Global Lithuanian Net:    san-taka station:

ARCHYVAS, 4


\

pokštininikas 2006 m. spalio 13 d., penktadienis, 09:07:47
...oi, atsiprašau, kryptingai mąstančių...

pokštininkas 2006 m. spalio 13 d., penktadienis, 08:35:20
Ech, nepasisekė mums su auklėmis, tokiu bukagalvių dar reikia gerai paieškoti mūsų visatoje. Gal rimtai čia kažkoks įsiveržimas iš kitos visatos? :)

Jietis 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 23:42:22
Jeigu sioje dimensijoje bus tik toks apgailetinas procentas Tarnaujanciu Kitiems, o ne Tarnaujanciu Sau ir nepasieks 98 procentu, bukite tikri, Fotonu juosta musu Žemėje isrusiuos visus ir labai greitai.

Cerber 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 23:14:06
tas tavo vadinamas "atviras mąstymas" yra gerai.. individui.. bet jei BENDRUOMENĖJE visi individai (arba didesnė dalis) mąsto ne kryptingai, bendruomenė anksčiau ar vėliau "nukonkuruojama" kryptingiau mąstančių..
neišradinėk dviračio, tiek šiame pasaulyje, tiek ir visoje visatoje (šiame išmatavime) laimi tik stipriausi, ir net ne stipriausi individai, o stipriausia bendruomenė..
arba pradėsit mąstyti visi viena kryptimi, arba... išvados ir taip daugmaž aiškios, ar ne?
na bet mes žinom kad taip nebus, bet gal maloningas Dievas duos ir atsiras kažkas kas jus jėga privers "kryptingai mąstyti", tuomet dar turėtumėt galimybę ne tik išlikti, bet ir iškilti..

evaldzitas 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 20:41:31
super zmones jis kalba apie indigo vaikus,super human tai chi teorijas

Arokusakis 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 20:32:38
Ricardas tau tikrai silpna su galva eik pas psichologa gal po to dar kai tu busi aiskus tai po kiek laiko praleistu psichiatrines ligonineje gal pradesi neigti apie tuos padarus.

Arokusakis 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 20:28:18
ok ei tu mokslininke man nerupi tavo tos nesamones apie moksla gereu paaiskink koks likimas laukia ateityje zmonems ir pats dar nezinai kuris is musu cia virsesnis.

Rimantas 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 20:23:33
Rimantas

Ričardas 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 20:17:42
labas malonu kad susidomėjo žmonės mano straipsneliu. šį kartą papasakosiu apie ateivius plačiau. viskas labai paprasta jie kaip ir mes įra tokie pat tik skiriasi suvokimas apie ta pati objekta,kitaip mato, jaučia, paveikia.Ištikro jie visai kaip mes. Kaškada buvo tokia planeta labai panaši į žeme ten egzistavo civilizacija visatos atžvilgiu ji buvo labai žemoje supratimo ne [isivystimo] o supratimo stadijoje todėl ritosi žemyn kol susinaikino. Kas bent kiek supranta genetika ir fizika bei chemija nesunkiai supras kad mintys taip pat turi savo magnetinį,bioenergrtinį lauką ir kiekvienas genomonas turi savo vystimosi kodą,savisaugos koda,informcijos perdavimo ir dar daugiau kodu, tik viena paguoda kad to nesupranta mūsų planetos mokslas. Turbut kaškas dabar supyks, nesinervinkit per anksti o jei eisite ta kriptim kuria dabar einate visai nežinosite.Viskas įra visai šalia tik nekiekvienas tai mato.Sakykime kodėl žmogus išrado ratą būtent tuo laiku one ankščiau arba ne vėliau arba sako ''atėjo mintis ''niekas neateina mes kaip ir kompiuteris prie kurio dabar sėdite gauname visa informcija iš... saugyklos visatoje. Kas dabar juoksis pabandysiu iroditi.Telepatija tai vienas iš tukstančio galimybiu kaip galima sužinoti apie reikiama objekta.Telekinezė ir tap toliau. Mokslas tai pripažysta tik nemoka sukurti dirbtino sintetinio intelekto tokio kuris turėtu tokius gebėjimus,ir ačiu jiems kad nesugeba nes panaudotu blogiui.Ateiviai yra tarp mūsų aišku juos pstebėti gali tik su jais susitike žmonės o ju laivai įra paprastesnės konstrukcijos nei mūsų kosminiai laivai.Aš žinau kad yra žmoniu kurie galėtu kalbėti apie nso kaip apie dvirati tačiau negalime nes žemėje įra daug blogio jėgų kurios tai panaudotu savo tikslams nesuprasdamos kad naudoja prieš save.Jei jums idomu rašykite man, užduokite klausimus aš atsakysiu per šita tinklapį,aišku negalėsiu duoti tiksliu duomenu apie tai kas pakenktu olanetai.Malonu kad įra toks tinklapis ir sėkmės jo autoriams ate.

ok 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 20:17:27
Arokusakis>'Laikui bėgant sistemos saviregulicija susiderins su individo "aukštesniuoju aš" vibracija.Jeigu sugebėsite tiesiogiai paveikti savo informacijos tvarkymo struktūrą(ITS), tai paveiksite ir savo nervų sistemą (teigiamai).Taps realu patiems gydytis eilines ligas be vaistų.Taigi, jei SŽ galės kontaktuoti tiesiog per ITS'----------------------------------------tau dar yra neaiskumu--------tu gali but pakalikas----------jei tai iveiki--------------->

Arokusakis 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 19:49:24
Next-World geriau zinai verciau jei esi toks ismintingas ir sugebi viska tai gal sutiktum su mano pasiulymu buk musu BOJACK pakalikas.

<^>Next - World<^> 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 19:14:00
>>>-Žmonija įžengė į baigiamąją savo raidos stadiją, bet evoliucija trunka toliau, ir jau pradėta formuoti nauja biologinė rūšis, kuri pakeis (tradicinį) žmogų. Nauja rūšis(sąlyginai - SuperŽmogus/toliau SŽ) turės naujų sąvybių, kadangi "Kosminis Saulėtekis" prasideda. SŽ galimybės ir sugebėjimai kis dėl to, kad vis labiau "tobulės" smegenys, nes bus didinamas "info - krūvis". Žengiantys evoliucijos impulsų vaga galės suvokti ir apdoroti daugiau informacijos, tad keisis suvokiamo erdvės matavimo riba. Evoliucija panaikina prieštaravimus tarp biologinės rūšies galimybių bei savybių ir gyvenamosios aplinkos sąlygų. Kadangi jūsų prieštaravimai atsiranda ankščiau negu pašalinami ,teks vis gi(sunkiai) prisitaikyti prie naujų sąlygų. Todėl tam tikros, vadinamosios anomališkos kai kurių individų savybės gali tapti būdingomis naujai biologinei rūšiai. Naujų matavimų horizontai atsivers suvaldžiusiems superproto - superdvasios pusiausvyrą, bei prasiplečiantį refleksinį ir kontinualinį mąstymą. Neakcentuokite kito individo "anomališkumo", nes kiekvienas esate "anomalinis". Esant (pasireiškiant) kontinualiniam suvokimui, mąstoma ne žodžiais, o tiesiog vaizdais (analogų forma) ir tai pasireiškia būdingas kvantavimas, bet tik esant labai mažam kvantavimo žingsniui ir daugybei elementariųjų signalų,patenkančių per laiko vienetą. Laikui bėgant sistemos saviregulicija susiderins su individo "aukštesniuoju aš" vibracija.Jeigu sugebėsite tiesiogiai paveikti savo informacijos tvarkymo struktūrą(ITS), tai paveiksite ir savo nervų sistemą (teigiamai).Taps realu patiems gydytis eilines ligas be vaistų.Taigi, jei SŽ galės kontaktuoti tiesiog per ITS, jam neegzistuos kalbos barjeras ir daug kartų padaugės informacijos, kuri gali būti priimta ir perduota užmezgus kontaktą.Būkite Atviri.
>>- Į Mėnulio teritoriją vizituoti nerekomenduojama minimum iki 2012-2013 m.(Jūsų pačių labui).Mūsų įrangos ("Korektorių") submegaenergetinės iškrovos jūsų psichikai labai pavojingos ir gali turėti negrįžtamų sveikatai pasekmių.
>>- Kuo tobulesnis organizmas, tuo svarbesnė jo gyvybei palaikyti yra aukštoji nervinė veikla.
><|><|<&>Next-World-is<&>|><|><

adata 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 19:06:56
Sveiki!!!!
Yra labai gera knyga LAZEREVO..kuri vadinasi Gyvoji Energija ar panasiai..Tai vat ten ir rasite visus atsakymus!!!

inkognito 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 17:33:37
OK rašai iš savo patyrimo? Ar tau padejo? Šiaip jau tai neatrodo,bent iš to ka galima čia pasiskaityti.

2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 15:53:58
nesuprantu raso laikrasty spinaliniui atrofikui vaistu suleido,ten reakcija didele buvo kai suleido,tai nevisu rusiu atrofikai negydomi,ai nieko nesuprantu tie ekspermentai,embrionu risivogi,kam drausti tuos kamieninius,aleik ta baznycia

2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 15:50:56
jo epilepsija sunkiai bet isgydoma

ok 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 13:45:55
inkognito>>>1. Gydymas vaistais - neuroleptikais, antidepresantais, trankviliantais, vitaminais. Gydyti reikia pradėti kuo anksčiau, pakankamai didelėmis dozėmis ir pakankamai ilgą laiką.
2. Psichoterapija.
3. Traukulių terapija - dirbtinai sukeliami traukuliai, nes pastebėta, kad epileptikai šizofrenija neserga.
4. Reabilitacijos ir readaptacijos priemonės.
5. Palaikomoji terapija

pokštininas 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 13:23:41
Įdomiai tai vadinate „išeina iš orbitų“.

Zigmas 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 12:53:20
inkognito>>>Ar tu bent supranti ka rasineji?Tave greit paims tyrimams,jei paeidauji.Ir mokslininkai savo isvadas pateiks dokumentuose,kuris vadinasi "Liudijimas'

Inkognito 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 11:46:25
Jietis>> Matai kokius tikslius shematinius duomenis jie siunčia,bet juos suprantame tik mes abu.Na bet ir buki tie pasaulinio garso mokslininkai,nemato to kas jiems visa laiką yra prieš pat nosi.

pokštininkas 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 10:10:37
Cerberi, tai gal gali apšviesti kokia ta „teisinga“ kryptis? Beje, tu teisingai pastebėjai, mano protas nėra kryptingas, o tiksliau kryptingas visomis kryptimis, tai kaip ir šalutinis atviro mąstymo produktas.

pokštininkas 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 10:06:03
Man rodos šiam vyručiui Pinocetui ar Next-Worlui psichiatro paslaugos yra žymiai reikalingesnės. Negalite ramiai gyventi, kai kažkas keisto vyksta aplink? Gal jaučiatės nevykėliais? Mama vaikystėje smarkiai lupo? Atleisk, nesu psichiatras, ir niekuom tau negaliu padėti.

Jietis 2006 m. spalio 12 d., ketvirtadienis, 09:05:40
Inkognito\\\Isiziurek i ta nuotrauka kur auksciau.

Cerber 2006 m. spalio 11 d., trečiadienis, 20:53:48
tu pernelyg greit puoli į kraštutinumus su savo išvadom ir prielaidom.
mąstantys visur vertinami, tik mąstymas turi būti kryptingas.. "teisinga" kryptim..

charonas 2006 m. spalio 11 d., trečiadienis, 18:34:19
kas 100 000 metu zemes klimatas atsala kas 140 000 atsyla

pokštininkas 2006 m. spalio 11 d., trečiadienis, 15:50:21
Stebuklingas 7-tas dešimtmetis.

Ričardas 2006 m. spalio 11 d., trečiadienis, 15:36:35
Kai man buvo 5 metukai mes gyvenome vienkiemyje tarp Ukmergės ir Panevėžio raj.Buvo vakaras aš iš vurtuvės ėjau į kambarį kuriame stovėjo sofa vos man pradėjus ropštis ant sofos ėmė tolti garsai visi kurie skambėjo iš virtuvės ir aplinkiniai.Aš atsisėdau ant sofos atsilošiau ir galvoje toptelėjo mintis apkurtau.Deje tai truko neilgai aš išgirdau labai aiškų balsą gal ne balsą bet viską supratau atroditu lyg sėdėtum kolonėlėje o garsas sklistu iš visur aiškus tokio pasaulije negirdėjau nors pats esu muzikantas ir turiu yrašų studija.Mane nuramino jog tai nieko baisaus ir pradėjo kaškokiu bman nesuprantamu būdu aiškinti visos visatos dėsnius tuo metu aš viską supratau ir kodėl ira visata ir jos veikimą o dabartinės tehnologijos esančios žemėje buvo vieni juokai. telekinėzė, telepatija,man buvo vieni juokai.Aš galėjau perstumti planetas iš vietos į vietą tačiau visu to meto protu suvokiau padarinius todėl negalėjau daryti tokios katastrofos aš žinojau dėsnius ir kaip juos įgivendinti kad kųnas galėtų judėti voen minties pagalba todėl sumaniau pažaisti su kėde man ji pakluso pilnai, vaikščiojo po kambarį, šokinėjo po to aš ja pastačiau vėl į vietą.Tu tai gali supratau ar išgirdau ir pradėjo atsirasti garsai iš aplinkos maos šneka su seneliu vėjo gaudesys už lango ir ttt. Mane apėmė neregėta baimė ir nušokes nuo lovos nubėgau į virtuve tiesei seneliui į glėbį o po to nualpau kai atsibudau prie manes ja stovėjo gyditoja atvažiavusi iš rajono mano tėvas senelis ir mama ji tuomet dirbo kaimo felčeriu manes klausė kas buvo tačiau aš negalėjau sakyti būtų pagalvoje kad man stogelis pavažiavo todėl sakiau nežinau kai visi isiskirstė aš nuėjau į kambarį kuriame tai įvįko. Prie sienos stovėjo močiutės lova prie jos spintelė po to kėdė su atlošu ant kurios buvo padėtas 50kg. cukraus maišas už jos lentinėlė laikraščiams tokia kaip spintelė jas vadindavo "etažėrkom" tik va bėda kėdė stovėjo atlošu į kambarį o ne į sieną vadinasi tai ivyko iš tikrųju tai nebuvo haliu cinacija kitą dieną aš paklausiau mčiutės ką ji vakar vakare girėjo prieš man pradėjus klykti ji buvo akla todėl sakė jog po kambatį lakstė ožiukai vadinasi tai tiesa gerai kad ji akla o tai būtų išproyėjusi po to įvikio mano gyvenimas pasikeitė 100 procentų.aš daug daugiau žinau negu eiliniai žmonės bet negaliu juk visko pasakoti nes jie dar nedaaugo nei progresu nei mastimu iki to supratimo isivaizduokite kad mūsų planeta įra tik kosminė stotis su kuria galima keliauti per visatą prieš mus padarai gyvenę žemėje tai darė bet dėl tam tikrų priežaščiu išmontavo įranga tai yra stoties valdimą ir stumiamos traukos variklius kur jie dabar neaišku gal žemėje ogal...Su pagarba Rčardas. ps. Tai yvyko 1969m.

pokštininkas 2006 m. spalio 11 d., trečiadienis, 09:14:47
Malonu, kad mes vienas kitą puikiai suprantame ir sutariame, jog tai yra manipuliavimo įrankis. O dėl smulkmenų, gal mūsų protai taip surėdyti? Paprasčiausiai, mūsų protams lengviau aprėpti smulkmenas, o ne visumą. Bet gal tai tik mums įdiegtas tingumas, kompleksai ar nenoras užsiimti protine veikla? Jums gi nereikia mąstančių, ar ne? Aš nepamiršau nei vieno savo klausimo, bet ir, kaip tu, nenoriu įkyrėti jūsų šviesybei.

Jietis 2006 m. spalio 10 d., antradienis, 22:03:59
\\\Pokalbis su DIEVU\\\
Jeigu kas manęs paklaustų, „koks tas tavo Dievas?“ Atsakyčiau, nežinau, nesu Jo matęs. Bet aš Jį suprantu, ir kaip gyvybės energiją, kuri srūva iš Visatos Centro, juntu subtiliąsias jos vibracijas. Atpažįstu Jį visoje kūrinijoje, matydamas kaip mažas daigelis pavirsta nuostabia gėle, ar dideliu medžiu. Kaip žmogaus nepaliesta pieva pražįsta įvairiausiais žolynais, kurioje knibžda nesuskaičiuojama galybė gyvių, virš jos plazda drugiai ir džiaugiasi paukščiai. Bet Jį atpažįstu ir ten, kur knibžda žmonėmis. Tai Jis jų pačių rankomis kuria, arba griauna tai kas blogai atlikta. Jeigu manęs paprašytų nupiešti Jį, tai mano paletėje neatsirastų tiek spalvų, nesugebėčiau parinkti tiek derinių, kuriuos matau geguže, kur vien tik žalios spalvos atspalvių nesuskaičiuojama galybė. Jau nekalbant apie rudenėjantį mišką. O kai pakeliu akis į naktinį rugsėjo dangų, suvokiu Jo neaprėpiamą didybę ir galybę, kur chaosas virsta tvarka ir tvarka-chaosu, kad vėl atgytų tvarka, tik jau naujos kokybės.
O! Štai, rytiniu dangaus skliautu jau pateka mūsų Mėnulis. Bet ar Jis mūsų? Jūsų? Kieno? Mūsų? Jūsų? Mūsų? mūsų, jūsų, jūsų?, mūsų......gal Tornų? gal Thornų? Gal Rusų, Prūsų, gal kokių blusų????? Stop!!! Užsižaidžiau kaip pešiodamas ramunę. Bet juk Tu nepyksti? Nes myli savo kūriniją ir ne visada būni `rūstus, kaip Nevėžis`. Kartais juokiesi iš mūsų kvailiojimo ir nusileidi iki mūsų lygio, kaip aš voliojuosi po pievą, bežaisdamas su savo šunimi... Aš atpažįstu Tave aplinkoje, ar muzikos garsuose, kai nuo mielų vibracijų sušyla siela, o per kūną perbėga kundalini...

Skaičiau: „ ..Dievo tobulumo begalybė yra tokia, kad amžinai sudaro jo paslaptį. Ir iš visų nesuvokiamų Dievo paslapčių didžiausia yra mirtingųjų protuose dieviškojo apsigyvenimo reiškinys. Tas būdas, kurio dėka Visuotinis Tėvas gyvena su laiko tvariniais, yra pati giliausia iš visų visatos paslapčių; šis dieviškasis buvimas žmogaus prote yra paslapčių paslaptis...“
Žinau, kad neatsakysi. Daugelis aukštos dimensijos būtybių matė `Tavo veidą`, bet niekas negavo atsakymų. Nors gal kažkas ir gavo, sekant griežta hierarchija?...

Bet įvyko stebuklas, mums pavyko prakalbinti Dievą. Tegul tai ir ne pati Tėvą, bet tai buvo Jis, Tas Kas Sakosi Esąs, iš \ Sekančio Pasaulio\. Gal būt tai dovana mums už kažką? Nors jau uždėta Veto, to pakako, kad ši mūsų aplinka, suvoktume ir tokios Dievybės būtį. Tik dabar jau man nereikia galvoti, kad gal aš per menkas, kad Kažkas manęs klausytų? Man net nebūtina balsu įvardinti savo nerimo, ar klastos nuojautos, kuri mane aplankė, kaip neįveikiamo blogio jėga, kurios nesu pasiruošęs atremti. Bet žinau, kad esu išgirstas ir suprastas. To man pakanka. Ir tai mane sustiprina.

Cerber 2006 m. spalio 10 d., antradienis, 20:38:19
nieko tu nesupratai, niekas nesupranta..
negi manai, kad tie, kas kuria tokias programas, nenumato visų įmanomų ir neįmanomų "atsitiktinumų", viskas numatyta, viskas. beveik viskas. tas "beveik" irgi numatytas.
nemėgstu kartotis..
manai kad viskas tik dėmesiui nukreipti? predaug knaisiojatės smulkmenose..
pats pagalvok, kam dar vargti ir bandyti nukreipti dėmesį, eikvoti išteklius tam, jei jūsų dėmesys apskritai niekad nebūna koncentruotas į tai kas vyksta aplink jus, šalia jūsų, virš jūsų..

2006 m. spalio 10 d., antradienis, 18:12:45
porno skiriasi nuo erotikos,porno tai nepagrazinta realybe,erotika tai,turi ribas

2006 m. spalio 10 d., antradienis, 18:11:24
silveris.net ...

2006 m. spalio 10 d., antradienis, 18:08:43
porno ir namie nesukiai susukti gali jei kamera turi,vienoj lietuvaiciu nuogu svetaiinej yra buitiskai filmuoto sekso,taip 40 min ir pns

0*3x 2006 m. spalio 10 d., antradienis, 16:32:37
rf 9N/F4*6

pokštininkas 2006 m. spalio 10 d., antradienis, 14:38:14
Verslas? Kažkas panašaus į narkotikų verslą, ar ne? Pinigai keliauja slaptiems projektams finansuoti, o kartu tai ir priemonė mus valdyti, nuraminti ir apmulkinti eilinį kartą.

evaldzitas 2006 m. spalio 10 d., antradienis, 13:29:50
seksas dauk ka valdo bet siuolaikinis seksas kitoks,ne dauginimesi esme,porno verslas klesti tiesiog

pokštininkas 2006 m. spalio 10 d., antradienis, 13:01:36
Įdomu, ar Amerikos sekso revoliucija 7-ame dešimtmetyje ir yra tokia visuomenės dėmesio išblaškimo akcija?

2006 m. spalio 10 d., antradienis, 12:18:47
paziurekit i mergas geriau

pokštininkas 2006 m. spalio 10 d., antradienis, 11:30:13
Kažkoks apmokamas kvailiukas vis bando išblaškyti mūsų dėmesį, ar ne, Cerberi?

2006 m. spalio 10 d., antradienis, 10:22:08
www.pupyta.com megejiskos nso fotografijos

pokštininkas 2006 m. spalio 10 d., antradienis, 08:43:25
Taip supratau tavo žodžius, žaidžiam ne pagal taisykles.

valdas 2006 m. spalio 9 d., pirmadienis, 21:34:00
pirmas pasaulio bomzas buvo deogenas

Cerber 2006 m. spalio 9 d., pirmadienis, 19:46:48
kas tau sakė kad nežaidžiat, pats sugalvojai?

Tau 2006 m. spalio 9 d., pirmadienis, 18:28:31
Darius>>>Buvo,ir kankino nemiga.Bet dar labiau kankina mintis "kodel mums neleista pilnai suvokti to,kas nutinka ir kodel po to turi mus kankinti nemiga..kuri isbalansuoja"...Aisku,sulaukiu ir atsakymo,jog yra butybiu,kuriu samone yra daug platesne,o miegas jiems net nereikalingas.Taciau musu prigimtis kita,o prigimti gauname evoliucijos etapuose.

Darius 2006 m. spalio 9 d., pirmadienis, 17:37:59
Buvo rudenio vakras. parėjau namo iš mokyklos ir nieko ypatingo neveikiau. Įsijungiau kompiuterį, ruošiau pamokas... žiūriu lauke jau visai sutema, bet kadangi mėgstu pasėdėti tamsoje tai ir nejungiau šviesos... ji degė tik virtuvėje, iš jos taip pat yra lauko durys. Jos baltos ir tai ka mčiau nebuvo tik šėšėlių žaismas. Na traukiu knygas iš kuprinės ir mane užplūdo toks nenumaldomas noras pakelti akis (to manęs nevertė daryti jokie garsai - vaiduokliški :))
pakelu akis ir matau prie lauko durų stvinti gražų vyrą...na gal jaunuolį. Juodu ilgu apsiaustu, kruvinomis lūpomis, Juodais šlapiais plaukais (poilgiais), o žvilgsnis mane visą pervėrė...net nupurte, bet vienu akių mirktelėjimu Jis dingo, bet kas keisčiusia visai neišsigandau, o tik pašiupau nuo Jo žvilgsnio...
Iki šiol taip ir nesuprantu kas Jis buvo...Gal tai Tamsusis Angelas? po to vaizdionio mane kankino nemiga... Ilgai apie Jį mąstydavau ir net nesusikaupdavau pamokose po atostogu žiemos...Gal kam buvo panašus atvejis?

evaldzitas 2006 m. spalio 9 d., pirmadienis, 15:09:45
kazkoks mitologinis

Tau 2006 m. spalio 9 d., pirmadienis, 12:57:54
pokstininkas>Po garbingais titulais ne visada daug sazines,bet buna ir issimciu...

pokštininkas 2006 m. spalio 9 d., pirmadienis, 10:49:31
Tautvida, o ką jis pasakojo?

pokštininkas 2006 m. spalio 9 d., pirmadienis, 10:23:23
Cerberi, koks tavo titulas ir vardas? O tai kažkaip neįžvelgiu jokios garbės slepiantis po pseudonimu. ;)

pokštininkas 2006 m. spalio 9 d., pirmadienis, 08:49:26
Cerberi, aišku... feodaliniai laikai, kai diduomenė (gal pas jus viena kasta?), užsisklendusi savo žaisliniame teatre... Ir mums dar prikišat vaikiškumą? :) Įsižeidėt ir jaučiat nuoskaudą, kad nenorim žaisti jūsų žaidimų pagal jūsų vaikiškas taisykles?

:) 2006 m. spalio 9 d., pirmadienis, 08:10:27
TMZ Wednesday, February 15, 2006, 22:53:50
i guess he doesn't know english :(
his implants does not suport multilanguage..

Cerber 2006 m. spalio 9 d., pirmadienis, 07:22:25
tai kur tie visi poliglotai kai jų reikia?

Cerber 2006 m. spalio 9 d., pirmadienis, 07:21:54
na pvz mano pasaulyje iki šiol garbė yra svarbiau už gyvybę, kadaise tai buvo pažystama ir jums.. kadaise..

laimis 2006 m. spalio 8 d., sekmadienis, 17:36:32
sweiki kazkada atradau si puslapi jis man atrodo nuostabus nes visada mane domino tai kas atrodo mistiska

2006 m. spalio 8 d., sekmadienis, 17:29:39
musu entuziazmas isblesta...Kodel?

Tau 2006 m. spalio 8 d., sekmadienis, 17:28:46
pokstininkas>>>Cerberis anksciau pasakodavo entuziazmo pagautas.Siuo metu jis daugiau klauso kitu.

pokštininkas 2006 m. spalio 8 d., sekmadienis, 16:14:19
Cerberi, na, kas be ko. Bet tu nenukreipk temos. Papasakok daugiau apie savo pasaulį.

adata 2006 m. spalio 8 d., sekmadienis, 14:49:46
Sveiki!Mano piesiniuose taip pat yra tavaizduojamas skaicius TRYS,taciau as net nesusimasciau kodel man patinka simbolizuoti viska po TRIS:)

charonas 2006 m. spalio 8 d., sekmadienis, 10:12:14
as tai vakar ant drakona pasikinkes skraidziau,jis ede karves,dveseliena

Rimantas 2006 m. spalio 8 d., sekmadienis, 09:35:22
As maciau x menus

Cerber 2006 m. spalio 7 d., šeštadienis, 19:16:45
"Kohame uns: Cerber" << kokia čia kalba? lenkiškai?

2006 m. spalio 7 d., šeštadienis, 12:58:22
o sakai- Pasauli tvarkai???

2006 m. spalio 7 d., šeštadienis, 12:48:19
:)savikritiskas

Cerber 2006 m. spalio 7 d., šeštadienis, 02:24:56
gal ir galėčiau, tik kad tvarkdarys iš manęs nekoks

2006 m. spalio 6 d., penktadienis, 21:54:11
o galetum

2006 m. spalio 6 d., penktadienis, 21:51:30
cerber>>>tu prisidedi prie sios svetaines tvarkymo?

2006 m. spalio 6 d., penktadienis, 21:26:51
cerber...>>>>'gal but'...nera tas pats kas ir 'be abejo..'...
maximuma suvokia ne visi,o ir poreikis 'tik saviems'

Cerber 2006 m. spalio 6 d., penktadienis, 20:37:50
pokštininkas\\ netaikau konkrečiai tau, tik tu priminiai man kad visi jūs panašūs, tokie.. nu tokie.. žmogiški.. :]
tau\\ galbūt.. beabejo.. :]

charonas 2006 m. spalio 6 d., penktadienis, 20:11:00
sviesos kvantai,tai fotonai sviesos daleles

evaldzitas 2006 m. spalio 6 d., penktadienis, 20:09:31
[07:58:38] <Zerglingrrr> vakar atskrido protosu eskadrile iskrido pas zergus ir iskepe daug ju koloniju
[07:58:49] <Zerglingrrr> bet uzpuole mutos
[07:59:09] <Zerglingrrr> tassadaras susinervojo ir susinaikino
[07:59:11] <Zerglingrrr> su
[07:59:13] <Zerglingrrr> zergais
[07:59:34] «dumbazz» :)
[08:00:02] <Zerglingrrr> bet atskrido inkognito ir zarnos tysojo ant grindu
[08:00:13] <Zerglingrrr> uzpuole zerglingas
[08:01:12] <Zerglingrrr> atejo kitas zerglingas nutrauke galva
[08:01:13] <Zerglingrrr> dar
[08:01:23] <Zerglingrrr> esant gyvam
[08:03:33] <Zerglingrrr> jis dar bande istrukti bet nepavyko
[08:04:02] <Zerglingrrr> atejo rsa ir nusove juos
[08:04:06] <Zerglingrrr> issiskraidino
[08:04:09] <Zerglingrrr> inkognito
[08:04:22] <Zerglingrrr> idejo i regeneravimo skysti begalvos
[08:04:29] <Zerglingrrr> pasieme jo galva
[08:04:37] <Zerglingrrr> idejo kartu skystyje
[08:04:38] <Zerglingrrr> ir
[08:04:43] <Zerglingrrr> atregeneravo
[08:04:45] <Zerglingrrr> sudejo
[08:04:47] <Zerglingrrr> zarnas

tau 2006 m. spalio 6 d., penktadienis, 17:12:48
cerber>>>Jau geriau paskesti ,bunant maximlistu..:)))

pokštininikas 2006 m. spalio 6 d., penktadienis, 11:36:23
O kas tokiu aveju šviestų? Čia panašiau į nuolatos palaikomą kokį nors energetinį skydą.

evaldzitas 2006 m. spalio 6 d., penktadienis, 11:09:00
jo kosmines alkaidos uzgrobtas erdvlaivis isireze ir zuvo daug ateiviu

pokštininkas 2006 m. spalio 6 d., penktadienis, 08:51:37
inkognito, o gal ten vyksta kokie nors mūšiai? Bazės apgultis ar pan?

pokštininkas 2006 m. spalio 6 d., penktadienis, 08:47:17
Cerberi, jei čia man taikai smulkmeniškumą ir vaikiškumą dėl mano klausimo apie tavo pasaulį. Tai leisk man nesutikti su tavo nuomone. :] (Galbūt, tai, kas tau yra labai svarbu, man tėra nereikšminga bei neverta dėmesio smulkmena.)

inkognito 2006 m. spalio 6 d., penktadienis, 08:37:19
Antra naktis stebiu per teleskopa menulį ramybės juros rajone kur tikru tikriausiai iskurusi ateiviu bazė. Ten Švyti vienas iš krateriu labai ryšųkia balta šviesa,kuri tikrai nebūtų tokia del vulkaninės veiklos. Užvakar šalia tos švieselės stebėjau kažkokį pilką disko formos objekta maždaug apie 200 km skersmens,maniau kad tai antras krateris,kuris nešvyti. Vakar gi jau to objekto šalia nebuvo,gal menulis pasisuko kitu kampu,arba kitu kampu apšvietė ji saulė dar nežinau,stebėsiu ir toliau.
Galimas daiktas jog tai buvo milžiniškas NSO kuris nuskrido iš trečiadienio į ketvirtadienio naktį. Tos švieselės egzistavimą sužinojau iš ufolog.ru ir pradžioje maniau jog jie fantazuoja,bet dabar savo akimis isitikinau ,kad kalba tiesą. Man labiausiai keista jog jie dienos metu žibina šviesą,gal ten kokia nors termobranduolines energijos gamybos įmonė? Kitaip sunku paaiškinti toki reiškini

Cerber 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 21:54:00
žinot kuo žmonė labiausiai išsiskiria, na gal tai vinintelis ir nepagrindinis iškirtinumas, bet bent vienas iš labiausiai erzinačių ir vienas iš labiausiai krentančių į akis.. o tai yra tai kad jūs nuolat, be paliovos, beprasmiškai, vaikiškai skandinat save smulkmenose, skandinat ne tik save bet ir kitus..

2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 17:47:35
zuikuciai,ar cia pataiket...gal apsvaige,atvertet ne ta pusl.

Marius 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 17:26:02
sveikos mergyckos gal uzeitumet y www.obuolys.lt/pokalbiai/ PAPLEPET

...... 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 15:21:23
as turiu sugerovu ateiviu degtines ikalam

Loretytex 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 13:35:52
ateiviai mano draugai...jus ant ju nevarykit...

Dovile 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 13:34:04
Ateiviai gyvena pas mane jie ateina isgerti arbatos pavalgyti sausainiu......mes su jais gerai sutariam jie linksmi vaiduokliai

Robertytex 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 13:30:22
ateiviai agzistuoja.jie gyvena mano palepeje.:}

OM 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 13:24:24
"Geriausia dvasinė disciplina, kuri gali padėti žmogui atsikratyti iliuzijos ir pereiti į tobulos išminties būseną, yra Meilė. Puoselėkite gležną Meilės daigą, kuris laikosi savojo „aš“ ir „mano“. Tegu jis išsiskleidžia kaip Meilė grupei aplink jus ir išauga kaip Meilė visai žmonijai. Tegu šis Meilės medis išskleidžia savo šakas virš gyvūnų, paukščių ir roplių ir tegu Meilė apima visus daiktus ir būtybes visuose pasauliuose. Eikite nuo mažesnės Meilės į didesnę, nuo siauros – į visa apimančią Meilę“ (Baba).
Ramybė (sanskr. shanti) ateina tada, kai žmogus teisingai gyvena, t. y. kai jis gyvena laikydamasis tiesos ir mylėdamas. Tai dvasios pusiausvyra, pasiekta, atsižadėjus žemesnių, materialių troškimų. Gyvendami dorai, savo veiksmų rezultatus skirdami Dievui, mes patiriame Ramybę.
Neprievarta, smurto vengimas (sanskr. ahimsa) – tai visa apimanti Meilė, neapsiribojanti vien mūsų giminyste su žmonėmis, bet jungianti visas gyvas būtybes ir negyvąją gamtą. Tai etinis pagarbos visoms būtybėms principas – gyvenimas darnoje su kitais ">>>>

OM 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 13:20:35
"Šiuolaikinėje švietimo sistemoje yra daug aspektų, kuriuos turime suprasti. Bet mes nesimokome to, ko turėtume mokytis. Užuot mokęsi iš tiesų, mes renkame nereikšmingą informaciją. Išmokti knygos turinį – tai tik pasaulietiškas išsilavinimas. Būtina šį išsilavinimą sujungti su ugdymu (educare). Tik tada jūs patirsite palaimą. Koks skirtumas tarp švietimo (education) ir ugdymo (educare)? Švietimas yra kaip beskonis vanduo, o ugdymas (educare) yra kaip cukrus. Vien tik pridėjus cukraus į vandenį, jis nepasidarys saldus. Tik maišant cukrus ištirps, ir vanduo taps saldus. Širdis – tai stiklinė, dieviškumas – cukrus, o pasaulietiškas lavinimas – tai beskonis vanduo. Paėmę šaukštelį – intelektą, mes maišome cukrų, t.y. tyrinėjame ir patiriame visa persmelkiantį dieviškumą. Tai tikroji išmintis, kuri padeda mums pažinti visos kūrinijos vienybę.
Štai medžiaga. Tai – ne tik medžiaga. Tai – siūlų audinys, o jų pagrindas – medvilnė. Medvilnė, siūlai ir medžiaga yra vienas ir tas pats. Be medvilnės nėra siūlų, o be siūlų nėra medžiagos. Pažinti vienybę įvairovėje yra galutinis lavinimosi tikslas.
Turite išmokti drąsiai sutikti negandas ir dėl to nekaltinti Dievo. Dievas, siųsdamas sunkumus, ketino jus apdovanoti. Ir skausmą, ir malonumą turėtumėte priimti kaip Dievo dovanas ir puoselėti tokį požiūrį: „Ką Dievas daro, – viskas yra mano labui“.
Jūs daug diskutuosite. Tegu tos diskusijos bus pilnos meilės, o ne kritikos. Neturėtumėte kritikuoti jokios religijos, nes tai tas pats Dievas, kurį garbinate, – ar bažnyčioje, ar šventykloje, ar mečetėje. ">>>

OM 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 13:14:33
"Kas yra kultūra? Tai gebėjimas skirti gėrį ir blogį, nuodėmę ir nuopelną, tiesą ir netiesą, kuriuos patiriame savo kasdieniniame gyvenime. Tai yra blogų minčių, jausmų ir savybių atsikratymas ir gerųjų minčių, jausmų ir savybių puoselėjimas. Ir ne tik tai. Kultūra išplečia žmogaus protą, kai jis atsikrato siauro požiūrio. Šį rytą buvo dainuojama daina: „Aš ir tu esame viena“. Net ir čia reiškiamas savotiškai siauras požiūris, būtų geriau sakyti: „Visi yra viena!“ Dangiškas balsas pasakė Jėzui: „Visi yra viena, mano brangus sūnau, būk visiems vienodas!“ Educare ir ugdo tokį platų požiūrį. Šių dienų švietimas – tai tik žinios iš knygų. Paviršutiniškos žinios, kurios kiekvieną akimirką keičiasi. Todėl prie šių knyginių žinių mes turime pridėti „educare“. Educare – tai praktinės žinios. Tarp paviršutiniškų žinių ir praktinių žinių yra keletas pakopų. Nuo paviršutiniškų žinių mes turime eiti prie bendrųjų žinių. Išanalizavęs šias bendrąsias žinias, žmogus įgyja gebėjimą skirti, todėl ima suprasti, kas yra gėris ir blogis. Nuo šių žinių mes einame prie praktinių žinių. Praktinės žinios yra nekintančios. Tikras ir amžinas švietimas niekada nesikeičia. Kai širdis pilna gailestingumo, ji tampa šventa ir siekia kiekvieno ir visų gerovės. Išsilavinęs žmogus turėtų atsikratyti blogų savybių ir nedaryti blogų darbų. Nūdienos išsilavinimas teikia tik knygų žinių, kurios iš tiesų žmogų tik smukdo. Ar ilgai šios knyginės žinios išlieka? Jos išlieka tol, kol laikome jas savo prote. Knyginių žinių neįmanoma pritaikyti praktiškai. Mes pripildome savo galvas knyginių žinių, einame į egzaminą, išdėstome jas savo rašiniuose ir grįžtame tuščiomis galvomis! Taip galva visą laiką lieka tuščia. "(Sai Baba)

OM 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 13:09:52
"Tai, ko mums šiandien reikia, yra ne žinios iš knygų, nors tam tikro kiekio mums reikia ir jų, kad šiame pasaulyje galėtume gyventi. Bet tai, kas mums būtina, yra atmos pažinimas. „Dvasinis išsilavinimas yra aukščiausias išsilavinimas“, – sako Bhagavadgyta. Jis prasideda skiriamosiomis žiniomis, kurios yra kaip amžinybės upė. Amžinybės upių vandens kiekis gali būti skirtingas, bet ne jo kokybė. Todėl studentai turėtų suprasti, kad išsilavinimo kokybė yra daug svarbesnė už kiekį. Laipsniai nėra svarbu, bet žinios, gautos studijuojant, yra svarbios. Kokia išsilavinimo prasmė? Tai ne tik žinių kaupimas. „Išsilavinimas – tai ne tik žinios, jis apima ir veiksmus“. Išsilavinimas, kuris kyla iš vidaus, turi tvirtą pamatą ir yra pastovus. Jis vadinamas Tiesa (sanskr. satyam). O ant aukštesnės pakopos, – skelbia Vedos, – yra Dieviškoji tvarka (sanskr. ritam). Tai, ką mes paprastai vadiname tiesa kasdieniniame gyvenime, yra tik faktas.
Knygines žinias žmonės klaidingai laiko tikru švietimu. Šiandien niekas nesirūpina švietimo tikslu. Išsilavinimas skirtas gyventi, o ne pragyventi. Šių dienų išsilavinimas nukreiptas tik užsidirbti pragyvenimui. Jei tikslas yra tik išgyventi, tai kaip paukščiai ir žvėrys gyvena be jokio išsilavinimo? Net skruzdėlės ir moskitai, kurie neturi jokio išsilavinimo, gyvena savo gyvenimą. Ar išsilavinimas skirtas tik duonai užsidirbti? Kokia išsilavinimo prasmė? Išsilavinimo prasmė yra proto koncentracija, o ne faktų kaupimas. Vien tik faktų kaupimas nepasitarnaus jokiam tikslui. Pavyzdžiui, skalbėjas kaime eina iš namo į namą, rinkdamas nešvarius drabužius. Kiekvienoje šeimoje duodamų skalbti drabužių skaičius užrašomas į sąsiuvinį. Bet skalbėjas neturi sąrašo. Vakare jis grąžina drabužius į atitinkamus namus. Tai bendrosios žinios. Šioms bendroms žinioms įgyti nereikia išsilavinimo. Net skalbėjas jų turi. Daugelis išsilavinusių žmonių stokoja net skalbėjo išmanymo. Bendrųjų žinių neįgysime studijuodami. Jų išmokstama iš gyvenimo knygos. "(Sai Baba)

OM 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 12:59:56
"Visą žemę persmelkia magnetinė galia. Visos gyvos būtybės ir objektai, esantys šioje žemėje, turi šią magnetinę galią. Tekančios upės, pučiantys vėjai, žydinčios gėlės, – viskas turi šią magnetinę galią. Upės teka žemėje tik dėl magnetinės galios. Ši magnetinė galia persmelkia viską.
Dievui atsidavę ir kupini tikėjimo žmonės lanko šventyklas, kurios turi magnetinės galios. Gėlės ir vaisiai, kuriuos atsidavę žmonės aukoja šventyklose, taip pat turi šios magnetinės galios. Kai tūkstančiai pasekėjų susirenka čia, mūsų mandiras yra užtvindomas magnetinės energijos. Visa persmelkianti magnetinė energija čia dar ryškiau švyti. Kai pasekėjų srautas nenutrūksta, ši magnetinė galia vis stiprėja.
Net geležinė vinis tampa magnetu, kai ji liečia magnetą. Lygiai taip ir žmonės, kurie lankosi mandire, įgyja magnetinės galios. Tik iš pasekėjų magnetinės galios mandiras pasikrauna galingos energijos. Kiekvienas žmogus pilnas magnetinės jėgos nuo galvos iki kojų pirštų. Bet žmogus nesupranta savo įgimtos galios ir lanko šventyklas, kad gautų malonių ir palaimos. Šventyklose žmogus neįgyja jokių ypatingų galių. Ką žmogus gauna, yra tik jo paties magnetinės galios atspindys. Žmonės lanko įvairius maldininkų centrus, kaip Tirupatis, Hardvaras, Rišikešas ir kt. Maldininkų centruose esanti galia priklauso tik nuo atsidavimo ir tikėjimo, kurį piligrimai atsineša savo širdyse.
Dievas yra visų gausybės formų įsikūnijimas, taip pat ir žmogus. Turtai (sampada), valdžia (aisvarya), garbė (yashas), galia (shakti), išmintis (jnana) ir palaima (ananda) – visa tai yra Dievo dovanos. Jos glūdi kiekviename žmoguje, bet jis jų netenka, nes nesugeba tinkamai jomis pasinaudoti. Dieviškumas žėri ir spindi žmoguje, kai jis tinkamai naudojasi šiais šešiais turtais (sadaishvarya). Dieviškumas spindi kiekvieno žmogaus veide.
Kaip sakė Venkataramanas, kiekvienas žmogus yra materializacijos, vibracijos ir radiacijos junginys. Žmogaus kūnas su visais jo raumenimis ir galūnėmis yra „materializacija“. Gyvybės jėga (prana shakti) yra vibracija. Jas abi valdo atmos galia, žinoma kaip spinduliavimas. Žmoguje glūdi visos dieviškosios galios. Bet žmogus į jas nekreipia dėmesio. Jis tapatina save su kūnu, bet iš tikrųjų jis nėra tik kūnas. Kitaip, kodėl gi jis sako „tai mano kūnas“? Kai sakote „tai mano kūnas“, jūs esate atskirai nuo jo. Žmogus klysta manydamas, kad jis yra kūnas. Dėl šio klaidingo susitapatinimo jis praranda savo dieviškąjį spindesį.
Vibracija simbolizuoja kvėpavimo procesą. Kartais žmonės sako „mano kvėpavimas nėra teisingas“. Tai rodo, kad esate atskirai nuo jo. Pashyannapicha Na Pashyati Mudho (Kvailys yra tas, kuris mato akimis, bet neatpažįsta realybės). Žmogus skęsta neišmanyme, kadangi jis tapatina save su tuo, kas jis tikrai nėra.
Spinduliavimas yra dieviškas ir tai yra tikroji žmogaus prigimtis. Tai magnetinė galia, glūdinti kiekviename žmoguje. Ta pati dieviška energija yra šventyklose ir ji visus traukia. Svarbiausia visų šventyklų savybė yra magnetizmas."(Sai Baba)

2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 12:49:22
ar tai,kas nera suvaldoma yra privalumas

au 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 12:11:43
cerber>Ka vadini rase?Ka reiskia 'privalo','privalumas'?Ar instinktas ,kurio negalima valdyti yra privalumas?

Jietis -> -> 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 11:00:39
Sako jis geras uztaisas. Ar tai kaip Molotovo kokteilis, ar kaip ant Hiroshimos numestas? Jeigu kaip pastarasis, tai geriau jis suktu snieckaus dinama Ignalinoje. Nes karo propogandos tikrai mums nereikia. Mes ten jau buvome ir niekas is to nelaimejo. Bet gal ir klystu, gal laimejo `C æ Co`?

pokštininkas 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 10:27:58
Cerberi, baik čia skleisti savo karinę propogandą. Niekam ji neįdomi ;) Verčiau papasakok daugiau apie savo pasaulį. Para yra ~14 valandų. Kas dar? Metai trunka šimtmečius? Gyvenat požemiuose? Nes tai dykumų pasaulis ir paviršiuje gana sunku būtų išgyventi? Saulė užima maždaug trečdalį dangaus? Beje, taip pat būtų įdomu išgirsti ir apie „antrąjį Žemės mėnulį“. Maždaug nuo 1953 metų turite čia didelę kosminę stotį, kuri nuo Žemės paviršiaus atrodo kaip mėnulis.

Cerber 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 04:17:49
"tikslą"

Cerber 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 04:17:10
"tikslas"

Cerber 2006 m. spalio 5 d., ketvirtadienis, 04:16:35
karinga rasė savo ruoštu neprivalo būti dar ir dvasinga. gali, bet neprivalo..
kad rasė turėtų stiprių karių, ji privalo nuolat skęsti karuose..
jei karys neturiu su kuo kovoti, jis pradeda kovoti su savimi..
o moralas: nieko nėra šiaip sau, viskas turi prasmę ir tiklą..

....... 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 22:08:41
dark elfai nebegali daugiau laukti prasideda musis su orcais

kodas 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 20:24:30
Septintame dešimtmetyje rytietiškų gurų – mokytojų iš Indijos pasklido ir susiliejo su hipiais. Nuo tada atsirado rytietiški judėjimai, kurių turime ir šiandieną: Krišnos sąmonės, Sai Babos judėjimai ir kt. Juos patraukė rytietiškas dvasingumas. Šalia rytietiško dvasingumo, hipių tarpe ypatingu būdu sklido Naujojo amžiaus teosofinės idėjos. Taigi, naujasis amžius kilo iš teosofijos. Jis pirmiausia pasklido tarp hipių, o paskui tarp visų visuomenės sluoksnių: tarp verslo žmonių ir politikų. Labai įdomus jų idėjų kratinys.
Naujajame amžiuje mes matome jungtį arba sinkretišką jungtį – sinkretizmą. Tai yra sumaišymas rytietiško ir vakarietiško dvasingumo. Kaip tas sumaišymas reiškiasi?
Naujojo amžiaus adeptai kalba, kad Žuvies era baigiasi, o ją naujaamžininkai sutapatina su krikščionybe, nes pirmųjų krikščionių simbolis buvusi žuvis. Dabar prasideda Vandenio era, kuri žmonijai atneš aukso amžių. Aukso amžius tai nėra Kristaus sugrįžimas. O yra toks amžius, kuriame vos ne kiekvienas žmogus gali tapti kristumi.
Naujojo amžiaus mokytojai sako, jog žmonijai vadovauja „didžioji baltoji brolija“ arba taip vadinami „pakeltieji mokytojai“. Jie gyvena kažkokioje nematomoje kosmoso erdvėje, iš kurios jie valdo žmoniją. Vėl gi per tarpininkus. Ko nori pakeltieji mokytojai? Jie nori visų dabar gyvenančių žmonių sąmonės praplėtimo. Tas suprantama taip, kad žmonės turi pradėti jausti tai, ko nejaučia. Matyti tai, ko akimis nemato. Girdėti tai, ko negirdi paprastomis ausimis. Kitaip sakant, prasiplėsti mąstymo ir matymo galimybėmis. Prasiplėsti tiek, kad kiekvienas žmogus galėtų susijungti su dieviškuoju aš. Dievas yra kaip energija. Jis gali realizuotis tik žmoguje, o praplėsta sąmonė gali įasmeninti Dievą. Ir štai tada ateis naujasis amžius – Vandenio era. Žmonės bus kaip dievai. Kad žmogus tai pasiektų, turi naudotis visomis prieinamomis okultizmo formomis. Todėl naujasis amžius ypatingai propaguoja visokį okultizmą: tiek senąjį, senovišką šamanizmą, tiek naująjį okultizmą, parapsichologiją, tiek įvairių energetinių kanalų atidarymus, būrimus iš kortų ir domėjimąsi visokia ezotėrija. Anot naujojo amžiaus, ezoterinės organizacijos turėjo slaptų žinių, kurios dabar reikalingos pereinant į naująją Vandenio erą.

kodas 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 20:13:49
PRIEDAS
* Leonardas da Vinčis (1452–1519) buvo italų architektas, muzikas, anatomas, išradėjas, inžinierius, skulptorius ir tapytojas. Jis turėjo milžinišką talentą. Išgarsėjo freska Paskutinė vakarienė ir drobe Mona Liza. Taip pat jis garsėjo savo užrašais, kurie surašyti atvirkščiai ir galėjo skaityti tik su veidrodžio pagalba. Jis buvo kairiarankis ir jam buvo patogiau rašyti iš dešinės į kairę. Ir tai nebuvo joks kodas. Nors jis parašė labai daug, bet iš paskirų užrašų jis nesugebėjo sudaryti vientisos knygos, nes jo dėmesys iš vienos srities greitai persikeldavo į kitą.
Jis tikrai žinojo apie Jėzų Kristų tiek, kiek žinojo kiekvienas italas katalikas. Aišku, kad jo tapytuose paveiksluose nėra jokių slaptų kodų apie Jėzų Kristų.
* Brownas knygoje Da Vinčio kodas tvirtina, kad Leonardas da Vinčis buvo mąstantis žmogus tais laikais, kai mokslas buvo prilygintas erezijai. Katalikų Bažnyčia globojo mokslą ir rėmė mąstymą. Ji išugdė didžiuosius mąstytojus: Tomą Akvinietį, Anzelmą, Jeronimą, Augustiną ir kt. Reikia pabrėžti, kad nuo krikščionybės pradžios Bažnyčios Tėvai mokė, kad mąstymas yra didžiausia mums duota Dievo dovana.
* Brownas skleidžia dar vieną melą apie Leonardą, kad jis dėl pinigų kūrė milžiniškus kiekius krikščioniško meno darbų ir į juos prikišo kodų, kritikuojančių krikščionišką tikėjimą.
Leonardo da Vinčio kurinių nėra milžiniškai daug. Jis paliko tik septyniolika nutapytų ir pripažintų kūrinių. Iš jų keturi nebaigti. Jis garsėjo, kaip talentingas, bet nepatikimas menininkas. Daug darbų jis neužbaigė, kitų ketino imtis, bet ir nepradėjo.
* Da Vinčio kodas sukuria įspūdį, kad Leonardas buvo priešingas religijai. Jis toks nebuvo, bet nesuklysime jį vadindami nerūpestingu krikščionimi.
* Yra neįtikėtina, kad Leonardas būtų galėjęs vadovauti kažkokiai slapai, svarbiai Siono vienuolyno grupuotei. Čia jį tokiu padarė Browno vaizduote.
* Brownas taip pat klaidingai skelbia, kad Koperniką nužudė bažnytininkai. Jis mirė savo mirtimi. Iš tikrųjų, jis buvo katalikų kunigas, kanauninkas. Jo darbų Bažnyčia necenzūravo.
* Ankstyvoje krikščionybėje buvo ginčijamasi dėl Jėzaus Kristaus prigimties ir atsirado atskiros kryptys:
Doketistai tikėjo, kad Jėzus neturėjo žmogiško kūno, tik atrodė kaip žmogus. Gnostikai buvo doketistai. Jie teigė, kad piktosios jėgos mus privertė klaidingai tikėti, jog žmogus – dievas mirė ant kryžiaus. Iš tikrųjų ten buvo tik jo fizinis kūnas.
Adopcianistai tikėjo, kad Jėzus buvo geras ir doras žydas, gimęs iš nekaltos mergelės, o Dievas pasirinkęs savo pasiuntiniu. Jie tikėjo, kad Jėzus tapo Dievu tada, kai Jonas Krikštytojas jį pakrikštijo Jordano upėje. Bet Dievas prieš nukryžiavimą pabėgo ir paliko Jėzų žmogų kančioms ant kryžiaus.
Trinitoriai tikėjo, kad Jėzus yra ir žmogus, ir Dievas. Jis lygus Dievui Tėvui. Dar yra to paties Dievo trečioji esybė – Šventoji Dvasia. (Plg. Iškoduoti Da Vinčio kodą, 43 psl.).
Krikščionys per pirmuosius tris šimtmečius tikėjo, kad Jėzus Kristus turėjo Dievo prigimtį ir buvo Dievo Sūnus. Šv. Pauliaus laiškuose septyniolika kartų į Jėzų kreipiasi kaip į Dievo Sūnų. Naujajame Testamente daugiau šimtą kartų jis minimas kaip Dievo Sūnus.
Taigi, Da Vinčio kode klaidingai teigiama, kad iki Nikėjos susirinkimo Jėzus buvęs tik žmogus, o ne Dievo Sūnus.
* Nikėjos susirinkimas, įvykęs 325 m. po Kristaus, visai nesvarstė, ar Jėzus buvo Dievo Sūnus. Krikščionys tikėjo Jėzaus dievyste. Nikėjos susirinkimas suformulavo garsųjį tikėjimo išpažinimą, kuris giedamas sekmadienių Mišiose: Jėzus yra Dievas iš Dievo, šviesa iš šviesos, tikras Dievas iš tikro Dievo. Sūnus gimęs, bet ne sukurtas ir yra vienos prigimties su Tėvu. Nikėjos susirinkime dalyvavo 220 vyskupų ir 218 iš jų balsavo, kad Jėzus yra Dievas ir lygus Tėvui.
Taigi, ir čia Danas Brownas paskleidė sąmoningą melą.
* Kas skaitė Da Vinčio kodą, turėjo pastebėti juokingų teiginių apie Konstantino planus įtvirtinti Vatikano galios pagrindus. Vatikanas atsirado po to, kai Konstantinas pragulėjo savo kape daugiau kaip 800 metų. Kaip jis galėjo įtvirtinti tuos pagrindus?
* Brownas vėl klaidina skaitytoją, kai kalba apie Bibliją kaip žmogaus veiklos produktą. Krikščionys visada tikėjo, kad šv. Raštas yra Dievo įkvėptas, o tik žmonių surašytas. (Plg. Da Vinčio apgaulė, 70–2 psl).
Detektyvinių romanų autoriui yra lengva ir paprasta prisigalvoti nebūtų dalykų, kai jam nereikia pagrįsti įrodymais. Todėl jis naudojasi savo galimybėmis, kurių pasekmės gali būti tragiškos, nes skaitytojai lengvai patiki visokioms nesąmonėms.
* Danas Brownas savo romane rašo, kad Negyvosios jūros ir Nag Hamadžio rankraščiai yra ankstyviausi krikščionių užrašai? Tai dar vienas atvejis, kaip autorius negali arba nenori teisingai atpasakoti pagrindinių istorijos faktų.
Negyvosios jūros rankraščiai, surasti olose 1947 m., priklausė žydams. Tai ne krikščionių užrašai. 850 rankraščių buvo surašyti grupės žydų, vadinamų esėjais. Jie gyveno Kumrane, netoli Negyvosios jūros. Jų raštuose nėra net užsiminta apie Kristų ir krikščionybę.
* Egipt

OM 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 19:51:37
"
Satjos Sai žmogiškųjų vertybių ugdymo programa
Satja Sai Baba sukūrė žmogiškųjų vertybių ugdymo programą pagal sekuliarizuoto švietimo sistemą. Laikantis šios programos savyje atrandamos ir ugdomos teigiamos vertybės, padedančios formuoti gerą charakterį ir elgesį. Penkios pagrindinės vertybės – tiesa, dora, ramybė, meilė ir neprievarta yra žmogui įgimtos, todėl turi persmelkti ugdomo vaiko mintis, žodžius ir veiksmus, kad jis taptų visuomenės gerovės ir laimės kūrėju, o ne potencialiu nusikaltėliu su vidurinio ar net aukštojo mokslo diplomu. Kitaip tariant, šios vertybės padeda žmogui pažinti dvasinio pasaulio abėcėlę net neakcentuojant, jog žmogus pirmiausia yra dvasinė būtybė. Žmogiškosios vertybės yra dvasinės prigimties, jų negalima įsprausti į materialaus pasaulio rėmus.
Tiesa (sanskr. sathya) yra tai, kas niekada nesikeičia, kas yra už laiko ir erdvės. Ji – visatos pamatas ir mūsų tikroji esmė. Materialus pasaulis nuolat keičiasi, todėl vadinamas regimybe, iliuzija. Regimojo pasaulio formų veikiami mes regime įvairovę, daugybę ir pamirštame visa jungiančią dvasią. Satja Sai Baba moko, jog žinojimas, pasiektas protu, neatves į dvasinį tikslą, nes Tiesa glūdi mūsų širdyje. Turime ją patirti savo viduje. Turime lavinti aukštesnį gebėjimą skirti amžiną nuo laikino, tikrą nuo netikro, gėrį nuo blogio. Kas teisinga, o kas – ne, mums pasako mūsų dvasinis gebėjimas skirti ir sąžinė.
Dora (sanskr. dharma), teisingas elgesys – tai gyvenimas pagal dvasinius įstatymus. Tai Tiesos ir Meilės įgyvendinimas veikloje, kasdieniniame gyvenime.
Meilė (sanskr. prema) – tai ne emocija, o dieviška energija, kurią visos religijos vadina aukščiausia Dievo apraiška žemėje. Dievas yra Meilė ir Jį pažinti galime tik per Meilę. Meilė Dievui mūsų gyvenime turi reikštis Meile žmogui ir visai kūrinijai. Tai nesavanaudiškas tarnavimas ir nesuinteresuota pagalba kitiems. „Meilė duoda ir atleidžia, egoizmas gauna ir užmiršta,“ – sako Satja Sai Baba. Žmogaus gyvenime meilė pasireiškia tada, kai išnyksta savanaudiškumas. Nuo „aš ir mano“ turime pereiti į „mes ir mūsų“.
„Geriausia dvasinė disciplina, kuri gali padėti žmogui atsikratyti iliuzijos ir pereiti į tobulos išminties būseną, yra Meilė. Puoselėkite gležną Meilės daigą, kuris laikosi savojo „aš“ ir „mano“. Tegu jis išsiskleidžia kaip Meilė grupei aplink jus ir išauga kaip Meilė visai žmonijai. Tegu šis Meilės medis išskleidžia savo šakas virš gyvūnų, paukščių ir roplių ir tegu Meilė apima visus daiktus ir būtybes visuose pasauliuose. Eikite nuo mažesnės Meilės į didesnę, nuo siauros – į visa apimančią Meilę“ (Baba).
Ramybė (sanskr. shanti) ateina tada, kai žmogus teisingai gyvena, t. y. kai jis gyvena laikydamasis tiesos ir mylėdamas. Tai dvasios pusiausvyra, pasiekta, atsižadėjus žemesnių, materialių troškimų. Gyvendami dorai, savo veiksmų rezultatus skirdami Dievui, mes patiriame Ramybę.
Neprievarta, smurto vengimas (sanskr. ahimsa) – tai visa apimanti Meilė, neapsiribojanti vien mūsų giminyste su žmonėmis, bet jungianti visas gyvas būtybes ir negyvąją gamtą. Tai etinis pagarbos visoms būtybėms principas – gyvenimas darnoje su kitais ir savimi. „Neprievarta – tai aukštesnė Tiesos pakopa. Kai suprasite savo giminystę, vienovę Dieve, nė vienas sąmoningai nesukelsite skausmo ar kančios kitam“ (Baba).
Satjos Sai Babos žmogiškųjų vertybių mokymą apibendrina posakis:
„Meilė kaip mintis yra Tiesa.
Meilė kaip veiksmas yra Teisingas elgesys.
Meilė kaip jausmas yra Ramybė.
Meilė kaip supratimas yra Neprievarta.“
Meilė – požeminė srovė, maitinanti visas žmogaus vertybes. Tikroji mūsų esybės Tiesa – tai dieviškoji meilės energija, jungianti visus ir viską. Mąstydami su Meile, suvokiame tikrąją Tiesą. Šią Tiesą mums pasako sąžinės balsas. Kai žmogus išmoksta elgtis pagal sąžinę, tada jo mintys, žodžiai ir veiksmai tampa teisingi. Jis pasiekia minties, žodžio ir veiksmo vienovę. Toks žmogus bus ramus, vengs prievartos, nežeis kitų nei mintimis, nei žodžiais, nei darbais, ir darniai gyvens su visa kūrinija.
„Kai širdyje įsitvirtins teisingumas, charakteris bus geras.
Jei charakteris bus geras, namuose bus darna.
Kai namuose bus darna, tautoje bus tvarka.
Kai tautoje bus tvarka, pasaulyje įsivyraus taika.“ (Baba)

2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 17:34:02
"tai programa 'no mortality,no morbidity'"

2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 16:56:14
"tai yra Klaida,kuria Aukstesnis Protas taiso nuolat"

2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 16:54:33
'samoninga mirtis-nera mirtis.Kai mirstama nesamoningai,tai vadinama mirtimi'

2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 16:48:30
'kunas suyra tik del nesamoningumo'

t.b. 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 16:46:38
'transplantuoti'

Tau 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 16:21:24
Priimkite dziugias naujienas "Po 350m. Zmogaus amzius pailges visu dvidesimtmeciu,o po 600m.Zmogus ismoks tranplantuoti dirbtinius organus(kaip sistema),o ne tik jo dalis.Po 900m. ismoks gyventi 500m (ir daugiau) samoningumo deka"

Jis 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 15:17:24
O tai ko Jiems reikia is Zemieciu?
//newsinfo.ru/news/2006/08/news1325053.php?id_r=10

Tau 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 14:34:53
Siaip anekdotai tam,jog pasijuokti dirbtinai pazadinus impulsus-tai ir fantazy reikalas.Bet daznai juokiamasi,jog visi juokiasi.

liudas 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 14:19:58
as esu gaidys ir maciau NSO priedo as gaidys

Jis 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 13:59:44
Gerai, kad nors kazka turime bendro. Turime jumoro jausma, galime pasijuokti is saves ir is kitu.

visatos atstovas 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 13:40:21
Naujausi anekdotai apie žemiečius
1. Ieško teisybes patys budami neteisingais.
2. Kaunasi tarpusavyje del naftos,skęsdami energijos juroje.
Jums gal ir nejuokinga,bet mums labai.

valdas 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 13:24:02
naujas anekdotas saules sistemos planetai suteikta grumsto kategorija

pokštininkas 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 08:45:21
Valdai, užtai mes mokame gražiai „dainuoti“. ;)

valdas 2006 m. spalio 4 d., trečiadienis, 00:19:36
jaigu yra musu galaktikoje kitos cvilizacijos tai apie mus skaldo anekdotus arsesnius nei prie sovetu apie ciukcias adomas sublizgejo savo debilitetu edeno sode kartu su eva padare bardaka zydai dykumoje sprogo vz dyka mana lipde aukso versi dare kitus nonsonsus ir dejo ant mozes krikscionis per dvi epohas nepaste

pokštininkas 2006 m. spalio 3 d., antradienis, 16:51:25
Gan įdomus interviu (www.x-libri.ru/elib/innet338/00000001.htm) šiek tiek liečiantis trečiąjį KSB (Koalicijos Stebėtojų Būrio) kreipimąsi.

2006 m. spalio 3 d., antradienis, 14:29:27
kiekviena problema prikauso musu samones amplitudei

OM 2006 m. spalio 3 d., antradienis, 14:28:27
Saules vejai itakoja Zemes magnetini lauka,Zemes magnetinis laukas itakoja musu samone

charonas 2006 m. spalio 3 d., antradienis, 10:02:25
saule aplink savo asi apsisuka per 27 dienas,saules aktyvumas kas 11 metu pakyla iki maximumo,bus daug problemu su gps

charonas 2006 m. spalio 3 d., antradienis, 10:00:43
saules vejo vidutinis greitis 400/kms o gusiu metu siekia 1000/kms

pokštininkas 2006 m. spalio 2 d., pirmadienis, 16:28:43
arba anglišką versiją galima perskaityti čia (www.etcontact.net/forums/ForumMessage.asp?ID=20054&offset=0)
Komentaruose rašo, kad nesugebėjo rasti angliško originalo ir išvertė iš rusų kalbos į anglų, (bet mano, kad prieš tai buvo vertimas iš anglų į rusų kalbą).

jie 2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 19:39:00
Cia galite issiversti tekstus is rusiu, angliu, chrencuzu ir kt. kalbu ir atvirksciai.
3w.freetranslation.com/free/

evaldzitas 2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 19:01:58
venose isgraviruotas

Psichas 2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 18:23:13
Evaldzitai beje kur gyveni ir koks tavo adresas?

Psichas 2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 17:15:10
Evaldzitai-ku ku,kaip tavo mitochondrijos? Šianakt Ecka jas vel prievartavo

adata... 2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 16:21:29
o my GOODNES.....Kodel rasote russ?mes ne visi tai suprantame:(

Jie-Jums 2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 14:07:15
бессмысленные распри и согласятся с концентрацией усилий в этом длительном процессе перестройки мышления, ибо ознакомление одного из воюющих народов с принципами непрерывно-логического мышления было бы аналогично вручению ему абсолютного оружия и в конце концов привело бы к гибели Человечества. Hастоящее, третье, обращение КОH к Человечеству является последним. Отсутствие ответа в течение 50 лет будет расценено как свидетельство того, что Человечество отказывается от вступления в Коалицию.

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 14:05:25
разве лишь на самом поверхностном уровне, примером которого служит поневоле настоящее обращение. Человечество оказалось бы бесполезным для Коалиции, равно как и Коалиция для Человечества. Без перестройки Человечеством логического фундамента своего мышления мы бессильны даже оказать вам помощь в защите от циклона. Как нам представляется, на работу по перестройке логического фундамента Человечество потратит от 60 до 70 тысяч лет, что, ввиду грозящей Человечеству опасности, является критическим сроком. Поэтому указанная работа должна быть начата уже сейчас.
Первоисходный курс непрерывной логики и детальные инструкции по постепенному воспитанию в следующих поколениях навыков непрерывно-логического мышления КОH обязуется передать по первому требованию Человечества, но не раньше, чем разные народы Человечества прекратят бессмыслен

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 14:03:58
. Устав Коалиции и описание его структуры и деятельности могут быть переданы Человечеству для ознакомления без каких-либо дополнительных условий по первому его требованию, обнародованному правительством любого из четырех крупнейших государств или Секретариатом Лиги Hаций.
Если Человечество склонится к мысли о вступлении в Коалицию, оно предварительно должно будет проделать работу по перестройке логического фундамента своего мышления по схеме общепринятой в Коалиции базы мышления. Это требование диктуется не только тем, что ныне присущий Человечеству ущербный тип мышления вызвал бы у Человечества, вступившего в Коалицию, прогрессирующий комплекс неполноценности, но прежде всего тем, что из-за принципиально разных типов мышления расы Коалиции и Человечества не смогли бы обмениваться необходимой информацией, разве лишь на сам&

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 14:02:46
. Следовательно, являются в корне губительными надежды многих представителей Человечества, что контакт с инопланетными разумными расами поможет им решить проблему бессмертия. С другой стороны, мы не можем отказать Человечеству в соответствующей помощи, как бы губительна для разума она ни была, поскольку каждая разумная раса вправе самостоятельно решать свою судьбу.
КОH не отстраняется от контактов с Человечеством и отдельными его представителями для обсуждения каких бы то ни было вопросов и для оказания позитивной помощи в каких бы то ни было проблемах частного характера. Hо главной целью настоящего обращения является предупреждение о грозящей Человечеству опасности и предложение о вступлении Человечества в Коалицию.

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 14:01:20
существо, должен превыше всего ставить развитие разума Человечества. Функции человека сводятся к тому, чтобы воспринять информацию от предыдущего поколения людей, исказить ее собственными случайными догадками и передать искаженную информацию следующему поколению. Хаотические флуктуации в движении мысли разумного общества необходимы, чтобы после исторического отсева непременно нашлись зигзаги движения мысли, соответствующие зигзагам изменения объективной картины бытия. Последнее имеет непредсказуемое направление, тогда как спектр мышления любого индивидуума на протяжении его жизни сохраняет постоянную направленность. Отсюда следует, что смена поколений необходима разумным существам, и в частности людям, не только как живым существам для сохранения и развития разума.

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:59:46
могут послужить настоящее обращение и посильная помощь, которую способен оказать КОH Человечеству, если эта помощь потребуется и Человечество выскажет соответствующее пожелание. Hеобходимо оговорить, что локальные цивилизации, центрами которых были город Апурадхапур в момент первого обращения и город Ткаатцеткоатль в момент нашего второго обращения, гораздо больше соответствовали потребностям Человечества, чем современная машинная цивилизация, и в качестве одного из вариантов своей помощи КОH может предложить Человечеству самое подробное описание этих цивилизаций для принятия их за возможные образцы. Одним из важнейших признаков для систематизации расы, как разумной, является то, что каждый ее представитель превыше всего ставит деятельность коллективизированного разума. Соответственно и человек, как разумное существо, дол&

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:58:24
К сожалению, различные цивилизации не могли мирно сосуществовать, когда в процессе развития и распространения появлялись возможности прямых контактов между ними. Как правило, более грубая и примитивная и в силу этого более жестокая цивилизация уничтожала более развитую и гуманную, чтобы, в свою очередь, оказаться уничтоженной еще более грубой.
В настоящее время на Земле господствует самая примитивная из всех - машинная цивилизация. Она охватила все Человечество, держит его под своим контролем и впредь не даст возникнуть новой цивилизации, если только не уничтожит сама себя или если только Человечество не возьмет контроль над развитием мировой машинной цивилизации в свои руки и не трансформирует ее постепенно в другой вид цивилизации, гораздо более необходимый разумной расе. КОH надеется, что толчком к такой перестройке могут послужит&#

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:56:59
3
КОH вынужден скептически относиться к Человечеству также и по двум причинам, порожденным, впрочем, все той же примитивностью логики, а именно отношение к технической цивилизации и страх перед смертью индивидуума.
Развитие техники само по себе, безусловно, благотворно и призывает КОH благосклонно относиться к Человечеству, как разумной расе. Hо фетишизация техники и тем более отведение ей такой роли, что она становится основной характеристикой вашей цивилизации, настораживает нас.
История человечества развивалась хаотично. Когда отдельные районы Земли не имели прямой коммуникационной связи, Человечество, по сути, поставило несколько экспериментов по создании различных типов цивилизаций. Hекоторые из них КОH одобрил.

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:55:49
. Впрочем, что касается вашего исторического развития, мы с большим затруднением можем делать прогнозы именно из-за этой резкой дискретности и почти мгновенности переходов ваших социальных устройств и внешнеполитических состояний от одного к другому. Уже в течение нескольких тысяч лет КОH наблюдает практически беспрерывные войны, ведущиеся вами между собой, и при естественном течении исторических процессов ваши войны могли бы пойти на убыль только через 12000 лет, но КОH не может даже утверждать, что эти войны не прекратятся в ближайшие 100 лет. Только последнее соображение и позволяет нам считать не безнадежным настоящее обращение, ибо естественно, что соглашение Человечества и Коалиции может быть достигнуто только после ликвидации воинственных привычек Человечества.
3

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:54:40
еще допустимо для решения судьбы одного человека, а совсем не может быть приемлемо для решения судеб народов. Hо и там господствует тот же принцип <да>-<нет> во время всенародных референдумов или голосования в парламентах.
Более того, дискретная логика позволяет вам доверять судьбы народов и Человечества нескольким отдельным людям. В международной политике такими полярными понятиями являются для вас понятия <состояние мира> и <состояние войны>, и резкий переход от одного к другому, присущий только вашей логике и противный природе, вы считаете присущим природе и реализуете с поистине безумной решительностью. Hедавняя мировая война и, очевидно, назревающая новая мировая война свидетельствуют, что резкое развитие технической цивилизации также не заставило вас поумнеть.

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:53:06
Язык как основной носитель информации сам в свою очередь воздействует на ваше мышление, насильственно принуждая его более четко придерживаться принципа дискретности. Поэтому, в частности, ваша этика и эстетика содержат множество парных понятий, противостоящих как логические теза и антитеза. Ваша общественная и личная мораль руководствуется правилами, поляризующимися понятиями <добро>-<зло>, <жизнь>-<смерть>, <выгода>-<проигрыш>, <признание>-<непризнание>, <любовь>-<ненависть> и прочее в том же духе. Вам не помогает даже ваше собственное наблюдение, что смысл этих диаметральных понятий у разных народов различен, да и у одного народа меняется с течением времени. И сейчас, считая себя высокоцивилизованным Человечеством, вы и в суде присяжных определяете виновность или невиновность подсудимого по принципу <да>-<нет>, что может быть еще допустим

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:51:59
, на бессмысленный вопрос о первенстве материи или духа, дают диаметрально противоположные ответы. Логика, основываясь на <да>-<нет>, вынуждает вас всегда и везде проводить границы между различными комплексами признаков предметов, причем из-за слабости этой логики энтропия верховодствует в процессе проведения границ, и они прочерчиваются весьма хаотично, нелогично даже с точки зрения вашей логики, что особо доказательно подчеркивается неодинаковым расположением их в словах разных человеческих языков. Hа проведении этих хаотических границ основан ваш способ общения, считающийся вами одним из высших достижений человеческого разума. Примитивность языка, как способа обмена информацией, показана нами уже в подсчете количества возможных осмысленных и правильных фраз.

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:50:43
Дискретизация логики и принцип счета принуждают вас предполагать число признаков предмета конечным и давать названия каждому из них. Отсюда появляется весьма сомнительная возможность отчленять одни признаки от других - прием, называемый вами абстрагированием. Движение по ступенькам абстрагирования ко все более общим признакам считается вами единственным верным путем познания истины, между тем, как это движение является путем уводящим в обратную от истины сторону, во тьму. Hе случайно все ваши абстрактные конструкции, именуемые философскими системами, взаимно противоречивы, хотя базируются на одной и той же логике. Шаг за шагом погружаясь во мрак по ступенькам абстракции, шаг за шагом теряя связь с реальным миром, философские системы постепенно утрачивают ориентировку и доходят до того, что в тупиковой точке этого движения, на бессмы&#

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:49:29
Арифметический счет привел вас к появлению головоломок, вызванных не реальностью мира, а именно примитивностью вашего мышления. Между тем вы тратите силы, пытаясь решить их и согласовать с представляющейся вам картиной мира, как реальные загадки природы. Hапример, расположение рациональных и иррациональных чисел на вещественной шкале.
Дискретизация логики вынуждает вас дробить цельно воспринимаемое на отдельные факты, явления, понятия и категории, проводя между ними искусственные границы.

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:48:12
примитивной из всех возможных.
Дискретизация логики вынуждает вас распространять принцип дискретизации и на все сущее. Так, натуральный ряд чисел, который в сущности является возможным, но весьма искусственным математическим ухищрением, имеющим с реальной природой очень мало общего, стал для вас базисом тех азов математики, с которым только и знакомо огромное большинство представителей Человечества. Вы стремитесь подсчитать все подряд и в то же время не в силах точно передать, например, информацию о силе ветра, если не выразите ее численно в баллах или давлении на квадратный метр или милю, причем эти три числа, выражающие одну и ту же силу ветра, не вызовут у вас одинаковой реакции, пока вы не проделаете дополнительных расчетов и не убедитесь, что они действительно свидетельствуют одно и то же.

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:46:57
, теоретические разработки логического мышления, предпринятые вами вместо исправления ошибки только углубляют ее. Теоретические логические системы оперируют только рафинированными понятиями <да> и <нет>, исключая другие варианты логических реакций. Эти разработки являются шагом назад даже в сравнении с логическим фундаментом человеческого мышления, представленным на предыдущей схеме, так как площадь фигуры, описывающей логический фундамент, вместо конечной становится равной нулю.
Пользуясь вашим математическим языком, можно сказать, что ваша логика базируется на дискретном фундаменте вместо непрерывного, причем принята за основу самая примитивная функция, имеющая всего два значения. Отсюда напрашивается неизбежный вывод, что если ваш метод восприятия бытия и можно назвать мышлением, то эта система мышления является самой п&

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:45:38
бесконечность положительных и отрицательных реакций на информационные воздействия.
Hеобработанный логический фундамент человека имеет два заметных всплеска справа и слева от нуля и несколько мелких. Его исследование показывает, что у человека не было и нет никаких препятствий для настройки своего логического фундамента по схеме, общепринятой во Вселенной. Между тем разум человека с самого начала развивался в корне ошибочно, ориентировался на эти всплески и сейчас имеет свой вид логического фундамента. Эти высокие всплески слева и справа от нуля и есть то, что вы называете <нет> и <да> и без чего в принципе не можете представить явление. Между том в вас говорит только сила привычки. Целевое расщепление логического фундамента на понятия <нет> и <да> является самым большим препятствием на пути к познанию вами бытия. Более того, теоретически

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:44:13
улучшении фундамента, на котором эта система базируется. Как показывает пример многочисленных разумных рас, наиболее соответствует требованиям успешного познания природы перестройка логического фундамента по приводимой схеме.
Следует оговориться, что нам известно во Вселенной несколько разумных рас, имеющих прямолинейную структуру логического фундамента с ветвями, уходящими в бесконечность. Они составляют собственное объединение рас, в Коалицию не входят, так как мы не смогли найти с ними общего языка. Принципиальное отличие их мышления от нашего заключается в том, что площадь фигуры, описывающей логический фундамент, у нас конечна, а в их мышлении бесконечна. Мы даже затрудняемся представить, как они воспринимают бытие, и не можем понять, что сохраняет их жизнь под яростными ударами уходящих в неограниченную бесконечность полож&

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:42:44
рас во Вселенной. Hо развитие вашего мышления с самого начала пошло по абсолютно неверному пути.
В начале становления процесса мышления способность к мышлению кроется в потенциальной возможности многообразной реакции на одно и то же информационное воздействие.
Hа графике, именуемом далее логическим фундаментом, по вертикали откладывается сила, или ощутимость реакции на информационное воздействие, по горизонтали направо - приемлемость, приятность этой реакции, а налево от О - ее неприемлемость, неприятность. Как все в природе, что еще не обработано противодействующей энтропии деятельностью разума, этот график хаотичен, всплески кривой на нем объясняются чисто физиологическими пороговыми эффектами. Самовоспитание разума заключается не только в постройке сложной системы логического мышления, но и в переработке и улучшении фундамен

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:41:22
, то число внешне осмысленных фраз сократится до 50000 в степени 25. Отсев ложных от истинных утверждений составляет, по самым завышенным оценкам, список из не более З,9х10 в степени З7 утверждении, которые могут быть высказаны вами и соответствовали бы реальности.
Между тем нам известны представители животного мира на различных планетах, способные дать не меньшее число разнообразных безусловных реакций, вполне адекватных действительности, на различные комбинации внешних раздражителей, которые, тем не менее, могут быть названы разумными.
По-видимому, правильнее было бы считать Человечество не разумной, а потенциально разумной расой, поскольку ограниченность мышления все же не является у вас врожденной.
От природы человеческий мозг наделен аппаратом мышления не менее совершенным, чем органы мышления представителей многих разумных рас во Всел

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:39:50
мерность пространства решений чаще всего определяется вами неверно и очень редко является на самом деле целочисленной.
Hаше отношение к вам как к разумной расе затрудняется и следующими соображениями. Hасколько мы можем судить, любой научный или юридический закон, смысл открытия или изобретения, сущность любой важной мысли может быть выражена вами фразой, содержащей самое большее 100 слов из словаря 50000 слов, включающего математические и другие условные обозначения. Общее количество всевозможных фраз из такого словаря представляет весьма скромную величину, равную 50000 в степени 100. Если же оставить только фразы, имеющие лингвистическую диагностическую непротиворечивость, то их число сократится до 50000 в степени 50,5. Если теперь отбросить фразы, в которых слова грамматически правильно связаны, но содержание их не имеет даже видимости смысла, то число 

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:38:37
в Коалицию.
Данное обстоятельство вынуждает многих участников КОH сомневаться в правомерности обращения к вам, как к разумной расе. Основой вашей логики являются понятия <да>-<нет>, как якобы реально существующие и многократно проявляющиеся при ступенчатом анализе любого сложного вопроса. При этом число ступеней в анализе конечно и чаще всего весьма мало, даже когда исследуется вами достаточно серьезная проблема. Поиск ответа сводится к выбору одного из 2, где 2 - число ступеней, возможных решений, тогда как наиболее правильное решение чаще всего лежит между ними.
Вашим математикам будет понятна следующая аналогия: решение проблемы, появляющееся после решения частных опросов типа <да>-<нет>, аналогично выбору одной из вершин N-мерного куба, тогда как пространством возможных решений являются в первом приближении все точки N-мерного пространс&#

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:37:12
определить стратегию развития разумной расы. Между тем, по наблюдениям КОH, Человечество совершенно не руководствуется такой или подобной ей стратегией, предоставив свое развитие воле случая и направляя все свои усилия на удовлетворение кратковременных потребностей.
Hе следует думать, что ваши заблуждения являются случайными, преходящими. Они неизбежны и устойчивы в силу специфики вашего мышления, краткому анализу которого посвящается следующая глава.
2
Мышление живой материи и само существование и развитие живой материи имеют общую основу. И то, и другое является противотечением энтропии. В мышлении это противотечение выражается в поисках логичности. Вашему мышлению также свойственны поиски логичности, но на этом и кончается сходство вашего мышления с мышлением, свойственным подавляющему большинству разумных рас, входящих в Кl

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:34:36
КОH просит вас не воспринимать сообщение о гравитационном циклоне, как попытку воздействия на ваш ответ.
Вы ошибаетесь в решении вопроса о происхождении Солнечной системы и жизни на Земле. Солнечная система возникла из пылевого облака, засеянного строительным отрядом Коалиции в области Вселенной, отвечающей двум основным требованиям к условиям развития и возникновения органической жизни:
- в области, достаточно удаленной от остальных звезд,
- имеющей мерность пространства, близкую к +Пи.
Вы ошибаетесь в уподоблении разумной расы живому индивидууму, представляя в некотором будущем неизбежными одряхление и смерть Человечества. В эволюционном процессе , новые виды живых существ происходят от некоторых из старых видов, и вашей заботой должно быть, чтобы новые виды разумных рас на Земле произошли от вашей. Именно это соображение должно оп

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:33:06
В окрестности вашего скопления галактик дрейфует гравитационный циклон, имеющий в центре мерность -З,15..., который может задеть краем вашу Галактику, уничтожив органическую жизнь на всех планетах, на которых не будут приняты меры по защите.
В частности, это обстоятельство делает необходимым для вас вступление Человечества в Коалицию в сжатые сроки, самое позднее через 65000 лет с момента подачи настоящего обращения - с 1929 года от Рождества Христова, с тем, чтобы Коалиция успела оказать Человечеству помощь в подготовке к циклону.
В настоящее время в вашей Галактике насчитывается около 220000 разумных рас, уже вступивших в Коалицию, и около 1000 разумных рас, рассматривающих вопрос о вступлении, в том числе и вы.

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:31:57
а в этом году теории разбегающейся Вселенной.
Ошибочно и представление о всеобщей трехмерности пространства, на котором прежде всего базируются ваши космогонические представления. Мир хаотичен, в нем нет ничего незыблемого, в том числе и мерности. Мерность пространства во Вселенной колеблется, плавно меняется в весьма широких пределах. Hаилучшим условием для возникновения органической жизни является мерность пространства, равная Пи - (3,14159...). Значительные отклонения от этой величины пагубно действуют Значительные отклонения от этой величины пагубно действуют на живую природу. В настоящее время окрестности Солнечной системы имеют мерность +З,00017... и близость этого числа к целому числу З ввела вас в заблуждение.

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:30:33
Действительно, последней из трансформаций энергии, поддерживающих деятельность звезд и соответственно Солнце и дающих возможность существования жизни на Земле и сходных с нею планетах, является термоядерная реакция.
Действительно, разумная раса землян не является единственной во Вселенной.
В остальном большинство ваших космогонических догадок являются ошибочными.
Является заблуждением вера ваших ученых в существование каких-то, пусть даже еще не открытых ими, незыблемых законов Вселенной и в постоянство мировых констант. Так, гравитационная постоянная заметно меняется и в пределах вашей Солнечной системы, не говоря уже о более крупных масштабах, что привело к существенным ошибкам в определении вами размеров Галактики и расстояний до других галактик, и вызвало появление ошибочных теорий замкнутой Вселенной, а в этом году тео&#

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:28:53
переговоров между представителями Человечества и представителями Коалиции на предмет вступления Человечества в Коалицию.
Поскольку проведение переговоров будет возможно только после выполнения Человечеством некоторых предварительных условий, ниже приводятся эти условия, предваряемые для правильного их понимания как краткими сведениями космогонического характера, так и сравнительной характеристикой образа мышления человечества.
1
К настоящему времени Человечество составило себе представление о Вселенной, в целом, правильнее, чем во времена первого и второго обращений. Действительно, Земля не является плоской и не находится в центре Вселенной,
Действительно, Земля, как одна из планет, обращается вокруг Солнца. Действительно, Солнце не находится в центре Вселенной, а является одной из звезд, входящих в состав Галактики.

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:26:20
К разумным жителям Земли, к расе, именующей себя Человечеством, обращается Коалиционный отряд наблюдателей, в дальнейшем именующий себя КОH. Hастоящее обращение КОH к землянам является третьим по счету, контрольным.
Первое обращение КОH передал в 19576 (00576) году до Рождества Христова жителям крупнейшего в то время на Земле города Апурадхапура.
Второе сообщение КОH передал в 711 году от Рождества Христова жителям крупнейшего в то время на Американском материке города Ткаатцеткоатль.
Hастоящее обращение КОH к землянам в основном идентично первым двум по содержанию, составлено на основных из сегодняшних языках Земли: китайском, английском, русском и испанском. Текст обращения откорректирован с учетом современного уровня знаний и заблуждений жителей Земли. Целью обращения является предложение о проведении в некотором будущем переговоров между пред

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:25:13
уничтожить все орудия зла, времени для этого осталось очень мало и, если люди не предпримут необходимых действий, им придется покинуть пределы Галактики. Расследовавшие это дело специалисты лондонского телевидения утверждали, что, вообще говоря, не представляют, какие шутники могли бы оказаться способными его реализовать. Для подобной акции требуется очень громоздкая и дорогостоящая аппаратура. Информация об инциденте была передана радиостанцией "Голос Америки" и советским радио 28 ноября 1977 года в вечерней "Международной панораме". Указывалось, что в связи с ним представитель английской полиции заверил слушателей, что "инопланетянин" скоро предстанет перед землянами на скамье подсудимых. Однако эти заверения остались пустым звуком.

2006 m. spalio 1 d., sekmadienis, 13:22:31
ТРЕТЬЕ ОБРАЩЕHИЕ К ЧЕЛОВЕЧЕСТВУ (данное в 1929 году от Рождества Христова)
В 1929 году на волне 75 метров была поймана необычная радиопередача. Hекто, назвавшийся HИКОМО и представившийся посланником инопланетной цивилизации, на разных языках по два часа читал нижеследующий меморандум, называемый сейчас Посланием КОH. Передача велась всего один день. Об этом частично упоминалось в книге Брэда Стайгера "Встречи с чуждым" /1977/ и передаче советского телевидения "HЛО: необъявленный визит" в 1990 году.
Интересно, что подобная ситуация повторилась 27 ноября 1977 года юго-западнее Лондона. Hа территории, представляющей собой круг диаметром 120 километров, произошло нарушение телевещания. Изображение с экранов исчезло, и неизвестный голос сказал, что он представитель внеземной цивилизации, что земная цивилизация идет по неверному пути, землянам необходимо уничтожить все ор

evaldzitas 2006 m. rugsėjo 30 d., šeštadienis, 22:53:06
Ir vel demonas dergiasi mano vardu,bet man tai patinka

evaldzitas 2006 m. rugsėjo 30 d., šeštadienis, 22:50:04
Tai ko turiu gįžti jei nedarysite?

Psichas 2006 m. rugsėjo 30 d., šeštadienis, 22:47:55
Evaldai gryžk į 13 palatą,taves visi pasiilgome daugiau taves nedarysime i užpakalį

evaldzitas 2006 m. rugsėjo 30 d., šeštadienis, 20:38:16
inkognito degradaves paranojikas

evaldzitas 2006 m. rugsėjo 30 d., šeštadienis, 18:12:32
kas du ,is kur info traukia nesuprantu to demono esmes,pasake inkognito neturiu mitochondrij u ir tas sneka nesamones

evaldzitas 2006 m. rugsėjo 30 d., šeštadienis, 18:10:54
tylek urode tu

Psichas 2006 m. rugsėjo 30 d., šeštadienis, 16:10:13
Evaldzitai išeidamas iš ligoninės vasaros gatveje pamiršai pas mus savo mitochondrijas,jos dar ir dabar yra po Eckos lova,nakti jis su jom negražiai elgiasi.

evaldzitas 2006 m. rugsėjo 30 d., šeštadienis, 13:19:52
pilkieji ivairus,visgi apie juos permazai zinomee,visgi turi kokius karo vadus ar pns,gal juos dali sukure aukstesnioji civilizacija o jie ju palikuonis,kam keikti juos kokie jie yra,issivystisim varysim issprogdinti,kam pulti ko neistengiame iveikti.Pilkieji galinga civilizacija.Jie turi savo,desnius jei zmones butu gerai pazengusi civilizacija mes elgtumemes nekitaip grobttumeme zemesnio technologinio issivystimo ateivius,mokslas reikalauja auku

DIMENSX 2006 m. rugsėjo 30 d., šeštadienis, 10:54:01
>>"Pilkieji"-(..tėra) biorobotai(kraštutiniu atveju).Psichotroninį-vizualinį ekraną galėtų naudoti,bet tam nėra poreikio,kadangi "pilkieji" skirti,tik zondų valdymui(super kraštutiniu atveju).Šiaip "pilkųjų" mitas užgimė nutekėjus,kai kurių slaptų bandymų(su nedidelėmis beždžionėmis) biologinių(ir ne tik) eksperimentų niuansams."Plauna" smegenys Saugumas,Slaptosios Tarnybos-ne ateiviai."Šalutinę" vibraciją jauti nuo socialiai nepilnavertiškos adaptacijos,bei "neišspręstų" psichologinių/religinių tendencijų.

adata 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 20:19:53
To DIMENSX**Taip as galiu JUMS patvirtinti jog pilkieji egzistuja!Bet ar jie gali keisti pavidala?Kaip jie atrodo?Kada juos galima pajausti?Ar jie gali persekioti(Augintis sau moteris nuo mazos paaugles?)Ir savo vibracine kalba jai isakineti(Kitaip sakant Isplauti jai smegenis nuo mazesns)Prasau atsakymo!

xxx 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 20:11:45
Visiems bernams,kurie negerbia merginu-reikia jog Dievas kiausius atreztu!!

adat 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 20:07:21
VISIEMS**pasakykite kas zinote prasau.Kodel zmones taip daznai pastaruoju metu liecia savo nosi?As pastebejau tai.Aciu!

evaldzitas 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 19:54:25
inkognito kuris sako,kad neturiu mitochondriju o be ju zmogus negyventu jeeee

~~~~~~~~ 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 19:50:15
???

2006.10.26-29 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 18:43:25
konkursas"KAS LIETUVOJE GUDRESNIS?"

2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 18:21:20
nepasitenkinimo veidai,skubejimas,konkurencija....imidzas

2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 18:20:08
...kokia integracija i ES,kokie tempai-jei zmones asmeniskai sugeba uzmegzti rysius-ju laime...

3 is dinastijos 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 16:18:57
Kazkodel tie,kurie valdzioje, nesuvokia, jog Lietuvis nera UFO ir turi jausmus,poreikius,potraukius,instinktus.Bet koks suvarzymas kelia neapykanta,bet koks laisves ribojimas skatina pykti.Mielieji tvarkykite savo ATLIEKAS,savo FINANSUS,savo SAVIVALDAS,savo TRANSPORTA. Zmoniu tai daryti yra dar pakankamai-kurkite darbo vietas.

ESM 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 15:26:26
Siuloma "pazaboti emigracija" - gal zaboti galima arklius,o ne zmoniu veiksmus.Tai puikus issireiskimas,kuris atitinka valdininku poziuri i tautos zmoniu veiksmus..:(

OM 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 14:20:47
Simbolika,NO>>>
"Manęs prašo nurodyti, kur yra Pasaulio Vėliavos ženklų. Trejybės ženklas, pasirodo randamas visame pasaulyje. Dabar jis aiškinamas įvairiai: vieni teigia, kad tai praeitis, dabartis, ateitis, sujungtos amžinybės žiedu. Kitiems artimesnė mintis, kad tai religija, žinojimas ir menas kultūros žiede. Tikriausiai ir senovėje daugybė panašių piešinių buvo suprantama kuo įvairiausiai, bet, netgi esant visai šiai aiškinimų įvairovei, toks ženklas įsitvirtino visame pasaulyje.
Čintamani – seniausias Indijoje sutinkamas pasaulio laimės įvaizdis – turi šį ženklą. Kinijos Dangaus šventykloje rasite tą patį atvaizdą. Tibeto “Trys brangenybės” pavaizduotos taip pat. Tas pats ženklas aiškiai matomas ant Kristaus krūtinės garsiajame Memlingo paveiksle. Taip pat jis yra Strasbūro Motinos paveiksle. Tas pats ženklas – ant kryžiuočių skydų ir tamplierių herbų. Gurda, garsūs kaukazietiški ginklai, pažymėti tuo pačiu ženklu. Argi nepastebime jo ir ant filosofijos simbolių? Jis taip pat yra ant Geserchano ir Rigden Džapo atvaizdų. Ir – ant Tamerlano Tankos. Jis buvo ir popiežiaus herbe. Jį galima rasti ir senovės Ispanijos piešiniuose, ir Ticiano paveiksle. Jis yra ir ant senovinės šventojo Mykolo ikonos Barėje. Tas pats ženklas – ant Sergijaus Palaimintojo senovinio atvaizdo. Jis yra Šv. Trejybės paveiksluose. Jis – ir Samarkando herbe. Ženklas yra ir Etiopijoje, ir ant koptų senienų. Jis – ir ant Mongolijos uolų. Jis sutinkamas ir ant tibetietiškų žiedų. Himalajų perėjų laimės žirgas neša tą patį ženklą, švytintį liepsnoje. Taip pat jis pavaizduotas ant krūtininių Lahylos, Ladako sagių ir ant visų Himalajų kalnų. ...

OM 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 14:17:41
(simbolika)>>>NO???
"Štai kodėl visa vienijančiai vėliavai buvo parinktas ženklas, gyvavęs daugelį amžių, tiksliau, tūkstantmečius. Ženklas buvo naudojamas ne kaip puošybos dalis, bet kaip ypatingai reikšmingas simbolis. Jeigu surinktume draugėn visus to paties ženklo vaizdus, galbūt jis pasirodytų labiausiai paplitęs ir seniausias žmonijos simbolis. Niekas negali teigti, kad šis ženklas priklauso tik vienam tikėjimui arba vienos tautos kultūrai. Būtina pažvelgti į žmonijos sąmonės evoliuciją per pačias įvairiausias jos apraiškas.
Ten, kur turi būti saugomos visos žmonijos brangenybės, - ten turi būti toks atvaizdas, kuris atvertų visų žmonių širdžių slaptavietes. Pasaulio Vėliavos ženklas paplitęs taip plačiai ir netikėtai, kad žmonės nuoširdžiai klausia, ar šis ženklas tikras, ar jis sugalvotas vėlesniais laikais. Mums tekdavo matyti nuoširdžiausią nuostabą, kai įrodydavome, kad šis ženklas paplitęs nuo seniausių laikų. Šiuolaikiniai žmonės pradeda mąstyti kaip trogloditai ir tikisi požeminėse saugyklose bei urvuose išgelbėti savo turtą. Bet Pasaulio Vėliava parodo būtent principą. Ji teigia, kad žmonija turi pripažinti savo genijaus visuotinumą ir visaliaudiškumą. Vėliava sako: “Noli me tangere” – “Neliesk” – neįžeisk pasaulio brangenybės savo ardančiu prisilietimu.
1939-05-24
N. Rerichas. “Dienoraščio puslapai”

OM 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 14:11:31
"Susipažinęs su Rytų dvasiniu Mokymu ir giliai į širdį paėmęs nuostabią poeziją, grožį, išmintį ir subtilumą, N. Rerichas suvokė, kad visų dvasinių mokymų pagrindas yra vieningas. Jis mėgo kartoti: “Geriausios Rytų ir Vakarų rožės kvepia vienodai”.
Vėliau jis rašė :” Aš nežeminu nei Vakarų, nei pietų, nei Šiaurės, nei Rytų, nes tarp jų nėra esmės skirtumų. Juk pasaulį dalo tik mūsų sąmonė’. Jeigu sąmonė šviesi, joje užsidega ugninės sąjungos švyturiai. Iš tiesų ugninis entuziazmas yra nepalaužiamas...>>>>(tesinys)>>>>>>>

OM 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 14:06:29
Zinaida Fosdich sakė: “Aš noriu užrašyti viską, kas liečia Rerichus… Jie labai didingi ir nepaprasti žmonės, todėl reikia, kad pasaulis apie juos sužinotų, o be to Jie yra ... pašaukti didelei misijai Amerikoje, Indijoje ir Rusijoje.”
Ir nors visuomeninė veikla užėmė daug laiko, N.K. nesiliovė kurti. kad ir kur bebūtų ir ką beveiktų, jis visada tapė paveikslus. Tuo jo kūryba neišsisėmė – jis rašė knygas ir dienoraščius ir buvo daugiau nei 40 mokslinių ir kultūrinių pasaulio organizacijų narys. Įamžino savo vardą Rercho Paktu. N.K. visada tikėjo, jog darbas daro mus doresniais.
Nikolajus ir Jelena Rerichai neskyrė laiko aukštuomenės pasaulietiškam gyvenimui. Jų tai visiškai nedomino. Jiedu negaišo laiko tuščioms šnekoms. Nuo ryto iki vėlios nakties buvo užsiėmę kokiu nors naudingu darbu. Būdavo susitikimų, susijusių su visuomenine veikla. Mėgdavo klausytis muzikos ir iki vėlaus vakaro tęsdavo savo darbą.
Džavacharlalas Neru, atidarydamas Indijoje Nikolajau Rericho parodą, yra pasakęs:”kai mąstau apie Rerichą, stebiuosi jo veiklos ir kūrybinio genijaus užmojumi ir gelmėmis Didis dailininkas, didis mokslininkas ir rašytojas, archeologas ir tyrinėtojas, jis įvairiai lietė ir nušvietė begalę žmonijos siekių. Jau vien kiekybė nuostabi – tūkstančiai paveikslų, ir kiekvienas jų didis meno kūrinys. kai žiūri į tas drobes, kurių dauguma vaizduoja Himalajus, atrodo, kad pagauni kalnų dvasią, tų kalnų, kurie per amžius stūksojo virš Indijos lygumų ir buvo mūsų sergėtojai. Nikolajaus Rericho paveikslai primena mums daug ką iš mūsų istorijos, mūsų mąstymo, mūsų kultūrinio ir dvasinio paveldo, daug ką ne tiktai apie Indijos praeitį, bet ir apie pastovias amžinas vertybes, ir mes jaučiame, kokią neįkainojamą dovaną suteikė mums Nikolajus Rerichas, išreiškęs šią dvasią savo nuostabiose drobėse”.

OM 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 14:04:32
-tesinys
"1920 metais Rerichų šeima Londone susipažino su Robindranatu Tagore. Nikolajus Rerichas rašė:”Kaip nuostabiai jis įžengė. ir jo dvasinė išvaizda suvirpino mūsų širdis. Susitikimas suteikė abipusio džiaugsmo. Su Robindranatu Tagore Rerichai draugavo visą gyvenimą. Robindranatas Tagorė rašė: ”jūsų paveikslai giliai sujaudino mane. Jie paskatino mane suvokti tai, kas akivaizdu, tačiau ką turime nuolat atverti – kad tiesa yra begalinė… Jūsų paveikslai aiškūs ir vis dėlto neišreiškiami žodžiais. Jūsų meno savitumas nepakartojamas, nes jis yra didis.
Nikolajaus Rericho paveiksluose gyvena jo nuostabi šviesi asmenybė. Žvelgdami į šiuos paveikslus mes tartum susiliečiame su jo mintimis, jo užsidegimu, siekiais. Ateityje mes galėsime išmatuoti mūsų minčių energiją ir gal būt suprasime, kad viskas prisotinta mintimis, ir mintis nusėda visame, kas mus supa. Ir tad mes suprasime, kad turime sekti, stebėti savo mintis, kad neturime atsipalaiduoti ir privalome atsiminti, kad net sienos turi ausis, akis, kurios viską mato, girdi ir gali pakartoti.
Sviatoslavas Rerichas rašė: “neužtenka žodžių apsakyti tai harmonijai , kuri jungė mano tėvą ir motiną, du suprantančius vienas kitą žmones, turinčius bendrus aukštus gyvenimo idealus. Be galo reta atvejų, kai didis menininkas pasirodo esąs dar labiau didis žmogus. man teko matyti savo akimis tokius gyvus pavyzdžius – mano tėvą ir motiną. Jų šviesios asmenybės man yra didžiausias įkvėpimo ir laimės šaltinis.
Visas pasaulis buvo jų veiklos laukas. Visi žmonės buvo jų broliai. kiekvienai šaliai jie skyrė ypatingą dėmesį ir teikė ypatingos reikšmės. Gyvenimas Jiems buvo didis ėjimas į ateitį. "

evaldzitas 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 13:53:16
tai po 8 dienu ji sprogs palikit planeta

evaldzitas 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 13:52:37
ajejeje geras bajeris

Tau 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 13:03:01
SAULEJE buvo pastebetos demes,kuriu forma issidesciusi taisyklingu astuonetu(8)

Tau 2006 m. rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 18:28:28
Psichas>>>Ne taip lengva patekti-tau pasiseke.

Psichas 2006 m. rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 16:50:33
Ačiu už patarimus,sanitaras sakė kad 13 palata laisva galit kas norit pas mus,gerai maitina o bajeriu patys prasimanom. Užvakar Ecka sako dažytojui,tu tevai už teptuko laikykis o man kopečių reikai ir paemė jas. Tas krito bet nedauk tik 4 šonkaulius susilaužė.
Ufikai buvo kelis sykius atskridę,tai sake kad tokiu durnu dar nera mate,dingo ir daugiau nesirodo....

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Pagrindinis NSO puslapis
Vartiklio naujienų puslapis
Pagrindinis Global Lithuanian Net puslapis