Global Lithuanian Net:    san-taka station:

DM=XF            
 

Ch. Dellschau1), menininkas iš Teksaso, sakėsi esąs slaptos draugijos NYMZA2) nariu. Jis sakė, kad ji dar 19 a. sukūrė lengvesnes už orą skaidymo priemones. Visų slaptų draugijų ištakos gali būti atsektos iki Illuminati.

40 m. Č. Delšau tūkstančiai lakštų trūnijo uždarytos palėpės tamsoje. Tik Stelzigų šeimos berniukas buvo susidomėjęs jo knygomis ir jose pasiknaisiojęs. 7-me dešimtm. name buvo kilęs gaisras ir inspektoriai liepė išvalyti palėpę. Taip tarp senų baldų prieblandoje glūdėjęs Delšau viso gyvenimo darbas buvo išvilktas į šviesą ir sumestas į krūvą lauke. Toliau istorija nėra aiški. Pagal vieną versiją, baldų restauratorius Fredis Vašingtonas, apžiūrinėdamas, ką žmonės išmeta, rado ir pasiėmė Delšau kūrybą. Pagal kitą versiją, krūvą išvežė šiukšlių mašina. Sąvartyne kažkas tai rado ir už 100 dolerių pardavė Fredžiui. Jo parduotuvėje tai kurį laiką pragulėjo po kilimais ar tentais. Aptikus apžiūrinėtojui, atpažinusio Dellschau: DM=X0 knygas kaip meno kūrinį, gandas ėmė sklisti po pasaulį. 4-ias iš 12 įsigijo Hiustono „Menil Collection“, o kitos 8-ios buvo parduotos P.G. Navarro, tapusio įdomiu veikėju šioje istorijoje. Jis buvo dailininku, o laisvalaikiu tyrinėjo paslaptingus orlaivių pasirodymus. Pradžioje pačioje 19 a. pab. jie pasirodydavo šiaurės Kalifornijoje (ypač greta Sonora), o vėliau visoje JAV, bet daugiausia jos pietvakariuose ir Teksase. Tai spaudoje pavadinta „Didžiąja Teksaso orlaivių paslaptimi“.

P. Navarro pasirodė, kad Delšau medžiaga gali būti susijusi su tuo. Matyt jis tada dar nežinojo apie Sonora aeroklubą ir manė, kad Delšau piešiniai kažkaip susiję su tais įvykiais.
Navarro prirašė kelis sąsiuvinius savo išvadų – ir tie užrašai yra patrauklūs savo koncepcija ir atlikimu, nors neturėjo to estetinio žavesio, kaip Delšau. Navarro tekstai „griežtesnes“ tvarkos, tačiau jis perpiešė daugelį Delšau puslapių ir ilgus vakarus leido dešifruodamas juose rastas „žinutes“. Jis laikė, kad Delšau naudojo raidžių sukeitimo kodą. Tam užsiėmimui jis paskyrė apie 30 m. ir tapo tarsi profesionaliu filologu.

4-ias knygas Navarro pardavė San Antonio Muziejų asociacijai, iš jų 2 pateko į Pietų Teksaso kultūrai skirtam San Antonio Witte muziejui. Likusios 4 pateko į meno rinką ir likimą baigė įvairiose rankose.

DM=XÆ

Daugelyje Delšau lakštų yra į raides panašių simbolių. Neaišku, kam jie yra skirti. Juose yra formulių lygtai DM=XÆ. Tačiau dešinėje pusėje išraiška labiau primena graikišką C ir F nei X ir 0. D (perbraukta) ir M irgi iš graikų abėcėlės.  DM=CF

O gal tai tiesiog užuomina į Peter Mennis3), išradėją ir lakūną, atradusį „keliantįjį fluidą“, vadintą „NB gas“ arba „supe“ (suppa). Jam mirus, „suppa“ paslaptis išėjo su juo, o Sonora aeroklubas iširo. Lakšte 2003 Navarro apibūdina taip: „Ar niekad negirdėjote apie P.M. žąsį ir jos palikuonis DM=XÆ - Piteri, niekada tavęs neužmiršiu“.

Navarro manė, kad DM=XÆ reiškia NYMZA2), paslaptingos, matyt Vokietijoje veikiančios, organizacijos pavadinimą. Ji atseit, slapta finansavo Sonora aeroklubą.

Bet tuo sąsajos nesibaigia – Seš Heris4) (autorius „Pasaulių stebuklo“, 2005) teigia, kad Afrikos Dogono genties minimi Nommo, ateiviai iš Sirijaus, atskleidė apie NYMZA buvimą Žemėje. Matyt, Ž. Vernas irgi apie tai kažką žinomo, kai kapitoną pavadino Nemo: NYMZA: jų vardas yra „Legionas“. Jų daugybė ir jie „atskirti nuo jų tapatybės rakto“, yra „bevardžiai“.


Komentarai:

1) Čarlis Delšau (Charles August Albert Dellschau, ) – Prūsijoje gimęs amerikiečių menininkas, Dellschau: drawing išgarsėjęs po jo mirties rastais nestandartiniais piešiniais, koliažais ir akvarele, kuriuose vaizduojami orlaiviai ir kosminiai laivai. Laikomas vienu ankstyvųjų JAV menininkų-vizionierių.

2) NYMZA - pasakojimai apie NYMZA pateikiami Walter Bosley knygoje5) „Pasaulio rato imperija“ (2011) bei jos tęsinyje „Pasaulio rato imperija III: Neįvardintieji“ (2014). Čia trumpai pateikiamos kelios mintys iš antrosios knygos.
Seš Herio antroje trilogijos knygoje „Metamorfozė“ (2008) aiškinama, kad NYMZA yra kilęs labai senais laikais, išsilaikęs egiptiečių, graikų ir lotynų kalbose pasikeitusiomis formomis. Egiptiečių „nym“ reiškia „kas?“ Siejama su iš dangaus nusileidusiais dievais, kurie laikyti amfibijomis, žuvažmogiais (ar ne nuo jų kilo undinių mitai?). Šumerai juos vadina anunakiais, o dogono gentis – Nommo.
Slapta NYMZA organizacija nuolat siekė perimti žmonių sąmonę ir imti juos valdyti. Jų pagrindinis tikslas yra išeiti iš astralinės plotmės ir grįžti, kad vėl galėtų viską valdyti Žemėje ir Marse. Išvedama, kad jie gali reikšti „bevardžiai“.

3) Pete Navarro (g. 1920 m.?) – amerikiečių grafikas, ilgus metus skyręs Delšau tyrinėjimams. Kartu su D. Crenshaw išleido knygą „Delšau paslaptys“ (2009).

4) Pasaulių stebuklas - pirmoji Se6 Herio (g. 1955 m.) trilogijos knyga (2005), pristatanti slaptąjį agentą H. Houdini, stojusį prieš marsiečių invaziją 19 ir 20 amžių sankirtoje. Joje jis kartu su N. Tesla ir Marku Tvenu persekioja marsieių agentus, iš Teslos per 1893 m. parodą Čikagoje pavogusius galingą kristalą. Jie sužino apie slaptą Žemės ir Marso konfliktą, o atvykę į Marsą randa požeminę civilizaciją, valdomą pakvaišusio imperatoriaus.

5) Walter Bosley (g. 1963 m.?; pasirašo ir E.A.Guest) – JAV rašytojas, žurnalistas ir prodiuseris, žinomas “Pragaro varpeliais” (2012), “Laikrodžio gegutė” (2014) irk t. kūriniais. Dirbo FTB ir Oro pajėgų kontržvalgybininku, vėliau konsultantu asmens apsaugos ir terorizmo klausimais. Jis keliauja po pasaulį ir tiria neįprastus reiškinius (tame tarpe su D.H. Childress po Meksiką ir Pietų Ameriką).

Papildomai skaitykite:
Festo diskas
Voiničiaus rankraštis
NSO numizmatikoje
Nežemiečių mokslas
Šv. Jokūbas, durininkas
Tibeto 'Mirusiųjų knyga'
Šiuolaikinis mumifikavimas
Paslaptingi Dropa diskai
Rozenkreiceriai ir alchemija
Didžiausias pasaulyje piešinys
Catherine Crowe: rašytoja mistikė
Kaip buvo galima pastatyti piramidę?
Rozenkreicerių gnostinę simbolika
Pokalbis apie Aštuonis ir Devynis
Joseph Smith okultiniai ryšiai
Paranoja skverbiasi giliai
Pranašas Nostradamas
Druidiški pasivertimai
Rupertas Šeldreikas
Ką nutyli būgnai?
10 keistų radinių
Frenologija

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis