Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Apie chemtrails  

Robert Huber‘is matė juodą juostą liekančią po aukštai skrendančio reaktyvinio lėktuvo. Įdomiau, kad juoda juosta buvo kiek į priekį ir kiek dešiniau nuo normalios juostos. Saulė irgi švietė iš dešinės, tad tai negalėjo būti šešėlis. Nebent dėl šviesos lūžimo...

Cheminės trasos - lėktuvų danguje purškiami aerozoliai, „debesys“, kurie kabo atmosferoje iki kelių valandų; jos stebimos nuo 20 a. paskutinio dešimt. JAV, Kanadoje, Europoje, o nuo 2010 m. ir Rusijoje. Pradžioje jos sietos su HAARP sistema (aukštų dažnių jonosferos (ir šiaurės pašvaisčių) tyrimais), tačiau vėliau tai (tarsi) nepasitvirtino. Detaliausią privačią šio reiškinio analizę atliko Dž.E. Grifino grupė, parengusi dokumentinį filmą „What In The World Are They Spraying?“ (2010) Nustatyta, kad juostų sudėtis yra aliuminis (pagrindinis komponentas), baris ir truputėlis stroncio. Chemtrails, Aspen

2000 m. tekstas: Daugėja patvirtinimų apie barį. Spektrografija nuolat nustato spektro linijų intensyvumą tarp 712 ir 728 nanometrų (matomoje spektro dalyje). Vienintelis atitikimas būtų baris.

Tos spektro linijos regimos tik tam tikrais laikotarpiais saulei tekant ar leidžiantis - kai Saulės šviesa pasislenka link raudonosios spektro dalies. Tai pašalina tikus spėjimus dėl galimų anglies, kalcio, geležies, magnio, natrio, vandenilio, azoto, ir deguonies. Neatitinka ir I bei II grupių elementai - litis, kalis, rubidis, cezis, francis ir stroncis.

Bario ieškoma remiantis šiais logikos principais:
1. Cheminės juostos skleidžiamos esant ypač žemam oro drėgnumui;
2. Specifinių hidroksidų (OH) susidarymas, kuriuos patvirtina lietaus pH testai.

Nereikia aiškinti, kad tai daro poveikį gamtai. Metalai apnuodija dirvą: augalai žūsta nuo apsinuodijimo aliuminiu ir dėl pasikeitusio dirvožemio rūgštingumo. Purškimo rajonuose masiškai žūsta bitės, svarbiausios žemės ūkio kultūrų apdulkintojos. Gaisrų gesintojai pastebėjo, kad liepsna pakeitė spalvą, padidėjo degimo temperatūra, liepsnos plinta sparčiau - visa tai lemia didelė aliuminio koncentracija medžiuose.

Tai kodėl taip daroma? Oficialiai tvirtinama, kad taip užkertamas kelią „globaliniam atšilimui“ ir atliekami geoinžineriniai „tyrimai“. Tačiau iš tikro tai siekis yra perorientuoti žemės ūkį į genetiškai modifikuotas sėklas, atsparias aliuminiui ir kurios gali išgyventi nurūgštintose dirvose.

Jau užpatentuotas „atsparus aliuminiui genas“: patentas nr. 7582809 išduotas 2009 m. rugsėjo 1 dieną JAV žemės ūkio departamentui ir Brazilijos žemės ūkio tyrimų organizacijai. Kai kuriais duomenimis, „Monsanto” jau turi genetiškai modifikuotomis grūdinių kultūrų sėklų su „atspariu aliuminiui genu“.
Kai įprastos sėklos nustos dygti, „Monsanto” ir kt. išmes į rinką savo „nepaprastas“ sėklas, o mums neliks nieko kito, kaip gardžiuotis GMO produktais.

Pastaba, skaitykite daugiau:
Apie chemtrails (angl.); Klausimai-atsakymai (angl.)

Papildomai skaitykite:
Dangaus ženklai
Tunguskos sprogimas
Debesų sklaidytojas
Nepradingęs Kaliazinas
Iš ko buvo Nojaus arka?
Ženklų paslaptys laukuose
Dinozaurai Jakutijos ežeruose
Kosmosui reikia geros šluotos
Indų astronomijos aspektai
Apie anomalinę zoną...
Nauja dėl Stounhendžo
Sprogimas virš JukonoR> Požeminis Paryžius
Laivas-vaiduoklis
Planeta X

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT svetainė
Vartiklis