jų padėtis kelyje, sąlygota tik jų praeities klaidų ir neteisingų pasirinkimų.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:59:46
TAD;KAS VEJO VEJUI

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:59:13
MANE FIZISKAI SUPYKINA

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:58:26
AS NETURIU NORO IR GAILA LAIKO ANALIZUOTI KITU INTRIGAS

38 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:55:17
Pirmas įsakymas, kurį aš jums duodu, yra tame, kad jūs turite suvokti, kad niekas nekaltas toje jūsų padėtyje arba vietoje kelyje, kurią jūs turite dabartyje. Tik jūs patys atsakingi už visas jūsų gyvenimų aplinkybes. Ir kaip tik jūs suvoksite šitą mano mokymo teiginį, jūs tapsite atviri labai daugelio Tiesų suvokimui, kurios iki šiol buvo blokuojamos jūsų sąmonės.
Hierarchijos, Mokytojų gerbimas yra labai svarbi savybė Kelyje. Todėl, kad be Mokytojo gerbimo jūs negalėsite pasistumti Kelyje.

__________________________________________________________ 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:53:13
tik sukure autoritetinga valstybe,galime sulaukti ilgalaikio zavejimosi,o ne 'trumpu pagyru'...gabumu daug,polekiui trukdis stagnacines pasene savo viduje negalintys isnarplioti intrigu valdininkai

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:49:42
t.b.'MINTYS'

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:48:47
POPULISTINES MINRYS ZAVISI UZSIENIU

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:47:35
JAUNIMAS ISVAZIUOJA
REALIZUOTI SAVO IDEJU KITUR

REIKETU 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:46:30
KAS SVARBIAUSIA:
sou pakeisti darbu
darbui reikalinga ideja
ideju nebuvimas
gimdo stagnacija

AR TAI SVARBIAUSIA 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:44:13
REIKETU

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:42:49
Tada, kai jūs nuoširdžiai ir su meile, dovanojate savo Mokytojui jūsų ištikimybę ir meilę, jūs gaunate į savo aurą tą pasiekimų momentą, kurį jau turi jūsų Mokytojas. Ir nesvarbu, ar šis Mokytojas yra fiziniame plane ar subtiliame. Labai daugeliui iš jūsų reikalingas laidininkas fiziniame plane, šalia kurio jūs galėsite suvokti aukštąsias energijas. Ir šios energijos padės jums atsikratyti nuo daugelio trūkumų ir problemų, kurios trukdo jūsų stūmimuisi Kelyje.
Todėl aš jums rekomenduoju pasinaudoti lynu, kurį mes jums duodame, kai jūs pradedate kopti vertikaliomis uolomis į viršūnę. Ir šiuo lynu jums yra mūsų pasiuntinys. Neignoruokite jos pagalbos ir neatitraukinėkite rankos, kada ji ištiesia jums pagalbos ranką. Vienam rioglintis uolomis žymiai sunkiau. Mes siūlome jums patikrintą Kelią, pagrįstą guru-čelos santykiais ir Įšventinimų Keliu, kai jūs savanoriškai stodami ant Hierarchijos laiptų, gaunate visą mūsų pagalbą ir palaikymą.

abo 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:42:42
Realizavimas prezidento rinkimo seime tebūtų sprendimo-veiklos imitacija. Beje, ar tam nereiktų pakeisti ir konstitucijos?

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:41:57
Tai Kelias, patikrintas amžių. Tai Kelias, kuriuo jus vedė visi didingieji praeities įšventintieji. Ir dabar atėjo laikas, kai jūs turite gauti įsivaizdavimą apie šį Kelią. Pasinaudokite šia galimybe, kurią jums duoda Dangus ir siekite gauti tai, kas duodama. Galimybių durys atviros. Duodama nauja dispensacija. Ir tie iš jūsų, kurie suspėjo atsistoti ant Hierarchijos laiptų ir suspėjo papulti po šios galimybės veikimu, gavo iki šiol nematytą pagreitinimą savo vystymesi. Daugelis iš tų, kas skaito šiuos diktavimus ir nuo pačių pradžių lanko mūsų renginius, kuriuos mes pravedame padedami mūsų pasiuntinio, jaučia savyje mūsų palaiminimus ir mūsų pagalbą.
Aš norėčiau, kad vis didesnis žmonių kiekis būtų informuoti apie mūsų Kelią ir stotų ant Hierarchijos laiptų.
AŠ ESU Serapis Bėjus, su sėkmės palinkėjimais jūsų Kelyje.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:41:07
*Paskutinis Valdovo Lanello įsikūnijimas buvo įsikūnijimas Marku Profetu Amerikoje. Numylėtinis Lanello kalba apie save 2005-04-06 diktavime"Mes nustatome mūsų Šviesos fokusą Rusijos žemėje"

delionė 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:33:49
niekam nežadu nurodinėt klaidų,tai ne mano užduotis

tik 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:30:08
A.Kubiliaus pristatytą „Rusijos sulaikymo strategiją", ir apie konkretų joje esantį pasiūlymą - Lietuvos prezidentą rinkti Seime. Nežinau, ar...

abo 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:21:12
>>>>SITE<<<<, beje, aš tau uždaviau visai kitokį klausimą: Ar tu tik kartais nesi iš kitos planetos?

abo 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:12:27
>>>>suprask<<<< aš stengiuosi nedaryti klaidų. Jos neišvengiamos (turiu omenyje ne gramatines klaidas), vis gi stengiuosi jas ištaisyti. Neatmetu galimybės, kad kurios nors klaidos nepastebėjau. O tu užuot man ją nurodžiusi, tik aiškini, kad TAI SVARBU MAN. Tik man? Gal ta klaida tėra tik tavo klaidinga nuomonė?

abo 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 12:59:13
Jono mokymui jokių priekaištų neturiu. Ačiū.

Mokymas apie pranašus ir pranašystes 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 12:15:15
Numylėtinis Jonas(Apaštalas)
2006m. liepos 13d.
AŠ ESU Numylėtinis Jonas. Aš žinomas jums, kaip Apokalipsės autorius. Ir aš atėjau vėl, kad duočiau Mokymą, pagrįstą vidiniu žinojimu, žinojimu, pasiekiamu tik pranašams ir mistikams. Ir jūsų dienomis tokie yra, bet tiktai juos kartais painioja su skirtingais šarlatanais, kurie skelbia save pranašais ir aiškiaregiais, arba ekstrasensais, bet jų Dieviškojo Pasaulio suvokimo slenkstis toks neaukštas, kad kartais jų ateičiai būtų geriau, jeigu jie nustotų pranašavę ir užtiltų.
Kaip jūs manote, ar yra karma, kurią neša pranašai ir kokia ši karma? Aš jums atsakysiu. Todėl, kad labai gerai suprantu, apie kokią karmą eina kalba. Pranašavimas niekuo nesiskiria nuo bet kurios kitos veiklos, kurią jūs vykdote fiziniame pasaulyje. Ir pranašai būna skirtingi. Yra pranašai pranašaujantys nuo Šviesos ir yra pranašai, kurie pranašauja iš tamsos. Kiekvienas pranašas pats pasirenka, kokioms jėgoms tarnauti.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 12:13:08
Pranašystė - tai ryšio su nematomu pasauliu dovana. Ir ši dovana įgyjama ne viename įsikūnijime. Ir tada, kai ši dovana atsiskleidžia, tai paprastai žmogus, pranašaujantis nuo Dievo, suvokia visą karminės atsakomybės, kuri gula ant jo pečių, pilnumą. Pranašystės savimi išreiškia nuskaitytas iš subtilaus plano skirtingų įvykių galimybes. Priklausomai nuo to plano ir lygio, kuriame nuskaityta pranašystė, ji gali būti daugiau ar mažiau patikima. Bet kadangi subtiliame plane nėra tų daiktų, prie kurių jūs pripratote fiziniame plane, tai ir pranašystės dovana, išreiškia įvykių traktavimo dovaną pagal įspūdžius, gautus nuo prisilietimo su subtiliu planu.
Ir, kadangi įspūdžių traktavimo metu pasijungia žmogiškasis protas, tai šioje stadijoje įvyksta informacijos iškraipymas ir prarandamas pranašystės patikimumas. Kadangi Apokalipsę aš rašiau simboliais, tai aš galėjau apeiti karmą, kuri gulasi ant pranašo tuo atveju, jeigu pranašystė neišsipildo. Ir kiekvienas, pasiekęs aukštą lygį pranašas, savo žinias pateikia užtušuodamas kaip eilėraščius, alegorijas. Ir tai labai teisinga, nes leidžia išvengti karmos tuo atveju, jeigu pranašystė pasirodys neteisinga.
=======================================

suprask 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 12:11:47
Yra kiti pranašai, kurie panaudoja žmogiškąjį interesą pranašystėms ir duoda savo pranašystes suprantama kalba, remdamiesi žiniomis, kurių jie pasisėmė žemuose astralinio plano sluoksniuose ir tuo laiku, kai jie buvo narkotinėje transo būsenoje.
Šios pranašystės neneša savyje didelės tiesos. Ir jos, kaip taisyklė, neišsipildo. Tikimybė, kad tokios pranašystės išsipildys, sudaro 50 procentų. Ir tai tas atvejis, kada sako: "Bobutė perpus pasakė
000000000000000000000000000000000000000

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 12:08:47
Vienok, siekis patenkinti žmogiškąjį interesą pranašystėms, uždeda tokiems pranašams ir aiškiaregiams didelę karminę atsakomybę. Ir ši atsakomybė tuo didesnė, kuo didesnis kiekis žmonių sužinos apie pranašystę, o ji pasirodo neteisinga. Reikalas tame, kad bet kuri pranašystė programuoja žmonių, kurie ją priima, sąmonę. Ir jeigu žmonės nori tikėti pranašyste ir tokių žmonių yra didelis kiekis, tai šie žmonės savo sąmone sukuria galimybę pranašystės įvykdymui. Ir jeigu reiškinys, pranašo pasakytas, nesutapo su Dieviškuoju matymu, bet buvo įvykdytas dėl žmogiškosios sąmonės, įdėtos į šį pasireiškimą momentumo, tai, jeigu tas reiškinys įvyko, karma gulasi ant pranašo ir ant tų žmonių, kurie savo sąmone prisidėjo prie šio pasireiškimo įvykdymo.
Todėl bet kuri pranašystė kaip lazda turi du galus. Jeigu pranašystė pakeičia Dieviškąjį planą į geresnę pusę, tai tokios pranašystės įvykdymas atneša gerovės karmą visiems, kas savo sąmone dalyvavo šios pranašystės įvykdyme. Jeigu Dieviškasis planas dėl pranašystės buvo pablogintas, tai susikūrė neigiama pranašystės karma.
Pranašystės yra toks pat dvejopas reiškinys, kaip ir viskas jūsų pasaulyje.
Ir tie žmonės, kurie pasiduoda melagingų pranašų pranašysčių energijoms, sukuria neigiamą karmą.
Pranašai iš Šviesos visada buvo negerbiami todėl, kad pranašystės, kurias jie duodavo, nepatikdavo daugeliui žmonių. Ir visada žmonės baimingai žiūrėdavo į tokius pranašus. Su jais stengdavosi nesusidėti, arba stengdavosi sunaikinti fiziškai

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 12:07:54
Susidorojimo su Šviesos pranašais karma sunkia našta guldavo ant ateinančių kartų.
Atvirkščiai, bet kuris Dieviškųjų pranašų gerbimas atnešdavo gerovės karmą to šeimai, kas pranašui buvo svetingas.
Tikrieji pranašai visada būdavo Dievo pasiuntiniais ir jų misija būdavo būtina tam, kad padėtų teisingam žmogiškosios sąmonės vystymuisi. Tie gi, kas pasiskelbdavo pranašais, neturėdami savyje Dievo antspaudo, pakišdavo save po sunkios karmos nusileidimu. Todėl visada įsižiūrėkite ir niekada neleiskite sau įsitraukti į bet kokią pranašysčių veiklą, jeigu ji ne nuo Dievo, jeigu ji velniška.
Aš kalbu jums apie šį Mokymą todėl, kad praėjo šimtai metų nuo mano įsikūnijimo momento, bet šis mokymas neprarado savo aktualumo. Priešingai, tapo aktualiu, nes atsirado labai daug aiškiaregių, nuo kurių žymiai daugiau žalos, nei naudos. Ir jeigu jūs įsijungiate į jų veiklą, naudojatės jų paslaugomis, apmokate už jų paslaugas, tai jūs, tuo pačiu kuriate neteisingo veiksmo karmą.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 12:07:09
Aš atėjau, kad duočiau šį svarbų jums Mokymą apie tikruosius ir melagingus pranašus. Ir kad jūs savo sąmonėje galėtumėte sąmoningai žiūrėti į viską, ką sutinkate savo kelyje duotoje srityje.
Todėl, kad labai svarbu yra tai, kur jūs nukreipiate savo energiją. Nei vienas melagingas pranašas negalėtų pranašauti, jeigu jūs neduotumėte jam jūsų dėmesio energijos ir jūsų pinigų, skatindami jį užsiimti Dievui nepatinkamu darbu.
Melagingi pranašai yra pagimdyti nešvarios žmogiškosios sąmonės, neišmanymo ir prietaringumo.
Dabar, kai pagrindinė Mokymo dalis duota, aš norėčiau duoti jums pranašystę, liečiančią jūsų ateitį. Prieš ateidamas aš ir kiti Pakylėtieji Valdovai, mąstėme apie tai, ar verta duoti jums šią pranašystę per šį pasiuntinį. Nes mums reikėjo atsižvelgti į laidininkų švarumą ir informacijos iškraipymo, kuris gali įvykti, lygį. Mes nusprendėme surizikuoti ir aš pradedu.

iš šalies'. 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 12:06:33
Šiuo sunkiu laiku, kuriuo jūs gyvenate, jūs pastoviai susimąstote apie daugelį dalykų, ypač apie tai, kokia planetos ateitis ir ar negresia jai eilinis globalinis kataklizmas. Todėl labai svarbu bus jums išgirsti, kad jokio globalinio kataklizmo nenusimato dabar gyvenančios kartos gyvenimo laikotarpiu. Vienok, viskas gali pasikeisti, jeigu jūs nedėsite kasdieninių pastangų pakeičiant jūsų sąmonę. Ta stabili pusiausvyros būsena planetoje, kuri pasiekta dabar, pasiekta todėl, kad labai daug žmonių išėjo į tokį lygį savo sąmonėje, kuriame jie sugeba pozityviai mąstyti ir nukreipti savo pastangas Bendram Gėriui, į Gėrį ir Šviesą. Ir jeigu su kiekvienais metais tokių žmonių kiekis didės, tai joks globalinis kataklizmas neįvyks ir sekančios kartos gyvenimo periodu. Todėl, kad kiekviena prieš tai gyvenusi karta paruošia dirvą sekančiai kartai. Ir jūs savo sąmone ruošiate stabilų vystymąsi visai Žemės planetos gyvybei sekančiam kosminiam ciklui.
Aš linkiu jums ir toliau taip sėkmingai saugoti savo sąmonę aukštame lygyje.
AŠ ESU Jonas Numylėtinis, su didele pagarba jūsų gyvybės srautams AŠ ESU.

SITE 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 12:04:22
abo<<Tad KEISK 'iš šalies'.

vertikalusis mastymas 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 12:00:05
abo<<tu teisus kas dėl smegenų,reikia daugiau vandens...

Dalgis 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 11:56:54
Styveno Hawkingo knyga Visata Riesuto Kevale visai nera sudetinga, joje tik bendrais bruozais aprasoma astrofizika, a vot kai istojau i fizikos fakulteta, tai va cia jau sudetinga informacija destytojai pateikia, su visom formulem, ju isvedimais ir pan. O knygoje formuliu isvis nera, na gal kelios, bet ir tai jos nepilnos :)

suprask 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 11:36:24
man nera tai svarbu
abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 13:06:33
>>>#<<< susipainiojai truputėlį, nebent išvardintum mano prieštaravimus sau pačiam bei nenuoseklumus,
TAI SVARBU TAU

abo 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 10:36:18
>>>>SITE<<<< priimu tavo pastabą dėl 'dirbtinai', norėčiau šį žodelį pakeisti į 'iš šalies'.

tautvida 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 10:31:07
angelina<>>>Dėkoju

:) 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 10:26:53
angelina BE THE WITNESS, AND AWAKEN THE CONSCIOUS WITNESS WITHIN ALL AND EACH INDIVIDUAL, SO THAT THE EVOLVING PROCESS OF SOURCE GETS SIMPLER, MORE TRUSTWORTHY, AND MORE AVAILABLE TO ALL.

22 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 10:23:50
to 22

31 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 10:22:42
loo
Viskas, kas gerai jūsų pasaulyje, Dieviškajame pasaulyje tokiu nėra. Tačiau yra jūsų pasaulyje vieta Dieviškųjų savybių pasireiškimui. Ir tai yra tos būsenos, kurias jūs kartais juntate kaip pasiaukojimo jausmo, dieviškosios užuojautos, besąlyginės meilės pavidalu. Kiekvienas iš jūsų nors kartą gyvenime galėjo pergyventi panašias sąmonės būsenas. Jums lieka tik prisiminti šias akimirkas ir pasistengti jas išplatinti jūsų gyvenime kaip galima ilgesnį laiką. Tokiu būdu, kad visas jūsų gyvenimas taptų sudarytas iš aukštų, pakylėtų, Dieviškųjų sąmonės būsenų.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 10:00:22
But don�t forget now.

skirtumas 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 09:58:31
tik tradicinio mastymo barjerai

SITE 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 09:56:50
1)abo<<<abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 19:37:23
Tikriausiai, Kuthumio sielos gabaliukus atitiktų dirbtinai sužadinti jungties centrai - čakros.
2)abo 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 09:24:11
>>>>SITE<<<< aš tau uždaviau klausimą. Prašau į jį atsakyti. :)
Atsakymas;KAI TU MYLIESI,TU TIK GALVOJI,KAD tai ne dirbtinai suzadinta,bet tai TAIP PAT YRA SUZADINAMA DIRBTINAI(DARBU)

tik 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 09:51:19
Laisva Valia tai gyvenimas lyg vėjo dvelksmas-nešti debesį ten,kur trūksta lietaus,jį išsklaidyti,kai trūksta šviesos..
LAISVA VALIA - NE KOVA...

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 09:44:18
Laisva valia?tai nera lebavimas uzstaleje,pilvo auginimas,meiluziu ir atomobiliu keitimas

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 09:41:04
'NEGALI'

inkognito 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 09:40:23
Deja skeltanagiams rusams teks nusivilti,aš žinau jų nūrią ateitį ir jų užkariautą pasaulį jiems matyti kaip savo asiliškas ausis be veidrodžio..
2018 metais rusijos imperija žūtbūtinai kausis ir pralaimės Kinijai,bus panaudotas net atominis ginklas kuris privers viso pasaulio valstybes padėti Kinams,tai bus lemtingoji skeltanagių ordino klaida...
Čingischano valstybė priartės prie Europos ir 2036 metais ji įstos į ES,taip kad taikiu metodu mes būsime sujungti kartu su jais.... O toliau kas bus nesakysiu pamatysite patys...

abo 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 09:24:11
>>>>SITE<<<< aš tau uždaviau klausimą. Prašau į jį atsakyti. :)

angelina 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 09:22:37
hello. very nice. good luck

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 09:20:51
'naujagimis'

tik 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 09:20:16
nauagimis negali pats be niekieno pagalbos gyvet...vaikas ngali gyvent be kitu pagalbos..taip ir cia...Evoliucija yra evoliucija..

abo 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 08:22:01
Kai perpranti tokią elementarią sąvoką kaip 'laisva valia', automatiškai prašosi toks pataisymas: Tebūnie Mūsų visų laisva valia!

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 02:01:44
na jei jau Jis mano, kad taip reikia, tebunie Jo valia..

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 02:00:50
.. sai baba.. kaspirovskis.. ir visi kiti..

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 01:58:10
o visdėl to "jis" buvo teisus sakydamas kad apokalipsės išvakarėse pasaulį užplūs netikri pranašai

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 19:59:30
>>>SITE<<< gal tu tikrai iš kitos planetos? :)

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 19:56:00
>>>SITE<<< drįsčiau suabejoti dėl tavo teiginių apie žolę naktį. Mes gi sakome 'naktį visos katės pilkos'.

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 19:41:08
Prisimenant savo jaunystės paklydimus, buvo laikas, kai pats galvojau, kad siela sudaryta iš trijų gabaliukų :)

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 19:37:23
Tikriausiai, Kuthumio sielos gabaliukus atitiktų dirbtinai sužadinti jungties centrai - čakros.

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 19:29:29
Nepatinka man ir Kuthumi pamokslas. Skamba labai gražiai, bet jaučiu, kad kažkas su juo yra ne taip. Kažin ar tikrai viskas su siela yra būtent taip, kaip jis sako? Gal didžiausių abejonių kelia teiginys, kad mūsų sielos yra lyg kokios dėlionės, kurias reikia susirinkti iš nedidelių gabaliukų. Manyčiau, kad tokią iliuziją būtų nesunku sukurti savo ištikimiems mokiniams, bet tai ir liktų tik iliuzija.

loo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 18:46:43
...
Vertindamas „Rusijos protų būklę“, A. Piontkovskis atkreipia dėmesį į šalyje pasirodžiusį romaną „Trečioji imperija“, kurį parašė buvęs Dūmos vicepirmininkas.
„Literatūroje yra toks žanras - „perspėjimo romanas“. Šios knygos viršelyje - entuziastingi dviejų mėgiamiausių prezidento žurnalistų - Michailo Leontjevo ir Aleksandro Dugino - atsiliepimai. A. Dugino net mintinai pamenu - „Už tokią Rusiją norisi žudyti ir mirti“.
Romane aprašoma Rusija 2015 m. Rusų mokslininkai sugalvojo, kaip neutralizuoti branduolinį ginklą, nugalėjo ir okupavo JAV, prie Rusijos imperijos prijungė visą Europą, išskyrus Baltijos šalis, tad visi galvojo - o kas bus su Baltijos šalimis?
Rusija, už kurią ponas A.Duginas, matyt, kartu su V.Putinu, kurį jis šeria savo filosofiniais patarimais, nori mirti ir žudyti, nusprendė Baltijos šalis tiesiog fiziškai sunaikinti. Kaip išdavikus. Ten buvo pasiųsta kariuomenė, kuri tiesiog fiziškai išnaikino lietuvius, latvius ir estus.

SUPRATAU 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 18:28:05
VIS'
NUOLANKIAI

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 18:25:18
Žemėje periodu. Vienok, aš visada džiaugiuosi jums padėdamas, ir aš visada atsiliepiu į jūsų prašymus padėti, kuriuos jūs nuoširdžiai ištariate savo širdyje, žiūrėdami į mano portretą, arba rizikuojate parašyti popieriaus lape ir nusiųsti man nepriekaištingu paštu, kuriame dirba mūsų angelai. Ar žinote jūs, kad tada, kai jūs sudeginate laišką ir pašaukiate, kad apsaugos angelai nuneštų šį laišką pagal paskirtį man, ar bet kuriam kitam Pakylėtajam Valdovui, tai fiziškai laiškas sudega, bet jo energetinė, subtili substancija momentaliai persineša pagal paskirtį, jūsų nurodytu adresu.
Aš džiaugiuosi šiandieną jums davęs nedidelį Mokymą.
AŠ ESU Kuthumi su didele Meile jums ir noru padėti.
* Neduokite šventenybių šunims ir nebarstykite savo perlų kiaulėms, kad kartais jų nesutryptų ir apsigręžusios jūsų pačių nesudraskytų. Mt. 7:6

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 18:22:01
MESSAGE 82
Amenai,
You have forgotten to add dates and times! I see [that] your mind [is] intoxicated and just flowing. I like that. So do not worry if you have forgotten one or two. But don�t forget now.

NUOLANKIAI 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 18:18:30
tikrai DIEVINU BABAJI IR VIS TIKIU KA RASO,PERDUODA 'Pakylėtieji Valdovai'

t.y. 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 18:13:03
'zino'

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 18:11:40
zinau tik tiek,tiems ,kurie tikrai zinio,tyleti negalima...
....nes jautiesi lyg soliariume,kai tyli...kai per daug kalbi-taip pat...
...mokymas prasidejes,o kokios priemones-ne man rinktis...

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 18:08:23
'vadinama'

SITE 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 18:02:04
-XpecTrooM << 'Diagnozuojant ant kokių pamatų statomas dvasingumas randamomos kelios priežastys . Tai nuo ko 'bėgama' realiame gyvenime ir yra pagrindinė priežastis'.Atsakyciau taip:'Kas vienam realu,kitam tik iliuzija.Kaip K.M ir F.E.'Kapitalas';KAIP MOKYMO PRIEMONE SAVO LAIKU '

:) 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:57:19
:)nemazai zmoniu kalba patys su savim,bet po to nusisypso

tautvida 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:54:39
XpecTrooM <<<taip,baime dieviskumas neturtu reikstis ,bet,matyt,yra visokiu zmoniu,todel ir priemones Dievu ivairios

33 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:51:54
Tautvyda.Smagu juk su protingu žmogum kalbet.Su savimi.2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:27:50
SITE>>turedami toki pastabuma kaip dabar,sunkiai suvoktume spiralinius laikrodzius

XpecTrooM 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:39:53
- Diagnozuojant ant kokių pamatų statomas dvasingumas randamomos kelios priežastys . Tai nuo ko 'bėgama' realiame gyvenime ir yra pagrindinė priežastis , dėl ko taip stveriamasi už 'sielos'. Akistata su savo šešėliu . - Nebaimė . - Kristalas . - ...ir tik tada..

Mokymas apie jūsų sielą 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:38:04
2007m. sausio 6d.
AŠ ESU Kuthumi, vėl pas jus atėjęs. Kaip visada aš atėjau dėl jums būtinų pamokymų, dėl pamokymų, kurie reikalingi jūsų sielai, išsiilgusiai realaus, Dieviškojo pasaulio.
Kartas nuo karto mes ateiname, kad pasirūpintumėme jūsų siela ir duotume jai tą maistą, kuris jai reikalingas. Štai ir šiandien aš atėjau, kad duočiau nedidelį Mokymą apie jūsų sielą ir jūsų sielai.
Pamąstykime kartu su jumis minutėlę apie tai, ką jūsų siela savimi išreiškia? Ar jūsų siela yra visas jūsų pasireiškimas?
Ką kaip sielą mes turime savo galvoje?
Iš tikrųjų jūs savimi išreiškiate labai sudėtingą darinį. Jūs turite jūsų Dieviškąją dalį, esančią Dieviškajame pasaulyje, kuri niekada Dieviškojo pasaulio nepaliko. Ir jūs turite sielą, tą jūsų pačių dalį, kuri buvo specialiai formos kūrėjų sukurta jūsų kelionei po išryškintus pasaulius ir - jūsų fizinį kūną, kuris savimi išreiškia sielos talpyklą žemiškų įsikūnijimų periodui. Savimi jūs išreiškiate labai sudėtingą konstrukciją. Ir jeigu ne laiko reikalavimas, aš neateičiau duoti šio svarbaus Mokymo apie sielą

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:36:58
Reikalas tame, kad labai daugelis iš jūsų painiojasi terminuose ir kaip sielą omenyje turi visai kitus dalykus, nei iš tikrųjų yra.
Jūsų siela glaudžiai ir neišardomai susijusi su jūsų fiziniu kūnu, bet jūsų sielos ryšys su subtilesniais, Dieviškaisiais kūnais kažkokiu tai jūsų sielos vystymosi laikotarpiu buvo prarastas. Šitai buvo iššaukta tuo persilaužimo momentu, kai jūs panorote palikti Dieviškąjį pasaulį ir įsigilinti į materiją. Jūs panorote įgyti žmogiškąją patirtį, šitai buvo būtina jūsų sielos evoliucijai. Todėl, kad jūsų siela nesugebėtų evoliucionuoti, jeigu negautų žemiškosios evoliucijos patirties. Neįmanoma vystytis, jeigu jūs pastoviai negaunate patirties įsigilinimo. Jūs nusileidžiate į vis tankesnius ir tankesnius fizinio pasaulio pasireiškimus ir šitai yra panašu į tai, kaip jūsų siela ir aukščiausia jūsų pačių dalis batiskafe nusileidžia į fizinio okeano dugną. Batiskafu šiuo atveju tarnauja jūsų fizinis kūnas. O jūsų siela, nenutrūkstamai su juo surišta, savimi išreiškia jūsų subtiliuosius kūnus, astralinį kūną, mentalinį kūną ir eterinį kūną. Jūsų subtilūs kūnai nenutrūkstamai surišti su jūsų fiziniu kūnu ir evoliucionuoja jūsų fizinio kūno dėka.

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:36:09
Jeigu mes sugrįšime prie analogijos su batiskafu, tai jūsų subtilieji kūnai savimi išreiškia elektronines sistemas ir jūsų batiskafo gyvybingumo aprūpinimo sistemas.
Bet tik tada, kai yra žmogus, kuris batiskafą valdo, batiskafas vandenyno dugne gali vykdyti atitinkamas užduotis.
Daugelis iš jūsų randasi toje sąmonės būsenoje, kai prarandamas batiskafo valdymas. Jūsų Aukščiausieji, Dieviškieji kūnai praranda ryšį su batiskafu ir batiskafas paliekamas pats sau.
Kitas pavyzdys, kurį galima pateikti, burlaivio pavyzdys, kuris štormo metu prarado valdymą. Jūs gyvenate grynai jūsų fiziniu gyvenimu ir nesusimąstote apie tai, kas jūs esate, iš kur atėjote ir kur einate. Tai apriboja jūsų tikslus ir užduotis grynai fiziniu pasauliu ir neleidžia jums vystytis toliau.

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:35:14
Buvo etapas, kai jums buvo būtina įgyti nusileidimo į materiją patirtį, jūsų įsikūnijimų patirtį. Jūsų subtilūs kūnai, jūsų siela, jūsų kelionių po materiją metu galėjo vystytis ir pasitobulinti. Jūsų konstrukcija tapo vis labiau ir labiau sudėtingesnė. Bet atitinkamame etape jūs su savo siela praradote vienybę. Jūs nustojote jausti subtilius pasaulius, atitrūkote nuo jūsų sielos. Jūsų siela tapo atskirta nuo jūsų pačių, lygiai taip, kaip atsiskyrė jūsų aukščiausieji kūnai. Šitai sukėlė jūsų sielos kančią. Ir daugelį jūsų sielos dalių jūs praradote daugkartinių jūsų įsikūnijimų metu. Tada, kai jūs neharmoningai elgdavotės, darėte ryškiai išreikštus bedieviškus poelgius, jūsų siela labai kentėdavo ir ši kančia privertė ją dalinai palikti jus. Todėl jūsų subtilieji kūnai jau gimstant neša savyje jūsų pereitų įsikūnijimų žalingumą.
Jūs turite suprasti, kad egzistuoja subtilesnė jūsų pačių dalis. Tai jūsų siela, kuri panaši į mažą vaikelį. Ir labai daugelis jūsų pasaulio pasireiškimų jūsų sielą labai stipriai traumuoja. Ji susispaudžia ir gali netgi palikti jūsų fizinį kūną. Tačiau be jūsų sielos jūs prarandate sugebėjimą išreikšti Dieviškuosius jausmus, dar labiau, jūs prarandate ryšį su Dieviškuoju pasauliu, nes per jūsų sielą gali pasireikšti aukščiausia jūsų pačių dalis.
Jums reikia sugrįžti į harmoningą jūsų sielos, jūsų fizinio kūno ir aukščiausios jūsų pačių dalies vystymąsi. Visus jūsų subtiliuosius kūnus būtina subalansuoti ir harmonizuoti.

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:34:34
Tam, kad jūs galėtumėte užlipti į sekantį jūsų evoliucinio vystymosi laiptelį, jums būtina surinkti visas prarastas jūsų sielos daleles. Jums būtina atstatyti jūsų vientisumą, vidinę harmoniją ir ramybę.
Ir šitai pasiekiama ypatingomis praktikomis ir metodikomis. Kiekvienas laikmetis duodavo naujas praktikas ir naujas metodikas, sugebančias sutvarkyti jūsų subtiliuosius kūnus. Ir kiekviena metodika buvo apskaičiuota savam laikmečiui.
Dabar, kai naujos vibracijos ir energijos atėjo į Žemę, tai pačiu geriausiu jūsų sieloms bus tylus buvimas gamtoje. Vis dar egzistuoja žemės rutulyje kampeliai, kuriuose gamta dar nėra paveikta griaunančio civilizacijos poveikio. Štai šios vietos turi jums pasitarnauti kaip prieglaudos ir gydyklos, kuriose būdami jūs galėsite atstatyti savo sielos, kūno ir Dieviškosios dalies jumyse pačiuose vientisumą.
Šito jūs negalėsite pasiekti stambiuose miestuose.

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:33:30
Jūsų energijų atstatymui jums bus reikalingas laikas.
Ir jeigu jūs sugebėsite praktikuoti jūsų meditacijas gamtoje kaip galima ilgesnį laiko tarpą, tai palaipsniui jūs sugebėsite iš erdvės pritraukti visas jūsų sielos daleles. Tada, kai jūsų siela pajaus jūsų meilę, rūpestį, ji pas jus prisitrauks iš erdvės, kad jau niekada daugiau jūsų nepaliktų jūsų kelyje.
Aš bandau jums duoti labai svarbų Mokymą. Ir aš bandau prinešti iki jūsų sąmonės, kad jūsų tolimesnė evoliucija neįmanoma iki to laiko, kol jūs nesugebėsite atstatyti jūsų sielos vientisumo ir visų jūsų kūnų harmonijos.
Būnant gamtoje, šitai įvyks natūraliai. Ir tada, kai jūs sugebėsite išgydyti savo sielą, užgydyti jos daugelio amžių žaizdas, jūs sugebėsite tarnauti pavyzdžiu tiems žmonėms, kurie pavargo nuo buvimo jūsų technokratinės civilizacijos pragare. Natūraliu būdu jūsų civilizacija sugebės sugrįžti į tą kelią, kuris jai buvo suplanuotas iš pat pradžių - dvasinio vystymosi ir Dieviškųjų sugebėjimų ir galimybių vystymosi kelią.
Kaip jūs nebandytumėte save įtikinėti, kad jūs vieningi ir harmoningi, aš jums turiu pasakyti, kad ta harmonija, kurią jūs pasiekiate savitaigos būdu, nieko bendro neturi su tikra harmonija, kurią jūs visi būtinai pasieksite.
Aš jums daviau svarbų Mokymą. Mokymą apie jūsų sielą.
AŠ ESU Kuthumi
v

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:31:49
geriau reikst buvo taip

33 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:30:54
KAIP SUVOKIMO NUO DVIEJU SALTINIU-TAVES(GAVEJO) IR OBJEKTO(TEIKEJO)

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:24:48
Tai ir yra -šešėlio ir šviesos proporciją

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:22:13
'UZSIDESIU'

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:21:36
IR ZINAU;JEI USIDESIU RAUDONUS AKINIUS;JI-BUS KITAIP ZALIA...ir zinau,jog
sauleta diena ,ji vienaip zalia,o darganota-kitaip...BET IR NAKTI MES MANOME;JOG ZOLE ZALIA;NORS TUOMET JI NESUGERIA :::IR NEATSPINDI

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:18:24
VIENI SAKO-ATSPINDI;KITI-SUGERIA;AS SAKAU-ZOLE YRA ZALIA

SITE 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:16:17
MIELAS,visada lieku prie to,jog smulkmenos nera esminis dalykas,svarbu supratimas ir susikalbejimas...mes visada galime rasti klaidu,visada galime rasti tai,ko nezino kitas,o kitas-ko nezinome mes...

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:14:36
Kas gi yra šviesos atspindys, taigi ir šviesa. Taip, ji atsispindėjimo metu keičia kažkokias savo savybes. Elementariausias pavyzdys, žalia žolė sugeria visą mums matomos šviesos spektrą ir atspindi tik žaliąją jo dalį. Manyčiau, "apšviestumas" puikiai tiktų pakeisti tai senai metaforai.

NEREIKEJO NOSINES 'ą'---< proporciją 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:13:06
abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:54:30
>>>>.8<<<< šį klausimą jau išsiaiškinome, šešėlio ir šviesos proporciją

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:09:57
PIRMINIS SALTINIS NUSAKO PROPORCIJAS

33 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:09:04
ta savoka galime palyginti su VAIVORYKSTE VIRS EZERO IR VAIVORYKSTE POPIERIAUS LAPE

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:07:05
'PRORORCIJA'

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:05:43
P R O P O R C I A-PACIOS SVIESOS PASKIRSTYMAS

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 17:01:10
'A P S V I E T I M A S'-GALI BUT TIK SVIESOS ATSPINDYS

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:59:25
tu dar kart irodei,ka pasakiau 'ten,kur man nemalonu ir nesusitinku su tais,kurie troksta tik trumpu pergaliu'-dar nespejus perskaityt '16:54:30

t 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:55:32
lazeris seniai sugalvotas,rastas,bet mazai naudojamas...nes daug protu isivele ne i mokslo reikalus,o i turtejimo

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:54:30
>>>>.8<<<< šį klausimą jau išsiaiškinome, šešėlio ir šviesos proporciją - tėra metafora, kurią matomai turėtų suprasti urviniai žmonės, gi mes galėtume tai įvardinti 'apšviestumu' ar pan. ;)

tautvida 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:53:13
abo<><<nezinau ka vadini kompleksavimu...as tik neeinu ten,kur man nemalonu ir nesusitinku su tais,kurie troksta tik trumpu pergaliu

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:50:55
Dėl vėžinių ląstelių nereiktų pernelyg užsiciklinti. Jei nežinome kito gydymo būdo, tai dar nereiškia, kad jo nėra.

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:50:17
TU NIEKO NIEKADA JAU PATS NESUGALVOSI,VISKAS YRA SUGALVOTA,tik reikia moket atsirinkti

.8 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:47:43
sunku kalbet kazka toliau,kai nera elementraus supratimo:
abo 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 13:20:40
>>>>SITE<<<< o kokia ta šešėlio ir šviesos proporcija? Nesuprantamas teiginys apie laiką.

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:42:27
>>>tautvida<<< tik nereikia kompleksuoti. Gi siela ir sąmonė duota kiekvienam, jos nėra kažkaip monopolizuotos - nėra tik kažkokių išrinktųjų atributai. Aš ir ne jogas. Vis gi, kiekvienas iš mūsų galėtume šio bei to pasimokyti iš jogų. Galų gale bent gauti supratimą. Labai galimas daiktas, kad mes čia esame tik tam, kad pažadintume save - tiek savo sielą, tiek savo sąmonę.

tautvida 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:34:55
skaudūs žodžiai,bet teisingi,jog vežines ląstelės turi būt atskirtos nuo sveiko organizmo,kol dar visas organizmas nėra susirgęs

tautvida 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:27:50
SITE>>turedami toki pastabuma kaip dabar,sunkiai suvoktume spiralinius laikrodzius

tautvida 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:23:01
a to b to o<<< Povas yra povas,jis truputi panasus i kalakuta,bet kalakutas nera povas-taip ir zmogus,tikrai ne kiekvienas zmogus gali buti jogas,politikas,statybininkas...TIESIOG ESI KAS ESI,ir kuo reikia buti,o ne kuo nori buti

tautvida 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:18:44
abo<<<Kaip gyveni,kur Jietis?

t 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 16:16:49
. Prezidentas turi turėti rinkėjų pasitikėjimą, o be visuotinių rinkimų pasitikėjimo neturės.

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 13:06:33
>>>#<<< susipainiojai truputėlį, nebent išvardintum mano prieštaravimus sau pačiam bei nenuoseklumus. O apie Maitrėjos mokymus nieko negaliu pasakyti, aš gi jų nežinau, tik jaučiu, kad jie man būtų pernelyg vienpusiški, o tiksliau jie net į mokymus nepanašus, o tik į kažkokią eilinę smegenų skalbyklą. Tik laikai jau pasikeitė ir pats metas atsisveikinti su kulteliais, bandančiais išlįsti į viešumą.

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 12:57:05
>>>SITE<<< žodelis "regis" tesignalizuoja, kad tai tėra mano nuomonė ir nieko daugiau.

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 12:50:11
Įdomus dalykas yra žadinimas. Ką gi mes galime prisižadinti? Sąmonę ir sielą? Du skirtingus dalykus. Toks jausmas, kad mes žadiname arba tik sąmonę, arba tik sielą. Bet gi iš tikro jie vienas kitam nemaišo ir juos abu galima žadinti lygiagrečiai.
Sielą galime žadinti "primityviai", bet maloniai - mylintis. Regis, yra ir kitas būdas. Jogai praktikuoja kvėpavimą pilvu. Vaikams tai išeina natūraliai. Man kyla tam tikrų sunkumų. Bet iš tikro nėra jokios būtinybės tai susieti su kvėpavimu. Ryšys su kvėpavimu, jaučiu, kad natūraliai atsiras vėliau.
Sąmonę žadina bet kokia protinė veikla: diskusijos ir pan. Bet visgi reiktų nepamiršti jogų užsibrėžto tikslo "būti čia ir dabar". Jiems tai pasiekti padeda toks paprastas triukas kaip visąlaik pakeltas liežuvis į viršų.

KOOREKCIJOS 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 12:30:37
JUS SAKOTE,JOG jusu para TURI 24:00 val.,bet JUSU LAIKRODZIAI NIEKAD NERODO
'24:00 VAL';O TIK PO TO 00:OO.Kodel?

33 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 12:23:33
AŠ ESU Alfa. Aš atėjau pas jus šią dieną tam, kad duočiau nedidelį Mokymą apie tai, kaip jums elgtis artimiausiu metu ir kaip jums vertėtų nuteikti save ateičiai.
Kiekvieną kartą mano bendravimo su žmonėmis, esančiais įsikūnijime, metu, aš jaučiu su niekuo nepalyginamą palaimą. Aš juntu jūsų poreikius ir jūsų skurdą ir aš suvokiu jus taip švelniai ir meiliai, kaip nei vienas tėvas jūsų pasaulyje negali elgtis su savo vaikais.

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 12:22:57
Todėl, kad aš ir esu jūsų Tėvas, jūsų tikrasis Tėvas, kuris jumis rūpinasi ir kuris išnaudoja bet kurią galimybę, kad ateitų ir duotų nurodymus ir pamokymą, ir jus paglostytų.
Todėl aš ateinu šią dieną, kad įvykdyčiau savo tėviškąją pareigą Žemės žmonijai.
Jūsų gimtajai planetai reikalingas jūsų rūpestis ir globa. Įsivaizduokite, kad Žemė yra jūsų Motina. Ir ši Motina susirgo ir jei reikalinga jūsų pagalba.
Jeigu jūs esate mylintys vaikai, tai jūs turite atsiliepti į jūsų Motinos šauksmą, kaip jūs bebūtumėte įnikę į jūsų gyvenimiškas problemas ir kaip sunku jums nebūtų. Nes tai yra jūsų Motina. Ji serga ir jai reikalinga jūsų pagalba.
Todėl aš atėjau šią dieną, kad pakviesčiau jus pas jūsų Motiną ir pasakyčiau jums apie tai, kad jai reikalinga jūsų pagalba ir jūsų rūpestis, ir jūsų globa. Dabar. Kaip niekada anksčiau.
Jūs pasiekėte tą amžių, kai jūs sugebate prisiimti atsakomybę už jūsų Motiną, kuriai dabar reikalinga jūsų pagalba.
Buvo laikas, kai jūs gavote pagalbą iš jūsų Motinos. Buvo laikas, kai jūs gavote viską, kas jums būtina: maistą, šilumą, rūpestį.

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 12:22:11
Ir štai dabar atėjo laikas atiduoti jūsų skolas, atsidėkoti jūsų Motinai - gimtajai planetai už viską, ką ji dėl jūsų padarė.
Jūsų Motina turi daug vaikų. Ir ne visi vaikai sugeba atsiliepti į šauksmą. Todėl, kad jie prarado ryšį su gimtaisiais namais. Todėl, kad jie pasirinko tą kelią, kuris veda į niekur.
Bet jūs, tie, kurie mane girdite ir sugebate suvokti mano vibracijas, jūs nepaliksite jūsų motinos bėdoje.
Ar galiu aš jumis pasikliauti? Ar ne tiesa? Todėl aš ateinu, kad paprašyčiau jūsų pagalbos, kuri reikalinga jūsų sergančiai planetai. Dabar, kaip niekada anksčiau.
Jūs žinote, kad jūsų planetos liga susijusi su tų minčių, jausmų ir veiksmų pasekmėmis, kurias Žemės vaikai sau leidžia. Jūs žinote, kad jūsų Motina Žemė labai pergyvena dėl savo neprotingų vaikų. Dėl to ji serga. Todėl jūs turite suteikti Motinai Žemei tą pagalbą, kuri jai reikalinga. O jai reikalinga jūsų Meilė. Nėra vertingesnio vaisto, kurį jūs galėtumėte pasiūlyti jūsų Motinai, nei jūsų širdžių Meilė.

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 12:20:58
Motinai Žemei tą pagalbą, kuri jai reikalinga. O jai reikalinga jūsų Meilė. Nėra vertingesnio vaisto, kurį jūs galėtumėte pasiūlyti jūsų Motinai, nei jūsų širdžių Meilė.
Prašau, priimkite kaip taisyklę, pradedant nuo šiandien, vos kelias minutes per dieną skirti tam, kad pasiųstumėte Meilę jūsų gimtai planetai. Prašau, prisiminkite geriausias minutes, kurias jūs praleisdavote gamtoje, kalnuose, prie upės, miške. Prisiminkite džiaugsmo minutes, kurias jūs jautėte bendraudami su gamta.
Prisiminkite tylias vasaros dienas ir vakarus. Prisiminkite saulėtekius ir saulėlydžius.
Prisiminkite vasarišką, kaitrią, giedrą dieną ir vėsų vakarą. Prisiminkite viską, kas susiję su pačiais geriausiais prisiminimais.

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 12:19:50
Padėkokite Motinai Žemei už viską, ką ji jums davė praeityje. Ir dabar, jeigu jūs galėsite pasiųsti jūsų Motinai Meilę, tai ji sugebės atstatyti savo sveikatą, savo gyvybines jėgas ir galės pasitarnauti prieglauda ir prieglobsčiu dar labai daugeliui žmonijos kartų.
Nesielkite su jūsų planeta kaip su kažkuo tai, kas yra pastovu ir duota jums vienąkart ir visam laikui. Jūsų planeta, tai, kokioje padėtyje ji yra dabar, yra jūsų minčių, jūsų jausmų, jūsų sąmonės lygio, kuriame jūs dabar randatės, atspindys.
Todėl nuo jūsų pačių ir ne nuo nieko kito priklauso jūsų planetos ateitis, jūsų planetos klimatas ir viskas, kas jus supa jūsų gimtojoje planetoje, jūsų Motinoj

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 12:19:10
Aš atėjau, kad duočiau jums aiškų supratimą to, kad Žemei reikalinga jūsų pagalba. Ir jūs žinote, kaip šią pagalbą suteikti.
Aš atėjau priminti jums apie jūsų pareigą ir aš atėjau pasakyti, kad atėjo jūsų pareigos įvykdymo laikas. Kosminė galimybė dar neišnaudota. Ir jūs turite pastoviai jausti atsakomybę už viską, kas jus supa.
Todėl, kad viskas, kas jus supa, yra sukurta jūsų sąmonės. Ir kartu su jūsų sąmonės lygio pakėlimu, pasikeis jus supanti iliuzinė realybė, nes ji taps labiau Dieviška, labiau priartinta prie Dieviškosios realybės.
Aš atėjau. Ir aš pasakiau.
AŠ ESU Alfa, jūsų Tėvas Danguje. Aum.

SITE 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 12:15:57
abo<<<atsakydama i Tavo 'Man regis',PRIMENU,JOG REGEJIMAS TEITAKOJA SAMONINGUMA VOS 25%

# 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 12:00:06
abo<<tu tapatini savo vidu su isore,todel tiek priestaravimu...juk tau tas mokymas siuo metu nera palankus,kaip ir daugeliui jusu

38 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 11:57:15
Aš duosiu jums teisingą orientyrą, kaip jums nenuklysti nuo jūsų Kelio.
Jūs turite suvokti, kas jus veda, kai jūs norite paieškoti kokio nors naujo madingo mokymo? Koks jūsų motyvas? Kaip taisyklė, jūsų ego jums pašnibžda apie tai, kad jums nereikėtų užsiciklinti ties kažkuo tai vienu, nėra nieko naujo tuose diktavimuose, kuriuos Valdovai duoda per savo pasiuntinį.

2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 11:54:59
Jie<<<nebijok,nieko laai nebijok

abo 2007 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis, 09:16:17
Man regis, turim reikalų su parazituojančia dvasia, save įvardijančia kaip Maitrėja. Kalbos stilius, bauginimai... gink, Dieve, kad tik kokia siela nesukiltų ir nepaspruktų iš vergovės - auksinio narvelio.

Shhhhhhhhhhh 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 17:55:59
....SEKMES,sujungiant prota ir intuicija

Later more, much more. 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 17:54:14
Kiek daug pastangų jūs beeikvotumėte, kad gintumėte jūsų įpročius ir prisirišimus, viskas sena ir nereikalinga bus nušluota pačiu artimiausiu laiku gaivaus permainų vėjo ir Ugninio Pasaulio svilinančios energijos.
Mes ruošiame jūsų sąmonę Naujos Epochos atėjimui.

33 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 17:52:30
Perspėjimas einantiems
Viešpats Maitrėja
2007m. sausio 9d.
AŠ ESU Maitrėja, atėjęs pas jus per mano pasiuntinį.
Aš atėjau dėl to, kad praneščiau jums apie kai kuriuos neatidėliotinus dalykus, su kuriais jums reikėtų susipažinti.
Jūs žinote, kad mes ateiname pas jus ir turime galimybę ateiti ypatingos dispensacijos dėka. Ši dispensacija leidžia mums su jumis bendrauti ir duoti mūsų laiškus per specialiai paruoštus individus, kurie mums tarnauja ir užima mūsų pasiuntinių arba mūsų žinianešių pareigybę. Ir štai dabar mes turime galimybę kalbėti per vieną iš mūsų pasiuntinių.
Mes džiaugiamės, kad mūsų duodamas Mokymas pakankamai plačiai pasklido ir randa atgarsį jūsų širdyse. Vienok, deja, ne viskas taip gerai, kaip norėtųsi. Ir labai daugelis iš jūsų, kas suranda šį Mokymą, kurį mes duodame per mūsų pasiuntinį ir užsidega, po kurio laiko atsitraukia. Jo sąmonė palaipsniui gęsta ir pradeda domėtis tais daiktais, kurie nuveda nuo Kelio. Skirtingais jūsų pasaulio niekučiais.
Jūs turite išmokti atpažinti tarp tikrojo Mokymo ir jūsų pasaulyje gausiai sutinkamų surogatų.
Mes kalbėjome ir aš dar kartą kartoju: 90 procentų jūsų parduotuvių lentynų nustatytos tais mokymais, kuriuose Tiesa egzistuoja ne daugiau nei 10 procentų. Ir štai jūs pasirenkate šių surogatų naudai ir nusigręžiate nuo jums duodamų mūsų stalo skanumynų.

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 17:51:19
Kodėl? Todėl, kad tuose daugelyje mokymų, kurie jūsų pasaulyje egzistuoja, nereikia daryti jokio pasirinkimo. Nereikia laikytis mokinio disciplinos, nereikia turėti jokių įsipareigojimų. Iš jūsų nieko nereikalaujama, išskyrus jūsų energijos, jūsų Dieviškosios energijos, kurią jūs nekontroliuojamai išnaudojate, skirdami dėmesį surogatams. Ir visas pseudo-mokymų iliuzinis pasaulis egzistuoja dėl to, kad jūs maitinate jį savo energija.
Ir aš dar kartą pakartosiu tą anksčiau jums duoto mūsų Mokymo nuostatą, kuri sako apie tai, kad jūs nešate atsakomybę už kiekvieną jūsų išnaudotą Dieviškosios energijos ergą. Jums atrodo, kad jūs nedarote nieko ypatingo. Jūs paprasčiausiai lankote seminarus ir praeinate apmokymą, kaip jums atrodo, jums naudingą. Jūs išleidžiate jūsų pinigus, bet už viską blogiau, kad jūs eikvojate Dievo jums duotą Dieviškąją energiją. Jūs pasirenkate ir šis pasirinkimas priverčia jus kurti karmą.

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 17:50:32
Taip numylėtiniai, kai palaikote melagingus mokymus, jūs kuriate karmą. Reikalas tame, kad jūs randatės skirtinguose savo vystymosi laipteliuose. Ir kai kurie iš jūsų tiek nekalti, kad paslaugiai siūlomus falsifikatus priima kaip brangakmenius, kurie išoriškai žvilga, bet neturi jokios vidinės vertės.
Tačiau tie iš jūsų, kurie turėjote galimybę pajausti Tiesos skonį, skaitė mūsų Mokymus, o vėliau staiga pajuto norą paieškoti dar kažkur kažko tai, štai jie savyje neša neteisingo pasirinkimo ir neteisingo Dieviškosios energijos panaudojimo karmą. Ir, kaip taisyklė, duotu atveju jums vadovauja jūsų ego. Jūs jaučiate nepasitenkinimą tik dėl to, kad nenorite išsiskirti su ta jūsų pačių dalimi, kuri jums įteigia:"Yra daug kelių. Neverta užsidaryti kažkame tai viename. Visi keliai veda į Dievą".
Vienok, tai labai plačiai jūsų dienomis paplitęs paklydimas. Todėl, kad yra keliai, kurie veda į Dievą, o yra keliai, kurie nuo Dievo nuveda.

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 17:49:46
Aš duosiu jums teisingą orientyrą, kaip jums nenuklysti nuo jūsų Kelio.
Jūs turite suvokti, kas jus veda, kai jūs norite paieškoti kokio nors naujo madingo mokymo? Koks jūsų motyvas? Kaip taisyklė, jūsų ego jums pašnibžda apie tai, kad jums nereikėtų užsiciklinti ties kažkuo tai vienu, nėra nieko naujo tuose diktavimuose, kuriuos Valdovai duoda per savo pasiuntinį.
Ir iš tikrųjų, mūsų laiškuose nieko naujo. Šį Mokymą mes davėme per daugelį mūsų pasiuntinių daugelio tūkstančių metų laikotarpiu. Ir jeigu jūs įsisavintumėte šį Mokymą nors 10 procentų, tai šio Mokymo jūs niekada neiškeistumėte į tą netikrą blizgesį, kurį jums siūlo mūsų mokymų pavidalu.
Jūsų nukrypimo nuo Kelio priežasties ieškokite jūsų pačių viduje. Pasirenkate ir priimate sprendimą tiktai jūs patys. Deja, mes negalime jūsų priversti sekti mūsų nurodytu Keliu. Jūs turite pasirinkimą ir jūs turite laisvą valią, kuria jūs teisėtai galite vadovautis visuose jūsų pasirinkimuose, kuriuos jūs vykdote fiziniame plane.
Vienok, jūsų pasirinkimo laikas yra apribotas laiko rėmų. Ir jeigu jūs nieko nesimokote ir įsikūnijimas po įsikūnijimo šokate pagal savo ego dūdelę vietoj to, kad su juo išsiskirtumėte, tai apie jūsų neteisingą pasirinkimą jūs būsite labai aštriai perspėjami. Tačiau tada, kai jūs atkakliai ginate savo ir toliau tęsiate, įsikandę žąslus ir užmerkę akis, sekimą savo keliu, jus palieka ramybėje.

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 17:48:57
Ir tiktai jūsų užtarėjų Danguje, su kuriais jūs kartu praleidote ne vieną įsikūnijimą, įsikišimas gali jums padėti. Bet dažniausiai jus paprasčiausiai palieka ramybėje ir jūs priversti iliuzijoje pražiopsoti daugelį įsikūnijimų, kol evoliucija ant jūsų gyvybės srauto nepadės kryžiaus ir jūs būsite pripažinti nereikalingu balastu. Dievas atsilaisvina nuo negyvų ir sergančių ląstelių. Jeigu sveikas organizmas neatsilaisvins nuo vėžinių ląstelių, kurios galvoja tiktai apie save, tai susirgti gali visas organizmas.
Todėl mes ateiname ir su pavydėtinu užsispyrimu vėl ir vėl jus perspėjame apie tai, kad jūs rūpestingai apmąstytumėte visus savo žingsnius, kurių jūs imatės savo gyvenime.
Tie žmonės, kurie niekada negirdėjo apie mūsų Mokymą ir niekada nelankė mūsų mokymo klasių, neša vieną neteisingo kelio pasirinkimo naštą.
Tačiau tie, kurie vienąkart priėmė sprendimą pašvęsti savo įsikūnijimą Brolijos tarnavimo reikalui ir neįvykdė savo įsipareigojimo, laikomi kaip išdavikai ir jų karma tokia sunki, kokia nėra sunki nusikaltėlių ir žudikų karma.
Šiandieną aš atėjau su šiuo laišku. Galbūt, kažkam tai iš jūsų aš sugadinau nuotaiką. Tačiau aš turėjau jums duoti šį šansą viską apgalvoti ir, nušlavus savo ego, priimti apgalvotą sprendimą, pagrįstą iš Dieviškojo proto jumyse pozicijų.
Aš džiaugsiuosi ištiesdamas pagalbos ranką tiems iš jūsų, kurie paprašys manęs pagalbos ir kreipsis į mane sunkių pamąstymų apie jūsų likimą minutę.
AŠ ESU Maitrėja

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 16:51:20
В двадцати световых годах от Солнца обнаружена пригодная для жизни планета
То, о чем так долго говорили астрономы, официально произошло в эту среду. За пределами Солнечной системы найдена планета, условия на которой сопоставимы с земными. Планета с индексом "с" обращается вокруг красного карлика Gliese 581 всего в двухстах триллионах километров от нас.

abo 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 16:00:11
Kaip kažkas pastebėjo aš tik 'ruošiuosi' ir 'nesiruošiu', o kai kas negali gyventi be 'turi' ir 'neturi'. :)

:) 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 15:45:58
Later more, much more.
Shhhhhh

38 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 15:38:43
NE SVECIAI TURI ISIMYLETI;ZMONES SAVAM KRASTE TURI JAUSTIS SAUGUS

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 15:36:10
ar apie sita klausi:

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 15:34:34
Esu laiminga, kad mano svečiai iš užsienio valstybių, pabuvę Vilniuje, Kaune, Trakuose, pirmiausiai tie, kurie pas mus lankėsi pirmą kartą, ne tik pamėgo, bet ir įsimylėjo Lietuvą.
O tie, kam teko vakarienės metu girdėti Vytauto Juozapaičio dainas, akompanuojant Povilui Jaraminui ir Rimantui Brazaičiui, ilgai nepamirš nuostabaus dueto, kuomet kėdėje negalėjo nusėdėti net Europos Parlamento viceprezidentas italas Mario Mauro: Vytautui uždainavus „O sole mio" Mario Mauro galingu balsu prisijungė prie Vytauto ir išgirdome lietuvio ir italo duetą. Patikėkite - drąsiai galėtų pretenduoti į Lietuvos dainų dešimtuko nugalėtojus. O visus Vytautui skirtus komplimentus kitą dieną išklausiau aš...
Šeštadienio vizitas į Kauną ir Trakus taip pat pavyko. Ir J.E. Kauno Arkivyskupas Metropolitas S.Tamkevičius, palaiminęs mus geriems darbams, ir Kauno m. meras Andrius Kupčinskas susitiko su konferencijos dalyviais. Mus maloniai pasitiko ir Kauno istorinės prezidentūros vadovai. Vakarojome Trakuose, Apvalaus stalo klube, prieš akis plytint Galvės ežerui ir saloje išdidžiai stūksant Trakų piliai.
„Lietuva yra nuostabiai graži šalis", - nesiliovė kartoję mano svečiai. - „Čia gyvena gražūs ir draugiški žmonės. Norėsiu vėl čia sugrįžti".

abo 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 15:32:16
Šiaip tai pasakojimų klausomasi, bet tai neesmė. Tai kas čia vyksta yra bendravimas, o ne žaidimas į vienas vartus - skaitymas ar rašymas. Po 10 metų šios "knygos" gal niekas nebeskaitys.

38 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 15:31:57
Everything is possible in the yoni of creation. Wake up the dormant sand! Wake up the mustard seed within! The time has come!

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 15:28:05
radiatoriai su padalomis siuo metu svarbiau Lietuvai uz dainas...ir souz

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 15:26:26
kad ir koki imidza jie besusikurtu

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 15:25:09
...bet kitais klausimais,patariu kreiptis i tuos,kuriuos esi isrinkes,
o,jei pats ir nebalsavai,skirtumo nera-atstovas tera tik atstovas,o ne valdininkas..nesigedykit ponai ponu..

:) 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 15:21:59
na,ABO,Tu nesi klausytojas,esi skaitytojas...

abo 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 15:17:23
Sveikas, Zaratustra. Atęjai čia ne šiaip sau. O kad papasakotum savo gyvenimo istoriją bei pasidalintum savo patirtimi? Bent vieną klausytoją jau turi.

abo 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 15:05:03
Aaaa... tai tu turi omenyje apšviestumo laipsnį? Skrisdamas lėktuvas pagal žemės sukimosi kryptį turėtų ilgesnį laiko tarpą praleisti 'šešėlyje' lyginant su tuo, kuris skrenda atvirkščiai. Iš čia ir išplaukia tas minėtas skirtumas tarp laikrodžių parodymų tuose lėktuvuose? (Neprisimenu, kuriam laikas greičiau eina? Tam kuris ilgiau išbūna šešėlyje?)
Ką mes žinome apie šviesą? Kad tai iš vienos pusės elektromagnetiniai laukai, o iš kitos tai energijos kvantai-dalelės? Bet iš esmės ji nėra iki galo perprasta...

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 14:12:29
AŠ ESU Zaratustra, atėjęs pas jus šią dieną metinio ciklo pasikeitimo metu, pagal jūsų priimtą laiko skaičiavimą. Mano laiku, kai aš įsikūnijau
*************
Žemėje, buvo priimti visiškai kiti dienų ir metų skaičiavimai. Vienok, tai netrukdo pažymėti jums jūsų švenčių ir jų priderinti konkrečioms datoms.*********
Viskas jūsų pasaulyje yra santykinai ir tai, kas vos prieš kelis tūkstančius metų buvo kitu, dabar pasikeitė. Ir būtų tobulai nuostabu, jei žmogiškoji prigimtis irgi taip greitai keistųsi, kaip ir visa kita jūsų pasaulyje. Vienok, lėčiausiai keičiasi būtent tai, kas susiję su žmogiškąja sąmone ir supančio pasaulio suvokimu. Ir mano laikais žmonės taipogi pavydėdavo, neapkęsdavo, keikdavosi, šlovindavo Dievą ir tuoj pat apie jį pamiršdavo

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 13:42:56
SAULE PATI SAVAIME NESUDARO SESELIO,seseli meta pati Zeme...arba tai,kas uzstoja Saule

:) 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 13:40:54
ar tai suprast nesudetinga?

SITE 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 13:39:38
abo <<<SPIRALINEJE ERDVEJE TAU PRIREIKS SPIRALINIO LAIKRODZIO,TAIP kaip dabar tavo laikrodis sukasi tik aplink ir tik i viena puse...

abo 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 13:20:40
>>>>SITE<<<< o kokia ta šešėlio ir šviesos proporcija? Nesuprantamas teiginys apie laiką.

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 12:26:50
'laikas'

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 12:08:35
lakas tera atskaita nuo ....iki ir iki....nuo

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:37:04
23:21:00

38 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:35:21
patirtis eina per daugybe pojuciu,per tai ka matote ir ko nematote

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:33:55
bet...PATIRTIS NEINA TIK PER MATYMA

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:33:17
MATYMAS YRA PATIRTIS

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:32:28
KODEL GERIAU GALVOJATE UZMERKE AKIS?SUSIKONCENTRAVE

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:30:41
IR KODEL GERIAU MATOTE

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:29:46
KADA GERIAU MATOTE

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:29:12
KADA JUS SAMONINGESNI;DIENA AR NAKTI?

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:28:22
TAD KODEL JUS MANOTE;JOG TEN NERA SAMONES?

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:27:39
'KITU'

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:27:06
ten ,kur Saule arciau;SESELIAI KRENTA KIRU KAMPU IR LAIKAS KITAS

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:23:09
zodis ir mintis meta seseli,arba skleidzia sviesa...

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:19:33
debesis yra seselis

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:18:28
naktis tera seselis

2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:17:47
sis pasiskirstymas itakoja samone

SITE 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 11:16:50
laikas tera seselio ir sviesos proporcija...

33 OR $$ 2007 m. gegužės 16 d., trečiadienis, 10:38:11
Mind Without Fear
Where the mind is without fear and the head is held high;
Where knowledge is free;
Where the world has not been broken up
into fragments by narrow domestic walls;
Where words come out from the depth of truth;
Where tireless striving stretches its arms towards perfection;
Where the clear stream of reason
has not lost its way into the dreary desert sand of dead habit;
Where the mind is led forward by thee into ever-widening thought and actionto that heaven of freedom,
my Father, let my country awake.
BYRTHAGORE

inkognito 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 23:13:18
Ačių už gerumą

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 22:54:13
Ir jeigu jūs ir toliau spyriositės ir ginsite savo ankstesnius pražūtingus potraukius ir įpročius, tai jūs paprasčiausiai iškrisite iš šio laiko ir erdvės, kuriame jūs dabar randatės. Aš nenoriu sustoti tame, kas gali įvykti, nes tikiu tuo, kad mano žodžiai privers jus susimąstyti apie savo gyvenimo būdą ir pasistengti jį kaip galima greičiau pakeisti. Viskas, kas visai neseniai buvo mokslinio-techninio progreso požymiu ir buvo prestižu, dabar pilnai praranda savo reikšmę. Gyvenimas stambiuose miestuose, masiniai pasilinksminimai, įskaitant televizorių, šventinės užstalės su išgėrimais ir apsirijimais - visa tai yra vakarykštė diena ir nuo viso šito žmonija artimiausiu laiku turi atsilaisvinti. Jūsų miestuose jūs daugiau paprasčiausiai nesugebėsite gyventi ir jūs veršitės į gamtą. Jūs negalėsite klausytis jūsų muzikos, jūs galėsite klausytis tik gamtos garsų. Jūs negalėsite valgyti jūsų maisto, jūs būsite priversti ieškoti ir surasti kitus aukštesnių-vibracijų produktus ir su laiku pereisite į maitinimąsi saulės energija ir Dieviškosios Meilės vibracijomis.
Viskas, kas jums mano žodžiuose atrodo fantastišku ir nepriimtinu, labai greitu laiku taps jūsų stiliumi ir gyvenimo būdu. Patikėkite manimi ir patikėkite kitų pasaulių sistemų patirtimi.
Kiek daug pastangų jūs beeikvotumėte, kad gintumėte jūsų įpročius ir prisirišimus, viskas sena ir nereikalinga bus nušluota pačiu artimiausiu laiku gaivaus permainų vėjo ir Ugninio Pasaulio svilinančios energijos.
Mes ruošiame jūsų sąmonę Naujos Epochos atėjimui.

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 22:53:18
Ir jeigu jūs ir toliau spyriositės ir ginsite savo ankstesnius pražūtingus potraukius ir įpročius, tai jūs paprasčiausiai iškrisite iš šio laiko ir erdvės, kuriame jūs dabar randatės. Aš nenoriu sustoti tame, kas gali įvykti, nes tikiu tuo, kad mano žodžiai privers jus susimąstyti apie savo gyvenimo būdą ir pasistengti jį kaip galima greičiau pakeisti. Viskas, kas visai neseniai buvo mokslinio-techninio progreso požymiu ir buvo prestižu, dabar pilnai praranda savo reikšmę. Gyvenimas stambiuose miestuose, masiniai pasilinksminimai, įskaitant televizorių, šventinės užstalės su išgėrimais ir apsirijimais - visa tai yra vakarykštė diena ir nuo viso šito žmonija artimiausiu laiku turi atsilaisvinti. Jūsų miestuose jūs daugiau paprasčiausiai nesugebėsite gyventi ir jūs veršitės į gamtą. Jūs negalėsite klausytis jūsų muzikos, jūs galėsite klausytis tik gamtos garsų. Jūs negalėsite valgyti jūsų maisto, jūs būsite priversti ieškoti ir surasti kitus aukštesnių-vibracijų produktus ir su laiku pereisite į maitinimąsi saulės energija ir Dieviškosios Meilės vibracijomis.
Viskas, kas jums mano žodžiuose atrodo fantastišku ir nepriimtinu, labai greitu laiku taps jūsų stiliumi ir gyvenimo būdu. Patikėkite manimi ir patikėkite kitų pasaulių sistemų patirtimi.
Kiek daug pastangų jūs beeikvotumėte, kad gintumėte jūsų įpročius ir prisirišimus, viskas sena ir nereikalinga bus nušluota pačiu artimiausiu laiku gaivaus permainų vėjo ir Ugninio Pasaulio svilinančios energijos.
Mes ruošiame jūsų sąmonę Naujos Epochos atėjimui.

http://viduje.puikiai.lt/sirius 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 22:51:20
:)

33 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 22:16:42
AŠ ESU Helijas. Aš siunčiu jums linkėjimus iš mūsų saulės sistemos Saulės!
Aš atėjau, kad duočiau nedidelį mokymą apie Saulės prigimtį. Saulę jūs matote kiekvieną dieną. Ir jums atrodo tiek įprasta matyti Saulės tekėjimą ir jos nusileidimą, kad jūs neatkreipiate į tai dėmesio.
Vienok, Saulė jūsų saulės sistemoje yra tuo centru, be kurio būtų neįmanomas gyvybės egzistavimas nei vienoje iš saulės sistemos planetų, kaip matomų jūsų fiziniu matymu, taip ir nematomų. Todėl ant manęs, kaip ant būtybės, įdvasinančios savo buvimu Saulę, gulasi didelė atsakomybė.
Visi procesai, kurie vyksta fizinėje Saulėje ir kurie daro įtaką įvykiams Žemėje, kaip įrodė jūsų mokslininkai, yra procesų, vykstančių subtilesniame pasaulyje, pasekmė.
Jūsų Saulė yra žvaigždė, apgyvendinta protingomis ir labai išsivysčiusiomis būtybėmis. Todėl tie procesai, kurie vyksta mūsų saulės sistemoje, mūsų pilnai kontroliuojami. Ir kiek jūsų mokslininkai neįrodinėtų, kad gyvybė neįmanoma tokiose aukštose temperatūrose, aš čia ir aš egzistuoju, ir aš suteikiu savo pagalbą ir savo paramą kiekvienai saulės sistemos planetai, įskaitant jūsų Žemę.

* 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 22:15:01
'

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 22:14:18
Jūsų planeta išgyvena pasikeitimus ir artimiausiu, aišku kosminiais matais, metu, jūsų laukia rimti pasikeitimai jūsų planetoje. Ir tai palies visas gyvas būtybes, gyvenančias Žemės planetoje. Ir Saulė, jos spinduliavimas ir magnetinis ir gravitacinis laukai, ir taipogi subtilesni laukai, kurių jūsų mokslininkai nesugeba užfiksuoti, vaidins ne paskutinį vaidmenį tuose pertvarkymuose, kurie laukia Žemės.
Nebijokite tų permainų, kurios vyksta Žemės planetoje. Šios permainos vyks daugelio tūkstančių metų laikotarpiu, daugelio jūsų įsikūnijimų laikotarpiu. Ir šie pakitimai prisidės prie to, kad jūsų technokratinė civilizacija būtų ištrinta iš naujų žmonijos kartų ir rasių atminties. Žemės ateities korekcija jau prasidėjo ir jums pasisekė išvengti planetos sugriovimo. Todėl visi ateičiai numatomi pakitimai turės planinį charakterį. Žemė palaipsniui išsivalys nuo jūsų civilizacijos įtakos pasekmių ir įgis natūralesnę išvaizdą, švelnesnį klimatą, ir pats egzistavimas planetoje bus malonesnis ir saugesnis.
Visa tai bus artimiausioje kosminiais matais ateityje. Ir visi šie pakitimai įvyks jūsų sąmonės pasikeitimo pagalba, per jūsų protus ir širdis

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 22:11:32
O jūsų sąmonės pasikeitimas vyksta įtakojamas daugelio faktorių, tarp kurių svarbiausias yra jūsų Saulė ir tie procesai, kurie vyksta Saulėje, kaip fiziniame plane, taip ir subtilesniuose planuose.
Netgi šių diktavimų priėmimas vyksta su Saulės energijos pagalba ir man betarpiškai dalyvaujant, ir su mano buvimu kiekvieno diktavimo perdavimo metu.
Taip, numylėtiniai, būtina sąlyga perduodant mūsų pranešimus yra saulės energija, kurią mes panaudojame perduodamos informacijos sustiprinimui.
Ir lygiai taip, kaip Saulė šviečia visiems be išimties, šie diktavimai, kuriuos mes duodame trečią mėnesį kiekvieną dieną, duodami visiems be jokių apribojimų.
Ir lygiai taip, kaip Saulė vieniems daro teigiamą poveikį, o kitiems pražūtingą, toks pats ir šių diktavimų poveikis.
Yra žmonės, kuriems šių diktavimų viduje yra tobulas, gyvybingas Dieviškosios Energijos nektaras ir kurie pasiruošę gerti šį nektarą kiekvieną dieną ir negali pasisotinti. Lygiai taip yra kiti žmonės, kurie įtakojami energijų, esančių šiuose diktavimuose, jaučia labai negatyvias vidines būsenas. Jie vis labiau ir labiau nusirita į kritikos, smerkimo ir netgi pykčio poziciją.

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 22:10:19
Tai Dieviškosios Energijos savybė, numylėtiniai, ji pagreitina tuos vidinius procesus, kurie eina jūsų būtybės viduje. Ir jeigu jūs visa savo širdimi ir visa savo esybe linkstate į Šviesą, Saulę, Gėrį, Dievą, tai papildoma Dieviškoji Energija pagreitins jūsų gerus siekius ir jūs gausite neregėtą savo augimo ir vystymosi impulsą. Ir jeigu jūsų viduje apsigyveno negeros energijos pavydo, smerkimo, egoizmo, neapykantos ir ar mažai kitų neigiamų jausmų egzistuoja Žemėje, tai Dieviškoji Energija sustiprins jūsų negatyvias savybes ir tai, kas anksčiau buvo paslėpta po išorine padoria sapaliojimo apie Dievą kauke, negalės daugiau būti paslėpta ir išlįs į paviršių.
Ir jūsų neigiami jausmai ir mintys bus išreikšti per jūsų poelgius, jūsų žodžius, per viską, ką jūs darote.
Ir jums, visų pirma, tai turėtų pasitarnauti kaip signalas analizei, ar viskas jūsų viduje gerai. Ar nenukrypote jūs nuo krypties? Ar neatėjo laikas atkreipti ypatingą dėmesį į visas jūsų negatyvias savybes ir, pagaliau, atsikratyti nuo jų galutinai ir negrįžtamai.
Todėl, numylėtiniai, įdėmiai sekite jūsų būsenos pasikeitimus skaitant šiuos diktavimus ir laiku imkitės pastangų, kad su šaknimis išrautumėte mažiausią trūkumą ir mažiausią neigiamą energiją, apsigyvenusią jūsų auroje ir įaugusią į jūsų išorinę sąmonę.

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 22:09:14
Taip, numylėtiniai, Dieviškoji Energija, visų pirma, duodama jums tam, kad atskleistumėte jūsų netobulybes ir laiku imtumėtės priemonių tam, kad su jomis išsiskirtumėte.
Tiems iš jūsų, kam šie diktavimai daro iki tokio lygio neigiamą poveikį, kad jūs paprasčiausiai negalite jų skaityti, dėl to, kad jus tiesiog užplūsta pykčio, neapykantos, smerkimo, pasipiktinimo banga, aš rekomenduoju neilgam nutraukti šių diktavimų skaitymą. Tai bus žymiai geriau, negu skleisti apie save neigiamas vibracijas ir melagingai kvalifikuoti Dieviškąją Energiją.
Jums būtina dirbti su savimi. Kreipkitės pagalbos į Valdovus, prašykite jų padėti jums atsikratyti jūsų neigiamų minčių ir jausmų. Prašykite ne kartas nuo karto, o kiekvieną dieną. Ir aš tikiu, kad ateis momentas, kai jūs galėsite atnaujinti šių diktavimų skaitymą ir mėgautis juose esančiu Dieviškosios Energijos nektaru.
Tiktai tam, kas visiškai negyva ir savanoriškai savo laisva valia atsisakė nuo tolimesnio evoliucinio vystymosi, šie diktavimai nedarys jokio poveikio.

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 22:08:00
Jeigu jūs nieko nejaučiate, skaitydami šiuos diktavimus ir negaunate skaitydami diktavimus nei informacinio, nei energetinio papildymo, tai aš jus galiu tik užjausti. Jūs iš tikrųjų pasirinkote ir šis pasirinkimas yra šone nuo pagrindinės evoliucinės eigos šioje planetoje ir šioje visatoje.
Ir netgi tai, kas negyva dvasine prasme, vistiek gauna Saulės šviesą. Todėl, kad Saulės prigimtis - šviesti, duoti šilumą ir energiją. Ir sutikite, kad jūs negalite Saulei priekaištauti, kad ji savo spinduliais daro jums per griežtą poveikį.
Lygiai taip ir jūs negalite priekaištauti mums ir pasiuntiniui už šiuos diktavimus, kuriuos mes jums duodame.
Ir tai, iš tiesų, ta malonė, kurią jums suteikia Dangus. Ir visą šios malonės reikšmę jūs galėsite įvertinti tik praėjus kuriam tai laikui.
Švelnios ir rūpestingos Kosminių Būtybių rankos pasiruošusios suteikti visą jums būtiną pagalbą 24 valandas per parą. Ir tik jūs patys sprendžiate, pasinaudoti šia pagalba, ar atmesti ją.
Atverkite savo širdis beribei Dangaus malonei ir pakiškite savo čakras po nesibaigiančios Dieviškosios Energijos srove, po ant jūsų krentančiu Šviesos kriokliu.
AŠ ESU Helijas, stoviu prieš jus Saulės Šviesos ir Dieviškos Energijos krioklyje.

33 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 18:13:57
Ir mūsų didžiausiam džiaugsmui atsirado Žemėje tiek šviesių sielų, kurios, suvokę visą mūsų susirūpinimo pilnumą ir mūsų prašymų svarbą, nepagailėjo jokių savo asmeninių pastangų ir atidavė visą savo laisvą laiką ir visus savo sugebėjimus, kad pasitarnautų planetai ir pačiam gyvybės Žemės planetoje egzistavimui.
Ir mes jums dėkingi už suteiktą pagalbą. Patikėkite, mes džiaugiamės ne tiek jūsų indėliu Žemės padėties proceso stabilizavimui, kiek mes džiaugiamės jūsų ryžtingumu, nesavanaudiškumu ir atsidavimu, su kuriais jūs atsiliepėte į mūsų prašymus.

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 16:29:05
23d

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 16:28:36
08 men.

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 16:28:04
"2005m.

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 15:32:38
apie
'
KOKS CIA PRANESIMAS
by Orlando

p.s. 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 15:31:19
webadmin Ar Jus gAVOTE INFORMACIJOS APIE APLINKINES PLANETAS,JU VIETINE SISTEMA ,ZEMELAPIUS ASTRONOMINIUS IR PAN:::

M 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 15:29:20
Later more, much more.
Shhhhhh
"21d. Tylos'

' 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 15:26:50
Visais laikais, visų religijų viduje buvo žmonės, stovintys nuošaliai nuo oficialios bažnyčios valdžios. Atsiskyrėliai, jogai, pranašai, mistikai...
Su kai kurių iš jų autoritetu skaitydavosi oficiali bažnyčia, bet dažniau juos persekiodavo, ar netgi atimdavo gyvybę. Kiekvienos religijos viduje yra 2 keliai: išorinis kelias- sekimas tam tikromis dogmomis ir ritualais ir vidinis kelias- ieškojimas tiesioginio, asmeninio ryšio su Dievu.
Pirmu keliu eina 90 procentų tikinčiųjų. Antru keliu mažai kas rizikuoja eiti. Tai- įšventinimų kelias, slaptų žinių ir asmeninės mistinės patirties kelias.

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 15:24:34
prašytais istoriniais laikais Žemėje egzistavo slaptosios įšventintųjų mokyklos. Mes žinome Pitagoro bendruomenę, Esėjų bendruomenę, misterijų mokyklą Senajame Egipte. 19 amžiaus pabaigoje buvo pabandyta duoti dalį slaptų žinių platesnei auditorijai. Tai buvo duota per E.P.Blavatskają ir teosofinį judjimą. Vėliau žinios buvo perduodamos per Eleną ir Nikolajų Rerichus. Vėliau per keletą organizacijų Amerikoje- Laisvės Tiltas, judėjimas AŠ ESU, Summit Lighthouse.
Kas toliau?
Tam, kad būtų suprasta netgi tų žinių esmė, kurios buvo duotos per šiuos žmones ir šias organizacijas, pastoviai būtinas žmonių, palaikančių vidinį kontaktą su Dievu, buvimas.
Kažkas turi palaikyti tikrąją, dieviškąją vibraciją. Kažkas turi saugoti savo sąmonę pastoviame sąskambyje su Dievu. Tik iš šio sąskambio su Dievu taško, galima įvertinti daugelį įvykių, vykstančių Žemėje dabar ir suprasti tai, kas buvo duota anksčiau ir užrašyta knygų puslapiuose. Aš tikiuosi, kad daugelis iš to, kas yra patalpinta šiame interneto puslapyje, padės jums saugoti vidinius orientyrus ir vidinį sąskambį su Dievu jūsų viduje.

http://viduje.puikiai.lt/sirius/ 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 14:46:48
ATSAKYMAS

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 14:22:27
Glosa. Viena iš naujausių praktinių universalių kalbų - glosa. Ji ypač lengva: sakoma, kad ją išmokti galima per keliolika ar keliasdešimt dienų (esperanto - per 2-3 metus). Pasiūlyta 1992 metais. Glosos pagrindą sudaro interglosa - prieš 51 metus anglų filologo Lanseloto Hogbeno sukurta kalba. Interglosoje panaudota 880 svarbiausių žodžių šaknų. Šią kalbą praplėtė V. Eshbi ir R. Klarkas. Glosoje panaudota 1000 graikiškų ir lotyniškų žodžių šaknų. Galūnes sudaro lengvai įsimenamos santrumpos, pavyzdžiui, būtąjį laiką žymi dalelė pa, būsimąjį - fu, esamąjį - nu. Dabar glosos mokomasi 20 šalių. JAV Atlantoje ir Džordžijoje norima ją padaryti privaloma mokyklose. Tačiau kol kas ją moka vos keleta tūkstančių žmonių.

38 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 11:47:47
POLI-DAUG
TIKA-TIKEJIMAS....(dauguma )pasitiki VALSTYBE,kuri gina DAUGUMOS INTERTESUS;todel politika visada siejama su valstybe

,9 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 11:44:19
Politologijos disciplinos apima politinės filosofijos, politinių sistemų, ideologijų nagrinėjimą, žaidimo teoriją, psefologiją (rinkimų sistemos ir rinkėjų elgesys)....

47 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 11:31:27
TIKRASIS POLITIKAS,NEPRIKLAUSO JOKIAI PARTIJAI

mistika ir realybe 38 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 11:30:15
POLITIKA
POLI-DAUG
TIKA-TIKEJIMAS

Inkognito 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 10:21:06
Visi pasaulio politikai vadovaujasi vienodu "Vištidės" Principu:
Užsikark kuo aukščiau, kaptelėk snapu silpnesnį ir aptriesk žemesnį...

51 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 10:12:06
TO 51

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 09:51:07
webadmino neweza?

abonentas 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 09:39:19
ateiviai veza as irgi noriu but ateiviu xD AtEiViAi VeZa !!!

sudzius 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 09:35:18
as megstu ateivius su vistiena bet dazniausiai tai su salotom nes man taip pataria gydytojas o seip man blogai nes man prostata nelaiko slapimo...

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 09:23:44
Uraganus mes dažnai atpažįstame iš vardų - pasaulį sudrebinusios Katrina, Rita ir į Lietuvą užsukęs Ervinas. Visi šie vardai tropiniams ciklonams suteikiami abėcėlės tvarka. Klimatologė sako, jog kas šešeri metai tas pats vardas gali būti suteiktas ir kitam uraganui ar taifūnui, tačiau yra vardų, kurie niekuomet nebebus kartojami: „Pavyzdžiui, pernai praūžusi Katrina - jos vardo jau negaus joks kitas uraganas, nes šis tropinis ciklonas buvo labai stiprus, atnešė vien nelaimes ir nuostolius, atėmė daugybę gyvybių ir pridarė nepataisomos žalos. Tokie vardai yra įrašomi į atskirą pasaulinį uraganų vardų katalogą ir jie daugiau niekuomet - kad neprisišauktume bėdos - nebus vartojami“.

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 09:18:45
Dalai LAMA apie 'URANTIJA'
I love this guy too
____________
"The Eternal Son is truly a merciful minister, a divine spirit, a spiritual power, and a real personality."

SPEC.FONDAS 2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 09:12:51
to make a donation now

2007 m. gegužės 15 d., antradienis, 08:49:12
z 2005 m. rugpjūčio 30 d., antradienis, 19:41:13
Be tarpininku:
Pradejo skesti zmogelis ir saukiasi:
-Dieve,tik tu vienas man gali padeti,tik tu vienas tegali mane isgelbeti.
Plaukia valtele zvejas,istiesia irkla ir taria:
-Na,kibkis gi -istrauksiu..
Bet zmogus net supyko;
-Dievo saukiuosi,o ne taves
Skrido malunsparnis is ten ir siule zmogeliui pagalba,bet sis atsisake..
Pasigirdo rustus balsas is dangaus:
-As tau ,zmogau,siulau pagalba,bet tu to negirdi ir nematai..

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 16:31:43
RECEDENTAI

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 16:29:20
vėl cenzūra?

gulagas 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 16:22:19
The time has come, and the veil shall be lifted.

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 16:17:03
!
16 15 13 12 11 10 9 8 7 6 .........

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 16:15:13
I am glad you are hearing my call. Go back to the sacred vortexes again! Two more times. There we shall meet. This time the intense embrace shall be as subtle as a breeze of winter. The time has come, and the veil shall be lifted.

mistika ir realybe 38 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 16:08:23
ir 'aukso karstlige' bus sustabdyta(DALINAI)

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 16:00:22
...nepetikesit...

38 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 15:59:37
38-stebekite pokycius per 38d

38 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 15:58:09
JIE DARO SOU
8kolkas8

SITE 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 15:56:53
tai nera Sou;TAI YRA DARBAS

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 15:56:12
Beje, mūsų politikai stebėtinai vienodai mąsto svarbiais klausimais. Galima būtų įtarti smegenų praplovimą. Nesimato jokios tikros politinės įvairovės.

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 15:45:50
Tikriausiai būtų galima įžiūrėti kokį tai kenkimą valstybei. Nes visi svarbūs klausimai pateikiami visuomenei tokia nuobodžia ir nesuprantama forma, kad labai mažai atsiranda pasišventėlių, kurie gilintųsi į juos. Negi tie mūsų politikai tikrai nesugeba aiškiai ir paprastai mąstyti?
O politikų vanojimą: tas ne ten tvorą pasistatė, tas viešbutį nušvilpė. vargu ar galima pavadinti politikavimu. Tuo turėtų rūpintis teisėsauga.

skaleje 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 15:43:26
AR JUS NEGAVOTE;AR TIK NEPASTEBEJOTE JA GAVE

SITE 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 15:42:22
freestylas 2005 m. rugsėjo 11 d., sekmadienis, 17:44:11
tautvida > del tu zybtelejimu danguje:
Sirius!B!
Member
Registered: 2005-07-13
Posts: 26
E-mail
Re: question
its the capricorn!!!!!!!!!!
Offline
Report | Quote
#3
Today 16:47:49
Quercus
Member
From: United Kingdom
Registered: 2005-07-17
Posts: 97
E-mail Website
Re: question
Not if you're in Lithuania it isn't. It's a good question though. Just what are those peripheral flashes of light amongst the stars? If Freestylas is seeing them in Lithuania, I see them in UK and others are seeing them too, could it be something IS going on up there....Is it Athena ..... Or is it just a function (malfunction) of the average human eyeball?
If only they could be persuaded to flash morse code. A "dot dash" sequence could be A for Athena, or if run together slightly in the sequence, C for Capricorn.
Perhaps Lavar could have a word with Helena and we'll all stand around in our backyards tonight, looking out for messages from the starships.
Well, it's a thought.
Q
atsakymasi Ar Jus gAVOTE INFORMACIJOS APIE APLINKINES PLANETAS,JU VIETINE SISTEMA ,ZEMELAPIUS ASTRONOMINIUS IR PAN:::

TO web 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 15:11:15
jei nesakyti...
SU KUO TADA BUS SURISTA?

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 15:09:24
ebAdmin<<<<atsatatyk zinute rugpjucio 23d.2005m
__
koks cia pranesimas
_
'by ORLANDO'

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 15:03:53
abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:51:48
TAIP:::KIEKVIENA;YPAC ATSTOVAUJANTI

musu blizgesys ir skurdas 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 15:01:52
Gauta is ES lesu aplinkosaugai,o su jomis nesusitvarkoma...kai apie MEGA,
Kaune ir ne tik...SIUKSLYNAS...IR IGNALINOJE

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:58:25
'paprastas'

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:57:38
Papratas savo nuomones issakymas ir yra politika...daugiapoliskumas..

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:56:26
KIEKVIENAS TURI TEISE I POLITIKA;
JEI KAZKAS ATSIRIBOJA IR TIK KRITIKUOJA NEI JAM NEI KAM KITAM NERA GERIAU

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:51:48
Kiekvienas turėtų pats pasirūpinti savo mąstymu, siela ir jų savitarpio supratimu bei augimu.

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:46:42
Aš taip dažnai laikraščių neskaitau.

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:43:18
O ar gi Ignalinos AE kaip nors surišta su politika? Yra tik purvinų politinių žaidimų - rinkiminių pažadų ir pan. objektas. Kur baigiasi politika ir prasideda nepolitinis valstybės valdymas?

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:43:07
atsiversi ryt dienos laikrasti ir rasi...

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:41:47
38 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 11:02:08
:)universalioji kalba turėjo tapti tam tikra minčių algebra, kuri leidžia patikrinti mąstymo teisingumą mechaninėmis skaičiavimo operacijomis.( Dabar tai laikoma utopiniu bandymu, nes išaiškinta, kad mąstymo reiškinių sudėtingumas žymiai pranoksta mechaninių operacijų lygį ...)
Self-publish! Remember! Do [the] research, and you will see [that] it will be done. It shall be done. It is done

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:39:01
O tai koks ten pranešimas buvo? Gal gali pakartoti bent savais žodžiais?

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:38:32
abo>>>jei nesakyti...
SU KUO TADA BUS SURISTA?

38 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:37:12
jei pasakyt apie IGNALINOS AES...bus surista su politika,jei nesakyti...
SU KUO TADA BUS SURISTA?

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:35:14
Ankščiau buvo sakoma "valdžia nuo Dievo", dabar kitaip, bet kam iš viso reikalinga tokia programuojanti bei pančiojanti mintis? Kam reikalingas tas skydas-Dievas? Kiekvienas būkime atsakingi už savo veiksmus. Nustokime kaltinti kitus dėl savo asmeninių klaidų. Jei kiti ir daro tokias pat klaidas, tai tai jokiam sveiko proto žmogui negali tarnauti pasiteisinimu.

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:34:54
pandoros dezeje nereiketu uzsisklest...

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:34:04
cia yra tik mozaika,o vaizda 'darome ' PATYS...nera formos,sutik....todel ir nera tradicinio mastymo remu

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:32:30
abo<<<visur yra vietos bendradarbiavimui,bet tradicinis mastymas nemato reikalo...GERIAU IS 'ETERIO' ISKIRPTI TAI;KAS NEPATINKA...zinoti ir nutyleti,nera teisinga...

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:30:19
Jo subintuotos,rankos

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:29:41
Sunku įsivaizduoti, kas yra >parazitinis mąstymas<, gal tai galėtų būti citatų rinkimas ir mėtymas į eterį? Juk mąstymas paliekamas kažkam kitam, pačiam verčiau pasinaudoti galutiniu rezultatu?
O su destrukcija, tai gal tai reiktų vadinti destruktyvių mąstymų? ;)

'BY ORLANDO 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:29:17
?

KODEL 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:28:20
JUS ISTRYNETE 23d.RUGPJUCIO 2005m.P R A N E S I M A

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:27:02
KIEK MANE DOMINO::

KOOREKCIJOS 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:25:58
tautvida 2005 m. rugpjūčio 11 d., ketvirtadienis, 18:37:14
Inkognito>>>As buvau sutikus viena zmogu,kuris sakesi esas is Sirijaus.Aisku,jaunystes metais tai atrode kazkokia sapalione,tiesiog nusijuokiau ir maniau,jog jis kokia 10 metru vyresnis,o tokie tda manes nedomino.O dabar prisimenu,jog musu keliai buvo persipyne bent keleta kartu.Ar Jus gAVOTE INFORMACIJOS APIE APLINKINES PLANETAS,JU VIETINE SISTEMA ,ZEMELAPIUS ASTRONOMINIUS IR PAN:::
========================================================================
taip

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:18:01
INDUVIDUALUSIS MASTYMAS YRA SAVITAS,BET JIS ATEINA IS APLINKOS ir SIRDIES

TAI NERA ISTRAUKA IS SENOJO TESTAMENTO 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:16:29
page8
*"...............,.....................
................ .The port of New Orleans is the gatewayto a river system serving 33 states along the mississippi River or its tributaries.the port also connects to six railroads............
...............,.............. ........before Katrina,its populatin was 66,000."*

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:15:34
Diskusijos yra neblogas būdas pramankštinti savo mąstymo aparatą, su sąlygą jei jos netampa citatų rinkimu. Tokio mąstymo aš nesuprantu. Gi, nesame vaikai, kuriems 'reikalingi' kažkokie seniai mirę autoritetai. Kaip tu gali perprasti pats save nesinaudodamas savo mąstymo aparatu? Tie seniai mirę autoritetai gal patys nelabai perprato save, o tavęs tai tuo labiau.

38 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:15:21
page8
*"...............,.....................
................ .The port of New Orleans is the gatewayto a river system serving 33 states along the mississippi River or its tributaries.the port also connects to six railroads............
...............,.............. ........before Katrina,its populatin was 66,000."*

TAI NERA ISTRAUKA IS SENOJO TESTAMENTO 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:10:09
38 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:00:47

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:06:45
APIE TAI IR KALBAME

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:04:13
Mąstymui didžiausia įtaką padaro asmeninė patirtis. Gali bandyt mokytis iš svetimų klaidų. Bet ar tu tikrai tai >sąmoningai< darai? Nemažiau svarbu, ar iš vis tu naudoji savo mąstymo aparatą, o gal tik aklai praryji jau kitų suvirškintą galutinį produktą, žinoma, kam čia vargintis, galima greitai ir 'svariai' pavalgyti.

38 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 14:00:47
page8*(lietuviams)_____>>------>>>...Dauguma vietos gyventoju is Naujojo
Orleano,plustant bangoms atsisake evakuacijos..Kodel?..todel,jog pirmomis nelaimes dienomis buvo liepta palikti naminius gyvunus.
Deniss(-as) pasakoja:"as buvau namo 7 aukste,kai pamaciau plustant vandenis..(nors pries minute tik paskambino draugai is kito kvartalo,jog gelbeciaus-VANDENYS PLUSTA...)as pagriebiau savo gyvuna,numyletini suni..isgirdau apatiniuose aukstuose sniokstima,zmoniu riksma..puoliau prie lango...isdauziau ji..ir mane eme nesti banga..'...Daugiau Denissas nieko beveik neprisimena,nes griuvo pastatas..Jo subintuotos,rankos

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 13:57:16
Gali mąstymą užrašyti kaip taisyklių rinkinį ir paskelbti tai tradiciniu mąstymu. Bet deja, nieko daugiau, kaip niekam nereikalingą dogmų rinkinį tau nepavyks sukurti. Laisvas mąstymas niekada nesutiks mąstyti tik šabloniškai. Visada bus laužomos tradicijos, užtenka vienos vienintelės priežasties: tam, kad suprastum kodėl jų laikomasi.

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 13:55:00
t.y. ATEINA IS DAUGYBES SALTINIU,jame nera vertinimo-teigimo ir neigimo,jam budinga HARMONIJA bei POZITYVIOS REALYBES MATYMAS NET NEIGIAMUOSE OBJEKTUOSE(KAIP TEIGIAMYBES UZUOMAZGOS)

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 13:51:42
induvidualusis mastymas yra erdvinis

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 13:50:59
MASTYMAS
yra tradicinis ir individualusis...

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 13:49:25
turi laisve PRIIMTI IR NE...

7 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 13:47:08
parazitinis mastymas,kai savo mintimis ir zodziais ir veiksmais(BEJE ZODIS JAU IR YRA VEIKSMAS,KOL neturi griztamojo rysio)7 siunti(BANDAI) SIUSTI DISTRUKCIJA,taciau siusti dar nera = gauti,kas issiusta...

SITE 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 13:43:36
TO abo<<ka reiskia mastymas ir ka reiskia parazitinis mastymas?

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 13:41:24
visokie aršūs ir netolerantiški misionieriai

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 13:41:19
Ką reiškia >vienodas mąstymas<? Be smegenų plovimo tokio dalyko iš vis neįsivaizduoju. Net smegenų plovimas neužtikrintų pilnai vienodo mąstymo. Žmonės turi būti užauginami, gyventi ir mirti visiškai vienodomis sąlygomis, tai neįmanoma, bet net ir tada atsirastų tokių, kuriuos jų sielos išspirtų iš sistemos...
O dabar toks trumpas kontrolinis klausimas, ar kas įsivaizduoja sistemą, kurioje nėra jokių vadovų - visi lygūs, nes visi vienodi, vienodai mąsto, vienodos veikimo galimybės bei sugebėjimai, visi bet kokioje situacijoje pasielgtų identiškai. Tai >utopija<, nebent visi būtų pajungti vienam parazitui-dvasiai, o pats mąstymas sukompromituotas, užkompleksuotas bei išnaikintas.

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 13:40:33
KIEKVIENA VALDZIA NUO LIAUDIES;O LIAUDIS NUO DIEVO........

AS:::TAI svar bjausia 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 13:39:03
abo!!!!!!!!!!!!!!!

abo 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 12:57:16
Nesutinku, nei po 70, nei po 7000 metų žmonės >niekada< nemąstys vienodai, ir to >>nereikia<<. Susiskaldymą, karus gimdo visokie aršūs ir netolerantiški misionieriai, bet už jų stovi pragmatiški tikslai, grupės trokštančios valdžios.

38 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 11:02:08
:)universalioji kalba turėjo tapti tam tikra minčių algebra, kuri leidžia patikrinti mąstymo teisingumą mechaninėmis skaičiavimo operacijomis.( Dabar tai laikoma utopiniu bandymu, nes išaiškinta, kad mąstymo reiškinių sudėtingumas žymiai pranoksta mechaninių operacijų lygį ...)
Self-publish! Remember! Do [the] research, and you will see [that] it will be done. It shall be done. It is done.

erdvine 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 10:24:33
mintis

horizontalusis 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 10:24:04
Esminis rašto požymis, lyginant su kitomis vizualinėmis ženklų sistemomis, yra jo dvimatiškumas, priešingai kalbai, kuri yra linijinė, vienmatė (laike)

tai idomu 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 10:01:41
N
Leibnizo Characteristica universalis. Leibnizas manė, jog Dalgarno ir Wilkinso kalbos yra nepakankamai išplėtotos filosofiniu požiūriu. Savo kalbą jis vadino Characteristica universalis. Šios idealios kalbos simboliais Leibnizas bandė imti įvairius ženklus: semografinius ženklus, skaičius, raides, grafinius-geometrinius ženklus - linijas, figūras, diagramas. Kiekvienas ženklas atitiko sąvoką, o ne žodį arba raidę. Leibnizo projektas susidėjo iš keleto dalių, kurias jis vadino „menais“. Tai ars characteristica (simbolių menas), kur sudėtingos sąvokos suvedamos į paprastas, toliau nedalomas. Elementarių ženklų rinkinį Leibnizas vadino žmogiškosios minties alfabetu (alphabetum cogitationum humanarum). Iš šio minčių alfabeto turi būti sudaromos sudėtingos sąvokos. Tai atliekama pagal ars combinatoria (kombinatorikos meno) taisykles. Nuo vienų ženklų prie kitų turi būti pereinama naudojant skaičiavimą (calculus rationator) pagal formalias taisykles. Universaliajai kalbai reikalinga ir dar viena dalis - ars inveniendi (atradimo menas), skirta naujoms tiesoms atrasti. Naudojant visus šiuos „menus“ universalioji kalba turėjo tapti tam tikra minčių algebra, kuri leidžia patikrinti mąstymo teisingumą mechaninėmis skaičiavimo operacijomis. Dabar tai laikoma utopiniu bandymu, nes išaiškinta, kad mąstymo reiškinių sudėtingumas žymiai pranoksta mechaninių operacijų lygį. Nepaisant to, Leibnizo aprašyta kalba lieka reikšminga. Joje glūdi šiuolaikinės simbolinės logikos pradai. Sąvokų suvedimo į elementarius vienetus bandymas atitinka šiuolaikinės struktūrinės semantikos idėja

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 09:57:48
Nagrinėjant kalbos ir semiotikos ryšį, toliau aptariamos tokios temos, kaip paralingvistika, semantika, kalbos pakaitalai, universaliosios kalbos.
Paralingvistika siaurąja prasme tiria vokalinę komunikaciją, t. y. tiria ne tai kas pasakyta, bet kaip pasakyta.

hmm 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 09:49:20
Kuo atšiauresnės sąlygos - tuo atsiveria didesnės galimybės pasireikšti aukštėms vertybėms...
-----------------------------------------------------------------------------
tendecija reikstis aukstesnems vertybems priklauso ne tiek nuo to kiek tu kontaktuoji su aplinka,bet kaip tu kontaktuoji su ja..sunkios salygos visada skatina mastyma,bet tik tada,kai uztenka vidines potencijos tam...
SUNKU IPRASTI MAUDYTIS SALTAME VANDENY,tam reikia daug valios...
-------------------------------------------------------------------------

t.b.'SVARBU' 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 09:38:43
:

AR TAI labai SVARBIAUSIA 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 09:37:50
:jog Karalisku pietu metu Dz.BUSHAS neisgere tauraus gerimo su KARALIENE,ir teikesi atsisesti pirmas...
politikoje-TAIP,(This life is full of surprises);
MISTIKOJE-ne(Do not focus on one or the other)..

.) 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 09:29:45
XpecTrooM <sunku dirbti nakti,ar idomu?

2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 09:28:20
NEPRAEIS NEI 70 METU,KAI MASTYMAS VIENODES...MIRTIS YRA REIKALINGA PERTVARKOMS

SITE 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 09:24:08
:::....skirtingas zinojimas,isitikinimai,minciu srautai..skirtingos religijos,tradicijos...paprociai ir iprociai...gimdo susiskaldymus,nereikalingus karus,distrukcija,nuopolius,skausma...

XpecTrooM 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 22:37:35
Kuo atšiauresnės sąlygos - tuo atsiveria didesnės galimybės pasireikšti aukštėms vertybėms . Vieni pabūgsta , kiti išdrąsėja . Taip visada buvo ir bus . Tai kas ištikrųjų vyksta (Žemėje )- žino tik vienetai ir nebūtina visiems to žinoti . Sužino tas , kuris prabunda . (Vykstu į naktinę pamainą :))

38 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 22:18:31
...nors Vienas...tavimi nebeabejotu..,o Juo jau neabejotu 108...
Pasauliui REIKIA ZINIOS,NEBE SUKRETIMU...reikia,jog isdristume nesigeinti savo minciu..

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 22:14:28
XpecTrooM 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 22:06:38
taip,suprtantu,bet ...kalbi ne tam,kd taptum savo suvokimo vergu,
o,jog nors vienas ar du tave suvoktu...ir tai sklistu lyg geomertine progresija

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 22:09:33
:::::::::::
Remind your devotees, your disciples, your future teachers, to breathe . . . to shine the Atma, the sacred breath. There is no experience without this sacred essence! Teach without thought, for the experience cannot be known through the thought process. Remember, the experience cannot be taught . . . it can only be experienced!
Breathe along with the ones who bestowed their trust in your sacred form. LET ALL BEINGS SHINE THEIR UNIVERSAL ULTIMATE ESSENCE THROUGH THEIR VITAL BREATH. Mirror [for] them the spark of the Divine within. Share the reality beyond the appearance, and breathe the breath of the imperishable.
Remember that Atman and Anatman are the same. Do not focus on one or the other. Do not focus on the existence of the Atman or the non-existence of it. Just focus on love and breath, [the] sacred force of love.

XpecTrooM 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 22:06:38
Vienas geriau Girdi , antras geriau Mato , trečias 'tikslesnis' budrume , ketvirtas - sapnuodamas . Bet svarbiausia netapti savo 'žinojimo' vergu , nes kad ir kokia unikali dvasinė ypatybė dominuoja tavyje , vis dėlto tai ribotumas sau pačiam , ir tai alina .
Tas kuris sužadino - tas ir pažadino . Tam , kuriam tai brangu - niekad neužmigs , ir liks laisvas ( pabudęs ).

SITE 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 22:05:27
XpecTrooM>>>..taip tikrai,elementariuju mokyklu truksta,jog suvokti ne Karma ,o Dharma...

vertikalusis mastymas 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 22:02:01
XpecTrooM 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 18:38:17
Tikrieji proteviai yra arba 'Dievas' , arba 'Dievo' lygio civilizacija sukūrusi gyvybę ,ir tai gyvybei (mums) terpę evoliucionuoti . Tereikia tai prisiminti. Tad , kai kam tokie klausimai kas yra protėviai , net nekyla . Egzistuoja tik 'prisiminimo' veikla .

:) 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 21:58:03
uzklydes >>>...tai populiacija - didėja,keisdama savo ir kokybines formas,ka galima priimti uz esme,ar esminius pokycius

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 21:50:44
KAS YRA PRISIMINIMAS?LAIKIAI SUZADINTA SAMONE...klausimas kitas-kiek sammone suzadinta ilgai,kokias galimybes tranformacijai ji turi

47 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 21:47:59
TO 47

SITE 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 21:47:01
Prisiminio nepakanka,kai veikia karmos desniai...TIK ISEJUS IS SIO UZBURTO RATO,pereiname i kita samone,su kitais desniais...

XpecTrooM 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 18:38:17
Tikrieji proteviai yra arba 'Dievas' , arba 'Dievo' lygio civilizacija sukūrusi gyvybę ,ir tai gyvybei (mums) terpę evoliucionuoti . Tereikia tai prisiminti. Tad , kai kam tokie klausimai kas yra protėviai , net nekyla . Egzistuoja tik 'prisiminimo' veikla .

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 17:09:38
:::::::
Dream with love; dream with peace, [with a] powerful mind. Affirm life, affirm assistance, and affirm celebration, laughter, and joy.
Transcend the belief and become the mission. Sing a song to every thirsty ear. Share bread with every hungry mouth. Share wisdom with every thirsty mind, and share silence with the enlightened ones.
You are my friend.
I love you.

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 17:07:18
DAUGELIS IPRATE TIK KALBETI KA SUZINO,O NE GALVOTI AR VERTA TAI NET SUZINOTI

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 17:00:24
NUOMONE NERA TIKROJI ZINIA

:) 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 16:59:25
man tetute sake,jog verute gera mergaite,o tos tetutes brolis sake,kad verute pradejo rukyti nuo 12m.,bet,kai verutei suejo 13 m.,ji neberuke,nes pabanderukyti tik per savo gimtadieni,ir jai nepatiko...bet...

(13)-vertikalusis mastymas 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 16:56:16
1-visada blokuoja info-3,tad jokios info isisamoninimas negali buti priimamas is vieno saltinio

83 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 16:53:13
ar albama apie biologinius bruozus?NA,TAIP Lemurai buvo labai auksto ugio;);BET KLAUSIMAS AR MES JUOS GALIME VADINTI PROTEVIAIS..:);turetu buti apibrezimas laike,kai mastymas horizontalusis...

XpecTrooM 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 16:24:33
-> Pasitaiko , kad evoliucijos eigoje praradę savo reikšmę ir sunykę organai , veikiami 'Reiškinio' , kurio metu vėl atsiranda evoliucijos eigoje išnykę protėvių bruožai , įgyjama visiškai naujų biologinių charakteristikų , bei atsiranda , tai kas net nebuvo įsivaizduota prie stipriausių fantazijų .->(Kartojimas.Neatgaivintas NW kont.)

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 15:09:21
MESSAGE 85
9:41 P.M.
Soon, Amenai, you will enter into the gateway of Samskara, AS MANY OF MY CHILDREN. [It is] the gateway of putting the pieces of the puzzle together. It is time to see the results of the actions taken, and have a visual of the accumulations and sharings!
Play some music, child; let us dance in our hearts while we play with the pieces of the puzzle. Dance with me, children! Here, take my arms! Let me lead you through your breath, with the heart as the Divine music, and with the clear mind as the perfect place to celebrate your divinity and sacredness within.

skaleje 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 15:06:21
1-5,kai liga-6

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 15:05:15
...ir trumpalaikes galimybes....

38 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 15:04:23
CHAOSO ISKRAIPYMU NERA NIEKUR,KUR NERA MELO...BET ZMONES TOKIOS BUTYBES,
jog butinybe meluoti duoda pasitenkinima...

JUNGTIS 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 15:01:12
...kai Auktesnioji samone atmeta chaoso galimybe....PRADEDAMA PERDUOTI TAI KAS ...tarp mitu ir tikroves 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:19:38
Êtª&©(J]ԔP í¤ÛBš} 3m iíM ip¿ÂÕ*D ©4ÙSË?)4®XÊ(§S$(¢Š ÿÙ

38( 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 14:50:15
YRA VERTIKALUSIS IR HORIZONTALUSIS MASTYMAS...bet yra ir ju jungis

gulagas 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 14:47:57
Siaip tokios mintys,jei jau zmones sugalvojo kad plutonas nebe planeta tai gal greit jos visai neliks,juk zmoes ka galvoja yra baisei svarbu

uzklydes 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 13:17:36
Kai gimstamumas ir imigracija yra didesni negu mirtingumas ir emigracija , tai populiacija - didėja . Tačiau tai tik formos - objekto sąlygoje . Esmės sąlygose - lieka lengva chaoso ir nežinomybės erdvė . (XTM "|")

AR TAI SVARBIAUSIA(FORMA::AR ESME) 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 12:35:37
Saulės sistema
Straipsnis iš AEŽ.
Jump to: navigation, search
(angl. Solar system)
Saulė, aplink ją skriejančios planetos ir aplink jas skriejantys palydovai, asteroidai, kometoidai, meteoroidai, tarpplanetinė medžiaga, šių objektų gravitaciniai ir magnetiniai laukai, elektromagnetiniai spinduliai. Planetų sistemos matmenys, matuojami tolimiausios Plutono planetos::::::::::::::jog nebera jau ir PLUTONO;KAIP PLANETOS

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 12:31:44
egzistencija,nera tik 'egtistencijA'

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 12:28:03
49----------->> 00

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 12:26:49
'daugybe'

38 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 12:26:00
..tiesiog dagybe zmoniu mano, jog Mistika tera 'mikstikA'

TIKROVE 2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 11:49:51
'egzistencijos'

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 11:48:56
t.b.'mistikoje'

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 11:47:40
t.b.'mistikoje'

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 11:47:12
...todel egtistencijos paslaptis ilgai liks mikstikoje

2007 m. gegužės 13 d., sekmadienis, 11:45:32
..bet musu akiai matoma tik apie 10% visu Visatos dariniu .....

2007 m. gegužės 12 d., šeštadienis, 21:31:36
Labiausiai paplitę Visatoje yra lengviausieji elementai - vandenilis ir helis. Saulėje ir kitose Galaktikos disko žvaigždėse pagal masę vandenilio yra 74.7%, helio - 23.7% ir sunkesnių už helį elementų - 1.6%. Seniausiose Galaktikos žvaigždėse sunkesnių už helį elementų yra 100-1000 kartų mažiau negu Saulėje.

® ® ®PADEKA® ® ® ® ® ® ® 2007 m. gegužės 12 d., šeštadienis, 18:03:10
...yra taip,kai tai matyti.........
Protėvių atmintis........

:) 2007 m. gegužės 12 d., šeštadienis, 14:05:13
...nebent skubi is malonumo...

47 2007 m. gegužės 12 d., šeštadienis, 14:03:53
skubejimas tera iprotis...

38 2007 m. gegužės 12 d., šeštadienis, 14:02:37
EIK IR NIEKAD NESKUBEK

2007 m. gegužės 12 d., šeštadienis, 13:25:52
ne tvirto pagrindo troskimas ir ne ignoravimas jo teikia prioritetus harmonijai,mokejimas balansuoti tarp 'TAIP' ir 'NE'...kad kokiu skaniu petiekalu tau pateiktu dabar-neragauk ju visu ISKART vien del smalsumo

2007 m. gegužės 12 d., šeštadienis, 13:04:13
?

38 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 20:53:33
?

...tarp mitu ir tikroves 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 20:51:31
v:: iškilmėse, kurios vyko Vilniuje, pačiam Jubiliatui nedalyvaujant..

TIKROVE 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 20:49:52
2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:31:17
tik mes linke galvoto apie SAMONE...Ir galvojam,JOG ZMOGUS SAMONINGAS,o GELEZIS-NE

MITAI 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 20:48:06
2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:09:38
4-TROSKIMAS TVIRTO PAGRINDO

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 20:46:04
skuba

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 20:45:01
visi skuba
visur
O į Vilnių skubėjau todėl, kad labai norėjau dalyvauti popiežiaus nuncijaus surengtame priėmime Vilniuje, skirtame Šventojo Tėvo 80 - mečiui ir jo vadovavimo Romos katalikų bažnyčiai dvejų metų sukakčiai. Kitaip sakant, vakar pavakary dalyvavau Šventojo Tėvo jubiliejaus iškilmėse, kurios vyko Vilniuje, pačiam Jubiliatui nedalyvaujant...

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 20:42:49
gal butina planuot,visi visur viska planuoja

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 20:41:53
nes neplanuoju

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 20:38:51
kartais nezinau kaip elgtis

SITE 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 18:35:28
posakis 'Dievui atidave dvasia',kai nustojame kvepuot

gulagas 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 18:29:51
nelabai zinau,as galvoju kad dvase kaip oras,ji yra nematoma bet ikvepi ir vel ikvepi,viso oro neikvepsi niekaip

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 17:32:07
Serve all in a selfless way.
My Boy, the dear world, requires this of you all now.
In whatever form and in whatever way, assist others in every manner possible,
to choose happiness, to awaken enlightenment within,
to choose the glorious of life, to be blissful.
Perform and become a random act of kindness each day!
This is the real essence of the Master.

mozaika 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 17:12:39
abo<<<negi Tu labai pretenzingas...:),visada kazkam ruosiesi ar nesiruosi..

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:32:01
TODEL REIKETU DISKUSIJAI TEMOS

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:31:17
tik mes linke galvoto apie SAMONE...Ir galvojam,JOG ZMOGUS SAMONINGAS,o GELEZIS-NE...aaaaa,gal ji psakytu kitaip..:)

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:29:12
Taip,kaip ir 'KUNAS'...gali buti kaip ZMOGAUS ir GELEZIES

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:27:02
as tai paaiskinciau 'zodziu IR minties' NEAPIBREZUMU

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:24:00
o prieš tai buvo
[quote]TIKROVE 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:04:24
Žmogaus dvasia yra Kosminės Ugnies dalelė, kibirkštis. Vadinasi, dvasia ir ugnis - sinonimai, kaip ir dvasingumas - ugningumas. Apie žmogaus ugningumą žino liaudis, ji sako: ,,užsiliepsnojo dvasia", ,,užsidegė širdis", ,,liepsningas žvilgsnis", ,,karštas rankos paspaudimas".
Žmogaus ugnis koncentruojasi jo dvasiniuose centruose kurie, Rytuose vadinami čakromis. Fiziniame kūne yra ištisas liaukų ir nervų mazgų bei rezginių tinklas. Visi jie turi savo atitikmenis [b]sieloje ir dvasioje[/b]. Pastarieji yra ugniniai centrai - čakros. Žmogus turi 49 tokius centrus, tačiau pagrindiniai - 7. Paprastai šiandien visi jie neveikia...[/quote]

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:20:05
>>>>Site<<<< aš palauksiu kol užaugs mano pačio siela, o tada gal ir pagalvosiu apie mistinę sąjungą su kažkokiomis dvasiomis.

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:18:43
jei butum gimes VENEROJE,toje dvasioje ir gyventum,o siela rupintumeis pats...

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:17:11
Dvasia....parrastas pavyzdys...Tu pagyveni kitoje kulturoje daugiau nei keleta metu ir isilieji i ja...tiesiog,tai,nors tu ir priestarauji tam,bet tu esi ten..ir priimi tuo metu ta dvasia...BET YRA 'BENDROJI,GLOBALIOJI ZMONIJOS DVASIA'IR TADA,KAI ISILIEJI I JA,TAU NEBERA SVARBU SUSISKALDYMAI IR SKIRTUMAI...
sito nesujunk su TEMA 'CAKROS',tai buvo atsakymas i klausima:
Koks skirtumas yra tarp sielos ir dvasios? Ar gi dvasia nėra siela be kūno?

SITE 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:12:23
abo<jei aiskinant paprastai-tai mieganti energija,kuria zmoneS iprate zadint seksualumu-in ir jan...taciau sis budas yra pats paprasciausias..kiek sudetingiau yra pasiekti,jog virsutineje cakroje zmogiskoji samone susilietu su kosmine energija 'unio mystica'

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:09:40
O tai kas valdo? Pati rašei, kad čakros - centrai sielai ir dvasiai. Jei sielai niekas neleidžia augti, ji uždaryta tik širdyje, tai kas naudojasi dirbtinai pažadintais likusiais 48 centrais? Man tokia tvarka nepatinka, ir aš nesiruošiu jos laikytis. Ar tai išeities paieška?

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:02:51
dvasios cakru ir nevaldo

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:01:44
..jei neieskai iseities,nekaltink padeties...

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:00:17
Šiuo atveju, dvasios valdomas čakras, vargu ar galima laikyti normalia padėtimi.

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 15:59:43
:)-ZMOGUS TURI BUT LABAI PATS PRISIRISES,JOG JI KAS VAMPYRUOTU..tai nera vienpusis vampyravimas,o disharmonija tarp dvieju ar keliu asmenu...

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 15:56:44
'paprastas'

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 15:55:45
Dvasia....parrastas pavyzdys...Tu pagyveni kitoje kulturoje daugiau nei keleta metu ir isilieji i ja...tiesiog,tai,nors tu ir priestarauji tam,bet tu esi ten..ir priimi tuo metu ta dvasia...BET YRA 'BENDROJI,GLOBALIOJI ZMONIJOS DVASIA'IR TADA,KAI ISILIEJI I JA,TAU NEBERA SVARBU SUSISKALDYMAI IR SKIRTUMAI...

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 15:55:13
Siela yra energija, kuria gali kaupti ir plėsti kaip kokį burbulą. Žinoma, jei nestovi šalia parazitai, kurie nusiurbia tuos menkus sukauptus energijos trupinėlius. Centrai neaktyvus, nes sielos nebepasiekia jų, ko norėti iš sielų, paverstų į apgailėtinas kruopeles.

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 15:50:59
zmogus turi susiderinti su stichijomis...

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 15:49:15
tai yra kundalini energijos centrai...jei,jie blokuojami del netaisyklingo gyvenimo budo,ratas-grandine ,nustoja 'SUKTIS',todel zmogus ir vadinamas Kosmine Butybe,jog principas visai panasus kaip ir makro kosmose...

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 15:45:36
:KAINUSTOJA PLAKTI SIRDIS,SIELA PALIEKA KUNA

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 15:44:17
SIELA-TASKELIS SIRDYJE

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 15:37:58
>>>>Tikrove<<<< gal gali pažymėti tuos 49 sielos jungties su fiziniu kūnu centrus (kažin ar tai sielos koncentracijos centrai), kad ir šiame paveiksliuke (i12.tinypic.com/33b3llk.jpg)? Būčiau tau labai dėkingas.

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 15:36:48
siela-tavo,dvasia-musu...tu isilieji i ja...kaip lasas i vandenyna..

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 15:35:20
sios savokos skirtingos,kiek auksciau apie tai

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 15:30:13
>>>>TIKROVEI<<<< Koks skirtumas yra tarp sielos ir dvasios? Ar gi dvasia nėra siela be kūno?

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:48:19
Here . . . remember . . . everything is possible. Let go of whatever you cling to. The adventure is grand. Close your eyes and enjoy the ride. This life is full of surprises, and together we will wake up the sky, the sun, and the great big universe . . . and this is just a small adventure.
Everything is possible in the yoni of creation. Wake up the dormant sand! Wake up the mustard seed within! The time has come!

SITE 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:46:01
gal tai net nera problema

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:45:10
ar tai LIETUVOS problema?SPRESTI TIEMS,KURIE TURI DIPLOMUS

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:42:44
56

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:41:38
...bet aS sutinku,jos susirgus REIKIA GYDYTIS...ir .kartais tam neturime pakankamai pinigu...

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:40:15
energija KOSMOSE,ne piniguose...ne ju kiekyje..

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:38:56
..perkam..parduodamm..am...

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:38:11
GARBINAM JUOS:::8

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:37:29
LANKSTOMES PRIES PINIGUS

;( 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:36:10
imame,ka duoda

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:35:04
Visi sunkumai ir disharmonija,LIGOS,jog mes nemokame gauti 'isgrynintos'in FORMACIJOS

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:32:39
KONFIGURACIJU IVAIROVE

30 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:31:21
spresti veliau

31 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:30:27
tai,ko jau neverta tikrai keisti....

...tarp mitu ir tikroves 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:19:38
Êtª&©(J]ԔP í¤ÛBš} 3m iíM ip¿ÂÕ*D ©4ÙSË?)4®XÊ(§S$(¢Š ÿÙ

TIKROVE 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:04:24
Žmogaus dvasia yra Kosminės Ugnies dalelė, kibirkštis. Vadinasi, dvasia ir ugnis - sinonimai, kaip ir dvasingumas - ugningumas. Apie žmogaus ugningumą žino liaudis, ji sako: ,,užsiliepsnojo dvasia", ,,užsidegė širdis", ,,liepsningas žvilgsnis", ,,karštas rankos paspaudimas".
Žmogaus ugnis koncentruojasi jo dvasiniuose centruose kurie, Rytuose vadinami čakromis. Fiziniame kūne yra ištisas liaukų ir nervų mazgų bei rezginių tinklas. Visi jie turi savo atitikmenis sieloje ir dvasioje. Pastarieji yra ugniniai centrai - čakros. Žmogus turi 49 tokius centrus, tačiau pagrindiniai - 7. Paprastai šiandien visi jie neveikia...

MITAI 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 14:00:59
siela ypač artima Ryto žvaigždei, mūsų dieviškumo simboliui. Angelas, kritęs į žemę užgrobus jo valdžią, buvo Liuciferis, Aušrinis. Jis pašlovina ateinančią dieną, ateinantį Dienos viešpatį. Tuo jis tapatus Anupui, Egipto ugnies beždžionei, graikų Merkurijui ir Biblijos Jonui Krikštytojui. Anupas atverdavo duris Horui, kuris, nors įžengdavo po jo, tačiau buvo viršesnis. Anupo būstas buvo tuščiuose ir tamsiuose Amentos dykumos plotuose tol, kol Sothis žvaigždė (Sirijus), kuri buvo Naujų metų Ryto žvaigždė, nepaskelbdavo Horo, kaip naujų metų pradžios, gimimo.
Sirijus, dievas su šuns ar šakalo galva, vedė sielas per tamsią naktį. Jis kasryt pašlovindavo Ra, Saulės žmoguje, atėjimą. Apie Pepi sakoma: "Jo sesuo buvo Sept'ė (Sothis), jis gimė kaip Ryto žvaigždė (Venera)". "Jo sesuo, žvaigždė Sept'ė, jo vadovas Ryto žvaigždė, paėmė jį už rankos ir nuvedė pas Sohmetę-Hatorę". Jau įprasta, kad mituose Saulės dievą lydi ir saugo moterys.

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 13:47:46
Aaaaaaaa..ne?

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 13:46:37
abo>>>o eiles objekta jau rades?BEEEEE OBJEKTO SUNKU MYLETI

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 13:42:25
ÔÕÖ×ØÙÚáâãäåæçèéêñòóôõö÷øùúÿÄ ÿÄ µ w !1 AQ aq "2 B'¡±Á #3Rð brÑ $4á%ñ &'()*56789:CDEFGHIJSTUVWXYZ

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 12:45:08
Bene 8888888 reiškia dieviškumą? Manęs tokios iliuzijos neveikia. Drakonas nudvėsė, ir lai, kitas mums nereikalingas. Tiesa svarbesnė už mokytojų paklydimus.

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 12:34:57
Aš laiką verčiau panaudosiu kitokiems dalykams tokiems, kaip pvz.: meilė, o ne švaistysiu eilinėje smegenų plovykloje, įvardindamas tai kaip "ieškojimu".

iki..) 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:54:48
PRIIMI,na,o 888....zinok,jog samanai visu paslapciu neisduoda....:);;;SAKE NIEKAM NESAKYTI:::sorry

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:52:41
MESSAGE 90
You all live in the YONI of creation, the sacred womb. You will give birth and rebirth over and over again, with grander possibilities every time of mastery, service, and love. [Do these] words of mine sound simple? I AM SIMPLICITY! What [do] you expect? Leave the abundant words to the scholars. I am here not to teach words; I am here to be here in the NOW and share everlasting life with all. It is possible. Just surrender to the trust I offer to you. Here . . . remember . . . everything is possible. Let go of whatever you cling to. The adventure is grand. Close your eyes and enjoy the ride. This life is full of surprises, and together we will wake up the sky, the sun, and the great big universe . . . and this is just a small adventure.
Everything is possible in the yoni of creation. Wake up the dormant sand! Wake up the mustard seed within! The time has come!

888 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:49:18
nera niekad tos pacios akimirkos,niekad...laikas irgi turi evoliucija ir pereina i kitas dimensijas...

38 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:31:38
mokosi tik tie,kurie mokosi visa laika...

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:30:40
vidasa zmogui reiketu buti daugiau atsakingam uz savo zodzius ...ir daug kas keistusi

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:29:32
It is done.
38 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:14:44

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:27:46
MESSAGE 57
11:33 P.M.
[There is a] strong wind tonight, right? How about last night? What about two days ago? I tell you, my beloved Amenai, as long as you write, the wind will come and sing its song to your ears. Now, we must continue.
I saw that you are still worrying about the life-line we have to publish! I still want this book, this invitation, to be ready for November 22 of 2004�Xyes, published and ready to be shared with the ones who are already awaiting the message. I see you don��t know how [that can happen so quickly]. I say, worry not! I will push some buttons! You just need to remember: Self-publish! Remember! Do [the] research, and you will see [that] it will be done. It shall be done. It is done.

38 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:14:44
PO 52-55 m. prasideda organizmo distrukcija,nieko gi nuostabaus,tiesa..

47 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:12:52
SAVOKA 'TVIRTAS PAGRINDAS' egzistuoja iliuziniame mastyme...tu niekada nezinai kiek ir ko turi,nes nezinai KADA BUS IS TAVES PAIMTA

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:10:33
83-PARINDO TVIRTO PRARADIMAS

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:09:38
4-TROSKIMAS TVIRTO PAGRINDO

38 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:08:49
83

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:06:18
t.b.'ieškoti'

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:05:03
LAISVAMANIAMS IR SUNKU IR LENGVA-bet sudijuoti ir iekoti butina

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:02:35
'priklauso'

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:01:11
abo >>>NA,Tu ir vel juokiniiiii...laika issvAIstysi vienaip ar kitaip,bet vistiek 'iššvaistysi'....3 yra info,pradines jegos,vejo...sklidimo...kartais kurybos,o kartais ir distrukcijos sk.,tai proklauso tik nuo TAVES,KAIP IR KA PRIIMI,na,o 888....zinok,jog samanai visu paslapciu neisduoda....:);;;SAKE NIEKAM NESAKYTI:::sorry

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:35:51
Man gydytoja kažkada labai seniai sakė "nevalgyk bulvių traškučių..." ;)
Tie laikai kai aklai klausiau daktarų seniai jau praėjo.

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:32:06
>>>>SITE<<<< kas tie 33333333 ir 8888888? Nesiruošiu studijuoti Kabalos vien tam, kad galėčiau suprasti tave, o daugiau man ji būtų tik laiko švaistymas.

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:23:53
niekas gi zmogaus nemoko Mitybos SUDERINAMUMO...

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:22:12
is tiesu tai zmones maitinasi labai ivairiai ir daug kas priklauso nuo iprocio...

SITE 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:16:44
abo<<<svarbu,jog tai pats zinai,o ne tavo gydytojas pirmas...

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:15:27
man patinka buti su jumis

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:13:55
Nežinau kodėl, bet mano organizmas nusistatęs net gi prieš tokį, regis, nekaltą produktą kaip grietinė, o sviestas jam puikiai tinka.

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:13:33
_to 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:11:34-organizmas organizmui nelygu...

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:11:50
tas kas valgo kito kuna-anksciau ar veliau sunaikins ir savaji

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:11:34
kenkia ne tiek pats maistas, kiek jo kiekis. kilogramas mesos kenkia labiau nei kilogramas zoles tik todel kad mesoje kelis ar keliasdesimt kartu daugiau maistiniu medziagu, o is zoles organizmas sugeba issisavinti tik nedidele dali

SITE 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:09:54
abo<:::33333333,jei langas neasivere ir,jei:::::8888888 Tu nekruptelejai,nieko tokio ir ....nenutiko...

to abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:08:53
visiškai su tavim sutinku, mūsų organizmas pats zino ko am reikia ir kas jam zalinga, ir as kai nustojau valgyt valgyt zole ir pradejau maitintis vien mesa, pradejau jaustis zymiai geriau, zymiai sveikiau

1-5 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:06:17
!

:) 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:05:35
abo >>>...'Nesu specialistas šiais klausymais...';)TAU REIKETU PRIMINTI,
jog specialybe igyjama TIK per 5-6m,TAD NESIKRIMSK:::)

SITE 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 10:01:31
in ko<<<kai truksta aprangoj vienos sagos,vaziuojant i prezentacini susitikima 'musu CIVILIZACIJAI',yra tik tavo paties asmeninis reikalas-kada ir del kokios priezasties ta saga istruko...

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 09:57:29
inkognito<<<butinai apsilankykite

SITE 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 09:55:46
:::kai paskaita skaitys ch.m.dr.Ksavera Vaistariene-21 amziaus mityba ir galesite suzinoti apie naujausius pasiekimus energijos ir mitybos srityse...

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 09:54:40
>>>>inkognito<<<< mažiau tu klausyk tos propagandos apie mėsos būtinybę mūsų organizmui (yra ištisa ekonomikos šaka, kuri žlugtų, jei visi nustotų valgyti mėsą, bet ar tai mus turėtų jaudinti?). Yra ištisos kultūros, kurios apsieina be mėsos. Baltymų šaltiniu gali būti riešutai... Mėsa ne tik, kad nereikalinga, bet ji dar ir žalinga, nes nuodija mūsų organizmus.
Nesu specialistas šiais klausymais, bet iš tikro mūsų pačių organizmai puikiai jaučia ko jiems reikia, tereikia išmokti įsiklausyti. Šiuo metu valgau tokį 'nesveiką' maistą kaip bulvių traškučius, įtariu, kad man trūksta druskų ar kokių nors kitų medžiagų. Jei jaučiu, kad mano organizmui jų reikia, tai bet kokiai propagandai lieku kurčias... Geriau jau pasikliauti savo organizmu, nei tapti kažkieno bandymų kiaulytėmis.

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 09:54:15
,8

inkognito 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 09:15:04
Mėsa gal ir lavonai,bet jie turi baltymų kurių negali mūsų organizmas gauti kitais būdais,jei valgome tik vegetarišką maistą,mes priverčiame jį gamintis lasteles- savotiškus sintezės fabrikus,kurie tik parodijuoja tokių baltymų gamybą,organizme vyksta procesai nuolatinio deficito sąlygomis ir pasekoje to nualiname organizmą be reikalo išeikvodami brangias gyvybines jėgas,kuriu kiekvienas turime tik labai ribotą kiekį... Todėl nors išoriškai to žmonės ir nejaučia jie pakerta savo sveikatą ir sutrumpina dievo jiems skirtą laiką žemėje

inkognito 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 09:07:50
Aš nesu ABO,ir įtariu kad po šiuo nicku slepiasi mūsų senas bičiulis Pokštininkas,juk tam jis ir pokštininkas, kad krėstų pokštus

~~~~~>>> 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 07:54:46
abo, tai ir tu manai, kad mes lavonus valgom? :)

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 06:21:32
>>>>SITE<<<< o jei langas neatsivers ir aš nekrūptelėsiu, tai kaip man žiūrėti į visus tuos tavo išvedžiojimus? Turiu imunitetą tokiems dalykams? Čia kaip su kokia parazituojančia voodoo, kuri veikia, kai ja tiki? Aš nesiruoščiau tikėti, žiūrėčiau tik kaip į perspėjimą, ir kitą kartą uždarydamas langą tik pažiūrėčiau, ar jį gerai uždariau. Tai kas nutiko paraleliniuose pasauliuose, nebūtinai turi įvykti ir mūsiškiame. Dar daugiau, tai kas nutiko paraleliniuose pasauliuose ar net mūsiškiame, gali ir niekada neįvykti, o likti tik dežavu jausmu.

abo 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 06:04:38
Aš mėsos nebevalgau, ir nei kiek jos nepasiilgstu...

'oo' 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 23:41:09
Kas Dievo - Dievui, kas Cezario - Cezariui. Taip ir klaidžiosime šiuo labirintu, kol per nuosavą skausmą rasime kelią ten, kur priklausom.

~~~~~>>> 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 23:13:52
abo 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 14:55:21\\\
Tiesą sakai. Visokie aršūs `skeptikai` ir Next Worldai tą patvirtina. Čia vietoje būtų prisiminti Trojos arklius ir Trojos kumeles les les.

SITE 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 21:50:31
abo,inkognito< 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:42:29
:::jei as pasakysiu,jog netiketai vejas atvers tavo langa ir tu kruptelesi nuo to netiketumo,tai zinok,jog buvo svarbu ne tai,jog as tau pasakiau,o ,jog vejas staiga atvere tavo langa ir tu kruptelesi nuo to...

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 21:34:51
MESSAGE 2
11:11 P.M.
The light that shall be seen will be read in the portal of paper. My children will write about Divine conversations, and the ocean will validate this with a wave of Shakti.3 You are part of the wave. You are the wave. The rocks shall bear witness of the Soulmate reconnecting. Yet, a button of fear and control will move the mind of my children. Yet I say unto you, the red-iron formations vibrate higher awareness, and what seems separated shall be reunited in the now.
Shhhh . . . Blessings.

SITE 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 21:30:50
gulagas>>>Liudnai juokauji

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 21:28:32
6-9 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 10:58:50
Remember what I always say to my children:
That there has never been a saint without a past,
And a sinner without a future.

keule 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 21:22:50
bukit ramus-savu neliesiu

gulagas 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 21:18:30
as dar galvoju kad keules nera parazites ir to nedaris

gulagas 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 21:15:41
jei keules prades vlgiti zmones,tai zmonems neriekes nieko skaiciuoti,skaiciuos ar keuliu pasauly ar zmonu yra daugeu,tai gal inkognito tay ir norejo pasakiti

patriotaz 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 18:35:48
inkognito > kokie itarimai ir kaip tvirtinasi? jei galima prasau issamiau

patriotaz 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 18:21:42
inkognito tu apie pasaulio pabaiga ar apie matematika?

inkognito 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:50:32
Mano įtarimai tvirtinasi kad ko gero po 2012 metų nebebus ko skaičiuoti....

gulagas 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:46:57
as esu kad keules valgiciau

gulagas 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:45:44
abo>>ir as ne inkognio

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:43:28
'svarbu'

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:42:29
:::jei as pasakysiu,jog netiketai vejas atvers tavo langa ir tu kruptelesi nuo to netiketumo,tai zinok,jog bus svrbu ne tai,jog as tau pasakiau,o ,jog vejas staiga atvere tavo langa ir tu kruptelejai nuo to...

:) 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:40:31
abo>>>ir Tu esi Dievo vietininkas Zemeje,o ne koks ten parazitas...

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:37:36
Agni Joga skelbia, kad šiame šimtmetyje vyksta Armagedonas -paskutinė šviesos jėgų kova su tamsiosiomis jėgomis. Toji kova - Kali Jugos (Tamsiosios Epochos) pabaiga ir Satija Jugos (Šviesiosios Epochos) pradžia. Ji buvo išpranašauta religijų šventraščiuose, pvz. krikščionių Evangelijose (Apokalipsėje), induizmo Puranose. Pastarosiose pasakyta, kad epochoms keičiantis žmonės ims netekti proto, ir jei toji beprotybė peržengs ribas, tai vienintelė išeitis bus ugninis valymas.
Patikslindama šią pranašystę, Agni Joga sako, kad epochoms keičiantis prie Žemės priartės Kosminė Ugnis. Toji Ugnis išvalys užterštą mūsų planetą, sudegins viską, kas netinka Naujajai Epochai, nes tamsos duobėms Žemėje tikrai reikalinga stipri dezinfekcija. Nors Naujoji Epocha vadinama Maitrėjos Epocha, ji dar turi ir kitą pavadinimą -Ugninė Epocha.

' 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:23:12
Kas gi iš tikrųjų yra Mahatmos?

SITE 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:20:34
gulagas<<<KO GERO

gulagas 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:19:06
kalbat visi nesamones zmones yra kad valgytu keules,o keules yra tam kad jes zmones valgytu

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:17:16
jietis,abo,inko..tas pats

_ 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 17:15:32
Musu civilizacija pastatyta ant antikines Graikijos civilizacijos pagrindo. Tad tikiuosi, kad po neilgo karo musu civilizacija...PAINIOJAMI TERMINAI...'kas tai yra yra civilizacija?_'

abo 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 16:19:46
Kaip supranti 'meilę'? Tai mėgstamas protų sujaukėjų arkliukas. Iš tikro meilė su protu nieko bendro neturi, nes neįmanoma mylėti smegenimis.

abo 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 16:11:25
>>>>SITE<<<<įdomiai susukai, "...dalijimosi energija..."... ar gi tai neturėtų būti realizuojama savanoriškumo pagrindu? Kas tu esi? Dievo vietininkė Žemėje? Dievui tokie parazitai-tarpininkai nereikalingi. Ir, beje, aš ne inkognito.

* 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 15:56:58
Sirijus C (Moterų saulė) dogoniečių vadinama "gyvųjų arba būsimųjų moteriškųjų sielų buveine". Jo simbolis yra dvi linijų poros, - glaudžiai susijusios su Dogono legenda. Jie tikėjo, Two pairs of beams kad Sirijus C "siunčia dvi spindulių poras" ir tie spinduliai reiškia "moters figūrą" - "tėra vienintelė žvaigždė, kuri skleidžia tokius spindulius".

Idomu 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 15:53:43
skaitykite apie Dogano genties tikėjimą Sirijumi).

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 15:51:53
TU MAN PATINKI::::9

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 15:51:23
.):::is manes juokeis ,jog su savim kalbuos...o pats...:)saunu!

:) 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 15:49:06
abo<<Inkognito< na,o kaip TAU Egipto mitai???ten ne labai toli..ir Afrikos gentys...tolau kiek Indenai...Bet atstumas cia ne kriterijus

SITE 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 15:43:35
Abo< Reiketu suformuluoti KO TIKRAI NORI...ko pageidauji,nors DIEVUI svarbu tik reikmes.Bet vistik pabandyk suformuluoti kokia gi Tu Planeta isivaizduoji,o 'nei pakarta - nei paleista, kokia siuo metu yra'...:)
As lengvai galiu isreiksti savo Vizija,kuri telpa:'meile,realybes kurimas per dalijimosi energija cia ir dabar...'ir nereikia galvoti,jog si PLANETA
YRA AMZINOJI MUSU BUVEINE,jei jau tiki mitologija,tai ja dazniau ir pavartyk MITOLOGIJOS PUSL.:
'Senovės Egipte Plejadės buvo "Krittikas", t.y. "moteriškosios lyties žmonijos teisėjomis". Jos pradžioje buvo tapatinamos su septyniomis Hatorėmis, kurių vardus mirusysis turėjo prisiminti ir ištarti, kad galėtų įžengti į "rojų", kuris buvo tolimose žvaigždėse (skaitykite apie Dogano genties tikėjimą Sirijumi). Dabarties Egipte Plejadės siejamos su septyniomis Pribuvėjomis'

.:) 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 15:42:22
12:07:08
jog nesureiksminti ,ka pasakeme pries tyla

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 15:41:07
t.b.'PLANETA'

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 15:39:24
'galiu'

SITE 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 15:38:06
Abo< Reiketu suformuluoti KO TIKRAI NORI...ko pageidauji,nors DIEVUI svarbu tik reikmes.Bet vistik pabandyk suformuluoti kokia gi Tu Planeta isivaizduoji,o 'nei pakarta - nei paleista, kokia siuo metu yra'...:)
As lengvai gliu isreiksti savo Vizija,kuri telpa:'meile,realybes kurimas per dalijimosi energija cia ir dabar...'ir nereikia galvoti,jog si PLANTA
YRA AMZINOJI MUSU BUVEINE,jei jau tiki mitologija,tai ja dazniau ir pavartyk MITOLOGIJOS PUSL.:
'Senovės Egipte Plejadės buvo "Krittikas", t.y. "moteriškosios lyties žmonijos teisėjomis". Jos pradžioje buvo tapatinamos su septyniomis Hatorėmis, kurių vardus mirusysis turėjo prisiminti ir ištarti, kad galėtų įžengti į "rojų", kuris buvo tolimose žvaigždėse (skaitykite apie Dogano genties tikėjimą Sirijumi). Dabarties Egipte Plejadės siejamos su septyniomis Pribuvėjomis

abo 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 15:00:03
...o ne liks nei pakarta - nei paleista, kokia siuo metu yra.

abo 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 14:55:21
>>>>>Inkognito<<<<< ar tau neatrodo, kad zmonija per pastaruosius 2000 metu yra pavergta, per siuos 2000 metu musu dvasinis vystymasis yra dirbtinai stabdomas ir netgi daugiau - visaip bandoma mus nudvasinti bei sustabdyti musu progresa? Zmones siek tiek daugiau patyre dvasiniam kelyje atvirai sneka, kad jiems trukdoma: jie jaucia kaip miego metu is ju paimama sielos dalele-energija. Tu kaip konstruktorius ir nesijauti nei saugus, nei uztikrintas del savo ateities, is taves tyciojasi del tavo bandymu svajones paversti realybe. Kazkam siuo metu tesame tik melziamos karves, kurioms nevalia skraidyti.
Man atsibodo skaityti siame forume tariamu musu dvasiniu mokytoju paistalu. Braizas labai aiskus, tai nera jokie dvasiniai mokymai, bet smegenu plovyklos, siekiancios mus supainioti ir sustabdyti. Labai charakteringas pozymis, kai jie reikalauja musu tikejimo. Tokius siulyciau iskarto varyti i sali be jokio gailescio ir negaisti savo laiko. Reikia pripazinti, kad kai kas, ka jie pateikia yra tiesa ir gali buti naudinga, bet viskas yra taip atskiesta melais ir noru mus valdyti, kad realiai neapsimoka su jais net prasideti, praktiskai neimanoma atskirti grudu nuo pelu. Geriau viska patiems pradeti nuo pradziu. Taip bent eitume i prieki, o ne suktume amzinus ratus dykumoje, vadovaujant kazkokiems apsisaukeliams musu dvasiniais vadovais.
Dabar del to laivyno, jei tikrai jis atskrenda, tai ziuriu i ji, tik kaip i Olimpo "dievu" sugrizima. Musu civilizacija pastatyta ant antikines Graikijos civilizacijos pagrindo. Tad tikiuosi, kad po neilgo karo musu civilizacija, nusikraciusi jungo, atgims, o ne liks nei pakarta - nei paleista.

inkognito 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 12:25:56
Atsimenu tokius rašmenis ir ornamentus Torniečių laivuose,manau kad tai vienas iš jų zondų.... Artėja Keceokatlio laivynas,po 5 metų jei niekas nesutrukdys jiems jie jau žudys mūsų civilizaciją

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 12:22:10
TAIP SVARBU,JOG BALSAS BUTU MALONESNIS

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 12:07:08
jog nesureiksminti ,ka pasakei pries tyla

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 12:06:18
a,galma tyleti,jog sureiksminti tai ka paskei,pries tyla...bet galima ir kalbeti,islaikant mityse ka pasakei pries tyla

SITE 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 11:17:32
zmonems patogu laistyti is laistytuvo,Dievui-is debesu...

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 11:14:26
9 8 7 6..........5 4 3 2 1 0 0 1.....

:) 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 11:12:33
ka daro DIEVAI,kai Ju vaikai neklauso...???

mozaika 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 11:10:39
oropilis>>>idomu

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 11:07:09
diplomai...:)

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 11:06:26
jei sako:'AS TA ZINAU GERAI,bet va,tam as neturiu laiko,o TAM AS TAM JAU PER SENAS...'
ka gali zinoti gerai,jei neatnaujini ziniu nuolat...ir tari,jog 'esi per senas'

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 11:03:07
kaip peraukleti vaikus,jei patys nebesiaukleja nuolat?

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 11:01:52
deda daug pastangu,jog peraukleti juos...:)

SITE 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 11:00:48
Ka tevai daro su tais vaikais,kurie ju neklauso?

6-9 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 10:58:50
Remember what I always say to my children:
That there has never been a saint without a past,
And a sinner without a future.

1-5 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 10:53:50
!

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 10:53:15
Visualize the world as one force, YIN SHIN

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 10:52:25
MESSAGE 89
Visualize the world as one force, YIN SHIN. I was in China not too long ago and [I saw that] they carry well that principle in [their] cells. One sacred force evolving in love, consciousness, and free of fear. Lifting fellow brothers when they fall through compassion, kindness, and love. All cells carry the information of the yin shin force.
Dream with love; dream with peace, [with a] powerful mind. Affirm life, affirm assistance, and affirm celebration, laughter, and joy.
Transcend the belief and become the mission. Sing a song to every thirsty ear. Share bread with every hungry mouth. Share wisdom with every thirsty mind, and share silence with the enlightened ones.
You are my friend.
I love you.

2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 10:41:22
CHELAS, DISCIPLES, AND IMITATORS
September 20, 2004
MESSAGE 60
My children,
Some of you put too much emphasize in those who imitate, who become herd followers. You negate them, you reject them, and in the process, [you] direct your mission energy to them! Please! Chelas, disciples, and imitators emanate from the same source consciousness. Yes, choices are honored, but your focus must be one-pointed! Judge not the imitators; blame not the followers. Vibrate compassion, and carry on with your message. The true chelas are teachers disguised as disciples. Bees gather to honey, so trust all is well.

oropilis 2007 m. gegužės 10 d., ketvirtadienis, 10:07:26
Nieko sau nuotraukytes: www.coasttocoastam.com/gen/page2022.html?theme=light
Panasu i automatini paieskos zonda, varoma kazkokia antigravitacine jega.

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 22:08:41
Dao ypatybė - silpnumas; iš esamo atsirado visi pasaulio daiktai, o esamas gimė iš nesamo. ...

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 22:05:54
:

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 21:49:09
kartais nera lengva atitrukt nuo kasdienybes,gilintis i mistinius dalykus,nes lyg ir atrodo,jog tam nera laiko..taciau gyvenimas sako ka kita-uztenka susirgti sunkiai pagydoma liga,kai dauguma ima ieskoti ekstrasensu ir bioenergetiku...kazin ar yra Lietuvoje alchemiku..o butu musu Lietuvai labai reikalinga..kai 4 st.onkologiniu ligu vis daugeja..reiketu paklausti kaip gi vykdoma profilaktika...vykdoma,bet 'kaip?'..

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 21:42:48
.9

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 19:08:39
suprask

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 19:08:03
::KAI BANDAU NEREAGUOT....

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 19:06:10
SU MANIMI NEJUOKAUJA

:) 2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 17:20:47
Palm Foundation : ( PROTECCTION AND LEGISLATION FOR MINOR AND WOMEN)

* 2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 17:18:32
'

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 17:13:58
.........

47 2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 14:34:37
TO 47

I HAVE A PLAN 2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 14:32:47
MESSAGE 1
7:41 A.M.
Shhhhhhhh, now listen. The wind came by and told me about the writing. What are we waiting for, beloved? Why [are you] thinking [that] the information is not for you to endure? Please receive the information. How would the whisper be transformed into a subtle reverberation for the crazy lovers to understand my love for them? SWING! SWING! SWING! The night will come; [it] is here. The Light transpires your name to me. What a crystal will burn with its presence is the illusion of separation.
I will call you telepathically.2 Shhhhhhhh. Forty days exactly, and then you speak up.

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 14:24:12
The time has come, and the veil shall be lifted.

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 14:23:26
38 I am glad you are hearing my call. Go back to the sacred vortexes again! Two more times. There we shall meet. This time the intense embrace shall be as subtle as a breeze of winter. The time has come, and the veil shall be lifted.

mozaika 2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 14:21:56
S Isskirtiniu saves nelaikau, neskaitau saves priklausanciu is vis kokiai nors skalei... Issukiai, tai man primine praeiti... Kariavau tukstancius kartu ir kiekviena kova atrode principine ir reikalaujanti pergales... Bet jau seniai nebekovoju... Is esmes esu pasitraukes i sali, stebiu ir analizuoju ir tik labai retai issikisu i kazka... Tiesiog, si kart issikisau, nes noriu issitikint ar tikrai taip yra, kaip tai matyt...
=========================================================================
IR VIS TIK ESI ISSKIRTINIS
Yet I know your concern [for] structure and presentation. You may do what you like regarding that...

38 2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 14:07:45
help me

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 14:06:48
Dear<<nes kitaip zmones paprasciausei praras dvase be kurios bus tik kunas beis protas kuris dirbs automato principu..'.Taip neturetu nutikti,nes yra reguliuojama.Bedvasiai greit suserga,mirsta,arba buna mokomi per kancia.Ir sis gyvenimas tera iliuzija-paremtas senomis tradicijomis,kurios kinta.bet turi kisti ne tradicijos,o pats mastymas.Pereiti i globaluji.

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 13:47:47
dear>>>to unknown>>> OVERCOMING POVERTY WILL REQUIRE A QUANTUM LEMP!
so...'KODEL I PALATA ILEIDZIAMI LANKYTOJAI BE SPEC.RUBU?ar ligonines vadovybe zino,jog LIETUVA IEINA I ES?ar gali prasyti lesu is SVEIKATOS MINISTERIJOS ,jog ligonineje nesklistu 'UZKRATAS'...ka daro gydytojas,kai suvokia,jog pacientui pagalba nebera reikalinga,nes 'post faktum'...ir ar pajegia tai suvokti pats gydytojas laiku,pries nusiusdamas ligonio artimuosius i 'savo vaistine'...

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 13:43:21
as tik rasau...i can't speak on this site...

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 12:22:30
daug sunkumu ----Speek in Lithuanion.

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 12:21:12
10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 ....dabar tylos minute....TAVO protui as leidziu uzsnusti...cha cha ...uzsnusti ir prabusti..

inkognito 2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 11:06:45
Speek in Lithuanion.

MOZAIKA 2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 10:03:00
3
12:10
::Our amrita melts My Boy. Aha! I said for you to swing! I am watching through the wind.
57
23:33
:::Those trees will spread the seed as well. Let us fill this planet, my dear Boy, with sacred trees.
Excerpted from INVITATION TO LOVE
108 Reminders for The Enlightened Ones
HMM
Berniukstis sedejo prie to paties stalo,jo veido nemaciau. Nuriedejo obuolys .Berniukstis nekente manes.Dusau..STAIGA SUVOKIAU,JOG YRA DAUGYBE KVEPAVIMO METODU!Prabudau.

SITE 2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 09:43:31
Enjoy...
And contemplate this:
"If you had a vision of yourself as a Healer of Planet Earth, what would that vision be? "

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 08:48:03
po po po .....ryt

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 08:47:25
ka pasakysi-tuo ir busi

51 2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 08:46:39
51

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 08:45:51
Ha, ha! Asleep and awake

2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 23:00:03
10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1. . . . Now a moment of silence . . . your mind I put to sleep. Ha, ha! Asleep and awake:::

SITE 2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 22:47:05
38 THE END :)

:) 2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 22:44:40
2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 22:39:25
"THOU DIDST NOT TURN IN CONTEMPT FROM MY CHILDISH PLAY AMONG DUST,AND THE STEPS THAT I HEARD IN MY ROOM ARE THE SAME THAT ARE ECHOED FROM STAR TO STAR..."("Gitanjali" Sai- Rabindranath Tagore)
p.s.The light that shall be seen will be read in the portal of paper.

2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 22:42:55
VINE CONVERSATIONS
November 11, 2003
MESSAGE 2
11:11 P.M.
The light that shall be seen will be read in the portal of paper. My children will write about Divine conversations, and the ocean will validate this with a wave of Shakti.3 You are part of the wave. You are the wave. The rocks shall bear witness of the Soulmate reconnecting. Yet, a button of fear and control will move the mind of my children. Yet I say unto you, the red-iron formations vibrate higher awareness, and what seems separated shall be reunited in the now.

THE END 2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 22:41:54
Too much emphasis on fame and recognition on your planet; even the masters cross the fine line of spirituality and ego.

2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 22:39:25
"THOU DIDST NOT TURN IN CONTEMPT FROM MY CHILDISH PLAY AMONG DUST,AND THE STEPS THAT I HEARD IN MY ROOM ARE THE SAME THAT ARE ECHOED FROM STAR TO STAR..."("Gitanjali" Sai- Rabindranath Tagore)

2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 22:37:45
MESSAGE 3
12:10 P.M.
Shhhhhhh . . . three more days [and] the elixir melts as a rounded crystal. Wait! What are you thinking? Parents need to eat the sweet! First we feed them, and then they serve children as meant by creation.
First they go to My Boy, then my Soulmate. Aha! What are these words I am telling you? Ha, ha, ha! The possibility of God��s realization since before birth is here and now. Too much emphasis on fame and recognition on your planet; even the masters cross the fine line of spirituality and ego.
Before birth I breathe; before death I live. Count to ten before you start contemplating the incomprehensible. Then, you come and speak to me. 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1. . . . Now a moment of silence . . . your mind I put to sleep. Ha, ha! Asleep and awake! I like games; My Boy does, too.
I move now and stay here. Shhhh, be quiet. Yes, even more. Would you dance for me as you have done through eternity? Our amrita melts My Boy. Aha! I said for you to swing! I am watching through the wind.
Babaji
Om Surya Premanand

gezoliss 2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 21:56:50
ir vel tyla......

THE END 2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 15:01:48
Senoji jogos technika kvėpavimą paverčia protu. Dėl dvasinės pažangos kvėpavimą galima suvokti kaip protą - įsivaizduojamą kvėpavimą.
Galima pateikti daugybę pavyzdžių apie matematinį žmogaus kvėpavimo tempo ir jo sąmonės būsenų kaitos ryšį. Žmogus, kurio dėmesys labai koncentruotas (pavyzdžiui, sprendžiant rimtą intelektualinę problemą ar bandant atlikti tam tikrą subtilų ir sunkų fizinį darbą), kvėpuoja labai lėtai. Dėmesio sutelkimas priklauso nuo lėto kvėpavimo; greitą ir nelygų kvėpavimą neišvengiamai lydi žalingos emocinės būsenos: baimė, aistra, pyktis. Nerimstanti beždžionė įkvepia ir iškvepia 32 kartus per minutę, skirtingai nei žmogus - 18 kartų. Ilgaamžiškumu garsėjantys dramblys, vėžlys, gyvatė ir kiti gyvūnai kvėpuoja už žmogų daug rečiau. Pavyzdžiui, 300 metų galintis gyventi vėžlys įkvėpia ir iškvepia tik 4 kartus per minutę.
Gaivinantis miego poveikis siejasi su tuo, jog žmogus laikinai pamiršta savo kūną ir kvėpavimą. Miegantis žmogus tampa jogu; kiekvieną naktį jis nesąmoningai atlieka jogos ritualus: atsieja nuo kūno ir sulieja gyvybines jėgas su gydomosiomis srovėmis pagrindinėje galvos smegenų srityje ir šešiais stuburo centrų „subgeneratoriais“. Tokiu būdu miegantysis nežinodamas pasineria į kosminės energijos saugyklą, palaikančią visas gyvybės formas.

2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 14:59:20
tada,kai prabundi is sapno...ir suvoki,jog gali be pastangu nekvepuoti kuri laika...aisku,pirmiausia nustembi pats...po to imi ieskoti,jog suvokti...ir kai randi,tarsi nustembi vel...bet nustembi tik pirma karta..

hmm 2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 14:57:53
SEXY 2005 m. vasario 12 d., šeštadienis, 21:05:34
STOVEJO.Buvo KARTU.NEGALEJAU uzmigti.Mesiska desrele staiga pradejo slinkti zemyn.Pries tai TRUKO oro.BANDZIAU praverti langines...
Buvau GEROKAI isgerusi alaus .DAUGIAU NIEKO neprisimenu.
Berniukstis sedejo prie to paties stalo,jo veido nemaciau. Nuriedejo obuolys .Berniukstis nekente manes.Dusau..STAIGA SUVOKIAU,JOG YRA DAUGYBE KVEPAVIMO METODU!Prabudau..

2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 14:46:54
tada,kai prabundi is sapno...ir suvoki,jog gali be pastangu nekvepuoti kuri laika...aisku,pirmiausia nustembi pats...po to imi ieskoti,jog suvokti...ir kai randi,tarsi nustembi vel...bet nustembi tik pirma karta..

SITE 2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 13:43:22
Troškimai pasiekė neįprastą ryžtą. Patys mažiausi mokiniai pasirinko ieškojimo kelią ir atėjo pas Mus (į Šambalą), kad išsiaiškintų savo siekius. Kiekvienas atsinešė savo svajas: aš sugriausiu visas žemiškas bažnyčias, nes Tiesa negali slėptis už sienų; aš apsodinsiu visas dykumas, aš atidarysiu visus kalėjimus, aš sunaikinsiu visus ginklus, aš nutiesiu visus kelius, aš išdžiovinsiu visas ašaras, aš apeisiu visas žemes, aš parašysiu žmonijos knygą. Bet pats mažiausias kreipėsi į įsižiebiančias žvaigždes ir pasakė: „Sveiki, broliai!“ - ir su šiuo drąsiu pasveikinimu išėjo jo „aš“

2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 13:04:05
filma galima pakartoti..

2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 11:53:51
filmas lyg gyvenimas

2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 10:42:00
kap filmas gyvenimas

2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 17:25:28
;)

mozaika 2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 15:58:43
pagrindinis akcentas turetu buti ne mirtis uz nuodemes,bet nugalejimas mirties...
siai dienai tinka *fiksuojama* akimirka KIEK GI JUDU ISKARIJOTU SIANDIEN,KURIE SAVE PARDUODA,VISAI NEJAUSDAMI kur prasideda morale ir kur...ji yra...

,9 2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 15:43:12
я работаю постоянно но я неуспеваю!!

2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 15:42:24
DAUGYBE DOKTRINU

2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 15:41:57
ARBA TURETU NEBEBUTI KANCIU

2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 15:41:13
kada mes dziaugiames,jog JEZUS NUMIRE UZ MUSU NUODEMES-VEL GI KAZKAS NAIVAUS...tuomet tu nuodemiu turetu jau ir nebut,tiesa?

2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 15:39:16
...o ka atmesti

2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 15:38:16
turetu buti vidinis mechanizmas-ka pasilikti

2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 15:37:24
yra ivairios info-teise rinktis ir rinktis

2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 15:36:00
драствуйте! если я напишу правду вы поверите?просто нет выхода вот сел с последней надеждой на чудо вдруг есть человек с душей!! от меня ушла жена забрав деньги за кредит но оставила мне двухлетнюю дочь которую я очень люблю!!! а за квартиру нужно срочно платить кредит если неоплачу нас с выгонят!!! поможете хоть чемто?неужели нет сострадания помочь чужому человеку!? ведь Бог все видит за доброту придет доброта!!!??? я работаю постоянно но я неуспеваю!!!я вам все верну мне чужего ненадо!! Пожалуйста!напишите ответ!

Alvinas 2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 14:34:35
Sveiki!
Kreipiuosi į visus: skeptikus, naivuolius ir nelaikančius savęs nei skeptiku, nei naivuoliu. Diskusijose nedalyvauju, nes diskutuodami nieko neišsiaiškinsime, tačiau man įdomu kaip jūs visi žiūrite į skirtingą informaciją, kuri mus šiais laikais pasiekiama internetu. Šiuo metu galima rasti oficialių šaltinių, kurie teigia, kad NSO egzistuoja. Neskaitant buvusių kareivių, kurie tai pripažįsta, vaizdo įrašų iš kosmoso filmuojant per specialius filtrus. Ir naujausi šaltiniai yra labai intriguojantys. Yra žinių, kad anksčiau ar vėliau vyriausybei teks atskleisti tiesą. Ką manote?

2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 12:08:11
w.9

i have not plan... 2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 12:00:59
I have come to light the lamp of Love in your hearts, to see that it shines day by day with added luster. I have not come on behalf of any exclusive religion. I have not come on a mission of publicity for a sect or creed or cause, nor have I come to collect followers for a doctrine. I have no plan to attract disciples or devotees into my fold or any fold. I have come to tell you of this unitary faith, this spiritual principle, this path of Love, this virtue of Love, this duty of Love, this obligation of Love...

SITE 2007 m. gegužės 6 d., sekmadienis, 21:51:05
BOJACK<<<To make your contribution, go to "Foundation" and click on "Online Contribution."

SITE 2007 m. gegužės 6 d., sekmadienis, 21:22:49
pradzioje buvo MINTIS,ji Tapo ZODIU,Zodis Tapo KUNU ...IR GYVENA TARPE MUSU

2007 m. gegužės 6 d., sekmadienis, 21:20:41
MINTIS TURI DIDELIA GALIA,tai materijos pradziu pradia

BOJACK 2007 m. gegužės 6 d., sekmadienis, 19:38:25
Hello everybody nice to see you all this is me BOJACK, from another space universe im back. Where is oldman INKOGNITO i want to take a messege to that human >:D

SITE 2007 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 23:47:09
planet_x (SoulFx) >>>kur Tu?

2007 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 23:45:53
I IR IS

KUR TU 2007 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 23:45:20
planet_x (SoulFx) 2005 m. sausio 5 d., trečiadienis, 08:01:38
to Danas >>>mano manymu yra energija, materija ir visa tai kartu kuria intelekta ir siela, intelektas manipuliuoja materija, siela energija - ir taip viskas eina tobulumo link kol galiausiai viskas sueina i dieva ir ji papildo ,ir prasideda kurimas dar tobulesnio nei priesh tai.

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 19:06:20
apie inkarnacija yra daug knygu,zmones net apraso,jog tai prisimena

gezoliss 2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 17:43:10
durnas nick'as ir tiek..... :D

SITE 2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 16:09:51
Hesė niekino europiečių kultūrines vertybes. Jis ypač bjaurėjosi švietimo sistema, todėl ir pats metė mokyklą.

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 15:53:26
Kur freestylas?

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 15:41:32
ka reiskia gezoliss?

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 15:17:55
..kol galesi

mozaika 2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 15:15:59
INkarnacija,tai gimimas-tiesiog kaip ir vedybos:KOKI(-IA) TURESI,TOKI MYLESI...

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 15:09:01
:)

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 15:08:08
pagal ta pacia logika negali buti daug ko

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 15:07:51
Nu kas čia do mada amžinai ginčytis?

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 15:06:51
tik gali buti-pimas,antras,trecias ir ketvirtas,o ne 4

kazkas panasaus 2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 15:04:38
jei du drambliu pridesi prie dvieju drambliu nebus 4 riu,nes drambiai yra skirtingi patys savaime

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 15:03:39
O man tai inkarnacijos, perturbacijos, išsivertimai ir kitokie ...imai.

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 15:03:00
nepamenu 1 ar 2 kl. susigincijau su mokytoja,kad sk. sudetis ir atimtis yra nesamone

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:57:29
ka kiti ivede-suprantama daugiau jiems

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:56:33
#man#

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:55:56
mane idomu numerologija,iv.kombinacijos,maziau-skaiciai

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:51:23
'dinamine'

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:50:34
Tik spirale yra dinmine figura-kitos statiskos arba pusiau statiskos

keiciasi laikai,keiciasi ir paprociai 2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:47:33
Saliamonui buvo pranešta: „Adonijas bijo Saliamono ir laikosi aukuro ragų, tardamas: 'Tegu karalius Saliamonas man pirma prisiekia, kad jis neužmuš savo tarno kalaviju'“. 52 Saliamonas tad atsakė: „Jeigu jis dorai elgsis, nė vienas plaukas jam nuo galvos nenukris žemėn, bet jeigu užsitrauks kaltę, turės mirti“. 53

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:46:53
Nu, nu, o trikampis triju atkarpu kombinacija ja ja.......

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:40:45
gal tai ir svarbiausia,kad neprarast pusiausvyros gyvenant 6-tuke

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:39:14
neleizia prarasti pusiausvyros

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:36:05
sesiakampis...tai ne tik sesiakampis...dvieju trikampiu kombinacija

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:35:02
:) NA,per tuos dvejetus ir liekame daug ko nesuzinoje

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:33:35
Dovydas ir Saliamonas karaliavo po 40m.,na JIE TO METO ISMINCIAI...

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:28:39
Nėr čia ką galvot. Arba žinai, arba ne. Nežinai-sėsk, dvejetas.

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:27:02
Šešiakampis

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:03:41
o ka Tu galvoji apie Saliamono zenkla?AR TAI BUVO VIENINTELIS?

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 14:01:16
pagalvosiu

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:59:53
moterys negali vartoti tiek kontraceptiku

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:46:19
O kaip su Saliamono šešiakampiu ženklu?

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:17:14
:)

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:16:42
ir kasdienybeje

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:16:15
6 neturi egzistuoti samoneje

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:15:13
i pensija neturi iseiti zmogus sulaukes_ápie 60 metu,jis turi ilsetis,kada reikia,ir buti produktyvus kada gali

:) 2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:13:44
minute neturi tik 60 sek.

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:12:53
Nu, nu, taip ir ateina "maištininkas žuvo-šlovė drakonui". Arba, skant, Napoleonas nas nas.~~~~

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:12:50
Valanda neturi tik 60 min.

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:11:17
60+38=98

mozaika 2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:08:45
Kitu demesys ipareigoja gyventi ju taisyklemis,primetimais-tai isbalansuoja Tavam Laike

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:02:38
'nei'

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:02:06
daug svarbiau yra paciam Kazkuo zavetis,net troksti,jog tavimi zavetusi..

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 13:00:00
nera skirtumo-kalba ar nekalba..nes tas pats PAZINIMAS ATEINA VISIEMS-'AKIMIRKA' AKSCIAU AR VELIAU...

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 12:56:29
;)

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 11:28:03
apie tave niekas ir nekalba

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 11:25:58
AKIMIRKA

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 11:25:32
garsas...isgarsejimas...:)

mozaika 2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 11:24:09
adas>>>o Tau SEKMES,sujungiant prota ir intuicija

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 11:21:50
...siaip tai protas nera pagrindinis variklis siame slenyje

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 09:09:05
:-)

2007 m. gegužės 4 d., penktadienis, 08:37:42
Aš nemiegu,aš budžiu..... ir viską matau ir girdžiu

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Pagrindinis NSO puslapis
Vartiklio naujienų puslapis
Pagrindinis Global Lithuanian Net puslapis