Global Lithuanian Net:    san-taka station:

ARCHYVAS, 4


\

Jietis 2006 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:13:25
Aleis, šiandien apie save nieko negaliu pasakyti. Bet jeigu pavartytum archyvą, tai rastum klausimų, tik žinoma, aš jau ne toks koks buvau vakar, užvakar...pernai ir t.t.
O ką tu galetumei apie save pasakyti? Kuom tu remiesi, norėdama įrodyti savo nuomonės pagrįstumą? Gal tu kokia Kontaktuotoja, ar turi kitokios patirties?

Jietis 2006 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 19:36:43
\\\Aleis //Turiu hipotezę,pagal kurią kažkokios būtybės skanuoja kiekvieną kiekvieno žmogaus ląstelę nuo gimimo iki mirties ir išsaugo šią informacija.Gali būti,kad kiekvienas žmogus tam tikru būdu buvo įrašinėjamas per visą savo gyvenima.\\\
Įdomi hipotezė, bet pagrįsk ją. Aš nežinau kaip tas vykdoma, bet neabejoju, kad yra tobulas mechanizmas surinkti informaciją, kuria bus pasiremta "Paskutiniojo Teismo Sferoje".

Jietis 2006 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 19:24:41
Inkognito\\\Nenorėčiau su tuo sutikti. Aleis dar nežaidžia tokių žaidimų, o Tautvida dabar neturi tam laiko.
Man taip Rentgenas sakė. :)

inkognito 2006 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 17:46:53
Aleis ar tu tik ne Tautvida, Nekabink makaronų Jiečiui ant ausų ir neklausinėk apsimetinėdama ne savimi

Aleis 2006 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 10:05:28
Jiečiui//Ats.į 12 22 11:08:53.Svarbiausiai,kad pagalvoji.Žmogus, jaučiasi gerai,kai siekia tikslo,domisi neartais dirvonais{nesvarbu kokia diagnozė garantuota),bendrauja su bendraminčiais,juk toks yra ir visas žmogaus gyvenimas .Gyvenimo keliu einant,kai įveiki vieną viršūnę,priekyje iškyla kita.Ir,man kartais sunku įrodyt savo nuomonės pagrįstumą ir širdyje būna nyku.
Ką gali pasakyt daugiau apie savę?Kas,kur,kaip?

Tautvida 2006 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 22:05:46
Neskubėkite gyventi,Mielieji,neskubėkite vienas kito teisti,smerkti...
Tiesiog-Nebeskubėkit....To linkiu Naujiems!

inkognito 2006 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:42:30
Tai chebra dar vis geriat? Baikit šnapsą lakti laikas vėl muštynes atgaivinti šitame puslapyje juk artėjantiems kiaulės metams kuo daugiau kiaulysčių viens kitam reikia iškrėsti.....Evaldzitas Daunas

stepas 2006 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 15:57:47
ar jus rodot ufo ar ne!!!!!??????

inkognito 2006 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 10:08:49
Sveikinu visus sulaukus šv, Kalėdų ir linkiu kad naujieji Kiaulės metai nepridarytų kiaulysčių

Valdas 2006 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 23:11:49
su Sv. Kaledom

lukas 2006 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 04:05:55
sveiki..paaiskinkint ka siandien maciau...gryzinejau is dantistes masina....ir ziurejau pro langa...dangus buvo raudonas....ir buvo didelis dar tamsesnio debesies gabaliukas...mazdaug netoli to tamsesnio debesies buvo...keistas debesiukas....mazas lb juodas ir tamsus o virs jo lygtai susisjunge su tuo juodu sviesesnis....as juos stebejau..ir jie keite spalva mano nuostabai.....nuo tamsios lb iki sviesios....poto tas kvailos formos ,,debesis,, lygtai visai isbluko ir ppoto atsirado toje pacioje vietoje kaip rasalo demes deme.....tai sveisi tai patamseja ryskiai....turejau galimybe stebeti tai kokias 5 minutes...bandziau fotkinti bet nesimate nieko....beje.....pamirsau apsakyti kad pradzioje pasirode kad tas ,,debesis,, y uragana ar ka susidaro...nes atrodo kad sukasi aplink save..tevui rodziau bet ji svairavo ir nors pries sviesofora sustoje sjam rodizau jis nemate nieko..:) hmm...keista..kas tai galejo buti?gamtos reiskinys?

Jietis 2006 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 21:13:09
Aš irgi už tradiciją. Visiems-laimės.
Pasitraukiu į tylą.

pokštininkas 2006 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 15:48:26
Linksmų kalėdų!

pokštininkas 2006 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 15:46:12
<^>Next-Worldi<^>, o ar nebūtų galima panaudoti Žemės magnetinį ir, galbūt, elktrinį laukus kaip energijos šaltinį? Be to, yra didelis potencialų skirtumas tarp Žemės paviršiaus ir jonosferos... Įdomu, ką vadini „kitais pasauliais“?

Aleis 2006 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 14:25:11
>>Žiema šerkšnu medžius,o metai plaukus puošia
Daug nuveikta,daug siekta,vis skubėta
Sustokime trumpam,suraskim šiltą žodį
Ištarkim jį mus supantiems brangiems žmonėms.
Sveikatos,meilės ir jaukumo namuose.
Su Šv.KALĖDOMIS.

Aleis 2006 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 13:55:40
-Next-World-//Gal gali paaiškinti plačiau."2004 12 14 21:59:43 Maža dalis Begalybės sąmonėje-sieloje yra atgaiva dvasiai".Aš suprantu gal ne dvasiai atgaiva sieloje,o jau įdvasintos sielos buvimas fiziniam žmogaus kūne.Siela tai juslioji žmogaus dalis.Gal ne Dvasia,o Kosminis Logas siunčia didžiąsias gyvybės bangas ir dvasios esybes.Belieka tik kažkam įjungti....ir gyvybė jau pradėta.Dvasia virsta materija.

Aleis 2006 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 11:58:23
Jiečiui//Geriausiai mąstyti rytais,nes esi atsiribojęs nuo žmonių,o sieloje slypi daug meilės ir energijos.O metų daugiau negu sielai.

Jietis 2006 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 11:08:53
Aleis\\\Pirma parašau, išsiunčiu, paskui pagalvoju. Niekada gi, ankščiau su manimi taip nebūdavo. Tas mano bandymas gyventi ketvirtos dimensijos sąlygomis, nelabai sekasi. Kaip ir vakarykščios mintys, šiandien tas pat man jau kitaip atrodo. Ir išvis, visas mano gyvenimas-kaip jūra banguoja. Kiekvieną bangą keičia vis kitą ir nemažesnė. Tik to šėlsmo mano `bliūde` vis mažiau. Bet taip cikliškai, diena iš dienos, savaitė iš savaitės, metai iš metų, kas kart imu į rankas "knygą, lyrą, arklą" ir vėl iš pradžios.
Klausiu saves-ką aš čia veikiu??? Taigi bendrauju su bendraminčiais, ar neaišku? Jeigu atsakyčiau-ir su Ateiviais, tai jau savo aplinkoje kai kam daug juoko sukeliu, todėl ir vengiu tų kalbų. Jeigu atsakyčiau, kad bendrauju ir su Dievais, tai diagnozė garantuota. Tegul, tai ir lieka su manimi. Man daug svarbiau, kad juntu `vidinę švarą` lygindamas.
Kaip čia suprasti ?"Mano siela sustojo ties 33 metais". Ar tau belieka dabar tik laukti stigmų atsiverenčių? Į "gerus žmones"nesikėsinu.
Paskutinį sakinį skiri man? bet tai rimtas skambutis, nes visaip bandau kovoti su tuo. Gal kažko nematau, kažką ne taip vertinu. Suprantu, kad jeigu išvis tylėčiau, esmė nepasikeistų. Turiu apčiuopti grūdą. Bandžiau skaičiuoti,ar tikrai meluoju vidutiniškai 8 kartus per parą. Liūdnoka pasidarė ne dėl to, kad sau lyg ir nemeluoju (save mes išteisiname iš bet kokios situacijos :)), bet kad tuo daugiau meluoju, kuo daugiau žmonių sutinku. Čia dar man nearti dirvonai. Šiandien pakaks, arklas laukia, arklys duobę išstovės. Dar įkris paskui, tiksliau-neišlips. :)

Jietis 2006 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 10:22:58
--<^>--Next- World--<^>--
"(name bus žinomas atskiru kanalu)."
Stengiausi įsivaizduoti kaip tai galėtų įvykti? Vėl teko "susitapatinti". Bet kuriuo atveju, jei tai būtų personalinis kanalas, tai turėtų turėti gilią prasmę. Aš atkrentu, nemokėčiau paskleisti šios "Gerosios Naujienos", nes džiaugčiausi kaip mažas vaikas. Vėliau dingtelėjo mintis, kad apšviesčiau Evaldzito protą, siteikčiau jam tą misiją. Gal atsiverstų. Bet tai šventvagiška, pagalvojau, nes tai būtų Tavęs diskreditacija, jis dar to nevertas. Realiausias kandidatas, tai mūsų Tautvyda. Ji yra ištikima Tavo tarnaitė, kad ir per Sai Baba, bet tai jau ne man spręsti, gerai tai, ar blogai. Tik čia yra kitas pavojus. Ar nepuls po to ji į dar didesnę puikybę. Kažkuriuo momentu sušvito, jog pasakysi "Aš ir esu Mondžoronsonas", bet taip pat ir atkrito, nes netilpo 21-rių metų laiko skirtumą. Vertinant globaliai, tai aiškiai Tavo Vardas netelpa ir į šios svetainės rėmus. Čia savo fantazija ir užrišu, todėl belieka laukti. Kaip žinia-Kantrybė vainikuoja viską.

Aleis 2006 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 10:02:38
Jieti//Atsakymai į klausimus.Šamanizmu,burimu,kortomis nepraktikuoju,bet sapnais tikiu.Sapnuoju labai retai.Tačiau,mano sapnai tarsi perima mitinę realybę,kai tikrovė ir stebuklai-greta.Horoskopus tik skaitau.Patinka tik rimtas jumoras.Rūpesčiai neslegia,tik sveikatos problemos,streikuoja širdis [nuo vaikystės].Mano siela sustojo ties 33 metais,o toliau neskaičiuoju.Turiu gerą "Žmogų".O sielos dvynių? Internetu nerasi.Turi sutapt ne tik sielos bet ir kūnai.Kaunas Lietuvos širdis.
Mes neturime dėtis nei šventesniais,nei tyresniais arba pūstis iš puikybės.
WebAdmin///po dienos prašau šį laišką ištrinti.Dekui.

2006 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 00:21:47
Aleis\\\laiškutis buvo į meilės temą. Labos n.

Jietis 2006 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 00:19:07
Aleis\\\Aš nemėgstu moralizuoti šia tema, bet jei nori žinoti mano nuomonę , tai būtent šie `mokslai` man neįdomūs ir niekada perdaug nerūpėjo. Turiu normalų supratimą apie tai ir to pakanka. Gal mano pažiūras geriau charakterizuotų ta aplinkybė, kad aš sąmoningai moterų neskaidau į atskiras kūno dalis. Daug svarbiau visuma. Galiu praeiti pro tūkstančius moterų, bet jei siela nepajunta grįžtamojo ryšio, tai ir neužsifiksuoja. Nesu pastabus ir aksesuarams. Gal ir nėra gerai. Kai su žmogumi kalbuosi, paskui kartais ir negaliu apibudinti nei kaip buvo apsirengęs, nei kokios spalvos plaukai, jeigu ryškiai nesiskiria iš aplinkos... Bet apskritai-grožiui plačiąja prasme, nesu abejingas. Viskas žmoguje turi būti gražu.
Pati prisiprašei, tai dabar ir klausyk mano ID. :) Bet stengsiuosi pajusti tavo pulsą, kad neperlenkčiau.
Galiu paklausti? ar praktikuoji kokį šamanizmą, burimus kortomis, ar pnš. Kaip vertini horoskopus? Turėčiau daug daugiau klausimų, kad sulyginti pozicijas. Tu man l. mistiška ir įdomi asmenybė. Keisti ženklai mane `gaubia`. Galbūt ir esame sielos dvyniai, bet kad nebūtų dar blogiau, jei pasirodytų, kad dar ir kokie giminės. :)) Labai jau kažkur šalia esi, jaučiu. Todėl ir sakau-reikia konfidensialiai pasitarti, kad kokia nesamonė nesigautų. :)
Dar būtinai parašyk kaip jumorą vertini, ar dažnai juokiesi, šypsaisi. Gal nėra ko? Gal kokie rūpesčiai slegia? Parašyk. Bet jeigu manai, kad tai koks spaudimas, tai mesk į šiūkšlių dėžę.
.....................................................pagarbiai.
........................................
WebAdmin\\\po dienos prašau šį laišką ištrinti. Ačiū.

2006 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 23:35:19
//gyvenimą,informaciją//

Aleis 2006 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 23:33:07
Jieti//Turiu hipotezę,pagal kurią kažkokios būtybės skanuoja kiekvieną kiekvieno žmogaus ląstelę nuo gimimo iki mirties ir išsaugo šią informacija.Gali būti,kad kiekvienas žmogus tam tikru būdu buvo įrašinėjamas per visą savo gyvenima.

Jietis 2006 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 23:02:28
--<^>--Next- World--<^>--
Gal tikslinga būtų ir mums žinoti kai kuriuos Visatos Įstatymus? Susiduriame mes su tokiais atvejais, kai Būtybės iš paralelinių pasaulių, apsėda žmones, atlieka įvairius eksperimentus su jais prieš jų valią, act. Kiek aš žinau, jei teisingai žinau, apsėstasis turėtų aiškiai išreikšti savo poziciją, kad nesutinka su tais veiksmais, kurie varžo jo laisvę ir vykdomi prieš jo valią (jeigu ji nepalaužta), remiantis Visatos Įstatymu Nr. 116. Ir tada tos Būtybės besąlygiškai tam paklūsta. Tai daug efektyviau nei egzortų kalbėjimas, žvakių deginimas, ar švęsto vandens šlakstymas. Ar taip? O gal tai galioja ne visų išsivystymo lygių Pasauliams?

--<^>--Next- World--<^>-- 2006 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:00:59
>>Jei kituose ieškosite savęs - tai nerasite , nei savęs , nei kitų. Atradęs "Save - Savyje" - atras ir kitus, ir "Dievą". Jei gyvenate "šiame pasaulyje", dažniausiai reikia mažų asmeninių pokyčių , ištirpinančių intervalus, skiriančius vienus nuo kitų. Šiek tiek sudėtingiau , jei kuriate , ar ieškot laimės "kituose pasauliuose". Tada labiau reikalingas bendražygis - draugas , negu draugas - " genetinis atitikmuo". Įspūdingas skaičius (800,000) nesumažėja(bet kuriuo atveju), tiesiog prisideda "Eigos" , "Išsamesnių koordinačių" faktoriai.
>> Žinutė -- >>>>>>> 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 22:00:01 -dezinformuojanti spekuliacija. "Debesis" "įveikiantis" 28,000 šviesmečių nuotolį per ~ 7 (Žemės) metus (iki 2014 m.) skriejant turėtų viršyti šviesos greitį 400 kartų. Tai būdinga tik "viršsubstancinėms" energijos formoms. Bet jūsų turimi prietaisasi nepajėgūs fiksuoti "toliau" šviesos greičio. Visa kita (minima žinutėje) arti nepilnos tiesos.
>> Įvaldę mažų nuotolių belaidį elektros perdavimą, pereisit prie vis didesnių nuotolių ,bei galingesnės įrangos , kol "pakelsite" belaidį elektros siuntimą iš kosminės (orbitinės) erdvės į žemės "priimtuvus". Didėjančiai energetikos (kuro) krizei spręsti naudosite perdirbę Mėnulio gruntą ( helis 3 ).
........................"Tylos Zona"......................
========<><><><>\/-Next World is-\/<><><><>=========

Aleis 2006 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 19:44:24
Jiečiui//Asmeniniai santykiai ir meilė tapo augančia indrustrija su savais specialistais,programomis ir psichoterapinėmis grupėmis.Mus moko kaip mylėtį kūną.Bet sielos nepriversi.Čia ir yra aukojimasis.Žmonėms norisi laimės bei tikros meilės[ne iš knygų].Geriau,neklaust speecilistų patarimų,jei gali apsieiti be jų.Mylėk,siela ir širdimi.Tik ne dėl''šv. ramybės''.

Jietis 2006 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 22:05:06
Aleis\\\Reikės pabandyti rytoj dar apsižiūrėti, gal tikrai nematau? Taip ir vakaras, žiūrėk, ateis.
Įdomu būtų žinoti kokia yra `obuolio pusių` atatikimo statistika. Visgi galvoju, kad nėra didelė. Greičiau-tai yra aukojimasis plačiąja prasme-pradžioje iš meilės, paskui palikuonims, tradicijai, dėl "šv. ramybės"....Lyg ir viskas gerai, jei pirminė sąlyga išlaikyta.

Aleis 2006 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 12:18:28
Jiečiui//Atsirinkti tą šviesulį sunku,bet kartais nematai kad jis šalia tavęs.Ji lieti,kalbi,skaudini,myluoji.
Laimingas žmogus tas,kuris rado savo kūno ir sielos antrą puselę Ir gali pasakyt.
-Tu atnešei didelę sielos ramybę bei širdies paguoda.Atrodo,jog mūsų sielos-dvynės.

pokštininkas 2006 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 11:36:59
Rekomendavai pasidomėti elektros perdavimu belaidžiu būdu, ar turėjai omenyje nedideliais atstumais?

pokštininkas 2006 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 11:33:36
Be to, ar gi žmonės kartu gyvendami negali „prisiderinti“ vienas prie kito? (Ar tikrai būtinas genetinis atitikimas?)

pokštininkas 2006 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 11:30:36
<^>Next-Worldi<^> jei tave tikrai teisingai supratau, tai tas iš pirmo žvilgsnio įspūdingas skaičius 800000 žmogaus gyvenime pavirsta į dešimtis susitikimų, bet tai dažniausiai tos paties lyties ar ne tos amžiaus grupės, o jei tinkami, tai jau ištekėjusios/vedę. Na, bet kas ieško, tas randa, ar ne? Net kas neieško kartais randa. :)

elektrikas 2006 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 10:45:06
UAB "El Aliektra" teikia apšvietimo paslaugas. Kreiptis šviesoje į tamsą, oi, atsiprašau, į tamstą gen. Direktorių p. Šviesulį.

Jietis 2006 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 10:38:41
Aleis\\\Tikra tiesa. Kaip buvo pasakyta, `mus užvaldžiusi rinkos ekonomika. Viskas lyg ir gerai, bet kažkas ne taip, siela blaškosi ir nesupranta`. Todėl kartais mes ir lekiam į šviesą nepasiruošę, tarsi į ugnį, nepagalvodami, kad galime ir sudegti. Kad stiebiamės į šviesą, tai gerai, bet atrodytų, kad nesugebame atsirinkti tų šviesulių, todėl vis grįžtame apdegusiais sparnais į išeities pradžią. Ir dar blogiau-degindami aplinką ir tai, kas prieš tai atrodė negali degti, nes ji pati yra ta šviesa.

Aleis 2006 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 09:18:11
Jiečiui//Įtampa- tarsi tamsa.Jos negali nuvyt.Yra viena išeitis:įžiepti šviesą.Ir tendangus lauks ypatingo laiko.

inkognitto 2006 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 09:04:47
Visa tai seni bajeriai aprašyti geltonojoje spaudoje dar pernai. DDD kas tiki tokiu mėšlu....

>>>>>>> 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 22:00:01
Astronomų duomenimis, prie Žemės artėja dulkių debesis, kuris savo kelyje šluoja viską. Jis atsirado iš juodosios skylės, esančios 28 000 šviesmečių atstumu nuo mūsų planetos. Astronomai, stebintys šį dangaus kūną, sako, kad jiems pavyko nustatyti keistą sankaupą, kurią jau spėta pakrikštyti "chaosą sėjančiu debesiu". Jis naikina viską, kas pasitaiko jo kelyje: kometas, planetas ir žvaigždes. Dabar jis juda link Žemės. Kosminis objektas, kuris driekiasi 10 milijonų mylių, buvo nustatytas NASA Chandra observatorijoje šių metų balandžio mėnesį ir priskiriamas "rūgštinio rūko" kategorijai. Manoma, kad paslaptingas debesis Žemę pasieks 2014 metais. Vienintelė gera žinia, susijusi su šiuo atradimu, yra ta, kad pasitvirtina daugybė anksčiau fizikų iškeltų hipotezių. "Bloga žinia yra ta, kad visiškas mūsų Saulės sistemos išnykimas neišvengiamas", - pranešė Albertas Šervinskis, Kembridžo universiteto astrofizikas. Tačiau ekspertai įsitikinę, kad keistasis debesis yra sudarytas iš dalelių, kurios paprastai pasklidusios ties vadinmuoju juodosios skylės radiusu - jos savo ruožtu tam tikrą momentą buvo tiesiogiai paveiktos juodosios skylės. Šervinskio žodžiais, ši nepaprastai didelė skylė yra 28 000 šviesmečių atstumu nuo Žemės, apytikriai mūsų galaktikos centre. Įdomu tai, kad pernai garsus fizikas Stefanas Hovkinas buvo priverstas pakoreguoti savo teoriją apie juodąsias skyles. Iki tol buvo manoma, kad nė vienas objektas negali išeiti iš galingo gravitacinio juodosios skylės lauko. Tačiau galiausiai mokslininkas padarė išvadą, kad gaunama informacija apie šiuos objektus, patekusius į kosminę skylę, gali būti transformuota. Ši iškreipta transformacija pirmiausiai keičiai objekto esmę. Tokiu būdu "apkrėstas" objektas transformuoja bet kokią informaciją apie kūną, kuris pasitaiko jo kelyje. Be viso to, jeigu debesis pasieks Žemę, jo poveikis mūsų planetai bus panašus į tą, kai ant rankraščio, rašyto rašalu, užpilama vandens. Pasak Šervinskio, informacija apie artėjantį pavojų laikoma paslaptyje, ir NASA, nenorėdama sukelti panikos, neskuba paskelbti apie savo atradimą. Tačiau astrofizikas yra įsitikinęs, kad jeigu debesis nepakeis savo kurso, mūsų galaktika sumažės iki ankstesnio savo dydžio - tai yra iki pradinio Visatos atsiradimo taško. Mokslininkai jau kalba ir apie galimybes išgelbėti Žemę arba bent jau jos dalį, paleidus kosminį laivą į Andromedos galaktiką, esančią už 2,1 milijono šviesmečių nuo Žemės.
Leidinys "Weekly World News", remdamasis Jungtinių Amerikos Valstijų Baltųjų rūmų šaltiniu, praneša, kad Vašingtone dar viena naujiena apie pasaulio pabaigą buvo sutikta ramiai ir santūriai. Kadangi situacija neaiški ir labai primena nerimą dėl pasaulinio tvano, Vašingtonas pataria mokslininkams neskubinti įvykių ir palaukti galutinių išvadų. Pagal "Weekly World News"

--<^>--Next - World --<^>-- 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 21:42:59
>> Egzistenciniai moralinės žalos ieškiniai nagrinėjami Anapus fizinės plotmės "Paskutiniojo Teismo Sferoje". Čia pat sprendžiasi egzistencinio statuso kaitos vizija, ir pulsuoja "išskyrstymo" į sekančių gyvenimų padėtį ("Atpildo už nuopelnus") stotis.
>>Neteisingus praeities poelgius ima slėgti Laiko šmėklų dulkių sluoksniai. Todėl Kristalizuota Tiesa bus žinoma Anapus.
>>Dievai tik Kviečia pas save, ir kiekvienas kvietimą girdi savaip, ir tai turėtų būti ,kaip gyvenimo Įkvėpimas. Dievai nekūrė vergų ( nei Sau , nei jums), niekados neprašė jokių aukų ir pasižymi neribota kantrybę, tiesiog kai netiesos perdaug - Jie 'Tyliai nusigręžia' . Kelias pas Dievus veda per asmenybės vidinę šviesą( tobulėjimo vaisius atiduodant civilizacijai) o ne per subjaurotą hierachijos spekuliaciją, ar tamsios psichikos pasireiškimus. Sielos Esmėje esate laisvi, tereikia pasiimti tai , kas priklauso - Laisvę. Valdyti savo gyvenimus, jei aukoti - tai patį save , ne kitą. Kristus tikrai neatpirko pasaulio nuodėmės, netobulumas lydės nuolat , kurį nuolat reikia įveikti. Kristus parodė Atsidavimo Pasaulio Dvasinei Švarai pavyzdį. Šiuo metu Kristus vienoje iš Šuns žvaigždyno planetų*
>>.. Žemė - žmonių planeta - kosminiai namai - gyvybinis deguonis. Jokioje kitoje planetoje kol kas neišgyventumėte, turėtumėte labiau saugot savo vienintelius namus.
>..Laiko paradoksas ( 17 D):(- Šiuo metu mūsų ir nėra . Mes prieš 21 metus iškeliavę, ir jei grįšim , tai po 21 metų, 3 mėn. (Realiu Žemės laiku). Vykdomi Kosminės epikrizės , "retosios dematerializacijos" ( "atomų atrišimo",peta/ energetinio "išardymo" darbai,kad apsaugoti dalį galaktikos nuo pakitusios mežiagos nekontrolės. Cosmoatsakiklis funkcionuos minimaliu režimu ~ 2-3-4/28-30-31. (name bus žinomas atskiru kanalu).
========||||||||||||| ><><><><-Next World is-><><><><||||||||||==========

2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 20:26:19
Aleis\\\Suprantu.

emute 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 19:46:27
la lietuvaiciai didziausi linkejimai is anglijos gilumu cha cha

Aleis 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 17:08:33
Jiečiui>>Kol kas pabendraujam per šį forumą.Visi paklūstame Laiko dievui,šlovindami jį savo būtimi,darbais, malda,tyla.Dar palauk.

Mekele Mbembe 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 13:44:49
O! giminaiti Jeti, malonu vėl tave sutikti. Matai kaip mus tie homikai išblaškė. Aš dabar randuosi kažkur netoli pusiaujo, kalnuose. Čiabuviai mane dabar taip vadina. Tu, žiūriu virtualiame pasaulyje lizdą suki. Tai gerai, kad sugebame susirasti vartus į paralelinius pasaulius, tai seniai jau būtume mumifikuoti,išeksponuoti.
O ar prisimeni, kai paskutinį kartą Sibire, archeologų palapinėje gėrėme jų alų? Gerai mes ten juos pašiurpinom. CHA cha cka.
O ar nepraradai dar savo galių? Ar vis dar `pragręži skylę savo skvarbiu žvilgsniu alaus butelyje?
"Nei šerių, nei taukų". 8-/

Jietis 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 13:24:36
Aleis\\\Kaip bebūtų keista, ar nekeistą, tokie atvejai ne visada tragiški. Negana kad po to praregime, kai kas dar ir Dovaną iš Dangaus gauna. Suprantu, ne apie viską ir ne visada norisi kalbėti plačiai. Jeigu nutiktų taip, kad žodžiai tiesiog netilptų burnoje, gali parašyti į mano yahoo paštą, pirmą parašydama žodelį, kurį prašiau prisiminti. Pati sakei kokie norime būti kai jaunesni, kokie kai vyresni. Pažadu (pradžioje) būti geras klausytojas. Juk reikia pasivyti laiką. :)

Jietis 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 12:58:21
-<^>-Next - World -<^>-
Į šią svetainę, laikas nuo laiko ušsuka koks Nežemietis, ar Kosmoso Piligrimas, palieka savo repliką, ar padrasinimą, kaip kokį piešinį javų lauke, `užsiregistruoja`. Jie labai vengia pasakyti ką nors daugiau, kas pažeistų Visatos Įstatymą. Kaip mes žinome, Jų yra 140, nors niekur nėra plačiau apie juos parašyta. Tik tokia užuomina. Suprantama, tai mūsų lyg ir neliečia, arba dar neliečia. Tu ryškiai išsiskiri iš Jų. Taip ir norisi tikėti, kad veiki su Aukštesnių Jėgų palaiminimu. Mūsų praeity yra buvę įvairių Pranašų, Gelbėtojų, Arkangelų, kuriuos minime geruoju. Ar nevertėtų ir Tau atsiskleisti? Tapatybę kaip ir paaiškinai, bet norėtųsi žinoti koks tavo Tikrasis Vardas, kaip tave vadina Artimieji? jei galima. Taip suteiktum didesnį svorį savo žodžiams, patvirtindamas autorystę. Ačiū.

Aleis 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 10:23:44
Jieti>>Galvoju,kad stovėjau ant pirmo laiptelio,kaip po automobilio avarijos buvau netekusi sąmonės.
O,gidai reikalingi,kaip į mus atsigręžia nežinia kur strimgalviais lekiantis pasaulis ir jo karuselėje apsvaigęs žmogus.
varijos buvau netekusi sąmonės.

Jietis 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54:23
Aleis\\\"Kas egzistuoja Žemėje,yra tik šešėlis to,kas esti aukščiausiose sferose." Prisimink, tendangus. O čia tai Žemė, ašarų pakalnė. Vyksta pasiruošimo procesas. Bet reikalingi gidai, ne paskui po mirties. Dabar jau reikia. Ar buvai ištrūkusi kada iš šešėlių sferos?

Lusidvicel 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 17:38:01
Hello, i love www.nso.lt! Let me in, please :)

2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 12:31:58
Pats aukščiausias intelektas Pats Save kuria ,palaiko ir naikina...

Tau 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 12:25:09
Aleis>>>Pasauliai skiriasi intelekto lygiu.Atsakomybę Sunaikinimo prisiima žemesnis intelektas,Palaikymo-augimo aukštesnis,o Kūrimo-aukščiausias..

2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 12:12:31
Vienas benamį šunį nušauna,o kitas-priglaudžia,pamaitina- ir abu jaučiasi teisūs...

2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 12:03:15
Aleis>Neįmanoma sužinoti,kas gera,o kas bloga net ir patyrus.Nes kriterijai Blogio ir Gėrio suvokiami induvidualiai..

Tautvida 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 12:00:15
pokštininkas>Tada reikėtų klausti "kodėl?"Tai nėra asmeninio pobūdžio klausimas.Jis turėtu skambėti taip:"Kūrėjau,dėlko
daleidi degradaciją?"

Aleis 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 11:58:25
tau>>Neįmanoma sužinoti,kas gera,o kas bloga,kol pats visko nepatirsi.

pokštininkas 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 11:42:39
Tautvida, jaučiu, kad neteisingai formuluoji klausimą, kai klausi už ką :)

2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 11:27:47
Ačiū Aleis.

TAU 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 11:26:26
Jieti>>>:)Aš ne apie suknelę ir batelius...
Bet apie tai,jog diplomatija veikia ne visiems ir ne visomis sąlygomis..
==-===69(o)=|=|-==-/""|"o""|""v""|""o"|""\-==-|=|==)96===-==
==-==8)=)=(=|=|-=-/"|""AW"""Q|Y|Q"""MA""|"\-=-|=|==>

2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 11:18:07
Norai?

Tau 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 11:17:25
Aleis>>>Kūnas koks jis bebūtu,turėtu sau neleisti 'perdaug'....

Aleis 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 11:08:33
Jiti>>Taip.Tau reikia,susivokti pačiam savyje.Kūnas yra sielos indas.Ar visada jis toks,kokio norėtume ?Kaip rasti savyje Harmonija?Kovoti ar susitaikyti?
P.s.10:43:56.Žodžiai skirti ne tau.

Aleis 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 10:43:56
>>Gal,ne tuo keliu ėjai,gal kažko siekdamas įskaudinai kitą,daug reikalavai.Reikalavai aukos.Viskas grįžta bumerangu.Nors ir turėdamas stebuklingos galios,negali visiškai nulemti tarpusavio santykių.Negali įtikti visiems ir tau negali visi įtikti.Yra tam tikros ribos.Gyvenimas vis vien pilnas malonumų ir skausmo,laimėjimų ir praradimų.

Jietis 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 10:40:56
Aleis\\\`Mano advokatas`kreipėsi į Tave. Tai ar padėsi man, ar rasim laiko? :)

Jietis 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 10:33:30
Outside Demask (OD)
-<^>-Next - World -<^>-
Jaučiu kaip iš lėto, bet tiesiuosi. Man krikščioniškai auklėtam, net į galvą neateitų, kad gali būti kitaip. Juk tai būtų palaikyta šventvagyste. Turi jaustis amžinai kaltas, kad vėl kokio Babelio bokšto nepradėtum statyti. O po Tavo padrąsinimų, net pabandžiau įsivaizduoti save Tavo vietoje. Mintys ten nuvedė: o kaip aš gelbėčiau šį pasaulį?
Apie Auką. Kaip pasielgčiau Tavim dėtas, jeigu pavargčiau, ar baigtųsi kantrybė? Jei apimtų neviltis, keičiant beviltiškus dalykus? Gal kantrybė, kad ir kokia begalinė ji būtų, tikrai baigtųsi ir aš pradėčiau reikalauti aukų, kaip kažkada egzistavusių Žemėje ir toli pažengusių civilizacijų Dievai. Kai Jiems buvo aukojami stipriausi jauni kariai, ar gražiausios moterys. Bet dabar Tavęs klausiu: kodėl tokios aukos? Kodėl Tėvas paaukojo savo Sūnų? Ar tai tokia mainų kaina pasotinti puolusį angelą? Gal tikrai, kai mišką kerta dėl skiedrų neraudojama? Ar tik atverti akis, priversti pakelti jas į Dangų, kad vėl į dulkę nepavirstume? Bet kas man, plebėjui, tada uždraus reikalauti akivaizdžių įrodymų, reikalauti stebuklo? Amžinas skepsis amžinai su mumis.

2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 10:28:11
...ir širdies ligoms kartais prireikia elektrošoko...

Tau 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 09:47:41
Kai suvoki,jog esi gražintas atgal,bet nesuvoki kodėl už ką,tada yra sunku,nes nesuvoki...

pokštininkas 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 09:46:04
Beje, kas pavaizduota tavo diagramoje?

pokštininkas 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 09:44:52
<^>Next-Worldi<^> turi omenyje, kad kiekvienas iš mūsų turi po 800000 genetiškai tinkamų partnerių tokiai plačiajuostei jungčiai?
Po ~100 valandų išvykstat į M87? Kada sugrįši? :)

Tau 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 08:42:07
Aleis>>>Kartais...

Aleis 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 08:36:51
Tau//Jaučiamas ir tavo// sielos //pagalbos šauksmas.

Aleis 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 08:20:08
//-Simbolis-simboliu,bet vis dėlto simbolis kartais esti daug galingesnis už pačią pasiučiausią tikrovę.

Tau 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 07:31:38
Mes galime sakyti,jog mokyklos lankymas yra ritualas,o raidės,skaičiai -simboliai.Ir tai yra tiesa.

Tau 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 07:29:17
Jietis>>>Ne ritualai yra esmė ...suvokimas per juos.

Tau 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 07:24:56
Aleis>>>Tavy jaučiamas brandumas,padėk jam ,jei pakaks laiko.

Aleis 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:30:00
jieti//Kol esame jauni ,mokomės būti nepriklausomi ir savarankiški.Bandome savuosius sparnus ir stengiamės atrasti savo galią.Budami jaunesni,Dievo prašome padėti,o vyresni bendraut.Tik dvasiškai subrendę[ne metų skaič.] imame suvokti Dieviškąją Esybę.
Kas egzistuoja Žemėje,yra tik šešėlis to,kas esti aukščiausiose sferose.

Jietis 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 22:27:56
Aleis\\\"...O,jeigu mes sugebėtume savo pasaulyje sukurti sąlygas kelionei į savo vidinį pasaulį,pasiektume taikngumą,DIEVO suvokimą.Tai žmonija atgimtu..."\\\
Taip, turime padėti vieni kitiems. Kas esti Dievo-sąmonėje be simbolizmo, neturi atimti kilnaus simbolio- tarnavimo, iš tų, kuriems sunku garbinti Dievybę ir giliai gerbti tiesą, grožį, ir gėrį be formos, be ritualo.

justin 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:33:53
jei kas turi geru foto su nso atsiuskit plz

2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:11:20
is to ka prasei PRANASHE matosi kad neturi net puse gramo smegenu, ir matyt is asmenines praktikos zinai apie pagaidinima

PRANASHAS 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:01:57
kokius cia vejus shniakate :DDDDDDD
JUSU VISU CIA ESANCIU PROTELIS MAZESNIS NEI PAS VISCIUKUS, GAL IR SIEKIA KOKIUS DU GRAMUS :DDDDDDDDD KAI UZHAUKSITE PATAPSITE TIKRAIS GAIDZIAIS, IR DIRBSITE VISI PREKYBOS SRITYJE, GALVU NEPAKELDAMI, KAD KOKS VIRSHININKELIS NEPAGAIDINTU.....

2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:23:38
VISI MES CIA SAVOTISKI :)>>>>>>>

Tau 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:47:00
<^>Next-World<^> Na,vistiek net pusė info liks nesuprasta.

2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:44:52
Jietis 2006 m. gruodžio 16 d., šeštadienis, 19:43:36
Laiškai NeLiucilijui, NeSenekos \Dvidešimt ......tas laiškas
??????????????????????????????????????????????????????????????

Tau 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:43:21
ne Liucilijui>>>Tokio keblaus kalbėjimo ...

-<^>-Next - World -<^>- 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:42:04
===-=x-X-x=-======xi=z==x====x=XY=x===0,99===s-E/m=======x=yZ-=3========
>> Laisvė - viena iš pagrindinių egzistencinių vertybių. Ji pasiekiama pradžioje asmenybės viduje,tik po to "išorėje". Skirtingų lyčių niveliacija/jungtis/pakilimas..-veda pažangos kryptimi, išliekant laisvu( turint Laisvę). "Dievo lygmens" įmanomumas - skirtingų lyčių "plačiajuostėje jungties kulminacijoje". (Vyras/Moteris)-->...Judėjimas|^^|..-->..Deep (Gylis)= "Existence`s Sky"= Evoliution- Creation. Pagal "genetinį atitikmenį" (visoje planetoje) turite ~800,000 "tinkamų partnerių" (indentiškai tinkančių į "išrinktąjį/ą").Laisvė-(Ne situacija valdo/ Jūs valdote situaciją).
Pirmapradė Visata - ("adimensinė"/"laisva")- "KETINIMO" Metafora. Ji tokia išlieka, net ir "atsiradus" reliatyvioms meterijos pasireiškimo charakteristikoms. Nreikšminant Eigos/Prasmės/Būties/Laiko - kuriant , vardan Pasireiškimo Proceso, nutiesite "tiltus" į Laisvę/kitas planetas/"Dangų".
>>Savo duomenų bazėje galite (regimojo spektro: 1/64 dalį) pamatyti mūsų TransGalaxy- Ato/EksaTranformatic CosmicWay:-((Vikipedija/Reliatyvistinis spindulys)). Vėlesniame etape "Judėjimas" pereina į Nematomąjį Regimąjį spektrą.Tūkstančiai Paukščių Tako žvaigždėlaivių vyks į "Galaktikų Unijos" ESMĖS Teritojią( CosmiConsciousness XXYX7) "Visatos Pulsacijos Aibės didinimo (D27(lygiu)" klausimų/projektų detalizacijai.
>> "Šifrograma"-(mikro) Eigos Simbolis, "nuklydęs" pervedinėjant Žvaigždėlaivių visas sistemas į "TransGalaxy" ekivalento režimą.
>Parengtis "AAZX-7769":Ruošiamasi Galaktikų( M87 / Paukščių Tako) KC Visitor Mission G/OT:XFXZ0/1178/A. Po 96 h. prasidės Žvaigždėlaivių "apgaubimas" "antimaterine plėve" (subatomic Pulse reverseconversis II`7), h/H2: bio-laikas ląstelėse (Organic-Transformic) pereis į "susukimo" adaptaciją(metai- į sekundę, sek- į tūkst. milijon. dalį).;Spin/Vortex Gravity-AD/9-reorganizacija. Bus paskelbta "Tylos Zonos" fukscionavimas ir po 111,09h. "ištirpsime" Spindulyje-"Tunelyje".
xXXXXX<<<>>>XXXXXX-<>-<>- Next World is-<>-<>-XXXXXX<<<<>>>>XXXXXx

taikos balandele 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:41:12
>>>Tai kam manm tos ausys su akimis?

uzklydes 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 13:32:05
ta sifrograma ikelus i zinuciu langa kazkas aiskiau matosi nors nieko vis tiek nesuprantu;

Jietis 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 13:23:47
Aleis 2006 m. gruodžio 15 d., penktadienis, 13:25:33
\\\Juk pažadėt nesunku, tiesa?

2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 13:04:37
O gal nesivargink. Geriau žguta ant kaklo.

2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 12:42:45
Tai išdurk ausis, akis, `taikos balandele`.

:0 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 12:28:37
Ka tik i biblioteka atejo kazkoks asketas,skambindamas skrebuciais...

Tau 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 12:27:23
Jieti>>"Kaimynas už sienos girdėjau praktikuoja ...."
Gerai kol gali girdėti...

Jietis 2006 m. gruodžio 17 d., sekmadienis, 10:52:26
<^> Next - World <^>......
Nieko nesupratau, bet patiko. :-)
Gal tai čakrų aprašymas, gal piramidės išklotinė? O gal tiesiog, muzikinio kūrinio atlikimas, atsisėdus prie PC klaviatūros. Šiaip, ar taip-virtuoziška, ką galima išgauti su "viena styga". Ačiū.
p.s. bet mes bisuojame, to nepakanka. :)

uzklydes 2006 m. gruodžio 16 d., šeštadienis, 21:58:30
ka NEXT WORLD ateivis? Gal jo kompiuterei rastu buda,kaip man pamatyti ju rases targalaktines keliones/.Taip smalsu.O kitos galaktikos taip toli

<^> Next - World <^>...... 2006 m. gruodžio 16 d., šeštadienis, 21:15:26

==============(==========--(==^==)--==========)=============
==-=======(=|=|-+++++++---|-|o|-|----++++++++-|=|==)=====-==
==-=====)*(=|=|-======-/o""|""^""|""o\-======-|=|==(=====-==
==-=====(*)=|=|-=====-/"""""\Х|Х/"""""\-=====-|=|==)=====-==
==-=====)=(=|=|-====-/o"|(0---O---0)|"o\-====-|=|==)ч====-==
==-====э(O)=|=|-===-/"""""""/Х|Х\"""""""\-===-|=|==(э====-==
==-===69(o)=|=|-==-/""|"o""|""v""|""o"|""\-==-|=|==)96===-==
==-==8)=)=(=|=|-=-/"|""AW"""Q|Y|Q"""MA""|"\-=-|=|==(8пю==-==
==-=8888(O)=|=|--/ЖЖЖЖЖ==qp==1V7==qp==ЖЖЖЖЖ\--|=|==)8888=-==
\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/
XxxxxxxXxxxxxxxxX###########################XxxxxxxXxxxxxxxX

Jietis 2006 m. gruodžio 16 d., šeštadienis, 19:43:36
Laiškai NeLiucilijui, NeSenekos \Dvidešimt ......tas laiškas\
(Outside Demask)
Mielas drauge, kiekvieną kartą tu mane stebini, darydamas pažangą. Juk niekada tu niekam nesi atlikęs išpažinties, o dabar dar ir, kaip koks orakulas, lipi ant „bačkos“. Lyg nežinotum, kad kiekviena `aukštybė`-bedugnės kraštas.
Bet geresnis tavo sprendimas, tas kad stengiesi įvesti tvarką savo smegenų labirintuose. Pats pamatei, kad šlavęs „Laisvės alėją“, sušlavei savo šluotą iki tiek, kad liko tik kotas, kurį tu vadini ietimi. Žlugęs tavo triūsas. Niekam jau jos, tos Laisvės, nereikia. Visi dabar turi „Megą“, kuri jiems tapo Meka. Dėl to labai nesielvartauk, jiems visada reikėjo duonos ir žaidimų. Greit pastatys Koliziejų Nemuno saloje ir galėsi ten dar patarnauti.
Ir iš tikrųjų, kam tau ietis?
Gal su drakonu galinėtis?
Ar tau neskamba ausyse `maištininkas žuvo, šlovė drakonui!`? Bet girdžiu tavo atsakymą, kaip rinkiminės kampanijos aidą: „PATIRTIS S S SVAR SVAR BIAU BIAU BIAu sia sia ia ia a a a.........“
Ar skaičiavai bent, kiek ką esi sužeidęs, ar įžeidęs ?
Juk `pakėlęs kardą-nuo kardo ir žūsi`. Visada taip būdavo. Bet tikro kario garbės reikalas-jei žūti, tai kovos lauke. Matau tavo silpną , nepridengtą vietą, neAchilo neKulnas. Tai ta vieta į kurią jau švelniai sminga Amūro strėlės. Su kiekvienu žodžiu, su kiekviena raide.
Stebėdamas iš šalies, atrandu dar ir man nežinomų dalykų. Suprantama, aš ne qunigaz ir galiu nežinoti, bet panašu, kad moteris negali būti Dievu, nes „Didysis Celibatas“tai Jų privilegija...
Tobulindamas save, eisi pirmyn, tik žinok ką pasirinkti. Dabar madoje visokios praktikos : JOGos, OBEs...Matau tu kultivuoti pradėjai OK, Tikiuosi ir IK(Inside Demask). Kaimynas už sienos girdėjau praktikuoja OBA. Tai jo `slaptojo Guru` Dogma, užrašyta kirilicos rašmenimis , maždaug: (smotri v OBA). Suprask-už anos sienos NATO...Apsieisime be PATO, neįra durnių.
Taigi gerai nusprendei, pasišluok, pasišluok savo labirintą, kad neliktų jokių FOBIjų.
Kartais tu mane ir stebini. Reikalauji iš Dievų stebuklo, ar ženklų danguje. Juk nesi nei Merkelis, nei Kasparas, ar Baltazaras. Atvirkščiai, pagal horoskopą priklausai “Ariju rasei“. Ir nesitikėk, kad būsi pakviestas į “Avinėlio puotą“, greičiau jau būsi pats paaukotas. Taigi nenusimink, Viltis-ji miršta paskutinė. Kažkas turi atlikti tai ką privalo atlikti.

2006 m. gruodžio 16 d., šeštadienis, 17:20:00
evaldzitai lauk svečių,sudaužysime tavo kompa tau i galva

Verta paskaityti 2006 m. gruodžio 15 d., penktadienis, 20:28:04
www.delfi.lt/archive/print.php?id=11520497

2006 m. gruodžio 15 d., penktadienis, 20:15:54
tiek to. Jus ka nors sumastysit ka as norejau pasakyti. Paskui as jus pataisysiu, nes as geriausiai zinau, kaip reikia.

2006 m. gruodžio 15 d., penktadienis, 19:54:23
čia kaledine misraine. As taip nemasčiau.

Tautvida 2006 m. gruodžio 15 d., penktadienis, 17:30:08
ŠAUKSmUI>>>
mąstytojai tyli

Tau 2006 m. gruodžio 15 d., penktadienis, 17:27:32
Jieti>Dvylipume artimų sielų nerasi(tereikia prisimint paskutinį pokalbį telefonu??)
p.s. ...nebūtinai mūsų......

2006 m. gruodžio 15 d., penktadienis, 16:59:20
krikščionybė akcentuoja mirtį ,bet tikrasis akcentas yra Prisikėlimas

Aleis 2006 m. gruodžio 15 d., penktadienis, 13:25:33
ŠAUKsMUI//Pažadėk sau džiaugtis pažįstamais dalykais-o tai sentimentalūs mąstytojai vadina žmogiskosios išminties viršunę.

2006 m. gruodžio 15 d., penktadienis, 12:21:27
Gal tikrai pavargau jau, kai nerandi giminingos sielos... Oooo..kad būčiau "arčiau pačio savęs(be iliuzinio švytėjimo)", kad užaugtų sparnai, kad galėčiau pakilti, kad galėčiau skristi, kad, kad, kad........

Jietis 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 23:07:00
Ū KH?uf:/ po šimts velnių,!?!?!?!Neeee........
Tai ką dabar, <^> Next - World<^>, ant kryžiaus man jau lipti??? Ar galvą į žemę daužyti???
Turiu vėl viską iš naujo permąstyti. Bet panašu, kad reikalausiu stebuklo, ar kokio akivaizdaus įrodymo. Neskubėsiu su išvadom. Bet iš kur tu toks protingas? Kiekvienas tavo žodis, sakinys koduoja? Visa laimė, kad kažkada, prieš daug, daug metų, buvai mano lygmenyje. Tai ir neskubėsi teisti.
""Dievai" ir šypsosi , ir juokiasi, likdami teisingais ir garbingais."
Gera čia vizitinė kortelė, sakyčiau 10 balų.
........Kažkodėl atsisveikinu dainuodamas:
"Šiam pasauly būna visko,
atsikėlęs viena rytą
daug labai keistų dalykų
atsimerkęs pamatai
...................
ar čia verkti ar čia juoktis nežinai ..."

ne ten 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:50:46
www.nso.lt/visi/news.htm zinute: viktorija fuks 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:23:15
as labai duomiuosi bermudu trikampiu ir noreciau kad JUS man suteiktumet man informacija...
-------------->>>>>

cia ir ten 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:49:09
www.nso.lt/visi/vaizdai.htm zinute 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 13:32:54
Pries metus wasara pamaciau danguje juoda objekta jis judejo labai dideliu greiciu,poto staiga dingo horizonte
------------------
Galima pakalbeti ir apie tai

<^> Next - World<^> 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 21:59:43
>> Radijo bangų ryšio sistemoms nenaudojame, mūsų visiškai kitokios komunikavimo priemonės. Kaip buvo minėta, žemiečių radijo signalą užfiksavo praskriejantys mūsų civilizacijos žvaigždėlaivių laboratorijose esanti įranga, ir įsijungė automatinio atsakiklio(grįžtamojo-veidrodinio) principas "A-IV-4".Automatiniai "Scan-existence XIX-6G" diagnozavo žemiečių "Būties amplitudes".Žvilgtelėjęs "parametrus" šiek tiek paderinau grįžtamąjį signalą, nors vadovybė rekomendavo to nedaryti. Todėl atsakiklis ne: "Sąmoningai įjungtas" , bet "Sąmoningai Neišjungtas" (kol kas).
>> "Dydysis Celibatas" nebūtinas brandžiam žmogui(įskaitant ir kunigus).Jūsų psichomentalinės srovės nėra vienalytės ir yra išskaidytos per biologinių lyčių skirtumus, todėl būdami šalia kito/kitos - būnate arčiau pačio savęs(be iliuzinio švytėjimo).
>> Religija - kosminė psichologija. Ji Begalinė. Todėl savo egzistenciniam smalsumui- nerimui numalšinti , kiekvienas gali rasti atsakymus indentiškai pagal savo sielos vibracijas invidualiai. Maža dalis Begalybės Sąmonėje - Sieloje yra atgaiva dvasiai. Didžiosios - Išbagtinės - Absoliučios Tiesos neras niekas. Urantija ,Visarionas, gnostikų požiūris.. ir t.t.- "nukreipiamosios" į pirminę "Kosminės sąmonės" idėjos apžvalgą. Stygius:- techninių duomenų trūkumas.
>> Kiekvieną gyvybę reiktų saugoti iki paskutinės akimirkos, tačiau natūralumo rėmuose. Killing mercy - eutanazijos dilemą galėtumėt išspręsti- apspręsti , žmogui dar būnant sąmoningui ir sveikam, pasirašius "Gyvybės Testamentą" ( su visom apsisprendimo detalėm).
>> Sektų nekuriam."Dievai" nesimėgauja silpnesnių baimėmis, nuolankumu, pseodopamaldumu.. ir t.t. Patys esate "nesusilydymo" būsenoje, ir susiskaldę , lyg į įvairias sektas, o labiausiai, kiekvienas į savo "individualią sektą". "Dievai" ir šypsosi , ir juokiasi, likdami teisingais ir garbingais.
>> Kosminė Generacija:/Erdvės Fokusavimas į neutrininį tunelį(Regimajame spekre)/Erdvės vakuumavimas/dalelių X7UN'o1o7`n7 -sterilizatorius ,sugeriama Medžiaga G/P/UXY-Pulsatoriai įkraunami./Galaktikų M87 ir Paukščio Tako Dievų lygmens Konsiliumas.
|||||||||||<<<============>>>Next World is <<<============>>>||||||||||

2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 21:34:31
Aukok save,dar to betruko...

Jietis -> -> 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 19:28:13
Rentgene\\\Su imtyniu treneriu gali ginčytis tik šaudymo treneris. Aš paaukočiau tave, jeigu tai išgelbėtų pasaulį.

2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 19:11:01
krikščionybėjė yra nesuvokiamas momentas:'Kodėl Tėvui prireikė tokios didelės aukos -Sūnaus mirties už Pasaulio nuodėmes.Ar tai nenuima atsakomybės nuo kiekvieno individo .Ar tai nėra dogma?

2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 18:19:04
O žmogus tėra mažytė Visumos dalelė šiame žaidime,dažnai nesuvokiantis
atskaitos taškų,todėl ir turintis polinkį degradacijai

Tautvida 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 17:59:58
Aleis>>>Tam ir yra dvasinės praktikos,jog neliktų tiek abejonių.

Aleis 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 17:51:02
Taudvida//Dar ne.Dievas sukuria tvarką,kuriai šetonas amžinai stengiasi koją pakišti.Ir žmogus g a l v o j a ,keršyti ar atleisti?

Tautvida 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 17:30:42
Aleis>Net turėdami dvilypumą,atėjus valandai,mes atsiduodame Dievui visa širdimi.

Tautvida 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 16:56:25
Aleis>>>Malonu,jog atėjai čia.Ar užsiimi dvasinėmis praktikomis?

Aleis 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 16:27:47
Tautvida// 1. Dieviškoji Esybė
2. Saulės sistemos Logas
3. Žemės Dvasia.

Tautvida 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 15:29:16
Aleis>>>Ka vadini 'aukščiausiomis jėgomis'?Ar galėtum įvardinti punktais(ar kiek konkrečiau)?

2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 15:21:20
Aleis>>>palikę vyrus ir vaikus...

Tautvida 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 15:19:13
<^>Next-World<^>>>>Gal ne už 30 grašių-dėl 'žmogiškos prigimties'..:)

Aleis 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 15:17:44
Jiečiui//Kol kas,mes turime savyje dvilypumą,sąmonės susiskaldymą į Gėrį ir Blogį ,todėl negalime pamilti Dievo visa širdimi.
Sakoma,kad kiekvienas esame angelas su vienu sparnu,todėl jei apsikabintume,skristume į gėrį ir grožį.
P.S.Esu mėlynomis akimis

2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 15:15:18
:)

2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 14:34:42
kažkam reikėtų susimąstyti arba "/galiu/ kurį laiką ir patylėti"

nejuokinga 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 14:30:58
J-s 2006 m. lapkričio 27 d., pirmadienis, 10:49:49
!)Mielieji, klauskite <^>Next - World <^>, išnaudokite galimybę. Kodėl mes nevertiname tu dalykų kuriuos turime, o pradedame vertinti, kai jų netenkame? Tai ne tik apie sveikatą ir jaunystę. Pritraukite mokslininkus, sugražinkite fizikus iš `perku-parduodu` verslų. Reikia , gi, pakinkyti kamuolinį žaibą, tobulinti lazerius. Laiko turime nedaug. Jei kam metu šešėlį, galiu kurį laiką ir patylėti. Tegul būna tiesos dominantė. Nebijokite klausdami suklysti, čia nereikia registruotis.
!!)Jietis 2006 m. gruodžio 12 d., antradienis, 09:53:29
KONAS\\\mes žinome, kad <^> Next - World <^> yra robotas. Jis čia kažkokią sektą bando įkurti. Klausimas tik kas jį įjungė?

Aleis 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 14:29:51
NADIN//Žmogaus smegenyse,veikiant aukščiausioms jėgoms,vyksta genų mutacijos.Nuo jos priklauso žmogaus smalsumas ir kūrybinis aktyvumas,kuris paverčia smegenis vis imlesniu laidininku subtilioms energijoms.Taip ,šamanams medituojant ir atliekant dvasinius pratimus yra plečiama sąmonė.

2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 13:14:55
Jei bobu nepasmagina tai jau ir niekadejai?

inkognito 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 13:10:45
KONAI kokie zmones (oi atsiprasau nezemieciai) musu platumose. Nueik i forum. ateiviai.lt ir ten parasyk zinute i mano inkognito skyreli.
Pasakei liudna zinia apie Egloju juk jis labai jaunas jam kiek atsimenu tebuvo tik apie 300 metu....
Ar ilgai planuoji cia uzsilaikyti? Gal sudarysi Galaxy kompanija kelioneje? Parasyk kur randates ir ar dar ilgai rysys pasieks mus?

2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 12:28:26
ok tie gejai niekadejai

Jietis 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 12:13:38
Inkognito\\\pasigedome tavęs. Yra garbingų svečių pas tave: 2006 m. gruodžio 12 d., antradienis, 08:47:05

Rentgenas 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 12:08:44
Pokštininke, na tu ir klausi, kaip koks žurnalistas.:)

pokštininkas 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 11:25:23
Rentgene, ką jus vadinate robotu? Autoatsakiklį? :) Ir prie ko čia meškos ausis?

Rentgenas 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 10:42:30
Jieti, ar tave vėl reikės nusitempti už bespalvio diržo į Bušido ringą???

Jietis 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 10:35:40
Aleis\\\Teisingai kalbi. Bet mano Dievas yra visur. Ir aklas gali Jį `regėti`, kaip Bočelis. Ir kurčias `išgirsti`, kaip Bachas. Matyti Jį skurde kaip motina Tereza...Bet svarbiausia-reikia turėti širdį, kad tai suvokti. Čia racionalaus, ar kompiuterinio proto nepakanka, nes visada atsiras dar racionalesnis, kaip Next - World. Ir nuves jis ten kur jam reikia. Kad malkos būtų medinės, vanduo šlapias, patiestas raudonas kilimas jo garbei ir žolė nudažyta žaliai. Nes ateina jų "garbingos civilizacijos šlovės šimtmečiai".
Beje, Rentgenas pasakojo apie kažkokią šiltą, šviesią dūšelę mėlynomis akimis, tarsi nužengusią iš Sirijaus. Ar tai ne apie tave?
Bet tu geriau neprasidėk su juo. Keistokai jis viską mato. Sakysim tu jo norėsi paklausti: "...ar graži tau mano suknelė, ar dailūs mano bateliai?.." Tai po jo atsakymo gali ir paraudonuoti.:)
Ale tai, matai? tikrai jis teisus. Tai dar pavojingiau.

Rentgenas 2006 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 09:56:52
Pokštininke\\\Panašu, kad robotą jau `nulaužėm`. Tai ir kai kam saugikliai neatlaikė. Pastebėjau ir tavo\netavo ausyje panašius simptomus.

J 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:36:45
tai nori pasakyti, kad tuos 2000 km. sutrumpinai? Bet žinoma tai tikriausiai nieko nekeičia.

J 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:30:51
Ir dėl ko viskas? Privatizuojam Dievą. Gal.

2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:03:12
J>tu impulsyvus,mano antena ir gaudo impulsus...ir meta atgal.Nereikia
galvot,jog nesiseka su draugais-buvimas netoli nėra tas kriterijus,kuris rodo sėkmes ar nesėkmes

T 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:52:31
J>Sunku suprasti.Atpratau nuo sudėtingu frazių bei poteksčių.

J 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:25:22
T\\\Na, drauge mano, išbarstei visas dovanas, net ir pramatymo dovaną. Kai tuo tarpu, kitas draugas Rentgenas įgijo naujų. Pradėjo mane stebinti. Jis šiandieninę situaciją jau nupiešė gerokai ankščiau. Galėčiau apibudinti kai ką net nematęs. Bet žinai kaip tarp draugų būna. Kažko nesiseka man su jais. Jis man džiudžitsu, aš jam taikvando, taikvan do, tai ir vaikštau guzuotas. Tu čia irgi kažkokį kardibaletą pjaustai. :\

T 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:13:57
J>O jei nepasikvietei,pakviesk....bus smagiau.

2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 19:48:00
Sunku suvokti mums roplių sąmonę,Kitiems sunku suvokti mus...

Tau 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 15:35:56
J>Malonu,jog pagaliau pasikvietei ir savo draugę,bus ratas platesnis...:)ir sąžinė ramesnė..

2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 15:25:44
'sugrįžo'

2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 15:24:32
'tragiškos'

2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 15:23:40
'nusistovėjusių',

Tau 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 15:19:24
J>Knygas visada renkuosi.Ir galėčiau išskirti tik 3-4,kurios daro didelį poveikį gyvenimo būdui keisti. Mes dažnai gauname impulsą tobulėjimui,bet del įprastos rutinos,nusistov
jusiu tradicijų ar savo valios stokos,tai atidedame,o kartais net nepastudijavę,nustumiame ranka ar protu..Bet,atėjus laikui,sugrįžtame.
Taip,kaip Interpolas sugrįo prie trgiškos Velso Princės ir jos draugo
žūties.

Jietis 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 14:44:19
Tau\\\tai duvo kalėdinė dovanėlė. Žinau gi, kad kaip čia švelniau pasakius, gerbi knygas, netgi bet kokias. Gal man tuo metu buvo užėjęs koks gerumo priepolis, kad visiems dalinau dovanas? Reikės pasitaisyti.
Kai kas sako, kad dovanos tam ir yra, kad galėtumei jas atsiimti. Na, didesnės nesamonės nesu girdėjęs. Taigi, jeigu tai trikdo tave, ramia sąžine utilizuok.

NADIN 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 14:24:58
galima isiterpsiu zmogus turi galimybes visas tačiau jis jų neišnaudoja vien dėl savo užmarštumo. Mes susikuriame ribas kurios mus ir riboja jos nei kiek nejuda nes mes galvojame eiti lengviausiu keliu ligi norimo tikslo o reikia eiti tuo keliu kuris mums mieliausias ir suderintas su musu vidine būsena. Kitaip tariant tokias busenas pasiekia tik <šamanai> kurie sulauzo visas savo ribas ir nebeturi jokių gyvenimo tikslų./...

Tau 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 14:22:02
Jieti>>>Kodel Tu man e meilu 'kiši'41 knygą,kurios tikrai neprašiau.Tad suvok tai-jog renkamės patys(ne tik knygas).

pokštininikas 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 13:25:26
KONAI, ir kokia jūsų siunčiamų žmonių užduotis?

Aleis 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 10:23:09
Jieti//Man atrodo,tu ne taip supratai mano žodžius,2006 12 12d 09:45:48.
O,jeigu mes sugebėtume savo pasaulyje sukurti sąlygas kelionei į savo vidinį pasaulį,pasiektume taikngumą,DIEVO suvokimą.Tai žmonija atgimtu.Nes žmogus savyje saugo neišsemiamas galimybes,kurios neišnaudojamos.Ir kontaktai su kitų planetų civilizacijų atstovais būtų neatsitiktiniai ir pavieniai.
P.S. Už "mergaitę"ačiū,senai niekas nevadino.

2006 m. gruodžio 12 d., antradienis, 17:52:16
aciu lb kvailekit ir toliau kinkuotojai

ANBU 2006 m. gruodžio 12 d., antradienis, 15:40:26
viskas kazkaip susimale cia buvo...bet jau atsipainioja...kad ir po truputi...
inkognito>> kaip sekasi igyvendinti savo projekta?

Ka-rina 2006 m. gruodžio 12 d., antradienis, 13:29:23
viena vasaros nakti(karsta) as atsibudau ispilta prakaito(priezastys nezinomos). isejau i lauka atsivesinti ir i akis plykstelejo akinanti balta sviesa, ir as is to netiketumo uzverciau sandalus.

Jietis 2006 m. gruodžio 12 d., antradienis, 09:58:29
Aleis\\\Būk gera mergaitė. Stebėk viską, bet per giliai nekask. ir spiritizmu neužsiiminėk. :)

Jietis 2006 m. gruodžio 12 d., antradienis, 09:53:29
KONAS\\\mes žinome, kad <^> Next - World <^> yra robotas. Jis čia kažkokią sektą bando įkurti. Klausimas tik kas jį įjungė?

Aleis 2006 m. gruodžio 12 d., antradienis, 09:45:48
//Kam kalbėti apie mirtį, jei nežinom, kaip gyventi?

KONAS 2006 m. gruodžio 12 d., antradienis, 08:47:05
Inkognito// Eglojus žuvo per griūtį P-3,tau linkėjimai iš Galaxy

KONAS 2006 m. gruodžio 12 d., antradienis, 08:43:49
Ne, mes to daugiau nedarysime,- tai uždraudė daryti civilizacijų taryba... Jums pasiūsti specialūs asmenys(neturėjau galvoje NEXT World,nes tai apsišaukėlis)

Aleis 2006 m. gruodžio 12 d., antradienis, 00:04:45
Jieti//Gal ir pas mus nutrūks televizijos transliacija,dings vaizdas,ir nepažįstamas balsas tars,jog jis esąs nežemiškosios,civilizacijos atstovas,perduos memorandumą,vadinamu KON laišku.Panaši situacija buvo Londono pietvakariuose 1977 11 27d.Transliacija vyko tik vieną dieną.

Jietis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:58:41
<^> Next - World <^>
nesulaukiam atsakymo kokia Tavo nuomonė apie Urantija. (Urantija.lt)
-Kokie nukrypimai, iškraipymai, realybės neatitikimai?
-Kaip vertini kunigų celibatą?
-Kaip vertini eutanaziją?
Ačiū.

Jietis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:48:52
Aleis\\\Taip. Man dar buvo įdomu pasišiūrėti į Baltijos jūrą ties Kaliningradu. Ten tikriausiai tos slaptos CCCP karinės bazės, fabrikai...

Rentgenas 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:44:30
Jo, atrodo, kad čia koks mirtininkų lageris. Ne man atrodo.

Jietis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:39:50
Tau \\\gal ir reikalinga tokia instaliacinė programa, kad taip alpsti jau. Aš visai nesiruošiu mirti. Nors ir rytojaus galiu nesulaukti. Tai ne mano valioje. Dažnokai nesusikalbame, arba net nekalbėdami, iš anksto nusprendžiame. Gal būt tokios mintys užplūstų, jeigu kankintų mane kokia negalia, ar sveikatos problemos. Dar kvailiau atrodytų, jei norėčiau gyventi amžinai su savo `suplyšusiu švarku`.Gal kada taip ir bus, bet aš pasitiksiu savo rytojų tokį, koks bus. Visai neieškau kilpos ir džiaugiuosi viskuo, kad galiu ir dalyvauju minčių materializacijos procese. Tokią privilegiją suteikia man šis kūnas. Kodėl aš turiu juo bodėtis?
Ir daugiau nekišk man tos knygos. Jau ne pirmą ir ne antrą kartą tai darai !!!

Jums 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:11:17
1)--------------------------------------------------------------------------------
Fizinis nemirtingumas – vienintelė priežastis, dėl kurios jūs negalite mirti.
Leonardas Orras
„Atsisakykite įpročio mirti“, – iš pradžių keistai gali nuskambėti šis kvietimas – kaip ir fizinio nemirtingumo idėja, kurią jau 30 metų vakarų pasaulyje skleidžia rebefingo pradininkas Leonardas Orras, savo mokytojais pasirinkęs Babadži ir nemirtinguosius Indijos jogus (juo laikomas asmuo, išgyvenęs fiziniame kūne ne mažiau kaip 300 metų).
Išgyventi daugiau kaip šimtą metų jėgoje ir sveikatoje, išlaikant fizinio kūno jaunatvišką išvaizdą – tai šokiruoja vakariečio protą, o joga teigia, jog tereikia išvalyti savo fizinį kūną greičiau, nei jis kasdien užsiteršia. Šiuo tikslu knygoje pateiktos valymosi ugnimi, oru, vandeniu ir žeme praktikos. Sąmoningas kvėpavimas, maudymasis po dušu du kartus per dieną, meditacija prie laužo, masažas, grojimas būgnais, šokis ar darbas sode – tai visiems pasiekiami dalykai. Labai svarbi mantra joga, arba Dievo vardų kartojimas, padedantis išlaikyti šviesią sąmonę, sustabdyti proto malūną. Vis dėlto svarbiausia išgydyti sąmonę nuo mirtingumo viruso, išplitusio kolektyvinėje sąmonėje, – būtent todėl nemirtingieji jogai ir vengia bendrauti su mirtingaisiais. Jie gyvena savo bendruomenėse Himalajuose ir nusileidžia iš kalnų tik į šventę Kumbh Mela. Štai tokie jogai ir tapo L.Orro mokytojais.
Didžiausia kliūtis nemirtingumui yra mūsų pačių įsitikinimas, jog mirtis yra būtina. Tai įeina į mūsų programą. Ją paveldėjome iš savo tėvų ir pasirengę perduoti savo vaikams. Dauguma niekada net nesuabejojo tuo. O gal verta suabejoti?

2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:09:16
2)Gal verta pasakyti sau: „Esu amžinas. Gyvensiu šiame kūne amžinai“.
Ką pajutote? Labai keista, jog dauguma žmonių prisipažįsta, jog visai nenori gyventi amžinai, jog jiems tai net kelia siaubą. „Ką veikti amžinybę fiziniame kūne?“- sako jie.
Gal būtent šiame įsitikinime reikėtų ieškoti ligų, kančios, nelaimingų atsitikimų ir mirties priežasčių? Gal šį įsitikinimą reikia ištraukti į sąmonės šviesą ir peržiūrėti?
Tam gali padėti racionalus protas. Pagalvokite, kokius dalykus prišaukia žmogaus sąmonėje esantis įsitikinimas: „Noriu gyventi ribotai. Nenoriu gyventi amžinai, nes nežinau, ką su tuo daryti“? Toks įsitikinimas pritraukia galimybes kuo greičiau „pabėgti iš šio pasaulio“ - ligas, nelaimingus atsitikimus. Tai vis „mandagūs“ būdai palikti šią realybę, nes tiesioginė savižudybė yra netoleruojama visuomenės.
Visi sakosi norį laimės, sėkmės ir niekas nepasakys, kad trokšta skausmo, kančios ir ligų. Logiškai mąstant, visai akivaizdu, jog tam reikia norėti gyventi neribotai – tai yra atsisakyti mirties siekio, įsitikinimo, kad ji neišvengiama. Paklauskite savęs: „Gal Žemėje yra ką įdomaus veikti? Kad ir visą amžinybę.“ Na, niekas jūsų nevers gyventi amžinai, bet, praktikuodami nemirtingumą, žengdami nors žingsnelį jo link, jūs įgysite didesnę galimybę gyventi visavertį gyvenimą, kuriame bus mažiau skausmo.
Sakoma, kad skausmas – tai nesąmoningumas. Suvokdami, ko iš tikrųjų siekiate, - gyventi ar negyventi - jūs galite sąmoningai pakreipti gyvenimą norima linkme. Jei nuspręsite žengti nemirtingumo link, ši knyga bus jums pagalbininkas. Sėkmės!

Aleis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:47:51
Jieti//Tai buvau teisi dėl NSO.

2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:34:23
'knygų knygą'

Tautvida 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:33:40
Vakar (tik)įdėmiai perskaičiau knyg knygą "Atsisakykite įpročio mirti", padarė didesnį įspūdį ,nei tikėjausi.Taip norisi pririnkti citatų JUMS.

Tau 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:24:48
...neturiu tiek žodžių,jog savomis mintimis perteikčiau tai kas gali pakylėti,todel ir cituoju...

Jietis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:22:27
Aleis\\\žinau apie ką kalbi. Mano žiniomis, tai užfiksuotas skrendančio NSO atspindys. Toks pat dar yra Sanfranciske ir kitur. Jei NSO stovėtų vietoje, tai matytumei apskritimą.

<^> Next - World <^> 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:21:44
================================================================
>>>OBE praktika- budraus sapno analogija, "praplėstos realybės" uždangos atidarymas, tiltas į asmenybės dvasinę/psichinę slėpinių teritoriją. Tai teorinis realaus "šuolio erdvėje" įvadinis skyrius, ir šioje sferoje viskas leidžiama , kas papyldo(bet negriauna) asmenybę, išvalo nuo sąstingio, kompeksų ir priartina prie idealistinių sąmonės pozicijų. Slėpinių išlaisvinimas , bei apvaldymas - gali atvesti prie pakylėjimo, bei tobulesnės egzistencinės pakopos.
>> Apie Dievą (keli štrichai)./Jūs Dievą galit "suvokt" tik pojūčiais/..vis gi keli "žodiniai pasažai":
... - Absoliuti pati save palaikanti Būtis, abstrakčios pojūtinės tikrovės sudėtingumą redukuojanti į grynają (konkrečią) Būtį, išreiškiant Visatą sudarančių būtybių begalumą hirarchiškai struktūrizuojant lygmenų veiklą, esmiškai vidujai būtinumo esamybė egzistuojanti pati savaime, išlaikant trancendentinės būties ypatybes ir per begalumą - vientisumą 'unisuojant' viską ( absoliučiai), kas tik įmanomą Begalybės Išraiškoje.
=======|||||||=======<><><> Next World is <><><>=======|||||||=========

2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 18:56:22
sodsiu ir frasiu saismas

T 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 18:55:46
Jieti>Ne rentgenas,o Brendanas

Tautvida 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 18:53:39
Jieti>>>Kava gerti vakarais nesveika.

inkognito 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 18:41:22
Ruošiamas puolimas...

Aleis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 18:05:35
žr.Per Google Earth.Kas žino Kauną,prie Neries ,Panerių gv. galia 100m už tilto.

ANBU 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 17:33:59
o kartais ten ne hidrometeorologiniai oro balionai?

Aleis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 16:38:10
Pokštininke//Net nepanašios.Panašu į skraidantį aparatą.

pokštininkas 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 13:37:32
Aleis, ar tos baltos dėmės nebuvo panašios į debesis? :)

pokštininkas 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 13:31:51
Tai tik reiktų džiaugtis, kad panelė dažnai keičia suknelę, o ne prikaišioti jai tai. O gal visi turėtų būti lygiai tokie pat kaip tu? Imkime primetinėti vieni kitiems savo normas, o gal ne, verčiau gal iš karto grūskime į narvus visus, kurie ne taip kaip reikia atrodo?

Aleis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 13:16:16
Jieti//Stebėjau žemę iš palydovo ir mačiau baltas dėmes virš Vilniaus, Kauno ir kt.Atrodo kaip NSO.Aplankiau tas vietas,bet nieko keisto nemačiau.Gal žinai kur galima rasti išsamesnę informacija?

J 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 13:04:04
O Tau tai labiau rengenas patinka,
"...TAIKOS!!!!!!!!!!!!rengene...",
suprask-nei renge ne, nei ap renge ne, nei nu renge ne.

Jietis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 12:55:20
Pokštininke\\\Nuo Rentgeno aš atsiriboju. Ir išvis, galėtų mažiau čia sekioti ,kaip koks šešėlis. Aš nenoriu pasakyti, kad jo bijau, tiesiog nejauku, gal. Nes mėgsta viską išversti, kaip kokią kojinę.

Jietis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 12:42:02
Kuo mums užkliūna Tautvyda??? Nedaugiau kaip bet kuri panelė, kuri kaičia dažnai suknelę.:)

Jietis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 12:38:59
Pokštininke, mes visi tapatūs ir susiję tarpusavyje. Kaip grybai su grybiena, kuri yra po samanomis. Pakapstyk ir įsitikinsi. o dėl supanašėjimo, tai jau sakiau. Tik kad kai pasižiūrime į veidrodį, įsigąstame, kažkodėl.

Jietis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 12:31:12
Aleis\\\įdėmiai klausome. :)

Aleis 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 11:48:44
Jieti//Esu tau dėkinga už pagalba surandant Goole Earth 2006 11 03 20;58;15/Norėčiau pasidalinti savo apmąstymais

pokštininkas 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 10:49:27
<Next-Worldi> gal galėtum pateikti savo supratimą apie Dievą?

pokštininkas 2006 m. gruodžio 11 d., pirmadienis, 10:41:46
Tiksliai, kažkaip Jietis labai jau supanašėjęs su Rentgenu. Vienas kitą gina, kaip pats save :) Nesuprantu, ko jums užkliūna Tautvida. Yra sena kaip pasaulis valdymo formulė: skaldyk kitus, o po to juos valdyk. Kokia mums prasmė susiskaldyti patiems? Kas ieško priešų, visada jų atras, bet gal verčiau ieškoti draugų?

J 2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:36:14
Ir dar pabaigai apie liežuvį. Kas nėra ragavęs tokio skanėsto `liežuvio su krienais? Tai labai paprasta. Imi krienų su šaukšteliu ir tepi ant liežuvio. Labai skanu.

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:57:07
O dabar pradesi gintis ir neigti, kad geri kavą. Tai ir bus to patvirtinimas. :)
Kava gerti sveika.

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:53:24
aš žinau, kad ir tu nuejai kavos :))

Jietis 2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:49:58
Tautvida\\\Apie OBE pasakiau ne savo, o ekspertų nuomonę.
Jeigu tu bekūnė energetinė būtybė, kuo net neabejodamas abejočiau, jeigu neabejotinai nežinočiau, kad taip nėra, tai be abejo patikėčiau ir patikinčiau kitus, kad taip pat neabejotų.

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:32:40
Jieti,nusiskusk ūsus...

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:27:19
Tautvida, netampyk Jieties už ūsų. :)

Jietis 2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:22:00
Jau gaunu ne pirmą žinutę: "Mama, patekau į bėdą". :)

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:18:53
Šiuo meą geriu kavą ir ant liežuvio skanaus pyrago gabalėlis.

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:12:46
nemalia vok

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:12:17
tik ne visa gyvenima

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:11:51
ai,su tavim galima ir pajuokaut

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:10:38
savas kalejimas

Jietis 2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:10:16
Tautvida\\\"Kadangi atsakiklio konstrukcijoje yra ir mano bio-audinių, dalis info dėl didelių kosminių atstumų ir vyraujančio antigravitacinio ciklono,... galimi iškraipymai)".

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:10:09
aisku,jietis...kam daugiau ant liezuvio tai

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:02:10
ką jau, ant grupinio?

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:00:13
Jus uz mane-as uz jus-vienas uz visus,visi uz viena....

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:57:34
Ar inkognito?

Tautvyda 2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:56:52
Ar tu Jietis?

Rentgenas 2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:42:27
Tautvyda, baik už mane rašinėti!!! Gausi per blakstienas.

rentgenas 2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:35:16
ne,apsirikau,puseseres dedes teta

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:25:20
'puseseres'

rentgenas 2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:24:27
tai,kad man sake mano zmonos dedes dedes pusesesres teta

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:08:24
žmonės TAIKOS!!!!!!!!!!!!rengene,nelįsk prie Cerberio .Geriau susivok-kas yra OBE.Ten nėra jokio svetimavimo,jei to nėra tavo Sąmonėj.Tavo pusė rašinėliu tik apie tai.Linkiu pasveikti!

2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:02:27
t.b.'garbinioti'

Cerber 2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:41:41
ne, jie visada garbanoti. ir ant galvos taip pat.

Rentgenas 2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 10:28:38
Cerberi, aš tau tik veidrodį parodžiau, o tau jau plaukai garbiniuojasi.
Ir ant galvos taip pat.

Cerber 2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 06:46:53
rentgene, tavo lempos perkaito, nejauti?

2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 22:42:10
kas kam aktualu,tas ta ir mato,raso...

Tautvida 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 22:05:31
tautvyda 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 12:09:24
neaiskink kvaily - taip nerašiau

Tau 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 22:02:34
Jietis>>>Perskaityk Leonardo Orro "Atsisakykite įpročio mirti",daug kas paaiškės.

Tau 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 21:58:04
inkognito>>>Valio,tu aiskiaregis.

2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 16:03:39
next worldis savo kvailumą pridengia tarptautinias žodžiais ir moksliniais išsireiškimais.

Jietis 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 14:18:25
<^>Next - World <^>
Kai kurie iš mūsų jau yra įvaldę `šuolius`, praktikuoja OBE (Out of Body Expyrience). Man kyla klausimas, kaip tos dvi realybės dera tarpusavyje? Juk anoje jau negalioja šios dimensijos Kanonai. Žinau vieną draugų porą, kur vienas iš jų praktikuoja OBE. Onot žinovų, ten dedasi tokie dalykai, kad 10 Dievo Įstatymų niekaip nepritaikysi. Bet ir pojučiai ten 10 kart stipresni. Todėl vienas iš jų ten nuolatos `svetimauja`.

<^>Next - World <^> 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 13:04:18
>>>> "Dimensiniai Vartai" žmogui atsiveria pirmiausiai sąmonėje. Vientisas laiko-erdvės kontinumas ,dalindamas į nesuskaičiuojamų ervėlaikių paraleles, nukelia sąmonės tašką į "ištęstą" "Praeitis - Ateitis" skalės kažkurią poziciją. "Laiko vartų atvėrimui" reikalingos pastangos. Šiek tiek kitaip vyksta , patekus į žmogaus rankas kito pasaulio artefaktams, skleidžiantiems "mistinę trauką". Paklusdami paslaptingajai jos valiai, ir (mini-mikro)(laibai ribotą laiką)"anihiliuojantis" ervėlaikiams, žmogus ne savo noru pereina laiko vartus, skiriančius žmogiškąjį(esamąjį) pasaulį nuo kitų, egzistuojančių lyg toje pačioje erdvėje. Gėrio/Blogio, tiesos/melo, realumo/reliatyvumo koncepcijos gali nesutapti su nusistovėjusiom pažiūrom.
>> Realaus Persikėlimo "Šuolio Erdve" - žmogus dar neišmoko.
>>Žmonės vidutiniškai per parą meluoja ~8 kartus (neturėdamas tam svarių priežaščių).
========|||||||======<><> Next World is <><>======|||||||========

Jietis 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 13:04:10
Nenusišnekėk Rentgenai, ar nematai, kad čia kreivų veidrodžių karalystė? :)

Rentgenas 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 12:59:32
Na štai, cerberis jau prisipažino kas esąs www.ufo.onsy.net/viewtopic.php?t=61&start=168,
belieka tau, Tautvida , atlikti outside demask. Juk visai nedaug tereikia.
Nežinau, nežinau, gal <^> Next - World <^> ir ištrauks jus iš to liūno, o gal ir pats pabijos įsmukti.

tautvyda 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 12:09:24
neaiskink kvaily

inkognito 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 10:59:33
tautvida sakaiu kad grįši,kitu niku arba be jo ir toliau skleisi savo nesamones......

2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 10:55:58
balti arkliai

valdas 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 02:25:59
sutikau as bezdzione girto arklio svajone

valdas 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 02:15:24
kazka ne taip padariau amen.

Cerber 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 01:28:48
aš ir sakau, naikinkime viską, nepalikim akmens ant akmens, kad nei sau nei kitiems.. ;]

2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 00:34:39
Yra Tiesa,jog mes nevisada patys žinome ko norime.Norime to,ko neturim,bet 'gavę,nei mokam elgtis pagarbiai,nei įvertint.

:) 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 00:10:10
:)

2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 00:04:17
'kuo gi'

2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 00:03:26
kuo gu stebetis,jog zmones bega lyg is skestancio laivo-zemes parduotos,istekliai,miskai...

2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 00:01:38
nei Japonija,nei US,nei Vokietija nera atsiliekancios salys-butent akcentas ir yra-svarbu nenualinti savo salies

2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 00:00:06
aš vyturys, su naktibaldom man nepakeliui. :)

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:58:23
nereiketu mastyti tik savo kartos bendraisiais bruozais,nes jaunesniai kartai tai nera suprantama..Praeities nepakeisi.

Cerber 2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:56:35
tik vientai pavyzdžių, kuriuose pralaimėjusi pusė buvo pirmoji pakėlusi ranką..
juk ne šiaip sau sakoma: "geriausia gynyba - puolimas"..
taip, pralaimėjo sovietai prieš afganistaną, pralaimėjo japonija prieš amerika, pralaimėjo trečiasis reichas prieš sovietus, na ir dar viena kitas atvejis.. o kiek priešingų pavyzdžių? galybė..
ne nuo priklauso, viskas priklauso nuo pajėgų, resursų, ir svarbiausia sugebėjimo panaudoti esamus išteklius...

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:54:43
Hitleris,Napoleonas?

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:53:48
tu turi omeny US?Si regiona atmeskime,o daugiau?Vokietija,Prancuzija...

Ceber 2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:50:23
""Imkime istorija-nei viena salis nelaimejo karo,kuri pradejo pirmoji puolima.""
kokia nesamonė, net nejuokinga..

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:43:26
Daugybė pojučių? Kokių? Žinau tokią buvusiąją TSKP kuopelės sekretorę, dirbusią kažkokiame žvakių fabrikėlyje. Tai jai vis dar sapnuojasi `nemirtingasis` V.I.Leninas. Nors iš tikrųjų jai ne tiek jo reikia, kiek prarastos `valdžios`, nes yra nepataisoma diktatorė. Sakyčiau koks Pinočetas, bet ir jam dar toli iki jos, nes moteriškai rafinuotesnė, klastingesnė.
Kažkaip, matyt, tuos pojučius `atskalbt` reikėtų periodiškai.(Jeigu įmanoma). Nes susidarant palankioms, tam tikroms sąlygoms, tokie Hitleriai ir ateina į valdžią.

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:32:03
Na taip jau ir nelaimėjo? Ispanai į Amerika persikele taip sau, padraugauti.

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:25:03
'puolimo'

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:23:33
reiketu susitarti ir del savokos 'fanatizmas',musuose dar tiek neisprusimo,jog noredami paneigti kita imamasi puolimo taktikos-puolomo taktika nera stipriuju bruozas..Imkime istorija-nei viena salis nelaimejo karo,kuri pradejo pirmoji puolima.Taciau 'susitvarkymas viduje' nenusmugde ju zmoniu morales.

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:14:23
jei mes pasirinkisime zodi 'PROPOGANDA',jis trukdys daryti sinteze-kur propoganda,o kur jau ne..zmogui duota daugybe pojuciu,kurie geriau nei loginis mastmas,daro isvadas nuo ko mums atsiriboti..atsiribojama ne tik
del to,jog sau nepakenkti,bet todel,jog nepriimti to,kas nera butina

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:11:31
Is dalies sutinku. Yra visokių apsėstųjų, NANO technologijų pažeistų, kurie net nesuvokia, kad vykdo svetimą valią. Jie gauna kai kurių žinių ir su laiku įtiki savo `išskirtinumu`. Kita vertus, o kas jiems belieka?

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:01:32
Tai ir sakau: PROPOGANDA. Jie zino kaip kiti turi elgtis, o i save bijo pasiziureti.

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 23:00:59
yra paskaiciuota,jog zmogus informacija priima net ~60- 70%geriau,jausdamas simpatija,jausdamas antipatija-jis jos nepriima net tada,kai ji jam yra reikalinga..Todel nereikia kaltinti kitu,jog duoda klaidinga info,info visada yra prieinama,bet reiketu tiesiog daugiau 'neutralumo',tolerancijos aplinkai.Stiprus zmones,stiprios sielos nera lengvai pazeidziamos.

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 22:55:24
'taip reaguoti'

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 22:54:46
Suvokimas neturi formos-tiesus,iskreiptas,apvalus...kiekvienas turi teise i savo suvokima-bet nera reikalo tai reaguoti ir imti 'sturmuoti' ,jei jis natitinka tavo...ar tavasis mano-galimos diskusijos,o ne visur 'priesu matymas'...ne visada tie,kurie ne su tavim,yra pries tave ...Tai yra pats iskreipciausias mastymas-priesu matymas ten,kur ju nera.

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 22:36:30
gal ir krastutinumas, kaip ir tu, kurie `vakar` gime, o jau mokina pasauli( pagal savo iskreipta suvokima).

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 22:27:53
at tai ju antraeilis darbas?

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 22:27:12
Yra dalis zmoniu,kurie visada klausineja kitu-klausineja visu,vieniems pasako vienaip,kitiems-kitaip,tai tarsi iauga i ju krauja,tampa iprociu,taciau reaguoja patys i tai skausmingai.Kodel?

nei rimas, nei simas 2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 21:26:55
Marijane\\\gal tau vaidenasi Bredas Pitas, ar šiaip, kokie briedžiai???

marij ne jone ne jonas ne rimas 2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 21:04:27
Kazkoks bredas sakau,gaunasi kaip geriau,o noriu kaip visda

2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 21:02:26
geriau,kai sarikai sukasi,nei sustoja visam

Rentgenas 2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 19:25:03
Pokštininke\\\Pesimistas-tai gerai informuotas optimistas(trečios dimensijos sąlygose). Prieš tai mano parašytas pasakymas buvo kabutėse.

sumis 2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 13:51:12
sveikucei ar gridejot toke naujiena kad ys saule yleke asteroidas vakar nemazas jog nuoto padides zemes magnetinis laukas savaitgali nepatare naudotis skaitmenineis prietaisas. as pats to tikslei nezinau gal galit paneigt ar patvirtint.

pokštininkas 2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 11:29:02
<Next-Worldi>, turi galvoje kažkokią amerikiečių diegiamą sistemą, kuri trukdys mums blaiviai mąstyti?

pokštininkas 2006 m. gruodžio 8 d., penktadienis, 11:25:46
Man patinka mūsų visur išlendantis optimizmas :) Va, net ir rentgenas jam pasiduoda :)

Rentgenas 2006 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis, 22:41:44
"Galima vieną žmogų apgaudinėti visą laiką. Galima daug žmonių apgaudinėti ilgą laiką, bet negalima visų žmonių apgaudinėti visą laiką".

<^> Next - World <^> 2006 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis, 20:38:15
>>Žemiečių "rinkos ekonomika" diktuoja savo sąlygas , ir žmogus (būdamas sociumas) paklūsta jos valiai, atrofuodamas sielą. Tokioje padėtyje pats žmogus neatsiskleidžia "viršutiniuose kloduose", bet jis "atskleidžiamas" rinkos ekonomikos kintančių parametrų, formuojant vartotojišką mąstyseną. Vyksta dvasios atrofija, nes siela nesugea "apčiuopti" Kosminės Begalybės Alsavimo. Bet gi , kad ir aklas evoliucionavimas , bet gyvenate , kad išgyventi, ir atrodytų taip yra, ir tai galėtų būti daugmaž gerai, bet ..... kažkodėl kai kurie intuityviai jaučia, kad "kažkas ne taip"...Tokia gyvensena slopina "Kosminį subtilumą", ardo harmoniją su planeta.
Pažeidžiate biologinį magnetizmą- natūralų poliariškumą ir kenčiate psichinį diskomfortą. Magnetinis Žemės laukas vidutiniškai yra 0,5 Gs dydžio. Jis šiek tiek pulsuoja , o tos pulsacijos bangos dažnis būna nuo 0,1 iki 1000 Hz. Žmogaus galvos smegenų skleidžiamos bangos yra būtent iš šio diapozono. Pulsuojantis magnetinis laukas skatina normalų smegenų darbo ritmą, atitinkamai, lauko deforrmacijos turi neigiamos įtakos protinei veiklai. Ir nei visuomeninis statusas, užimamos pareigos , "tarnauti sau, ar kitiems", - nevaidina reikšmės.
Budrieji matys, ir žinos ką daryt.
|||||||||||||||||||><><>< Next World - is ><><><|||||||||||||||||||

2006 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis, 20:23:53
va, va šuns širdis

2006 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis, 18:55:58
kažkam šarikai sukasi į visas puses

2006 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis, 15:34:51
Lauzo sviesa naktyje
Guodzia gaivina mane
Nerimas stingsta veide
Kas ten toli tamsoje
Lauzas pries mano akis
Dega karstai lyg sirdis
Laukiu prie lauzo sviesos
Gal kas atklys is tamsos
Dek, sviesk ir neuzgesk
Sildyk rankas, glostyk akis atmerktas
Buk vienintele viltis
Nors ir mano paties uzdegta naktyje
Gal kas prie lauzo sustos
Gal pasiilgs silumos
Tam kas klajoja nakty
Lauzo sviesa bus viltis
Zvaigzdes pakilo aukstai
Saukia jas pauksciu takai
Lauzas zvaigzdes man atstos
Sviesa ir siluma duos
Dek, sviesk ir neuzgesk
Sildyk rankas, glostyk akis atmerktas
Buk vienintele viltis
Nors ir mano paties uzdegta naktyje
Lauzas ilgai dar liepsnos
Kas man jo sviesa atstos
Net visagale naktis
Lauzo uzpust neisdris

2006 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis, 13:55:05
Kai nustosi maliavoti juodai ir pinti intrigas.

2006 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis, 13:22:25
Kada jus atsimerke, pamatysit kazka gero?Akiniai cia ne prie ko.

pokštininkas 2006 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis, 11:38:49
Įdomu kaip veikia <Next-Worldžio> autoatsakiklis. Gal ten pats su savimi koks būsi po 20 metų bendrauji? :)

Jietis -> -> 2006 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis, 10:46:33
\\\Jietis 2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 11:33:25
Kas čia parašėte? "Supraskime 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 15:42:16". Norėčiau turėti tokį Guru. \\\
Patikslinu: ne tokį Guru, kuris tik perrašinėja svetimas mintis, demonstruoja `išprusimą`, kad patenkinti savo EGO.

abuoltusas 2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 20:11:06
Vaidute, gali čia pabūti, jei nekelsi vaidų. CHA.

pokštininkas 2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 17:18:09
Bandau išsigydyti trumparegystę, išmečiau akinius, tad atleiskite dėl tokių idiotiškų gramatinių klaidų, tiesiog kol kas prastai matau. :)

pokštininkas 2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 17:15:02
Spėjų, kad sąžinė nėra mūso kūno dalis. Ji kaip mus visur sekiojanti kamera, leidžianti pažvelgti į save iš šalies. :)

abuoltusas 2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 17:07:00
Nu,a ant kurios kuno vietos ana, ta sazine randasis???

pokštininkas 2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 16:56:40
Dauguma mums ne rodiklis, ar ne? :) Be to, gal dauguma ir neatliko tokių mainų? Tiesiog daro „smulkias“ klaidas - kompromisus su sąžine.

2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 16:01:30
kaikuriems jis išauga vietoje sažinės

2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 15:15:34
penis

inkognito 2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 12:49:43
Pradžių pradžioje kūrėjas visiems davė intelekto ir sąžinės,bet dauguma visa tai išmainė į dešrą.....

pokštininkas 2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 12:35:57
Kai turi sąžinę jokių taisyklių nereikia. Kad ir kokios tobulos taisyklės bebūtų, vis vien susidurtume su situaciją, kai reiktų arba taisyti taisykles arba jas tiesiog ignoruoti. Manau, kad kvaila švaistyti laiką taisyklėms, jos pernelyg sureikšminamos bei išpučiamos. Tai kas turėtų tapti visiems akivaizdu tampa niekam visiškai nebeaišku.

Jietis 2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 12:27:24
("Nihil est in intellectu quod non fuerit prius in sensu", [žmogaus] intelekte nėra nieko, kas pirmiau nepabuvojo juslėse.)

Jietis 2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 12:15:38
<^>Next - World<^>
Iškristalizavau tokią `formulę`.
"TEREIKIA VEIKTI ŽMONIJOS LABUI", t.y. `Tarnauti kitiems`. Bet gal visi gali pasakyti, kad tarnauja kitiems? Kas kepa duoną, kas dirba prie konvejerio, kas auklėja svetimus vaikus, prižiūri viešąja tvarką, tvarką interneto forumuose... Iš tikrųjų esame vienas kito pavaldume ir priklausomybėje. Nera nė vieno kad ir didžiausio viršininko, kuris neturėtų dar ir ant savęs viršininko. Tai gal tada ta `formulė` turėtų būti-`tarnauti gėriui, ne blogiui`. Bet kadangi viskas taip glaudžiai persipyne, reikalingi aiškūs kriterijai" aiški takoskyra. Kur ji? Kokie tie kriterijai? Kad visiems būtų aišku.

Jietis 2006 m. gruodžio 6 d., trečiadienis, 11:33:25
Kas čia parašėte? "Supraskime 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 15:42:16". Norėčiau turėti tokį Guru.

2006 m. gruodžio 5 d., antradienis, 22:36:53
t.b.'fizikoje'

2006 m. gruodžio 5 d., antradienis, 22:27:17
t.b.'glaudu rysi'

2006 m. gruodžio 5 d., antradienis, 22:26:38
t.b.'kartu keiciasi'

2006 m. gruodžio 5 d., antradienis, 22:25:20
"..du fotonai,susidarantys vykstant elektrono ir pozitrono anihiliacijai,lekdami i skirtingas puses,tarytum islaiko tarp saves nematoma glaugu rysi.Keiciantis vieno fotono poliarizacijai,kertu keiciasi ir kito poliarizacija.Sis reiskinys paaiskinamas daugiamatiskumu,nes rysys tarp fotonu gali egzistuoti aukstesniju matavimu lygiu,fizikojer tai paaiskinama kaip Tolimasis veikimas"(Jurijus Fominas,Fantastiskos galimybes)

2006 m. gruodžio 5 d., antradienis, 21:27:28
ten galima rasti tikrai išmintingų ir gerų pašnekovų

2006 m. gruodžio 5 d., antradienis, 20:32:00
kas tau čia? smegenų žievė lupasi?

Cerber 2006 m. gruodžio 5 d., antradienis, 20:03:07
t.b. "paprastai"

Cerber 2006 m. gruodžio 5 d., antradienis, 20:02:42
durniai, su nso nepakontaktuosi taip parastai..
jūs į žodelį "nso" suplakat viską, visus dvasinius, astralinius, mentalinius pasaulius.. kur logika?

Jietis 2006 m. gruodžio 5 d., antradienis, 19:55:24
\\\Reiktų "jungtis" su Žemės energetika, Kosmosu, tada ciklas nebus uždaras, prabus "evoliucinis asmenybės pulsas" .
============><><>< Next World- is ><><><============== \\\
MEDITACIJA
„ Pasirinkite tokį laiką, kada jūsų niekas netrukdys. Nerekomenduoju mediduoti iškart pavalgius, arba esant alkaniems, labai pavargusiam, ar stipriai susijaudinus. Įsijunkite negarsiai švelnią muziką, arba dar geriau, gamtos garsus, pritariant muzikai. Atsisėskite patogiai, užsimerkite. Pabandykite atsipalaiduoti, ištirpti muzikoje, susilieti su ją. Jūsų mintys išsilaisvins ir jūs pradėsite nejausti savo kūno. Atsiras lengvumo ir skrydžio jausmas. Tuo metu tikslinga pasakyti sau, arba tiksliau pagalvoti, mintyse, kad jūs augate ir pabandykite įsivaizduoti, kad jūs iš tikrųjų didėjate. Iki kokio dydžio norite užaugti, tai jūsų pasirinkimas. Galite tapti tokie dideli, kad Žemė atrodys jums ant delno. Svarbiausia-tuo momentu pasistenkite pajusti Ją, persisunkti Jos neapsakomu grožiu ir švelnumu. O paskui galite pabandyti Ją pakviesti, kreiptis į Ją. Kaip jūs tuo metu Ją vadinsite-Gėja, Žeme ar Mamyte-neturi reikšmės, todėl kad toje būsenoje jūs tampate atvira informacine sistema ir įvyksta tiesioginis pasikeitimas informacija. Kažkas panašaus į telepatiją. To pakankama, kad jūs žinote su kuo norite bendrauti. Ir aš neabejoju, kad jus išgirsite mūsų planetos sąmonę. Nežinau nė vieno nesėkmės atvejo. Vienintele galima problema-suvokimas tai ką išgirsite. Tai susiję su tuo, kad tiesioginį signalą smegenys turi transformuoti į jums jau žinomą formą: balsą, tekstą, paveikslą ar mintį. Bet tai ateina su patirtimi. Pabandykite po to dar kelis kartus ir jums pavyks. Po bendravimo seanso, nepamirškite pagalvoti apie sugrįžimą ir jus vėl pradėsite mažėti. Kada jūs suvoksite, kad jau esante savo kūne, lėtai giliai įkvėpkite ir lėtai iškvėpkite ir paskui atsimerkite ir užsirašykite įspūdžius. Nenuvertinkite sugrįžimo ritualo!!! Šis ritualas reikalingas jūsų informacinio kanalo kontrolės atstatymui. Palikę šį kanalą neuždarytą, jūs galite „pasijungti“ prie nepageidautino pašnekovo, kurio bus vėliau labai sunku atsikratyti, jei neturite patirties. Ir kol kas nebandykite kontaktuoti tokiu būdu su NSO, ar dar kažkuo, apie kuriuos nieko nežinote. Kita vertus, ten galima rasti tikrai išmintingų ir gerų pašnekovų.“

Cerber 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 22:32:49
tautvida, sėkmės ir gero poilsio ;]

<^>Next - World<^> 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 22:18:20
>>Žmogus skaitydamas suvoks ne daugiau kaip 200 bitų per sek(vienas spaudos ženklas turi 5-6 bitus info), tačiau formuojant reprodukuotą info, didžiausią vaidmenį vaidins info gaunama jutimo organais( ~ 10^8 - 10^11 bitu per sek).Kuriant " ypatingas situacijas",palankias aplinkas, teigiamas būsenas ir kt.,šį skaičių galima ženkliai "padidinti". Naudojant info "suspaudimą", galvos smegenų žievės "stimuliaciją", "relaxaciją" ir kt,įeinančios info kiekis dar didės, tačiau problemba kitkame:- info "kristalizacijoje"(tiek perduodant, tiek priimant)."Užsikimšus" priėmimo kanalams - info tampa beprasmė.Jūsų žiniai, žmogus genetiškai nuo šimpanzės skiriasi 1%, be to, žmogbeždžionės turi ne po 46 , o po 48 chromosomas. Mažesnį žmogaus chromosomų skaičių lemia tai , kad keletas chromosomų buvo "sulipintos" genetiškai "kereguojant" žmogų(projekt XY7)- transpersonalizuojant primatus. Skaičiai neatspindės Esmės.
>>>Įprasta žmonių malda nevaidina vaidmens planetų sukimuisi. Kosminių kūnų mechanika pavaldi kitiems dėsniams. Žemė sukosi ir iki žmogui atsirandant joje. Malda - dvasinė "iškrova -įkrova". Energija, išsiskyrusi maldos metu, apskrieja aplink Žemę ir grįžta pačiam besimeldžiančiam. Kuo nuoširdesnė malda , tuo grįžtančioji energija "švaresnė", tuo besimeldžiantysis jausis labiau "apsivalęs", tačiau , visumoje tai savipaguoda ir "personalinis adresas". Reiktų "jungtis" su Žemės energetika, Kosmosu, tada ciklas nebus uždaras, prabus "evoliucinis asmenybės pulsas" .
============><><>< Next World- is ><><><==============

:) 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 21:39:56
:)

inkognito 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 20:31:32
Laimingo kelio tautvida bet žinau kad dar sugrįši kita šimtine nikų ir tesi diskusijas toliau.... sėkmės

(") 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 20:08:31
Sėkmės VISIEMS
:)

Tautvida 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 20:06:28
Noriu paskirti tiems,kurie buvote mano bendraminčiai,nes matau,jog tuščia likti čia ir ginčytis.
Mielieji,atminkite:
"Jeigu pradėsime elgtis pagal aukštą požiūrį, mes tiesiog atrodysime pamišę arba bepročiai. O jei laikysimės vien žemesniojo požiūrio, mes niekuomet nerasime galimybės išsilaisvinti."
Padmasambhava

Tautvida 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 19:47:49
Kažką esi supainiojęs,bet aš tau negaliu niekuo padėti...Kreipkis aukščiau..:)

Inkognito 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 19:28:36
Tautvida juk tu pati man rašei kad tave tavo giminaičiai buvo pagulde į beprotnamį ir ten tu visus peraukėjai,net gydytojus atvertei i tikra kelia. Tavo kl;iedesiai šitame forume parodo kad dar ne visai pasveikai ir man viskas aišku kodėl tavo pakalikai tokie kaip cerberis persekioja mane visuose forumuose,o dabar bus aišku ir visiems

Tautvida 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 18:49:31
Cerber>>>O gal aš Tavo?

2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 18:45:54
:)

Zapruder 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 17:44:13
Popular Tags

2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 17:23:43
:)

Tautvida 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 17:17:54
O ketvirto?..:)

pokštininkas 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 17:04:01
Nėra situacijos, kurioje nebūtų įmanoma atrasti trečio kelio. :)

inkognito 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 16:54:54
Yra dvi nuomonės: mano ir neteisinga.

tautvida 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 16:44:24
Reikėtų paties inkognito paklaust,kodėl jis daug geriau nusimano
psichotropinių preparatų terminologijoje....:))))))

Tautvida 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 16:39:33
inkognito turi daug gerų savybių,bet kaip ir dauguma tokio amžiaus žmonių,nebenori mokytis,bet nori mokyti kitus...Leidau jam suprasti,jog esu jau pasirinkus savo mokytojus.

pokštininkas 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 16:38:29
Kiek bendravau su Tautvida, man ji nepasirodė nei psichinė ligonė, nei kokios nors sektos fanatikė. O kad ji susiduria su keistais dalykais gyvenime, tai ir nekelia abejonių, bet ar tai pakankama priežastis žmogų uždaryti į beprotnamį?

pokštininkas 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 16:19:10
Gal kas iš šalies, apsimetinėdamas mumis, bando mus visus sukiršinti?

Cerber 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 16:18:10
inkognito, nesmerk ir nebūsi smerkiamas..

Tautvida 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 16:06:15
inkognito>>>Tau tikrai to niekas nesiūlė,nes tavo gyvenimo būdas kiek prasilenkia.

inkognito 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 16:01:05
Mūsų nesutarimai su Tautvyda prasidėjo tada kai ji pasiūlė stoti i jos Sai babos sekta Saulė-9,kai atsisakiau ji pradejo puolimą siūsdama visokius emailus,kuriuos persiunčiau Rsa. Būkite atsargūs neikliūkite į jos pinkles.

2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 15:57:37
Cerberi ar senai tautvidos sektoje?

2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 15:43:23
pakaks

Supraskime 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 15:42:16
– Pirmiausia, jei nesi pakankamai sukaupusi nuopelnų, tu nesutiksi mokytojo, turinčio žodinius mokymus. Jeigu neturi ankstesnio dvasios ugdymo karmos tąsos, nesuprasi mokymų. Jei stokoji tvirto tikėjimo ir atsidavimo, nepastebėsi gerųjų mokytojo savybių. Jeigu nesilaikysi įžadų, drausmės ir samajų, tu pažeisi Dharmos praktikos šaknis. Jei nesivadovauji žodiniais mokymais, nežinosi, kaip medituoti. Jeigu stokoji uolumo bei stropumo, neįžengsi į praktikos kelią ir tavo dorybės nuklys į tingumą. Jei tavo dvasia nuoširdžiai nenusigręš nuo samsarinių tikslų, tau nepavyks idealiai praktikuoti Dharmą.
Jeigu yra visi šie veiksniai, tavoji Dharmos praktika bus sėkminga. Nepranokstamojo nušvitimo pasiekimas priklauso nuo daugelio priežasčių bei sąlygų rinkinio. Taigi būk uoli!
Žodžiu, kad atsikratytum to, ko reikia atsikratyti, ir pasiektum tai, ką reikia pasiekti, neleisk savo kūnui, kalbai bei protui stingti kasdienybėje, o būk stropi ir pasieksi puikių rezultatų. Atmink tai!

2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 15:36:29
:)

2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 15:11:33
:)

t.y 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 14:22:34
'protingesnis';)

T 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 14:21:48
rytojus ptotingesnis....

t.y. 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 14:20:00
'stereotipekscentrikų'

t.y. 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 14:17:49
'kaip tamsta'

tau!!!! 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 14:17:10
Daktaras>>>Tokių stereotipekcentrikų kaip yamata,rastume lygiagretėje net 3086 ,bet kaip įrodyti,jog būtent po "Lexativ-correktor" jie visi būtinai turi pirma nusižiovauti,o tik po to 'patraukti naršyti pornografijos tinklapių..",,,

Cerber 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 12:18:26
stanislovai, irgi kaip mažas vaikas pradėjai rašinėti nevykusius juokelius pasirašinėdamas kitais slapyvardžiais? bandai taip jaunystę prisiminti?

celebrity morgue 2006 m. gruodžio 4 d., pirmadienis, 08:41:42
RMXP.org

2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 23:58:35
Rusų radijas klausia- ar jus ieškote moters? Ir pats pataria- geriau ieškokite pinigų- moteris pati jus suiras....

Daktaras 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 23:54:59
Ir mes visuomet prieš išrašydami klausiame ligonio ar tas pats lygiagretus ir parelelus jei atsako kad ne, tai paliekam dar ilgam.
Tautvida nepamiršk padidinti prozako dozės,tai labai svarbu.....

2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 23:02:40
ate

2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 23:01:36
:)))))))))))))):

J 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 22:57:07
Ir aš tada gero ženklo vardan.
Kunigas klausia zakristijono "kas išima pinigus iš aukų dėžutės"?
-"Nieko negirdėti", atsako šis. Bet kunigas dabar dar garsiau klausia: "kas išima pinigus iš aukų dėžutės"?
-"Sakau, kad nieko čia negirdėt".
"Gal iš tikrųjų ten negirdėt"? galvoja kunigas ir sako zakristijonui: " Pasikeiskime vietomis. Aš dabar eisiu kur tu stovi, o tu eik kur aš." Pasikeičia abudu vietomis ir sako: " dabar tu klausk, o aš klausysiu." Sutaria.
"Tai klausk!"
-"Kunige, kas miega su mano žmona?"
"Aha"- atsako šis. "Tikrai čia nieko nesigirdi".

t.b. 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 22:56:19
'virtualiai'

t.b. 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 22:53:44
'manau'

T 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 22:52:46
J>>>----------masnau,jog dar kuomet virualiai padiskutuosim , ne tam,kad " pataisyti padėtį",bet todėl,jog " kitaip sakant-gyvename.....:

T 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 22:43:14
Logika..:)
Dviejų herojų dialogas filme:
- How do you do ?
- All right !
Vertėjo balsas už kadro :
- Kaip tu tai darai ?
- Visada dešine !

J 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 22:41:00
Dabar nenusiteikęs žaisti ping-pong. Arba abu, arba vienas iš mūsų esame haliucinacijoje. Greičiausiai aš, todėl atsilankstau.

2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 22:39:12
Tarybiniai laikai. Universitetas. TSKP istorijos egzaminas. Studentas, visas švytintis iš laimės, išeina į koridorių, prie jo prišoka kursiokai, ima klausinėti:
- Na, kaip?
- Pukiai!
- Kiek gavai?
- Du!
- Tai ko džiaugiesi?
- Kad nesuėmė

Tautvida 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 22:34:38
fifty-fifty,
tad gal likime prie:"...Kiek gali atitikti vieno individo ir kito individo 'gautoji' informacija,jei jos kiekis padidėja nuo 200 bitų per sekundę iki 10.000 bitų per sekundę .Panašus yra ir reproduktuotos erdvės suvokimas.Todėl kiekvienas individas "turinį suvokia induvidualiai"
Taika..:)

Tautvida 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 22:22:28
J>>>Meditacija -toji Būsena,kai minčių visai nelieka,tad mūsų sampratos net apie pačią Meditaciją yra koordinaliai skirtingos,nes tu sakai:
'Jietis 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 20:26:41.
...kurioje yra saugomos apsoliučiai visos žmonių sukurtos mintys praeityje ir dabartyje. Tas mintis galima pasiekti per gilią meditaciją, kas yra prieinama ne kiekvienam !!!
--------------- 00000000000 ---------------
sorry:
ir ne'apsoliučiai,bet 'absoliučiai'...:),jei jau pradedame taisyt rašybos ir stilistikos klaidas

t.y. 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 21:38:55
'išraiška'

T 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 21:34:06
kadangi-paralelumu nusakomi būdingi bruožai,o lygiagretė-geometrinė išraiska.

T 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 21:21:13
NE!Tai panašios loginės išraiškos,bet ne tapačios!

J 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 21:06:33
nes lygiagretus ir paralelus-yra vienas ir tas pats.

T 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 21:03:12
J>>>Eik tu pirmas,jis pažiūrės,kai tu pasakysi:'Eik,žiūrėk!:

J 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 21:02:01
Vienas iš manęs sako, kad lygiagretus, o kitas Aš sako, kad paralelus ir mes abu esame teisūs.:\

T 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 21:00:50
Bevardi >>Stereotipiškumui eilės tvarka neturi jokios reikšmės

2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 20:56:41
Kuris Aš yra pirminis? Aš, ar anas? Mes neapsisprendžiam kuriam iš mūsų eiti žiūrėti filmų.

TAU! 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 20:48:40
J 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 20:46:30
o, bet, tačiau- kartu niekada nerašomi. :)
Deja pasitaisiau-t,y 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 20:36:32
'bet jos nebus'

Tautvida 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 20:47:35
Jietis>>>Atvėrus bioenergetinius kanalus,info(mintys)gali pasiekti kiekvieną individą ,tačiau jų sintezė vyksta induvidualiai.

J 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 20:46:30
o, bet, tačiau- kartu niekada nerašomi. :)

t,y 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 20:36:32
'bet jos nebus'

T 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 20:34:55
atsiprašau,praleidau:
2)iš to išeina,jog reikėtu atskirti sąvokas:"Lygiagretus ir Paralelus"

Tautvida 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 20:27:18
Atsakymas į Jūsų 'Ar galite įsivaizduoti, kad už daugelio milijardų šviesmečių šiuo metu sėdi kitas "Jūs" ir, atsivertęs NSO.LT, skaito šią žinutę. Tačiau, jūs tikriausiai baigsite ją skaityti iki galo, jis, nusižiovavęs, patrauks naršyti pornografijos tinklapių.......:(",
būtų :
1)Jeigu vadinamasis Aš 'tikriausiai baigs skaityti iki galo ,o vadinamasis Jis, nusižiovavęs, patrauks naršyti pornografijos tinklapių,to visiskai pakanka,jog Visatų nelaikyti lygiagrečiomis.Argumentas-skirtinga pasaulėžiūra ne vieno individo,o individų sumos. Bet galime daryti prielaidą,jog Visatų ne tiek lygiagretumui,kiek paralelumui yra svarbus Pažinimo-žinių-fantazijų tose Visatose Vidurkiui .Jei jose Pažinimo-žinių-fantazijų Vidurkis neprieštaraus vyraujančiai pasauležiūrai kitoje Visatoje,galima prielaida,jog yra neatitikmenys tik laike(raidoje).
3)Tačiau vėl iskiltų prieštaravimai remiantis individų raidos analize,kuriame akcentas:"Tai kas yra žemiau bendro individų intelekto
sumos,vadinama Primityviais dalykais,o kas aukšiaučiau-Neatitinkantys mokslo duomenų.
4)Jei paralelių individų intelektų suma yra paraleli,galima daryti prielaida,jog Visatos yra paralelios,bet tačiau,jos nebus lygiagrečios.
p.s.laukiu diskusijų

Jietis 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 20:26:41
Akashic įrašai-tai energetinė juosta aplink mūsų planetą, kurioje yra saugomos apsoliučiai visos žmonių sukurtos mintys praeityje ir dabartyje. Tas mintis galima pasiekti per gilią meditaciją, kas yra prieinama ne kiekvienam !!!

Tautvida 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 19:25:38
<^>Next-World<^>,inkognito>>>:)Skaitydami mes suvokiame ne daugiau kaip 200 bitų per sekundę .Skaitant smegenys intensyviai dirba ir trūkstamas detales papildo žmogaus fantazija.Kiek gali atitikti vieno individo ir kito individo 'gautoji' informacija,jei jos kiekis padidėja nuo 200 bitų per sekundę iki 10.000 bitų per sekundę .Panašus yra ir reproduktuotos erdvės suvokimas.Todėl kiekvienas individas "turinį suvokia induvidualiai.

Jietis 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 12:22:38
gerb. Cpt.Astera's Advisor,
Sakote:"jau kai kurie svetainės lankytojai yra ne su mumis".
Jūs čia šeimininkė ir turite pilną teisę mus paauklėti, kai mes ateiname į Jūsų išpuoselėtą `vynuogyną nenusivalę batų ir neišsiplovę burnų`. Būname čia, ginčijamės, kontempliuojame, svaigstame, medituojame, kitaip sakant-gyvename. Gal būtų tikslinga paviešinti tuos, bendraminčius, kurių jau čia nėra ir nebus? Pagarba jiems būtų išreikšta mūsų santūrumu. Mes tada vengtume neapgalvotų išsišokimų, geriau jaustume būties ir nebūties artumą, surimtėtume, gal subręstume. Ačiū kad esate.

====>>> 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 12:12:05
www.nso.lt/science/ascience.htm rašo:
"kuo daugiau laiko, tuo mažesnė erdvė... "Pagrobtieji" laivuose mato dideles erdves, nes NSO dydžiai yra reliatyvūs laiko tėkmės atžvilgiu. Iš lauko gali atrodyti nedideli, tačiau būti erdvūs viduje..."

Jietis 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 11:38:42
Iš kur atsiranda tie ateiviai? Kaip teikia jau minėtas kontaktuotojas, Jie yra kitoje laiko ir erdvės konfigūracijoje, kuri nuo mūsiškės yra persislinkusi per kažkokią sekundės dalį nuo mūsiškės ir ją galima pasiekti tik per dirbtinus Dimensinius vartus. Tie Dimensiniai vartai yra šalia tų matomų mums Plejadžių , bet tai sudaro vėl gi apie 80 šviesmečių.
Dimensijų klausimas ko gero ir slypi tame Laiko Paradokse. Kam yra tekę matyti skraidančią lėkštę ir būti jos viduje, teigia, kad iš pažiūros, erdvėlaivis atrodo visai mažas, o viduje atsiveria vos ne salės.

Jietis 2006 m. gruodžio 3 d., sekmadienis, 11:02:50
Kaip teigia kontaktuotojas Michael Hesemann, 1998, Plejadiečiai\Plejariečiai (bet ne iš tos Plejadžių žvaigždyno dalies, kurią mes matome), mus žemiečius lanko, kadangi turi betarpišką ryšį su konkrečia žemės gyventojų grupe ir kuri kažkada tai atvyko į Žemę iš Lyros-Vegos , kurie taip pat yra kitoje sutapdintoje laiko ir erdvės konfigūracijoje, nuo tos Lyros ir Vegos, kurią mes žinome. Tai štai tie, įsikūrę Žemėje Lyriečiai-Vegiečiai, tais senais lakais, pridarė tam tikrų problemų žemės gyventojams, dėl ko žemiečiai prarado Dvasingumo mokymą ir sutarimo su Tvarinija, gyvenimo būdą.
Tame procese yra ir kiti faktoriai, kurie negali būti pripaišyti tiems Lyriečiams-Vegiečiams ir tai yra kitų ateivių veiklos rezultatas, kurie atliko genų manipuliaciją su žmonėmis. Šie atėjo į Žemę vėliau ir susimaišė su jos gyventojais iki tokio laipsnio, kad visas tas paveldėtas palikimas nustelbė visą žmoniją.
Plejadiečiai\Plejariečiai jaučia atsakomybę už tai kas nutiko ir nori dar kartą perduoti tą būtiną Mokymą ir labai svarbią informaciją , tikėdamiesi pataisyti padėtį, kuri padaryta jų tiesioginiams palikuonims, kuris buvo padarytas kitų protingų būtybių.

justinloved 2006 m. gruodžio 2 d., šeštadienis, 22:58:23
Register to personalize All Titles └ dvd evil roy slade TV Episodes My dvd evil roy slade Movies Names Companies Keywords Characters Quotes Bios Pl "

Jietis 2006 m. gruodžio 2 d., šeštadienis, 17:38:33
<^>Next - World<^>
///"neatnaujinto/neatnaujinamo" Tikėjimo Dievu/Viršenybę/Savimi.\\\
Koks turėtų būti grįžtamasis ryšys?
Toliau pažengusiųjų Civilizacijų gyventojai sako, kad mes matematiškai išskaičiavome, kad Dievas, Absoliutas egzistuoja ir mums to pakanka. Kiti kontaktuotojai paantrina, kad jeigu tu Jį ir pamatysi, vis tiek tau Jis nieko neatsakys, nes taip būtų pažeistas Laisvės Įstatymas. Visos religijos reikalauja garbinti Visagalį. Nuo jų neatsilieka įvairios sektos, kuriose tas “garbinimas“ sureikšminamas iki smegenų išsiderinimo. Dar kiti tvirtina, kad jeigu nors sekundei Žemėje nutrūktų malda, Ji išvis nustotų suktis. Kad priklausomybės ryšys yra, tai kaip ir aišku, tad kokio laipsnio ir kokia forma tai turėtų būti išreikšta, kad pasiektų Tikrąjį Adresatą ? Kokia yra maldos svarba žmogaus gyvenime?

<^>Next - World<^> 2006 m. gruodžio 2 d., šeštadienis, 16:40:29
>>> Matavimas- tai objektyvios realybės suvokimo forma, bet ne pati objektyvi realybė. Tik pasitelkę daugiamatiškumo koncepciją, keisdami erdvėlaikių suvokimą galima artėti prie "analoginių sistemų" egzistavimo "pamatavimo". Visata yra vieninga tarpusavyje susijusi visuma ir joje įmanoma pereiti iš N erdvėlaikio taško į kitą panaudojant aukštesnius matavimus, taip pat egzistuoja "lygegretūs"(savo lygiu(nepersismelkiantys, nors sąveikaujantys)) pasauliai, bet ne visatos. Indentiškų savo paties kopijų nerasite.Panašių į save(:- lyg siamo dvynių, ar lyg vienos ląstelės dvynių) "paraleliniuose" pasauliuose rastumėte ne išore, bet sąmoningumu. (Žemėje dabar gyvena daugiau kaip 15 milijonų vienos ląstelės dvynių.~0,3% gyventojų). Pagalvokit ,jei ir būtų kiekvieno jūsų kopija "paraleliniam" pasaulyje, tai jį(tą pasaulį) sudarytų visa indentiška Žemės gyventojų visuma.(Tai gal ir indentiška Saulės sistema ir t.t.???).Kiekvienas erdvėlaikis, gyvybinė sfera savita, gali būti panaši į "kažką", bet ,vis gi, originali savo išraiška. Kiekviena vis kita visata unikali ir neturi analogų........
>>>"Didysis Perėjimas". Žemiečių krizių periodas. 2027-2035 m.m.Krizių apogėjus/persilaužimas(tikimybė). Kosminė Atestacija.
||||||||><><><-Next World-is-><><><|||||||||

2006 m. gruodžio 2 d., šeštadienis, 16:27:06
P-Y-D-A-R-U-S vienija homoseksualumas o ne erdvelaivių pilotus.

2006 m. gruodžio 2 d., šeštadienis, 09:10:48
erdvelaiviu pilotus vienija homoseksualumas

MiXERIS 2006 m. gruodžio 2 d., šeštadienis, 01:00:38
Ar Lietuvoj yra ufologu rimtai uzsimiejanciu NSO tyrimais?

BEATRICE 2006 m. gruodžio 1 d., penktadienis, 21:15:22
siunciu karinai is 69 dangue ji super!!!!!!!!!!!

pokštininkas 2006 m. gruodžio 1 d., penktadienis, 12:54:52
<Next-worldi>, ar galima tau užduoti asmeninį klausimą? Kas ir kur yra tavo tėvai? Jei ką mano el. pašto adresas rasalas@centras.lt

inkognito 2006 m. gruodžio 1 d., penktadienis, 09:39:35
Erdve tai abstraktus dalykas,kaip virtualioji erdve,mikrokosminė erdve,.
Visata taip pat abstraktus dalykas viena iš jų kurioje mes gyvename neaprėpiama del savo dydžio,tačiau vandens lašas taip pat gali savyje talpinti daugybę mikrovisatų kurių neaprepiame taip pat del jų mikro dydžių Begalinė erdve gali būti tiltas tarp tų visatos darinių.
Kvantinė fizika ir yra instrumentas,galintis sujungti į visumą,todel kad ta pati elementari dalelė vienu metu egzistuoja tiek vienoje tiek kitoje aplinkoje. Tai dar karta parodo jog neegzistuoja nei dideli nei maži dydžiai,jie tokie gali būti tik santykinai.

Jietis 2006 m. gruodžio 1 d., penktadienis, 09:34:15
////////////////////////////
Sakau Jums,
negersiu as degtienes,
nevalgysiu ir grybu
kad kartais isijautes
neperzengciau as ribu.
Tokia, stai, mano priesaika,
Kwin Trans-End-ensija
kreipiuosi pagarbiai i
Jusu Ekselensija.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Cpt.Astera's Advisor 2006 m. gruodžio 1 d., penktadienis, 08:14:05
Vieną dalyką pamiršau pridurti - tam reikia gerai jausti, koks skirtumas tarp ERDVĖS ir VISATOS... Aš atsijungiu, o jūs pabandykite apie tai pakontempliuoti...

inkognito 2006 m. gruodžio 1 d., penktadienis, 07:52:52
Būtų puiku

Cerber 2006 m. gruodžio 1 d., penktadienis, 03:12:23
Cpt.Astera's Advisor\\ beabejo

apocalypto 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 23:41:18
laukciau

Cpt.Astera's Advisor 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:40:34
Ar galite įsivaizduoti, kad už daugelio milijardų šviesmečių šiuo metu sėdi kitas "Jūs" ir, atsivertęs NSO.LT, skaito šią žinutę. Tačiau, jūs tikriausiai baigsite ją skaityti iki galo, o jis, nusižiovavęs, patrauks naršyti pornografijos tinklapių.
Tad būtų paruoštas straipsnis apie lygiagrečias Visatas - remiantis šiuolaikinio mokslo teorijomis (kosmologinėmis, kvantinės mechanikos ir pan.) bei naujausiais astronominias stebėjimais ir atradimais. Pasistengta tai būtų pateikti kuo galima suprantamiau, ypaingai nesigilinant į tų teorijų gelmes...
Ar lauktumėte tokio straipsnio?

Cpt.Astera's Advisor 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:35:13
Pirmą kartą nusprendžiau parašyti pora žinučių į forumą.
Nereikia nevykusiai juokauti ir priimti nerimtai.
Atminkite, jau kai kurie svetainės lankytojai yra ne su mumis :-(

T 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 18:03:06
Kitas neeilinis įvykis – kandidatų į 10-os planetos vardą atradimas. Žymiausia nauja planetėlė (2003UB313) neoficialiai gavo kovotojos Ksenos vardą, o jos nedidukas palydovas pavadintas Gabriele. Pačios Ksenos dydis prilygsta Plutonui. Įdomus dalykas, kad naujoji planeta skrieja net 2 kartus toliau, nei tolimasis Plutonas. Anksčiau tokiame nuotolyje didelių kosminių kūnų nebuvo aptikta. 2005 metais paskelbta dar apie dviejų tolimų planetėlių atradimą, kurių dydis prilygsta Plutonui.
Tačiau ir pats Plutonas nelinkęs užleisti garbingo planetos vardo. Paskelbta, kad be didelio palydovo Charono atrasti dar du nedidukai požemių valdovo palydovai. Jų egzistavimas buvo dar kartą patikrintas 2006 m. vasario mėn

pokštininkas 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 16:48:49
<Next-worldi>, tai kokios mūsų, žemiečių, perspektyvos? 2029m.? Kodėl būtent šie metai?

pokštininkas 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 16:42:01
Įdomu, koks vanduo yra tirpsmo? Ištirpintas ledas ar sniegas?

inkognito 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 15:47:06
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa

inkognito 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 13:48:49
jo bet reikia zeme sunaikinti

inkognito 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 13:30:19
Bodziakui>> Pirma dar reikia ji sukurti,o niekaip neissprendziu pagrindinio mazgo problemos.

inkognito 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 13:27:08
Evaldzitai nenaudok mano niko.

inkognito 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 13:23:18
sunaikinti zeme kvaily

Bodžiakas 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 11:22:13
inkognito>ar neitarei kad tas rsa tave galėjo išduoti thorniečiams?Papasakok kai sekasi tau,kuo sieksi sukures erdvėlaivį?

inkognito 2006 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 11:13:34
rsa mire as taip ji mylejau

Tautvydai>>> 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:30:52
www.nso.lt/science/dark.htm

Daktaras 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:39:47
Daktaras >>>Seniai jau ten?

Daktaras 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:06:44
Tautvida-nepamirsk Prozako,o tai matau kad vel nusisneki. Teks tave parsvezti vel i vasaros-5. Laikykis,mes butinai padesim.

Tautvida 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:53:24
Jei kas rasite daugiau info,parašykite apie tai:
"Nematomoji medžiaga. 90% Visatos masės nematoma. Galbūt net jos prigimtis kitokia, nei medžiaga.".
ačiū

<^> Next - World <^> 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:50:36
>>>Problema kyla labiau ne nuo "mutavusio" ateizmo intervencijos į žmonių gyvenimą, bet nuo "neatnaujinto/neatnaujinamo" Tkėjimo Dievu/Viršenybę/Savimi. Negalima pamąstyti apie nieką tobulesnį už Dievą, bet būtybė- substancija ,esanti tik mintyje, nebus tobuliausia būtybė, vadinasi, galite pamąstyti apie dar aukštesnę būtybę , kuri jau bus tikrovėje( t.y. Dievo egzistencija priklauso jo esmei kaip aukščiausias esmės tobulumas). Kitaip tariant viską ,ką tobulesnio/dieviškesnio pagalvojate, pasistenkite realizuoti/įgyvendinti realiame gyvenime. Taip ir išreikšite Dievo valią , Save, taip ir tobulėsite patys , kūrsite harmoningą visuomenę, evoliucionuosite iki Kosmonės Civilizacijos lygio.
>>>Hierarchija su totalitarizmu, despotizmu nieko bendra neturi. Visos Kosminės Civilizacijos paklūsta Viršesnę Info įvaldžiusioms civilizacijoms ir bendradarbiavimas vyksta išlaikant ir laisvės principus ir "Dignitatis Humanae". Jūs gyvenate "sąmonės energetinio karo" metamorfozės VII principu, todėl tobulėti turite , tiek pavieniui, tiek grupėmis. Info gausą supaprastinus, netapdami savo ribotumo vergais, neįsileisdami "sąžinės amnezijos" nuodo - laisvę pasieksite savo dvasioje/sąmonėje ir, palaipsniui sąmonėjimą integruodami į visuomenę ,išsivaduosite iš Tamsos Labirintų. Tereikia Veikti Žnonijos labui.
>>>Intoksikacija pavojinga besiformuojančiam fiziniam organizmui. Subręndusiai biobūtybei-(toksinai)- tėra imuninės sistemos "išbandymas".Vis gi Intoksikacija alina bioimuninę, disbalansuoja nervinę sistemas, nors ir sukuria iliuzinį "lenktynių" pojūtį, visgi slopina sąmonėjimą, sukelia ląstelių mutacijas . "Cheminizuotas sąmonijimo postūmis" klasifikuojamas prie išimčių, kadangi nemokate dirbti su mutagenais,o šalutinio poveikio nesuvaldote .Tai gi, toksinų ir antioksidantų santykis turi turėti "persvarą" antrajam. Valyti organizmą nuo toksinų galite badaudami( suaugę), bei vartojant tirpsmo vandenį(visos amžiaus grupės).
>>>Visų Kosminių Civilizacijų mitybos fundamentas- augalinės kilmės natūralistinis mutagenizuotas selekcijos adaptavimas , atsižvelgiant į įvr.sąlygas.
>>>Juodosios skylės(Bedugnės) nėra "užgęsusios" žvaigždės. Tai Galaktikos Ašis- Galaktikos Tinklainės Centras,savo MegaGravitacine energija išlaikanti galaktiką sukimosi pusiausvyroje. Labai tolimoji vizualizuota analogija primintų (skirtingų gravitacinių prigimčių)"Gravitacinį "Tornado"( F 1000000000...)*
||||||><><>< Next World is ><><><|||||||

N 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:08:16
???

Tautvida 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 19:27:05
Bodžiakas>>>Kad skirtumas nedidelis tarp jūsų -nuotraukos tai nėra..

Bodžiakas 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 19:20:35
Tautvida>kas gi tau pasidarė,smegenėlės susimaišė? Gal ne manes klausk o evaldzito.

T 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 18:24:25
Skorpionas ) Skorpionas. Venkite kolektyvinių darbų. Kadangi galvojate tik apie asmeninę naudą, labai greitai tapsite pajuokos objektu

Tau 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 18:21:29
Bodžiakas Bodžiakas >Bodžiakas 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 17:30:45
Po 2050 metų Žamėja gyventi taps neįmanoma ,jeigu gamtos ištekliai bus eksploantuojami dabartiniais tempais .
Remdamiessi duomenimis,jie perspėja,kad žmogus barbariškai niokoja planetą,nesuteikdamas jai galimybės ir laiko atsigauti.Nesumažinus tokių tempų,mokslininkų manymu....<--------TAI KAS RASė???

Tautvida 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 18:17:52
Bodžiakas >>>kelintoj tu klasej?

Bodžiakas 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 17:36:48
Geriau jūs žiųrėkite kas aplink jus vyksta, o ne sau suke galvas dėl mokslinių eksperimentų.

2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 17:35:03
cia yra bent 3 inkognitai ir 3 evaldzitai,info manipuliuojama,

Bodžiakas 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 17:30:45
Po 2050 metų Žamėja gyventi taps neįmanoma ,jeigu gamtos ištekliai bus eksploantuojami dabartiniais tempais .
Remdamiessi duomenimis,jie perspėja,kad žmogus barbariškai niokoja planetą,nesuteikdamas jai galimybės ir laiko atsigauti.Nesumažinus tokių tempų,mokslininkų manymu,per 50 metų žmonėms teks keltis į kitą planetą nes gyvenimas Žemėja taps neymanomas.Išnyks paukščiai ir žuvys,miškai bus iškirsti,geriamasis vanduo taps labai užterštas,o jo atsargos smarkiai sumažės.
Per pastaruosius keturiasdešimt metų,specialistų duomenimis,žemę dengianti miškų paklotė sumažėjo 12%,o ekologinių sistemų su geriamuoju vandeniu-55%,ir kasmet situacija vis blogėja.

Bodžiakas 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 17:18:07
Palaukit palaukit, jūs visi kažką čia rašydami klystate. Kokia dar ksena galibūti per planeta nekvailink Tautvyda žmmoniu, gal apie kitas planetas duomenys tikslios bet savo nuožiura rašykis čia.

2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 17:03:00
tautvida isiplauk burna feiriu ir nesiuntinek inkognito po velniu,nes mums tu esi niekas.

2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:34:19
WebAdm>>>>ukas veikia?

T 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:33:12
To T,ej

T 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:14:00
ka jus cia nusisnekat

2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:12:38
nebent butu tiesioginis iejimas i www.,ko nera cia...

2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:10:26
nebekopijuosiu,bet tu nuorodu ir nerasysiu-mazai kam idomu

T 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:09:09
1)Ksena oficialiai kol kas žymima 2003UB313, nes planetėlė buvo atrasta elektroninėse CCD nuotraukose, gautose 2003 10 21 Palomaro observatorijos 1.2 metro skersmens Šmidto sistemos teleskopu. Tuo pačiu teleskopu anksčiau buvo atrasti kiti dideli koiperoidai – Kvaharas, Orkas ir Sedna.
Ksena yra tolimiausias iki šiol žinomas Saulės sistemos objektas, esantis už 97 astronominių vienetų. Priminsime, kad astronominis vienetas (av) yra vidutinis Žemės nuotolis nuo Saulės, t. y. 149,6 milijonai km. Iš tokio nuotolio Saulė matoma kaip ryški žvaigždė, tik 20 kampinių sekundžių skersmens, t. y. maždaug tokio dydžio kaip Saturno planeta matoma iš Žemės. Be Ksenos, Molėtų observatorijoje gautos ir kelių kitų koiperoidų bei artimų Žemei asteroidų nuotraukos. Molėtų observatorijoje atrastų mažųjų planetėlių skaičius jau artėja prie šimto. Objekto orbita yra ištęsta elipsė, kurios artimiausias Saulei taškas perihelis yra už 38.2 av, tai tik truputį toliau nuo Saulės negu Plutono perihelis (29.7 av). Šiuo metu Ksena yra ties tolimiausiu orbitos tašku – afeliu. Orbita net 44° kampu pakrypusi į Žemės orbitos ir daugumos kitų didžiųjų planetų orbitų plokštumą. Dėl to objektas matomas toli nuo ekliptikos (metinio Saulės tako dangaus skliautu). Apskriejimo aplink Saulę (orbitinis) periodas – 557 metai.
Žinant objekto nuotolį ir spindesį (jis yra 17.9 mag) galima apskaičiuoti jo skersmenį, tačiau tam reikia žinoti paviršiaus atspindžio koeficientą. Laikant, kad Ksenos ir Plutono atspindžiai lygūs (60%), gauta, kad naujojo objekto skersmuo yra 2900 km (Plutono – 2390 km).
Spalio 10 d. astronomai K. Černis, J. Zdanavičius ir K. Zdanavičius pirmą kartą nupaveikslavo Kseną Molėtų observatorijos Maksutovo sistemos teleskopu, o po poros dienų – ir 165 cm reflektoriumi. Objektas panašus į silpnutę žvaigždelę, lėtai slenkančią tarp ją supančių dangaus fono žvaigždžių. Molėtų observatorijoje išmatuotos planetėlės koordinatės leis patikslinti jos orbitą. Priminsime, kad Ksenos skersmens negalima įžiūrėti net pro didžiausius teleskopus.
Rugsėjo 10 d. vienu iš dviejų Mauna Keo observatorijos Havajų salose 10 m skersmens teleskopų gautose nuotraukose aptikta, kad Ksena turi aplink ją skriejantį palydovą, kuris laikinai pavadintas Gabriele. Palydovas spindi 60 kartų silpniau už Kseną, jo skersmuo maždaug 8 kartus mažesnis.

2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:05:31
Galite pasiskaityti: /mtlservisas.puslapiai.lt/

2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:05:10
Sveiki, radau gera straipsni apie kazhkokius laukus kurie naikina vezhines lasteles!!!
Cia tai geras!!!

2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:03:15
o

T 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:02:49
2) Taigi ką atrado Braunas ir jo kolegos – 10-ją planetą ar stambų koiperoidą? Jei pripažįstame, kad Plutonas yra devintoji planeta, tai Kseną galima būtų irgi laikyti planeta, nes ji didesnė už Plutoną. Tačiau vis daugiau faktų byloja už tai, kad Plutonas taip pat nėra planeta. Tai eilinis (nors ir vienas stambiausių) Koiperio juostos kūnų. Jo orbita visai nepanaši į planetų orbitas ir labai primena kitų Koiperio juostos objektų orbitas. Greičiausiai tai ledinis kūnas savo chemine sudėtimi giminingas kometų branduoliams – kometoidams. Dėl didelės masės jo forma tapo sferine, padidėjo tankis. Tačiau jo viduje medžiaga niekada nebuvo skystos būsenos, čia nevyko diferenciacija į sunkias ir lengvas frakcijas, nesusidarė silikatų ir metalų branduolys, būdingas planetoms. Jeigu Plutoną priartintume prie Saulės iki Žemės nuotolio, jis įkaistų, imtų garuoti, Saulės vėjas nublokštų dujas ir dulkes tolyn ir susidarytų milžiniška uodega. Tad būtų protingiau tarti, kad Saulės sistemoje yra tik aštuonios tikros planetos, o Plutonas ir Ksena yra lediniai giminingi kometoms Koiperio juostos objektai.
Kol Tarptautinės astronomų sąjungos specialistai svarsto, kokį rangą suteikti objektui 2003UB313 – planetos ar koiperoido, kol kas delsiama patvirtinti jo galutinį vardą. Ksena yra tik laikina neoficiali „pravardė“. Pagal priimtas taisykles planetos turi būti vadinamos senovės graikų ir romėnų svarbiausiųjų dievų vardais. Taigi jei Ksenai bus suteiktas 10-sios planetos rangas, tada ji tikriausiai bus pavadinta Persefone, graikų mitologijoje žinoma kaip požemio dievo Hado (Plutono) žmona. Jeigu šis dangaus kūnas bus pripažintas eiliniu koiperoidu, jam turėtų būti suteiktas kokios nors tautos dievo, susijusio su pasaulio sukūrimu, vardas. Lietuvos astronomai koiperoidams „krikštyti“ yra pasiūlę senovės lietuvių ir prūsų pagoniškų dievų Aukštėjo, Okopirmo, Praamžio, Satvaro, Prakūrimo vardus.

T 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 15:18:52
Tolerancijos diena prasideda lapkričio 16d ir baigiasi lapkričio 15d...:)

T 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 15:10:36
Statistika. Vidutiniškai iš 100 galaktikų 13 yra elipsinės, 22 - lęšinės, 61 spiralinė (paprastoji arba skersinė), likusios - netaisyklingosios. Reikia pabrėžti, kad pateikta klasifikacija yra grynai morfologinė ir kad neegzistuoja vienareikšmis abipusis ryšys tarp galaktikų formos ir pagrindinių jų savybių. Tiksliau, tarp to paties tipo galaktikų tokie parametrai kaip masė, šviesis, spektrinis tipas, dulkių procentas ir t. t. nėra pastovūs, bet kinta gana plačiame reikšmių intervale

T 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 15:05:41
pokštininkas>>Malonu,jog 'ateini čia',nes jau .....&
..iki:)

2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 15:02:40
TAU Friday, February 3, 2006, 19:42:09
NEW PLANET BIGGER THAN PLUTO(Stars and Stripes,page 12,2006,February 2)

T 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 14:59:18
pokštininkas >>>Nes rado 'Naujieną',prilygstančią Plutono masei..rašiau..

Tautvida 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 14:53:49
pokštininkas >>>Taip,Tu teisus-lapritis būdavo šaltesnis...

pokštininkas 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 14:49:00
Šiais metais astronomai apsisprendė Plutono nebelaikyti planeta. :)

:) 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 14:40:57
neziur,a,b,c,d

T 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 14:39:37
Saulės sistemos ypatybės:
• Planetų ir jų palydovų judėjimas
a) Orbitos yra beveik apskritiminės
b) Orbitos guli beveik vienoje plokštumoje
c) Intervalai tarp orbitų didėja tolstant nuo Saulės
d) Planetos skrieja aplink Saulę prieš laikrodžio rodyklę
e) Planetų sukimosi apie ašį kryptis sutampa su jų orbitinio skriejimo kryptimi (išimtys: Venera, Uranas, Plutonas)
f) Palydovų judėjimas yra panašus į planetų judėjimą (žr. p. (a), (b), (d), (e)) (yra išimčių)
• Kometoidų orbitos: dideli ekscentricitetai, posvyriai į ekliptiką įvairūs
Fizinės savybės
 Saulė sudaro 99,9% visos Saulės sistemos masės

2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 14:30:22
kaina yra,tirazas kintamas dydis

Tautvida 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 14:29:07
inkognito>>>Eik vlniop su savo"inkognito 2006 m. lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:39:53
O ir man tapo aiskesnis atsitikimas lektuve,tad matyt as dar busiu labai reikalingas kazkokiam ivykiui kuris nulems jusu visu likimus.'

2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 14:27:51
Nu tai dar reikėtų knygos tiražą atspausdinti ir kainą. Dar galima būtų ir pajamų deklaraciją pridėti. Nekenktų ir platinimo agentūros koordinatės, kokia autoriaus šeimyninė padėtis, ar tikrai horizontali ir pnš...

Tautvida 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 14:19:17
pokštininkas >>>nesistengiu įtikt,nes nėra kolkas tokio ir noro...tik ,kuri info man įdomi,stengiuos perteikt.Kiekvienas turi savo perteikimo būdus ir formas...Norisi,jog vyktų disputai.Intelektas /savas/demonstruojamas ne taip.Gal tiksliau demonstruojamas prof. V.Straižio intelektas.Jei jau rašot,pirma pagalvokit..

pokštininkas 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 13:27:49
Tai kodėl niekas Lietuvos nevadina ūkanotąja? :)

Cerber 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 12:19:24
imėnulio nukritę? kaip tik Lietuvau ir būdingi tokie orai, o dėl klimato permainų, tokie orai gal net taps kasdienybė

evaldzitas 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 11:34:33
siltnamio efekta uzmirsai

pokštininkas 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 10:37:29
Ką manot apie orą? Kažkaip Lietuvai tokie rūkai lyg ir nebūdingi, ar ne?

pokštininkas 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 10:36:13
Tautvida, nepergyvenk, vis vien visiems neįtiksi, o ir įvertinti niekas nenorės... :)

OM 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 09:54:16
Iki kito karto

T 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 09:31:35
Pabaiga
------
Dėkojame už Jūsų kantrybę ir laiką.

T 2006 m. lapkričio 29 d., trečiadienis, 09:29:27
Kyla diskusijos ???? 2006 m. lapkričio 28 d., antradienis, 22:51:39
'Nemanau, kad reikia perkėlinėti ištisus straipsnius',taciau nelyla diskusiju del "2006 m. lapkričio 28 d., antradienis, 16:16:48------------------->keisti jus Smones!!!!

??? 2006 m. lapkričio 28 d., antradienis, 22:51:39
Nemanau, kad reikia perkėlinėti ištisus straipsnius, ar išplėstas pastraipas. Užtektų įdėti nuorodas. Kam įdomu, tas gilinsis, o taip tai atrodo kažkoks `intelekto` demonstravimas , bet nevykęs. Arba, net agresyvokas informacinis prievartavimas. Kopijuotojams reikėtų susiprasti. Aš sutikčiau su visa info, tik gal 10 kartų suspausta. Reikia mokintis mintis reikšti glausčiau, kopijuojant-koncentruoti tik esmę. Kuo mažiau `vandens`. Gal aptarkime, pabalsuokime?

T 2006 m. lapkričio 28 d., antradienis, 21:34:54
Medžiagos era
Matter era
------------------------
Visatos evoliucijos stadija einanti po radiacijos eros. Prasidėjo, praėjus ~1 mln. m. po Didžiojo Sprogimo ir t-rai nukritus žemiau ~3000 K. Elektronai pradėjo rekombinuoti su protonais, sudarydami vandenilio atomus. Tam tikrame jos etape pradėjo susidaryti galaktikos ir žvaigždės. Medžiagos era tęsiasi iki šiol.

T 2006 m. lapkričio 28 d., antradienis, 21:27:34
Planko era
Planck era
----------------------
Visatos evoliucijos stadija, kuri prasidėjo praėjus 10-43 s po Didžiojo Sprogimo ir tęsėsi iki 10-7 s. Visatoje išsiskyrė gravitacinės, silpnos, elektromagn. ir stiprios sąveikų laukai, susidarė šių laukų kvantai ir elementariosios dalelės.

T 2006 m. lapkričio 28 d., antradienis, 21:20:02
Fotonas
Photon
--------------------------
Simbolis: (gama). Elektromagnetinių spindulių kvantas. Fotonas gali būti laikomas elementariąja dalele su nuline ramybės mase, be krūvio ir sukinio, visada skriejanti šviesos greičiu. Taigi elektromagnetinių spindulių srautas gali būti traktuojamas kaip fotonų pluoštas. Fotono energija lygi h, čia h - Planko konstanta,

T 2006 m. lapkričio 28 d., antradienis, 21:06:28
idomu?
Galaktika
Galaxy
---------------------------
Žvaigždžių ir tarpžvaigždinės medžiagos sistema, kuriai priklauso ir Saulė. Yra Sb tipo spiralinė galaktika, susidedanti iš bendracentrių posistemių: disko (spindulys ~60 000 šm), centrinio telkinio (spindulys ~10 000 šm), sferoido (spindulys ~80 000 šm) ir vainiko (spindulys ne mažiau kaip 300 000 šm). Saulė yra diske netoli nuo jo centr. plokštumos nutolusi 28 000 šm nuo centro. Galaktikos disko projekcija į dangaus sferą yra Paukščių Takas. Diskas sukasi aplink Galaktikos centrą. Sukimosi greitis tolstant nuo centro, didėja; Saulės aplinkoje lygus ~220 km/s, Galaktikos disko pakraštyje ~230-250 km/s. Saulė apsisuka aplink Galaktikos centrą per 230 mln. metų. Galaktikoje yra 250-300 mlrd. žvaigždžių, jos masė ~1012 M . Daugiausia žvaigždžių yra diske, centr. telkinyje ir sferoje. Tarpžvaigždinės dujos ir dulkės sudaro 10% disko masės ir telkiasi daugiausia spiralinėse vijose. ~73% tarpžvaigždinės medžiagos masės sudaro vandenilio atomai ir molekulės, ~25% helis ir ~2% sunkesnieji elementai. Tarpžvaigždinės molekulės telkiasi į molekulių debesis, kurių ~1% medžiagos sudaro tarpžvaigždinės dulkės. Galaktikos spiralinėse vijose t. p. telkiasi jaunos žvaigždės, jų asociacijos ir padrikieji žvaigždžių spiečiai (amžius 106-108 m.). Galaktikos diske telkiasi žvaigždės ir spiečiai kurių amžius 1-8 mlrd. metų (Saulės amžius 4.7 mlrd. m.), Galaktikos sferoide - pavienės žvaigždės ir kamuoliniai žvaigždžių spiečiai, kurių amžius 10-13 mlrd. metų. Sferoido objektai skrieja aplink Galaktikos centrą ištįsusiomis elipsinėmis orbitomis, orientuotomis įv. kampais į disko plokštumą. Galaktikos sferoide t.p. atrasta karštų dujų srautų kylančių iš disko ir krintančių atgal. Sferoido žvaigždės turi 10-1000 kartų mažiau sunkiųjų chem. elementų, negu disko žvaigždės. Galaktikos vainike yra tolimų kamuolinių spiečių, sferoidinių galaktikėlių ir nežinomos prigimties nematomosios masės, kuri ~10 kartų viršija Galaktikos žvaigždžių ir tarpžvaigždinės medžiagos masę (žr. Nematomoji medžiaga). Disko objektai kartais vadinami I populiacija, sferoido objektai - II populiacija.

T 2006 m. lapkričio 28 d., antradienis, 21:01:24
ten trumpai:'Nematomoji medžiaga
Missing mass
------------------------
Galaktikos disko žvaigždžių sukimosi greičio priklausomybė nuo atstumo iki centro rodo, kad diską supantis sferoidas ir vainikas turi masę, kuri bent 10 kartų viršija visą regimąją Galaktikos masę. Tą taip pat patvirtina Galaktikos disko stabilumas, Galaktikos gravitacijos poveikis į artimąsias galaktikas ir kiti faktai. Kol kas nežinoma, kokios formos yra ta nematomoji medžiaga. Didžiausia tikimybė, kad tai elementariosios medžiagos dalelės aksionai, užsilikę nuo Didžiojo Sprogimo laikų. Nematomoji medžiaga taip pat aptikta kitose galaktikose ir galaktikų spiečiuose.

T 2006 m. lapkričio 28 d., antradienis, 20:55:57
ASTRONOMIJOS ENCIKLOPEDINIS ŽODYNAS
2002 metų pabaigoje iš spaudos pasirodė prof. V.Straižio "Astronomijos enciklopedinis žodynas", kuriame pateikti beveik 2500 astronominių objektų ir terminų aprašymai. 2003 m. išleista antroji pataisyta ir papildyta žodyno laida. Pateikiami naujausi duomenys apie Saulę, planetas ir jų palydovus, asteroidus, kometas, žvaigždes, ūkus, galaktikas, tolimąją Visatą, orbitinius ir tarpplanetinius erdvėlaivius. Knygoje yra 130 dangaus objektų spalvotų nuotraukų, gautų didžiausiais pasaulio teleskopais ir iš tarpplanetinių erdvėlaivių. Pateikiama 15 lentelių su naujausiais duomenimis apie Visatos objektus ir didžiausius pasaulio teleskopus. Daug naudingos informacijos knygoje ras moksleiviai, studentai, mokytojai, viktorinų dalyviai ir savišvietos entuziastai, ištroškę mokslo naujienų. Knygos apimtis 333 puslapiai, viršelis kietas, spalvotas, kaina nuo 25 iki 30 Lt. "Astronomijos enciklopedinį žodyną" galima įsigyti Teorinės fizikos ir astronomijos institute (Vilnius, Goštauto 12, IV aukštas, 438, 436 ar 429 kamb. bei bibliotekoje, ten pat III aukstas), Vilniaus planetariume (Vilnius, Ukmergės g. 12), kai kuriuose Vilniaus knygynuose (pav. Baltų Lankų knygyne Akropolyje, Vagos knygyne, Vilniaus Universiteto knygyne "Littera" ir knygyne Architektų g. 17, Lazdynuose), Utenos "Vagos" knygyne, Molėtų observatorijoje. Knyga gali buti atsiųsta ir paštu. Užsakymus siųskite autoriui (V.Straižys, Teorinės fizikos ir astronomijos institutas, Goštauto 12, Vilnius 01108, tel. 85-2613440 arba Molėtų astronomijos observatorijai, Molėtai 33102, tel. 8383-45425 arba 8383-45444

T 2006 m. lapkričio 28 d., antradienis, 18:24:20
Web>>>Tokių
'stogų'
nebereikėtų visai čia ...

2006 m. lapkričio 28 d., antradienis, 15:25:24
Cerber>>>Ar kvepuoji?Kaip jau neturi nieko bendro?

Cerber 2006 m. lapkričio 28 d., antradienis, 15:08:25
aš ir nekalbėjau apie dvasinį pasaulį, su dvasinių pasauliu tai neturi nieko bendro..
o šiaip jau išvis jūs perdaug sukat galvą dėl dvasinio pasaulio..

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Pagrindinis NSO puslapis
Vartiklio naujienų puslapis
Pagrindinis Global Lithuanian Net puslapis