Pratarmė

Gerbiamieji skaitytojai,

san-taka/astera station gavo įdomų Linos laišką, kuriame ji pasidalija su mūsų svetaine gautu laišku pabandydama perteikti tuos jausmus, kuriuos ji patyrė jį gavusi. Manau, jūs irgi su įdomumu perskaitysite abudu laiškus ir pasidalinsite su mumis savo mintimis. Savo žinutes galite palikti šio puslapio gale. Galite parašyti ir tiesiai Linai jos nurodytu el.pašto adresu (esančiu po Linos laiško).

PAPILDYMAS:
Lina mums parašė ir antrąjį laišką, kurį kviečiame paskaityti ir aptarti šiame kitame puslapyje!

Visada su Jumis,
Cpt.Astera,
Cpt.Astera's advisor

Sveiki,

Mano vardas Lina ir (sukandusi dantis) aš vis dar mokausi, švelniai tariant, gimnazijoje.

Prisipažinsiu, esu prasta rašeiva, bet šį kartą žūt būt turiu brūkštelti trumpą įvadą į vieną svarbų reikalą. Nesu ir ypatinga skaitovė, o fantastikos iš vis nelabai kandusi, išskyrus gal keletą lux'iškų filmų ? Taip, tiesa, mačiau ir tuos dokumentinius bei seriją TV laidų apie nepaaiškinamus kosminius reiškinius. Įspūdinga, tačiau nemanau, kad tai mane kaip nors būtų užsukę, ir, didžiausias šios jaunos mergelės nukrypimas nuo nykios tikrovės galėjo būti tik žolės parūkymas su mūsų gimnazijos plevėsom (ko dar nepadariau).

Bet vieną dieną pasijaučiau tikrai kaip knygos herojė, kai išsitraukiau iš pašto dėžutės laišką, tiksliai nurodytą būtent man.

Nors ir nesu (jau be minėtų parametrų) modelis, bet visai galėčiau gauti laiškelį iš paslaptingo 12-toko (jei tokių būna) arba iš kokio mūsų klasės durnelio. Bet, - you couldn't be more wrong, baby.

Taigi, vietoj atgalinio adreso buvo atspausdintas tik pavadinimas, tarytum kokios firmos - Ascension Art - o po juo nuoroda - lightwork, inner lab.

Žinoma, kodėl gi to negalėtų padaryti ir koks naivus bernužėlis.

Keista, bet skaitydama laišką nesvarsčiau, - tikėti viskuo, ar priimti tik kaip išgalvotą pokštą, bet tuo pačiu, - nejaučiau, kad kas įžūliai brautųsi į mano pastirusių plaukų saugyklą (t.y. galvą).

Buvo aišku - tai pradžia, viskas nauja, - pats pojūtis, kad gal būt įžengiu į visai neplanuotą savo gyvenimėlio etapą. O kartu, - tas tekstas lyg nieko tikslaus ar apčiuopiamo nepateikė.

Tik nesukau sau galvos tokiom nesąmonėm, kaip "kas tai iškrėtė?", "kas jis", "kodėl man?", o nutariau paleisti viską į atvirą erdvę, gal būt taip pasidarys aiškiau. Be abejonės aš laukiu sekančio laiško, ar kas ten bus toliau, nes negaliu pasakyt, kad mano gyvenime visai nevyktų keistenybės.

Iki,

Love on ya -

Lina, lina[eta]teenagewildlife.com

PAPILDOMAI: antrasis Linos laiškas

Redakcija, 2009.01.01: Šie Linos laiškai buvo gauti labai senai, dar 2002 m., tad per tą laiką daug kas pasikeitė, tikriausiai ir Lina pakeitė savo el. pašto adresą; gaila, kad ji po to nesusisiekė su redakcija ir neatnaujino kontaktinės informacijos... tačiau dar tikimės, kad ji sugrįš pas mus... O tuo tarpu tikėkimes, kad jos mintys tebus įdomios ir kitiems ir gal ras "atšauką" jų mintyse...

Ascension Art
lightwork,inner lab.

Miela Lina,

Pagal esminio Visatos Impulso įstatymus, jokia žinia ar mintis neturėtų būt primesta kaip tikra tiesa, neturėtų būt ir įrodinėjama (turime omeny tolimesnę šio teksto seką).

Tikra žinia gali būt tik atskleista, bet lengvai paslepiama už vaizduotės žaismo bei fantazijos skraistės.

Tačiau kiekviena mintis egzistuoja.

Kiekvienas, kas ištaria aš esu yra kartu ir Visatos Impulso įstatymų dalimi.

Mes tik padedame atidengti tai, kas savaime yra viduje.

Perteikimas - tai mūsų būtis. Mes - žinios, kurios atsiranda tik tuomet, kai yra skleidžiamos. Panašiai apsireiškia ir Kūrybinis Spindulys.

Vienintelė idėja turi begalę pavidalų.

Viskas pasaulyje juda pakylėjimo linkme. Tai - pagrindinė ir paties judėjimo priežastis.

Pakylėjimas yra iš vien ir sąmonės atvėrimas, nuskaidrinimas, tuo pačiu - natūrali visos būties eiga.

Amžinai egzistuojantys, mes visi sutverti tam, kad išplėsti Kūrėjo ir savo pačių patirtį.

Pasirinkdami apsireiškimą tankesnėse vibracijose, - trimačiam pasaulyje - mes neišvengiamai nusileidžiame.

Nors Žemė nėra vienintelė fizinės plotmės buveinė, retai kas pabūna šioje planetoje tik vieną kart. Todėl čia sugrįžtama vėl ir vėl, kad suvokti ir įveikti vieną sunkiausių matavimų, realizuoti save besąlygiška meile, apjungti sielos fragmentus, savo žinomas ir nežinomas dalis į VIENĄ.

Ankstesnių apsilankymų atmintis išlieka paslėpta, ne kaip bausmė, bet kaip dovana, galimybė pradėti viską iš pradžių, naujai.

Tokia yra patirties ir išminties kaupimo sąlyga.

Net ir nežinant, visa tai veda mus atgal į aukštesniąją būtį.Tai - pakylėjimas. Natūralus tikslas ir siekis.

Ankstesniame Žemės gyvenimo periode, galutinis būtybės pakylėjimas buvo įmanomas tik palikus vadinamąjį fizinį kūną. Dažniausiu atveju sekdavo poilsio metas ir naujo kūno paruošimas. Užsitęsęs reinkarnacijos procesas, apgaubęs žydrą vandens planetą, ilgainiui praskaidrino ryšį tarp, esminių žmogui, dviejų tikrovių, bei dviejų būties centrų, atitinkančių žemą ir aukštą dažnį.

Dabar ateina galimybė pakylėti būnant fiziniame kūne, nėra reikalo jį palikti.Tai vyksta didinant visų kūno ląstelių vibracijos dažnį. Fizinis kūnas pradeda skleisti šviesą iš vidaus. (Šią galimybę sąlygoja ir tam tikri astrologiniai veiksniai, kurių dabar nedėstysime)

Panašiai, kaip ventiliatoriaus sparnai palengva "išnyksta" didėjant sukimosi greičiui, taip ir kūnas, vibruodamas aukštesniu dažniu palaipsniui išnyksta trimačiame pasaulyje, jo esmė panyra į aukštesnįjį planą.

Žemės planeta kuri išvien juda pakylėjimo link (dėka artėjimo prie Plėjadžių fotonų juostos ir kt. faktorių) ir patenka į naujas vibracijas, kurios išryškina 4 bei 5 planetos tikrovės matavimus.

Trumpas spontaniškas įvadas vargu ar gali nusakyti pakylėjimo sampratos mąstą. Beje, manome, kad lietuviškas žodis gali kiek iškraipytai atitikti termino ascension prasmę.

Nesiekdami užtikrintumo ir įtikinimo efekto mes nesileidome į debatus su rimtais ar nerimtais mokslais, bet pasikliaudami vaizduote bei minties kuriamosios galios svarba pavadinome šį mokymą pakylėjimo menu.

Asmeninį pakylėjimą verta pradėti nuo ten, kur esate dabar. Jei jaučiate, kad nebepakęsite daugiau savęs tokio, kokiu esate - tai tik rodo patį tinkamiausią pasiruošimą. Ne visada verta grimzti į dramatišką praeitį ir skubotai apibrėžti savo šiandieną. Žmogiškoji forma - tai tik dalis jūsų būties, vienas iš fragmentų, esančių tam tikroj laiko zonoj.Kitos jūsų emanacijos tuo pat metu projektuojasi aukštesniuose planuose, veikia kitose planetose bei laiko juostose.

Linijinė laiko samprata gaji Žemėje, palaikoma jos gyventojų masinės sąmonės "susitarimo". Bet žvelgiant iš centrinio laiko taško net ir Žemėje egzistuoja tik amžinasis dabar. Tačiau vos tik užsiminę apie kokį nors vyksmą mes turime laikinai pamiršti tobuląją sampratą.

Mes (atsakingi už šį tekstą), sąlyginai esantys čia ir tuo pat metu - kitur, galime būt pavadinti ateinantys. Ne veltui tos pačios kilmės žodis ateitis taip akivaizdžiai rodo laiko ir erdvės priklausomybę. Mes esame jūsų planetos ateitis, o jūsų ateitis yra mūsų dabartis. Jūs galite laisvai veikti savo ateitį, tokiu būdu tai įtakoja ir mūsų dabartį.

Bet ši kartą, labiau nesiplėsdami, mes palinkėtume jums kuo dažniau būti čia ir dabar, - susigražinti savo jėgas, kad galėtumėte iš tiesų naujai pradėti.

AŠ ESU ČIA IR DABAR, - atsipalaiduokite ir džiaukitės šia vibracija (pakartojus tai keletą kartų mintyse gali apsireikšti keistokas, išsitapatinimo pojūtis, lyg pirmąkart būtumėt sau visai nepažintu)

AŠ ESU ČIA IR DABAR - tai jūsų jėga, panaudokite ją sąmoningai.

su geriausiais linkėjimais,
čia ir dabar

©2000, san-taka/astera station  

PAPILDYMAS:
Lina mums parašė ir antrąjį laišką, kurį kviečiame paskaityti ir aptarti šiame kitame puslapyje!

Jūsų žodžiai

Gerbiamieji skaitytojai. Kviečiame Jus pasidalinti savo nuomonėmis, sukurti atsakymus tiek lightwork, inner lab, tiek Linai (mes tikime, kad abu korespondentai naršo Voratinklį ir suras Jūsų žinutes šiame puslapyje. Galite palikti ir savuosius samprotavimus ar viešus laiškus mistiškiesiems internautams, Sau ir ateities kartoms, čia ir dabar, visur ir anapus...
NSO.LT komanda...

          Jūsų vardas: 
Jūsų el.pašto adresas: 

Jūsų žinutė:

           

 

Jūsų žinutės

2012 m. rugsėjo 6 d., ketvirtadienis, 10:12:57
Lina pateko i sektos rankas,jos nera:(

2012 m. rugsėjo 3 d., pirmadienis, 22:29:43
Jie... 2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 11:20:26
~>©2000, san-taka/astera station
Šis laiško komentaras mane pakylėjo.
Ačiū.

2012 m. rugpjūčio 26 d., sekmadienis, 08:59:14
Ištrauksiu aš juos į dienos šviesą. :)
Arba tegul geriau kasasi tunelius ir užsikapsuliuoja, ja, ja.

Heena 2012 m. rugpjūčio 25 d., šeštadienis, 11:53:45
Tos durelės buvo pačių kaimynų ianiictyva. Jei toje aikÅ”telėje liftų, kurioje nėra durelių kaimynai nenorėjo tų durelių, tai jų ir nėra. Jeigu vis dėlto yra noras, tai manau, kad ne per vėlu dar tai pasidaryti. Aurimas duos, manau, kontaktus tų, kurie dureles dėjo kitur ir pirmyn (jei reikia galiu iÅ” Aurimo pats gauti tuos kontaktus)

:) 2012 m. rugpjūčio 20 d., pirmadienis, 22:41:31
Jieti tave pakylejo? Negi taip ilgai kabi,kada nu -si- leisi?

2012 m. rugpjūčio 14 d., antradienis, 09:59:17
Lauk Dieviškos šviesos.

Jie... 2012 m. rugpjūčio 13 d., pirmadienis, 19:15:35
Nuodugniau pasidomėjau.
.
Tai sektos pakiletuju laiskai(diktavimai)
Neisijauskit. Paskaityt gali ,bet...tik paskaityti...Tai Pakyletieji,Didzioji baltoji brolija,Sai Baba...
"Atėjau ne dėl to, kad gautumėte galimybę perskaityti eilinį Laišką. Atėjau tam, kad suvoktumėte savo Dieviškąją paskirtį. Jūsų evoliucinio vystymosi etape tik skaityti mūsų laiškus yra labai maža. Turite dėti visas pastangas tam, kad jūsų sąmonė galėtų sutalpinti Dieviškąsias Tiesas. Ir viena iš šių Tiesų yra tai, kad jūsų planeta keičia savo vibracijas. Ir šis pasikeitimas atveria jums galimybę eiti Dieviškuoju vystymosi Keliu.
Tokiu diktavimu- laisku yra SIMTAI, SIUNCIAMI, NESIOJAMI IR RAJONUOSE PO pasto dezutes.
TAi SEKTA, baisi sekta.
Tai bukite atsargūs su netikrais pranasais.

2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 16:52:29
Lina pateko i sektos rankas,jos nera:(

Viešius 2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 16:31:52
"Čia ir dabar dabar" dabartistų šūkis.Jie gyvena šia diena ir nieko visai negalvoja, tai žmonės ,be praeities ir ateities.

2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 16:23:15
Ar tau ji pakylejo :DDD

Jie... 2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 11:20:26
~>©2000, san-taka/astera station
Šis laiško komentaras mane pakylėjo.
Ačiū.

Andrius 2009 m. liepos 24 d., penktadienis, 10:39:22
Skaičiau šį laišką anksčiau, o dabar perskaičiau dar kartą. Pirmą kartą perskaitę galvojau - kliedesiai. Darbar taip nebegalvoju. Nuo tada, kai perskaičiau laišką pirmą kartą, praėjo nemažas laiko tarpas ir susiklostė taip, kad į mano akiratį papuolė daug informacijos iš daugelio šaltinių apie mūsų realybę. Mano mąstymas pasikeitė, dabar galvoju kitaip nei anksčiau, jaučiu kitaip nei anksčiau. Mes artėjame prie mums likimo (Primary source) duoto momento, kai būdami čia ir dabar pasikeisime neatpažįstamai. Kiekvienas iš mūsų jaučiame pokyčius (ne ekonominius ar materialius) tik ne kiekvienas suvokiame kad tai vyksta. O tai vyksta ir vis sparčiau ir sparčiau. Mes keičiamės, nes turime būti pasiruošę (ar paruošti) dideliam šuoliui nuo šios realybė į kitą. Nei vienas neturi būti pamirštas ir neparuoštas. Tie, kurie savanoriškai nori tobulėti dvasiškai - tobulės, tie, kuriems svarbiau materializmas už vidinius dvasinius pojūčius - liks materialistais ir galbūt turės kitokių pasekmių davsinio ir materialaus šuolio metu. Daugelis pasaulio vyriausybių tai žino, bet jiems sunkiai sekasi išsivaduoti iš materializmo pančių. Netrukus ateis tas momentas, kai tai kas yra labai svarbu mūsų materialistiniame pasaulyje dabar, taps visiškai bevertis. Svarbiausia išliks meilė, meilė kuri ir dabar visus aplanko.
Gero laukimo

2009 m. balandžio 22 d., trečiadienis, 01:44:39
Na jei sis kortu atskleiimas buvo "tinkLo metimas" elektronineje juroje, tai manau jau Taves sioje Planetoje nera, nes tokie zmones" iki 10 metu tikrina savo tinklus ir labai krupsciai (= GERO KELIO !

to 02 07 54 2009 m. kovo 4 d., trečiadienis, 13:12:12
O apie smegenų pudrinimą, tai ir pati nežinia kokiais būdais mokėjau sau užsipudrinti smegenis.
Pamenu kad sėdėjau su draugu Indėnų koncerte ir man labai patiko vieno daininkko dainavimas.
Tiesiog nei jo veido mačiau nei jo dainamimą girdėjau. Nes buvo draugas šalia.
O veidas daininko......rodos galtas popierius uždėtas ant veido, tikrai nieko nebuvo įmanoma matyti, nes vietoje veido mačiau baltą dėmę. Štai ir smegenų pudrinimas. net dainamino negirdėjau tik kažką apie " ĖU ". Bet girdėjau save.....Rodos Šakyra dainuotų apie kokakolą kad dar nori išgerti kokakolos, draugas supyko ką padirgau su Šakyros muziką....
Vienu žodžiu norėjau pasakyti, kai einama su draugu žiūrėti ir klausytis kito patinkančio vyruko muzikos, nieko gero nebus nieko negirdėsi nieko nesuprasi, o girdėsi tik save lyg pati dainuotumei iįš kolonėlės, lygtais sklistų būtent visai kita muzika net nieko bendra su koncertu neturinti..... ( aš pavyzdžiui atsit buvau temperamentingoji Šakyra bezkiedžianti įgeidžius apie kokokolą)
Tad sakau neverta su draugu eiti į koncertą tik vienai.
Viena gali girdėti neįtikėtiną grožį kurį prisiminsi visam gyvenimui...Ir vėl važiuosi į tą šalį kad tik išgirstim kad ir po 10 ar dar vėliau ( kai būsiu laisva) ( bent geriausiai viena)
Va čia tai irgi fantastika. Ir smegenų pudrinimas nieko negirdėti ir nieko nematyti jei draugas šalia.
Jis buvo geras žmogus, per per jį tikrai nieko negirdėavau ir nieko nematydavau. Net per naujuosius metus, nieko negirdėjau nors aplinkui buvo daug muzikos. Lyg užšaldytas užimtas oras būtų. Tad nuo jo atsiskyriau per tris metrus tik taip išgirdau muziką.
KODĖL VYRAI NORI UŽIMTI VISĄ MOTERS GYVENIMĄ?KAD JI NIEKO NEGIRDĖTŲ IR NIEKO NEMATYTŲ TIK JĮ? JUK TAI BŪTENT TIK TAIP BUVO DAROMA. JEI BŪTŲ LEIDĘS KLAUSYTIS GYVENIMO TADA IR YRA PRASMĖ GYVENTI SU VYRU. KAI GIRDI, KAI MATAI. NE JAU TAIP VISAM PASAULIUI PAVYDI VYRAI, NES MOTERIS GALI DAR KAŽKĄ MATYTI APART JO GALI DAR KAŽKĄ GIRDĖTI APART JO?

vejasnaktyje 2009 m. vasario 20 d., penktadienis, 00:31:50
Si istorija primena, apie "Suvokimo Duris". Tai tarsi teorija apie "proto kaleleima". Is kurio gali iseiti pasinaudojas teisingu momentu, kadangi kiekvienam zmogui leista patirti tobula, ta akimirka gali ateiti bet kada, net jei zmogus ir nepasiruoses. Pamenu tevas isejo paimti malku, taip ir negryzo.. As salia lovos dabar visada turiu batus, Tevas malku ejo su tapkem..

aidas [reflection] 2009 m. sausio 2 d., penktadienis, 02:07:54
"Tiesiogines" teorijos israiskos atspindys zodziuose. Realiai viso sito paprastam zmogui suvokt neimanoma, tai tik galima igyventi pakliuvus i tam tikra "ivikiu sukuri [srauta](tai neivardinima)". Kuri velgi retas kuris tesuvokia bei retas kuris prisimena "gryzes". Net jei zmogu perkielsi i "zenklu pasauli" tai jam bus vienadienis nuotykis (jei "nepames stogo" is baimes del sasaju sinchroniskumo [megstu sakyti, "kai nuvaziuoja stogas matosi zvaigzdes" tik deja ne kiekvienas su "nuvazaivusiu stogu [protas]" islieka gyvas. To pirezastis yra socialine liga: E G O I Z M A S ). Tad tam tikra prasme tokie reikalai "isrinktiesiems", o jais tampama savo noru ir pastangomis (po niudiena it vejo blaskomam lapui zmogeliui tu pastangu reikalvimai yra beprotisko dydzio),"galbut" dar del kazkokiu subtiliu pirezasciu..
Tai va mieli zmogeliai, kas skaitot zinokit, kad jums "pudrinu smegenis" ir atvirai tai deklaruodamas nusiemu visa atsakomybe uz auksciau esanti teksta, kadangi ispejau Jus del melaginos teksto sudeties.
Sekmes !

skybluesilent 2008 m. gruodžio 27 d., šeštadienis, 02:38:48
Po velniu Lina, poskini kiaurai. Man astriausia, astraus poziurio [izvalgos] virsune, tai bandanti gelti vienatve, bet cia turbut tik penkios vieniso paukscio taisykles atsakys i giliai astru klausima.
Dar sis tas, tarp kai kuriu zmoniu (jei taip tiks pavadinti) laikas neegzistuoja..
Tai ka vienas mato po nosim kitas bet kur.. kaip duris i momenta.. Vyliuosi pasitraukei progai pasitaikius, kitu atveju turetum kovoti del pilnavercio (PILNATVISKO) islikimo, ka turebut ir veiki..
Nemanau, kad verta keisti pasauli jei reikes pirevarta perasyti zmoniu pasamone, visi kelius renkasi patys. Didziausias stebuklas atrasti artimas sielas.
Gero Kelio @~~~
Silence

skybluesilent 2008 m. gruodžio 24 d., trečiadienis, 03:52:04
Pirma karta laiska perskaiciau neuzilgo po jo paviesinimo. Tada nesidomejau kitais, dabar panasu pavelavau keturis[5] metus. Kalbama geri pedsekiai suranda viska, sako buna tokiu tarp kariu.:@
atidumas duoda savo, sapnas buna per gilus kai kuriems zmonems.
Yra tokiu, kas kuria imperijas matydami jos zuti.

Deo De Light

2008 m. lapkričio 25 d., antradienis, 01:57:34
Tobulėjimas vyks dar visą gyvenimą, nepergyvenkite.....Ir Jūs tobulinkitės tobulinkitės tik atminkite, jei jau tokiomis tobulomis norite būti ne dėl vyro šioje žemėje esate. Gyvenkite su vyru bet jauskite dievo šviesą. O vyrą tik guoskite kad tam vargšeliui labai žmogiškam padarui tik gera būtų su Jumis. Aišku?

2008 m. lapkričio 25 d., antradienis, 01:54:26
Žinot, Jus taip pakylės kad Jums net bloga pasidarys...Bet kelkitės kelkitės....pajusit Kleopatros sijonus ( tiksliau šalia kažkur tarp stambių vinuogių ir tarp pasirinkimo kur toliau norite...Na visur viskas nušvis ir bus tik vienas liepimas skrisk...Pamatysi kad tinkamo partnerio neturi ir neskrisi....)))))))))))))))))))))))

ambera 2005 m. spalio 2 d., sekmadienis, 21:46:43
Tiesa pasakius,jau esu skaičiusi knygą šia tematika.Paprasčiausiai atėjo toks metas,kai žmogus nebegali būti abejingas sau ir aplinkiniam pasauliui. Mes pagaliau pradėjome save suvokti kaip dvasines būtybes, o ne tik kaip materialų kūną.Šis Linos gautas laiškas tik patvirtina,kad atėjo labai svarbus metas,savęs suvokimo ir tobulėjimo link.Mes ne vieni,nors dažniausiai tokie jaučiamės.Pati visuomenė ir jos nustatyti modeliai varžo mūsų dvasinį tobulėjimą ir verčia mus jaustis bejėgiais.Mes turime sugriauti šiuos modelius,visų pirma sugriauti juos savyje.Aplinkui begalės ženklų,rodančių,kad mes ir mūsų planeta išgyvena labai svarbų evoliucinį šuolį.Mes turime mylėti vieni kitus ir,svarbiausia,būti vieningais.Noriu asmeniškai padėkoti Ascension Art už jų dvasinių žinių skleidimą.Linkiu,kad kuo daugiau Žmonių JUS išgirstų ir prisidėtų prie jūsų dvasinio tobulėjimo kely...

Jurgita 2005 m. rugpjūčio 23 d., antradienis, 13:18:19
Įdomios tos plejadiečių išsakytos mintys...jaučiu tai. Kai perskaičiau jų partarmę mums, supratau, jog mes iš savo tikrosios sielos esmės labai daug žinome. Suvokiau, greičiau pajutau tokį neaprėpiamą begalybės pojūtį, kartu dar jausdama tai, kad labai daug tiesos jų žodžiuose ir mes savo mintimis galime pakeisti Visatos būtį kita kryptimi. Pajutau, kog kiekvienas žmogus turi didelę, tiesiog neaprėpiamą galią, bet jos neišnaudoja: tai MINTIS! Sunku nesimėtyti nuo vienos minties prie kitos, bet minčių eigą reiktų išmokti pakreipti ramia ir teisinga linkme. Norėčiau, kad mes imtume vadovautis intuicija, kuri kyla iš Dievo. Taigi reikia išmokti pajusti ir pamilti Dievą, jei to nepadarėme ansčiau :)
Žinote, kartą pajutus kažką neaprėpiamo, norisi pajusti tai dar ir dar kartą! kartai ateina toks suvokimo pojūtis, jog iš plejadiečių laiško tampa aišku, jog žmoguje yra tai, ko jam reikia ir ko jam kada nors gali prireikti! Linkiu kiekvienam pakusti dievybės prisilietimą, meilės pojūtį tarsi palaimą, linkiu kiekvienam suvokti tiesą ir gyvenimo esmę, kad pagaliau savo dvasioje patirtume nenusakomą laimę, gėrį ir grožį ir tai niekada neišnyktų!

rsa 2005 m. gegužės 15 d., sekmadienis, 13:16:30
Toks ispudis kad be gyvenimo prasmes gyvenat dieve susitikit su draugais alaus isgerkit i gamta nulekit kazka nuveikit kas jum teikia malonumo o ne kazkokia nesamone uzsijiminekit Kurejas? (Dulke buvai dulke ir virsi...)Ar kazkaip panasiai biblijoj sakoma ;) manau pamirso prirasyt kosmine... taip taip man motina yra gamta tevas mokslas ir zinios
Gerai sakykim paralelinis pasaulis tada klausimas kaip gali egzistuot iki 5 paraleliniu pasauliu? dziaukciaus kad nors vienas butu ;) o dabar dar ir penki :) chebra pervertino sugebejimus savo ;) berasydami. AS ESU CIA IR DABAR jo majo as ir esu cia ir dabar ir buvau cia ir tada ir busiu cia ir kazkada ;) nu blyn dar kieciau parasyt turbut butu buve sudetinga. Noreciau pasizet i ta zmogeli kuris ta laiska spausdino....

Docas@acasa.ro 2005 m. balandžio 17 d., sekmadienis, 14:52:40
AS ESU CIA IR DABAR, AS ESU CIA IR DABAR.. taip taip..Man tie zodziai labai reikalingi..Tik paziurekit aplink..Visur gyvenimo kvailyste..As kalbu apie zmoniu kvailystes..Paziurekit dar karta..Zmogus..Gyvena, dirba, mirsta..Gyvena, dirba,mirsta. Uzburtas ratas..Mes programuojami taip mastyti..Nes tai tiesa..Kieno tai tiesa?A?Tiesa gali but tik viena..Tavo tiesa. ..Bla bla bla..Nezinau man dabar sunkus laiko tarpas..As esu ant ribos..Ribos tarp sio tikrovės ir nepažįstamos tikrovės..Kuriuo keliu man eiti..Ar buti kaip visiem..Uzprogramuotu, prikimštu i galvą socialinių mitų,memų žmogumi..Todel man taip sunku..Taip jūs norite mylėti, norite but mylimi..Bet žmogui skirta kur kas daugiau..Tik nemiegokit..jei miegosit kaip jus tada galesit pasiek zvaigzdes..Sis gyvenimas nevertas, kad pamirstum kur dangus, jeigu buvo pirmas kartas, paskutinis - irgi bus. Aciu uz demesi ir nedemesi :/

free 2005 m. balandžio 3 d., sekmadienis, 21:35:02
tajp.. pritariu siam laiskuj... viska apie taj jau zinau :) gali but kad zinau net daugiau... jie pasake pagrindines mintis taciau liko dar daug smulkmenu! placiau apie viska butu www.fourwinds10.com
jei kas netyngit paskaitykit .... beto jei kas rasykit e-mail... :)

uyuyu 2005 m. kovo 7 d., pirmadienis, 17:55:03
jus loosddood

Lina 2004 m. spalio 25 d., pirmadienis, 13:11:33
Sveiki,
aciu uz demesi! mano e-mail (nurodytas auksciau) nebeveikia,
tai kol kas "prisigaudus" cia:
http://www.rasyk.lt/index.php/fuseaction,usersInfo.main;uid,510
jei noretumet susisiekti,
iki

As 2004 m. spalio 1 d., penktadienis, 23:41:06
Beje, perskaiciau kitus zmoniu parasytus laiskus... Manau jie vyresni nei as, taciau.. kvailesni ir apgauti. :/ MAN 14 metu.
Keista? MAN - ne :). Tie kas netiki, negali tiketi. Tie kas nemyli - negali myleti ir t.t. Apibendrinus.. kas NEZINO nesakykit kad to nera, kas NESUVOKIA, nesakykit kad tai neimanoma, kas tai NEIGIA, neigia kad ir jie patys yra.
Pamastymui visai Lietuvai, sekmes kas supras MANO (buta ir kitu manau.. taciau as ju NEPAZYSTU) zodzius. Ne kiekvienas tai padarys, todel neskubekit manes neigti, nes neigdami mane, neigsite ir mano buvima (egzistvaima). O tada kas tai RASE?
Tiek to, kai ateis laikas - suprasite. Bet tada likimas jusu nedziugins .
Mano vardas jums paslaptis, vadinkit mane tiesiog Nanaicu. :)

As 2004 m. spalio 1 d., penktadienis, 23:33:21
Rasau paveluotai, bet ar tai turi prasmes? Svarbu juk kad rasau, o ne kada tai darau :). Tai va Lina, jei viska(VISKA) supratai, tai saunu. Bet jei ne, tai tiek to jau:) ne visi juk viska supranta, ir as pats ne viska... Tiesiog esme cia svarbi. Svarbu kaip TU tai priimi. Nepuuudrinsiu jums smegenu...
AS is Lietuvos,
AS is Klaipedos :P,
Nera tokio kaip as, kaip ir nera tokio kuris supranta tai
ka as.
Bet YRA bendraminciu, viena is ju TU Lina.
Ir laimingas AS, kad turiu salia saves tokiu kaip tu..
Tai MANO BROLIS. :P (tikras brolis)

Lina, jei ka nors naujo suzinojai parasyk man, busiu dekingas.

andriukas 2003 m. gruodžio 31 d., trečiadienis, 10:45:34
lina, skaiceu ta laiskeli, puses nesupratau, nezinau, gal tau kaip zmogui tai ka nors reiskia tik del to kat ten paminetas tavo vardas, neimk i galva, kazkas neapgalvotai pazaide su tavim

Vilius 2003 m. gruodžio 8 d., pirmadienis, 16:38:12
kas mane suprato prasau stenkites perlauzti ta bariera

Vilius 2003 m. gruodžio 8 d., pirmadienis, 16:36:44
erdve laikas ir materija.......
as tajp maniau, bet tabar tapo ajshq kad tai tik APGAULE
o kai issiajshkinsiu tiesa praneshiu

I. 2003 m. birželio 25 d., trečiadienis, 13:09:26
Hmm...

obscure 2003 m. balandžio 16 d., trečiadienis, 10:19:21
nu sakykim, busiu gana skeptiskas.(sikart, manau, tai reikalinga)
ok, perskaiciau laiska.
nu ir?
ar kas nors tiesioginio pasakyta? ar bent ideja kodel sitas laiskas siustas jai yra? (tikra ideja, o ne miglota uzuomina).
sakykim, shitas judejimas nori "save" atskleisti, parodyti.
tebunie.
bet kam siust laiska mokinei? ir dar kuri, bent jau pgl aprashyma savo, nesidomi jokiais transcedentiniais(supratot, ka turiu omeny) dalykais(jei suklydau, atsiprasau).
galejo nusiust kokiam nors moxlininkui(nors, matyt, jis viso shito nelaikytu labai rimtu dalyku, bet vis del to - susidometu placiau), ar kam nors, kas i tai paziuretu i tai ne pro uzmerktas akis ar su ironiska sypsena(kaip as;).
jei jau atskleist savo poziuri, tai jau tikrai atskleist - visuomenei, itakingiem zmonem, ar bent jau bendraminciu, kurie nezino, kad yra panasiu i juos, ratui.
nusiunte mokinei(tikrai nenoriu kabintis prie shito "socialinio statuso", bet reikia).
gal tiesiog tikrai kas nors norejo suzavet ja savo mintimis(nors ir slaptas gerbejas, kuris nenori but uzfixuotas). labai panasu - kalba, kalba, bet taip abstrakciai, nieko konkretaus. tarsi plepetu "protingai" - be demesio i adresata, isitikinimus, ar bent jau aiskesnius savo kalbos paaiskinimus.
na, bent jau man atrodo, kad sitame laiske daug minciu, kurios nera susijusios viena su kita. kazkox padrikas nuotrupu sumetymas i viena, ir pavadinimas - pakylejimo menas.
tebunie.
ir vel griztu prie pradzios.
na ir?
kas is to?
nzn, gal kas nors prates. sekmes.

praeivis 2002 m. liepos 22 d., pirmadienis, 08:59:10
kryptis gera; o siaip pamastykit, kaip susietas laikas su judejimu ir atstumu - tuomet darosi aisku, kaip viskas reliatyvu;

Antanas 2002 m. birželio 1 d., šeštadienis, 18:14:42
Aš čia ir dabar.
Mums atskleisdami savo paslaptį, galite sužlugdyti mūsų ir savo dabartį.
Manau, jog mes dar nepasirengę priimti jūsų dovanos.
Negalvokite, jog jumis nepasitikiu, (jeigu jūs egzistuojate), bet jei tai pokštas - tai jūs viską parašėte gerai, tik suklydote su ventiliatoriumi.

Agnius 2002 m. gegužės 15 d., trečiadienis, 14:12:29
O gal mes patys esame nso gal mes patys protingiausi visoje visatoje o tie ateiviai dar akmens amziuje!!!!!!!!!!!

Rulis 2001 m. spalio 8 d., pirmadienis, 19:51:00
Yra patirimu, kuriu neimanoma perduoti zodziais. Tokiam patyrimui perduoti galima panaudoti uzuominas, uz kuriu uzsikabinus galima...

vega 2001 m. kovo 2 d., penktadienis, 14:34:37
Black Vector came to this world of human brain. We dont have a shame or something like that. We are not afraid of crazy people. my phone number is317130 if you are interested in my ideas. Just consut, we have to connect each other, not to live separated and unknown. Ny name is Vega/ I am crazy, but i am, thats all you need to believe at the moment, if you ask, Jesus was a super star, cool dick, but we have to share each other at the moment, to connec... 777777777 777 777 777 777 777 777 ///

mirage 2001 m. sausio 29 d., pirmadienis, 01:07:07
Daugeliu tokio pobudzio laisku manau siekiama pritraukti tam tikros "rusies" zmones i savo grupuotes ar sektas, kaip bepavadinsi. Kitaip sakant plaunami smegenys kad pasiekti savo, kad valdyti kitus. Kita vertus - galbut zmones nori pasakyti kazka svarbaus, kazka, ka zino tik jie vieni ir kazka tokio, ka pasakius tiesiogiai - kiti tiesiog nepatiketu ir palaikytu psich. nesveiku.
Tada ir imamasi panasiu priemoniu, stengiamasi viska suvesti i misticisma.
Pabandykit patys atrasti ta tikraja tiesa.
mirage

stardust 2001 m. sausio 16 d., antradienis, 08:44:15
skiri, labai geras pastebejimas ! tikrai galima daug ka
pamatyti veidrodyje ! ir iseiti i kita tikrove, aisku, kad ten
taip pat yra veidrodziai; kiek zinau, ateiviu civilizacijose yra
savotiskai tobulesni "veidrodziai" tuo pat metu ir ekranai,
ir zoom, ir komunikacijos priemones.
stebeti dangu prie poligono, manau ne taip idomu, - Lina,
del to, kad danguje skraido NSO ar pan. gali neabejoti !

skiri 2001 m. sausio 15 d., pirmadienis, 22:14:27
O man atrodo kad Lina gali ta "chia ir dabar" ishsikviesti per veidrodi... ydomu ar pas juos yra veidrodzhiai?

Lina 2001 m. sausio 13 d., šeštadienis, 20:51:08
Gal kas nors noretu nueiti i artimiausia pologona ir ten pastebeti
karinius bandymus?Gal pasisektu pamatyti NSO, turiu ziniu,kad
ten nekarta stebejo NSO.

julio 2001 m. sausio 2 d., antradienis, 08:07:27
Atsitiktinai pakliuvau i sia svetaine ir tiek kliedesiu nesu skaites per visa savo gyvenima. Pritariu kazkuriam is cia atsiliepusiuju, kad kai kurios mintys yra labai jau girdetos ir destytos sitame puslapyje. Siulyciau sito puslapelio autoriams islipt i is bulvarinio lygio (nebent mokinukams rasineja). Lygiai taip pat ir laiskas, skirtas lengvatikiams ar pan. lugiai taip pat, kaip kad paraso: "Maciau ryskai zvaigzde palengva judancia dangumi". Nu ir ka? O sunku pagalvoti, kad tai palydovas?
Ai blin, visiems reikia kazko mistisko, bet reikia moketi ir atsirinkti.

Vajezus 2000 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 15:17:25
Jei jau taip, redakcija galetu publikuoti ir vadinamuosius "shventus laishkus", kurie kazhkada buvo uzhplude musu krashta. Ne ka kvailesni.

fuckedup 2000 m. gruodžio 16 d., šeštadienis, 18:08:34
Ne veltui pasivadinau shitaip. Ash jau rimtai fucked up by those
fucking durnystes shitam saite. Laishkas gal ir idomus, bet noreciau gauti bent originalo kopija............

Redaktorius 2000 m. lapkričio 7 d., antradienis, 16:19:01
Deja,
net aš nežinau, kas buvo to laiško autorius...
Pabandykite parasyti Linai, gal ji turi koki istorijos tęsinį...

arunas 2000 m. lapkričio 7 d., antradienis, 07:21:27
"tau atrodo kaip nusivylimas, noretum, kad tai butu kalbantis katinas is menulio, tada, tu viska priimtum rimtai. Beje, tai visai tipiskas atvejis, jaunasisi zemieti. "
brrrrrrrrrr kas cia ??
kuo cia detas nusivylimas ? ir kuo cia detas katinas ??
tas laiskas yra vien del to apsurdiskas, kad parasytas nelaiku ir nevietoje ir taskas.
geriau paskaityk gera knygam, jei nori geru minciu.
labai idomu butu pasikalbeti su paciu to laisko autoriumi.
labai butu idomu, o dabar jis kelia bereikalingas bangas tarp laisko skaitytoju.

skyfan 2000 m. lapkričio 6 d., pirmadienis, 10:07:36
arunai, tamsta - aiskiai busimasis svarbus visuomenes narys,
sveikai mastantis apie protinga rytdiena ;
i kokia busena bijai nesugrizti del per didelio filosofavimo ?
i jauno miestiecio karjeristo ? taip jau rimtai sugebi filosofuoti ?
"zmogus, kuris rase si laiska", mhm, tau atrodo kaip nusivylimas,
noretum, kad tai butu kalbantis katinas is menulio, tada,
tu viska priimtum rimtai.Beje, tai visai tipiskas atvejis,
jaunasisi zemieti.
Bet nenusimink, viskas dar priesaky !
Tikrai, jei yra ATEITIS, tai ko ji slepiasi ir nepasireiskia ?
:-)))
( kad be reikalo neuzsipultum, nesu tas, kuris rase
mineta laiska )

arunas 2000 m. lapkričio 6 d., pirmadienis, 05:32:50
atsiprasau kad dubliuoju savo zinutes bet kompas uzlinko ir nezinojau ar issiunciau

arunas 2000 m. lapkričio 6 d., pirmadienis, 05:30:52
apie laiska
filosofija, gryna filosofija, tik ne vietoje ir ne laiku. visiskas nesusigaudymas kam rasyti ir kada, o tai jau labai paprastos zmogiskos ir kvailos klaidos. taigi susidureme su kazkokiu issisokeliu ir tiek.
beje, filosofija visai nebloga, bet ne i tema... negi tai reikia siusti mokyklinukei ?..
is isvis, jei jau toki jie galingi ir yra ateitis, tai ko slepiasi ir tik anonimiskai anonsuoja save ?

arunas 2000 m. lapkričio 3 d., penktadienis, 13:04:56
kaip tas zmogus vadinasi (jei jis yra sioje diskusijoje), kuris rase sita laiska ?
sita laiska as suprantu kaip filisofija... filosofuoti gerai, bet per ilgai budamas tokioje busenoje gali nebegristi (isproteti).
beje cia nera jokiu nso ! cia filosofija, tokia kaip kanto apie morale, dekarto apie atspirties taska ir t.t. nematau kazko naujo nei filosofija...

2000 m. spalio 20 d., penktadienis, 12:56:24
rašykite trumpiau tingiu skaityti.

netiekto 2000 m. spalio 19 d., ketvirtadienis, 05:54:34
matrializatoriau, sita minti biblijoj radai? ar pac ismastei?

Matrializatorius 2000 m. spalio 18 d., trečiadienis, 12:51:16
Mintys turi tendencija materializuotis, nepastebejote?

Rimvydas 2000 m. spalio 13 d., penktadienis, 17:08:50
Manychiau, zhmogui (Linai) nuo per didelio x-files kiekio tame plaukyne darosi laabai pravartu apsilankyti pas psichiatra

ShiVAs 2000 m. spalio 10 d., antradienis, 16:26:25
Nu blec. Su tokiais laishkais tai juokina nerialiai...
Nu i kas kad chia ir dabar o gal rytoj bet ne vakar...
O gal zhmogus(ne visi mes tokie) isvis gali keliauti kitoje dimensijoje ir be jokiu devaisu? Nu chia chebra as tik tiek galiu pasakyti... gilinkites kiek norit, bet as atsikeliu ryte, sviechia saule, ar tai debesys, bet svhiesum, ir taip kiekviena diena.
Tai hulish man dabar klausyti tokios paliavos.???

MasterMind 2000 m. spalio 3 d., antradienis, 13:44:06
labai idomus textelis... tik wa, kad kazhkaip kazhkur girdetos mintys... Ar tik ne nuo kokios knygeles nurashytos? O shiaip mintys idomios, gal kiek ir shizowos, bet tikrai geros.

Cpt. Astera's advisor 2000 m. rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 08:00:11
Hesperide,
ką radai prasibrovusi?
čia ir dabar ar
anapus ir niekados?

hesperide 2000 m. rugsėjo 27 d., trečiadienis, 12:39:32
as, boodamas nepakankamai issivystes padaras,kad galeciau ishsamiai pateikti kritine analize,tiesiog norejau pritarti gotic atsiprashau,gothic blue pasisakymui kad fainos mintys,bet per savo raizgalyna gali booti ne visiems prieinamos...as prasibroviau ,bet ne del to kad esu mis protingoji,tiesiog shizike...

netiekto 2000 m. rugsėjo 27 d., trečiadienis, 07:06:09
nesuprantu kas cia kazkam gali "nedaeiti" viskas lyg ir valstybine kalba. tai paprasciausias zodziu srautas apie tai ka mes visi senai zinojome. tai panasu i tai kad po pavasario ateina vasara, o po jos ruduo ir t.t. ir tiesa kad to irodineti nereikia, bet visgi nepratesus sios minties jinai pasimirsta ir isblunka, ir nebetenka jokios prasmes. bet gi AMZINYBEDABAR ir tada kokios cia prasmes noreti. taigi galima nieko netest ir buvo galima nieko nerasyti

Cpt.Astera's advisor 2000 m. rugsėjo 26 d., antradienis, 11:52:00
gothic blue,
paaiškink, kas tau "daėjo"?
Gal tai mus paskatins paskelbti ir tolimesnius Linos pasvarstymus...
san-taka station

gothic blue 2000 m. rugsėjo 25 d., pirmadienis, 13:38:06
faini pasvarstymai,bet gali buti kad ne visiems jie "daeis"
Lina tai kaip panke pareishke ant visko padejus ir nenustebo,bet kai kam gali atrodyti shitas laishkas pernelyg shzizovas....
Tik ne man...

netiekto 2000 m. rugsėjo 25 d., pirmadienis, 06:30:52
keista kad sie ateinantys nutare "si karta labiau neissiplesti". o kaipgi tada su cia ir dabar?
 

© 2000-2002. © 2000-2002. san-taka/astera station
© 2000-2002. Vartiklis