Bendraukite su Adminu!  

Šis puslapis skirtas bendravimui su Administratoriumi, kuris, vedinas savo vidinių nuostatų, nedalyvauja svetainės forumuose. Tad čia galėsite užduoti jam klausimus ir tikėtis atsakymų, teikti pasiūlymus, pastabas ir pan… Visa, ką norite perduoti… Taip pat čia Administratorius galės paklausti jūsų nuomonės kai kuriais klausimais. Senesnės žinutės nedings, o bus perkeliamos į archyvą...

MODERAVIMAS. Puslapis bus moderuojamas [nepatikę pasisakymai gali būti arba trinami (tokie, kaip "Adminas – ožys") arba anksčiau laiko perkeliami į archyvą] – taip, kaip Administratoriui pasirodys naudinga. Čia su tuo reikia taikytis ir su tuo iš anksto sutikite, rašydami žinutes čia.

Administratorius neįsipareigoja atsakyti į jūsų klausimus ar vykdyti jūsų pageidavimus - ir ši tema nėra diskutuotina. Jei norite parašyti privačią žinutę Administratoriui, naudokitės el. paštu (Pastaba: ateityje bus papildoma opcija, leidžianti siųsti žinutes administratoriui, neužrašant jų į forumą).

          Jūsų vardas: 
Jūsų el.pašto adresas: 

Jūsų žinutė:

           

 

O čia žinutės Adminui!

Gerbiamas admine 2023 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 13:38:54
Ar nevertėtų už tokius jono krasausko perlus forume pokalbiai apie viska pareikalauti atsakomybės ir suteikti jam bana kokiam pusmečiui kad baigtų viena karta dergti ir įžeidinėti poną Inkognito kuris jam nepasakė nei vieno blogo žodžio.

2023 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 13:35:35
Bandymas nusigramdyti 2023 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 10:10:44
Anadien įsijungiu kompą ir pirmas langas kuris atsidarė, tai buvo NSO. Ir kas svarbiausia, kažkuris archyvinis, kur Inkas mane deda į šuns dienas , minėdamas mano šventus vardus. Sekantis langas vėl tas, kuriame mano šventi vardai, tik jau šiame forume.
Giliai susimasčiau. Ne mano reikalas nurodinėti kam ką trinti, ką palikti. Viską priimu kaip yra, bet ir ne man aiškinti, kad viskas o viskas kas vyksta su mumis, aplink mus, yra gaivališka. Visur yra ženklai, nuorodos. Ir KIEKVIENĄ iš mūsų supa, globoja angelų pulkai, dvasios mokytojai, kuratoriai, kurie ir padeda neišklysti iš mūsų sielos, prieš inkarnaciją užsibrėžtų tikslų, kad išmokti būtinas evoliucijos pamokas. Ir tai žinant, tikėtis kad mūsų veiksmų niekas nepamatys, nesužinos, gali tik trumparegis. Juk tuoj ir visi jūs skaitysite vieni kitų mintis. Ne tik DI, kuris jau tą daro.
Tai šituos ženklus taip ir priimu, kad šią situaciją dar reikia atidirbti. Nes jei taip palikt, tai būtų paskata nupušimui klestėti. Kai čia ateina paskaitinėti vis daugiau žmonių pasimestų` tiesose`.
O tai įvyks jau greitai, kai kils visuotinas chaosas. Tikėtina kad Dangus įsikiš ir suvaldys situaciją. Bet kelios savaitės gali trukti, kai kiekvienas nupušėlis, atsikas savo užkoncervuotą kalašnikovą ir eis teisybės ieškoti.
Tam žmogui jau sakiau, savo nelaimėse ieškoti shershe la fam. O ne mane kaltintų jo uždarymu už durų be rankenų. Juk ir pats tai pripažinai čia viešai. DėL ko man "niekada to neatleisi". Raktas būtų-o kam tai naudinga?
Moteros nebūtų moteros, jei nemokėtų mani mani manipuliuoti. Tik viskas ką jos daro, jų vyrai paprastai sužino paskutiniai. Tai tos pamazgos apie benkartus, kažkokius skundinėjimus kažkam, tavo kažkokio automobilio sudeginimu, net žmogžudyste Laisvės alėjoje ir kt. , kurias su didžiuliu pasitenkinimu pylei ant manęs, pasirodė, jog pylei ant veidrodžio. Ką ten kažkoks kaimelis, visi tavo Bab tai viską seniai žino ir į kumšti juokiasi. Pats pasižiūrėk savo you tub kanale į savo kvazimorda ir pamatysi , kad "tavo" antroje dukroje nėra nė plaukelio, nė raukšlelės tavo.
Tokiam aršiam, neprognozuojamam `teisybės ieškotojui` kaip tu, nieko nereikš atsikasti tą avtamatą ir skelbti linčo teismus. Žinant kad tavo tėvas buvo toks, kaip tu sakei, įdėjinis komunistas (trėmęs lietuvius Sibiran). Dėl ko dabar kaltini ne jį, o rusus. Tu nepasielgei kaip Pavlikas Morozovas, pasmerkdamas jį. Atvirkščiai, mėgavaisi savo nerūperstingais krautuvininko sūnelio privalumais, per dienų dienas `mušdamas dinderį`, pilnomis kišenėmis saldainių. Bet tuo nesidalindamas su kitais vaikais, o mergičkas tampydamas už kasų. Kas galimai `atvėrė tau kelią į Afriką. Dabar jau iš nupušimo, tęsi tuos savo ` skryn šrotų` archyvinimus, kad kai ateis laikas...prisiminus tėvo niją... Juk esi tas obuolys.
Tavo moteros įžvalgiai pasielgė, išnešdamos kudašių iš čia, žinodamos tavo priepuolius. Negana to, pasistengė tave uždaryti kaip nepakaltinamą. Nors tuo kaltini mane. Nenustebk, kad tavo tie visi turtai, milijonai, kuriais neseniai čia gyreisi, liko tik sapne. Advokatai žino už ką ima pinigus.
Ir tavo "nesektantiškas " paklydimas didžiausias yra tas, kad tu tiki savo implantatoriais geradariais anunakais, kad jie pasiims tave. Suprask kad tavo mėsos ir kaulų viniotinis jiems tikrai nereikalingas. Jie pasiims tavo gavachą. Būk tikras. Daug buvo tokių tavo gentainių, kurie kaip ir tu jais tikėjo. Ėjo be jokio pasipriešinimo, kaip avių banda į konclageriuos. Viskas turi kainą. Už suteiktas visokias lenvatas, privilegijas kitų saskaita, toks ir atlygis. Priežasties-Pasekmės Dėsnis.
Daugeliui čia skaitančiam kyla klausimas-iš kur aš tai traukiu? Juk tikrai nesikapstau jokiuose archyvuos, kažkieno skryn šrotuose, nerankioju jokių pletkų, ar turiu reikalų su kokiom spec. tarnybom. Atsakau trumpai-žinau ir tiek. Bet tai jūsų niekaip netenkina (ar ne taip, Albinyte?:) Sau randu tokį paaiškinimą, kaip sakiau- iš dangaus. Kad dar gražiau skambėtų, pavadinkime tai apreiškimu. :) Viskas dar KOL KAS nuo mūsų akių paslėpta. Bet apsiplovimo procedūros būtinos.

Lina 2023 m. kovo 10 d., penktadienis, 21:17:51
Gal kam bus įdomi informacija apie slaptas kosmines programas ir jų dalyvius kanale Astralionica. Astralionica 4 informacija anglu kalba.

elvyra 2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis, 23:21:29
Labai gaila FB anketos kuria turejau viena, ji dingo 2019-03-11, be jokiu pedsaku, as jos netryniau nebuvo tikslo, labai nusivyliau, kad jos netekau,d ar vis turiu vilties, kad ji kazkaip atsiras, labai to noriu, gaila draugu, foto asmeniniu video, daug skaiciau, anketa per diena nedingsta.Aminu neizeidinejau,

W.M. 2019 m. kovo 2 d., šeštadienis, 21:20:59
Čia reiktų paties inkognito iniciatyvos - jis, kaip autorius, turi teisę peržiūrėti ir sutvarkyti savo informaciją...
Aš visada pasirengęs parengtą informaciją patalpinti šioje svetainėje praplečiant esamus tekstus...

Pastabi 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 20:28:44
Administratoriau, žinau, kad atsakote. Atsakėte į mano klausimą pradiniame puslapyje 201-02-08.
Dar vienas pastebėjimas, kurį parašiau bendrajame forume (chat'e):
"Pastabi 2019 m. kovo 1 d., penktadienis, 20:20:15
To: W.M.
Ar nereikėtų, su inkognito pasitarus, jo istoriją praplėsti. Anomalijos forume radau tikrai nemažai papildytos informacijos. Gautųsi dar bent viena inkognito istorijos dalis. Skaitytojams nekiltų panašių klausimų."

Jonas 2017 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:23:52
Admin'e dar gyvas?

Valdemaras 2015 m. rugpjūčio 30 d., sekmadienis, 21:25:14
Kaip pasalinti MSN.com svetaine is ecsplojerio

Barabaš 2014 m. spalio 21 d., antradienis, 19:55:18
Kodėl neveikia filosofinis?

Rimas 2014 m. liepos 20 d., sekmadienis, 10:42:50
Kaip pasalinti MSN.com svetaine is mano kompiuterio

milda 2013 m. rugsėjo 9 d., pirmadienis, 18:20:51
labas gal galetumete atstatyti mano istrintas ir gautas sms one.lt

Elijas 2013 m. rugpjūčio 25 d., sekmadienis, 19:25:52
Rugpjucio 19, pirmadieny, 21 val 55 min, mazdaug ties Vieviu, demesi atkreipe is pietu, šiaures kryptimi, mazdaug 7 km aukštyje, skrendantis gan didelis lektuvas ir staiga jam nuskrendant, bepalydint ji žvilgsniu, netekau žado, iš kosmoso milzinišku greičiu, kaip, kad kristu meteoras, "atleke" du šviečiantys, sidabriniai, rutuliai netoli lėktuvo galo, lygiagrečiai lektuvo sparnams ir kaip eskortas, nuskrido paskui... nufilmavus toki regini, - butu nemaza sensacija ir klausimai, kas tai buvo... kas idomiausia, rytojaus vidurdieny, 2-3 km aukštyje, virš pietu Lietuvos, iš rytu i vakarus, milzinišku greiciu, "šove" -praskrido pilkos spalvos, cigaro formos objektas, velgi uzfiksuoti nesuspejau...

rita 2013 m. rugpjūčio 12 d., pirmadienis, 09:10:12
labas ka JIUS

Tautvida 2013 m. liepos 12 d., penktadienis, 00:11:10
Tautvida 2013 m. liepos 12 d., penktadienis, 00:08:42
mielas ADMINISTRATORIAU,kreipiuosi eilini karta,gal galite isvalyti savo svetaine,ivesti joje saugos koda,jog vieni ar kiti nerasinetu ne savais nikais.
man labai nemalonu tai matyti ,
Tautvida 2013 m. liepos 11 d., ketvirtadienis, 23:09:15
Nerasinek,gaidy...
Tai yra provokacija virtualioje sferoje.
Negi manote,jog tai turi testis 10-mecius?

2013 m. birželio 21 d., penktadienis, 21:54:58
tai ir picaso-google jusu rankose???

2013 m. birželio 20 d., ketvirtadienis, 08:34:46
Be abejo,jog Inkognito tornieciai yra kazkokios primityvios butybes-gal ji ir pagrobe,gal jis ir buvo patekes i kita erdve-bet,tai nera vienintelis atvejis,kai zmonems tenka kontaktuoti su butybem,kurios neprisistato,o jei ir prisistato-tai yra telepatijos kalba ir kitam paaiskint beveik nera imanoma.Taciau,to aiskinti ir nera butina-reikia pirma paciam issiaiskint.
konflikatas mazame forume yra tikras pavyzdys,kokie zmones netolerantiski-kaip save sureiksmina.
Visi,kurie turi ta pacia maitinimosi ir salinimo sistema,kurie gyvena laike,kurie nenoka apsiginti nuo ligu,kurie isileidzia pykcio bacilu,kurie reikalimgas miegas-nera toli pazenge-visi KARMINIAME RATE,TODEL NEI VIENO PRANASESNIO UZ KITA
NES TAI TIK ZMOGUS,O NE MAHATMA
kas tas uzblokavimas?jis visai nieko nereiskia-tai tik uztvanka vandenynui...

inesa 2012 m. rugpjūčio 20 d., pirmadienis, 13:14:20
ar galima atkurti one zinutes? istrintas.

Andrius 2012 m. liepos 16 d., pirmadienis, 23:23:39
Sveiki, norėjau sužinoti ka povelnių aš savo akim regėjau šią naktį. Važiuodamas su mašina,pamačiau krentančia žvaigždę, tuomet staiga už kelių sekundžių pasigirdo toks garsas lyg labai arti skristu keleivinis lėktuvas, galiausiai nežinau ar labai toli bet išvydau krentant su didžiuliu spinduliu gale kometa man atrodo... Kiek mačiau, man regis ji sudegė ore, bet tikrai atri, labai arti žemės, taigi jei jums nesunku, laukiu išsamaus atsakymo apie visą šį reiškini. Noriu išsiaiškinti nes manim šeima netiki... Tikiuosi, jog jus sudomino mano žinutė ir ačiu už sugaištą laiką.

saras 2012 m. balandžio 7 d., šeštadienis, 23:52:16
sveikas gali manim tiketi gali netiketi, gal pusse metu atgal su draugu rukem islinde per langa ir staiga pamatem maza svitinti kamoliuka ten tikrai nebuvo koks lazeris kek laiko mes ji stebejom jis nusileidzia zemyn aukstyn i sonus ir taip skraide gal kokia minute su virsum o tada staiga dingo i virsu,,,, nori gali tyketi nori gali netyketi svarbiausia kad as zinau kad ji tikrai maciau..jai ka atrasyk i mano el pasta.

valdas 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 18:01:48
padarysiu kopijas bandysiu siusti iMoletus savo rikalo zinovams. nes idomiausia ne svisuliai, o antras planas.

W.A. 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 20:22:37
VALDAI: Atsiusk el. laišku adresu INFO@NSO.LT

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 17:23:19
nelabai moku dirbti kompu nors daug siunciau duomenu

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 17:22:05
nelabai moku dirbti kompu

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 15:42:27
kaip atsiusti foto.( be blogu manieru)

valdas 2012 m. vasario 18 d., šeštadienis, 14:09:07
maciau ta ka nesupratau pats ir su manimi stebeje asmenys,cia kalba eina apie dangaus sviesulius.viskas vyko s.m.02.15 d. 19.56.min fiksuota nuotraukose . i papildoma informacija atsakysiu pilnai. lazdijai.

gintautas 2011 m. gruodžio 24 d., šeštadienis, 18:11:37
kaip galima suzinoti uzslaptintus numeriu,man labai reikia.

laimis 2011 m. gruodžio 21 d., trečiadienis, 13:05:40
kaip pamatyt save per savo langa per palydova

povilas 2011 m. gruodžio 18 d., sekmadienis, 00:05:26
noriu suzinoti kieno tai numeris 867936294

Renata 2011 m. spalio 26 d., trečiadienis, 10:03:55
sveiki, kaip galima suzinoti uzslaptinta numeri?

W.A. 2011 m. spalio 25 d., antradienis, 08:40:22
Perdaviau jūsų e-mail inkognito...

Robertas 2011 m. spalio 24 d., pirmadienis, 21:18:00
Sveiki, ar imanoma kazkaip susisiekti su zmogumi, parasiusi straipsniukus tema "Planetų kolonizavimo būdai ir kova dėl erdvės" ??
Arba palikte jam mano e-mail'a.
Dekui.

Darius 2011 m. liepos 4 d., pirmadienis, 03:40:55
Sveikas,as noreciau suzinoti kaip gali per palydova pasiziureti,savo miesta savo namus,visaip bandziau ziuret nerodo mano namo isvis tuscia.

2011 m. birželio 17 d., penktadienis, 18:07:28
youtube.com/watch?v=iKn_2neBSyo&feature=related

Das ist Osvaldas 2011 m. kovo 26 d., šeštadienis, 01:04:55
Sveiki. Ups kaip gera tylu auuu tik savo aida as girdziu atsimusant nuo tinklalapiu kitu. Ir siaip rasyt smagu kai pasamone laisva nuo isorio pasaulio kliedesiu. Taigi pranesu kaip ir nesutikau tu anu zaliu ar kitokiu spalvu is galaktiku kitu o taip noreciau as sutikt ateive zavia su ne menka krutine ir visa seksualiai zalia, nulauzti jai compa ant savo ekrano. O ne stebeti is palydovo kaip kiti tai daro... Eh gera! uzeikit sis baras dirba istisa para. Rasykite visi, jus lauks ATEIVIU BARAS! kagi ir pabaiga reklamos...>

OSVALDAS 2011 m. vasario 26 d., šeštadienis, 22:05:45
BUM! Ir vel ikritau cia. Matau naujienu kaip ir nera... O, ir rasyti neturiu ka... o ka? kiek pirstu ant rankos? tai va. Turi paklausa ateiviai, gal zinot kur ju gaut? Ar kaip ju prisigamint, kad butu ka dakalt. Ir pinigu ir darbo visai nera. Eh, butu mano valia.

Erika 2011 m. vasario 18 d., penktadienis, 19:12:23
Sveiki, noreciau pamatyti zeme, salis, gatves, namus ir t.t. is labai arti is palydovo

OSVALDAS 2011 m. vasario 16 d., trečiadienis, 00:14:04
LABAS. Eh! trukumas pinigu, o taip noras yra stebeti Zeme is Menulio... su geros kavos puodeliu prie Audru juros pavesy aukstu kalnu, tik deja taip ir liks svaja. Tad paliksiu ateinanciom kartom ja...>

nataaig 2011 m. vasario 15 d., antradienis, 10:03:13
Sveiki, noreciau pamatyt zeme is palidovo

OSVALDAS 2011 m. vasario 10 d., ketvirtadienis, 19:18:27
Sveikas Aleksai. siaip as turejau minty ir del elektroninio pasto privatumo ne siaip visuose tiklalapiuose be sutikimo savininko jie neskelbiami. O siaip as megstu fantastika skaityt, o dar proga ir rasyt. Taigi gal as ateivis? Kuriam siaip ner ka veikt. Pasakysi, kad man varztai atsisuke, tada ka apie visus likusius galima sakyt? As uz nuomones lankstuma. Siulau balsuot kaip sako balsu dauguma lai sprendzia...

Aleksejus 2011 m. vasario 10 d., ketvirtadienis, 11:05:09
As nesakau, kad reikia nurodit privatu adresa. Uzteks elektronini nurodit. Del bendravimo as nesutinku, juk cia yra bendraminciu puslapis, tai ir bendraukim savo tema.

OSVALDAS 2011 m. vasario 8 d., antradienis, 11:18:38
Sveiki. As manau, kad si svetaine puikiai sutvarkyta ne taip kaip kitose painelyne. Del adresu manau, kad kiekvieno asmeniskas reikalas skelbt savo privatu adresa, svarbu tiktai, kad be keiksmazodziu ir izeidinejimu apseit. O del nuomoniu tai ju ivairiu yra, ateiviai? gal ir tokiu yra tik norinciu pasidalint patirtim bendravimu su ateiviais, deja nera. Ir as manau kad galima, bet kuriuo klausimu bendraut. Kad ir sakysim kaip sekasi Londone ar kur kitur gyvent. Osvaldas88@labas.lt

Aleksejus 2011 m. vasario 7 d., pirmadienis, 21:38:16
Sveiki, as manau, kad svetaines lankitoju liudijmose butu geriau patalpint anketa, kuria liudininkai turetu uzpildet. Anketoj reiketu nurodit, kada ir kur NSO buvo stebimas, t.y. vieta, data, laika. Taip pat pagaidautina, kad nuroditu kontaktus, kad kilus klausimams, galima butu su jo susisekt.

Jau daug amziu as Osvaldas vadinuos. 2011 m. vasario 4 d., penktadienis, 21:14:19
Kaip ir laivas irengtas neblogai. Bures yra, sveiki stiebai. Tik gaivaus vejo nera, dinge audros su zaibais. Reik kompasa sutvarkyt ir bus alles gut, poogalais! ir kapitona pririst prie vairo kad neslankiotu kampais...

lude 2011 m. vasario 2 d., trečiadienis, 16:40:50
Foruma sbuvo darytas, mazai kas prisiregistravo ir jis visas kazkur dingo,
gal galima ir pakartoti?

Osvaldas 2011 m. sausio 11 d., antradienis, 23:22:40
Pagalvojus gal ir teisybe sakai zzz... Kur tas Figaro sen Figaro ten, galetu mano zinutes rankoves pasiraitojas ir istrynt. Ankstoka pasidare mano galingiems peciams, o kur dar visa Atlanta reik laikyt po galais! das OSVALDAS % ir alles gut.

Osvaldas 2011 m. sausio 11 d., antradienis, 21:35:37
Labas zzz.cc! hm. Forumas? cia nuostabus kampelis kai buna sunku uzsukes atsipuciu nusiraminu sioj erdvej tylu ir siaip kad uzsukai malonu. Kazkaip vienam rasyt gan nejauku. Kazkada praitam amziuj cia buvo is kitu galaktiku uzsuke o sia sekunde tik man vienam varztai atsisuke. O del temos gera kaip nera jos. Paprasciausiai rasyk kaip jautiesi ka mastai, ar koki ateivi sutikai. As siaip tikiu daugiau, kad Dievas egzistuoja. Taciau gal as klystu juk as zmogus. Ateiviai? gal ir tokiu yra, o kodelgi ne. Taigi temu yra ivairiu todel ir idmu. O, Zmogus, pati idomiausia is visu...>

zzzzz 2011 m. sausio 11 d., antradienis, 17:45:30
norejau paklausti kodel jus nedarot normalaus forumo ? Nes cia labai jau sunku . Gi yra nemokami visokie . Manau tai padetu :)

OSVALDAS 2011 m. sausio 1 d., šeštadienis, 21:54:48
Sveiki, su Naujais. Niekur dar neiskridau Zemej dar ne visus reikalus sutvarkiau, taigi ir pas jus uzsukau sekmingu Naujuju metu palinket. Kagi varysiu toliau reik plienini triusi pasigaut prie tarp galaktinio laivo del sekmes prisikalt. Taigi, linkiu visiems SEKMES!

OSVALDAS 2010 m. gruodžio 26 d., sekmadienis, 10:40:53
SVEIKINU visus su Sv. Kaledom! ir varau svest savo gimtadieni. Aciu...

OSVALDAS 2010 m. gruodžio 15 d., trečiadienis, 21:22:05
Sveiki, sumauta diena! Ateiviai? jie visur, net kelnese knibzdete knibzda pogalais! jie mano issinuomavo kuna o siela t.y. prota i tamsa panardino.
o gal atvirksciai? kai sutiksiu paprasysiu kad sioj Zemej padarytu tvarka nes patys nesugebam susitvarkyti tik mokam ir tai nelabai svajoti i beribe erdve kai aplink mirtis kancia nera darbo zmones ujami is Tevynes ir namu. Ateiviai? pazvelkit jie sedi valdzioja. jie zemisku reikalu nesupranta nes jie kosmose gyvena. Prasta diena pas mane.

ICH OSVALDAS 2010 m. gruodžio 12 d., sekmadienis, 17:39:57
UPS, MIGTUKA NE TA PASPAUDZIAU, GALAKTIKA ISMETE I JUSU KRANTA. KAGI, GAL SAKAU SUGEDO MANO TRANTAS T.Y. LAIKO MASINA. TAIGI SUSTAISIU IR VARAU TOLIAU. TIK LINKEJIMUS PEDUODU NU JUSU KUREJO GOOGLE, UPS IR DINGAU...>

xan 2008 m. birželio 29 d., sekmadienis, 01:44:02
Šiandien, 2008-06-29 apie 00:15 val. virš Kauno pietvakarių kryptimi, vizualiai dideliame aukštyje skrido 9 objektai savo pavidalu primenantys gelsvai rausvas, nemirksinčias šviesas, kiek didesni už degtuko galvutę per ištiestą ranką. 5 pirmieji buvo išsidėstę ištisine linija, keturi paskutinieji ištempto rombo figūra. Stebint greitis atrodė mažesnis nei skrendančio lėktuvo, o paskutinis objektų, kurį laiką (15-20s) kabojo vietoje. Būtų įdomu žinoti ką Jūs apie tai manote, ir kas Jūsų nuomone tai galėjo būti.

nesvarbu 2008 m. birželio 26 d., ketvirtadienis, 01:09:22
as su savo draugais buvome prie Rekyvos ezero,netoli Siauliu miesto.Gryzti namo reikejo eiti miskeliu ir apsetais laukais,na yra keliukai,bei takeliai.Bet nemazokai paejus visi pamatem,kad kitam miskely sviecia ryskiai neonine m raides forma kazkoks objektas(turiu telefonu nufilmaves).Mes keliese norejome prieiti arciau pasiziureti kas ten yra,nes jau buvo tamsoka.Tada perbridom rapsu lauka ir tik iejom i kazkokios zoles lauka,kuri buvo mums iki keliu.Tada pasigirdo vaiku krykstavimas(turiu felefone yrases),taciau mes 5 apsizvalgem ,kad tu vaiku nera ,o atrodo,kad tie vaikai turetu buti netoliir mes turetumem juos matyti.Bet toliau eiti nebeisdrysom.Kelis zinksnius paejus atgal dingo vaiku balsai ,tik matem sviesa. Ten gyvenamu sodybu nera. pries 2men. matem,kad is tos pacios vietos atskrido link Siauliu skraidantis ugninis,su lemputem objektas(apvalus).Pakybojo kokia minute ir labai dideliu greiciu nuskriejo . Butu idomu suzinoti ka JUS manote,kas cia gali buti? O gal dar kas nors yra susidures su tokiu reiskiu?

2008 m. birželio 17 d., antradienis, 19:48:41
WebAdmin, butu labai gerai jei padarytumete taip, kaip yra Lietuvos Ryto forume, jog forume prie kiekvieno nicko rodo IP adresa

WA 2008 m. gegužės 14 d., trečiadienis, 15:50:45
WebAdmin pasiūlymas: WA siūlo norintiems turėti savą diskusijų puslapį. Norėdami jį susikurti, parašykite WebAdminui adresu info@nso.lt

zita 2008 m. gegužės 13 d., antradienis, 13:08:57
laba noreciau gauti y el.pasta zinute kiek reikia moket uz laidini telefona ir interneta.aciu

giedrius 2008 m. balandžio 29 d., antradienis, 22:56:31
o kodel ji turi susidurti del kokio pagrindo

rimvydas 2008 m. balandžio 27 d., sekmadienis, 18:43:09
kur galima ziuret zeme tiesiogiai is palidovo

Sheila 2008 m. balandžio 20 d., sekmadienis, 01:11:13
noreciau suzont katai galetu reiksti wis kaipa ziuri i laikrodi kiekwalandu buna dazniausiai 12:12h,06:06h,22:22h ir taip toliau,net dabar neseniai buwo 00:00h ir taip kasdien po kleta kartu... manau tai kazka turetu reiksti...ir zinau,kad ne man wienai taip buna,beto rode laida,bet praziospojuja,drauge ziurejo,sakemate per BTV,bet nioeko gero nepapasakojo,nesreiksmino to...aisku galit pagalwot mergaite perdaznai ziurii laikrodi,bet ne,tikrai neskaiciuoju laiko...

Harda 2008 m. balandžio 17 d., ketvirtadienis, 09:47:56
Adminas - ozys! ...taciau; jeigu kek techniskai pakooregaves mano draugo De'san zinutes, kazkur nuo 20-tos kovo imdamas, is ju tarpo ismesdamas tas kurios daugmaz labiau asmeninio pobudzio - kitas, sujungdamas i viena traktata patalpintum viesiausioje svetaines vietoje - tikrai taip nemanyciau :)))))

Jietis 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 20:27:12
Apie Nibiru(Planeta X).
www.zetatalk.com/poleshft/p00.htm

homo 2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 15:19:41
nemaciau, negaliu pasakyt... serialais per tv dar nepradejau tiket.

Entakas 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 23:12:33
Klaidziojau, klajojau... ir.. Ir Zvaigdziu Vartai egzistuoja?

homo 2008 m. kovo 22 d., šeštadienis, 21:17:34
kdl neegzistuoja. Vien Enuma Eliš ką sako...man iki dbr nesutelpa, kaip įvyko staigus šuolis nuo primato iki žmogaus.. plius vystymosi grandinėje daug grandžiu pvz trūksta..sorry homo sapiens..mes prašomės sunaikinami.. jie nusileis iš dangaus mūsų naikinti

2008 m. kovo 21 d., penktadienis, 22:58:26
nibiru planeta neegzistuoja

Braske 2008 m. kovo 7 d., penktadienis, 20:22:23
www.youtube.com/watch?v=O7KeipF-WJU&mode=related&search=
www.youtube.com/watch?v=Ywglu0BAc0I&NR=1
www.youtube.com/watch?v=Ywglu0BAc0I&NR=1
www.youtube.com/watch?v=x72RHN_e4dY&NR=1
www.youtube.com/watch?v=XSzdSvLfmNw&NR=1
www.youtube.com/watch?v=sONQ3KCNDO4&NR=1
www.youtube.com/watch?v=8SXb64S59kM&mode=related&search=
www.youtube.com/watch?v=DyatTcXbxmY&mode=related&search=
www.youtube.com/watch?v=HNSIVM1bdHw&mode=related&search=
www.youtube.com/watch?v=B8ME51RONEU&mode=related&search=

2008 m. kovo 7 d., penktadienis, 18:21:34
Labai paprasta: jei si planeta egzistuoja, tada 2009 rodos turetume jau matyti leidziantis dvi saules tik nzn kurioj zemes vietoj=] bet esme jog vyriausybe negales to jau nuslepti, tada pagal pranasystes zmogus zmogu zudys ir t.t- prasides 3 pasaulinis karas kurio galas bus baisus.
Jai egzistuoja Nibiru planeta - arteja zmonijos islikomo klausimas, todel noreciau kad tai nebutu tiesa. Taciau labai keista kad tiek medziagos internete r taip daug pildoma butu del nieko - koks tada tikslas? Javu laukuose paliekami zenklai NSO sako ...- SIULAU PAZIURETI SIA KONFERENCIJA YPAC PASKUTINIAS TRIS DALIS MAN JI LABAI PATIKO NRS IR SENA BET DAUG KA PAAISKINA

Braske 2008 m. kovo 7 d., penktadienis, 18:14:07
Nibiru arba kiti sako X Planet jai ji istikruju egzistuoja tai mum kaput - tada arteja apokalipse, kai kurie teigia kad apie 90proc zmonijos mirs... Sakoma jog ji daug didesne uz zeme paziurekime kaip menulis veikia zeme, nors yra mazresnis uz ja, todel kuo labiau artejant siai planetai vis dides stichiniu nelaimiu ir t.t Apie jos egzistavima yra kalbama ne viename saltinyje, ir majai ir Egipieciai ir t.t Gal si planeta ir paaiskytu civilizaciju zlugimus. Pacioje biblijoe yra apie tai kalbama, senieji sventi paveikslai ir pacio mozes regejimai...

Wilma --> Mindaugui 2008 m. vasario 24 d., sekmadienis, 12:51:47
Daugybę kartų nurodyta: www.google.lt/earth/

Wilma ---> Ingai 2008 m. vasario 24 d., sekmadienis, 12:50:24
Inga>>> Nusiųsk žinutę Plejadžių konfederacijos Vakarų srities Komunikacijų departamento Registruotų sąveikų skyriui... Patirtis rodo, jie visada atsako per pusantros valandos...

Jietis 2008 m. vasario 23 d., šeštadienis, 20:35:07
Jau kiek metų `gyvenu` šiuose forumuose ir nežinau kas yra Adminas. Taip diskretiškai, nuostabiai dirbantį savo nematomą darbą, retai kur sutiksi. Su tuom ir sveikinu. Ačiū.

inga 2008 m. vasario 21 d., ketvirtadienis, 18:24:45
Laba diena,noreciau suzinoti kaip galima suzinoti kieno numeris, kuris man skambino?

mindaugas 2008 m. vasario 19 d., antradienis, 16:00:54
noreciau pamatyt zeme is palidovo ir priartint

TAUTVYDAS 2008 m. vasario 10 d., sekmadienis, 11:19:39
Man regis nasa mun dauko nepasako ir tikslei zn kad dar kas kas egzistuoja ir ba musu nes visata yra beribe ir nezinoma ir tikrai mes nevieni joje gyvename.
Gal jus ir netikesite mano zodzeis bet nors perskaitysite. as pac savoakimis maciau UFO zinau gal jum tai db juokinga bet man tada buvo visai nelinksma.
o viskas yvyko taip eidamas namo mazdauk 0;00h is savo draugo namu kuris gyveno uz triju km nuo manes eidamas namo maciau tolumoja lb ryske geltona sviesa kuri net apakino mane nu ejas as kokius 3simtus m y prie ky tiesiok nukritau ant zemas prasikrapstes akis pamaciau du kiestai atrodancius negaliu skayti kad zmones nes jie y tokius buvo nepanasus net neismusu planetos. pac as is ten sprukau kiek kojos nese mane namo parejas namo uzmigau. ryta atsikeles nuejau yta vieta ir buvo didelis laukas isdegytas ar panasei nemoku piubuditi,
jum spresti tiketi ar netiketi

~~~~~~> 2008 m. vasario 6 d., trečiadienis, 09:37:55
ieva, yra čia kažkur vartiklyje. Atsivers temą OBE ir rasi.

ieva 2008 m. vasario 5 d., antradienis, 17:35:07
sveiki,gal zinote kokius nors Vladimiro Azanovo kontaktus vilniuje tel.,adresiuka....aciu

Reda 2008 m. vasario 3 d., sekmadienis, 23:16:00
Sveiki,
noreciau paklausti jusu apie Nibiru planeta...ar ji tikrai egzistuoja? ar 2012metais musu tikrai laukia pasaulio pabaiga?

2008 m. sausio 25 d., penktadienis, 14:28:39
Galite rasti info adresu: 3w.ufo.onsy.net

Laura 2008 m. sausio 22 d., antradienis, 23:48:49
sveiki,ir as susidomejau nibiru ;} ir taip pat noreciau paprasyti jusu informacijos,as seip kokiu nso ;} ir aplamai gal ka zinot apie ta 2012 metu apokalipse ;} buciau labai dekinga mano skype enyy86 arba e-mail coloeik@one.lt bet skype butu geriau ;D taigi tikiuosi tokiiu geru zmoguciu atsiras kurie mane "apsvies" (si karta ne NSO omeny turiu)

Braske 2008 m. sausio 6 d., sekmadienis, 23:42:39
Sveiki, tikriausiai jau praleidau diskusijas apie Nibiru=] Taciau noreciau paklausti 2012 metais ispranasauta Apocalipse, del Nibiru priartejimo prie zemes, kad 90 proc zmonijos mirs, ar tai TIKRAI GRESIA?=]
Noreciau isgirst protingu nuomoniu apie tai ;]
Ir kaip manote ATSILIMAS tai keno padarinys? as kazkur skaiciau nuomone, kad zemes asis pakrypo kazkiek, kaip manote jus? DEKOJU UZ NUOMONES=]

WebAdmin 2008 m. sausio 2 d., trečiadienis, 09:14:30
2003 m. vasario mėn. buvo vienas iš forumo lūžimų ir tų metų pradžios dalis žinučių dingo (nepavyko atstatyti)...

Donatas 2008 m. sausio 1 d., antradienis, 16:11:17
Laba Admin,
Su Naujais metais!
turiu pirma klausima, o po to ir is jo sekanti prasyma!!!
Forumo archyve radau labai idomios diskusijos "nuotrupas" apie toki nik'u "BIONIX". labai noreciau suzinot, apie ka ten "BIONIX'as" rase ir kodel butent truksta tos IDOMIOS dalies?

Aleis 2007 m. gruodžio 24 d., pirmadienis, 19:45:25
WebAdmin. Didelės sekmės, giedriausių dienų, kantrybės.
Su Šv.Kalėdom.

WebAdmin 2007 m. gruodžio 24 d., pirmadienis, 14:00:03
Sveikinimai visiems NSO.LT lankytojams,
žvitrių akių (paprastuose dalykuose įžvelgiant įdomius reiškinius), aštraus proto (sugebant teisingai interpretuoti tai, kas pamatyta), blaivių minčių (nepasiduodant besąlygiškai visko, ką perskaitote, įtakai), džiugios nuotaikos!!!
------
Tegu tiesa buna su jumis!
------
Apgailestauju, kad ne visus planus spėjau realizuoti - trukdė nemažas užimtumas paskutiniu metu; džiaugiuosiu, kad buvo iškelta keletas įdomių kausimų, tačiau ne visus pavyko atsakyti - pavyzdžiui, Nibiru (na, šiuo klausimu turiu savo nuomonę, tačiau nesu įpareigotas savo nuomonę dėstyti - o šiuo metu nėra ryšio su Cpt. Astera)...
-----
Tikiuosi, kad Nauji metai atneš daugiau naujovių, svetainė taps įdomesnė - o ji yra tokia, kokia yra jos lankytojai....
----
Gerų ir linksmų švenčių visiems!

arturas 2007 m. gruodžio 19 d., trečiadienis, 15:32:18
pries du metus as buvau sanatoryjoje susapnavau keista sapna ,kad einu misku pasidaro sviesei milynas dangus ir ziuriu i dangu ten buvo apvali pilka per viduri sviecincia balta spalva ateiviu lekste as pekeliau ranka ir mane pakele i ju laiva as isigandau ir iskart prbudau atsisukau prie duru ir pamaciau didele galva zmogiska oda maza mergaite kai ja pamaciau ja ji iskart pabego ir nuo tada duomiuos nso ga lpadesi ir pasakysi ka tai reiskia nes as daug laukiu ir galvoju ir nekaip nesuprantu ar tas sapnas buvorealybe ir dar nuo tos dienos man pradejo skaudete aki ir ausi gal jie man ten ka nors ikiso padek prasau as nuo penkiu metu byjojau galvoti net apie nso

abo 2007 m. gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:14:13
Tikrai įmesk į kokį tinklapį, ir kitiems įdomu :)

Susidomejusi 2007 m. gruodžio 17 d., pirmadienis, 12:11:45
Nesuprantu... Negaunu kazko foto.. :( Matyt kazkas nenori, kad gauciau foto.. Pabandyk gal ikelti i koki puslapi, uzmesk linka ir paziuresiu.

Blacky 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:48:31
Isiunciau darkart...manau gausi kiek veliau, meilas kartais yra letas daiktas

susidomejusi 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 19:28:32
Patikrinau pasto dezute, deja, nieko neradau :( jei ka, mano emailas: gabspaika@yahoo.com

Blacky 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 18:01:17
Na issiunciau, tas kur aiskiausia matosi...

susidomejusi 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:45:29
Blacky, atsiusk tas foto i mano emaila ir pasakysiu ar verta susirupinti...

Blacky 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:20:18
Sveiki... vakar pas mane buvo gimtadienio vakarelis.Katik perziurejau foto is vakar ir pamaciau daugybe foto su keistais taisyklingos formos apskritimais. Jie skirtingu dydziu. Pusiau persvieciami balksvi viduje ratilai.Kas tai galetu buti? Ar reiktu susirupinti?

WA 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 15:14:54
Water>>>> tavąją žinutę perkėliau į puslapį apie OBE:
www.nso.lt/lucid/obe.htm

agne 2007 m. gruodžio 15 d., šeštadienis, 18:08:59
sveiki, noriu paklausti - ar tiesa apie nibiru planeta kuri po penkiu metu priartes prie zemes?

Water 2007 m. gruodžio 15 d., šeštadienis, 01:35:22
Labukas! Labai noreciau jusu paklausti keleta klausimu. Visu pirma pasakysiu apie save: as negirdziu, gimiau kurcias. Tai norejau paklausti, uz ka man taip yra? Ir ar imanoma keliauti po astrala be klausos? Juk netgi ir sapnus sapnuoju be jokiu garsu... Na tikiuos, suprantat... :)

2007 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:08:30
Papasakok apie save, iš kur esi, kiek tau metų?...

Ltt 2007 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 15:48:21
Vieną vakarą nuėjau miegot, tėvai jau buvo užmigę, aš atsiguliau į lovą ir kai beveik jau užmigau ausyse pradėjo spengti, garsas buvo labai didelis ir pajutau, kad negaliu pajudėti, kad esu suparalyžiuotas ir jaučiau, lyg esu ne savo lovoje o kažkur kitur, lyg kažkas su manim būtu "iš aukščiau"...
Ar įmanoma pagrobimo versija?
Bėje kaip daug kur skaičiau, kad daugelis pagrobtųjų buvo praradę laiko nuovoką, man buvo panašiai, dažniausiai užmogdavau porai valandų ir man taip atrodė, kad užmigau porai valandų, o pasižiūrėjęs į laikrodį nustebau, nejau tai tik dar vienas sutapimas?


www.google.lt/earth/

Tadas 2007 m. gruodžio 4 d., antradienis, 22:34:37
noreciau suzinoti konkretu adresa kad galeciau is arti zeme pritraukti;kad matytusi namai

Asta 2007 m. lapkričio 13 d., antradienis, 15:07:08
Labas! Norėčiau, kad į šį klausimą atsakytumėte. Gal prieš dvi savaites aš iš ryto išėjus iš namų, ėjau į mokyklą. Aš gyvenu prie Palangos. Tai išgirdau keistą užesį ir pakilo iš miško kaip ir "lėktuvas". Bet tas "lėktuvas" pakilęs pradėjo keistai skristi neskleisdamas garsų. Aš žiūrėjau į viršų, į jį. O jis pradėjo žypsėti raudonomis spalvomis, apsukęs milžinišką ratą, nuskrido per Palangą. Nors iš tiesų turėjo visai į priešingą, kryptį. Aš visokias keistenybes matau artėjant žiemai kai greičiau temsta. Tai vakare, arba iš pačio ryto, kai tamsu dar matau keistenybes.

misa basovas 2007 m. lapkričio 1 d., ketvirtadienis, 10:07:03
kada as buvou mazas 13m givenau maskvoi kaime kazkurtai 2003-11-21 as pamaciau ta skraidanti objekta 2 valanda rito jisai svitejo melena spalva didis tuo objekto 5 auksto nujejau megot kazkurtai 4 rito as negalejau uzmigti nuo baimes kazkurtai po valandos pro langa buvo iskistos 2 baltos rankos jos buvo istemtos bet kai as pamaciau jo veida as dar buvou daugiau isigandes tai buvo veidas nezemeskos butibes tai buvo ateivis tikras givas ateivis

IMIKLT 2007 m. spalio 26 d., penktadienis, 15:12:42
Agni <<<o ar tu esi,ar esi pati(s) sau abejotina(s)

WA 2007 m. spalio 22 d., pirmadienis, 22:11:04
Agni žinutė perkeliama į "Skeptikų" puslapį. Prašome dėl jos diskutuoti ten.

Agni 2007 m. spalio 22 d., pirmadienis, 16:30:55
Sveiki, visos nezemiskos civilizacijos ar NSO yra tik jusu ir kitu keistuoliu prasimanymai ir vaizduotes kuriniai, tai akivaizdi tiesa. Tai tiesa kuria jus nesugebat suvokti arba tiesiog nenorite to pripazinti. Patarciau butent jums nesikisti ten kur ne jusu reikalas, o ir diskutuoti apie jums nesuvokamus dalykus beprasmiska. Galit nesutikt su tuo, galit gincytis ar trinti jums nepatikusias zinutes taip kaip jums yra budinga ir iprasta, taciau akivaizdzios tiesos nuslepti jums NEPAVYKS. Turi visu pirma ismokti ne tik gerbti,skaitytis, bet ir toleruoti kitu nuomone,antraip jus nerasite su NIEKUO bendros kalbos. Nejau manot, kad zinot daugiau nei kiti, tuomet jus pernelyg kitus nuvertinat,o save perdaug isaukstinate, nors dazniausiai priestaraujate patys sau,o taip pat ir savo kiek savotiskiems isitikinimams. Tai ko zmogus neturi pamatyti,to jis ir nepamatys,nes tam tikrus dalykus praktiskai neimanoma. Jie tarsi yra,bet tuo paciu ir ne... Tol kol zmones lauzys galva mastydami apie tokius dalykus kaip NLO ar kitus tokio pobudzio dalykus,tol ir bus pasakojimai,gandai,prasimanymai apie taip jums rupimus dalykus.Kiekvienas is musu turi savo tiesa,taciau irodyt ja netaip ir paprasta ,kaip JUMS gali pasirodyti. Taip ir neaisku kam jums reikalinga tokia abejotina informacija apie tokius dalykus... Zinoma butu kiek naivoka tiketi,kad kitu civilizaciju nera apart musu,bet visai tiketina,dar daugiau visai imanoma,kad kitos civilizacijos egzistuoja ,o ativiai is kitu galaktiku stebi musu planeta ir tirineja zemes gyventojus.tai tik viena is galimu teoriju,taciau teoriju yra begales ir tai nezinia ar bent vienoje is ju yra nors kiek tiesos.Visi tie dalykai yra labai abejotini.Visi mes turime kaip ir ziodzio laisve,taip ir tikejimo laisve,tiketi ar ne absurdiskais ir nesamoningais dalykais.SUSIGAUDOt?

~~~~~> 2007 m. rugsėjo 22 d., šeštadienis, 12:07:57
odilija<> miegok ramiai, dar retkarčiais įsižnybk sau, kad įsitikintum. Ko iš vis čia užklydai? Eik dar studijuok Darvino teoriją, kad sužinotum iš kokios primatų rūšies esi. Dangus tau per toli, žiūrėk po kojomis. Kankrečiai. :(

odilija 2007 m. rugsėjo 18 d., antradienis, 02:15:07
kokia jums nauda is visu situ zinuciu, juk seip ar taip nezinote, tiesa tai, ka raso ar ne. jus nemanot, kad tai kuo uzsiimat tik tuscias laiko svaistymas, galu gale jums jokios naudos is to nera. kaip jums dar neatsibodo skaityti visas tas blevizgas, ka. kodel jus neuzsiimate rimtesniais dalykais, pavyzdiui kokiais nors tyrinejimais ar panasiai, buk praktiskas,jei zinai ka noriu tuo pasakyti.

agne 2007 m. rugsėjo 18 d., antradienis, 01:49:56
sveiki,anadien dangui isvydau keistai ir tolygiai judancius raudonos spalvos,ovalo formos subjektus.pakankamai gerai i juos isiziureti nepavyko, nes atstumas buvo pernelyg didelis,netrukus pasiemiau ziuronus,kai su ziuronais pasiziurejau i dangu vaizdas is esmes beveik nepasikeite,tik tiek, kad tie du subjektai ispradziu nejudejo ,tik veliau pradejo judeti i skirtingas puses.Ispradziu judejo letai,o siek tiek veliau tiesiog dingo. Buvo tikrai neiprasta isvysti toki neiprasta reiskini.O jums ar kada nors teko matyti kanors panasaus, jei taip tai butinai pasidalykite savo patirimais bei ispudziais.

migle 2007 m. rugsėjo 18 d., antradienis, 01:01:25
kaip ten viskas istikruju/

Ramūnas 2007 m. rugsėjo 11 d., antradienis, 00:41:46
2007 09 11 00:28 iš balkono pastebėjau 4 šviesas, praskridusias virš Kauno. Detaliau galėčiau aprašyt. Užklausimai e-mail'u

MARIAKAS 2007 m. rugsėjo 8 d., šeštadienis, 23:16:29
Mldc,tikrai vertas demesio puslapis..

artaz 2007 m. rugsėjo 6 d., ketvirtadienis, 17:41:17
sweiki, noreciau pasiteirauti, gal zinote kokiu nors burimu ar prakeikimu? arba bent duokit nuorodu kur galeciau rast info apie prakeiksmus, buciau labai dekingas:) man labai patinka mistiniai reiskiniai, esu labai senai mates nezinomu reiskiniu,buvau rimtai issigandes:) jei norit suzinoti mano istorija galit parasyt i el.pasta:D

ALMIUI>>> 2007 m. rugpjūčio 20 d., pirmadienis, 08:22:17
kaip kartas, apie tai yra straipsnis:
www.nso.lt/time/timebeg.htm

2007 m. rugpjūčio 15 d., trečiadienis, 20:40:02
visi zemiski motorai skleidzia garsa . taip kad Donatai jei rasei tiesa ir tai nebuvo koks nors oro balionas, tai tada tapai nezemisko objekto liudininku .sveikinu!

donatas 2007 m. rugpjūčio 15 d., trečiadienis, 18:49:08
sveiki vakar vaziuodami i vln su draugais netoli traku pastebejome kaskoki objekta danguje sviecianti ryskia spalva is pradziu pagalvojome kad tai koks nors omnitel bokstas ar kaskas panasaus bet sustoje ir islipe is masinos negalejome patiketi savo akimis. buvo mazdaug 20m aukstyje sviesa nustojo sviesti apvalus daigtas lekstes formos, po kiek laiko staifiais judesiais be garso pradejo judeti ir nuskrido tolyn.
nesinori net kaskam pasakot nes vistiek niekas nepatikes, jus manau suprasit ir patvirtinsit mano nuomone kas tai galejo buti.

almis 2007 m. rugpjūčio 15 d., trečiadienis, 10:16:49
Ar visata buvo visada?Is kur ji tokia atsirado.Negaliu suvokti tos erdves ir joje esanciu objektu.

mindaugas 2007 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 03:45:00
jusu tevai kartais negyvena kupiski?

.. 2007 m. liepos 30 d., pirmadienis, 16:18:10
Tiesa,bet ne visi yra tokie. Buvo labai geras forumas kol neprasidejo tos nesamones...

2007 m. liepos 30 d., pirmadienis, 10:30:23
To ..>>>> Slaptazodziai nesprendzia asmenybiu problemos... Yra taip, kokie PATYS esate....

2007 m. liepos 30 d., pirmadienis, 10:28:49
To zize: GOOGLE EARTH

zize 2007 m. liepos 29 d., sekmadienis, 14:40:08
pasakikit cia kas nors interio svetaine per kuria galima stebeti dangu ar zeme is palydovo

.. 2007 m. liepos 28 d., šeštadienis, 10:48:36
As siulau bent jau ivesti slaptazodzius...

roXas 2007 m. liepos 23 d., pirmadienis, 00:39:50
swx
tai buvo gan senei, tai buvo gal 1996-1999 metai gana senej.
as buvau pas savo senelius sodyboj ir manes tevai atvaziavo pasiimt jau buvo bevek vidurnaktis as psiemeu kuprine is ejau iki masinos. bet pagalvojau sest and zoles and paziuret i dangu nes buvo labai labai giedra ir staga pamaciau staigu staigu srydis jis atleke is sutojo momentaliai ir stovejo gal 5sekundes ir isleke tokiu pat greiciu. niekam apie tai nesakeu nes zinojau kad sakys mazo vaiko vaizduote gera..
tai buvo Kaune.

moonkid 2007 m. liepos 22 d., sekmadienis, 14:20:32
sveiki, vakar gana didelis zmoniu skaicius mate daug padrikai isidesciusiu dangumi skrendanciu objektu ~15-20 vaizdas buvo ispudingas naktiniame danguje. tai ivyko tarp 00:30-1:00 valandos nakties 2007.07.22 jie skrido letai o truputi jiems nutolus sviesos pradedavo tarsi sumirguliuoti ir dingdavo. dangus buvo giedras, tai nemanau kad tai galejo itakoti debesys. mes tai stebejome kauno senamiestyje. mums su draugais pasirode, kad tie objektai skrido gana zemai. sviesos buvo pakankamai ryskios, bet nebuvo garso. matyti objektai primena kai kai kuriuos vaizdus matytus video.google.com apie neatpazintus objektus.

2007 m. liepos 7 d., šeštadienis, 09:33:29
prisidet ir Tu gali,tipo kai panoresi rimtai

2007 m. liepos 7 d., šeštadienis, 09:32:02
Yzvalgui ir kitiems<<<GERAI Tadai

Yzvalgas ir kiti 2007 m. liepos 6 d., penktadienis, 20:46:08
Tiesa jau seniai norejom pasakyti shaunuoliai juus bichai kad ykuureet ir ishlaikot tokia svetaine .Buukit druuti kaip neomamutai , nepasiduokit komercijos invazijai ir palaikykit kosminee dvasia,+ mokslo , fantastikos ir paranormalo derinius. Best Website!Gal dar kada atitinkama foto kataloga uzgimdytumet !

DIMENSX 2007 m. birželio 28 d., ketvirtadienis, 20:27:47
Žemės planeta duoti užuominą savo analogijos esamybei gali tik kitos Saulės sistemos kontekste . Nei galaktikos , nei galaktikų , tuo labiau Visatos mąsteliai visiškai neadekvatūs , vertinant gyvybės formų įvairovę /evoliucijos lygius,laiko intervalus,kosminio virsmo sąveikas ,bei kitas struktūras . Todėl esame "unikalūs" , tik todėl, kad esame , ir "originalūs" , tik todėl , kad "visi kiti yra ne tokie kokiais esame mes".
Nuostabus straipsnis " Laiko fenomenas" . Gal svetainės autoriai esant galimybei apie 'Supersimetriją' medžiagos įkeltų . Dėkui , kad esat.

asmeniškai 2007 m. birželio 27 d., trečiadienis, 22:49:21
inkognitui
Terminai
sąrašas:
(1075) Adeptas,
(1018) Akašų kronikos (užrašai),
(1025) Arkangelas,
(1076) Atlantida,
(1019) Dardžilingo Taryba,
(1009) Didžioji Baltoji Brolija,
(1010) Didžioji Centrinė Saulė,
(1023) Dieviškasis planas,
(1021) Dieviškojo Aš Schema,
(1020) Čakra,
(1026) Čela,
(1011) Elementalai,
(1024) Elohimas,
(1022) Čohanas,
(1063) Gėris ir Blogis,
(1012) Gyvybės srautas,
(1013) Karma,
(1014) Karminė Valdyba,
(1015) Kosminė Esybė,
(1016) Kosminė Hierarchija,
(1077) Lemūrija,
(1078) Liuciferis,
(1079) Pakylėjimas,
(1017) Pakylėtasis Valdovas,

2007 m. birželio 27 d., trečiadienis, 19:31:25
Gerbiamas administratoriau imkitės priemonių kad Nso Lt forume baigtūsi Tautvydos monologai,nes visi jau baigia per ją išsilakstyti. Nemanau kad gera mintis forumą paversti sektantiškais kliedesiais

XNM 2007 m. birželio 25 d., pirmadienis, 11:52:48
Fox Mulder>>>Kodėl gi'Sekso nepriskirčiau prie menų'?

2007 m. birželio 24 d., sekmadienis, 14:39:46
apsaugok viešpatie, nuo tokių filosofinių performansų..

Fox Mulder 2007 m. birželio 20 d., trečiadienis, 01:19:44
Laba diena,
Čia aš. Grįžau.
Važiavau vieną dieną labai lygiu asfaltu ir vėliau patekau į ne tokio kokybiško kelio ruožą. Po kiek laiko jis baigėsi, ir tada supratau, kad žmonija yra tikrai neblogai išsivysčiusi. Bet kalbėsiu ne apie tai, kad kaip gerai, jog yra keliai.
Aišku, kad ateityje bus visokių super technologijų ir pan., bet kultūrine prasme kažkur vystytis jau ir nelabai yra. Tik degraduot. Jei, tarkim, dabar apsireikštų ateiviai (kažkaip neradau tinkamo žodžio), tai, selbsverstandig, jie būtų gerokai daugiau pažengę nei mes. Tačiau kultūrine prasme atsirastų dalykų, kurie jiems būtų stebinantys, sunkiai suvokiami. Muzika, dailė ... - visi menai. Sekso nepriskirčiau prie menų, bet tai vienas iš dalykų, kurių ateiviai normaliai nesuvoktų.
O išvada - žmonijos pažanga reikalauja aukų. Kada nors žmogus taps panašus į robotą. Gerai, kad aš to nesulauksiu.
Kada nors išsireikšiu rišliau

ReNZoR 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 17:06:05
Labai - ZIAURIAI GERAS puslapis, dekoju sukurusiems nes ikrai ydomu paskaitineti. Ir ne siaip sau koks bile interneto puslapis-> SAUNUOLIAI!!!!!!!!!!!!

2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 04:24:30
2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 23:48:08
maps.google.com

rimvydas 2007 m. gegužės 29 d., antradienis, 20:32:00
svekas man reikia internetines nuorodos (tikslios) apie zeme ir jos objektus pvz:mayti laukus miestus ir t.t.t is palydovo

3 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 22:06:40
kiekvienam sava patirtis,tad...
22:22:59
Ne, jos lygiai tiek pat beprasmės, kaip ir kitos - tik paliktos tos beprasmybės iliustracijai...

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 22:04:25
““
koks cia pranesimas
“*
'by ORLANDO'
2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 23:48:08
maps.google.com

SITE 2007 m. gegužės 14 d., pirmadienis, 15:07:24
webAdmin<<<<atsatatyk zinute rugpjucio 23d.2005m
““
koks cia pranesimas
“*
'by ORLANDO'

2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 23:48:08
maps.google.com

tadas 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 16:34:17
svekas man reikia internetines nuorodos (tikslios) apie zeme ir jos objektus pvz:mayti laukus miestus ir t.t.t is palydovo

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 13:32:14
jau gal dešimt kartų buvo sakyta, nebus jokių navigacijų, jokių teminių skirstymų. nepatinka? eik į delfi.lt

loo 2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 09:03:48
Adminui>>> Turite gerų puslapių - ar ne laikas būtų juos suskirstyti pagal temas ir numatyti navigaciją per jas?!

2007 m. gegužės 9 d., trečiadienis, 04:50:06
atsimerk

linas 2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 22:09:46
parodykite man zvagzdes

2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 16:32:11
pilstot iš tusčio į kiaurą, žarstot smėlį ir nieko doro iš to jūsų jaunatviško entuziasmo..

2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 12:27:18
taip,kaip ir pinigai banke...praktines reiksmes neturi kol ju nepasiimi

SITE 2007 m. gegužės 8 d., antradienis, 12:25:58
PRAKTINE REIKSME?
praktika?
Kazin ka noreta paklausti siuo klausimu:'2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 07:37:01
niekas ir nesako kad meluoji.. tik mes labai didžiai susirūpinę šio nepaprasto fenomeno praktine reikšme.. ar tokia yra?
INFO GALI BUTI SLEPIAMA;TACIAU,ATEJUS LAIKUI,ji isaiskeja,o praktine reiksme jos tokia,kiek ir kaip ja priimame...

2007 m. balandžio 25 d., trečiadienis, 07:37:01
niekas ir nesako kad meluoji.. tik mes labai didžiai susirūpinę šio nepaprasto fenomeno praktine reikšme.. ar tokia yra?

JG 2007 m. balandžio 24 d., antradienis, 18:10:56
2007-04-14 žinutės autoriui.
Nereikia galaktikų tarybų ir nereikia, kad liaudis tikėtų. Kaip matau, tamsta esate nihilistas. Jeigu šį objektą būčiau matęs aš vienas, tai ir žinutės būčiau nerašęs. Kiekvieno valia spręsti apie pateiktą informaciją.
Pagarbiai.

karolyte 2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 20:00:44
man cia lankytis ir skaitineti viska lb idomu, tikiuosi viskas taip ir liks, sekmes sio puslapio kurejams ;))))

jonas 2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 01:37:36
jonas 2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 01:27:26
kad nezemiskos civilizacijos palaiko rysi su zeme daugely amziu abejoti manau neverte per daug faktu ir mitu yra apibresta musu samoneje ir moksle.. zmones tuo atveju kai realybe zvelge y akis , save aptraukia tokiu sydu kad to paprasciausei negali but ir uzblokuoja savo prota tam kas akivaizdu , bet vel gi zmogus kol nepaciupines neisanalizuos , kol konkrecei pasikeis poziuris y siuolaikine fizika hemija bei kitu mokslu kurie manau anksciau ar veliau susijungs ir bus pavadinti vienu vardu.
buvau vaikas kai mane tikrai truke tokie dalykai , mokslas, pazanga, zmogaus yvairus laimejimai, daug kas man pritars kad yra pajute ta jausma kad mes zmones zinome tai ko iekome , bet tarsi viska pamirse. ir zinot tas zmogiskas smalsumas kuri tarsi programa yrasyta samoneje ir pasamoneje , tarsi formule kurios deka anksciau ar veliau zmonija pasieks savo smalsumo riba ki nebeliks nieko ka nauja jis galetu suszinot .
jonas 2007 m. balandžio 20 d., penktadienis, 01:13:28
intrnetas traukia ir trauks gilyn tuos zmones kurie pasiduoda tam tom dvasiskai nejusdami, ateities problema kuri anksciau ar velaiu tures rimta vieta ystatymuose bei normionese ribose... nes kitaip zmones paprasciausei praras dvase be kurios bus tik kunas beis protas kuris dirbs automato principu

Dioma 2007 m. balandžio 17 d., antradienis, 13:34:44
:)

2007 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 04:44:59
labai naudinga, mes atsiusim pas jus savo žmogų kuris užregistruos jūsų parodymus. tada pateiksim galaktikos tarybai peticiją dėl nesankcionuoto oro erdvės pažeidimo. jūs atlikote savo pilietišką pareigą, liaudis jums dėkinga

JG 2007 m. balandžio 8 d., sekmadienis, 21:55:08
Sveiki!
Ilgai galvojau ar verta apie tai kalbėti, bet kai pats atsakymo į šį reiškinį neradau, teko susirasti Jūsų forumą. Gal Jūs turite kontaktus su žmonėmis, kurie rimtai domisi tokiais klausimais.
O buvo šitaip. 2007 m. kovo 28 d. apie 6:20 - 6:30 h Kaune, būdamas lauke netoli pastato adresu Savanorių pr. 281, pastebėjau maždaug nuo pietvakarių pusės atskrendantį spindintį objektą. Jis ryškiai spindėjo, panašiai kaip planeta. Iš pradžių pagalvojau, kad tikriausiai palydovas, bet stebint jo skridimo trajektoriją šios minties atsisakiau, nes gal porą kartų kryptelėjo į šoną nuo tiesios skridimo trajektorijos. Maždaug ties aukščiau minėtu pastatu objektas mažu spinduliu nedaug pasisuko į dešinę (pagal jo judėjimo kryptį), o po to staigiai pasisuko 90 laipsniu kampu į dešinę ir nuskrido pietų rytų kryptimi. Viskas truko labai neilgai, na, gal kokių 20 sekundžių. Tiksliai objekto stebėjimo trukmės negaliu pasakyti. Iki atliekant posūkį objektas ryškiai spindėjo, tikriausiai dėl to, kad jį apšvietė dar nepatekėjusi saulė. Po posūkio jo spindėjimas nublanko ir nebuvo toks ryškus. Objekto greitis, lyginant su 10 km aukštyje skrendančiais keleiviniais lėktuvais, galėjo būti gal kokius 4-5 kartus didesnis. Jeigu lyginti su besileidžiančių į Karmėlavos oro uostą keleivinių lėktuvų, praskrendančių ties tuo pačiu aukščiau minėtu pastatu, tai greičiai gali būti sulyginami. Objektui praskrendant jokio garso nesigirdėjo. Pagal tai galima būtų spręsti, kad jis skrido pakankamai aukštai. Objekto dydis ištiestos rankos atstumu galėjo būti apie 10 mm.
Šitą objektą taip pat matė mano bendradarbis. Apie skraidančius objektus šiokį tokį supratimą turiu, nes teko tarnauti aviacijos daliniuse, gaila, kad sovietmečiu. Na, štai ir palengvėjo. Gal bus kam nors naudinga ši informacija.
Pagarbiai.

nekenciu tu kurie taip daro 2007 m. balandžio 3 d., antradienis, 20:25:58
tektu pasigydit tiem, kurie kartoja kitu zinutes arba jas kopijuoja .

C 2007 m. kovo 28 d., trečiadienis, 04:02:04
kaip šaunu kad pastebėjote

Ustytia 2007 m. kovo 27 d., antradienis, 19:31:07
sveiki, norejau pasakyti, kad saunu kad susidomejote sitokiu klausimu swarbiu.... "ar mes wisatoje vieni"

vytaute 2007 m. kovo 25 d., sekmadienis, 19:44:09
laba..as noriu suzinoti kokios atliekos, sunkiai yrancios medziagos yra havajuose ir islandijoje...labai prashaw padeti

C 2007 m. kovo 24 d., šeštadienis, 06:11:00
maladiec

XpecTrooM 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 19:16:56
Tai tame ir reikalas , kad gyvenimas yra būtent todėl toks koks yra , kad jame ( gyvenime ) gyvenantys individai yra būtent tokie kokie yra . Jie ( individai ) gali būti bet kokiais . O pats gyvenimas yra ir viskas ir niekas vienu metu . Lyg ir atsiranda iš ko ir ką rinktis ... (?!)( galima ishtrinti)

ygrek 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 17:38:07
Gyvenimas yra toks, koks yra... Jis nei viskas, nei niekas...

XpecTrooM 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 16:49:50
> Tuštumą, pridengę beprasmybe, kvėpuosim tik laikina iliuzija (bet kokios formos). Tad, ar verta iliustruoti beprasmybę, kai jos 90% aplinkoje (jei nesufokusuotas požiūris)? Tad, jei trinti: arba viską, arba nieko; nes, prasmė arba yra visur, arba niekur ( C ! ).

C 2007 m. kovo 23 d., penktadienis, 15:31:29
prasmė yra visame kame..

To XpecTrooM 2007 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:22:59
Ne, jos lygiai tiek pat beprasmės, kaip ir kitos - tik paliktos tos beprasmybės iliustracijai...

XpecTrooM 2007 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 21:39:26
Adminui> Visos likusios (neištryntos) žinutės jau patampa "patikusiomis" , atlaikusiomis cenzūrą , ir įgyjusiomis kažkokį procentą išliekamosios vertės ? Tai gal reiktų damušti < Next World > "spamą" ?

C 2007 m. kovo 22 d., ketvirtadienis, 00:06:45
o ne per laidini interneta negalima? per gprs, wifi negalima?

tomas 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 22:38:59
gerb adminai:),ar yra toks budas kad galima per laidiny interneta ziureti tiesiogiai i zeme.Jai galima tai kaip tai daryt?

C 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 05:06:21
NSO__Area51, o man močiutė visuomet sakydavo: "neturi ką pasakyt - nesakyk nieko". protinga buvo (amžiną jai atilsį) mano močiutė. tu matyt tokios neturi

C 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 05:04:10
manęs taip pat niekas neklausia, o jei ir klaustų - nesakyčiau specialiai :]

NSO__Area51 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 22:17:58
Yra labaj maza tikimybe kad nera kitu civilizaciju. Su kitom nezemiskom civilizacijomis yra jau seniai susisiekta taj tik uzslaptinta. O erdvelaiviu knybzdete knibzda kajp jus manote ar JAV lejstu sau buti nezinomybeje jie jau seniai yra kanors sumaste...

~~~~~~> 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 20:36:39
Taip, taip, tai tavo klausimas.

C 2007 m. kovo 20 d., antradienis, 15:25:19
taves niekas ir neklausia

~~~~~~> 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 09:45:28
Taip, labai sudėtingas rebusas, bet reikėtų jį išspręsti. Aš nežinau sprendimo, manęs neklauskite.

Ctp.Astera's advisor 2007 m. kovo 19 d., pirmadienis, 08:41:41
>>>GAGA: "kas yra armagedonas?"
-
Megiddo kalva šiauriniame Izraelyje buvo daugelio mūšių vieta. Jezreel lygumoje buvo statomi miestai kaip tvirtovės, kad saugotų kalnų perėją. Megiddo statant ir perstatant susidarė kalva. Ir hebrajų "Armageddon" reiškia "Megiddo kalva". Paskutinėje NT knygoje Armagedonas įvardintas pagrindine paskutiniojo mūšio su blogiu vieta.
Daugiau >>>>

J 2007 m. kovo 13 d., antradienis, 18:13:59
Įmanoma, jei turi daug finigų.

mindaugas 2007 m. kovo 12 d., pirmadienis, 13:30:31
ar ymanoma sekti vaizda is palydovo

Wilma 2007 m. kovo 11 d., sekmadienis, 20:55:22
To GAGA: Armagedonas - vietovė Palestinoje...
Dar žr...
www.spauda.lt/mitai/flood/mill.htm

Wilma 2007 m. kovo 11 d., sekmadienis, 20:51:54
IRMAI... Labai įdomu... Tačiau mačiau, kažkur yra apsakymiukas ta tema, ... aaa, štai jis:
www.spauda.lt/skaityti/proza/dreams.htm

Tavo namas iš ksomoso 2007 m. kovo 11 d., sekmadienis, 16:53:14
local.live.com/?form=MOCAVA&&v=2&style=h&lvl=10&sp=adr.Vilnius

Irma 2007 m. kovo 9 d., penktadienis, 13:53:04
labas
man labai įdomu. kodėl aš visą laiką sapnuoju vis tuos pačius sapnus, kurius sapnavau prieš gal kokius du metus?

gaga 2007 m. kovo 7 d., trečiadienis, 15:31:00
kas yra armagedonas?? >.<

C 2007 m. kovo 4 d., sekmadienis, 13:10:56
o bandei savižudybę?

Egidijus 2007 m. kovo 3 d., šeštadienis, 22:12:51
Laba diena... Neźinau kas man yra. Gal turiu kokių atgamtinių galiu ar kaźką panaśaus? Kai noriu tai padaryti-nepasiseka, o kai nesitikikiu... Nuspėju ateitį, per atstuma kitam žmogui sukeliu skausmą, kartais skaitau mintis, tai ką sugalvoju mintyse kitas asmuo padaro tai ką galvojau... Gal galite padėti?

Nostro 2007 m. vasario 27 d., antradienis, 20:32:32
Ωχ)λ>--__!-__λ>--(?)_____או_____--<λΩχ-λλ-X-.... Your program has been terminated.._-X-λΩχ)λ>--__!-__λ>--__!-__Ωχ)λ>--__!-__λ>--

__________________--<λΩχ- Next World -χΩλ--____________________ 2007 m. vasario 26 d., pirmadienis, 17:31:31
___REAL___________________________
___ILIUSION________________
λλ-X-_-_-_-===--_-_-X-λΩχ)
λλ-X-_-_-END=???_-_-X-λΩχ)
λλ-X-_-_EERY=????-_-X-λΩχ)
λλ-X-INDEED*=??????-X-λΩχ)
λλ-X-_SLEEP*=?????_-X-λΩχ)
λλ-X-_-DEEP*=????-_-X-λΩχ)
λλ-X-_-_EEL`=???_-_-X-λΩχ)
λλ-X-_-_-EN*=??-_-_-X-λΩχ)
λλ-X-_-_-EX*=??-_-_-X-λΩχ)
λλ-X-_-_SEX*=???_-_-X-λΩχ)
λλ-X-_-F*EX*=????-_-X-λΩχ)
λλ-X-_SWEET*=?????_-X-λΩχ)
λλ-X-INDEED*=??????-X-λΩχ)
λλ-X-_-_EERY=????-_-X-λΩχ)
λλ-X-_-_-ENDLESS_-_-X-λΩχ)
----PERENNIALLY.E.&O.E.*E.A.O.N.-------
___(?)_____או_____--<λΩχ- Next World is -χΩλ>--__!-__או

Nostro 2007 m. vasario 25 d., sekmadienis, 14:20:42
XXלשלשלשלXXשלשלשלשXX
λΩχ |E|V|O|L|U|T|I|O|N| λΩχ
λΩχ |T|R|N|O| λΩχ
λΩχ |A|O|A|L|P|E|S|Y|C|P| λΩχ
λΩχ |I|N|t|e|g|R|A| λΩχ
_________ Nos Este non Endes ____________
____λΩχ___ No One has a time ....(λΩχ)
____λΩχ___ No One has the right to destroy..
____λΩχ___ But we do ......(λΩχ)
____λΩχ___/ We will end our Time, and restart it again.....X=^x^=X...._________(λΩχ)
____λΩχ___/ Metauniverse -/-(λΩχ) ____λΩχ___/___/___/___/
___/___/___/___/___/___/___/___/___/___/___/___/___/___/
____λΩχ___ Your assistance does not required -/-(λΩχ) ____λΩχ___/__
_/___/___/_(λΩχ) Tranformation has begun before the time _λΩχ___/_

Apzvalga 2007 m. vasario 7 d., trečiadienis, 10:23:11
Nei aš sužlugdytas, nei nesavarankiškas. Nepraeis šitas sektos kodas. Laimingo kelio.

Yzvalgai 2007 m. vasario 5 d., pirmadienis, 20:38:29
tur but esi suzlugdytas ir nesavarankiskas . O paranormalumas , ar noras pazint save tau svetimas dalykas, tiek to jau. Mes keliaujam tolyn tiek objektyvios realybes remuose, tiek uz jos ribu. buk laimingas

Apzvalga 2007 m. vasario 4 d., sekmadienis, 16:35:47
Pasiskaityk šeštadienio `lietuvos rytą` `rytai-vakarai` apie mikro bangas. Ir suprasi, kad tas next worldas, tai psichotroninio ginklo bandymas.

Yzvalgai 2007 m. vasario 4 d., sekmadienis, 13:21:57
Jei rimtai tai stai kas . Savo draugijoje turim ivairiausio plauko paranormalu . Yra ir keletas kontaktuotoju . Tai keista yra kad kol tai ka rase next worldas beveik viska ta pati uzrasinejo draugeliai kontaktuotojai , na gal ne taip issamiai tik. Pasipersa kelios banalios isvados -arba tai pareina is vieningo zemes lauko , arba kontaktuotojai pajungti ant bendro daznio , arba tikrai ateiviai kazka kazkaip zemieciams siuncia.Reik susiimt isiaiskint radus koki buuda.

Tautvida 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 21:24:08
Jieti>>>Tas,kas linki ligos kitam,jau pats serga...tu tai darei ne vienam ir ne kartą ..tu vadini sektantais,nors parodau info šaltinius.
TAD žiūrėk įdėmiau:
KĄ REIKIA ŽINOTI APIE AGNI JOGOS MOKYMĄ?
AUTORIAUS SKAITYTŲ PASKAITŲ 1990 - 91 m. VILNIAUS PLANETARIUME ANTRASIS LEIDIMAS
LIETUVOS RERICHO DRAUGIJA VILNIUS, 1995
Turinys
Šambalos šalis. Kas tai?
Šambala: legendos ir tikrovė
Rytų legendos apie Šambalą
Kas žinoma apie tai Vakaruose
Rusų šaltiniai
Kas gi iš tikrųjų yra Mahatmos?
Šambala davė visas religijas
Tiesa viena, tik jos formos įvairios
Religingumo smukimas ir ateizmas
Šambala skelbia Naująją Epochą
Blavatskajos žygdarbis praeitame amžiuje
Rerichų žygdarbis mūsų amžiuje
Rerichų apsilankymas
Šambala suteikia Agni Jogą
Kas yra Agni Joga
Ugninės epochos atėjimas
Agni Jogos aktualumas
Naujoji Epocha. Kas tai?
Praeitis
Žmonijos evoliucijos eiga
Kali Juga - tamsioji epocha Kokia buvo Liuciferio tamsios veiklos esmė
Dabartis
Mūsų laikai - sąmyšio laikai
Vakarų kultūros pabaiga
Kali jugos pabaiga
Ateitis
Naujosios Epochos sąvoka
Šeštosios Rasės Epocha
Pasaulio Motinos Epocha - moters epocha
Naujosios Kultūros Epocha
Bendradarbiavimo Epocha
Bendradarbiavimas su Šviesos Hierarchija
Bendradarbiavimas su "anuo pasauliu"
Bendradarbiavimas su Kosmosu
Žmogus. Kas tai?
Žmogaus analizė
Žmogaus gyvenimas nuo kūno mirties iki naujo užgimimo
Kartotiniai žmogaus gyvenimai ...
------------------
beje,koks tavo regejimas?

21:01:15 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 21:05:57
kiekvienas serga savaip ir savo ligomis

21:01:15 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 21:04:26
O gal čia apsėdimas,Dievas tave žino

Tautvida 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 21:02:17
yzvalgai >>>Griežtokai...
Jieti>>>Sakiau,jog esu neutrali,nesistengiu nieko niekur traukti nei stumti...Prieš sakydamas žodelį 'sektantai',turėtum BŪTI ATSAKINGESNIS... /žeidi ne mus/-o Didžioji Dvasia nepažeidžiama-todėl labai tikėtina-žeidi save..

2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 21:01:15
Moteriške, gėdykis, susirgsi negrįžtamai. O gal čia apsėdimas? Velniai tave žino.

yzvalgai 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 20:27:36
Jieciui -.pats lipi ant greblio , paskiau pariniesi , keli bangas ir klausaisi kitu savo asmeniniam praregejimui pasiekti ,-kazkoks kreizas.(Pats dalyvauji ir "M,ausyje"-(ka negajejai parekomenduoti mums , kai jieskojome?(-kazkoks nesveikas triochala, ir dar aiskini kitiems ka daryti.( Gal tu kokia maniakine depresija sergi , ar paranoja. Kad ten "ausyje " patys kaip sektantai -atitruke ,kazkokiais marazmais svaiginates-torniečiai,atlantai-vaiku fantazijos , .Apart keliu moksliniu straipsniu ir next world pafantazavimu nera ir i ka reaguoti. Musu nuomone nepasikeite - nextworldas stiprus paranormalas , o tu atsipalaiduok ir duok kelia ir sau ir kitiems.

:) 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 16:20:12
visur jis mato tik mane,DEKOJU ALEIS,jog JI ATSIRADO...

Tau 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 16:19:06
Jietis>>>vaje,vaje....ir nupuolei...kelkis,eilini karteli...

Jietis -> -> 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 15:35:31
Yzvalgai \\\Jaunikaiti, aš gal pirmas ant to grėblio užlipau. Gerai kad umas razumas susivokė, o ir įžvalgesnių atsirado, kurie padėjo praregėti, tai ir aš jaučiu pareigą jus įspėti. Jūsų valia rinktis, bet juokiasi visada tai paskutinis.
Beje, jei jau kalbate ir rašote lietuviškai, tai gal ir jūs Atlantų palikuonys (jei ne kolaborantai). Todėl geriau siūlyčiau įsiskaityti į Atlanto GT paaiškinimus, kuriuose daug daugiau tiesos, išminties ir nėra `makaronų`. Čiau, čiau kakao.

Yzvalgai 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 13:47:47
Cha, cha, cha!! Fantazija yra beribe ! Ir pats gal sektantisku pinkliu apgultyje esi . O fantazija jei kam ir atsoka , tai nuo vieno dievo , bet ne nuo minties laisvo polekio . Cha , cha, cha ! , o mes jau radom , to ko norejom : "meskos asyje" yra ikelta dalis next world`o zinuciu , tai ka ten tipo ufistai-sektantai renkasi pasirasineti? Cha, cha.. prajuokinai , gali ir pats pasijuokti .Ciau!

Jietis 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 12:35:34
Yzvalgai, tai jagu jau tiaip, tai kaip sakuma-padėk die. Aš jau galvojau, kad jūs iš tos sektantų irštvos naujų aukų ieškote. Gal jums patarimo ir nereikia, tai nors perspėsiu, kad su FANtazija irgi reikia elgtis atsargiai, nes būna, kad ji atšoka. Tai tokie mano pastebėjimai ir linkiu sėkmės ieškojimuose.

Yzvalgai 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 12:18:58
Jietis _> esam is fantastu klubo , o visa kita ne tavo reikalas .Matyt ir esi sau svarbus reikalas , jei nebudamas Adminu taip reaguoji . Gal tavo siauras poziuris ir stato kazkokius paminklus karuciam , mums paprasciausiai idomu pasiskaityti rimtesnius samprotavimus , negu tavo nesusipratimus . Gydikis

Jietis 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 11:03:39
"yzvalgas 2007 m. sausio 31 d., trečiadienis, 18:13:03
manom next world reiketu pagerbti ..."
Tai pasisakyk kas tie mes, kieno vardu kalbi. Ar nebūsi pats iš tos chebros, kur sau paminklą jau nori pasistatyti? Dėl paminklo gal ir atsiprašyčiau. Statyk jį kaip krepšinio kamuoliui, karučiui, ar šachmatų lentai. Tik prisipažink, kad tas rimtas reikalas-pats ir esi.

yzvalgas 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 10:47:26
Jietis ->-> Yzvalgas - ne Tautvida.Ziurek pats save ka uz kiek gauni , turek savo dieva , bijok to savo dievo , o ypac labiausiai bijok kitu dievu. Pats reiskiesi kaip mazmaikis , tai netrukdyk kitiems , nes nesunku ir tau praplauti smegenis , nes pusiau besmegenis ir esi .

Jietis -> -> 2007 m. vasario 2 d., penktadienis, 22:22:12
yzvalgas\Tautvida, tau ką, smegenis plauti kitiems rimtas reikalas? gerai už tai moką? Ar tu Jo bijai? Yra pasakyta: "Neturėk kitų dievu..."

yzvalgas 2007 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 21:13:51
Jieti , tu ka Adminas jau? Tai gal baik tas nesąmones ,nes jeigu jau as pradesiu tave persekioti - mazai nepasirodys . Suok , čiulbėk sau su Aleis ir nesikišk į rimtus reikalus . O tai..... !!!

Jietis 2007 m. sausio 31 d., trečiadienis, 19:20:05
yzvalgas\Tautvida, baik tas savo nesamones. Aš tave persekiosiu, kol tu atsikvošėsi.

yzvalgas 2007 m. sausio 31 d., trečiadienis, 18:13:03
manom next world reiketu pagerbti ir sukurus garbes lenta ten pono next worldzio zinutes ikleti

Jietis 2007 m. sausio 29 d., pirmadienis, 15:04:00
Tu tiek pinigu neturi.

lariukas 2007 m. sausio 24 d., trečiadienis, 18:59:00
kur galima ziureti zeme is palydovo tiesiogiai

Kestui 2007 m. sausio 22 d., pirmadienis, 13:23:25
www.google.lt/earth/

kestas 2007 m. sausio 22 d., pirmadienis, 10:15:54
Sveiki gal zinot interneti adresa kur galima ziuret zeme is palydovo?

Asta 2007 m. sausio 21 d., sekmadienis, 15:25:11
Dziaugiuosi atradusi jusu svetaine, nes tik cia jauciuosi kaip namuose. Susidurusi su tolimaisiais draugais nuo vaikystes, ne daug kur galejau apie tai atvirai sneketi. Nors dauguma suprato ir patikejo. O cia suradau nuostabiu zmoniu, su kuriais galiu keistis informacija ir tobuleti. Tai be galo idomu ir niekada iki galo nebus pazistama. Tas pats, kaip nuotykiai per visa gyvenima :) Aciu, kad jus esat. Jus nepaprasti, jus auksciau, negu nesuvokiantys :* Teatleidzia man skeptikai:)

Atmosfera 2007 m. sausio 20 d., šeštadienis, 10:01:14
Nuostabi svetainė. Tikra atgaiva sielai , protui. Aciu svetaines kurejams, autoriams.

siaip - SLAIDERIAI 2007 m. sausio 19 d., penktadienis, 08:35:51
>>>> www.nso.lt/lucid/sli.htm

edita 2007 m. sausio 18 d., ketvirtadienis, 20:24:45
laba diena. Kažkada skaičiau jūsų puslapyje apie tuos žmones, kuriems praėjus nuo stulpų dingsta elektra. dabar man šis klausimas labai aktualus, atčiau niekaip negaliu surast to straipsnio, būčiau labai dėkinga jei padėtumės. su pagarba, gerbėja;)

siaip 2007 m. sausio 15 d., pirmadienis, 08:24:34
Jei tai sąmatų programa, tai reiktų kreiptis į www.astera.lt

rycka 2007 m. sausio 14 d., sekmadienis, 21:53:39
gal galite patarti is kur guoti programa''astera''

Petras 2007 m. sausio 12 d., penktadienis, 20:25:42
Ar negalečiau sužinoti, kur rasti lietuvišką (gali būti ir rusiškas) vertimą apie Arijų tikėjimą iš "Enciklopedia of Religion and Ethics", kurią mini Č.Gedgaudas savo knygoje "Mūsų praeities beieškant".
Būčiau Jums labai dėkingas.

Ufo 2007 m. sausio 12 d., penktadienis, 15:34:27
Bet jie grobia tik tos kurie per daug ima ant danties

Myja 2007 m. sausio 8 d., pirmadienis, 20:37:04
Bet jie grobia tuos zmones, kurie turi pakausyje deme. tai nebijok jai tu tokios neturi, niekas taves negrobs...

Myja 2007 m. sausio 8 d., pirmadienis, 20:34:02
Rokai, visi zmones teigia yvairiai. vieni sako, kad jie blogi, kiti sako, kad jie taikus. Yra net irodymu, kad jie zmonems, kuriuos pagrobia daro bloga. Nors as nenoreciau su tuo sutikti. as tai manau kad jie taikus, bent jau noreciau tuo tiketi. Ateivei i zeme atskrido, kad isgelbetu mus nuo musu paciu susinaikinimo. beto jie nori mums idiegti savo zinias (o jos tikrai yra gan placios), ir nori is musu kasko pasimokyti, ko dar nemoka.

rokas 2007 m. sausio 7 d., sekmadienis, 10:05:38
ar galite pasakyti, ar ateiviai puola zmones ar ar jie draugiski ir kodel jie atskrido i zeme

Rosita 2007 m. sausio 6 d., šeštadienis, 20:49:44
Ei mantai, kurio basawykass@one.lt.... gal turi msn.noreciau su tavim pasirasineti apie tai, bet per one labai nepatogu rasynetis... jai turi msn arba skipe, parasyk savo adresa ar nika..

mantas 2007 m. sausio 2 d., antradienis, 18:49:34
man tos pasakos labai idomios as tikiu jais nuoreciau susirasinieti apie tai daugiau kas galetu tai parasykit man basawykass@one.lt

Vidmantas 2006 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 10:38:31
Ar jūs pats matėte NSO ? Man tokios svetainės patinka Aš apie tai žinau labai daug. Taigi jei jūs (Asmeniškai)matėte Nso parašykite Ką matėte; o jei Ne, parašykite ne. Būtų malonu kad jūs pasakytumėt kodėl kūrėte šią svetainę jei norite ko paklausti Mano email-Arnagalis@auto.lt o skype nikas IRINAK. JEI NORIT KO PAKLAUSTI KLAUSKIT.GEROS DIENOS.(žIŪRĖKIT KAD APIE JUSŲ sAITĄ NESUŽINOTŲ SSTP ORG.)

gora000 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 00:47:29
noreciau suzinot programos pavadinima kur galima pasiziureti kaip atrodai su vienokia ar kitokia sukuosena..............aciu

jamaikius 2006 m. gruodžio 9 d., šeštadienis, 03:36:19
kur galiu rasti tinklalapy kur galeciau stebet zeme is palydovo. ar panase programa didelis aciu

Tauvida 2006 m. lapkričio 24 d., penktadienis, 18:22:22
Cerber>>>Jo kontaktai viešai paplatinti jau seniai Jo paties.Tad Jam nėra tai aktualu,Jo darbas yra kartu ir misija.

Tauvida 2006 m. lapkričio 24 d., penktadienis, 18:21:53
Cerber>>>Jo kontaktai viešai paplatinti jau seniai Jo paties.Tad Jam nėra tai aktualu,Jo darbas yra kartu ir misija.

2006 m. lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:25:28
O čia žinutės Adminui!
Cerber 2006 m. lapkričio 20 d., pirmadienis, 23:55:23

Cerber 2006 m. lapkričio 20 d., pirmadienis, 23:55:23
Tau// o Sergejaus atsiklausei prieš viešai paplatindama jo kontaktus?

Tau 2006 m. lapkričio 17 d., penktadienis, 17:39:02
Sergejaus Azanovo - 8 52 72 33 437-Jis tikrai zino Vladimiro Azanovo koordinates

2006 m. lapkričio 13 d., pirmadienis, 09:19:19
Belzebubui>> Tikriausiai turejote omenyje psl.
www.nso.lt/lucid/sidhe.htm

Belzebubas 2006 m. lapkričio 12 d., sekmadienis, 16:58:37
Laba diena. As susigincijau su drauge del vieno dalyko t.y del "pixie" (pixis pyxis ir pan) Vieno teigimu tai zales zmogeliukas kito kad tai kazkas panasaus y feja. Noreceu suzinoti tiksleu. manau tai priklauso nuo kultoros laiko ir regiono. jusu svetaineja radau uzuominu bet.. neatsako y mano klausimus. Noreceu detalesnes informacijos. Kur galeceu rasti aprasima piesiniu ir/arba kazko pan. dekingas uz pagalba. isanksto aciu. :)

Cerber 2006 m. lapkričio 11 d., šeštadienis, 21:30:48
Ciuning\\ 5?
visiems kitiems\\ cenzūra - blogis!
gerai taip kaip yra!

Ciuning 2006 m. lapkričio 11 d., šeštadienis, 20:49:34
Gal kas zino kiek bus 2+2 garantoju atligi.

nesvarbu 2006 m. lapkričio 9 d., ketvirtadienis, 13:41:46
dovile \\\Šiame vartiklyje yra Azanovo straipsnis apie OBE. Gale teksto yra jo tel..

dovile 2006 m. lapkričio 8 d., trečiadienis, 09:49:32
gal galite padeti rasti Vladimira Azanova. Buciau labai dekinga.

ornela 2006 m. lapkričio 7 d., antradienis, 21:29:36
as noreciau paklausti gal zinote koki fizikos puslapi 8 kl??? o gal zinote ar jega yra fizikinis reiskinys ?

Jietis 2006 m. lapkričio 3 d., penktadienis, 20:58:15
jurgita \\\Google Earth.

jurgita 2006 m. lapkričio 3 d., penktadienis, 17:31:56
Gal zinote internetine svetaine is kur per palydova butu galima stebeti zeme?

Petras Mačėnas 2006 m. spalio 22 d., sekmadienis, 15:04:05
Č. Gedgaudo knygoje "Mūsų praeities beieškant" yra užsiminta apie Pasaulio religijų enciklopedijoje esančius 40 psl., kuriuose aprašytas Arijų tikėjimas. Internete neradau, bet ir radęs neperskaityčiau, nes apart lietuvių ir rusų kalbų daugiau nemoku. Ar negalėtu NSO.LT pateikti
tas zinias lietuvių kalba?

>>>>Slekiui 2006 m. spalio 3 d., antradienis, 09:06:03
Pabandyki sukurti puslapio šabloną (atsiųsk e-mail'u)... Viena problema - turi išlikti pirmapradė svetainės koncepcija, vidinė idėja... Hm, Ją ne taip lengva paaiškinti žodžiais... Pabandyite atspėdi ir savaip išreikšti...

Slekys 2006 m. spalio 2 d., pirmadienis, 16:38:12
galeciau padet pakeijst dizaina, be labai jau nusibodes

???? 2006 m. rugsėjo 25 d., pirmadienis, 11:34:03
Tipo, uždaryt visas diskusijas? Nes "pratrūko" tiesiog vienas "Jūsų"...

2006 m. rugsėjo 25 d., pirmadienis, 10:27:39
WebA>Gal reiketu cenzuros,kaip jus i tai?

evaldžitui 2006 m. rugsėjo 24 d., sekmadienis, 22:01:19
Inkognito ne iš šios IP adresų srities...

evaldzitas 2006 m. rugsėjo 24 d., sekmadienis, 21:47:35
suzinokit ip inkognito ir perduokit jo gyvenama viena psichiatrines darbuotojam reik del visa ko ji istirt

Cerber 2006 m. rugsėjo 16 d., šeštadienis, 00:51:10
ech kokie iš mūsų atradėjai? jau viską atradę, dabar senatvėj tenorim kad viskas būtų po ranką.. dantų protezai, senas žadintuvas, vaistai nuo vidurių užkietėjimo ir nso straipsniai, viskas ant to pačio "naktinio staliuko" :]

Cerberiui 2006 m. rugsėjo 15 d., penktadienis, 22:27:38
O jei tada dings atradimo dziaugsmas?!

Cerber 2006 m. rugsėjo 15 d., penktadienis, 21:53:50
o neplanuojat truputį pakeisti tinklapio formą?
na straipsnius sudėlioti patogiau, kad lengviau butų ką nors rasti ir pan. ir t.t. na savaime suprantama išlaikant bendrą stilių :]

helena 2006 m. rugsėjo 14 d., ketvirtadienis, 17:49:04
Girdėjau NSO jau keletą metų stebiami netoli nuo Jonavos berods virš Šilajos ežero. Ką nors žinoma apie tai? Ar kiti žmones stebi jos?

07 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 22:01:48
:)-issiaiskinimas..

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 22:01:07
cerber>>>gal apleiskim si pusl.,ne visiems ir idomu.
...aziti,nepazisti,susipazinsi,ne..

Cerber 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 21:07:15
be abejo, viskas laikina..
o kaip liaudies išmintis byloja: "stovintis vanduo - rūgsta", o judėjimas tai gyvybė..
ir t.t. ir pan :]

Cerber 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 17:51:17
o mes?
na kaip kas supranta.. manykim kad pažystami ;]

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 17:13:09
cerber>>>O mes ar pazistami?

2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 17:08:58
buk ramus-laikas leteja,o jo vis daugeja

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 17:08:18
Na,kai 'ugnele' sudega ,tai ir puodelis prapuola....:)-nieko cia tokio,ir svetaine pusiau ezoterine-ne viskas protui ir protu..

Cerber 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:27:31
neutralumas - labai nestabili ir laikina būsena..
aš pradedu nerimti, nes laiko mažeja ;]
"ugneles puodelis"? kur jis?

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:19:22
Bet as visada labai dziaugiuosi,kai svetaineje pasirodo 'ugneles puodelis'..:)

2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:14:45
'zmones'

t.b. 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:14:34
..neutralus zmone lieka neutraliais-toks ju darbas...Reiskiasi ne cia,o mes galime -CIA

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:13:26
cerber>>Tu kazko neramus rudeniop?Sviesos per daug?

Cerber 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:50:28
o kaip (ne-)suprantat jūs? ;]

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:48:00
arba..kaip kas nesupranta...:)

W.A. 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 13:42:35
Kaip kas supranta... :-)

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 12:28:50
WebAdmin>>>manes daugelis klausia: "Ar mes esame pazistami?",tiesiog nezinau kaip i tai atsakyti...Gal ir esame pazistami, tik as nezinau. O gal virtuali pazintis irgi yra pazintis..:)

Cerber 2006 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis, 16:02:22
nepatinka man baliai už kurios moka kiti..

Paulius 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 07:49:59
peržiūrėjau tikrai nemažai puslapių.

A. 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 23:06:53
Cerber> Už balių moka JIE !

Pauliui 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 22:47:15
Panspermij?... Visa Visata gyva?...(Soliaris)... Visa iš vienos sporos? Žvaigždžių vaikai?...
---- Kruopščiai peržiūrėjote didelę dalį puslapių?... --- A.

Paulius 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 21:53:59
Turiu įdomią idėją... Kaip šio puslapio administratorius manau suprasite šį laišką rimtai... Aš neesu mokslininkas... Bet visas šias teorijas suvedus i viena.. Šis tas gaunasi... Pradėkime nuo atlantidos.. legendinio miesto, kuris nuskendo.. daug kas tuo netiki, bet kodėl? Gal ne dievai,o patys žemės gyventojai užsiliejo vandeniu didelius plotus... Aš manau, kad visos skraidančios lėkštės ir ateiviai yra .. na kaip pavadinus... tikrai ne homo sapiens... bet jie mum giminingi.. atsiminkite visus "pilkūjų" aprašymus.... ar jie neprimena žmonių? O pasakojimai iš vandenynų? apie keistus objektus iš vandens.. cigaro formos? ar ne tokios skraidanžios "lėkštės"? Tai, kad "pilkieji" yra atlantidos gyventojai, paaiškintų dideles akis... juk po vandeniu tamsu...
Kita vertus, Andų kalnų tuneliai... bet ten gyvenančios gentys, nors ir kildo save iš nežemiškų būtybių ( tai paaiškintų DROPA diskus ir keistus tunelius, beje keistas skulptūras, plazminius ginklus skulptūrose ir panasius dalykus), bet vistiek jie i mus panašūs... mokslinikai teigia, kad "po didžiojo sprogimo" visata buvo labai maža... ar negalėjome mes visi gyventi vienoje didelėje planetoje? tik kažkokiu būdu ivyko didelis sprogimas... Juk protonai ir elektronai visur turėtų būti panašūs.. taip pat gyvybės formos... tik kažkas atsirado anksčiau už mus... ju civilizacija labiau pažengusi...
visus susidomėjusius siulau, parašykit e-mail... gal padiskutuosim panašiais klausimais....gyvas.lavonas@gmail.com

tautvida 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 22:10:03
cerber>>>bet liks ispudziai..:)

Cerber Audriui 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 21:24:41
aukštai kilęs, žemai krisi..

ok 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 15:38:39
inkognito>O kiek jums metu,jei ne paslaptis.

Audrius Liutaurui 2006 m. rugpjūčio 28 d., pirmadienis, 09:00:11
Puiku kad matei objektus danguje, gal net NSO, bet suprask, kad svarbiausia šiuo laikotarpiu yra tobulinti save ir stengti spakilti į aukštesnį lygį, nes vien fizinis kažkokio objekto pamatymas nieko nekeičia. Čia panašiai kaip visi žmonės pamato Egipto piramides ar Stounhendžo akmenis, bet visiškai nesupranta nei kam šie objektai buvo pastatyti, nei kaip juos naudoti dabar, nei kas šiuos objektus pastatė.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 20:05:43
o kam priklauso šitas tinklapis? kas moka už "balių"?

anonimas 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 18:57:22
vakar 23.04 maciau skraidanty objekta bet manim nieks netiki pagalvojau kad ciagaliu parasyti,maciau kaip jis skrizdamas sukosi sukdamasis mirksejo i vairiomis lemputemis kas tai galetu buti?

t 2006 m. rugpjūčio 14 d., pirmadienis, 15:13:31
ai, gerai ir tamsus

Cerber 2006 m. rugpjūčio 13 d., sekmadienis, 18:11:18
o man patinka tamsus fonas

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 2 d., trečiadienis, 09:51:46
Liutauras>>>Na,bet ejo kalba apie puslapio pakeitima.Zalia spalva -Zemes spalva.O siulyt gali kiekvienas savo pageidavimus.

Liutauras 2006 m. rugpjūčio 2 d., trečiadienis, 03:10:41
Man niekas netrukdo, savo puslapį apie ginklus kurdamas naudojau juodą foną, baltas raides, kai kur raudonas, gražiai atrodė...

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 1 d., antradienis, 12:47:47
Na, uztektu pakeist tik fona (gal zalsvu) ir ideti daugiau video apie astrologija, asteroidus, meteoritus(ju sandara|. NSO vaizdeliu, paranormaliu foto (kaip pvz. www.ufo.lv0-ir butu nauju temu disputams..

WebAdmin 2006 m. rugpjūčio 1 d., antradienis, 12:19:28
Nusibodo skaityti straipsnius tamsiame fone? Norite šviežumo? Pasikeitimų? Yra pasiūlymas - sukurkite NAUJĄ šabloną straipsniams ir atsiųskite el.paštu info@nso.lt (stiliaus failą CSS, puslapio ir piešinius).
Piešinių šablone turėtų būti minimaliai (1-2), o puslapio struktūra atitikti saito dvasią. Prieš pradedant jį naudoti bus paklausta lankytojų nuomonės. Džyz..

Georg 2006 m. liepos 31 d., pirmadienis, 21:09:18
Seveiki man labai patinka sis puslapis.Cia yra labai daug idomios informacios.As zinau koks yra daugumos nso varyklis, veikimo principas yra toks:paimkime du elektromagnetus

jonas 2006 m. liepos 31 d., pirmadienis, 20:03:18
man atrodo saitas kazko pasenes keiskit visa fona nu mastykit ka nors nes neidomu tos baltos raides taip rezia i akis juodame fone nu mastykit ka nors apie pakeitimus

Liutauras 2006 m. liepos 31 d., pirmadienis, 14:52:52
Girdėjau, jog žmogus kūręs šį saitą po vieno kraupaus įvykio su NSO
Kaip pastebėjau, kad daugelis žmonių po susidurimo, ar NSO pamatymo pradeda domėtis tokiais dalykais.
Puiku, kad yra toksai tinklapis lietuvių kalba, kur mes galime tai aptarti, paskaityti straipsnius ir pan.
Vakar naktį apie 3val. nakties stebėjau dangų tikėdamasis pamatyti kažką keisto ir pamačiau. Objektas tikrai negalėjo būti lektuvas, ar srtaigtasparnis, nei kamuolinis žaibas, jis švytėjo geltona spalva, ir atrodo kažkas apačioje mirgėjo, skrisdamas priminė ranka judinama rutuliuką, staigiai svirduliuojantį į šonus, vis pristabdydamą ir vell atgaudamą tą patį greitį, gaila po ranka neturėjau kameros...

Finglas Mariui 2006 m. liepos 30 d., sekmadienis, 19:56:17
P.S.Garbusis,as Jusu atsiprasau.Matau naujienas ir tai nuostabu.Aciu.

Finglas Ad........i 2006 m. liepos 30 d., sekmadienis, 19:51:06
Man patinka sitas puslapelis,bet nauju straipsneliu mazoka.Ar nusimato kas sviezesnio?

Finglas Mariui 2006 m. liepos 30 d., sekmadienis, 19:48:05
Tave dominantis tinklapis:GOOGLE EARTH.Iki gatves stulpo nevisur pritrauksi,bet siaip labai gera programele.Sekmes.

Liutauras 2006 m. liepos 27 d., ketvirtadienis, 17:33:23
Dėja kameros nei fotoaparato neturiu, ir net jei turėčiau turbūt negriebčiau, nes tai truko vos keletą minučių, gal jau kai ateičiau filmuoti to nebūtu...

Tautvida 2006 m. liepos 27 d., ketvirtadienis, 07:48:23
Liutauras>>>Ar nabandei nufilmuot?

Tautvida 2006 m. liepos 27 d., ketvirtadienis, 07:27:33
Liuturas>>>Ar Tau kyla poreikis,jog tuo tiketu kiti?

Liutauras 2006 m. liepos 27 d., ketvirtadienis, 04:00:27
Štai ir pamačiau šiandien Vilniaus danguje NSO
Išėjau į balkoną įkvėpti gryno oro ir pasižvalgyti į gražiai mirginčias žvaigždes. Stebėdamas jas ir galvodamas apie savus rūpėsčius atkreipiau dėmesį į keistai judantį objektą, jis judėjo gan greitai, vis keisdamas savo traektoriją, trumpam pristabdydamas srido į mano pusę, poto užstojo vaiždą namas. Stovėjau apstulbęs ir manydamas, kad apsiuosčiau arba kitaip bandydamas paneigti ką mačiau.
Stebėdamas pamačiau ir antrą, trečia, ketvirtą...
Jie skrido vis neimanomai keisdami traektorijas, vis kažkiek sustodami labai greitai, arba per mažą sekundės dalį pasiekdavę apie 1500km/h., visi pasirodė po vieną iš eilės. Tiesiog sedėjau balkone ant kedės ir žiūrėdamas į tamsų dangu galvojau nejaugi pamačiau NSO?
Viską apmasčiau ir supratau, kad niekas kitas neali būti.
Objektai buvo kaip paprastos žvaigždės, virš debesų. Visą laiką apie 12:15 tą pačia vieta kiekvieną nakty skrenda du lektuvai, vienas objektas atrodė, lyg bijo lėktuvo, laikėsi didelio atstymo, lyg nenoredamas, kad jį pamatytų, poto padarę didelį lanką objektas nuskrido tolyn.

2006 m. liepos 26 d., trečiadienis, 23:16:05
..o nuomone ir mintis kiek skirias..

Tautvida 2006 m. liepos 26 d., trečiadienis, 22:53:22
WA>>>As maniau,jog per ta laika,kai neveike forumas,buvo vedami "forumu" kursai...:)Gal zinai,jog Aristotelio laikais buvo leidziama debatuose dalyvauti pagal kritejijus-Nuoseklumas,pastovumas>Ismintis>Teisingumas..Ir,jei kazkas atsakydavo i klausima (oponuojancios) puses,nesilaikydamas siu kriteriju ,budavo is ju pasalinamas,kaip nesugebejes argumentuoti savo minties.

WA 2006 m. liepos 26 d., trečiadienis, 15:07:44
Stebeti.... Tai dalyvių problema...

2006 m. liepos 26 d., trečiadienis, 14:52:53
WebAdminai>>>ka ruosies daryti?

Tautvida 2006 m. liepos 26 d., trečiadienis, 14:52:17
Kazkoks 'nuosmukis' forume...

Marius 2006 m. liepos 26 d., trečiadienis, 12:03:44
koks tinklapis kur galiu matyti zeme is palydovo?prisitraukti iki gatves stulpo ir t.t? padekite jei zinote

2006 m. vasario 26 d., sekmadienis, 19:20:21
Vysomis temomys...

Dovilė 2006 m. vasario 26 d., sekmadienis, 18:18:29
noriu zynoti kokiu temu klausimus tau galiu užduoti?

Silvija 2006 m. vasario 25 d., šeštadienis, 16:56:05
Ar girdejote,jog Klaipedoje zadama dislokuoti NATO pajegas?Bei kelyje(autostrada)
Klaipeda-Vilnius-Klaipeda,del nerkotiku kontroles siame ruoze?
Tam pritariu.

Silvija 2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 23:58:13
WebAdminui>>>sk.'Mano sielos liudesiai' t.b.'..Indijos isivadavimo veikejas..':)

Silvija 2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 23:46:55
Desimtmecio proga linkiu nauju NSO *

teorija 2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 21:27:05
ai,cia NSO gimtadienis...na,gal anukai kada uzsuks..

tautvida 2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 21:25:20
pokstininkas>>>>Ar tai WebAdmino gimtadienis?
Zinai kancia tiek butu sulaukti...
Teko matyt TV laida-ZMOGUS,sulaukes 107-eriu...Jo skola uz sildyma priskaiciuota keletu tukstanciu,nes...jis nesusitvarke laiku dokumentu.
Vilnietis,kuriam grese iskeldinimas is buto...ATSIBUSKITE LIETUVIAI...

pokštininkas 2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 11:06:31
Tegu ir pavėluotai, su gimtadieniu. Linkiu sulaukti bent 100 metų.

Tomas 2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 17:24:10
Labas ka zinai apie SAOLINIO VIENUOLIUS

3233 2006 m. vasario 22 d., trečiadienis, 21:20:50
...cia daug ,jog stengtis-per daug skeptiku...

2006 m. vasario 22 d., trečiadienis, 21:20:02
Na,nemanau,jog butina tai daryti...kiekvienas uz save,dievas-UZ VISUS...

3233 2006 m. vasario 20 d., pirmadienis, 21:50:36
bandysiu iki tos datos surinkti faktus,rasytinius saltinius...ir pateiksiu JUMS...

3233 2006 m. vasario 20 d., pirmadienis, 21:48:37
PRANAS>>>>Sunku paneigti,bet ir patvirtinti nera butina..Daugeliui zmoniu ivyksta kontaktai asmeniskai-daznai nakties metu.Yra surinkti duomenysJAV ir kitose salyse.Ir tokiu kontaktu-kaip su zmoniu masemis-net nera uzfiksuota.Kaip tai vyksta-velgi -daugiai lieka hipotezes lygyje.

2006 m. vasario 20 d., pirmadienis, 19:33:44
Ateisiu balandzio 9d.,iki

3233 2006 m. vasario 20 d., pirmadienis, 19:32:33
Jietis>>>nereiketu kalbeti VISU vardu...ne visi su ginklais :)

pokštininkas 2006 m. vasario 20 d., pirmadienis, 16:24:49
Pagaliau supratau, kodėl šis tinklapis pasipuošęs amžina gedulo spalva. (Adminui)

PRANAS 2006 m. vasario 19 d., sekmadienis, 19:30:31
Galima zaisti domejimasi ufo, galima zaisti buties ir amzinybes paieskas. Ir viskas taip lengva neperziangiant saves ir nepakeiciant saves. UFO yra, bet ju pazinimas, kontaktai ir taip toliau- pasiekiama tik per labai stiprius isgyvenimus kancias ir atsisakymus. Tai yra labai rimta.
Jeigu norit siektiek popso,tai galiu pasakyti,kad visi UFO pasirodymai yra grieztai programiniai.Jie pasirodo ten ir tada,kur yra numatyta.Dazniausiai ten kur daugiau zmoniu.Rupinamasi tuo ,kad bet koks pasirodymas butu zmoniems kiek imanoma naturalesnis,kad kad bendras stebetoju-kontaktuotoju energijos potencialas konkreciam veiksmui butu pakankamas-tik pakankamas-dabarties zmogus daugiau negali,nes gyvena dar gana zemame laike.

jietis 2006 m. vasario 18 d., šeštadienis, 16:26:35
Rsa<>;)))Mes pirma istardome, paskui ietimi prismeigiame. Tik beda ta, kad niekas i mano pasto deze neatejo, buciau iki paskutinio smegenu vingio nuskenaves. Gaila su tavimi nepasiseke, pirma prismeigiau, paskui atsiprasyti turejau. :)
O jeigu rimtai, tai bepigu visiems mus mulkinti. Tu neigi Dieva, tai pasakyk man, kas nusprende, kad zemieciams turi buti uzblokuota atmintis, kad gyventu tiek metu, kiek dabar gyvena? Pats sakei, nekantrus mes, ateis laikas, bus pasalinti du elementai is molekules ir mes gyvensime po 600 metu ir daugiau. Tik ta musu kantrybe tikrai ne simtais metu matuojama. Ir is vis, ka mes cia veikiame? Kazkada buvai uzsimines, kad ir mes esame ateiviai ir galbut kaip ir tu, atejome cia su tam tikra misija. Kokia ji, kas pasakys? Nenori apie tai kada prie kavos puodelio pasisneketi?
geranoriskai nusiteikes.........jietis

tautvida 2006 m. vasario 18 d., šeštadienis, 13:42:53
rsa>>>...sis zodis musu zmogiskai samonei atrama ir parama-arba atskaitos taskas ,pasirinkus dvasingumo kelia.Ne viskas kunas,ne visi malonumai per ji...

rsa 2006 m. vasario 17 d., penktadienis, 02:01:41
:))) dar vienas apie dieva uzsisavajojo :) chm tik is kur atmintija zmezuoja sitas man tendangus@yahoo.com elektroninio pasto adresas.

pokštininkas 2006 m. vasario 16 d., ketvirtadienis, 23:06:01
jieti, Mens Saną gali rasti http://gyvas.sapnas.net forume

jietis 2006 m. vasario 16 d., ketvirtadienis, 11:52:41
Sveiki, visi NSO forumo dalyviai. Dar turiu interneto problemu, bet jus cia, matau, vis verdate savo sultyse, nenorite isileisti gaivaus vejo.
.....
Mens Sana ///Buk pasveikintas.
Yra pasakyta; 'Bus daug pranasu, bet ne visi jie tikri'. Tenka atsirinkti kazkaip patiems. Jei mums padesite ta padaryti, tai-padek Dieve. Klokite savo tiesa, galite ir i mano e-mail a, jei kitur neisileidzia; <tendangus@yahoo.com> . Aciu.

2006 m. vasario 15 d., trečiadienis, 00:08:44
Anksciau tai tilpo zodelyje-fantastic +ally

2006 m. vasario 15 d., trečiadienis, 00:06:49
kaip ne butu keista, bet fantazija-pantomima fantazija, vizija, mirazas, net haliucinacija turi loginiu sasaju..

:) 2006 m. vasario 14 d., antradienis, 23:53:10
Word origin:Metaphor comes from Greek Meta-(beyond,after)+phereign(to carry).

2006 m. vasario 14 d., antradienis, 23:40:21
Meta(fizika)...Meta(fora) Metanas.. isskaidytas...

2006 m. vasario 13 d., pirmadienis, 21:06:04
Pasirinkti krypti...:)

X 2006 m. vasario 13 d., pirmadienis, 19:58:03
Web ADMINAI>>>Kam sis puslapis skirtas-nelabai ir aisku...

2006 m. vasario 12 d., sekmadienis, 23:04:58
...norisi kazkokio bendravimo-tyro...kartais sunku suvokti,jog mintys ir pojuciai gali tiek daug,o realybe stato i eile...SUDIEV.

2006 m. vasario 12 d., sekmadienis, 20:41:30
Zenklas matomas... (as apie zenkla 00:00:11,beje..)

Tautvida 2006 m. vasario 12 d., sekmadienis, 20:37:32
DIMENSX>>>Kas turetu tilpti savokoje-vegetaras...?Kuriu kuno poreikiu butina atsisakyti, kaip i tai einama?

tautvida 2006 m. vasario 12 d., sekmadienis, 20:12:28
Mano E-mailas: videfide@walla.com-DIMENSX,bus malonu sulaukti zinuciu(ar laiskuciu).Iseinu is cia:)rysium su 18:35:05 xXX.

XxX 2006 m. vasario 12 d., sekmadienis, 19:09:51
xXx>>>tai pasakyk,kokia samone, pakalbes gal kas ir su tavim siame puslapyje

DIMENSX 2006 m. vasario 12 d., sekmadienis, 13:11:06
TeorijaX>>>..Ši pirma svetainė ir pirmas nikas,kai bendrauju nete..esu vyras,ne jaunuolis(tap pat).Destiliuotu vandeniu naudojuosi,kas mėnesį;vegetaras 17-ką metų;"žemiškam" lygyje jaučiuosi kosmopolitu,teosofinių,progresyvaus mokslo,nedalomų religinių pažiūrų žmogumi...Apie kitus lygius nekalbėsiu..Tiesiog stengiuosi nepainioti ir atsirinkti esmines sąvokų reikšmes,tokių terminų,kaip Metafora,Fantazija,Realybė,Tiesa....:)(paskutinės Tavo žinutės taimeris(?) 00:00:11):)-norint-galima ižvelgti Ženklą..:)Žvelgt reiktų Tau..:)

2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 23:59:32
Idomu koki nika<<< DIMENSX >>>turejai pries si..:)

2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 22:30:39
..kartais ir i Diuvali patraukia :)))

2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 22:28:50
Po Rugsejo 11d.ivykiu butina buvo Pink Floyd-u muzika..

2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 22:22:25
Is lietuvaiciu -lieku prie Andriaus Mamantovo..
Klausantis 'Scorpionu",suvokiu is kur "Hiperboles' dainos.. ..ir prie Mikutaviciaus truputi..

2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 22:18:08
...muzika visada kelia asociacijas.. ...apvalo mintis...palengvina dalia...

tautvida 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 22:15:59
DIMENSX>>>Sekmingai galiu keleta dienu gyventi vien destiliuotu vandeniu,ka patarciau ir kitiems-bent keleta kart metuose...:)

2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 21:44:44
FLEITOS GARSAI..

tautvida,X,teorija 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 21:18:51
DIMENSX...>>Del muzikos vienareiksmiai negaliu atsakyti,siuo metu klausausi relaksui Enya,(Shania Twain)...Is roko 'Scorpion',megstu klasika- Verdi,Vivaldi,Bramsa..
Megstu vargonu ir skuduciu garsus...
patinka pasiklausyti ir gatves muzikantu-ypac indenu,nuostabus garsai Krisnos pasekeju ...
Del vegetarizmo...laikausi minties,jog kito kuno valgyti negalima,todel daznai prigimtis dar patraukia,betvidinis 'as' sustabdo..kava geriu..

Viktor 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 20:07:43
Apie ateivius tai mifas, nes jokia gyva butybė negali įveikti milžiniškus atstumus. Ir nežinau kodėl reikia apie tai kalbėti ir rašyti. Mūsų planėtoje niekada nebuvo iš kosmoso atskridę kitokios gyvos butybės, Žemėje viskas viko evolicijos budu, pagal Darvino teoriją.

DIMENSX 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 19:13:29
X,Tautvida,Teorija>>>...O kokią muziką mėgsta "Moteris kelyj į vegetarizmą"...ir kurioje vegetarinio kelio atkarpoje šiuo metu esate?:)

Tautvida 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 18:57:30
..Kur sviesu ir silta..kur nereikia rubu ir daug maisto..kur muzika...

teorija 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 18:56:01
Na,senokai jau nebemergina.., moteris.. (taip, esu kely i vegetarizma)...

DIMENSX 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 18:41:10
X>>...Kiekviena Artimo netektis labai skausminga..Galvojant,kad Išėjusiam Anapus dabar Geriau,aplengvina sielvartą,o ir Keliaujančiam ir Išlydintiems, Susitaikymą su Gamtos Dėsniu pripažinus,tik,kaip tik Perėjimą į Kitą Būvį-Išlaisviname ir Išsilaisviname...Mirties momentu sustojęs laikrodis,matyt kažkokia energetinė-informacinė iškrova į erdvę,kuri sustabdė laikrodį,o likusi Info,tapo prieinama ekstrasensei...Retas atvejis..-gal tai jums kažkoks Ženklas?....:)

DIMENSX 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 18:18:02
Tautvyda>>...kai artinasi žiema-paukščiai skrenda į šiltus kraštus,Jausdami-Žinodami,kad taip Turi Elgtis,nors visada susiduria su Kelionės Nežinia...Tai genetinis Šauksmas-instinktas,keliantis į Ten,kur Tau Būtina....Nežinomybė-mano stichija...kryptį Žinau,kažkur link Sirijaus...to ir pakanka...- Ten mano Tikrieji Namai...(O TU,kuom norėtum Būti,jei ne žmogum?)):)

DIMENSX 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 17:58:11
teorija>>>...Užgimstame kelis kartus...Pradžioje -kūnu,paauglystėje-lytimi,vėliau-protu,o paskutinį-Dvasioje užgimti sunkiausiai ir skausmingiausiai...Bet visada,kažkas padeda: Tėvai,hormonai,mintys,Vedlys...Dvasioje Užgimti-tarsi pagimdyti Patį Save-Agonija,bet padeda Dievas..ir niekad nesi vienas..Kažką renkiesi pats,kažkas pasirenka Tave..ir Tu nesupranti Kodėl...O..Pasaulis Tobulas,tik žmonės dar nelabai..,bet jie mokosi...ir išmoks kažkada Gyvent Mylint...O nuo Kūrėjo pasakyta:-"...Esate tobuli..tik užmiršote tai...tereikia prisiminti..."....`...svarbu(TAU)?..-gal būt tiksliau būtų "SVARBIAU",nes Kūrėjas ir taip Viską Žino...O mums žmonėms,net ir Žinojimas išdalintas visiems po "kažkiek".Visko žinot ir neįmanoma,ir neverta..Reikia tiek,kad pakaktų jaustis laimingu..Prieš visą gyvenimo nepastovumą atsilaiko Mylinti Širdis-tai ir Mokytojas ir Vedlys...Esi gera,jautri,nuoširdi mergina ir, jei degi širdimi , sieki užsibrėžto Tikslo,savaime griebsiesi Disciplinos......(Esi gal vegetarė?:)

2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 00:23:13
..jausti tai...ar uztenka..

2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 00:22:21
ir kaip gimti kitoje planetoje,jei nieko apie ja nezinai?Kaip noreti to,apie ka nezinai...:)

X 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 00:12:41
..kaip paaiskinti,jog ji pries mirti svajojo dar pamatyt Sevastopoli(tik svajojo), o ekstrasianse vos paklausus, pasako:'..ji gime-vel prie Juodosios Juros'-Sai Sako panasiai taip:'..JEI pragyvenote gyvenima be priekaistu,JUSU paskutini NORA DIEVAS VISADA ISPILDYS-tik turekite ta nora..'......

Tautvida 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 00:07:02
Kai mire (man Artimas ZMOGUS-SENELE),01men.01d. 10:46-lygiai tuo metu sustojo ir laikrodis.Zmogus mire ligonineje-laikrodis namuos..Gimines tuo labai stebejosi.Nors buvo gideje,jog kartais taip nutinka-ypac kare..Bet kare.... sutrenkimo priezastis..O kaip PAAISKINTI SIUO ATVEJU...

2006 m. vasario 10 d., penktadienis, 22:21:58
..isbarstytos mintys,sorry..

Teorija 2006 m. vasario 10 d., penktadienis, 22:20:36
DIMENSX>>>Tu sakai,jog mums nesavarbu ka zino Kurjas,o savarbu ka zinome mes,Zmones,taciau,kai Kyli ne karjeros laiptais,o pazinimo i suvokima,norisi zinoti kiek dar toli...kodel slysti,kodel krenti,kodel verki,kodel vieni jaucia ir uzjaucia,o kiti-ne..kodel vieniems esame artimi ir mintimis ,pojuciais,o nuo kitu traukiames..LAIPTAI I DANGU..

2006 m. vasario 10 d., penktadienis, 22:16:02
'..svarbu (Tau)? Noreciau tureti paroje bent 5-8 valandas sau, studijuociau,pateikciau, informuociau,kai nesiseka--gal tik nusijuokciau.

2006 m. vasario 10 d., penktadienis, 21:17:00
...;)nors neziuriu i laikrodi,bet vakar atejau beveik tuo paciu laiku..minutele tik anksciau-gal yra kas iveda ir man DISCIPLINA..:)))

tauitvida 2006 m. vasario 10 d., penktadienis, 21:13:57
DIMENSX>>>Net pakeitus gyvenama aplinka,laiko pojutis kinta...Aksciau dienos slinko,o dabar..dabar jos bega...:)

2006 m. vasario 10 d., penktadienis, 21:11:18
..ir,jei kazka pamatau,kas sukelia GERIO pojuti,noriu dalintis...
bet daug kas i tai ziuri savaip,tarsi 'butina privatizuotis'...

TEORIJA 2006 m. vasario 10 d., penktadienis, 21:08:13
DIMENSX>>>>ESI DISCIPLINUOTA IR DARNI ASMENYBE...bet sitonegaliu pasakyt apie save...TEORIJOS,ju daug,jos kintancios,kaip debesys(kurie daznai uzstoja Saule)...subjektyvu,reliatyvu-tarsi ne man..Greiciau ,leciau,yra,nera-tavo,mano-musu...
Kodel neduotas zinojimas nuo Kurejo?Veltsmarcas-pasaulio sielvartas,o ji sukelia mintys apie Pa SAU Lio ne TO buluma...

DIMENSX 2006 m. vasario 10 d., penktadienis, 19:28:03
teorija>>>...Prasmingas Žeklas veda ir kažką patvirtina pačiam,kas jį invidualiai priima...Svarbu(Tau) ne ką Dievas žino,o ką Tu Žinai...Žmogus gali pasirinkti kryptį,iš anksto nežinodamas,kas laukia jo kelyje...Jei EIS-Keisis,jei Keisis-Ieškos,jei Ieškos-tikrai kažką Suras arba Sutiks...(Skaičiau Carlos Castanedą)(..kitą gyvenimą atgimsiu ne šioj planetoj...):)

DIMENSX 2006 m. vasario 10 d., penktadienis, 19:01:45
teorija>>>...Laikas -uodui,drugeliui,vežliui,banginiui vis kitoks....Laikas-kas tai?...Tai,kas vakar-Praeitis(To Jau nėra)..,Tai,kas rytoj-Ateitis(To Dar nėra)...Tai Kas Dabar-Pulsuojanti Širdis,kiekvienu tvynksniu,primenanti,kad "Aš ESU"...Nieko nėra Pastovesnio,kaip Nepastovumas..Ir daugelis siekdami Kažko-siekia,tik Iliuzijos,nes stabdo Tą Akimirką,o po to turi vytis vėl Kažką,nes jaučia,kad vėluoja...Laiką sunkiausia suvokti...nes jis Yra,tik tam,kad suvoktume,kad jo Nėra..Laikas-būties padalos,išdalintos visoms gyvybėms,kad eitų į priekį...Žmonėms-orentacijai:(skaičiuoti,matuoti,paklysti)instrumentas,kad lengviau praeiti gyvenimo intervalą... Kosmosas -Begalybę Pasaulių,kiekviename su savo "Laiku", talpinanti Nebaigtis...Absoliuti-tik Erdvė,kurioje Viskas Vyko,Vyksta,Vyks Amžinai...(Laiką-galimą,tik nupiešti):)

2006 m. vasario 10 d., penktadienis, 00:17:52
DIMENSX>>>Gal pameni kokia knyga skaitei,kai i sona,pavartes,padejai 'URANTIJA'..
IR....Kuo noretum buti,jei nebutum Zmogumi?:)

2006 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 23:56:44
..ir KALI amziu...

2006 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 23:55:42
..juk,jei galeciau pasirinkti,vargu,pasirinkciau materialuji kuna,kuris sensta..

teorija 2006 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 23:24:02
Tik vis tebegalvoju,jog LAIKAS YRA ABSOLIUTUS,kas mano samonei suvokiama kaip -vidhilin arba ne man pasirinkti....

2006 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 23:01:02
Taip,mes ieskome ryskiu konturu-lyg patvirtinimo,jog neklystame..

X 2006 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 21:41:35
...tik ateina zinojimas, kurio niekas nepatvirtins,bet ir neigime jis isliks...kad ir kaip tai stengtusi paneigti...i musu zeme info eina dideliu greiciu-kodel mes jos nematome ir nepajauciame-tai tarsi bausme -nepaimti,kas reikalingiausia..(atsiusiu 3foto-inkarnacija i gyvunus)...
O gal taip turi buti,jei taip yra.Ir Kas Kita zudo-buna Pats nuzudytas)X

TEORIJA 2006 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 21:23:36
DIMENSX>>>>PATYS GAMTOS DESNIAI TURI SUTEIKTI GALIMYBE.Nest ekperimentus atliekame tam tikromis salygomis,o,kai jos nepalankios-jie suzlunga.tad nereiketu didziuotis didziuotis sekme..DIEVAS TIK ZINO KAM TIE DEBESYS..

2006 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 21:14:05
..butu noras daug ka pasakyti,bet siandiena valdo pavirsutiniskumas..GAL MUSU TOKIU EINA MILJONAI...PARALELE..IR SUSITIKSIME,KAI TO NEBEREIKES..

2006 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 21:09:52
...jei datoje (laike) yra net trys devynetai,jau i kitus zenklus net nereaguoji..;0

2006 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 21:06:26
...jei datoje (laike) yra net trys devynetai,jau i kitus zenklus net nereaguoji..;0

DIMENSX 2006 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 20:10:43
teorija>>>...Gerai,...(jei buvau)nebūsiu toks griežtas kitam,gal(jei)pasijautė ryžto energija(ne negatyvumas)..tai tik dėl vienos prižasties.....kaip,ten sakoma..."Pažinkite TIESĄ-ir TIESA jus Išlaisvins"....aš tik stengiuosi išsivaduot iš Nežinios Narvo......O Debesų forma ir temperametras nuolat kinta,daug kas nespėja pamatyti to ką pamatei ir įmatei(įmatai)Tu...O gal Debesys kalba tik su tavim...:)

DIMENSX 2006 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 19:55:59
tautvida>>>...Jei Pati jau nebegali ir nenori -Paskutinį Kartą paklausk DANGAUS..Jei DANGUS neatsakys Nieko...-Nieko ir nedaryk..Bet netikiu,kad taip bus...KAŽKAS,..kad ir TYLIAI, sako nuolat:EIK,per kančią,ašaras,sustingimą,žaizdas,pagiežą,per tamsą...EIK ir prisimink:NIEKAD NEINI VIENAS,KAŽKUR EINA TOKS PAT KITAS,JEI EISIT ABU, GAL NET KAŽKADA IR SUSITIKSIT...BUS LENGVIAU...(Išgirsk,pakilk,eik su viltim)):)

2006 m. vasario 9 d., ketvirtadienis, 18:12:32
ne ne ...tikrai zinau,jog tai ne Julija...

2006 m. vasario 8 d., trečiadienis, 22:13:11
Ir,jei nors vienas pamatys,patikes....is daugelio daugelio daugelio-tai nebus veltui..

:( 2006 m. vasario 8 d., trečiadienis, 20:51:14
...kai pamatau debesyse kokia figura-aiskia ,aiskiai aiskiai-ja (salia esanciam)parodau,o atsakymo sulaukiu;'..gal vejas i debesis pucia..' ar pan. ...Gal todel nusprendziau tais ispudziais dalintis su 'kamera'

teorija 2006 m. vasario 8 d., trečiadienis, 20:42:44
DIMENSX>>>>Apie ezoterine 'patirti' nera lengva pasakoti.Ir pati patrirtis yra kiek kitokia,nei cia,kur galima paliesti,pasakyti 'taip' arba 'ne',kur galima nusisukti arba ne,todel ,kas tu bebutum,prasau,nebuk tokia(-s) griezta(-s).SSSSS.:)

tautvida 2006 m. vasario 8 d., trečiadienis, 20:31:48
DIMENSX>>>Miela(s),bet yra ir tokiu kliuciu,jog paslyde nebeatsikelia...nebenori keltis,nepajegia...nemato tikslo tai bedaryti,o jiems niekas rankos neistiesa. Ar ne parodija, jei dvasininkas nepaskiria tokiems net vietos ilgam poilsiui 'uz nuodemes'......*
-----------------
Taip, Tibetas nuostabiu sielu buveine Zemeje.

DIMENSX 2006 m. vasario 8 d., trečiadienis, 20:02:39
tautvida>>>...Jei atvirai,Aukso Amžiumi Tikiu,kaip metafora..Urantiją pradėjau vartyti skaitinėti...na,pasirodė pradžioje -"pavirutiniškai apie viską" ir ,kap tik tuo metu pasitaikė įdomesnė knyga,taip kad išbaigtos nuomonės apie Urantiją neturiu...Info šaltinis man neturi reikšmės(ar psich.ligonis,kunigas,metalistas,maniakas,mokslininkas);mokėjimas atsiriboti(jei šaltinis- negatyvas)nuo info suteikėjo nedaro neigiamo poveikio.Be abejo,maloniau,kontaktuoti ir keistis ar priimti info iš Teigiamo asmens.Bet vis tiek bet kokia iš bet ko info mano mentale absorbuojasi ir sukuria tarsi savo versiją,būtent kokia man tinka(reikalinga)šiuo metu,kad kaip pagalbinė priemonė vestų Aukštyn-Tolyn ,bent jau ,kad sulaikytų nuo grimzdimo žemyn...
...Gyvybė ateina,eina ir išeina per daugybę kliučių..bet taip turi būti..Įveikdami kliūtis-mes stiprėjame,augame,vystomės...
"Ar išmokome džiaugtis kliūtimis" (-užrašas ant akmens...-Tibete):)

DIMENSX 2006 m. vasario 8 d., trečiadienis, 19:33:59
teorija>>>..Taip,gerai sakai.Iš tikrųju niekam neįrodinėju,gal kartais pats sau..Tikėjimą įrodyti galima TIKĖJIMU..Manau mumyse esti subtili info,kuri,esant jai palankiomis(o mums sunkiomis)sąlygoms pasireiškia mūsų sąmonėje ir jausmuose.Ir matyt,pats faktas,kad tuom tiki ir tuo-taip gyveni įrodo,kad taip ir yra..:)

tautvida 2006 m. vasario 8 d., trečiadienis, 19:10:36
WebAdminai>>>>maloniai Jusu prasau 'dublius' istrinkite...

:) 2006 m. vasario 8 d., trečiadienis, 00:01:03
..tu atsakei,jog tiki "Laiptais i dangu"...Rojumi,atsakei ir i kl.apie "Urantija",bet si info...remiasi sapnu ir (net) psichiniu ligoniu viziju pasakojimais...as apie tai...

2006 m. vasario 7 d., antradienis, 23:57:09
..tu atsakei,jog tiki "Laiptais i dangu"...Rojumi, ar sakei ir i kl.apie "Urantija",bet si info...remiasi sapnu ir(net)psichiniu ligoniu viziju pasakojimais. as apie tai...

tautvida 2006 m. vasario 7 d., antradienis, 20:30:01
DIMENSX>>>>Kiek artima Tau tai,kas "Urantijoj"...Ar buvo noras ja pavartyt?Specifiska ir kartu universalu..man atsirado daug priestaravimu...Bet juk ir gyvybe ateina i pasauli sutikdama daug pasipriesinimu ...

Teorija 2006 m. vasario 7 d., antradienis, 19:54:24
DIMENSX-Jei tiki,vadinasi ir zinai.Musu tikejimas jau yra zinojimas-jis yra absoliutus ir ne visada paaiskinamas zodziais.Kartais buna daug keliu,kryzkeliu,bet zinojimas SIS,pasako kuri rinktis,jog nesugriautum vidiniu tiesu.

DIMENSX 2006 m. vasario 7 d., antradienis, 19:19:17
Teorija>>>Tikiu,kad reikia išsiugdyti "imunitetą blogiui".Tikiu,kad iš prigimties esame Geri,o ne "su prigimtine nuodėme".Tikiu,kad Meilę reikia saugot,o ne kad tai cheminių reakcijų tąsa.Tikiu metamorfoze ir kai "tas pats" tampa "kitu-nauju".Tikiu Įvairovę,Harmonija,Begalybe,Laisve,Paslaptim,Tobulumu(tobulėjimo būtinybę),Aukso Amžiumi,Aukštesne Egzistencija.Tikiu "Laiptais į dangų"..Tikiu Rojumi,kaip Atpildu už prasmingas kančias..(tik viso to negaliu įrodyti)...:)

Teorija 2006 m. vasario 6 d., pirmadienis, 20:44:58
DIMENSX>>>Taip,tolerancijos trukumas...Zmones retai isigilina-deda stampus visiems tuos pacius.Bet ,tikiu,jog turi ateiti diena,jog ims ir pasikeis staiga.TIKIU AUKSO AMZIUMI.Gal tai fotonu juostos itakoje,gal dideliu kataklizmu-nelaimiu.Bet ATEIS TAI.TIKI?

DIMENSX 2006 m. vasario 6 d., pirmadienis, 20:13:25
teorija>>>..Tai "raganų medžioklės" baimės sindromo tąsa,kai tolerancijos trūkumas kitaminčiui,kelia,tik vieną norą-"gyntis",saugotis,"apsaugot"(lyg nuo realios grėsmės)...Ir ne tik Lietuvoje..Net ir JAV,net ir dabar,jei aukštas valstybines pareigas einąs žmogus susidūrė su nesuprantamu("antgamtiniu",NSO)reiškiniu,viešai prabildamas,rizikuoja netekti posto...Laimei,nors po truputį "judame į priekį"...

doloresa 2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 20:32:39
Viens tikrina kita,tas kitas -dar du kitus,tikrina ir rikrina-diena,nakti,grandine nenutrukstama.O kada dirbt-biski da lieka laiko,musiem

doloresa 2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 20:30:34
a jie jums pasakoja tuos savo tikslus.kiekvienas tikslas dar turi ir potiksli,kaip samone turi pasamone.Tai tos pasamones niekaip nesuzinosi be spesialistu pagalbos.Tai ir conais.

doloresa 2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 20:28:16
Kas cia dabar,ar ne per daug jau Ysivaziavot?

2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 19:40:16
Turetu keistis sis poziuris...jei keistusi institucijos tikslai,siekiai

t.b 2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 19:38:08
"KODEL BIJOMASI SAUGUMO INSTITUCIJOS,JEI JI KAIP INSTITUCIJA TURETU GARANTUOTI SAUGUMA?"

Teorija 2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 19:35:55
KLAUSIMELIS:)PAMASTYMUI:
KODEL BIJOMASI SAUGUMO IVSTITUCIJOS,JEI JI KAI INSTITUCIJA GARANTUOJA SAUGUMA?
Skaitinejau ivairiu parapsichologu straipsnius-S.Azanovo,V.Azanovo,V.Kazlausko.Viename nedviprasmiskai pasakyra,jog bioenergetikas po paskaitos ,studentams pasake apie ju biolaukus,net pranasavo likimus.Bet,kadangi nenorejo,jog info pasiektu Rektoriu ir Sauguma,buvo priverstas viska paversti juokais////????
Aciu.

2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 18:34:51
Net su oro tarpu(ar keliais)

2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 18:33:53
Atliekos turetu buti laidojamos izoliuojant SVINU.

2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 18:31:39
Sunku kalbeti,kai vieni aukotusi,o kiti tik naudotusi...

2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 18:13:35
O jodo zmones turetu naudoti kasdien.

2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 18:11:51
Reiketu ZEMELAPIO-galima tskus nustatyt...yra techniniu budu mentalinej plotmej.Vasara tinkamiausias metas.

2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 18:02:56
Kodel ES tiek lesu isskyre aplinkosaugai ir nepaslaptis.Lietuvos Valsybe istojo i ES,o ne Jonas,Petras,Doloresa...

tautvida 2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 17:58:56
DIMENSX>>>>Galima daug ka gerai apsvarstant daryti be baimes ir praradimu.Zinai,as vienoje TV laidoje pamaciau savo klasioka,kuris atsakingas uz kenksmingu atlieku neutralizavima(tikskiau-sandeliavima).Mes beje gimeme ta pacia d.,toje pacioje ligonineje.Man jo gerokai pagailo(nors jis pavadintas V-ku).Siomis salygomis-toki darba!Kiek tam skirta lesu?Ar apgalvota?Ar daryti bandymai kiek tos medziagos yra kenksmingos.Ar siunciama kaip i kara..?Kokia tecnika naudojama transportavimui?Viskas BELE.
Darbo nera zmonems.Yra,tik vietu nera kas sukuria .Tai turetu buti valstybes reikalas,o ne kokiu privaciu asmenu.Turbut pritari?

DIMENSX 2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 17:29:10
tautvida>>>Normaliomis sąlygomis-TAIP,tačiau ekstremaliomis-BŪTINYBĖ,netalpinanti,nei liūdesio,nei džiaugsmo-tiesiog NEIŠVENGIAMUMAS.(Dar šaltojo karo metu konteinerius su radioakyviomis atliekomis laidojo neutraliuose vandenyse.Nieks dabar tiksliai nežino,kiek jų ten ant dugno ir kur.Bet druskos konteinerių sieneles baigia praardyti...Galime,tik įsivaizduoti pasėkmes vandenynui,....ir kitkam...)Tai turėjau omeny-kai sakiau Darbas....

2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 16:26:19
..liudi ir kencia..

2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 16:17:37
...kai Lietuvoje prasidejo konkurencine kova-tai ypatingai jauciasi.

tautvida 2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 16:16:19
DIMENSX>>>Darbas turi kelti pasitenkinima,turi buti idomus-tiek grupeje,tiek asmeniskai.Jei to nera-zmogus kasdien liudi.

DIMENSX 2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 11:45:08
tautvida>>>..Taip.Ir tie,kurie,atradę ir susitaikę,neišsigąs-gal būt turės naują darbą...

tautvida 2006 m. vasario 4 d., šeštadienis, 19:43:37
DIMENSX>>>...ir tai bus atrasta.Bet,kai atrasi ko nesitikejai,tereikia pagalvoti kaip su tuo susitaikyti.

DIMENSX 2006 m. vasario 4 d., šeštadienis, 19:10:32
tautvida>>> "tiesa...suprasti visiškai nesuvokiamą reiškinį..."..Ieškodami ateivių-galime atrasti karines slaptas manipuliacijas;ieskodami Nežemiško Proto-galime atrasti žemiškos gamtos nežinomus procesus;ieškodami labiau išsivysčiusių "Proto brolių"-galime atrasti valstybės melagystes,radiacinių atliekų sąvartynus;ieškodami ir galvodami,kad evoliucionuojame-galime atrasti,kad planetos mastu-degraduojame(psich.,ryšiu su gamta,genetiškai).Žinoma,pirmyn,Tiesos link..Tiosiog sakau:Būkime budrūs,nes nežinome,ką atrasim....

Tautvida 2006 m. vasario 3 d., penktadienis, 21:26:44
DIMENX>>>"....bet pastangos suprasti visai nesuprantama reiskini..." yra tiesiog evoliucijos dalis.

sigitas 2006 m. vasario 1 d., trečiadienis, 19:46:56
Sveiki.Ar butu galima jusu paprasyti,kad atsiustumet man nso nuatrauku nes as labai duamuasi sita tema ir noreciau pazet kiek skirtingu rusiu ateiviu galima suskaicuati pagal ju apibudinimus ir nufotografuatus laivus

Ausvydas 2006 m. sausio 30 d., pirmadienis, 22:03:54
Norejau pasakyti,kad jusu webas yra nuostabus,jame galima rasti daug informacijos,tikiuosi webas klestes ir ateityje taip sekmingai. :)

evaldzitas 2006 m. sausio 30 d., pirmadienis, 16:29:56
kad domisi nso ir ateiviais prasom i mirc kanala fenix.valdo

DIMENSX 2006 m. sausio 29 d., sekmadienis, 13:08:53
...Tiesa apie ateivius yra kazkur tarp poreikio tiketi ir netiketi faktais,liudijimais,hipotezemis ir esti,kazkur ne ateiviu erdvelaiviuose, bet pastangose suprasti visiskai nesuvokiama reiskini...

tau 2006 m. sausio 27 d., penktadienis, 21:31:48
webAdminai>>>nuosirdus isanksto ACIU uz koorekcijas NSO pusl.Ypac Evaldzito 'pasisakymuose'

tau 2006 m. sausio 21 d., šeštadienis, 18:32:38
GERB.Adminai,kur TU?Juk cia Tavo zodziai turetu buti GALUTINIS IR NEKINTANTIS NUOSPRENDIS :)

tau 2006 m. sausio 21 d., šeštadienis, 02:49:19
Liobrechtas>>>Gal apie musu prezidenta rasote?

2006 m. sausio 21 d., šeštadienis, 01:55:07
raskite pas kuri kita zmogu GYVENIMO linija taip nusukta i sona! :(

2006 m. sausio 21 d., šeštadienis, 01:53:46
ZR--->Fotogalerija -367

t.b :| 2006 m. sausio 21 d., šeštadienis, 00:42:17
PRANO A.

Lobechras Pranas 2006 m. sausio 21 d., šeštadienis, 00:41:35
Svyki!Paziurekyt i PR.ADAMKAUS gyvenimo linja ,pamatysi,jog ji veda kiti...O protyngai tai kalba jis

TAU 2006 m. sausio 21 d., šeštadienis, 00:39:25
Myndra>>>snekek ir tu,snekek ir viskas protinkay ar neprotyngai..na ir kas-vieniem atrodo taip,kitiems-kitaip,o dar kiti ne nesigilina.

mynda 2006 m. sausio 20 d., penktadienis, 23:26:17
man patinka kai "TAU" protyngai sneka,taip protyngai

TAU 2006 m. sausio 14 d., šeštadienis, 00:33:32
***_Gali valdyti tik tiek,kiek jiems leista 'dar is auksciau'. Tas auksciau-gali buti ,jog stovi salia taves,bet tu akimi nematai,nes jo kitos vibracijos. Isivaizduok jei butybe turi 42 pojucius - koks jautrumas musu ir koks jos. O juk kuo platesnis diapazonas,tuo didesnes galimybes.Bet galimybes zmones tapatina su gerbuviu-tai didziausia ju klaida.

2006 m. sausio 14 d., šeštadienis, 00:29:20
***-ka nesimiega naktimis?ar darbas toks?

2006 m. sausio 14 d., šeštadienis, 00:27:33
Tai priklauso nuo gravitaciniu,levitaciniu desniu ir samones lygio priimant info.

t.y.(isvada) 2006 m. sausio 13 d., penktadienis, 22:47:49
..taip,musu pasauly puodukas niekada nevirs akimirksniu sldytuvu,bet yra kitos plotmes,kur daiktai tranformuojasi akimirksniu..Vanduo gali tapti sviesuliu ir pan.

2006 m. sausio 13 d., penktadienis, 22:05:13
save atpazinti sunkiausia kituose...

2006 m. sausio 13 d., penktadienis, 22:04:11
Zmoguje gali buti daugybe asmenu,bet neduok to ,DIEVE...Dalai Lama vistik tai vadina-vientisumu.

Tautvida> 2006 m. sausio 13 d., penktadienis, 22:02:18
***>>>Del sielu perejimo is vieno kuno i kita turejau patirties-bejeatpazinau..Juk uztenka savybes atpazinti,pomegius ir ketinimus.

*** 2006 m. sausio 13 d., penktadienis, 05:19:13
RSA>>>manau kad viskas egzistuoja magneto pagrindu.atsimenu filma "zmogus muse".tikiu kad zmogus gali net susikeisti kunais.priklausomai kiek vertes jo asmeninis magnetas.viskas sudaryta is atomu ir kiekvienas darinys sioj zemej turi centra magneta.sielos kurias mes turim-tai ateiviu sukurtas bendravimo "laidas"beje zmoguje yra visada 2 asmenys..be to mus valdo is virsaus.zinot yra viena bezdzioniu sala ir kita ,kuri apie mus viska zino...

*** 2006 m. sausio 13 d., penktadienis, 03:20:12
tau>>>girdejau kad jai yra zodis jis turi visiskai kita reiksme.. pvz koks puodukas gali reiksti saldytuva??apskritai manau kad bet koks ivykis ar sutiktas zmogus turi didele itaka ateiciai..tai ysitikinau nes seku ivykius savo gyvenime..

2006 m. sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:13:04
nemegstu tusciai..

tau 2006 m. sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:12:25
klausk,plepeti nera kada..

*** 2006 m. sausio 12 d., ketvirtadienis, 17:09:06
tau>>>parasyk... paplepesim daugiau:)
jurgiux@rock.com

*** 2006 m. sausio 12 d., ketvirtadienis, 16:59:46
tau>>>parasyk @maila aciu

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 22:21:51
***>>>Klausk rimtu klausimu,gali buti net nesusije..bet viskas yra vienoje plotmeje ir tik mums atrodo,jog nera susije.Iki

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 22:20:00
arba visi ziuri kaip i zaidima..:)

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 20:50:13
..nebent abu zmones i tai ziuretu kaip i zaidima..

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 20:49:31
***>>>Seima-samonejimo stabdis..

lxxl 2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 20:39:28
Jums atrodo,jog nera pripazinimo ir tai nieko nevertas zaidimas..BET-VISKAM SAVAS LAIKAS,jei nesisliet ir neieskot SEIMOS LAIMES

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 20:37:21
363-vistiek atsidursi ten,nuo ko vel pradesi is naujo..

TAU 2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 19:15:35
***>>>parasyk i e-meila..

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 19:14:42
Bet tik kontekste..:)

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 19:14:15
A-ar tai ne zenklas?

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 19:13:42
..bet pasijauti vienisu..

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 19:13:14
Jei juos moki skaityti ir ,jei to nesibijai...

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 19:12:40
suformuluok klausimair gali gauti atsakyma zenklu forma

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 19:11:42
Del paslapciu.As manau,jok tokio dalyko visai nera.Arba tik taip manau.

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 19:10:42
matai,prie to zinojimo,kuris pralenkia laika,darpridedami ir isbandymai..

tau 2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 19:09:45
***>>>ne ne tikrai,vaizduotes padarinys.Bet,jei duoda rakta i kazkoki zinojima a ir b-visai gi neblogai zinoti,kol neblogai...

:)*** 2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 19:02:01
na o jai daug savanoriu susimestu pinigeliu tai tikrai ka sumastytumem:) o gal as stilizuota filmuka susuksiu..

*** 2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 18:47:16
tau>>>ar tiki kad kiekvien araide yra tam tikras kodas?

TAU 2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 18:30:23
***>>>mums atrodo,jog tai paslaptys-kiti tai vasina geriausiu atveju-iliuzija..TODEL IR PRADEJAU STUDIJUOTI ZODZIU SASAJAS.

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 18:27:45
kodel tu cia?atpazistu..

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 18:27:20
...bet,medziaga galima rinkti...

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 18:26:49
'nestatysim'

2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 18:26:25
filmo nesttysim-nera lesu tam...:)

TAU 2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 18:25:32
***>>>dar tikrai yra zmoniu,kurie laiko paslaptis,jei to reikia tau.

*** 2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 18:20:41
tau>>>bet tos paslaptys neleidzia gyvent.noriu ismest viska ir pamirst.noreciau pasidalint jomis su patikimais zmonem,bet vargu ar siam pasauly tokiu liko:)

DAR TAU 2006 m. sausio 11 d., trečiadienis, 00:02:19
***>>>Pasensim ar nespesim pasent, pastatysim ar ne-NERA LABAI SVARBU. Visuotine degradacija ...

TAU 2006 m. sausio 10 d., antradienis, 23:59:52
***,malonu,jog laikai palaptis.Juk nuo to paciam geriau.

Margarita 2006 m. sausio 10 d., antradienis, 13:48:07
Laba diena?
Noreciau jusu paklausti kaip galima suzinoti pagal horoskopa koks yra zvaigzdynas. aciu bus uz ats;
Viso?

*** 2006 m. sausio 7 d., šeštadienis, 22:44:07
TAU.LABAS!MANAU AS TIK VIENA LIKSIU SU SIA PASLAPTIM..GAL PASTATYSIU FILMA KADA:)TAI KAIP PASAENSIM ANUKAI PAMATYS...

Mindaugas 2006 m. sausio 7 d., šeštadienis, 20:26:13
Butu idomu suzinoti, kas pvz. administruoja sia svetaine? kas moka uz domena? ir is ko? kas moka administratoriui? o gal jis dirba is idejos... Lankytojai zino kazkoki Cpt. Astera :)...
Yra galimybe, kad svetaine, svelniai tariant, susijusi su LR saugumu ar/ir kokiomis interesu grupemis-paprasciausiai spionazo tikslais. Tad gerbiamieji bukite atsargus rasydami savo nicus, mailus ir pan, jei pateikiat kokia vertinga info.

veronika 2006 m. sausio 6 d., penktadienis, 14:48:45
Ar yra Lietuvoje institucija, tirianti, klasifikuojanti, tikrinanti ir kompetentinga kvalifikuotai komentuoti paranormalius reiskinius? Ar LR kairuomene turi tokia tarnyba, kaip kitos pasaulio valstybes(JAV ir kt)susieta su minetu reiskiniu buvimu?
pagarbiai] - Veronika2

2006 m. sausio 5 d., ketvirtadienis, 21:39:17
Lietuviskoje abeceleje truksta W,pastebejote?

TAU 2006 m. sausio 5 d., ketvirtadienis, 21:37:48
***>>>O "naujas vardas" tokio iraso neatsirado su nauju tel nr.?

Wilma 2006 m. sausio 5 d., ketvirtadienis, 07:55:11
Šitam saite kažkur yra puslapis apie slaiderius. Gal verta ir ji paskaitineti?
http://www.nso.lt/lucid/sli.htm

*** 2006 m. sausio 4 d., trečiadienis, 22:09:58
PRASAU ATSAKYTI AR GALI NORMALUS ZMOGUS KALBETI TELEPATISKAI?MAN TAIP NUTIKO! STOJO LAIKAS IR BLOKUOJAMI VISI TELEFONAI.IS MANO ASMENINIO TEL.DINGINEJO NR..SUTIKAU VIENA MOTERY KURI SAKOSI JOG JOS DUKTE BUVO PAGROBTA ATEIVIU.NES KAI PAMATE MANO PIESINIUS ,JOS DUKTE PIEST PRADOJO PO PAGROBIMO.

evaldzitas 2006 m. sausio 2 d., pirmadienis, 20:09:51
o apie čiupakabras nezadama ideti daugiau straipsniu šitas dalykas irgi idomus.

jietis 2005 m. gruodžio 30 d., penktadienis, 23:09:01
WebAdmin<>Jauciuosi skolingas asmenisku nuosirdumo akimirku ir kaip bebutu gaila, siais metais jau nespesiu subalansuoti, bet, jei galeciau, ziuredamas i akis, paspausciau ir desine, ir kaire. LAI, LAI, LAI, ANGELAI...:)

klausimelis=) 2005 m. gruodžio 29 d., ketvirtadienis, 18:46:57
Ši svetainė labai idomi.Bet truksta tik kaikokiu klipu su nso.Tada ši svetainė niekam neprilygtų(bent jau man).O jei negalit įdėti i tinklpį tai keleta man į elektroninį pštą atsiuskit klipų su nso.LABAI PRAŠAU.=)

2005 m. gruodžio 28 d., trečiadienis, 09:44:54
Ar sios svetaines organizatoriai kaip nors prisideda prie Dr. Steven Greer "The Disclosure Project"? Sis zmogus greitai gali pasiekti persilauzima

WedAdmin 2005 m. gruodžio 24 d., šeštadienis, 11:55:11
VISIEMS:
Sveikinimai, linkėjimai - riebios žąsys skrenda ir į burną krenta - LAI!

2005 m. gruodžio 23 d., penktadienis, 09:39:51
linkim WEBADMINUI daug laisvo laiko.

RazorT 2005 m. gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:26:12
na net nesakysiu kad sis saitas yra labai geras, nuostabus ir tt..
Admin prasau taves normalaus forumo please... :)

evaldzitas 2005 m. gruodžio 20 d., antradienis, 16:00:29
o cia tos svetaines kurejai yra patys su nso ar ateiviais susidure,kad ir nso.lt adminas?

2005 m. gruodžio 16 d., penktadienis, 21:34:29
WEBADMINUI BALTU RAIDZIU

tautvida 2005 m. gruodžio 12 d., pirmadienis, 20:59:48
Evaldas>>Tu klausei,as-atsakiau..

tautvida 2005 m. gruodžio 8 d., ketvirtadienis, 22:42:14
WebAdmin>>>Kas tas Jonas Skandelis-isgalvotas personazas,jums atstovaujantis kaip Stalinui jo antrininkai,ar butent reali asmenybe.????

modestas 2005 m. gruodžio 2 d., penktadienis, 12:52:59
aš mačiau nso lėkštę per teleskopa nakty .

2005 m. gruodžio 1 d., ketvirtadienis, 15:28:55
Pompeja...

2005 m. gruodžio 1 d., ketvirtadienis, 15:27:56
Havaju salos kuriais?

X 2005 m. gruodžio 1 d., ketvirtadienis, 15:11:18
Havaju salos ir Stertsilo sala.iskilo prie Islandujos krantu 1963m. pasekoje issiverzusiu ugnikalniu.

S 2005 m. lapkričio 30 d., trečiadienis, 10:49:42
Al ir Filadelfijos eksperimentas
"Būnant 1956 m. Havajuose, jis trumpam susitiko su Mark Hammill, "Žvaigždžių karų" aktoriumi."
kas cia per briedas?
Hamilas gimes tik 1951 m. tad kokia to susitikimo reiksme? Pokalbis apie vystyklus ar naujos kaladeliu kolekcijos aptarimas????
Juokdariai....

freestylas 2005 m. lapkričio 30 d., trečiadienis, 07:46:28
Evaldas > jei jau tave "SATAN" pasirinko tai abejoju ar kaskas saugot gali. Nebent pats satanas:D

t 2005 m. lapkričio 29 d., antradienis, 15:12:41
WebAdmin>>>Ar Tau siandiena iseigine?

tautvida 2005 m. lapkričio 29 d., antradienis, 14:50:44
Monica>>>tas 'apsisviete',atrodo,jog tik sauleta diena galima su JAIS leistis i kalbas....:))

teegeeack 2005 m. lapkričio 28 d., pirmadienis, 19:51:12
"Nuo vaikystes turiu aki, vidury kaktos, tarsi butu trecioji akis. Jis atsirado savaime, irgi nuo ligos."
Treciaja aki, ar fizine aki?

MONICA 2005 m. lapkričio 28 d., pirmadienis, 18:36:23
SVEIKI!SIULAU SU AYEIVIAIS NEPRASIDETI-NET NESILEISTI I KALBAS!ZINOMA JAI APSISVIETE PAKANKAMAI GALITE LEISTIS I KALBAS ATSARGIAI:)

2005 m. lapkričio 28 d., pirmadienis, 00:22:34
'lyg'

lxxl :):( 2005 m. lapkričio 28 d., pirmadienis, 00:22:13
so re, Webadmin-mes ly ir ne i tema,atleisk,jog tai TAVO VALDOSE...

2005 m. lapkričio 28 d., pirmadienis, 00:20:55
'isimtys'

ir 2005 m. lapkričio 28 d., pirmadienis, 00:20:32
3-info,bet metai nieko nereiskia..tik nuo 6-eriu,osimtys nuo 4-eriu.

:) 2005 m. lapkričio 28 d., pirmadienis, 00:19:31
e-valdas-gali valdyti savo norus ir likima,tik turi tave nukreipti tam kazkas.

Tautvida> 2005 m. lapkričio 28 d., pirmadienis, 00:17:53
Evaldas>>>rasyk i e-meila,rasi ji NSO svetaineje,tikrai zinau puiku parapsichologa.Ar Tau Kaune gerai butu su juo susisiekti?Rasyk.

Evaldas 2005 m. lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:20:42
Shi istorija apie mane. Labai noreciau kad jo turini galetumet perduoti geram ekstrasensui(parapsichologui) nusimananciui apie tai.
taigi
1.Turiu randa ant kaires kojos - sis randas yra kryziaus pavidalo, ji gavau po traumos, tiksl. po operacijos. Jis kzk primena - satanic cross simboli. Ji gavau budamas 3 metu, (skaicius - 3).
2. Nuo vaikystes turiu aki, vidury kaktos, tarsi butu trecioji akis. Jis atsirado savaime, irgi nuo ligos.
3. sapnai. vos ne kasdien demoniski, kosmariski sapnai, bei kartais pasikartojantys sleep - paralysis priepuoliai.
4. jauciu turiu kzk galias, jauciu kad kzk saugotu mane.

tautvida 2005 m. lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 19:33:42
WebAdminai>>>Ar jus turite iseiginiu ir kada?

ta 2005 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 14:49:51
kokia ten pamekle ikisot i pirma nso pusl.,vau.....

t.b 2005 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 14:06:54
9-ai d.

tautvida 2005 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 14:05:58
2006m.balandzio 9d.paruosiu.

WebAdmin :e-mail 2005 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 14:01:25
WebAdmin email yra labai paprastas: info@nso.lt
Galima siųsti ir san-taka@lithuanian.net - tada jį gaus ir Cpt.Astera

Tautvida 2005 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 13:18:53
WebAdmin>>>Kur galeciau sanpratas del S(u)AUGUMO siusti?I el.pasta?Jei TAIP,tai nurodykite konkreciau.Cia nezadu ju siusti./

tautvida 2005 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 12:37:23
WebAdmin>>>Kurie JIE?

evaldzitas 2005 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 11:57:17
Gal mirce kanala tos svetaines sukurtumet,kad rinktusi idomus zmones?

WebAdmin: Freestylui 2005 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 08:06:24
Realaii tai gali būti parengta tik apie Naujus metus...
[Kalėdinės atostogos - geras laikas naujovėms parengti...]

WebAdmin: >>>> tautvida 2005 m. lapkričio 22 d., antradienis, 20:40:07 2005 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 08:04:31
Matyt, pajuto JIE kažkokį pavojų ir bandė sutrukdyti... :-)

WebAdmin: Evaldzitui - Pilkieji 2005 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 08:02:55
Pilkieji, hm...., paprašysiu autorių, kad atkreiptų dėmesį į šią temą...
----
Nors paskutiniu metu didžiausias rūpestis yra "iškrauti" archyvus (o gal dar ir "atiduoti" ir juodraščius (nebaigtus, nesutvarkytus tekstus, užrašytas pastabas)...
----
Nors ir jūs galite pasiūlyti publikacijai savo turimus tekstus (lietuvių kalba) arba net pasiūlyti išvertimui kokį ypatingai svarbų straipsnį angliškai...

freestylas 2005 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 07:26:49
Butu labai smagu jei taip padarytum:))

Tautvida 2005 m. lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:19:28
WebAdminai>>>Gerai,neskubedama pasistengsiu ir pasistengdama atsiusiu gal savo pasiulymus apie saugumo SANPRATAS.

tautvida 2005 m. lapkričio 22 d., antradienis, 20:40:07
WebAdiniai>>>Kas gi buvo nutike,jog vakar 'pasavote' vietoj NSO kazkokia pazinciu svetaine?kieno cia dar bas???

evaldzitas 2005 m. lapkričio 22 d., antradienis, 15:51:30
toj svetainej truksta apie pati nso info.Ka nors apie pilkuosius parasytu,butu gerai,daugiau info nei kitose lietuviskose nso svetainese.

tautvida 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 18:19:33
WEBAdmin>>>>Trumpai bendrauta..:(,del techniniu-man viskas kuo puikiausiai.Tik,tokia mazytenuoskaudele,Micaelio Laitmano Kabalos mokykla ir TSPM(prie Vytauto Didzijojo Universiteto)-nei viena is JU NERA SEKTA!

webAdmin: dėl mano nuomonės 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 17:58:20
Mano nuomonė nebus išsakoma jokiu klausimu (išskyrus techninius) -
nepriklausomai, ar jūs to klausite ar ne...
----
Jei norėsiu išsakyti savo nuomoną, tai galėsiu padaryti forume...

webAdmin: dėl beprasmių žinučių 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 17:52:40
TAUTVIDAI>>> (pastaba: ši žinutė po kiek laiko bus perkelta į archyvą):
Ar manote, ar yra prasminga, jei jus (būtent, JUS - įsivaizduokite save) nuolat užpila žinutėmis, kaip "tauvida - k....", tautvida - ožka", "p...sau tau...", 1000 kartų žodis "š..." ir pan?
--- Atsiprašau...

WebAdmin: dėl saugumo (dar kartą) 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 17:48:54
TAUTVIDAI: ko gero "saugumą" mes suprantame skirtingai...
PASIŪLYMAS: Jei nori, neskubėdama ir gerai apgalvodama -- parenk savo saugumo koncepcijos aprašymą ir atsiųsk...

WebAdmin: freestylui 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 17:47:11
Sritį (ir ten, ir ten) galiu iskirti, tačiau puslapių padėjimo į svetainę proceso tai nepalengvins...
Žinia, PHP mokėti nereikia, bet, nesumaketavus HTML, šiuo metu galimybės talpinti automatu nėra.
---
kadangi toks poreikis randasi, pamažu (labai PAMAŽU) galiu įdiegti labai PAPRASTĄ turinio valdymo sistemėlę labai paprastoms sritims valdyti...
kad galima būtų puslapių ruošimą ir padėjimą automatizuoti...

WebAdmin: tautvidai 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 17:42:32
:-) o kur nuoseklumas? (skaityk savo žinutę, kur žemiau):
"Stengsiuosi per diena nepateikti daugiau nei 3 klausimu."
Atsiprašau, bet čia tik pasišaipymas (kaip atsakymas apie griežtumą :-) )
Šiaip, niekur nerašiau, kad ribojamas žinučių kiekis...

tautvida 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 16:57:48
WebAdmon-ai>>>Ar jus turite viena virsininka ar daug?:(
Galite ir neatsakyti.

freestylas 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 10:57:57
Adminai,ar galetumet man suteikt skyreli lietuviskos arba angliskos dalies savo svetaineje,as ten ideciau straipsnius ir t.t. As turejau savo puslapi,bet nemoku dirbt nei su php nei su kuo kitu,tik su html. Todel negalejau lengvai idedinet straipsniu(turbut mane suprantat). Reikdavo kurt us naujo lapa viska ten keist ikist teksta,idet i serva ir t.t. Daug darbo... gal pas jus lengvesne sistema?

t.b 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 10:37:06
Tai tik komentaras i atsakyma DEL SAUIGUMO:
na,bet as nesakau,jog jusu pavarde turi buti butent tokia,tik kodel nepagalvojate apie zmoniu sauguma,arr labai sunku sia svetaine butu prijunkti prie kokio Ip Jungtiniu pajegu ir davus SOS,specializuota grupe nuvyktu i ivykio vieta.GAL INKOGNITO PATIRTIS JUMS TIK MITAS/?

tautvida 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 10:16:20
MODERAVIMAS. Na,ir prajuokinot...Viena veikeja,kai pavadino OZIu,jis ne kiek neisizeide,nes jo pavarde Kazlas.

tautvida 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 09:52:47
as neklausiu ar jus tikite kitu civilizaciju egzistavimu,bet klausiu: 'Ar teko tuom isitikinti asmenine patirtimi".
Dekoju. p.s. Stengsiuosi per diena nepateikti daugiau nei 3 klausimu.

tautvida 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 09:40:27
WebAdmin>>>>O Jums paciam sapnuojasi samoningi sapnai?Negi esate visur toks grieztas kaip ir cia?):)

tautvida 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 09:18:22
WebAdmin>>>Fai ka jus vadinate 'nesvariais apatiniais',as vadinciau ne asmeniskumu,o Visos salies problema.Nebent Mes ne apie ta pati kalbame.

WebAdmin: dėl dalyvavimo forume ir niko 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 08:16:38
Jokiu niku forume nedalyvavau, tai parašyta ir įžangoje [ ją įsiskaitykite labai atidžiai], -
ir daugiau šia tema nebus diskutuojama bei atsakoma.

WebAdmin: dėl bendravimo 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 08:13:39
>>>> "Kokio pageidautumete bendravimo..."
WA: Viskas, kas norėta pasakyti, parašyta įžangoje...

WebAdmin: apie intymumą 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 08:11:58
Neerzija - jei tai apie nežemiečių intymius reikalus...
Tik įdomu, ar labai įdomu visiems, kai viešai pakabinami savi nešvarūs apatiniai...

WebAdmin: dėl manymo apie nežemiečius 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 08:10:08
Aš nieko nemanau [t.y. šiuo klausimu nuomonė nebus išsakoma]... Yra gerbiamas asmens duomenų įstatymas (t.y., detalės nėra atskleidžiamos].
-----
Tik galiu pasakytti, kad visų nežemiečių labai kau "žemiški" IP adresai, tad matyt jie slapta arba specialiai naudojasi "žemiečių" technologijomis...

WebAdmin: Tautvidai dėl saugumo... 2005 m. lapkričio 21 d., pirmadienis, 08:06:43
Šis su puslapis su SAUGUMU (asmenų, taipogi) visiškai nesusijęs...
T.y. nei jis, nei svetainė nepadidina nė vieno asmens saugumo (fizinio, dvasinio, eterinio ir pan.)

tautvida 2005 m. lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:47:03
Kokio pageidautumete bendravimo,ka reiketu 'taisyti'?

t.b 2005 m. lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:43:57
'islaikei'

tautvida 2005 m. lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:43:13
WebAdmin>>>>Ar niekada neturejai kito niko ir nedalyvavai pokalbiuose,islikei betarpiskuma..ar mano intuicija apgauna del Jungos niko:)/?

TAUtvida 2005 m. lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:19:43
AR TAVE ERZINA,JEI KALBAMA- SI SVETAINEJE INTYMIAIS KLAUSIMAIS..:(

Lobechras Pranas 2005 m. lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:05:53
Ko pasigendate svetaineje?

Tautvida 2005 m. lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:23:53
Ir kitas klausimas:"Ar tikite,jog NSO svetaineje yra lankytoju is kitos civilizacijos?"Argumentuokite savo atsakyma.
Dekoju.

Tautvida 2005 m. lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:19:47
WEBADMIN>>>Sveikas. Ir atsiprasau uz savo 'isbarstymus', nekonkretumus ir net zaidimus...Bet ateina kitas laikas.Ta proga ir noreciau Taves paklausti;'kuo sis puslapis ir net visa svetaine susije su SAUGUMU.Su saugumu asmenu.Ir ar tikrai jis susijes.Tikiuosi atsakymo ir noreciau,jog "Geriau karti tiesa,nei saldus..." ACIU.

 
 

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis