Global Lithuanian Net:    san-taka station:

ARCHYVAS, 4


\

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 23:30:10
adas, is kokio tu kaimo islindai?

buy phentermine 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 22:04:35
If you have to do it

Adas 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 21:48:14
Man 18 metu ateitije planuoju gyvenimo dali praleisti tyrinejant visata nuo mazu metu mastau AR VISATA TURI PABAIGA AR KRASTA ? As bandysiu ateityje atsakyti i si klausima gal but dar kada nors as isgarsesiu praneses kokia nors svarbia zinia pasauliui.

gezoliss 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 21:38:16
joa....

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 20:33:38
KONFIGURACIJOS IVAIRUMAS

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 20:32:29
..galeciau tai irodyti ,bet kam to...tiesiog yra vienalyte samone,o mes ja suskaldome del teorijos...kodel teorija visada sunkiau suvokiama,nei patirtis?

SITE 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 20:29:34
abo>>>MES IR DANGAUS KUNAI...kaip ir zvaigzdes

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 20:27:02
.

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 20:07:03
naivu yra manyti kad kažkas neturi įtakos kažkam, kai viskas yra susiję su viskuo

abo 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 19:03:04
Atsakymas skirtas: :(
Šiaip tai omenyje turėjau dangaus kūnus, tokius kaip žvaigždės ar planetos. Naivų būtų manyti, kad kulka galėtų kaip nors įtakoti fizikinius dėsnius.

SITE 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 17:25:07
Ivonne Delaflor "Kvietimas myleti" 108 priminimai nusvitusiems ir Paramhansos Joganandos Ismintis "Savirealizacijos esme"

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 17:23:02
BUT GERAI DISKUSIJOS

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 16:25:40
neminek jo vardo be reikalo.. jis (jie) dabar miega..

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 15:58:42
:(

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 15:19:49
GAL,JOG MIEGOTU

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 15:19:11
kazin kodel pas zmogu tik vienas pusrutulis aktyvus?

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 15:18:03
kitiems keblumai patinka...

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 15:17:24
...tokia nuostabia knyga 'radau' 'Kvietimas myleti' TAIP parasyta nekebliai

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 15:15:17
Gal

}:<[ 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 14:58:41
Nu jo, visi jį migdė kaip Rasputiną, su pyragėliais.

apie cerberi 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 13:55:06
?

mozaika 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 13:54:20
gr. Κέρβερος, „bedugnės demonas“) graikų mitologijoje - trigalvis (kartais minima, kad jis turėjęs 50 arba 100 galvų) Hado šuo, saugojęs Tartaro vartus. Jo uodega buvo gyvatė, o ant nugaros turėjo nesuskaičiuojamą daugybę gyvačių galvų. Cerberis saugojo vartus į Tartarą, užtikrindamas, kad mirusieji negalėtų išvykti ir gyvieji negalėtų patekti. Cerberis buvo Echidnos ir Tifono vaikas. Jo brolis - Ortras.
Jis minimas mituose:
* Heraklis privalėjo atvesti Cerberį, atlikdamas paskutinį žygdarbį.
* Orfėjas savo muzikiniais sugebėjimais užmigdė Cerberį.
* Hermis jį užmigdo vandeniu iš Letės upės.
* Romėnų mitologijoje Enėjas užmigdė Cerberį su apsvaiginančiais medaus pyragėliais.
* Lygiai taip pat kitame romėnų mite, Psichė užmigdė Cerberį su apsvaiginančiais medaus pyragėliais.

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 13:39:14
sunku gyventi kitu sukurtu laiku

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 12:33:16
YRA SUNKU GYVENTI KITU SUKURTU LAIKU

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 11:38:05
..todel nera sunku prasilenkti su daugybe...

mozaika 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 11:36:29
Kalbėdami apie ateitį mes automatiškai tariame bus, o galbūt tai tik autobusas angliškai? Na, jei rimtai, tai man kartais sunku susitvarkyt su tuo žodeliu. Kai, po pirmųjų pamokų Visatos Eksperimentiniam Centre, pradedi įsisavinti kad laikas nėra linijinis, - labai atsakinga darosi ištarti bus savo viduje. Jei išvystumėte keletą to paties ateities įvykio versijų, - negalėtumėte likti su mintim, kad yra tik viena galimybė. Todėl tiksliausia manyti, kaip nenuilstamai pataria jums žinomi Rytų išminčiai, kad viskas tiesiog yra. O tuo pačiu ir visi, sakykim, 69 jūsų ateinančios dienos variantai. Kalbėdami apie vieną jos galimybę, - nepaneigiame kitos, ypač sakydami yra (kaip nebūtų keista). Tai tik vienas iš niekur nedingstančių maršrutų, vienas iš kosminio judėjimo autobusų, vienas bus, - svarbiausia, į kokio numerio bus jūs įlipot

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 11:31:17
gezoliss 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 19:02:54
ka reiskia cerberiukas-reiskia saugotojas

tai idomu 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 09:34:17
Krija joga yra paprastas psichofiziologinis metodas, kuriuo žmogaus kraujas dekarbonizuojamas ir prisotinamas deguonies. Tokio papildomo deguonies atomai paverčiami gyvybine energija, atnaujinančia galvos ir stuburo smegenų centrus. Pristabdęs veninio kraujo formavimąsi jogas gali sumažinti arba visai sustabdyti audinių irimą, o patyręs jogas savo ląsteles paverčia tyra energija. Elijas, Jėzus, Kabyras ir kiti pranašai praeityje buvo krija ar kitos panašios technikos naudojimo meistrai, todėl galėjo kada tik panorėję dematerializuoti savo kūnus.
Krija yra senovinis mokslas. Lahiris Mahasaja gavo jį iš savo guru Babadži, kuris iš naujo atrado ir išskaidrino šį mokslą po to, kai jis jau buvo beveik prarastas ankstyvaisiais viduriniaisiais amžiais.
- Krija joga, kurią perduodu pasauliui per tave šiame devynioliktame amžiuje, - tarė Babadži Lahiriui Mahasajai, - tai atgaivinimas to paties mokslo, kurį Krišna prieš tūkstantmečius perdavė Ardžunai ir kuris vėliau buvo žinomas Patandžaliui, Kristui, Šv. Jonui, Šv. Pauliui ir kitiems mokiniams.

tai idomu 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 09:33:27
.
Kriją jogą viename Bhagavadgytos posme mini didžiausias Indijos pranašas Krišna: „Paaukodamas įkvepiamą orą iškvepiamam orui ir iškvepiamą orą įkvepiamam orui jogas nuslopina tiek įkvėpimą, tiek ir iškvėpimą. Tokiu būdu iš širdies jis išlaisvina gyvybinę galią ir pradeda pats ją kontroliuoti.“ Paaiškinimas yra toks: „Jogas sustabdo irimą padidinęs gyvybinę energiją ir, pasitelkęs apan (griaunančias sroves), sulaiko augimo kaitą. Tokiu būdu sustabdęs irimą bei augimą ir nuraminęs širdį, jogas išmoksta valdyti gyvenimą.“
Dar Krišna teigia, jog tai jis praeitoje savo inkarnacijoje perdavė nesugriaunamą jogą senovės nušvitusiajam Vivasvatui, o jis savo ruožtu perdavė ją garsiam įstatymų leidėjui Manui. Pastarasis jos paslaptis atskleidė Ikšvakui, Indijos Saulės karių dinastijos įkūrėjui. Taip perduodamą nuo vieno kitam karališkąją jogą saugojo rišiai, kol atėjo materializmo amžius. Tada dėl šventikų uždarumo ir žmogaus abejingumo slaptos žinios pamažu tapo neprieinamos.

tai idomu 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 09:32:32
Krija jogą du kartus minėjo senovės išminčius, žymiausias jogos aiškintojas Patandžalis: „Krija jogą sudaro kūno disciplina, proto kontrolė ir Aum meditacija“. Apie Dievą Patandžalis kalba kaip apie tikrą Kosminį Garsą Aum, girdimą meditacijoje. Aum yra kūrybinis žodis, Vibracijos Variklio garsas. Net pradedantysis jogas greitai viduje pradeda girdėti nuostabų Aum garsą. Gavęs palaimos kupiną dvasinį padrąsinimą, jis yra tikras, kad prisiliečia prie dieviškųjų sferų.
Antrą kartą Patandžalis taip apibūdina gyvenimą kontroliuojančią krija jogos techniką: „Išsilaisvinti galima per pranajamą, kuri pasiekiama atskyrus įkvėpimą ir iškvėpimą.
Šv. Paulius žinojo krija jogą arba labai panašią techniką, kurios pagalba galėdavo nuo jausmų atjungti ir prie jų prijungti gyvybines sroves. Jis dažnai sakydavo: „Prisiekiu mūsų pasididžiavimu - jumis, broliai, mūsų Viešpatyje Jėzuje Kristuje, jog aš kasdien mirštu!“ Kas dieną išsunkdamas savo kūno gyvybines jėgas jis per jogą suvienydavo jas su amžina Kristaus sąmonės palaima. Tokioje nuostabioje būsenoje šventasis sąmoningai jautėsi kaip miręs, arba išsilaisvinęs iš apgaulingo jutiminio majos pasaulio.

tai idomu 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 09:31:49
Pirminėje kontakto su Dievu (sabikalpa samadhi) būklėje ieškančiojo sąmonė susilieja su Kosmine Dvasia. Jo gyvybinės jėgos išsunkiamos iš kūno, kuris atrodo „miręs“, nejudantis arba sustingęs. Jogas aiškiai suvokia savo kūno neveiklos būseną. Pasiekęs aukštesnius dvasinius lygmenis (nirbikalpa samadhi) jis bendrauja su Dievu niekaip nefiksuodamas kūno, paprastoje būdraujančioje sąmonėje ir net atlikdamas įprastas pasaulietines pareigas.
- Krija joga yra instrumentas, kuriuo galima pagreitinti žmogaus evoliuciją, - savo mokiniams aiškino Šri Juktešvaras. - Senovės jogai atrado, jog kosminės sąmonės paslaptis labai susijusi su kvėpavimo meistriškumu. Tai unikalus ir nemirtingas Indijos indėlis į pasaulio išminties lobyną. Gyvybinę jėgą, paprastai užimtą širdies darbui palaikyti, galima išlaisvinti nuraminus nepaliaujamus kvėpavimo poreikius.
Krija joga mintimis priverčia judėti gyvybinę energiją aukštyn ir žemyn per šešis stuburo centrus (smegenų, kaklo, nugaros, juosmens, kryžkaulio ir stuburgalio rezginių), kurie atitinka dvylika zodiako ženklų - simbolinį Kosminį Žmogų. Pusę minutės palei stuburo smegenis cirkuliuodama energija sužadina subtilų žmogaus evoliucijos progresą. Ta pusė minutės krija jogos prilygsta metams įprastos dvasinės praktikos.

tai idomu 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 09:30:59
Astralinė žmogaus sistema su šešiais (dvylika pagal poliariškumą) žvaigždynais, besisukančiais aplink visažinės dvasinės akies saulę, siejasi su fizine saule ir dvylika zodiako ženklų. Tokiu būdu visus žmones veikia vidinė ir išorinė visata. Senovės rišiai atrado, jog žemiška ir dangiška žmogaus aplinka kas dvylika metų stumia žmogų jam skirto kelio link. Šventraščiuose įrodinėjama, jog žmogui reikia milijono metų normalios, sveikos evoliucijos protui pakankamai ištobulinti ir kosminei sąmonei pasiekti.
Tūkstantis krijos pratimų, atliktų jogo kasdien per aštuonias valandas, atitinka tūkstantį natūralios evoliucijos metų - tai lyg 365 tūkstančiai evoliucijos metų per vienerius metus. Per trejus metus krija jogos praktikuotojas normaliomis savo pastangomis gali pasiekti tą patį rezultatą, kurį paprasti žmonės prieitų tik per milijoną metų. Žinoma, trumpiausias krijos kelias galimas tik pažengusiems jogams. Padedami guru jie kruopščiai paruošia savo kūnus bei protus intensyvios praktikos sukurtai galiai priimti.

tai idomu 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 09:30:16
Pradedantis krijos praktikuotojas dukart per dieną daro nuo 14 iki 28 pratimų. Daugelis jogų išsilaisvina per 6, 12, 24 ar 48 metus. Jogas, kuris miršta dar nepasiekęs galutinės realizacijos, atgimsta su gera praeitos krijos praktikos karma. Naujame gyvenime jis darniai siekia savo Galutinio Tikslo.
Vidutinio amžiaus žmogaus kūnas yra lyg penkiasdešimties vatų lempa, negalinti išlaikyti milijonų vatų galios, sukurtos labai intensyviai krija jogos praktikai. Pamažu ir nuolatos intensyvinant krijos praktiką žmogaus kūnas kas dieną vis labiau transformuojamas ir pagaliau tampa pasiruošęs išreikšti neišsemiamas kosminės energijos galimybes - pirmą materialiai aktyvią Dvasios apraišką.
Krija joga neturi nieko bendro su nemoksliniais kvėpavimo pratimais, pateikiamais daugybės suklaidintų fanatikų. Jų pastangos jėga sulaikyti kvėpavimą plaučiuose yra ne tik nenatūralios, bet ir aiškiai nemalonios. Priešingai, krija jogą nuo pat pradžios lydi ramybė ir raminantys atsinaujinimo pojūčiai nugaroje.
Senoji jogos technika kvėpavimą paverčia protu. Dėl dvasinės pažangos kvėpavimą galima suvokti kaip protą - įsivaizduojamą kvėpavimą.

tai idomu 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 09:29:26
Galima pateikti daugybę pavyzdžių apie matematinį žmogaus kvėpavimo tempo ir jo sąmonės būsenų kaitos ryšį. Žmogus, kurio dėmesys labai koncentruotas (pavyzdžiui, sprendžiant rimtą intelektualinę problemą ar bandant atlikti tam tikrą subtilų ir sunkų fizinį darbą), kvėpuoja labai lėtai. Dėmesio sutelkimas priklauso nuo lėto kvėpavimo; greitą ir nelygų kvėpavimą neišvengiamai lydi žalingos emocinės būsenos: baimė, aistra, pyktis. Nerimstanti beždžionė įkvepia ir iškvepia 32 kartus per minutę, skirtingai nei žmogus - 18 kartų. Ilgaamžiškumu garsėjantys dramblys, vėžlys, gyvatė ir kiti gyvūnai kvėpuoja už žmogų daug rečiau. Pavyzdžiui, 300 metų galintis gyventi vėžlys įkvėpia ir iškvepia tik 4 kartus per minutę.
Gaivinantis miego poveikis siejasi su tuo, jog žmogus laikinai pamiršta savo kūną ir kvėpavimą. Miegantis žmogus tampa jogu; kiekvieną naktį jis nesąmoningai atlieka jogos ritualus: atsieja nuo kūno ir sulieja gyvybines jėgas su gydomosiomis srovėmis pagrindinėje galvos smegenų srityje ir šešiais stuburo centrų „subgeneratoriais“. Tokiu būdu miegantysis nežinodamas pasineria į kosminės energijos saugyklą, palaikančią visas gyvybės formas.

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 09:24:55
Himnas meilei
Aš trokštu nurodyti jums dar prakilnesnį kelią.
Jei kalbėčiau žmonių ir angelų kalbomis,
Bet neturėčiau meilės,
Aš tebūčiau
Žvangantis varis ir skambantys cimbolai.
Ir jei turėčiau pranašystės dovaną
Ir pažinčiau visus slėpinius ir visą mokslą,
Jei turėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau net kalnus kilnoti,
Tačiau neturėčiau meilės,
Aš būčiau niekas.
Ir jei išdalyčiau vargšams visa, ką turiu,
Jeigu atiduočiau savo kūną sudeginti,
Bet neturėčiau meilės,
Nieko nelaimėčiau.
Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi;
Meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta.
Ji nesielgia netinkamai, neieško sau naudos,
Nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga,
Nesidžiaugia neteisybe,
Su džiaugsmu pritaria tiesai.
Ji visa pakelia, visa tiki,
Viskuo viliasi ir visa ištveria.
Meilė niekada nesibaigia.
Išnyks pranašystės, paliaus kalbos, baigsis pažinimas. Mūsų pažinimas dalinis ir mūsų pranašystės dalinės. Kai ateis metas tobulumui, kas yra dalinis - pasibaigs. Kai buvau vaikas, kalbėjau kaip vaikas, mąsčiau kaip vaikas, protavau kaip vaikas; tapęs vyru, mečiau tai, kas vaikiška. Dabar mes regime lyg veidrodyje, mįslingu pavidalu, o tuomet regėsime akis į akį. Dabar pažįstu iš dalies, o tuomet pažinsiu, kaip pats esu pažintas. Taigi dabar pasilieka tikėjimas, viltis ir meilė - šis trejetas, bet didžiausia jame yra meilė.

2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 09:07:10
kazin kodel PLANETOS skrieja ne apskritimais ,o elipsiniais apskritimais...GAL KITU SISTEMU SLEGIS ISKRAIPO TA TAISYKLINGA APSKRITIMA

:( 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 09:04:39
abo<<>>tarsi... ir ne tiek dydis kiek mase ir greitis iskraipo erdve.
As FORMULEMIS nesiremiu,bet ....gali labai didelis 20m,bet 0,05gr muilo burbulas is leto nusileisti tiesiai ant galvos ir neduok DIEVE,0,05cm svino
dideliu greiciu...

Ula 2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 22:45:49
Site>.Pirkau tą knygą šeštadienį 'Akropolio" knygyne.Lietuvių kalboj.

2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 22:33:33
:::KAVUTE,SASLYKAS....

2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 22:32:46
:::SASLYKAS:::

2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 22:32:28
:::KAVUTE:::

2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 22:32:02
...gaila..tiek onkologiniu ligu...ir vis daugeja...O APIE ISEITI NEDAUG KAS GALVOJA-TAISYKLINGOS MITYBOS MOKYMA MOKYKLOSE

2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 22:30:07
..jei kiekvienas zmogus butu ieskotojas,o ne skaitytojas,PASAULIS nusvistu kitomis spalvomis

SITE 2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 22:28:34
forest-as >'Visata riesuto kevale' ar yra lietuviskas vertimas?

2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 22:17:56
saves

2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 22:17:20
IR:::KOKS SKIRTUMAS AR VISATA LABAI GREIT PLECIASI,KAI NEPAZISTAME TO,KAS VISAI SALIA:)

2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 21:57:35
tik,jog neiskeiptas lieka laikas-daugybe klausiu,tuomet ir pokyciu nebutu

SITE 2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 21:56:09
abo<<>>tarsi... ir ne tiek dydis kiek mase ir greitis iskraipo erdve...

2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 21:53:24
pazinti yra ka...pazinti yra del ko...

SITE 2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 21:51:58
...as vistiek lieku prie H.Heses 'Stiklo karoiuku zaidimo',nors mirti tikrai atsisakyciau,jei tik mokeciau,tad (kitam)gyvenimui 'Atsisakykite iprocio mirti' Leonardo Orro,jog suvokti,kad nesame riesuto kevale...:)

forest-as 2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 15:52:00
Na o jei jau diskutuojaa sia tema tai patariu paskatyti STEPHEN HAWKING - visata riesuto kevale. Va ten tai knyga sudetingesnes knygos nesu net girdejas per visa savo gyvenim1. Na ka juk genijus raso.

fioricet 2007 m. gegužės 2 d., trečiadienis, 12:39:19
Wery well!

WebAdmin 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 21:59:33
Autoriai pateikė keletą naujų straipsnių (5-6), kurių kai kurie galės būti įdomūs vieniems, kiti - kitiems; tačiau patalpinti juos tegalėsiu tik po kelių dienų... Truputis kantrybės, - ir tebūnie šviesa su jumis!..

abo 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 20:31:56
Kad kūnai iškraipo erdvę, tai abejonių kaip ir nėra, ir kuo kūnas didesnis tuo labiau jis ją iškraipo, bet ar tikrai gravitacinė jėga yra erdvės iškraipymo pasekmė? Erdvės iškraipymas atsiliepia, tarkim, laiko tėkmei ar kokioms nors fizikinėms konstantoms.

gezoliss 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 19:02:54
ka reiskia cerberiukas?

SITE 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 18:54:53
Savo sąmone jūs prasimušate į vis naujus ir naujus pasaulius. Ir kiekvieną kartą jūs gaunate galimybę gauti būtent tą pasaulį, kuris atitinka jūsų sąmonės lygiui.
Dabar jūs randatės jūsų pasaulyje. Ir jūs dar ilgai būsite jūsų pasaulyje, kol jūsų pasaulio neperaugsite ir nenukrypsite savo sąmonėje į Aukščiausius Pasaulius.
Vienok, bus neteisinga jausti spaudimą nuo begalinės pasaulių virtinės, kuriuos turėsite aplankyti. Jūs turite išmokti jausti džiaugsmą, būnant kiekviename iš pasaulių. Ir šis džiaugsmas nepanašus į jūsų norų ir aistrų patenkinimo džiaugsmą. Yra kitas džiaugsmas. Dieviškasis džiaugsmas, džiaugsmas be priežasties. Džiaugsmas dėl to, kad šviečia saulė, Džiaugsmas nuo to, kad jūs gyvenate, kvėpuojate. Džiaugsmas nuo upelio čiurlenimo, nuo žolių šlamesio, nuo debesų vaizdo.
Jūs žymiai didesni už tas formas, kurias dabar nešiojate. Ir ateis laikas, kai jūs pakeisite šias formas. Bet jūsų Džiaugsmas ir kiti jausmai, kurie amžini, pereis su jumis į naujus pasaulius ir pastoviai gyvens jūsų viduje. Ir vienas iš svarbiausių jausmų tai Meilės jausmas, kuris įgyja vis labiau ir labiau subtilesnes savybes ir pasireiškimus pagal jūsų sąmonės pakėlimo matą.
Yra savybės ir ypatybės, kurios būdingos visiems pasauliams. Ir viena iš šių savybių tai Meilės savybė, Meilės jausmas.
Tai, kas nuo jūsų paslėpta už tų daiktų, kurie jus supa, tai, kas nematoma iš šio laiko ir erdvės taško, kuriame jūs randatės dabar, atsiskleis su nauja jėga, pagal tai, kaip jūs galėsite pakylėti jūsų sąmonę ir ištrūkti už jūsų pasaulio ribų.8

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 18:51:47
! ŠIRDIES DAINA

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 18:50:21
IRDIES DAINA
2004 rugsėjo 12
38 ŽINUTĖ
23.30
"Bet ateina valanda,
Kai tikrieji garbintojai garbins Tėvą
Dvasioje ir tiesoje,
Nes tokių Tėvas ieško, kad jį garbintų.
Dievas dvasioje, ir tie, kurie jį garbina, turi garbinti tiesoje ir tiesoje."
Jonas 4:23-24
Man patinka citata, kurią tu skaitei, vaike. Prašau pridėti ją prie teksto, ir panaudokime ją kitai mano žinutei.
Visa išmintis yra daina, melodija, virpesys. Visas mokymas tampa išraiška materijoje! Sąmoningos mintys yra labai svarbios, nes jos kuria ramybę, atsivėrimus ir gydymą! Kuo pozityvesnes mintis mano vaikai sukuria, tuo daugiau kūrybos dainos bus visų ir daugelio išgirsta! Taip, išmintis yra lyg Om Namah Šivaja!
Širdis turi ypatingą virpesį, ypatingą dainą. Sujunkite savo dainas, brangūs šviesos vaikai, ir vilties žiburius. Dainuokite kartu be jokio atsiskyrimo, jokios dvasinės konkurencijos.
Paleiskite dvasinį ego ir tęskite Didįjį mūsų Brolijos ir Seserijos Darbą. Dabar yra laikas, ir Aš nejuokauju. Štai! Momentas atėjo dabar! ŠIRDIES DAINA GYDYS VISUS. BUS ĮDOMU JOS KLAUSYTIS, NES JI NETURI ŽODŽIŲ.
Om Namah Šivaja
Babadži
VISADA PRIEINAMAS
2004 rugsėjo 11
37 ŽINUTĖ
23:25
Aha! Dar viena [žinutė], ir tu galėsi eiti miegoti, jei sugebėsi! Aš esu visada prieinamas kiekvienam, norinčiam su manimi bendrauti. Aš tuo pačiu metu keliauju į daugelį vietų ir bendrauju širdimi, telepatine energija, daugybe žmogiškajai patirčiai nežinomų būdų. Aš nesu išskirtinis, ir visgi labai išskirtinis. PAŠAUK MANE VARDU IR AŠ ATSIRASIU TAVO ŠIRDYJE, KAIP AŠ ESU
Tebūsiu aš prieinamumo pavyzdys! [Aš esu] visuomet prieinamas, visuomet pasirengęs tarnauti, visuomet gaivus! [Aš esu] visuomet dėkingas už galimybę mylėti, tikėti ir pasitikėti. Amenai, [tu esi] VISUOMET PRIEINAMA." Vaikai, įtraukite į savo verslo korteles žodžius VISUOMET PRIEINAMI! Viskas tekės, kad padėtų jums duoti.
Nuostabi šventė, nuostabus šokis yra dilijimasis su daugeliu, prieinamumas meilėje, atjautoje ir tiesoje. [Nors tai yra] labai paprasta žinutė, [ji yra] geras priminimas! Labai geras! ŠAUKITE MANE VARDU! AŠ ESU JŪSŲ PER AMŽIUS!
Šivaja Namaha
Babadži

??? 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 17:20:31
LEVITACIJA

??? 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 17:19:23
UZKVANTINIS DESNINGUMAS...

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 17:17:32
:)

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 16:53:45
na,nepyk...sena pazintis lieka ilgam

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 16:52:47
gezoliss-cerberiukas..:)

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 16:51:37
'nereikia'

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 16:51:02
::BET NEREIIA MANYT;JOG PO MIRTIES NERA KAS VEIKT...:);KAS DEBESIS FORMUOJA?

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 16:49:44
'anksciau'

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 16:49:01
gezolis<>>>jo zmona visai nesidoejo jo darbais,o tik juos gerbe,deja ji ir mire anksciau nei pats EINSTEINAS

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 16:46:50
:)

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 16:40:51
Buy adipex >>>I'll be happy to see You AGAIN AND AGAIN in this site..:)

gezoliss 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 16:28:37
lyg ir jo seimai buvo palikta...bet man atrodo kad tik dalis viso to ka jis buvo padares...

999 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 16:09:35
'...reikejo drasos ir mokslines vaizduotes,jog suvokti,kad ne paciu kunu elgsena,o >ELGSENA KAZKO,KAS YRA TARP TU KUNU< tu kunu,nulemia ivykiu eiga..'

SITE 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 16:06:04
gezoliss<<<tu gal apie tai:
Šių dokumentų anksčiau niekas nestudijavo, nes juos nuo pat parašymo pradžios turėjo E.G.Strausas ir jo šeima.
„Tai A.Einsteino gyvenimo etapas, apie kurį mes žinome palyginti mažai“, - kalbėjo Kalifornijos technologijos instituto atstovas Tilmanas Saueris. „Tuo metu, kai jis dirbo Princetone, buvo įsivaizduojama, kad A.Einsteinas sėdi tarsi auksiniame narvelyje, praradęs ryšį su pagrindine fizikos srove ir atliekantis ezoterinius skaičiavimus. Šie dokumentai ..atskleidžia daug to meto A. Einsteino gyvenimo niuansų“, - teigia T.Saueris.
TACIAU TAI IR BUVO IESKOJIMAI,KURIE PALIKTI ATEITIES KARTOMAS,tad nieko mistisko ar smerktino...

SITE 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 15:58:58
Pagrindine neisspresta problema,kuria paliko spresti ateinancioms kartoms,vieningosos lauko teorijos ir su ja susijusiuS 'uzkvantiniuS'desningumus,kurie valdo ivairiu lauku saveikas...

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 15:53:53
na,blefas...jis buvo altruistas ir slepti jam nebuvo budinga...

cia reiketu matyti ir biologija 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 15:52:40
SITE 2007 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 20:11:38
BENDOJOJE RELIATYVUMO TEORIJOJE TRAUKOS LAUKAS(gravitacija)ARBA ERDVES SUKREIVINIMAS TRAKTUOJAMAS KAIP MATERIALIU KUNU-LAUKO SALTINIU,EGZISTAVIMO ERDVEJE IR LAIKE R E Z U L T A T A S:)

gezoliss 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 15:50:22
A.einsteinas buvo sukures kazka panasaus i laiko masina...Zmones buve tame laive tiesiog isprotejo....Pasinaudojes elektr. magnetinemis bangomis....Taciau suprates kad zmones dar nepasirenge tam sunaikino visa informacija apie savo isradima....Bet dar yra duomenu kad jis tai paslepe....

SITE 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 15:40:15
Inkognito<<<galime ir apie kvantine mechanika...pries fotonu juostos ivykius,patyrimus-teoriskai...

SITE 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 15:37:55
'...reikejo drasos ir mokslines vaizduotes,jog suvokti,kad ne paciu kunu elgsena,o ELGSENA KAZKO,kas yra tarp tu kunu,nulemia ivykiu eiga..' ...IS SIOS MINTIES IR KILO VIENINGOSIOS LAUKO TEORIJOS IESKOJIMAI(:

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 13:21:49
VIDINIS TOBULUMAS IR ISORINIS PAGRISTUMAS..

2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 13:20:09
PASAULEVAIZDIS GALI BUTI SUFORMUOJAMAS IR PERFORMUOJAMAS;KINTANT DESNINGUMAMS.MES VISAI ESAME PAMIRSE ETERI.Taciau nereiskia,jog jo nera.
000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Einsteinas suvoke,jog laikas negali buti sukrevinamas,o tik erdve...BET KODEL DAUGELIS PLANETU SKRIEJA ELIPSEMIS,O NE APSKRITIMU(vadinasi ir erdve sukreivinama atskiruose taskuose skirtingai),dar like neirodyta.

SITE 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 13:13:17
inkognito<<<Einsteino daugybe nuostabiu ideju...ir JIS NIEKAD NEPADEDAVO TASKO,NES SUVOKE,JOG VISKAS YRA EVOLIUCINIAME PROCESE.
..ir tik pradejus politine veikla,jis igijo daugybe priesu..

buy fioricet 2007 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 22:58:59
Very interesting site.

inkognito 2007 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 22:46:39
Deja Enšteinas buvo teisus -Kūrėjas tik linksmai pavedžiojo jį už nosies ir pabaigė jo laikiną egzistenciją šioje ašarų pakalnėje,taip ir neatsakęs,teisus jis ar ne?
O juk pagrindinę gyvenimo dalį Enšteinas paskyrė Vieningojo lauko teorijai,kuri kaip jau žinome absoliučiai nevykusi,nors ir reliatyvumo teorijoje pasitvirino tik 24 proc. teiginių,bet tai jau yra labai daug.

SITE 2007 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 20:34:39
ZMOGAUS PROTAS YRA PAZINUS DESNINGUMAMS,TAM KAS KARTOJASI,todel nepazinime islieka daugiau nei 76% INFORMACIJOS..

SITE 2007 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 20:31:11
'... neklasikiniame moksle tarp vieno ir kito-tarp logikos pagristumo,garantuojancio teorijos vidini tobuluma ir empirinio pagristumo,garantuojancio isorini pagristuma-tampa gan ryskus ju rysys bei neatskiriamumas yra aiskus.EMPIRINIS PAGRISTUMAS DUODA PARADOKSALIU REZULTATU:TAI REIKALAUJA,JOG BUTU MODIFIKUOTI BENDRIEJI PRINCIPAI'-greta logika ir ontologija.
EINSTEINO IDEJOS PACIOS KONKRECIAUSIOS ISREIKSTOS SHEMOSE SU VEIDRODZIAIS,LAIKRODZIAIS IR LINIUOTEMIS YRA NEMIRTINGOS.
==000========================0000000000000===================0000000000===
'RELIATYVUMO PRICIPAS RYSIUM SU MAKSVELIO LYGTIMIS REIKALAUA;KAD MASE BUTU PROPORCINGA KUNO ESANCIAI ENERGIJAI:sviesa nusinesa mase.TOJI MINTIS LINKSMA IR PATRAUKLI.TACIAU AR VIESPATSDIEVAS NESISAIPO IS TO,AR NEVEDZIOJA MANES UZ NOSIES,TO NEGALIU ZINOTI.(Einsteinas)

SITE 2007 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 20:11:38
BENDOJOJE RELIATYVUMO TEORIJOJE TRAUKOS LAUKAS(gravitacija)ARBA ERDVES SUKREIVINIMAS TRAKTUOJAMAS KAIP MATERIALIU KUNU-LAUKO SALTINIU,EGZISTAVIMO ERDVEJE IR LAIKE R E Z U L T A T A S:)

inkognito 2007 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 18:50:29
Žvaigždut>> Ne apie pinigus kalba bet apie mulkinimą

Buy adipex 2007 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 18:25:51
Great .Now i can say thank you!

Buy didrex 2007 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 14:29:25
Perfect work!

Buy diflucan 2007 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 12:46:16
Thank you for good job!

zvaigzdut 2007 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 10:48:22
inkognito, ar zinojai, kad ne piginuos laime?

buy meridia 2007 m. balandžio 30 d., pirmadienis, 05:59:26
Very interesting site.

2007 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 19:56:28
tiki ir gerbia ta tikejima...

SITE 2007 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 19:54:43
::Man pakanka vieno ZMOGAUS,KURIS TIKI,MAN PAKANKA;)JEI TIKI JIS IR DAR JUO TIKI...

SITE 2007 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 19:52:03
inkognito 2>>>ir vagiui bus gerai ir boboms,kai skraidys ore...O is kur sparnai?kas juos duos uz pletkavojima,vagima? Visi zino KAS GERAI ar blogai..JEI VAGIS GALVOTU;JOG JIS VOGDAMAS DARO GERAI,JIS IR NEBEGTU;NIEKAS JO IR NENUTVERTU::O bobutes taip greit savo zodziu neissizadetu...nepamirstu,nesirgtu skleroze(DAR PO N-KELIU METU)

Buy paxil 2007 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 19:44:57
Hi that!

abo 2007 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 17:10:30
Turiu kvailą idėją. Manau, kad mūsų visata yra tripolė. Taigi, pirmas polius yra elektrinė jėga, antrasis - magnetinė jėga, trečiasis - gravitacinė. Kadangi gamta mėgsta simetriją, tai įtariu, kad pasirausus mūsų žemės gelmėse, atrastume traukos polių, nuo kurio atskėlus gabliuką ir tinkamai suorientavus, jis tiesiog būtų išsviestas į kosmosą, lygiai taip pat kaip du magnetai atsistumtų vienas nuo kito vienodais poliais.

inkognito 2007 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 15:06:21
To Site>> Būsime tokie kokie esame nei per geri nei per blogi,tai labai reliatyvūs supratimai. Vagiui gerai kai ji ką pavagia,apvogtam gerai kai vagi nutveria ir pinigus gražina jam atgal,tada vagiui blogai kad jį pagavo,o boboms aplink gerai kad gali papletkavoti,tada diervui blogai kad jos pletkavoja ir t.t. pasaka be pradžios ir be galo.

SITE 2007 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 13:20:03
inkognito<<<Gal pasikonsultuok su EINSTEINU:::);
po to,kai busime paveikti fotonu,busime daug lengvesni,tad tai ir nera labai aktualu...TIK,JEI busim 'NEGERI',ta fotonu juosta dar 100m.atides-prasilenksime musu laiku...:(

inkognito 2007 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 09:47:28
Dabar turėtų būti jums aišku kodėl taip stengiuosi kuo greičiau sukurti antigravitacinį varytųvą,man tai ypač aktualu....

Inkognito 2007 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 09:43:55
Kokia nauda iš tų lustuose esančių pinigų,nors ir turi keliolika milijonų bet vis vien negaliu pasiimti čia žemėje,kur man jų labiausiai reikėtų,o turėčiau vykti į kurią nors iš Torno planetų ir tik ten juos galėčiau aktyvuoti. Gudriai niekšai padarė,tarsi ir moka atlyginimą už kiekvieną dieną praleistą žemeėje ,ir gana neblogą,tačiau nesuteikia transporto priemonės nuvykti ir juos pasiimti...
Va jums ir vienas iš būdų kaip apknisti žemiečius nepažeidžiant nei vieno iš 140 kosmoso įstatymų

buy zoloft 2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 21:58:46
Hi, nice site.

:) 2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 21:15:43
logiska-gerai,kad ir patempe..

2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 21:04:49
Tie,kurie nori tvirtai stoveti,sensta greiciau

2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 21:01:14
SKUBEJIMAS
?????

SITE 2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 20:59:47
kas patempe raiscius,negi pats tai galejai padaryti sau?

2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 20:58:33
tepraeis 70 metu,mes pasisitengsime...:9(

2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 20:57:26
NEBUTU SASKAITU-JU NEREIKETU-ATEINI IR PASIIMI KO IR KIEK IR KUR REIKIA::bet reiketu 100 k. maziau nei dabar reikia,nieko neismestume(GAL ISMESTUME;BET 100k.maziau,nei dabar ismetame)
MES ISMETAME NET VIENI KITUS::::8

SITE 2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 20:54:00
gezoliss >>>isgis...na,bet atkreipk demesi,jog tai apibudinta skaiciumi4,taciau zmogus kojas turi 2...TAI BUDINGA GA PRIESRIESIEMS;STOVET ANT 4 KOJU::

gezoliss 2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 10:03:57
Tai aisku kam tu pinigu :) turetume galvoje lustus kurie atstotu musu banko saskaita....nei apiplesimu jokiu nebutu....Butu gerai tvirtai stoveti bet kojos raisciai patempti... :D

2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 09:51:53
GAL BUT JAUKAUKJU

2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 09:51:29
JUOKAUJU::BET GAL BUT::

2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 09:50:49
kai ateiname i cia,reiketu pradet skaityt nuo apacios-logikai,nuo virsaus-alchemijai..:)

2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 09:43:01
kai VISI MOKESIME GYVENTI DABARTYJE,NEBUS LIGU;nebus nelaimiu...na,bet sito ismokti reikia ne vienam...:)

ACH 2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 09:41:47
Valandos-09,tai kas jau toli nuo musu-aukstai(zemai);ARBA TAI,KAS NEPAKEICIAMA IR NEGRAZINAMA-KITOJE DIM.,36-minutes-Valia TAVO IR MANO,Laisvoji Valia,26-sek.,...jos dalys,tai SIOJI AKIMIRKA- Dabartis...

t.y. 2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 09:36:26
'STOVETI',bet tvirtai stoveti nera labai gerai-statiskumas nera labai gerai

2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 09:35:03
444-TVIRTAI STVETI
6-SUSIRGRI

SITE 2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 09:34:09
gezoliss >>>:),Tu labai draugiskas...na,gal nuo darbu ir sauna galvon,bet nuo bedarbystes ir gali sauti kazkur..balansas,ot,jei taip Visur Harmonija...NEI LIGU;NEI PINIGU NIEKAM NEREIKETU:::::::)

buy alprazolam 2007 m. balandžio 28 d., šeštadienis, 02:55:23
Perfect site, i like it!

2007 m. balandžio 27 d., penktadienis, 16:47:36
Koks niekšas ,-tiesiai galvon?

gezoliss 2007 m. balandžio 27 d., penktadienis, 15:16:05
tiek darbu nes reikejo...kad ir pavarges buvau jau nuo ju....Jau viska susitvarkiau....biografija tdl kad kazkas sove galvon :D

:) 2007 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis, 22:59:20
2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 07:33:39
ilgai tylejus, gali patylėti ir dar šiek tiek..
galiu,o ar nuo to bus kazkam geriau???o gal pasidaliname-tu tiesiog neskaityk,lai tai taves neliecia...

2007 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis, 22:57:14
#ne irodinejant#

SITE 2007 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis, 22:56:23
gezoliss>>kam tau tiek darbu,jei taip pavarges...na,reiketu perorganizuot kazka,juk ne uz 3 gyveni(CIA GERANORISKAI;O NA KAZKA IRODINEJANT,MIELAS KRITIKE)

SITE 2007 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis, 22:34:23
gezoliss>>>Na,kam tos biografijos...

....Klausimas.. 2007 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis, 13:59:22
Žr. "Apie viską"

gezoliss 2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 22:03:26
tikiu dievu zinau kad egzistuoja ateiviai....ir apie visa tai domiuosi jau seniai...tai tiek sutrumpintai apie mane :)

gezoliss 2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 21:55:38
as nenoriu jokio ispudzio apie save susidaryti...Tiesiog apie nso reikia kazka zinoti nei visiskai nezinoti kas tai per daiktas tas ateivis :D Bandau kalbet kuo paprasciau(rasyt) ir nebandau saves pavaizduoti mistisko zmogaus kuris daug zino ir bando zarstyti kazkokias tiesas apie zinojima kaip kazkas...Aj man snd nekokia diena jauciuosi pavarges ir suirzes ir nebandykit man kazko irodineti nes savo mastyma tobulinau ne vienerius metus o rekonstruoti jo nepevyks nebent papildyti naujom idejom....Nusirasiau i pievas bet nesmerkit nes esu ziauriai pavarges o dar tiek darbu liko kad net nzn kada eisiu miegot.......

2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 21:08:00
'DAUGYBES'

SITE 2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 21:06:59
gezoliss >>>SUDETINGI DALYKAI YRA VISAI PAPRASTI:),taciau zmogus darydamas 'protingumo ivaizdi',pamirso paprastuma.Ir ar mums idomu su tais,kurie
kazka paskaite,mano tai jau tikrai zina...KAI TIKRASIS ZINOJIMAS ATEINA IS DAUDYBES SALTINIU ir TIRPSTA NUOLAT POKYCIUOSE

gezoliss 2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 20:52:58
geriau zinoti kakzka nei nezinoti nieko...

2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 20:39:33
Jis visada greta su patyrimais...nesidomesi,neturesi patytimu..

2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 20:37:54
KAS YRA PROTAS?

SITE 2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 20:36:14
Zmones ir taip per daug tyli.TARSI GYVENTU TIK SAU:-O KAI NETYLI-KANDA;DAUGUMA TOKIU;TARSI TAM IR GIME BUVO...
Tomai>>>...ir taip jau dauguma...

gezoliss 2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 20:35:49
kdl isprotesime jei domesimes sitais dalykais???Nuo teisybes darniekas neisprotejo....

Tomas 2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 20:24:28
zodziu maziau domekites sitais dalykais, nes kitajp visiskai isprotesit.

inkognito 2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 19:58:10
O aš esu praeivis

2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 14:54:11
Minedas taip pat :D

2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 14:42:24
antanai, mes matom

antanas 2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 09:23:26
as esu ateivis

gezolis 2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 08:42:39
sveiki...

2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 07:33:39
ilgai tylejus, gali patylėti ir dar šiek tiek..

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 23:33:06
sorry-ilgai tylejau...

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 23:31:50
mus moko kaip skaiciuoti,skaityti-nuo kur pradeti ir kur taska padeti...bet KAS MOKO SUVOKTI TAI,KAS NIEKUR DAR NEPARASYTA ir NEPASAKYTA? ::IR AR SUVOKIMO INFO EINA TIK SIAIS DVIEM KANALAIS????? :)

:) 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 22:44:22
2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 20:36:42
SITE, Isskirtiniu saves nelaikau, neskaitau saves priklausanciu is vis kokiai nors skalei... Issukiai, tai man primine praeiti... Kariavau tukstancius kartu ir kiekviena kova atrode principine ir reikalaujanti pergales... Bet jau seniai nebekovoju... Is esmes esu pasitraukes i sali, stebiu ir analizuoju ir tik labai retai issikisu i kazka... Tiesiog, si kart issikisau, nes noriu issitikint ar tikrai taip yra, kaip tai matyt.
00000000000000000000000000000000000h,NET
ANALIZUOTI ,MIELAS,BE SUVOKIMO SUNKU.Mes norime gauti suvokima analizuodami,bet tradicijos gramzdina giliai tai ka isvystame,pastebime,randame(TRADICIJOS VISADA TALPINA REMUOSE;O NE ERDVEJE)...tad... MOKYTOJAI(GURU) YRA REIKALINGI

SITE 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 22:25:45
tarsi jis turetu tik 10-16val.per para..:),SUDIEV

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 22:24:14
zmogus,nuolat besirupinantis materialiais dalykais,nebeturi galimybiu,nors sako,jog NETURI LAIKO..

3 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 22:22:25
8

t.b. 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 22:21:46
#butina#

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 22:20:15
#padalinti#

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 22:19:08
3-INFO;8-BEGALYBE...(BET BEGALYBE MUSU SAMONEJE TURI RIBAS;KAIP IR PATS SUVOKIMAS).JEI GALIU SUVOKTI IKI SAULES(kaip atskaitos tasko);JEI GALIU TAI DAR PADAUGINTI,PDALINTI.:::(argi maza,kai aplink daugybe akiai nematomu sauluciu-sielylciu)

SITE 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 22:12:36
as gavau ta zenkla 38...bet jo reikejo prasyti,reikejo tartis,nes reikejo suvokimo...IR AR BUTIA SAKYTI;JOG GALIMA GAUTI TAI,KO PRASAI,kai melstis moke nuo mazens(BET KITAIP);MOKE PRASYTI;O NE PRASYTI SUVOKIMO (:::8

SITE 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 22:01:48
NORS TAU DAUGYBE KARTU SALIA TAVES(AR<kazkas<TOLI)KARTOTU,JOG SIS PASAULIS MAJA(ATSPINDYS,ILIUZIJA);zodziai sito neirodys,kol nepatirsi PATS...Tu tikesi ir vel nebetikesi.TU TIKESI IR VEL PASKESI ABEJONESE,pamirses kuo tikejai.BET,KAI ATEIS LAIKAS,TAU BUS SKIRTA TOKIA PATIRTIS,KAI TU VISAM LAIKUI NUSTOSI ABEJOJES:ir suprasi,jog SIS PASAULIS ILIUZIJA,trumpas sapnas.IR NIEKAD NEBEABEJOSI AUKSTESNIAJA EGZISTENCIJA :)...nebereikes ieskoti formu,ESME BUS PAGRINDAS (bet kokioje formoje)

gezoliss 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 21:16:54
Man irgi buna kad suprantu kazka reiksmingo bet negaliu to paaiskint tarsi tai butu jausmas bet ne vien tik jis o dar kakzkas...

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 20:36:42
SITE, Isskirtiniu saves nelaikau, neskaitau saves priklausanciu is vis kokiai nors skalei... Issukiai, tai man primine praeiti... Kariavau tukstancius kartu ir kiekviena kova atrode principine ir reikalaujanti pergales... Bet jau seniai nebekovoju... Is esmes esu pasitraukes i sali, stebiu ir analizuoju ir tik labai retai issikisu i kazka... Tiesiog, si kart issikisau, nes noriu issitikint ar tikrai taip yra, kaip tai matyt...
Gezoliss, isvardinti visa tai ka matai ir ko ne yra labai sudetinga, o gal net ir neimanoma... Tiksliau... Kalbu apie tai, jog zmones nesugeba atitrukti nuo fiziskumo ir materialumo, taciau irodineja sau ir kitiems apie aukstesnio suvokimo dalykus... Dauguma ju suprantu, jiems nereikia sustot ir pasigrozet dangumi ir t.t. tokie dalykai jiems yra beprasmiai, nors is esmes beprasmybe slypi kai kur kitur...

gezoliss 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 20:21:13
Nzn ar tu matai giliau nei kiti ar ne nes taves gerai nepazistu...o butent apie ka kalbi?is uzuomenu sunkoka suprast...As ir pats stenguosi matyti ne realybes atspindi o ir pacia realybe...Galetum kiek konkreciau...

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 20:20:29
Nzn ar tu matai giliau nei kiti ar ne nes taves gerai nepazistu...o butent apie ka kalbi?is uzuomenu sunkoka suprast...As ir pats stenguosi matyti ne realybes atspindi o ir pacia realybe...Galetum kiek konkreciau...

SITE 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 19:51:55
niekas,niekas neduos suvokimo...kol jo neieskosime ir vadovausimes kitu mastymu,mastymu paremtu-'jis ir ji taip mano..ir taip mano dauguma'KOL NORESIME KAZKA NUSTEBINT,dar tik patys pradeje ieskoti ir suvokt...

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 19:47:46
ieskancius

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 19:47:15
suvokiancius

38 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 19:46:26
:)

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 19:45:56
nemeluojancius

isskyrus 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 19:45:16
dainuojancius,medituojancius,giedancius,miegancius,besimylincius,mylincius,svajojancius...sapnuojancius...n..

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 19:42:37
ACH,net DIEVUI DAUGELIS ZMONIU YRA PER RIMTI(Iskyrus zaidziancius,besidziaugiancius...ir vaikus)

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 19:39:49
#labiau#

SITE 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 19:38:45
F8>>>Kuo lbiau save laikysi ##isskirtiniu##,tuo busi labiau nesuprastas..
bet ar to reikia,kai tai zinai,gal suvokti tai,jog GALI suvokti didelius dalykus ir JUOS PERTEIKTI SUPAPRASTINDAMAS (be issukiu),O NE IRODINEDAMAS..

F8 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 19:01:49
Neprisistaciusiam, ironija tame, kad negaliu viso to pakeist, o lygiai man jau seniai nebeegzistuoja... Tikriausiai sunku pripazinti jog taip ir yra, del to ir kyla tokios mintys...
Gezolis, kaip matau, puikiai supratai apie ka kalbu, fizinis kunas tik apvalkalas, kuris is esmes labai jau menkavertis... Yra "zmoniu" kurie tam tikrus dalykus tobulino ir tobulina kartomis, tik jie placiosiom masem vel gi yra tik X, nes buti kitokiu, isskirtiniu, reiskia buti arba Dievo arba velnio pasiuntiniu, tai pilkajai daugumai yra nesuprantama ir kelia baime, todel to stengiamasi atsikratyti...

patriotaz 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 17:50:23
ei as pasakiau labas !

gezolis 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 17:32:20
sudominai mane f8 as ir kartais manau kad zmoniu protas per daug ribotas kad suprastu tokius dalykus ka kitos rases tobulino milijonus metu...Nesupratau ka norejai pasakyti mirtingieji nes manau kad visi po kazkiek laiko mirsta kalbu apie musu fizini kuna ne apie siela...

2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 16:26:18
F8, juokingiausia visame tame, kad tu esi tame pačiame lygyje su tais "mirtingaisias-siaurapročiais".. argi ne ironija?

F8 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 09:31:50
Save vis dar kartais nustebinu... Bet kalbejau ne apie tai. Tiesiog ziuriu i visas sitas rasliavas, kartais jos juokingos, kartais jos apgailetinos, kartais netgi visai idomios... Snekat ivairiom temom, atrodo, palieciate tokius svarbius ir idomius dalykus, bet is esmes esate akli ir jei pasiseka kokiam saunuoliui akies krasteliu pamatyti kazka daugiau, tai jau sensacija...
Seniau, bandziau zmonem parodyti tai ka matau, bet kas karta atsitrenkdavau i siena, nes mirtinguju mastymas toks ribotas ir tiesus kaip styga, be jokiu vingrybiu... Ir dabar, nors ir zinau, kad yra ir kitokiu, bet kalbant apie dauguma, belieka tik stebeti, kiek galima nusiristi... Nors kazkur gyliai vis dar turiu kazkiek vilties, taciau vargu ar ilgam...

SITE 2007 m. balandžio 23 d., pirmadienis, 21:00:41
Neverta kazka stebinti...nustebintas galite buti tik pats savimi

F8 2007 m. balandžio 23 d., pirmadienis, 20:22:30
Tiesa, sis forumas jau seniai supuvo...

patriotaz 2007 m. balandžio 23 d., pirmadienis, 19:04:00
kas ce waiksto?
labas

Evaldzitas 2007 m. balandžio 23 d., pirmadienis, 18:50:34
uzdarykit si foruma renkas psichiniu sutrikimu turintys

F8 2007 m. balandžio 22 d., sekmadienis, 23:04:12
Kalbat apie zmogaus galimybiu ribas, smalsu ar bent jau nutuokiat apie ka snekat ar bent jau zinot kokios dabartines zmogaus fizinio kuno galimybiu ribos?
Skaitant tokius pasisakymus kila labai dideles abejones, bet butu dziugu jei maloniai nustebintumet...

Saulute 2007 m. balandžio 22 d., sekmadienis, 15:34:31
Jonui>>> 'nes kitaip zmones paprasciausei praras dvase be kurios bus tik kunas beis protas kuris dirbs automato principu..'.Taip neturetu nutikti,nes yra reguliuojama.Bedvasiai greit suserga,mirsta,arba buna mokomi per kancia.Ir sis gyvenimas tera iliuzija-paremtas senomis tradicijomis,kurios kinta.bet turi kisti ne tradicijos,o pats mastymas.Pereiti i globaluji.

---->>>>be komentaru<<<<---- 2007 m. balandžio 21 d., šeštadienis, 17:15:37

ooo0
 (__)
 \_(
  \_) 
         0ooo
          (__)
          )_/
          (_/
 ooo0
 (__)
 \_(
  \_)
          0ooo
          (__)
          )_/
          (_/
 ooo0
 (__)
 \_(
  \_)
          0ooo
          (__)
          )_/
          (_/
ooo0
 (__)
 \_(
  \_) 
         0ooo
          (__)
          )_/
          (_)
ir as ce buvau

Jietis 2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 16:54:52
Meja culpa, meja culpa, meja minima, media, maxima, mega, akropolis culpa.

2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 10:38:15
Tokie patobulinti žmonės bus mažai panašūs į mus .Nervų implantai per keletą minučių suteiks papildomos atminties ir ištisus blokus informacijos.

2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 09:42:00
pilstai iš tusčio į kiaurą..

A. 2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 09:04:29
Per pastaruosius du tūkstancius metų žmogaus DNR neįvyko jokių svarbių pokyčių,bet per ateinantį tūkstanmetį žmogus pertvarkis savo genetinį k0dą. Daugelis mano ,kad žmogaus genų inžinerija turėtų bųti uždrausta..Abejotina,ar bus įmanoma tam užkirsti kelią.Žmogaus genų inžinerija bus plėtojama,ar mes norime ,ar ne.
Aišku,tobulinant žmones ,iškils didžiulės socialinės ir politinės problemos Žmonijai ,norinčiai imtis tokios veiklos,kaip kosminės kelionės,svarbu pagerinti žmogaus protines ir fizines savybes.Kad biologinės sistemos pranoktų elektronines ,reiks didinti žmogaus sudėtingumą. Taip kompiuteriai pranokstažmogų savo greičiu,bet nėra intelekto požymių.

2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 05:59:10
jonai, taip vargai kol parašiai ši savo manifestą, o taip nieko ir nepasakei.. gal kita kartą pataupyk savo ir visų likusių laiką, ir tiesiog parašyk "labas"..

2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 05:56:57
durniai, naudojamas visas 100 procentu, tik zmones kazkodel susigalvojo kad naudoja tik 5, neva taip jie jauciasi protingesni, neva dar turi rezerva kazkoki

2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 01:31:03
cia vieni raso:) kad mases reikia smegenu viskam suprast . klystat juk 95 procentai jos yra nenudojama:)

jonas 2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 01:27:26
kad nezemiskos civilizacijos palaiko rysi su zeme daugely amziu abejoti manau neverte per daug faktu ir mitu yra apibresta musu samoneje ir moksle.. zmones tuo atveju kai realybe zvelge y akis , save aptraukia tokiu sydu kad to paprasciausei negali but ir uzblokuoja savo prota tam kas akivaizdu , bet vel gi zmogus kol nepaciupines neisanalizuos , kol konkrecei pasikeis poziuris y siuolaikine fizika hemija bei kitu mokslu kurie manau anksciau ar veliau susijungs ir bus pavadinti vienu vardu.
buvau vaikas kai mane tikrai truke tokie dalykai , mokslas, pazanga, zmogaus yvairus laimejimai, daug kas man pritars kad yra pajute ta jausma kad mes zmones zinome tai ko iekome , bet tarsi viska pamirse. ir zinot tas zmogiskas smalsumas kuri tarsi programa yrasyta samoneje ir pasamoneje , tarsi formule kurios deka anksciau ar veliau zmonija pasieks savo smalsumo riba ki nebeliks nieko ka nauja jis galetu suszinot .
jonas 2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 01:13:28
intrnetas traukia ir trauks gilyn tuos zmones kurie pasiduoda tam tom dvasiskai nejusdami, ateities problema kuri anksciau ar velaiu tures rimta vieta ystatymuose bei normionese ribose... nes kitaip zmones paprasciausei praras dvase be kurios bus tik kunas beis protas kuris dirbs automato principu..

2007 m. balandžio 17 d., antradienis, 17:45:33
...negalima ilgai liudeti ir buti kerstingam..reikia valdyti tai..

® ® ® ® ® ® ® KLAUSIMAS® ® ® ® ® ® ® 2007 m. balandžio 17 d., antradienis, 15:50:03
Na, bet trūksta tik nukreipti gal tinkamai ...

oropilis 2007 m. balandžio 17 d., antradienis, 15:41:41
Mane tai mokykloje moke, kad smegenu mase niekaip neparodo protingumo, kitas reikalas vingiu skaicius.

2007 m. balandžio 17 d., antradienis, 13:43:39
homosapiensai mato tik tiek kiek geba suprasti, pagal savo smegenų masę.. kad pamatyti daugiau, trūksta masės, galvoje..

Extreme Crazy 2007 m. balandžio 17 d., antradienis, 12:39:21
Todel kad ne visiem pravertos akys dar...

2007 m. balandžio 17 d., antradienis, 11:57:26
todėl kad žemėje intelekto nėra

® ® ® ® ® ® ® KLAUSIMAS® ® ® ® ® ® ® 2007 m. balandžio 17 d., antradienis, 11:42:28
Kodėl ieškant protingų būtybių,Žmonės objektus ir net savo akis nukreipia nuo Žemės ,o ne i Ją, ???

2007 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 13:12:33
o ką reiškia žodžiai "ce", "reiske"?

patriotaz 2007 m. balandžio 15 d., sekmadienis, 12:32:12
Abanamat! In vina veritas! 119 Array
(ka ce reiske? )

Romas 2007 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 07:22:52
Nevogiau tavo asilės Asile

valdas 2007 m. balandžio 13 d., penktadienis, 23:01:49
romai pavoge mano asila

F8 2007 m. balandžio 13 d., penktadienis, 14:41:24
Nedaug dalyku yra baisesniu uz save pasmerkusius...

San IL 2007 m. balandžio 13 d., penktadienis, 01:37:58
Vakar ejau misku ir girdejau mergaites klykima, pereinanti i moters.

2007 m. balandžio 12 d., ketvirtadienis, 19:10:02
Ne, C yra mergaitė.

patriotaz 2007 m. balandžio 12 d., ketvirtadienis, 17:39:35
a as maniau C yra moteris :)

2007 m. balandžio 12 d., ketvirtadienis, 08:45:29
C ne visuomet reiškia cielką,kai kada tai būna ir Cerberis. Ieškodamas cielkos gali tapti gėjaus auka

c 2007 m. balandžio 12 d., ketvirtadienis, 05:55:37
jūs visi tokie kiauri kad net baisu darosi.. visi protingi seniausiai apleido šį foruma, reik ir man prie tokių plaktis.. protingesniu netapsiu, bet gal bent tokiu atrodysiu

c 2007 m. balandžio 12 d., ketvirtadienis, 05:54:30
nu jo, sako tikra meilė tik tarp vyrų, tai jei ir toliau taip su bobom nesiseks, paieškosiu "antros pusės" tarp "savų"..

Patriotaz 2007 m. balandžio 11 d., trečiadienis, 22:08:11
Wyro :)

c 2007 m. balandžio 11 d., trečiadienis, 17:38:55
sau tinkamo ko?

patriotaz 2007 m. balandžio 11 d., trečiadienis, 16:29:59
nu taj negi niekaip nerandi saw tinkamo ? :)

c 2007 m. balandžio 11 d., trečiadienis, 06:18:43
o ką? nepatinka?
bet kada galiu visiškai į pensiją išeit.. tik jūsų labui dar užmetu akį kartais, vardan bendros tvarkos.. :]

animagas 2007 m. balandžio 10 d., antradienis, 22:39:01
o cia ir inkognito lankosi.Tau vis dar ateiviai per inplanta siuncia informacija kaip pasigaminti lekste???Ar radai kokiu kitu budu?

patriotaz 2007 m. balandžio 10 d., antradienis, 21:27:30
joa atejo tas XXI amzius :) bet gal ji kokio ufologo nori :)

2007 m. balandžio 10 d., antradienis, 20:14:30
na ir laikai atėjo kad C reikia ieškoti ufologų puslapiuose

2007 m. balandžio 10 d., antradienis, 17:10:02
jo jei taip galima pavadinti netekėjusią moterį

® 2007 m. balandžio 10 d., antradienis, 16:46:41
Tai jūs čia apie UFO?
O kas tas C, gal visiška mergaitė?

2007 m. balandžio 10 d., antradienis, 13:44:27
c - o ka nori pasisiulyti buti inkognito anuku? :D

2007 m. balandžio 10 d., antradienis, 12:01:12
Geriau būtų, kad kiekvienas nors savo vaikus prižiūrėtų.

c 2007 m. balandžio 10 d., antradienis, 06:57:47
vėl vaikų darželis.. inkognito, tau anūkų gal tūksta?

Extreme Crazy 2007 m. balandžio 9 d., pirmadienis, 23:05:11
Ieskau bendraminciu kurie noretu leistis i nso ar ateiviu "medziokle"
pats neesu mates taciau tikiu ir noreciau pamatyti ir suzinoti daugiau.

patriotaz 2007 m. balandžio 9 d., pirmadienis, 21:22:43
yra kokiu saitu kad tiesiogiai per interneta stebet kosmosa?

MARJAN 2007 m. balandžio 9 d., pirmadienis, 16:40:18
AS ESU TARP MUSU .MES ESAM TARP JUSU .MUSSU NERA BET... KADANORS...

Patriotaz 2007 m. balandžio 9 d., pirmadienis, 14:25:58
Inkognito kokie tie 140 pagrindiniu kosmoso istatymu?

Aleis 2007 m. balandžio 7 d., šeštadienis, 16:52:16
Sveikinu, su ŠV. Velykomis.
Kūrėjau, palaimink mūsų sielas.

inkognito 2007 m. balandžio 7 d., šeštadienis, 16:24:17
Eglojui>> neapsimesk,nes tikrai žinau kad jis žuvo,tokiais pigiais triukais manes nepaimsi
C- Gerai

c 2007 m. balandžio 7 d., šeštadienis, 11:50:40
inkognito, baik vaiduokliaut

valdas 2007 m. balandžio 7 d., šeštadienis, 01:12:24
sveikinu visus su sv velykom patarimas ;Prisikelkim kol ne velu

2007 m. balandžio 6 d., penktadienis, 22:05:50
Kaip įsigyti sklypą Mėnulyje?
www.delfi.lt/archive/print.php?id=12790263

SU SVENTE 2007 m. balandžio 6 d., penktadienis, 16:11:03
29 žinutė
... Mano vaikai sako: „Skaityk šią knygą. [Tai] svarbu. Kovok už taiką. [Tai] svarbu. Ateik į šį seminarą. [Tai] svarbu.“ Jie vis kartoja ir kartoja, „kokia svarbi yra ši technika“. Tačiau pirmas dalykas, link [ko] kiekvienas turėtų eiti, yra paties svarbumo atsisakymas. Pirmiausia minčių svarbumo. Atsipalaidavimas yra svarbu. Atsiverkite, kad sukurtumėte daugiau erdvės. Meditacija nėra svarbi, meditacija yra tai, kas YRA. Dvasingumas nėra svarbus. Meditacija yra tai, kas YRA. Jūs esate tai, kas esate. Kadangi „vienas“ yra „vienas“, [kaip] gali jis būti svarbesnis už tą patį „vieną“? Nesupraskite klaidingai. Nepainiokite svarbumo su prioritetais ir dėmesingumu. Naudokitės [savo] sveiku protu! Kieno nors svarbos pažymėjimas sukuria įvairias proto patirtis. Protas stebisi, kodėl tai svarbu, ir prasideda lyginimai, o su lyginimais ateina vertinimai, o su vertinimais [ateina] atmetimas ir pavydas.
Nesuteikite daug svarbumo niekam, kas yra netikra. Tiesiog būkite [toj] akimirkoj, tęskite tą akimirką su meile, [būkite tokie] užjaučiantys kaip motina. [Būkite] tvirti ir suvokite, kad šis momentas yra toks, koks yra. Ar tai yra svarbu, šie žodžiai, kuriuos rašau per tave? Pagalvok! Tai yra žodžiai. Tai yra, kas yra. Tu rašai, ir tai yra tai. Aš ateinu ir Aš ateinu. Ar Babadži yra svarbesnis nei Jėzus? Ar Babadži yra svarbesnis už Mozę? Ar vienas religinis rankraštis yra svarbesnis nei kiti?
Atsakymas yra nei taip, nei ne. Vaikai! Pabuskite! Jokių žymėjimų, jokio pranašumone per daug svarbumo. GERBKITE visus procesus; gerbkite visus pasirinkimus ir įsitikinimus, net kai [jie yra] skirtingi nuo jūsiškių. Regėkite viskame vientisumą; gyvenkite meilę per viską. Na, ar tai yra svarbu? Nėra atsakymo į klausimą, kuris neegzistuoja! Viskas yra įrankis.
PRAKTIKUOKITE MEILĘ IR ATJAUTĄ, IR SVARBUMAS TRANSFORMUOS TAI Į TARNYSTĘ, Į DĖKINGUMĄ IR PROTO RAMYBĘ.
Babadži

c 2007 m. balandžio 6 d., penktadienis, 07:38:42
uj, kazkam labai sunkus pms'as..

valekui 2007 m. balandžio 6 d., penktadienis, 02:00:02
valekas... eik galva ishsitrynk, ishsimiegok, tada atsikeles perskaityk ka parashei ir kita karta kai kazhka susapnuosi, uzhsirashyk ant lapuko, susikishk y analine ir negadink vaizo kur nereikia...

valekas 2007 m. balandžio 6 d., penktadienis, 00:33:07
cia žmoniu išgalvota.Plejades pavadinima žvaigždynui suteike senoves graikai, o cia mano kad kazkas transliuoja...biesas žino kur čia yra teisybė...nors galbūt visko gali būti.galbūt, kažkur nebūtinai mūsų Galaktikoje, bet pavyzdžiui Andromedos galaktikoje klesti gyvybė, gali būti keletas civilizacijų...bent jau aš taip manau.Visatoje yra milijardai Galaktikų, tad ir civilizacijų turėtų būti pakankamai daug.
manoji nuojauta labai dažnai kužda, kad jei ir egzistuoja tikra civilizacija, tai ji egzistuoja labai toli už tūkstančių tukstančius šviesmečių ar net milijonus ir milijardus, kur nepasiekia net tobuliausi teleskopai. kažką esu sapnavęs.egzistuoja dar viena labai pažangi civilizaciją, kažkur apie 70000 šviesmečių nuo mūsų. Tai va ten yra tarsi geltoni miestai.ta planeta - žemės identiška dvynė.tik gaila mūsų žemiškieji teleskopai yra labai silpni šį pasaulį aptikti.man šie sapnai pasireiškia per pilnati, tad sapnuoju nežemiškus pasaulius ar tiesiog mano samone išplėšiama į regėjimus, nesuprantu

freddyss 2007 m. balandžio 5 d., ketvirtadienis, 21:40:21
Norėčiau daugiau sužinoti apie kamuolinius žaibus.

Geresnio gyvenimo kaina-prarasti vaikai. 2007 m. balandžio 5 d., ketvirtadienis, 19:31:13
www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=12763336

2007 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 22:41:56
Eglojus>> pamėgink ufo.onsy.net
kartais jis ten užsuka

2007 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 22:15:45
kur pradingo teletabiai?

Eglojus 2007 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 22:13:40
Kur bastosi inkognito?

FOKUSININKAS 2007 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 17:22:27
laida "Zmogus ir gyvunas" (stv) >>>Koks gi tikslas?Jei imsite patys daugiau domėtis mistika,mistinėmis mokyklomis,rebefingu,Nemitingųjų Jogų mokymais ,dauguma norės patys atvykti pas jus...Tai kiek geresnis varijantas,jog nebūtu daroma SOU,o sklistu kaip seniai žinoma,bet mus sunkiai pasiekianti Tiesa-info..

2007 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 14:37:47
Ir vėl smagu.Verksi tu,verksi tu ........

2007 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 14:22:10
Ir gudri višta uodegą įsidilgina.

2007 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 14:02:38
Koks tu naivus

gaga 2007 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 10:31:37
Daugiau manęs šiuo niku cia nebus. Jeigu dar kartą aptiksite, tai žinosite patys kieno tai darbas.

2007 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 09:47:21
gaga, neprisikalbėk, nes pasigailėsi.

Jietis 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 18:05:31
laida "Zmogus ir gyvunas" (stv) \\\Kaip matau , kreipiamasi į mane, nes daugiau čia gyvūnų kaip ir nėra. Bet turiu Jus nuliudinti, ječiai jokių interviu nedalina a a a ir tuo labiau, nepozuoja ja ja ..

gaga 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 17:56:50
"gaga 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 17:38:11"
Kas čia iš jūsų svetimu vardu rašinėja, ar ne ta s kuri s savo visus jau išnaudojo?

gaga 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 17:38:11
p, nedurniuok taip. Kad ir kiek svaigtum, neišdegs.

C 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 16:23:38
tai visi meškučiai jau čia perbėgo?
na tada ir aš einu paatostogaut :]

laida "Zmogus ir gyvunas" (stv) 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 13:56:31
o ar nebutu galima su Jumis susitikti ir padaryti interviu ar reportaza laidai "Zmogus ir gyvunas" ?

FOKUSININKAS 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 12:58:29
Niekada neturėtume i save žiūrėti kaip i Tiesos savininkus,nes tegalime būti tik Tiesos nešėjais...

... 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 12:34:05
LEISTA

FOKUSININKAS 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 12:32:39
siauliu apskrities televizija >>>Mes ir dalyvaujame Realybės SAU.Deja TV nėra Realybės SAU,ir ar nepagalvojote,jog joks šou nėra realybė,o tik imidžo akimirkos...Jums:www.vitalcoaching.com,o po to jau butu ir kalbėti ...

gaga 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 12:05:24
p, o ko tu toks pasidarei rūstus, kaip Nevėžis, a? Pats jau prisipkštinai gal jau, ir kitų nevirškini ne iš meta, bet iš fizinio plano?

p 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 11:47:52
Tai būtų juokai, jai patys tai laikytumėte juokais. Galit nerašyt vardų, metafiziniame lygmenyje vis vien išlieka ryšiai. Tikivasi, kad daugiau jokių neaiškumų neliko?

2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 11:38:03
Tamsioji energija - tik iliuzija?:
www.delfi.lt/archive/print.php?id=12737002

gaga 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 10:11:30
p, priimk tai kaip pokštą, gal nevykusį.

2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 09:45:21
šizofrenikas

p 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 09:27:30
hm... linkime, ar tiksliau būtų linkiva? :)

p 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 09:25:19
Daugiau perspėjimų nebus. Gal kada dar ir grįšiu į šį forumą, kas žino? :) Linkime susitvarkyti savo sielos reikalus ir galų gale išlįsti iš išsivešėjusių proto džiunglių. Visiems viso gero.

p 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 09:16:10
Niekas nenori jums nieko blogo, tik bet kokia kantrybė turi tam tikras ribas, kurių verčiau neperžengti. Kai kurie "drąsuoliai" jau susilaukė pasekmių ir patys dėl to yra kalti.
Aš noriu, kad man niekas netrukdytų ir būčiau paliktas vienas pats sau. Ir tai liečia visus lygmenis.

p 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 09:06:36
Prašyčiau mudviejų netrukdyti su savo neapgalvotais puolimais, nes metafiziniame lygmenyje jūsų žinutes būtent taip traktuojame. Nenustebkite, jei gausite grąžos ir tokios, kad jums tikrai praeis noras tai daryti.

ponas 2007 m. balandžio 2 d., pirmadienis, 21:14:34
pokstininke >> kokia pati kvailiausia fraze, kuria esi pasakes? ir dar jei gali atsakyk KAS SIENA RAVI?

gaga 2007 m. balandžio 2 d., pirmadienis, 15:04:12
"p 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 18:53:34
Nenustebkit, jei kuriam laikui dingsiu iš eterio, tiesiog neturėsiu tam laiko. Neliūdėkit be manęs :) Iki. "
Kodėl tu taip blogai galvoji apie mus? Mes visai neliudėsime, nes nepasigesime.:I

evaldzitas 2007 m. balandžio 2 d., pirmadienis, 14:24:34
haha tavo pokstininke mylimoji yra durnė

Aha 2007 m. balandžio 2 d., pirmadienis, 08:03:37
XX? !!!Dar spėjai į balandžio 1-sios limitą.

XX? 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 22:51:05
inkognito>>
gravitacine jega galima nugaleti:tiesiniu budu-issukant kelis i skirtingas puses diskus (kaip "vilkeli"), bet tai tik to objekto mases pasalinimas, bet ne antigravitacinis variklis:)
Pamastykim, kas yra gravitacija?
LAUKAS
Tai gal vertetu pasidomet laukais, o ne mechanika:) ?!
Kai suvoksi, kad nereikia pasipriesint siai fizikai, o sukurti aplink objekta "iskreipta erdve", kitais zodziais tariant sukurti lauka, kuris nebutu musu fundam.matavimo, tuomet ir atkris poreikis kurti antigravitacini varikli.

XX? 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 22:24:17
inkognito>>
gravitacine jega galima nugaleti:tiesiniu budu-issukant kelis i skirtingas puses diskus (kaip "vilkeli"), bet tai tik to objekto mases pasalinimas, bet ne antigravitacinis variklis:)
Pamastykim, kas yra gravitacija?
LAUKAS
Tai gal vertetu pasidomet laukais, o ne mechanika:) ?!
Kai suvoksi, kad nereikia pasipriesint siai fizikai, o sukurti aplink objekta "iskreipta erdve", kitais zodziais tariant sukurti lauka, kuris nebutu musu fundam.matavimo, tuomet ir atkris poreikis kurti antigravitacini varikli.

XX? 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 22:21:37
inkognito>>
gravitacine jega galima nugaleti:tiesiniu budu-issukant kelis i skirtingas puses diskus (kaip "vilkeli"), bet tai tik to objekto mases pasalinimas, bet ne antigravitacinis variklis:)
Pamastykim, kas yra gravitacija?
LAUKAS
Tai gal vertetu pasidomet laukais, o ne mechanika:) ?!
Kai suvoksi, kad nereikia pasipriesint siai fizikai, o sukurti aplink objekta "iskreipta erdve", kitais zodziais tariant sukurti lauka, kuris nebutu musu fundam.matavimo, tuomet ir atkris poreikis kurti antigravitacini varikli.

pokštininkas 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 21:55:37
Oi, ne manęs jokie realybės šou nedomina. Jokio įdomumo buti uždarytam po stiklu kaip kokiai gyvatei. Mėgstu laisvę ir jos nesiruošiu pardavinėti už pinigus. Beje, nenoriu ir būti uždarytas į psichiatrinę ligoninę, nes "normalus" žmonės tiesiog dar nėra pribrendę tam apie ką mes šnekame.

siauliu apskrities televizija 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 21:07:20
sveiki pokstininke, fokusininke ir kiti fainuoliai,
ar nenoretumete dalyvauti realybes sou?
laukiame atsakymo.

Eglojus 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 20:59:53
Buvau dingęs be žinios,informacija netiksli,perduokite inkognito jis skubiai reikalingas

2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 20:25:41
o kodėl tu dar gyvas? Juk galaxy minėjo, kad tu žuvai P-3 griūtyje

Eglojus 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 20:16:31
Inkognito apie savaitę būsime čia,tu žinai vietą prie Botanikos s. Aleksote,senojoje mūsų zonoje. Galioja senas pažadas dėl susitikimo.
Atleisk, kad kreipiuosi atviru tekstu,bet mums skubiai reikia tavo pagalbos, o kitos galimybės neliko,gali tekti kuriam laikui tau išvykti su mumis kartu,pagalvok apie tai

inkognito 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 19:48:56
Pokštininke,ar tavo žmona kartais ne Tautvida? Kažkoks keistas sutapimas jos minčių ir tavo išrinktosios,kad tai esi tu parašyk savo vardu žinute į emailą.o tai įtariu kad šiame forume bet kas gali kalbėti bet kieno vardu... Jeigu negausiu jokios žinutės žinosiu kad čia rašei ne tu

c 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 19:02:36
neliudejom su tavim, neliudesim be taves, nepakeiciamu nera ;]

p 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 18:53:34
Nenustebkit, jei kuriam laikui dingsiu iš eterio, tiesiog neturėsiu tam laiko. Neliūdėkit be manęs :) Iki.

p 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 18:48:15
C, žinoma, kad su poromis.

p 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 18:45:13
inkognito, štai mano mylimosios atsakymas "Linkiu tau sėkmės, beje man visi scenarijai yra parankūs. Jei būsi pakankamai užsispyręs, tai gal kas tau ir pavyks. Tik turėk omenyje, kad tavo žiniose yra spragų, kurios tau trukdys pasiekti užsibrėžto tikslo. Deja, jau esi nebe jaunuolis ir laiko ne taip daug tau jau liko. Ir nebūk toks pasikėlęs, nes tai netinka prie tavo veido. Nepamiršk rūpintis ir savo siela, nes be jos tau nieko neišeis. Tai viena iš priežasčių kodėl niekas nebenori tau padėti. Linkiu pradėti daugiau mąstyti ir mažiau pasikliauti atsitiktinumais, nes atsitiktinumų limitą jau išnaudojai... Linkiu, kad pasikeistum į gerąją pusę. Aš tau dar daug ką norėčiau pasakyti, tik deja mano vyrui sunkiai sekasi gaudyti mano mintis, apie dalykus, kurie jam mažai rūpi. Beje, mažiau jaudinkis dėl ateivių invaijos, kuria aš pasirūpinsiu. Viskas bus gerai."

Freddy 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 18:23:35
Hello.nice site

C 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 15:02:12
fuj kaip neįdomiai, aš norėčiau kur nors prie ežerų :(
nu bet jei nieko geriau nesiūlo.. nu pagalvosiu.. :]
renkames su porom ane?

p 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 14:57:33
C, dėl išvykos, tai ją surengsime, kai visi susitaikysime. Tai bus turistinis žygis su palapinėmis kitoje planetoje. Išdykėlė motinėlė žada, kad šio žygio tu niekada nepamirši :)

inkognito 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 14:54:51
Na jei taip apsieisime ir be jos pagalbos....Lėkštę jau ir taip baigiu sukurti ir mums bus dar daugiau garbės kad tai padarėme savarankiškai,o nuo šiol scenarijus kursime mes patys,be padėjėjų iš svetur..... tik paskui lai nesigaili,kad tie scenarijai jiems neparankūs

p 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 14:47:32
O gal jis ir nuo pat pradžių buvo "priešo" teritorija, kas žino? :)

p 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 14:43:55
C, gi žinai, kad niekada nebuvau to forumo savininku. Aš net nežinau, kas ten atlieka cenzoriaus pareigas. Man tai nepatinka ir ruošiuosi vengti to forumo. Juolab, kad turiu įtarimu, kad tas forumas buvo perimtas lygiai taip pat kaip gyvas sapnas.

p 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 14:36:09
inkogito, man labai gaila, bet ji prašė tau perduoti, kad neapsimetinėja ir kad tau daugiau niekas nebepadės konstruoti lėkštės. Verčiau užsiimk jaunimo mokymu ir gal kuris nors iš jų bus pasirinktas. Kol kas nėra ko skubėti su lėkštės konstravimu, nes viskas vystysis pagal kitą scenarijų nei buvo numatytą. Deja, žmonės dar nėra pasiruošę susidurti su ateiviais.

2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 11:16:20
prasau greiciau atrasyti nes kuo daugiau ziurim tuo geriau suprantam kad tai tikrai ateiviai

2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 10:59:39
jusu pateikta medziaga (nuotraukos) su musu filmuota medziaga atrodo gana naiviai

inkognito 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 10:03:56
Pokštininkui, Perduok tai savo išrintajai kad ji pati apsimetinėja,o aš rimtai konstruoju lėkštę,gaila kad įstrigau tam tikroje fazėje dėl AG varytuvo,bet ji laikina ir manau kad greitu laiku iš jos išsikapstysiu,nebe pirmas kartas....
Jau yra naujų įdėjų kaip įveikti nesklandumus ,juo labiau kad per šią žiemą stipriai pasistūmiau NSO korpuso technologijose,jos įgalins turėti maksimalią termoizoliaciją ir minimalų svorį,bei atsparumą kosminiam šalčiui. O jau vien tai yra apie 5 išradimus,kurie iki šiol nežinomi skraidančių aparatų konstravime,beje jų neketinu net patentuoti...
Paklausk jos kodėl tomis pat salygomis negaunu efekto,kurį gavau 1982 metais, jei ji pasakys tikrą priežastį tai bus įrodymas kad tu nemeluoji

C 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 05:57:25
p, kaip sekasi tavo forumui? peržvelgiau truputį ir niekaip neprieinu išvados, kas ten? evoliucija ar degradacija? :\

C 2007 m. balandžio 1 d., sekmadienis, 05:51:56
tai kaip supratau iškylos gamtoj nebus? :(

p 2007 m. kovo 31 d., šeštadienis, 20:08:59
C, žinok, kad ir koks tavo sprendimas bebūtų, mes tavęs nenustosime mylėti, tiesiog yra kitų įdomesnių užsiėmimų. ;)

C 2007 m. kovo 31 d., šeštadienis, 19:35:59
viskam savas laikas, dar per anksti, gerokai per anksti

p 2007 m. kovo 31 d., šeštadienis, 19:13:43
C, kol kas turi dar laiko persigalvoti. Ji nepyksta ant tavęs, nes supranta kaip tau sunku patikėti tuo, kad aš taip smarkiai pasikeičiau. Ji pati vis dar negali tuo patikėti iki galo, bet surizikuos priimti mane atgal ir atlikti tam tikras reformas, kurios leis mūsų šeimai išeiti į aukštesnį lygį. Beje, niekas nebijo tavo žaislinio traukinuko, jei niekaip neišaugi iš vaikiško amžiaus, tai niekas tau netrukdys, tik turėsi žaisti vienas pats su savimi, nes niekas nebenorės su tavimi gaišti savo laiko.

C 2007 m. kovo 31 d., šeštadienis, 18:13:18
niekur niekas negryžta, radau ko ieškojau, nenoriu ir nesiruošiu niekur gryšti, man ir čia gerai :]
nereikia man nieko iš to kas buvo, man tik reikia to kas bus, o tai aš pasiimsiu pats

C 2007 m. kovo 31 d., šeštadienis, 18:11:33
o kas sakė kad aš neatsiprašinėju, aš atsiprašinėju, kai tikrai to reikia, na bet kartais net ir kai reikia atsiprašyt geriau laikytis principo :)

p 2007 m. kovo 31 d., šeštadienis, 18:03:58
C, sūneli, tu taip reaguoji į atsiprašymą tarsi tai taptų tau nenuplaunama dėme ;)
Tau motinėlė siunčia savo karštą meilę, ir kviečia sugrįžti namo, nes jau ir taip pakankamai prisižaidėme su laisvės paieškomis. Laikas mudviem ateiti į protą ir suaugti. Ji dar prašė parašyti, kad nebepyksta ant tavęs ir nori tave apkabinti...
Tu dar gali sustabdyti traukinį, atidundandį į šį rūtų darželį, tau tereikia labai to panorėti. Viskas bus gerai. Atgausi viską, ką esi praradęs be jokių sąlygų, kai sugrįši.

C 2007 m. kovo 31 d., šeštadienis, 17:51:46
tegul skesta, TEGUL SKESTA! :]
žinau žinau, aš blogas.. bet gi tobulų nebūna :]
p, supažindinsi, kada su savo išrinktąja? galėtume kada prisipirkt alaus, šašlykų ir į gamtą paptraukt, prie laužų ir žvaigždėto dangaus :P

p 2007 m. kovo 31 d., šeštadienis, 17:37:23
Kadangi kažkiek pradedu suprasti mus supanti pasaulį, tai galiu drąsiai lažintis, kad Grebennikovo vabalai nebuvo natūralios kilmės, bet užauginti-sukonstruoti laboratorijose (galbūt, to pačio Mėnulio). Jei paskaitytumėt atidžiau aprašymus, tai ir pačiam Grebennikovui kilo įdomios asociacijos, kad antsparniai buvo tarsi štampuoti kokioj nors gamykloje. Manau, kad Grebennikovas buvo rūpestingai parinktas ir jam vieną vasarą buvo tyčia pakišinėjami šie dirbtiniai vabalai, kad Žemėje gimtų legenda-svajonė, skatinanti mus veikti...
Beje, mano mylimoji prašė parašyti, kad tai buvo vienas iš jos pokštų. :)
Tiesa, niekas nenorėjo Grebennikovo mirties, projekte nebuvo numatyta, kad Grebenikovas apsižioplins ir sukonstruos savo platformą taip nerūpestingai. Jis padarė kelias klaidas, kurios kainavo jam gyvybę. Deja, per vėlai jo klaidos buvo pastebėtos ir niekas jam jau nebegalėjo padėti.
Beje, inkognito, mano mylimoji prašė nustoti tave apsimetinėti, kad konstruoji-projektuoji lėkštę, nes vis vien tau nieko daugiau neišeis apgauti. Tu jau savo darbą atlikai, tad gali nusiraminti, verčiau paskirk tau likusi laiką pasimėgauti gyvenimu, anūkais ir pan. Ji tau dėkoja, kad išjudinai mane, ir vien tai atperka visas tavo iki šiol padarytas nuodėmes, kurių susidarytų nemenkas sąrašas. Tu esi geras žmogus ir dar gali išlipti iš liūno, kuris bando tave įtraukti ir paskandinti.

C 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 20:57:34
p, o aš kažkodėl nemanau kad yra dėl ko atsiprašinėt ;]

C 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 20:56:49
kiekvienoj pasakoj yra dalelė tiesos

inkognito 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 20:20:02
Kaip aerodinamikos specialistas galiu drasiai teigti jog vabalų antsparniai neturi jokio absoliučiai ryšio su antigravitacija,o bičių korio konstrukcija deja remiasi tik savitarpio traukos jėgomis ir niekaip nesusijusi su jokiais laukais,ir neturi jokio ryšio su bendraja antigravitacija. Jai sukelti reikalinga energija o ne kokie nors konstrukciniai ypatumai. Tai klaidingas kelias. Grebenikovo idėjos tai tik vienas iš mitų plačiai aprašytų Ufolog ru.

p 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 15:43:43
"Darbas išlaisvina sielą"

p 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 15:15:07
Fokusininke, tai pagal Kastanedos šamaną Lietuva nėra beviltiška, nes išmintis ateina su laiku. ;)

p 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 13:06:37
Žinot, Grebennikovas mirė įsitikinęs, kad jo ligų priežastis buvo jo antigravitacinė platforma, todėl niekam jis nenorėjo atskleisti jos veikimo paslapties. Įtariu, kad jis neteisingai nusikopijavo jam siųstų vabalų antsparnių konstrukciją ir jo platforma vietoj dešininių laukų formavo kairinius - mirties laukus.

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 12:23:55
f.m.>>>Lietuvai netrūksta 'žinių ',bet trūksta išminties...

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 11:35:47
"Visada labai sunku suprasti aiškinimą, kai pats neturi žinių. Aš galiu tau kartoti vėl ir vėl iki pasaulio pabaigos tai, kas man visiškai aišku, o tu vistiek nesuprasi ir nepatikėsi, nes neturi apie tai praktinių žinių. Žodžiai... Jie nuolatos mus klaidina. Man patinka minties begalybė".
Don Chuanas K.Kastanedai

p 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 09:41:22
C, tu nebijai šešėlių ir aš nebijau šešėlių, o jie tai gali palaikyti tyčia užtėkšta dėme ir be reikalo įsižeisti. Verčiau jau jų atsiprašyti.

C 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 07:12:25
o tie šėšėliai visuomet su mumis, nereikia jų bijoti :]
galima į juos nežiūrėti, bet vien dėl to kad mes žiūrėsim tik į šviesą, dar nereiškia kad pabėgsim nuo šešėlių :]

p 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 07:06:42
Šiaip tai Simas ar rsa su mano amžinąja meile niekaip nesusijęs, įtariu, kad tai buvo vienas iš jos pokštų ;)
Žinoma, labai noriu atsiprašyti šių žmonių dėl jiems mesto šešėlio.

C 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 03:09:51
o kaip šiaip simui sekasi, vis dar pokštauja, ar gal jau rado rimtesnių užsiėmimų? :]

c 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 02:58:47
aha, ir meile ten didesne, atlaikys tavo silpna zemiska sirdele? :]

p 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 01:31:32
din dzin :)

p 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 01:29:16
C, o man din. Nebemoku pykti ir galiu jai atleisti bet kokį šposą. Kiek jau jų buvo. ;) Sunku paaiškinti mus siejantį artumą... Mudviejų širdys plaka tuo pačiu ritmu. Todėl visąlaik mano širdies ritmas viršija normą, nes jos planetoje gravitacijos jėga yra šiek tiek didesnė ir jos širdis gauna didesnę apkrovą.

C 2007 m. kovo 30 d., penktadienis, 01:01:59
p, o tu atsargiai su savo meile, ji gali but klastinga, gali tave apgaut

p 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:38:00
Mokinuke, mano amžinoji meilė sufleruoja, kad geriau naudoti elektrinius laukus, nes jie daro stipresnį poveikį.

p 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31:37
Mokinuke, galimas daiktas, kad ten kuriamas paprasčiausias sukūrinis magnetinis laukas. Kabliukas yra tokio lauko sukimosi kryptis, kairiniai (juose viskas susisuka pagal laikrodžio rodyklę) - mirties sukūriai, o dešininiai - gyvybės. (slavruss.narod.ru/Meh_vihr.htm) rašoma, kad gamtoje nesunku pastebėti tokius sukūrius. Taip, kad gal užtenka susirasti gerą vietelę, ir pamiršti tą aparačiuką? ;)

Mokinuke 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:46:32
Ice_Berg>> Jeigu surastum ta info savo disku "jovalyne", buciau super dekinga, nes tiesiog spirgu is noro suzinot ka ten Bionix'as rase!!!
HiFi>> net neisivaizduoju is kur gauti to Bionix'o pasisakymus, nebent "Ice_Berg" bus malonus ir pasidalins ta informacija:)
LAUKSIU ATSAKYMO IS >>Ice_Berg>> :*

Mokinuke 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:40:37
Cia tas straipsnis kuris jau buvo paskelbtas forume:----
2007 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 12:16:16
TYRIMAI SUTEIKIA ŠANSĄ PASVEIKTI SERGANTIEMS VĖŽIU IR KITOMIS PAVOJINGOMIS LIGOMIS
Didžiausia žmonijos problema ta, kad vietoje kompleksinio problemų sprendimo eina primityviausiu keliu, pvz.: vėžinių ląstelių naikinime-švitinimas, chemoterapija, chirurginis įsikišimas. Šie metodai paremti principu: naikinamos ne tik onkologinės ląstelės, bet ir sveikos ląstelės.
Pasitelkus naujausius išradimus, bei atradimus, mūsų specialistų sukūrtas prietaisas "BIOCampus-X" sukuria moduliuotus laukus, kurie veiksmingai ir efektyviai naikina vėžines ir patogenines ląsteles, nežalodami sveikųjų (gerųjų) ląstelių. Prietaisas generuodamas laukus stipriai veikia vėžines ląsteles, pradžioje sustabdydamas šių ląstelių chaotišką dauginimasi, kai tuo tarpu gerosios ląstelės dauginasi dvigubai greičiau.
Visi gyvi organizmai turi apsauginį biolauką, kurį jaučiame, o kai jis sutrinka jaučiame pasėkmes. Norime pabrėžti, kad šis prietaisas neskleidžia žmogaus sveikatai pavojingų spindulių (radiacijos, jonizuotų dalelių srauto ar kitokių sveikatai pavojingų bangų), nes iš principo paremtas višikai kitokiais veikimo principais.
Atliktų eksperimentų su vėžinėm ląstelėm metu, nustatėme, kad poveikis ląstelėms vyksta etapais, nežalojant sveikųjų ląstelių, t.y. vėžinės ląstelės sunaikinamos negrįžtamai. Sustiprėja imuninė sistema.
Mums pavyko pažaboti ir sustabdyti vėžinių lastelių dauginimasi nesikišant nei radiaciniu spinduliavimu, nei chemoterapiniu metodu.
Mūsų sukurtas prietaisas sugeneruoja aplink ląstelę laukus, kurie skatina pažeistų ląstelių atsistatymą, sveikosios ląstelės dauginasi greičiau. Pats mechanizmas dėl kokios priežasties ir kodėl vienos ląstelės veikiamos šių laukų sugeba normaliai daugintis ir atlikti savo funkcijas, kai tuo tarpu blogosios (vėžinės, patogeninės) ląstelės žūsta, dar tyrimų stadijoje.
Atliktas eksperimentas, kurio metu buvo paimtas bandomasis, turintis naviką. 10 dienų, sistemingai kartojant seansus, buvo veikiamas "BIOCampus-X" generuojamais laukais. Tyrimų metu nustatėme, kad navikas sumažėjo 70 %. Šis eksperimentas įrodo mūsų prietaiso "BIOCampus-X" galimą efektyvų ir platų panaudojimą.
mtlservis@gmail.com

Mokinuke 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:37:21
Susidare toks ispudis, kad tas Bionix'as rase apie kazkokius laukus (nezinomus mokslui), padariau isvada is straipsnio perskaicius w w w.mtlservisas.puslapiai.lt ir forume esanciu pasisakymu.
Tieksiog pravedziau analogija, tarp diskusijos ir to straipsnio, ir susidare ispudis, kad ta firma naudoja butent tos rusies laukus.
Manau idomus turejo buti pasisakymai, kad net reikejo juos "stebuklingai" pradanginti:)))

C 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 21:24:30
oro pavojus? šaudyt visus gandrus regėjimo lauke

fokusas marokusas 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:54:24
fokusininke > ko netruksta lietuvai?

ziziuks 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:02:27
nu man viena karta buvo taip. varau su mama prie pardafkes vakare ir taip danguj tokia balta linija atsirado ir isniko. arba as buvau pas baba. mazdaug 11 val isejau i balkona ir stebejau dangu. ir tada tokie ryskiai melinos spalvos rituliukas is vienos vietos i kita skraido

2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:39:21
Tokie gandai kad link tavęs skrenda gandrai...

inkognito 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:37:48
C patariu nesispardyti,bo tu jau praktiškai supakuotas. Trauk kastuvą ir cemento statyk namą,nepamiršk pasodinti sodelio aplink jį,na o naktį tai gal jau lengvesnis darbas laukia.....
Na o eterį ir pievas palik man su anūkėliais ant kelių...

p 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:08:18
C, kad jūs jau praktiškai jaunavedžiai :)

C 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 18:17:40
kokie jos platinami gandai?

p 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 15:39:47
C, tai žvaigždutės platinami gandai yra tiesa? Sveikinu :) Dėl tavo pastebėjimo apie norų maišymą su poreikiais, tai dėl to su tavimi pilnai sutinku.

p 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 15:33:28
Fokusininke, esi svečias iš ateities? :) Prašyčiau, ką nors atskleisti apie mūsų ateitį. Taip sakant, nuleisti mus visus slegianti nereikalingą garo spaudimą.

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 29 d., ketvirtadienis, 11:42:58
P>>>Kartais vieni pragyventi tolygus penkeriems metams,o kartais penkeri-vieniems...Jauciuosi 73-ieju diena,o vakare-75

C 2007 m. kovo 28 d., trečiadienis, 14:02:59
poreikiai minimalūs.. norai maksimalūs.. mes įpratę norus vadinti poreikiais..

p 2007 m. kovo 28 d., trečiadienis, 04:51:13
C, reikėti, tai visada reikia, tik klausimas: kam? :)

C 2007 m. kovo 28 d., trečiadienis, 04:01:27
galima daug, tik klausimas ar to reikia?

p 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 22:10:30
Fokusininke, jei ne paslaptis kiek tau metų?

p 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 22:07:37
to Cerber>>> (Fokusininko stiliumi) :) Jei kas dar prisimena (lygtais gyvam sapne kažkada buvo rašyta), kad Grebennikovas ir gi pradėjo nuo laukinių bičių korių, o galiausiai pasigamino antigravitacinę platformą. (www.matri-x.ru/energy.shtml#1) Deja, jis mirė, nusinešdamas paslaptis kartu su savimi į kapą.

2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:38:57
grazi tavo sypsena....

2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:38:01
iki :)

2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:37:18
paklaida kartais buna,bet nedidele....

* 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:36:15
buvo nuvykęs į Europą ir ten pabandė paskleisti savo idėją, bet visi palaikė ją paprasčiausia keistenybe
2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:30:53
karsata

C 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:34:58
na tada turbūt ačiū už informaciją :]

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:33:54
to cerber>>> Vieno fiziko vaizduotėje gimusi medžiaga gali sukelti medicinos vaizdų gavimo revoliuciją ir pateisinti daugelį kompiuterius kuriančių inžinierių lūkesčių. Apie tai rašoma anglų žurnale „New Scientist" paskelbtame straipsnyje.
Daugiau kaip prieš trisdešimt metų vienas rusų fizikas išrado nepaprastą medžiagą. Tai nebuvo reali medžiaga, kurią galima sulenkti ar perlaužti. Viktoras Veselago sumąstė įsivaizduojamą substanciją ir pasidomėjo, kokiomis nežemiškomis savybėmis ji galėtų pasižymėti. Tuščias užsiėmimas, pasakytumėte jūs, tinkamas nebent kam nors, kas dirba Mokslų akademijos Fizikos institute. Bet Veselago darbas nebuvo beprasmiškas krapštymasis.

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:32:24
to cerber>>> Visiškai priešingai, jis rėmėsi pačiais tvirčiausiais pagrindiniais mokslo dėsniais (elektromagnetizmo), iki to suformuluotais prieš šimtą metų Jameso Clerko Maxwello. Tais dėsniais nusakoma, kaip elgiasi šviesa bet kokioje medžiagoje. Veselago įsigeidė pažiūrėti kas atsitiks vienos iš dviejų į Maxwello lygtis įeinančių konstantų ženklą iš pliuso pakeitus į minusą. Jį domino, kokios būtų tokios medžiagos savybės, ir tikėjosi sulaukti įdomių netikėtumų.
Fizikas iškart suprato, kad jo tvarinys turėtų elgtis labai keistai. Septintojo dešimtmečio pradžioje Veselago netgi buvo nuvykęs į Europą ir ten pabandė paskleisti savo idėją, bet visi palaikė ją paprasčiausia keistenybe

2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:30:53
karsata*

2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:30:16
BUS LABAI SILTA VASARA,dar spesi ir lietaus Dievulio paprasyt...

t 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:29:15
c>>>* ir Tau

t 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:28:04
c>>taip

C 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:27:26
*jums

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:27:23
to cerber>>>Praėjusiais metais viskas staiga pasikeitė, nes fizikai pranešė pagaliau sukūrę Veselago įsivaizduotą medžiagą. Ji nepanaši į jokias iki tol matytas medžiagas - primena deformuotą bičių korį, sudarytą iš pasikartojančiu raštu kietai sujungtų vielų ir keistų elektroninių komponentų. Po šio pranešimo pliūptelėjo tos medžiagos teorinių ir eksperimentinių tyrimų srautas. Ir keisčiausia, kad Veselago medžiaga ir kiti į ją panašūs dariniai dar keistesni ir naudingesni, nei jis kadaise galėjo numanyti

C 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:27:12
jus ka, pavasaris?

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:26:23
to cerber>>>Prieš šimtą metų iki Veselago mintinio eksperimento Maxwellas užrašė savąsias aprašančias lygtis, pvz., kaip šviesos elektromagnetinės bangos sklinda per stiklą, vandenį, orą ir kitus daiktus. Maxwellas suprato, kad nebūtina kruopščiai nagrinėti, kaip kiekviename medžiagos taške kinta du šviesos komponentai - virpantys elektriniai ir magnetiniai laukai, o skaičiavimų supaprastinimui pakanka įsivesti tam tikrus abiejų šių laukų dydžių medžiagoje vidurkius.

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:25:35
to cerber>>> Jis nustatė, kad suvidurkinus kokius nors konkrečius svyravimų dažnius, lygtyse atsiranda pastovus daugiklis. Magnetinio lauko atveju šis vidurkinimo faktorius vadinamas magnetiniu įspūdingumu, o elektrinio lauko atveju - dielektrine skvarba. Šios konstantos ypač naudingos mokslininkams ir inžinieriams: jomis aprašomos bendros šviesos sklidimo kokia nors medžiaga charakteristikos ir gali būti naudojamos nustatant šviesos greičio ar lūžio rodiklio dydžius, kai medžiaga užlenkia šviesą.
Taigi kas įvyko, kai Veselago savo vaizduotėje sukūrė medžiagą, kurioje šių konstantų ženklas neigiamas? Šios fantastinės medžiagos viduje apsivertė įprastinis sąryšis tarp elektrinio ir magnetinio lauko

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:24:37
to cerber>>>Šviesą sudaro elektrinis ir magnetinis laukas, svyruojantys statmenomis vienas kitam ir šviesos sklidimui kryptimis (žr. pav.). Fizikai sugalvojo nedidelį triuką, palengvinantį prisiminti visas tris kryptis. Tas triukas vadinamas dešiniosios rankos taisykle. Nukreipiamas nykštys, rodomasis ir didysis pirštas taip, kad jie būtų nukreipti trim viena kitai statmenai kryptimis. Nykštys rodys kur link sklinda šviesa, rodomasis pirštas vaizduos elektrinio lauko plokštumą, o didysis - magnetinio lauko plokštumą.

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:23:38
to cerber>>> Bet Veselago medžiagose šiems dydžiams geriau tinka ne dešinės, bet kairės rankos taisyklė - todėl jos vadinamos „kairiarankėmis" medžiagomis.
Kairiarankei medžiagai būdingos labai keistos kelios savybės - neigiamas lūžio rodiklis. Tai reiškia, kad į tą medžiagą patekusi šviesa atsilenks į priešingą pusę, nei patekusi į tradicines medžiagas. Atvirkščias yra ir Doplerio efektas. Stiklu sklindančios šviesos dažnis truputį padidėja, jeigu šviesos šaltinis artėja prie stebėtojo. Kairiarankėse medžiagose dažnis mažėja.

Tau 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 17:19:52
cerber>>>Gal todel Tau,jog ir Tu Jam...

2007 m. kovo 27 d., antradienis, 16:54:29
..ir dar jaunas,perprasi...
..i tuscia galva daug ko galima ideti,o i pilna-jau nebe..

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 16:53:23
to cerber>>>Todel Tau,jog Tu grazus...:)

inkognito 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 08:29:02
Cerb.>> Padedu kuo galiu

C 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 06:22:02
HiFi - tiesa slypi kažkur anapus..
inkognito, dėkui už moralinį palaikymą, bet aš jau kaip nors pats :]

HiFi 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 01:34:42
Mokinukes paskatintas perziurejau visus archyvus ir tikrai visi Bionix'o pasisakymai kazkodel paslaptingai dingo, taciau kitu komentatoriu atsiliepimu apie ji galima rasti 7 archyve. Dabar ir man labai idomu pasidare apie ka jis rase, jei kas zinot ar atsimenat parsykit...

p 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 00:16:46
Meilė - galinga jėga, jai nusileidžia net gi Dievai. :)

zvaigzdut 2007 m. kovo 26 d., pirmadienis, 20:45:58
cerb prisipazino, kad labai dukrytes nori :)

inkognito 2007 m. kovo 26 d., pirmadienis, 20:38:50
Žvaigždute>> Tegu geriau jau stato namą o sūnų atsiras kas padarys ir be jo,ne problema. Aš tai stačiau namą pats bet tada tik 2 dukros gavosi,o aplink kaimynai kiauradančiai ant sūnaus nesukrapštė....

zvaigzdut 2007 m. kovo 26 d., pirmadienis, 17:16:47
inkognito, cerb turi but vyras o ne slabakas, kad cia pievom uzsiiminetu Turi eit sunu padaryt, nama pastatyt ir tt Kai iseis i pensija gales blevyzgot cia anukus supdamas
sumazinsiu as jam tas dozes tuoj jptvjm!

~~~~~~> 2007 m. kovo 26 d., pirmadienis, 16:27:55
Tu galvoji, kad kažkokie mulkiai visus jau itikino? Gal tik tokį mulkį kaip esi pats. Tu paprasčiausiai nematęs visų tų piešinių, o tik kažką per TV. Kai kurie iš jų tokie sudėtingi, kad tu nesugebėtum net ant popieriaus lapo nupiešti, turėdamas pilną braižyklinę, ką jau kalbėti apie javų lauką.
Geriau tu eik į mokyklą, nepraleidinėk pamokų, nes toks ir liksi, kaip sakiau.

jonny 2007 m. kovo 26 d., pirmadienis, 15:49:37
Labas,
Užklydau į javų ratų puslapį ir noriu visiems pasakyti, kad tokioj knygoj "Demonų valdomas pasaulis" yra aprašyta kaip tie ratai atsirado. Pora vyrukų pagėrė alaus, eidami namo pasiėmė lentą ir apėjo ratu kaimyno lauke. Kažkaip kaimynas pasigyrė, žurnalistai parašė laikraštyje. Tiem vyrukams šposas patiko ir jie pradėjo paišyti naktimis visokius ornamentus. Vieno vyruko žmona pareikalavo pasiaiškinti ką jis naktimis veikia, ir jai buvo parodyta - nuo to laiko dirbo jau trise. Kadangi spauda sekė tuos ratus javuose įsisteigė visokios tyrinėtojų draugijos, o kai "autoriai" nusprendė prisipažinti - juos apšaukė sukčiais, norinčiais išgarsėti.
O čia pripasakota teorijų....

C 2007 m. kovo 26 d., pirmadienis, 14:17:32
va va :]
nu mes del to dar pasitarsim :]

inkognito 2007 m. kovo 26 d., pirmadienis, 08:39:36
Žvaigždute>>> Leisk gi žmogui kvėptelt nors truputį,priklausomybės ligos gali būti išgydomos pamažu mažinant dozę,o ne iš karto kaip kirviu nukertant,tada prasideda lomkės. Cerberis mano nuomone kaip tik eina teisinga linkme.....

zvaigzdut 2007 m. kovo 26 d., pirmadienis, 00:14:00
cerb, zuikeli, jei dar uzmatysiu kadanors cia tave tai teip ir zinok Istiks angelelio likimas >:|

Ice_Berg 2007 m. kovo 25 d., sekmadienis, 23:38:04
Mokinuke, tay ish kur tada tox susidomejimas tuo Bionix'u ?
ash lygtais ir atsimenu kazhka... ankschiau seivindavausi shita foruma... bet dabar nezhinau kur nukishes tuos seivus... gal kazhkas juose ir butu, bet sunkiai rasiu net ir tuos seivus... nes 12 hardu, o visuose jiovalas belenkoks

Mokinuke 2007 m. kovo 25 d., sekmadienis, 23:00:01
Ice_Berg>> deja neturiu:(
tikejaus, kad kas turi bent kokia uzuomina

Ice_Berg 2007 m. kovo 25 d., sekmadienis, 15:41:42
Во время появления необычных огней он опровергал и сам высмеивал слухи об НЛО. В июне 1997 года Саймингтон устроил пресс-конференцию, на которой продемонстрировал журналистам арестованного "пришельца" с глазами насекомого. Когда Саймингтон снял с него маску, все присутствовавшие увидели главу аппарата губернатора.
Теперь Саймингтон утверждает, что скрывал правду о пришельцах, опасаясь паники среди населения.
Официальную версию, объясняющую появление огней в небе над Фениксом, предложили американские ВВС. По утверждению военных, во время тренировочного полета самолет A-10 Warthog запускал сигнальные ракеты, которые медленно падали и сгорали.
www.topnews.ru/news_id_9949.html

Ice_Berg 2007 m. kovo 25 d., sekmadienis, 15:38:03
Бывший губернатор американского штата рассказал о встрече с пришельцами
По словам экс-главы Аризоны Файфа Саймингтона, загадочные огни, которые люди видели над Фениксом в марте 1997 года, были инопланетным космическим кораблем.
Бывший губернатор американского штата Аризона Файф Саймингтон подтвердил, что загадочные огни, которые появились в небе над Фениксом 13 марта 1997 года, были огнями корабля пришельцев.
По словам Саймингтона, корабль был огромным. "Просто чувствовалось, что он инопланетный", - объяснил бывший губернатор.
"Я летчик и знаю почти о каждой машине, которая летает. Это было больше, чем все, что я когда-либо видел. Это остается большой загадкой. Другие люди видели это, ответственные люди. Я не знаю, почему над этим смеются", - сказал Саймингтон, передает Lenta.Ru.
Саймингтон занимал пост губернатора Аризоны с 1990 по сентябрь 1997 года. Во время появления н

Ice_Berg 2007 m. kovo 25 d., sekmadienis, 15:07:52
Mokinuke, o tu turi bent viena jio pasisakyma ?

To Ice_Berg ir kitiems 2007 m. kovo 25 d., sekmadienis, 10:19:55
Prancūzijos paviešintos svetainės adresas yra:
www.cnes-geipan.fr

C 2007 m. kovo 25 d., sekmadienis, 07:01:11
mokinuke, jau sakėm, nieko nežinom ir žinot nenorim, bienixa įsodinom į konteinerį ir išsiuntėm į baikonūrą, bus pirmasis lietuvos kosmonautas..
inkognito, kad anie jau kuris laikas karaliauja šiam pasaulį, karo, maro ir bado betrūksta, tie maži konfliktėliai, tie menki gripo protrūkiai, ar pora nedavalgiusių homosapiensu - dar ne mano chebra.. :]

Ignas 2007 m. kovo 25 d., sekmadienis, 00:16:16
Sveiki man labai patinka kaktusas San Pedro
( Echinopsis pachanoi, Trichocereus pachanoi)
Ar juos kas augina kaip kambarines geles lietuvoje?
(labai graziai zydi ) turi gan daug meskalino ir kitokiu
gerybiu . prasau atrasykit kanors

Mokinuke 2007 m. kovo 24 d., šeštadienis, 23:30:34
Ice_Berg>> perskaiciau tavo nuoroda, bet ten nieko konkretaus:(
Apie "Bionix'a' nieko neprikasiau, mane tik suintrigavo pati diskusija, todel labai noreciau is ko nors bent kokios info apie Bionixa, arba bent apie ka jis ten deste!!!

Ice_Berg 2007 m. kovo 24 d., šeštadienis, 23:15:15
e vaikai... gal jus rusishkai ne kaip mokat ? ar chia visiem...

2007 m. kovo 24 d., šeštadienis, 21:14:29
Tai žiūrėk rėk rėk rėk.

DwDx 2007 m. kovo 24 d., šeštadienis, 20:07:50
noriu paziureti per palidowa per pc sawo miesta

Inkognito 2007 m. kovo 24 d., šeštadienis, 19:32:16
Na maru tai jau sunku bepagasdinti-yra skiepai,mane patį prieš siunčiant į vietnamą skiepijo ir nuo maro tame tarpe,Karas ir taip kasdien vyksta,keliuose ir kitur,be to jame mažiau pavojaus nei būnant beginkliu dideliame US mieste,o badas palankus figūrai...
Gal geriau pasiūsk kitus Išsigimimą,Nihilizmą ir Dvasinę degradacija, o geriausiai Laukinį kapitalizmą,šitie tai jau pridirbs....

Ice_Berg 2007 m. kovo 24 d., šeštadienis, 19:25:59
Франция опубликовала секретные материалы о встречах с инопланетянами
На французском сайте Национального центра космических исследований появились досье, составляющие 1/4 часть от общего количества случаев контактов с НЛО, зафиксированных во Франции за последние 50 лет.
daugiau w w w .topnews.ru/news_id_9949.html
gal jau ir nebenaujiena, bet visdelto...

C 2007 m. kovo 24 d., šeštadienis, 19:04:47
tai jie ten tik iš nuobodulio, bet dabar jau turės ką veikt

Inkognito 2007 m. kovo 24 d., šeštadienis, 18:06:38
Tai kad jie tapo gėjais ir daugiau niekas jiems nerūpi....

C 2007 m. kovo 24 d., šeštadienis, 15:30:04
pasiūsiu savo tris mylimiausius angelus - Karą, Marą ir Badą.

Psichas 2007 m. kovo 24 d., šeštadienis, 08:04:41
Kai aš mūsų ligoninėje irgi apsiskelbiau dievu,tai pradžioje nei slaugės nei gydytojas apsimetė kad nieko negirdi. Bet kai pareikalavau kad prieš valgį man pradėtų visi garsiai valgomajame melstis,jie tiesiog pasiuto...
Prileido man visokių vaistų uždėjo tramdantį chalatą ir dar pgrąsino elektrošoku...... tai kur teisybė. Gal galėtų gerbiamas kolega C man padėti savo kompetencijos ribose ir nubausti atskalūnus nuo mano šventos bažnyčios?
Užtektų pasiūsti jiems kokią trydą,ar AIDS....

C 2007 m. kovo 24 d., šeštadienis, 06:09:11
dzin, tebunie chaosas..

inkognito 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 19:15:16
Cerbeiui>> Negali būti nei kalbos apie atostogas,jei jau dievas esi tai ir ark kaip arklys. Kol atostogausi gali šėtonas užvaldyti pasaulį,ir tu pats tada rasi grįžes savo bliuda apversta ir dar prikaltą cvekais prie stalo

C 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 18:42:27
aš dabar atostogauju, neribotam laikui

C 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 18:42:04
kodėl tai skirta man?

2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 17:05:35
to cerber>>>y/Veselagui niekad neteko pačiupinėti kairiarankės medžiagos. Nors kai kurių medžiagų, pavyzdžiui, jonizuotų dujų, dielektrinė skvarba gali būti neigiama, natūralių medžiagų magnetinis įspūdingumas niekad nenukrinta žemiau nulio. Todėl Veselago negalėjo patikrinti savo pranašysčių realiose medžiagose.
Bet 1996 m. Londono Imperial College fizikas-teoretikas Johnas Pendry pradėjo mąstyti apie tai, kaip sukurti naująsias medžiagas. Su savo grupe jis ištyrė, kaip tvarkinga plonų laidžių vielų matrica paveikia tam tikrą elektromagnetinių bangų rūšį - mikrobangas. Jie prognozavo, kad vidutinis visų vielyčių poveikis bus toks, jog atrodys, kad bangos sklinda medžiaga, kurios dielektrinė skvarba neigiama

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 17:04:40
to cerber>>>h/ Pendry pagalvojo, jeigu jau iš paprastų vielelių sukuriamos tokios egzotiškos medžiagos, tai gal jas galima gauti ir iš kitų elektronikos komponentų? Taigi pradėjo skaičiuoti kitų keistų mišinių tūrines savybes. 1999 m. jis paskelbė daugelio kitų medžiagų skaičiavimus. Viena tų medžiagų patraukė Kalifornijos universiteto, San Diege, Davido Smitho dėmesį. Pendry prognozavo, kad darinys, kuriame periodiškai išdėstyti paprasti elektroniniai komponentai, mikrobangų dažniuose gali turėti neigiamą magnetinį įspūdingumą. Elektriniai komponentai buvo perskelto žiedo rezonatoriai - C raidės formos grandynai, kurių dydis maždaug toks pat kaip ir didžiosios raidės šiame straipsnyje. Smithas ir jo kolegos iškart nutarė eksperimentiškai patikrinti Pendry rezultatus.
Nesunku buvo sukurti perskeltų rezonatorių matricą. Grupė paprasčiausiai pasinaudojo spausdintinių plokščių gamybos technologija. Po to jie supjaustė lakštus su rezonatoriais ir gautas dalis sudėjo vieną ant kitos. Bet jie nutarė padaryti dar geriau - sukurti tikrą kairiarankę medžiagą, turinčią neigiamą įspūdingumą ir neigiamą skvarbą.

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 17:03:28
to cerber>>>f/Čia padėjo ankstesnių Pendry darbų analizė. Smithas paprasčiausiai įterpė tarp lakštų su rezonatoriais plonų vielyčių matricas. Kai vielyčių nebūna, medžiaga sugeria beveik visų dažnių mikrobangas. Bet kai buvo įdėtos vielučių matricos, paaiškėjo, kad apie 5 GHz dažniu mikrobangos pasklinda po darinį neslopinamos. Grupė taip pat nustatė, kad elektrinio ir magnetinio lauko kryptys apgręžiamos taip, kaip numatė Veselago. Prašosi daroma išvada: Smithas su kolegomis sukūrė pirmąją pasaulyje kairiarankę medžiagą.

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 17:01:03
to cerber>>>o/Jų rezultatai paskelbti pernai, o darbas tęsėsi toliau. Savo ruožtu Pendry tęsė naujųjų medžiagų teorinius tyrimus. Praėjusių metų spalio mėnesį jis paskelbė tyrimą, kaip kairiarankės medžiagos veikia kelių nanometrų nuotolyje - vadinamajame artimajame lauke. Artimasis laukas yra savotiška prieblandos zona prie pat šviesos šaltinio - čia elektrinis ir magnetinis laukas kinta labai stipriai. Tokiame nuotolyje būna įvairiausių lauko komponentų, kurie normaliomis sąlygomis nepastebimi. Šie komponentai vadinami išnykstančiomis bangomis; jie sparčiai slopsta toliau nuo šaltinio. Už kelių bangos ilgių išnykstančios bangos pasidaro tokios silpnos, todėl fizikai jas visiškai pagrįstai ignoruoja.

FOKUSINIKAS 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 16:59:55
to cerber>>>s/Optinėje fizikoje išnykstančios bangos yra viena didžiausių problemų. Kadangi jos greitai slopsta, visa tų bangų turima detali informacija apie šviesos šaltinį prarandama. Nesvarbu, kokios kokybės būtų lęšis, be artimojo lauko jis niekuomet neduos idealaus šaltinio vaizdo - visuomet vaizdas liks kažkiek neryškus, o tai reiškia, kad šviesos negalima sufokusuoti į tašką, kuris daug mažesnis negu jos bangos ilgis. Šis apribojimas, sukeliantis nemažai visų taikymų problemų, vadinamas difrakcijos riba. Ši riba, pavyzdžiui, neleidžia pagaminti naudojant fotolitografijos procesus daugiau tranzistorių arba įrašyti daugiau informacijos DVD diskuose

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 16:58:42
to cerber>>>m/Pendry nustatė, kad teoriškai kairiarankės medžiagos gali pasižymėti savitomis savybėmis, leidžiančiomis atkurti išnykstančias bangas, jas sufokusuoti ir sudaryti idealų šaltinio vaizdą. Niekas šito fakto nebuvo labiau nustebintas negu pats Pendry. „Tai buvo labai neįprasta ir netikėta idėja, ir aš nesitikėjau, jog ji dirbs", - sako jis. - Bet jis dar ir dar kartą patikrino matematinius išvedimus ir paskelbė rezultatus žurnale „Physical Review Letters".

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 16:57:36
to cerber>>>j/Pats fokusavimas labai skiriasi nuo to, kaip veikia įprastinis lęšis. Įsivaizduokite šviesos šaltinį, esantį vos per kelis nanometrus nuo plono kairiarankės medžiagos strypelio. Šaltinis spinduliuoja šviesą, taip pat ir išnykstančiąsias bangas, kurios patenka į medžiagą ir priverčia svyruoti joje esančius elektronus. Kadangi strypelis labai plonas, šviesa ir išnykstančiosios bangos praeina jį priversdamos svyruoti ir esančius prie tolimojo paviršiaus elektronus. Prie vieno paviršiaus elektronų judėjimas per elektrinį lauką veikia judėjimą, vykstantį prie kito paviršiaus, todėl esant tam tikram svyravimų dažniui šie judėjimai ima rezonuoti. Būtent šis rezonansas ir sustiprina terpę paliekančias išnykstančiąsias bangas.

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 16:56:24
to cerber>>>c/Plokščias strypelis sufokusuoja šviesą lyg lęšis ir sukuria vaizdą, kadangi medžiagos lūžio rodiklis yra neigiamas. Skirtingai nuo tradicinių lęšių, negalinčių fokusuoti išnykstančiųjų bangų, šis vaizdas gaunamas idealus - todėl Pendry saviesiems kairiarankių medžiagų strypeliams sukūrė superlęšio terminą. Aišku, kad būtų sugaudytos išnykstančiosios bangos, lęšis turi būti priartinamas daug arčiau nei per šviesos bangos ilgį. Matomosios šviesos bangose tai būtų kelios dešimtys nanometrų. Pendry sutinka, kad visa tai sudarytų nemažai problemų, bet, pavyzdžiui, atominės jėgos mikroskopijoje jau pasiektas toks objektų pozicionavimo tikslumas. O jei jūs dirbate su radijo bangomis, artimasis laukas nusitęs per daugelį centimetrų, todėl bus keliami kur kas mažesni tikslumo reikalavimai surenkant lęšį.

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 16:54:55
to cerber>>>Keistos medžiagos, panašios į tas, kurias sukūrė Smithas su kolegomis, gali būti mikrobangų ir radijo bangų diapazono superlęšiais. Tiesą sakant, Smitho grupė ką tik sukūrė pirmąjį mikrobangų neigiamo lūžio rodiklio superlęšį. Bet Pendry mano, kad matomos šviesos diapazone bus galima naudoti kur kas įprastesnes medžiagas. Sidabras ir kiti metalai matomos šviesos diapazone turi neigiamą dielektrinę skvarbą, bet jų magnetinis įspūdingumas yra teigiamas. Pendry suskaičiavo, kad išnykstančiųjų bangų atveju galima nekreipti dėmesio į įspūdingumą, todėl 40 nm storio sidabro plokštelė, patalpinta per 20 nm nuo šaltinio, veiktų kaip superlęšis. „Iki šiol niekas to nepastebėjo vien dėl to, kad nenorėjo", - sako jis. - Mes dar nesame tikri, ką būtų galima padaryti, bet kelios mintys atėjo į galvą."

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 16:53:24
to cerber>>>i/Kitos Pendry idėjos jau pradedamos taikyti. Vieni labiausiai perspektyvių technikos srityje yra magnetinio rezonanso vaizdai (MRI). MRI įrenginiuose bandinys - paprastai pacientas -patalpinamas į galingą magnetinį lauką. Didelio dažnio radijo bangų pliūpsnis priverčia vandens molekulėse esančius branduolius savotiškai suktis ir perspinduliuoti radijo bangas kitame, charakteringame medžiagai dažnyje. Šis signalas panaudojamas kuriant kompiuterinius vaizdus, kurie vėliau naudojami diagnozuojant įvairius susirgimus, pavyzdžiui, vėžį. Šiems įrenginiams reikia superlaidžių magnetų, bet jie yra ir brangūs, ir griozdiški. Įrenginio dydis neleidžia ją naudoti realiu laiku stebint chirurginę operaciją.

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 16:52:02
to cerber>>>>a/ Pendry superlęšiai visa tai labai pakeitė. Vasario mėnesį Pendry ir jo bendradarbiai paskelbė kairiarankių medžiagų savybių panaudojimo radijo bangų perdavimui į toli nuo įrenginio esantį detektorių preliminarių bandymų rezultatus. Grupei pavyko tai padaryti apsukus plona laidžios medžiagos spirale 20 cm ilgio plastiko strypelį ir supakavus daug tokių strypelių į vieną ryšulį, kurie veikia ne kaip lęšis, o kaip bangolaidis, perduodantis radijo bangas iš bandinio branduolių į detektorių. Grupė paskelbė šiuo būdu gautą nykščio vaizdą. Jeigu pavyktų panaudoti mažesnius išorinius detektorius, MRI skeneriai taptų mažesni ir pigesni. Galbūt superlęšiai netgi galėtų sufokusuoti radijo bangas į mažytes bandinio vietas ir leistų gauti didesnės skyros vaizdus.

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 16:50:53
to cerber>>>e/Tikėtina, kad superlęšiai gali turėti milžinišką įtaką gaminant silicio grandynus. Dabar fotolitografijoje tranzistorių dydį riboja naudojamos šviesos bangos ilgis. Kadangi superlęšiais sufokusuojamos detalės, kurios nepriklauso nuo šviesos bangos ilgio, jie pašalins ir šį barjerą, leisiantį mikroelektronikos pramonei pagaminti vis mažesnius ir mažesnius lustus. Kompaktinėse plokštelėse ir DVD diskuose įrašytos informacijos kiekis irgi ribojamas tradicinių lęšių dėl sugebėjimo sufokusuoti šviesą į nedidelę dėmelę. Čia taip pat galėtų padėti superlęšiai.

FOKUSININKAS 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 16:49:22
to cerber>>>ū/ Jie galėtų netgi pagerinti radijo antenų veiką. Radaro pluošteliai sukuria papildomą spinduliuotę, sklindančią statmenai pagrindiniam pluošteliui; dėl to atsiranda triukšmai ir sumažėja radarų efektyvumas. Pendry mano, kad superlęšiai galėtų išvalyti šoninę spinduliuotę ir padaryti pagrindinį pluoštelį kryptingesnį. Iš Los Angeles universiteto Ely Yablonovitch bando sukurti kairiarankę medžiagą, kuri padėtų sumažinti apšvitinimą mobiliųjų telefonų spinduliuote.
Pendry įsitikinęs, kad šios medžiagos turi didelę ateitį. „Mes vis dar esame pačioje pradinėje stadijoje, bet ilgainiui atsiras vis daugiau taikymo sričių. Kai buvo išrasti lazeriai, žmonės irgi nelabai žinojo kur juos panaudoti, - pasižiūrėkit, kas dedasi dabar."

C 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 14:42:49
aš esu dievas ir dievas yra aš. konkuruoti su savim butų šiek tiek kvailoka.
kiekviena mirtis sudeda visus taškus ant "i", atsijoja kas nereikalinga ir išgrynina patyrimus, suteikia suvokimą..
bet tai nereiškia kad sai babai pradėjau jausti simpatija, man niekad nepatiko klounai ir fokusininkai

Inkognito 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 11:09:05
cerberi,tu man kažkosks keistas po prisikėlimo iš pomirtinio pasaulio,kartais netgi manu jog tu reinkarnavaisi į Tautvidą...
netgi išlaikei sai babos teiginius, apie tai jog mes nežinome kad mes dievai,o to tai jau puikia žinai. Gaila kad dievas- Kūrėjas to nežino,o tai pjustų konkurentą šalia

2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 02:11:52
...tradicinis mastymas yra tiek gilus,jog protas nenugali jo...

2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 02:09:05
136. Kur kas geriau šiek tiek žinoti apie viską, negu žinoti viską apie vieną dalyką. - [B.Pascalis]
135. Nerimas - neišlavinto proto požymis. Tai paprasčiausiai kvailas laiko švaistymas nemalonumams. Jei vyrai ir moterys savo protą treniruotų taip pat atkakliai kaip treniruoja savo kūną, jie išvalytų savo smegenis nuo šios kvailystės. - [A.Bennettas]
134. Du dalykai pripildo mano protą nuolat didėjančios nuostabos ir pagarbios baimės... žvaigždėtas dangus virš manęs ir moralės dėsniai manyje. /Kantas/

2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 02:01:04
Einsteino mintys
/

ach 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 01:58:18
. Nuostabiausias ir giliausias jausmas, kurį galime patirti yra mistiškumas. Tai visų mokslų užuomazga. Tas, kuriam šis jausmas svetimas, kurio niekuo nenustebinsi, kuris paskendęs baimėje, tolygus mirusiam. Jeigu pripažįstame, kad tai, kas neatskleista, tikrai egzistuoja ir pasireiškia aukščiausia išmintimi ir akinančių grožiu, prieinamu neišlavintiems mūsų sugebėjimams, prilygstantiems tik primityvioms formoms, tai - žinojimas

Mike Stranger 2007 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 13:16:38
Thanks 123 adware

diflucan 2007 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 11:27:53
Jade will say they didn’t choose

p 2007 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 03:31:05
Viskam savas laikas, neturėtų būti jokių skubinimų ir prievartos, nes tai viską iškreipia ir gaunasi tik atvirkštinis poveikis.

C 2007 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 00:03:49
viskas reliatyvu, kolega mielas, viskas reliatyvu

p 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 21:52:21
Aleis, manau, kad energijos semiuosi iš savo amžinosios meilės.

p 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 18:51:03
C, geriausiu atveju Dievu tapsiu po kokio milijono metų, o kol kas man gerai būti ir žmogumi. ;)

C 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 18:43:26
nors ne, žinai ir tu, kažkur sąmonės gelmėse.. taip, tarp mūsų nėra skirtumų..

C 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 18:41:51
p, vienintelis skirtumas tarp mūsų tas, kad aš žinau, kad esu dievas, o tu dar nežinai, kad esi dievas.. :)

p 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 18:40:29
Bet valgyti vis vien norisi. ;)

p 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 18:38:17
Kai Saulė šviečia man miego visai nesinori, nors ir nusižiovauju retkarčiais.

p 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 18:31:06
Aleis, nežinau, aš tiesiog nebežinau, ką reiškia būti pavargusiam.

Aleis 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 18:06:45
P>O kaip tu dirbi?Iš kur semiesi energijos?

Stefa 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 17:38:39
ka cia kalbat :D?

p 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 16:39:52
Beje, retkarčiais naktimis pabėgioju apie 7-8 km.

p 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 16:26:04
Lyg ir nieko arba nežymiai. Šiaip man svoris šiek tiek anksčiau krito, kai valgiau vien daržoves, dabar daugmaž stabilizavosi.

Aleis 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 15:49:11
P>>Nemiegant labai krenta svoris.Kiek kg netekai.

p 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 15:29:15
Atleisk, Aleis, ne Alies :)

p 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 13:02:22
Alies, miegu kažkur po 1-3 val. Deja, to proceso kol kas nevaldau. Ilgiausiai nemiegojau gal tik tris paras.

Aleis. 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 10:43:18
p>> kaip tavo miego reikalai?Juk aimirkos prieš užmiegant yra ypatingos.

p 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 09:32:27
C, jei kas ir durnas, tai tik aš, kad veliuosi į ginčus su tavimi :) Žengiai žingsnelį kompromiso link. Jau kaip ir dėl visko sutariam, tik skirtumas tas, kad tu Dievas, o aš ne (man to nereikia) ;)

C 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 05:01:10
~~~~~~>>> tiesa sakant nelabai supratau, bet kažkur jau girdėta, čia iš to pačio serialo, "Cerber yra Viskas, Cerber yra Dievas"?.. :]

C 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 04:58:55
grandinė? kokia grandinė? nematau ir nejaučiu jokios grandinės, bent jau šiaip sau? gal turi omeny kokią tai "gyvenimo grandinę" apskritai? na tokiu atveju, mielas bičiuli, mes visi tokią turim, vieni jaučiam ją kiti ne, treti tiesiog lyg ir žino, kad ji yra tačiau mano kad jei apimes kad jos nėra tuomet jos tikrai ir nebus.. o šiaip tai kaip ir viskas tvarkoje, jokios kitos grandinės neturiu, nepatinka man papuošalai..
jei turi omeny kokią dvasinę, protinę, minties laisvę, tai tokia neegzistuoja, net ir tu galų gale turėtum tai suprasti..
gimčai dėl laisvės kažką rinktis yra, švelniai tariant, kvaili, bent jau man. suvokti, kad tesi mažas varžtelis ir visi sprendimai, visi pasirinkimai padaryti dar prieš tau išvystant dienos šviesa - būtina, bet nemažiau svarbu išmokti gyventi taip lyg viskas priklausytų nuo tavęs..
trumpiau tariant, šiandien aš nusiteikęs būti Dievu.. tebūnie šventas mano vardas.. :]

C 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 04:50:07
suabejoti tuo ką*

C 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 04:49:11
linksmuoliai :D
p, mes abu žinom, kad tu tik ir vėl bandai mane provokuoti, mes abu žinom, kad tie neva mano "klaidinimai", "painiojimai" iš tiesų yra siekis kelti abejones, abjoje tuo ką manome "žiną", kas bent teoriškai priverstų susimąstyti ar mes apsritai ką nors žinom ir t.t. ir pan. vienu žodžiu, trumpiau tariant ir vėl pilstom iš tusčio į kiaurą.. nes mes abu žinom, kad nesam tokie paviršutiniški, kokiais kartais atrodom, bet kadangi praktiškai kaip ir išsisėmėm, dabar voliojam durnių ir iš esmės nelabai žinom ką kalbam ir apskritai nelabai galvojam ką kalbam. taip? beabejo taip.. nes mes tokie protingi, tik kažkodėl durnas pasaulis to nesupranta.. ot durniai..
:]

tenuate 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 01:49:55
a unique homepage

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 21:00:31
Gražumėlis :)

~~~~~~> 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 18:18:24
p\\\C =/= C. C=T.

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 15:59:54
Reikalingumo? Svarbumo?

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 15:59:06
Gal ji suteikia saugumo jausmą?

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 15:57:38
...jei geriau įsižiūrėtum pamatytum, kad tai tik nutriušusi virvutė, bet, matyt, ji tau pačiam šiame etape yra „reikalinga“.

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 15:52:40
Cerberi, gaila, bičiuli, bet regis tą grandinė užmesta tau ant kaklo yra nesutrupinama.

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 15:46:26
C ir inkognito, nematau jokio skirtumo tarp judviejų požiūrio, gal ir nesąmoningai bandot kitiems primesti neryžtingumą, susitaikymą su esama padėtimi ir pan. Įdomu, kur dingo ankstesnysis, drąsus inkognito? Liko tik jo sunkiai be atpažįstamas blankus šešėlis. Na, o Cerberis, tai jis visada bandė supainioti kitus, nėra ko iš jo daugiau norėti, ar ne? Tikriausiai, niekada nebepasikeis. (Niekas jam neleis tokios prabangos.)

C 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 15:21:25
aleis, gyveni iliuzijų pasaulyje, nors tavo iliuzijos idomios.. novatoriškos.. :]

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 15:15:31
Aleis man labiau primena „Atleisk“ :)

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 15:11:30
Aleis, neturiu jokio noro pridaryti tau sunkumų ar apkrauti kokiais nors darbais...

Aleis 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 14:52:30
p>>Gerai, gal ryt aprašysių aname forume.

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 14:40:34
Aleis, būtų įdomu.

Aleis 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 14:33:28
p>>o ar daugiau tau idomu?

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 11:44:33
Aleis, radau 1d. (2007 m. kovo 9 d., penktadienis, 22:32:38)

inkognito 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 11:25:55
C>> Iš kur copy-paste kam klausi juk pats žinai kad viskas iš inplantų,
Tai nemano sugalvota o tik perduota per mane info.

Aleis 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 11:08:43
p>.tai pirmas žingsnis žengtas.Tai juk moki atsipalaiduoti.Aš buvau pradėjusi rašyti apie meditacija forume" apie viską".

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 10:56:01
Vakar bandžiau... Užmigau :)

aleis 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 10:53:24
P>>O tu pabandyk medituoti.

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 10:40:51
Man aplamai sunku, ką nors įsivaizduoti... Kai skaitau knygą, praktiškai niekada nieko neįsivaizduoju. Tiesiog mano toks abstrahuotas mąstymas, sakyčiau meditacijoms netinkamas.

p 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 10:33:00
Neturiu tokios asociacijos: Aleis-Aliens. Mano meditacijos kol kas nevykusios.

Aleis 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 10:18:22
P>>Aleis-Aliens panašu?(paranomal)Ar medituodamas bandai sustiprinti ryšį su savo išrinktąją,tavo dvasiniu vedliu ?

Aleis 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 09:54:59
Inkognito>>Tu skaitai ,mūsų pasaulis einantis dvasiškai žemyn yra užprogramuotas Kūrėjo.Tai narkomanija,alkoholizmas,žmogžudystes,karai ir t.t?Tai didelio mechanizmo sraigtelis? Kūrejas žmonių akimis mato pats save ,savo darbus?Ir tai nepriklauso nuo žmogaus ?
Mes privalome būti laimingi ,o ypac del Dievo,kuris sukūre mus būti laimingais.Nors lemtis ir dirba savo darbą.

C 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 04:29:38
wow, inkognito, apsimeti protingu, apšvitusiu, ar apšvitintu.. beveik patikėjau.. iš kur copy&paste darei?
p, viskas reliatyvu, priklauso nuo aplinkos :)

p 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 19:01:16
Aleis, taip, čia aš pokštininkas. Kaip man sekasi? Bandau sustiprinti savo ryšį su savo išrinktąja ir tiek. :) Įdomu, ar skaitai angliškai? Gan įdomių dalykėlių galima atrasti "Open Minds" forumo "Paranormal Discussion" skyrelyje (www.lucianarchy.proboards21.com/index.cgi?board=Paranormal).

inkognito 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 18:14:44
aleis>> Gyvenididžiuliame paklydime,deja žmogus tik didelio mecanizmo sraigtelis,kuris negali nesisukti nurodyta kruptimi,jis tegali tik sulūžti ir tai šis lūžis jam būna užprogramuotas likimo. Žinok jei tau lemta būti pakartam tai nepaskesi vandenyne. Ir tai įvyks numatytu laiku ir numatytoje vietoje šimtosios sekundės dalies tikslumu.
Tai mes galvojame, kad viską galime keisti savo nuožiūra,bet ir toji nuožiūra yra užprogramuota...
Kūrėjas valdo atsitiktinumus,o atsitiktinumai valdo pasaulį.... Tai mano sukurta mintis,bet ir ji matomai užprogramuota

Aleis 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 16:49:16
p>>Tai tu pokštininkas ?Sveikas .Kaip tau sekasi?Taip ten mano pasakojimai.Tai mano vazdiniai , snūduriuojant ar prabundant.O kita ,žinau ir tiek.

p 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 16:04:03
Aleis, seniai matyta, kaip sekasi? Rentgenas deda tavo prisiminimimus, o gal sapnus apie atlantus į meškos ausį?

p 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 16:01:59
C, gal galima pasmalsauti kuom orientuojiesi aplinkoje?

C 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 15:16:33
p, dėkui už rūpestį, aš visvien ne akimis oriantuojuosi aplinkoje ;]

C 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 15:15:46
vaj vaj, kaip glažu.. net pats apsiseilėjau nuo tokių banalybių

Aleis 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 14:41:41
>>Žmogus ,gyvenantis iliuzijomis nemato kas vyksta,jis pražiopso savo nepakartojamą gyvenimą Užuot patys tvarkę savo gyvenimą ir keitę save,mes kažko laukiame,gal nutiks stebuklas ir išsivaduosime iš visų bedų.Bet metai vis bėga ir ateis laikas kada pasirodys kad viską keisti per vėlu.Kas buvo- pražuvo.Niekada nebūsime jaunesni nei dabar. Vienintelė tikrovė - egzistuojame dabar.Kito gyvenimo nebus šioj žemėj.Kaip mes peiktume gyvenima,o vis del to jis yra grazus.Juk nuostabi mūsų planeta -_ŽEMĖ.Nešiokime meilę širdyse,ji viską nugali.

W.A. 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 10:56:50
MOKINUKEI: 2003 m. pabaigoje tam tikram laikui buvo sustabdytas (neveike) forumas;
.
Bionix randamas tik: www.nso.lt/old/your7.htm

p 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 09:50:19
Mokinuke, tai bent tu papasakok apie tą Bionix, net jei ir nedaug žinai, vis vien kažkodėl juom susidomėjai. Aš pats tais laikais čia nesilankydavau ir nieko apie jį nežinau.

p 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 09:42:18
Inkognito, net ir priėmus tavo vaizdelį (kuris mano manymu tėra iškraipytas tikrovės atspindys), lieka pasirinkimas būti niekam tikusiu statistu ar geru aktoriumi. ;) Juk tau tos aplinkybės parenkamos pagal tai koks esi šiuo momentu, o ne pagal kažkokį seniai patvirtintą scenarijų.
C, daug naudos iš tamsių akinių požemiuose, ar ne? Žiūrėk neįkrisk į kokią duobę... Sėkmės! ;)

C 2007 m. kovo 18 d., sekmadienis, 19:59:01
kai kurie dalykai turi būti pamiršti, ištrinti iš istorijos ;]

Mokinuke 2007 m. kovo 18 d., sekmadienis, 18:39:01
loo>> tai as ir klausiu, kur dinge nuo 2003 gruodzio 31 iki 2003 vasario 16?
toje trukstamoje dalyje kaip suprantu buvo kazkas tokio, del ko adminas iskirpo visus pasisakymus:((((

loo 2007 m. kovo 18 d., sekmadienis, 17:46:56
MOKINUKEI: atrodo, kad visi seni postai nueina i archyvus (zr. nuorodas virs pasisakymo lango)...

inkognito 2007 m. kovo 18 d., sekmadienis, 13:39:19
P>> deja visi mes čia tik aktoriai,netgi blogiau net ne aktoriai o tik statistai,tiksliai vykdantys mums sumodeliuotą programą. Gyvenimas tai panašus daiktas į kompiuterinį treniruoklį lakūnams,tik ten situacijas sukuria programuotojai,o čia dievas. Tad maldos turi kai kurią prasme mes galime išmelsti kad duotų dar vieną šansą arba sušvelnintų egzaminą...
Bet programos baigiasi visuomet vienodai,kai kūrėjui nusibosta egzaminuojamasis jis visuomet statistui atsiunčia gyvenimo natūralią pabaigą- mirtį....
Tie kurie beviltiški eina atgal į dvasinį perkonstravimą,tie kurie pateisino lūkesčius kyla į aukštesnį lygį,ir galų gale po daug metų visas pasaulis taps tobulas,tada bus žemėje rojus

C 2007 m. kovo 18 d., sekmadienis, 13:14:27
Mokinuke, nieko mes nežinom apie jokį bionix ir nenorim žinoti. prašom.
p, na jau, tamsinantys akiniai vaizdo ir spalvu neiškreipia, tik paryškina, o ir šviesa ne taip erzina akis ;)

Mokinuke 2007 m. kovo 18 d., sekmadienis, 13:11:40
Religija gal ir gerai, bet kazkodel visi pastaruoju siame forume linke i FANATIZMA:(
Labai prasau, jeigu kas turite informacijos apie ka rase forumo dalyvis "Bionix", parasykite. LABAI BUSIU DEKINGA:)
Beje, pastebejau, kad niekas taip ir nesusimaste apie tuos mano uzduotus klausimus:))))
1. Kur dinge dalis forumo?
2. Gal kas galetumete pasakyt kas tas "Bionix" ?
3. Apie ka rase tas "Bionix" ?
4. Gal turite issisaugoje Bionix'o pasisakymus?
Buciau lai dekinga :))))

p 2007 m. kovo 18 d., sekmadienis, 01:56:25
C, užsidėjęs juodus akinius (matyt, kol kas nesugebi būti be akinių), negali pernelyg krykštauti, kad pavyko pažvelgti anapus rožinių akinių ;)

C 2007 m. kovo 18 d., sekmadienis, 00:32:11
o kas čia sielojasi dėl to pasaulio? aš sieluojuosi tik dėl to, kad esu čia įkalintas.
p, tu stengiesi juos sudaužyti, bet kai tikrai pavyks pamatyti kas už jų, nori tikėk nori ne, bet norėsi juos vėl užsidėti

.. 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 22:13:24
Nors retkarčiais darykime tai,kas išvaduoja nuo minčių.Šokime,sportuokime,klausykimės muzikos,pieškime, pagaliau gyvai bendraukime.

p 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 21:25:53
Inkognito, kažin ar tikrai aplinkybės yra sukurtos Jo? Pasilieki sau tik aktoriaus vaidmenį? Bet gi gyvenimas ne teatras, o mokykla.

p 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 21:21:09
O aš tai stengiuosi juos *sudaužyti* ;) Kam man ta kreivų veidrodžių karalystė?

Inkognito 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 21:20:51
C ... Nežiūrėk į viską taip juodai,pasaulis nėra vertas kad dėl jo sielotumeis... Pasaulių yra daug ir nežinia, kurį mums kūrėjas paskirs sekančiam žingsniui,o tų žingsnių deja nusimato dvynios galybės bet ir laiko turis jis ir mes ištisą anžinybę.
Tik skirtumas, kad užduotį skiria ir kontroliuoja kaip ji įvykdoma jis,o mes murdomės jo sukurtose aplinkybėse ir iš visų jėgų stengiamės išlaikyti egzaminą, na tiesiog kaip strateginiame žaidime internete

C 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 20:43:59
ši akimirka niekuo nesiskiria nuo kitų, išskyrus tai kad šia akimirką aš nusiemęs rožinius akinius, bet tai nesvarbu, nes kitą akimirką aš juos vėl užsidėsiu. esmė nepasikeičia nuo to, tik ta esmė bet trumpam šiek tiek patraukliau atrodo

p 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 20:13:32
C, akimirka tai ne visas tavo gyvenimas... Tave nervina aplinkiniai? Reiktų bandyti išsiaiškinti priežastis kodėl tu taip reaguoji. Gal tai ir skamba kaip iš kokio pigaus vadovėlio, bet tai veikia.

C 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 18:53:12
tai apie ką kalbam? priėjom išvada kad mes abu gyvenam, kas toliau?

.. 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 16:56:03
Gal tai ir yra gyvenimas?Bėga viskas bangom,kai nerami jūra.Ir aš tai jaučiau.

C 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 16:47:18
tas slegiantis sunkumas ir yra gyvenimas, argi ne?

.. 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 15:41:24
C>.Ar tu jauti slegentį sunkumą,beviltiškumą?

C 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 15:27:04
..taip.. ir bulvės vėl žydės..
pigios psichologinių vadovėlių citatos man nepadės, bet dėkingas už pastangas ;]

.. 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 15:23:20
C>>Prisiimk atsakomybę uz savo elgesi,juk esi skolingas(A) sau paciai,pasirūpink savimi ir savo reikmėmis.
Tavo pozicija turi būti aiski tau paciai(AM)"Žinau ką daryti","Šito nenoriu".
Tuomet bandyk negirdėt balsų,nematyt rėgėjimų.Viską pamažu išstumk iš savo gyvenimo Tai bus pirmas žingsnis.
Pamegink prisiminti kada isties buvai laimingas(A),Kas pažadino tavyje gilų laimes jausmą.Pažvelk į akys savo didžiajai meilei,jei jos dar nebuvo,ieškok.Jai šį jausmą esi išsaugojęs,prisimink jį susietą su vaizdiniu.tokie vaizdiniai suteikia jėgų pajusti,kad turejai kažką itin brangaus. Mylek ir būk mylimas(a)
Niekas tavęs negali įveikti.Tu turi suteikti sielai ir kūnui stiprybes

C 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 12:54:20
gali pasiimti kokia nori raide iš abėcėlės, išskyrus A, B ir C, šitas tris nacionalizuoju aš

C 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 12:52:18
taip taip, visas mano šis gyvenimas viena didelė silpnumo akimirka?
man visai patiktų šitas pasaulis jei jame nebūtų žmonių, ar bent jau būtų jų gerokai mažiau.. o dabar tokia kiaulidė..

pokštininkas 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 12:39:10
Gal man ir reiktų pasisavinti vieną raidę ir apsiskelbti P? :)

pokštininkas 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 12:36:59
C, tikriausiai, kiekvienam iš mūsų pasitaiko silpnumo akimirkų. Tau dabar kaip tik tokia akimirka ir yra. Būtų kvaila jai pasiduoti.

~~~~~~> 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 11:45:45
Omramas Mikaelis Aivanovas knygoje “Harmonija ir sveikata”:
“Ilgai besitęsiantis nepasitenkinimas visada žmoguje kažką sugriauna. Tas, kuris nesiliauja skųstis Viešpačiui gyvenimu ir visa žmonija, turėtų žinoti, kad toks pražūtingas nusistatymas jo širdžiai nieko gero nepatars. Kadangi jis negali susilaikyti šio jausmo nereiškęs ir nedemonstravęs, nepatenkintojo veidas niūrus, balsas grubus, judesiai šiurkštūs, ir tai nemaloniai nuteikia aplinkinius. Nors ir pasireiškia tendencija laikyti viskuo nepatenkintus protingesniais už kitus, gyventi su jais nėra itin smagu ir laikomasi nuo jų dažniausiai atokiau. Kaip ištverti šalia tokių, kurie nuolat skundžiasi ir nuodija atmosferą savo dejonėmis bei priekaištais? Nepasitenkinimas yra juodi dūmai, užtvindą sielą, ir tas, kuris nuolat juos skleidžia, baigs visišku susinaikinimu.
Nieko nėra sunkiau, kaip koreguoti charakterį. Vis dėlto minties jėga, meilės ir valios dėka įmanoma keisti ir savo vidines būsenas.”

~~~~~~> 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 10:27:45
.. , Gal čia man?

C 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 00:22:41
*tam tikra prasme*

C 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 00:22:08
tai kad man tam tikra "gyvenimo ciklas" nuolat kartojasi..
noriu to ar ne, anksčiau ar vėliau viską tenka pradėti iš naujo..
lyg turėčiau suprasti ko noriu ir kur darau klaidas, bet nesuprantu nieko..
dabar aš ir vėl visiškai priklausomas nuo "išorinių aplinkybių", ir vėl turiu siekti tos įsivaizduojamos "dalinės laisvės".. ta pati istorija kaip ir vakar, kaip ir užvakar.. kiti žmonės, kita aplinka, bet niekas iš esmės nesikeičia.. kartais atrodo apčiuopiau suvokima, o jis vos pirsilietus kažkur išsprūsta iš rankų ir vėl apgraibom tenka klaidžioti prieblandos zonoje..

.. 2007 m. kovo 16 d., penktadienis, 22:47:54
C>>Visi šie klausimai galiausiai susilieja į vieną,labai banalų klausimą :ko tau tikrai reikia?Kas vagia iš tavęs laiką ir energiją?Dėl ko pasijunti nelaimingas?Juk viskas priklauso tik nuo tavęs ;tavo gyvenimo prioritetų.Juos gali pakeist.Pabandyk be jokių apribojimų ir kliūčiūų viską pradek iš naujo.
Taip daug ką lemia išorinės aplinkybės.

C 2007 m. kovo 16 d., penktadienis, 21:56:23
bet kad as nebenoriu gilintis i isorini pasauli, ir nebenoriu gilintis i save, pavargau nuo to gilinimusi.. nuo tu regejimu.. nuo balsu.. ir nuo tu snabzdesiu..

.. 2007 m. kovo 16 d., penktadienis, 21:48:00
>>>Kūnas,protas ir dvasia yra ta pati energila,skiriasi tik virpesiai. Tai skirtingų dažnių ir suvokimo virpesiai. Savo energiją jausk kaip visa apimancią jėgą.


Mes randame tik tai,ko ieškome iš visos širdies.Norint gilintis į išorinį pasaulį ir suvokti jo dėsnius ,iš pradžių reikia išmokti stebėti save.

Mahometas 2007 m. kovo 16 d., penktadienis, 21:09:37
Alachas visus isgelbes:))))
Jis ir siuncia mums sapnus!!!

C 2007 m. kovo 16 d., penktadienis, 19:00:08
pokštininkas, o gal man ir nereikia visko prisiminti, gal ir taip per daug prisimenu.
2007 m. kovo 16 d., penktadienis, 15:53:27
tai pasakyk tu man kur prasideda ir baigiasi tas mano tikrasis aš?

.. 2007 m. kovo 16 d., penktadienis, 15:53:27
C>>Tave valdanti jėga glūdi tavyje,ten gyvybė,ten žmogus.Protingoji tavo dalis yra nepatenkinta ir nepaklusni.Ji priešinasi prigimčiai.Grįsk prie savęs paties,prie žmogaus.Juk jo dalis tu esi.
Tu gyveni santarveje su visais.Toks tavo menas?Būti geram.

inkognito 2007 m. kovo 16 d., penktadienis, 11:58:33
Bliamba kaip nekeista šianakt sapnavau minėto sapno pratęsimą,- visai kaip naktiniame seriale:
Šaudymas baigėsi taip kad mus visus sužeidė arba nušovė,vienas iš jų pasiėmęs Uzi ar kažka tai panašaus atėjo mūsų pribaigti,paleisdanmas po du šūvius į galvą tiems kurie jam buvo įtartini,kad dar gyvi,aš apsimečiau negyvu ir kai jis pribaiginėjo šalia manęs gulintį užpuoliau iš už nugaros ir panaudojęs sambo prijomą kur išmokė karo mokykloje staigiai jį pasmaugiau,o kitam kuris norėjo mane nušauti nusukau spranda,aiškiai girdėjau kaip trakštelėjo lūždamas kaklo slankstelis,po to paėmiau nuo žemės automatą ir nužudžiau iki vieno užpuolikus,kurie atsipalaidavę kalbėjosi už tvoros ir nematė kas vyksta per dėžių krūvą, kiekvienam dar paleidau po kontrolinį šūvį į galvą Bet kažkas perspėjo kad atvažiuoja mentai ir aš supratau jog mane apkaltins visus juos nužudžius ir neįrodysiu jog tai tebuvo gynyba.... Bet ir vėl nežinau kaip tas viskas baigėsi nes pabudau ir pasijutau taip pavargęs tarsi visą naktį būčiau įtemptai dirbęs,bet kaltu nesijaučiAu nors nužudžiau keletą žmonų, vienu žodžiu pabaiga negera....

pokštininkas 2007 m. kovo 16 d., penktadienis, 09:21:18
Gal sąmonė yra filtras, kuris neleidžia tau visko gerai prisiminti?

C 2007 m. kovo 15 d., ketvirtadienis, 19:38:52
2007 m. kovo 15 d., ketvirtadienis, 17:40:07
gyvenu santaikoje ir santarveje su visais.
pokstininkas, ne, siela gerai jaucia tikrove, samone nejaucia.

pokštininkas 2007 m. kovo 15 d., ketvirtadienis, 19:10:56
C, gal tai ne visai sapnai? Gal tavo siela ir blaškosi po kitas tikroves?

. 2007 m. kovo 15 d., ketvirtadienis, 17:40:07
C>>Tai nesantaika tarp giminių,draugų.Kazin kokia sąžines graužatis.Esi vienišas.

C 2007 m. kovo 15 d., ketvirtadienis, 15:55:16
o aš dažmai sapnuoju karus ir nedarau iš to tragedijos. kartais sapnuju kad su armija, apginkluota lazdom ir akmenim, stovim mūšio lauke, o priešas į mus nutaikęs kulkosvaidžius ir patrankas. jokioss galimybės laimėt. bet niekam nerupi, duodamas įsakymas pulti ir visi stimgalviais pasileidžia mojuodami lazdomis, pasipila kulkų kruša ir mano armijos nebelieka.. taip, ne visada laimi gėris.. :]
o kartais sapnuoju kad aš vadovauju būriui antžmogių, vykdančių užduoti "rasti ir sunaikinti visus homosapiens", jie dar bando priešintis, bet visus pastebėtus regėjimo lauke sudraskom į gabalus. ir tai netgi savotiškai malonu.
gražūs sapnai ar ne? :]

inkognito 2007 m. kovo 14 d., trečiadienis, 20:12:58
Ačių už gerą išaiškinimą,bet kad ten nebuvo kariavimas,tai buvo beginklio žmogaus išsisukinėjimas nuo kulkų,kariaujant abu turi galimybę žudyti,o čia ją teturėjo tik mano užpuolikai ir svarbiausiai kad jie nenusileido su tuo malūnsparnu o paprasčiausiai nukrito ir sudužo ir dar į kažkokį sąvartyną....
Bet vis vien nuraminai,nes pusę dienos vaikščiojau su mintimi kad kažkas blogo gali atsitikti

. 2007 m. kovo 14 d., trečiadienis, 16:35:27
>> 1 Braidyti vandenyje,tai sekme ,gali ateiti geniali mintis
2 Kariaut......Saugok savo turtą.Gali išgirst naujieną.

inkognito 2007 m. kovo 14 d., trečiadienis, 14:34:48
Sianakt sapnavau tokį košmarą ,kad net pabudęs džiaugiausi kad tai tik sapnas. Kažkur einant už kokių 30 metrų nuo manęs kažkas nukrito,lyg tai malūnsparnis, iš žemų debesų,iš jo išlindo čiurkos (čiučmekai)ir išsitraukę kalašnikovus pradėjo medžioti visus aplinkui,pradžioje pasislėpėme už suverstų gelžbetonio plokščių,buvome beginkliai,o aplinkui nuo kulkų atskilinėjo betono luitai..
Kai pasibaigė jiems magazinai per ta trumpą akimirka ąs ir dar keletas žmonių perbėgome i kitą vieta ir pasislėpėme už kartoninių dėžių bet kaip suverstų kalno,jie mūsų nematė bet kulkos lėkė kiaurai tas dėžes ir bet kriuo momentu galėjo nukirsti, Kai kuriuos aplinkinius pakirto kulkos ir jie klykė sužeisti,o mes prašėme jų užsičiaupti nes taip išduoda ir mūsų buvimo vietą.... kaip viskas baigėsi nežinau bet pabudau ....
Gal sakau prasidės karas ar šiaip kokios nelaimės nes prieš porą dienų sapnavau kad buvau prie jūros,o jos vanduo buvo mėlynas nuo joje žydinčių dumblių(šiaip tikrovėje tai būna žalias). Su ilgais guminiais batais įbridau į vandenį o jis atslūgo toli toli,supratau kad bus cunamis ir puoliau į krantą,ten prisiminiau kad kažkur smėlyje žaidžia anūkėlis stvėriau jį po pažasčia ir pradėjau bėgti į kalną,o iš visų pusių riaumodamos ir griaudamos pakeliui viską sklido didžiulės bangos,nuo manęs neatsilikdamos nei per žingsnį,kaip baigėsi irgi neatsimenu

. 2007 m. kovo 14 d., trečiadienis, 13:25:53
>>>Smegenų aktyvumas visada padideja rytmetį,tai tada didelė tikimybė regėti sapnus . Sapnai byloja simboliais-vaizdais ,kuriuos regime sapnuose.Zemės zenklų atstovai-Jauciai ,Mergelės ir Ozeragiai ,būtent jie dazniausiai sapnuoja pranašiškus sapnus.Nakties miegą labiausiai veikia Mėnulis.

C 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 23:48:21
nežinau, atrodo taip, gal tik pasirodė, gal susapnavau, gal tik gal tik pagalvojai bet garsiai neišsakiai, ne esmė.. :]

pokštininkas 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 23:47:47
Aš nežinau, kas yra pasikartojantys sapnai. Ne taip dažnai prisimenu sapnus, o paskutiniuoju metu dar ir gan mažai miegu. Taip, kad greit nebeturėsiu, ką prisiminti ;)

pokštininkas 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 23:41:30
C, negi aš tau dabar priekaištavau dėl kažkokio neatsakyto klausimo?

Mahometas 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 21:49:41
sapnuoju, kad dievas istraukes pirsta kabanti tarpukojyje rodo visiems ir sako:
-kuris pirmas atsasalins, ta ir padarysiu sventuoju.
Cia tik ziuriu Jezus Kristus priklaupe ant kelio ir kad pradejo daryt atsosa dievui pirsta esanti tarpukojy.... Nesulaukiau kada baigs dievas:))) pabudau:(((. Buvau ziauriai nuliudes, kai suzinojau, kad jezus megsta daryt atsosus:((((

2007 m. kovo 13 d., antradienis, 21:48:04
sapnuoju, kad dievas istraukes pirsta kabanti tarpukojyje rodo visiems ir sako:
-kuris pirmas nutciulps, ta ir padarysiu sventuoju.
Cia tik ziuriu Jezus Kristus priklaupe ant kelio ir kad pradejo tciulpt dievui pirsta esanti tarp koju.... Nesulaukiau kada baigs dievas:))) pabudau:(((. Buvau ziauriai nuliudes, kai suzinojau, kad jezus pypculpys:((((

xanax 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 20:14:46
Newswire sorted!

C 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 17:27:23
sapnuoja visi, tik vieni prisimena savo sapnus kiekviena ryta, o kiti karta per menesi ar pusmeti

. 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 16:10:50
C>> Taip,sapnai tai pasąmones kalba.Bendra sapų funkcija yra mūsų dvasinės pusiausvyros atstatymas.Taciau jei mes analizuojame sapnus,žinome,kad dabartis ir praeitis sapnuose dažnai susimaišo ir susilieja.Mums sapnuojasi tai ko reikia psichiniam balansui sureguliuoti.Pasąmone ir sapnai dažnai yra nukreipti į ateiti.Nors sąmone dar glūdi nežinojime,pasamonėjau žino ir padaro išvadas.Ne visi dažnai sapnuoja.Kai kam sapnas didele retenybė.

C 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 14:01:36
pokštininkas, dėl tavo ankstesnio klausimo, į kurį neva vis niekaip neatsakau, jei nesunku pakartok, ir pasakyk kuriam iš mūsų jis adresuotas ;]

C 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 14:00:35
o gal vertėtų perfrazuoti poetiškiau ir sakyti, kad "sapnai - tai praeities, dabarties ir ateities prisiminimų simfonija, kuriai diriguoja jos didenybė Iliuzija"?.. gal ir gražiau skamba, kaip manot, išmintigieji kurmiai?

C 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 13:52:18
sapnai tėra besisukanti praeities, dabarties ir ateities prisiminimų paletė su iliuzijų elementais.. dažniausiai..

- 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 08:38:53
Pokstininke>>Vis pasikartojantys sapnai paprastai lanko mus,kai išgyvename sudėtingą gyvenymo tarpsnį.Ryškiausius sapnus sapnuojame,kai jauciame įtampą arba stengiamės suprasti susidariusias aplinkybes bei savo vieta jose...Ką tu sapnuoji?

pokštininkas 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 00:50:05
Įtariu, kad esam begėdiškai eksploatuojami, kai miegam. Kaip laisvas žmogus su tokiais dalykais nesiruošiu taikstytis. Neturiu jokio noro, kad mane mirtinai nuvarytų koks gudragalvis raitelis. Verčiau jį išversiu iš balno, netikiu, kad jis man nors kiek būtų reikalingas.

inkognito 2007 m. kovo 12 d., pirmadienis, 15:57:43
To Valdas>> Na o aš apsiskelbiau Antarktidos imperatoriumi....

inkognito 2007 m. kovo 12 d., pirmadienis, 11:36:11
Pokstininkas>> Ar tu dar pas mus? Mesk ta rsa su smailomis ausytėmis,mūsų ir jų skirtingos DNR taip kad tau nieko su ja vaisingo neišdegs... Arba sukursite kokį Antikristą į žmogų nepanašų... ir prasidės žemėje pasaulio pabaiga.... Griau ūkiškai nusnūsk,kaip kad aš

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Pagrindinis NSO puslapis
Vartiklio naujienų puslapis
Pagrindinis Global Lithuanian Net puslapis