Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Ar rusai 1977-ais sunaikino slaptą JAV bazę Mėnulyje?  

Taip pat skaitykite  Gal senovės žmonės lankėsi Mėnulyje?  

Neseniai susidomėta „Wikileaks“ nutekintu dokumentu (datuotu 1979 m. sausio 24 d.), kuriame užsimenama apie JAV bazės sunaikinimą Mėnulyje. Jame yra JAV Vyriausybės departamento susirašinėjimas su Samuel L. Devine1), respublikonų atstovu Kongrese.

Arjun Walla savo straipsnyje, paskelbtame „Collective Evolution“ analizuoja šį dokumentą lygindamas su kita nutekėjusia informacija apie Mėnulį ir branduolinį ginklą kosmose. Tai Kongreso įsakas dėl nuolatinės Mėnulio bazės statybos, CŽV susirūpinimas dėl TSRS planų statyti bazę Mėnulyje, TSRS susirūpinimas dėl JAV planų panaudoti Mėnulį kaip operacijų karinę bazę, nuotraukų rodančių bazes Mėnulyje aptarimai...

JAV vyriausybės planai turėti bazę Mėnulyje siekia 1966 m.

Glenas Steklingas (Glenn Steckling) – amerikiečių ufologas, „George Adamski“ fondo direktorius, skelbiantis tėvo Fredo Steklingo (m. 1991 m.) sukauptą medžiagą. Peržiūrėtoje tėvo knygoje, išleistoje pavadinimu „Nežemiečių bazės Mėnulyje“ pateikia per 100 NASA nuotraukų, atseit įrodančių, kad Mėnulis „nėra negyvas“. Šiame kontekste verta prisiminti ir Dž. Leonardo2) knygą „Kažkas dar yra Mėnulyje“ (1976).
Ataskaita apie bazės sunaikinimą Mėnulyje

Tačiau atsakymo į klausimą apie Mėnulio bazės sunaikinimą reiktų paieškoti kelių metų senumo Peter Beter’io3) audio laiškuose. Jis buvo Eksporto ir Importo banko vyr. konsultantu (1961-67) ir turėjo šaltinių, informuojančių, kas vyksta kosmoso srityje iki 9-o dešimtm. pradžios.

Beteris aprašo, kaip aršiai JAV ir TSRS varžėsi lenktynėse dėl Mėnulio ir kuriant el. dalelių spindulinį ginklą, kurį būtų panaudoti tarp Žemės ir Mėnulio. Buvo aišku, kuriems pirmiems pavyks sukurti tą ginklą, tas turės lemiamą strateginį pranašumą.

Anot Beterio, kol JAV buvo priekyje lenktynėse dėl Mėnulio, sovietai pirmavo spindulinio ginklo srityje. Savo 1977 m. rugsėjo 30 d. laiške nr.26 rašė:

1972-ais tie bandymai dar buvo toli nuo galimybės įrengti Mėnulyje. Tačiau grėsminti Tarybų Sąjungos vystymai privedė prie sprendimo anksčiau laiko nutraukti ‚Apollo‘ programą, tad reikėjo paskubėti su slaptos bazės Mėnulyje įrengimu.

Anot Beterio, Diego Garcia atolas4) buvo naudojamas kaip kosmodromas, esantis idealia vieta startams, statant Mėnulio bazę:

1973 m. pradžioje, netrukus po laikomos JAV Mėnulio programos pabaigos, pradėjo išgirsti apie Diego Garcia atolą Indijos vandenyne. Tikėtina mes tikrai ten statėme komunikacijos struktūrą, nes buvo padarytas dar drastiškesnis žingsnis iškeliant visus 20 tūkst. ar panašiai šios mažos salos čiabuvių į kitas vietas. Visai neseniai mes išgirdome apie Diego Garcia kaip naujos JAV laivyno bazės vietą, tačiau, o mano draugai, jums nepapasakojo visos istorijos. Diego Garcia, o mano draugai, yra naujas kosmodromas, iš kurio leidžiamos slaptos misijos į Mėnulį statant slaptą Mėnulio bazę.

Savo 1977 m. elraštyje jis rašo apie informaciją, gautą iš savo šaltinių, apie bazę Mėnulyje:

Pirmąkart buvau įspėtas apie slaptą Mėnulio bazę 1976 m. lapkritį, tačiau tai buvo viena geriausiai saugomų Rokfelerių paslapčių, ir tik prieš kelias savaites gavau patvirtinimą apie jos egzistavimą ir sužinojau pilną istoriją; ir nuo tada įvykiai vyko žaibo greičiu.

Toliau aptaria mirtinas lenktynes spindulinio ginklo kūrimo srityje:

Šiais metais vyko nematomos, tačiau mirtinos lenktynės dėl to, kas pirmas turės veikiantį El. dalelių Spindulį: Rokfeleriai slaptoje Mėnulio bazėje ar sovietai Žemės orbitoje. Pavasario pabaigoje „Saliut“ įgula atliko preliminaries spindulinio ginklo išbandymus panaudodami lazerius imituojančius El. dalelių Spindulį.

Toliau pateikiama daugiau detalių. TSRS sėkmingiau kūrė spindulinį ginklą – ir juo sunaikino naujai pastatytą JAV bazę Mėnulyje:

Rugsėjo 26 d. amerikiečių personalas slaptoje Rokfelerių Mėnulio bazėje Koperniko krateryje buvo beveik suformuotas. Spindulinis ginklas beveik parengtas – tačiau buvo per vėlu. Vakarop Tarybų Sąjunga pradėjo bombarduoti Mėnulio bazę Neutroniniais spinduliais. Per visą naktį ir visą rugsėjo 27 d. Mėnulio bazė bombarduota be pasigailėjimo neutronų spinduliais tarsi kokia neutronine bomba; ir kai vakare amerikiečiai pažvelgė į viršų, į taikų Mėnulį per pilnatį, žinomą kaip „Derliaus Mėnulį“, keli paskutiniai amerikiečiai Mėnulyje mirė nuo neutroninės radiacijos. Amerikiečiai prarado „Derliaus mėnulio“ mūšį.

Nėra aišku, ką aptaria „Ataskaita, kad TS sunaikino slaptą JAV bazę Mėnulyje“. Tikėtina, kad jis apima aptarimą tarp Kongreso ir Vyriausybės apie Beterio „Derliaus Mėnulio mūšį“ ar kitą informaciją. Bet kodėl Kongreso ir Vyriausybės departamentas buvo susidomėjęs ta informacija ar, kas dar svarbiau, ką jie galėjo apie tai pasakyti? Ateitis parodys...


Ginkluotė keliasi į kosmosą

Žmonių visuomenė vis labiau priklauso nuo palydovų – nuo žemės ūkio ir orų stebėjimo iki didelės spartos plačiajuosčio ryšio ir GPS. Bet karo metu, sutrikdžius priešo prieigą prie šių technologijų, galima įgyti didžiulį taktinį pranašumą, sulekiant priešui į ekonominį neužtikrintumą ir socialinį nestabilumą. Karas kosmose

Todėl šalys ir kuria naujus būdus palydovų pažeidimui. JAV Karinės kosminės pajėgos susirūpinusios dėl daugybės įvairių „kinetinių kovinių mašinų“, kurios netrukus gali pradėti bastytis kosmose, tame tarpe ir rusų „matrioškas“, galinčias pažeisti (taranuoti) kitus kosminius objektus. Svetimi laivai gali užmesti tinklus ar užgriebti taikinį kabliais. O dar yra Kinijos nepilotuojami kosminiai lėktuvai, netrukus su antžeminėmis stotimis galėsiantys komunikuoti kvantinėmis technologijomis arba palydovai su Dirbtiniu intelektu (DI; skaitykite Dirbtinis intelektas kare). Trumpai apibūdinant, baimė dėl konflikto kosmose, spartina kosminės ginkluotės lenktynes, kuriose įvairios militaristinės jėgos stengiasi įsiveržti į priekį.

2020 m. pabaigoje Rusija jau išbandė priešpalydovinę raketą, skirtą palydovų žemose orbitose sunaikinimui. Ji susprogdino atitarnavusią tarybinių laikų raketos pakopą sukeldama tokį nuolaužų „debesį“, kad TKS stotyje esantys astronautai pasislėpė gelbėjimosi kapsulėse (taip pat skaitykite Kosmosui reikia geros šluotos). O taip pat buvo atvejų, kai svetimi palydovai įtartinai arti priartėdavo prie JAV kosminių objektų.

Spėjama, kad per ateinančius 10 m. pasirodys palydovai, galintys paskleisti chemines medžiagas ar „apakinti“ kitus kosminius aparatus lazerio spinduliu. O Kosminėms pajėgoms jau dabar tenka kovoti ir su skaitmeniniu mūšiu, vykstančiu žemės paviršiuje ir tenka susirūpinti skaitmeninio saugumo spragomis.

Trumpos biografijos ir pastabos:

1) Samuelis Devainas (Samuel Leeper Devine, 1915-1997) – JAV respublikonas, Atstovų rūmų narys (1959-1981) nuo Ohajo valstijos.

2) Džordžas Leonardas (George Burr Leonard, 1923-2010) – amerikiečių rašytojas, pedagogas, daug rašęs edukaciniais ir žmogaus potencialių galimybių klausimais, turintis 5-o laipsnio aikido „juodąjį diržą“.

3) Piteris Beteris (Peter David Beter, 1921-1987) – amerikiečių teisininkas ir finansininkas. 1973 m. išleido knygą „Konspiracija prieš dolerį“, kurioje tvirtino, kad visi pasaulio įvykiai yra valdomi trijų klanų: Rokfelerių, „bolševikų- sionistų“ ašies ir Kremliaus. 1975-82 m jis išleido 80 audio juostų, kuriuose teigė demaskuojantis politinius lyderius (taip pat ir apie el. dalelių spindulinius ginklus).

4) Diego Garsija - didžiausias atolas Čagoso salyne, Indijos vandenyne, esantis apie 1600 km nuo Indijos krantų. Plotas 174 km2, iš kurio sausuma sudaro 30 km2. Ilgis 60 km. Aukštis iki 6,7 m. Jį 16 a. atrado portugalai, o 18 a. prancūzai jame įkūrė kokosų plantacijas. 1971 m. salų gyventojai jėga deportuoti iš atolo į Mauricijų ir Seišelius, o jame įkurta JAV karinė oro bazė.

Papildomai skaitykite:
Žmonės Mėnulyje
Mus stebi iš Mėnulio
Mėnulis ir jo ypatybės
Varžytuvės dėl Mėnulio ir NSO
Nepaprasti dangaus ženklai
Mėnulis: Septintasis kontinentas
Mėnulis tuščiaviduris ir dirbtinis?
Kaip buvo atrandami Mėnulio gyventojai?
Barmingradas – projektas, aplenkęs laiką
Mėnulis atskleidžia savo nematomą veidą
Tektitai ir kitos akmenų anomalijos
Ankstyvieji Mėnulio tyrinėjimai
Pirmasis vežimas Mėnulyje
Apollo: Aklas nusileidimas
Koks tas mūsų palydovas?
Tunguskos sprogimo tyrimai
Pirmasis Mėnulio kiberis
Mėnulio kronikos kine
Dvasia iš Levanijos
Mėnulio magelanai
Gal tai jau buvo?

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.lt
Vartiklis