Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Ateities kapinės?    

Techninis progresas negali žmogui suteikti amžino gyvenimo, tačiau aukštųjų technologijų laidotuves – jei tik nori!

Taigi, žmogus gali maininti bitkoinus, koreguoti genus, pradėti vaiką mėgintuvėlyje ar paklausti savo išmaniojo telefono: „Ei, senas trante, koks dabar oras Honolulu?“ - ir gauti jo atsakymą. Tačiau vos numiręs patenka į konservatyvių paslaugų sritį – 6 pėdos po žeme, medinis ar plieninis karstas, paminklas su pavarde ir gyvenimo metais. Na – vienintelė alternatyva yra kremacija. Atrodo, kad savo standartų laidojimo įstaigos nekeičia jau kokius 200 m. Bet štai laikas atėjo…

Tam yra nemažai priežasčių. Pirma, Žemėje jau ankšta ir gyviesiems. Atiduoti mišką ar žemės ūkio naudmenis atminimo draustiniui, dar ir grasinančiam užteršti gruntinius vandenis puvimo produktais, ir neprasminga, ir neekologiška. Antra, ateities mirusieji vis rečiau pomirtines svajones sies su dangaus dieviškąja karalyste. Labiau juos guos mintis atgyti be jokios mistikos. O kaip žinom, poreikis gimdo pasiūlą.

Pakeliauti po kosmosą dar gyvam būnant dažnam ne pagal kišenę, O pomirtinei visai įmanoma susitaupyti... Aišku, karsto su vainikais į ten negabens… Tačiau už įkandamą kainą į ten galima išsiųsti gramą pelenų. Šiandien (2018 m.) „Sudie, bobule!” tokias paslaugas teikia dvi firmos, abi iš JAV, nors „Elesium Space“ turi biurą ir Tokijuje, o „Celestis“ priima užsakymus iš viso pasaulio ( truputis iš Celestis bandymų, žr. >>>>> ).

Yra trys opcijos:

  1. „Sužibti žvaigžde“. Žiupsnelį pelenų iškels į Žemės orbitą ir ten paliks suktis. Vieną dieną Žemė prisitrauks „memorialą“ ir tasai sužibs meteoru. Pigu (iki 2500 USD) ir poetiška.
  2. „Ilsėtis Mėnulyje“. Tą patį žiupsnelį pelenų nugabens į Mėnulį – irgi romantiška (iki 10 tūkst. USD). Ten jau ilsisi astronomo Judžino Šumeikero pelenai – taigi, būtų visai padori kompanija.
  3. „Patraukti kur nors giliau“. Už 12,5 tūkst. dolerių dar galima rezervuoti vietelę naujajame „Voyager“, planuojamam 2018 m. paskutinį ketvirtį – ir galiausiai su juo palikti Saulės sistemą. Taip jau išskriejo Judžino Veslio Rodenberio („Star Trek“ visatos kūrėjo) ir jos žmonos (tame seriale suvaidinusios medicinos seselę Kristiną Čapel) palaikai.

Bet kuriuo atveju į kosminio laivo startą bus pakviesti mirusiojo giminaičiai, o negalintiems atvykti, surengs transliaciją internetu.


*) Judžinas Rodenberis (Eugene Wesley Roddenberry, 1921-1991) – amerikiečių TV scenaristas ir prodiuseris, geriausiai žinomas „Star Trek“ serialo scenarijumi. 1941-45 m. tarnavo armijoje bombonešyje B-17, per karą atlikęs 80 skrydžių. Po aviakastrofos 1947 m. nusprendė atsisakyti lakūno karjeros ir įsitaisė Los-Andželo policijoje (1949-56). 6-me pradėjo uždarbiauti rašydamas scenarijus televizijai. Fantastinio serialo siužeto idėja kilo 1964 m. ir sukūrė epizodą „Narvas“, bet nesulaukė CBS susidomėjimo. Jis parašė tris naujus scenarijus ir vieną jų priėmė. Pirmas epizodas pasirodė 1966 m. Po Judžino mirties 1991 m. serialo scenarijų tęsė R. Bermanas (paskutinė serija – 1994 m.).

Papildomai skaitykite:
"Galileo" misija
"Pioneer" anomalijos
Nusitaikant į žvaigždes
NASA tapsmas: istorija
Kosmosui reikia geros šluotos
Astronautai - gyvieji organizmai
Skafandrai: atsiradimas ir variantai
Kosmonautikos pergalės ir pralaimėjimai
Kuri akis tingi? Kosmosas ir iliuzijos
NASA liečiasi su privačiu verslu
Dulkėtais tolimų planetų takais
Per meilės orgijas į žvaigždes
Siekiant plačiajuosčio ryšio
Indija: išeiti iš šešėlio
Gyvybės paieškos Marse
Ateitis - elektrinės raketos
Kosmose skridę gyvūnai
Nežinomi kosmonautai
Žmonės Mėnulyje
Rentgenas Visatai
Marso emisaras

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT svetainė
Vartiklis