Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Sibiriečio fenomenas 

Jevgenijus Berezikovas – rašytojas ir dailininkas, aiškiaregys, keliaujantis po pasaulį ir skaitantis paskaitas apie pasaulio pasikeitimą.

Gimė 1935 m. eigulio trobelėje Tomsko srityje (Sibire). Toliau buvo karas, badas, valkatavimas, vaikų namai, tarnyba armijoje. Ekskavatorininkas, vėliau kriminalinės paieškos darbuotojas, tapęs skyriaus viršininku viename Uzbekistano miestų. Dirbo partinį darbą ir pakilo iki Samarkando srities antrojo KP sekretoriaus posto. Buvojo Kremliuje, kur ne kartą susitiko su L. Brežnevu.

O greta buvo kitas gyvenimas. Kelionės į astralinį pasaulį, kitų pasaulių regėjimai ir bendravimai su jų gyventojais... Toks sunkus kelias Dievo link. Turėjo kelis aukštojo mokslo diplomus, pasigynė teisės mokslų kandidato į daktarus disertaciją, tapo Rusijos rašytojų draugijos nariu, išleido per 35 knygas, nutapė per 1500 paveikslų. Taip tapo Įšventintuoju (į Didžiojo kosmoso paslaptis).

Jevgenijus Berezikovas Matyt, tai kažkoks protėvių paveldas – save jis kildina iš Altajaus šamano Chano, kuris, anot legendos, Žemėje atsirado iš „dangiškosios motinos“. Jų giminėje buvo stipri šamanė Oija, kurią Jevgenijus vizijose išvydo, kai jam buvo penkeri )o pasikartojo, jam sulaukus 23-ių, kai pajuto tarsi skrendąs tarp žvaigždžių). O maždaug būdamas 33 m. amžiaus, vėl apjuto nepaprastą lengvumą ir nuo tada jau keliavo po atsivėrusias erdves. Kelionės tarsi pripildydavo jį energija ir žemiško maisto jam reikėjo vis mažiau. O kartu vis neįprasti darėsi ir jo sapnai – jei buvo pranašiški.

Jevgenijus pabandė piešti, ką pamatė – ir tada su juo subtiliajame pasaulyje susitiko ir davė pamokas Nikolajus Rerichas. Tai jį patraukė prie literatūrinio darbo – parašė apsakymą „Susitikimas su Rerichu“, kuris nebuvo publikuotas daugiau nei 20 m. Tada pradėjo rašyti istorinėmis temomis.

Pirmas sąmoningas kontaktas įvyko 1979 m. Šachrisabzės mieste, kur J. Berezikovas buvo pirmuoju miesto KP sekretoriumi. Jam namuose apsireiškė milžiniškos būtybės, įdėmiai jį apžiūrinėjo, tačiau nekalbėjo. Šviesai užsidegus, jos dingo. Jevgenijus paėmė popieriaus lapą – taip gimė jo pirmasis paveikslas „Jis ir jie“. Vėliau buvo daugiau regėjimų – ir juos jis bandė užfiksuoti. Kartą vizijose pasirodė Žemės rutulys, kurį vijosi baisus padaras, bandantis jį sugriebti. Jam beveik pavyko, Jevgenijus suprato, kad žmonija pavojuje.

Atėjo jo prasiskverbimų į paralelinius pasaulius etapas – kai jis išvydo Visatos atminties banką, kurį jis suvokė kaip fizinį ir filosofinį. Tai buvo ant pjedestalo stovinti poliruota dėžė be dangčio. Jos viduje pleveno švytintis, lėtai besisukantis aukso spalvos rutulys. Atrodė, kad jis sugeria ir spinduliuoja visų protingų kosmoso būtybių mintis. Nuo to momento jo regėjimai dažnai turėjo pranašišką užtaisą.

Ir štai – J. Berezikovas jau 14 m. važinėja po pasaulį skleisdamas žmonėms žinią apie žmonijos perėjimą į Šeštąją rasę. Matyt, tasai perėjimo laikas jau arti, nes Žemėje prireikė Įšventintųjų. Jis ne vienas šioje Žemėje...

Papildomai skaitykite:
DM=XF
Kur įsikurs siela?
Laiko ciklo pabaiga
Pranašas Nostradamas
Botino - žvitrioji akis
Šventasis pranašas Slavikas
Gynybos narkomato telepatai
Keiro – bohemiškasis pranašas
Grigorijaus Rasputino pranašystės
Ar didžiausia problema - atšilimas?
Minčių valdymo mašina
Interviu su A. Zalatoriene
Tarp sapno ir tikrovės
Baltieji vandenys: legendos ištakos
Keistai pažįstama, Deja vu
Juodoji Nigerijos magija
Soma, gėrimas iš musmirės?
Gyvenimas 2021 metais
Dievų ir žmonių akys
Tarybiniai alchemikai
4-ojo etapo evoliucija
Astrologijos kiltis
Stebuklingas grybas
Genties pranašystės
Likimo diena?
Burtų ištakos

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis